New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 111 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 102 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 0:36-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 0:31-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 0:00-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 23:11-kor
Preston Hughes
tollából
Tegnap 23:06-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 23:04-kor
Dominic Reynolds
tollából
Tegnap 22:58-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:56-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Tegnap 22:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
28
Diákok
40
29
Egészségügy
27
15
Hivatal
7
13
Média
44
27
Munkások
32
18
Oktatás
12
8
Törvényszegõk
14
37
Üzlet
20
22
Összesen
207
197

Játékpartner keresõ
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyCsüt. 25 Júl. - 15:01
Sziasztok,

Kényszerszabadságon lévő katonámhoz keresnék játékospartnert. Amik így elsőre eszembe jutnak a fogságból visszatérve:

- Pszichiáter/pszichológus, akihez hetente járok traumakezelésre.
- Gyógytornász, aki segít a felépülésben.
- Orvos, aki utókezeli a szerzett sebesüléseket.
- Kolléga, lehet katona, rendőr, és más hatósági személy, akit ismerhetek, vagy megismerhetek.
- Illetve bármi egyéb, ami neked eszedbe jut. A fentiek csak egy kezdeti ötlet. Smile
mind álarcot viselünk
Quentin Kingsley
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_prnx45aCOh1vjg4rh_250
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_pd5sxqEkdd1rifr4k_540
★ idézet ★ :
Victory is reserved for those who are willing to pay its price
★ foglalkozás ★ :
Captain, Delta Force
★ play by ★ :
Chris Pratt
★ hozzászólások száma ★ :
3
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_nrm5xwbH1U1qlt39u_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyCsüt. 25 Júl. - 9:14
Halihó!

Leporolnám és aktivizálnám Enzo fiam így ehhez keresnék játékostársat. Ha valaki kedvet kapna egy a vagyonát nagyobb szabású rablásokból szerző sztriptízbárt üzemeltető alvilági figurával összefutni az dobjon nyugodtan egy üzit aztán kisütünk valamit. Wink

Még egy játék kiadó lesz
mind álarcot viselünk
Lorenzo Vercotti
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_m8d043kgVD1ql5muoo1_500
★ kor ★ :
41
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
nightclub tulaj&bankrbló & minden egyéb jó...
★ play by ★ :
Christian Bale
★ hozzászólások száma ★ :
132
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyCsüt. 18 Júl. - 17:29
Haliho Very Happy
Kissé züllött, rossz természetű magánkopó vagyok, de örülnék némi munkának is és barátoknak, társaságnak is, szóval megkísérlek keresgélni én is.

Jöhetnek megbízók, akik szeretnének megkerestetni velem egy eltűnt személyt. Ahhoz értek. Nagyon is. Netán zsarolnak és le kell állítani a zsarolót? Abban is jártas vagyok. Vagy sikkasztanak, megloptak? Vagy csak szeretnél pontot tenni az I-re és megbizonyosodni róla, hogy hűséges-e a párod, vagy ki kell paterolni a kégliből, mert egy ócska lotyó, vagy egy szemét strici. Vagy rossz társaságba keveredett a fiad, lányod és aggódsz érte? Én segítek.

Aztán ki tudja, lehet belekeveredek valami kény rendőrségi ügybe. Szándékosan, vagy véletlen, nem lényeg. Hekus vagy? FBI? Remélem tudunk együtt dolgozni, nem akarok balhét. Ragaszkodom a megbízásaimhoz, szóval tudd, meg kell tűrnöd magad mellett, mert engem nem pattintasz le.

Alvilági kapcsolatok? Lehetsz valami rossz fiú, akivel jól együtt tudunk működni. Kéz kezet mos. Te segítesz nekem, én segítek neked. Mind a ketten jól járunk.

Lehetünk akár régi barátok is. Los Angelesben töltöttem a fiatal korom egy részét. 17 évesen költöztem el, aztán San Franciscoban éltem hosszú ideig. A húszas éveim és a harmincas évem elejét ott töltöttem, aztán New Yorkba költöztem. Várom a barátokat, ellenségeket, ismerősöket.

De akár most is megismerkedhetünk, ha az jobban tetszik. A bárok, kocsmák, klubok és kaszinók hű látogatója vagyok. A bárokba és kocsmákba inni, kikapcsolódni járok, illetve jó kis balhék miatt, míg a klubokba és kaszinókba leginkább munka ügybe.

Kis romantika? Még nincsen senkim és ha nem zavar, hogy egy tahó paraszt vagyok, illetve csak 168 centi magas, aki folyton iszik és bagózik és már elmúlt negyven, akkor jól ki fogunk jönni.

És ha valakit esetleg érdekelne, akkor itt vannak a keresettjeim is Játékpartner keresõ 1471401822

Várom a tisztelt érdeklődőket Very Happy
mind álarcot viselünk
Tristram Cruise
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_oi4q5s72la1vmyt6jo1_400
Játékpartner keresõ Tumblr_oi4q5s72la1vmyt6jo2_r1_400
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_oi4q5s72la1vmyt6jo9_r1_400
I didn't like having to explain to them,
so I just shut up, smoked a cigarette,
and looked at the sea.
♫ :
Slightly hungover of you
I'll be lying baby
If I said it wasn't true
★ családi állapot ★ :
Emptiness
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_oi4q5s72la1vmyt6jo8_r5_400
★ idézet ★ :
Giving up smoking is the easiest thing in the world.
I know because I've done it thousands of times.
★ foglalkozás ★ :
Magánhekus
★ play by ★ :
Al Pacino
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_oi4q5s72la1vmyt6jo4_r9_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyCsüt. 18 Júl. - 11:03
Sziasztok!

Játékos partnereket keresek. Nincs megkötés,  nincsenek egetrengető nagy ötleteim.  Találjunk ki valamit.  


Bunny pincérnő egy gyorsétteremben. Szóval ha arra jársz biztos összefutotatok már. Plusz akár az egyetemen is van lehetőség ismeretségetépíteni. Smile

Bővebben üzenetben megtalálsz Játékpartner keresõ 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyVas. 14 Júl. - 22:43
Sziasztok!

Játszótársat keresnék, az alábbi alapokra építhetünk Játékpartner keresõ 4146035580

1. Ryan a középiskolai tanárod, akire felnézel, akiben megbízol és egy komolyabb problémádat meg is osztod vele, amiben ő próbál neked segíteni. (több játékot építhetünk egy ilyen plotra)

2. Az egyik diáklány vagy a suliból, aki többet érez a tanára iránt, mint ami a normális keretek közé belefér és próbálkozhatsz is ezt Ryan tudtára adni, sőt, még kellemetlen helyzetbe is hozhatod, amiből később még probléma is lehet. (ez is lehet több körös plot).

3. Lehetsz bármelyik régi exe, lehettek jó vagy rossz viszonyban is, ismeretségetek lehet gimnáziumi, egyetemi, vagy a tévéműsorból is ismerhetitek egymást.

4. Lehetsz a nővére jó barátja, barátnője, kollégája, aki miután meghallotta, hogy mi történt, szeretné felvenni a kapcsolatot a családdal, felajánlanád a segítséged.

5. Néhány éve volt egy komoly kapcsolata Ryan-ek, a nő viszont máshoz ment feleségül, mert gyereket akart, míg Ryan nem szeretett volna, ez vezetett a szakításhoz. Lehetsz ez a hölgy, érdekes lenne, ha összefutnának.

6. Szeretnék egy-két komolyabb barátot Ryan életébe, ha bármilyen ponton úgy érzed, hogy kapcsolódhat a karid életébe, jelentkezz Játékpartner keresõ 4146035580
mind álarcot viselünk
Ryan Slaughter
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_ozmlf3gX8q1tc5gvpo9_250
★ lakhely ★ :
New York
★ play by ★ :
JL
★ hozzászólások száma ★ :
5
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyPént. 12 Júl. - 8:42
Hola!

Keresem azt a rendőrnyomozó nőt/férfit, aki egy régen lezárt gyilkossági esetet akar felfrissíteni, melyben Hugo a gyanúsítottak listáján az első helyen áll. Évekkel ezelőtt egy lepukkant, útszéli, nevesincs motelben szállt meg, akkor még nagyon kemény droghasználó volt. Az éjszakát nem töltötte egyedül, útközben felszedett egy szakadt prostituáltat, aki a reggelt már nem élte meg. Hugo a motelba más személyazonosságával csekkolt be, sikeresen megúszta a dolgot, köszönhető ez leginkább a Deluca maffiának. A nő mellett talált rengeteg szer, kiürült alkoholos üveg túladagolásra, öngyilkosságra utaltak, így a rendőrség nem is igazán erőltette meg magát annak érdekében, hogy további nyomozást indítson. Különben sem ismeretlen jelenség egy-egy túladagolásban elhunyt prostituált. Egyetlen dolgot nem tudtak csupán Delucáék kijátszani. A kamerákat, amik közül az egyiknek épp sikerült Hugo arcát is felvennie, de személyazonosság hiányában sose bukkantak a nyomára. Nem úgy, mint Te, aki felismerted (az utcán, vagy bevásárlóközpontban, esetleg a Mirage klubban, ahol jelenleg kidobó emberként dolgozik, vagy igazából bárhol, ez már részlet kérdés), és összehasonlítva a motel kameráján látott férfi arcával, úgy döntöttél, nem hagyod annyiban, nyomozásba kezdesz. Egyre sűrűbben bukkansz fel Hugo munkahelyén, eleinte csak figyeled, majd óvatosan a bizalmába férkőzöl, várva a megfelelő pillanatra, hogy lecsaphass. A kérdés itt már csak az, hogy melyikőtök lesz az okosabb, és jár túl a másik eszén.

Ha látsz potenciált egy "macska-egér játék" plotban, akkor dobj egy üzit és minden mást megbeszélünk pm-ben, vagy DC-n Very Happy
mind álarcot viselünk
Hugo Navarro
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Add9eff571c1209b5e0ee99a24e31fc05d6bd8b2
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_pjc0j567wS1w014yu_540
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
WTF?!
★ lakhely ★ :
where the Deluca tornado is...
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_pjc0j8jXGM1w014yu_540
★ idézet ★ :
just think of me as your guardian devil
★ foglalkozás ★ :
babysitter, ügyeletes barom
★ play by ★ :
Jaime Lorente
★ szükségem van rád ★ :
Yeah, she's a master, my compliments.
If you wanna love her, just deal with that.
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_pk8jd7pf1M1w014yu_540
She'll never love you, more than money and cigarettes, every night's a heartbreak...
★ hozzászólások száma ★ :
9
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_pjc0j5DwZC1w014yu_540
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptySzer. 10 Júl. - 18:41
Sziasztok Játékpartner keresõ 1987965242

1-2 játszótársat keresnék magamnak. Ésszerű keretek között gyakorlatilag mindenre nyitott vagyok. Lehetek a sminkesed, fodrászod egy rendezvényre, dolgozhatsz a szalonban, lehetünk barátok (vagy pont az ellenkezője), ha szemtanúra van szükséged egy bűnügyhöz azt is vállalhatom, lehetsz az ikrem (njk) egyik exe, ezer örömmel kibeszélem veled egy (vagy a több) koktél fölött ücsörögve. Játékpartner keresõ 2451935670

Dobj egy üzit és egyeztetünk Játékpartner keresõ 3672866238


know your place

Danielle Parker ölelést küldött

Kendra Chemblar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Juliet L. Denoir
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ B0bf2df39efa2da0dcfcd97e68d7ca95
Játékpartner keresõ F5dfa1326ac54ed8090eaefb7875c779adb1a71c
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Kiss, Kiss, Bang, Bang!
★ családi állapot ★ :
Go disappoint the next bitch,
I'm busy
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Játékpartner keresõ 067eee362c0b42c7dcb44fac6f0d826ca048311a
★ play by ★ :
Hailee Steinfeld
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_pdtlnvZyes1r53686o2_r1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyCsüt. 4 Júl. - 11:03
Halihó 2 játék ötlettel érkeztem felétek, aki érez benne lehetőséget, jelezze.
1 játék: Korombeli (19-21 éves) lányt vagy fiút várok akivel összecsapódhatunk hogy pl: gyorsaságit nézzünk a városon túl. Haveri körös bandázás, zenélgetés, bütykölés, felfedezés. Cseverészhetünk bármitől, történhet bármi. Lehetsz ugyanazon egyetemen diák mint jómagam, haverok lehetünk régről, tanulhattunk is együtt. Ugyanazt a kajáldát részesítjük előnyben, vagy épp egy utcában lakunk, együtt sétálunk olykor haza. Bulikban mindig ott vagyunk...
2 játék:
Ide 2 főt szeretnék a következő módokon.
Nem leszek bonyolult eskü.
-- 1 fő :: Keresek ehhez a játékhoz olyat, aki kirabolna valakit (NJK-t esetleg? )
///:heart:Ha JK karakterként lesérülnél gyere harmadiknak üsse kő:heart: de akkor nincs halál persze csak súlyosabb sérülés, de akkor segítek életben maradni xD /// és ez miatt véletlen megölné (súlyos sérülést hagyna?) az illetőt késsel, fegyverrel. Vagy bandán belüli erőfitogtatásról is szó lehet, ami eldurvult. A lényeg az hogy láttalak és láttam végig az eseményeket.
Nem Cale Braxton (és multijai) féle egyént akarok, aki széles mosollyal gyilkolt mert élvezi és elkapni sem lehet. Játszani akarok, nem agyfaszt kapni rögtön, sorry. Olyat keresek, aki akkor megbánta tettét, mikor megtörtént és el is menekült. (Később jöhetsz velem játszani, lelkizni *kacsint kacsint*.) Tiéd lenne a kezdő reag a hivatalos helyszínekhez. Csak egyet, terjedelmeset.
--- 2 fő :: Kiérkező hatóság tagja (lehetsz nyomozó, FBI, fánkos rendőr) Mozgasd bátran a kiérkező mentőt, vigyél be a kihallgatásra, hiszen vallanom kell mit és hogyan láttam. Legyél kedves, erélyes, nyers, csak tud kezelni a helyzetet, legyél hozzá értő, aki nem csak dumálni dumálni dumálni tud. Hanem amikor kell akkor hallgatni is.
(Ha nem S kihallgatás a feladata a karidnak, megoldjuk hogy miért őt küldik erre a feladatra.)
(Él a fejemben a szitu, így ki kell játszanom Bradley-el.  Egy user egy pajtival jelentkezzen)



Bradley

Melody Sharp imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_r5nmwrQV9C1vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
When you have a great pain in your life, you need a greater purpose.
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_r5s47gfPXg1vmjwx6_500
★ idézet ★ :
Játékpartner keresõ 858485823a97ca74728e6fc666f1c82406b91ed8
It`s often just enough to be with someone.
I don`t need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You`re not alone.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / NYU Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptySzer. 3 Júl. - 22:04
Egykettő játékostársat/kapcsolatot keresek Bella életébe.Kissé füstösebb hangulatú játékok jönnek be, és kedvelem az imprót a reagváltásokban.
Játékpartner keresõ 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptySzer. 3 Júl. - 13:07
Rafaela Garza írta:
Halihó Játékpartner keresõ 1404455205

Ismét én. Szeretném kiegészíteni a kapcsolataimat.  Egy barátnő személyében. Olyan akivel lehet flörtölni és közben komolyan is beszélgetni.  Játékpartner keresõ 1735856013

Frissítés.

Meglevő játékom melle keresnék partnert. Kikötés nincs. Hálás lennék ha valaki lekötné a figyelmem.





You might pray to God,
or say it's Destiny

but I think we are just hiding all
that we can be
mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

Játékpartner keresõ Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
Játékpartner keresõ 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Játékpartner keresõ 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyVas. 30 Jún. - 15:06
Halihó! Játékpartner keresõ 2624752903

Meglévő játékom mellé keresnék még egy játékot. Smile

Prostituált vagyok, vagy éppen mikor hogy hozza az élet..

  • Lehetsz az egyik kuncsaftom, történetünkre több ötletem is van. Nő vagy akár férfi, nem vagyok válogatós, mindkettőben meg van az érdekesség.


  • Lehetsz az a rendőr, akinek néha napján információkat szállítok az alvilág bugyraiból.



  • Lehetsz valaki olyan is, akit közel engedtem magamhoz, de több bajt hozok a fejedre mint hasznot.


De ha van esetleg ötleted, és szükséged van valamilyen okból kifolyólag egy prostira a szálaid közt, dobj meg egy pm-el. Rolling Eyes


Elkelődtem, többszörösen Játékpartner keresõ 3673325056 Játékpartner keresõ 65236901
mind álarcot viselünk
Ivy Spencer
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_pbg9deQ9cK1rk450s_540
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
I just dance with the pain
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_pbg9fyMoDR1rk450s_540
had learned from her experience that, in the world of prostitution, the body was the commodity that was traded, but the soul was the true victim of this trade.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Játékpartner keresõ 74b411c9d0b859a414ca55853ee3adc177c26f39
★ idézet ★ :
They say I'm more than the scars on my back But all of my demons, keep holding me back
★ foglalkozás ★ :
Prostituált és informátor/weed dealer..mikor mi az érdeke
★ play by ★ :
Adria Arjona
★ szükségem van rád ★ :
Control
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Játékpartner keresõ A6b52a514ce1e15abc69fb163be20ea050273c76
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyVas. 30 Jún. - 14:19
Halihó Játékpartner keresõ 1404455205

Ismét én. Szeretném kiegészíteni a kapcsolataimat. Egy barátnő személyében. Olyan akivel lehet flörtölni és közben komolyan is beszélgetni. Játékpartner keresõ 1735856013





You might pray to God,
or say it's Destiny

but I think we are just hiding all
that we can be
mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

Játékpartner keresõ Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
Játékpartner keresõ 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Játékpartner keresõ 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyVas. 30 Jún. - 14:03
Sziasztok!
A meglévő és lebeszélt játékaim mellé keresnék még egy-két partnert, akik a klasszikus krimik kedvelői. Tipikus kis hangulatos, nyomozgatós, gondolkodós, festői hangulatú, kimért történetek, ahol nem a vér számít és nem a hullák száma, hanem a hangulat, a gondolkodás, a leírások, a beszélgetés és a kapcsolatok.

Ha még nem tekertél tovább, akkor szót is ejtenék az elképzeléseimről Játékpartner keresõ 4146035580
Csak nagy vonalakban vázolom fel őket, vevő vagyok a te ötleteidre is és akár ki is egészítheted az én ötleteim.

Az első sztori egy golfpályán játszódna, pontosabban egy golfklubban, ahová a New York-i "elit" és a pénzes turisták járnak. A golfpályán holtan találják a klub főkönyvelőjét, a gyilkos pedig valahol köztük van.
Ám a tettes nem elégszik meg ennyivel. A kihallgatások és a helyszínelések ideje alatt a gyilkos tovább mesterkedik.
Akár lehetsz egy rendőr, aki a nyomozást vezeti és Caspian segít neki nyomozni, vagy egy vendég, aki kikapcsolódni akart, de most segít Caspiannak és a rendőrségnek.

A második sztoriban kicsit elhagyjuk a belvárost és egy városhatárban álló nagy villába kanyarodunk, ahol egy milliárdos nagycsalád hatalmas villája áll. A család tagjai iparmágnások, gyártulajdonosok, ékszerészek és minden, ami könnyen nagy pénzt hoz a házhoz.
Egy nagy ünnepséget rendez a családfő a legidősebb lánya harmincadik szülinapjára, ahová elég sok embert meghívnak. Mindenkit, aki valamilyen módon köthető a családhoz, plusz a személyzet.
Caspian régi barátja a családfőnek, így evidens, hogy elmegy, csakhogy az este véres eseményekbe torkollik.  Valaki megöli a születésnapost, a vezetékes telefonok kábeleit elvágja, térerő viszont nincs, ugyanis távol vannak a lefedettségtől, így a mobilokkal sem tudnak segítséget hívni. Az ünneplés ideje alatt valaki - vélhetően a tettes - minden autó kerekét leereszti, így elhagyni sem tudják a helyet, hogy bejussanak a városba.
Szerencsére - mí meglepő? - Caspian ott van az ünnepségen, hogy a gyilkos nyomába eredjen, de a te segítségedre is szüksége van, ha el akarja fogni az agyafurt tettest.

Az utolsó és egyben harmadik sztoriban elhagyjuk New York városát és egy téli játékra invitállak, ahol a Whiteface Mountain-re utazunk. New York állam, Wilmington város. Az egyik legnépszerűbb síparadicsom otthona a hegy, kivéve, amikor nem történik valami tragédia.
De hát miért is ne történne, főleg, ha már a jó öreg Caspian is ott található? Valaki megöli az egyik kikapcsolódásra vágyó turistát és szinte vele egyidőben megölik a szálláson az egyik londinert is.
A probléma csak fokozódik, amikor hóvihar csap le a térségre és nem tudnak segítséget kapni a városból, ugyanis a vihar miatt sem autóval, sem helikopterrel nem tudja a rendőrség megközelíteni a sípályát és térségét. Magukra maradtak egy vélhetően ámokfutó gyilkossal. Egyedül talán Caspian is kevés lenne, de milyen szerencse, hogy TE ott vagy neki és segítesz neki megtalálni a gyilkost, mielőtt belőletek is áldozat lenne.

Persze nem muszáj ezeket a sztorikat kijátszani, vevő vagyok más sztorikra is és kapcsolatokra is. Very Happy
Lehetsz régi barát, új barát, újságíró "kolléga", rendőr ismerős, barát, vagy épp megbízó, ugyanis magánnyomozóként is dolgozom. Lehetsz randi partner, egyéjszakás/több éjszakás kaland, ellenség, stb. De millió más is.


Ha felkeltettem az érdeklődésed bátran dobj egy üzit Játékpartner keresõ 1471401822


"Manners maketh man"
I'm an Englishman in New York
mind álarcot viselünk
Caspian E. Lincoln
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_omyrrptrYf1qdq0nyo1_400
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_ok7jh7CoNE1qlt39u_400
I became a journalist because
I did not want to rely on newspapers for information.
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_ok7jhlFnEp1qlt39u_400
One thing I learned as a journalist
is that there is at least one disgruntled person in every workplace in America -
- and at least double that number with a conscience.
Hard as they try, they simply can't turn their heads away from an injustice when they see one taking place.
♫ :
None but the most blindly credulous will imaging the characters and events in this story to be anything but fictitious.
It is true that the ancient and noble city of Oxford is, of all the towns of England,
the likeliest progenitor of unlikely events and persons.
But there are limits.
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ 454cc7a6eae5ecba20e4c7dc59f301d542387adf
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_ok7jjiiMWg1qlt39u_400
★ idézet ★ :
All things must be examined, debated, investigated
without exception and without regard for anyone's feelings.
★ foglalkozás ★ :
Investigative journalist and private detective
★ play by ★ :
Colin Farrell
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
Játékpartner keresõ D565656195534bd988990289330ed1a089947bf6
Me and my best friend
Forever, brother
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyPént. 28 Jún. - 14:32
Sziasztok!

Egy-két sörözős havert keresnék játékra elsődlegesen.Könnyed,laza játék olyan férfias dumálgatás.
Chad egyszerű mint a faék,nem szereti túlkomplikálni a dolgokat.Módjával sok dolog belefér az életébe.A jó ötletekre nyitott vagyok.Maximum három,lassabb játékot keresek.(lassabb: 1 hét - 1 hónap között bármikor jöhet reag Játékpartner keresõ 3673325056 )
Kezdő bevállalás előny. Játékpartner keresõ 560292900


Elkeltem, köszönöm Játékpartner keresõ 560292900
mind álarcot viselünk
Chadwick Bond
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
My name is Bond, Chadwick Bond
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_od1jma4kNy1slfjc1_400
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_ohc5x5nVOV1slfjc1_250
★ foglalkozás ★ :
tűzoltó
★ play by ★ :
Steven R. McQueen
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_od0ty4cocc1slfjc1_400
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyCsüt. 27 Jún. - 20:01
Meglévő játékaim mellé és mivel egy hölgyemény eltűnt :shop: az életemből, így 1 (EGY) (max 2 ha ennyien vagytok) játékostársat várok. Nem akarok most még gyilkosokba botlani, max a gyilkos botolhat belém (muhahahaahaha) de agyalhatunk bármilyen büntényen, ihatunk kávét, lerombolhatom az egódat...elküldhetlek a búsba.
Lehetsz a rokonom, lehetek a munkatársad, mehetek a kötelező körökre, lehetsz a szomszédom. Találjunk ki valamit, ami nem unalmas.
Hétvégente vagyok legtöbbet, Hétfőtől péntekig meló hegyeim vannak, max pm-ben elérhetsz, de nem vagyok unalmas fazon. Max mindig morcos, de ha lekenyerezel, nincsen gond.
Ha felkeltettem az érdeklődésed, keress üzenetben :pamacs: és kiokosodunk valamit :eső:

Kendra Chemblar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Declan McLennan
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Sebastian-stan-winter-soldier
Játékpartner keresõ 24e7272290953c7071b2f61ff9ade5c3fc12969a
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
We become what we think about.
★ családi állapot ★ :
Singlie
★ lakhely ★ :
New York - Bronx
★ :
Játékpartner keresõ Ab2c1f8f9607618959c6d14c7fd7e415
★ foglalkozás ★ :
Gyilkossági felügyelő (NYPD)
★ play by ★ :
Sebastian Stan
★ szükségem van rád ★ :
Játékpartner keresõ 3fc5e1d58e460c6e35e152ec048d80503f4a301d
When we are running in the wrong direction there is no sense in increasing the speed.
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Játékpartner keresõ 73e64c96fb226d00d6e64f71d866104fd8e8706e
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyCsüt. 27 Jún. - 13:02
Sziasztok.
Úgy gondoltam ismét bedobom a kishölgyet a játékpiacra, időnként van szabadidőm is. Játékpartner keresõ 690269075
Cora egy végtelenül heves és nagyszájú természet, imádja a motorokat és mindig mellé nyúl a szerelem terén. Nem tehetek róla, szeretem a drámát, az ajtó csapkodást és elküldeni a búsba.
Bár, pultosként nagyon jó hallgatóság is vagyok, és szívesen segítek lerészegedni, bárkit az asztal alá iszok, ne is reménykedj.
De ezen felül is szívesen ötletelek, írj rám. Játékpartner keresõ 3874598021 Játékpartner keresõ 2624752903


I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Játékpartner keresõ NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

Játékpartner keresõ Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
Játékpartner keresõ Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
103
★ :
Játékpartner keresõ PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

Játékpartner keresõ Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptySzer. 26 Jún. - 0:41
Kazimir-nak keresek egy játszótársat.
Nyitott vagyok egyszeri játékokra, vagy kapcsolatokra. Akár az öcsikét is bevonhatjuk, aki idén kezdi az iskolát. Lehetsz akár egy megbízó is. A lehetőségek tárháza elég nagy. Very Happy
Ha érdekel, akkor pm-ben és discordon is írhatsz nekem és legfeljebb kitalálunk valamit. pandus
mind álarcot viselünk
Kazimir Smirnov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ 3e8ebfcc2a7b9f0b2f686e16edf1544390a9b2a6
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Játékpartner keresõ 5f66084444eb2191d4d380c2e1014796e8db22e7
★ foglalkozás ★ :
Bérgyilkos
★ play by ★ :
Pavel Tabakov
★ hozzászólások száma ★ :
14
★ :
Játékpartner keresõ 1682afb87c2a8823700e158b970678f9e21ef0bf
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyHétf. 24 Jún. - 18:30
2 játékom már biztosan lesz egy régi ismerőssel való találkozás és egy új kolléga személyében. De még keresnék melléjük egy-két partnert, hogy Wall-enak oka legyen később nem a négy fal közt tengetnie szabadidejét. Szívesen plotolok mindenféléről, de örömmel meg is hallgatlak, ha neked volna bármi ötleted.
Valentine aspergeres, így a bulik és hasonlók távol állnak tőle, ha csak nem szőjük valami nyomozásos történetbe a helyszínt, mert akkor nincs mese, menni kell.
Amíg várja keresettjét, addig is szívesen botlódhat más pszichológusokba, már ha doki karaktered szereti a helyes csomagolásba bújtatott kihívásokat.
mind álarcot viselünk
Valentine Armitage
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ 21374dab4cc2280a50962c15f8e4bba2
Játékpartner keresõ TFttc25
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Youre right, Im weird.
Part of my weirdness is that I perseverate.
That means I keep thinking about things.
So, I will keep knocking on your door
until I know you is okay.
♫ :
.ılılılllıılılıllllıılılllıllı.
0:24 ──────── -2:56
↻ ◁ II ▷ ↺
★ családi állapot ★ :
Everyone starts off not loving you.
Then you say and do things that
make them love you.
Or not.
That’s the point of romance.
★ lakhely ★ :
〚 Brooklyn 〛
★ :
Játékpartner keresõ NrOQ0ci
★ foglalkozás ★ :
〚 Nyomozó (profilozó) 〛
★ play by ★ :
〚 Eddie Redmayne 〛
★ szükségem van rád ★ :
Játékpartner keresõ 6iq1HSB
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Játékpartner keresõ 8o4Xprq
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyVas. 16 Jún. - 22:01
Sziasztok! Cassian vagyok, a technikai zseni és jótékony milliárdos, és keresek egy játékpartnert, aki velem együtt belevetné magát különböző kalandokba és/akár extrém helyzetekbe.

Extrém szituációk, amiket elképzeltem. Ezek módosíthatóak, összevonhatóak, variálhatóak, nincsenek kőbe vésve:

- Mentőakciók: Egy luxus jachton menekülteket mentünk ki, és közben valami váratlan bonyodalom adódik – legyen az vihar, vagy egy ellenséges hajó(Szomáliai kalózók!!!).

- Bűnügyi kalandok: Egy fejlesztésem rossz kezekbe kerül, és együtt kell visszaszereznünk, miközben a rendőrséggel és bűnözőkkel is összetűzésbe kerülünk.

- Társadalmi események: Képzelj el egy jótékonysági eseményt, ahol valami balul sül el, és a botrányt közösen kell megoldanunk, akár komikus, akár drámai módon.

- Egészségügyi válság: Egy új találmányom miatt súlyosan megsérülök, és neked kell segítened a kórházba juttatni vagy éppen te vagy az orvos, aki összefoltoz.

- Hajótörés: Egy luxus jachton szervezett parti balul sül el, amikor a hajó meghibásodik és sodródni kezdünk az óceánon. Közösen kell kitalálnunk, hogyan éljük túl és találjunk vissza a szárazföldre.

- Extrém sport: Egy extrém sporteseményre hívnak meg, ahol együtt kell szembenéznünk veszélyes kihívásokkal, mint például bungee jumping egy szakadék fölött vagy helikopteres síelés egy távoli hegycsúcson.

- Média botrány: Egy újságíró rossz fényben tünteti fel a jótékonysági munkámat, és együtt kell dolgoznunk, hogy tisztázzuk a nevem és megmentsük a jótékonysági projekt hírnevét.

- Nagyvárosi áramszünet: Egy óriási áramszünet sújtja a várost, és mivel a technológiai tudásomra támaszkodnak, együtt kell megoldanunk az áramszünet okozta káoszt, miközben segítünk a rászorulóknak és helyreállítjuk a rendet.

Ezen kívül nyitott vagyok minden ötletre! Ha van saját ötleted, szívesen meghallgatom és belevágok bármibe, ami érdekesnek ígérkezik. Wink

Caspian E. Lincoln imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cassian Holloway
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_nv8b4bZIbt1qlt39u_250
★ kor ★ :
35
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_nv8blksSE51qlt39u_250
★ idézet ★ :
Life's a game, and I'm here to hack it
★ foglalkozás ★ :
Founder, CEO
★ play by ★ :
Jamie Dornan
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_inline_nv8d3qHTOt1qlt39u_250
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyHétf. 3 Jún. - 21:49
Sziasztok.

AC miatt sürgősen keresek magamnak kizárólag 1 db játszótársat.
Aki szeretne egy olyan leányzóval játszani aki nemrégiben szökött el a maffia családjától és próbál a saját lábaira állni, munkát találni, az nyugodtan dobáljon meg postagalambbal. Játékpartner keresõ 690269075


mind álarcot viselünk
Danielle Parker
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Aa9a3fe729bf15a019783f5ce9488f1c72fef3a2
♫ :
.ılılılllıılılıllllıılılllıllı.
0:24 -2:56
II
★ családi állapot ★ :
i'm free
★ lakhely ★ :
upper east side
★ :
Játékpartner keresõ 98ea55dfc87b9ebc36cade6a31e1ed7e210f1d14
★ idézet ★ :
There is no new start. That's the point here.
Every step you take is final. There is no undoing it.
(...) You wake up in the morning
and think that what happened yesterday
doesn't matter anymore.
But the fact is, that's all that matters.
Because there is nothing else. That's what life is.
These days.
Nothing but the days as they pass.
★ foglalkozás ★ :
influencer
★ play by ★ :
valentina zenere
★ hozzászólások száma ★ :
23
★ :
Játékpartner keresõ 18
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptySzomb. 1 Jún. - 14:23
Sziasztook! Játékpartner keresõ 3874598021

Szeretnék keresni magam mellé egy játékost. Van jó pár ötletem a lányomhoz. Játékpartner keresõ 4146035580

Lehetsz egy törzsvendég, ha imádod a gyorskaját vagy a sajttortát. Egy jó pincér mindenre is oda figyel. Very Happy

Lehetsz rendőr, aki a szüleim gyilkosságában nyomoznak/nyomoztak. Azt a szálat nagyon adnám amúgy is. Játékpartner keresõ 2588409867

Vagy szimplán csak barátkoznál egy csupa báj leányzóval, akinek sötét titkok borítják a múltját! Játékpartner keresõ 2624752903

PM-ben megtalálsz, ha épp van szabad kapacitásod és épp megfogott az egyik ötlet. De ha nincs is konkrét terved, akkor kitalálunk valami csudijót/rosszat. Mert semmi jónak nem vagyok az elrontója! Játékpartner keresõ 3719483937
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptySzomb. 25 Május - 19:43
Sziasztok!

Szeretném Arthur életét fellendíteni egy két új plottal. Elég sokat utazik, de New Yorkban is megtalalható zömében, szóval nem nehéz vele összefutni.
Az első találkozós plotokat jobban szeretem kerülni, legyen alapja ehhez egészen biztos lesz egy csomó ötletünk ha megkeresel.

Várom a lelkes jelentkezőket azokon kívül akikre már korábban ráírtam. Wink
mind álarcot viselünk
Arthur Gallo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ 4464230e8ba7fd5c3e54dfdb4957c42c151492f5

Játékpartner keresõ Af2a3e44838213833fdde099d170d9e46328b24e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Játékpartner keresõ Mclaren-mcl36-2022
★ lakhely ★ :
Monaco, NY
★ :
Játékpartner keresõ Ccfc764bdd78c70bfc35db1b7adf7bb2b903b7d1
★ foglalkozás ★ :
F1 driver - McLaren - Papaya Team
★ play by ★ :
Oscar Piastri
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Játékpartner keresõ 967af144a4c54f38e5b1ac145f278feae73825be
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptySzer. 22 Május - 11:49
Hello! Játékpartner keresõ 1987965242

Játéktársakat keresek, lehet akár egy játékos, vagy kapcsolat építő is. Lehet a pszichológia vonalon menni, vagy akár feltérképezni a boszorkány vonalat.
Oktatóknak és diákoknak (vagy bárkinek, aki ki tud hozni belőle valamit) fel tudom ajánlani, hogy évente 2x vendég előadást tart a Manhattan-i egyetemeken pszichológiából.

Akit esetleg érdekel, vagy van ötlete Pm-ben és discordon megtalál. Játékpartner keresõ 2451935670
mind álarcot viselünk
Clementina Lupu
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ Tumblr_pm5h792cZL1rmu963o1_640
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
The Merciful Wolf
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Játékpartner keresõ 67460d6bfa52944a1e13f4b055479342a01934ba
★ foglalkozás ★ :
Pszichológus
★ play by ★ :
Gratiela Brancusi
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Játékpartner keresõ F3304d596f25cd7373d6b431c9f38af1
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptySzomb. 18 Május - 8:15
Sziasztok!

Sajnos a korábbi egyeztetéseim füstbe ment tervek lettek,szóval kicsit félve de újfent néhány játékot keresnék Carmela kisasszonynak. Játékpartner keresõ 2081954265
Igazából sok jó ötletre vevő vagyok,szeretem a tartalmasabb,jellemfejlődős játékokat.
Folytatás PM-ben….
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ EmptyCsüt. 16 Május - 19:57
Sziasztoook. Játékpartner keresõ 4146035580

Felszabadult 1 db játék helyem. Igazából szeretnék valami izgalmat magam mellé. (Abból sose elég ugyebár Wink )
Ha van kedved dobj egy üzit, aztán kisütünk valami isteni dolgot. Játékpartner keresõ 1404455205
mind álarcot viselünk
Rafaela Garza
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ 2e11a074535483845d4de0476fb01fbc074d0ddf

Játékpartner keresõ Cbaa94a6d2f85c0a4231a7fb41050002ea2cbba5
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Hey! I'm the problem, it's me
★ családi állapot ★ :
Single.
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
Játékpartner keresõ 76482f68e3a883d28227490aa5eb94ac82f495a3
★ idézet ★ :
Here's my philosophy on dating. It's important to have somebody that can make you laugh,
somebody you can trust, somebody who loves you... And it's really, really important that these three people don't know each other!
★ foglalkozás ★ :
Garza's Empire Deputy Director
★ play by ★ :
Marta Diaz
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Játékpartner keresõ 6676ba6c160e5258a705d567dbab782afa52183f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Játékpartner keresõ
Vissza az elejére 
1 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Kapcsolatkeresõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: