New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 121 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 109 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Ellaria Rousseau
TémanyitásEllaria Rousseau
Ellaria Rousseau EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 22:28
Ellaria  Rousseau
this is not what you wanted, not what you had in mind

Karakter típusa
Saját
Teljes név
Ellaria Nora Rousseau
Becenév
Ella, Aria
Születési hely
Charlotte, North Carolina
Születési idő
1991.07.13.
Kor
32
Lakhely
Brooklyn, NYC
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
házas
Tanulmányok
Middle Grades Education (BS): English Language Arts & Social Studies (North Carolina State University)
Master of Arts in Teaching (North Carolina State University)
Foglalkozás
7th Grade English Language Arts teacher
Munkahely
Community Partnership Charter School (Middle School)
Hobbi
olvasás, futás

Csoportom:
oktatás

Jellem
“Miss Rousseau az egyik kedvenc tanárom. Nála szinte lehetetlen rossz jegyet szerezni, de nem azért, mert mindent elnézne, hanem mert mindenkire odafigyel és ha kell, külön is foglalkozik velünk. Nem szigorú, mondjuk az óráin még Daniel is mindig viselkedik, mert őt valahogy senki nem szereti felbosszantani.”
Willow Garcia, tanuló

“Még mindig nem szoktam meg, hogy ilyen távol van, de tudom, hogy a történtek után muszáj volt. Azóta ő a legjobb barátnőm, hogy ismerem, és biztos vagyok benne, hogy neki is hatalmas szüksége lenne rám. Aggódom érte. Ritkábban jelentkezik, mindig érzek a hangjában valami furcsát, de az egész olyan megfoghatatlan. Mindig azt mondogatja, hogy minden rendben van, de hát ő ilyen, akkor is ezt mondaná, ha épp összedőlne körülötte a világ. Ennyire messziről viszont sokkal nehezebb fogást találnom a szokásos «majd én mindent megoldok egyedül» attitűdjén, mert most tényleg az kellene, hogy bevallja, ha baj van.”
Helena Rousseau, háztartásbeli

“Ellával nagyon gyorsan barátokká váltunk. Kedves és előzékeny természete miatt egyébként is könnyen be tudott illeszkedni közénk, de szerencsére mi a kollegális viszonyon felül barátnők is lettünk. Azt hiszem, nekem nyílt meg először igazán azzal kapcsolatban, hogy miért is kötött ki New Yorkban. Nagyon sajnáltam a férjét és ezt az egész helyzetet, ezért is próbáltam mindig ott lenni neki... Igazából nem tudom, helyes-e a múlt idő. Még mindig próbálok, de az az igazság, hogy mostanában egyre nehezebb. Valami megváltozott, és nem tudom, mi az. Itt van, de mintha mégsem lenne. Ennek van értelme? Mindig mosolyog, de már nem a régi, viszont mintha ő maga nem venné észre a maga köré épült falakat.”
Jenna Wilson, matematikatanár

“Az egyetemi éveink alatt sokszor elképzeltem, hogy Aria majd az én feleségem lesz. Megkérem a kezét a diplomaosztó után, összeházasodunk, lesz két gyerekünk, egy fiú és egy lány... Mindig is fantasztikus csaj volt, okos, kedves, de közben belevaló is. Tetszett, hogy többre tartotta a saját céljait, mintsem minden másnap lerészegedjen és pasizzon, mint a többi lány. Barátok voltunk, sok közös óránk volt, és esküszöm, elhívtam volna randizni is, de aztán jött az a Jeremy gyerek és beleköpött a levesembe. Megmondom őszintén, én azért próbálkoztam, főleg, amikor a csávó fél, meg egy évekre lelépett, de mindig lepattantam Ariáról, mintha nem is léteztem volna. Sosem zavart még ennyire, hogy egy csak hűséges. Most meg már az üzeneteimre se válaszol.”
Peter Wright, író

“Én megmondtam neked már aznap este, hogy a feleségem lesz! Rögtön elvarázsolt azokkal a kék szemekkel, a szájával, azzal a gyönyörű arcával. Még a hangjával is lenyűgözött, te is tudod, hogy térdre tudtam volna borulni előtte. Ő az én angyalom. Mindig figyel rám, ott van mellettem, már abból, ahogy rám néz, tudja, hogy mire van szükségem. Néha el sem tudom hinni, hogy lehet valakinek ekkora szíve. Nem tudom, mivel érdemeltem ki, hogy pont engem választott, de a tenyeremen fogom hordozni. Miatta jövök majd mindig vissza, meglásd.”
Jeremy Hayes vallomása legjobb barátjának; 2020

Avataron:
Sarah Gadon

Múlt
- Ella? Minden rendben van?
Ujjaim megszorulnak a telefonkagyló körül, de mosolyt erőltetek magamra, mintha a bátyám legalábbis láthatná az arcomat a vonalon keresztül.
- Hát persze, minden rendben. Miért kérdezed?
- Lena aggódik, azt mondja, mostanában alig beszéltek.
A nappaliból tompa zajok szűrődnek ki, és még éppen időben takarom le a kagyló alsó részét, hogy ne szűrődhessen át a hang, amint valami összetörik, közvetlenül mielőtt Remy ököllel az asztalra csapna. Összerezzenek.
- Minden a legnagyobb rendben, Tommy. Holnap rácsörgök.

⏷⏷⏷

Raleigh alig kétórányira volt Jacksonville-től kocsival; a legtöbben nem gondolták volna, hogy ez amolyan "megéri" kategória lenne, mégis Raleigh volt a központ, ahol a legtöbb tengerészgyalogos kikötött, amint hosszabb-rövidebb időre elszabadulhatott az ottani bázisuk területéről. Én nem igazán osztoztam a kampuszon tanuló lányok izgatott vibrálásában, valahányszor szóba kerültek Camp Lejeune katonái, de ettől még nem mondtam nemet, amikor a kollégiumi lakótársaim elhívtak magukkal egy este. Ők vadászni akartak, én egyszerűen csak szórakozni és kiengedni a vizsgáim után.
Az az este végül mégis számomra vált meghatározóvá attól a pillanattól fogva, hogy Jeremy Hayes igéző szemei először kapták el a tekintetem a pult mellett.

Mindig is szerettem a családnevem történelmét: mindenki ismerte a történetet a nagyapámról, aki a légierő pilótájaként Európában teljesített szolgálatot a háború alatt. Miután a B-17-esüket német vadászgépek lelőtték és ő épségben földet ért az ejtőernyőjével, francia lázadó csoportok segítettek neki visszajutni angol földre. A nagymamám volt az akció egyik kulcsa; nem csoda, hogy a nagyapám a háborút követően visszament érte és felkutatta. Úgy tartják, annyira szerelmes volt, hogy ő akarta felvenni a nagymamám nevét és nem fordítva, de gyerekkoromban mindig azt súgta a fülembe, hogy igazából csak unalmasnak találta a maga "Smith" vezetéknevét.
Akárhogyan is, de megfogadtam, hogy csak olyan férfihoz megyek feleségül, aki elfogadja, hogy én - a családi történelemre tekintettel - meg fogom tartani a saját leánykori nevemet. Jeremy Hayes pedig ismét igazolta, hogy ő A Tökéletes Férfi, amikor semmilyen elvárást nem támasztott velem szemben, egyszerűen csak a feleségének akart hívni.

Az életünk soha nem volt különösebben egyszerű, bár nem is vágytam rá. Mindig azzal vigasztaltam magamat és magunkat, hogy unalmas lett volna, ha Remy mondjuk csak egy egyszerű bankár lett volna, vagy ilyesmi. Persze nem mondom, hogy nem voltak nagyon nehéz napok vagy időszakok, hogy nem akadtam ki soha, hogy nem bosszantott, amiért nehéz vagy egyáltalán nem is lehet tervezni, hogy ne sírtam volna akár a feszültségtől, akár az aggodalomtól, amikor távol volt, de... minden hozzám hasonló házastárs ugyanezt élte át. Ezt vállaltuk. Mi voltunk a hátország.
Minden egyes misszió első napjától az utolsóig féltettem őt, pedig valójában sosem hittem, hogy egyszer majd úgy csörren meg a telefon, hogy nem ő hív, hanem miatta hívnak. Amikor viszont megtörtént... igazság szerint mai napig nem emlékszem pontosan, mi hangzott el abban a telefonbeszélgetésben.

⏷⏷⏷

Azok a napok a legszörnyűbbek, amikor azt kívánom, bárcsak inkább meghalt volna.
Minden egyes ilyen és hasonló gondolat után kedvem lenne kivetni magam a konyhai ablakon, hogy négyemeletnyit zuhanva remélhetőleg szörnyet haljak, noha nem tudom, kit vigasztal a lehetőség, hogy ő talán jobban megkönnyebbülne, mint én. Talán. Talán nem. Egy ideje már nem tudok rajta kiigazodni... Illetve, lassan három éve nem tudok rajta kiigazodni.
Puhán érintem a sminkszivacsot a bőrömre, hogy eldolgozzam a korrektort és az alapozót a járomcsontomon, de még így is elfintorodom az érzéstől egy kicsit. Felszisszenni már nem szoktam, de van, amin nem lehet segíteni, mert túlságosan ösztönös. Hallom, ahogy Remy felmarkolja a kocsikulcsokat, ám így is összerezzenek, amikor becsapja a bejárati ajtót maga mögött. Még mindig nem mondta el, honnan szerezte azt az autót; azt tette biztossá, hogy többé ne kérdezzek rá.
A szemeim szúrnak, miközben arra gondolok, vajon hová lett a férjem. A kérdés, amit túl sokszor teszek fel magamnak, pedig már tudhatnám, hogy nem létezik rá a válasz. Valahol elveszett; talán odaát, a Közel-Keleten, talán a műtétek és rehabilitációs kezelések hosszú sorában, talán akkor, amikor először ütött meg. Talán a sörösüveg alján van és ő is mindig azt keresi.
Nem tudom. Már nem emlékszem.
De még mindig hiszem, hogy nem ő tehet róla...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Ellaria Rousseau
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Ellaria Rousseau 085dac73baac73212c28aa6ac4e97dfbfee176dc
Ellaria Rousseau Tumblr_inline_posu9kx38g1wv1b20_1280
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
feel it heavy on your chest;
why can't I breathe through this one like all the times before?
★ családi állapot ★ :
married to his ghost
Ellaria Rousseau 573cc438b305516ec25b961e91f7740a95c7511e
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
Nothing ever ends poetically.
It ends and we turn it into poetry.
All that blood was never once beautiful.
It was just red.
★ foglalkozás ★ :
ELA teacher
★ play by ★ :
Sarah Gadon
★ szükségem van rád ★ :
you have been the one
★ hozzászólások száma ★ :
9
★ :
Ellaria Rousseau 20ea78533b838462de0fdadd2d62155d8ef51f64
TémanyitásRe: Ellaria Rousseau
Ellaria Rousseau EmptySzomb. Feb. 10 2024, 22:50
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Ellaria!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt mondják az embereknél természetes, ha idővel változnak, felnőnek és bizonyos dolgokban megváltozik a véleményük, vagy viselkedésük. A történetes tökéletes példa volt arra, hogy ez így igaz, pusztán csak az nem mindegy, hogy milyen okból... Pontosabban milyen irányba változik valaki. Csendesen tűrni valamit, ami korábban nem a Te életed volt a férjeddel, még ha trauma okozta is azt, amin most keresztül megy. Vajon hinnél nekem, ha azt mondanám, hogy hiába nem az ő hibája a dolog, akkor sem érdemled meg, hogy mellette maradj? Talán az lenne a számára  a legnagyobb ébresztő, ha egyszer nem lennél ott vele. Ha tisztában lenne vele, hogy elveszíthet és nem szoríthat csak úgy a sarokba, mert így ő lesz a Te traumád.  Ellaria Rousseau 2122324058
Tetszett a történeted frappánssága, a szeletek, amelyek betekintést engedtek egy olyan életbe, ami megváltozott, ami hullámvölgybe került, de amiben még ott van annak az ígérete, hogy minden visszaáll a helyes pályára és minden rendben lesz. Hogy a csendességed és a benned bekövetkezett változás, ami feltűnt a családod tagjainak és kollégáidnak nem marad ott örökre, hanem van rá megoldás - hogy talán van a házasságotoknak megoldás -, és létezik még boldog befejezés. Mit gondolsz, érdemes még hinni a happy endekben, vagy nincs szükségünk másokra a saját boldogságunk elérésében? Ellaria Rousseau 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Ellaria Rousseau Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Ellaria Rousseau Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Ellaria Rousseau 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Ellaria Rousseau 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Ellaria Rousseau 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Ellaria Rousseau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Corinne Rousseau
» Karen Rousseau

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Kutatás és oktatás-
Ugrás: