New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Annie S. Baxter
tollából
Ma 14:43-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:39-kor
Owen Grady
tollából
Ma 14:13-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 14:10-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 13:51-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 12:43-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:32-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

O'Connor brother's
TémanyitásRe: O'Connor brother's
O'Connor brother's EmptyTegnap 17:04-kor

To Max

savior

Aztán cseppet derékba vágta a dolgokat az eltűnése. Minden esetre igyekeztem elterelni a gondolataim, főleg, hogy nem is emlékeztem, vajon meséltem e arról az öcsémnek bármit is.
Ösztönből jön. Meglehet igaza van, és valóban ösztönből fakadó az apaság, de az is lehet, valakiből ez teljesen hiányzik, és nem lenne belőle jó apa, még akkor sem, ha beleszakad.
-Ahhoz kellene egy nő is. Nem gondolod? - mosolyodtam el, s egy pillanatra körbeforgattam szemeim. Egy nő, akit még a közelben sem láttam, s még csak a gondolat sem született meg bennem arról, hogy kellene mellém valaki.
Jó persze nem azt mondom, hogy olykor nem randiztam, vagy csaptam egy görbe estét, de sosem voltam az a fajta, aki falja a nőket, és minden pillanatban akad valaki az ágyában.
Mikor aztán jött a megjegyzésével, kiszakadt belőlem a nevetés, s hozzávágtam néhány darab mogyorót.
-A kutyás nő? - tovább nevettem. - A másik szakaszban van egy Norah nevű nő...hidd el, hiába van kutyája, pillanatok alatt összehajtogatna, és boldogan sétálna tovább. Te sem lennél akkor ezen a véleményen! - meglehet egy kicsit túloztam, de mikor edzések alkalmával szembekerültünk egymással, bizony nem volt egyszerű dolgom, s volt olyan, mikor simán a padlóra tudott vinni.
Aztán megemlítettem, hogy hová tervezek menni anyáékkal, s persze jött a felajánlása, hogy ő is szívesen jönne velünk.
Eredetileg nem gondoltam, hogy mást is vinnék a szüleinken kívül, de jobban belegondolva, lehet sokkal jobb lenne, ha Max is velünk tartana.
-Figyelj… pár hét múlva megyünk… talán kettő...ha tudsz szabadságot kivenni, vagy tudnak nélkülözni, szívesen látlak tudod jól öcsém! - átnyúltam az asztal felett, megveregettem a vállát. Örültem, hogy ilyen volt a testvérem, és nem egy olyan alak, akit sosem akarnék még a hátam közepére sem.
-Igaz nem lesz még a legmelegebb, de legalább együtt lennénk. Szerencse, hogy anya nem engedte eladni azt a házat! - megittam italom maradékát, aztán kértem még egy kört magunknak s szerencsére a kaja is készülőben volt, így nem kellett azon gondolkodni, vajon mikor fog elkészülni.
Rám fért már a pihenés, még akkor is, hogyha bármelyik pillanatban jöhet egy küldetés, vagy épp feladat, és az itthon töltött időnek annyi volt. De sose mondta senki, hogy egyszerű ez a szakma.
elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
O'Connor brother's Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
O'Connor brother's 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
O'Connor brother's Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásRe: O'Connor brother's
O'Connor brother's EmptyPént. 3 Május - 22:53


O'Connor brother's

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”





Fogalmam sincs, hogy apa szedi-e a gyógyszert, vagy csak használhatatlan, egyikről sem aggodalmaskodott anya, így tanácstalan vagyok. Ezt majd személyesen az orvosaitól tudnánk megérdeklődni. De majd ha lejutunk hozzájuk együtt, akkor el tudjuk intézni. Az egyetem tényleg régen volt, szóval passz. Az meg hogy melyikünk feje érik be előbb, az egy jó kérdés, hiszen nem akarok elkapkodni semmit sem azóta, hogy az előző nőmnek megkértem a kezét és végül úgy végezte ez az egész ahogy. Ő nemet mondott és meghalt egy tűzesetben. Aleynát nem engedem. A család pedig idővel úgyis eldől, ahogy lehet húzom halasztom, persze ha összejönnek a lánnyal a dolgok...de évekig úgysem fogom tudni elhúzni a család témát. Szóval ezt majd hamar helyre kell ráznom magamban...tekintve, hogy Aleyna szeretne családot majd.
- Én sem agyaltam még a babaprojekten... - vontam vállat, hiszen egy friss kapcsolatba léptem bele, fülig szerelmesen nem az lesz az első dolgom, hogy a listám első helyére tegyem azt, amit majd közösen elgondolunk. Nem is biztos hogy sikerülne elsőre a projekt. De miért is ragadtam le itt?
- De amúgy ha megsem próbálod az apa létet, sosem fogod tudni, hogy jó vagy-e benne. Ösztönből jön, nem kell tanulni sem. - próbálom megnyugtatni, remélem sikerül is, hiszen testvérnek kiváló, ahogy gyermeknek is anyáék szerint és apának sem lenne utolsó. Ebben bízok, hogy neki hamarabb jön meg az esze ilyen téren. De nem bánnám, ha egyszerre ébrednénk erre rá. Ami pedig erről a bizonyos háziasszonyról is tudnom kell, azt el is mondja. Sophie. Nem ismerős a neve. Bár biztos sok Sophie rohangászik a városban, de attól még nem mindegyik mutatkozott be. Nem is baj. Elmagyarázta röviden a dolgokat, melyre egy mosolyt villantottam.
- A kutyás pasiknál egy jobb dolog van bátyó, ezt sose feledd! - mutattam felé az ujjamat és szigorú arcot vágtam, de a mosolyom elővillant. - A kutyás nők! - emlékeztetem őt erre, hogy ez biztos valami sors mizéria, hiszen a kutyás férfiak hamarabb felcsípik a csajokat, na de ez fordítva is igaz lehet, nem? Ami pedig a régi házat illette, hátra dőltem a székben és úgy figyeltem a férfit. A testvéremet. A bátyámat.
- Ha tudod, hogy mikor mennétek, majd ne felejts el szólni. Mennék én is. Nem hagynám ki. - jelentettem be magam erre az útra, bár lehet a bátyám szeretne kettesben lenni az apjával...de ha útban leszek, akkor azt úgyis megmondja és akkor nem megyek.  
 

Megjelenés





Living means

waking up
with a

smile every day.

Michel O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxwell O'Connor
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
O'Connor brother's 1dd550bee6f5381515970145db7138d2cb3a5db8

O'Connor brother's Tumblr_mwm9ghIsJa1sxg2fgo3_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Firemen's gem
O'Connor brother's 79384f96a5a6ee30dbd52007af22e159814abbd4
★ családi állapot ★ :
O'Connor brother's 6ccb1cd8d38feb52815a46ffc25a1b800d66e596
Being deeply loved by someone gives you strength,
While loving someone deeply gives you courage.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
O'Connor brother's SRoUm
★ foglalkozás ★ :
Firefighter
★ play by ★ :
Robbie Amell
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
O'Connor brother's O_1hijcgouel6j1p2ht511bo1cd21b
TémanyitásRe: O'Connor brother's
O'Connor brother's EmptyCsüt. 2 Május - 18:03

To Max

savior

Jó persze meglehet, hogy mások másképp reagálnának, de én magam úgy voltam vele, sokkal jobb ha azt teszem, ami a helyes, és nem hagyom ott a többiek kényére kedvére, kik valószínűséggel kihasználták volna a sebezhető helyzetét.
Széles mosollyal arcomon, italommal kezemben hallgattam öcsém beszámolóját a lányról, s elégedettséget éreztem. Végre talán megjön az esze! Legalább neki!
Találni egy olyan nőt, akiért képes erre, aki nem csak azt a címet kapja meg, hogy egy nagyon jó ismerős, hanem esetleg barátnő, majd később talán feleség is lehet belőle.
-Aleyna… helyes név! Meg kell becsülni a közös témát! - bólintottam, mint aki annyi mindent tudna erről, bár a legutóbbi nőügyem sem volt épp a legsikeresebb.
Egy fejes felesége… egy nő, aki visszatoppan az ember életébe, és én sértett módjára hajtottam el, nem élve a felkínálkozó lehetőséggel.
Jó persze már nem voltam az a „gyerek” aki belezúgott. Nem volt az a naiva, ki elhihette, akár képes lenne miatta elhagyni a férjét, a vagyonát, és a befolyását.
Aztán apáról érdeklődtem, hisz mindig is aggodalmaskodtam irányába. Talán az egyik olyan gyenge pontom volt, amivel bármikor az elevenemre lehetett tapintani.
-Akkor nem használ a kísérleti gyógyszer… vagy nem kezdte el szedni… makacskodik. - megingattam a fejem, majd megdörgölve tarkómat ittam bele az italomba, aztán elnevettem magam. - Ezer éve volt az egyetem! Furcsa, hogy ilyesmi az eszébe jut! - megingattam fejem, aztán letettem üvegem.
-Nem hinném, hogy apának való lennék Öcsi. Rólad hamarabb eltudom képzelni! - és valóban így volt. Ahhoz az én életvitelem túlságosan veszélyes, és kilátástalan volt, hogy magaménak tudhassak egy feleséget, barátnőt, vagy épp gyereket, akik majd haza várnak, hűségesen, és nem lesz korai válás a vége.
Bár lehet, csak túl szigorú voltam magammal. Szigorú, és elköteleződéstől félős? Meglehet… ahogy az is, hogy egyszerűen csak az a nő nem létezik, vagy épp elhajtottam a világ végére a konokságommal, és azzal, hogy nem voltam hajlandó pesztrálni a fiát.
Aztán persze rákérdeztem a kajára, hisz én magam meglehet akár egy lovat is képes lennék felfalni. Egy lovat, némi körettel, és még pár adag sörrel.
-Remek! Akkor harapjunk valamit! - villantottam egy mosolyt, összecsapva, s megdörgölve tenyereimet.
Aztán csak előkerült az engem érintő téma is, mire megvontam vállam, s újfent zavartan forgattam meg az üveget, a cimkét kaparva, míg ő intett a pincérnek, hogy jöjjön, vegye fel rendelésünket. Én maradtam a szokásosnál, mit minden ilyen alkalommal fogyasztani szoktam, s végiggondoltam a dolgokat.
-A neve Sophie ...-vállat vontam újfent, aztán mintha szavaim a poharamnak szólnának folytattam. - Tegnap vittem haza, aztán reggel még épp ott ért… készítettem neki reggelit… a kutyája...elég para volt… - megdörgöltem tarkómat. - Bírom a kutyámat, de ez… bizalmatlan voltam, de a kajával levettem a lábáról! -Max-re emeltem tekintetem. - Beszélgettünk kicsit, aztán eljöttem. Semmi extra. Megköszönte a segítséget, és bíztatott ne verjem orrba a pszichomókust… - körbeforgattam szemeim, s magam sem hittem el, hogy valóban elmondtam egy idegennek miért is nem akarok elmenni egy ilyen beszélgetésre annak ellenére, hogy kötelező.
-Itthon leszek egy darabig, és arra gondoltam, elmegyek a régi házunkhoz… anyáékkal… hátha ott Apa tudni fogja ki vagyok… - szomorkás mosoly került kis időre ábrázatomra, aztán megdörgöltem borostás arcomat.
elkövette pixelguts & thunder

Maxwell O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
O'Connor brother's Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
O'Connor brother's 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
O'Connor brother's Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásRe: O'Connor brother's
O'Connor brother's EmptyCsüt. 2 Május - 11:57


O'Connor brother's

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”





Szerencsére nem kell harapófogóval kihúznom a történéseket, megered a nyelve és csak figyelek. Tipikusan csak a bátyám tenne ilyesmit, hogy a mentésére siet egy nőnek és még mozdulni sem fog, míg amaz jól nem lesz.
- Hős vagy. - szólalok meg őszinteséggel a szavaim nyomán. Nem mindenki csinálná ezt meg egy idegennel, főleg, ha az egy nő. Van, kik megerőszakolják, van, akik megnyúzzák, vagy bedrogoztatják. A bátyám ennek ellenkezőjét tette, de én is hasonlóképp cseledkedtem volna. Nem tartozom a züllöttség aljához, így mondanám magunkat jófiúnak. És ha azt vesszük, akkor büszke is vagyok rá és arra, amit és ahogy cselekedett. Az érme hozzám került, a piálást megkezdhettük, bár nem eszeveszett végtelen piálás mindez részünkről. Meg vannak a határain a találkozók alkalmával. A szomszédomra való rákérdezés mosolyt csalt az arcomra.
- Elhívtam randizni. De ha az előzményekre is kíváncsi vagy, akkor a legutóbbi esőzésnél elhagyta a lakáskulcsát és nálam dörömbölt, hogy helyre tegye magát, bár inkább a kulcsa megtalálása volt előnyben. Akkor értem haza pont, ráijesztettem, ahogy megszólaltam...de megkerestük a kulcsát. És azóta már együtt mentettünk kutyát is... sokat beszélgettünk és rájöttem, hogy elég sok közös témánk van... - feleltem elmélázva a végére. Majd a fivéremre emeltem a pillantásomat.
- Aleyna Poyraz amúgy, egyetemista és olyan 25 körüli... - feleltem még ennyit, hiszen ennél fontosabb még nem is volt mostanában. Ráadásul nagyon tetszik... és hát nem akarok sietni ezzel az összejövés témával, de azt sem akarom, hogy más csapjon le rá. Ami pedig apát illeti...
- Telefonáltam. Apa állapota változatlan. Legutóbb anyától kérdezte meg hogy mi van az egyetemi dolgainkkal... - húztam el a szám. De aztán egy másik esetre gondoltam, mit anyánk mesélt el.
- És rákérdezett, hogy van-e hír már arról, hogy van-e kilátásban dajkálható kisunoka... - apánk nem mindig van toppon, de mikor igen, akkor mi is meglepődünk, hogy miket képes felhozni. De ebben igaza van. Lassan az unokákat kéne cipelnünk hozzájuk, nem pedig a rekesz söröket, vagy a nagy bevásárlásból való cuccokat hozzájuk. Ami pedig a kaját illette...
- Én mindig éhes vagyok. - nevettem fel jókedvvel. De visszatérve a korábbi témához.
- És a csaj, kit haza cipeltél...milyen? Vagy annyira nem volt bejövős? - érdeklődtem meg, hiszen bármi lehetett már azóta, hogy összebotlottak a másikba. Meg hát talán akad szaftos sztorija is. Menet közben intettem a pincérnek is, aki máris tudta a dolgát, hogy mi célért szeretnénk, egyből jegyzetfüzettel érkezett, hogy felvegye az étel rendelést tőlünk. Nem csak inni szoktunk itt, de jókat enni is. Most sem marad ez el.  

Megjelenés





Living means

waking up
with a

smile every day.

Michel O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxwell O'Connor
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
O'Connor brother's 1dd550bee6f5381515970145db7138d2cb3a5db8

O'Connor brother's Tumblr_mwm9ghIsJa1sxg2fgo3_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Firemen's gem
O'Connor brother's 79384f96a5a6ee30dbd52007af22e159814abbd4
★ családi állapot ★ :
O'Connor brother's 6ccb1cd8d38feb52815a46ffc25a1b800d66e596
Being deeply loved by someone gives you strength,
While loving someone deeply gives you courage.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
O'Connor brother's SRoUm
★ foglalkozás ★ :
Firefighter
★ play by ★ :
Robbie Amell
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
O'Connor brother's O_1hijcgouel6j1p2ht511bo1cd21b
TémanyitásRe: O'Connor brother's
O'Connor brother's EmptyKedd 16 Ápr. - 14:34

To Max

savior

Szerettem a munkám, a küldetések izgalmát, a hős szerepében tetszelegni, annak ellenére, hogy sosem vártam el érte köszönetet.
Odabent aztán a letelepedés, után kényelembe helyeztem magam, jobbom az asztalra csúsztattam. Felvettem egy alátétet, s azzal koppantottam párat az asztal lapján.
-Egy kanapén… Elmentünk a srácokkal inni egyet, aztán észrevettem egy nőt… totál kiütötte magát. Én meg megmentetettem. - megvontam a vállam, s már-már le akartam zárni ennyivel, mikor rá kellett döbbennem, Max, úgy sem hagyja majd ennyiben a dolgot, s kell neki némi plusz információ. - Hazafuvaroztam a kocsijával, bevittem, bedugtam az ágyába, és mivel nem akartam nyitott ajtót hagyni, hogy betörjenek hozzá, így ott maradtam reggelig a kanapéján. - közben végig az asztal lapját fürkésztem, s megvontam a vállam ismételten.
Részemről ennyi volt a történet. Egy kanapé, ahol meghúztam magam, s ha kicsit jobban belegondolok, ingyenes őrző védő szolgálatot biztosítottam, miközben végig attól tartottam, hogy a kutyája, míg a kanapén heverek, lejön, és átharapja a torkom.
Sosem voltam egy kaszanova, aki egyből ágybacipelné a legelső nőt, ki az útjába akad, s bármilyen trükköt képes bevetni annak érdekében, hogy elérje a céljait.
Talán túl régimódira sikeredtem, s meglehet lassan teljesen kifutok az időből, hogy erőteljes, és gondos családos ember váljon belőlem.
Meg aztán, az én foglalkozásommal, ezt nem is igen tudtam elképzelni.
Aztán jöhetett a koccintás, az italok megérkezése után, s persze átadtam az érmét is, mit neki szántam, majd néhány korty után, ismét ráemeltem tekintetem.
-No mi van azzal a szomszéd csajjal? - villantottam egy mosolyt, s meglehet direkt hozakodtam elő a témával, csak hogy ne én, és a kanapén való éjszakám legyen a porondon, hol ott meglehet sokkal jobban szeretne erről hallani, mintsem megosztani velem ezt az információt.
Az én nőügyeim kimerültek annyiban, hogy a pad alá csöppentem, miután ismét felkeresett egy volt szerelem, kiért képes lettem volna feladni mindent, majd miután elhúzta újfent a mézesmadzagot, minden további szó nélkül kilépett az életemből, s azóta egyetlen árva szót sem hallottam felőle.
-Anyáéknál jártál mostanában? Apa hogy van? - persze számítottam rá, hogy majd nem fog emlékezni rám, s ismét a tudatába kell vésnem saját magam. Elmondani, ki is vagyok, miért is érkeztem, s hogy én a fia vagyok.
Sosem vallanám be, de fájdalmas volt minden ilyen alkalom. Fájdalmas, hogy bizonygatnom kellett, a gyermeke vagyok, és nem egy idegen, főleg, mikor nyomatékosan megkér arra, ne hívjam apának.
Ki tudja mi megy végbe ilyenkor benne, de akadnak tiszta pillanatok, mikor rám néz, s egyből tudja, ki is vagyok én.
Egy fiú, aki mindig hazatér. Egy fiú, aki talán csak őmiattuk vigyáz magára. Egy fiú, ki nem egyszer megkapta már, hogy nősüljön végre meg, hisz unokákat szeretnének. Ám erre mindig csak annyi volt a válaszom, hogy majd Max behozza az én lemaradásom.
-Nem vagy éhes?
elkövette pixelguts & thunder
mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
O'Connor brother's Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
O'Connor brother's 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
O'Connor brother's Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásRe: O'Connor brother's
O'Connor brother's EmptyVas. 31 Márc. - 11:28


O'Connor brother's

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”





A bátyám nem tartotta cikinek és gáznak a köszöntésemet, viszonozta is. De legalább megtudtam egy foltot a napjáról és remélem még többet is megtudok róla. Régóta nem beszéltünk semmilyen mód sem, szóval itt az ideje végre. Érdekelt az állapota, a testi és lelki egyaránt. Szerettem hallani róla bármilyen formában. Aggódtam érte, persze. Mindig minden alkalommal aggódok és örülök, mikor jelentkezik valamilyen formában. Akkor sem leszek nyugodt, de megkönnyebbülök kicsit.
- Erről mesélhetsz bővebben. - vigyorodtam el a letelepedést követően, őt fixiroztam, ahogy átnyújtott számomra valami meglepetést. Mindez az számomra, minden érmét amerre jár megkapok tőle, fanatikus gyűjtő vagyok mondhatni. De ez sokat jelent számomra és mindketten nagyon jól tudjuk. Kérdésére fejet ingattam.
- Nem, nem. Te mesélj! - szólaltam fel durcásan, majd elvigyorodtam. Kíváncsivá tett a kezdet, hogy mi is történt ami máshol altatta el. - Hol aludtál végül is? - kíváncsiskodtam, hiszen ez jobban érdekelt jelenleg, mint az, hogy nekem milyen műszakom volt. Mégha azt is tudom, nem ez érdekli őt, hanem inkább Aleyna. Na ő engem is. Megbizergálja a fantáziámat, a szívemet és belépett oda, ahová más nőszemély nem tudott. De még nagyon gyerekcipőben jár a kapcsolatunk, bár ez még nem is nagyon kapcsolat. Hálásan pillantok rá az újabb érme miatt, majd az érkező italok után nyúltam, hogy koccintás után bólintsak.
- Ránk! - egyeztem bele ebbe az egészbe, mit a bátyám mondott, hiszen sok szar szokott ránk telepedni, de kiszoktunk utána mászni is belőle. Együtt, közösen. Szavakkal, tettekkel. Beleittam a piába, ha mesélt, akkor végig hallgattam türelmesen és kíváncsian. Sok minden történt az elmúlt hetekben, így örülök, hogy kibeszélhetem neki. A nőügyeket nem szoktam másnak kiteregetni, a szüleim sem tudnak még Aleynáról, de Michnek elmondok majd pár részletet. Hogy mit érzek és vajon mint nagy testvér, milyen tanácsokkal lát el. Persze neki se túl sok nőügye volt, szóval a tanácsokkal...kitudja mi lesz. Hosszútávra tervezek, így aztán átkell nyálaznom a lehetőségeimet. Azt sem tudom, hogy honnan kezdjem majd el a kettőnk történetét, hogy mit mondjak el...de valószínüleg mindent is elfogok neki. Az érzéseimet is, hiszen most madarat lehetne fogatni velem.


Megjelenés





Living means

waking up
with a

smile every day.

Michel O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maxwell O'Connor
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
O'Connor brother's 1dd550bee6f5381515970145db7138d2cb3a5db8

O'Connor brother's Tumblr_mwm9ghIsJa1sxg2fgo3_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Firemen's gem
O'Connor brother's 79384f96a5a6ee30dbd52007af22e159814abbd4
★ családi állapot ★ :
O'Connor brother's 6ccb1cd8d38feb52815a46ffc25a1b800d66e596
Being deeply loved by someone gives you strength,
While loving someone deeply gives you courage.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
O'Connor brother's SRoUm
★ foglalkozás ★ :
Firefighter
★ play by ★ :
Robbie Amell
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
O'Connor brother's O_1hijcgouel6j1p2ht511bo1cd21b
TémanyitásRe: O'Connor brother's
O'Connor brother's EmptyKedd 26 Márc. - 13:41

To Max

savior

Oké, elmentem a cuccaimért, és immár rendesen civil gúnyában léptem a város forgatagába, még sem éreztem igazán odavalónak magam.
Nem ingott a lábam alatt a talaj, nem kellett felkészülnöm egy küldetésre, nem voltak gyakorlatok, és ami még inkább nem volt, az az állandó rettegés, hogy bármelyik pillanatban érhet valami.
Ebből már rég kinőttem. Úgy talán az első pár küldetés után, mikor azt hittem, hogy még mindig ott fekszek valahol, egy védett házban, és várom a megfelelő pillanatot a támadásra.
Gondolataimba temetkezve üldögéltem a talán kevésbé zsúfolt buszon. Nem akartam taxit hívni, meg aztán a tömegközlekedés jelen pillanatban valamiért jobban vonzott.
Mikor megérkeztem, vagy két megállóra onnan, ahol a találkánk általában lenni szokott öcsémmel, leemeltem málhámat a fejem fölött lévő tartóról, majd nyugodt léptekkel szálltam le, köszönve a sofőrnek, s utamat a megbeszélt hely irányába folytattam.
Azon gondolkodtam, vajon mennyire lesz kellemetlen majd a társam temetése, mennyi szarságot kell majd még elviselnünk, s vajon lesz e valaki, akivel pótolni akarják a megüresedett helyét.
Az elmémben cikázó érzések, mintha egy varázsütésre tűntek volna el, mikor megpillantottam öcsémet az épület előtt álldogálni, s csak remélni tudtam, nem késtem el nagyon.  
Letettem málhámat a vállamról, s engedtem a gesztusnak. Viszonoztam az ölelést, s meglapogattam a hátát.
-Furcsa napom volt tegnap, nem a saját ágyamban aludtam, és… - végignéztem magamon, majd az üvegre pillantottam a bárnál. - Meglehet egy kicsit szét vagyok csúszva. - jegyeztem meg grimaszolva, aztán odakerült a mosolyom, mikor elindultunk befelé, s a málhámat letettem a pult mögött egy olyan helyre, ahol senkinek sem lesz majd útban, majd letelepedtem testvéremhez, a megszokott helyre.
-Na mesélj! Mi újság?-  ráemeltem tekintetem, miközben zsebembe nyúltam, s előszedtem egy érmét. - Nem volt alkalmam elküldeni… de… - átcsúsztattam elé az asztal lapján, s vártam picit. -Talán így személyesen is megteszi.- megengedve magamnak egy mosolyt húztam vissza kezem, majd köszöntem meg a megérkező italt, mit aztán koccintásra emeltem.
-Arra, hogy épp bőrrel megúsztuk eddig, és a lassan idegbajos őrangyalunk még mindig hajlandó vigyázni ránk! - utána ittam egy kortyot, s sikerült megállnom, hogy nem locsoltam egy kortyot a padlóra az elveszített társam emlékére. Azon már a srácokkal túlestünk.
elkövette pixelguts & thunder

Maxwell O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
O'Connor brother's Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
O'Connor brother's 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
O'Connor brother's Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásO'Connor brother's
O'Connor brother's EmptyHétf. 25 Márc. - 17:01


O'Connor brother's

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”





A bátyámmal van találkozóm, így aztán összeszedem a dolgaimat, leginkább magamat. Olykor ráemelem a tekintetem a telefonomra, hogy a testvérem, vagy a szomszéd lányka üzent-e bármit. Bár az utóbbival nem beszéltem le semmit se, így a fél órás határidőt szigorúan tartom, amit a bátyó eltölt a kedvenc helyén. Közben pedig azt szervezem le magamban és kis cetlikre írogatok, hogy milyen meglepetést kreáljak még Aleynának, esetleg milyen helyekre tudnám elvinni, ami tetszene neki. Szeretném elkápráztatni, persze nem magammal, hanem a helyekkel, ahová elviszem. Ami a bátyámat illeti, neki vettem korábban egy üveg piát, a kedvencét, szóval panasza nem lehet, hogy nem gondolok rá. Úgyis rég ültünk be bárhová is, szóval átbeszélhetünk pár dolgot, emlékeztetem magam, hogy iszok, így autóval nem mehetek. Taxit kell fognom, ami elvisz a helyre. Szóval a hátizsákomba pakolok minden szükséges dolgot, hogy semmi se maradjon ki. Ma nem dolgozok ez biztos, holnap is csak éjszakára megyek, pár nap az egész, azt kibírom. Szóval meg is lépek otthonról, még ellenőrzöm Aleynát, bekopogok hozzá, de mivel semmi válasz nem érkezik, így távozok is az ajtóból és ezzel együtt az épületből is, hogy leintsek egy pont érkező taxit. Bevágódok mellé és mondom az uti célt, szerencsére ismerem a hapsit és ugyanúgy ismer ő is, tudja a menetet a dolgoknak, nem először visz el a megadott helyre. Pár másodpercig csendben ültem mellette, de aztán egyetlen kérdést feltettem felé és őszinte választ kaptam, ami tetszett is, szóval megfogadom. A későbbiekben biztos jó lesz és a tanácsokat általában megfogadom, főleg, ha az nekem is megfelel. Rápillantok a mobilra, még van pár percem, míg a találkozónk megkezdődne, meg hát nem két perc lesz átbeszélni a dolgokat. Szerencsére és ha neki is kijutott belőle, akkor idő, mint a tenger effektus is jelen lehet most. A megfelelő parkolóhelyen megálltunk, kifizettem a fuvart, majd kipattantam, a sofőr pedig már lépett is le. Az időre néztem, még két percem van, szóval vacilláltam, hogy fel-e hívjam Aleynát vagy sem...de mivel a beszélgetés sokáig tartana, én meg el ígérkeztem a bátyámmal...kinyomtam a lány nevét és eltettem a mobilt. Az érkezőre figyeltem fel és széles mosollyal üdvözöltem. Nem késett el.
- Helló tesó. Nyúzott vagy...biztos minden oké? - érdeklődtem kíváncsian, bár volt bennem némi élcelődés is ezen a téren, de a szokásos üdvözlés sem maradhatott el. Szóval, ha nem szégyellte a pofámat, akkor egy testvéri ölelésre vontam magamhoz. Hiányzott a hülye feje. Szóval ha ő is úgy gondolta, akkor mehettünk is be a szokott helyünkre, a szokott asztalunk is minket várt. Üres volt az asztalunk és a hely sem volt zsúfolt. Letelepedtem a helyemre és intettem, hogy egy kör szokásost hozzanak ki.  


Megjelenés





Living means

waking up
with a

smile every day.

mind álarcot viselünk
Maxwell O'Connor
Elhárítás
ranggal rendelkezem
★ :
O'Connor brother's 1dd550bee6f5381515970145db7138d2cb3a5db8

O'Connor brother's Tumblr_mwm9ghIsJa1sxg2fgo3_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Firemen's gem
O'Connor brother's 79384f96a5a6ee30dbd52007af22e159814abbd4
★ családi állapot ★ :
O'Connor brother's 6ccb1cd8d38feb52815a46ffc25a1b800d66e596
Being deeply loved by someone gives you strength,
While loving someone deeply gives you courage.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
O'Connor brother's SRoUm
★ foglalkozás ★ :
Firefighter
★ play by ★ :
Robbie Amell
★ hozzászólások száma ★ :
100
★ :
O'Connor brother's O_1hijcgouel6j1p2ht511bo1cd21b
TémanyitásRe: O'Connor brother's
O'Connor brother's Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
O'Connor brother's
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» brothers under the sun
» Yim brothers | better
» almost brothers
» Brothers in knowledge ... too
» Brothers in crime

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Szórakozó helyek-
Ugrás: