New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something

• a városhatár átlépése •
üdvözlünk •
new yorkban
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
• szavak sokasága •
csicseregj csak •
kedvedre

• Ismerõs idegenek •
éppen jelenlévõ •
lakosaink
• legújabb bejegyzések •
frissen íródott •
történetek
Nathan Boyle
Today at 11:28 am
Dane Larsen
Today at 8:58 am
Marco Right
Today at 12:46 am
• népszámlálás •
csoportjaink •
képviselõi
Csoport neve
Bûnüldözés
7
13
Diákok
33
24
Egészségügy
14
8
Hivatal
6
9
Média
15
20
Munkások
25
15
Oktatás
7
6
Törvényszegõk
8
19
Üzlet
14
21
Összesen
129
135

Kapcsolatkeresõ
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ EmptyToday at 11:52 am
Sziasztok Kapcsolatkeresõ 3673325056
mindenki szuper szimpatikus, aki előttem írt, de nem tudom, hogy mennyire aktuálisak még a kapcsolatigények, így firkantok egyet én is Kapcsolatkeresõ 2624752903
Keresnék:
-egy legjobb barátnőt, akivel átborozhatom az éjszakát, pletykálhatok, sírhatok nevethetek és szökőévben egyszer elmehetek bulizni. szívecske
-ügyfeleket, akik lelkesen tetováltatnak ha kell ha nem, de szívesen elveszem a bőröd szüzességét is pancsi
-ismerősöket a gimnáziumból (itt tágabb a korhatár, nem feltétlen osztálytársakra gondolok), feleleveníteni a régi szép időket, a sok hülyeséget és a sok hülyét. pompom
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ C5d4fd5db62c5cb4b079c21984fcbca63432f8be
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ családi állapot ★ :
You can be the Romeo to my Juliet.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f677a666b376e507a76705f5f61513d3d2d3436393935393533392e313666366565363834343934366463613734383937313933353738382e676966
★ foglalkozás ★ :
Tattoo Artist
★ play by ★ :
Dove Cameron
★ szükségem van rád ★ :
Kapcsolatkeresõ 6fb01b8fc64e42f5723d99e1ed8798c996cf0b48
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Kapcsolatkeresõ 8cd3ad2b567bccac2914ff8ae89bb77f
Felhasználó profiljának megtekintése
Kapcsolatkeresõ EmptyYesterday at 11:50 pm
Üdvözletem! Kapcsolatkeresõ 1987965242

Újra próbálkozom bedobni a fiamat ismét a játék körforgásába, szóval keresek vele elsősorban hosszabb távon kibontható, semmint egyszeri játékokat.

Akit elsősorban mindenképp keresek:

- Szívesen támogatnék bárkit anyagilag,aki tehetséges, esetleg egyedi ötlete van, amihez már csak a tőke hiányzik, hogy beindítsa a saját üzletét.Természetesen egy játék keretében meg kellene győzni arról, hogy érdemes befektetnem.

Ezen kívül nyitott vagyok tulajdonképpen majdhogynem bármire.Maxence-től távol áll a harsány magamutogatás, elég szigorú szabályok szerint él, és nehezen enged bepillantást a magánéletébe.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

A cél
A tettekből kel életre
mind álarcot viselünk
Maxence Beranger
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_ph4b85KcO91wygd7so1_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
nőtlen
★ lakhely ★ :
Anaheim - Staten Island
★ :
Kapcsolatkeresõ 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6a486a6a304b6b685479497974413d3d2d3636353330323131342e313536663561383063353633666632373932353433303338333732312e676966
★ foglalkozás ★ :
sommelier /Beranger Vinery tulajdonos
★ play by ★ :
Can Yaman
21
★ :
Kapcsolatkeresõ Can-yaman
Kapcsolatkeresõ EmptyVas. Jan. 29, 2023 10:42 pm
Halihó! cukika

Korban közeli barátokat keresnék Jesie számára első körben!
Amit röviden tudni lehet a lánykámról, hogy egyetemista - joghallgató a Columbián tanul; szenvedélyesen szeret táncolni - Manhattenben van a stúdió, ahol az edzései vannak, és valószínű, hogy a jövőben inkább profi táncos szeretne lenni, mintsem jogász, a stúdió és a saját youtube csatornáján táncos videókat is találni róla; első és második számú függősége a videójátékok és az animék - mindegy melyik sorrend, imádja mindkettőt, képes napokat a szobájában gubbasztani és csak ezekkel foglalkozni, néha streameli is amikor épp játszik; lila jiu jitsu és a kék karate öve van - heti egyszer ezekre az edzésekre is eljár és edzésen kívül is örömmel rúgja szét bárki hátsóját, aki nem bírja megtartani magának a mancsait; szeret bulizni - jól bírja az alkoholt, sosem issza magát öntudatlan állapotba, általában ő játssza az őrangyal szerepét is, ha barátokkal megy szórakozni; szórja a pénzt - sok van neki, megteheti, így nem ritka, hogy meghívja a barátait mindenféle helyekre, vagy akár utazásokra; imádja a kávét és a sütiket - rengeteget jár starbucksba, gyakorlatilag nincs olyan kávéjuk vagy süteményük, amit ne próbált volna ki legalább egyszer.

Kortól és nemtől függetlenül is bármilyen más jellegű kapcsolat is szóba jöhet, legyen az romantikus, ellenséges, vagy amit csak ki tudunk találni. Kapcsolatkeresõ 3673325056 Ha érdekelne a dolog, akkor csak vágj hozzám egy pm-et vagy egy fél téglát - bármelyik megteszi! Kapcsolatkeresõ 3874598021

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Think that you can play with me?
you better watch your back, the last thing that you'll hear will be my laugh; cause baby, dolls kill, don't provoke us or we will push you downhill

Kenneth Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesie Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ F933a4c47d12d3adf5a802721ca98a6e1f56ddef
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ családi állapot ★ :
madly in love with fictional characters
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
i'm a lost cause, do it the way I want
don't get a say,
i'm boss of the one and only me
Kapcsolatkeresõ E9W6CDS
★ foglalkozás ★ :
walking chaos
★ play by ★ :
Hwang Ye Ji
11
Kapcsolatkeresõ EmptyVas. Jan. 29, 2023 7:59 pm
Sziasztok!

Most már eljutok ide is végre.
Keresem:

- Azt a vállalkozó szellemű egyént, aki elég képzettnek és kitartónak érzi magát ahhoz, hogy egy olyan hölgyet figyeljen meg a kedvemért, aki korábban egy titkosszolgálat tagja volt. Yep, ez a feleségem. Jelenleg a kormány emberei tartják rajtuk a szemüket, de mondjuk úgy, hogy jobban örülnék egy általam választott illetőnek, aki nem mellékesen nekem jelent. Ígérem, hogy Shayana nem lesz egyszerű eset, de hajlandó vagyok megfizetni a problémáid árát!

- Azokat az illetőket, akikkel együtt dolgozhattam, vagy akiknek a segítségemre volt szüksége. Tengerészgyalogosként, MARSOC tagként sok külföldi és belföldi akciókon vettem részt.
A küldetés fajták listája a következő:
× Közvetlen akciók (kisebb razziák, rajtaütések, szabotázs vagy hasonló akciók.)
× Különleges felderítés
× Külföldi belső védelem (más országok kisegítése)
× Felkelés leverés
× Nem hagyományos módon vívott háború
× A terrorizmus elleni küzdelem
× Nagy értékű célpontok/embervadászat
× Túszmentés

- Azokat, akikkel rövidebb-hosszabb ideig össze tudtam barátkozni klubbokban, ivókban, vagy ha rendőrség/sereg tagja vagy, akár azokon a szervezett estéken, amikor bájgúnáként kell segget nyalni az olyanoknak, mint Musk, hogy a szervezeteink anyagi támogatást kapjanak. Akár lehetsz az is, akinek épp nyaltam a seggét. Szigorúan nem szó szerint értve!

- Azokat, akikkel akár a mai nap is együtt dolgozhatok. Jelenleg a USS Dwight D. Eisenhower nevű repülőgép-anyahajó legénységét bővítem. Nem mindig vagyunk hónapokra el, sokszor heti gyakorlataink vannak másokkal. Ha netán pilóta vagy, vagy egy másik hajó legénységébe tartozol (vagy akár ebbe), akkor is eltudok képzelni egy jókedvű találkozót.

Ha esetleg megihlettelek, de az nincs a listán, nyugodtan dobj meg egy PM-el, szeretek random emberekkel plotolni, és nyitott vagyok a jó ötletekre!

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Shayana Weaver and Kenneth Weaver imádják a posztod

mind álarcot viselünk
David Weaver
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Main-qimg-7bc1e6df918383866125c3b295cb776d
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ családi állapot ★ :
★ lakhely ★ :
Norfolk, Virginia
★ :
Kapcsolatkeresõ Ezgif-2-c1e5246e92ca
★ foglalkozás ★ :
1st Lt. of MARSOC
★ play by ★ :
Scott Eastwood
7
Kapcsolatkeresõ EmptyVas. Jan. 29, 2023 5:24 pm
Nem adom fel. Kapcsolatkeresõ 2081954265 Az egyszerűségében rejlik a varázsa.Szóval kitartóan keresek. Kapcsolatkeresõ 2451935670
Snowira Reeves írta:
Ez a hirdetésem újra aktuálissá vált. Kapcsolatkeresõ 2081954265

Hátha most....

"Sziasztok!

Keresem a jövendő férjem, jövendő gyermekeim apját. De ez kicsit komplexebb mint amennyire elsőre hangzik.

Röviden:
Snow-nak van egy ikertestvére, aki három éve egy pszichiátriai magánklinikán van, mivel szülés utáni depressziójában, egy éjjelen megölte a kislányát.Mindebből semmire nem emlékszik, ő úgy tudja a kislánya életben van, és Snow vigyáz rá, neki pedig egyszerűen nincs szíve ebből a hazugságból kirángatni.
Kapcsolatuk a ritka személyes látogatásokon kívül egyetlen mobiltelefon, ami akár az éjszaka közepén is megcsörrenhet, ha a testvére, Sunira hívja, ő azonnal ugrik és akár órákat is beszélget vele, ha úgy érzi a másiknak erre van szüksége. Mindezért Snow összes kapcsolata gyakorlatilag zátonyra futott (nem meglepő  Rolling Eyes  ) beleértve azt is, ami már  a jegyességig jutott az unokahúga haláláig.
Itt tart jelenleg a történet. A folytatásban remélem rád is számíthatok, aki még csak fontolgatod, hogy írj nekem.

Új/Meglévő/Ötletelés alatt lévő vagy úgy alapvetően bármilyen karakter szóba jöhet."

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

A gyermek szeme a jövő tükre. Jaj annak aki elhomályosítja!
mind álarcot viselünk
Snowira Reeves
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_nvlr8zLCA81szaa83_250
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ családi állapot ★ :
naív boldogságkereső
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Kapcsolatkeresõ 4cc69bca572c56d8c3c22e74d137fe8671d1fe5c
★ foglalkozás ★ :
óvónő
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
14
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_nvlreoV7zN1szaa83_250
Kapcsolatkeresõ EmptyVas. Jan. 29, 2023 1:44 am
Hello!

Osztottam-szoroztam és szeretem, ha a karaktereim több szálon mozognak, amihez szükségem lenne a meglévőkön kívül továbbiakra (lányok, a ti neveteket aranyba foglalom, nyugi) Very Happy Az igyunk meg egy kávét vagy gyere fel hozzám egy kósza körre, de még a leszel-e a sugar daddy-m típusú játékokat én sem kedvelem, hacsak nem látok benne fantáziát és olyan logikusságot, amire aztán rábólintok (az utóbbit tényleg mellőzném, dolgozzon meg mindenki a maga pénzéért Very Happy bocs)

Kentucky elég jó hely, ahogy alább is olvasható @Jackson Reyes hirdetésében, de használjuk ki a New York-adta lehetőségeket is. Christopher egy whisky lepárló üzem alelnökeként dolgozik és ha elég jó számokat is hoznak céges szinten, szeretne terjeszkedni és még több profitra szert tenni, mert az sosem elég, ami van. Chris NYC-ben járt egyetemre, azt követően tért haza, hogy a családi vállalkozásnál dolgozzon.
Hosszú távon gondolkodom minden esetben.

1) Üzleti rész
Keresnék olyan vendéglátós/szállodás egységet, ami nem feltétlenül a sarki boltban beszerezhető Johnny Walkert forgalmazza csak. Árban a magasabb kategóriás termékeket értékesíti a Distillers Company Limited, egy új üzletnek örülnék. A marketing vonal is működhet webshop szinten akár, esetleg egy bemutatófüzet, ahol az üzem termékeit mutatják be. Itt még akár a termékfotózást is el tudom képzelni, ez utóbbival még akár el is reptetem az illetőt a Kentuckyban található Lexington városába egy idegenvezetéssel (Google maps és Youtube segítségemre lesz, nem fogok senkit sem egy sötét verembe lökni ott Very Happy )

2) Not that kind of summer fling
Chris nyílt kapcsolatban él, mindkét fél részéről egyezményesen, így nem beszélhetünk se féltékenységről, se területféltésről. Fentebb már említettem, hogy a sugar daddy vonal nem feltétlenül lenne ideális a világlátása miatt, de egy-egy találkozás, jövő nélküli egy, vagy több éjszakás kaland is belefér (de nem egy huszonkét évessel).
Ide még hozzátartozik az is, hogy nem tervezem Wren mellett megtartani őt, szeretem játéktérre hagyni ezek alakulását, de az előre tervezett esetek valahogy sosem alakulnak jól. Ne akarjuk csak azért is ezt a vonalat.

3) Mindenes rész
Staten Island elég kevés karakternek ad otthont, de nem lenne rossz, ha nem csak a sarki kisboltossal beszélgetne arról, hogy érkezett-e magvas kenyér vagy fehérjeszelet. Kedveli az edzőtermek világát, az NBA és NFL meccseket, de megfordul művészmozikban is, az egyik kedvence a Charlie Chaplin-éra. A régi ismerősök újra felbukkanhatnak az életében, ami persze egy kicsit nehezebb beszélgetéseket eredményezne így tíz évnyi távlatból, de valahol el kell kezdeni. Borkóstolók is szóba jöhetnek, vízipipás helyek is, az egyik kedvence azzal lelazítani, ha már nem akar altatót bevenni, hogy végre ne csak négy, hanem hat órát is képes legyen aludni.
Chris elég sok országban/városban megfordult már, úgyhogy azt is elképzelhetőnek tartom, hogy valahol külföldön eltévedne valakivel. Semmi ok az aggodalomra, megoldjuk, hogy Bear Grylls-ként élve kijussanak a vadonból Laughing

Ha bárki gondolkodik akár egy rokoni szálon, vagy olyan jellegű kapcsolaton, ahol az előbbiek alapján Chris beleférhet, abban is látok fantáziát, de egyelőre csak Chris apját keresem, a közeli hozzátartozók njk-ként vannak tartva és ezt nem szeretném megváltoztatni még most. Előny, ha távoli ismerős/rokon bukkanna fel, úgy nem kell mindent percről percre megosztanunk az életükből Very Happy
mind álarcot viselünk
Christopher Nash
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_o06xxtG1Yh1rifr4k_500
Kapcsolatkeresõ 1QX2
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ foglalkozás ★ :
Distillers Company Limited alelnöke
★ play by ★ :
Jai Courtney
★ szükségem van rád ★ :
36
Kapcsolatkeresõ EmptySzomb. Jan. 28, 2023 11:26 pm
Sziasztok!

Mivel elvileg egy elég sok baráttal rendelkező karit alkottam meg, aki egy extrovertált, nagyon aktívan partizó lány, így kellene mellé pár barát, ismerős a klubból stb.

Akikre szüksége lenne:
  • Barát az egyetemről, tanulótársa, akivel egy szakra járnak (Wendy manager szakra jár, most jelenleg, de elég gyakran vált, ha megunja)

• Starbucks munkatárs, akivel imádják heccelni egymást, mert így is gyorsabban telik a munkaidő

• egy legjobb fiú barát, aki mindig ott van ha kell, és fordítva is igaz rájuk, akivel együtt bulizunk amikor minden szarul megy és együtt iszunk ha minden jól

• tanár az egyetemről, aki plusz órákat ad Wendy-nek

• ellenség, főleg lány, aki utálja Wendy-t az ok mindegy, kitalálunk valami igazán izgalmasat

Dobj egy PM-et ha szívesen lennél Wendy életének része a fentiek alapján vagy máshogy, lehetsz kreatív azt szeressük Very Happy

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

When life gives you lemons,
make limonade.

Hale Panborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Wendy Singh
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ 388ce3421c62228154d2d5949579040f799cdedf
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ 04c456e3fc2ad27b883a54b38bf4d22d complicated, impossible and incredible
★ lakhely ★ :
New York
★ foglalkozás ★ :
Diák - Barista - Pultos
★ play by ★ :
Thylane Blondeau
★ szükségem van rád ★ :
Kapcsolatkeresõ 45674faa5927289bc49b8d5c8eb88c8547fd5398
63
★ :
Kapcsolatkeresõ Thylane-blondeau-model
Kapcsolatkeresõ EmptySzomb. Jan. 28, 2023 12:47 pm
Halisztok!

Hosszútávú kapcsolatokat keresnék Kenneth-nek. Mindjárt felsorolom kikre lenne szüksége és kiféle-miféle a srác! Összedughatjuk a fejünket valami bonyolultabb dologra is, szóval semminek az elrontója nem leszek. Játék is jöhet természetesen. Nem mindig vagyok gyors reagoló, igyekszem az időmbe belezsúfolni és nem untatni senkit sem.
Szóval Kenneth...
- Katona család másodszülött gyereke, a legkisebb, hiszen a testvére 36 éves...apja is, fivére is (David Weaver - JK) katonák, ki ilyen ki olyan helyen. Kenneth viszont orvosnak készül, azonban pár rossz húzása miatt az apja megfenyegette hogy elküldi katonasuliba. Egy esély és ha elszúrja akkor repül az orvosi és helyére a katonaság érkezik.
- Az apja Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató és ex alkoholista. A bátya Hadnagy a MARSOC-on.
- Tej és tojás allergiás. 18 éves.
- Kimondja a véleményét bárkinek bárkiről, nem hallgat el semmit, mindent a másik fejéhez vág.
- 130 feletti az Iq-ja, zseninek is mondták már, ám "szeret" bajba kerülni...a tanulás során nincs baj, színjeles tanuló, párszor lógott már, semmi komoly.
- Rendőrök kétszer kapták el, egyszer a hobbija során űzött parkour (extrém sport) miatt egy olyan helyre ment, ahová tilos lett volna és falfirkálás miatt is kapták már el.
- Hamár Parkour, akkor ez miatt már le is sérült.
- Koraszülött. Szemüveges. Több nyelven beszél folyékonyan. A Columbia egyetemen tanul.

Akiket keresek mellé, hozzá...
- Korabeli haverokat, csajok-fiúk mindegy. Jövendőbeli barátnőt is akár...
- Egyetemi kapcsolatok.
- Parkour imádókat, akik szintén űzik a sportot. Vagy zene szeretőket, Kenneth is szereti a zenét... hallgatni.
- Rendőröket, akik szemmel tartják a srácot, akár az apja kérésére is (Joe Weaver)
- Az IQ-ja miatt van elég okos véleménye, hozzászólása olyan dolgokhoz is, amihez semmi köze, mondjuk bűnügyisek felé, vagy orvosok irányába.
- Orvosokat, akik a sérüléseket az esetleges esésekből ellátják. Értesíteni az anyját vagy apját, esetleg bátyját tudták - JK mind!)
- Szomszédok Manhattenben.
- Olyan pasit akinek udvarolhatott részegen elég intenzíven.  Kapcsolatkeresõ 2081954265

És ide jön az, ami a te eszedben van! Keress meg PM-ben ha tetszik a srácom.
mind álarcot viselünk
Kenneth Weaver
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ 8da24cc78a51f144a08308ae3d56f772c762f6a6
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ lakhely ★ :
.
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_o99hlpmyUd1rifr4k_500
★ idézet ★ :
The only way to keep your health is to eat what you don’t want, drink what you don’t like, and do what you’d rather not.
★ play by ★ :
Cody Christian
8
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_o99hl6zykg1rifr4k_500
Kapcsolatkeresõ EmptyPént. Jan. 27, 2023 8:11 pm
Helló Kapcsolatkeresõ 4146035580

Számvetés után be tudnék vállalni még egy-két játékot Jackson számára, de a sima "fussunk össze/legyünk szomszédok/barátok és beszélgessünk" dolgok nem az erősségeim, úgyhogy próbálnék valami hosszabb távúval kezdeni. Very Happy
Tíz éve elvált, azóta dolgozik New Yorkban, a családi gyökerei Kentuckyba nyúlnak, a gyerekei pedig néha vizitelik Észak-Karolinából. A helyi FBI kirendeltség Violent Crimes nyomozati egységénél dolgozik, részese egy több rendfenntartó szervet magába foglaló task force-nak, akik gyermek kizsákmányolást és alapvető emberi jogok ellen elkövetett bűnügyeket (emberrablás, szolgálatra kényszerítés, különböző gyűlöletbűncselekmények) vizsgálnak. Ezen túl... Hát, nem sok dolgot csinál. Kapcsolatkeresõ 3673325056

• Szívesen plotolnék ki valami rövidebb-hosszabb távú nyomozást, amiben részt vehetnek más rendfenntartó szervek, FBI-os kollégák, de bárki lehet nyilván szemtanú, bejelentő, véletlenül meggyanúsított személy (sziarick), hozzátartozó... Lehet akár szociális munkához kapcsolódó ügy is, ha kiskorúakról van szó. Konkrét ötletem nincs, bár van fejben egy-két megkezdett gondolatom, de a másik félen múlik, mi működik. Lehet egy vagy több játékos dolog is. Kapcsolatkeresõ 4146035580 Extrém dolgokat nem szeretnék bevállalni, az elnök lányát nem én akarom megmenteni, köszi.

• Mióta elvált, a munkának él, és bár az ex-felesége újraházasodott, ő soha nem jutott idáig. Nem jelenti, hogy nem próbálkozott, bár teljes szívével soha nem volt benne. Nem feltétlen exeket keresnék, mert annak nem sok értelmét látom, de egy furcsa, erőteljesen "barát" felé hajló barátok extrákkal dolgot el tudnék képzelni, ami alapulhat kölcsönös megértésen.

• Tekintve, hogy a saját családja vagy távol él, vagy úgy érzi, nincs feltétlen joga beleszólni az életükbe, ugyanakkor viszont szüksége van arra, hogy szükség legyen rá, szereti magára venni mások problémáit. Lehet egy bántalmazó kapcsolat a szomszédban vagy egy kutya, akit pont meg tud sétáltatni munkába menet előtt, mert a tulaj éjszakásban dolgozik. Van egy kis hőskomplexusa, de ért a "nem"-ből. Mindenesetre, ez egy elég nyitott vonal lehet.

Kicsit ilyen 'jack of all trades' módon bedobom ide, hogy unokatestvérek az ő részéről vagy rokonok az ex-felesége részéről szintén játszhatnak, nem muszáj feltétlen játékba kezdeni velük, de nem állok plotok útjába. Very Happy Ugyanez igaz arra, ha esetleg itt felsorolton túl jutna eszébe valakinek valami. Kapcsolatkeresõ 4146035580
mind álarcot viselünk
Jackson Reyes
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ 4afbeedb291c6c2591d448a191140b052295ee3b

Kapcsolatkeresõ D74923c6a31ad672fcc5397c2a582b964b1cc5bf
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
elvált
★ lakhely ★ :
yonkers, ny
★ :
Kapcsolatkeresõ 388c66652ea260b9057454e94a1dab6e87d6ab0c
★ foglalkozás ★ :
fbi supervising special agent
★ play by ★ :
pedro pascal
★ szükségem van rád ★ :
18
Kapcsolatkeresõ EmptyCsüt. Jan. 26, 2023 7:29 pm
Legjobb barát kerestetik
Szeretnék találni itt valakit aki betöltené a legjobb barát szerepét. Korombelire lenne szükségem, lehetsz fiú, lehetsz lány. Szívesen meghallgatlak, ha te is engem.
Juttatások:
Ingyen bulizási lehetőség a szórakozóhelyem
Örökös sofőr szolgálat ha kell hajnalban is érted megyek bárhova
Végeláthatatlan utazások és nyaralások, mert egyedül kinek lenne kedve nyaralni?
Lehetek kifogás ha nincs kedved egy családi ebédhez vagy éppen menekülnél egy szarul sikerült randiról.
Családi dráma? Párkapcsolati vészhelyzet? Bármikor hívhatsz fel fogom venni a telefont.

Jelentkezés PM-Ben Kapcsolatkeresõ 3874598021
mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ De8192778e3c0f8205d885bb852720004d46255f
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ Yhdgenl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ D5965e30b3ac9d40f9ada046817773205494a2c6
★ play by ★ :
Lando Norris.
28
★ :
Kapcsolatkeresõ F025d5651cc470d71bdd93099da27991b2569333
Kapcsolatkeresõ EmptyCsüt. Jan. 26, 2023 6:43 pm
Sziasztok!

Fogalmam sincs, mennyire lesz kelendő ez a poszt, de próba szerencse. Very Happy Szeretnék kapcsolatokat Shay életébe a családján kívül, de ez nem feltétlenül egyszerű az ő esetében, mert nagyjából soha nem volt egy ismerkedős fajta, sőt.

Amit én nagyon izgalmasnak találnék:
- Olyan kapcsolatok, amelyek a kissé labilis helyzetéhez kötik. Shay legalitásának alapja jelenleg egy alku, amiben vállalta, hogy információval látja el az Államokat, a múltjából adódóan ugyanis elég részletes rálátással bír sok mindenre és tud is egyet s mást. Ennek kapcsán el tudnék képzelni több lehetőséget is: megfigyelők, személyek, akik épp információt akarnak tőle, sőt attól sem zárkózom el, hogy a titkosszolgálatból adódó nyilvánvaló képességeit ki akarják használni a hatóságok valamilyen ügy kapcsán. (Ebben van néhány plot twist is; mivel a férje sem akárki és épp gyermeket vár tőle - ami egyelőre nem köztudott -, valószínűleg lenne néminemű ellenállás, a helyzet súlyosságától függően, de we love drama.)
- Múltbéli kapcsolatok. Itt inkább a közelmúltra gondolok, mivel az az előtti találkozásokat nem igazán élték túl a kontaktok. Kapcsolatkeresõ 618794435 Shay kb. 4 éve érkezett újra az USA területére, ezúttal már Moszad-mentes színekben hogy (újra) levadássza a szülei gyilkosát, aki itt bujkált. Ehhez mindenféle alvilági kapcsolat jól jöhetett neki - pénz, papírok, felszerelés, információ. Köttethettek hosszabb távú együttmüködések, akár olyanok is, amelyek a jelenlegi helyzetére negatívan hatnak.
- Távolabbi múlt kapcsolatai. Ez ismét inkább a hivatalos szervek irányába mutat; együttműködés keretein belül tevékenykedhetett másokkal közösen akár itt, akár más országokban és kontinenseken. Ezek a fajta újratalálkozások is mozoghatnak több irányba is.

Amit nem szeretnék erőltetni:
- Mint minden normális ember, úgy Shay is belement alkalmi, szigorúan testi kalandokba, de ilyenekből nem szeretnék plotot, hacsak nem nyűgőzöl le valami fantasztikus jelenbéli csavarral. (Kizárólag kalandot kijátszani a múltban nem látom értelmét, a jelenben pedig kizárt.)
- Szó szerinti egymásba futós dolgok: ugyanaz igaz, mint fent. Hacsak nincs benne fantasztikus csavar, Shay az ilyenekből néhány awkward moment és egy elmormolt köszönés után távozik, vissza sem nézve,  alighanem egy reagon belül.

Ha valamelyik ötlet felkeltette az érdeklődésed, a postafiókom nyitva áll! Most már nem harapok nagyot. Kapcsolatkeresõ 4146035580

Nicole Hopkins and David Weaver imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Shayana Weaver
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ BfNWjET
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_r4kc76oQOP1xreoi4_500
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ családi állapot ★ :
you are the voice that calms
the storm inside me
castle walls that stand around me
all this time my guardian was you
Kapcsolatkeresõ TTwHPJm
★ lakhely ★ :
Norfolk, VA
★ :
thank you for showing me what it's like to live, to love and to be loved
Kapcsolatkeresõ LXNIdoQ
★ play by ★ :
Anya Chalotra
10
Kapcsolatkeresõ EmptyHétf. Jan. 16, 2023 1:13 pm
Sziasztok!

Kapcsolatokat keresnék a lányomnak Kapcsolatkeresõ 4146035580

Lita egy tizenhét éves fiatal lány, aki még próbálja megtalálni a saját útját. Nem egy kifejezetten barátkozós tipus, ő biztosan nem fog leszólítani egy kávézóban, de ha te megteszed nem ütközöl falakba, mert barátságos természet. A felső tízezér életét éli, és minden kiváltásgát ami ezt a korosztályt érinti. Szereti a fotózást, az újságírást, évek óta táncol. Sok minen érdekli, szeret kipróbálni dolgokat.

Első sorban korban hozzá közelálló fiatalokat keresek, akikhez kapcsolódhat bármilyen módon, akár a tanulás, akár a fotózás, vagy a hajnali futás révén. Ismerheted esetleg az ikertesyvérem Tommyt,  vagy találkozhattunk az kisállatkereskedésben.

Ezen kívül keresek még mondjuk távolabbi rokoni szálakat is, akinek az életébe belefér két tini. De lehetsz szomszéd, egy tanár, bolti eladó, igazából nincs kikötésem.

PM-ben mindent meg tudunk beszélni mindent, ha kedvet kapnál ehhez a tündéri lányhoz Kapcsolatkeresõ 4146035580

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

mind álarcot viselünk
Melita Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Sydney-sweeney

Kapcsolatkeresõ 6emCOQc
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ 7WZTwk0
And I wanna be your everything and more
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ DRI9AHs
★ idézet ★ :
Walk me home in the dead of night
I can't be alone with all that's on my mind (mhm)
So say you'll stay with me tonight
'Cause there is so much wrong going on outside
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Sydney Sweeney
★ szükségem van rád ★ :
Megtaláltam
47
★ :
Kapcsolatkeresõ Qb7H4y3
Kapcsolatkeresõ EmptyVas. Jan. 15, 2023 4:30 pm
Sziasztok!

Bár éjfélig esélyét sem látom,hogy reagot hozzak össze AC-re Sad szeretném megtartani a karaktert,így frissítésként bedobom újra a kapcsolat keresését.
Kapcsolatkeresõ 4142114136

Meredith Teerhoden írta:
Sziasztok!

Meredith Providence-ben nőtt fel.Mindössze két éve költözött végleg New York-ba. Itt járt egyetemre, megszerette a várost. Korábban az egyetemi évek alatt itt élt kollégiumban. Most pedig lakást bérel.
A New York városi hivatal Városüzemeltetési osztályán dolgozik két éve (ezért is költözött ide, mivel kapott egy ilyen álláslehetőséget).

Ami jól jönne:

* Kiadó albérlet ~ elsősorban lakótárs, a hivatali fizetés azért nem elég egy saját ingatlanra.Meg még nem is nagyon döntötte el, hogy maradni szeretne vagy sem.

* A férfi akire jó emlékezni~ Te voltál a nagy szerelem az életében, aztán vége lett. Valószínű a szakítás oka az volt, hogy Meri visszaköltözött Providence-be. Most azonban újra itt van.Őszintén mondom, hogy nem akarok én ebből feltétlenül megkötött érzelmi vonalat.De ha úgy alakul, miért ne? Csak ne beszéljük le előre, kérlek.

* Az idegesítő ügyfél ~ ez egy aranyos és talán kicsit vicces ötlet. Az állandóan visszatérő ügyfél, aki mindig lehetetlen dolgokat akar, és nagyjából előző napra. Örülnék valami játéktéri csörtének ezen a vonalon.

Nekem most hirtelen ennyi jutott eszembe, de nyitott vagyok egyéb javaslatokra és ötletekre üzenetben. Kapcsolatkeresõ 690269075
mind álarcot viselünk
Meredith Teerhoden
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kapcsolatkeresõ 3451ea763fea221dd483929d2faa740b921664a5
★ foglalkozás ★ :
hivatali ügyintéző /Városi Üzemeltetési Osztály/
★ play by ★ :
Madison Iseman
5
★ :
Kapcsolatkeresõ B1051d353305ca27942f4c53b823e7b775133f3c
Kapcsolatkeresõ EmptyPént. Jan. 13, 2023 8:51 am
Sziasztok!

Egy kis orvososdi mèg belefèr az èletembe. Az Intenzíven ès újonnan a sürgőssègin is megtalálható vagyok már Very Happy lehetsz egy betegem aggódó hozzátartozója vagy èpp páciens is. Tuti kitalálunk valamit közösen! Very Happy Kapcsolatkeresõ 4146035580
mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_n5pizvbH0N1so0s3vo1_500
Kapcsolatkeresõ Tumblr_nhihzuibtK1srtfabo3_250

★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ családi állapot ★ :
Szerettem. Milyen szerelem volt.
Sem illata, sem fénye nem volt.
Kínzó, hideg érzés, névtelen epedés,
napsugár-szatírok kegyetlen játéka.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_nhihzuibtK1srtfabo1_250
★ foglalkozás ★ :
ICU doctor+készül az Oxyológia szakvizsga
★ play by ★ :
Taissa Farmiga
★ szükségem van rád ★ :
67
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_nhihzuibtK1srtfabo4_250
Kapcsolatkeresõ EmptyHétf. Jan. 09, 2023 9:21 pm
Sziasztok! Smile
Frissíteném egy kicst a kapcsolatkeresési hirdetésemet.  Kapcsolatkeresõ 3874598021

Alexandra De Mevius írta:
Sziasztok! Smile

Elsősorban leszögezném, hogy a hosszabb, mélyebb és lasabban kibontakozó játékokat szeretem. nem vagyok az a durrbelecsapjunkbele típus. Nem vagyok az a gyorsíró sem - nem azért, mert nem szeretnék gyakrabban reagot írni, de sajnos a magánéletem nem engedi ezt meg. De ez visszafelé is érvényes: hajlandó vagyok várni akár hónapokat is az olyan partnerre, akivel megvan a közös kémia, nem sürgetlek, nem kérem, hogy javíts a reagodon. Smile

- elsősorban jól jönne valaki, aki megtestesítené Alexandra vőlegényét, azaz leendő férjét - itt egyáltalán nem elvárás, hogy szerelmi szál alakuljon ki köztük, utálhatják is kölcsönösen egymást, de akár még össze is barátkozhatnak és együtt küzdhetnek a fiú szüleinek akarata ellen. Nem lenne rossz, ha nem az a tipikus rendes ember lenne, de minden kompromisszum felé hajlok. Az is szóba jöhet, hogy a vőlegény kicsit sem hasonlít a családjához. Tudom, elég közhelyes kapcsolatnak tűnhet, de szerintem mindenből ki lehet hozni valami újat, el tudok ide képzelni izgalmas helyzeteket.

- szükségem lenne egy testőrre, aki tudna minden lépésemről, így az esti kis kiruccaánásaimról, hobbijaimról, legalább is szeretne. Lehetnél az is, aki mindenáron meg akar akadályozni ebben, de lehetünk cinkostársak is. Mivel Alexandra sincs fából, el tudok kettejük között képzelni némi testi vagy szerelmi kapcsolatot is. Csavar lehetne itt, hogy nem is testőr vagy, hanem egy FBI-ügynök, aki a leendő férjemre pályázik.

- munkatársak - ügyvédek, jogászok. stb. - Alex önkéntesként dolgozik egy jogi cégnél és szüksége lenne munkatársakra, akikkel különféle viszonyt ápolnak. Akár még a segítségemre is lehetsz, hogy megszabaduljak a "drága" vőlegényemtől". Ugyanitt elfogadnék valami konkuresn kollégát, aki például ki akarna túrni a helyemről, ezáltal megnehezíteni az amyúgy sem egyszerű helyzetem.

-  rendőrök, nyomozók - akik segíthetnének a lánynak lebuktatni és akár bezáratni a lány vőlegényét és családját, és ezáltal szabadulni egy előre eltervezett kényszerházasságból. Lehetek akár a besúgód is

- barátok - a ET-mből kiderül, hogy Alexandra egy igazán kedves lány különféle hobbikkal. Könnyen barátkozik, ám életének új fordulata miatt kicsit nehezen bízik meg bárkiben. Könnyű dolgod van, ha szereted a küzdősportokat, az íjászatot és más vagányabb sportokat.

- nem utolsó sorban jól jönne a lánykámnak egy szerelmi szál is, amit semmiképpen sem kapkodnánk el

- de ezeken kívül is benne vagyok bármilyen izgi játékban

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, várom a pm-et.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

the brightness

you deserve every star in the galaxy laid out at your feet.
mind álarcot viselünk
Alexandra De Mevius
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Ana-ana-de-armas-43159115-268-283
Kapcsolatkeresõ A6d0a43c389a8b63adcf36d0ca8de47366b93f32
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Eljegyzett ( nem önszántából)
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_oxu3b0KSey1tk5evm_400
★ idézet ★ :
"Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead."
(Charles Bukowski)

"We all have two lives. The second begins when you realize you only have one."
(Tom Hiddleston)
★ foglalkozás ★ :
Ügyvédbojtár vagy valami olyasmi
★ play by ★ :
Ana de Armas
27
★ :
Kapcsolatkeresõ 4748253d65b7924098f47570fb837b9ddd6a37f1
Kapcsolatkeresõ EmptyVas. Jan. 08, 2023 7:59 pm
Ez még érvényben van, ha esetleg valaki játszana.  Kapcsolatkeresõ 2496992409

Khaled Al Nassar írta:
Üdv!

Szívesen bővíteném Khaled kapcsolatait pár komolyabb és szórakoztatóbb hangvételű játékkal egyaránt.  Kapcsolatkeresõ 2496992409

- Számtalan ember dolgozik nekem, így lehetsz akár egy orvos vagy kutató, aki megfordul gyakrabban a laboratóriumomban. Lehetsz a recepciós, a kertész, a takarító, vagy éppen a biztonsági szolgálat egy embere. Készítheted te a promóciós képeket, lehetsz te az egyik reklámunk arca, beszállíthatod az árut, de még üzleti partnerek is lehetünk, és bármi hasonló, aminek köze lehet a munkánkhoz. (A laboratórium hivatalosan mechanikus művégtagok és egyéb belső szervek helyettesítésével foglalkozik, nem hivatalosan emberkísérletekkel.)
- Mivel illegális dolgok is folynak nálam, így lehetsz a bűnüldözés egy tagja, akinek az a célja, hogy lebuktasson. Beépülhetsz alkalmazottként, vagy egyszerűen a közelembe férkőzhetsz a magánéletemben.
- Ezekhez az illegális dolgokhoz, tehát az emberkísérletekhez szükségem van áldozati bárányokra. Természetesen egyáltalán nem a karaktergyilkosság a célom, hiszen az túl egyszerű lenne. Sokkal izgalmasabb lenne, ha kiszemelnélek magamnak, te pedig vagy rá tudnál venni arra, hogy engedjelek el, vagy képes lennél megszökni.
- Azonban nem csak a munkából áll az élet, így akár az én vagy a te hobbijaid egyike során is találkozhatunk. Lehetünk régebbi ismerősök, akik egy fura vakrandi során futnak össze újra, és felülnek a nosztalgiavonatra. Lehetsz a pincér, aki elrontja a rendelésem, a lány/fiú, aki a szemem láttára lesz rosszul, vagy éppen akivel sikerül karamboloznom egy kihalt úton éjjel, de még nyúlhatunk a boltban ugyanazért a szójaszószért is.

Egyszóval, bármire vevő vagyok, és ha látsz bennem fantáziát, keress bátran.  Kapcsolatkeresõ 2496992409
mind álarcot viselünk
Khaled Al Nassar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ F1ac6bfeb3889421d6b4a3e148b2692e
Kapcsolatkeresõ Tumblr_pnc6fqbxNx1v8b0vjo8_250
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ 52247440e5b8bd020f3e4e2b43c6987e26274302
★ idézet ★ :
"When you spend so long
Trapped in darkness,
You find that the darkness
Begins to stare back."
★ foglalkozás ★ :
Atomfizikus
★ play by ★ :
Mariano Di Vaio
25
★ :
Come closer.
Play with my Chaos.

Kapcsolatkeresõ 9592672
Kapcsolatkeresõ EmptyHétf. Jan. 02, 2023 8:48 am
Új èv, új remènyek. Vagy mi.... Laughing

Van egy règi játèk ötletem amit szeretnèk megvalósítani ès ami eddig valahogy sose sikerült. Olyan velem egyidős srácot keresek, aki szívesen eljönne egy randira, ami aztán termèszetesen valami oknál fogva csúfos, kínos kudarcot vall, mert hát ez az èn formám... Jó nagy rohadèk lehettem előző èleteimben, hogy a Karma az èlet minden terèn gáz lapokat oszt, dehát valakinek vállalnia kell a kètlábon járó balfèk szerepèt is, szóval nincs mit tenni Laughing

Van tinderem is (azt hiszem Rolling Eyes Laughing ) akár ott is kezdhetjük egy könnyed csevejjel ès a többit meglátjuk Very Happy nem vágyom semmifèle romci, szerelmi Rómeó ès Júlia sztorira, szóval az elköteleződèstől nem kell tartanod Laughing
mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_n5pizvbH0N1so0s3vo1_500
Kapcsolatkeresõ Tumblr_nhihzuibtK1srtfabo3_250

★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ családi állapot ★ :
Szerettem. Milyen szerelem volt.
Sem illata, sem fénye nem volt.
Kínzó, hideg érzés, névtelen epedés,
napsugár-szatírok kegyetlen játéka.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_nhihzuibtK1srtfabo1_250
★ foglalkozás ★ :
ICU doctor+készül az Oxyológia szakvizsga
★ play by ★ :
Taissa Farmiga
★ szükségem van rád ★ :
67
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_nhihzuibtK1srtfabo4_250
Kapcsolatkeresõ EmptySzomb. Dec. 31, 2022 5:46 pm
Jelige: Csak hölgyeknek

Szükségem van Rád, te vagy az, aki mellett az lehetek, aki valójában vagyok, és nem az a szívtelen törtető, akivé az élet, a szüleim neveltek. Ki tudja már, hogy hol találkoztunk, kezdeményeztél nálam, mert nem tudtad, hogy ki vagyok, s azóta sem vagy rá kíváncsi rá, hogy mi a munkám, mi a családi hátterem, miről szól az életem. Téged csak az érdekel, hogy amikor becsöngetek hozzád, akkor emberként kezelj, átölelj, beszélgess velem, megsimogasd az arcom, csókolj és a mennyországba juttass.
Legutóbb azonban történt valami, és mindketten tudtuk, hogy miért. Neked nem volt elég, hogy hetente, havonta vagy még ritkábban látjuk egymást. Egyre többet éreztél és nem tudtad megosztani velem életed apró részleteit, mert se egy telefonszámot, se egy email címet nem osztottam meg veled. Nem vitatkoztunk, nem dobáltunk tányérokat, nem volt színpadias kivonulás, de tudtuk, hogy vége, így nem mehet tovább.
Most újra New Yorkban vagyok, és kétségeim vannak. Vajon mit tennél, ha betoppannék hozzád? Elküldenél? Meghallgatnál? Melletted ébrednék másnap reggel vagy egyedül a szállodai szobámban?

//A kapcsolat bármelyik pontján el tudom képzelni a kalandunkat együtt: a megismerkedés, a gondtalan hónapok, a nagy beszélgetés, az utolsónak hitt találkozás. Ha gondolod, csacsogjuk meg a részleteket, és ugorjunk együtt a nyúl üregébe, én megmutatom milyen mély.
mind álarcot viselünk
Charlotte DuPont
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ 19010029
Kapcsolatkeresõ 19010029
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
Párizs, Franciaország
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_n0ac4vRH2n1qkwbyqo8_250
★ foglalkozás ★ :
Befektetési elemző (nemzetközi piacok)
★ play by ★ :
Àstrid Bergès-Frisbey
27
Kapcsolatkeresõ EmptyKedd Dec. 27, 2022 12:53 am
Te vagy az iránytűm, a horgonyom, a világítótornyom, a kikötőm... És még felsorolhanék egy csomó hajózási kifejezést, de eltekintek tőle.
A pártfogóm vagy annak minden jó és rossz következményével, bár arra még nem jöttem rá, hogy mit találsz jónak abban, ha hajnali négykor felhívlak, mert már öt perce azon gondolkodom, hogy veszek egy adagot és belövöm magamnak. Nem tudom, miért lenne jó neked az, hogy végighallgatod a nyafogásomat, mert egy részeg ült be mögém a kocsimba és az alkohol bűze miatt meginnék egy vödör vodkát.
De van benned valami elkötelezettség, valami belülről jövő jóság, hogy segíteni akarsz rajtam. Talán te is jártál ilyen mélyen, talán volt valaki a családodban, de az is lehet, hogy csak szíveden viseled embertársaid jövőjét.
Hetente találkozunk az AA gyűléseken, tudod az összes elérhetőségemet, de mindig én hívlak, hiszen neked nagyobb szükségem van rád, mint nekem. És soha semmit sem kérsz cserébe, soha nem érezteted velem, hogy tartozom neked ezért.

//A karakterlapon Lynn-ként említettem Stephen pártfogóját, mert eredetileg egy nőt képzeltem el mellé, de ez ne befolyásoljon, férfi karakterek jelentkezését is várom. Majd kitalálunk valamit, amikor megjössz Smile
//Jelenleg nem sok feladatot adnék a karakterednek, de ahogy az idő telik, egyre fontosabbá válna Stephen életében, ha érted mire gondolok.

Mégsem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Kapcsolatkeresõ EmptySzomb. Dec. 24, 2022 1:20 am
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ 4146035580

Továbbra is nagyon keressük @Eddie Rivera apukáját. Kapcsolatkeresõ 2451935670 Korábban már meg lett hirdetve, de ha a koncepció módosításával esetleg meglévő karakter életébe is passzolna a plot, akkor arra is nyitottak vagyunk. Mindössze pár megkötésre lenne szükség részünkről:
    - nagyjából 17 évvel ezelőtt rövidebb ideig egy párt alkottak Perlával - futó kalandtól sem zárkózom el, beszéljünk róla
    - Eddie nem tervezett gyerek
    - még mielőtt Perla szólt volna a terhességről, megszakadt köztük a kapcsolat - a részletek to be discussed

Szeretnénk, ha Eddie életében jelen lenne az apukája, akivel kialakíthatna valamiféle kapcsolatot, lenne valami közös pont, ami elkerülhetetlenül összekötné őket. Örülnék, ha idővel az apa és Perla között esetleg kialakulna ismét valami, de ezt lassú folyamatnak képzelném. A sok évig tartó titkolózást megemészteni nem lehet napok, hetek alatt, ugye... Laughing Ha mégsem ebbe az irányba mennénk el, a játéktéren másként alakulnának a dolgok, akkor is szeretném, ha a jövőben Eddie mellett lenne az apukája. Kapcsolatkeresõ 4146035580

Nagyon várunk mindketten, jól jönne egy kis segítség ezzel a kamasz férfikezdeménnyel. Kapcsolatkeresõ 2624752903 Kapcsolatkeresõ 2081954265

Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Perla Rivera
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ 04377a3a83a21c24a86af44e3fc6cb10d9379dee
Kapcsolatkeresõ 059c3cf24fcb7caedfae51cc86d45e2c5a14705f
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
I have had my dream - like others
and it has come to nothing, so that
I remain now carelessly
with feet planted on the ground
★ családi állapot ★ :
☆ single mom
★ lakhely ★ :
☆ Bronx
★ :
Kapcsolatkeresõ 6e8de866de69b9a254f37fff99a431813bf1fb1d
★ idézet ★ :
"If I had wings?
I would sprout them from the scapula
And slowly down my spine.
I’d grow them long and glorious
And immediately I’d fly.”
★ foglalkozás ★ :
☆ maid in Manhattan
★ play by ★ :
☆ Alexa PenaVega
★ szükségem van rád ★ :
12
★ :
Kapcsolatkeresõ A58c65e8da8f3588ff88f2e6df27aa02af4b4c5a
Kapcsolatkeresõ EmptyPént. Dec. 23, 2022 11:59 am
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ 2451935670

Friss elfogadásomat rögtön szeretném itt ünnepelni, ugyanis van jónéhány szabad szerepkör Calvin életében, amik betöltésre várnak! Kapcsolatkeresõ 3673325056
Elöljáróban, amit érdemes tudni róla (különösen, ha nem szeretnéd végigolvasni a bibliát, amit ET gyanánt írtam xd):
Calvin egy, az utóbbi években felkapaszkodott, jómódú ingatlanügynök, aki azóta, hogy belekóstolt a luxus ingatlanok adás-vételébe, megállíthatatlan. Finoman szólva munkamániás, drasztikusabban mondva a hivatásának él. Karizmatikus, kissé arrogáns, és hajlamos az exhibicionizmusra. Mindazonáltal amennyire rajong a munkájáért, hasonlóan szereti az igaz barátait, nem különbül a családját. Azonban egy éve annak, hogy elvesztette a feleségét, és a nagyobb lányát egy autóbalesetben, így özvegy, egyedülálló apaként meglehet, a negatív tulajdonságai, és a depressziót környékező hajlamai erősebbek, mint valaha.

Most pedig azokhoz szólnék, akik ezek tudatában se riadtak el teljesen (eskü, hogy érdemes adni neki egy esélyt, hátha megjavul még egyszer... Kapcsolatkeresõ 2081954265 )- az alábbi kapcsolatokra lenne szüksége az úriembernek:

Barátok;
Fordított arányosságban ahogy nőtt az ügyfélköre, úgy lett egyre kevesebb barátja. Páran vannak, akik igazán kitartónak bizonyulnak, és ha nem is mondja ki, mert érzelmek terén nem a szavak embere, nagyon hálás nekik, hogy kitartanak mellette. Fontos leszögezni, hogy gendersemleges a hirdetés -hisz a férfi-női barátságban.

Ismerősök, egyetemi haverok, távoli rokonok;
Miután aktív szociális életet él, találkozhattak sportok, esetleg más, egykor közös hobbi útján. Mivel egyedül neveli ötéves-forma lányát, lehetnek közös elszenvedői egy-egy, gyerekek között összehozott "játszórandinak", függetlenül, hogy anyuka, apuka, nagynéni vagy nagybácsi a másik illető. Lehet volt ügyfél, akivel néha tartják a kapcsolatot (ez nem kíván luxus körülményeket, Calvin egyszerű, mezei ingatlanosként kezdte), vagy egykori egyetemi ivótárs, esetleg egy nagyobb társaság tagja, akikkel alkalomadtán összeülnek meginni pár sört.
Calvin születésétől fogva brit, Londonban élt, mígnem a szülei válása után az anyját hátrahagyva New Yorkba nem költöztek több mint két évtizede. Ebből az időszakból is vannak ismerősei, azonban előfordulhatnak távolabbi rokonok, unokatestvérek, másodunokatestvérek, akikkel tartja a kapcsolatot.

Ügyfelek, volt ügyfelek;
Leginkább az elitista magánszemélyek és cégek körében ismeretes, köztük pedig elég jó híre van. Mindent megtesz annak érdekében, hogy lecsapjon a legkifizetődőbb lehetőségekre, így ami az adott másik fél érdeklődésébe tartozik, vagy hobbiként űz, az lehet, hogy rejtélyes módon őt is nagyon elkezdi érdekelni -természetesen a jutalék reményében.

Kalandok, "se veled";
Bár nem mutatja, Calvin egy szenvedélyes férfi, aki hogy, hogy nem, a felesége halála óta is vágyja a testi kontaktust, szeret egy kis időre más karjaiban lenni. Ez nem feltételez a részéről semmilyen érzelmet, inkább egy olyan kapcsot, amiben jó lenni, kötöttségek nélkül. Nem száll azonban virágról virágra, és nem dörömböl minden szép nő ajtaján, inkább egy "barátság extrákkal" kapcsolat ez, fajsúlyos barátsággal.

Szomszédok;
Manhattanben, azon belül is Chelsea-ben a High Line Park-ra néző luxuslakása van, korábban azonban életvitelszerűen Queens-ben a Forrest Hills-ben laktak a családjával. Lehet egy új szomszédság tagja Manhattanben, akivel adok-kapok cukorcserében élnek, vagy egy régi Queens-ből, akivel odaintettek egymásnak, ha vágták a füvet, esetleg vacsoraesteket adtak.

Elhunyt feleségének barátai, ismerősei:
Jennie, ellentétben Calvinnel, egy különösen szerethető, nagyon barátságos ember volt sok, nem csak érdekből tartott ismeretséggel. A halála után elképzelhető, hogy ezeket a néhai kapcsolatokat Calvin "örökölte meg" tőle, akik talán még nála is jobban tudják, hogy ez a házasság fele annyira se volt jó, mint amennyire kívülről annak tűnt.

Asszisztens:
Bár az ET-ben már emlegettem Miát, és szeretném, ha játékos karakter lenne belőle, meghirdetni egyelőre nem szeretném, hátha van, aki be tudja illeszteni a saját karaktere életébe. A BARNES New York luxus ingatlanokkal foglalkozó ügynökség munkatársa, annál is konkrétabban Calvin asszisztense. Jellemzően együtt húzzák az igát egész késő estig, mert általában Mia is megvárja, míg Calvin nagy nehezen feláll az asztalától, és hazamegy. Nagyon jó kollegiális, már-már egészen baráti kapcsolat az övék -a nő úgy gondolja, hogy kevesek ismerik annyira jól a főnökét, mint ő maga, aki már látta a legtöbb, ezáltal a legjobb és legrosszabb oldalát is. Pontosan tudja, hogy kell beszélnie a férfival, miként lehet megközelíteni és elérhetővé tenni.
Egészen sok minden kihozható ebből a plotból, amit nem szeretnék mind részletezni, de esetleg, ha neked is lennének ötleteid, bátran keress ez ügyben -is- Kapcsolatkeresõ 3874598021

+1. Bárki, aki valamilyen formán ismerőse lehet;
Mindig kedves eladók, baristák a kedvenc kávézójában, pincérek a kedvenc éttermében, recepciós a lakásánál, takarító a munkahelyén, ellenlábas a szakmában. Lényegében bármi, amit el tudsz képzelni, és egy új kapcsolathoz pont Calvinre lenne szükséged! Kapcsolatkeresõ 3673325056
mind álarcot viselünk
Calvin T. Whitlock
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Ezgif-com-gif-maker-3
Kapcsolatkeresõ 940f2bdd1972f6c686770a1551f7d1008c1cd7f1
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
you will always remember the pain
but you won't feel it forever.
★ családi állapot ★ :
Özvegy
★ lakhely ★ :
Chelsea, Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ 5ad00b675fe4d27ecf57b0b45a728c06a55f355e
★ foglalkozás ★ :
Ingatlanügynök
★ play by ★ :
Oliver Jackson-Cohen
28
Kapcsolatkeresõ EmptyVas. Dec. 18, 2022 4:28 pm
Ha minden igaz, elkelt rá Sutton Kapcsolatkeresõ 2624752903

Sziasztok!

Én is beállok a sorba a soha nem hittem, hogy egyszer keresni fogok akció keretén belül.

Jelige: Szeretném, ha hazudnál. Én is ezt teszem.

Sutton életébe keresek egy férfit, akivel csak egy szükséglet kielégítése céljából találkozgatna előre leegyeztetett időpontban heti, kétheti rendszerességgel - előre leegyeztetett helyszínen. Ennek feltételei:
1. a férfi nem lehet házas, tartsuk tiszteletben a másik felet, ha már kimondták az igent
2. felváltva fizetnék a hotel/motel szobákat egy bizonyos ársávban megegyezve, hogy nagyjából azonos költségeik legyenek
3. az egyikük mindig lelép, soha nem töltik együtt az éjszakát
4. minden egyes találkozáskor más és más személynek adhatják ki magukat (nevezzük szerepjátéknak és ez is lenne leginkább a játékaink lényege, nem pedig a testiség)
5. saját magukról semmit nem árulhatnak el egymásnak, csakis az alteregókat ismerhetik
6. csak írásban kommunikálnak a találkozások közti időszakban
7. senki nem tudhat ezekről a találkozásokról kettejükön kívül (nem trófea szerzés a cél)
8. ha bármelyikük többet kezdene el érezni a másik iránt romantikus vonalon, azonnal megszakítják a kapcsolatot

Egyelőre az oldalon meglévő karakterek közt keresek erre partnert, ha nem találom meg itt, akkor természetesen meg fogom hirdetni a karaktert. Sutton élete egy kicsit elvontabb a foglalkozása miatt is, ezért szeretném, ha ki tudna szakadni abból a világból ideig-óráig. Egyelőre nem keresek neki párkapcsolatra partnert, azt meghagynám a játéktérre a jövőben.

Jensen Stockton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Sutton Ashford
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_pnaq4gectW1sm6w3k_75sq
Kapcsolatkeresõ Abf3054f1761bbd40ddc96e1b11a6c84a642948d
★ kor ★ :
35
♫ :
★ családi állapot ★ :
I have someone occasionally
★ lakhely ★ :
Queens, Forrest Hills
★ foglalkozás ★ :
balzsamozó
★ play by ★ :
Sofia Boutella
★ szükségem van rád ★ :
14
★ :
Kapcsolatkeresõ 1b8f78418f42f703650cd56fcd85c10cd57d3e37
Kapcsolatkeresõ EmptyHétf. Dec. 12, 2022 3:04 pm
Ez a hirdetésem újra aktuálissá vált. Kapcsolatkeresõ 2081954265
Hátha most....

"Sziasztok!

Keresem a jövendő férjem, jövendő gyermekeim apját. De ez kicsit komplexebb mint amennyire elsőre hangzik.

Röviden:
Snow-nak van egy ikertestvére, aki három éve egy pszichiátriai magánklinikán van, mivel szülés utáni depressziójában, egy éjjelen megölte a kislányát.Mindebből semmire nem emlékszik, ő úgy tudja a kislánya életben van, és Snow vigyáz rá, neki pedig egyszerűen nincs szíve ebből a hazugságból kirángatni.
Kapcsolatuk a ritka személyes látogatásokon kívül egyetlen mobiltelefon, ami akár az éjszaka közepén is megcsörrenhet, ha a testvére, Sunira hívja, ő azonnal ugrik és akár órákat is beszélget vele, ha úgy érzi a másiknak erre van szüksége. Mindezért Snow összes kapcsolata gyakorlatilag zátonyra futott (nem meglepő  Rolling Eyes  ) beleértve azt is, ami már  a jegyességig jutott az unokahúga haláláig.
Itt tart jelenleg a történet. A folytatásban remélem rád is számíthatok, aki még csak fontolgatod, hogy írj nekem.

Új/Meglévő/Ötletelés alatt lévő vagy úgy alapvetően bármilyen karakter szóba jöhet."

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

A gyermek szeme a jövő tükre. Jaj annak aki elhomályosítja!
mind álarcot viselünk
Snowira Reeves
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_nvlr8zLCA81szaa83_250
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
♫ :
★ családi állapot ★ :
naív boldogságkereső
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Kapcsolatkeresõ 4cc69bca572c56d8c3c22e74d137fe8671d1fe5c
★ foglalkozás ★ :
óvónő
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
14
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_nvlreoV7zN1szaa83_250
Kapcsolatkeresõ EmptyVas. Dec. 11, 2022 12:01 am
Sziasztok!

Egy kapcsolatkereső plottal érkeztem! Ha valakinek megtetszik az ötlet, kérem írjon egy pm-et és egyeztessük le a részleteket, köszönöm!

Előszó:
Egy házaspár egyik tagját szeretném megalkotni, jobban hajlanék a női karakter irányába, de mindez alku tárgya, akár a férfi karaktert is megalkothatom, ez jelen pillanatban képlékeny, most csak egy random regisztrációm van.

Plotötlet:

A, A házaspár mindkét tagja az NYPD bűnmegelőzési osztályán dolgozik, gyerekük nincs, kapcsolatuk azonban megromlott, mióta az egyik fél félrelépett, mondhatni épp, hogy csak meg tudja tűrni a sértett fél a másikat. Ez lenne az alap, és ebből kéne kiindulni, érdekes lenne tudni, hogyan alakul ezután a viszonyuk. Lehetnének múltbeli játékok, amiből kiderülne, miért ment félre az egyik, mik történtek, ami végett zátonyra futottak, az pedig külön érdekesség, hogy a végén újra egymásra találnának-e.

B, Egy gazdagabb közegben élő házaspárról van szó, középkorúak, egy kisebb, egy nagyobb gyerekkel, mindkettő karrierista, de az anya inkább áldozta be magát, hogy többet törődjön a gyerekekkel, mint sem az apa. Itt szintén megtörtént a félrelépés az apa részéről, aki nem akarja, hogy kiderüljön a dolog, és szétrobbanjon egy , a kívülállók számára is idillinek tűnő kapcsolat, de ez be fog következni. Ebben a verzióban a sajtó is érintett lehet, ha a család elit körökben mozog. (ezt közösen kitalálhatjuk, hogy melyik mivel foglalkozna). Ebben az esetben is érdekes szitukat lehetne kanyarítani a történetből.

Mindkét verziónál közösben kitalálhatjuk az avatárokat, és a részleteket.

Ha valaki szívesen játszana ki ilyet és ehhez hasonlót, írjon egy üzenetet és egyeztessünk! Örülnék, ha valaki kedvet kapna kijátszani egy olyan sztorit, ami nem feltétlenül happy, de a végén akár még alakulhat is jól, ez csakis a játéktértől függ.
Elkelt, köszönöm Kapcsolatkeresõ 1471401822
mind álarcot viselünk
Stella W. Stockton
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_pdb7s3F0Ou1rifr4k_1280
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Házas
★ lakhely ★ :
Manhattan, Upper East Side
★ play by ★ :
Olivia Palermo
5
Kapcsolatkeresõ EmptyCsüt. Dec. 08, 2022 9:33 pm
Halihó Kapcsolatkeresõ 4146035580

Eljött az ideje annak is, hogy Esther életébe kapcsolatokat keressek. Igazából elég sok mindenre nyitott vagyok vele, sok mindent be tudok építeni az életébe, de azért hoztam néhány támpontot:

Barátnők:
Az első és legfontosabb egy barátnő lenne most az életében. Korban hozzá közel álló hölgyet tudok elképzelni. Lehet egyedülálló, férjezett, családos, munkanélküli, munkamániás, bárki. A lényeg, hogy legyen közös témájuk, szeressen társaságba járni, programokat kitalálni, éjszakába nyúlóan beszélgetni.

Szomszédok:
Bár Esther jelenleg hotelben él, de lehetsz valaki Brooklynból akivel néha-néha találkoznak, aki mindig felhívja Esthert, hogy elmesélje a lánya éppen miben sántikál már megint. Lehetsz az a kíváncsi szomszéd, aki mindig behívja kávézni amikor Esther éppen arra jár, hogy a lányával találkozzon. De akár a mellette levő szobában is élhetsz.

Kalandok:
Lehetsz az a férfi, akivel az elmúlt másfél évben összegabalyodott, akivel jó érzés eltölteni a hideg őszi estéket. Érzelmileg nem szeretne senkihez kapcsolóni, még folyamatban van a válása és most inkább magára koncentrálna, de egy-két kellemes este, reggeli, ebéd vagy vacsora belefér. Ki tudja, ebből még akár barátság is lehet.

Katonák, veteránok:
Fiatalabb korában egy egészen rövid, de mozgalmas időszak van mögötte, amikor katonaként szolgált, de egy csúnya baleset véget vetett a karrierjének. Viszont mai napig tartja a kapcsolatot az ex társaival és mivel a lánya is a nyomdokaiba lépett, mai napig részese a katonaság kemény világának, igaz már csak kívülállóként.

Bárki más, akinek van bármilyen ötlete Kapcsolatkeresõ 4146035580

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Hypothesis

When love hurts you, dare to love again.
When a friend falls, dare to be the first to extend a hand. When there is darkness, dare to be the first to shine a light. When there is injustice, dare to be the first to condemn it.
mind álarcot viselünk
Esther Selassie
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ Tumblr_n97yr1DWgl1sgzu21o6_250

Kapcsolatkeresõ Tumblr_inline_nqke7rd3VA1rjsuj6_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
♫ :
Sweet home Alabama