New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harriett L. Chauvet
tollából
Ma 00:05-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 23:02-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:35-kor
Valentine Armitage
tollából
Tegnap 22:24-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 22:11-kor
Annabella Masseria
tollából
Tegnap 21:51-kor
Juliet L. Denoir
tollából
Tegnap 20:52-kor
Laurent Delacroix
tollából
Tegnap 19:33-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 19:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
38
26
Egészségügy
27
15
Hivatal
6
12
Média
42
26
Munkások
28
17
Oktatás
10
7
Törvényszegõk
12
35
Üzlet
21
20
Összesen
195
183

Duncan Weaver
TémanyitásDuncan Weaver
Duncan Weaver EmptyVas. Jún. 09 2024, 18:40
Duncan Weaver
Some mistakes are too good to make only once

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Duncan Jim Weaver
Becenév
Pocok -
Születési hely
New York
Születési idõ
1996. március 13
Kor
28 éves
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Nőtlen (jegyben járt)
Tanulmányok
A középiskola elvégzése után nyelvvizsgát tett spanyolból, az Bridgeport Egyetemen végzett Biológia és Elektrotechnika MS szakon majd jelentkezett az Amerikai Egyesült Államok hadseregébe.
Foglalkozás
U.S. Army Tengerészgyalogság Rang: Első osztályú közlegény
Hobbi
Kirándulás, horgászat, olvasás, sziklamászás, semmi extra
Moodboard

Bűnüldözés
csoporthoz tartozom

Jellem
Ha jellemeznem kellene magam néhány szóban, azt mondanám, hogy elég komolyan állok a dolgokhoz, amihez talán az is hozzáadódik, hogy gyerekkoromban kellett néhány olyan dolgot látnom, amit mások csak a televízió képernyőin keresztül tapasztalnak. Köztük azt, hogy az apámtól is ezt láttam. Ő is katona volt fénykorában. A komolyságom leginkább az élet minden területén megmutatkozik, főként, ha döntéseket kell hoznom. Odafigyelek arra, hogy ne kövessek el hibákat, igaz ez nem mindig sikerül. Reálisan gondolkodom, és nem kergetek álomképeket. Olykor komornak tűnhetek, de a látszat csal, hisz én is szoktam nevetni.  Alapvetően jó a humorom, megfelelő társaságban pedig könnyedén elengedem magam és olyankor nem számít az, ha szélesedik a vigyor arcomon. Eggyel több sört is legurítok a barátaim közt, ez nem számít. A barátság számomra fontos dolog, szent és sérthetetlen. A család után a második legfontosabb fogalom számomra. Ha kell, tűzön-vízen át társaimért.
Kalandvágyó természet vagyok, felfedező és hódító típus. Nem szeretem, ha valami csak úgy a lábaim előtt hever, szeretek küzdeni. Sokszor vért és verejtéket nem kímélve. Karitatív személyiségnek tartom magam, segítek ott, ahol kell, sőt talán hajszolom azokat a helyzeteket, ahol szükség van rám.  Az erőszakot nem kedvelem, de ez is része az életemnek.
180 cm magasságomhoz kellően izmos testfelépítés is jár. Az élet megedzett, de a mai napig eljárok edzőterembe. Kedvenc öltözködési stílusom nagyon nincs, bármit elhordok magamon, persze a női ruhák kivételt képeznek ez alól. Azt meghagyom a másik nemnek.  
Jármű: Hyundai


Max Thieriot
arcát viselem

Múlt

Kezdhetném azzal, hogy megszülettem, nevelkedtem, elmentem iskolába, de ez nem érdekel, igaz? Ebben semmi egyedi, semmi szokatlan nincs, téged nem az érdekel, hogy ki voltam, hanem az, hogy ki vagyok és milyen sötét titkokat rejtegetek. Ha rejtegetek persze.
A gyerekkorom átlagosan telt, azt a tényt leszámítva, hogy az apámat nagyon ritkán láttam, függetlenül attól, éppen valamilyen fronton vagy az országban tartózkodott. Vannak karrierista és család centrikus emberek, ő nyilvánvalóan az előbbi kategóriába tartozott. A kapcsolatunk nagyon szoros a mai napig, sosem akarta megszabni az életem minden kis pillanatát, ezért pedig hálás is vagyok. Talán a bizonyítási vágy hajtott leginkább, hogy „na, majd én megmutatom neki milyen katona leszek”, de valóban tényleg érdekelt is ez a pálya. Nem csak azért, mert ő is az volt, míg le nem amortizálódott. Nagyon senki sem csodálkozott azon, hogy végül a még felmerülő mérnöki pálya helyett egy igencsak hosszú katonai kiképzésen kötök majd ki. Ezt nem részletezném, feltehetően senkit sem érdekel, hogyan kúsztam-másztam a sárban, gyakorlatoztam és hogyan kerültem oda, ahol most vagyok. Ami azt illeti, a legkevésbé sem érdekfeszítő, mi több, elég monoton és unalmas történet.
Huszonhárom éves voltam, mikor megismerkedtem a barátnőmmel, ki elviselt egész hosszú ideig, egészen addig, míg be nem vonultam hosszú távra. Összevesztünk, majd vissza adta a gyűrűt is. Elfogadtam, nem ellenkeztem, hiszen a munkát akartam választani. Sőt, ha azt vesszük, elakartam őt tartani, de nem kért belőle. Engem akart, nem kapott meg. Közölte velem, hogy ő gyereket akart, nagy családot, de így nem fog menni. Bár nem vagyok érzelgős ember, be kell vallanom, az volt életem egyik legszebb pillanata a maga váratlansága ellenére is. Mindig is kedveltem a gyerekeket, ösztönösen jól kijöttem velük, így kicsit hoppon maradtam. Úgy éreztem mindenki csalódni fog bennem, mégis mindent megtettem, hogy ne így legyen. Ugyan a telefonszáma a mai napig megvan, még sem voltam elég bátor ahhoz, hogy felhívjam, hogy bocsánatot kérjek. Hiszen mi van ha; már nem ez a száma, vagy elköltözött, esetleg egy sokkal rosszabb verzió is eszembe jutott. De csak fel kellene majd keresnem, nem igaz? Anyám és apám házasságának szétesését nem tudtam összefoltozni, de a saját életemet sem hagyhatom, hogy szétcsússzon. Nem igaz? Az én döntésem miatt anyám apát hibáztatta, de ezt nem tudtam vele békésen megbeszélni. Akárhányszor erről akartam beszélni, mindig veszekedés lett belőle, vagy terelte a szót másfelé. Az öcsémmel próbálok több időt tölteni, mikor elszabadulok a vizekről. Moziba viszem, kosarazni, elmegyek érte az iskolába, kajálni megyünk, vagy épp ruhát, cipőt vásárolunk. Nem szoktam elhanyagolni és ezután sem akarom ezt tenni. Vajon ha csak tartalékos lennék, vagy adminisztrációs tiszt...mennyi időt tudnék a családommal tölteni? Vajon eltudna engem bárki is képzelni így? Ezt nekem kell eldöntenem, nem igaz? Úgy is járhatok, mint apa...bár ő sok évig volt házas, nekem jelenleg nőm sincs... apám a legszerencsésebb ember, bár hónapok teltek el, mióta utoljára láttam a családomat. Ideje lenne kicsit kimozdulnom...


livin' in new york

Bluebell Muray ölelést küldött

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Duncan Weaver
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Duncan Weaver Fa1eb317ae723ea8b338f40d455659b2a5ed62a8
Duncan Weaver Tumblr_plei9h8x7z1ro8niuo3_540
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Stand up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Duncan Weaver Tumblr_pl30utQz2s1ro8niuo6_r1_540
★ play by ★ :
Max Thieriot
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
Duncan Weaver Tumblr_pkw3z41X6Q1ro8niuo5_540
TémanyitásRe: Duncan Weaver
Duncan Weaver EmptyHétf. Jún. 10 2024, 06:25
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Duncan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Néha nem könnyű feladat szétválasztani a munkát a családtól, főleg akkor nem, ha szereted azt a hivatást, amit választottál, és nem csak egy egyszerű fellángolás vett rá arra, hogy az legyél, aki lenni akartál. A lapodból tökéletesen átjött számomra az, hogy Te nagyon is szereted azt, amit csinálsz, ami nem is annyira baj, viszont ideje lenne elgondolkodnod azon, hogy tényleg megéri-e? Az a lány, akinek sok évvel ezelőtt Te jelentetted a mindent, talán csak annyit szeretett volna, hogy több időt szánj rá és, hogy azzal a gyerekkel, akit Ő annyira akart volna, csak még szorosabbá tegyétek mindazt, ami köztetek volt. Persze megértelek valahol, mert a gyerekvállalás nem szabad csak egy elhamarkodott döntés legyen, az valóban hatalmas felelősséggel jár, a férfiak pedig hajlamosak elmenekülni a kötelezettségek alól, viszont én azt gondolom rólad, hogy Te egy olyan ember vagy, aki bátran fel vállalná a következményeket a tettei miatt. Mindössze csak arra kell rá jönnöd, hogy hogyan fértesd össze a családalapítást a hivatásoddal.  Duncan Weaver 4146035580  Én szívből remélem, hogy ez sikerülni fog, ahogyan abban is bízok, hogy össze szeded minden bátorságodat és felkeresed a volt menyasszonyodat, hisz könnyen lehet, hogy Ő sem tudott elfelejteni téged, ahogyan neked sem sikerült kiverned Őt a fejedből. Duncan Weaver 2624752903  Nem is tartalak fel tovább, hisz várnak rád Duncan Weaver 3874598021
Színt és rangot majd egy admintól fogsz kapni, de addig is érezd jól magad Duncan Weaver 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

Duncan Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Duncan Weaver Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Duncan Weaver 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

Duncan Weaver Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Duncan Weaver Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
160
★ :
Duncan Weaver Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Duncan Weaver
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joe Weaver
» Dalton Weaver
» Katrine Weaver
» Kenneth Weaver
» Weaver family start

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Bûnüldözés-
Ugrás: