New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 23:08-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 23:02-kor
Travis Avery
tollából
Ma 21:57-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:56-kor
Nadia Romanov
tollából
Ma 21:27-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 21:27-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 21:18-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 21:01-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Alter Ego | Zoey & Lamb
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptyTegnap 18:02-kor

Alter Ego
Just don't move too fast, I'm too crazy
durva nyelvezet

Megrökönyödve nézek rá, mintha legalábbis még egy kibaszott fejet növesztett volna, de őszintén még az is kevésbé lepne meg, mint a milliókat érő kérdése. Hát lefosom a bokámat…
- Tényleg, mi a faszomnak? A sztárügyvédjeim között nehéz volt állást foglalni, nyilván csak azért vonultam be, mert rohadtul vágytam a rácsok és a sok buzeráns közé. Jézusom, Miles – kiábrándultan meredek rá még egykét pillanatig, mielőtt eltöprengenék úgy igazán a mondanivalóján. - Tudod mit? Utalhattad volna a zsebpénzemhez, tudod, börtönfalván csak olyan létezik. Legközelebb gondolj erre, és mellékesen meg baszd meg – fejezem be a mondanivalómat, lesöpörve a tenyereimből a szendvicsemből hátramaradt morzsákat. A csomagolást lendülettel hajítom el az éjszakába, noha az a celofán baromság olyan könnyű, hogy egy méter után leomlik a fűbe, mint egy darab szar. Felsóhajtok az estém újabb kiábrándító tényezőjén, aminek az egyetlen fénypontja egyelőre Zoey elborzasztása a kézfogásommal. Hiába egy utolsó csöves, még ő is képes finnyáskodni, ami kifejezetten szórakoztat.
- Hülye lennél nem kihasználni – állapítom meg kisvártatva a bátyját illetően, bevégezve a csokit is, amit öblös kortyokkal öblítek a whiskeyből. Rohadtul szánalmas üvegből vedelni azt, amit mások jégkockával és cicoma pohárból szoktak, de két igénytelen szobanövénynek úgy gondolom, ez is pont megfelel. Bár azt tényleg nem bánnám, ha hidegebb lenne, kimelegedtem a távfutó világbajnoki címért tett küzdelmemben, és ahogy végigmardossa az alkohol a nyelőcsövemet, hogy aztán forrósággal állapodjon meg a gyomromban, na, az sem tesz hozzá sokat a lehűlésemhez. Szerencsére a képem ritkán vörösödik, de ha tudna, most biztos virítanék, mint egy paradicsom, úgy végigfut a bőröm alatt a pia keltette, bizonyos mértékben kellemes hőhullám. - És ha ennyire jószívű, mit keresel az utcán például most? - vonom meg az egyik szemöldökömet, mert ha lenne egy ilyen mártír testvérem, biztos nála csöveznék, nem pedig ételfutárokat lopkodnék meg Bronx utcáin. Nem mintha érdekelnie kéne mindennek, de fogjuk a drága löttyre a megeredő nyelvemet.
Viszont nem csak a nyelvem ered meg, hanem az agyam is lázas kattogásba kezd a problémáim felszámolásának ügyében, de persze már rögtön picsognia is kell miatta. Megforgatom a szemeimet, és csoda, hogy nem akadnak fent…
- Van telefonom – jelentem ki, elengedve a füleim mellett a képzeletbeli haverok részt. Nyilvánvalóan nem feltételezem, hogy lennének barátjai vagy bárki, aki puszira kisegítené, mert ha tippelnem kéne, már fél New Yorkot kiborította a lehúzásaival. Viszont ismerősei biztosan vannak, velem ellentétben, aki egyelőre kerülte a régi arcok felkeresését. Mármint azt a párat leszámítva, akiket muszáj volt, csakhogy az ingyenes plasztikai beavatkozásaim után megint nem hiszem, hogy tárt karokkal fogadnák a munka ajánlatomat. Vöri kiesett a képből, Onkel pedig az utolsó lenne, akit ezzel zavarnék. Valahogy nem vágyok rá, hogy kiverje belőlem a lelket is, amiért becsicskultam egy idiótának és hagytam magamat megkergetni... - Szálka ment a seggedbe, vagy szarér' vagy ilyen gyászmadár? - hüledezek, és nem mellékesen örülök, hogy rágyújtottam, mert muszáj szívnom egy embereset a bagómból, hogy hellyel-közzel lehiggadjak. Kikészít ez a nő. - Tudod, egyesek nem a te módszereddel üzletelnek. Miss két lábon járó hamis ígéret. És nem, nem a szexi és csábító formában értem – nézek rá jelentőségteljesen, mielőtt még itt félreértésekbe ütközne. - Bazdki, mégis mennyiért dolgozik, hogy bankot kellene rohamoznom?! - csattanok fel, ezzel szinkronban fel is kelve a helyemről. Nem tudom eldönteni, hogy most szopat-e, vagy tényleg valami alvilági kutyához akar irányítani, aki annyira szétcsapja magát a drogokkal, hogy a legkisebb sérelemért is tőből levágja az emberek lábát. Na nem, az ilyen faszokat köszönöm, de még én is szeretném elkerülni.
- Most meg már az életem a tét? - lendítem a magasba a karjaimat, mint aki nem hisz a füleinek. Nem, igazából nem hiszek, normális ez?! - Nagy lófaszt, még az kéne, hogy tönkretedd nekem. Az egy dolog, hogy mindkettőnknek nagy a pofánk, de veled ellentétben én be tudom fogni. Jah, és emberekkel kell dolgozni, velük meg kedvesen pofázni – húzom ki magamat egy pillanatra, amiért felidézem Cosi tanításait, de leginkább, mert eddig úgy fest, hogy képes is voltam rá. Bár ez a mai pöcs tuti bemószerol… Lehet egyszerűbb lenne utána menni, és miután kiütötte magát, alaposan elgyepálni. Biztos ami biztos alapon.
- Na állj meg! - elkapom a felkarjánál fogva, mielőtt még túl nagy lendületet vehetne a halál torkába. Természetesen az üveget azért átveszem és meg is húzom. - Nincs kedvem valami rohadt őrülthöz, aki később valahogy mindig elfelejti, hogy már fizettem neki, és izomkocsival követ a budira is… Szóval ha valami ilyen faszkalapot ismersz, felejtsd el a tervet. Az új terv, hogy betörünk ahhoz a patkányhoz, aztán meg az orrát törjük be – bólogatok mellé, elégedettséget érezve az elképzeléseim felett.


zene: Left Hand Free xx credit:


Lambert, Lambert what a prick.

Spill your blood I’m a primal breed. I get this pistol all loaded with lead.
mind álarcot viselünk
Lambert Schultz
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Mickey-milkovich-shameless
Alter Ego | Zoey & Lamb Trqywoj
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
FUCK OFF
♫ :
Get Outta My Way

︻╦╤──

Bullet Train
★ családi állapot ★ :
My man knows what it's all about
He will shoot me first then mess me out.

Alter Ego | Zoey & Lamb A3fa0373efbc65361a0e961415cc2bf6b07ecf2f

He was meant to be right from the start
Yeah he carved his name into my heart.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Az orrod betörése
★ play by ★ :
Noel Fisher
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 4fbc45bf56b21f663ae273aa32a54fb9d5664f42
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptySzomb. Május 11 2024, 14:09

Lamb

Zoey


A megszólalására értetlenül meredek rá. Most komolyan arra akar utalni, hogy én basztam őt át? Ne már, hogy tíz évvel ezelőtti sérelmekkel jöjjön itt nekem, azóta már sokat változott a világ. Bár igen, talán a világ változott, én mégis ugyanabban a szarban ücsörgök, mint évekkel ezelőtt. Ugyanakkor ez mégsem egy fair megközelítés, ő tűnt el, nem én. Honnan tudja, hogy nem adtam volna meg a szaros tartozását? Lehet égre-földre kerestem az elmúlt években. Ami természetesen nem így történt, de... ő ezt nem tudhatja. - Hát mi a faszomnak mentél börtönbe? Jóhogy nem várod el tőlem, hogy oda be vigyem neked a tartozásomat. Jóéjt puszit is adhattam volna, nem? Hát hülye vagy te?! - Meredek rá értetlenül miközben már nagyban mancsolom be a szendvicsemet én magam is, éppen csak annyi szünetet tartva két falat között, hogy le tudjam hordani a fejét. - Fúj, bazdmeg! - Szólalok fel mikor végül csak kezetfog, egy kicsit megfűszerezve a dolgot. És bár én akartam annyira a kézfogást, mégis elrántottam volna a kezem, ha időben észreveszem amit művel. Először a fűbe, aztán a nadrágomba törlöm a kezem, mintha ezzel lemoshattam volna a bacikat amiket a böriből hozott el nekem.

- Az egy kicsit erős túlzás lenne, hogy megúsztam a rácsokat. - Horkanok fel miközben már a csokira térek át. - Apróságokért többször voltam már bent. - Aston nyilvánvalóan megcáfolná az "apróság" jelzőt. Pedig egy bolti lopás még fel sem érne árulással vagy gyilkossággal. Azoknál gondolom az óvadék sem segítene túlzottan, sőt még a menő ügyvéd sem. - Fogjuk rá, hogy néha talán túlzottan is kihasználom a bátyám jószívűségét. Ha ő nem lenne, valószínűleg már én sem itt ücsörögnék. - Már az is kérdéses lenne, hogy egyáltalán még élnék-e vagy esetleg befagyott volna a seggem az egyik télen, amikor inkább dögöltem volna meg, minthogy hazamentem volna anyánkhoz, akivel tudjuk milyen kapcsolatunk is van. Mindenesetre furcsa egy téma. Nem igazán szoktam lelkizni senkivel sem, nemhogy még ezzel az idiótával itt. Már ha ezt nevezik lelkizésnek.

- Hát persze! Majd felhívom a képzeletbeli haverokat a képzeletbeli telefonomról, hogy áldjanak már meg egy kis szívességgel. - Mert az emberek a mi világunkban ingyen osztogatnak szívességeket, mi? Hallja ő magát egyáltalán? - Ismerek valakit aki talán segíthet, de nem fogja ingyen tenni. Van pénzed? Vagy valami amivel fizetni tudsz és az nem egy előre tett hamis ígéret lenne? - Mert az egy dolog, hogy én elhiszem, hogy betartja a nekem szánt ígéretet, de ez csak én vagyok. Egy tökkelütött majom, aki bár leszar mindent, mégis segíteni akar mert valahol mélyen, nagy a szíve. - Vagy szeretnél megrohamozni egy bankot is? - Na jó, ahhoz talán több kellene, mint egy kis whisky, amit azért meg is húzok mert hát mégiscsak. - Nagyon imádhatod az ételkihordós munkát ha még az életedet is kockára teszed a tragacsért. De minimum készen állsz alkut kötni az ördöggel. - Nézek rá baljós tekintettel, ezzel tudtára adva, hogy az ismerős annyira azért nem jó fej. Ha jól gondolom amiatt van szüksége az autóra annyira. Még ha nem is céges autó, de kocsi nélkül aligha tudna kihordani bármit is. Bár valószínűleg inkább azon lenne a hangsúly, hogy csak addig lehet szabadlábon, amíg van munkája. - Nekem is kellene valami. Nem akarsz beajánlani? - Teszem fel a kérdést félig viccelődve, de aztán rájövök, hogy talán annyira mégsem vicc a dolog. - Általában nem kedvelik a stílusomat... - Nézek rá szemforgatva és ha valaki, hát ő meg fogja érteni, hogy mire gondolok. Viszont ha ő munkát kapott, akkor talán én is esélyes lehetek, nem? - Na gyere! Vége a lustálkodásnak. - Mondom miközben az üveget magamhoz ölelve indulok meg, hogy bemutathassam a havernak, akit aztán neki kell majd lekenyerezni. Útközben azért még felé nyújtom az italt is, hogy ne sírjon érte. - Nesze! - Mondom vigyorogva.
"The thing about crazy people; they don't know they are crazy, that's what make them crazy."


BEE


“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Aston Miles ölelést küldött

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Alter Ego | Zoey & Lamb 127
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 139
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptyCsüt. Május 09 2024, 22:04

Alter Ego
Just don't move too fast, I'm too crazy
durva nyelvezet

Ha valaki a nap elején azt mondja, hogy éjszaka egy drogos-piálós-parkban fogok fetrengeni a fűben Zoey kibaszott Miles-al, miközben a lopott szendvicsét nyomom a számba olyan tempóban, mintha hetek óta nem ettem volna, valószínűleg előbb körberöhögöm az illetőt, aztán gyomorszájon térdelem csak úgy puszta figyelmességből, és mert faszságokkal senki se fárasszon. Erre pont itt hentergek a fűben leizzadva, kimerülve, oldalamon a fehérnéppel, akit a hátam közepére se kívántam volna, feltéve, ha a börtönévek alatt nem feledkeztem volna meg a létezéséről is. Kikészítenek a hozzá hasonló, a saját fajtájukat is lehúzó gyökerek, akik az ingyenélők között is ingyenebben élnek, de a tökömet is, rég nem szórakoztam ilyen jót. Bár félek, ezek után annak a répacukornak is nehezebben fogok tudni ellent mondani, ha valami elvetemültségre akar buzdítani, és akkor sok mindent baszhatok az életben, megint.
El lett húzva előttem a mézesmadzag, vagy mi a picsa…
- Ja, de alapvető emberi jogom ott picsogni, ahol a kibaszott kedvem tartja – rándítom meg a vállaimat, ugyanis az első pár falat után már én sem tulajdonítok sokat a történteknek. Sőt. - Mondjuk egészen meg vagyok lepve, hogy van még hely, ahol nem ismerik fel a lopkodós képedet, és nem hívják előre a fakabátokat, ha meglátnak – vigyorodok el, minek előtt még rászánnám magamat arra, ami felér egy kicseszett foghúzással - megköszönöm a fáradalmait. Persze elkezdi a szerencséjét próbálgatni, én pedig rávillantok egy amolyan „most kussolj Miles, vagy a hajadra kenem a maradék szendvicset” pillantást. - Szopj le és vegyél egy hallókészüléket – vetem neki, amennyiben nem értett a kiábrándult arckifejezésemből.
És ha már itt tartunk, hogy irreális elvárásokat támasztunk a másikkal szemben, hát én is kihasználom az agyam teljes kapacitását egy soha vissza nem térő alkura. Nyilván még egy egész üveg piával sem törlesztené az adósságát, de legyünk őszinték, a büdös életben nem is fogja. Legalább cserébe hadd rúgjak be és húzzam le én is.
- Pf, na mert kettőnk közül pont nekem szokásom másokat átbaszni – vonom meg rá az egyik szemöldökömet, aztán lepillantok a felém nyújtott kezére. - De ha már ilyen komolyan veszed... - vigyorodok el, miközben a szám elé emelem a kezemet, és bár egy momentumra visszakozok a következő lépésemet illetően, végül csak beleköpök a tenyerembe – igaz, éppen csak –, hogy aztán vélhetően a részéről kevesebb odaadással és lelkesedéssel kezet rázzak vele, megpecsételve az alkunkat. Lehet, hogy hadakoznunk is kell, de szerfelett szórakozva és nevetve igyekszem nyélbe ütni a tervemet.
Apropó tervek.
- Most, hogy így kérdezed, nem is tudom, minek szövegelek neked – szusszanok fel, majd elnyúlok a felkínált üveghez, amit miután gondosan felnyitottam, jócskán meg is húzom. - Azt a kurva, ez jó cucc – adom a tudtára egy elismerő bólintás kíséretében, mielőtt átnyújtanám neki. - Egyébként hogy a szarba tudtad ennyi éven át megúszni a rácsokat? Mármint őszintén, az előző mutatványod se volt túl diszkrét – kíváncsiskodok őszintén, mert Zozó nem az a típus, akire a mester-bűnöző címet lehetne aggatni. Én se tartom magamat egy nagy észnek, de megvannak ennek az életformának is az alapvető szabályai, útmutatói, belőle pedig valahogy nem nézem ki, hogy sokat agyalna egy-egy akcióján. Ha én is nagyobb fasz lennék, mint mutatom, valószínűleg még a narkóssal való kergetőzés előtt beszuszakolom a kocsiba, és keresek neki valami gyors adósságtörlesztést, aztán baszhatta volna az elmés kibúvóit meg ártatlan pislogásait.
- Ó baszd meg, a kerekek – nyögök fel, és ha nem passzolta még vissza az üveget, dacosan elhúzom a kezéből, hogy újabb korttyal öblögessem meg a csoki utóízét. Aztán hallva a nagy ötletét, keserűen elnevetem magamat. - Na majd pont rád bíznám az életemet. Előbb állítanék magam mögé egy szaros aranyhalat olyan kerek akváriumban, mint téged – szívom meg az orromat elhaló lelkesedéssel. Az utóbbi kijelentését már el is engedem a füleim mellett, jó vicc! - Nincs valami ismerősöd? Aki kicseréli a kerekeket, és elhozza azt a tragacsot. Cserébe elintézem az üzletet a kibaszott uncsimmal és teszek róla, hogy az első két adagot a ház állja? - nem szívesen mennék bele egy tartós üzletelésbe, de kibaszott nagy szarban vagyok, és tudom, hogy ezt a drogosfejűt csak a vágyálmával lehet motiválni. Már csak azért imádkozhatok, hogy ne kúrja át a fejemet valami olyan ismerőssel, aki még nagyobb fost csinál az egészből. - Mit mondasz? - noszogatom meg a válaszadással, közben ismét rágyújtva egy szálra.


zene: Left Hand Free xx credit:


Lambert, Lambert what a prick.

Spill your blood I’m a primal breed. I get this pistol all loaded with lead.

Zoey Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lambert Schultz
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Mickey-milkovich-shameless
Alter Ego | Zoey & Lamb Trqywoj
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
FUCK OFF
♫ :
Get Outta My Way

︻╦╤──

Bullet Train
★ családi állapot ★ :
My man knows what it's all about
He will shoot me first then mess me out.

Alter Ego | Zoey & Lamb A3fa0373efbc65361a0e961415cc2bf6b07ecf2f

He was meant to be right from the start
Yeah he carved his name into my heart.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Az orrod betörése
★ play by ★ :
Noel Fisher
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 4fbc45bf56b21f663ae273aa32a54fb9d5664f42
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptySzer. Május 08 2024, 15:50

Lamb

Zoey


Bár őrült vagyok, mégis tudom, hogy ez a jelenet, külsős szemmel, elég extrém lehet. Két őrült tourette szindrómás rohangál, nagy káromkodások közepette, pofozkodva, hajat rángatva, karmolva, aztán mint akik jól végezték dolgukat, csak röhögésbe kezdenek. Pedig eskü még aránylag tiszta is vagyok. Már amennyire ez lehetséges az én állapotomban. Mégis szabadnak érzem magam. Olyan szabadságot érzek magamban, amilyet már rég nem éreztem, annak ellenére is, hogy ez a tökkelütött miatt már a hajam is fáj. Legszívesebben visítani kezdenék, hogy kiadjam magamból a felgyülemlett folytonos stresszt... annak eredményét, hogy mindig mindenki csak megváltoztatni próbál. Mostanában aligha volt másban részem, mint fejmosásban. És bár utálom ezt a faszt, mégis kifejezetten élvezem a társaságát. Na még ha fokoznánk is a barátságunkat és teríteni is kezdene nekem... az lenne ám az igazi. Mert bár jól érzem magam, de azért nem feledkezünk meg a fontosabb dolgokról sem.

A kérdésére megvonom a vállam. Őszintén nem érdekel mit csinálnak azzal a ronccsal, hacsak nincs benne valami, ami nekem is kellene. De még ha rá is vehetne arra, hogy segítsek neki kimenekíteni a kocsit, azt sem most tenném. Nem árt ha megvárjuk amíg lecsillapodik az utca, addig meg... Éhes vagyok. - Futás! Futás! Futás! - Kiáltok hátra már a vállam felett, reménykedve abban, hogy veszi az adást. Szerencsére vette. Újabb hajszában van részünk, ezúttal legalább senki sem próbál agyonlőni minket, mindenesetre az adrenalin ismételten az egekben. Esküszöm ezért éri meg élni. Ezekért az őrültségekért. Az érzésért. Na meg a diadalittas elvetődésért a fűben, zsebemben a kinccsel, amit testvériesen meg is osztok vele. Leszámítva az italt. Azzal még van mit egyezkednünk. - Most mit rísz itten? Éhes voltál, nem? - Nézek rá, miközben én magam is széttépem az én szendvicsem csomagolását. Aztán a diadalittas mosoly is kiül arcomra a "kösz" hallatán. - Hogy mit mondtál? Azt hiszem nem hallottam jól... - Húzom is az agyát, miközben egy pimasz vigyorral dőlök közelebb hozzá, ezzel imitálva, hogy nem hallottam és közelebbről minden bizonnyal többet fogok hallani. Igen, köszönje csak meg! Remélhetőleg nem úgy ahogyan korábban én is tettem. He-he-he!

- Na elmész te a fenébe! - Szólok rá mikor kijelenti, hogy a tartozásom ennél azért több... és hát valljuk be, a szendvics és a kokó ára aligha lehetne egy szinten, infláció ide vagy oda, még tíz évvel ezelőtt sem egyezhetett. Így aztán mikor alkudozni kezd, először ugyan gyanúsan méregetem, számolgatok, próbálok rájönni, hogy most csak ugrat-e, de mivel nem úgy tűnik, hát beleegyezek. - Egye fene! Áll az alku! - Bólogatok, majd a jobbik kezemet is felé nyújtom. - Kezet rá! Aztán át ne bassz... - Mert bízni aligha bíznék benne és ezen egy kézfogás sem fog változtatni, de legalább ha majd pattog, mondhatom, hogy kezet ráztunk rá szóval egyen szart.  Csak ezek után teszem le végül a whisky-t magunk közé, ezzel jelezve és egyben engedélyt adva arra, hogy meghúzza, de persze csak miután már én megtettem. - És most tőlem várod a megoldást? - Magam sem tudom, hogy büszkének kellene lennem, vagy inkább őt nézzem hülyének. - Mondanám, hogy lopjunk egy kocsit is, de az talán még nekem is meredek lenne. A börtön nem nekem való. - Nevetek fel. Azért viccelődni még szabad. Nem vagyok tökéletes, de még az én határaim is megvannak, amiket bár szeretek feszegetni, de átlépni nem kívánom őket... ha nem muszáj. - Fogalmam sincs miként akarod kihozni onnan a kocsit. Szerinted ha belopózunk és megpróbálunk elhajtani vele, meddig jutunk el azokkal a kerekekkel? - Mert az még egy dolog hogy kilőtte a kerekeket, de mi van ha mást is ért a lövedék, amit mi nem láttunk? Nem sokat tudok az autókról, nem igazán van ötletem erre. Őszintén talán félek is visszamenni oda, bár ezt nyilván nem fogom neki bevallani. - Mi lenne ha te visszamennél, én pedig itt várnék és fedeznélek? - Nem kifejezetten vagyok magabiztos ami ezt a tervet illeti. Mivel fogom fedezni? - Aztán pedig ha jól sejtem, te fogsz tartozni nekem. - Hát tiszta jó üzletasszony lehetne belőlem. Nem is értem miért vagyok még az utcán.
"The thing about crazy people; they don't know they are crazy, that's what make them crazy."


BEE


“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Alter Ego | Zoey & Lamb 127
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 139
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptySzer. Május 08 2024, 11:13

Alter Ego
Just don't move too fast, I'm too crazy
durva nyelvezet

Két kibaszott perlekedő csirkének érzem magunkat, ahogy a haját ráncigálva próbálom érvényesíteni az elégedetlen gondolataimat, ő meg szid, mint a bokrot. Tulajdonképpen az lenne csoda, ha nem keltenénk feltűnést, de pont le tudom szarni, ki akar aludni az éjszaka kellős közepén. Költözzön el, akinek nem tetszik!
- Baszd meg! A te kurva anyád! - kiáltok fel én is, mihelyt belém karmol, tökéletesen megtalálva azt a rést és felületet, ahol a dulakodástól meglazult a felsőm. Az orrom alatt morogva hadakozok vele még egy kis ideig, mielőtt rá nem jövök, hogy amúgy épp ki tervezném köpni a belemet. Ő meg elkezd röhögni… Egykét pillanatig szúrós szemekkel nézek rá, de aztán csessze meg, belőlem is előtör a jó kedv. Tíz év alatt kis híján elfelejtettem, milyen jó érzés őrültnek lenni, sőt, az egész napos feszengésem után duplán jól esik a felszabadultság. Szó se róla, hálás vagyok a munkámért, meg hogy viszonylag kevés idiótával találkozok össze, ám attól még úgy érzem sokszor, hogy tojáshéjon kell lépkednem. Pedig a látszat ellenére még akkor is visszafogom magamat, ha úgy tűnik, teljesen elborult az agyam, máskülönben asszem sírig tartó jegyem lenne a börtönbe. Sok mindenkit tudtam volna megölni, maradjunk annyiban…
- Faszt nem. Szerinted ott fogom hagyni a kocsimat, hogy reggelre szétszedjék és elhordják a vasat?! - nézek rá úgy, mintha kettőnk közül ő növesztett volna még egy fejet. Persze, ha most visszamennénk, biztosan kilyuggatna minket az a barom, de pontosan ezért kell egy kibaszott terv. Aztán azt sem akarom magyarázni Főninek, miért tűnt el az egyik céges táska. Bosszúsan szívom meg a bagómat, várva, hogy elsimítsa valamelyest az idegeimet, bár Miles mellett ez szerintem képtelenség. - Most meg mi a faszt csinálsz? - szólok utána kiábrándultan, de isten őrizz, hogy kövessem az őrületbe. Karba tett kezekkel figyelem ellenben, ahogy magabiztosan besasszézik a benzinkútra, és nem kell egyetemi professzornak lennem ahhoz, hogy tudjam, mire készül. Kibaszottul csodás, már a lövöldözés miatt is aggódhatunk, mikor fogják ellepni a környéket a zsaruk, pont egy kis bolti lopásra van még szükségünk. Behunyom a szemeimet, és a halántékomat masszírozva várom, mikor tör ki a káosz és kezd el üvöltözni az üzlet tulaja vagy rosszkor rossz helyen típusú dolgozója.
Éééés… most.
- Kurva élet – újabb sóhaj hagyja el a számat, és már is hiányolom közüle a bagómat, mert az előbbi mit sem csitított a kattogó idegrendszeremen. Fel fogok ma fordulni, efelől kétségem sincs ennyi kibaszott futást követően. Merthogy nem vagyok hülye, szedem a lábaimat Zoey után, és a változatosság kedvéért nem egy alsógatyás asszonyverő trikós balfasz kerget minket, hanem egy kék kötényes idióta, aki kis híján a saját lábában is elesik. Ha tippelnem kéne, az első sarok után fel fogja adni az üldözésünket, mert a kutat nem hagyhatja felügyelet nélkül, de biztos ami biztos alapon rohanok a dilinyóssal, amíg biztonságosnak nem érezzük.
- Már az első percben feladta szerintem – nyögöm kimerülten, és még azelőtt ledöglök a fűbe, mielőtt Miles ugyanígy tehetne. A hátamra fordulva lihegek, mint egy retkes kutya, imádkozva közben, hogy ne feküdjek használt tűbe. Ezen a környéken sosem lehet tudni. - Jézusom, Miles – szuszogok, majd egy szendvics és egy csoki repül a pofámnak. - Szaré' dobálsz – dünnyögök, de azért felülök, mert az a pár harapás burger nem sokat segített az éhségem csillapításán. Ennyi edzés után meg egy elefántot is fel tudnék zabálni. - Kösz – bököm ki azért, hogy ne mondhassa, bunkó vagyok, és neki is állok tömni a majmot. Hát, nem egy Delgado -féle hambi, viszont a célt megszolgálja. Jézusom, mióta lettem burzsuj köcsög? - A hamburgerért? Jah… A tartozásod ennél kicsit több – vonom meg rá a szemöldökeimet, szemrebbenés nélkül kamuzva. Mármint az fix, hogy nem egy benzinkutas szendó és csoki árával lóg, de hogy arról sincs fingom, mennyi a pontos összeg, az is fix. - Talán ha megfelezzük a piát, kvittek leszünk minden szempontból – jegyzem meg nagy kegyesen, tovább majszolva a kajámat. Nem mintha sokáig tartana, és kivételesen az édesség miatt sem húzom a számat. Nem vagyok oda értük, de bassza meg, éhen döglöttem.
- Viccen kívül tényleg kell egy terv, nem rúghatnak ki – magyarázom teli pofával, bár a következő pillanatban kissé befeszülök, amikor meghallom a rendőrautók vinnyogását a közelben. A kék-piros fény váltakozása megfesti a környező fákat, bokrokat, de aztán el is húznak a mellettünk húzódó úton a kocsik, kergetve a szellemeinket.


zene: Left Hand Free xx credit:


Lambert, Lambert what a prick.

Spill your blood I’m a primal breed. I get this pistol all loaded with lead.

Zoey Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lambert Schultz
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Mickey-milkovich-shameless
Alter Ego | Zoey & Lamb Trqywoj
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
FUCK OFF
♫ :
Get Outta My Way

︻╦╤──

Bullet Train
★ családi állapot ★ :
My man knows what it's all about
He will shoot me first then mess me out.

Alter Ego | Zoey & Lamb A3fa0373efbc65361a0e961415cc2bf6b07ecf2f

He was meant to be right from the start
Yeah he carved his name into my heart.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Az orrod betörése
★ play by ★ :
Noel Fisher
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 4fbc45bf56b21f663ae273aa32a54fb9d5664f42
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptyHétf. Május 06 2024, 20:37

Lamb

Zoey


Az arcát fürkészem mialatt végre-valahára elér hozzá is a felismerés. Tényleg azt gondolta, hogy ingyen kaját kapott? Faszt! Ezen a világon semmi sincs ingyen. Semmi. Ezt igazán megtanulhatta volna már, kétlem, hogy a böriben pörköltet osztogattak neki a két szép szeméért. - Egy kibaszott kő volt ott, na! Ne izélj már! - Hazudom, rezzenéstelen arccal. Ha valamiben igazán jó vagyok, akkor az ez lenne. Kivágni magam egy olyan szituból, ahol azt merték a fejemhez verni, hogy a saját lábamban buktam fel. Pedig rohadtul nem is áll messze a valóságtól. Ügyetlen vagyok, nem az én hibám. Ha nem lopott volna sültkrumplit, akkor rohannunk sem kellet volna. Én is. Én is? Most komolyan? Oké, valójában ezen nem lepődöm meg. Őszintén nem tudom, hogy miért rángatott magával, nem mintha tartozna nekem bármivel is. Sőt, éppen ellenkezőleg. Ami azt illeti, talán mostmár duplán is, bár ezt inkább nem emlegetem fel neki, mert még képes lesz leverni rajtam a dolgot. Meg pénzt kér még azért is, hogy kibaszott hős módjára mentette meg az életem, miközben igazából ő az oka annak, hogy meg kellett menteni.

Aztán durr egy pofon és már futok is az életemért. Mikor elkezdtem szedni a cupákokat még nem gondoltam, hogy valóban az életemért futok. A tüdőm semmiképp sem teremtett ennyi rohangálásra, kétségtelenül kezd besokallni már, de nem állok meg. Tovább megyek még akkor is, amikor az öreg fószer már nincs a láthatáron, merem remélni, hogy véglegesen lehagytuk őt, ám a másik veszély még fenn áll. Az a veszély, amelyik végül bosszúsan kap bele a hajamba és ránt vissza a valóságba. - Engedj el, baszd meg! Aucs... - Szólok rá nem túl kedvesen, miközben ösztönösen teszem is egyik kezem az övére, hogy megpróbáljam kifejteni azt a hajzuhatag közül, míg a másikkal "véletlenül" sikerül megkarmolnom a vállát. Ismétlem... véletlenül. Pont annyira véletlen, mint az ő ráncigálása. - Kurva anyád! - Morcosan szólalok most meg, ez a játék is csak addig volt vicces, míg én voltam fölényben, bár szerencséjére hamar megfeledkezem a sérelmeimről. Mikor elenged és arról kezd panaszkodni, hogy nincs kondiban, felnevetek, én magam pedig a falnak dőlök, a fejemet hátra döntve. - Nem vagyunk normálisak. - Mondom még mindig nevetve. Őrültek vagyunk. Rohadtul őrültek...

- Milyen terv? Te teljesen kettyós vagy? Ugye nem akarsz oda visszamenni?! - Mutatok abba az irányba amelyikből jöttünk, az arcomra tisztán és láthatóan kiül a meglepettség, de még az ellenkezés is. Őrült vagyok. De ennyire? - Kösz. - Bököm oda kicsit mormogva, de meglep a "gesztus". Nem számítottam arra, hogy bármivel is megkínálna. Nem mintha lenne más választása. Vagy ez... vagy ellopom. - Van egy jobb ötletem... - Csillan fel a szemem. - Maradj itt... nézz és tanulj! - Kacsintok rá, majd miután kibagóztuk magunkat, már indulok is a szemközt lévő benzinkút felé. Mielőtt még bemennék a boltba, egy pimasz vigyort engedek el Lambi felé, aki ha jól sejtem már fogja a fejét, hogy mégis mi a faszt csinálok, de hé... A végén örülni fog. Vagy sem. Meglátjuk. Mindenesetre esélyesen jóvá tehetem a korábbi botlásomat. Szó szerint.

Lazán sétálok be a boltba. Szinte észre sem veszem, mikor véletlenül leveszek a polcról egy csokit, aztán mégegyet és mégegyet, csakhogy legyen választék. Ez mind természetesen észrevétlenül csusszan be a zsebembe. Követi egy szendvics is, még szerencse, hogy feneketlen zsebem van. Hermione büszke lenne rám. - Mi van?! - Meredek a kis krapekra, aki a következő szendvics után meghúzgálja az anyja kabátjának az ujját. Nem bízok benne, így aztán sebes léptekkel indulok meg kifelé. - Hééé! Állj meg! - Nem nézek vissza. Pontosabban, igen. Lekapok egy benzinkúthoz mérten drága whiskyt a pultról, aztán ismét rohanni kezdek. - Futás! - Nézek rá Lambira, ahogyan elhaladok mellette. Alaposan megtornáztatom ma, de ha jól sejtem már nagyon ráfért a dolog. Izmai szinte már nincsenek is. Nekem több van. Csak... nem mutogatom. Ismét az életemért futok, egyik kanyart veszem a másik után, mígnem megérkezünk a parkhoz, amelyikben valószínűleg már New York összes fiatal suhanca elbújt legalább egyszer füvezni. - Mögöttünk van még? - Kérdezem az újdonsült havert, akivel igencsak akciós egy éjszakánk van, majd mikor már megbizonyosodok arról, hogy senki sincs mögöttünk, megállok. Legalábbis úgy gondolom senki nincs mögöttünk. - Bassza meg! - Vetem el magam a fűben, akárcsak egy rongybaba. - Na ne sírjon a szád... - veszem ki zsebemből az egyik szendvicset, amit aztán jól megfontoltan hozzá is vágok a csokival együtt. - Kvittek vagyunk? - Nézek rá felvont szemöldökkel. - Ez az enyém. - Teszem le magam mellé a whiskyt, majd szúrósan meredek rá, hogy szavak nélkül is éreztessem vele... Ha hozzáér, kinyírom. Bár ha kedves lesz, talán megosztom vele.
"The thing about crazy people; they don't know they are crazy, that's what make them crazy."


BEE


“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Alter Ego | Zoey & Lamb 127
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 139
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptyHétf. Május 06 2024, 14:21

Alter Ego
Just don't move too fast, I'm too crazy
durva nyelvezet

- Tudod ki a fasz! Szerinted ilyen hülye lennék?! - nézek rá vissza hasonló, szikrákat szóró tekintettel, mielőtt egyik pillanatról a másikra kisimulnának a vonásaim. - Ó… Ó baszd meg – ér utol a felismerés, hogy talán az a krumpli nem ráadás volt a jó munkámért a hambi mellé, hanem az idióta baromé, aki most puskával akarja kilyuggatni a bőrünket. A picsába!
Magyarázkodni már határozottan késő lenne, feltéve, ha nem félnék attól, hogy közben kiloccsan az agyam is, szóval rohanok, ahogy a lábam bírja, és persze még arra is van időnk, hogy Miles bajba jutott dámát játsszon, én meg kimentsem a szorult helyzetéből. Miért nem ugrunk be mindjárt egy kis manikűrre menekülés közben? Teaparti az utca kellős közepén? Eszem megáll. Nem, tulajdonképpen mindjárt felrobban, amiért még feleselgetni is van pofája.
- Aha, meg nem elesni a kibaszott lábadban is nyilván megtanultál – forgatom meg a szemeimet, kapkodva kissé a levegőt, de arra azért nem vetemedek, hogy a térdeimre támaszkodva köpdössem itt ki a járdára a tüdőmet. Pedig szégyen szemre cseszettül elhagyott a kondim, ha egy kitartóbb és gyorsabb idióta elől kellett volna menekülnünk, lehet, hogy én húzom a rövidebbet. Viszont ezt miss nagyszájúnak nem kell tudnia. - Én is… - sóhajtok fel, egy pillanatra sem szépítve vagy leplezve a tényt. Ha tippelnem kéne, fordított esetben szemrebbenés nélkül hátrahagyott volna. Tudja mit? Köszönje csak meg, bizony.
- A nem-nem! Se te se az a bélpoklod nem az én felelősségem – nézek rá kiábrándult arckifejezéssel, és csak akkor, amikor végre nem érzem azt, hogy fel akar robbanni a mellkasom, szakad fel belőlem egy számomra is váratlan nevetés. Nem is értem, most hirtelen mit pattog itt nekem a lehúzós töpszli, de amikor akkorát csattan a tenyere a képemen, hogy biztosra veszem, nyomot fog hagyni, elszáll belőlem a vihoghatnék. Ellenben ő meg rákezd. Mi.A.Fasz?
- Ezért kurvára megkapod a magadét, Miles! - morranok rá elsötétedő ábrázattal, mert ne pofozgasson csak úgy a semmire egy csitri, bassza meg! - Rohanj baszd meg, jól is teszed! - kiáltok utána, ahogy meglódul, de nem hagyom csak úgy megpattanni, futok utána. Éppen ekkor dörren el egy újabb lövés a hátunk mögül, és ahogy hátranézek, rájöhetek, hogy annak a húgyagyúnak még sincs annyira vízből a feje, ha előre megkerülte a tömböt. - Oké, tényleg rohanj! - kiabálok tovább, rákapcsolva a sebességre, mert egy dolog azt a lökött lányt kergetni, meg megint más az életemért futni.
Fogalmam sincs, meddig rohanunk, ki-ki a maga üldözőjétől, de az kibaszott hétszentség, hogy végig Zoey nyomában maradok. A puskás gyökér valahol feladta a küzdelmet, mert már jó ideje nem hallok lövéseket, és a kis pofozó tolvaj tempója is alábbhagy az egyik elhagyatott épület közelében. Ekkor iramodok neki újra, kipréselve magamból az utolsókat, hogy mellé érve elkapjam a hajánál fogva. Hogy egészen véletlen jobban megráncigálom, mint kellene? Micsoda véletlenek.
- Én itt megmentelek, te meg pofán baszol?! Nagy köcsög vagy! - perlekedek vele, mire a távolból valaki kiüvölt, hogy kussoljak már. - Te kussolj! - kínálom vissza a válaszomat, majd egy utolsót rándítva a hülye loboncán, elengedem, mert komolyabban nem akarok ártani neki. Elveim meg még mindig vannak. Legalábbis, amíg nem érzi magát megint bátornak. - Faszom, mindjárt kiköpöm a tüdőmet – most már szarok arra, mit gondol rólam, meg kell támaszkodjak a combjaimon, amíg kilihegem a lelkemet is. Eltart egy ideig, mire hellyel-közzel rendeződnek a légvételeim, utána viszont nem húzom az időt, felegyenesedek és előkotrom a bagómat. Egy szálat a számba csippentek, egy másikat meg az ő ajkai elé emelek, mert ha nem kínálom meg, fogadni mernék, hogy megoldja, hogy kiszolgálja magát.
- Kell egy terv – közlöm, miután rágyújtottam, és ha elfogadta a bagót, az övét is meggyújtom. - Egy dolog, hogy szükségem van a kocsira, de egy narkós fasz sem kergethet végig az utcán büntetlenül – puffogok az orrom alatt, kiengedve aztán egy sárkányoknak való füst mennyiséget.


zene: Left Hand Free xx credit:


Lambert, Lambert what a prick.

Spill your blood I’m a primal breed. I get this pistol all loaded with lead.

Zoey Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lambert Schultz
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Mickey-milkovich-shameless
Alter Ego | Zoey & Lamb Trqywoj
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
FUCK OFF
♫ :
Get Outta My Way

︻╦╤──

Bullet Train
★ családi állapot ★ :
My man knows what it's all about
He will shoot me first then mess me out.

Alter Ego | Zoey & Lamb A3fa0373efbc65361a0e961415cc2bf6b07ecf2f

He was meant to be right from the start
Yeah he carved his name into my heart.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Az orrod betörése
★ play by ★ :
Noel Fisher
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 4fbc45bf56b21f663ae273aa32a54fb9d5664f42
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptyVas. Május 05 2024, 11:13

Lamb

Zoey


Minél többet beszélgetek vele, annál jobban rájövök, hogy ténylegesen rohadt sok közös van bennünk. Még ha a fene nagy agresszióján nem is osztozunk, a hátterünk nem lehet túl eltérő. Annyi különbséggel, hogy az én családom nem merne kilyuggatni. Mindenesetre a szeretet egyikünk családjában sem egy jelenlévő jelenség. Vagy mi. Leszámítva Astont. Ő próbálkozik, az már más kérdés, hogy sikeres vagy sem. - Jaj már... - Kezdenék is bele az ellenkezésbe, vagy éppen abba, hogy rábeszéljem, úgyis lesz pénzem és igazán szavazhatna nekem némi bizalmat, de mikor a gatyós fazon kivágódik, puskával a kezében, már nem ez tűnik a megfelelő időnek és helynek az üzletünk véghezviteléhez. Ó, hogy az a... - Elloptad a sültkrumpliját, te fasz?! - Nézek rá szúrós tekintettel, mikor már mindketten megejtettük a szuperhősös jelenetbe illő vetődéseket. - Azt hittem a börtönben megtanítják az emberrel, hogy lopni tilos. - Na, nálam sem számítana sokat. Van az a kleptomániás énem, amelyik szarik is bele. Szerencsére, bár egy drogos senkiházi vagyok, az utca neveltetett, nem először lőnek már rám, a túlélési ösztöneim pedig erősebbek, mint másoké, így aztán még ha el is hasalok, de azért az agyam igencsak gyorsan kattog ha menekülésről van szó.

Egy pillanat erejéig még komolyan el is hiszem, hogy Lambi hagy meghalni, már éppen nyitnám a számít, hogy egy cifra káromkodással vegyek tőle könnyes búcsút, mikor végül mégis meggondolja magát. - Még jó, hogy használni nem tudja azt a szart... - Mormogom az orrom alatt, miközben Lambert, az én hősöm, a karomnál fogva rángat ki a fickó látáskörzetéből és őszintén meglep, hogy egy sérülés nélkül megúsztuk ezt. Tényleg szerencsés, hogy lőni nem tud az ipse, mert különben most nyilván nem itt lennék már. - Nem vagyok hülye. Az utcán nevelkedtem, még szép hogy tudom, hogy kell átmászni egy szaros kerítésen. - Förmedek is rá, miközben követem őt. - De köszi... Egy pillanat erejéig tényleg azt hittem, hogy ott hagysz engem. - Sandítok fel rá. Nem kimondottan szoktam senkinek, semmit köszöngetni. Ahhoz talán túl büszke vagyok, ám most mégis megteszem mert... Franc tudja. Meglepett. - Viszont most kurvávra mindketten éhesek maradtunk, hála neked... Remélem van valami ötleted? - Morgom ismét, a már tőlem megszokott morcos macska módjára. Azt meg kifejezetten élvezem, hogy úgy teszek, mintha az ő dolga lenne az én bendőm megtömése is. Elvégre miatta kellett búcsút intenem az almámnak. Ami minden bizonnyal nem lett volna elég, de kapóra jön, hogy most tőle várjam a csodát. Bár nem tagadom már nagyban azon jár a fejem, hogy melyik boltot tudnánk megrohamozni.

Nem teljesen tudom mire vélni amikor Lambi nevetésbe tör ki mellettem. Ennyire vicces azért nem volt a helyzet... Vagy? Vagy rajtam nevet? Mibaja ennek? - Na megmutatom én neked ki a béna, faszfej! - Fordulok is felé, hogy aztán jobbik kezemet felemeljem és lekeverjek neki egy akkorát, hogy még a tenyerem is belezsibbad az ütésbe, amit végül egy szisszenéssel jelzek is neki. - Te barom! - Nevetem el magam a kezemet rázva, mintha ez az ő hibája lenne, majd mikor rájövök, hogy mit is tettem, egy pillanat erejéig rámeredek, hatásszünetet tartok, majd egy pimasz vigyorral az arcomon ismételten rohanásba kezdek. Csak ekkor jövök rá, hogy igazán tökön is rúghattam volna ha ténylegesen előnyre akartam szert tenni, dehát késő bánat. Legfeljebb majd kiengesztelem lopott kajával, ha nagyon morci lesz.
"The thing about crazy people; they don't know they are crazy, that's what make them crazy."


BEE


“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Alter Ego | Zoey & Lamb 127
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 139
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptySzomb. Május 04 2024, 13:50

Alter Ego
Just don't move too fast, I'm too crazy
durva nyelvezet

Értetlen arckifejezéssel próbálom megfejteni, hogy mire érvényes a milyen mondanivalója, de inkább eleresztem a témát, mert nincs kedvem fejfájást kapni Miles miatt. Mármint az eddiginél is erőteljesebbet, ami az esetében csak idő kérdése. Sohasem voltam híres a türelmemről vagy a modoromról, ha valaki megkérdezné, a tányér melyik oldalán van helye a villának, inkább csak szemen szúrnám vele, de az ilyen alkalmakkor kicseszettül elégedett vagyok magammal, amiért nem fojtom meg itt helyben. Pedig lenne rá bőven okom, kezdve a hülye becenévvel a kajám megdézsmálásán át egészen az üzletelésig, aminek az elkerülése mellett faszán elhatároztam magamat. De Vöri nincs itt, hogy emlékeztessen, miért is akarok mintapolgárrá válni, a műszak szar volt, és amúgy is, Onkeléknek már besegítettem. Megforgatom a szemeimet a kérdésére.
- Ismered a rokonaimat? - teszem fel a költői kérdést, mert a környékünkön a rasszizmusukkal és a fegyver bizniszükkel elég hírnevet szerzett a pereputty. Kész rejtély, hogy néhányunk hogyan került kapcsolatba a sombrero harcosokkal. - Szemrebbenés nélkül belém eresztenék a tárat – nézek rá kiábrándult arckifejezéssel, és nem kurtítok sokat az igazságon. A nagybátyám még csak-csak védené a seggemet, de a többiek? Beállnának a sorba, csak hogy ők se maradjanak ki a lehetőségből. Szerencsére az érzés kölcsönös. - Kezdődik… - sóhajtok fel, összecsippentve a hüvelyk- és mutatóujjammal az orrnyergemet. - Majd ha itt lebegteted előttem a ropikat, tárgyalhatunk arról, kit kin keresztül húzz le – pislogok rá laposakat, még azelőtt, hogy a kedélyes késő esti csicsergésünket megakasztaná az a narkós balfasz az utca túloldaláról.
Az ösztöneim szerencsére még olajozottan működnek, vetődök Zoey után a kocsi túloldalára, bár arra ügyelek, hogy a szent hamburgerem sértetlenül maradjon a művelet végére.
- Semmit, baszod! Hallod a seggfejet, a kibaszott ráadás krumpliját hiányolja! - kiabálok rá, mit sem törődve azzal, hogy talán célszerűbb lenne kussban tovább lopakodni a verda első ajtajához. Kicseszett krumpli, mintha én hagytam volna le! - Baszd meg, Miles – tíz évvel ezelőtti Lambert most kurvára előszedné a fegyverét, és visszalőne arra a felfújt disznóra, de tíz évvel ezelőtti Lambert még nem tudta, milyen a könyvklubbot hallgatni minden kibaszott nap. És egy egészen apró, halovány részem Főnit sem akarja kiborítani azzal, hogy egy tűzpárbaj kellős közepette kilyuggatom a seggemet vagy másét. Faszért ilyen nehéz „normálisnak” lenni?
A talpalatnyi egzisztenciális krízisem kellős közepette azért eljut a tudatomig, hogy Zozo is hatásosabbnak érezné, ha elhúznánk innen a bús picsába, de mielőtt még egyáltalán eljuthatnánk addig, hogy kinyissam a kocsi ajtaját, az a köcsög kidurrantja a kerekeit. Ki olyan elmebeteg, hogy sörétessel lövöldözzön egy autóra?!
- Kibaszott háromra – bólogatok, félretéve az ellenérzéseimet meg a vele kapcsolatos meggyőződéseimet, mert jelenleg nagyobb bajom is van annál, minthogy mikor húz le lóvéval. - Csak a burgert ne! - ellenkezek aztán mindhiába, már repül is a vacsorám a fószer pofájába. - Faszooom – nyögöm ki elhalóan, mindenesetre nem vagyok annyira hülye, hogy itt maradjak a kajámat gyászolni, hanem sűrű káromkodások közepette robbanok ki a helyemről, rohanva a dilinyós után. Aki történetesen elesik a saját lábában. A tökömet is már…
Hirtelen lefékezek, de egy részem arra noszogat, hogy húzzak tovább, kettőnk közül elvégre nem őt akarja kinyírni a sültkrumpli-zabáló. Nem hiába mondják a rendes embereknek, hogy a jó szívük fogja őket a sírba vinni, pedig nekem kurvára nincs is jó szívem. Faszomat! Visszafutok hozzá, hogy felrángassam a földről.
- Ennyire balfasz nem lehetsz! Szedd a lábaid, cseszed! - húzom magam után a felkarjánál fogva, olykor-olykor behúzva a nyakamat egy lövésnél, közben pedig azon agyalok, hova a francba meneküljünk az idióta elől. A házunk nincs messze, de ha azzal rontanék a nagybátyámhoz, hogy védje meg a seggemet, maga rángatna vissza az utcára a fülemnél fogva, hogy megtanítsa a leckét. Szóval az nem opció.
Hirtelen ötlettől vezérelve fordulok be vele az egyik szűk sikátorba, aminek a végén ugyan egy kerítés állja az ember útját, de a megfelelő helyeken kapaszkodva simán átugorható. Már, aki tudja, mit keressen. Hiába mondják, hogy az utcákon csellengeni a kölyköknek káros, én legalább már kispöcsös koromban megtanultam és memorizáltam, merre a legoptimálisabb menekülni.
- Van egy rés, abba kapaszkodj és ugorj! - tudatom vele, annyira viszont nem vagyok lovagias, hogy előre engedjem. Helyette bemutatom a módit, aztán hátrafordulok, hátha kell neki segítség. Vagy egy alapos kiröhögés, ha fennakadna. Bárhogy is legyen, remélhetőleg átjutunk az utca túloldalára, ahol már könnyen elmerülhetünk az éjszaka homályában. Belőlem pedig egészen váratlanul tör fel egy felszabadult nevetés, mert bassza meg, ez a hajsza minden pénzt megért!
- Jézusom, Miles… Az egy dolog, hogy egy lehúzós drogos vagy, de hogy ennyire béna is – röhögök tovább, több év frusztrációját engedve le a mellkasomról, miközben tovább sétálok vele a repedezett járdán. Egyelőre nem foglalkozok a hátrahagyott autóval, sem az éttermi táskával, ahogyan azzal sem, hogy megint vacsora nélkül maradtam. És hogy miért? Mert ennél természetesebb nem is lehetne az egész szituáció. - Semmi nem változott errefelé – jegyzem meg végül, megszívva aztán az orromat, szinte szinkronban a hátunk mögül hallatszó kattanással.


zene: Left Hand Free xx credit:


Lambert, Lambert what a prick.

Spill your blood I’m a primal breed. I get this pistol all loaded with lead.

Zoey Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lambert Schultz
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Mickey-milkovich-shameless
Alter Ego | Zoey & Lamb Trqywoj
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
FUCK OFF
♫ :
Get Outta My Way

︻╦╤──

Bullet Train
★ családi állapot ★ :
My man knows what it's all about
He will shoot me first then mess me out.

Alter Ego | Zoey & Lamb A3fa0373efbc65361a0e961415cc2bf6b07ecf2f

He was meant to be right from the start
Yeah he carved his name into my heart.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Az orrod betörése
★ play by ★ :
Noel Fisher
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 4fbc45bf56b21f663ae273aa32a54fb9d5664f42
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptySzer. Május 01 2024, 23:23

Lamb

Zoey


Felmordulok, akárcsak egy mérges kutya. Most tényleg az a baja, hogy nem érdekel tovább a hambija? Két perccel ezelőtt meg készen állt lelőni azért mert hozzá mertem érni. Öcsém... Tudom, hogy gondok vannak nálam. Baszott nagy problémák vannak a fejemben. De az övé sem semmi. Mindkettőnkre ráférne egy diliház. Arra azért mindenképpen felhorkanok ahogyan ugrik is az étel megmentésére. - Dobáltad, mi? - A már eddig is felvont szemöldököm, most az egekbe ugrik. - Végülis ugyanott tartunk, a mondanivalóm így is érvényes. - Nevetek fel. Nem mintha érdekelne kivel - vagy mivel -  mit csinál, de a csökönyös fejem, semmit sem képes annyiban hagyni. Érezhetően egymás idegein táncolunk és csak egyre messzebbre megyünk. - Bla-bla-bla... - Válaszolom frappánsan. Csótányok meg minden. - Szeretnéd azt gondolni, hogy jobb vagy nálam. Pedig nem vagy az. - Vigyorgok rá pimaszul, majd egy újabb harapást teszek az almámba. - Lambi. - Bököm még oda neki, jól tudja miért, nem hiszem, hogy magyaráznom kell. Pontosan annyira kedveli ezt a becézést, mint amennyire én is az enyémet.

Aztán végre olyan témák felé terelődik a társalgás, ami érdekel is. Már azt hittem soha sem jutunk el ide. Azért csak nem kezdhettem ezzel amikor fegyvert fogott a fejemhez és tartozásokról hablatyolt. Namármost leszállt arról a topikról, szóval szabad a pálya. - Mi van akkor ha rajtad keresztül húzom le? Tiedet is kilyuggatná? - Vigyorgok, mint a tök, mintha a világ legnagyobb viccét ejtettem volna el, pedig még mennyire, hogy nem vicceltem. - De nyugi, van pénzem. - Francokat. - Vagy lesz. - Helyesbítek, elvégre elég nyilvánvaló, hogy jelenleg nincs semmim. Legfeljebb egy bátyám és annak jószándéka. Bár az is véges azért. Aztán mielőtt rátérhetnénk komolyabban az üzleti részekre, nagy dirr-durr történik, ordibálás, mérges pasas alsóban. Először még majdnem nevetni is van kedvem rajta. Nem ő lenne az első ember aki fegyverrel fenyegetőzik egy kis kaja miatt. Úgy néz ki erre mindenki éhes. A mosolyt hamar lemossa az arcomról, amikor felénk indul és meghúzza a ravaszt. - Baszki! - Szólalok fel, majd Super(wo)mant is megszégyenítve vetem le magam a kocsi csomagtartójáról.

- Mi a faszt műveltél?! - Nézek fel rá, miközben igyekszem egészen apróra összehúzni magam az autó mögött, így némi fedezéket találva. Merem remélni, hogy ő is hasonlóan tesz majd. - Remélem van valami jó kis terved is, Nagyokos! Korábban nagyon bátor voltál azzal a szarral... - Célzom a pisztolyra amit percekkel ezelőtt még a fejemhez fogott. Ugyan arra is célzom, hogy ideje lenne ismételten elővenni azt, ám talán én magam sem gondolom komolyan a dolgot. Sokkal inkább csak cukkolom őt. Valójában... Nem vagyok tökéletes, de gyilkosság? Messze álljon tőlem. - A kocsi... - Biccentek fejemmel a vezető ülés felé, ezzel jelezve, hogy szálljon, be és bizony mentsen innen ki minket. Szerencsétlenségünkre a fickó még ha hülyének is néz ki, nem elég hülye ahhoz, hogy ne lőjje ki az autó két első kerekét. - Oké... arra! Van egy tervem. Háromra? - Intek a szemközti ház irányába, hiszen mindketten tudjuk, hogy ennél azért nagyobb fedezékre lesz szükségünk. Na meg meglógni, mielőtt még kicsődülnek a zsaruk és itt találnak minket. Mondjuk főleg őt. Meg a cuki kis pisztolyát. Rámarkolok a kezében tartott hamburgerre, ha ellenkezik, szarok rá, majd megérti. Aztán felállok, becélzom a fickót az almámmal. - Három! - Szólalok meg visszaszámlálás nélkül, aztán a hambival is meglövöm a fazont, had egyen. Majd pedig kihasználva a fickó pillanatnyi meglepettségét, megindulok abba az irányba amelybe korábban mutattam. És bár az eszem - franc tudja miért - gyorsan jár, a lábam már kevésbé. Az út közepén csattanok el, olyan tipikusan Zoey-san, a saját lábamban bukom orra, miközben valami vadállat puskával lövöldözik. Itt a vég. - Itt ne merj hagyni, faszfej! - Sandítok fel rá, miközben négykézláb igyekszem fedezékbe érni, de mindketten tudjuk, hogy az esélyeim nagyjából a nullával egyenlőek.
"The thing about crazy people; they don't know they are crazy, that's what make them crazy."


BEE


“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Alter Ego | Zoey & Lamb 127
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 139
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptySzer. Május 01 2024, 13:17

Alter Ego
Just don't move too fast, I'm too crazy
durva nyelvezet

- Pont ezért hasonlítotok – horkantok fel, mert a muter… tényleg egy ringyó, nincs mit rajta szépíteni. Állítólag ha valami szent és sérthetetlen még a mifélénk között is, az az anyánk, elvégre ők potyogtattak minket ki erre a kibaszott világra, de én egyetlen pozitív dolgot sem tudnék felhozni vele kapcsolatban, amibe kapaszkodva eljátszhatnám, hogy tisztelem. A család az család, szóval ha szarba nyúlna, talán segítenék neki, de ezen kívül semmi közöm nincsen hozzá. És az elém keveredő Milest is éppen ennyire tartom, mert benne sincs egy szemernyi gátlás se, ő neki sem sikerült megtanulnia az utca szabályait. Például, hogy ne húzd le a díleredet, ha nem akarsz golyót a kibaszott fejedbe. Viszont annyit sem ér, hogy visszakerüljek miatta a dzsungelbe, így végül elteszem a fegyveremet, és nem fenyegetem vele tovább, bármilyen jól is esett kiereszteni a gőzt.
- Aha, az előbb pont úgy festett, mintha nem érdekelne – nézek rá szúrós szemekkel, és mielőtt még úgy tartaná a kénye, hogy rögtön a földre söpörje a vacsorámat, a kocsi hozzám közelebb eső felére húzom a táskával együtt. És mivel nincsen időm arra, hogy megvárjam, amíg lekopik – nála az olyan, mint egy életfogytiglan ígérete –, kihalászom a burgeremet, és ráérős csámcsogásba kezdek az utca kellős közepén. Ettem már rosszabb helyen rosszabbat is. - Ha-ha – forgatom meg a szemeimet a zuhanyzós viccére teli pofával. - A szappanokat én dobáltam a földre, csak hogy tisztázzuk – közlöm faarccal, bele sem gondolva, hogy ebben a témában bármit mondok, csak nekem árt. Nem, néha határozottan nem gondolkodok, és amúgy is, lefoglal a kajám, ami hiába fonnyadt dél óta a táskában, verhetetlen. Szerintem még évekig fogok így érezni, a börtön koszt után éles a kontraszt.
- Mittomén?! - hőkölök vissza felháborodott arccal, amiért még itt leugat, mert feltételezni mertem, valamire már csak jutott tíz év alatt. - Bár igazad van, nálad már az is csoda, hogy még élsz. Vagyis annyira az sem, a csótányokat nehéz eltiporni – vigyorodok el újfent, megidézve a korábban említett ringyó egyik kedvenc szólását, csak az ő szájából nekem címeződött a sértés. Arról viszont nem tudom, mit gondoljak, hogy ettől kínosan egyformák leszünk. Talán pont ez irritált benne mindig is.
- Nem, Zozó – tudom, hogy rühelli a becenevet, legalábbis régen rendszeresen picsogott miatta. - A hozzád hasonlókat még a hozzánk hasonlók sem kedvelik – vonom meg az egyik szemöldökömet, tudatva vele, hogy még köztünk is van hierarchia. Na nem az a fajta, amelyiknek a tetején gazdag drogbárók vakarják a golyóikat, hanem, amelyikben valakinek jut tető a feje fölé, a másiknak meg nem. Amelyikben az egyik terít, a másik meg rongyosra csapja magát a cuccal, hogy aztán hányásban fetrengjen egy kuka mellett.
- Börtön, az történt – forgatom meg a szemeimet. - Kellett egy hülye állás, hogy ne lihegjen a nyakamba a felügyelő tisztem – magyarázom elégedetlenül, és kizárólag ez az oka, hogy megosztom vele az életemet. Valakinek ki kell hisztiznem magamat. - De az uncsim még terít, ha érdekel. Csak ő tényleg kilyuggatja a formás hátsód, ha lehúzod – vigyorgok rá két falat között, bár úgy sejtem, pontosan emiatt fogja kerülni a rokonságot. Arról mindenesetre hallgatok, hogy a régi biznisz pont ma harapott seggbe, mert ez szigorúan egyszeri alkalom volt, meg amúgy is, majd pont vele fogok „üzletelni”. Vajon akad még bárki, aki hajlandó leállni vele? Asszem ez a kérdés nem is igazán kérdés, ha nálam próbálkozik. - Lényeg- - kezdenék bele az újabb magas lovon ülős faszkodásomba, amikor kokós-törzsvendég ajtaja hirtelen kivágódik az utca túloldalán, a rács meg, ami csak dísznek van előtte, élesen csattan a ház falán.
- Mi a fasz? - fordulok hátra az asszonyverő trikós, alsógatyás fószerhez, aki történetesen egy kicseszett sörétest markol a kezeiben. Nem, alapvetően ez nem lenne meglepő fordulat ezen a környéken, de amikor ránk tapadnak az őrült szemei, egy csöppet elfog az aggodalom.
- Még itt vagy! A kurva anyádat, két adag krumplit kértem a rohadt menübe! - kiáltja el magát, és még igazán fel sem fogom, hogy miről pofázik, már meg is lódul felénk, a ravaszt pedig egy szemrebbenés nélkül húzza meg.


zene: Left Hand Free xx credit:


Lambert, Lambert what a prick.

Spill your blood I’m a primal breed. I get this pistol all loaded with lead.

Zoey Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lambert Schultz
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Mickey-milkovich-shameless
Alter Ego | Zoey & Lamb Trqywoj
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
FUCK OFF
♫ :
Get Outta My Way

︻╦╤──

Bullet Train
★ családi állapot ★ :
My man knows what it's all about
He will shoot me first then mess me out.

Alter Ego | Zoey & Lamb A3fa0373efbc65361a0e961415cc2bf6b07ecf2f

He was meant to be right from the start
Yeah he carved his name into my heart.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Az orrod betörése
★ play by ★ :
Noel Fisher
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 4fbc45bf56b21f663ae273aa32a54fb9d5664f42
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptyKedd Ápr. 30 2024, 12:04

Lamb

Zoey


Lambi soha sem volt egy barátságos jellem, de amondó vagyok... amelyik kutya ugat, az nem harap. Mondjuk ő lehet pont hajlamos lenne a harapásra, de mindketten tudjuk, hogy lelőni nem fog. Legalábbis addig nem, ameddig nem adok rá okot. Ennek ellenére sem szeretem ha fegyvert fognak a fejemhez, nem egy kellemes érzés fenyegetve lenni. Ugyanakkor az utcán aludni sem kellemes, mégis megesik. - Látom téged senki sem tett helyre. - Szúrom oda neki, elvégre igencsak ráfért volna, hogy valaki jól beverje a pofáját és megtanította volna, hogyan kell kedvesebbnek lenni. Na pont én beszélek, mi? És igen, ismételten ignorálom a tartozásomról szóló részt, reménykedve abban, hogy ha elégszer figyelmen kívül hagyom, akkor ő maga is leszáll a témáról. - Anyád ribi. - Szólok vissza azonnal, bár nem kimondottan veszem magamra az elnevezést, hazudnék ha azt mondanám, még nem szoktam hozzá, hogy mindenféle faszok leribiznek.

- Úgy csinálsz, mintha te egy mintapolgár lennél. - Felvont szemöldökkel bökök is a pisztoly irányába, elég nyilvánvaló, hogy egyikünk sem különb a másiknál. Sőt! Biztosan nem a két szép szeméért lett bezárva sem. Aztán mikor végre jobb belátásra tudom bírni és leengedi a pew-pew-t, én magam is fellélegzem. Mert ugyebár tényleg nem hittem volna, hogy megteszi, de ki tudja mit tett vele a bezártság. A kocsi felé fordulok, aztán egy laza mozdulattal pattanok fel, hogy helyet foglaljak a féltett vacsorája mellett. Még vetek is egy utolsó pillantást az ételhordóba, de nem nyúlok bele többet, a végén még tényleg a karom törné érte. - Nyugodj már le, ugyan! Nem kell a szaros kajád... - Még meg is lököm a dolgot, mintha valami pestisről lenne szó, majd zsebemből előveszem a korábban elcsent almát és inkább abba harapok bele. - Egyébként meg... azért arra nem biztos, hogy kíváncsi lennék, hogy milyen fertőzéseket szedhettél te magad is össze a börtönben, miközben szappanokat szedtél össze a földről. - Nézek rá szúrósan és még egy pimasz mosoly is ott bujkál, sőt meg is emelem egyik szemöldököm. Ha ő így játszik, hát én is. - Azok a híres zuhanyzók... - Teszem hozzá színlelt elmélkedéssel, miközben a kocsi csomagtartóján ülve, a lábaimat kezdem lóbálni, akárcsak egy gyerek.


- Nem, épp múlt héten fejeztem be az egyetemet, kezdtem meg a csilli-villi munkámat és egy házat is vettem a nemlétező millióimból. Mégis mi a szart gondoltál?! - Szarkazmus az én barátom. Az egyetlen aki nem hagy cserben és még pénzt sem kér a barátságunkért cserébe. Na meg elviselhetőbbé teszi a mindennapokat. - Most mit mondjak? Az elcseszett társadalom nem kedveli a hozzánk hasonlókat. - Szerintem ez lenne az első dolog, amiben talán egyet is értünk. Mindketten tudjuk, hogy befogadva nem leszünk, legfeljebb kihasználva. - Ahogy elnézem téged is elkerült a szerencse. Ételkihordás? Mi történt a régi biznisszel? - Kérdezem ezt teljesen ártatlanul, semmi hátsó szándék nélkül. Faszt! Még szép, hogy tudni akarom, hogy számíthatok-e rá. Vagy mi. Máskülönben nyilvánvalóan nem beszélgetnék itt vele. Nem szokásom jópofizni, hacsak...
"The thing about crazy people; they don't know they are crazy, that's what make them crazy."


BEE


“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Alter Ego | Zoey & Lamb 127
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 139
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptyHétf. Ápr. 29 2024, 22:04

Alter Ego
Just don't move too fast, I'm too crazy
durva nyelvezet

Megrándul az arcizmom a megnevezésre. Jobb napjaimon is csak egyetlen embertől vagyok hajlandó elfogadni azt az „i”-t a becenevem végén, de általában nincsenek jó napjaim, szóval még ő is gazdagabbá szokott válni egy gyomrossal. Szerencséje a kisasszonynak, hogy emlékszem még, milyen volt taknyosabb korában, és hogy vannak elveim, még ha kibaszott karcsún is mérem őket. Kizárólag ez az oka, hogy nem esek neki itt és most, ketrecharcot vívva vele az utca kellős közepén. Pedig esküszöm az élő vagy döglött – bánom is én, milyen – istenre, rohadtul rám férne egy kiadós gyepálás.
- Egyenest vissza a halálból – vonom meg rá a szemöldökeimet, és hogy a kelleténél mániákusabb a vigyorom, annak tudom be, hogy egész nap jópofit kellett mímelnem. Előbb-utóbb kijön rajtam ez a szarság. - Nem mondom, hogy újráznék, de jó buli volt a konzervdobozban. Néhány szemen szúrás a spicliknek, könyök törés a pénzzel lógóknak – komolyodok el egészen hirtelen, dacára annak, hogy a látszat ellenére a dílerkedős időszakom már rég elmúlt, a pénz meg, amivel lóg… A számokkal egész jó viszonyt ápolok, de már én sem tudnám megmondani a pontos összeget, igaz lássuk be, nem is ezen van a hangsúly. Hanem a kajámon, amibe a nyakamat teszem rá, hogy belezabált, aztán a buzis illegésen, csak hogy boldoggá tegyem Főnit, és ne rúgjon ki seperc, Rowanen, amiért baszik válaszolni, miután felszívódott, meg úgy az egész kicseszett világon. Nem, nincs jó napom, és ha a rossz napomon elém keveredik egy Miles, akkor bizony rajta fogom kitölteni a frusztrációmat.
- Aha… Megkérdezném, hogy te a barátaidat rendszeresen lenyúlod? De asszem a válasz erre egy igen lenne, ribi – húzom el a számat elégedetlenül, változatlan rajta tartva a fegyveremet. A rohadt életbe, már majdnem el is felejtettem, milyen jó érzés a kezeim között tartani egy stukkert, hát még mások képébe tolni azt. - Ne pattogj, mert még le talállak lőni – visszabillentem a fejemet az eredeti pozíciójába, és eszem ágában sincs kihátrálni a helyzetemből. - Nem egy csajtól félek, hanem a fertőzéstől, amit a körmeidtől kapnék, miután levakartad a pofámról a bőrt, mint legutóbb. Amúgy is vannak elveim, nem ütök nőt. Lelövés alól nincs kibúvó – vonom meg a vállaimat, bár tény és való, azért még én sem puffantanám le egy szaros hamburgerért meg némi sült krumpliért. Ha kockán forogna mellette még egy fánk is, már megfontolnám.
Ugyanakkor a képzelt hatalmi fölényem addig tart, amíg elő nem húzza a „bajbajutott picsa” vagyok kártyáját, és itt törjek kettébe, kinézem belőle, hogy kiabálni fog. Ezen a ponton pedig valahonnét mélyről előtörve picsogni kezd a fejemben a pártfogó tisztem irritáló hangja, miszerint egyetlen kis botlás, és mehetek vissza naphosszat fingot szagolni. Kösz nem.
- Jóvanmá', nyugodj le a picsába és ne sipítozz itt nekem mint egy ócska kurva – forgatom meg a szemeimet, de a fegyvert csak lassan engedem le, majd dugom vissza méltó helyére. - De ha nekem esel, te őrült, nem állok jót magamért. És most húzz a kajámtól – bökök felé az állammal, támadólag lépve a közelébe, hátha elijeszthetem, mint a pofátlan rókákat szokás. Egek, tényleg olyan, mint egy kicseszett bundás, csak azok legalább nem pofáznak vissza és nyomják fel a vércukorszintemet két másodperc alatt.
- Amúgy is mi a szar bajod van neked? Ennyi idő után is csövelsz? - vetem neki lekezelően, mintha annak idején Vörivel nekünk jobban ment volna a sorunk. Hát rohadtul nem ment jobban, noha erről neki nem kell tudni. Ha valaha is Row-val mutatkoztam, igyekeztem egyszerű "üzleti partnerként" bemutatni, akivel véletlen sem aludtunk - meg csináltunk mást - rendszerint elhagyatott épületekben.


zene: Left Hand Free xx credit:


Lambert, Lambert what a prick.

Spill your blood I’m a primal breed. I get this pistol all loaded with lead.

Zoey Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lambert Schultz
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Mickey-milkovich-shameless
Alter Ego | Zoey & Lamb Trqywoj
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
FUCK OFF
♫ :
Get Outta My Way

︻╦╤──

Bullet Train
★ családi állapot ★ :
My man knows what it's all about
He will shoot me first then mess me out.

Alter Ego | Zoey & Lamb A3fa0373efbc65361a0e961415cc2bf6b07ecf2f

He was meant to be right from the start
Yeah he carved his name into my heart.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Az orrod betörése
★ play by ★ :
Noel Fisher
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 4fbc45bf56b21f663ae273aa32a54fb9d5664f42
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptyHétf. Ápr. 29 2024, 09:36

Lamb

Zoey


- Akkor szard össze magad! - Kiáltok rá a tőlem már jól megszokott módon a palira, aki minden bizonnyal már jól ismer engem és még az esélyét sem adja meg annak, hogy esetlegesen elcsenjek valamit a boltjából. Miközben azzal van elfoglalva, hogy kifelé rángasson az ajtón, azért még észrevétlenül felkapok egy almát a dobozból, amit aztán gyorsan zsebre is dugok, még mielőtt azt is elkobozná tőlem a mamlasz. Eskü nem emlékszem rá, hogy jártam volna már itt... de nyilván mély benyomást tettem rá. - Te meg mit nézel?! - Mordulok rá az egyik nőre, akinek minden bizonnyal kurva érdekes lehetek, mert majdnem nekimegy még az oszlopnak is, annyira bámul. Kikaparom a szemét, aztán nézhet. Idegesen megyek tovább, remegő kezeimet zsebre dugom, igazán nincs kedvem ma ehhez a vadászathoz. Aztán szemeim mégis egy pillanat alatt csillannak fel az ételszállítós táska láttán. A fejemben már szinte megszólal a kis ding-ding-ding csengő. Jackpot?!

A távolból figyelem a srácot, aki minden bizonnyal megfeledkezett arról, hogy ezen a környéken még az ember szemét is kilopnák, ha az lehetséges lenne. Esküszöm még látok is egy másik fiút aki a vacsorámat méregeti. Meg egy faszt! Ez az enyém! Bár aztán a srác pillanatok alatt tűnik el, szóval nincs kizárva, hogy csak a képzeletem játszik velem. Nem az első alkalom lenne. Nem gondolkozom tovább, egy ninját is megszégyenítve lopakodom a kocsihoz, hogy aztán pillanatok alatt bújjak bele nyakig a táskába. Türelmetlenül lopok is pár sültkrumplit belőle, amit azonnal betömök a számba. - Bassza meg! - Mordulok fel teli szájjal mikor a barom a frászt hozza rám. - Na tudod kit ijesztgessél... - Mondom ezt úgy, mintha nekem állna feljebb és nem épp kirabolni készültem. Felé fordulok, az értetlen tekintetet aligha lehetne lemosni az arcomról. Ez ismer? Egy lépést teszek felé, kurva rossz lehet a memóriám. Mondjuk nem csodálkozom.

- Lambi?! - Nem tudom eldönteni, hogy ez valóban szerencsés találkozás-e, vagy ki fog nyírni. - Te még élsz? - Gúnyosan nevetek fel. Fogalmam sincs, hogy mikor láttam őt utoljára. Igazából ő is kérdezhetné ugyanezt tőlem. - Hé-hé! - Hamar kiderül, hogy ő többre emlékszik, mint én. Gondolkozás nélkül hőkölök hátra amikor fegyvert ránt, még a kezeimet is felemelem. Mi a fasz? - Ne csináld már... azért ennél kedvesebb fogadtatásra számítana az ember egy rég nem látott baráttól. - Pénz? Tartoztam neki? Jó, mondjuk kinek nem? Ilyesmit már rég nem tartok számon. Így aztán ezt a kérdését jobbnak látom figyelmen kívül hagyni. Remélhetőleg ő is így tesz majd. - Figyu, tedd már le azt a szart! Mi van, félsz tőlem? Egy csajtól?! - A hangom gúnyos, sőt, jól megnyomom az utolsó szót, hogy érezze mit is szeretnék mondani ezzel. Le sem tagadhatom, hogy mire pályázok. Hát ha valamiben igazán jó vagyok, akkor az mások agyának felforralása. Tudom, hogy nem fog lelőni. Ahhoz túl gyáva. Asszem... - Kíváncsi lennék, hogy hányan jönnének ki ha elkezdenék sikítani... - Noha az utca már csendes ilyen késői órákban, de egy sikolyra tuti mindenki kicsődülne. Aztán nézheti magát egy fegyverrel a kezében. Én is tudok mocskosan játszani, még akkor is ha pisztolyom nincs. - Te is? - Vigyorodom el játékosan, miközben már veszem is a levegőt, hogy készüljek egy segítségkiáltással. Nem tudom melyikünk az őrültebb.
"The thing about crazy people; they don't know they are crazy, that's what make them crazy."


BEE


“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Alter Ego | Zoey & Lamb 127
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 139
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásAlter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb EmptyVas. Ápr. 28 2024, 20:46

Alter Ego
Just don't move too fast, I'm too crazy
durva nyelvezet

Hallottam már a kifejezést, hogy semmi nem tart örökké, de a kibaszott két percig se egy új rekord. Szinte még bele sem kezdtem az ételfutár karrierem csillogtatásába, amikor jött Onkeltől a telefon, hogy ki kellene segítenem az egyik idióta unokatestvéremet, aki tegnap kitörte valahol a lábát. Persze, a börtönbe egyik se jött látogatni, csak ha munka volt, és még most is csak akkor keresnek, ha le kell húzni rólam az utolsó bőrt. De hát a család az kibaszottul a család, annak a félkegyelműnek meg holnapig el kellene passzolnia a fehéret, hacsak nem akar a seggébe dühös mexikóiakat… A fizetését természetesen én kapom, cserébe terítek, és a befolyó lóvét már ő adja át. Sima ügy, semmi érintkezés a kukoricazabálókkal, kivéve, ha valakinek eljár a pofája, hogy visszakerültem a „bizniszbe”. Erre azért kevés esélyt látok, tíz év az tíz év, a szokásos ügyfélkör fele a föld alá a lőtte magát, a másik fele meg azt sem tudná megmondani, hogy mi a kicseszett neve. Az újlaki burzsujok meg újlaki burzsujok, az ember szemébe se mernek nézni. Szóval, sima ügy.
A nap java részében összekötöttem a két munkát, egy kajafutárkodáshoz befért egy speckó szállítás is, a mai napi utolsó pedig amolyan lottó ötösként alakult; egy blokkal odébb a nagybátyám házától rendelt az étteremből kokó-földje egyik törzsvendége. Főni nem mondhatja, hogy másra cseszem a munkaidőmet, az utolsó gramm pedig helyre kerül. Mély sóhajjal vágom zsebre a lóvét, majd a tornácról lerongyolva húzom elő a seggemből a telefonomat, hogy az utóbbi napok megszokásához híven ezredjére is üzenetet küldjek Vörinek, akit a föld nyelt el.
- Kibaszott Mills, válaszolj már – mormogom az orrom alatt, bele a sötét éjszakába, miközben vakon indulok vissza a kölcsön-kocsimhoz, aminek a hátulján hagytam az ételszállítós táskát. Így jobban belegondolva én sem vagyok normális, vagy sajnos túlzottan belekényelmesedtem a flanc kerületek békéjébe, mert itt bizony két másodperc alatt kilopják az ember szemét is. Eme gondolatmeneten felbuzdulva kapom fel a tekintetemet a mobilomról, és mit ad az a kibaszott ég, már könyékig benne van egy csöves.
- Hé! Mi az anyámat csinálsz?! - kiabálok rá, megszaporázva a lépteimet, hogy ha kell, a kócos hajánál fogva ráncigáljam el a félretett vacsorám mellől. Nem, nincs az az isten, hogy lemondjak a kajámról, azért már a javítóban is torokra mentem, valami pedig nem változik. Mihelyt azonban közelebb érek, és az utcalámpa fénye megfelelő szögben vetül a kaja-tolvajra, az én hozzáállásom is más megvilágításba kerül.
- Ó, Miles, kurvára házhoz jöttél a pofonért – vigyorodok el, noha a képemre ülő kifejezés minden, csak nem baráti. Képzeletben már az ujjaimat ropogtatom, csakhogy ismerem a bigét. Nem jól, de éppen eléggé, szóval szép szavak vagy boksz helyett kapásból előszedem a Glock 19-est az övem hátuljából, és szemrebbenés nélkül rászegezem. Talán ez meggyőzi arról, hogy ne essen az arcomnak és próbálja meg kikaparni a szememet, mint az ősidőkben a legutolsó találkozásunk alkalmával. Nem sűrűn volt hozzá szerencsém, csak ha a szokásos dílere épp máshol vakarta a tökét, de az sem lepne meg, ha ő is megunta volna, hogy folyamatosan lenyúlják. - Rég nem láttalak, hol a pénzem? - billentem oldalra a fejemet egy bazsalyogó mosoly kíséretében, bele sem gondolva abba, hogy próbaidőn egyrészt nem kellene lecsiszolt sorozatszámú fegyverrel kódorogni, másrészt egy ártatlannak tűnő lánykára fogni azt.


zene: Left Hand Free xx credit:


Lambert, Lambert what a prick.

Spill your blood I’m a primal breed. I get this pistol all loaded with lead.

Zoey Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lambert Schultz
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb Mickey-milkovich-shameless
Alter Ego | Zoey & Lamb Trqywoj
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
FUCK OFF
♫ :
Get Outta My Way

︻╦╤──

Bullet Train
★ családi állapot ★ :
My man knows what it's all about
He will shoot me first then mess me out.

Alter Ego | Zoey & Lamb A3fa0373efbc65361a0e961415cc2bf6b07ecf2f

He was meant to be right from the start
Yeah he carved his name into my heart.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ foglalkozás ★ :
Az orrod betörése
★ play by ★ :
Noel Fisher
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Alter Ego | Zoey & Lamb 4fbc45bf56b21f663ae273aa32a54fb9d5664f42
TémanyitásRe: Alter Ego | Zoey & Lamb
Alter Ego | Zoey & Lamb Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Alter Ego | Zoey & Lamb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoey Miles
» Hello there | Row & Lamb
» Nothing is free. - Diane & Zoey
» Just one more time | Aston & Zoey
» Boss to be | Cosi & Lamb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Utcák és parkok-
Ugrás: