One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Dinner for two

Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyMinnea Mitchell
Today at 2:00 am

Dae Won and Yvie

Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyChoi Dae Won
Today at 1:27 am

It's a fairytale fucking town, isn't it?

Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyWilliam A. Murdoch
Yesterday at 10:27 pm

Bellamy & Leslie

Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyLeslie Hewson
Yesterday at 7:04 pm

Archiválást kérek!

Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyJaye Shirely
Yesterday at 6:08 pm

Life is just a game

Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyJaye Shirely
Yesterday at 6:06 pm

Kaylee Hill

Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyKaylee Hill
Yesterday at 5:05 pm

Charlie & Julie - Találkozás egy régi...

Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyCharlie Lloyd
Yesterday at 3:26 pm

Játékpartner keresõ

Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyDesange W. Trevino
Yesterday at 2:50 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 29 23
Diákok 29 30
Törvényszegõk 13 25
Bûnüldözés 10 16
Hivatal 6 6
Üzlet 12 17
Oktatás 6 5
Munkások 12 7
Egészségügy 11 13
Összesen 128 142
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

Bellamy West, Bellerose Barlow, Choi Dae Won, Daisy S. Foster, Grace E. Hoover, Jaye Shirely, Leslie Hewson, Prima Polignac

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Játékpartner keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptySzer. Jún. 05, 2019 3:17 pm

Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 2 1987965242

Én is bevetném magamat még egy-két játékra! :bffs: Alapjáraton Kai nagyon jó fej srác és én totálisan benne vagyok minden buliban. szemöldök Szeretek extrém helyzeteket kijátszani, de ha te éppen csak az esőcseppeket néznéd ahogyan végigszáguldanak az ablakon, hát legyen Játékpartner keresõ - Page 2 491470528

Dobj csak meg egy pmmel és kitalálunk valami izgalmasat Very Happy

Kai Benton
Diákok
Play by :
Gregg Sulkin
Foglalkozás :
egyetemista
Hozzászólások száma :
21

Játékpartner keresõ - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptySzer. Jún. 05, 2019 9:11 am

Sziasztok!

Én is bedobnám magam ide a többiek után. Játékpartner keresõ - Page 2 3673325056 van már lebeszélt játékom, de még 1-2 plusz szálra szívesen vevő lennék.
Úgyhogy ha van kedved játszani egy amnéziás lánnyal, akkor most szabad a pálya, csak egy pm az ára Játékpartner keresõ - Page 2 2624752903

Hazel Baldwin
Munkások
Play by :
Elizabeth Olsen
Kor :
32
Foglalkozás :
interior designer
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyKedd Jún. 04, 2019 9:59 pm

Sziasztok! Smile

Már egy szem lebeszélt játékom mellé keresnék még egy-két szálat, ha valakinek beleférek a táncrendjébe! Igazából konkrét ötletem lenne, az et-m végére beleírtam a kórházban egy lövöldözést. Hogy túszejtés, tanú eltevése láb alól, vagy valami gyanúsított volt kezelve a kórházban, azt majd kitaláljuk, igazából a lényeg szempontjából nem fontos. Tehát keresnék valakit, aki esetleg éppen ugyanebben az időben fordul meg valamelyik egészségügyi intézményben. Lehetsz felőlem dolgozó, páciens, vagy látogató is, mint én. Szívesen fognék össze veled, hogy kiderítsük mi történik, aztán meg kijussunk közösen Smile

Ezen kívül egyébként bármire vevő vagyok, ha van valami ötleted, vagy szükséged lenne valakire egy már kigondolt szál kijátszásához Játékpartner keresõ - Page 2 2624752903

Francesca C. Rossi
Média
Play by :
Nikki Reed
Kor :
30
Foglalkozás :
Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma :
35

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyKedd Jún. 04, 2019 9:17 pm

Szép estét. Very Happy

Felszabadult egy üres hely, így szívesen bevállalnék még egy játékot. Very Happy

Elkeltem. Very Happy

Adriaan van den Heuvel
Hivatal
Play by :
Jeremy Irvine
Kor :
21
Foglalkozás :
♔ royal stuff ♔
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyVas. Jún. 02, 2019 9:37 pm

Először is sziasztok! (bármit elcseszek mentségemre szóljon, új vagyok)
Bár még nem lett elfogadva az előtörténetem, én is gondoltam, hogy előre azért feldobom a labdát. Smile
Van olyan férfi karakter, aki szívesen játszana velem? Játékpartner keresõ - Page 2 4146035580
(Jesszus... ezt sehogyan sem tudom úgy írni, hogy ne csináljak hülyét magamból Very Happy )

Seena de Felice
Média
Play by :
Vanessa Hudgens
Kor :
23
Foglalkozás :
Fotós, Riporter
Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyVas. Jún. 02, 2019 7:49 pm

Sziasztok! Smile

Kissé megfogyatkoztak a játékaim és aki kérte a karakterem létrehozását, az elveszett az éterben szóval vevő vagyok bármilyen játékra, plotra, ötletre. Nekem is vannak de inkább privátban osztanám meg azzal akit érdekel és jelentkezne. Bármit ki lehet találni a sráccal, eléggé bele folyik bizonyos dolgokba bizonyos emlékek miatt szóval bármire vevő vagyok! Very Happy Köszönöm a figyelmet. Smile

Timothy Clark
Munkások
Play by :
Evan Peters
Kor :
24
Foglalkozás :
nem tudja ő se
Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 10:16 pm

Seraphina Q. Graham írta:
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 2 4146035580

Friss elfogadással, rögtön be is dobnám magam ide, és bár alapvetően mindenre kapható vagyok, most lenne egy konkrét célzott csoportom: keresnék valaki zsaruszerűt; nem muszáj nyomozónak lennie, mert sanszosan úgyse ilyen ügyekre specializálódott (specializálódik erre bárki?).

A lényeg, hogy Sera le szeretné buktatni a mostohaapja machinációt, a sárba taposni a nevét; ehhez keresnék egy vagy több partnert (rendőri-ügyvédi-hivatali-újságírói berkekből), akiket bármilyen módon bele tudna vonni, hisztivel, zsarolással, kitartással – a legjobb egy vonakodó partner lenne, aki csak azért egyezik bele a segítségbe, mert különben Sera megnehezíti a dolgát. Nagyon. Rolling Eyes

Szóval valami hosszabb távú projekt iránt érdeklődőt keresnék; apuka valószínűleg sáros egyéb ügyletekben, úgyhogy ha van egy részben nyitott, nyomozós szála valakinek, össze is tudnánk gabalyítani a kettőt. Ha túlzó gyorsaságot nem is, de fordulatos játékokat és meredek ötletekre való vállalkozást azért ígérhetek. Játékpartner keresõ - Page 2 2451935670

*mutogat passzív-agresszíven felfelé* Ezt tényleg nagyon szeretném ám, és lelkesen-aktívan igyekeznék ötletelni is. Játékpartner keresõ - Page 2 1735856013

(Meg úgy egyébként másra is kapható vagyok erősen, csak nem akarok olyan 'nincs ötletem, de azért játszani akarok' típusnak tűnni. Laughing )

Seraphina Q. Graham
Média
Play by :
» holland roden
Kor :
24
Foglalkozás :
» dancer // mean girl
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 8:17 pm

Bedobnám magamat a közösbe hölgyek/urak.
Plotra is teljes mértékben nyitott vagyok, lehetek a múltad, a jelened vagy a jövőd. Nyitott vagyok bárkire és bármire... de ne várd el tőlem, hogy a megváltásod legyek, sajnos én inkább a horgony vagyok, ami leránthat a pokol fenekére. Remélem bírod, ha nyers a stílusom és nem fáj az igazság.
Szeretettel, meg persze alkohollal várok minden kedves vendéget! :muhaha:

Milo Rosewoods
Diákok
Play by :
Hero Fiennes-Tiffin
Foglalkozás :
Mr. Steal your money, girl, car.
Hozzászólások száma :
9

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptySzomb. Jún. 01, 2019 11:38 am

Játszótársakat keresek Játékpartner keresõ - Page 2 3874598021
Ennyi Játékpartner keresõ - Page 2 2624752903

Josie Fitzpatrick
Diákok
Play by :
✗✗ nina dobrev ✗✗
Kor :
17
Foglalkozás :
✗✗ student ✗✗
Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyPént. Május 31, 2019 9:45 pm

Ez egy rendhagyó játékostárs keresés lesz, ugyanis Primmel és Kai-jal elsősorban olyan 17-18 éves középiskolásokat várunk, akik el tudják képzelni, hogy a Columbia egyetemre jelentkeznek. Aztán idősebb korosztályú egyedeket is várunk, akik ugyanennek az intézménynek a diákjai. Jelen pillanatban mindnyájunk az egyetem által szervezett előkészítői táborán veszünk részt és nagyon örülnénk pár kunyhótársnak, vagy egy nagyobb szabású játéknak Játékpartner keresõ - Page 2 2624752903
További részletért, mint a tábor helyszíne és társai, írjatok pm-et pompom

Bellerose Barlow
Diákok
Play by :
Kristin Froseth
Kor :
17
Foglalkozás :
Végzős gimnazista
Hozzászólások száma :
19

Felhasználó profiljának megtekintése Online
TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyPént. Május 31, 2019 7:38 pm

Tisztelt Hölgyem/uram!
Játékpartner keresõ - Page 2 Tumblr_om0bbsa58f1uk7yneo1_400

Előzetesen, reklám forrásként hirdetném a pozíciómat, mely elsősorban illetéktelen avagy "rizikó tényező" emberek likvidálására, eltüntetésére szakosodott. A külön kérések mindegyike feltűnés és tranzakció mentesen történik. A további értésülésükről a TV-ben, rádióban és a hírportálokon kaphat.
Kapcsolat ezen a számon: 718 - XXX - XXXXX
Postafiókszám: Brooklyn, NY 11201

Tisztelettel:
anonymus társaság

Utólag is tájékoztatjuk hogy a szolgáltatás igénybevételéért szerződést kötünk, illetve a mostani e-mailünk, névtelenségünk érdekében nem azonos a valósággal megfelelttel.

Eren S. Yeong
Törvényszegõk
Play by :
「min yoongi」
Kor :
26
Foglalkozás :
「yakuza」
Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyPént. Május 31, 2019 3:04 pm

Ma szabadultam a kórházból, ennek örömére pedig játszópajti(ka)t keresnék magamnak Smile ha ugy érzed te vagy az a bátor, aki kibirja a joghallgató gyermekem mellett, akinek még a szülei is már ügyvédek voltak Very Happy vagyis hát meg mindig azok...
Ha szimpi vagyok, csak dobj meg egy péemmel és megbeszélünk mindent Játékpartner keresõ - Page 2 4146035580

Jess H. Song
Diákok
Play by :
Jung Joon Oh
Kor :
21
Foglalkozás :
Egyetemista
Hozzászólások száma :
20

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyKedd Május 28, 2019 7:52 pm

Sziasztok!

Első játékomhoz keresem játszótársam, van pár kezdőötlet is:

# valami középiskolás program/kirándulás
# házibuli
# bolti lopás
# ha a karid szintén állami gondozott, lehettünk közösen egy helyen pár hétig

Ezen felül bármit szívesen játszok Smile

Natalie Bonner
Diákok
Play by :
Thylane Blondeau
Kor :
16
Foglalkozás :
Tanuló
Hozzászólások száma :
11

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyKedd Május 28, 2019 11:02 am

Sziasztok!

Jelenlevő játékom mellé bevállalnék még egyet.
Lyra Jean élete iszonyat bonyolult, így annyit érdemes tudni róla, hogy eredetileg nem new yorki, mindössze most költözött a nővéréhez Miamiból, eredetileg rövid, gyakorlatilag határozatlan időre.

Ha esetleg vannak az oldalon más miamiak, vagy a közösségmédia-marketing területén dolgozók, akár az is lehet kiindulópont.

Írjatok bátran, többnyire vevő vagyok mindenre. Smile

Lyra Jean Holey
Média
Play by :
Charly Jordan
Kor :
23
Foglalkozás :
Közösségmédia-marketinges gyakornok
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptySzomb. Május 25, 2019 11:00 pm

Hello!

Keresnék egy játszótársat, valami jó kis játékra! Ha van benned mersz, akkor bátran jelentkezz nálam, s találjunk ki valami jó kis storyt. Szívesen alakítok ki kapcsolatokat.

Pm az ára, gyertek bátran!

Törvényszegõk
Play by :
Jessica Jane Stafford
Kor :
28
Foglalkozás :
Dili dokinő(toxikológus)
Hozzászólások száma :
8

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyCsüt. Május 23, 2019 9:14 pm

Ismét bevetném magam a játéktéren, viszont már nem tudom, hogy az előző emberkék közül ki kelt el, úgyhogy én is beállok a sorba. Játékpartner keresõ - Page 2 4146035580

- Lena táncosként egy sztriptíz bárban dolgozik, ott bármit lehet plotolni, ráadásul a főnöke is alvilági figura
- mellette nővérnek tanul, szóval ilyen úton-módon is ismerhetik egymást a karakterek
- szabadidejében - ami nincs olyan sok - szívesen rajzolgat, fotóz és ír
- Bostonban született, régebben sokat utazgatott a szüleivel és a nővérével
- rendőrségi informátor

Egyelőre ezek jutottak eszembe hirtelen, amikből ki lehet indulni, de a fentebb említett lehetőségeken kívül is nyitott vagyok bármire. Játékpartner keresõ - Page 2 3673325056

Lena Caldwell
Munkások
Play by :
• alicia vikander
Kor :
25
Foglalkozás :
• táncos, informátor
Hozzászólások száma :
146

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyVas. Május 19, 2019 12:12 pm

Halii Játékpartner keresõ - Page 2 3874598021 Játékpartner keresõ - Page 2 4146035580

Keresnék 1 maximum 2 játszópajtit, ideje már, hogy bevessem a kisasszonyt a játéktéren.
Stella első éves pszichológus hallgató, nagyon zárkózott, csendes, visszafogott, még csak most próbálja felfedezni maga körül a világot. Olyan játszótársakat keresek, akit nem zavar az esetlges szótlanság, jó lenne egy kicsit kimozdítani a kislányt a komfort zónájából. Vannak ötleteim, úgyhogy ha kedvet kaptál a szőke angyalkához kérlek dobálj meg egy pm-el Játékpartner keresõ - Page 2 2624752903

köszönöm Játékpartner keresõ - Page 2 1471401822

Estella F. York
Diákok
Play by :
Scarlett Leithold
Kor :
20
Foglalkozás :
Tanuló
Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyCsüt. Május 16, 2019 10:14 pm

Még csak most készültem el és nem vagyok elfogadott, de remélhetően ez is be fog következni Razz így merek már most játékostársakat keresni Játékpartner keresõ - Page 2 3673325056

Jeffrey sebész a belgyógyászaton, ezért jöhetsz hozzá, mint beteg, de lehettek kollégák, régi évfolyamtársak is. Az orvoslás mellett másik nagy szenvedélye a zene, szereti a zenés-táncos szórakozóhelyeket, a színházat, így ilyen helyekről is ismerhetitek egymást. Házasember, van egy kislánya, a házassága az elmúlt időszakban azonban elkezdett megromlani, aminek az okát még ő maga sem tudja. Emiatt nem zárkózok el egy könnyed flörttől sem. Hmmm, konkrét ötletem most nincs, de ha szimpatikus a karakterem, akkor plotoljunk ki valamit közösen, csak egy pm az ára  Smile

Jeffrey T. Donnell
Egészségügy
Play by :
Ryan Gosling
Hozzászólások száma :
13

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyCsüt. Május 16, 2019 8:01 pm

Szép estét. Smile

Megnyerném a fogadást, ezért egy bolondabb emberrel szeretnék játszani. Kiadó az első játékom. Játékpartner keresõ - Page 2 690269075 New York területén belül bárhol előfordulhatok. Nemrég költöztem a városba, jó lenne ha valaki megszánna és körbevezetne. Játékpartner keresõ - Page 2 2170533746

Bárki jöhet, az sem baj ha az illető amerikai. Játékpartner keresõ - Page 2 618794435 A vizsgaidőszak miatt nem leszek egy villámíró, de utána már gyakrabban tudok majd írni. Very Happy

Köszönöm, most már leülhettek. Játékpartner keresõ - Page 2 2582470607

Adriaan van den Heuvel
Hivatal
Play by :
Jeremy Irvine
Kor :
21
Foglalkozás :
♔ royal stuff ♔
Hozzászólások száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptySzer. Május 15, 2019 7:39 pm

Friss elfogadással, rögtön be is dobnám magam ide, és bár alapvetően mindenre kapható vagyok, most lenne egy konkrét célzott csoportom: keresnék valaki zsaruszerűt; nem muszáj nyomozónak lennie, mert sanszosan úgyse ilyen ügyekre specializálódott (specializálódik erre bárki?).

A lényeg, hogy Sera le szeretné buktatni a mostohaapja machinációt, a sárba taposni a nevét; ehhez keresnék egy vagy több partnert (rendőri-ügyvédi-hivatali-újságírói berkekből), akiket bármilyen módon bele tudna vonni, hisztivel, zsarolással, kitartással – a legjobb egy vonakodó partner lenne, aki csak azért egyezik bele a segítségbe, mert különben Sera megnehezíti a dolgát. Nagyon. Rolling Eyes

Szóval valami hosszabb távú projekt iránt érdeklődőt keresnék; apuka valószínűleg sáros egyéb ügyletekben, úgyhogy ha van egy részben nyitott, nyomozós szála valakinek, össze is tudnánk gabalyítani a kettőt. Ha túlzó gyorsaságot nem is, de fordulatos játékokat és meredek ötletekre való vállalkozást azért ígérhetek. Játékpartner keresõ - Page 2 2451935670

Seraphina Q. Graham
Média
Play by :
» holland roden
Kor :
24
Foglalkozás :
» dancer // mean girl
Hozzászólások száma :
14

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyHétf. Május 13, 2019 3:42 pm

Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 2 2451935670

Egy játékot bevállalnék szívesen, mert egy másik már elő van foglalva valaki részére. Cool Jelenleg azonban több játékot nem tudok vállalni egyszerre, legalábbis e hónap végéig nem...
Nem tudom, ki foglalt és ki nem előttem írók közül, így dobj egy PM-et, ha szeretnél velem játszani! A többit megbeszéljük üzenetekben. Játékpartner keresõ - Page 2 2624752903

Daria Costa
Munkások
Play by :
Stella Maeve
Kor :
29
Foglalkozás :
pultos, rendőrségi informátor
Hozzászólások száma :
3

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptySzomb. Május 11, 2019 9:55 pm

Üdv!
Frissen elfogadott, jó karban lévő, harmincas évei végét taposó énem keresi játék partnereit. Lucian DNS elemző, leginkább apasági perek és betegségre való genetikai hajlam /családfa / nemzetiség kutatás céljából elemez a cége DNS-t, ha valami ilyesmire lenne szükséged, szívesen segít. Ezen kívül sokat tartózkodik a friss levegőn és igazából bármilyen nem késő esti programra rávehető. Egy vakrandit is bevállalhatok Játékpartner keresõ - Page 2 2373327048 Játékpartner keresõ - Page 2 2757995235
akit érdekel egy játék, küldjön pm-et, örömmel ötletelek!

Lucian Bell
Üzlet
Play by :
Adam Levine
Hozzászólások száma :
24

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyHétf. Május 06, 2019 2:55 pm

Sziasztok!

A meglévő játékom mellé még egyet tudok vállalni.
A skót-spanyol "félvér" Cora nem rég szerezte meg az amerikai állampolgárságát, ami azt jelenti, hogy már több, mint 5 éve boldogítja New York állampolgárait, ha módja van rá Very Happy

Brooklynban él egy elég fura lénnyel, Hattie-nek hívják, 29 éves törpe szélvész, aki vendéglátásban dolgozik, szóval alig látják egymást otthon - valaki lefoglalhatná üresjáratos perceit.
Cora lovasterapeuta, beteg gyerekekkel foglalkozik, szóval ha esetleg rásóznád kutyád-macskád, lovad, nagymamád, vagy kistestvéred, bárkit, nem mond nemet Very Happy (azért tudja, mikor akarják kihasználni, azt annyira nem szereti)
Szeret főzni, imád enni.
Ráadásul simán elmehetne kémnek is, annyira tisztelettudóan csendes tud lenni. Very Happy

Ötletelni közösen szeretnék, nem csak egy játékban gondolkodnék Smile

Cora Fraser
Egészségügy
Play by :
Clara Alonso
Kor :
32
Foglalkozás :
terapeuta
Hozzászólások száma :
40

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptyVas. Május 05, 2019 1:34 pm

Kizsebelhető embereket, akarom mondani, játszó pajtikat keresek Razz
Mindenben benne vagyok, de tényleg, csak egy pm az ára!
Gyere, gyere, nem harapok Játékpartner keresõ - Page 2 4146035580

(apró betűs rész helye: csak olyan vállaljon el, akinek nem gond, ha lassúbb a játék! De azért igyekszem én, legalább heti 1 reagot felmutatni, csak jelenleg most vizsgára készülök Játékpartner keresõ - Page 2 3673325056)

Oliver J. Shin
Törvényszegõk
Play by :
Moon Jongup
Kor :
23
Hozzászólások száma :
10

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 EmptySzomb. Május 04, 2019 3:45 pm

Desange W. Trevino írta:
Ön nem retten meg a Bronx bandáitól? Napi szinten hallucinál? Nem veti meg a bisztróasztalok alatt lebonyolított, igen jövedelmező ügyleteket? Akkor Ön, igen, ÖN a megfelelő jelölt a számunkra! Hívjon az 1-100-420-BLAZE számon MÉG MA!

Ismét él ez a felettébb vonzó felhívás, mert úgy érzem, nem boldogítok még elég embert ezzel a karakterrel. Amennyiben már csak egy gettó bandából szabadult drogdíler hiányzik az életedből, blingeld a hotline-t. Jár mellé ingyen Arisztotelész-idézet, meg egyéb életbölcsességek, amiket emberünknek bőven volt ideje kiagyalni a Rikers rácsai mögött.

Vállalok:
- ünneprontást, ha pont közeleg a tízéves érettségi találkozód, és még mindig utálod a fél osztályt
- segítségnyújtást, ha netán zsaru volnál, és közeleg a díjátadó ünnepség, neked meg még mindig nincs se lőtt sebed, se kitüntetésed
- szarkavarást, bárhol és bármikor, csak egy szavadba kerül (persze igyekszem úgy csinálni, hogy azért mindenki jól szórakozzon közben)

Béke legyen veled te$$,
U.I. a hosszabb távú plotokat is szeressük ám.

Desange W. Trevino
Törvényszegõk
Play by :
Jeffery Lamar Williams
Foglalkozás :
díler, strici
Hozzászólások száma :
7

TémanyitásTárgy: Re: Játékpartner keresõ   Játékpartner keresõ - Page 2 Empty