One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Wayne Harwood

Játékpartner keresõ EmptyLorelei Brenton
Today at 10:44 pm

donovan & west - morning routine

Játékpartner keresõ EmptyAthena Donovan
Today at 10:26 pm

Like the cat and the rat

Játékpartner keresõ EmptyRomero D. Bohen
Today at 10:18 pm

ღ Who am I Odette or Odília? ღ

Játékpartner keresõ EmptyKeith Lackwood
Today at 10:10 pm

Out of the past • Tatiana&Madelaine

Játékpartner keresõ EmptyTatiana Dragomir
Today at 10:04 pm

Reményteljes Dobbanás~Kína~Dean & Camilla

Játékpartner keresõ EmptyDean Calver
Today at 9:22 pm

Ms. Thredson x Mr. Cowen - The law is importang thing, not a toy

Játékpartner keresõ EmptyTara Thredson
Today at 9:20 pm

Sorry, my gurl ~ Isa && Jade

Játékpartner keresõ EmptyIsabel Marquina
Today at 9:04 pm

here we go again┃will & zofia

Játékpartner keresõ EmptyZofia Leschenkov
Today at 8:35 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 29 23
Diákok 32 30
Törvényszegõk 14 25
Bûnüldözés 11 16
Hivatal 6 6
Üzlet 12 17
Oktatás 5 5
Munkások 12 7
Egészségügy 11 13
Összesen 132 142
Ismerõs idegenek
New York utcáin

Share

Játékpartner keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyYesterday at 11:30 pm

Sziasztok!

Újoncként keresem az első játékostársamat. Van egy pár ötletem, de igazából bármi jöhet.
1.) A médiában dolgozol, esetleg újságíró vagy hasonló és úgy gondolod, hogy jó ötlet lenne meginterjúvolni az egyik new yorki szenátorjelölt alig látott lányát. Én persze nem biztos, hogy annyira kooperatív leszek, még akkor sem, ha apám rám parancsol, hogy adjak interjút. Az is lehet, hogy véletlenül elejtek pár szót az egyelőre titkos jegyességemről. Wink
2.) Chinatownban sétálsz és valaki mindenáron kínaiul próbál rád sózni valamit? Vagy esetleg letámad egy pár elveszettnek tűnő francia turista? Itt léphetek képbe.
3.) Esetleg láttál évekkel ezelőtt a Columbia Egyetem folyosóin? Akkor nem foglalkoztál vele sokat, de most megláttad egy kávézóban/parkban és érdekel, hogy mi lett vele?
4.)
- Segíts rajta, ne csak állj ott!
- Mégis hogyan? Nem vagyok orvos.
- Azt mondtad doktor vagy!
- Igen, de a nyelvésztudományok doktora!
(Szóval valami hasonló szituáció.)
5.) Alkoholt próbálok vásárolni, de otthon felejtettem a személyigazolványomat és már megint tizenévesnek néznek. Lehetnél az, aki megsajnál és megveszi nekem azt a nyamvadt vörösbort.

Várlak! Játékpartner keresõ 2624752903

Emily Abernathy
Oktatás
Play by :
Elle Fanning
Foglalkozás :
Nyelvész
Hozzászólások száma :
3

Játékpartner keresõ Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyYesterday at 11:40 am

Sziasztok!

Bedobnám Taytumot játékokra. Igazából bármi jöhet, de ötletekkel is tudok szolgálni.
Elképzelések:
a) Valaki, aki igazságszolgáltatási, rendőri körökben mozog, akár egy ártalmatlan találkozás folyamán is foghat szimatot vagy épp ellenkezőleg, egy másik, kevésbé kegyetlen oldalam ismeri meg, s aztán derül fény dolgokra, ebből pedig kialakulhatnak a bonyodalmak.
b) Valaki, aki kész belekontárkodni életembe, amit eleinte biztosan rossz néven veszek majd, de nyitott leszek az új dolgokra s igazából ezáltal hajlandó lehetek a változásra, hisz a bűntudatra is képes vagyok, csak egymagam képtelen vagyok kilépni ebből az ördögikörből.
c) Valaki, aki szemtanúja lesz különös és nagyon is illegális kényszeremnek, és ezáltal valamiféle elrabló és elrabolt kapcsolat sztori alakulhat ki.

Egyikhez sem ragaszkodom, nyitott vagyok mindenre. Ha tán hasonló kaliberű társat keresel játékra vagy csupán érdekelnek a felsoroltak, dobj egy pm-t! Wink

Taytum Pepper
Törvényszegõk
Play by :
Cara Delevingne
Kor :
26
Foglalkozás :
Fantomkép rajzoló
Hozzászólások száma :
3

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyCsüt. Aug. 22, 2019 1:08 pm

Sziasztok! Játékpartner keresõ 1987965242

Első játékomra keresnék bátor jelentkezőt vagy jelentkezőket. Smile
Ahol összefuthatunk: a Central Park Állatkertben, ahol gondozóként dolgozom vagy a New York Egyetemen, ahol állatorvosnak tanulok Játékpartner keresõ 4146035580
Amit érdemes tudni rólam: kissé félénk vagyok, van egy pár fóbiám, amiket próbálok leküzdeni; többek között az idegenektől is beparázok, de igyekszem kedves lenni mindenkivel   Játékpartner keresõ 2451935670

Ezen felül szívesen plotolok, akár lakótársakról, munkatársakról vagy szaktársakról is lehet szó nemtől függetlenül Smile

"Don't be so Shy" jeligére várom a PM-eket! Játékpartner keresõ 3673325056

Grace E. Hoover
Diákok
Play by :
Bella Thorne
Kor :
21
Foglalkozás :
állatkerti gondozó
Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzer. Aug. 21, 2019 9:42 am

No hát első játékom eladó! Smile Szeretnél valakit, aki pattog  melletted és mindenről megvan a véleménye? Valakit, aki életedben is lelkesen gondolkodik azon, hogy milyen lehet a tüdőd és örömmel felvágna, ha arra kerül a sor? Valaki olyat, aki folyamatosan elfelejti befizetni a számláit, ezért hozzád jár zuhanyozni? Valakit, aki furcsa japán kajákat főz neked vagy valakit,aki folyton beleszájal a munkádba?
Ha a válaszod igen, keress bátran pm-ben!
(Tényleg nem bántok senkit és majdnem kedves vagyok, szóval szeressetek. Játékpartner keresõ 1159569709 )

Lenore Furukawa
Bûnüldözés
Play by :
Hirose Suzu
Foglalkozás :
Igazságügyi orvorsszakértő gyakornak
Hozzászólások száma :
4

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Aug. 20, 2019 5:58 pm

Sziasztok!

Egy próbát téve ide is írok. Hogy játékokkal ne csak a családom zaklassam majd, várom bárki jelentkezését.
Gyerekként kissé meg van kötve a kezem, de priviben ki okoskodhatunk bármit, szüleim elől pedig szépen elsunnyogjuk majd.
Van lehetőség bárkivel összefutnom, ugyanis tervezem, hogy egyik nap egymagam lépek az utcára, mint igazi nagy lány, sőt a szökésre is hajlamos vagyok/leszek. Még egy izgalmas elrablós sztoriba is benne volnék, mint Eddie és Chloe kalandjai a Hickben. Wink 10 évesen könnyen manipulálható vagyok, de önvédelemből tudok harapni és karmolni.

Akinek kedve, ötlete vagy egy szelet csokija van, írjon és gondnélkül beülök mellé abba a bizonyos furgonba, annak reményében, hogy elvisz DisneyLandbe. Wink

Charlotte M. West
Diákok
Play by :
Raegan Revord
Kor :
10
Foglalkozás :
Tanulok
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Az őrangyalod   Játékpartner keresõ EmptyKedd Aug. 20, 2019 5:13 pm

Sziasztok!
Beállok én is a sorba, és játszótársat keresek magamnak. Dalton rendőr, egy igazi jófiú, aki nem veti meg a szabadságot, a motorozást, a country, jazz- és rockzenét, és aki mellett mindig, minden körülmények között biztonságban lehetsz - hacsak ő nem jelent rád veszélyt. Ez igaz a gyengébbik nem tagjainak számára. Wink
Szóval bárki jelentkezhet játékra, akinek felkeltettem az érdeklődését, vagy ha partnert keresel, és gondolod kezdhetnénk egymással valamit, akkor írj bátran. Elsősorben hölgyek jelentkezését várom, de úriemberek is írhatnak, tehát lehetsz rosszfiú, akinek számolnivalója van velem, vagy egy nő, aki partnert keres együtt lógáshoz, nem zárkózom el semmi elől. Smile

Dalton Simmons
Bûnüldözés
Play by :
Norman Reedus
Kor :
35
Foglalkozás :
Rendőrnyomozó
Hozzászólások száma :
10

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Aug. 18, 2019 2:50 pm

Desange W. Trevino írta:
Ön nem retten meg a Bronx bandáitól? Napi szinten hallucinál? Nem veti meg a bisztróasztalok alatt lebonyolított, igen jövedelmező ügyleteket? Akkor Ön, igen, ÖN a megfelelő jelölt a számunkra! Hívjon az 1-100-420-BLAZE számon MÉG MA!

Amennyiben már csak egy gettó bandából szabadult drogdíler hiányzik az életedből, blingeld a hotline-t. Jár mellé ingyen Arisztotelész-idézet, meg egyéb életbölcsességek, amiket emberünknek bőven volt ideje kiagyalni a Rikers rácsai mögött.

Íme ismét az idegesítő, gyanús reklám, ami kéthavonta visszatér a kábeltévétekre Very Happy

Desange W. Trevino
Törvényszegõk
Play by :
Jeffery Lamar Williams
Foglalkozás :
díler, strici
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Aug. 16, 2019 12:30 pm

Hali!  Smile
Én is játékostársat keresek, szóval aki ráér és lát némi lehetőséget abban, hogy összefusson egy színészpalántával akkor itt a lehetőség rá. Rengeteg érdekes hobbim van szóval az egyik közül akár még választhatsz is és megláthatjuk milyen együtt kosarazni, túrázni, úszni és stb.  cukika
Ha felkeltettem az érdeklődésedet nincs más dolgot mint küldeni nekem egy pm-t "Fura hobbik és szokásaink" címmel. - Na jó csak viccelek, de remélem átment a lényeg. Very Happy

Arian Moorcock
Média
Play by :
◖Thomas Hayes
Kor :
22
Foglalkozás :
◖színész és egyetemista
Hozzászólások száma :
5

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyCsüt. Aug. 15, 2019 3:42 pm

Halihó! Laughing
Elég fura egy eset vagyok, szóval meghagynám a lehetőséget arra, hogy Te válassz ki engem játékostársadnak Very Happy

Disszociatív lelki zavarral rendelkezem, vagyis két személyiségem van. Ha "mázlid" van - és kellőképpen felbosszantasz, összezavarsz - láthatod akár mindkettőt is.

Renee - vicces, okos, enyhén "kockás" beütéssel, aki már egy pohár rozétól jól van,

Vivian - akaratos, függő, ördögien merész és veszélyes némber. Nem mellesleg most már valamiféle fegyvert is hord magánál.. Játékpartner keresõ 1811199453  

Ha megtetszett bármelyik énem is, ne habozz írni! Renee lelkesen várja, Vivian meg ígéri nem harap nagyot. Rolling Eyes

Renee Martin
Diákok
Play by :
lily james
Kor :
22
Foglalkozás :
future facility manager
Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Aug. 13, 2019 10:17 pm

Mivel eltűntek az egyik játékostársam, ez a keresés újra él Játékpartner keresõ 4146035580

Flor Sanchez Moreno írta:
Sziasztok!  Játékpartner keresõ 1987965242

Keresnék egy olyan személyt, akivel előhozhatom Flor környezet-, természet-, és/vagy állatvédő oldalát. Játékpartner keresõ 4146035580
Lehetsz újságíró, aki olyan cikken dolgozik, ami ezekhez kapcsolódik  Játékpartner keresõ 4146035580 , de akár radikális állatvédő is, akinek már meggyűlt a baja e mait a hatóságokkal.  Játékpartner keresõ 4146035580

Egy kis kapcsolódási pont a karival:
Flor az EPA-nál (környezetvédelmi hivatalnál) dolgozik, így sok olyan dologba lát bele, ami rombolja a környezet, és látja, hogy milyen eszközökkel lehetne csökkenteni a károkat, csak nem mindig áll módjában ténylegesen megakadályozni a szennyezéseket  Sad

Aktív játékot tudok ígérni annak, aki vállalja ezt a szálat. Játékpartner keresõ 4146035580 Játékpartner keresõ 1471401822

Várom a kedves játékospartnert! Játékpartner keresõ 2624752903  Csak egy pm-be kerül  Játékpartner keresõ 87422597

Játékpartner keresõ 3672866238

Flor Sanchez Moreno
Oktatás
Play by :
Mariana "Lali" Espósito
Kor :
29
Foglalkozás :
EPA-nál környezetmérnök, besegít a Rosa Italian Cafénál (és spanyolt oktat privátban)
Hozzászólások száma :
271

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Aug. 13, 2019 4:40 pm

Egyetemi filozófiatanárnő,egy öt éves kislány anyukája játékostársat keres. Játékpartner keresõ 2496992409

Megleltem a játszótársam, köszönöm. Játékpartner keresõ 2624752903

Crystal Bretwood
Oktatás
Play by :
Yvonne Strahovski
Kor :
31
Foglalkozás :
egyetemi tanár(filozófia)
Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Aug. 10, 2019 2:04 pm

Halihali Very Happy

Drága kicsi fiam a városba - és kontinensre - érkezése alkalmából keres magának egy, maximum két főt játék címszó alatt Játékpartner keresõ 1735856013

Amit Hanról tudni érdemes.:
- nem egy túlzottan nyitott személyiség - még - de nem is remete Játékpartner keresõ 2081954265
- folyamatosan elemzi az embereket, ezért olyan mintha "csúnyán nézne" Játékpartner keresõ 560292900
- szűkszavú és távolságtartó - de fejlődőképes - Játékpartner keresõ 199984066
- szereti a sütit  Játékpartner keresõ 2528009420
- imád kosarazni
- értelmes, "túltanult és művelt"

Ifjoncomnak a jövőben iskolába szükségeltetik beiratkoznia, muszáj emberi kapcsolatokat teremtenie. Tehát szüksége lenne barátokra... nem barátokra és társaikra Játékpartner keresõ 2648614545 Játékpartner keresõ 2246991929

Postaláda nyitva cukika

Xia Renhan
Diákok
Play by :
Wang Yibo
Kor :
17
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Júl. 21, 2019 3:00 pm

Halihó! Játékpartner keresõ 4146035580

Ahogy összeírtam a játékaimat, rá kellett döbbennem, hogy egyrészt lenne még helyem 1-2 új körnek, másrészt pedig csak nőkkel van játékom, ami persze nem baj, de a változatosság kedvéért jó lenne valami férfi-társaságot szerezni.

Ami így konkrétan eszembe jutott, az az, hogy – khm, khm – bizonyos okok végett Bellamyt kötelezően terápiára járatják. Némi depresszión és nárcizmuson kívül nincs olyan nagy baja, de ezeket ha Ő le is nézi, a főnökei kevésbé, úgyhogy ja. Keresnék egy pszichológust/pszichiátert; nem tudom, ki foglalkozik ilyesmivel, úgyhogy inkább nem írnék rá mindenkire a listából. Játékpartner keresõ 4146035580 Nem muszáj konkrétan rendőrséginek lennie, sőt, Bell talán jobban is örülne az ellenkezőjének.

Ezen kívül is vállalok még kört az említett, nagyon maximum három új játék erejéig; az ismerkedős köröket nem szívlelem annyira, meg Bell nem az a biztató küllemű típus, úgyhogy a legjobban annak örülnék, ha a partnerek a munkájából kifolyólag kívánnának találkozni vele, de egyébként szívesen beillesztek mást is, ha van valami alapja a dolognak. Rolling Eyes

Egy PM meg egy ima az ára, hogy ne felejtsek el visszaírni. Játékpartner keresõ 4007189020

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

I'm sorry for everything
From the second that I was born it seems I had a loaded gun
oh everything I've done
OH, I SHOT, SHOT, SHOT A HOLE THROUGH EVERY SINGLE THING THAT I LOVED

Bellamy West
Bûnüldözés
Play by :
Michael Fassbender
Kor :
44
Foglalkozás :
nyomozó
Hozzászólások száma :
224

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyCsüt. Júl. 18, 2019 1:11 pm

Sziasztok!
Nem tudom ki mennyire kelt el vagy sem, vagy hogy kinek lenne kedve, hozzám így külön írok.

A prozopagnóziában (más néven arcvakságban) szenvedő lánykámnak keresnék kapcsolatokat. Májusban jött a városba, ám egy baleset miatt eddig még csak a kórházat volt alkalma megismerni.

Eredetileg Franciaországból való, de stewardessként dolgozik, így több felé is járt már a világban.

Főként egy dokit/pszichológust keresnék, esetleg régi ismerősöket/rokonokat, de igazából mindenre vevő vagyok és sok ötletem van. Az már biztos, hogy egy átlagos összefutás is emlékezetes marad mellette, hiszen gyakran tör rá pánikroham a tömegben újdonsült betegsége miatt.

Remélem felkeltettem valaki érdeklődését. Bárki jöhet, csak egy pm az ára Játékpartner keresõ 2624752903

Aicha N. Dubois
Munkások
Play by :
Kim So Hyun
Kor :
22
Foglalkozás :
Stewardess
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Júl. 14, 2019 6:10 pm

Halihó!

"Frissen", idén tavasszal a városba költözött családapa, pszichiáter keresi kapcsolatait. Több apróság is eszembe jutott, és remélem, hogy valamelyik beindítja majd a fantáziádat, és hamarosan már a részletekről beszélhetünk Játékpartner keresõ 2624752903
¤ Szakmámból adódóan keresek pácienseket és kollégákat, illetve elképzelhetőnek tartom, hogy egy pszichológus keres meg egy esettel kapcsolatban, amiben segítséget nyújthatok. Ha páciensekkel nem is, de a kollégákkal mindenképpen örülnék baráti játékoknak is Játékpartner keresõ 4146035580
¤ A fiam nyolc éves, úgyhogy ha neked is van hasonló korú gyerkőcöd / tesód / unokaöcséd / unokahúgod / keresztgyermeked, lehetséges, hogy összefutunk a suli előtt / szülői értekezleten / játszótéren / cukrászdában. Very Happy
¤ Imádok zongorázni, ez az egyik legjobb mód a kikapcsolódásomra, azonban még nem találtam meg azt a helyet, ahová bármikor beugorhatok. Te ismersz esetleg egy jazz kocsmát? Örökké hálás lennék érte!
¤ Egyébként gyakran előfordul, hogy a rövid szüneteimben a South Beach-i pszichiátriai központ környékén próbálgatom a kávékat és a kávézókat. Habár sosem vádolnak azzal, hogy barátságosan mosolygok mindenkire, mégis előfordulhat, hogy a mogorva képem valakiben kíváncsiságot gyújt, és ha mindkettőnknek jó napja van, még beszélgethetünk is. Wink

Várlak, bármi is jut eszedbe! Játékpartner keresõ 2624752903

Holden Underwood
Egészségügy
Play by :
Hugh Dancy
Kor :
29
Foglalkozás :
pszichiáter
Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Júl. 14, 2019 2:22 pm

Na, akkor nézelődés-keresgélés közben én is kiteszem a pofám a kirakatba.

Topher vagyok, ha jóban leszünk, maximum Toph. Véletlenül sem Chris, vagy Christopher.
Vagyok, amilyen vagyok. Nekem is vannak titkaim, régesrégről magammal cipelt terhek a vállamon, láthatatlan sebek szerteszét. De kinek nincsenek?

Nyitott vagyok sokféle játékra, ha kedvet kapsz hozzám. Akár csoportos móka is érdekel. Nem félreérteni. Vagy tudod mit, értsd ahogy neked jólesik. Enyém az öröm.

Olvass el, és ha látsz bennem fantáziát, írj. Én is hasonlóképpen teszek majd, ha kicsit körbenéztem.

Ne aggódj, a látszat ellenére nem vagyok olyan vészes. Wink

Topher Tomlinson
Munkások
Play by :
Kyle Brooks
Kor :
23
Foglalkozás :
Pincér
Hozzászólások száma :
12

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzomb. Júl. 13, 2019 10:49 am

Sziasztok! Játékpartner keresõ 1987965242

Bevállalnék még egy avagy két játékot, ha valaki vevő lenne egy nyomozóval való plotolásra, mert az ismerkedős játékokra nem nagyon bukok. Lehetsz akár az új szomszéd, akár kolléga, legjobb barát, unokatestvér vagy akármi más, de idegesítő exre, ellenségre vagy más, nem pozitív kapcsolatra is szívesen adom a fejem. Erin jó pár éve él a városban, úgyhogy sok mindent bele tudunk szőni a keretbe. Smile
Az ára csak egy üzi, amit bátran dobhatsz, mert nem harapok. Játékpartner keresõ 2451935670

Köszönöm! Játékpartner keresõ 4146035580 sikerült nagyon szupi játékokat és társakat találni Játékpartner keresõ 2624752903 beteltek az állások, hogy úgy mondjam Very Happy Játékpartner keresõ 3673325056

Erin Watson
Bûnüldözés
Play by :
Emily Blunt
Kor :
34
Foglalkozás :
detective
Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Júl. 09, 2019 7:31 pm

Sziasztok!

Én is keresnék egy-két játékra partnert.
Több ötletem is van, de igazából nyitott vagyok szinte mindenre.
Lehet egy haverok által szervezett vakrandi, vagy egy régi ismerős, esetleg egy őrült rajongó.

Ha van kedved, energiád jelentkezz pmben. Smile

Élodie Dubois
Média
Play by :
Élodie Fontan
Kor :
30
Foglalkozás :
Dobos, Menhely tulajdonos
Hozzászólások száma :
51

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptySzer. Júl. 03, 2019 12:40 pm

Sziasztok!! Játékpartner keresõ 2624752903

Igazából konkrét ötletem nincs, csak szeretném belevetni magam a New York-i életbe Smile Szinte bármiben benne vagyok, és nagyon szívesen ötletelek, attól függ, hogy neked mihez lenne kedved, vagy hol futhatunk össze. Esetleg régóta szeretnél kijátszani valamit, és csak a partner hiányzik hozzá? Mert én szívesen bevállalom a másik fél szerepét, ha megoldható Smile

Poppy O'Brien
Munkások
Play by :
Zoey Deutch
Kor :
23
Foglalkozás :
Recepciós | Balancé Studio
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyHétf. Júl. 01, 2019 9:34 pm

Áruba bocsájtanám Tate-t pár játék erejéig, amit tudnod kell:

~egyetemen tanít, képzőművészet szakon
~ középiskolai rajz órákon is fellelhető elég rendszeresen, mint óraadó
~három éve egy autó balesetben elveszítette a barátnőjét, azóta fél autóba ülni
~rendszeresen bejár a kórházba a beteg gyerekekhez hogy rajzoljon nekik vagy hogy tanítsa őket rajzolni
~esténként szórakozóhelyekre jár és nem szokott egyedül haza menni.

úgy néz ki elkeltem

Tate Graison
Oktatás
Play by :
Rafael Lazzini
Hozzászólások száma :
22

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Jún. 25, 2019 10:46 pm

Ha már megírtam őt és Tara volt oly' kedves, hogy kaptam tőle plecsnit, felavatnám Ronant.

- részben kocka, teljes mértékben humanoid
- reggelente (nem csak akkor) förtelmes kedvű férfiember
- kapcsolatokra képtelen, tehát nem fog szerelmet vallani az első játékban sem nőnek, hát még nemnőnek
- nem fog beavatni az életébe első körben, bárhogy is próbálkozol
- van egy gyereke, akit még soha nem látott, de tartásdíjat fizet az apasági teszt eredménye után, úgy nagyjából 3 körül lehet a kölyök

De ha mindezek mellett mégis vinnéd, meghálálnám Very Happy

Szerintem elkeltem, meg kerestem is magamnak Very Happy

Ronan Dempsey
Üzlet
Play by :
Josh Hartnett
Kor :
41
Foglalkozás :
money maker
Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyKedd Jún. 25, 2019 11:20 am

Sziasztok! Játékpartner keresõ 2624752903

A napokban az országba érkezett, jelenleg munkanélküli történelemtanár keres játszóparner(eke)t. Játékpartner keresõ 4146035580 Szívesen plotolok is, ötletelhetünk, nagyjából bármire vevő vagyok. Very Happy

Játékpartner keresõ Giphy

Sanem Aldemir
Munkanélküliek
Play by :
× elçin sangu
Kor :
25
Foglalkozás :
× history teacher
Hozzászólások száma :
15

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyHétf. Jún. 17, 2019 4:15 pm

Továbbra is aktuális, ha valaki kapható rá! Játékpartner keresõ 2624752903

Francesca C. Rossi írta:
Sziasztok! Smile

Már egy szem lebeszélt játékom mellé keresnék még egy-két szálat, ha valakinek beleférek a táncrendjébe! Igazából konkrét ötletem lenne, az et-m végére beleírtam a kórházban egy lövöldözést. Hogy túszejtés, tanú eltevése láb alól, vagy valami gyanúsított volt kezelve a kórházban, azt majd kitaláljuk, igazából a lényeg szempontjából nem fontos. Tehát keresnék valakit, aki esetleg éppen ugyanebben az időben fordul meg valamelyik egészségügyi intézményben. Lehetsz felőlem dolgozó, páciens, vagy látogató is, mint én. Szívesen fognék össze veled, hogy kiderítsük mi történik, aztán meg kijussunk közösen Smile

Ezen kívül egyébként bármire vevő vagyok, ha van valami ötleted, vagy szükséged lenne valakire egy már kigondolt szál kijátszásához Játékpartner keresõ 2624752903

Francesca C. Rossi
Média
Play by :
Nikki Reed
Kor :
30
Foglalkozás :
Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma :
36

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyVas. Jún. 16, 2019 2:19 pm

Alábbi még mindig/újra aktuális Játékpartner keresõ 1911217827

Katherine Wilde írta:
Sziasztok! Játékpartner keresõ 1911217827

Azért posztolok ide külön, mert nem tudom, hogy ki kelt el, és ki nem:( Szóval bedobom én is ide Kate-et.

Amit tudni érdemes Kate-ről:
- építészmérnök, belsőépítész, lakberendező; tehát, ha egy új lakásra - vagy a régi felújítására - van szükséged, ő az embered
- egy gyermekes, szingli anya; a lánya végzős a gimiben, vagy gólya az egyetemen (még nem kiforrott), szóval lehetsz fiatalabb is, és ismerhetik egymást a karakterek a lány révén
- manhatteni, nagymenő maca
- megfordul mindenféle-fajta szórakozóhelyen!
- igen, tuti, hogy be szokott rúgni
- what's more, lehet, hogy osztoztatok egy spanglin, vagy a közös asztalotokról szívtatok egy csíkot (vagy az autód motorháztetőjéről, vagy valamelyikötők lakásán... igazából mindegy is)
- lehetsz te is akár egy nagymenő, manhattani maca/kandúr, és ismerhetitek egymást egy partiról; továbbgondolva: ez lehet régebbi ismertség is, és lehet baráti, vagy ellenséges
- de akár össze is futhattok egy ilyen fényűző, grandiózus partin, vagy éppen a másodikon, hogy legyen egy szolid alapja a kapcsolatnak és a plotnak, ha komolyabb terveid is lennének Kattel
- szerelmet nem feltétlenül keresek, de kalandot simán!
- lehetsz rendőr, mentős, orvos, aki megmenti a bajba jutott hölgyet - akár egy építkezés helyszínén/helyszínéről, akár egy rosszul elsült parti hevében kialakult helyzetből (gondolj, szinte!, bármire)
- de, ha ahhoz van kedved, kávézhatnak is (régebbi ismertség is lehet, az még jobb is lenne, mert amúgy nem szeretem annyira az ismerkedős játékokat)
- ugyanitt keresek barátokat és ellenségeket egyaránt Játékpartner keresõ 1367597154

Katherine Wilde
Üzlet
Play by :
charlize theron
Kor :
43
Foglalkozás :
architect, interior decorator
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ EmptyPént. Jún. 14, 2019 9:50 pm

Heyho!

Pszichomókus vagy hasonló beállítottságú plotpajtást vagy plotpajtársnőt keresnék. Narancsok előnyben. Very Happy Plottervezet tarsolyban. Wink

Kész vége, no free slot. juhú

Billy Reed
Bûnüldözés
Play by :
Chris Hemsworth
Kor :
32
Foglalkozás :
Francia idegenlégiós
Hozzászólások száma :
7