New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lumienne J. Earshaw
tollából
Ma 09:44-kor
Leigh Blackwood
tollából
Ma 09:24-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 09:07-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 09:07-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 09:06-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:04-kor
Lucas Duval
tollából
Ma 08:08-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 01:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
31
Egészségügy
26
15
Hivatal
7
11
Média
44
30
Munkások
32
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
36
Üzlet
25
23
Összesen
213
200

Kazimir Smirnov
TémanyitásKazimir Smirnov
Kazimir Smirnov EmptyKedd Jún. 25 2024, 04:37
Kazimir Smirnov
Im not a monster. I just have a horrible job.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Kazimir Smirnov
Becenév
Kaz, Kazy, A véres barbár, Apa
Születési hely
Ricmond, Virginia
Születési idõ
2004.04.28.
Kor
20
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
Gay
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Magántanuló volt, nincs érettségije
Foglalkozás
Bérgyilkos
Hobbi
Poetry
Moodboard

Törvényszegők
csoporthoz tartozom

Jellem
A szülök között ülve nézem, ahogy az óvodások ballagnak. Még két csoport van Dany csoportja előtt. Nem tudnám leírni, amit érzek ebben a pillanatban. A tény, hogy érettségi nélkül, segítség nélkül eljutottam idáig....drága egyszem öcsémet nevelve, tudván mennyire veszélyes a munkám. Csak mosolyogni tudok. Szinte biztos vagyok benne, hogy elfogom bőgni magam, ha meglátom Dany-t a kis ruhájában, büszkén végig sétálva a teremben.
A csoportot várva a mellettem ülő anya felém fordult.
- Melyik az öné? - kérdezte a nő. Az anyára nézve rossz érzés szorul a gyomromba. Évek óta nem éreztem így. Az egyetlen, aki ilyet kiáltott belőlem, az a nő volt, aki életet adott nekem.  
- Még két csoport hátra van, mire ő jön. - válaszolok röviden.
- Aah. Akkor nincs az én lányom csoportjában. - a nő jobban megfigyel. - Maga szemtelenül fiatal, hogy apa legyen. Bátyus esetleg?
Sosem szerettem, ha az emberek kérdezősködtek rólam és az öcsémről. Habár mindig azt mondom, hogy a bátyja vagyok, sosem korrigáltam Dany szavait, mikor apának hív. Nem tudom elfelejteni a tényt, hogy van rá lehetőség, hogy tényleg az enyém....Nem. Nem lehet. Akkor az is biztos lenne, hogy olyan betegségei alakulnak ki, amiről én tehetek. Nem.....az nem lehet.
- Mit is mondhatnék. Korán kezdtem. - bökők oda egy választ a nőnek. Ekkor a nő jobban megnézett és a mellettem ülőt
- Azt mondanám egyedül álló. Hiszen nem hord gyűrűt és nincs is egy nő a közelében. - ekkor a kezét a combomra teszi. - Tudja.....én is egyedülálló vagyok. - suttogta a fülembe. A szívem kihagy egy ütemet és úgy éreztem a levegő a torkomba ragad. Teljesen lefagytam. Az emlékek előtörnek belőlem. És az érzés, mikor meghúzom a ravaszt, gondolkodás nélkül.
Minden szó nélkül csak helyet cseréltem a mellettem ülővel és a nő csalódottnak tűnt, de nem érdekelt. Nem fogom hagyni, hogy egy ribanc elrontsa Dany ballagását. Kissé sajnálom a lányát. Remélem nem lesz olyan, mint ő.

Pavel Tabakov
arcát viselem

Múlt

Felkavaró dolgok!

2010

Míg a legtöbb hatéves izgatottan várta az iskola kezdetét. Az új kalandot, amit az iskola falai fognak nyújtani. Az új barátokat, arcokat, a tanárok és a tantárgyak, miket az eszükbe fognak verni. Addig én teljesen mást tanultam. Édesapám, Ivan Smirnov egy generációs bérgyilkos. Az ő apja és nagyapja is a szakmában voltak. Eredetileg még a Szovjetuniónak dolgoztak, tele politikával. Apám Amerikában született, hogy a hivatalokba belépést tudjon szerezni és a munkájukat megkönnyítse. Mikor a Szovjetunió felbomlott apám kénytelen volt magán vállalkozásba kezdeni. Később feleségül vett egy amerikai nőt, aki 2004-ben életet adott nekem.
Tudva a családi háttért, biztos volt az elszigetelésem és magántaníttatásom. Én is tudtam, hogy apám a szakmába fog nevelni. Anyám nem tudja mit is csinál apám igazából. Csak a hazugságokat ismeri és abban él.
- Jól van Kazimir. Emlékszel mit tanítottam? - kérdezte apám ellenőrizve a pisztoly állapotát. A hangtompítót rácsavarja. Kérdésére csak bólintok.
- Helyes. Fogd és lődd le az az üveget a távolban. - parancsolta, majd mögém lépve kezét a fülemre tette. A nehéz pisztolyt felemelve próbáltam a legjobban célozni. Elsütöttem a pisztolyt és mellé ment. Kezem zsibbadni kezdett a visszarúgás erejétől. Apám nem volt csalódott. Tudta, hogy sokat kér egy hatévestől és nem voltak nagy elvárásai. De a maga módján örült, hogy legalább a pisztolyt biztosan tudtam tartani és nem remegett a kezem. Hozzászoktam a pisztoly látványához, így nem féltem.
Apám pár óráig még korrigálta a tartásomat és a célzásomat és két óra után sikerült eltalálni a célt. Fáradt voltam és a kezeim zsibbadtak. A könnyeimmel küzdöttem, nem akartam apám előtt sírni. Apám végül megkócolta a fejem és mondta, hogy mára elég lesz. Tudtam, hogy szeret. Még, ha nehezére is esett kimutatni, tudtam, hogy törődik velem és nem csak a szakmája miatt. Kezébe vett és a kocsihoz cipelt. A hátsó ülésre beültetett és bekötött.
- Még egy helyre elkel mennünk. Utána megyünk haza, oké? - én csak bólintottam, mint egy jó fiú. Türelmesen ülök az autóban, míg apám vezet. Az ablakon kibámulva nézem a házakat elsuhanni mellettünk, ahogy a házak egyre ritkulnak és a fák felváltják őket. A külvárosba érve egy kis iroda előtt megállunk. Egy egyszintes ház, ami inkább egy kezdetleges irodának nézett ki, egy kis vállalkozásnak. Apa kiszállt az autóból és felhúzta a kesztyűjét. Kopogás nélkül bement a házba és pár pillanat múlva lövések hangzottak el. Láttam ahogy egy férfi az ablaknak ütközik és a vére az ablakra kendőik. A szemembe bámult, majd lassan a földre rogyott. Reakció nélkül vártam, hogy apám visszajöjjön. És visszajött. A kocsiba ült, majd egy mosollyal rám nézett mielőtt beindította a kocsit. Nem szóltam semmit. Normálisnak tűnt számomra és tudtam is már ilyen kicsin, ez lesz az én életem. Hozzá kellett szoknom.

2018. Február

A nő, aki életet adott nekem ismét kórházban van. 9 hónapja már hogy az öcsémmet hordozta és most ideje volt a szülésnek is. Nem vagyok boldog. Nem azért, mert nem akarom az öcsémet. A problémám a nővel van, aki anyámnak kéne hívnom. De nem teszem. Nem tudom neki ezt a tisztességet megadni neki. Nem azok után, amit tett. Már a legelső alkalom után nem voltam hajlandó az anyai titulussal megilletni őt. Csendben várok a váróteremben a kezeimet bámulva. Már két óra eltelt és semmi. Úgy érzem nagy a nyomás rajtam most, hogy apám meghalt és egyedül maradtam ezzel a szörnnyel. És most egy csecsemőről is gondoskodnom kell. Félek. Félek attól, hogy az a nő bántani fogja az öcsémet. Félek, hogy nem leszek ott és baja esik. Nem akarom azt a látszatot kelteni, hogy minden rendben. Üvölteni akarok és sírni. Elakarom mondani valakinek az igazat és megvédeni Dany-t. De nem tehetem. Nem, azok után, hogy apám mindent feláldozott a tanításomért és a nevelésemért. Tartozom neki. De nem fogom Dany-t erre nevelni. Azt akarom...hogy normális élete legyen. Boldognak akarok tudni őt. Hajlandó vagyok elkárhozni a lelkem, miatta. A kis szemem fénye.

2018. Augusztus

Fáradtan és megviselve jövök haza. Nehéz egyensúlyt tartani a tanulmányaim és a munka között. Kellett egy perc, hogy megtaláljam a kulcsaimat. Elfordítva a zárban hangtalanul lépek be a házba. Előbb jöttem haza. A sors úgy hozta, a célpontom pont úgy határozott és cselekedett ahogy akartam. Ritka a sima megbízás. De pont e miatt tudtam előbb haza jönni. Leakartam fürdeni, inni egy hideg italt és korán ágyba menni miután Dany elaludt.
Ahogy belépek a házba zene üti meg a fülem. Ismerem ezt a zenét....ezt használta az a nő, hogy tompítsa a sikolyaimat és sírásaimat. Hezitálás nélkül a forrás irányába rohantam. A szoba ajtaját kinyitva megláttam azt, amitől féltem. A nőt meztelenül a még nem egy éves öcsémre mászva. Előhúztam a fegyvert és hezitálás nélkül lőttem. A nő elterült az ágyon, a feje lelógott és a padlót a vér kezdte beteríteni. Karjaimba vettem Dany-t aki üvöltőt a félelemtől. Betakartam a kabátommal és próbáltam nyugtatgatni. De elkezdtem vele együtt sírni. Úgy éreztem elbuktam. Azt gondoltam az én hibám, hogy ez történt.
- Shh. Shh. Minden rendben lesz....Annyira sajnálom Dany....annyira sajnálom...Kérlek ne emlékezz erre. Kérlek ne válj azzá, ami én lettem. Kérlek hadd legyen egy normális életed... - Dany-t magamhoz szorítva sírtam, próbálva megnyugtatni mindkettőnket.
Egy óra múlva mindketten abba hagytuk a sírást. Az én fejem csengett, míg Dany elaludt a karjaimban. Dúdoltam neki, amíg az ágyába tettem és betakartam. Bekapcsoltam a babamonitort, majd visszamentem a szobába. Nem kaptam megváltást, mikor meghúztam a ravaszt. Szerintem túl gyorsan halt meg. Túl...fájdalom mentesen. De talán ahogy feldarabolom és megszabadulok tőle egyszer és minden korra...talán minden jobb lesz.

livin' in new york

Shelley Lane ölelést küldött

Jayda Winters and Lambert Schultz imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Kazimir Smirnov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Kazimir Smirnov 3e8ebfcc2a7b9f0b2f686e16edf1544390a9b2a6
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kazimir Smirnov 5f66084444eb2191d4d380c2e1014796e8db22e7
★ foglalkozás ★ :
Bérgyilkos
★ play by ★ :
Pavel Tabakov
★ hozzászólások száma ★ :
11
★ :
Kazimir Smirnov 1682afb87c2a8823700e158b970678f9e21ef0bf
TémanyitásRe: Kazimir Smirnov
Kazimir Smirnov EmptyKedd Jún. 25 2024, 11:36
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kazimir!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Juj, hát őszintén nem tudom mit is írhatnék most. Mitagadás, egy kicsit lesokkolódtam a végén, még annak ellenére is, hogy már az elejétől kezdve számítottam a végkimenetelre. Szörnyű dolgok történtek veled, olyasmik amiket valószínűleg egész életed során cipelned kell majd, pedig olyan fiatal vagy még. Szomorú, hogy már gyerekként érettebbnek kellett lenned, mint a saját szüleid. Nagyon hamar fel kellett nőnöd és még csak nem is akármilyen munkát végezned.
A karaktered szerintem nagyon különlegesre sikeredett, a - remélhetőleg - öcséd iránti szeretet, törődés és odaadás példaértékű, amiért hajlamos vagy a saját életedet is félretenni, feláldozni... nagyon sokat elárul ez a jellemedről. Őszintén remélem, hogy sikerül majd egy legalább aránylag normális életet élnetek és sikerül legalább őt kihagynod majd a "családi bizniszből".
Mindenesetre szabadon engedlek, még ha nem is szívesen, hiszen nem kimondottan szeretünk bérgyilkosokat látni a városban, dehát ilyen az élet. Razz Szóval sok szerencsét a túléléshez, meg a gyerekneveléshez. Köszönöm, hogy olvashattalak!  szívecske

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Jayda


Winters

Kazimir Smirnov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Kazimir Smirnov Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Kazimir Smirnov OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Kazimir Smirnov 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Kazimir Smirnov LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
305
★ :
Kazimir Smirnov GJGF9aV
 
Kazimir Smirnov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Darlene K. Smirnov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: