Concrete jungle where dreams are made of there's nothing you can't do

üdvözlünk a livin in new york oldalán
Lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arccsere
Felhasználónév:

Jelszó:

Csak csendben, csak halkan
Új posztok
Tessa x Jamie - Secrets without hurts
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
James D. Woodward Today at 11:09 pm

Elkészültem az előtörténetemmel...
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Evelyn Hopkins Today at 9:37 pm

Scatha & Nelson
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Scatha Krilza Today at 6:46 pm

Cher & Aaron ~ mistique night
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Aaron Bennett Today at 3:21 pm

Mia & Brandon - The Hand of the Fate
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Mia Hamilton Today at 1:28 pm

It’s fun to be a box of cats - Candy & Theo
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Candice Lovell Today at 11:34 am

Secrets Unveiled - Noel & Emanuel
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Noel Bartlett Yesterday at 9:39 pm

Ben és Flor
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Flor Sanchez Moreno Yesterday at 9:36 pm

Lotte & Shane - The new beginning
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Charlotte Green Yesterday at 8:17 pm

Ki van itt?

Adriana Lane, Blake Blaese, Dave Connor, Evelyn Hopkins, James D. Woodward, Lena Caldwell, Nelson Wang, Nora Weston

Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Kapcsolatkereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
¤ bethany joy lenz
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
35
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
¤ ophthalmologist-surgeon
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
2

Re: Kapcsolatkereső
Vas. Május 20, 2018 8:22 pm

Ismerősök keresése

Kedves itt lakók!

...arra gondoltam, mielőtt nagyon beledobnám magam a mély vízbe, írok ide néhány mondatot, hátha szerencsével járok, és valaki rám ír esetleg bármelyik kiemelt fontosságú szerep miatt!

Keresnék kollégát/kollégákat (nőket is, természetesen), akikkel esetleg ugyanabban a kórházban dolgoznánk, igaz, nem olyan biztos, hogy dolgoztunk már együtt, - szemész szakorvos és sebész is vagyok nem a leggyakoribb szakterület ilyen fórumokon...)- , de lehettünk akár együtt ügyeletben rezidensként... Vagy ha esetleg az UCLA (Los Angeles egyik egyeteme) egykori diákja voltál, akkor szintén ismerhetjük egymást onnan!

Szívesen vennék egy bizalmast, barátot vagy barátnőt is, akivel meglepően jó a kapcsolatom annak ellenére, hogy eleinte egy kanál vízben megfojtottuk volna egymást inkább...

Ezek lennének a főbb szerepek, ezeken kívül jöhet páciens, egykori szerelmi szál felelevenítése, jelenlegi flörtölés, vagy bármi egyéb, ami épp nincs feltüntetve! Wink
Vissza az elejére Go down

Diákok
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Shay Mitchell
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
egyetemi hallgató; modell
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
7

Hétf. Ápr. 30, 2018 11:24 am
Marilyn Kaminski írta:

Plots wanted

Sziasztok! Szeretnék egy szép kis plothálózatot kialakítani. Szívesen fogadnék Columbiásokat, egy pszichológust, aki a mentorom lenne, az előtörimben szereplő "Zach" nevezetű pasim és amennyiben van rá jelentkező már meglévő karival, a tanárt sem feltétlen hirdetném meg. Ha van köztetek olyan, aki bevállalná az első páciensem szerepét, az is nagyon szupi lenne! Ezen kívül nagyon sok mindenre vevő vagyok, így csak dobálj meg egy PM-mel és máris mehet a menet!

Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Zoe Saldana
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
35
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
nyomozó hadnagy
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
2

Szer. Ápr. 11, 2018 8:37 pm

Ismerősök keresése

Szeretnék keresni magamnak különböző kapcsolatokat.. Nyomozóként dolgozom, itt kezdtem a rendőri pályafutásomat, előtte Texasban éltem. Jöhetnek kollégák vagy olyanok, akikkel összefuthatok rendőrségi ügy kapcsán, nem kollégák - tehát civilek... Szívesen ötletelek bárkivel! Egy PM az ára! Cool

Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Iain De Caestecker
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
1

Vas. Márc. 25, 2018 8:57 pm

Keresek mindenféle ismerőst

Sziasztok!
Szeretnék bármilyen nemű kapcsolatokat keresni. Belefér bármi, bár én javarészt barátságosan állok hozzá mindenkihez, és néha be nem tud állni a szám. Keresek kórházon belül barátokat, ismerősöket, feletteseket, de azon kívül is, legyen szó akár csak arról, hogy velem szoktál kora reggelente eljönni edzeni, akár alakuló - vagy már meglévő kapcsolatról -, de még nagyon talán egy-kettő egyéjszakás kaland féleség is beleférhet, amire csak szükség és igény van. Very Happy
Csak egy üzenet az ára! Very Happy

Sport
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Tyler Hoechlin
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
27
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
pincér-pultos és pénzügyes
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
11

Vas. Márc. 18, 2018 3:40 pm

Szükségem lenne ismerősökre

- a szórakozóhelyről, ahonnan dolgozom - lehetsz vendég vagy munkatárs is;

- szomszédra vagy szomszédokra - jó és rossz kapcsolatokra egyaránt;

- biliárd rajongókra, akikkel összefuthattam szalonokban;

- egy rendőrre, akinek lehetek a besúgója.

Üzlet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Hilarie Burton
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
31
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Kávézó tulajdonos és üzletvezető
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
63

Csüt. Márc. 08, 2018 2:50 pm

BFF and enemy wanted

Nagyon jól jönne az életembe egy olyan valaki, akivel már évek óta barátnők vagyunk és el lehet neki mondani bármit, na meg jól helyre tesz néha, ha éppen valami hülyeségre készülök. Kellene a lelki támasz néha, mielőtt még összedől a kis világom!
Ezen kívül én nagyon vágyom egy olyan plotra, aminek az alapja lehet a rossz kapcsolat, az utálat és az ellenségeskedés. Milliónyi ötletem van arra, mivel húzhattuk ki a másiknál a gyufát, szóval izgi játékokat ígérhetek. Razz
PM-mel lehet dobálni egész nyugodtan! Wink

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Jeon Jungkook
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
30
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Tolvaj, meg bármi amihez kedved van
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
47

Csüt. Feb. 22, 2018 6:45 pm

Bármilyen kapcsolat

Mivel lényegében a karakterem teljesen idegen New Yorkban, bármilyen játékosparnert szívesen látok, kortól, nemtől, egyebektől függetlenül. Lehetsz bűntárs, valaki aki nagyon szeretne lecsukni de nyilvánvalóan nem fog menni, esetleg aki tud valamit az apámról (lásd et) stb. Röviden: tényleg bármi szóba jöhet.

Némi pontosítás azóta, hogy kiket is látnék nagyon szívesen:

*Egy jól kereső úriember / de hölgyekre is vevő vagyok jelentkezését várom, aki szívesen pénzelné new yorki életem - természetesen szolgáltatásokért cserében (a kapcsolat természetesen fejlődhet)

*bárki, aki tud keresett apámról valamit / segít a nyomozásban vagy éppen hátráltatni akar, mert mondjuk valamilyen kapcsolatban áll vele - ezzel kapcsolatban pm-ben részletesen beszélhetünk

*ezeken kívül továbbra is bármilyen lehetőség érdekelne

Oktatás
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Lali Espósito
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
28
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
pincérnő a Rosa Italian Caféban, mellette a szakmájában állást keres
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
42

Szer. Feb. 21, 2018 9:11 pm

Két ellentétes személy

„A Felvigyázó”
- Keresem azt a személyt (nő vagy férfi), akit „Tío” (Flor gyámja, a volt - kiváló - katonai mesterlövész, aki egészségügyi okokból szerelt le, és jelenleg az FBI központ kiemelt különleges ügynöke) megkért, hogy vigyázzon Florra, és néha nézzen rá, hogy minden rendben van-e vele. Lehetsz az FBI tagja és innen ismered „Tío”-t (betanított, beosztottja voltál csak valamiért el kellett hagynod Washington DC-t, volt egy közös ügyetek és összehaverkodtatok). Vagy ismerheted a katonai múltjából, és mint példaképre tekintesz. (kb. velem vagy egyidős) A közös játék abból indulna, hogy annak ellenére, hogy nem kellene rájönnöm, hogy figyelsz, - de felvilágosítást kaptál, hogy az utánam „kémkedőket” kiszúrom, és baromira nem csípem felvigyázókat (simán kitelik, hogy feljelentek), így egymás életét megkönnyítve, - módot találsz arra, hogy összehaverkodjunk. Mindenképpen jó oldalon állsz.

Elkelt!

„A férfi a sötét múltamból”
Mindenképpen férfi legyen az illető. Alapvetően két személy között lehet választani.
- vagy az ex-mostohabátyám, aki 10 év után most szabadul a sittről, ahova én juttattam a szüleivel együtt, de ők életfogytiglanit kaptak egy szigorított fegyházban. A karakter lényege továbbá, hogy az alatt a rövid idő alatt, amíg meg nem szöktem tőletek 17 évesen, nagyban megkeserítetted az életemet, mind fizikailag, mind lelkileg terrorizáltál. Egyébként 2, max 3 évvel vagy idősebb nálam, és a múltad Puerto Ricoba köt (ottani állampolgár is vagy).
- Vagy a másik, az ex-mostohabátyám haverja, ismerőse, „beosztottja”, aki most szabadul(t) a börtönből és arra kér, hogy keress meg és „terrorizálj”, ahogy „Neked” tetszik, de felhívja a figyelmedet, hogy óvatosan, mert lehet, hogy a háttérből az FBI még mindig figyeltet (és vigyáz rám), így nem is nagyon találkoztok, csak rejtve kommunikáltok. Megpróbálsz a bizalmamba férkőzni és közel kerülni hozzám. Nem lesz egyszerű dolgod, alapvetően bizalmatlan vagyok. Mindenképpen a rossz oldalon állsz, az ET-ben megnézheted, milyen bűncselekmények között válogathatsz, hogy a kapocs meglegyen az ex-mostoha bátyámmal, de természetesen a saját bizniszedet is viheted mellette.

A két keresett természetesen ellensége lesz egymásnak (a „Felvigyázó” és a „Férfi a sötét múltamból”), így bizonyára egymással is kapcsolatba, játékba keverednek majd.

Ha érdelek valamelyik személy kérlek pm-ben jelezd Smile

A hozzászólást Flor Sanchez Moreno összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 07, 2018 7:53 pm-kor.

Média
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Camilla Luddington
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Sztárcukrász
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
5

Kedd Feb. 20, 2018 4:48 pm

Aki az oltárnál hagyott

Te ott ! Igen Te .*vadul hadonászik a kezeivel ,mint egy őrült ,majd próbálja magára erőltetni a lehető legédesebb mosolyát .* Két évvel ezelőtt volt képed az oltárnál hagyni ,bár az okot még mai napig nem tudom ,de van egy sejtésem . Mivel csak a sejtelmemre támaszkodhatok ,így feltépve az akkori sebeimet újra szembe nézek veled hogy válaszokat kapjak. A magyarázat már csak tőled függ . Nem mondom hogy könnyű dolgod lesz velem ,de mielőtt félreértenéd nem visszakapni akarlak ,csak egy tisztességes okot ,amivel nyugodtan tovább folytathatom az életemet .
Nos ,nem nagy ötlet ,de egy játék erejéig vagy több szálat hozzáadva szerintem egészen vicces ,és laza játék alakulnak ki. Ha kedvet kaptál jelentkezz,de azért előtte hozz nekem egy doboz fánkot . Csók ,Daisy .

Munkások
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• alicia vikander
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• táncos
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
33

Vas. Feb. 11, 2018 12:28 am

Mindenféle emberkék

• keresek mindenféle emberkéket, akiknek szükségük van ismerősre/ barátra/ barátnőre, akivel akár egy gimibe jártunk, akár csak összefutottunk anno valahol és azóta tartjuk a kapcsolatot Very Happy
• Bostonból jöttem, úgyhogy, ha esetleg van valaki, aki szintén onnan jött,
akkor régi ismerősöket is szívesen látnék
• kolléganők (táncosok) vagy kollégák (lényegében bárki, aki egy alvilági bárban dolgozna) is szívesen látott személyek Very Happy
• ezen kívül bárkinek kedve volna bármi plothoz, csak egy pm-be kerül  

Munkások
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
◘ C h l o e *colorful* N o r g a a r d ◘
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
◘ s z e r e l ő ◘
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
18

Pént. Feb. 09, 2018 1:50 am
ismételten aktuális Rolling Eyes Razz

Magdalena Lehnhardt írta:

Ismerősök keresése

Sziasztok!

Először is keresném a lakótársamat, legyen az illető fiú vagy lány, nekem az igazából lényegtelen, csak fogadja el, hogy nekem szükségem van egy plusz szobára, ahova mindenféle kacatot hordok fel, hogy aztán megjavítsam és felturbózzam őket. Ja, meg amúgy a lapomban már emlegetem a lakásunkat meg a kapcsolatunkat, szóval kicsi kikötéseim lennének. Úgy építettem fel azt a részt, hogy mi már évek óta barátok/barátnők vagyunk és a szüleink segítségével sikerült megszereznünk ezt a lakást, ami a maga épületének a legfelső szintjén van (de van lift!! Razz), kárpótlásul viszont elég kedvező áron jutottunk hozzá és még nem is kicsi. Szóval úgy képzeltem, hogy elég jó kapcsolatunk lenne, de mégis mindkettőnknek meglenne a maga kis magánszférája azért a lakáson belül, de tarthatnánk filmes estéket meg járhatnánk együtt bulizni, tök jó móka lenne

Keresek még barátokat, barátnőket mindenféle plottal mindenféle kapcsolatra embereket, hiszen a megismerkedések lehetősége végtelen és sosem tudhatod, hogy nem-e az az illető lesz az egyik legjobb haverod, aki egyik este segít összekaparni téged, mert túlságosan felöntöttél a garatra. De az sem kizárt, hogy közösen jártunk valami tanfolyamra, vagy gimibe, semmi sincs kizárva.

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Adelaide Kane
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
25
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Rendőr-nyomozó
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24

Játékpartner keresése
Kedd Feb. 06, 2018 3:55 pm
Sziasztok!

MÉG MINDIG jól jönne még pár játszópartner.
Most már alább adom, szóval, nincs meghatározva, hogy ki, de akinek van kedve játszani egy ambiciózus rendőrrel, az írjon.

Akiket azért keresek:

- A detektív társamat, akivel felettébb jó viszonyban vagyunk, már amennyire velem lehet. Teljesen minden, hogy fiú, avagy lány karakter, a lényeg, hogy legyél. A kapcsolatunk nem is baráti, nem is szerelmi, de mindig kiállunk egymásért, jó összedolgozunk és az életünk árán megvédjük egymást
.
- Továbbá más kollégákat a rendőrségről, hiszen barátok terén nem sokat tudok felmutatni. Tök mindegy, hogy jó vagy rossz a viszonyunk, szeretsz, vagy keresztbe akarsz tenni.
- A gyerekkori legjobb barátnőmet, aki valamilyen formában a segítségemre szorul és akivel ezáltal feléled a kapcsolatunk.
- Az apámat, John Lane-t,[/b] aki egy jóvágású zsernyák hapsi, azaz a rendőrfőnök. Hasonló karakter, mint én, ezért nem mindig értünk egyet.
- Az udvarlómat, vagyis aki csak szeretne az udvarlóm lenni, de én nem adom be a derekamat.  Szintén rendőr vagy, mint én. Azt rád bízom, hogy azért e akarsz engem, mert bejövök neked vagy csak az apámnál, a főnöködnél akarsz bevágódni. Ő mindenképp kedvel téged.
- Végül, de nem utolsó sorban természetesen az én rossz fiúmat.

Üdv! Adriana

A hozzászólást Adriana Lane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 14, 2018 2:36 pm-kor.

Munkanélküliek
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Phoebe Tonkin
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
23
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
100

Hétf. Feb. 05, 2018 2:59 pm

My drug dealer

Olyan dílert keresnék, aki nem éppen arról híres, hogy szép szóval kéri a tartozást. Az elmúlt pár hónapban jó adag drogot vásároltam tőled, de még nem törlesztettem az adóságokat, és most már kezdesz bepipulni, így elkezdhetsz elég keményen a nyakamra járni miatta. A kapcsolatunk ennek fényében nem túl szép, de mivel nem vagyok egyszerű eset, olyan fordulatokat tudok hozni, ami még téged is meglephet. Cucc még fog kelleni egy ideig, lehet, hogy a végére csődbe viszlek?! Írj, ha van kedved a plothoz, szükségem lenne rá nagyon-nagyon!

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Laura Vandervoort
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
29
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Galériai ügyintéző / műkincs tolvaj, hamisító
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
12

Hétf. Feb. 05, 2018 2:58 pm
Úgy tűnik, hogy a szerep ismét betöltésre vár! Smile

Rendőr kerestetik...

Sziasztok! Smile

Gondoltam, hogy előbb a már játékos karakterek között keresgélnék, hátha akad valaki, akinek felkeltem az érdeklődését. Nem feltétlenül adnék ki karaktert, ha így is megoldható, szóval teszek egy próbát! Smile
Egy olyan rendőrre lenne szükségem, aki alkut ajánl nekem. Segítsek felderíteni az olyan ügyeket a tanácsaimmal, amik a műkincsekkel kapcsolatosak. Lopás, hamisítás, effélék. Zsarolj meg, hogy különben nagyon hosszú időre lecsuksz. Akár blöffölhetsz is, hogy van ellenem bizonyítékod, pedig lehet, hogy valójában nincs is, és mindez csupán trükk.
Úgy is kérheted a segítségem, mint a galériában dolgozó, mert gyanús vagyok neked, de még nincs semmi bizonyítékod rá, hogy tolvaj lennék. Le akarsz buktatni, tetten érni és börtönbe zárni. Akár ezt követően is felajánlhatod az alkut.

Ez a két opció jutott eszembe, de egyébként nyitott vagyok bármire! Smile Az pedig, hogy a kapcsolatunk később merre alakul, csak rajtunk múlik. Valószínűleg egyáltalán nem lesz olyan zökkenőmentes, főleg kezdetben Smile

Média
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Blanca Suárez.
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Írónő.
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
31

Hétf. Feb. 05, 2018 12:49 pm

Mindenfélét keresek

Üdv mindenkinek!
Nos, én nemrég költöztem New York-ba, írónő vagyok, és mindenféle kapcsolatokat keresek.

Ha szereted a tequilat, az egy jó pont lesz, de bárkivel elbeszélgetek. Sokat járok a közeli kocsmába és bárba, és szinte minden este kaját rendelek vagy étterembe járok, tehát nem nehéz velem véletlenül összefutni.

Régen, még az egyetem alatt és után pár évig éltem New Yorkban, ezért régi ismerősök is szóba kerülhetnek, vagy olyanok, akikkel Los Angelesben találkozhattam.

Most szerződtem új könyvkiadóhoz, ott is biztosan sokan dolgoznak vagy ilyesmi, tehát az is felmerülhet.

Shane a bátyám, ő orvos, és sokan ismerik, tehát általa is tuti vannak ismerősök. Mellesleg én is feküdtem pár hónapig kórházban, ha úgy van, az is lehet közös szál.

Ezek csak a főbb pontok, bármire vevő vagyok. Szívesen plotolok mindenkivel, és minél extrémebb dolgot csinálunk, annál jobb.

Egy pm az ára mindennek.

Üzlet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Hilarie Burton
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
31
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Kávézó tulajdonos és üzletvezető
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
63

Szomb. Feb. 03, 2018 6:27 pm

Őrült bébiszitter

Keresettnek nem adnám ki egyenlőre, hátha valakit érdekelhet már meglévő karival a plot, és a személyiségébe is beleillik. Smile

Szóval a lényeg az lenne, hogy szeretnék egy olyan nőt találni bébiszitternek az öt éves lányom mellé, aki kicsit őrült, ugyanis elkezdi ellenem fordítani Rosiet. Sokat lenne vele a rengeteg munka miatt, és már-már a sajátjának kezdené érezni a lányomat. Bekattanhat kicsit és jól rám ijeszthet. Azt rád bízom, hogy például azért próbálja magához édesgetni, mert nem lehet gyereke vagy valami rosszakaróm megbízásából, vagy más oka van a dolognak. Izgalmas szál lenne, így nagyon várok jelentkezőt erre a plotra! PM!

Üzlet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Chris Pine
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
32
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Bártulajdonos
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
7

Szomb. Feb. 03, 2018 2:51 pm
Én rövid és tömör leszek Very Happy

Táncosaimat keresem, rendes főnök vagy egy öt éves kis krapekkal. Very Happy Ha van kedved csak dobálózz felém és ledumáljuk a fizetésedet Very Happy

Üzlet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Lily James
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
20
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
pincérnő + jegyellenőr
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
12

Pént. Feb. 02, 2018 6:06 pm
Molly J. Fox írta:

Joy's joystick

Keresem az apámat
Jártál valaha az esős brit szigeteken, vagy a mesés Írországban? Esetleg voltál annyira részeg, hogy elcsábíts valakit, vagy pia sem volt benned? Ígérgettél neki fűt-, fát, aztán nem jöttél többet? Egy pocsék buli botlása voltam? Nem ítélkezem, de a lány teherbe esett, az éjszakátok gyümölcse én lennék. Ez majd 20-21 éve történt. Nem tudom mennyi idős lehettél, lehet még te is csak egy kanos tini voltál, mindenesetre megtörtént. Most itt vagyok, hogy megtaláljalak.
A keresettek közt is megtalálható, de hátha itt sikeresebb a poszt. Very Happy

Az előbbihez kapcsolódóan keresek egy nyomozót
Nincs túl sok pénzem, de mivel már hetek óta itt vesztegelek semerre sem haladva, ezért felfogadnék valakit, aki megtalálja nekem őt a nem túl sok adat alapján, amit tudok róla - ami szinte semmi, de kackac, nevess velem -, és mivel az újságban feladott méregdrága hirdetéseim kikapósnak bizonyultak, lásd a férjem, ezért téged is ott kerestelek, vagy legalább lojális együttérzőt.

Keresek egy szállásadót
Nincs túl sok pénzem, de fizetnék érte. Dolgozom, hogy tető legyen a fejem felett: kivaxolom a cipődet, kutyát sétáltatok, be is vásárolok, még a konyhában is rittyentek valamit nagy rumlival, csak had maradhassak?  cukika (nem telik lufira sem.)

update: Elvileg Maya a lakótársam, ám amíg távol van, egy szomszéd is jól jönne, vagy bárki az épületből, akivel beszélőviszonyban lehetek.

Keresek új ismerősöket -------> ez a játékfelkérős rész
Nemrég érkeztem a földrészre, így aztán nem sok ember ismeretségével büszkélkedhetem. Téged öntöttelek le az első munkanapomon kávéval? Ki kellett mosni a blúzodat? Nem kaptad meg a folt miatt álmaid állását? Vagy reklamáltál, mert cappucino helyett teát kaptál? Esetleg a metrón csíptelek fülön? Elvittem a taxidat? Éppen ott voltál, amikor rohamom volt? Te raktál helyre múltkor? Együtt önkénteskedünk valahol? Belémgabalyodott a kutyád póráza, én meg eldőltem, mint a ringó búzaszál a szélben? Elmentünk együtt misére? Egy jazzbárban találkoztunk? Beálltam múltkor mellétek focizni? Rajongok érted, messziről figyeltelek és te kiszúrtál? Megígérted, hogy megtanítasz főzni, hogy elfelejtsem a zacskós levest? Mozidélutánt tartunk? Elmegyünk az állatkertbe, vagy a menhelyre, mert örökbe akarsz fogadni valami állatkát? Véletlenül elhúztam a függönyt mikor próbáltál, aztán félóra múlva, már együtt próbálgattuk a melltartókat? Együtt jelentkeztünk valami kísérletre? Te itattál le a múltkor, vagy magam vetemedtem erre, csak azért, hogy elfelejtsük saját nyűgünk, bajunk, szerencsétlen életünk hányattatásait és saját hányavetiségünk? Ismerjük egymást a tengeren túlról? Valakire rá akarod sózni a kiscicád, kisnyulad, kanárid? Építünk együtt hóembert? Akármi is legyen, engem keresel, a lehetőségek száma pedig szinte végtelen.  

Ha bárki úgy érzi, igaz rá valamelyik állítás, az bátran vágjon hozzám egy féltéglát levelet, és tárgyaljunk ki mindent részletesen. Very Happy

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
▿Amber Heard▿
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
25
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
• Hooker, right case neurologist resident
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
130

Pént. Feb. 02, 2018 11:40 am

Drága  apuka kerestetik.

Nos,ez egy elég érdekes kérés lesz ,de annál izgalmasabb szál. Így nem is húzom tovább az időt.
Van egy öt éves lányom,akit abban a pillanatban elvettek tőlem ahogy a kezembe tartottam. A nevelő szüleim,úgy gondolták jobb ha ők nevelik fel mint én. Így a kislányom úgy tudja hogy csak a nővére vagyok,jogilag pedig esélyem sincs visszarezezni egy apuka nélkül nem igaz ?
Így most hozzád fordulok drágám ,egyszer az életben segíts ,és ne hagyd félbe a dolgokat ahogy eddig is tetted. Nem kérek tőled semmit csak hogy ,ismerd el hogy, a kislány apja vagy másra nincs szükségem ,itt most nem Te vagy a lényeg hanem a lányom.  Nagy hátrányom van  ,minden téren így bőven kell a segítséged,persze tudom előre a nótát ,Te soha nem ismernéd el hogy egy prostituálótól van egy lányod . Mert Te olyan kicseszett  tökéletes vagy ,értem én ,de akár szeretnéd akár nem Ő a tiéd ,de legfőképp az enyém!
Kapcsolatunkról annyit hogy pár hónapig (se) tartott,hisz Te egy valamire használtál ,így nem hívnám kapcsolatnak , a szememben és az életemben  sem sokat számítasz ahogy én sem a tiédben! Most viszont szükségem van rád ,és elvárom hogy odatedd magad !

//Hát nem mondanám egy könnyű szálnak ,de annál izgalmasabb. Nem várom hogy ebből az egészből valami nagy love story kerekedjen ki,sőt...csak egy alany kell akivel végigvihetem ezt az egészet. Ha kedved kaptál jelentkezz pm-ben. Smile

Elkelt !  

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Vinnie Woolston
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
29
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
civil zsaru
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
23

Csüt. Feb. 01, 2018 2:25 pm
Hey! Smile

Most, hogy végre belevethetem magam New York legmocskosabb bugyraiba és legszebb szegleteibe, szívesen plotolnék. Smile Várok szeretettel mindenkit, akinek legalább egy kicsit is szimpatikus vagyok.... vagy éppen nem -végül is azokból is baromi jó kis kapcsolatok születhetnek-. Nyitott vagyok sokmindenre, egy-két ötlet csak:

- ha nőből vagy, az előtörimben van szó egy bizonyos barátról, akinek elég zűrös volt az élete régebben. Hosszú évek óta vagyunk már barátok -csakis kizárólag barát-!
- ha még mindig nőből vagy és a társaságomra vágysz, de csak nyitottan, rövid ideig, futólag Very Happy
- ha pasiból vagy (vagy nőből xD) és a "piros csoportot" erősíted, tehát nem szívesen futsz bele egy rendőrbe
- olyan is jöhet, akiről tudom jól, hogy nem éppen törvényesen éldegélsz, mégis olyan a viszonyunk, hogy eltekintek efelett.

Na szóval, lényeg a lényeg, hogy ezek csak ötletek és mindenfélére nyitott vagyok Smile PM-mel dobálózz! Wink

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Henry Cavill
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
33
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Drogelhárítási részleg, osztályvezető helyettes
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
94

Kedd Jan. 30, 2018 1:05 pm
Sziasztok Very Happy

Szeretném egyelőre ide beírni, hátha ezzel is ösztönzöm a készülő női karakterek usereit. Szükségem lenne egy informátorra, aki Lena néven fut, és ápolónő akar lenni, de most még táncos, és khm...szereti kielégíteni a férfinem képviselőit. Egy kedves, ámbár határozott teremtésre gondoltam, aki ismeri az öcsémet is, és sokszor dolgozik a kezem alá. Már jó ideje ismerjük egymást, és szeretném ezt a szálat egy barátsággá erősíteni. A múlt sincs kőbe vésve, és a sztori is finomítható, ha a második neved ez a Lena, vagy az álneved. Már meglévő karakter is jelentkezhet rá, hiszen a suli csak folyamatban van nála.

Ha kedved kaptál hozzá, akkor ötleteljünk együtt. Egy pm az ára.

Köszönöm már megérkezett.

A hozzászólást Aaron Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 03, 2018 10:15 am-kor.

Törvényszegők
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Laura Vandervoort
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
29
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Galériai ügyintéző / műkincs tolvaj, hamisító
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
12

Hétf. Jan. 29, 2018 8:06 pm

Rendőr keresése

Sziasztok! Smile

Gondoltam, hogy előbb a már játékos karakterek között keresgélnék, hátha akad valaki, akinek felkeltem az érdeklődését. Nem feltétlenül adnék ki karaktert, ha így is megoldható, szóval teszek egy próbát! Smile
Egy olyan rendőrre lenne szükségem, aki alkut ajánl nekem. Segítsek felderíteni az olyan ügyeket a tanácsaimmal, amik a műkincsekkel kapcsolatosak. Lopás, hamisítás, effélék. Zsarolj meg, hogy különben nagyon hosszú időre lecsuksz. Akár blöffölhetsz is, hogy van ellenem bizonyítékod, pedig lehet, hogy valójában nincs is, és mindez csupán trükk.
Úgy is kérheted a segítségem, mint a galériában dolgozó, mert gyanús vagyok neked, de még nincs semmi bizonyítékod rá, hogy tolvaj lennék. Le akarsz buktatni, tetten érni és börtönbe zárni. Akár ezt követően is felajánlhatod az alkut.

Ez a két opció jutott eszembe, de egyébként nyitott vagyok bármire! Smile Az pedig, hogy a kapcsolatunk később merre alakul, csak rajtunk múlik. Valószínűleg egyáltalán nem lesz olyan zökkenőmentes, főleg kezdetben Smile

Úgy látszik villámgyorsan meg is lett a kis "szövetségesem", köszönöm szépen!!! Smile

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Adelaide Kane
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
25
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Rendőr-nyomozó
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24

Kapcslatokat keres
Pént. Jan. 26, 2018 8:48 pm
Sziasztok!
Jól jönne még pár játszópartner. Akiket keresek:
- A detektív társamat, akivel felettébb jó viszonyban vagyunk, már amennyire velem lehet. Teljesen minden, hogy fiú, avagy lány karakter, a lényeg, hogy legyél. A kapcsolatunk nem is baráti, nem is szerelni, de mindig kiállunk egymásért, jó összedolgozunk és az életünk árán megvédjük egymást.
- Továbbá más kollégákat a rendőrségről, hiszen barátok terén nem sokat tudok felmutatni. Tök mindegy, hogy jó vagy rossz a viszonyunk, szeretsz, vagy keresztbe akarsz tenni.
- A gyerekkori legjobb barátnőmet, aki valamilyen formában a segítségemre szorul és akivel ezáltal feléled a kapcsolatunk.
- Az apámat, John Lane-t, aki egy jóvágású zsernyák hapsi, azaz a rendőrfőnök. Hasonló karakter, mint én, ezért nem mindig értünk egyet.
- Az udvarlómat, vagyis aki csak szeretne az udvarlóm lenni, de én nem adom be a derekamat.  Szintén rendőr vagy, mint én. Azt rád bízom, hogy azért e akarsz engem, mert bejövök neked vagy csak az apámnál, a főnöködnél akarsz bevágódni. Ő mindenképp kedvel téged.
- Végül, de nem utolsó sorban természetesen az én rossz fiúmat. Razz
Üdv! Adriana 

Bűnöldözés
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Adelaide Kane
Kor :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
25
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Rendőr-nyomozó
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
24

Kapcslatokat keres
Pént. Jan. 26, 2018 7:31 pm
Sziasztok!
Jól jönne még pár játszópartner. Akiket keresek:
- A detektív társamat, akivel felettébb jó viszonyban vagyunk, már amennyire velem lehet. Teljesen minden, hogy fiú, avagy lány karakter, a lényeg, hogy legyél. A kapcsolatunk nem is baráti, nem is szerelni, de mindig kiállunk egymásért, jó összedolgozunk és az életünk árán megvédjük egymást.
- Az apámat, John Lane-t, aki egy jóvágású zsernyák hapsi, azaz a rendőrfőnök. Hasonló karakter, mint én, ezért nem mindig értünk egyet.
- Végül, de nem utolsó sorban természetesen az én rossz fiúmat. Razz
Üdv! Adriana 

Üzlet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Sofia Boutella
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
14

Csüt. Jan. 25, 2018 7:28 pm

SZIASZTOK!
Embereket keresnék a következő pozíciókba:

1. A kubai barát - Olyan jó volt veled, tényleg, és édespofa vagy, de egyszerűen az én hibám. Nem tehetsz róla, hogy nekem nem te kellesz, hogy csak a szex miatt tartottalak, és mert élveztem hogy szikrázik és pattog közöttünk a levegő. Természetesen ez a mai napig így van, bizsergek a közeledben, és pezsdítő a társaságod, azonban sajnos akármennyire is bajnok vagy az ágyban, neked nem én kellek, és nekem sem Te! Sajnálom, hogy én vagyok az első csaj, aki elutasítja a veled való kapcsolatot, és hogy pont akkor mondanak nemet, mikor azt érzed, valaki mellett még akár meg is állapodnál. Nem lehetek a barátnőd, maximum a játékod, de az is csak ideig-óráig, míg meg nem szakítom veled a kapcsolatot.
A nemzetiséged egyébként mindegy, lehetsz tőlem japán is, aki épp Kubában született, vagy egy gazdag német, aki épp ott tölti a kötelező éves szabadságát, csak a lényeg, hogy ott találkoztunk, és mintegy véletlenül felbukkansz az életemben. // Ahogy az ET-ből is kiderül, nem terveznék semmilyen komoly kapcsolatot, lévén, hogy baromira szerelmes a lányom a jelenlegi munkaadójába, és barátjába, és ez a későbbiekben sem fog változni, mint ahogy nem változott akkor sem, mikor épp Kubába menekült az érzései és a férfi esküvője elől:) //

2. Lakótársat - Lehetsz lány, lehetsz fiú, nekem igazából mindegy, csak lakjunk együtt, mert külön szívás. Nem egy gazdag környéket és egy gazdagon berendezett lakást képzelek el, fejemben inkább él egy kopott, alig bútorozott tetőtéri lakás, aminek az ablakait rácsok fedik, és aminek az ablaka előtt a rozsdás tűzoltó lépcsó kap helyet. Jó hely ez arra, hogy kiüljünk, ha épp sok már a világ, vagy az érzések, és megigyunk egy sört egymás mellett gubbasztva, vagy épp csak elszívni egy cigit... Még csak nemrég költöztem hozzád, így szeretném, ha megismernénk egymást a játékok alatt. Hidd el jófej vagyok, szeretem a sört és mindig tartok is a hűtőben. Főzni annyira nem tudok, de néha talán képes leszek összedobni egy rántottát.

3. Munkatársakat - Dolgozzunk együtt, énekelj,
táncolj, vagy legyél pultos, a lényeg, hogy mindezt velem együtt tedd.
Tök jó ötleteim vannak, nem rinyálok, ha műszakot kell cserélni,
mert a gyerek lebetegedett, de még akkor se, ha neked nagyobb szükséged van a borravalóra és nem a felét adom neked, hanem mondjuk a 70%-át.
Legyél a barátom, menjünk el együtt manikűröshöz, vagy épp gyantáztatni...
beszéljük ki a főnököt, a főnök válását, és önts belém lelket, mert talán mégsem vagyok annyira nyomorék az érzelmeim miatt.

4. Egy lány aki izgalomba hozott - Nem mondanám hogy biszex vagyok, vagy hogy meleg, de be kell valljam volt egy különös éjszakám. Talán többet ittam a kelleténél, talán elvarázsoltak a szőke tincseid, vagy épp az is lehet, hogy a parfümöd volt rám ilyen fura hatással.
Az azonban bizonyos, hogy bár nem vonzódom a nőkhöz, te mégis egy külön kategóriát képviselsz. Megcsókoltalak, sőt be is próbálkoztam, és azt hiszem a kíváncsiság vezérelt azzal kapcsolatban, hogy tényleg csak Damien akire vágyok, vagy esetleg más áll a háttérben és nem merem bevallani önmagamnak se. Fantasztikus volt ez az éjjel, nem tagadom, azonban a megnyugvást és a vonzalmat nem hozta magával, mint ahogy ezután sem tudtam megszabadulni a Damien iránti érzelmeimtől. Mondjuk nem is igértem semmit, és te sem vártál folytatást. Az más kérdés, hogy azóta van hogy benézel hozzám, mikor táncolok, és baromi jóba lettünk. Te vagy az egyetlen akivel teljesen őszinte vagyok, a magam szókimondó módján, és én vagyok neked is az egyik bizalmasod. Hogy mivel kapcsolatban, azt rád bízom!

5. A hülye picsát - Ki mondta hogy csak olyanokkal kell dolgoznom, akiket kedvelek? Vagy hogy csak olyan emberek vesznek körül,
akik bírják a fejem? Hát mi nem jövünk ki egymással. Megvan kettőnk között az egészséges versenyszellem, sőt, benned talán több is ennél...
Előszeretettel teszel keresztbe, mert azt gondolod jobb vagyok nálad.
Nos igen, jól gondolod, én jobb vagyok nálad! És attól mert hülye ribancként viselkedsz még ugyanannyira nem leszel mások számára szimpatikus!

6. Bárkit - Láttál táncolni, láttál a szomszédban, vagy elvittél előlem egy taxit, megnyalt a kutyád, kell egy sétáltató, eláztunk együtt, lefröcsköltél vízzel, összeszedted utánam a zsebemből kihulló irataimat, tetszik a szemem, tetszik a szám... jófejnek tűnök... undoknak tünök... nem érvényes a jegyem.... bármi bármi bármi... tényleg bármire vevő vagyok! Smile

Amennyiben bármelyikhez is kedvet érzel, csak egy PM az ára! Smile

A hozzászólást Zoe Monroe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 02, 2018 6:44 pm-kor.

Kapcsolatkereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next