New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Játékpartner keresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyVas. Feb. 09 2020, 22:08
Halihó!

Én is beállok ide a képzeletbeli sorba, és játszótársat keresnék eme leányzó számára. Róla annyit kell tudni, hogy temetkezési vállalkozó (bár magyarul elég furán hangzik ez foglalkozás, szóval legyen inkább funeral director) az apja cégénél, és eléggé magányos szegényke. Jöhet love interest, vagy épp egy gyászoló, aki temetni szeretni a hozzátartozóját, vagy akármi.... mindenre vevő vagyok.  Játékpartner keresõ - Page 18 1484373123

Készen állok a pm-ek áradatára XD
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyPént. Feb. 07 2020, 15:14
Üdvözletem mindenkinek. Smile
Lenne kiadó játékom eme úriemberrel, ezért partnereket keresek.
Szállodaigazgató vagyok, ennél fogva a lista elég sok lehetőséget tartalmazhat: lehetsz akár nálam dolgozó, állhatunk üzleti kapcsolatban is, mindez a te karakteredtől függ. Smile Semminek nem vagyok ellene, és amennyiben nőnemű vagy (ez szigorú feltétel Very Happy ) és működik a kémia karaktereink között, akár több is szóba jöhet ennél.
Wayne egy igazi úriember, udvarias, kedves és jószívű, mellette megtapasztalhatod hogy milyen, ha valaki a tenyerén hord - minden létező kapcsolatot illetően.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor kérlek, írj nekem egy pm üzenetet. Ha van bármilyen ötleted, ne habozz megírni, kompromisszumkész típus vagyok. Smile
Olyan játékostársak jelentkezését várom, akik komolyan gondolják a játékot, és nem tűnnek el néhány reag megírása után.
Várom a jelentkezőket, remélem lesz köztetek, aki tenne egy próbát velem. Smile


Elkeltem! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyHétf. Feb. 03 2020, 20:52
Sziasztok!

Szeretném belevetni magam az itteni körforgásba. Egy utazási irodának vagyok a vezetője, imádom a világot járni. Egyébként bármire vevő vagyok, ötletelhetünk közösen, egy-két kezdőt is bevállalok, csak legyen valami izgalom a lányommal. Very Happy
Várom a pm-eket! Játékpartner keresõ - Page 18 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptySzomb. Feb. 01 2020, 17:45
Sziasztok

Friss húsként bevállalnék pár játékot, persze ha van merszetek egy maffia lányával játszani Very Happy
Annyit kell tudni Arianaról, hogy megszökött otthonról és senkinek nem mesélt semmit az életéről. Az apja valószínűleg most is nagy erőkkel keresi őt. Rendőrnő szeretne lenni, de talán a modellkedés jobban megy neki Smile

Szóval ha nem tántorítottalak el a játéktól, akkor jelentkezz. Szívesen fogadok bármilyen ötletet bárkitől.

Szép napot: Aria
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyPént. Jan. 31 2020, 19:21
Hálló mindenki Játékpartner keresõ - Page 18 1735856013

Keresek játékostársakat, de miért is írnék ide, ha nem ezért.
Szóval, ha szeretnél megismerni, vagy már ismersz, akkor csapjunk bele a pörköltbe, és írkáljunk egymásnak a játékostérre.
Akár csoportos játékot is összehozhatunk, mondjuk egy házibuliban, amelyet otthon tartok. Csak nem hánysz a wc mellé, mert akkor addig nem mész haza, amíg ki nem takarítasz.
Szóval bármilyen játékban benne vagyok.

A nőknek csók, a férfiaknak pacsi.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 20:44
Sziasztok!

Úgy érzem, hogy két játékot még el tudnék bírni. Tudom, tudom nem túl izgalmas egy kari, de elég sok mindenre nyitott vagyok. Végzős gimis, aki túl van a leukémián és egy cukrászdában dolgozik suli mellett. Most próbálja bepótolni, amit kihagyott, persze mértékkel. Szeretne sportolni, bulizni, szerelembe esni Very Happy Very Happy stb. Szóval akár, ha van olyan személy, aki akár önvédelmet oktat, vagy bármiféle sportot (Lovaglás, kosárlabda, futás stb) akár lehetne az egyik tanítványa. Osztálytárs, már végzett iskolatárs.
Lehet tőlem szemtanúja egy gyilkosságnak, lövöldözésnek (Akár be is hívhatják kihallgatni). Részt vehet egy forgatáson. Szóval tényleg nyitott vagyok sok mindenre. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyHétf. Jan. 27 2020, 07:59
Keresek egy rendőrt, aki letartóztat, és kicsit elbeszélget velem. Egy emberrablási nyomozás kapcsán -, aminek részelteit pm-ben szívesen elmesélem - kéne kihallgatni, mint gyanúsítottat. Pont ezért csak egy alkalmas kalandra keresek valakit, de ha úgy alakul később is játszhatunk. Rolling Eyes Játékpartner keresõ - Page 18 1471401822

Várom a rendőrök, nyomozók jelentkezését. Játékpartner keresõ - Page 18 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyVas. Jan. 26 2020, 14:40
Pár hónapja érkeztem csak a városba, így, ha régi barátságon alapvó (bár, ki tudja) játékra várok egy kedves jelentkezőt, aki elviseli éltesebb korom és vidéki létmódom egyszerűségét és derűjét Very Happy

Elkeltem! Játékpartner keresõ - Page 18 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyPént. Jan. 24 2020, 18:17
Egy játékra rabolható vagyok! cukika
(A képpel ellentétben, tudok komoly is lenni, ha éppen arra vágysz Very Happy  )


Elkeltem, köszönöm! Játékpartner keresõ - Page 18 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyCsüt. Jan. 16 2020, 12:06
Sziasztok! Smile

Szívesen bevállalnék néhány szálat friss és ropogós hölgyeményemmel. Nem tudom, hogy az előttem lévők közül kinek és milyen formában férnék bele az életébe, vagy egyáltalán maradt-e még szabad kapacitásuk, de ha igen, nem zárkóznék el tőlük sem! Smile

Lenne néhány ötletem, de semmi nincs kőbe vésve:

- Már a partnerkeresőben bővebben is kifejtettem ugyan, de ide is felvésném, hogy keresnék valakit, akinek van szíve megzsarolni egy bántalmazott nőt. Vagy lehetsz éppen pont az önjelölt hős, aki szintén rájön a valódi kilétemre, de segítő szándékkal közelít meg.
- Lehetsz a szomszédom - kertes házas övezetben lakom -, aki kizárta magát és segítségre szorul, vagy csak épp elfogyott otthon valami. Lehetsz akár új lakó is, aki átugrik bemutatkozni.
- Ha pszichiáter vagy pszichológus vagy, szívesen venném a segítséged a lelkem ápolgatásában.
- Akár meggyűlhet a bajom a hólapátolással, favágással, vagy esetleg elromlik a fűtés nálam, nem indul a kocsi...
- Elém szalad egy állat, és mikor a fának hajtok, te pont arra jársz?
- Jártas vagy az önvédelemben, és tanítanál engem is? Vagy velem együtt jársz órára esetleg?

Ezek csak ötletek, egyébként szívesen találok ki bármit, bárkivel! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptySzer. Jan. 15 2020, 13:04
Vevő vagyok játékokra:
- lehetünk régóta haverok (vagy nem annyira régóta),
- együtt bulizósak,  kaland túrázósak, vagy pont kockafejek, és a barátság munkán kívülre is tovább terjedt,
- rajongunk a fegyverekért (zene, tánc, sport, lövészet, akár tudomány is),
- együtt voltunk az Akadémián és azóta is nyúzzuk egymás idegeit,
- dolgozhattam egy ügyön, amiben te is érintett voltál,
- vagy csak úgy összesodort az élet valahol és azóta sem váltunk igazán szét.
- lehetsz exem is, rájöttünk, nem működik, és arra is, hogy még tudunk egymással baráti viszonyban lenni ezek után is.

Vagy bármi más, amit el tudnál képzelni, jöhet!  Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptySzer. Jan. 15 2020, 00:04
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 18 4146035580

Én is bedobnám magam a keresőbe. Úgy érzem, hogy kezdek belejönni, ezért zubog az ereimben az alkotás iránti vágy. Játékpartner keresõ - Page 18 2624752903
Amit tudni kell rólam, hogy elég zárkózott vagyok, de megfogadtam, hogy ha elkezdem az egyetemet, akkor kilépek a szürke kisegér szerepéből. Nem igazán vagyok bulizós típus, de szeretném kipróbálni, és megérteni, hogy mit élvez benne a többi fiatal.
Szeretek olvasni, fényképezni, valamint érdekelnek a lovak is (alakulóban van egy ilyen történetem).
A szerelemben nem vagyok túl szerencsés, ezért a fiúkkal bizalmatlan vagyok. Várom, hogy találkozzam a szőke hercegemmel (na jó, nem kell szőkének lennie Very Happy ).
Bármiben benne vagyok, úgyhogy ha felkeltettem érdeklődésed, akkor nyugodtan írj egy üzenetet, és megbeszéljük a részleteket. Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyKedd Jan. 14 2020, 08:53
Haló Játékpartner keresõ - Page 18 4146035580

Még egy játékot be tudok vállalni, szóval: bárkivel-bárhol Játékpartner keresõ - Page 18 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyVas. Jan. 12 2020, 10:43
Sziasztok! Myna Rosegold  Játékpartner keresõ - Page 18 1987965242

Úgy érzem, hogy 1-2 szálat még elbírnék, szóval ismét bedobom magam a játékospajti keresők közé.  Játékpartner keresõ - Page 18 2451935670
Rólam annyit lehet tudni, hogy egy művész vagyok, szeretek írni, olvasni, rajzolni és a modellkedést is most kezdtem el mindezek mellett. Egyetemre járok és mellette dolgozom is Queensben egy pubban, mint felszolgáló.  Játékpartner keresõ - Page 18 3673325056

Lehetsz akár fiú, akár lány biztos találunk valami plotot, ami alapján találkozhatunk a többi meg majd alakul. Ha nincs ötleted, de mégis szívesen játszanál, akkor is nyugodtan dobj meg egy PM üzenettel, mert tele vagyok ötletekkel és lehet találunk valamit.  Játékpartner keresõ - Page 18 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptySzomb. Jan. 11 2020, 09:57
Sziasztok!

Egy futó játékom mellé bevállalnék még egyet, és ahhoz dobnék be ide néhány ötletet, hátha valakinek kedve akad valamelyikhez Smile

1, Tehetség találtatik: ha nagyon jól énekelsz, azonban csak amatőr szinten űzöd ezt, szívesen felfedeznélek. Lehetsz utcazenész, vagy kávézóban felszolgáló, de akár aktívan zenével foglalkozó személy is, akit eddig még nem fedeztek fel. Egy spontán játékot tudnék elképzelni, ahogy Elle épp meghall énekelni valahol. Ha valakit ilyesmi érdekel, Elle szerintem hosszútávon is egyengetné a karrierjét.

2, Táncos válogató: Elle táncosokat keres a legújabb turnéjához, ha táncos vagy, jelentkezz és ezt is kijátszhatjuk.

3, Sajtósok: Ha újságíró vagy, készíthetnél velem egy riportot, lehet akár olyan interjú is, ami a végén botrányba fullad Smile

4, Ha nyomozó vagy, a volt férje miatt faggathatnád, ehhez bővebben is lennének ötleteim.

5, Bármi egyéb Smile

Pm-elj, és válaszolok Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyPént. Jan. 10 2020, 18:32
Sziasztok!

Kellő mennyiségben felpörögve, kávémentesen is, partnereket keresek:
- pont eléd parkoltam, aztán meg elfelejtettem elállni a kocsival
- bajod van a világgal, s pont engem találsz meg céltáblának
- szomszédom vagy és valami nagyon eleged van, hogy zuhanyozás közben énekelek (általában hamisan)
- szereted a pörgést, cserfes, életvidám vagy, s igényed van egy laza személyiség társaságára (ha pont az ellentettje kell, az is ott lapul a batyu mélyén! Wink )
- éppen hogy csendre vágysz és megértő fülekre, esetleg egy vállra
- szarkazmus minden mennyiségen a mottód
- jolly joker

Csak dobj egy pm-et, ha valamelyiket magadénak érzed Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptySzer. Jan. 08 2020, 22:12
Sziasztok!

Bedobnám magam a mély vízbe és jelentkezem egyetlen játékra (egyelőre) Játékpartner keresõ - Page 18 3874598021


Kereshetsz nyugodtan, ha
- eltévednél Bronxban és segítségre lenne szükséged. A Google map-et rendkívül jól kezelem, maximum együtt tévedünk el, de azt garantálom, hogy nem halunk meg az első játékomban Very Happy
- ha segítségre lenne szükséged a 911-en, és engem kapcsolnak a központban (ez csak akkor működik, ha Bronx területén tartózkodsz)
- Bronx kissé zűrösebb, ha éppen menekülnél, akkor befogadhatlak, hogy ne lőjenek le téged Very Happy
- netes rendelést elcseszik, és hozzád szállítják ki az én rendelésem, vagy épp fordítva
- ha én járok Manhattanben vagy Brooklynban, akkor esetleg tanácsra lehet szükségem, hogy mit kellene megnéznem feltétlenül
- roadtrip... bárhova Very Happy
- önvédelmi tanfolyam, egészségügyi tanfolyam, spontán állatmentés közben összefutnánk
- ha épp beköltöznél/kivennél egy lakást ott, ahol lakom airbnb céljából, vagy csak mert annyi pénz tulajdonosa lennél, hogy megteheted (nem ajánlom, hidd el, képes leszek lebeszélni téged erről a buta ötletről Very Happy )
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptySzer. Jan. 08 2020, 21:33
Első játékom a keresőmé. szívecske

Viszont egy játékot még szívesen bevállalok. A legjobb lenne talán múltas játék, mivel egy ideig a jelenben valószínű "el leszek rabolódva"(#szépmagyar).
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyVas. Jan. 05 2020, 12:44
Sziasztok!

Én is játékostársakat keresek. Így, hogy én jelentkezem itt, hátha nagyobb sikerrel járok. Pár embert már megkerestem, de még csak nem is válaszoltak az üzenetemre. Sad

Szóval szívesen játszom, szívesen ötletelek. Kérem csak olyan írjon aki valóban szeretne is játszani és megfelel neki egy magamfajta, nem túl egyszerű de szerintem sok lehetőséget rejtő munkával rendelkező lány. Még bontogatom a karakter szárnyait, szóval az elején lehet lassabb és döcögősebb leszek. Játékpartner keresõ - Page 18 2624752903


Ah, köszönöm. El is keltem! Játékpartner keresõ - Page 18 1471401822
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptySzomb. Jan. 04 2020, 20:39
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 18 1261330843

Beállok én is a játékpartnert keresők sorába, mielőt bárkit és bármit is meghirdetnék.
Elsősorban a lilák és a pirosak táborából szemezgetnék, de igazából bárkivel szívesen játszanék, ha találunk valami közös pontot (már pedig fogunk).  Wink

Örülnék egy nyomozó társnak, akivel kezdetekben akár megkeseríthetnénk egymást életét, jól megszívanhatnálak vagy akár fordítva. Vicces sztorik kerekednének ki.

Nem bánnám, ha lenne egy közvetlen (rendőr)főnököm, vele is érdekes szituk jutnak az eszembe.

Lehetnél akár az a rendőr is az őrsön, aki rájön, hogy ki vagyok: koránt sem az a profi rendőr, akinek mutatom magam, hanem egy maffiózó lánya.

Ezenkívül természetesen lehetnél egy bandatag apám kartelléből, vagy az a személy, akivel infókat küldök az apámnak. Az mégis, hogy nézne ki, ha közvetlenül apámnak szállítanám le azokat minden nap? Mi van, ha követnek??

Ellenségeket is szívesen látok, bizonyára van belőlük is egy pár.

Jöhetne valaki a múltamból, aki esetleg még az ártatlanabb énemre emlékeztet.

De ha valaki szerezné megalkotni valamelyik családtagomat (pl. valamelyik bátyám), azt sem venném rossz néven .

Ez csak pár kósza ötlet, de még van sok belőlük a tarsolyomban.
Ha megtetszett valami, netán szimpatikus vagyok, várom jelentkezésedet pm-ben. Smile

ÜDV! BROOKE
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptySzomb. Jan. 04 2020, 12:53
Helló!

Egy játékra vevő vagyok, lehetünk régóta havverok (vagy nem annyira régóta), együtt bulizósak,  kaland túrázósak, vagy pont kockafejek, és a barátság munkán kívülre is tovább terjedt, rajongunk a fegyverekért (zene, tánc, sport, lövészet, akár tudomány is), együtt voltunk az Akadémián és azóta is nyúzzuk egymás idegeit, dolgozhattam egy ügyön, amiben te is érintett voltál, vagy csak úgy összesodort az élet valahol és azóta sem váltunk igazán szét. Vagy lehetsz exem is, rájöttünk, nem működik, és arra is, hogy még tudunk egymással baráti viszonyban lenni ezek után is.
Vagy bármi más, amit el tudnál képzelni, jöhet!  Wink


Elkeltem!  Játékpartner keresõ - Page 18 1404455205  Köszönöm!  Játékpartner keresõ - Page 18 1471401822
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyPént. Jan. 03 2020, 20:26
Hello  Játékpartner keresõ - Page 18 1987965242

Egy játékra rabolható vagyok, állhatsz nekem modellt, míg én profi képeket csinálok rólad, vagy járhatunk egy edzőterembe, ahol az edzés végén mindig ellopod előlem az utolsó epres proteinszeletet, de az is lehet, hogy egy szórakozóhelyen találkozunk, ahol én próbálom valahogy átvészelni azt, hogy tönkrement a házasságom. Lehetsz akár régi barát, aki elkísér az ivászatra, de akár a feleségem rokona / barátja, aki le akarja üvölteni a fejem amiért megcsaltam a feleségem (khm... nem csaltam meg). Ha egyik sem fogott meg bármi más ötletre is vevő vagyok Játékpartner keresõ - Page 18 3673325056
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyCsüt. Jan. 02 2020, 18:32
Bár van lebeszélés alatt lévő játékom, szívesen bővíteném a palettát. Szívesen ötletelek és kezdek is Játékpartner keresõ - Page 18 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyVas. Dec. 29 2019, 13:49
Friss ropogós tanár úr is bedobná magát egy játékra Very Happy az ára egy pm.
mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 18 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 EmptyVas. Dec. 29 2019, 08:53
Helló!

Talán a honvágy, talán a téli szünet okozta minimális időtöbblet arra kényszerített hogy visszafogott (azaz kevés játékkal) jelenléttel, de megpróbáljak újra visszatérni a játéktérre, vagyis teszek még egy utolsó próbát.

Egyelőre nem áll szándékomban különösebb módon reklámozni magam, viszont, ha valakinek van kedve/szüksége egy makacs, harcias és határozott rendőrnyomozóhoz, aki szinte bármire képes, akkor várom a pm-ed. Smile
Szinte bármire vevő vagyok a sablonos ismerkedős játékokon kívül, annyira, hogy akár még egy bűnözővel is szóba álljak célom elérése érdekében (az ET-m elolvasása ajánlott).
Gyors játékot nem, viszont izgalmas szitukat annál inkább ígérhetek. Játékpartner keresõ - Page 18 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 18 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Játékpartner keresõ
Vissza az elejére 
18 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Kapcsolatkeresõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: