New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!)
TémanyitásThe Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!)
The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!) EmptyHétf. Ápr. 13 2020, 12:27
...Ronnie...

Play by:
Josh Mario John
Születési hely:
Passz.
Kor:
25-30x...
Lakhely:
Talán Brooklyn? Ne legyünk már annyira szétszórva...
Szexuális beállítottság:
Osztottunk, szoroztunk, mindenképpen csak HETERONAK tudnánk elképzelni!
Családi állapot:
Csak te tudhatod.
Csoport:
Művész
Történetünk:
A zenekarokról valahogy mindig a család, egy egységes, megbonthatatlan szövetség jut az eszembe. Valami ilyennek képzeltem egy normális családot. Aztán anyámat lecsukták drog birtoklásért és használatért, én meg alig huszonegy évesen, nincstelenül, egy szakadt farmerral, és fogadáson nyert, használt akusztikus gitárral a hátamon elzúztam Brooklynba. Egy ideig anyám húgáéknál csöveztem, de nem tűrték meg túl sokáig a minden ponton törvényekbe ütköző pofámat, szal' kirakták a szűrömet. Valamikor ezután, ezzel egy időben találkoztam először a kis majommal (Patrick) abban a brooklyni aluljáróban. Tulajdonképpen itt kezdődik a bandánk, a The Drunken Rats, a családunk története. Nyilvánvaló volt, hogy ha ezt az egész zenekarosdit komolyan gondoljuk, szükségünk lesz még tagokra. Dobos után nem is kellett túl sokáig kutatnunk, mintha az a rohadt karma is úgy akarta volna, egyszer csak berobbantál közénk. Annyit tudok, hogy egyszer kimentetted valami jókora szarból Patet. A kettőnk találkozása így lehetne annak a kis majomnak köszönhető. Ezt a részletet majd megdumáljuk! Ha túl érzelgős akarok lenni, azt kell, hogy mondjam, ti vagytok az a két fő az életemben, akik megmutattátok, hogy másképp is lehet élni. Hogy a család, mint olyan, nem mindenki életében van jelen már a születésétől fogva. Vannak olyanok, akiknek csak jóval később adatik meg. Nem tudnám megmondani, hogy miért, de mindig is volt közöttünk egyfajta ellentét. Mintha a mágnes két azonos oldalát össze akarnád illeszteni. Milyen költői vagyok...! Hogy is van? Két dudás nem fér meg egy csárdában... ? Ja, hasonlóképpen tudnám jellemezni a kettőnk kapcsolatát is. Józan állapotban még csak-csak megtűrjük egymás rusnya búráját, részegen már kevésbé. Nyilván azért tisztában vagyok azokkal a bizonyos erőviszonyokkal, s mivel te alapjáraton úgy nézel ki, mint a Hegylakó, nem húzok újat őfelségével, a közöttünk elharapódzó (v)iszony azonban egyre inkább kiéleződni látszik. Ki tudja mit hoz még a holnap, hogy mikor pattan el a cérna? Általában Patrick az, aki ezekben a feszkós helyzetekben magára ölti a bírói talárt, és igyekszik elsimítani a gázos helyzeteket. Hirtelen robbansz, és én ezt többnyire ki is szoktam használni, imádom húzni az agyadat. Unaloműzés, vagy csak szimplán jót szórakozom a látványon ahogy vörösödik a fejed? Mindenesetre valami oka kell, hogy legyen annak, hogy az utóbbi időben a hormonjaid úgy viselkednek, mint egy menstruáló nőé. Gáz van otthon? Anyagi okok? Belekeveredtél valami illegális szarba, amiből nem tudsz megpattanni? Vagy egyszerűen csak nem jutsz muffhoz? Jó lenne, ha kinyitnád a szád és beszélnél róla! Ha a családodnak nem mondod el, hogy szarban vagy, akkor mégis kire akarsz támaszkodni? Rezeg alattunk az a bizonyos léc, egyre sekélyebb vizekre tévedünk. Most kell eldöntened, hogy mész, vagy maradsz!

Természetesen a cél valami olyan lenne, hogy Ronnie beszéljen a srácoknak arról, mi a helyzet, mi az ami a szokottnál is jobban megborította. Ezt a részét a történetnek igazából rád és a fantáziádra bíznánk, csak egyeztess róla velünk. Azt szeretnénk, hogy mint feltörekvőben lévő rock együttes, beivódjon a nevük a közismeretbe. Igazából fokozatosan akarnánk őket befuttatni. Jó lenne velük megtapasztalni, végigzongorázni a hírnévvel együtt járó előnyöket, és betekintést nyerni a sötétebb oldalába is, amiről senki nem beszél. Koncert turnék, sztár botrányok, pénz, etc...

Mi biztos, hogy Patrickel kitartunk! Ha nem vagy egy villám reagoló, nem fogjuk érte a fejedet venni, időnként -mostanában sajnos inkább ez a jellemző-, mi is lelassulunk. Akár több hétre is. Ezeknek nem ihlet hiány az oka, inkább egyéb magánéleti elfoglaltságok, hiszen a játék mellett az életünkben is igyekszünk rendet tartani, több-kevesebb sikerrel Laughing Amennyiben neked ez nem jelent problémát, és tolerálód, ha esetleg több hétig állnak játékok, s persze látsz fantáziát Ronnieban, ne habozz regisztrálni vele!  The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!) 690269075   The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!) 560292900  Mi várunk Téged, ez egészen biztos!



Csodás neved Elkelt!

Play by:
Passz! Akit csak gondolsz!
Születési hely:
Rád bízom.
Kor:
25-30
Lakhely:
Mivel egy garzont bérelünk, Brooklyn
Szexuális beállítottság:
A karakter férfi. Bi-nek gondolnám, de akármit is mond, a férfiakhoz még mindig jobban vonzódik.
Családi állapot:
Mikor mi.
Csoport:
Művész
Történetünk:

Te vagy az elfuserált együttesünk basszus gitárosa. Egy brooklyni nyomorult kis garzont bérelünk. Elmondásod szerint nagyon irigyled a szókimondóságomat, azt hogy mennyire karakán és olykor -elég sűrűn-, forrófejű vagyok. Ha nézeteltéréseink akadnak, te sokkal hamarabb kiállsz mellettem, mint a dobosunk, Ronnie. Abszolút semmi bajom a szexuális beállítottságoddal, de az rohadtul fel szokott húzni, hogy sűrűn cserélgeted a hímringyóidat. Utálom, hogy állandóan valami idegenbe botlok a lakásban, és nem tudok elmenni nyugodtan még a retyóra sem, mert valaki állandóan a fürdőben van, vagy lépten nyomon alsónadrágokba botlok, felzabálják a hűtőt meg hasonlók. Talán itt lenne az ideje valamelyikünknek lépnie? Ronnie egyébként az egyik buli után betépve elkotyogta, hogy bejövök neked. Nem vagyok homofób, de azóta tartom veled a biztos két lépés távolságot. Nem akarom, hogy valamit félreérts és azt hidd van remény.

Az úriemberre is igaz az, ami a managerre, szabadon alakítható. Csak ahhoz a néhány dologhoz ragaszkodom amiket fentebb leírtam Wink



F-O-N-T-O-S!!!!

Az együttes átszerveződés alatt áll!!! Valószínűleg meghirdetésre fog kerülni egy női menedzser, ahogyan szükségünk lesz olyan tagra is a bandában, aki elektromos gitáron tolja. Ők még kiforró félben vannak. A fontos most Ronnie megérkezése lenne. Akár még az is lehet, hogy ha Ronnie megérkezett, immáron együtt, hárman összedugjuk az okos kis fejünket, és az alapján írnánk meg a maradék két főt, akik még hiányoznak, és mindenképpen elengedhetetlenek a banda életében! Smile
mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!) Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!) Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!) 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!) BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!) RadI7tr
 
The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cory & Adrian - A romok alatt még süt a nap...
» Drunken Truth • Tae Oh&&Allie •
» like some drunken Elvis singing
» drunken conversation with mommy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: