Concrete jungle where dreams are made of there's nothing you can't do

üdvözlünk a livin in new york oldalán
Lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arccsere
Felhasználónév:

Jelszó:

Csak csendben, csak halkan
Új posztok
Tessa x Jamie - Secrets without hurts
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
James D. Woodward Today at 11:09 pm

Elkészültem az előtörténetemmel...
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Evelyn Hopkins Today at 9:37 pm

Scatha & Nelson
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Scatha Krilza Today at 6:46 pm

Cher & Aaron ~ mistique night
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Aaron Bennett Today at 3:21 pm

Mia & Brandon - The Hand of the Fate
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Mia Hamilton Today at 1:28 pm

It’s fun to be a box of cats - Candy & Theo
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Candice Lovell Today at 11:34 am

Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Noel Bartlett Yesterday at 9:39 pm

Ben és Flor
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Flor Sanchez Moreno Yesterday at 9:36 pm

Lotte & Shane - The new beginning
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Charlotte Green Yesterday at 8:17 pm

Ki van itt?

Adriana Lane, Blake Blaese, Dave Connor, Evelyn Hopkins, James D. Woodward, Lena Caldwell, Nelson Wang, Nora Weston

Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Játékpartner kereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Egészségügy
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Reese Whiterspoon
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
30
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Ortopéd sebész
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
10

Re: Játékpartner kereső
Vas. Május 06, 2018 7:32 pm
Haliho!

Játékostársat keresek. Ötletem nincs, de sok mindenre vevő vagyok.
Sajnos Syl férje miatt nagyon mozogni nem tudok, de biztos vagyok benne, hogy ki tudunk találni valamit.

Jelentkezéseket pmben várom.
Vissza az elejére Go down

Munkások
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• alicia vikander
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• táncos
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
33

Vas. Ápr. 29, 2018 10:12 pm
Szia Mindenki!

Ügyes-bajos dolgaim úgy alakulnak, hogy 1-2 játékra még kapható vagyok - inkább heti 1-2 reago játékra, nem pedig napi több reagosra. Very Happy
Ha valakinek lenne kedve játszani, akkor ahol megtalálható vagyok általában (természetesen más is megbeszélhető, ezek csak felvetések):

§ Boorkly, Peyton's Play Pen, itt dolgozom táncosként, tehát, ha valaki betévedne ide, kijátszhatunk valamit;
§ tervben van, hogy a New York University Rory Meyers College of Nursing hallgatója lennék, ha az élet is úgy hozza, úgyhogy az egyetem környéke is szóba jöhet;
§ emberből vagyok én is, van két lábam, az utcán is szoktam járkálni, ezért aztán ott is összefuthatunk véletlenszerűen, legyél bárki;
§ hobbim a fotózás és a rajzolás, szóval egy parkban is találkozhatunk unalmas óráimban;
§ ezeken kívül is bármit megbeszélhetünk, csak néhányat lehetőséget ötletként felvetettem;
§ +1 a bárban a főnököm alvilági figura (én viszont nem), ezért bármi törvényszegő figurával össze lehet hozni bármit
§ +2 rendőrségi informátor vagyok    

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Bob Morley
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
29
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
A maffia tartja a markában, de pénzt kap érte: Tolvaj, kereskedő, mindenes...
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
3

Vas. Ápr. 29, 2018 7:51 pm
Sziasztok Smile
Én is játékostársat keresek, mint itt általában. Very Happy
Ha elolvasod a karakterlapomat, megbizonyosodhatsz róla, hogy milyen emberekkel tudok igazán belecsapni a lecsóba. Ha maffiózó vagy, és adsz melót, esetleg te is abba a masszázs szalonba dolgozol, ahol a hugom, akkor nagyon örülök neked, de ha van bármi ötleted, hogy hogyan tudjuk összeegyeztetni a történeteinket, azt is szívesen elolvasom. Szóval ha van kedved egy játékhoz, várom jelentkezésed.

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Jeon Jungkook
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
30
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Tolvaj, meg bármi amihez kedved van
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
47

Pént. Ápr. 27, 2018 9:41 pm
Sziasztok!
Nem is olyan régen több játékba is belekezdtem - nagyrészt megvalósítva az eddigi ötleteket -, ám egy kicsit én is meg talán a partnerek egy része is inaktiválódott, most viszont szeretnék úgy rendesen belevágni a dolgokba. Így akinek van kedve ötletelni, az dobjon meg egy pm-mel. Nem fogja megbánni.
Bármire vevő vagyok.

Művészet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Willy Cartier
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Festő
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
5

Pént. Ápr. 27, 2018 2:38 pm
Üdv!

Egy olyan hölgyeményt keresek, aki kiszakadna az unott hétköznapokból, esetleg már elege van a szürke házasságából és egy kis izgalmat akar, vagy éppen megőrül a művészetekért... Ha magadra ismersz egy kicsit is, keress meg, ígérem, nagyot harapok!  Wink

Ami a kalandot illeti, lenne pár konkrét ötletem, de új meséket is szívesen látok! Smile
- magányosan sétálsz hazafelé, mikor az egyik kirakat ablakán megpillantasz egy hirdetést. "Múzsa kerestetik." Jól látod, egy gyönyörű hölgyet keresek a nagyvilágban, kinek szépségét a vászonra önthetem, s tovább ajándékozhatom egy jótékonysági esten, ahova a kisasszony is velem tartana. Megfordult a fejedben, hogy jelentkeznél, hátha kiválasztanak? Ne habozz, a szerencse ma Neked kedvez!
- a kairói tavasz forróbb és perzselőbb a pokolnál is, de Te valamiért mégis vágysz oda, vágysz valami különlegesre, valami újra. Hogy ott festenélek le Napimádatkor a természet lágy ölén, a komor hegyláncok ölelésében? Ha ezt szeretnéd, ám legyen! Ehhez azonban velem kell tartanod egy nagy utazásra, vagy éppen ott hoz össze minket a Sors. Ki tudja? Még jól is elsülhet! Ám jól vigyázz! A magányos lejtők talán nem is annyira magányosak...

- az egyik tanár megbetegedett, s engem hívtak el az egyetemre amolyan vendég előadónak. Épp oda, ahol Te is tanulsz. Mint a filmekben, körbeüljük a modellt, viszont ez nem csupán egy átlagos festegetés lesz, hiszen az egész művészetnek egy új oldalát mutatom meg Neked. Hogy érdekelne a titkom? Tanulni szeretnél tőlem? Várlak szeretettel a kis rezidenciámba, ahol  majd olyan dolgokat mutatok Neked, melyek örökre megváltoztatják az életed!

Ha bármelyik felkeltette az érdeklődésed, vagy kitaláltál valami újat, csak dobj egy PM-et! Nagyon várlak!  

Khaine

A hozzászólást Khaine al'Thannis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 30, 2018 6:59 pm-kor.

Diákok
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Camila Mendes
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
6

Vas. Ápr. 22, 2018 3:20 pm
Egy jóbarátnő vagy éppen egy ellenség, iskolában, vagy egy bárban, ahová beszöktem? A lázadó énem vagy a nyugodt és kiegyensúlyozott Noreen?  Egy hétköznapi jelenet a parkban vagy akár egy nem mindennapi, izgalmas kaland? Bármi lehetséges, csak keress meg PM-ben! Bárki is légy izgatottan várom a játékunk. Twisted Evil

Munkások
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Carmella Rose
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
25
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Táncos - szélhámos
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
7

Kedd Ápr. 17, 2018 9:35 am
Sajnos, akikkel beszéltünk arról, hogy jó lenne játszani, eltűntek.
Így hát ismét keresek valakit, aki játszana egyet velem. Smile

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Zoey Deutch
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
játékfejlesztő/hacker
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
10

Hétf. Ápr. 16, 2018 2:15 pm
Na megint én Laughing

Máshol már láttam ilyet és gondoltam ha már a hegy meg Mohamed nincsenek jó viszonyban jövök én és Mohamed alá fektetem a hegyet...röviden fogalmazva:
Írtam egy random nyitót úgy kábé mindenkinek aki csak játszani szeretne. Itt található:

http://livin-in-new-york.hungarianforum.com/t1209-ugato-menyet#6042

Bárki csatlakozhat, bármiféle formában.
Ne hagyjatok egyedül égni a színpadon!

Tényleg akárki jöhet, maximum csapunk egy jó nagy partit.

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Zoey Deutch
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
játékfejlesztő/hacker
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
10

Szer. Ápr. 11, 2018 1:50 pm
Hello-bello

Első játékom imádott nővéremé, de ezen kívül egy-két játékot még szívesen bevállalok.
Kikötésem csak annyi, hogy a humorosabb oldaláról fogjuk meg a dolgokat. Ezen kívül aztán bármi jöhet, nem vagyok szívbajos. lol!

Diákok
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Niclas Gillis
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
6

Hétf. Márc. 26, 2018 11:58 am
Sziasztok!

Játékos társat keresek, akinek van kedve egy kissé zűrös figurához az írjon bátran pmet

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Ryan Cooper
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
29
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
katonatiszt
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
9

Csüt. Márc. 22, 2018 12:46 pm
Hahó! Very Happy
Első játékom kiadó. ha valaki kedvet kapott egy kissé kemény katonához, az írjon bátran pm-et. Nem harapok, azt hiszem. Very Happy
Szinte bármiben benne vagyok: lehetünk régi barátok, még a velem történtek előttről, lehetsz volt barátnőm, de akár családtagom vagy ellenségem is, aki meg akarja gátolni, hogy visszatérjek a harcszíntérre.
Ezenkívül rengeteg verzió jut még eszembe....
Üvd!

Munkások
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Carmella Rose
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
25
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Táncos - szélhámos
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
7

Kedd Márc. 20, 2018 8:42 pm
Halihóóó,
teljesen friss és ropogós vagyok, gyakorlatilag senkit sem ismerek (egy kivétel mindig van Very Happy <3 ).
Szóval, ha esetleg valaki van olyan bátor, hogy egy játékot bevállal velem, dobjon már meg egy üzenettel. ( fájhat is, az se baj, megszoktam. Very Happy)
Et-m hosszú, a vége a lényeg, ha esetleg olvasnád. Very Happy Very Happy Very Happy

Művészet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Harry Styles
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
4

Hétf. Márc. 19, 2018 10:36 pm

*reklám helye*
ha valakinek van kedve velem plotolni meg játszani dobjon meg egy pm-mel

és itthagyom ezt a régi alkotást, hátha valakinek megtetszem

Kutatás
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
◘ Lily Collins ◘
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
28
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
◘ párterapeuta/randiguru ◘
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
22

Pént. Márc. 16, 2018 3:29 pm
Sziasztok!

Első játékom eladó, kiadó! Bátor jelentkezőket várok akár randitanácsadásra, párterápiára avagy szívesen plotolok is bárkivel. New York-ban éltem világ életemben, tehát könnyű megálmodni egy iskolai ismeretséget vagy szomszédságot, akármit. Smile Az ismerkedős játékokat nem túlzottan szívlelem, de akár azt is bevállalom, ha ahhoz lenne kedved. Wink Írj nyugodtan! Nem harapok!

Egészségügy
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Danielle Campbell
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
szakorvos jelölt (gyakornok), gyermek sebész
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
8

Szomb. Márc. 10, 2018 9:49 am

Játékostársakat keresek

Szesztek! Smile
Szinte bárki jöhet, könnyen alkalmazkodó személyiség vagyok. Ötleteim is vannak. Smile
Viszont adok itt pár ötletet, akik jó volna, ha jelentkeznének:
1. EGY MENTOR - Elsősorban szeretnék egy dokit, aki  mentorom lenne a kórházba. Please valaki!
Nyugodton lehetsz velem undok is, ugráltathatsz is. Very Happy
2. KOLLÉGÁK . Bármilyen kollegiális ismeretség jól jönne. Szóval barátokat keresek a munkahelyemen.
3. TESTŐR - Ex testőr, jelenlegi testőr, lényeg, hogy védelmezz és mellettem állj!
4. CSALÁDTAGOK - Nagyon bírnám, ha valaki megformálná az apámat vagy a bátyáimat, főleg Robertet, az "örököst". Apámmal nem  legjobb a viszonyom, mert egy öntörvényű szemétláda, Robert pedig egy szeretni való rossz fiú. Máris imádom!
5. VŐLEGÉNYEM - Végül, de nem utolsósorban, valaki készíthetne egy Thomast, akivel történetesen kényszerkapcsolatban vagyok.  Nem szeretlek, nem akarlak, neked se kell engem, de sok mindent ki lhetne ebből is hozni.
Ui: Várom a pm-eket, ha valakit érdekel egy kis játék.

Oktatás
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Lali Espósito
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
28
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
pincérnő a Rosa Italian Caféban, mellette a szakmájában állást keres
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
42

Két ellentétes személy
Szomb. Feb. 24, 2018 10:57 am

Két ellentétes személy

„A Felvigyázó”
- Keresem azt a személyt (nő vagy férfi), akit „Tío” (Flor gyámja, a volt - kiváló - katonai mesterlövész, aki egészségügyi okokból szerelt le, és jelenleg az FBI központ kiemelt különleges ügynöke) megkért, hogy vigyázzon Florra, és néha nézzen rá, hogy minden rendben van-e vele. Lehetsz az FBI tagja és innen ismered „Tío”-t (betanított, beosztottja voltál csak valamiért el kellett hagynod Washington DC-t, volt egy közös ügyetek és összehaverkodtatok). Vagy ismerheted a katonai múltjából, és mint példaképre tekintesz. (kb. velem vagy egyidős) A közös játék abból indulna, hogy annak ellenére, hogy nem kellene rájönnöm, hogy figyelsz, - de felvilágosítást kaptál, hogy az utánam „kémkedőket” kiszúrom, és baromira nem csípem felvigyázókat (simán kitelik, hogy feljelentek), így egymás életét megkönnyítve, - módot találsz arra, hogy összehaverkodjunk. Mindenképpen jó oldalon állsz.

Elkelt!  

„A férfi a sötét múltamból”
Mindenképpen férfi legyen az illető. Alapvetően két személy között lehet választani.
- vagy az ex-mostohabátyám, aki 10 év után most szabadul a sittről, ahova én juttattam a szüleivel együtt, de ők életfogytiglanit kaptak egy szigorított fegyházban. A karakter lényege továbbá, hogy az alatt a rövid idő alatt, amíg meg nem szöktem tőletek 17 évesen, nagyban megkeserítetted az életemet, mind fizikailag, mind lelkileg terrorizáltál. Egyébként 2, max 3 évvel vagy idősebb nálam, és a múltad Puerto Ricoba köt (ottani állampolgár is vagy).
- Vagy a másik, az ex-mostohabátyám haverja, ismerőse, „beosztottja”, aki most szabadul(t) a börtönből és arra kér, hogy keress meg és „terrorizálj”, ahogy „Neked” tetszik, de felhívja a figyelmedet, hogy óvatosan, mert lehet, hogy a háttérből az FBI még mindig figyeltet (és vigyáz rám), így nem is nagyon találkoztok, csak rejtve kommunikáltok. Megpróbálsz a bizalmamba férkőzni és közel kerülni hozzám. Nem lesz egyszerű dolgod, alapvetően bizalmatlan vagyok. Mindenképpen a rossz oldalon állsz, az ET-ben megnézheted, milyen bűncselekmények között válogathatsz, hogy a kapocs meglegyen az ex-mostoha bátyámmal, de természetesen a saját bizniszedet is viheted mellette.

A két keresett természetesen ellensége lesz egymásnak (a „Felvigyázó” és a „Férfi a sötét múltamból”), így bizonyára egymással is kapcsolatba, játékba keverednek majd.

Ha érdelek valamelyik személy kérlek pm-ben jelezd Smile

A hozzászólást Flor Sanchez Moreno összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 07, 2018 7:52 pm-kor.

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Kate Beckinsale
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
38
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
FBI ügynök
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
9

Pént. Feb. 23, 2018 9:34 pm
Sziasztok!!! Smile

Keresném a második, vagy esetleg harmadik játékostársamat! Smile Ötletem hirtelen nincs, de szívesen kitalálom a kedves jelentkezővel, hogy mit hozhatnánk ki a dologból Smile Nem vagyok egyszerű eset, viszont New York-i születésű lennék, szóval akár régebbi ismeretségről is lehet szó Smile nyitott vagyok bármire, nincsenek megkötéseim sem a korra, sem a nemre vonatkozóan! Smile

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Jeon Jungkook
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
30
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Tolvaj, meg bármi amihez kedved van
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
47

Csüt. Feb. 22, 2018 6:01 pm
Sziasztok!
Első játékom kiadó... vagyis inkább elsők. Mindig jobb, ha akad több is.
Nem tudom mit kell írni, hogy jó eladjam magam, de újszagom van még meg minden ilyesmi... Rolling Eyes

Némi pontosítás azóta, hogy kiket is látnék nagyon szívesen:

*Egy jól kereső úriember / de hölgyekre is vevő vagyok jelentkezését várom, aki szívesen pénzelné new yorki életem - természetesen szolgáltatásokért cserében (a kapcsolat természetesen fejlődhet)

*bárki, aki tud keresett apámról valamit / segít a nyomozásban vagy éppen hátráltatni akar, mert mondjuk valamilyen kapcsolatban áll vele - ezzel kapcsolatban pm-ben részletesen beszélhetünk

*ezeken kívül továbbra is bármilyen lehetőség érdekelne

A hozzászólást Nelson Wang összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 27, 2018 2:44 pm-kor.

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Madeline Rae Mason
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
tetováló, bajkeverő, zsebtolvaj
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
6

Csüt. Feb. 15, 2018 7:20 am
Helló
Nem vagyok a szavak embere, dee ha valakinek lenne kedve felforgatni New York amúgy sem unalmas életét, akkor a jelentkezőket várom. Bárkivel, bármikor, bárhol.

Munkások
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• alicia vikander
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• táncos
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
33

Szer. Feb. 14, 2018 7:26 pm
Szia Mindenki!

Úgy alakulnak a dolgaim, hogy még van 1 játékra kapacitásom, úgyhogy, ha valakinek van kedve játszani valamit, az vágjon hozzám egy pm-et.
Ahol megtalálható vagyok általában (természetesen más is megbeszélhető, ezek csak felvetések Very Happy):
Többszörösen elkeltem. Very Happy

§ Boorkly, Peyton's Play Pen, itt dolgozom táncosként, tehát, ha valaki betévedne egy bárba, simán játszhatunk valamit;
§ tervben van, hogy a New York University Rory Meyers College of Nursing hallgatója lennék, ha az élet is úgy hozza, úgyhogy valamilyen okból kifolyólag  a kampusz felé is járhatok éppenséggel;
§ mivel emberből vagyok én is, akinek van két lába, az utcán is szoktam járkálni, ezért aztán ott is összefuthatunk véletlenszerűen, legyél bárki;
§ hobbim a fotózás és a rajzolás, szóval egy parkban is találkozhatunk, miközben unalmas óráimban valamelyik hobbimnak élek;
§ +1 a főnököm alvilági figura, úgyhogy akár ebből is ki lehet hozni valamit
§ +2 rendőrségi informátor vagyok    
*mic drop* szívecske  

A hozzászólást Lena Caldwell összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 23, 2018 10:12 pm-kor.

Üzlet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Lily James
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
20
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
pincérnő + jegyellenőr
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
12

Szer. Feb. 14, 2018 10:54 am
Sziasztok! (:
Mivel Mollynak tegnap volt a szülinapja, de mindig inkább Valentin-napon ünnepli, ezért keresnék valakit, aki meglepi, vagy elmegy vele kiválasztani a kutyust, mert megkéri rá, vagy segít neki örökbefogadni egy kutyát, ha van bárki, aki esetleg járatos lenne a menhelyeken. Cserébe kaphatsz valami sütit, vagy bonthatunk pezsgőt is. Very Happy Csak egy pm az ára és valamelyik vállalása.
peace&love

Diákok
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Dylan Sprayberry
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
23
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Pincér
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
15

Vas. Feb. 11, 2018 2:25 pm
Kiadó az első játékom

Bárkivel, bárhol, csak ne egyél meg

Egy PM az ára

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Àstrid Bergès-Frisbey
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
26
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
civil zsaru
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
15

Vas. Feb. 04, 2018 12:50 pm
Hejjhó!

Kedvenc társammal, Leonellel arra gondoltunk, hogy

- ha valaki bármiféle okból kifolyólag rendőrt hívna, és ezt szeretné is aktív játékban kijátszani:

pl veszélyben érzed magad, már meg is támadtak, de nyertél egy kis egérutat, felismertél egy körözött bűnözőt, betörtek a lakásodba, valaki balhézik a kocsmádban kávézódban, felnyomnál egy drogos-pajtást, esetleg a szokásosnál is gyanúsabb sikolyokat hallasz a szomszédból Rolling Eyes, vagy az a drága macska fennragadt a fán Very Happy ... [további rengeteg lehetőség helye]

- vagy kicsit mazochista természet és éppen azt játszaná, hogy őrá hívja ki valaki a zsarukat, az írjon valamelyikünknek egy PM-et, és majd jól minket küldenek ki a helyszínre. Jóféle rendelés, hidd el, eleve kettő az egyben. Hatékonyság és ingyen cirkusz benne az árban.

Egészségügy
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
David Gandy
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
34
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
szív- és mellkas sebész
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
119

Szer. Jan. 31, 2018 2:50 am
Eladó-kiadó most a szívem egy játékom!

Bármiféle jóféle játék érdekel, ha felkeltettem gyönyörű lényemmel érdeklődésed, dobj egy PM-et és már ötletelhetünk is! (:

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• Ashley Benson
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• pole dancer/bookshop worker/dealer
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
23

Vas. Jan. 28, 2018 6:59 pm
Én is bedobnám magam, ha valakit megihlet
-egy könyvesbolti eladó hölgy;
-egy rúdtáncos a klubból;
-a szomszéd csaj;
-a lány a vonatról (rossz vicc, tudom Very Happy );
-esetleg a csaj, akitől szoktad venni a cuccot, de psszt!

Írj egy üzit, aztán megbeszéljük! Smile

pandus

Játékpartner kereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next