New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kazimir Smirnov
tollából
Ma 01:02-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 00:20-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 00:10-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:15-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:51-kor
J. Lucian Rott
tollából
Tegnap 22:50-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 22:08-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Tegnap 22:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
30
Egészségügy
26
14
Hivatal
7
11
Média
42
30
Munkások
31
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
36
Üzlet
25
23
Összesen
210
198

Dr. Greta Fleming
TémanyitásDr. Greta Fleming
Dr. Greta Fleming EmptyPént. Jún. 21 2024, 17:46
Greta Fleming
"The soul becomes dyed with the color of its thoughts."

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Greta Anna Fleming
Becenév
Greta
Születési hely
1988. november 06.
Születési idõ
New York, USA
Kor
37
Lakhely
Bronx, New York City, USA
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Hajadon
Tanulmányok
Klinikai pszichológiát végzett
Foglalkozás
Klinikai szakpszichológus
Munkahely
Magánrendelés, Bronx
Hobbi
Olvasás, futás, zenehallgatás, lovaglás, zongorázás, tánc (a társastól a modernen át a rúdtáncig), mint a legtöbb nő, imád vásárolni

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Fontos számára a szabadság, ugyanakkor szeret biztonságban lenni mások mellett. Szüksége van barátokra, egy biztos háttérre, és ez igaz a párkapcsolataira is. Ha nem érzi magát biztonságban, felszabadultnak valaki mellett, hamar érdeklődését veszti és tovább áll. Hihetetlenül mélyérzésű és empatikus, nem véletlenül ezt a szakmát választotta. Kedves, megértő, őszinte, nyílt, és segítőkész. Nagyon könnyen bele tud helyezkedni mások helyzetébe és képes meglátni azokat a rejtett problémákat is, amiket sok esetben az adott illető maga sem.
Jó humorú, habár kissé szarkasztikus, ironikus módon fejezi ki ezeket, olykor gúnyosnak tűnő megjegyzésekkel. Akik ismerik, ezt értékelik is, viszont egy idegen közegben gyakran visszafelé sülnek el ezek a komolyságot elütni próbáló apró megjegyzések. A közvetlen kommunikáció jellemző rá, véleményét és meglátásait kendőzetlenül, de nem sértőn mondja el, mindig az őszinteségre törekszik és ezt fordítva is elvárja.
Nagyon tud szeretni, ha szerelmes lesz, vagy megkedvel valakit, a csillagokat is lehozná neki az égből, ugyanakkor az ellenségeivel, haragosaival szemben szélsőségesen aljas és agresszív lesz, bosszúálló és haragtrató jellem. Akkor sem tud megbocsájtani valakinek, ha az esze tudja, hogy ez lenne a helyes döntés, a szíve egyszerűen nem engedni neki.
Tudja magáról, hogy jól néz ki, és mindig ad is a külsőjére. Nála a vörös rúzs és a hosszú, fekete szempillák alapnak számítanak. Tisztában van a külső és belső értékeivel, ez pedig a kisugárzásán is meglátszik. A megjelenéséből és a beszédéből is sugárzik az érzékiség, a magabiztosság. Kezdeményező jellem, szeret ő lenni az, aki levadássza a prédáját, viszont mindezt olyan köntösbe csomagolja, hogy a másik azt gondolja, ő volt a vadász, nem pedig a préda. Tudatosan használja a csábítás és szexualitás eszközeit, amivel elvarázsolhatja a másik nemet. Ezek ellenére nem közönséges, nem egy "ribanc" típus, egyszerűen csak rendelkezik egészséges önbizalommal és énképpel.

Avataron:
Scarlett Johansson

Múlt
-Köszönöm, hogy ilyen hamar tudsz majd kezdeni, Greta. -egy hitetlen mosollyal fürkésztem Will arcát, majd a nappalijában tornyosodó dobozokat, amik már készen álltak a postázásra és a szállításra. Úgy állt előttem, mintha legalább a világ legnagyobb szívességét tettem volna meg neki, pedig ez nem volt így. Csupán két év volt köztünk, így még az egyetemről ismertük egymást. Legalábbis onnan, hogy ahol akkor dolgoztam, ő ott töltötte a gyakorlatát. Hiába születtem New York-ban, a Pennsylvania-ban található egyetemre jártam, mivel ott az egyik legjobb az oktatás, és a szüleim is megengedhették maguknak.
-Ugyan már, semmiség. Igazából talán nekem kellene hálásnak lennem, nem? Lakás, iroda, munka. Megnyertem a Jackpot-ot, nem? -húztam egy félmosolyra az ajkaimat, mire csak hitetlenül nézett rám tovább, aztán némileg zavartan a dobozait fixírozta.
-Izgulsz az új életed miatt? -döntöttem oldalra a fejemet, helyet foglalva a kanapén, a nekem szánt pohár borral a kezemben.
-Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem izgulok, de igazából... már nem köt ide semmi sem. Shaw kérdését átvették olyanok, akik jóval hatásosabban lépnek fel ellene. Char-t magával viszi Angliába Aziel Darkbloom, hogy együtt építhessenek bandát vele és az öccsével, szóval lényegében nincs itt semmi, amiért maradnom kellene. Ott vár rám egy ugyanilyen magánrendelés, és ott székel a Vidocq Society is. Egyébként is ingáznom kellett volna, praktikusabb...
-Csak...?
-A betegeimért aggódom. A legtöbben nehezen vették rá magukat arra, hogy szakemberhez forduljanak, és nem tudom, hogy fogják fogadni a hírt, hogy már nem én leszek az orvosuk, hanem valaki teljesen máshoz kell szokniuk. Így is volt már, aki inkább lemondta az időpontjait, mondván, hogy egy ismeretlen nőhöz ő nem jön. Egyszerűen csak... bűntudatom van, azt hiszem... -a bizonytalansága egyszerre volt szórakoztató és olyan, mint egy kisgyereké, másrészt tökéletesen megértettem, hogy mik fogalmazódhattak meg benne. A mentális betegségekkel küzdők elég speciálisak, és akiknek nincs olyan súlyos bajuk, mint egy depressziós, vagy szuicid hajlamúnak, nekik is borzalmas lehet megélni a változást.
-Nem szeretnék önfényezést tartani, de a legjobb kezekben hagyod majd őket, Will. Nem bíztad volna rám a praxisod, ha nem így lenne. Aki pedig nem szeretne hozzám járni, azzal nem tudunk mit csinálni. Nem tehetek róla, hogy nő vagyok, viszonylag fiatal és nem úgy nézek ki, ahogy a sztereotípiákban megálmodják az orvosi pályára lépőket. Az ajtó ugyanúgy nyitva áll, mint amikor még Dr. Redmond neve szerepelt a kiíráson. Bízz bennem, és abban, hogy jó döntést hoztál. A saját életedet kell szem előtt tartanod, mivel ugyan terapeuta vagy, de egyben egy ember is. Mikor szórakoztál utoljára egy jót úgy, hogy nem a pörgős barátnőd húzott el valahova? -húztam fel a szemöldököm kérdőn, egy aljas félmosollyal keverve, majd hozzáütöttem a poharamat az övéhez.
-Az újrakezdésre és a nemes célokra. Kéz és lábtörést nekünk... szükségünk lesz rá. -kortyoltam bele a vörösborba, majd a kavargó italt figyelve hallgattam tovább a beszámolóját arról, hogy mennyire izgatott már az utazástól, illetve arról, ahogy a lelkemre kötötte, ha bármiben segítség kellene, hívjam fel. Ez csak természetes, elvégre az ő páciensei voltak, de nem gondolom, hogy nem boldogulnék velük, illetve lassan itt az igazi nyár, így ideje jobban belevetnem magamat a szervezési munkálatok segítésébe is. Már ami Sarah táborát illeti...

livin' in new york





I'm happiest when I have something to focus my energy on.

Remington Fellowes, Maurice Davidson and Frank Ames imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Greta Fleming
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Greta Fleming Tumblr_inline_p6397i70Dt1t6dlp2_540
Dr. Greta Fleming Tumblr_inline_p639cquXF91t6dlp2_540
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
Dr. Greta Fleming
♫ :
If it’s a man’s world bringing me down
If it’s a man’s world wearing the crown
If it’s a man’s world
I wanna be, I wanna be

King
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
Bronx, New York
★ :
Dr. Greta Fleming Tumblr_inline_p6397gw2af1t6dlp2_540
★ idézet ★ :
Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves.
★ foglalkozás ★ :
Klinikai szakpszichológus
★ play by ★ :
Scarlett Johansson
★ hozzászólások száma ★ :
3
★ :
Dr. Greta Fleming Tumblr_inline_nvzlk5qUqu1tdgr1p_250
TémanyitásRe: Dr. Greta Fleming
Dr. Greta Fleming EmptyVas. Jún. 23 2024, 00:16
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Greta!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy terapeutától pontosan azt várják általában, hogy kedves, megértő, empatikus legyen, olvasson az emberekben, bele tudja képzelni magát mások helyzetébe, hogy azt, ha csak képletesen, fejben átélve, de segíteni tudjon nekik - vagy éppen eszközöket tudjon adni ahhoz, hogy eljussanak a megoldásig. Te ilyen vagy a betegeid legnagyobb szerencséjére. Az önbizalmaddal sincs gond, tisztában vagy magaddal, azzal, milyen hatással vagy másokra, és ezt a jelek szerint szereted tudatosan használni. Az viszont biztos, hogy nem szeretnék az ellenséged lenni, amilyen haragtartónak mutattad be magad. Laughing
Az új kezdetek sokszor ijesztőek, nehezek, nem nagyon akarja rávenni magát az ember, és mindenféle kifogásokkal áll elő, hogy halogassa az első lépést. Sokan nehezen viselik a változást, mindig van valami ellenérv. De úgy látom, te abszolút örülsz ennek az új lehetőségnek, ami lényegében az öledbe pottyant. Örülök, hogy a jó oldalát látod, és remélem, minden a lehető legjobban alakul majd számodra. Azt is remélem, hogy a betegek elfogadnak majd, bár beteg embereknek valaki teljesen újat a bizalmukba fogadni nem egyszerű. Nem lehet hibázatni azokat, akik inkább elfordulnak.
Egy nagyon kedvelhető karaktert hoztál közénk.  Dr. Greta Fleming 2624752903  Remélem, megtalálod a számításaidat, és az új kezdet új izgalmakat hoz neked.

Színt és rangot admintól fogsz kapni, de addig is jó szívvel engedlek utadra. Dr. Greta Fleming 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Greta Fleming Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Dr. Greta Fleming Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Dr. Greta Fleming D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
843
★ :
Dr. Greta Fleming Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Dr. Greta Fleming
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bradley Fleming
» Greta L. Lassen
» Greta Haytham
» Greta Barry
» Greta Barry

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: