One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Helyszínigénylés

Játékpartner keresõ EmptyAlexandra Ruud
Today at 6:41 pm

Flor&Dorian - all goes wrong

Játékpartner keresõ EmptyFlor Sanchez Moreno
Today at 6:11 pm

Rae & Flor - SMS

Játékpartner keresõ EmptyFlor Sanchez Moreno
Today at 6:07 pm

Munkahelyi ismerkedés

Játékpartner keresõ EmptyMilo Rosewoods
Today at 5:54 pm

Ash & Sofia - party in the U.S.A.

Játékpartner keresõ EmptyAsher Fawkes
Today at 5:20 pm

Sebby a nagy tesó

Játékpartner keresõ EmptyAlexandra Ruud
Today at 5:05 pm

Eliott & Marissa

Játékpartner keresõ EmptyEliott K. Norwood
Today at 4:39 pm

| Mirabell & Thaddeus |

Játékpartner keresõ EmptyMirabell Wagner
Today at 1:36 pm

Am I in big trouble?

Játékpartner keresõ EmptyAveline Everhart
Today at 12:22 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 28 25
Diákok 37 30
Törvényszegõk 14 26
Bûnüldözés 10 14
Hivatal 5 7
Üzlet 14 17
Oktatás 7 5
Munkások 16 11
Egészségügy 13 14
Összesen 144 149
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots

Amicia Cole, Aveline Everhart, Dorian J. Lester, Dylan Welsh, Henry H. Marsh, Keira Kerrigan, Marissa Grey, Mathias Burke, Milo Rosewoods, Myna Rosegold, Pavel S. Dragunov, Piper Ashby, Sofia I. Basora, Wayne Winston

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Játékpartner keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Szept. 20, 2019 12:48 pm

Szióka mindenkinek, felavatnám karakterem, az első játékkal, nyugi nem harapok Very Happy

Alexandra Ruud
Bûnüldözés
Play by :
Alissa White-Gluz
Kor :
30
Foglalkozás :
Magánnyomozó
Hozzászólások száma :
15

Játékpartner keresõ Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzer. Szept. 18, 2019 1:08 pm

Már nem tudom, ki kelt el, ki nem, és nem is lesz túl részletes hirdetés, de egy-két játékot be tudnék vállalni, még ha az utóbbi időben dögrováson vagyok is, üzenetváltásban azért még egyezkedhetünk. Very Happy
Akár a régi katonai múltjából, akár a korábbi személyes életéből, vagy a mostani munkájából (mint felbérelhető testőr és biztonsági szakértő) adódóan szívesen fogadnék potenciális játékostársakat-szálakat. Játékpartner keresõ 4146035580

Lucas Rowe
Munkások
Play by :
richard armitage
Kor :
44
Foglalkozás :
ex-marine, bodyguard
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Szept. 15, 2019 7:44 am

Egy játékot én is keresnék.
Akár kisgyerek mellé gyerekorvosnak,akár hirtelen sérülést ellátni amig a mentö megérkezik,akár csak egy kávét bedobni,mert már ismerjük egymást egy ideje.Sok a lehetőség. Játékpartner keresõ 560292900

Vittek, köszönöm. Játékpartner keresõ 4146035580

Mirabell Wagner
Egészségügy
Play by :
Monica Belucci
Kor :
46
Foglalkozás :
Újszülött- és gyermekorvos
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Szept. 14, 2019 11:07 am

Hahó, eladó, kiadó az első játékom. Smile

Manhattanben élek, ott is nőttem fel.
Táncművész lennék, bár jelenleg a kispadon ücsörögök a váll sérülés miatt.
Lehet velem csajoskodni, utálkozni, talán még bulizásra is rá tudsz venni. De ha csak ülni akarsz velem szemben és gyakorolni az arcmimikád játékát, hát próbáljuk meg. Wink

Zoya Thornton
Mûvészet
Play by :
Ebba Zingmark
Kor :
26
Foglalkozás :
Táncos
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Szept. 14, 2019 12:06 am

Sziasztok!

Keresem leendő játékospartnereim. Plot szempontjából azt hiszem nem lesz probléma, elég sokoldalú személyiség vagyok. Játékpartner keresõ 2451935670 Igazából ezáltal kikötéseim sincsenek, kötetlenül bárkinek örülök: barát, ellenség, áldozat Játékpartner keresõ 1261330843 , de egy elmedokinak is örülnék, örülnénk... Játékpartner keresõ 2624752903

Ha valaki kedvet kapott hozzánk, csak egy pm az ára! Játékpartner keresõ 1987965242

Thaddeus Darnell Wright
Munkások
Play by :
James McAvoy
Kor :
35
Hozzászólások száma :
17

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Szept. 13, 2019 9:50 pm

Slav squatting szakkört indítok, a dresszkód Adidas
Akarom mondani, egy (1) játékom most fél áron kapható Very Happy

Lyubek Ivanov
Törvényszegõk
Play by :
Jon Bernthal
Foglalkozás :
az Interpol 194 országban körözi, az foglalkozás?
Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Szept. 13, 2019 7:55 am

Sziasztok! Játékpartner keresõ 1987965242

Játékostársakat keresek, ötletekkel nincs gond, miként lehetne összehozni engem másokkal, szerencsére elég közvetlen vagyok és barátságos és nyitott. A legkönnyebben a Woodhaven House pubban futhatunk össze Queensben, de ez lehet alapja is egy későbbi találkozásnak is akár, legyél akár nő, akár férfi. Elsősorban művészi beállítottságú vagyok, szeretek rajzolni, írni, na meg modellkedni is. Szeretek csacsogni mindenkivel, de ha látom, hogy valaki inkább nyugalmat szeretne, őt nem fárasztom magammal természetesen, de ő valószínű nem is engem keres akkor.
Ha nincs ötleted, de játszanál, akkor szívesen találok ki én miérteket is, csak írj bátran!

Myna vagy Tündérvirág, amelyik jobban tetszik Játékpartner keresõ 690269075 Játékpartner keresõ 2624752903

Myna Rosegold
Diákok
Play by :
Kirsten Zellers
Kor :
21
Foglalkozás :
Pultos/Pincérnő
Hozzászólások száma :
25

Felhasználó profiljának megtekintése Online
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Szept. 01, 2019 1:08 am

Sziasztok Játékpartner keresõ 4146035580

Eladó-kiadó az első játékom, csak egy PM az ára. pancsi

Jeremy Wallace
Egészségügy
Play by :
David Ames
Kor :
27
Foglalkozás :
Rezidens - Általános sebészet
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Aug. 31, 2019 11:15 pm

Sziasztok!
Mint friss préda keresném első játékomhoz a megfelelő társat Very Happy
Lehetsz például:
- egy volt iskola társ
- szintén gólya a Columbia-n
- felsőbbéves egyetemista
- szomszédnéni/bácsi/fiú/lány
- visszajáró éttermi vendég
- családi jó barát
- vagy az eer és egy ilyenféle ötletem közül bárki! Ha esetleg megihletődtél és kedvet kaptál akkor feltétlenül írj, mert nagyon várlak Játékpartner keresõ 2624752903

Angelína Aurelía García
Diákok
Play by :
Jasmine Villegas
Kor :
18
Foglalkozás :
Diák
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Aug. 30, 2019 11:24 pm

Sziasztok!
Van bőven szabad kapacitásom, így úgy gondoltam, hogy aki meg akar ismerni egy igazi maffia vezért annak most nyílt napot tartok. Very Happy
Na jó nem, de ha tényleg érzel magadban ambíciót arra, hogy megismerj akkor jelentkezz. De azt is el tudom képzelni, hogy fotó sorozatot szeretnél csináltatni New York egyik legismertebb fotósávval, jutányos áron, vagy pedig együtt dolgozunk egy projekten.
Vagy B; az egyik emberem elszúrt valamit vagy belekeveredett valamibe, amibe nem kellet volna, és hát te kéred rajtam, számon, vagy legalábbis próbálod.
De bármit nagyon szívesen meghallgatok, biztos vagyok benne, hogy remek játékot tudunk összehozni. Nyugi nem harapok… nagyot, csak ha akarod. Wink

Lana Dumarché
Törvényszegõk
Play by :
Haley Lu Richardson
Kor :
23
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzer. Aug. 28, 2019 5:00 pm

Szóval itt is jó napot kívánok mindenkinek

Mivel társasági lény vagyok és szinte egy napot sem bírok ki egy jóarc mellett, így elkélnének olyan emberkék, akik elviselik a beteg humoromat, a nyers önkifejezésemet és a sokak számára elítélendő életmódomat.

Bárkit szívesen várok, aki néha beugrana velem egy hamburgerre a sarki gyorskajáldába vagy akárcsak segítene megvenni pár új ecsetet a művészellátóban. Ezen kívül szívesen fogadok ügyfeleket is, akik különböző kérésekkel fordulnának hozzám, ha személyre szabott festményt, verset vagy novellát szeretnének kérni Smile Megfizethető árakon dolgozom.

A szerelmi életem elég zavaros és bonyolult a hálózat így nem lepne meg az se ha felbukkanna pár dühös ex, esetleg olyan, akiből sose lett semmi, de szörnyen bunkó módon otthagytam őt egy vacsoránál vagy elfelejtettem érte menni, mikor megígértem neki, hogy este hatra már a háza előtt fogok parkolni.

Legfőképpen pedig egy lakótárs kerestetik, mert New York albérleteit megfizetni egyedül egy hozzám hasonlónak egyenlő a lehetetlennel. Előny, ha tudsz főzni, ráadásul jól is és a takarítás sem nagy ellenséged. A jó társaságot én garantálom Very Happy

Kompromisszumokat szívesen kötök, bármilyen részletet változtatok és az ezen kívül felsorolt ötletekre is nyitott vagyok, ha bárkit megihletne Mateo kicsit eszement személyisége.

Ha szimpatikus vagyok, dobj csak meg egy levéllel és megbeszélünk mindent. Gyorsan szoktam reagálni a levelekre és a játékokhoz kapott új hozzászólásokra is :muhaha:

Mateo Lewis
Mûvészet
Play by :
Avan Jogia
Kor :
24
Foglalkozás :
Nothing
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzer. Aug. 28, 2019 9:54 am

Sziasztok!

Úgy érzem, elbírnék még néhány játékot és szívesen alakítanék ki új szálakat is. Játékpartner keresõ 2624752903

Aston mentősként dolgozik elsősorban Queensben, de sokszor megfordul Manhattan és Brooklyn utcáin, kórházaiban is. Elképzelésem szerint egészségügyi dolgozókkal kifejezetten sok kapcsolata van, például:
- egy iskolába jártak.
- akár annyit dolgoztak együtt már, hogy kialakult köztük egy jó (vagy ellenséges? Igazából bármilyen...) viszony.
- épp öt perces szünetüket töltik a kórház kávézójában és jó ilyenkor beszélgetésbe elegyedni.
- Aston sem teljesen egészséges és a kolléga típusú kapcsolat helyett páciens-doktor helyzet alakul ki.

Szülei meglehetősen balhésak, sok embernek tudnak ártani, becsapják, kihasználják, meglopják őket és lehet, hogy éppen Veled is ezt tették. Teljesen jogosan kérnéd számon Astonon (kit neve kötelez), és ez talán elég is ahhoz, hogy beszélgetés alakuljon ki, onnantól pedig bármi lehet. Smile

Ezek mellett akármilyen más jellegű játékban is örömmel benne vagyok, csak nekem most így ezek jutottak eszembe hirtelen. Játékpartner keresõ 491470528

Aston Miles
Egészségügy
Play by :
Dylan Sprouse
Kor :
26
Foglalkozás :
Mentőtiszt
Hozzászólások száma :
81

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Aug. 24, 2019 11:30 pm

Elkelt

Emily Abernathy
Oktatás
Play by :
Elle Fanning
Foglalkozás :
Nyelvész
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Aug. 24, 2019 11:40 am

Sziasztok!

Bedobnám Taytumot játékokra. Igazából bármi jöhet, de ötletekkel is tudok szolgálni.
Elképzelések:
a) Valaki, aki igazságszolgáltatási, rendőri körökben mozog, akár egy ártalmatlan találkozás folyamán is foghat szimatot vagy épp ellenkezőleg, egy másik, kevésbé kegyetlen oldalam ismeri meg, s aztán derül fény dolgokra, ebből pedig kialakulhatnak a bonyodalmak.
b) Valaki, aki kész belekontárkodni életembe, amit eleinte biztosan rossz néven veszek majd, de nyitott leszek az új dolgokra s igazából ezáltal hajlandó lehetek a változásra, hisz a bűntudatra is képes vagyok, csak egymagam képtelen vagyok kilépni ebből az ördögikörből.
c) Valaki, aki szemtanúja lesz különös és nagyon is illegális kényszeremnek, és ezáltal valamiféle elrabló és elrabolt kapcsolat sztori alakulhat ki.

Egyikhez sem ragaszkodom, nyitott vagyok mindenre. Ha tán hasonló kaliberű társat keresel játékra vagy csupán érdekelnek a felsoroltak, dobj egy pm-t! Wink

Taytum Pepper
Törvényszegõk
Play by :
Cara Delevingne
Kor :
26
Foglalkozás :
Fantomkép rajzoló
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyCsüt. Aug. 22, 2019 1:08 pm

Sziasztok! Játékpartner keresõ 1987965242

Első játékomra keresnék bátor jelentkezőt vagy jelentkezőket. Smile
Ahol összefuthatunk: a Central Park Állatkertben, ahol gondozóként dolgozom vagy a New York Egyetemen, ahol állatorvosnak tanulok Játékpartner keresõ 4146035580
Amit érdemes tudni rólam: kissé félénk vagyok, van egy pár fóbiám, amiket próbálok leküzdeni; többek között az idegenektől is beparázok, de igyekszem kedves lenni mindenkivel   Játékpartner keresõ 2451935670

Ezen felül szívesen plotolok, akár lakótársakról, munkatársakról vagy szaktársakról is lehet szó nemtől függetlenül Smile

"Don't be so Shy" jeligére várom a PM-eket! Játékpartner keresõ 3673325056

Grace E. Hoover
Diákok
Play by :
Bella Thorne
Kor :
21
Foglalkozás :
állatkerti gondozó
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzer. Aug. 21, 2019 9:42 am

No hát első játékom eladó! Smile Szeretnél valakit, aki pattog  melletted és mindenről megvan a véleménye? Valakit, aki életedben is lelkesen gondolkodik azon, hogy milyen lehet a tüdőd és örömmel felvágna, ha arra kerül a sor? Valaki olyat, aki folyamatosan elfelejti befizetni a számláit, ezért hozzád jár zuhanyozni? Valakit, aki furcsa japán kajákat főz neked vagy valakit,aki folyton beleszájal a munkádba?
Ha a válaszod igen, keress bátran pm-ben!
(Tényleg nem bántok senkit és majdnem kedves vagyok, szóval szeressetek. Játékpartner keresõ 1159569709 )

Lenore Furukawa
Bûnüldözés
Play by :
Hirose Suzu
Foglalkozás :
Igazságügyi orvorsszakértő gyakornak
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Aug. 20, 2019 5:58 pm

Sziasztok!

Egy próbát téve ide is írok. Hogy játékokkal ne csak a családom zaklassam majd, várom bárki jelentkezését.
Gyerekként kissé meg van kötve a kezem, de priviben ki okoskodhatunk bármit, szüleim elől pedig szépen elsunnyogjuk majd.
Van lehetőség bárkivel összefutnom, ugyanis tervezem, hogy egyik nap egymagam lépek az utcára, mint igazi nagy lány, sőt a szökésre is hajlamos vagyok/leszek. Még egy izgalmas elrablós sztoriba is benne volnék, mint Eddie és Chloe kalandjai a Hickben. Wink 10 évesen könnyen manipulálható vagyok, de önvédelemből tudok harapni és karmolni.

Akinek kedve, ötlete vagy egy szelet csokija van, írjon és gondnélkül beülök mellé abba a bizonyos furgonba, annak reményében, hogy elvisz DisneyLandbe. Wink

Charlotte M. West
Diákok
Play by :
Raegan Revord
Kor :
10
Foglalkozás :
Tanulok
Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Az őrangyalod   Játékpartner keresõ EmptyKedd Aug. 20, 2019 5:13 pm

Sziasztok!
Beállok én is a sorba, és játszótársat keresek magamnak. Dalton rendőr, egy igazi jófiú, aki nem veti meg a szabadságot, a motorozást, a country, jazz- és rockzenét, és aki mellett mindig, minden körülmények között biztonságban lehetsz - hacsak ő nem jelent rád veszélyt. Ez igaz a gyengébbik nem tagjainak számára. Wink
Szóval bárki jelentkezhet játékra, akinek felkeltettem az érdeklődését, vagy ha partnert keresel, és gondolod kezdhetnénk egymással valamit, akkor írj bátran. Elsősorben hölgyek jelentkezését várom, de úriemberek is írhatnak, tehát lehetsz rosszfiú, akinek számolnivalója van velem, vagy egy nő, aki partnert keres együtt lógáshoz, nem zárkózom el semmi elől. Smile
Vendég

Anonymous
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Aug. 18, 2019 2:50 pm

Desange W. Trevino írta:
Ön nem retten meg a Bronx bandáitól? Napi szinten hallucinál? Nem veti meg a bisztróasztalok alatt lebonyolított, igen jövedelmező ügyleteket? Akkor Ön, igen, ÖN a megfelelő jelölt a számunkra! Hívjon az 1-100-420-BLAZE számon MÉG MA!

Amennyiben már csak egy gettó bandából szabadult drogdíler hiányzik az életedből, blingeld a hotline-t. Jár mellé ingyen Arisztotelész-idézet, meg egyéb életbölcsességek, amiket emberünknek bőven volt ideje kiagyalni a Rikers rácsai mögött.

Íme ismét az idegesítő, gyanús reklám, ami kéthavonta visszatér a kábeltévétekre Very Happy

Desange W. Trevino
Törvényszegõk
Play by :
Jeffery Lamar Williams
Foglalkozás :
díler, strici
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Aug. 16, 2019 12:30 pm

Hali!  Smile
Én is játékostársat keresek, szóval aki ráér és lát némi lehetőséget abban, hogy összefusson egy színészpalántával akkor itt a lehetőség rá. Rengeteg érdekes hobbim van szóval az egyik közül akár még választhatsz is és megláthatjuk milyen együtt kosarazni, túrázni, úszni és stb.  cukika
Ha felkeltettem az érdeklődésedet nincs más dolgot mint küldeni nekem egy pm-t "Fura hobbik és szokásaink" címmel. - Na jó csak viccelek, de remélem átment a lényeg. Very Happy

Arian Moorcock
Média
Play by :
◖Thomas Hayes
Kor :
22
Foglalkozás :
◖színész és egyetemista
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyCsüt. Aug. 15, 2019 3:42 pm

Halihó! Laughing
Elég fura egy eset vagyok, szóval meghagynám a lehetőséget arra, hogy Te válassz ki engem játékostársadnak Very Happy

Disszociatív lelki zavarral rendelkezem, vagyis két személyiségem van. Ha "mázlid" van - és kellőképpen felbosszantasz, összezavarsz - láthatod akár mindkettőt is.

Renee - vicces, okos, enyhén "kockás" beütéssel, aki már egy pohár rozétól jól van,

Vivian - akaratos, függő, ördögien merész és veszélyes némber. Nem mellesleg most már valamiféle fegyvert is hord magánál.. Játékpartner keresõ 1811199453  

Ha megtetszett bármelyik énem is, ne habozz írni! Renee lelkesen várja, Vivian meg ígéri nem harap nagyot. Rolling Eyes

Renee Martin
Diákok
Play by :
lily james
Kor :
22
Foglalkozás :
future facility manager
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Aug. 13, 2019 10:17 pm

Mivel eltűntek az egyik játékostársam, ez a keresés újra él Játékpartner keresõ 4146035580

Flor Sanchez Moreno írta:
Sziasztok!  Játékpartner keresõ 1987965242

Keresnék egy olyan személyt, akivel előhozhatom Flor környezet-, természet-, és/vagy állatvédő oldalát. Játékpartner keresõ 4146035580
Lehetsz újságíró, aki olyan cikken dolgozik, ami ezekhez kapcsolódik  Játékpartner keresõ 4146035580 , de akár radikális állatvédő is, akinek már meggyűlt a baja e mait a hatóságokkal.  Játékpartner keresõ 4146035580

Egy kis kapcsolódási pont a karival:
Flor az EPA-nál (környezetvédelmi hivatalnál) dolgozik, így sok olyan dologba lát bele, ami rombolja a környezet, és látja, hogy milyen eszközökkel lehetne csökkenteni a károkat, csak nem mindig áll módjában ténylegesen megakadályozni a szennyezéseket  Sad

Aktív játékot tudok ígérni annak, aki vállalja ezt a szálat. Játékpartner keresõ 4146035580 Játékpartner keresõ 1471401822

Várom a kedves játékospartnert! Játékpartner keresõ 2624752903  Csak egy pm-be kerül  Játékpartner keresõ 87422597

Játékpartner keresõ 3672866238

Flor Sanchez Moreno
Oktatás
Play by :
Mariana "Lali" Espósito
Kor :
29
Foglalkozás :
EPA-nál környezetmérnök, besegít a Rosa Italian Cafénál (és spanyolt oktat privátban)
Hozzászólások száma :
286

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Aug. 13, 2019 4:40 pm

Egyetemi filozófiatanárnő,egy öt éves kislány anyukája játékostársat keres. Játékpartner keresõ 2496992409

Megleltem a játszótársam, köszönöm. Játékpartner keresõ 2624752903

Crystal Bretwood
Oktatás
Play by :
Yvonne Strahovski
Kor :
31
Foglalkozás :
egyetemi tanár(filozófia)
Hozzászólások száma :
16

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Aug. 10, 2019 2:04 pm

Halihali Very Happy

Drága kicsi fiam a városba - és kontinensre - érkezése alkalmából keres magának egy, maximum két főt játék címszó alatt Játékpartner keresõ 1735856013

Amit Hanról tudni érdemes.:
- nem egy túlzottan nyitott személyiség - még - de nem is remete Játékpartner keresõ 2081954265
- folyamatosan elemzi az embereket, ezért olyan mintha "csúnyán nézne" Játékpartner keresõ 560292900
- szűkszavú és távolságtartó - de fejlődőképes - Játékpartner keresõ 199984066
- szereti a sütit  Játékpartner keresõ 2528009420
- imád kosarazni
- értelmes, "túltanult és művelt"

Ifjoncomnak a jövőben iskolába szükségeltetik beiratkoznia, muszáj emberi kapcsolatokat teremtenie. Tehát szüksége lenne barátokra... nem barátokra és társaikra Játékpartner keresõ 2648614545 Játékpartner keresõ 2246991929

Postaláda nyitva cukika

Xia Renhan
Diákok
Play by :
Wang Yibo
Kor :
17
Foglalkozás :
Tanuló
Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Júl. 21, 2019 3:00 pm

Halihó! Játékpartner keresõ 4146035580

Ahogy összeírtam a játékaimat, rá kellett döbbennem, hogy egyrészt lenne még helyem 1-2 új körnek, másrészt pedig csak nőkkel van játékom, ami persze nem baj, de a változatosság kedvéért jó lenne valami férfi-társaságot szerezni.

Ami így konkrétan eszembe jutott, az az, hogy – khm, khm – bizonyos okok végett Bellamyt kötelezően terápiára járatják. Némi depresszión és nárcizmuson kívül nincs olyan nagy baja, de ezeket ha Ő le is nézi, a főnökei kevésbé, úgyhogy ja. Keresnék egy pszichológust/pszichiátert; nem tudom, ki foglalkozik ilyesmivel, úgyhogy inkább nem írnék rá mindenkire a listából. Játékpartner keresõ 4146035580 Nem muszáj konkrétan rendőrséginek lennie, sőt, Bell talán jobban is örülne az ellenkezőjének.

Ezen kívül is vállalok még kört az említett, nagyon maximum három új játék erejéig; az ismerkedős köröket nem szívlelem annyira, meg Bell nem az a biztató küllemű típus, úgyhogy a legjobban annak örülnék, ha a partnerek a munkájából kifolyólag kívánnának találkozni vele, de egyébként szívesen beillesztek mást is, ha van valami alapja a dolognak. Rolling Eyes

Egy PM meg egy ima az ára, hogy ne felejtsek el visszaírni. Játékpartner keresõ 4007189020

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

I'm sorry for everything
From the second that I was born it seems I had a loaded gun
oh everything I've done
OH, I SHOT, SHOT, SHOT A HOLE THROUGH EVERY SINGLE THING THAT I LOVED

Bellamy West
Bûnüldözés
Play by :
Michael Fassbender
Kor :
44
Foglalkozás :