New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 88 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Marco Reilly
TémanyitásMarco Reilly
Marco Reilly EmptyPént. Márc. 01 2024, 09:21
Marco Reilly
“You better watch your mouth, sunshine.”

Karakter típusa
Magamtól jöttem
Teljes Név
Marco Reilly
Becenév
Mark, Marco
Születési hely
Atlanta, Georgia, USA
Születési idõ
1979. 12. 21.
Kor
45
Lakhely
Staten Island, New York, USA
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
University of Georgia; Criminal Justice and Criminology (elvégezte)
Foglalkozás
gyilkossági nyomozó (hadnagy)
Munkahely
NYPD
Hobbi
-íjászat,
-motorozás,
-autók és motorok szerelése,
-szeret kirándulni, imádja a természetet, hobbi vadász,
-kiváló nyomolvasó (mindegy, hogy ember, vagy állat)
-Rejtett tehetsége: festő

Csoportom:
Bünüldözés

Jellem
Elmondható róla, hogy keveredik benne a realista, távolságtartó életszemlélet a pozitív, nyitott, optimista világlátással. Az arany középutat keresi, és általánosságban meg is találja azt, ösztönösen ráérez. Jó vezető, képes nem csak az emberek eszére, gondolkodásmódjára, de a szívükre, az érzéseikre is hatni. Kitartó és céltudatos, leginkább ezek jellemzik. Igyekszik elérni, hogy a körülötte lévők jól érezzék magukat, ami azt eredményezi, hogy akár a saját tudtukon kívül úgy cselekszenek, hogy az Mark-nak a legjobb legyen.
Megértő barát, alapvetően nagylelkű, ugyanakkor depresszív alkat, aki képes magára venni dolgokat, akkor is, ha látszólag mindent úgy kezel, mintha nem is érdekelné. Szereti az extrém helyzeteket, az új dolgokat, az ismeretlent, azokat a pillanatokat, amik másoknak talán már túlságosan is sok lenne, azonban neki a személyiségéből, a világszemléletéből adódóan olyan, mint bármelyik másik, hétköznapi pillanat az életében. A változás számára természetes és nem rémíti meg, azonban, ha valamin kiváltképp felháborodik, akkor rideggé, hideggé, távolságtartóvá válik, amiből nehéz kizökkenteni és kiengesztelni.
Idealista és romantikus. Megnyerő, optimista, szellemes és jókedvű, szeret viccet csinálni mindenből, de ezeket a tulajdonságait kevesen ismerik, hisz a külsője alapján nem az a típus, akivel szívesen leülnél megismerkedni.
Szarkasztikus, ironikus, gúnyos, már-már sértő megjegyzésekre képes, és a legrosszabb, legkilátástalanabb helyzetben is képes elsütni valami beszólást, vagy borzasztó „viccet.” Imád mindenre visszavágni valamit, és rengeteg kiforgatott mondást gyártott már a különféle sztereotípiákkal kapcsolatban. A szabályok nem neki valóak, nem is mindig azok szerint játszik, de az eredményessége miatt ezek felett elég gyakran szemet hunynak. Flegma, nem törődöm hatást kelt az emberekben.
Szeret mindenkiről mindent tudni, ő azonban elég titokzatos, a dolgait nem adja ki másoknak, éppen ezért elég jó titokgazda is.
Imád vadászni, és ez nem csak a szó hobbi, vagy sport értelmében igaz. A magánéletében, a nőkkel is ugyanez a helyzet. Gyűlöli, és nem is tartja semmire a "könnyű prédát." Számára a kötöttségek, az, ha valaki görcsösen maga mellett akarja tudni, felérnek egy kínzással. Hatalmas szabadságvágya van, amit nehéz feladnia, és nem is akar. Még sosem találkozott olyan nővel, akiért legalább csak részben feladta volna ezt az életvitelt és gondolkodásmódot. Számára egy végleges, komoly kapcsolathoz nem elég, ha valakiben egy-egy tulajdonság megvan, amik értéket képviselnek. Neki fontos, hogy minden klappoljon, vagy nem kell semmi.
Temperamentumos és közvetlen, ugyanakkor mégis távolságtartónak, mogorvának tűnhet. Nagyon fontos számára a család, és nála az állatai is ide sorolandóak.
Anyai ágon olasz, apai ágon pedig ír felmenőkkel rendelkezik. Emmalynn ezt egyszer elég jól összefoglalta: Beszól, és még a piát is bírja.

Avataron:
Norman Reedus

Múlt
-A huszas évei végén járó, fiatal, fehér férfi. Vagy legalábbis ami maradt belőle. Egy futó találta meg a testet, az egyik bozótosban. Pontosabban… a futó kutyája ráncigálta ki az emberünket félig, aztán elszaladt a… cipőjével.
-A cipőjével? És hol van most? Senki sem keresi? Ugye tudjátok, hogy a ruha is a bizonyítékok része… -azt hittem, legalább az lesz majd a csattanó, hogy a lábával, és „Buksi” most ide-oda járőrözik a fazon fél csülkével, ezek meg még csak nem is keresik. Inkább csak bólogattam, átsétálva a felemelt, sárga szalag alatt, hogy közelebb sétálhassak a hullához, akit a helyszínre érkezett halottkém már nagyban vizsgált.
-Megtennéd, hogy nem a hullám közelében tömöd a fejed?
-Most mi van? Ebédszünetem volt, és ti meg elrángattatok, szóval nem, nem teszem meg. Inkább azt mondd meg nekem, hogy itt a helyszínen találtál-e valamit? –szopogattam le az ujjaimról a maradék szószt, leguggolva Simone mellé.
-Az biztos, hogy több napja, de lehet, hogy már egy hete is van annak, hogy meghalt. Nem itt ölték meg. A koponyáján egy lőtt seb van, de nem ez az egyetlen sérülése. Zúzódások szinte az egész testén, kificamodott a bokája is… -mutatta nekem a srác lábát, de nem igazán kötött le. A szeme között tátongó lyuk érdekesebb volt. Habár egy elég erősen oszló hulláról volt szó, meglepően jó állapotban volt még így is, ha azt vesszük, hogy akár egy hete is halott lehetett.
-Kivágták, vagy levágták valamijét?
-Szerinted maffia leszámolás volt? –csak egy szemforgatással közelebb másztam, hogy arrébb lökhessem a nőt és közelebbről megvizsgálhassam a testet. Felhúztam egy kesztyűt, hogy ne szennyezzem be a helyszínt, majd kinyitottam a száját, hogy megnézhessem.
-Hiányoznak a szemfogai.
-És? Lehet, hogy kihúzták neki, amikor még élt.
-Ezt az embert levadászták. A lyukat a fején egy vadászpuska okozta, és a fogait valószínűleg azért szedték ki, hogy megtartsák trófeának. A zúzódásai, a ficamok pedig fogadni mernék, hogy attól keletkeztek, hogy több kilómétert futtattak vele. –poroltam le magam, hogy elindulhassak kifelé.
-Hova mész?
-Ezektől a kérdésektől? Tönkre. Egyébként vissza az őrsre. Ha bekülditek a mintákat, talán megtudjuk, hogy ki ez. –vontam vállat, és elindultam a kocsim felé. Egyedül többre megyek.

******

-Na nem! Én biztos nem fogok együtt dolgozni valami zöldfülű kislánnyal, aki nyomozósat akar játszani. Semmi köze az ügyemhez.
-Éppen ez az, Marco. Ez az ő ügye is. Igazából előbb volt az övé, mint a tiéd. Ambiciózus, tettre kész, lelkiismeretes, és nagyon okos. Szerintem kedvelnéd.
-Néha még magamat sem kedvelem. És már nincs min nyomoznia. Meglett a tag, nem szalad el többet, és ennél halottabb már nem lesz. Ha szeretné meglátogatni, kérjen időpontot Simone-tól, biztos bemutatja őket egymásnak. –ciccegtem kelletlenül, mire megkaptam, hogy „dolgozz együtt vele, ez parancs.” Mintha engem ez valaha érdekelt volna. Az elém dobott aktára pillantottam, és az azon szereplő szőke lány képére.
-Ha már bébiszitter lettem, legalább elmondanád, hogy ki ez?
-Emmalynn Larson nyomozó. Legyél vele kedves és türelmes.
-Az nagyszerű lesz, úgy is ezek a fő erényeim…

livin' in new york





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Emmalynn Larson ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Marco Reilly 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
Marco Reilly Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
Marco Reilly Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
Marco Reilly SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
128
★ :
Marco Reilly SVnyL
TémanyitásRe: Marco Reilly
Marco Reilly EmptyVas. Márc. 03 2024, 06:43
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Marco!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy igazán érdekes karaktert alkottál meg, aki tipikusan az a nyomozó, aki a szigorúságával nagyon is komolyan veszi a munkáját, és valamiért van egy olyan érzésem, hogy számodra nincs is olyan, hogy lehetetlen. Marco Reilly 3673325056  Talán most úgy érezheted, hogy az a társ, akit magad mellé kaptál csak egy púp lesz a hátadon, de nekem mégis van egy olyan érzésem, hogy hamar be fogja bizonyítani az a szőke lány, hogy micsoda képességei vannak, és talán idővel majd hálás is leszel azért, hogy épp Őt rakták melléd. Marco Reilly 4146035580  Ahogy mondani szokták:több szem, többet lát, így szerintem mindenképp add meg neki az esélyt, lehet, hogy kellemesen fogsz benne csalódni. Én kívánom, hogy legyen izgalmas a közös munkátok, és remélem, hogy egy kicsit majd a lelkedet is sikerül megpuhítania, mert nem mindig jó a túlzott szigorúság, hidd el! Marco Reilly 2451935670
Színt és rangot majd egy admintól fogsz kapni, de addig is érezd jól magad. Marco Reilly 3673325056  

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

Emmalynn Larson and Marco Reilly imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Marco Reilly Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Marco Reilly 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

Marco Reilly Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Marco Reilly Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
105
★ :
Marco Reilly Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Marco Reilly
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» delia o'reilly
» Marco Right
» Marco Järvelä
» Marco&Rosemarie
» I need you right now - Marco & Dawn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Bûnüldözés-
Ugrás: