One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága

Kérnénk mindenkit, hogy a könnyebb átláthatóság kedvéért csak rövidebb OOC üzengetésre szorítkozzunk ezen a felületen, a személyesebb hangvételű vagy IC üzenetekhez pedig használjuk a nagy chatet vagy a PM-et.
Új posztok

Chiara&Lia|Welcome to New York, cousin.

Játékpartner keresõ EmptyLia Olivia Caselli
Today at 10:55 pm

lie to me ~ Felix & Rachel

Játékpartner keresõ EmptyRachel Doan
Today at 10:51 pm

Rachel & Jordan | memories. 2016

Játékpartner keresõ EmptyRachel Doan
Today at 10:10 pm

What's Happening? - [Knox & Victoria]

Játékpartner keresõ EmptyKnox Keane
Today at 10:09 pm

Elkészültem az elõtörténetemmel...

Játékpartner keresõ EmptyAdriana Castillo
Today at 10:01 pm

Adriana Castillo

Játékpartner keresõ EmptyAdriana Castillo
Today at 9:58 pm

See you again | Bray & Lix

Játékpartner keresõ EmptyFelix S. Han
Today at 9:52 pm

Nikoletta&Darren-Neighbor in trouble

Játékpartner keresõ EmptyNikoletta Horváth
Today at 9:06 pm

Can you trust me? ✮✩

Játékpartner keresõ EmptyHailee R. Marsh
Today at 7:30 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 18 14
Diákok 29 24
Törvényszegők 9 16
Bűnüldözés 7 13
Hivatal 6 6
Üzlet 18 16
Oktatás 6 8
Munkások 19 16
Egészségügy 13 17
Összesen 125 130
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (106 fő) Hétf. Feb. 15, 2021 11:58 pm-kor volt itt.
Discord
csatlakozz hozzánk!

Regisztráláskor felhasználónévnek a karakteretek nevét/becenevét használjátok. Köszönjük. :)

Share

Játékpartner keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Márc. 02, 2021 3:13 pm

első egy-két játékom kiadó, csak kíméljük meg egymást a klasszikus ismerkedős köröktől. Amúgy cuki vagyok és írok kezdőt!

Tate Dawson
Munkások
Play by :
Dan Stevens
Hozzászólások száma :
3

Játékpartner keresõ Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyCsüt. Feb. 18, 2021 2:13 pm

Sziasztok! Smile

Szeretném újra éleszteni ezt a karaktert, és ennek érdekében szívesen bevállalnék 1, azaz egy darab játákot...egyelőre. Smile

Knox üzletemberként van feltüntetve, de benne van eléggé sötét dolgokban is, úgyhogy szinte bárkivel közös nevezőre lehet hozni, de azért szeretem az eredeti ötleteket.
Akinek van kedve egy nagyképű f....fejhez, az írjon rám pm-ben. Eltűnősök, hitegetők, kérem, kíméljenek. Wink

Knox Keane
Üzlet
Play by :
Tom Hardy
Kor :
36
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyHétf. Feb. 15, 2021 9:35 am

Ideje visszatérni az iráshoz, segítesz nekem? Rolling Eyes Na jó ez elég szánalmasan hangzott. Játékpartner keresõ 530746732

Keresek 1 vagy 2 emberkét, akivel lehet barátkozni. Hm, randi oldal hirdetése. Játékpartner keresõ 530746732

Szóóóóval, szeretnék visszatérni hamvaimból és erre keresnék 1 vagy 2 emberkét. Ötletem nincs, kreativitásom lehúztam a wc-n, de talán sikerül valamit összehoznunk, ha összedugjuk a buksinkat. Játékpartner keresõ 3874598021

Megvédek bárkit bármitől. A legjobb pók vadász vagyok a világon.  csapó

Jó vagyok az ágyban. szemöldök Akár egy éjszakára is összegabalyodhatunk. nyaj (mindenki észrevette, hogy ennek a smiley-nak nyajj a neve? xD De miért? X3 )

Vaaagy alkalomadtán még a haverom is lehetsz a múltamból, egy sulis balhé, vagy akár a bandából valamelyik tag. nyamii (Miért ezt használom, nem tudom, de olyan király xD)

Egy pm-et dobj és ötletelhetünk vagy ha neked van valami plotod, amibe belefér szerény személyem, írj és megdumáljuk. Very Happy

Zachary Price
Törvényszegõk
Play by :
Ricardo Baldin
Kor :
22
Foglalkozás :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
Hozzászólások száma :
79

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Feb. 14, 2021 2:17 pm

Hé, Te ott?!...

... igen, Te! Te, aki minden reggeledet a Starbucksban kezded egy "életmentő, add a legerősebbet!" kávéval, és megfeledkezve magadról, szeretsz hosszú perceken át panaszkodni a munkahelyedről, iskoládról, az arrogáns emberekről, vagy a családi perpatvarokról egy idegennek, mondván "ahh, úgyse látjuk többet egymást, és nincs választása, meg kell, hogy hallgasson." Mi lenne, ha felnéznél néha a táskádból, telefonodból és beszélgetnénk is egy kicsit? Cool

Te, aki hozzám hordod az autódat olajcserére, gumicserére, vagy egy törés után rendbe tenni mert barátokon, ismerősök vagy csak a szájhagyomány útján terjedő pletykákon keresztül tudomásodra jutott, hogy bizonyos alkatrészeket áron alul árulunk, de igen színvonalas munkát végzünk... Vagy, szimplán barátokká váltunk az autók szeretetén és bütykölésén keresztül... benéznél hozzám?  

...Te, aki gyakran megfordulsz New York egyik ismerős játéktermében...

...esetleg az egyetemi társam voltál a Brooklynon...

...szimplán szeretsz a város kevésbé előkelő részén lófrálni vagy eltévedtél a sötétben Twisted Evil akkor Téged kereslek egy könnyed játékra.

Ezen kívül persze minden más ötletre vevő vagyok. Kihúzlak, kidumállak a pácból, mert abban úgyis nagyon jó vagyok Very Happy  Elcipellek a kórházig mert bibis lett a térded, vagy kimenekítelek onnan, mert fehér köpeny szindrómád van... még egy bocsi ebédre/kávéra/sütire is meghívlak, tehát ötlet terén határ a csillagos ég, csak lövöldözésbe, autós üldözésbe és tudja a jó ég, hogy mibe nem szeretnék belekeveredni... egyelőre Játékpartner keresõ 2588409867

!!! Amit tudni érdemes, mielőtt rám írnál:
Nem vagyok túl gyors játékos, nem fogok napi rendszerességgel válaszolgatni se PM-re, se a reagokra - főleg azokra nem, megvan az SZJ-n kívüli életem is - de igyekszek nem ígérgetni és hitegetni, hogy mikor jövök válasszal. Úgyhogy azok, akik nem bírják a várakozást és két-három napnyi, vagy egy heti csend után számon kérnének, hogy hova tűntem, miért nem írok, kérem, hogy a kellemetlenségek elkerülése végett görgessenek tovább, mert nem vagyok az ő emberük. !!!

Ha ezek után, és ezek tudatában még van kedved egy játékhoz, dobj egy PM-et és beszélgessünk Játékpartner keresõ 560292900 Játékpartner keresõ 2451935670

Diego Vásquez García
Munkások
Play by :
Taylor Zakhar Perez
Kor :
25
Foglalkozás :
Autószerelő, Barista
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Feb. 13, 2021 7:26 pm

Sziasztok! Játékpartner keresõ 1987965242

Szeretnék keresni 1-2 játékostársat Cedric mellé Játékpartner keresõ 2624752903 Lehet akár baráti jellegű, vagy éppen ellenséges, de akár csak egy gyors összefutás az egyetemen Very Happy Ha akad valaki, aki szívesen bevállalja az úrfit, az pm-ben megtalál, és ott megbeszélhetjük részletesen a játékot ^^

Cedric Culligan
Diákok
Play by :
Zhong Chen Le
Kor :
21
Foglalkozás :
Még tanul, egészen pontosan fotográfus szeretne lenni.
Hozzászólások száma :
50

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Feb. 13, 2021 12:26 pm

Sziasztok!

Friss, ropogós husiként beneveznék 1-2 játékra. Mint New Yorkban abszolút ismeretlen, új lakos, előfordulhat, hogy kalamajkába keveredek. Tekintettel arra, hogy eddig Münchenben tengettem napjaimat, korábbi kapcsolatok nehezen illeszthetőek be az életembe, kivéve, ha mondjuk megfordultál arrafelé, akkor ötletelhetünk.
Mondjuk:
- Eltévedek, és lemerül a telefonom a lehető legrosszabbkor, te pedig a megmentésemre sietsz.
- Szimplán bambulok, és neked megyek, talán le is öntelek valamivel.
- Szívesen fogadom önkéntes idegenvezetők jelentkezését, akik kedvet kapnak arra, hogy megmutassák a várost, amikot látják, hogy minden második sarkon leesik az állam.
- Vagy lehetsz mindez együtt, nekem mindegy, csak játszunk. Játékpartner keresõ 690269075 Játékpartner keresõ 1471401822

Cassandra Weiser
Mûvészet
Play by :
Maia Mitchell
Kor :
18
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzer. Feb. 10, 2021 12:22 pm

Sziasztok!

Bedobnám a mély vízbe Jackiet egy, esetleg két játékra maximum, de nem tudok nemet mondani, ha több játék lehetőségem akad Játékpartner keresõ 618794435  Van pár ötletem, de szívesen plotolok és hagyom magam elvinni másik irányba is, ha megtetszik Wink

1. Jacqueline kétbalkezes, ezt akár kőbe is véshetjük, sokszor sérül meg és köt ki a sürgősségin ellátások miatt.
↓↓↓

Ha doki vagy, nővérke, mentős, esetleg önjelölt egészségügyis, elhivatott szentlélek-alkat, akkor esélyed lehet Jackiet ellátni és mivel nem szeret adós lenni, egy kávéra, teára, sörre, sütire, burritora meg fog hívni cserébe. (Kórházon kívül, mert már nem lehet lefizetni a dokikat Very Happy )

2. Jackienek nem rég lett egy minden lében kanál kutyusa, Oreo pedig szeret a figyelem középpontjában lenni és széllelbélelt kis szőrmók lenni.
↓↓↓

Ha neked is van kutyád, esetleg arra vállalkozol, hogy kutyasétáltatásra adod a fejed, akkor ne tétovázz. Ha épp fellökne Oreo és te nagyon morcos lennél, Jackie kárpótolni fog valahogy.

3. Jacqueline nem túl boldog párkapcsolatban éli a mindennapjait, az elhidegülés már régóta benne van a levegőben.
↓↓↓

Ha csak nehéz az élet, vagy te is szeretsz idegenekkel felesleges érzéseket és történéseket megosztani, nyugodtan keress meg, egy pohárka bor a Hudson partján csodákra képes. De ha szakember vagy és szeretnél valakit magad mellé, aki az ügyes-bajos dolgairól nehezen nyílna meg és egy kicsit be kell még törni, hogy kiadja magából a problémáit, a te embered lesz Jackie.

4. Jackie a Hellenic Holidays utazási iroda munkatársa. Az iroda görög és török utakat szervez, változatos csomagok állnak rendelkezésre csoportos és egyéni utazásokhoz, független utazási programot állítanak össze, exkluzív nászutas csomagokat és helyi esküvők leszervezését kínálják, ahogyan jacht utakat is szerveznek.
↓↓↓
Ha szeretnéd látni a görög szigetvilágot, a csodás fehér homokos tengerpartokat, az Égei-tenger csodáit, a szinte mindig meleg mediterrán vidéket, vagy csak visszafogott vagy és nem mersz egyedül belevágni, játszhatunk.
Jackie tanulmányi utakon, üzleti utakon is részt vesz a teljesítménye végett, ezért egy másik ország másik pontján is össze lehet futni vele.
Ha gondod akadt egy utazással, nem olyan szolgáltatást kaptál, mint amire szerződtél, esetleg elmaradt az utazásod vagy gondjaid vannak az időpontfoglalással, megoldjuk.

Jacqueline Bonneville
Üzlet
Play by :
Olivia Culpo
Kor :
29
Foglalkozás :
✈ kiutaztatási referens ✈
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyCsüt. Feb. 04, 2021 8:34 pm

Kedves Rendőr-és Nyomozótársak!

Ezúton hozzátok címzem soraim és hirtelen jött ötletem Smile Nézegetve a taglistát láttam, hogy rengeteg kolléga van, és az jutott az eszembe, hogy lenne-e kedve valakinek csatlakozni kijátszani egy rendőrbált, ami a végén akár egy rendőrök elleni merényletbe torkollna? Jelenleg egyedül vagyok erre, de örülnék, ha esetleg még páran látnának ebben fantáziát és kijátszhatnánk majd valamikor a közeljövőben Smile Ha valakit érdekel, dobjon egy pm-et Razz

Jillian Langston
Bûnüldözés
Play by :
sophia bush
Kor :
31
Foglalkozás :
NYPD - nyomozó
Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Jan. 29, 2021 10:39 am

Hali! Smile
Az uj lanykamat is bedobnam 1-2 jatekra. Ha erdekel, irj egy uzit es megbeszeljuk a reszleteket. Smile

Amanda Clarke
Üzlet
Play by :
Emily VanCamp
Kor :
31
Foglalkozás :
Befektető
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyCsüt. Jan. 28, 2021 11:04 am

Sziasztok!

Egy majdnem negyvenes munkamániás cégtulajdonos vagyok. Oltási könyvvel, chipelve, remek pedigrével.
Talán nyomokban még humorom is van, de mindenképpen a diszkrétebb, kifinomultabb játékok híve vagyok vele.
Havonta egy reagot pöttyentők kíméljenek és az ötlettelen "játszunk valamit, mert tetszel"- tipusok is! Ha lehet akkor heti-kétheti egy reag híve vagyok, és lehetőleg valami plotot alakítsunk ki.
Ha mindezek mellett kedvet kaptál hozzám, akkor írj. Mindenképp válaszolok, akár pozitív, akár negatív a válasz.

Vittek, köszönöm! Játékpartner keresõ 690269075

Alexander Aubry
Üzlet
Play by :
Ryan Reynolds
Kor :
38
Foglalkozás :
Aubry Hajózási Vállalat Tulajdonosa
Hozzászólások száma :
33

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyHétf. Jan. 25, 2021 10:47 am

Hili-hali-halihó! Játékpartner keresõ 1556694851  Játékpartner keresõ 2081954265  

Egy igazán habcsók jellegűen könnyed, lajhár tempóban zajló játékra még bedobnám magam kapcsolatok bővítése céljából. Játékpartner keresõ 3258823782  

A "hellószia van egy cigid?" jellegű ismerkedős szituk annyira nem az erősségem. Lehetünk ismerősök, lehetsz egy régebbi kuncsaftom (ha érted mire gondolok... Rolling Eyes Laughing ), vagy valaki, akinek valahol úton-útfélen bedöglött a verdája és egy hihetetlen csoda folytán pont arra vitt az utam, mint kissé simlis autószerelő... Laughing

Szóval, a lehetőségek tárháza majdnem végtelen Very Happy

UI: Szerelmi szálat nem keresek, azzal mindig csak a baj van Very Happy Laughing  a vérszomjas, erotikától túlfűtött demónák kíméljenek... Rolling Eyes Very Happy Játékpartner keresõ 2081954265  

Ja! És csak nektek, csak most, egy grátisz ajánlatom is van! Very Happy Rolling Eyes link

Késsssz! Köszöntem! Játékpartner keresõ 3673325056

Tristan H. Castillo
Munkások
Play by :
Alejandro Speitzer
Kor :
28
Foglalkozás :
Autószerelő, ex selyemfiú
Hozzászólások száma :
16

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Jan. 23, 2021 2:34 pm

Sziasztok!

Bevezető játékra keresnék egy hölgyet/urat. A közös plotolás híve vagyok ami a másik karakter személyiségétől fog függni, milyen helyzetbe keverjük bele a párost Very Happy

Tervezés alatt, köszönöm.

Aleksei Fyodorovich
Egészségügy
Play by :
Mr. Downey
Kor :
52
Foglalkozás :
nyugalmazott állatorvos
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Jan. 22, 2021 10:25 pm

Hello!

1-2 jatekot meg szivesen bevallalnek a fiammal. Very Happy
Konkret elkepzeles nincs, de otletelhetunk, csak dobj egy PM-et.

Blake Owens
Hivatal
Play by :
Kerem Bürsin
Kor :
33
Foglalkozás :
Ügyvéd
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzer. Jan. 13, 2021 9:24 pm

Hellóbelló.
Még egyetlen egy játékra benevezném Hollsont. Ötletem nincs, én csak az ellenállhatatlan sármomat adom a játékhoz. (Nem amúgy, karaktertől függően ötletelhetünk) Köszöntem, ennyi voltam. Very Happy

Grant Hollson
Egészségügy
Play by :
Matthew Mcconaughey
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Dec. 29, 2020 10:29 pm

Find a volunteer;
A hajsza elkezdődött, s a terep előkészítetten áll. Mr. Frey egy tudat hasadásos személyiség áldozatává vált, akitől előzékenyen megörökölte az indukált paranoid zavart. Vagyis két személy között kommunikált érzelmi betegséget. Együtt, szimultán módon szenvednek úgy, hogy az egyik a másikat befolyásolja. Az első hisz úgy a dezillúzióiban, hogy a másik azokat még tovább építi. Mr. Frey téveszméi indukáltak és megszűnnek, ha képes elkülönítik őket. Ezek az indukált téveszmék általában krónikusak és tartamában üldöztetéses, grandiózus (megalomán) vagy szomatikusak.

Ezen felvezetővel gondolja meg alaposan az,
aki privátot küld az illetőnek!  
Játékpartner keresõ 3544759797

Rivaille Chars Frey
Hivatal
Play by :
benedict cumberbatch
Kor :
32
Foglalkozás :
követeléskezelő, helyettes tanár
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Dec. 27, 2020 3:38 pm

Sziasztok! Játékpartner keresõ 4146035580

Hosszú idő után újra megalkottam egy karaktert, amivel szeretnék teljeserőbedobással játékba állni. Játékpartner keresõ 2451935670 Igyekszem a lehető leghamarabb válaszolni, ahogy az egyetemi elfoglaltságaim engedik^^
Nyitott vagyok bármire, így hát ha szeretnél jobban megismerni, dobj egy pm-et is mindent megbeszélünk! *. *

U. I. : Várlak! :gumimacik:

Zoya Goss Duffield
Üzlet
Play by :
Laura Jade Stone's
Kor :
25
Foglalkozás :
Részvénytulajdonos
Hozzászólások száma :
12

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Dec. 18, 2020 11:26 pm

Sziasztok! Játékpartner keresõ 560292900

Egyetemi elfoglaltságaim miatt az elmúlt időszakban nem voltam túl aktív... Pontosabban fogalmazva egyáltalán nem voltam aktív, de szeretnék visszatérni, és újból játékba lendülni - már amennyire a tempómat lendületnek lehet nevezni... Játékpartner keresõ 3673325056 Nem vagyok egy gyors játékos, úgyhogy ezt mindenképp vedd figyelembe, ha esetleg felkeltettem az érdeklődésedet. Very Happy Azért igyekszem egy-két héten belül válaszolni.
Na, de a lényeg, hogy egy-egy játékpartnert keresnék, ugyanis a második lánykámat is szeretném egy kicsit mozgásba hozni.
Ha valamilyen ötleted támadt, akkor ne tartsd magadban, és írj egy pm-et! Wink
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Dec. 18, 2020 6:23 pm

Ez itt még mindig aktuális lenne Very Happy
Gong Mi Rae írta:
Hali^^ egy játékot még szivesen bevállalnék. Ha te is, pm-ben megtalálsz, es együtt ötletelhetünk majd^^

Gong Mi Rae
Üzlet
Play by :
Lee Ha Yi
Kor :
22
Foglalkozás :
IT-s munkákat vállalok apuci cégénél
Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Dec. 15, 2020 9:01 pm

Sziasztok! Játékpartner keresõ 1987965242

Szeretnék találni a nőcim mellé, még minimum 1-2 játékot és/vagy szálat, amit lehetne építgetni. Olyan hűdegyors tempót nem tudok ígérni, általában a havi egy sikerült mostanában, de úgy látom jön a fény az alagút végén, így igyekszem gyorsítani magamon. Szívesen ötletelek és keresek társat/társakat még, lehetőség akad bőven.
Ha valakinek belefér az idejébe&kedvébe&életébe Helus, akkor kérek egy pm-t, és már startolhatunk is. Köszönöm!  szívecske

Hela M. Galatea
Törvényszegõk
Play by :
Morena Baccarin
Foglalkozás :
pultos / táncos
Hozzászólások száma :
50

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzer. Dec. 09, 2020 3:42 pm

Semmire kellő szerénységem keresi első játszótársát. Nem kell túlagyalni, csak legyen mókás, ha szeretnéd, kezdek is!

Addison Wood
Munkások
Play by :
Barns Courtney
Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Dec. 08, 2020 1:47 pm

Sziasztok!

Keresnék egy, vagy maximum két szálra partnert! Bármire nyitott vagyok, szívesen ötletelnék pm-ben Játékpartner keresõ 2496992409

Kate Bishop
Bûnüldözés
Play by :
Natalie Portman
Kor :
36
Foglalkozás :
Vezető gyilkossági nyomozó hadnagy | katonai hadnagy, mesterlövész
Hozzászólások száma :
60

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Dec. 05, 2020 5:25 pm

Sziasztok! Játékpartner keresõ 4146035580
Mivel az utolsó hsz kb. 1,5 hete volt ebben a posztban, ezért bátorkodom bedobni magam, hátha valaki szeretné megismerni Anne-t.
2-3 játékot is szívesen bevállalnék.
Játszottam már több szerepjátékos oldalon, most több mint egy év után szeretnék újra reagolni, örülnék ha segítenétek nekem ebben. Rolling Eyes

Anne Diamond
Üzlet
Play by :
Dulce Maria
Kor :
20
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Nov. 24, 2020 2:16 pm

Hali^^ egy játékot még szivesen bevállalnék. Ha te is, pm-ben megtalálsz, es együtt ötletelhetünk majd^^

Gong Mi Rae
Üzlet
Play by :
Lee Ha Yi
Kor :
22
Foglalkozás :
IT-s munkákat vállalok apuci cégénél
Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Nov. 22, 2020 9:54 pm

Szeretném felrázni a karakteremet a mély álomból és ehhez partnert/partnereket keresek.
Lehetőleg olyanokat akik nem félnek a saját árnyékuktól. lol!
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Nov. 20, 2020 5:42 am

Hola! Játékpartner keresõ 4146035580

Mivel eltűnt a játékpartnerem, így újra aktuálissá vált az alábbi játéklehetőség Játékpartner keresõ 4146035580

Flor Sánchez Moreno írta:
Hola! Játékpartner keresõ 4146035580

Keresnék egy baráti szálra egy meleg srácot Játékpartner keresõ 4146035580
Túl sok elvárásom nincs, csak annyi, hogy ne bűnöző legyen, és ne is legyen ilyen szoros kapcsolata Játékpartner keresõ 4146035580

Flor egyébként nagyon megértő, és egyáltalán nem zavarja, ha valaki homoszexuális, csak akkor, ha a pasijára próbál ráhajtani,Játékpartner keresõ 2451935670  de azt is viccesen próbálja meg lekezelni Játékpartner keresõ 4146035580 Játékpartner keresõ 1471401822

Remélem hamar betöltésre kerül ez a szerep Játékpartner keresõ 4146035580 Játékpartner keresõ 1471401822 és csak egy pm az ára Játékpartner keresõ 4146035580

Flor Sánchez Moreno
Oktatás
Play by :
Mariana "Lali" Espósito
Kor :
28
Foglalkozás :
EPA-nál környezetmérnök, besegít a Rosa Italian Cafénál (és spanyolt oktat privátban)
Hozzászólások száma :
472

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ Empty

Ajánlott tartalom

Játékpartner keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next