New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03 pm-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:36 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:42 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Sierra Larson
TémanyitásSierra Larson
Sierra Larson EmptyCsüt. Dec. 28, 2023 7:18 pm
Sierra Larson
... and a lot of times, hard work isn't enough.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Sierra Vivienne Larson
Becenév
Sierra, S
Születési hely
Chesapeake, Virginia, USA
Születési idõ
1989. 09. 16.
Kor
34
Lakhely
Queens, New York
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Hajadon
Tanulmányok
FBI Academy
Foglalkozás
Ex-ügynök
Munkahely
Jelenleg újat keres
Hobbi
futás, főzés, olvasás, éneklés, gitározás, lövészet (régen)

Csoportom:
Üzlet

Jellem

Kettősség

Egyszerre érzékeny és csendes, ugyanakkor bizonyos helyzetekben, a megfelelő közegben egy igazi energiabomba tud lenni. Minden lépését megfontoltan vitelezi ki, ugyanakkor a cselekvési kényszere, a tenni akarása képes belevinni hirtelen döntésekbe. Racionális, aki két lábbal a földön áll, mégis van benne valami álmodozó kislányosság. Szereti a társaságot, sok esetben keresi is, viszont vannak időszakok, amikor elvonul mindenki és minden elől, hogy magában gondolkozhasson. Az egyedüli kivétel ebben a húga, Emma. Vele bármikor, bármiről tud beszélni. Legyen az mély lelkizés, vagy egy aktuális film kibeszélése. Hatalmas a szabadságvágya, legyen szó a fizikai értelemben vett, vagy szólásszabadságról. Hatalmas az igazságérzete és hajlamos az önfeláldozó magatartásra. Elsőre ugyan hidegnek és távolságtartónak tűnhet, de csupán nagyon óvatos, hisz érte már elég veszteség az életben, hogy ne adja könnyen a bizalmát. Ha valaki megismeri, hamar megtalálja vele a közös hangot, hisz alapvetően egy kedves, bájos teremtés. A megfontolt külső ellenére igazán aggódós típus, aki képes mindent túlgondolni és végtelen forgatókönyvet lepörgetni az agyában, mielőtt nekiállna valaminek.

Kommunikáció mindennek az alapja

Fontos számára a megfelelő beszélgetőpartner, legyen szó barátokról, családról, vagy a szerelemről. Rendkívül családcentrikus, szeretne is sajátot a jövőben, azonban nem mindegy neki, hogy pontosan kivel vállalna gyerekeket. Számára a kémia akkor működik jól, ha a partnerével megfelelő a kommunikáció, ehhez pedig elengedhetetlen, hogy hasonló világszemléletben, értékrendben és intellektuális magasságokban éljenek az adott férfival. Hűséges, odaadó, kedves és törődő, de nem fojtogató és birtokló. Kellő szabadságot ad a másiknak, és nem kifejezetten féltékeny típus, a felesleges hisztik távol állnak tőle. Cserébe ugyanezt várja el a másik féltől is.

Karrier és pénzügyek

Habár a szabadságot és a korlátozások nélküli létet pártolja, a munkájában képes az utasítások követésére. Hatalmas teherbírással rendelkezik, alapvetően jól tűri a nyomást és nem roppan össze felelősségteljes pozíciókban sem. Maximalista, nem szeret hibázni. Felelősséget vállal nem csak a saját, de mások munkájáért is, így a lustaságot, nemtörődöm magatartást nehezen viseli el másoktól is. Hamar képes megmászni a különféle ranglétrákat.
A pénzügyeit mindig kiegyensúlyozottan kezeli, habár inkább a spórolós kategóriát erősíti, a húgával ellentétben. Nem költ magára, mondhatni csak halmozza a pénzt. Az így szerzett összegek egy részét inkább jótékony célokra fordítja, de ő az, akinek biztosan van mindig jócskán félretett pénze, elvégre sosem lehet tudni, mikor jön jól.

Avataron:
Elizabeth Olsen

Múlt
Chesapeake városában születtem, John és Joanne első és egyben lánygyermekeként. Hat évvel később megszületett a kishúgom, Emmalynn is. Az első perctől kezdve nagyon imádtam őt, és bármit megtettem volna azért, hogy megvédhessem a világtól, legalábbis attól, ami gyerekként még ijesztőnek tűnt. A hatalmas fáktól, az óriásinak tűnő hangyáktól, az elesés okozta horzsolásoktól. Csakhogy a valóság sokkalta ijesztőbb, mint bármi, amit egy kisgyerek agya felnagyíthatna. Az apánk SEAL-parancsnokként gyakran járt titkos, ám annál fontosabb és komolyabb bevetésekre. A halála napján sem volt ez másképp. Afganisztánban az egész csapatával együtt az életüket veszítették, de az okokat és a miérteket a titkosítás miatt sosem tudtuk meg pontosan, és már soha nem is fogjuk.
Ezután az édesanyánkkal egy Fargo nevű városban telepedtünk le, nem messze attól a háztól, ahol felnőtt. Egy neves és sikeres ügyvéd volt, mielőtt az apánk halála tönkretette volna. A mentális állapota miatt nehezen tudott gondoskodni nem csak rólunk, de saját magáról is. Szerettem volna, ha ebből Emma a lehető legkevesebbet érzékeli, így megpróbáltam pótolni az anyánk által hagyott űrt. A depressziója és a bipoláris zavara azonban erősebb volt, mint az akaraterő, ami még megmaradt benne, így az öngyilkosságba menekült a démonai elől. Attól a naptól fogva csupán egymásra számíthattunk a húgommal. Ez az újabb tragédia még szorosabbá tette a közöttünk lévő kapcsolatot.
Innentől egyértelmű volt számunkra, hogy New York-ban szeretnénk új életet kezdeni, magunk mögött hagyva a múlt véres részleteit. Mindketten a rendfenntartás felé vettük az irányt, amiben a példaképünk egyértelműen az apánk volt számunkra. Elvégeztem az egyetemet, illetve bekerültem az FBI kiképzőközpontjába is, majd végül ügynök vált belőlem. Az akadémián jóban lettem egy sráccal, és örültünk, amikor egymás mellé osztottak be bennünket. Fél mondatokból is megértettük egymást, és olyan volt nekem, mint egy soha sem volt báty. Bármit megtettünk volna egymásért, a szó minden értelmében. Egy végzetes napon pedig végül ez is okozta a halálát.
Egy drogokkal és gyilkossággal vádolt csoportot kellett felkutatnunk, de a beépülésünk nem volt zökkenőmentes. Lelepleztek, és tűzpárbaj alakult ki. Lőnöm kellett volna, mégis haboztam, mert a srác, akinél a fegyver volt, piszok fiatal volt, még előtte állt volna az egész élete. Ő meghalt, amikor félrelökött a golyó elől. Hiába volt rajta mellény, a töltény ott találta el, ahol nem védte őt semmi sem. Elvérzett. Egy feleséget és egy alig pár hónapos gyereket hagyott maga mögött. Ezt az újabb traumát, a halált, a tényt, hogy miattam történt, és a kezeim között vérzett el, nem bírtam feldolgozni, így hát kiléptem. A húgom viszont továbbra is nyomozóként tevékenykedik, bizonyos ügyekben pedig besegítek neki, ha tanácsot kér, vagy azt akarja, hogy „csak vessek egy pillantást” bizonyos dolgokra. Néhány régi kollégám is keres még, ha bármiben tanács, vagy segítség kellene nekik. Hiába szeretnék, nem tudok elszakadni tőlük teljesen. Számítanak rám, és tudom, hogy jó voltam és vagyok a munkámban. Meglátom az összefüggéseket és képes vagyok más szemszögből vizsgálni eseményeket és személyeket, a közöttük lévő kapcsolatot…
Az üzleti élet felé fordultam, és több helyen is dolgoztam már, boltok és vendéglátóhelyek is szerepeltek a listán, ahol felküzdöttem magam a ranglétrán. De nehéz megbízható főnököt, normális alkalmazottakat és nyugodt légkört találni. Szeretem, ha szabad kezet kaphatok bizonyos kérdésekben, főként, ha én értek valamihez, míg a tulajdonos, vagy a felettesem nem. Most épp munkahelyet szeretnék váltani, hogy megtalálhassam a számításaimat, a stabilitást az életemben, és elmondhassam magamról, hogy révbe értem. Unalmas? Talán, de azt hiszem, már egy életre kijutott nekem az izgalomból…

livin' in new york

Emmalynn Larson ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Sierra Larson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Sierra Larson 52
Sierra Larson Elizabeth-olsen-16
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Change is hard
♫ :
Near or far, closer together
Everywhere
I will be with you
Everything I will do for you
★ családi állapot ★ :
Hajadon
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Sierra Larson Tumblr_inline_nvc0o9168y1qlt39u_250
★ idézet ★ :
“People can change, learn, and grow
and it's better to face your demons
instead of perpetually running
away from
them.”
★ foglalkozás ★ :
ügyvezető (aunt marie's)
★ play by ★ :
Elizabeth Olsen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Sierra Larson Tumblr_inline_p8evylRxSG1qki4lu_250
TémanyitásRe: Sierra Larson
Sierra Larson EmptyHétf. Jan. 01, 2024 6:07 pm
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Sierra!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A külső sokszor csal, és szerintem ez esetedben is így van. Első ránézésre egy nagyon kedves kis teremtésnek tűnsz, de csak az tudja, mennyire kemény vagy, aki igazán ismer. Nem csak a végzettséged és az FBI múltad miatt, hanem azért is, mert nagyon fiatalon olyan dolgokon mentél már keresztül, amiket még egy érett felnőtt is nehezen tud feldolgozni. Nem volt elég elveszítened az apádat - ráadásul a miérteket és a hogyanokat a mai napig nem tudod -, de végig kellett azt is nézned, ahogy édesanyád leépül, és az egykor sikeres nőből egy megtört lélek lesz, akinek csak egy kiutat lát ebből az egészből, még akkor is, ha ezzel nem csak a sajátját, de még a saját lányai életét is tönkreteszi. Neked ezek mellett nem csak magad miatt, hanem a húgod miatt is erősnek kellett lenned.
Nem meglepő, hogy mindketten a rendfenntartás felé vettétek az irányt, ahogy az sem, hogy esetedben elég volt egy tragédia, hogy ennek véget vess. Azt hiszem, ez egy olyan életforma, amitől nagyon nehéz elszakadni, ha egyszer belekerül az ember, viszont te úgy tűnik, komolyan gondoltad, hogy mást szeretnél csinálni. Érthető, ha még rád támaszkodnak a régi kollégák, de egyszer talán pontot kéne rakni a végére, nem? Remélem, megtalálod lassan a számításaidat és az utadat, mert ennyire a bizonytalanságban lebegni nem jó. Nehéz megbízható kollégákat, főnököt, alkalmazottakat találni, viszont nem lehetetlen. Csak jó helyen kell keresgélni. Very Happy

Színt és rangot hamarosan admintól kapsz, addig is utadra engedlek. Sierra Larson 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Emmalynn Larson ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sierra Larson Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Sierra Larson Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Sierra Larson D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Sierra Larson Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Sierra Larson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emmalynn Larson
» Caleb M. Larson
» Casey Morgan Larson
» Thredson & Larson Ügyvédi Iroda
» Sierra Cannella

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: