New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Játékpartner keresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyHétf. Május 11 2020, 19:06
Sziasztok! Smile

Nem tudom, hogy az előttem lévő keresők közül kik keltek már el, de nagyon szívesen belevetném magam a játékba Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903 Egy szálacska ugyan már vár rám, ha minden igaz, de még egyet-kettőt bevállalnék, ha valakinek megfelelek. Egyelőre konkrét ötletem ugyan nincs, de szívesen ötletelek Játékpartner keresõ - Page 16 2451935670
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyVas. Május 10 2020, 21:15
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 16 1987965242

Keresem első köreimet a hölggyel.
- táncos, pultos, és (múltidőben) bordó szobás! -
Első körben keresem azt a férfit, aki egy pár hete állandó vendége, és meglehetősen jó barátságot ápolnak egymással.
Másodsorban bárkit, akinek kedve támad Helához. Elég csípős a nyelvezete és nem túl finom nőci (görög, no), ettől függetlenül jó társaság tud lenni. A munkán kívüli helyzetek megteremtése is lehetőség. Ha van kapacitásod, és esetleg érzel kedvet hozzá, dobj rám egy üzenetet, és megbeszéljük hogyan gabalyodjanak egymásba a karaktereink!
Köszönöm a figyelmed! & Szépséges napszakot!


Elkeltem, köszönöm! Játékpartner keresõ - Page 16 1471401822
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyPént. Május 08 2020, 19:26
Leheletem!

A 12 órás elméletem értelmében keresek egy-két olyan férfit, srácot, kant (főként), akikkel az elmúlt években összegabalyodhattunk itt-ott erre-arra, de mivel tizenkét óránál többet egyetlen kalandommal sem vagyok hajlandó eltölteni, nehogy komolyabbra forduljon köztünk a dolog, annyi is volt az ismeretségünk Very Happy Vicces lenne újra egymásba botlani teljesen véletlenül, már ha még emlékszünk a másikra.
Ugyanitt vicces lenne egyszer megdönteni ezt a tizenkét órás rekordot is, ha akad rá jelentkező, aki megpróbálná velem Very Happy
Még mindig itt lehet igazából másban/máshoz is plotolni velem, alapvetően nyitott vagyok, csak a kiadó játékaim helye és száma idő hiányában sajnos véges.

(És ha még nem mentél messzire, ettől függetlenül nagyon keressük a dobosunkat, Ronnie-t, a menedzserünket és egy másik basszusgitárost a bandánkba itten ni)
mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 16 Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Játékpartner keresõ - Page 16 Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 16 -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Játékpartner keresõ - Page 16 Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
Játékpartner keresõ - Page 16 Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyVas. Május 03 2020, 14:25
Játékpartner keresõ - Page 16 1987965242  Játékpartner keresõ - Page 16 1987965242

Na hát avvan, hogy a sztori a következő:
Szép gyerekem a világ egyik, ha nem a legeldugottabb homoktengeréből, Fort Stocktonból érkezett - nem gáz, ha azt se tudod hol keresd a térképen, user is úgy indult el a porzó úton ide-oda robogó ördögszekerek nyomán -... tiiiiipikus hányattatott sors, szar előélet, anyuci megkergült valami pokolbéli kórságban, apuci addig vidáman - hol pedig orr lógatva - tengette mindennapjait a nagy alma környékén asszonkával, sokadik pulyájával akit óhajtott is felnevelni, ha már megcsinálta. Most pedig a legnagyobb örömére istápolgatnia kell Huntert is. :édi:  :biggrin:

Soooooo.... keresnék olyan embereket, akik esetleg megfordultak ilyen-olyan módon Texas környékén az elmúlt x évben bármikor, és nullától tizennyolc éves koráig összefuthatott velük a kölök, most pedig viszontlátás nagy öröme - vagy épp legnagyobb bosszúsága - New Yorkban teljesedik ki Twisted Evil Mee' nem kell ám, hogy szeressük egymást, nem létszükség. Játékpartner keresõ - Page 16 3544759797

Másrészt, ha már új életet kezd, új család, új otthon, új iskola, új város és minden-minden ami csak új lehet, korban hozzá hasonlóakat, idősebbeket, fiatalabbakat egyaránt várok  Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903 Remek érzéke van a fotózáshoz, rajzoláshoz, imádja is őket "művelni"... ha rajta múlik New York legtávolabbi pontján is fellelhető mert ha egyszer elindul....  Rolling Eyes
Nem egy egyszerű természet, gyakorlatilag bármit kilehet vele játszani, deeee azért megöletni még nem szeretném sőt, kisebb-nagyobb rendőrségi ügyekbe ha bele is keveredne, de embert sem ölne  Játékpartner keresõ - Page 16 560292900 a Pentagonba való bejutást is elvetném Razz Nem rajong az efféle "extrém sportokért" Játékpartner keresõ - Page 16 3673325056 Játékpartner keresõ - Page 16 1261330843 de a gyermetegebb csínytevések, apuci őszítése, megőrjítése bőőőőven belefér, még meg kell bűnhődnie az aljasnak amiért csak úgy otthagyta az Isten háta mögött X évvel ez előtt Játékpartner keresõ - Page 16 2451935670

- 1, ha igazán jó az ötlet akkor nagyon max 2 játékot vállalnék be így első nekifutásra.
- Nem vagyok egy villámgyors játékos még a nyakunkig érő karantén ellenére se, bőven van elég dolog ahhoz, hogy ne csak a gép előtt ücsörögjek. De amint tudok és lehetőségem van rá, írok, nem hagyok lógva szó nélkül senkit...ha volt is rá példa.... Játékpartner keresõ - Page 16 4146035580 Wink

PMPM
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyCsüt. Ápr. 30 2020, 21:26
Üdv mindenkinek! Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903

Nem nagyon tudom, ki az, aki elkelt előttem lévők közül, viszont én szívesen felajánlom karakterem. Egy játékom már biztosan lesz a hirdetőmmel, Filo-val, de szeretnék még rajta is kívül játszótársakat. Szerintem nem fog féltékenykedni! Razz
Jöhetsz ötletekkel, de ha nem lennének, akkor leírnék párat, mik jutottak eszembe:
- ismerhetsz -> az egyetemről; a gyógyszertárból, ahol dolgozom; a szomszédom is lehetsz (karakterlapom utolsó részletében szerepel egy szomszéd, ha érdekel); apám is lehet közös pont, - rendőrszázados a 78-as körzetben Brooklynban, sokat láthattál már ott, hiszen elszoktam rángatni őt egy ebédre -, régi vagy új ismeretség is lehetséges ezáltal; valamilyen közterületről/étteremből/bárhonnan ismerhetsz. Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyCsüt. Ápr. 30 2020, 10:40
Meg is van, köszönöm a hölgynek Wink


Sziasztok!

Rendhagyó játékötlettel rendelkezem.

Van egy megkezdett reagom, amit nem szeretnék archiváltatni.
Egy hölgyet keresek, akit egy egészen érdekes vakrandira hívnék (bocs, urak Cool ) a következő játékomba:

https://livin-in-new-york.hungarianforum.com/t4733-it-s-so-official#32214

Természetesen át fogom írni, attól függően, hogy az adott partner milyen külső jegyekkel rendelkezik.

Kérnék egy pm-et, és a továbbiakat letárgyaljuk Cool
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyVas. Ápr. 26 2020, 16:16
Sziasztok!

Friss arcként keresném első játszótársaimat és egyben kapcsolataimat, amire akár komolyabb hangvételű játékokat is építhetnénk majd idővel. Leginkább a Presbyterian kórházi dolgozóknak örülnék, de ez nem jelenti azt, hogy bármely más karakterrel ne plotolnék szívesen. Van is néhány kiinduló alapom, ezeket bedobnám, ezen felül bármilyen ötletre nyitott vagyok Smile

A, Plot: Két évvel ezelőttig a Presbyterian Kórház egyik traumatológusa voltam, de történt egy váratlan esemény, az egyik legjobb barátom ott halt meg a kórházban, részben az én hibámból. Te is ott dolgoztál, lehettél akár az áldozat nővére/bátyja/húga/pasija, aki a mai napig utál engem és hibáztat a történtekért. Lehettél olyan, aki ezután elfordult tőlem, vagy akár olyan, aki mellettem állt, és akinek fájt az, hogy ezután leléptem két évre Afganisztánba. Akár kapcsolatban is lehettünk, és úgymond így elhagytalak téged. Ezen felül ehhez kapcsolódóan bármely konfliktus jöhet.

B, Plot: Benne lennék egy fájdalmas hármasban, ami alatt azt értem, hogy szívesen kavarnám fel egy páros életét, lennék a gaz harmadik, de abban is benne vagyok, ha csak kihasználsz és a végén pofára ejtesz, a lényeg, hogy legyen párod. Szóval hülyén hangzik, de na, párhoz csatlakoznék Very Happy (Imádom a drámát, legyen már ilyen Very Happy) Ha meg még nincs ilyen, akkor hozzuk össze  Smile

C, Plot: Afganisztánban együtt dolgoztunk kisebb-rövidebb ideig, onnan lehetne valami közös titkunk is, valami esemény, ami mindkettőnkre nagy hatással volt, legyen az negatív vagy pozitív.

Ezen felül bármilyen téma jöhet, szívesen játszom
Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyHétf. Ápr. 20 2020, 20:43
Elvileg minél több szálon fut a karakterem élete annál jobb a játék, így szeretném bedobni a közösbe Aimee-t.
Szívesen játszok bárkivel, bármilyen témában. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyVas. Ápr. 19 2020, 18:30
Partnert keresek arra, hogy elindítsam valamerre Catet. Játékpartner keresõ - Page 16 1735856013
Bárkivel játszhat, aki a divat szakmában tevékenykedik, legyen az modell, vagy varrónő, de üzletembereknél is kulcsol támogatásért, mindenféle eseményen megjelenik, sztároknak tervez ruhát, stb. Lehet hozzá fordulni állásért, ruháért eseményekre, jótékonykodás céljából, lehet halászni a befektetésére, bármi igazából. Találkozhatunk valami bálon, divatbemutatón, a közértben, mindegy, valamit biztos ki tudunk találni, ha játszani van kedved. Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptySzomb. Ápr. 18 2020, 19:19
Friss husiként szeretném bedobni én is magat a nagyvilágba Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903

Bármiféle játékban benne vagyok, szükségem lenne egy pár barátra, tekintve, hogy nem olyan régen költöztem New Yorkba, még a várost sem ismerem teljesen Játékpartner keresõ - Page 16 3719483937

Hogy hogyan találkozhatunk?

  • A gimiben - talán ez a legkézenfekvőbb  nyaj
  • Szenvedélyem a tánc, amit New Yorkban is folytatok, szóval ha te is osztozol ezen a hobbin (versenytánc), akkor már adott is a találkozás  Játékpartner keresõ - Page 16 1471401822

Persze bármilyen plotban, játékban benne vagyok, a felsoroltak csak azok, amik a legadottabbak a megismerésemhez.
Ha megtetszettem, dobj meg egy pm-mel, és már mehet is a móka Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptySzomb. Ápr. 18 2020, 16:18
Feltörekvő zenész játékostársat keres! Wink
Találkozhattál vele az egyetemen, ahol egy ideig szociológiát hallgatott, aztán tragikus hirtelenséggel feladta.
Járhattál véletlenül valamelyik koncertjén egy kisebb bárban, ahol már nem méregdrága a pia, de azért száznál többen beférnek.
Lehet, hogy mindennap nála fizeted ki az energiaitalod meg zabkekszet a kisboltban és gőzöd sincs, hogy néha megy a dala a rádióban.
Igazából bármire is használható, jelige: Brownsugar. Játékpartner keresõ - Page 16 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptySzomb. Ápr. 11 2020, 14:36
Rengeteg időm van és rengeteg kapacitásom túl sok szabadon maradt kreatív energiával, szóval ha szeretnél a nyakadba és állandóan pörgő szőkeciklont csk dobj meg egy pm-mel és kitalálunk valami szuper dolgot Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903

ps.: a másik arcom is kiadó ám Rolling Eyes
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyCsüt. Ápr. 09 2020, 20:43
Eladó pár játékom Játékpartner keresõ - Page 16 1471401822
Vevő vagyok rövidke és hosszútávú plotolásra azokkal, akikkel a realitás keretein belül beleférünk egymás életébe:
Játékpartner keresõ - Page 16 1471401822 megcsalhatod velem a párodat
Játékpartner keresõ - Page 16 1471401822 rájöhetsz, hogy megcsalt velem a párod
Játékpartner keresõ - Page 16 1471401822 megpróbálhatjuk elcsábítani egymást, meglátjuk sikerül-e
Játékpartner keresõ - Page 16 1471401822 gyerekkori barátok voltunk, most újra egymásra találhatunk

Vagy bármi más, amire ötleted lenne a karaktereinkkel.

Jelenben és múltban is játszhatunk, amivel jobban jön ki a lépés Játékpartner keresõ - Page 16 2451935670
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyCsüt. Ápr. 09 2020, 16:25
Hahó!

Ameddig Cynthia várja a párja hazatérését külföldről, keresnék neki egy-két izgalmasabb szálat, ahol kicsit túllendülhet a komfortzónáján Játékpartner keresõ - Page 16 1402181525 Az sem baj, ha nézeteltérés alakul ki, kérdőre vonás, vagy talán az, hogy emlékeztetik, egy élete van, nem kellene idő előtt meghalnia Very Happy
Válóperes ügyvéd személyi asszisztense, ahol a jogi kérdésekre ugyan nem tud válaszokat adni, de minden más tevékenységet teljes beleéléssel tesz meg: szereti a sportokat, az utazást; bárhol is tévedjen el szándékosan NYC-ben, egészségesen étkezést preferálná, ha nem lenne olyan finom a pizza, a hamburger és a Nr. 1 palacsinta Very Happy


Kerestek és kerestem :bffs:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptySzer. Ápr. 08 2020, 22:20
Halihóó!

Keresném az embereimet (ezáltal későbbiekben barátokat, ismerősöket, ellenségeket) játékra. Smile

Az NYPD-n rontottam a levegőt egy darabig mielőtt angolosan távoztam volna Quanticóba, hogy a későbbiekben a Federal Plazaban dolgozó embereket boldogítsam. Halkan megsúgom kezdek bekattanni az asztalomról soha el nem fogyó aktáktól, szóval nem fogok sírni, ha magaddal cipelsz terepre. Légyszilégyszilégyszi Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903 , Fönci szerint úgy is kell a tapasztalat. Szóval ex-kollégákat és kollégákat keresek akár bűntényt felszámolni, akár arról cseverészni milyen az új helyem.

Viszont, az sem zavar, ha neked a szabályok azért vannak, hogy megszegd őket. Ami, többnyire poén, mert addig fogunk egymás idegein táncolni, amíg be nem kerülsz vallatásra - ami, csak akkor következik be, ha hagyod magad. Játékpartner keresõ - Page 16 2170533746

Ugyanakkor, ha lenne plot ötleted velem bármi más téren - szomszéd, régi évfolyamtárs egyetemről stb. - ne félj írni, a részleteket úgy is megbeszéljük. Cool
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyKedd Ápr. 07 2020, 13:17
Mivel épp minden plot PM-szálam parkoló pályára került, keresek egy játszótársat, hogy a kétségbeesés közepette ne rage quitteljek az oldalról:
- valami hiperegyszerű, kevés egyeztetést igénylő szálat akarok, amolyan epizódszerű pillanatot a karaktereink életében (ebbe elég sok dolog belefér, de az érdekházasságokat és a random rokonságokat talán most kihagynám, viszont, ha a Before Sunrise-t akarnád újraírni, akkor tárgyalhatunk - de nem csak akkor)
- komolyan, csak legyen FUN, adott esetben 24 órán belül írok kezdőt is (mit 24? 12!)
- tökre nem fáj, hogyha ghostingolsz két reag után, csak írni akarok épp
- szánj meg, írj PM-t


Kösz, megleszek! (De ha olyan ember vagy, aki az áthúzott hirdetéseket is elolvassa, és az alapján random plotolna bármikor, lehetsz az én olyan emberem)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyHétf. Ápr. 06 2020, 22:12
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903

Bedobnám magam, szívesen játszom bárkivel...

Baráti társaság elkélne ennek a nőszemélynek, mert a tavalyi éve borzasztó volt, és legyen szó friss vagy ősrégi barátságról, minden jöhet. Akár egy vadidegen is lehetsz, akit egyszerűen pszichomókusnak nézek és kitör belőlem a sok problémám, de lehet fordított helyzet is, te is lehetsz pont így. Játékpartner keresõ - Page 16 2451935670

Lehetsz egy nyomozó - akire voltaképpen tényleg szükségem lenne, lehetsz olyan szimplán 'utálom az ügyvédeket' típusú, és akivel többször is találkoztunk a rendőrségen, igazából meg azt sem bánnám, ha megkedvelnél, de ismerhettél már azelőtt is, hogy kihallgatószobában ültünk volna először egymással szemben... Cool

Viszont ha szükséged lenne egy ügyvédre, tanácsadóra, szomszédra, egy egyáltalán nem szakképzett ápolóra, aki esetleg annyit tud csinálni, hogy beköti/átköti a sebed, de akár még arra, hogy valaki befogadjon téged egy pár éjszakára valami oknál fogva, ne habozz, írj rám... Játékpartner keresõ - Page 16 4146035580


Jelenleg elkéltem pár játékra, de ettől függetlenül, ha egy későbbi időszakra szükséged lenne egy ilyen karakterre, állok rendelkezésre, megbeszélhetünk bármit előre. Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyVas. Ápr. 05 2020, 20:06
Lenne pár ötletem játékhoz és ezekhez keresnék partnert Játékpartner keresõ - Page 16 1471401822 Játékpartner keresõ - Page 16 1471401822

* pszichológus, vagy önjelölt életguru, aki rendbe rázná az életemet.
* festő(oktató), aki segítene fejleszteni a hobbimon
* bárki aki nő, new yorki, gazdagabb rétegek között mozog és mondhatom rá, hogy elhanyagolt barát, akivel fel kellene vennem a kapcsolatot.
* bárkit aki nő, new yorki volt egész életében, 22-25 éves, régi barátnő, akit tényleg nagyon elhanyagoltam.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyPént. Ápr. 03 2020, 22:09
Üdv.

Leginkább tinédzser korú embereket (16-19 között) keresnék Embarassed , de egyéb kívánságom nincsen Játékpartner keresõ - Page 16 690269075 fiú vagy lány, nem számít
Valaki aki korrepetálna matekból
Új ismerősök, gimis haverok stb.
Ja és bárki aki kaliforniai, valamit majd kitalálunk
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyKedd Márc. 31 2020, 23:06
Sziasztok!  Játékpartner keresõ - Page 16 2451935670

Keresem a Filo köré építhető szálakat. Elég nyitott lennék, a leányka nagyon jól beilleszthető sokféle helyzetbe és plotba, így ha szükséged lenne valakire, gondolj rám! ((Elég gyeszura a kezdeményezőképességem, ezért nem merek ráírni egyelőre másokra... ))

Kincskereső hadjáratom állomásai:
- barátok, legjobb barát szerepe még kiadó
- lakótárs?! (egyet keresek, nem független)
- bárki, aki fodrászhoz jár és esetleg Queens-ben teszi
- potenciális lehetőségeket, bárkit, akinek van még egy szabad kapacitása, ahová beférne a kisasszony /múlt, jelen, baleset, bármi kapcsán/

Köszönöm a figyelmed! Játékpartner keresõ - Page 16 1159569709
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyKedd Márc. 31 2020, 19:45
Sziasztok!

Beteltek a pozíciók egyelőre, köszönöm mindenkinek  Cool

Már csak egy ( 1 ) szabad helyem kiadó játékra, bárkit szívesen látnék (férfit is, nem csak nőket). Pár ötlet elöljáróban az én részemről:

1) Ha nekitolatsz, nekimész a kocsimnak a tieddel, vagy annyira figyelmetlen vagy, hogy sikerül belemenned az autómba gyalog (nem én ütlek el, tudok vezetni), akkor egyértelműen felkapom a vizet. De ne aggódj, felvesszük azt a baleseti jegyzőkönyvet, időm, mint a tenger
2) Diákként, eü dolgozóként betérhetsz a könyvtárba beadandót írni, kutatást végezni és cserkész becsszó, segíteni fogok neked az odaillő irodalmat megtalálni.
3) Ha szeretsz sportolni - bowling, jóga, kosarazás, box, akkor esetleg össze is futhatunk szabadtéren, teremben, komolyan hagyni foglak nyerni, mert már nem minden az első pozíció, ez nem Forma1
4) Egykori páciensem vagy, amikor még általános sebészként praktizáltam, akkor jóban lettünk, néha összefutunk, vagy talán megint akadt egészségügyi problémád és csak konzultálnál egyet, én meg vajszívű, kenyérre kenhető emberként nem tudok neked nemet mondani - nem, nem hívsz a keresztnevemen.
5) Felolvasóestre is beülhetünk, marhára fogom élvezni az idősek folytonos orrfújását és köhögését azon a pár órás szeánszon. Ha kell, végigkommentálom neked, csak hogy ne unatkozz, ha már egyikünk sem hall semmit
6) Mivel állandóan kajálok, ezért mondjuk összefuthatunk egy vakrandin, amit a hátam közepére sem kívánok, de ne aggódj, túl fiatal leszel hozzám, túl más, túlságosan is sok salátát eszel és megfogadom, hogy a titkárnőmet eltiltom a telefonjától, amiért egy szar randira rángatott el. A kimenetel csak erősen megjósolt, nem valós.
7) Jókor vagyok jó helyen és egészségügyi ellátásra szorulsz, kötelességemnek tartom megállni és segíteni rajtad, mert valljuk be, nem olyan jó dolog meghalni/elvérezni.

Ha neked lenne ötleted és szeretnél belerángatni, vevő leszek rá nagy valószínűséggel, sőt, erősen ajánlott ez, mert szeretek alkalmazkodni Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyVas. Márc. 29 2020, 19:59
Sziasztok! Cool

A munkám révén elég sok diákot vonzhatok, aki mondjuk Bronxban tanul, és szeretne korrepetálást, de várom a rámenős réteget is, akinek kicsi személyem a gyengéje. Ott van még a színház, operarajongásom, osztozkodom eme szenvedélyemben, de ha az alvilágban nyomulsz se baj, mert dílerként az egyik legjobb szakemberbe botlottál bele. Nappal a pedáns pedagógus vagyok, de ha leszáll az éj, lehetek a függőséged kulcsa.

Két szálat vállalnék be az alakuló harmadik mellett.

Bárki, aki nyitott lenne rám, az dobjon meg egy pm-el, de örömmel fogadom a dagadt galambokat is. Razz Játékpartner keresõ - Page 16 1691147620
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyPént. Márc. 27 2020, 23:36
Egy-két játékot én is bevállalnék még.
PM, ha esetleg kedvet kaptál rövidke ajánlatom után. Játékpartner keresõ - Page 16 2170533746
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptyCsüt. Márc. 26 2020, 09:00
Sziasztok!

Partnereket keresek játékra:
- Lehetsz barátosném, akivel a kávéházak helyett sportot űzünk, szó szerint, túrázunk, s a gyerekek helyett kutyák után rohangálunk.
- Vagy éppen lehetünk a legjobb barátok, ha férfiúként úgy véled, lehet barátság, haverság közöttünk. Ami összekötne minket, mint hobbi: jöhet extrém, a kávé kevergetése nem a hobbija
- Lehetsz unokatesó (népes a család), fiatalabb, idősebb, esetleg egészen fiatal. Anyáskodni nem fogok feletted, ha fiatal vagy, barátot kapsz cserébe, vagy egy jópofa rokont.
- Lehetsz vendéglátó/szórakoztató egység tulajdonosa, ott dolgozol: tárgyalások közötti időtöltésekben is tolmácsolok, igény szerint és ha megtetszik egy hely, nem habozok visszatérni.
- én lépek a tyúszemedre, vagy éppen te lépsz az enyémre. Nem csak mindig kacagás és boldogság az élet

Várlak! Játékpartner keresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 EmptySzer. Márc. 25 2020, 10:07
Sziasztok!

Ahogy sok új előttem, úgy én is most robbantam be az oldalra és szeretnék találni szálakat Owen köré, amikből tudok építkezni a későbbiek során. A fickóról csak annyit kell tudni első kézből, hogy egy vidám, pajkos, nyugodt srác (amíg fel nem idegesítik).
A többit persze privátban tovább elemezzük, ha kedved támad hozzá. Játékpartner keresõ - Page 16 3673325056

Keresésem tárgyai:
- a legjobb barát, akivel lehet sörözgetni, vagy aki szintén stresszlevezetésként motorral jön és a fakuckó építkezésében segít neki
- a barátok, bárki, akinek kell egy szőrös mackó, aki meghallgatja, nevetgél vele, vagy csak ugratják egymást állandójelleggel
- az unokatesó, igen, mert az uncsik menők!
- a szomszéd, úgy képzeltem sorházban lakik, de jó lenne egy-két szomszéd
- és hölgyeket, férfiakat, akikkel ismerkedhet, tehát elég széles körben keresem az ismeretséget, illetve a játéklehetőséget! (mivel használ egy randi appot, onnan is jöhetnek ismeretségek, vagy az éttermeiből, mert négy is van neki!)

Köszönöm! cukika
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 16 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Játékpartner keresõ
Vissza az elejére 
16 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Kapcsolatkeresõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: