New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 144 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 132 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Játékpartner keresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyPént. Júl. 03 2020, 20:59
Talán többünknek ismerős az az érzés, hogy a játékpartnerünk az AC befejeztével együtt tűnt el az éterben. Itt maradtunk mi a frissen kisült ínycsiklandó plottal, s azon gondolkodunk, vajon most mi legyen.
Én arra jutottam, hogy megpróbálom megmenteni a plotot, így hát egy kész ötlettel jönnék, hátha valaki kedvet kap hozzá.  Játékpartner keresõ - Page 15 3673325056

A konkrét elképzelés ez volt:
Tigert az anyja nagyjából 2 évesen hagyta el, így az afgán apjával maradt, aki az idők során újra összekötötte az életét egy nővel. Ez a nő egy rendőrnő anyja, így a plot mostohatestvérek között valósul meg. A család nem tudja, hogy Tig milyen illegális életet folytat (kivéve az apja, amit most hosszú lenne kifejteni).

Volt egy gyilkosság. EZ
A rendőrség megtalálta a holttestet és elindult a nyomozás, melyben a fentebb említett mostohatesó rendőrnő is részt vesz. A helyszínen megtalálták Tig vérét a padlón és ez elég arra, hogy elővegyék gyanúsítottnak. Tervek szerint az első játék abból állna, hogy behívják Tigert a rendőrségre, de egyelőre senki sem tud ellene mit felhozni. A tárgyalóban ott van a mostohatestvér is.
A plot arról szólna, hogy a nő megpróbálja társaival kideríteni, hogy mi történt az ügyben és Tig mennyire vétkes.

Érzem én is, hogy ez egy elég konkrét ötlet, így nem ragaszkodom… szinte semmihez, de ha valaki kedvet kap - akár meglévő karakterével, akár egy újjal - konkrétan ehhez, én nagyon boldogan kezdenék bele. (Ha Te, akivel megbeszéltem ezt a plotot, látod ezt a keresést és mégis lenne kedved folytatni, nagyon visszavViszont ahogy írtam is, nem ragaszkodom, hogy minden megmaradjon az eredeti ötletből, így hát igazából keresnék egy rendőr(nő)t (aki férfi is lehet), ki a fentebb belinkelt gyilkosság tettesei után nyomoz. Nem riadok meg attól sem, hogy idővel lecsukják Tigert, csak valaki foglalkozzon vele a sitten, amíg ki nem szabadul. xD

Ha kedvet kaptál ehhez a kis kalandhoz (nem csak nyomozók!!), írj bátran PM-et.Játékpartner keresõ - Page 15 3874598021 Játékpartner keresõ - Page 15 2624752903
mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Játékpartner keresõ - Page 15 Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyPént. Júl. 03 2020, 11:45
Sziasztok!

Leányzóm mellé keresek nem csak játékostársakat, de olyan szálakat is amelyek egy-két játékon túl is működőképesek lehetnek, tovább tudjuk őket vinni. Játékpartner keresõ - Page 15 2451935670

Néhány dolog Saffie-ról:

- az NYU diákja (szociológiát hallgat), így gyakran megtalálható a campuson, vagy annak környékén;

- nem messze az egyetemtől, egy kávézóban dolgozik;

- emellett az NYU Media Lab egyik kis gyakorló social media managere; ha zenével, filmkészítéssel, hasonló kreatív tevékenységgel foglalkozol az egyetem alatt, talán összefutsz Saffronnal;

- rendszeresen önkénteskedik a Vöröskeresztnél és a Nemzeti Autizmus Szövetségnél is;

- gyakran jár az öccsével játszótérre, na meg kötelezően fagyizóba, vagy cukrászdába;

- ezen kívül persze nem marad ki az egyetemi bulikból sem;

- szereti felfedezni a város nem túl népszerű, de annál szebb / szórakoztatóbb részeit, helyeit.

- életvidám és nyitott, jó hallgatóság, ha a barátai problémáira kell reflektálnia; ugyanakkor elég határozott véleménnyel rendelkezik a világról, ami miatt gyakran ejt el pesszimista megjegyzéseket is, habár ezen próbál változtatni.


Ha találtál egy közös pontot, a felsoroltakon kívül más kapcsolódási pontot keresnél Saffronnal, vagy szimplán csak játszanál, ne habozz hozzám vágni egy PM-et! szívecske
mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
Játékpartner keresõ - Page 15 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyCsüt. Júl. 02 2020, 20:28
Hola! Játékpartner keresõ - Page 15 4146035580

Keresnék egy baráti szálra egy meleg srácot Játékpartner keresõ - Page 15 4146035580
Túl sok elvárásom nincs, csak annyi, hogy ne bűnöző legyen, és ne is legyen ilyen szoros kapcsolata Játékpartner keresõ - Page 15 4146035580

Flor egyébként nagyon megértő, és egyáltalán nem zavarja, ha valaki homoszexuális, csak akkor, ha a pasijára próbál ráhajtani,Játékpartner keresõ - Page 15 2451935670  de azt is viccesen próbálja meg lekezelni Játékpartner keresõ - Page 15 4146035580 Játékpartner keresõ - Page 15 1471401822

Remélem hamar betöltésre kerül ez a szerep Játékpartner keresõ - Page 15 4146035580 Játékpartner keresõ - Page 15 1471401822 és csak egy pm az ára Játékpartner keresõ - Page 15 4146035580
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Játékpartner keresõ - Page 15 Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
675
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyKedd Jún. 30 2020, 19:19
Sziasztok!

Tudom kicsit átlagos hirdetés lesz, de szeretnék a cuki karimnak egy vagy kettő embert, akik szívesen szekálnák, esetleg a rózsaszín és tökéletes világába egy picit belerondítanak Játékpartner keresõ - Page 15 4146035580 Cedric élete effektíve rendben van, kicsit fura család, de vannak barátai és tényleg nem lehet panasza, így gondoltam kicsit izgalmasabbá teszem azzal, hogy mégis akad valaki, aki nem kedvelnék Játékpartner keresõ - Page 15 2624752903

Amit érdemes tudni:


  • Cedric meleg, bár erről a testvérén kívül még senki sem tud, de talán lehet sejteni a viselkedéséből
  • Nem éppen egy határozott vagy erőszakos alkat, igazából eléggé könnyű bántani, amolyan egyszerű áldozat típus
  • A mostohaapja miatt került igazából a gazdagok közé 15 évesen, nem ezüst kanállal a szájában született, szóval emiatt is ki lehet nézni
  • Valamint művészeti suliba jár, de felvette a marketinget is a családja miatt, esetleg valaki a szakról elkezdheti piszkálni



De igazából bármire nyitott vagyok, ha nem is ellenség, hanem valakinek megtetszett már maga a srác, akkor nyugodtan írjon az illető, szívesen ötletelek egyéb játékokon is cukika


Köszöntem elkelt Játékpartner keresõ - Page 15 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyHétf. Jún. 29 2020, 17:42
Halihó!

Mivel sikerült egy elég összetett karaktert megalkotnom, rengeteg emberkére lenne szükségem ahhoz, hogy minden ötletet ki tudjak játszani. Szóval ha bárkinek lenne kedve a következők egyikéhez, nem kell félni, nem harapok nagyot. Játékpartner keresõ - Page 15 2624752903

- Alkalmazottak: Egyik bárban vagy az autószalonban, bármilyen pozícióban.
- Ügyfelek: Autóvásárlás vagy esetleg drogvásárlás esetében is köthetünk üzletet, mindkettőre vevő vagyok. Viszont ha csak egy italt szeretnél meginni a bárban és bulizni egyet az is tökéletes.
- Egészségügyi dolgozó: Minimum egy doktorra is szükségem lenne aki hajlandó lenne ellátni engem és az embereimet egy-egy lövöldözés vagy egyéb akció után... természetesen titokban és jól megfizetve (vagy akár zsarolva).
- Bűnüldöző: Van néhány nyomozó ellenségem, legfőképp a drogosztályon de szerintem tuti bármiből ki tudunk hozni valamit.
- Bizalmasok: Többnyire törvényszegők akik hajlamosak lennének nekem dolgozni, vagy akár már meglévő bizalmasaim. Ők végzik a piszkos munkát, amiért sok pénz jár. Ezt akár össze is lehet kötni a bűnüldözéssel és beépített emberként játszani ki.
- Hivatal: Egy ügyvéd aki hajlamos belemártani a kezét néhány csúnya ügybe. Twisted Evil
- Civilek: Olyan ártatlan lelkek akiknek fogalmuk sincs semmiről de szívesen belekeverednének a zűrös életembe bármilyen véletlen folytán. Legyen az egy kutyasétáltatás, egy bál, kávézás, baráti szálakra is kapó vagyok de előre jelzem, hogy nehéz megnyerni a bizalmam. Játékpartner keresõ - Page 15 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyCsüt. Jún. 25 2020, 17:08
Kicsit kiállhatatlan, kicsit szófukar, olykor fellengzős, és nem titkoltan szarkasztikus, de valahol mégis szerethető egyetemista, dolgozó fiú keresi acélidegekkel bíró játékostársát/játékostársait! Játékpartner keresõ - Page 15 1404455205

Amit tudni kell:
• a NYU-n tanul kreatív írást, így ismerősök lehetnek valamelyik előadásról, vagy csak szimplán az egyetem térségében ugyanazon helyeket preferálják -a büfé azonos asztalát, az udvar egy fájának árnyékát;
• rajongója és függője a kávénak, azt bármilyen mennyiségben bírja fogyasztani, és előszeretettel térképezi fel a kávézókat, különösen az újhullámos, nem a mindenki által ismert kávéházláncokat;
• imádja New York látképét, gyakran a nyakába kapja a város utcáit;
• szereti a természetet, nem csak kiélvezni, de megörökíteni is azt fotók, rajzok formájában;
• megszállottja a könyveknek, diákmunkás eladója a The Miltons Antikvárium és Könyvesboltnak;
• kissé elkapatott művészlélek, aki nem különösebben szeret szocializálódni, de, ha társasága is akad, nem viszolyog attól, csak a sajátos módján kezeli a helyzetet.

Nagyon-nagyon várom a jelentkezőket, ötlettel vagy ötlet nélkül egyaránt -közösen biztosan kitalálunk valamit! Játékpartner keresõ - Page 15 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyVas. Jún. 21 2020, 22:26
Sziasztok!

Bedobnám én is a közösbe magam, keressen bárki bátran, aki lát bennem fantáziát. Játékpartner keresõ - Page 15 4146035580

- találkozhatunk futás közben, hajnalok hajnalán
- összefuthatunk az állatkertben
- lehetsz a munkaadóm
- lehetsz régi barát, ismerős
- vagy lehet bármi egyéb is, ami az eszünkbe jut
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptySzomb. Jún. 20 2020, 22:21
- rendszeres találkozás... a kutyafuttatóban, Benji mozgásigényes
- szomszédom lennél? Szívesen látlak!
- leginkább egy barátnak örülnék, ismeretségünk a balesett előttre is kiterjedhet
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyCsüt. Jún. 18 2020, 20:28
Sziasztok!
Nemtől-kortól függetlenül keresek közepes lassúságú játékostársat( értsd: ne havonta egy reag, de ne is RT legyél)
Egyetlen kitételem van: szeress ötletelni Játékpartner keresõ - Page 15 2451935670
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyPént. Jún. 12 2020, 20:07
Hahó.

Én is bedobnám magam. Játékpartner keresõ - Page 15 65236901
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyPént. Jún. 12 2020, 11:26
Partnereket keresek:

- nem bírunk megülni a hátsónkon, parkeur a legfőbb közös időtöltésünk
- nem a hozzállásom miatt, de szemtanúja voltam egy olyan eseménynek, amiben neked feladatod volt a rendvédelem képviseletében vagy éppen most lesz vele közös dolgunk (szabadon megbeszélhető, nyitott vagyok bármire  Cool  )
- munkát keresek, ösztöndíj ide vagy oda, s nem feltétlenül egy boltban, pult mögött ácsorogva
- ötleted, elképzelésed, amit úgy gondolsz, belefér vagy netán éppen kipróbálnál, s megtaláltad a megfelelő lehetőséget  Very Happy

Játékpartner keresõ - Page 15 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptySzomb. Jún. 06 2020, 21:26

please, keep looking for me

All I ever wanted was to reach out and touch another human being not just with my hands but with my heart.


▾ stolen images ▿



Sziasztok,

Új vagyok még az oldalon, keresnék olyat aki elviseli a karakteremet. Embarassed

Karakteremről nagyvonalakban:

- Meleg de homofób, a szekrény mélyében van
- Sokat jár divattervezők bulijaira, nem veti meg az alkoholt. A drogozásról próbál leszokni
- Gazdag családból származik de nem igazán szoros a kapcsolat, viszont minden kötelező rendezvényen részt vesz
- Nincsenek igazi barátai, elég nyers a modora, főleg azokkal akiktől nem várhat semmit sem

Szituációk amiket eltudnék képzelni: /nyitott vagyok más javaslatokra/

- Rendőrök elkapják drogokkal, esetleg tanúskodnia kell valamiben. A gazdagoknál előferdülnek rosszaságok, ő meg ott is mozog.
- Esetleg egy szerelmi szál? A karakter jelenlegi lelki állapota alapján az egy nagyon-nagyon hosszú folyamat lenne de talán elképzelhető
- Az anyja szervez neki randikat, esetleg egy igen rosszul sikerült találka? Csak fiúkákra gerjed de nem mond ellent az anyja ilyen ötleteinek.  
- Divattervezők kollekciót árusítják, modellek, tervezők, front-end developerek is megkereshetik, úgyis mindig a cég bővítésén dolgozik.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem még találkozunk. Smile


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptySzomb. Jún. 06 2020, 11:49
Sziasztok!

Egy, vagy kettő játékot még bevállalnék a már meglévő mellé. (:

- lehetsz feltörekvő modell, fotós vagy bárki, akit egy kicsi, családias modellstúdióban el tudsz képzelni
- lehetsz az, akinek védőügyvédre van szüksége akármiért
-  lehetsz régi barát, ismerős, de akár rosszakaró is, úgysincs elég gond még Damien életében

De írj bátran akkor is, ha egyikbe se férsz bele, ha van ötleted azért, ha nincs, de játszanál, azért Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyCsüt. Jún. 04 2020, 21:50
Sziasztok!

1, max 2 db nagyobb lélegzetvételű játékhoz keresek bevállalós embert/embereket - ha nem lélegzünk olyan nagyokat , akkor is max 2... a harmadikat kíméletlenül pihenni küldöm Razz -

Ami első blikkre szóba jöhet:

- tudom, van aki szeret ismerkedni, nekem sincs ellenemre. Bőven van türelmem, időm, kedvem felépíteni nulláról plotokat. Ha szeretnéd, legyen így... - aztán tarts is ki mellettem Razz -

- tartalékosok, eltávon lévő katonák, leszereltek ... viszontlátás vagy "hello bro', te is? Én is..." játék - Irakban, Afganisztánban szolgálók/szolgáltak előnyben

- ha esetleg valamelyik fiatal kadétnak készül, te, húgod, nővéred, bátyád, öcséd etc, nálam a helyed

- szokásos: barátok, volt kapcsolatok, exek és társai ugyanitt

-....további ötleteket is szívesen várok, vagy bejön vagy nem Twisted Evil sírni nem akarok, nem is fogok. Dráma minimálban jó? Rick nem egy pityergős fajta - csak ha van kismacskád.

Ami fontos: Rick 2005-től kezdve '18-ig az idejének 90%-át Irakban, majd Afganisztánban töltötte, ergo a baráti ismertség inkább a katonasághoz köthető, minden más az eltáv ideje alatti időszakhoz, ami napokat, max heteket jelentett.

Üzenet tárgya: "Katonadolog"

--Egyelőre elkeltem--
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyCsüt. Jún. 04 2020, 00:49
Hellóhelló. Very Happy

Keresnék Lena mellé, még egy hosszan kijátszható szálat. Teljesen mindegy, milyen ötlettel állsz elő, szívesen fogadom, és ötletelek is. Bármibe benne vagyok, csak ne legyen a szokásos: egypadhozültünkésnemismerjükegymást.
Pár ötlet;

  • Esetleg együtt jártunk még az őskorban egyetemre, amiből egyéb és sok más minden is kihozható.

  • Nekem dolgozol, vagy éppen virágosra/dekoratőrre van szükséged, valamilyen okból kifolyólag.

  • Az exem akivel jóban maradtam


Tudom nem nagy ötletek..
De a lényeg, hogy a játéktéren kialakuló kapcsolatra bíznám a dolgot! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyKedd Május 26 2020, 13:57
Good morning ladies and gentlemen Játékpartner keresõ - Page 15 1987965242

Kerestetnének:
-Rosszindulatú rendőrkollégák, akik viccet űznének a kisfiús hisztijeimből
-Egy bártulajdonos avagy pultos, aki elviseli, hogy mindennap színpadot csinálok az asztalaiból seggrészegen
-Egy pszichológus, akit megbíztak vele, hogy hallgassa a hülyeségeimet
-Pár barát akik habár nem olyan közeliek, de tartják még velem a kapcsolatot, különösen ha az érdekeiket szeretnék érvényesíteni
-A múltban elfeledésre váró emlékfoszlányok. (Értendőek itt bűnözők és bandatagok, akiket otthagytam, mikor átálltam a rendőrséghez)
-És legutoljára új emberek, akiket New York tartogat a számomra. Lehetnek ezek barátok, kavarások, egyéjszakások, szimpla ismerősök cukika

Ha bármelyikre szívesen vállalkoznál, várlak! Játékpartner keresõ - Page 15 3922671828
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptySzomb. Május 23 2020, 22:08
Sziasztok! Smile

Első és talán második játékostársam keresem. Cameron helyszín terén egyelőre elég kötött, - kivéve, ha a múltban szeretnél játszani -  mivel kórházban van, de remélhetőleg így is sikerül összehozni valamit valakivel.

Ha van ötleted, az szuper, de az se baj, ha nincs, majd kitalálunk valamit, csak dobj egy pm-et. (:


Köszönöm, egyelőre beteltem. (:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptySzer. Május 13 2020, 21:14
EGYENLŐRE BETELT Smile

Sziasztok!
Annyira nem szende, de annál inkább magányos leánykámnak keresek játszópartnereket.
Játékostársakban semmit nem kötök ki. Régebbi róka vagyok frpg-ben, kis szünettel; korábban ezen az oldalon is jelen voltam. Most így elsőre 2-3 játékot tudok bevállalni. Rendes játék, vagy rt is jöhet.

Röviden Bayről: Tanúvédelmi program keretén belül került ki NY-ba 7 hónapja. Épp ezért nem nagyon jár az utcára, de azért nem megoldhatatlanok a játékai. Szereti a csípős megjegyzéseket, jó a beszélőkéje is, csak hajlamos egy sodrófával ajtót nyitni, és non-stop a háta mögé nézegetni. Attól még, hogy kicsit paranoiás, jó társaság lehet Very Happy Manhattanben és Bronxban is aktív.

Van pár plot ötletem. Ezektől függetlenül is nyugodtan írj rám, ha eszedbe jut valami Very Happy

  • Újságíró gyakornok, így lehetsz egy munkatársa/versenytársa
  • Bevásárláskor is össze lehet futni vele (élelmiszerboltban, bio boltokban, drogériákban)
  • Mivel a Yankees Stadiumtól nem messze lakik, így arrafele is bele lehet botlani
  • Általában metrót használ, így ott is össze lehet vele futni (itt simán ki lehet játszani a csaj üldözési mániáját)
  • Elég figyelmetlen, így könnyen megeshet, hogy a sebészetin köt ki
  • Lehetsz a már korábban említett sodrófás-szomszédos esetben szereplő néni fia/lánya/unokája/macskája; vagy akármilyen más szomszédom, akivel találkoztam már, vagy épp, hogy nem
  • Barcelonában született így egy spanyol/katalán szállal is el lehet vele indulni
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyKedd Május 12 2020, 23:20

Első játszótársaimat keresem. Mindenfélére nyitott vagyok, mert Billie már csak egy ilyen nyitott őzike. Lehetsz:

- vendég a tetoválószalonban, ahol kivarrlak,
- vendég az egyik bárban, ahol felszolgálok,
- rendőr/nyomozó, aki néha letartóztat ilyen-olyan apróságokért,
- orvosféleség, aki véletlenül észrevesz rajtam egy-két véraláfutást,
- aktmodell Miss Kernshaw műtermében, akit gyakorlatként lefestek,
- bárki, aki bármit kezdeni tud az életemmel vagy én az övével.

PM-ben várlak! : )
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyHétf. Május 11 2020, 19:06
Sziasztok! Smile

Nem tudom, hogy az előttem lévő keresők közül kik keltek már el, de nagyon szívesen belevetném magam a játékba Játékpartner keresõ - Page 15 2624752903 Egy szálacska ugyan már vár rám, ha minden igaz, de még egyet-kettőt bevállalnék, ha valakinek megfelelek. Egyelőre konkrét ötletem ugyan nincs, de szívesen ötletelek Játékpartner keresõ - Page 15 2451935670
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyVas. Május 10 2020, 21:15
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 15 1987965242

Keresem első köreimet a hölggyel.
- táncos, pultos, és (múltidőben) bordó szobás! -
Első körben keresem azt a férfit, aki egy pár hete állandó vendége, és meglehetősen jó barátságot ápolnak egymással.
Másodsorban bárkit, akinek kedve támad Helához. Elég csípős a nyelvezete és nem túl finom nőci (görög, no), ettől függetlenül jó társaság tud lenni. A munkán kívüli helyzetek megteremtése is lehetőség. Ha van kapacitásod, és esetleg érzel kedvet hozzá, dobj rám egy üzenetet, és megbeszéljük hogyan gabalyodjanak egymásba a karaktereink!
Köszönöm a figyelmed! & Szépséges napszakot!


Elkeltem, köszönöm! Játékpartner keresõ - Page 15 1471401822
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyPént. Május 08 2020, 19:26
Leheletem!

A 12 órás elméletem értelmében keresek egy-két olyan férfit, srácot, kant (főként), akikkel az elmúlt években összegabalyodhattunk itt-ott erre-arra, de mivel tizenkét óránál többet egyetlen kalandommal sem vagyok hajlandó eltölteni, nehogy komolyabbra forduljon köztünk a dolog, annyi is volt az ismeretségünk Very Happy Vicces lenne újra egymásba botlani teljesen véletlenül, már ha még emlékszünk a másikra.
Ugyanitt vicces lenne egyszer megdönteni ezt a tizenkét órás rekordot is, ha akad rá jelentkező, aki megpróbálná velem Very Happy
Még mindig itt lehet igazából másban/máshoz is plotolni velem, alapvetően nyitott vagyok, csak a kiadó játékaim helye és száma idő hiányában sajnos véges.

(És ha még nem mentél messzire, ettől függetlenül nagyon keressük a dobosunkat, Ronnie-t, a menedzserünket és egy másik basszusgitárost a bandánkba itten ni)
mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
Játékpartner keresõ - Page 15 Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyVas. Május 03 2020, 14:25
Játékpartner keresõ - Page 15 1987965242  Játékpartner keresõ - Page 15 1987965242

Na hát avvan, hogy a sztori a következő:
Szép gyerekem a világ egyik, ha nem a legeldugottabb homoktengeréből, Fort Stocktonból érkezett - nem gáz, ha azt se tudod hol keresd a térképen, user is úgy indult el a porzó úton ide-oda robogó ördögszekerek nyomán -... tiiiiipikus hányattatott sors, szar előélet, anyuci megkergült valami pokolbéli kórságban, apuci addig vidáman - hol pedig orr lógatva - tengette mindennapjait a nagy alma környékén asszonkával, sokadik pulyájával akit óhajtott is felnevelni, ha már megcsinálta. Most pedig a legnagyobb örömére istápolgatnia kell Huntert is. :édi:  :biggrin:

Soooooo.... keresnék olyan embereket, akik esetleg megfordultak ilyen-olyan módon Texas környékén az elmúlt x évben bármikor, és nullától tizennyolc éves koráig összefuthatott velük a kölök, most pedig viszontlátás nagy öröme - vagy épp legnagyobb bosszúsága - New Yorkban teljesedik ki Twisted Evil Mee' nem kell ám, hogy szeressük egymást, nem létszükség. Játékpartner keresõ - Page 15 3544759797

Másrészt, ha már új életet kezd, új család, új otthon, új iskola, új város és minden-minden ami csak új lehet, korban hozzá hasonlóakat, idősebbeket, fiatalabbakat egyaránt várok  Játékpartner keresõ - Page 15 2624752903 Remek érzéke van a fotózáshoz, rajzoláshoz, imádja is őket "művelni"... ha rajta múlik New York legtávolabbi pontján is fellelhető mert ha egyszer elindul....  Rolling Eyes
Nem egy egyszerű természet, gyakorlatilag bármit kilehet vele játszani, deeee azért megöletni még nem szeretném sőt, kisebb-nagyobb rendőrségi ügyekbe ha bele is keveredne, de embert sem ölne  Játékpartner keresõ - Page 15 560292900 a Pentagonba való bejutást is elvetném Razz Nem rajong az efféle "extrém sportokért" Játékpartner keresõ - Page 15 3673325056 Játékpartner keresõ - Page 15 1261330843 de a gyermetegebb csínytevések, apuci őszítése, megőrjítése bőőőőven belefér, még meg kell bűnhődnie az aljasnak amiért csak úgy otthagyta az Isten háta mögött X évvel ez előtt Játékpartner keresõ - Page 15 2451935670

- 1, ha igazán jó az ötlet akkor nagyon max 2 játékot vállalnék be így első nekifutásra.
- Nem vagyok egy villámgyors játékos még a nyakunkig érő karantén ellenére se, bőven van elég dolog ahhoz, hogy ne csak a gép előtt ücsörögjek. De amint tudok és lehetőségem van rá, írok, nem hagyok lógva szó nélkül senkit...ha volt is rá példa.... Játékpartner keresõ - Page 15 4146035580 Wink

PMPM
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyCsüt. Ápr. 30 2020, 21:26
Üdv mindenkinek! Játékpartner keresõ - Page 15 2624752903

Nem nagyon tudom, ki az, aki elkelt előttem lévők közül, viszont én szívesen felajánlom karakterem. Egy játékom már biztosan lesz a hirdetőmmel, Filo-val, de szeretnék még rajta is kívül játszótársakat. Szerintem nem fog féltékenykedni! Razz
Jöhetsz ötletekkel, de ha nem lennének, akkor leírnék párat, mik jutottak eszembe:
- ismerhetsz -> az egyetemről; a gyógyszertárból, ahol dolgozom; a szomszédom is lehetsz (karakterlapom utolsó részletében szerepel egy szomszéd, ha érdekel); apám is lehet közös pont, - rendőrszázados a 78-as körzetben Brooklynban, sokat láthattál már ott, hiszen elszoktam rángatni őt egy ebédre -, régi vagy új ismeretség is lehetséges ezáltal; valamilyen közterületről/étteremből/bárhonnan ismerhetsz. Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 EmptyCsüt. Ápr. 30 2020, 10:40
Meg is van, köszönöm a hölgynek Wink


Sziasztok!

Rendhagyó játékötlettel rendelkezem.

Van egy megkezdett reagom, amit nem szeretnék archiváltatni.
Egy hölgyet keresek, akit egy egészen érdekes vakrandira hívnék (bocs, urak Cool ) a következő játékomba:

https://livin-in-new-york.hungarianforum.com/t4733-it-s-so-official#32214

Természetesen át fogom írni, attól függően, hogy az adott partner milyen külső jegyekkel rendelkezik.

Kérnék egy pm-et, és a továbbiakat letárgyaljuk Cool
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 15 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Játékpartner keresõ
Vissza az elejére 
15 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Kapcsolatkeresõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: