New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Saffron Lavin
TémanyitásSaffron Lavin
Saffron Lavin EmptyPént. Május 29 2020, 23:37
Saffron Lavin

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Saffron Matilda Lavin
Becenevek:
Saffie, Saf
Születési hely, idő:
NYC, 1999. december 30.
Kor:
20
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York University - College of Arts and Science - szociológia
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
social media manager / barista
Ha dolgozik//Munkahely:
NYU Media Lab / La Colombe
Hobbi:
előbb nemet mondani a bulikra, aztán mégis megjelenni; bullet journalt vezetni; olvasás; különleges helyek felfedezése a városban
Play by:
Selena Gomez

Jellem
5 olyan dolog, amit szeret
- tanulni - lehetőséget lát benne és nem kötelességet, hisz benne, hogy minél többet tanul, annál sikeresebb lehet
- a kutyákat, habár neki soha nem volt sajátja
- a barátaival töltött időt, gyakorlatilag bármilyen formában
- a hajcsatokat és a virágmintát
- frissen vetett ágyban aludni

5 dolog, amit ki nem állhat
- a nagymamája után kapott középső nevét, a Matildát
- ha valaki magyarázat nélkül ítélkezik fölötte
- esőben vezetni
- tudni, hogy egy-egy adott helyzetben nincs második lehetősége
- a csoportmunkát - mindig ő az, aki a legtöbbet dolgozik a jó jegyért

5 dolog amit soha nem adna fel
- minden, ami sós karamellás
- a másokról való gondoskodás (még ha sokszor kifejezetten morcosnak is tűnik)
- a célját, hogy saját erejéhez képest változtatni tudjon a világon
- az öccsével közös fagyizásokat
- a jogot, hogy minden évben ő rakja fel a karácsonyfára a csúcsdíszt, hiába rettentő nagy küzdelem ez a magassága miatt

5 dolog, amin változtatnia kellene
- a pesszimista hozzáállásán
- a hamis ígérgetésen, hogy "soha többet nem iszik"
- azon, hogy nehezen bocsát meg és van, hogy a borítója alapján ítéli meg a könyvet
- megtanulni átengedni az irányítást másoknak is és jobban élvezni a változást
- nem belenyomni a sült krumplit a fagyiba a gyorsétteremben

Saffron mindig azok közé az emberek közé tartozott, akik szeretnek odafigyelni másokra és törődnek a kisebbekkel, elesettekkel. Tipikusan az a gyerek volt, aki próbált zsebkendőt adni a síró mesefigurának a tévében. Ezt a tulajdonságát igyekszik kamatoztatni a  jövőben is, karitatív, a társadalom javát szolgáló munkára vágyik. Talán kissé naivan és idealistán, de céljának tekinti, hogy mások segítésével valami nagyot érhessen el. Szeret segíteni és hasznos lenni. Néha elfelejti hogy minden ember más háttérrel és ebből adódóan más perspektívával is rendelkezik, így amit ő maga helyesnek gondol, lehet hogy másnak eszébe sem jut - ezen igyekszik változtatni, habár húsz éves fejjel ez nem kifejezetten megy még neki. Társaságkedvelő, jellemzően jobban érzi magát, ha nem egyedül van. Ha valami nem úgy alakul, ahogyan ő szeretné, vagy úgy érzi keresztbe tesznek neki, hajlamos nagyon megharagudni és ilyenkor jellemzően könnyen ki is jön a sodrából, vitázik és kritizál, csak később jut eszébe, hogy olyasmit mondhatott, ami a másiknak fájhatott, vagy rosszul eshetett. Utólag viszont nem esik nehezére bocsánatot kérni és kiengesztelésként kitalálni valami kedvességet.
Múlt
- Lássuk csak... Oké, itt vannak a kérdések, de van annak értelme, hogy csak megnézed őket és válaszolsz? Még nem is jelentkeztél hozzájuk bármilyen állásra...
- Attól még eldönthetem magamnak, hogy fel vagyok-e készülve arra, hogy nekik dolgozzak, nem?
- Jó, első kérdés: "Miért szeretne nonprofit szektorban dolgozni, ha több pénzt kereshet profit orientált, vállalati környezetben?"
- Mindig is úgy gondoltam, hogy nonprofit szervezetben dolgozni egy bizonyos célért sokkal fontosabb kérdés, mint maga a kompenzáció. Természetesen a megélhetés is fontos tényező és jó, ha nem kell gondolkodni a bevétel miatt, de én a munkámban azt szeretném elérni, hogy a nap végén elégedett legyek azzal, amit csináltam és változást tudjak hozni vele.
- Olyan egy idealista vagy. Kövi: "A UNICEF-nél olyan egyénekkel szeretnénk együtt dolgozni, akik értékelik az önkéntességet. Van esetleg ebben tapasztalata?"
- Édesanyám ápolónő volt, amíg ki nem derült, hogy az öcsém Asperger-szindrómás, azóta az ő nevelésére és tanítására fordítja minden energiáját. Ők ketten fiatal korom óta nagyon meghatározóak számomra, ugyanis édesanyám megtanította számomra, hogy milyen fontos az, hogy önzetlenül segítsek másokon, az öcsém pedig tulajdonképpen a példája annak, hogy miért éri meg odaadónak lenni. Tizenhat éves korom óta segítek önkéntesen a Nemzeti Autizmus Szövetségnek és két éve a Vöröskeresztnek is.
- Szerintem ha ezt elmondod nekik is, nem is tesznek fel több kérdést és fel leszel véve.
- De az is lehet, hogy nem ezeket a kérdéseket teszik fel, mert van huszonhat másik is. Folytasd!
- Jól van már, te hajcsár! Akkor ezt válaszold meg: "Hogyan ösztönöz másokat nagylelkűségre; függetlenül attól, hogy pénzügyi, vagy időbeli hozzájárulással tudnak segíteni?"
- Szerintem a nagylelkűség nagylelkűség marad, függetlenül attól, hogy milyen formában érkezik - legyen szó pénzügyi vagy időbeli segítségről. Mivel legtöbbször gyerekekkel dolgozom együtt az önkéntességek alkalmával, én azzal motiválom a környezetemet, hogy meghívom őket egy-egy foglalkozásra, hogy lássák mennyit jelent ezeknek a gyerekeknek a velük töltött idő és odafigyelés.
- Na erre kíváncsi vagyok, figyelj! "Szeretnénk tudni, hogy mi iránt érez szenvedélyesen, ha bármilyen célért dolgozhatna, mi lenne az pontosan?"
- Szerencsésnek érzem magam, amiért olyan helyzetben és társadalomban nőhettem fel, amilyenben, de tudom, hogy ez nem adatik meg mindenkinek. Legfőképpen azért szeretnék dolgozni, hogy más fiataloknak is megadassanak azok a lehetőségek, amelyek nekem is, akárhol is élnek a Földön.
- Ez könnyű lesz: "Véleménye szerint hogyan illeszkedik a social media marketing a nonprofit adománygyűjtéshez?"
- A mai világban a social mediában való részvétel valamilyen szinten szükséglet is, illetve nagyon könnyen elérhető ezeken a forrásokon keresztül az emberek széles rétege. Sokan a híreket is a social medián keresztül olvassák és szerzik be a megfelelő információkat, így azok, akiket adománygyűjtés céljából el kell érni, már használják a megfelelő platformokat. Szerintem a szociális média platformok remek eszközök a megfelelő rétegek elérésére és arra, hogy leegyszerűsítsük a folyamatot.
- Haha, ez jó lesz, ezt utálnád! Figyelj: "Meséljen a legutóbbi csapatmunkájáról! Milyen szerepet tölt be, ha csapatban kell dolgoznia?"
- Azért ezt könnyen ki lehet cselezni... Nem szeretek minden csapatmunka alkalmával egy adott szerepet magamhoz ragadni, hiszen minden csoport más, minden egyén más-más feladatot tud betölteni. Én jellemzően arra a pozícióra pályázom, amelyikből hiány van. Ha vezető kell, akkor arra koncentrálok, hogy betartsuk a határidőket és elkészüljön a projekt, ha csapatjátékos és szimpla munkaerő kell, vagy mondjuk valaki, aki ellenőrzi a munkát, akkor az leszek.
- Komolyan, neked mindenre van válaszod... Utolsó előtti, mert én már rég felvettelek volna. "Előfordult már Önnel, hogy egy munkatárs vagy felettes azt javasolta, hogy hazudjon egy helyzettel kapcsolatban? Hogyan kezelte ezt az etikai dilemmát?"
- Huh... Nem jut eszembe olyan alkalom, amikor felettes, vagy munkatársak kértek volna tőlem hasonlót. De azt hiszem nem örültem volna, ha ilyesmit kérnek tőlem. Mindenkinek joga van tudni az igazságot függetlenül attól, hogy hogyan érintett a dologban. Egy bizonyos pozícióban pedig az embereknek kötelessége, hogy ne állítsanak valótlan dolgokat, ne hallgassák el az igazat és ne hazudjanak.
- Mégis sokan megteszik... Na de mindegy. Ez az utolsó tök könnyű, figyi: "Egyéb állásokra is jelentkezett?"
- A válaszom is egyszerű: nem.

Jaden Emmaline Foster, Jeong Ah In and India Lorelei Hastings imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Saffron Jeong
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Saffron Lavin F408c048b09a025b29cb42ace2865deee74e958c
Saffron Lavin 3bbab92ad1208cf57b8daf3ae95f03f007d52a5e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I thought I was hard to love
'Til you made it seem so easy, seem so easy Touch me 'til I find myself, in a feeling Tell me with your hands that you're never leaving · ·
♫ :
Rare · · LMLY · · Good Years
★ családi állapot ★ :
Saffron Lavin 06d950abb552abec375529875abcc8575915f2da
I can still smell you on my clothes
Always hoping things would change But we went right back to your games Long nights, daydreams Sugar and smoke rings, I've been a fool · ·
★ lakhely ★ :
Fort Greene, Brooklyn
★ :
Saffron Lavin 422f6af206ca0ab4a5f2bb39968708e1b0f7be18
★ idézet ★ :
We must use time creatively, in the knowledge that the time is always right to do right · ·
Martin Luther King, Jr.
★ foglalkozás ★ :
NYU student
★ play by ★ :
Selena Gomez
★ hozzászólások száma ★ :
68
★ :
Saffron Lavin 92ae85158a056b9c2e4e60cfefbc476045fa2861
TémanyitásRe: Saffron Lavin
Saffron Lavin EmptyHétf. Jún. 01 2020, 13:19
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Saffron!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A mai világban tapasztalt rossz mellett jó látni, hogy még akadnak olyan személyek, akik igyekeznek az árral szemben menni és ahol csak tudnak, segítséggel lenni. Egy ilyen hölgyeményt ismerhettünk meg személyedben is, aki könnyedén képes alkalmazkodni az ő rá szabott szerepekhez vagy helyzethez, és ha másoknak szüksége van valamire, nem fordítja el a fejét, hanem ott terem mellettük és őszinte érdeklődéssel figyel oda rájuk. Mindezek mellett próbálod a saját elveidet, álmaidat is követni és olyan embert formálni magadból, akivel kapcsolatban tudod, hogy a későbbiekben nem éreznéd csalódottnak magadat.
Tetszett, hogy a múltad leírását ilyen módon oldottad meg, hiszen így nem csak rólad, de a családodról is kaphattunk egy átfogóbb képet. Mellette arról is, hogy mik ösztönzik a döntéseidet és mi motivál téged igazán az életben. Az is könnyedén kiderült a soraid közben, hogy egy igenis értelmes kis hölggyel van dolgunk, aki nem fél fejest ugrani az újabb ismeretlenbe és akkor sem lehet őt kizökkenteni, ha olyan helyzetbe kerül, ami számára újdonságként hat, hiszen ilyen esetekben gyorsan mérlegelsz és abba a szerepbe bújsz bele, amire igazán szükség van. Tudom, hogy szeretnél biztosra menni az állással kapcsolatban és kívülről fújni az összes kérdésre a választ, de engem már a negyedénél teljesen meggyőztél, így úgy gondolom mások számára is teljesen világos lesz, hogy veled csak szerencsésebbek lehetnek. Remélem továbbra sem hagyod, hogy bármi megtörje ezt a fajta felfogást, amivel rendelkezel és a személyiséged igazán megbecsülendő részét, hiszen több olyan emberre lenne szükség a világban, mint amilyen te is vagy. Ugyanakkor úgy gondolom bárki is próbálkozna ezzel, te képes lennél másodpercek alatt olyan érvekkel a padlóra küldeni őt, ahonnan még hetek múlva sem tudna felkelni meglepődöttségében, ezért kétlem, hogy annyira féltenem kellene téged. Smile Kíváncsian várom a folytatásban miképpen alakul majd a történeted!  cukika

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





Saffron Jeong imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Saffron Lavin A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Saffron Lavin D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Saffron Lavin 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Saffron Lavin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» instagram.com/saff.lavin
» - don't know what to do _ Saffron & India
» where we belong •• Timothy & Saffron
» it's a match ~ Saffron & Louis
» If somebody gotta be then I'mma be the messenger | Saffron & Ira

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: