New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 1 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Arthur Gallo
tollából
Ma 11:47-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

sweet misery aka miss Troy
Témanyitássweet misery aka miss Troy
sweet misery aka miss Troy EmptyPént. Jún. 28 2024, 14:12
Chevonne Troy
Szabad

Play by
alexa demie?aubri ibrag? alexandra daddario? vika bronova?
Születési hely
alkotóra bízva
Kor
25-28
Lakhely
manhattan
Szexuális beállítottság
biszexuális / leszbikus
Családi állapot
kapcsolatban
(még?)
Csoport
üzlet ? média ?
Történetünk
Megőrülök tőled, Chev.
A szó, szinte minden értelmében.

Egy újévi bulin láttalak meg, de bármennyire is próbáltam a tekintetemet másfelé terelni Te valahogy mindig beevickéltél a látóterembe, mert nem bírtál megmaradni a csinos kis fenekeden anélkül, hogy ne rebegtesd a pilláidat, olyan szorgosan. *szemforgatós emoji* Mint utólag kiderült, nem is én voltam az, akit kiszemeltél magadnak. De hát, mit ad isten? Csak szóba elegyedtünk és éjfélkor nem állt más melletted, mint én. (Tudjátok, ilyen újévi babona, hogy valakit meg kell csókolnod, máskülönben egyedül leszel a következő évben.) Véletlenül sem akartam kapcsolatba bonyolódni veled, merthát a hozzád hasonló barnákkal sosem stimmel valami. #susp (btw milyen igazam lett!)

Olyan vagy, mint egy kisördög az ember a vállán, aki folyamatosan hülyeségekre bíztatja az embert, mert szeret rosszalkodni, noha nem kifejezetten egy baddie girl-típus. Inkább csak… Szereti szabadon értelmezni a szabályokat. Számára az, hogy a Central Park egyik szökőkútjában pucéran lubickol éjszaka, nem feltétlenül egy nagy dolog.

Aztán az újév másnapján, a nem is annyira részeges mámorból felébredve azt látom, hogy a konyhában próbálsz összeütni egy rántottát. (Minden volt az csak nem életem rántottája. A mai napig nem értem, hogy tudtad azt elérni, hogy egyszerre legyen nyers és kicsit odakozmált.) De mi tagadás, olyan édesen próbálkoztál, hogy végül úgy alakult, hogy a rántottázásból lett egy második, harmadik és egy negyedik is, amikor is már azt vettem észre, hogy szinte benne vagyunk ebben a kapcsolatféleségben.

Nem is különbözhetnénk jobban.
A tűz és víz, enyhe kifejezése annak, hogy mennyire nem hasonlítunk. Jóformán semmiben. Te élvezed az életet és habzsolod azt, ahogyan csak tudod. Én meg, vagyok és létezem. Imádod a társaságot, az embereket, szinte kivirágzol attól, ami engem leszív. Az első egy-két hónapban próbáltam veled lépést tartani, de rá kellett jönnöm: nem megy és nem is akarok.

Kedvellek, mégha elég sokszor idegesítesz is és ez valószínűleg fordítva is így van, mert teljesen mások vagyunk.
Követelőző, kicsinyes és elviselhetetlen tudsz lenni, mint egy nagyon elcseszett Disney hercegnő, de az elmúlt fél évben azt hiszem, hogy többet láthattam belőled, mint azt valaha is másoknak megengedted, mert neked sincsen más vágyad, minthogy szeretve legyél. Látom, amikor egy veszekedésünk után a fürdőkád szélén ücsörögsz elkenődve, megereszkedett vállakkal, könnyezve nézel magad elé. Szinte látom az arcodon, hogy azt a kérdést latolgatod: hol rontottam el? Nem akarlak bántani, soha nem is akartalak. Tudom, hogy magányos vagy és ettől borzasztóan szenvedsz, mert mióta eszedet tudod, egyedül voltál. Hiába a luxus lakás és a puccos cucc, ha egyedül vagy velük. Az édesapád utasszállító pilóta, szinte sosincs otthon. Az édesanyád ügyvéd, aki jóformán a munkába temetkezik. Egyikük sem volt ott neked, semmikor.

Tudna ez a dolog kettőnk között működni, de… Másra vágyunk, teljesen. Úgy érzem, hogy néha megfulladok tőled, mert sok tudsz lenni, de mindeközben egyre magányosabbá válsz, amit gyűlölök látni, de ennek ellenére mégis távolodom tőled. Nem is ez a legrosszabb, hanem az, hogy egyikünk se beszél. Nem hozza szóba, pedig ott lebeg közöttünk. Nem tudom, hogy mi lesz így velünk. Lesz-e egyáltalán bármi is.


Nos, ez minden, ami a fejemben van miss Troy kapcsán. sweet misery aka miss Troy 2451935670 Valószínűleg ez a kapcsolat a vége felé tart, de aztán… who knows? De nem ígérek happy end-et, hogy ne legyen csalódás. A hölgynek kábé minden porcikája variálható, de ha valaki meghozza, úgyis mindent megbeszélünk. sweet misery aka miss Troy 1471401822

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Diana Armenis
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
sweet misery aka miss Troy 648c0d3cdce042b06e37566fe6e49150ccf483b5
★ kor ★ :
29
★ családi állapot ★ :
in a relationship
★ lakhely ★ :
new york, brooklyn
★ :
sweet misery aka miss Troy 17e56c2c5285e0757a02be2082a11ff1ad10b601
★ idézet ★ :
"There is a stubbornness about me that never can bear to be frightened at the will of others. My courage always rises at every attempt to intimidate me." ― Jane Austen, Pride and Prejudice
★ foglalkozás ★ :
detective
★ play by ★ :
florence pugh
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
sweet misery aka miss Troy 00dd9e5ebf64df6714c083e3903db06b5905fd37
 
sweet misery aka miss Troy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ~ Sweet lil' Sister/Miss Adler
» Faith and Misery
» misery business | joe & theo
» six feet underneath my misery || jacob & valerie
» Miss... you are in trouble! Or maybe not?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: