New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 20:26-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 20:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 20:21-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 20:15-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:33-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 19:14-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:49-kor
Angelo D'Amore
tollából
Ma 17:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 17:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

What if... | David & Shayana
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 16 2023, 21:46


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

Nem mondhatnám, hogy különösebben jól esik a gondolat, hogy nélküle kell aludnom, úgy értem azok után, hogy már beleéltem magam az ellenkezőjébe, de elfogadom a sorsom – hogy aztán amikor hazaér, még félálomban, öntudatlanul bújjak oda hozzá. Ezt csak később realizálom, amikor felriadok egy rémálomból, de mivel ő még mélyen alszik, valahogy semmi indíttatásom visszacsinálni, aminek már úgyis mindegy. Visszabújok hozzá, hogy aztán rémálmok nélkül aludjak a reggeli ébresztőig, de az is csak félig kelt fel a mély alvásból, így megint azt hiszem, hogy semmi nem változott és ennek megfelelően viselkedek is. Csak amikor nem mond vagy csinál semmit azon kívül, hogy a feje kissé felém billenne jövök rá, hogy nagyon is sok minden megváltozott; megdermedek és szinte félve nézek fel rá. Tény, hogy az ő karja is a derekamon pihen még mindig, de azért annál okosabb vagyok, mintsem ezt szóvá tegyem. Végignéz rajtam, azzal a fajta tekintettel, amitől melltájékon csoda, hogy nem lyukasztom ki két helyen a pólóját, aztán szerencsére nem darkandcoldDavid válaszol, hanem... slightlyDave. Megengedek magamnak egy kis, csábító mosolyt, mert úgy érzem, ezzel tudok a legkönnyebben kikeveredni ebből a kissé kínos helyzetből, és amikor elkezdi felgyűrni a hátamon a pólóját, nem kell noszogatnia, hogy emeljem fel a kezeimet. Így gyorsan eléri, amit eleve akart, és nekem szinte lángra gyúl az immár meztelen bőröm a tekintete alatt. Megnyalom az ajkaimat, a légzésem pedig el is nehezül, ahogy elsötétülő szemekkel pillant rám újra. A kezem ugyanakkor nyúl érte, amikor ő maga alá fordít; beletúrok a hajába, lábaim automatikusan nyílnak el, hogy közéjük férkőzhessen, és halk, rekedt sóhajjal hunyom le a szemem, amikor ő indít támadást a nyakam ellen. A sóhaj hamar halk nyögésbe fordul, ahogy a testünk összesimul, felforrósodó vérrel fonom lábaimat a dereka köré és húzom magamhoz még közelebb, egyetlen másodpercig sem téve úgy, mintha nem emlékeznék az ígéretére a reggelekről és ne akarnék közreműködni...

A következő két hét nagyjából ennek a napnak a mintájára telik, azt leszámítva, hogy kevesebbet látom – és érzem – Davidet, mint szeretném. Visszaáll a régi rendszer, már a munkája szempontjából, ugyanis semmi más nem marad ugyanaz. Nem marjuk egymást, nem veszekedünk, még csak egymásnak sem feszülünk – legalábbis nem negatív értelemben –, mert én tényleg azon vagyok, hogy megtaláljam azt a ritmust és azt a viselkedésformát, amit elvár tőlem, ő pedig azt hiszem... hálás ezért, a maga módján. Nem lázadok ellene, teljesítem a kéréseit parancsait és megtanulok együtt élni ezzel a helyzettel, miközben alaposan kiélvezem minden pozitív hozadékát. Abban ugyanis nincs hiány. Kezdek hozzászokni, hogy Dave étvágya is jelentős lett; az ígéretét szigorúan betartja és így minden napunk igazán felszabadultan indul, a legkellemesebb reggeli tornával, amit csak el tudok képzelni, én pedig odafigyelek rá, hogy minden nap úgy várjam haza, ahogy azt elvárja. Van, amikor szettben várom, van, amikor meztelenül, és van, amikor megengedem magamnak azt a kis pimaszságot, hogy ráöltözök a szettre. Utóbbi alkalmakkor mindig a ruhám alá vezetem a kezét, hogy érezhesse, aztán pedig boldogan szenvedem el az így is kijáró büntetést, amiért nem voltam teljesen engedelmes. Mindig máshol és más helyzetben várom: a konyhában, az asztalra felülve, a kanapén, az ajtóban elé menve, vagy egyenesen az ágyában. Hagyom, hogy uraljon engem és sosem próbálok meg fölé kerekedni, csak ha ő maga ösztönöz engem is munkára. Odaadó vagyok akkor is, ha nekem épp nem jár ki vele az orgazmus, de őt kényeztetni akarom. Nagyon igyekszem, és talán ezért is érzem, hogy lassan egy kicsit ő is megenyhül. Legalábbis abból ítélve, hogy a második hét végére elalvás előtt már tudatosan meg merem kérdezni, hogy odabújhatok-e hozzá – addig csak véletlenül fordult elő az éjszaka során és egyikünk sem tett róla említést –, és ő nem utasít el, még ha nem is ölel magához. Nekem bőven elég, amikor reggel úgy ébredek, hogy véletlenül megint ölel.
A nappalok persze egyre unalmasabbak, de ezzel nem tudok mit kezdeni. Chaddel szórakoztatjuk egymás, tévét nézünk, a laptopon böngészem, amit tudok, edzek, hogy ne puhuljak el, főzök, ha Dave épp úgy kívánja, és... várom őt haza. Őszintén szólva nem vagyok benne biztos, hogy nem fogok-e becsavarodni és egyre többször eszembe jut az is, hogy a bátyám és Lazare valószínűleg már halottnak hisznek, de nem merek felvetni semmit ezzel kapcsolatban, mert félek, hogy elrontanám vele az eddigi fejlődést. Pedig akár csak egy e-mail, amit ő küld el a nevemben, általa jóváhagyott szöveggel, csak hogy tudják, hogy élek... Nem. Majd talán később.

Egyik nap épp egy kiadósabb edzés utáni fürdés-hajmosás session után vagyok, amikor meglepő módon hallom a zár kattanását az ajtónál. Visszateszem a hajszárítót a helyére, ahogy akartam, aztán nem rejtve el a meglepetésem lépek ki a fürdőből, mert Dave még egy jó két-három óra hosszát távol szokott lenni, így egyáltalán nem számoltam azzal, hogy máris itthon lesz. Nem mintha megzavart volna bármiben.
– Szia! Hamarabb elengedtek? Még egy darabig nem számítottam rád – szabadkozom, amiért sem meztelen nem vagyok, sem szettben nem sasszézok elé, sem más módon nem készítettem elő neki semmilyen hazavárást. Mondjuk megint tele van a keze, van nála két zacskó, és... egy cipősdoboz? Felvont szemöldökkel méregetem a szerzeményeket, de amikor világossá teszi, hogy nekem hozta őket, felcsillannak a szemeim.
– Fel is kell vennem őket? Most? – kérdezem és próbálok nem túl izgatottnak hatni, de nehéz leplezni. Két hete nem tettem ki a lábam a négy fal közül, de ha még cipősdobozt is hozott nekem, az talán azt jelenti, hogy végre bízik bennem annyira, hogy legalább csak egy kicsit kivigyen magával. Ha pedig a válasz igen, akkor már nyúlok is az ajándékaimért, de azért mielőtt elragadnám tőle őket, felpipiskedve lopok tőle egy bocsánatkérő-üdvözlő csókot, azt a fajta rövidet, de mélyet, amiről tudom, hogy engedi nekem, mert nem túl romantikus.
– Sajnálom, hogy nem tudtam előkészülni a fogadásodra, de mi lenne, ha ebből csinálnék meglepetést? – vetem fel egy kis mosollyal, és ha nem ellenkezik, már megyek is a fürdő felé a cókmókommal. Az ajtóból még visszapillantok rá. – Valami különleges kívánság? – kérdezem felvont szemöldökkel. Én sem feledkeztem meg az ígéretemről a sminkeléssel kapcsolatban, sőt, a körmeimet is lakkozom a kedvéért, és ha van elvárása, mindig teljesítem. Ha nincs, akkor majd a ruhához igazítom. A válasza után mindenesetre eltűnök a fürdőben.
– Nem ér lesni! – figyelmeztetem, mielőtt behúznám az ajtót magam után. Egy ideje már nem használom a zárat akkor sem, ha meglepetést készítek elő neki; valamelyik nap összeraktam a képet, hogy miért olyan feszült, amikor kijövök, és bár nem adtam jelét ennek és nem is beszéltünk róla, azóta nem zárkózom be.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 16 2023, 20:47
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
A huncut válaszára egy játékos pillantást és egy "Mhm"-öt kap. Szerencse, hogy Chad nem ért minket, mert már biztos a szemünkbe kapart volna.
Felöltözöm Shay nyáladzásától övezve, aztán megyek is a dolgomra. Éjszaka érek haza, ledőlök, de egy kis ideig nem tudok elaludni, mert Shay úgy bújik hozzám, mint a régi szép időkben, nekem pedig ambivalens érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Nem tudom eldönteni, jó ötlet-e, jó érzés-e, jó-e egyáltalán, de... most egyelőre elfogadom és kiélvezem, ez az egyetlen, amit tehetek. Úgy hogy becsukom a szemem és mire eljutnék ötig a számolásban, már alszom is.
Reggel az ébresztőre kelek, és kell pár másodperc, amíg leverve kikapcsolom és felébredek annyira, hogy be is fogadjam az ingereket, amikor pedig ez megtörténik, akkor már magamon érzem Shay forró ajkait, ahogy a nyakamat terítik be, a keze a mellkasomon feküdt de már az is a nyakamon, az én kezem pedig őt karolja még mindig. Egyébként is morning wood van, de az érzékeny részeken ingerelő ajkai tesznek arról, hogy ne is akarjon lenyugodni a testem. Egyébként is megígértem. Rásandítok, és mintha ezt megérezné - vagy felébredne -, hirtelen abba maradnak a csókok és felemelve a fejét már majdnem riadtan néz rám. A kérdésére végig pillantok rajta, ha már így megemelte magát, már majdnem kritikus szemmel nézek végig rajta.
- Hmm.. Nem, igazából egész csábító a gondolat, hogy ennyire rajongsz értem. - mondom ezt úgy, mintha én éjszaka véletlenül karoltam volna át. Amúgy... véletlen volt, de nem is tettem ellene. Mondjuk várható volt, hogy egy idő után egymással aludjunk, hiszen régen is így volt, és habár most valamiféle elbaszott "kapcsolatban" vagyunk, akkor is meg van az intimitás. De sokkal jobb érzés megengedni neki, mint vágyni rá, meg a régi dolgokra.
Letolom a hátáról a takarót, aztán visszafelé simítva rajta felhúzom a pólóm és a végén át is húzom a fején, hogy már csak a kezeivel kelljen kibújnia belőle. Ismét alaposan megszemlélem magamnak, mostmár sokkal elégedettebb fejjel.
- Sokkal jobb. - mondom vadászként elsötétülő szemekkel, aztán már fordítom is magam alá, hogy revansot vegyek és én csókoljak és harapjak a nyakába.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 16 2023, 20:07


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

Dave már megint humorizál, én pedig nem tudok nem megereszteni egy huncut mosolyt az irányába.
– Akkorával, ami alig fér a szájába? – folytatom a hasonlatot ártatlanul.
Nem sokkal később persze már én is átérzem Chad helyzetét, csak egészen máshogy, mert másra éhezem meg, de arra nagyon, miután szinte tátott szájjal és csorgó nyállal végignézem, ahogy David ingbe és öltönybe öltözik, nyakkendőt vesz, aztán elrakja a fegyverét is. Úgy érzem magam, mint akit megbűvöltek és úgy is megyek utána, amikor eltűnik a fürdőben, mintha tényleg pórázt kötött volna rám, így aztán majdnem össze is ütközünk az ajtóban, de én csak félreállok. És bámulom tovább. Szerencsére nem tesz erre megjegyzést és az ajtóban még kapok tőle egy olyan csókot is, amitől végleg elgyengülnek a térdeim, így miután elmegy, egy kicsit még ábrándozva szuszogok, mielőtt újra életképessé válnék.
Lefoglalom magam Chaddel, edzéssel, fürdéssel és hajmosással, ágyneműcserével, tévézéssel, de aztán eljön az a pont, amikor nem halogathatom tovább az alvást, mert valószínűleg feleslegesen várakozom. Miután majdnem pánikrohamba sodrom magam, David pólójával és az illatával – megint – nyugtatom meg magam, aztán Chaddel együtt bebújok az illatos paplan alá. A lámpát végül felkapcsolva hagyom, mert úgy nyugodtabb vagyok, aztán lehunyom a szemem, és ha nagyon lassan is, de elkezdek tompulni és elaludni.

Nem mondanám, hogy felébredek. A szememet sem nyitom ki – azt hiszem –, csak érzem, ahogy egy ismerős, nagy, meleg, Dave-illatú test bebújik mellém az ágyba, én pedig világomról sem tudva cselekszem automatikusan. Közelebb kúszok és már bújok is oda hozzá, arcomat a mellkasára hajtva, szinte belefúrva magam a megnyugtatóan meleg bőrébe, és amikor érzem a körém záródó erős kart, mély, megkönnyebbült szusszanással engedem ki az addigi feszültségemet és merülök mélyebb álomba.

A szokásos rémképek kísértik az álmaimat, bár Dave újra passzív szerepet vesz fel bennük. Már nem bánt közvetlenül, hozzám sem ér, de még ott van, és csak nézi, sötéten és hidegen, nem tesz semmit, nem segít rajtam. Az arca elmosódik, amikor Doron fojtogatni kezd, aztán valahonnan víz tör az orromba és a számba és én nem kapok levegőt...
Csak egy kicsit rezzenek össze, ahogy felriadok. Hirtelen fogalmam sincs, mi történik és hol vagyok, mert érzem, hogy szoros, meleg ölelésben fekszem, az arcom pedig ismerős mellkason fekszik. Chad is dorombolni kezd, a hátamhoz és a tarkómhoz dörgölőzve, de... hiába a heves szívverésem és a torkomat szorító maradvány-pánik, én inkább értetlen vagyok. Óvatosan emelem kicsit feljebb a fejem, de nem képzelődök, tényleg Dave horkol halkan mellettem és közben úgy ölel magához álmában, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. A szívem elvéti a ritmust, de most valami egészen más okból. Vajon álmomban bújtam ide és ő is automatikusan karolt át? Igen, biztosan. Valószínűleg észre sem vette. Nagyon mélyen alszik, biztosan nagyon fáradt is lehetett. És ha már így alakult, mennyire lenne galádság kihasználni...? Ismét felsandítok rá. Óvatosan közelebb bújok egy kicsit. Amikor abbahagyja a hortyogást, megdermedek, de csak helyezkedik egy kicsit, és közben a keze még szorosabban von magához, az arcát pedig belefúrja a hajamba. Majdnem könnybe lábad a szemem és most nem a rossz emlékektől. Ajkaimat puhán, leheletnyien a mellkasára nyomom a szíve felett, aztán újra lehunyom a szemem és hagyom, hogy az ölelése adta béke átjárja a testem és a lelkem.

Olyan mély álomból ébredek valami fura, idegesítő zajra, amilyen mélyen nem is emlékszem, mikor aludtam utoljára. Nyöszörögve mozdulok meg és bújok közelebb a nagyon vonzó melegséghez a testem mellett. Érzem Dave illatát, azt is érzem, hogy mocorog, valamit morog is, én pedig elhatározom, hogy még nem engedem ki az ágyból. A testéhez simulok, egyik tenyerem felsimít a mellkasán a nyakára, míg a másik oldalon a fejemet emelem feljebb és arcommal ugyanúgy a nyakához bújok. Végigsimítom a puha bőrt az orrommal, mormolok valamit arról, hogy ne menjen még, aztán az ajkaimat szorítom oda újra és újra, lágy csókokat szórva el rajta, mégis egyre forróbbakat, mert pontosan tudom, hol a legérzékenyebb számára ez a terület...
Aztán hirtelen megdermedek. David. Nem is ott vagyok, ahol hirtelen gondoltam. David ágyában fekszem, és épp úgy bújok a karjaiba, mintha szabadna. Eszembe jut, hogy az éjszaka közepén felriadtam és ugyanezt csináltam, de aztán tovább feszítettem a húrt, mert visszabújtam, és most... most ébren van, miközben ezt csinálom. Érzem, hogy az arcom olyan forróvá válik, mint amit belülről felgyújtottak. Tágra nyílt szemekkel emelem fel a fejem, lassan, úgy nézve fel rá, mint aki lassított felvételben várja a halálos ítéletét.
– E-Elvetettem a sulykot...? – kérdezem halkan, az álmosságtól még kissé rekedten.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 16 2023, 19:01
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Habár még mindig tudnék aludni, legalább a kielégültségemre nem lehet panaszom, Shay tesz arról, hogy ez így legyen. Aztán azt is elintézi, hogy éhes se legyek, mert csinál még burritot. Chad persze úgy folyatja rá a nyálát, hogy inkább pár falással el is tűntetem a kaját, mielőtt átharapja érte a torkom, közben pedig megbeszéljük, hogy Shay épp olyan, mint egy macska. Ezért is szoktam mondjuk úgy hivatkozni rá.
- Egy finom hússal biztos nem lőnél mellé, az nálad is működik. - jegyzem meg egy mosollyal a szájzugomban. Ezután már megyek is öltözködni, a lépteimet pedig Shay éles pillantása kíséri. Szinte lyukat éget a bőrömbe, ahogy néz, mikor pedig oda nézek egyszer-kétszer, láthatom is, ahogy elnyílt ajkakkal bámulja a felöltözésemet. Magamban újra megmosolygom ezt, de nem feszítek az izmaimba jobban, mint amennyire egyébként is be vannak feszülve a reggeli tornák és edzés után. Azért közben közlöm Shayjel a fontosabb infókat, vagy megengedem, hogy az ágyamban várjon rám, de nem úgy tűnik, mint aki vette a lapot. Nem baj, majd rájön mindenre. Bemegyek a fürdőbe megigazítani a hajam, de amikor kilépnék, majdnem áthajtok Shay apróságán. Arrébb áll, én pedig tovább megyek, de a szemem sarkából látom az éhes pillantását. Az ajtóban elköszönök egy mély csókkal, amelybe ő tökéletesen bele illeszkedik, alárendelve magát nekem, de azért engedem, hogy egy picit kiélvezze magának a dolgot azzal, hogy a zakó alá simít. Tudom, hogyha rajta múlna, akkor most nem ott és nem így simogatna, de a munka az munka. Majd reggel bepótoljuk.

Olyan 8-ra érek be, aztán úgy esik, hogy egy fél műszakot le is tolhatok, úgy hogy éjfélkor végzem. Amint vége a partinak és haza viszem a szenátorékat, megyek leadni a kocsit, aztán felvenni a sajátom és haza furikázni vele. Így éjszaka nincs nagy forgalom, úgy hogy kicsivel később érek haza, mint egy. Oda bent csend van, de nincs sötét, az ágyam felőli lámpa kivilágít a közös térbe. Leveszem a cipőm, kioldom a nyakkendőm, aztán oda sétálok az ágyhoz, hogy megnézzem Shayt, de alszik a takarómba gubózva, mint valami hernyó. Ha jól látom, lecserélte az ágyneműt, de... miért érzem ilyen erősen a kölnim illatát? Megszagolom az öltönyömet. Talán túl sokat fújtam magamra? Nem, főleg dohányszagom van már így "nap végére". Mystery. Levetkőzöm, de nem teszem messzire az öltönyt meg a nadrágot, mert holnap már munka, meg lett beszélve. Most alszok pár órát, aztán reggel - kellemes torna után - indulok be újra és este jövök haza. Ledőlök, és ahogy vízszintbe érek, érzem hogy rám ragad a fáradtság, és közben rohadt jól is esik végre feküdni. Shay hozzám bújik, én meg olyan természetességgel karolom át, mintha ... Shay hozzám bújik. Megdermedek, mert hirtelen annyi kérdés önti el az agyam, hogy nem tudok semmit feldolgozni és egyszerűen kiég. Miért bújt hozzám? Miért hagytam? Mit csinál, ha felébred? Én mit csinálok, ha felébred? Hogy csináljam vissza? Hogy csináljam vissza úgy, hogy ne ébredjen fel? Mit mondjak, ha felébred és a karomban találja magát? Mit mondjak, ha pánikkal ébred a karjaim között? Miért fáj ez egyébként ennyire? És miért esik még is annyira jól? Nem tudom, mit csináljak. Csak bámulom a plafont, miközben ő úszik az illatomban - ezen a ponton már nem tudom eldönteni, hogy a rajta lévő pólómat, az ágyneműt, saját magát, vagy mindet fújta-e be - és úgy bújik hozzám, mint régen. Meg van! Ha netán holnap reggel számon kérne, majd azt mondom nem emlékszem, mert részeg voltam. És aludtam. És nem kell bele képzelnie semmit. Igen, ez így tökéletes lesz. Most viszont behunyom a szemem és elszámolok tízig. Egy... kettő... három... Négy...

Ha Shaynek volt is rémálma éjszaka, ezúttal tényleg nem keltem fel rá. Valami olyasmire emlékszem, hogy hajnalban bele rúgtam a macskába, mert a lábamon fetrengett, de egyébként ennyi. A telefonom ébresztőjére kelek, olyan komótosan és lassan nyúlok ki érte az éjjeliszekrényre, mint aki be van lőve. Kinyomom és lecsúszik róla a kezem, ezzel a lendülettel meg le is sodrom a szőnyegre, ahol koppan egyet.
- Ott rohadsz meg. - morgom halkan a telefonnak az orrom alatt, míg rettentő álmosan meg nem dörzsölöm az arcom, aztán a szemem sarkából oldalra sandítok.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 16 2023, 12:30


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

Minden szempontból elégedett vagyok a dolgok alakulásával, mert nem csak én simultam ki, de Davidnél is elértem egy olyan állapotot, amit már nagyon szerettem volna. A gondolataim vissza-visszatérnek ahhoz a mozdulathoz, amit talán csak beképzeltem, de kényszerítem magam, hogy hagyjam figyelmen kívül a dolgot. Lehetőleg. Inkább a kaja csinálásra koncentrálok, még ha furcsa is, hogy kérte – meg aztán a következő jelentkezőre a vacsorát illetően. Dave meg is jegyzi, hogy csinálhatnánk valamit, mert Chad talán némileg arcátlan módon jelenik meg mindig a pulton, de sajnos ki kell ábrándítanom a macskák idomítását illetően. Több értelemben is. A kérdése aztán vidám mosolyra késztet, főleg azért, mert én is épp erre gondoltam.
– Igazából már nem vagyok benne biztos – vallom be, aztán úgy kezdem méregetni Chadet, mint aki valamit keres rajta. Az ő tekintete is gyanakvóvá válik ennek láttán, de ettől csak nevethetnékem támad. – De ha már nekem is van gyenge pontom, biztos akad neki is, nem? – gondolkozom hangosan. Mondjuk jelen esetben a marhahús az első számú gyanúsítottam a kérdésben abból ítélve, hogy úgy méregeti a tálat, mint aki el akarja lopni a tartalmát.
Elkészítem a két burritot, közben mosolyra fakasztva Dave-et is a válaszommal, aztán én is leülök a pulthoz, hogy megegyem a sajátomat. David addigra már jóformán el is tüntette az övét, mintha attól félt volna, hogy Chad még a szájából is képes lenne kienni a kaját... ami talán még igaz is lehet, mert a macska leül velem szemben a pultra és pont olyan áthatóan kezd méregetni, mint aki erre készül. Nyilván nem is bírom ki, de a megtörésem pillanatát megtartom addigra, amikor David a kérdésem megválaszolása után feláll és hátat fordít nekünk; csak akkor tunkolom bele a mutatóujjam a burritomba és kanalazok ki onnan egy jó adag marhahúsos tölteléket, hogy aztán Chad felé nyújtsam azt, aki elégedetten kezdi megtisztogatni tőle az ujjamat. Szerencsére elég éhes ahhoz, hogy gyorsan eltüntesse a bizonyítékot, bár utána nekem már amúgy is más tereli el a figyelmem. Dave után nézek és próbálom figyelmen kívül hagyni az összeugró gyomromat, amikor azt mondja, talán egész éjjel bent lesz. Nyelek egyet és az öröm, ami korábban megszállt, amikor felajánlotta, hogy ismét alhatok vele, most szertefoszlik, mert ezek szerint talán nem is lesz itt.
– Oké – veszem tudomásul, és igyekszem kiűzni a hangomból a fellángoló félelem- és csalódottságérzetet. Nem mintha hibáztatnám azért, hogy dolgoznia kell, csak beleéltem magam, hogy talán ismét lesz egy pihentetőbb éjszakám, azt pedig eddig csak mellette sikerült elérnem. Ahogy eszembe jut, mi vár majd rám megint, elmegy egy kicsit a maradék étvágyam, így leengedem a megmaradt körülbelül két harapásnyi burritot a tányérra, és ismét David felé lesek... aztán úgy is maradok. Szinte még a szám is tátva marad, ahogy épp befújja magát kölnivel, meztelenül állva a szekrény előtt, aztán meg elkezd öltözni, ingbe és öltönybe. Úgy nézem végig a műveletet, mint aki bűbáj alatt áll, egy ponton csak azért csukva be a számat és nyalva meg az alsóajkam, mert nem vagyok biztos benne, hogy nem csordult-e ki a nyálam. Aztán jön a fegyvertok és a pisztoly, és talán ez egyfajta perverzió, talán csak az életvitelem – életvitelünk – adta sajátosság, de ettől csak még izgatóbbnak találom ezt a látványt és összképet. Szusszanok egy nagyot, igyekszem meggyőzni magam, hogy épp indulásra készül, ezért valószínűleg nem hagyná magát leteperni, de azért megyek utána, mint egy megbabonázott zombi, csak hogy követhessem az illatát és tovább nézhessem. Chad közben már nyilván nekifeküdt a tányéromnak és teljes elégedettséggel tolja kétpofára a maradék burritomat, de én most másfajta éhséget érzek, szóval észre sem veszem. Amikor Dave kijön a fürdőből, kis híján nekem jön, én pedig igyekszem úgy tenni, mintha csak véletlenül kerültem volna az útjába, de közben úgy méregetem, mint Chad az előbb a kajánkat, szóval nem hiszem, hogy ne látna át rajtam. Figyelek arra, amit mond, és bólogatok, de szerintem csak később fogom tudni felidézni a szavait, mert még szövetkabátot is vesz, és én kész lennék a lábai elé borulni, mint valami istennek. Nem kellene törvénybe iktatni, hogy bűncselekmény így kinézni?
– Oké – felelem újra, teljesen vakon, főleg, mert még rám is néz azokkal az igézően kék szemeivel és én kis híján felsóhajtok a gyönyörtől.
– Mmm-hmm – egyezek bele az utasításba is, de közben épp libabőrös leszek a hajamba túró ujjaitól és már az ajkaimat nedvesítem meg a nyelvemmel, készen a nem-búcsúra. Amikor végre megcsókol, szuszogva simulok a testéhez, kezeimet bebújtatom a zakó alá, hogy végig tudjam simítani a felsőtestét – azért az ingét nem gyűröm össze –, és odaadóan, behódolva viszonzom a birtokló és parancsoló csókot. Némileg ködös szemekkel nézek rá, amikor elenged, de én is lehámozom magam róla, mielőtt még szó érné a ház elejét, és hagyom menni. Egy kicsit még bámulom a becsukódó és -záródó ajtót, aztán halk sóhajjal fordulok vissza a konyha felé...
Ahol Chad már eldőlt a pulton és épp elégedetten tisztogatja a mancsait az üres tányérom mellett. Kitör belőlem a nevetés, de ahogy odasétálok hozzá, úgy néz rám, mint a világ legelégedettebb lénye és még dorombolni is kezd, mintha csak tudná, mivel vegyen le a lábamról, így aztán nincs is szívem leteremteni. Inkább a karomba veszem, élvezve, ahogy hatalmas, puha, meleg teste már bújik is az enyémhez. A nyakamhoz és az államhoz dörgöli a busa fejét, egyre hangosabban dorombolva, szóval a kanapéra sétálok vele, és alapos vakargatásos-dögönyözéses sessiont rendezek neki. Meg magamnak is, mert az én lelkemet is gyógyítja ezzel.
Később adok neki a saját vacsorájából is, kap friss vizet, én pedig úgy döntök, hasznosítok Dave gym-sarkából néhány dolgot és egy kicsit én is lemozgatom magam, mert már érzem, hogy hiányzott. Az edzéstől kellemesen fájó izmokkal megyek aztán egy alapos zuhanyra a fürdőbe, megmosva a hajam is a David által hozott mindenféle cuccokkal, aztán elpakolom a burrito maradékait a hűtőbe. Eszek még egy könnyű szendvicset, aztán lecserélem az ágyneműt, mert alaposan összemocskoltuk ma. Csalódottan veszem tudomásul, hogy így elveszítette a Dave-illatát is, szóval hozom a kölnijét és alaposan befújom vele a párnát és a takarót is, hogy javítsak ezen. Egy kicsit még leülök Chaddel a tévé elé, megnézem a híreket – egy kicsit a CNN-t és egy kicsit az Al Jazeerát is, hogy a kettőből átlagot tudjak vonni a gázai eseményekkel kapcsolatban –, de aztán mivel már majdnem éjfél van, egy nagy sóhajjal veszem tudomásul, hogy valószínűleg hiába várakozom. Kikapcsolom a tévét, aztán az ágyhoz sétálok, és míg Chad befészkeli magát a takarók alá, én felidézem, amit David mondott. Először levetkőzök, hogy a kedvére tegyek, de aztán eszembe jut, hogy milyen érzés lenne meztelenül felriadni az álmaimból, és már megy is fel a pulzusom és ráz a hideg, ezért pánikszerűen a szekrényhez masírozok és előveszek egyet David pólói közül. Gyorsan magamra húzom és még a kölnijéből is fújok rá, aztán néhány percig csak állok, átölelve magam, beleburkolózva a pólójába és az illatába. Chad megjelenik a lábamnál és beledörgölőzik a combomba, a tény pedig, hogy még ki is jött miattam az ágyból, enyhít a feszültségemen. Felnyalábolom a hatalmas testét a földről, aztán vele együtt bújok be a Dave-illatú ágyneműbe. Lekattintom a lámpát az éjjeliszekrényen, aztán mégis inkább visszakapcsolom, mielőtt magzatpózba helyezkedve lehunynám a szemem, szinte teljesen eltűnve a takaró alatt, beburkolózva a párnába és az ölelésemben doromboló Chad bundájába.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 16 2023, 09:31
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Miután kikeféltük és szívtuk egymásból az életet, kimegyünk a konyhába, hogy együnk. Nekem kell a mozgás miatt, ő meg egyébként sem evett - olyan sokat - szóval mindkettőnknek jól jön. Illetve hármónknak, mert Chad is becsatlakozik, mire felteszem a kérdést, hogy tanítható-e a büdösdög. A válasz sóhajra késztet.
- Biztos olvastad valahol és nem csak magadból indulsz ki? - kérdezek rá, még mindig a macskát nézve. Aztán arra is, hogy nem akar-e még is enni, mert azért annyi fehérjét nem tudok termelni, amennyitől ő jól lakna. Átvitt értelemben sem, ismerem az étvágyát. A válaszra félmosoly kerül az arcomra, de csak csendesen bólintok. Chad idő közben hol az én, hol az ő burritoját lesi, szóval én gyorsan befalom a sajátomat, mert egy dolog, hogy finom, még mindig önző szemét vagyok és nem osztozkodom. Ezért a macska konkrétan Shay elé ül és úgy bámulja őt, mintha ezzel hipnotizálni tudná és oda adná neki a kaját. Szerencsétlenségére ilyesmi nem történik, de jön egy kérdés.
- Nevezheted annak és igen. - válaszolok, miközben felkelek a székről. A derekamról a törülközőt levéve törlöm még egyszer át magam a szekrény felé indulva az ágynál.
- Lehet egész éjjel bent leszek, lehet nem. Nem tudom még, mikor jövök vissza. - mondom ledobva a földre a törülközőt, aztán elkezdek magamnak ruhát válogatni. Befújom magam izzadásgátlóval, aztán kölnivel, majd ismét inget, öltönyt, nyakkendőt veszek fel. Az éjjeliszekrényből előveszem a fegyvertokomat, felrögzítem az övemre, aztán a párna alól előveszem a fegyvert is és beteszem az előkészített helyére. A fürdőbe lépve még egy utolsó simítás a hajamat illetően, aztán már indulok is az ajtó felé.
- Ha akarsz, aludj nyugodtan megint az ágyamban, nem kell üdvözölnöd. Nem mondom, hogy nem örülnék a meztelen látványodnak az ágyamban, de nem foglak felébreszteni. - mondom, miközben felveszem a cipőmet, meg egy szövetkabátot és ha ide jön hozzám, lenézek rá.
- Légy jó cica. - fúrom az ujjaimat megint hátul a hajába, de a szavaimmal nem emelek ki semmit, hogy mit ne csináljon. Tudja jól, mit nem csinálhat. Ahogy az előző "búcsúnál" is, úgy most is a hajába markolva smárolom le úgy, hogy órákig még rajtam gondolkodjon, aztán elengedem és már megyek is.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptySzer. Nov. 15 2023, 22:32


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

+18
Amikor megengedi, hogy egy kicsit pimaszkodhassak, úgy mosolygok, mint egy kisgyerek, aki megkapta a karácsonyi ajándékot, amiről levelet írt a Mikulásnak. Itt úgyis a Mikulás hozza az ajándékokat karácsonykor, nem...? Pedig még csak nem is a rosszalkodás lehetősége merül fel bennem, annak örülök, hogy ezek szerint annyira azért nem baj, ha játékosan húzom néha az agyát. Egy kicsit.
Azért amikor utána megyek a fürdőbe, majd a zuhany alá, nem kifejezetten ezért, vagy inkább nem csak ezért akarom kifejezni a hálámat. Többet nyom a latban, amit az ágyon művelt velem, meg amit még reggeli után, és tényleg úgy gondolom, hogy ennyi jó cselekedet és az orgazmusok számának különbsége miatt megérdemel némi hálás kompenzációt. Minden egyes pillanatát imádom annak, amikor a csillagok közé juttat a farkával, de nem sajnálom tőle az egyéni élményt; ha orgazmus nem is okoz nekem, én is ugyanúgy élvezem, amit ő élvez. Először azért kényeztetem egy kicsit máshogyan is, megfürdetem és közben alaposan átmasszírozom a feszült izmokat a felsőtestén, hátul és elöl is, de aztán nem titkolom a szándékaimat, még akkor sem, ha szándékosan húzza az agyam az ajkaival, amikre nyilvánvalóan nagyon vágyom. Nem, nem zökkent ki ezzel, de azért engedélyt kérek, erre is, mint egy jó cicus, és szerencsére nem is tagadja meg tőlem ezt, így aztán letérdelhetek elé, hogy megmutassam neki, mennyire hálás vagyok az előbbiekért. Olyan kiadós kényeztetést kap, ami remélhetőleg felér az én orgazmusaimmal; mindent bevetek, amiről tudom, hogy imádja, legyen az tempó kérdése, az általam kiadott hangoké, a torkomé, az ajkaimé, a szívásaimé... Folyamatosan figyelem őt, élvezem a kéj jeleit az arcán és a szemeiben, azokat az elképesztően szexi hangokat, amiket kiad magából – amikor rekedt, kéjes hangon ösztönöz, az egyik legizgatóbb dolog, amit csak csinálhat –, és közben figyelek arra is, ha a kezével módosítani akar a tempón. Kiélvezem őt, látványosan, amikor pedig elér arra a pontra, hogy már közel van és mindkét kezével a hajamba mar, hagyom neki, hogy lényegében befejezze magának a kényeztetést. Halk nyögésekkel, körmeimmel a csípőjébe vájva figyelem, és amikor hosszan a torkomra élvez, csak azért nem nyúlok magamhoz, mert szerintem tényleg nem bírnám ki. Kap egy kis extrát, az utó-szívásra pedig olyan intenzíven reagál, amitől megvillannak a szemeim. Mire kihúzza magát a számból, már könnyesek a szemeim, mégis úgy nyalogatom az ajkaimat, mint egy elégedett, jóllakott macska, főleg, ahogy még meg is dicsér, pontosan olyan kielégült elégedettséggel nézve rám, amit el akartam érni. És aztán... na jó, ezt talán csak képzeltem. Valószínűleg nem megsimogatni akart az ujjbegyeivel, csak beleakadt a keze a hajamba és olyan volt, mintha.
Erre inkább nem is reagálok, csak felállok, amikor teret ad nekem hozzá, és elkezdek vetkőzni... amit aztán olyan éhesen néz végig, mintha nem is a burritoval kapcsolatban válaszolná meg a kérdésemet. Ezen egy kicsit mosolygok és lehet, hogy enyhén rá is játszok a vetkőzésre, csak hogy a kedvében járjak, de hát ha egyszer élvezem, hogy így néz rám? Utána még a törölközőjét is odanyújtom neki, ő pedig hagyja, hogy a köntösét használjam. Nem mintha nem lenne rám nagyon nagy, de feltűröm az ujját. Utánam jön a konyhába, ahol már készítem is elő a hozzávalókat, közben rákérdezve a mennyiségre... és ő egyet kér. Egy pillanatra ránézek, de nem teszem szóvá, pedig nagyon is szokatlan.
– Akkor egy – veszem tudomásul könnyedén. Mondjuk így fogok kettőt csinálni, mert most már én is tudnék enni, de ahogy kinyitom a húsos edényt, már jön is egy harmadik, hogy jelezze: ő is szívesen megkóstolná. Elmosolyodom, aztán amikor Dave megszólal, halkan el is nevetem magam, megcsóválva a fejem.
– A rajtam alkalmazott módszereid biztosan nem működnének – vonom fel a szemöldököm jelentőségteljesen. – Egyébként mintha olvastam volna valahol, hogy elvileg ők is taníthatók, csak sokkal nehezebb befolyásolni őket jutalmazással, mert makacsak, öntudatosak és átlátnak rajtad, szóval csak akkor engedelmesek, ha nekik is kedvük van hozzá – mondom aztán, és megint elmosolyodom, mert igazából ez is emlékeztet magamra egy kicsit. Azért elhessegetem Chadet a kaja közeléből, megígérve neki, hogy mindjárt ő is kap vacsorát. Már majdnem végzek Dave burritojával, amikor megint megszólal, és azt kell mondanom, jót tett neki a zuhany alatti session, mert igencsak humoránál van. Huncut módon mosolygok rá.
– Azért nem panaszkodhatsz, de előtte túl sok energiát keféltél ki belőlem az ágyon, szóval de, fogok enni én is – felelem szókimondóan, somolyogva. Ezt bizonyítandó, miután odaadom neki a kért adagját, összeállítok egyet magamnak is – miközben Chad agresszívan szuggerál minket, hol az ő szájából nézve ki a kaját, hol az én kezemből. Igyekszem meggyőzni arról, hogy mindjárt tényleg kap vacsorát, de éhes vagyok, szóval miután gondosan elzártam mindent előle, leülök a pulthoz én is enni. A macska pedig leül velem szemben tovább szemezni a burritommal, de nem hat meg.
– Akkor most még bemész a... munkahelyedre, vagy akárhogy is hívjam azt, amit csinálsz? – kérdezem közben Davidet. Csak a miheztartás végett érdeklődöm, bár lehet ez is gyanús lesz neki. Mondanám, hogy legfeljebb majd elalszom nélküle, de ugye... az nem tudom, mihez vezetne, ha felriadnék a hazaérkezésére.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptySzer. Nov. 15 2023, 20:28
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?
18+


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Olyan boci szemekkel teszi fel a kérdését, hogy majdnem megesik rajta a szívem... Majdnem.
- Csak egy kicsit. - némi pimaszkodást elviselek, de ha túlságosan feszíti a húrt, úgy is megkapja, amivel fenyegettem. Aztán már megyek is fürdeni.
Azok után, amit csináltam vele fél órája, nem gondoltam volna, hogy már is jön a folytatásért. Bár a végén kiderül, hogy nem is saját maga végett jön utánam, hanem miattam. Elfojtom az őszinte meglepettségemet, de kiélvezem minden percét a simogató és masszírozó kezétől a harapdáló fogakon át a csókolgató ajkakig. Nyilván nem kell sok idő, hogy úgy álljak, mint egy zászlórúd, ő pedig még arra is engedélyt kér, hogy kielégíthessen, én pedig nem vagyok rest megadni neki az engedélyt. Tetszik a hálás kiscica oldala, mit ne mondjak. Rendes kiszolgálásban részesülök, mintha én lennék a norvég király. Nem képzelem magamat ilyesminek, de tény, hogy ezt mindennap elviselném. Lelkesen és hevesen dolgoz meg, bevetve az igazi apró és ismert technikákat, amivel az őrületbe tud kergetni. Nem tudnék egy dolgot kiemelni, mert mindent épp annyira élvezek, legyen az a szívása, vagy a nyögése a farkam körül, esetleg a szemei, amivel olyan élesen figyel. Egy idő után már nem bírok magammal és két kézzel fogva fejezem be a játékát, a végén olyan hosszan élvezve a torkára, hogy én is képes lennék majd' eldőlni, főleg hogy a végén még rám is szív egy utolsót, amitől úgy érzem, mintha fejbe vágtak volna. Természetesen megtartom magam, aztán nem szorítom tovább magamra, mielőtt megfulladna és kielégülten, elégedetten nézek le rá, ujjaim leheletnyien megsimítják fejbőrét.
- Jó cicus vagy. - suttogom kicsit rekedten, aztán ellépek tőle, hogy fel tudjon állni. Levetkőzik, én pedig pofátlanul úgy bámulom meg, ahogy azt illik. Vagy nem. Mindegy, az enyém, én megnézhetem.
- Aham... - válaszolom falva a látványt is. Kiszáll a tusolóból és utána én is, ahogy nyújtja a törülközőmet. Elveszem és elkezdem áttörölni magam, amikor pedig felveszi magára a köntösöm, csak azért hagyom, mert vicces látvány, hogy az szinte a földig ér neki. Visszafojtom a mosolyom és követem ki a konyhába, ahol megint jócica módjára kezdi el csinálni a burritót.
- Most csak egyet kérek. - ülök le és nézem végig, ahogy tesz-vesz. Nem tudom, hogy azért érzek örömet, mert... ez ismerős, vagy azért, mert kiszolgál. Amúgy is fura módon kértem, nem csak "egy elég". A végén elront engem, nem hagyhatom. El is fordítom a pillantásom, de nem nehéz új célpontot találni, mert Chad alacsonyan repülve landol újra a pulton, ahogy Shay felnyitja a marhás bödönt. Felsóhajtok és megvakarom a kulcscsontom.
- Macskát lehet idomítani? Rajtad kívül, úgy értem. - szemtelenkedem egy kicsit rá sandítva a szemem sarkából. Jó lenne leszoktatni ezt a böhöm nagy szőrcsomót arról, hogy a pulton és asztalon lébecoljon, amikor csak kedve van. Végül is a saját szarát-hugyát kaparja el a mancsával, meg végig húzza a segglukát a pult tetején...
- Te biztos nem eszel? Azért ennyit még én se tudok termelni. - nézek rá és szerintem nem kell különösebben magyaráznom, mire gondolok a termés alatt.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptySzer. Nov. 15 2023, 15:53


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

+18
Miután szó szerint ájulásig kefélt, igazából semmi meglepő nincs abban, amekkora mértékű elégedettséget látok rajta, amikor felfedezem magam mellett még mindig az ágyban, de nincs is ezzel semmi baj. Én is élvezem, amikor így néz rám. Miután eltávolítja az ördögi kis eszközt rólam – amit az érzékeny testem miatt mintha háromszorosan érzékelnék –, elmondja az új játékszabályokat is, és bár én egy kicsit élcelődök vele, ő láthatóan ezt is túl komolyan veszi, mert megfenyeget azzal, hogy legközelebb majd tényleg lógva hagy.
– Szóval játékosan sem lehetek pimasz? – kérdezek vissza egy leheletnyi értetlenséggel, mert épp elég sötéten néz és mosolyog ahhoz, hogy ne vonjam kétségbe a szavait, de régen mindig az volt a legfőbb játékunk, amikor kölcsönös pimaszkodással húztuk egymás agyát... Régen. Talán épp ez a kulcsszó. Most sem azért pimaszkodtam vele a fehérneművel, mert lázadni akartam, sőt, pont a kedvére akartam tenni, de elfogadtam, hogy az ő szabályai szerint kell játszanom, szóval akármit is mond, úgy lesz. Igyekszem félretenni a némileg keserűen ható gondolatokat, és nem is nehéz, mert azután azt ajánlja fel, hogy egyébként, ha jó kislány leszek, még nálam is lehet a szerkentyű, hogy szépen kérjem vele. Erre már elégedetten mosolygok, de egyelőre csak értőn hümmögök, mert majd úgyis meglátja, mit akarok kezdeni vele.
Ő zuhanyozni megy, én pedig inni, legalábbis először, de közben hagyom magam elcsábulni a gondolattól, hogy kövessem. Megállok az ajtóban, hogy adózzak egy kicsit pusztán a látványnak, ami csak fokozódik, ahogy hátranéz rám azokkal az igéző szemeivel, én pedig legszívesebben lecsókolnék minden egyes vízcseppet az ajkairól. Visszafogom magam, nem azért, mert nem tenném meg tényleg nagyon szívesen, hanem mert eldöntöttem, hogy most hálás és jó cicája leszek, és bebizonyítom, hogy nem csak önzőségből tudok úgy járni a sarkában, mint egy pincsikutya. Először csak mögé lépek és még engedélyt is kérek, hogy segíthessek, és amikor nem zavar el, hozzá is látok a megfürdetéséhez és -masszírozásához. Igen, én is élvezem, hogy érinthetem, és tudom, hogy ezt ő is tudja, de most nem időzök el sehol csak azért, hogy nekem jó legyen. Most őt kényeztetem, míg azt nem érzem, hogy a feszült izmok egy kicsit ellazulnak az ujjaim alatt. Csak ekkor hagyom, hogy leöblítse a víz, aztán elé lépve folytatom a munkát. Itt egy fokkal nehezebb dolgom van, mert azok a vizes ajkak és az az intenzív tekintet nagyon csábít, de azért tartom magam. Amennyire tudom. Még rá is játszik, szórakozik velem, mert közelebb hajol, szinte felkínálva az ajkait, hogy aztán elhúzza őket, én pedig nem tudom nem követni azokat és szinte elnyílt ajkakkal figyelve, amikor megnyalja őket, de tartom magam. Pont az a lényeg, hogy bizonyítsak, szóval nem engedek a csábításnak. Ezt is jelezve markolok rá a farkára, és bár kiráz a hideg a szusszanására, zavartalanul folytatom a kényeztetését. Ajkaimat a nyakán foglalom le, harapásokkal tüzelem fel még jobban, aztán amikor már vágyakozva feszül a markomban, ismét engedélyt kérek. Ezúttal nem szóban kapom meg, hanem nonverbálisan, de ahogy a víz leöblíti és ő elzárja a csapot, én már ereszkedem is a térdeimre. A szemkontaktust tartva nyalom meg az ajkaimat, aztán már csúsztatom is közéjük a farkát olyan mélyre, amennyire csak elsőre tudom. Élvezettel borzongok meg a sóhajára és a hajamba markoló ujjak érzésére, tekintetem éhesen issza magába a fölém tornyosuló alakjának látványát, de ezt most épp azzal honorálom, hogy neki jó legyen. Erősen szívom meg a farkát, élvezve az erre adott reakcióját, aztán hagyom, hogy a hajamba túró ujjaival ő adja meg a kényeztetés alapütemét. Akkor sem veszem le róla a szemeimet, amikor ő becsukja az övéit; minden egyes rezdülésére, minden a torkán feltörő hangra reagálok, amikor valamit intenzíven érzem, azt ki is tartom, amikor szavakkal bátorít, élvezettel hümmögök a farka körül, amikor pedig kéjes hangokat hallat, válaszul én is elégedetten nyöszörgök. Lelkesen és hevesen dolgozom meg a farkát, erőteljes szívásokkal dolgozva, olyan sokszor engedve tövig a torkomra, hogy a maradék rúzsom a bőrére kenődjön, és néha, amikor engem figyel, ki is engedem a számból, hogy ismét úgy játsszak vele, ami számára fokozza a látványt is. Úgy falom fel, mintha a kedvenc jégkrémem lenne épp nálam, aztán pedig úgy veszem újra a számba és engedem a torkomra, mint aki attól fél, hogy elveszik tőle. Szerencsére van időm sokáig játszani vele, hiszen nemrég élvezett el, és én nagyon lelkesen használom ki ezt, fáradhatatlanul dolgozva rajta. Nem számít, hogy elzsibbad a szám, hogy a szemem könnyessé válik és hogy már nekem is újra a combjaimra folyik a nedvesség. Érzem rajta, amikor közelíteni kezd, és ezt igazolja, hogy a másik keze is a hajamba túr. A csípőjére fogok, csak hogy megtartsam magam, felkészülve az iramra, és amikor heves és erőteljes mozdulatokkal elkezdi megkefélni a számat és a torkomat, mélyen felnyögök. A torkom gyorsan megfájdul, én mégis élvezettel nézek rá a levegőhiánytól – is – könnyes szemeimmel, és minden egyes mozdulatára rájátszok a nyelvemmel és a szívásaimmal, míg el nem éri a csúcsot. Amikor elélvez, akármilyen módot is választ erre, én élvezettel fogadom; ha a torkomra engedi az élvezetét, megvárom a lüktetések végét és mielőtt kihúzódhatna a számból, finoman szívok még egyet az érzékeny farkán, hogy az utolsó cseppel együtt nyelhessek egy nagyot, ha viszont kihúzza magát a számból, halk sóhajjal nyílnak el az ajkaim és dugom ki a nyelvem, hogy összemocskolhasson, mert tudom, hogy azt is nagyon szereti. Utóbbi esetben le is takarítom magam a nyelvemmel és az ujjaimmal, mielőtt odahúznám a kezét, hogy azt is megtisztogassam, aztán élvezettel lenyalnám a maradékot a farkáról is, mielőtt elégedett macska módjára körbenyalnám a számat, felnézve rá. Felegyenesedem, zavartalanul csomagolom ki magam a most már minden értelemben elázott szettből, aztán felmosolygok rá.
Te éhes vagy? – kérdezem azzal a fajta huncutsággal, amit szerintem értékelne. Akármit is válaszol, kilépek mellette a zuhanyból és felé tartom a törölközőjét, míg én a köntöséért nyúlok és azt kapom magamra – már ha hagyja, mert ha nem, akkor kénytelen vagyok megadni neki a már sokat emlegetett meztelenséget. Nekem még fürdenem kell majd rendesen is, de ha azt mondta, hogy ő éhes, akkor – még mindig jó cicaként a konyhába megyek, hogy csináljak még neki kaját, míg ő törölközik és öltözik.
– Kettő? – kérdezek rá, biztos ami biztos. Most, hogy nem rezeg a lábaim között valami, még szebb burritokat is tudok neki összetenni.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptySzer. Nov. 15 2023, 14:56
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?
18+


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Miután olyan rendesen megdolgoztam a kis testét, hogy szó szerint elájul, elégedetten figyelem az eredményemet és a trófeámat. Azt hiszem ez a tetőpontja a trófeaságának, legalább is egyelőre. Betakarom, hogy ne fázzon meg, de hamarosan egyébként is felébred. Normálisan válaszol a kérdésemre - végre -, én pedig kiveszem a bugyijából a játékot, miközben tálalom a várható eseményeket. Felnyög és összerezzen, mert a teste még mindig érzékeny, és én lefogadom, hogyha benyomnám az ujjam még mindig lüktetne néha, de egyelőre nem vágyom második menetre. Persze ő direkt félre értelmezi a mit miérteket, szóval részletesebben kell közölnöm a játékszabályokat.
- Csak megmutattam, hogy lehet ilyen is. De ha túl pimasz vagy, szarkasztikus, lázadó, vagy akaratos, akkor csak az első felét fogod ebből megkapni. Rendesen felizgatlak, hogy ne működjön már a lábad se, használom a kis szádat, aztán kikapcsolom és ott hagylak. - közlöm vele sötét kis mosollyal, hogy tudja, nem viccelek. Ha túl messzire megy, akkor tudom így is kínozni, és ha meg próbál megakadályozni, még meg is bilincselem. Nem a foglyom, de továbbra is uralni akarom őt és ha ehhez az kell, hogy sírásig izgassam és ott hagyjam, akkor ez lesz. Ő viszont nem valószínű, hogy megkockáztatná ezt, sőt, mikor azt mondom, hogy fel is használhatja az eszközt, hogy mindkettőnknek jó legyen, ő már a hazaváráson gondolkodik.
- Igen, mondjuk. Te csak a kezembe adod a távirányítóját és nagyon szépen megkérsz. - bökök fejemmel a most már éjjeliszekrényen pihenő, fehér, háromgombos tárgy felé.
Ezután elmegyek tusolni, mert nemsokára el kell majd indulnom munkába és addig embert kell faragnom magamból, meg lehet ennék még két burritot. Hamarosan neszekre nézek hátra, és meglátom Shayt engem bámulni a szettben, aztán lassan közelebb jön és csatlakozik hozzám.
A keze a bőrömre simul és segíteni akar, amitől emlékek "százai" rémlenek fel. Csak röviden hallgatok, mielőtt válaszolnék.
- Ühüm. - bólintok egyet. Egyáltalán nem rejtegeti a háláját, mert nem csak megfürdet, de rendesen át is masszíroz, amely különösen jól esik a befeszült váll és nyakizmaimnak, és a megdolgoztatott minden más izmomnak is. Miután átdörgölt, a rám folyó víz pedig lemossa a habot, ő megkerül, hogy elölről is alaposan átdörgölje a bőröm és az izmaim. Nem vagyok bolond, tudom, hogy ezt ő is élvezi és szereti, de hiába hajol közelebb, csábít és pillantgat az ajkaimra, ő maga nem csókol meg. Egy kicsit még játszom is ezzel, közelebb hajolok, de aztán kiegyenesedem, a falnak támaszkodva fél kézzel, fölé tornyosulva húzom arrébb az ajkaim, amit ő úgy követ, mint rakéta a célpontját. Megnyalom az ajkamat, de aztán a keze már le is siklik a farkamra, én pedig fújtatok egyet az érzésre. Semmi ártatlanságot nem látok rajta, sőt, úgy kezd kényeztetni, ahogy tudja, hogy szeretem. Nem kell túl sokat játszania velem, hogy felmenjen a vérnyomásom és merev legyek a markában. Aztán rákérdez, hogy hálás lehet-e én pedig válaszul leöblítem magam és elzárom a csapot, nehogy az arcába csöpögjön a víz, míg ő nem zavartatva magát már térdel is le. Halkan szuszogva figyelem, ahogy szokásosan előkészíti az ajkait, aztán már el is merülök köztük. Kellemesen sóhajtok fel, balommal továbbra is támaszkodva a falon, jobbommal a hajába túrok és a fejét fogva követelek tőle legalább annyira mély és heves mozdulatokat, mint mikor én szoktam kefélni őt. Még a szemeimet is behunyom egy pillanatra, mert ő nem rest mindent bevetni, ami benne van a tankönyvben. Ismer már, tudja, hogy mit szeretek és ki is használja. Olyan lelkesen és hevesen dolgozza a farkamat, hogy szinte el is ködösül tőle a fejem és néha halkan fel is nyögök, vagy káromkodást sziszegek a fogaim között, vagy éppen buzdítom őt, hogy csinálja még. Mivel viszonylag nem rég élveztem el, ezért kis időbe bele telik, hogy elkezdjek felfelé indulni azon az emelkedőn, de amikor ez megtörténik, akkor marokra fogom két kézzel a feltűzött haját, hogy átvegyem tőle az irányítást és úgy keféljem szét a száját és a torkát, mint ahogy nem rég az ágyon tettem.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptySzer. Nov. 15 2023, 13:51


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

+18
Összefolynak a percek, először az édes kíntól, aztán pedig az édesen kínzó megkönnyebbülések egész sorozatától. Még ha féltem is, hogy annyira élvezi a kínzásomat, hogy nem is adja meg nekem, amire már nagyon-nagyon vágyom, alaptalan volt, mert az ágyra fektetve nagyon is megteszi, nem is akárhogy. Olyan sokszor juttat a csúcsra egymás után, hogy a végére nem is marad belőlem más, mint egy hol nyöszörgő, hol kéjesen sikoltozó, a kéjtől és a kéjes kimerültségtől reszkető test. Rajta hagyom a nyomaimat, nagyon sok helyen, de hát ő akart kikészíteni. Az utolsó orgazmusomnál már félig nem vagyok képben, de eljut hozzám, hogy ő is elélvez; még tompán érzem a lelassuló, élvezkedő mozdulatait, aztán amikor megáll és a rezgés is megszűnik, mintha engem is KO-val ütne ki.

Ugyan nem vallanám be, de jó érzés, hogy amikor visszatérek a földre, még mindig mellettem van. Azt gyanítom, hogy ez csak azért lehetett, mert nem sokáig voltam öntudatlan, de nem számít; nekem jól esik meleg testének érzete – és látványa – az enyém mellett az ágyban. Amikor rám néz, nem mosolyog ugyan, de azokban a csodás kék szemekben olyasmi csillan, ami a mosolyakor szokott, és ez nekem már elég. Hümmögök egyet, mert a fél óra nem olyan sok, de ájulásból nem is kevés. A tekintetemmel vizet keresek, hogy ne legyen száraz a torkom és a szám, mint egy smirgli, de a kérdésére somolyogva visszafordulok hozzá.
– A lehető legjobb értelemben vagyok teljesen elzsibbadva. Nagyon is válaszolom meg a kérdését. Visszakérdezhettem volna, lehettem volna pimasz és szarkasztikus, de épp az élményre való tekintettel inkább egyenes választ adok. Azért amikor az oldalára fordulva szinte hozzám simul, hogy aztán a keze a takaró alá bújjon és lesimítson a hasamon, a lélegzetem már-már ösztönösen akad a torkomon, a szívverésen pedig felgyorsul. Megnyalom az ajkaim, kitáguló pupillákkal nézek rá, ahogy ujjai bejutnak a bugyi anyaga alá, mert fogalmam sincs, kibírnék-e még bármit is, de azt sem tudom, ellen tudnék-e állni a kísértésnek. Aztán már csak azt érzem, ahogy leválasztja rólam azt az ördögi kis micsodát, én pedig halkan felnyögök, mert még mindig, minden porcikám túlérzékeny és nem tudok nem reagálni a legapróbb érintésre is. A szavai azért eljutnak hozzám, és a szememben megcsillan egy kis huncutság.
– Azt hittem, épp az juttatott engem ide – élcelődök vele. Hiszen ezért kaptam a büntetést, nem? Figyelem, ahogy előhúzza a kis szerkentyűt, aztán még szinte ajánlatot is kapok. A szemeibe pillantok, a szám sarkába kiül egy számító kis mosoly, mert most nagyon is leképzeltem néhány lehetőséget. Először nem is válaszolok, már csak azért sem, mert közben felkel, amit meg kell bámulnom, aztán meg a fürdőbe menet lenyalja az ujjait, amitől halkan fel kell sóhajtanom. Eszembe jut, milyen régen éreztem magamon a nyelvét, és ettől a gondolattól mégis kedvem lenne elölről kezdeni az egészet. Halkan felszusszanok, de ő szinte várakozóan néz rám, és ezen majdnem elnevetem magam. Visszatérek az előző gondolatmenethez, letúrom magamról a takarót, de csak a könyökeimre támaszkodok fel, elgondolkozva nézve őt és az adoniszi félmeztelen alakját a fürdőben.
– Azt mondod, a kis kütyü is felkerülne a hazaváráshoz viselhető dolgok listájára? – kérdezem vontatottan, feljebb húzva az egyik lábam, csak sejttetve, hogy milyen lenne, ha arra jönne be az ajtón, hogy ugyanígy fekszek itt, csak mondjuk azt is viselem, úgy várva rá minden értelemben. Esetleg csak azt viselem. A gondolat még engem is felizgat, szóval remélem, rajta is csak hasonló jeleket tudok felfedezni.
Ezután már tényleg felkelek, hogy igyak egy hatalmas pohár vizet, míg hallom, hogy ő a zuhanyban engedi meg a vizet. Hátralesek a vállam felett, egy pillanatra elgondolkozom, de mivel úgyis nekem is fürdenem kellene, plusz a fehérneműt is ki kell mosni, mert eláztattam... Miért is ne lehetnek igazán hálás és jó cica? Mosollyal a szám sarkában sétálok be a fürdőbe, és megengedem magamnak, hogy néhány másodpercig csak álljak ott és figyeljem, ahogy folyatja magára a vizet, megirigyelve minden egyes vízcseppet, ami végignyalhatja a testét. Ez a pillanat most nagyon emlékezetet valamire, de ezt el kell nyomnom magamban, mert az első gazi éjszakánk emléke fáj. Elterelem a gondolataimat azzal, hogy odasétállok hozzá, megcsodálva a nyomaimat szerte a karjain, a vállain és a hátán, bár utóbbi nehezebben kivehető a tetoválás miatt. Tenyereimet a hátára simítom, majd fel a vállaira, ahogy lábujjhegyre állok.
– Segíthetek? – búgom a füléhhez halk, csábító hangon. Ha nem zavar elő, már nyúlok is előre a tusfürdőjéért, hogy a tenyerembe nyomjak belőle, aztán alaposan elkezdem átmosni a hátát, a vállait, a karjait, az oldalát. Kiélvezek minden érintést, de ezt mégis rá hegyezem ki, mert finoman át is masszírozom az izmait, különös tekintettel a vállaira és a nyaka környékére. Ezután elé lépek, és bár ahogy felnézek rá, szinte el tudnék égni egy csókért a nedves ajkairól, emlékeztetem magam, hogy ez most róla akarom hogy szóljon. Újabb adag tusfürdőt simítok szét és habosítok fel a mellkasán, kitérek szemből is a vállaira, a karjaira, az oldalára, a hasára, ugyanúgy alaposan átcsutakolom és finoman végigmasszírozom az izmait. Nem állok meg a csípőjénél, sőt, ugyanezzel a határozottsággal simítom le a tenyerem a hasa közepéről a farkára, de ahogy rámarkolok, meg sem próbálom ártatlan fürdetésnek eladni a dolgot. Lábujjhegyre állok, noha még mindig nem csókolom meg; közel hajolok hozzá, de hiába veszek meg az érzésért, csak akkor lesz csók, ha ő akar csókot.
– Megmutathatom, milyen hálás cica vagyok? – lehelem forrón az ajkaira. Nem mintha engem nem izgatna fel ez az egész és ne imádnám, amikor a falhoz – vagy zuhanykabinokhoz – szögel, de én most hálás cica vagyok, nem telhetetlen, és nem csak azért, mert szerintem nem is bírnék ki még egy orgazmust. Az én élvezéseim száma így is sokszoros szorzót kapott a mai napra, megérdemel egy kis kényeztetést. Ha megkapom az engedélyt, még dolgozom egy kicsit a kezemmel, miközben ajkaimmal és fogaimmal a nyakát kóstolom végig, de csak addig, ameddig már türelmetlenül lüktet az ujjaim között és leöblítette róla a víz a tusfürdő maradékát is. Akkor aztán késlekedés nélkül ereszkedek a térdeimre és nézek fel rá, mielőtt és miközben az ajkaim közé csúsztatnám a farkát, hogy aztán ahhoz méltó élményben részesíthessem, mint amit ő adott nekem az előbb. Még ha ő nem is tud annyiszor elélvezni, tudom, hogy mit kell csinálnom ahhoz, hogy a maximális élményt nyújthassam neki.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptySzer. Nov. 15 2023, 12:41
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?
18+


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Most még kínzásnak éli meg. Most még biztos pofán baszna a tányérral, ha lenne rá ereje. De hamarosan fordul a kocka, amikor alám kerül az ágyon. Még a karjaimban is könyörögve nyöszörög, mint aki attól fél, hogy így hagyom, de amikor végre elhelyezkedünk és benne vagyok, látom rajta a megkönnyebbülést - még ha ő csak  pár másodperccel és lökéssel később érzi is. Szó szerint kikefélem belőle a szuszt is, sikongat, vonaglik, karmol, nyögdécsel és újra és újra elélvez, hiszen az első után se álltam meg és az eszközt se kapcsoltam ki. Kiélvezem a testét, ahogy szereti - szeretjük -, a folyamatos lüktetését, gyönyörködöm a kéjes arcában, a vak, ködös szemein. Néha már azért könyörög, hogy álljak meg, de aztán pár lökés után újra elélvez. Sötét szemekkel és örömmel kefélem amíg nem érzem magam közeledni a csúcsra és őt gyengülni. Mire elélvezek, ő már félig ájult, amikor pedig megállok és leállítom a rezgést, teljesen elájul. Lefordulok róla, átadom magam a kellemes zsibbadásnak és utóhatásoknak, aztán szemem sarkából lenézek rá. Nézem kiterült, nedves, csipkés testét, összeborzolt haját, némileg lekönnyezett sminkjét, elkent rúzsát. Kicsodálom magamat benne, aztán betakarom őt. Nagyon nyújtózkodom és legszívesebben aludnék egy nagyot, de hamarosan majd el kell indulnom újra tusolni, öltözködni, aztán benézni a melóba. Ezért inkább rágyújtok. Miután elszívtam a cigit, már azon gondolkodom, hogy felkeljek, mikor Shay megmozdul. Oda pillantok rá, ő pedig olyan elégedett, mint akinek minden szükségletét 110%osan kielégítették. Mint egy macska, nyújtózva fordul felém és köszön egyet én pedig megpróbálom elrejteni a mosolyomat.
- Úgy fél órát. - nézek az órára, bár nem tudom, pontosan mikor is hagytuk abba. Nagyjából azért annyit alhatott. Ez alvásnak számít?
- Tetszett? - kérdezem, figyelve, ahogy körbe kémlel. Ha igenlő választ kapok, akkor oldalamra fordulva kerülök közelebb hozzá és a takaró alá befészkelve a kezem lesimítok a hasán, hogy megkeressem a kis eszközöm a bugyijában.
- Akkor jó. De ilyet csak a jó cicák kapnak, szóval ha akarsz ilyen maratont, viselkedned kell és nem kiforgatni a szavaim. - húzom ki a kezemet onnan, ujjaim között a kismicsodával.
- Még azt is megkockáztatom, hogy nálad legyen, csak hogy szépen kérhess vele. - ülök fel az ágyban, aztán felkelve a mosdóba indulok. Az ujjamról lenyalom, ami rám került a fehérneműben matatva, aztán az ajtót nyitva hagyva lemosom az eszközt, hogy kitekintsek rá, meg hogy a válaszát is halljam, ha van hozzáfűzni valója - miért ne lenne? Mindenhez van.
Megtörlöm a cuccot, meg a kezem, aztán letolom magamról a nadrágokat, hogy belépjek a tusoló alá.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptySzer. Nov. 15 2023, 12:07


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

+18
Ugyan már képtelen vagyok gondolkozni, ha tudnék, eszembe juthatna, hogy voltam már hasonló helyzetben egyszer. Akkor mondjuk már volt részem némi bevezetőben és teljesen szánt szándékkal hoztam magam abba a helyzetbe, aminek a végén már könnyes szemekkel, egész testemben reszketve könyörögtem neki megváltásért, miután folyamatosan megvonta tőlem a megkönnyebbülést, miközben teljesen kikészített. Most pedig? Most még ebédet is csinálok neki közben, aztán végignézem, ahogy eszik, és még van képe meg is kínálni, mintha több lennék egy reszkető, ziháló, szűkölő, félig már öntudatlan roncsnál. Aztán meg kérdezgetni kezd, pedig nekem nagyon hosszú időbe telik dekódolni a legegyszerűbb szavakat is, mintha kitörölték volna a fejemből a szótárt, és még nevet is rajtam. Kínlódva nyöszörgök, még a kezem is elcsúszik a pulton és kis híján összecsuklok, de magához karol, így van lehetőségem tovább bootolni, amit mondott. Nem sikerül dekódolni, túl vastagon ül a köd a fejemen, de ezzel kapcsolatban tudok neki nyüszíteni valamit, ami mintha már elégedetté tenné. Vakon kapaszkodok meg a nyakában, ahogy a karjába vesz, de a testem így is össze-összerándul a rezgések miatt.
– D-Dave... – lehelem zihálva, mert ezen a ponton már nem vagyok biztos benne, hogy tényleg meg fog-e rajtam könyörülni, de aztán az ágyon találom magam, és ő már fölém hajolva mar az ajkaimra az övéivel. Reszketve, nyöszörögve kapaszkodok belé, mintha az életem múlna rajta, próbálom viszonozni a csókot, de a nyelvem érezhetően le van lassulva az övéhez képest, szóval ez inkább csak megadás, mint heves csata. Összerándulok, amikor megérzem az ujjait a bugyinál matatni, aztán még egyszer, amikor a combom belsején simít végig. Lihegve, tágra nyílt szemekkel, kitágult pupillákkal nézek az ő sötét vággyal csillogó tekintetébe, a testem elkínzottan reszket és meg-megvonaglik az övé alatt, aztán ahogy a tarkómra, majd a lábamra fog, halk nyöszörgéssel kérlelem tovább, hátha végre megkönyörül rajtam. Amikor végre megérzem a farkát nekem feszülni, aztán egy határozott mozdulattal elmerülni a testemben, elnyílt ajkakkal feszítem ívbe a testem, szinte levegőt sem véve, csak belé kapaszkodva, marva a körmeimmel és az ujjaimmal, mintha ő lenne az egyetlen, aki a földön tart, mert most így is érzem. Talán négy vagy öt heves, mély és erőteljes lökésig bírom, mielőtt a már nagyon hosszú ideje várt orgazmus kirobbanna belőlem egy kéjes kiáltással, olyan hevesen, hogy a valóság hosszú másodpercekre kivet magából. A mordulásától és a még mélyebbre ható mozdulataitól egész testemben kiráz a hideg, a lélegzetem pedig megint elakad, nem tudok visszajönni a csillagok közül, mert a farka is tovább ostromolja a testem és a rezgés sem maradt abba. És nem is marad abba egyik sem. Teljesen elveszítem az idő- és a realitásérzékem, nem marad meg a fejemben más, csak az érzések és a látvány, amikor néha sikerül egy pár másodpercre felfognom a valóságot és rá fókuszálnom a szemeimmel. Heves csókok, amiket alig tudok viszonozni, ujjai markolása a tarkómon és a lábamon, az élvezkedő és elégedett hangjai, a látvány, ahogy zihálva, sötét szemekkel figyel engem, miközben újra és újra és újra szó szerint a csillagok közé juttat a farkával és azzal az átkozott kis masinával. Nem tudom számon tartani, hányszor élvezek el; több helyen is véresre marom a bőrét, hol kéjes sikolyokba foglalom a nevét, hol könyörgök neki, hogy most már elég volt, csak hogy aztán magamra rácáfolva újra elélvezzek, amikor nem hagyja abba a mozgást. Amikor az utolsó orgazmust is kicsalja belőlem, már elmegy a hangom és tényleg alig jutok lélegzethez, a testem pedig konstans reszket és lüktet már akkor is, ha épp nincs orgazmusom. Már kapaszkodni is alig van erőm belé, de még így is képes kicsikarni belőlem azt a bizonyos utolsót, ahogyan még mélyebbre és még erősebben löki magát, és bár hallom és érzem, ahogy most már ő is beteljesedik, a lelassuló csípőmozdulatait már félig önkívületben érzékelem csak. Elnyílt ajkakkal, vakon zihálok, a kezem már szinte lecsúsznak róla, pedig a testem még így is össze-összerándul, ahogy a rezgésekkel egy ütemben mozdul, aztán amikor megáll és végre abbamarad a rezgés is, rekedt, elkínzott nyöszörgéssel reszketek végig, de már a kiszáradt ajkaimat sincs időm megnedvesíteni, mielőtt az a bizonyos ájulás, ami szerintem már a konyhában is fenyegetett, végre tényleg beütne. Vagyis inkább kiütne.

Nem tudom, mennyi idő telik el, mire kinyílnak a szemeim. Nem vagyok nyúzott, sőt, egészen kisimultnak érzem magam, mint akinek végre volt egy hosszú és pihentető éjszakája, pedig annyi idő azért nem telt el. Szuszogva, elnyújtott hümmögéssel mozdulok meg, egyszerre érzem azt, mintha átment volna rajtam egy úthenger és azt, hogy a testem kicsattan az energiától, mint egy kiadós edzés után. Kinyitom a szemeimet, érzem és látom, hogy már be vagyok takarva, ami akaratlanul is egy kis mosolyt csal az arcomra. Emlékezni nagyon is emlékszem, még ha nincs meg minden pillanat tisztán, így azon nem kell gondolkoznom, miért érzem azt a kellemes zsibbadást az ölemnél, és azon sem, hogy miért van mellettem egy kellemesen meleg test még az ágyban. Ami nagyobb, mint Chad és nem is dorombol. Feljebb emelem a tekintetem és szégyentelenül magamba iszom David látványát, ahogy látszólagos határtalan elégedettséggel fekszik mellettem az ágyban; pont, mint valaki, aki épp tényleg kikefélte a lelket is a nőjéből. Vagy hát... akárminek is számítok jelenleg. Nem tudok nem somolyogni, miközben kinyamnyogok egy hi-t, aztán nyújtózom egyet.
– Szép munka. Meddig voltam kiütve? – kérdezem még mindig rekedten, közben körbepislogva, hátha van itt valahol víz, mert úgy érzem magam, mint aki egy hétig a sivatagban rekedt víz nélkül.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyKedd Nov. 14 2023, 23:40
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?
18+


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Nem mondom, hogy nem sajnálom... egy kicsit. Csak egy kicsit. Végül is tudom, hogy mit fogok vele csinálni és az is biztos, hogy ő sem fogja bánni a végén. Igen, az oda út döcögős számára, de hát akinek ekkora a szája, az el kell, hogy viselje a következményeket. Szórakozottan figyelem, ahogy reszket, kapaszkodik, zihál, nyögdécsel, aztán mire megeszem, amit készített nekem, addigra ő már alig várja a megváltást. Felteszem neki a kérdéseim, de alig van magánál, így a legtöbb dologra nem is válaszol. Gonosz, de kicsúszik belőlem egy halk kis nevetés. Milyen aranyos. Egy ilyen aprócska dolog és már kész is van, pedig ez csak egy dolog, amit vettem. De majd ráérünk mindent szépen sorban ismertetni vele. Nem kell sietni.
- Na na na! - nyúlok a dereka után hirtelen, amikor már a padlóra akar összeesni, de végül - némi bootolás után - válaszol a kérdésemre.
- Jó cica. - mondom mosolyogva. Karba véve őt és kezembe fogva a távirányítóját az eszköznek megyek vele az ágyhoz, mert ott lesz igazán kényelmes. Elfektetem őt és oda hajolva szenvedélyesen és mélyen megcsókolom, még ha tudom, hogy ő most ezt alig tudja viszonozni. A kezem különben is lesiklik rajta, hogy úgy igazítsa félre a bugyit rajta, hogy a kis játékszer ne eshessen ki a helyéről. Ránézek azzal a sötét, vágyakozó szemekkel, miközben az ujjaim élvezettel simítanak végig a nedves belső combján. Nem sokáig húzom az agyát, ismét csak letolom magamon a nadrágot, hogy aztán leengedve magam oda illeszkedjek, ahol már nagyon vár engem. Egyik kezemmel a válla alatt nyúlok fel és markolok a tarkójára, a másikkal az egyik lábát emelem feljebb, hogy a szög is őrületes legyen számára, amikor végre elmerülök benne. Amikor pedig ezt megteszem, csak egy másodpercig élvezem ki, hogy mennyire vágyott rám, mert már azonnal kezdem is hevesen és vadul magamévá tenni, ahogy mindig, tartva a tarkójánál, fogva a lábát. Igyekszem rekordot dönteni abban, hogy mennyire hamar élvez el, de ha ennyi "előjáték" után ez nem szűkül le fél perc alá, akkor jobban kell balanszíroznom a dolgokat. Élvezettel mordulok fel, amikor elélvez, kiélvezem őt, a testét és nem állok meg, ha könyörögne se. Újabb és újabb orgazmusba hajtom, alig lassítva - de akkor mélyülve - viszont egyszer sem megállva. A körmei persze újabb árkokat vájnak belém, ezen a ponton pedig már nem lehet megmondani, melyiket okozta macska és melyiket ő. Kicsit eltartom magam tőle, mert csók helyett látni akarom az arcát, a szemeit, a vörös ajkait, hallani a sikolyait, amelyeket igyekszek előcsalni. A végére egészen megvadulok, hogy az utolsó lökéseket jó mélyen és hevesen érezhessem, mielőtt belé élveznék egy nyögéssel. Zihálva, kellemesen hümmögve lassul le a csípőm és a lüktetés ütemével merülök el benne újra és újra, amíg nem ürítem ki teljesen a tárat és ekkor ki is kapcsolom a rezgést. Nagyot sóhajtva nézem arcát, és gyönyörködök a világtalanságában egy kicsit, mielőtt lefordulnék róla és ezúttal én nyúlok el az ágyon úgy, mint aki jól végezte dolgát.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyKedd Nov. 14 2023, 22:39


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

+16
Meglehet, hogy alábecsültem... vagy inkább biztos, hogy alábecsültem. Nem állítom, hogy nyeregben éreztem magam a vetkőzéssel; igazából nem is háborút akartam indítani, csak egy kis revansot venni rajta, amiért folyamatosan húzta az agyam, de az meg sem fordult a fejemben, hogy ezt még hová tudja fokozni. Persze már a tekintete sem ígér sok jót, amikor megközelít, aztán már azt hinném, megad nekem egy minimális győzelmet, amikor megérint, de ó, mekkorát tévedek. Csak egy rohadt modern kínzóeszközt kapok, meg a parancsot, hogy ne merjek hozzányúlni. És hogy így csináljam meg a burritoját. Csinálom, amit mond, mert ezek után már nem akarom tudni, mit tudna még kitalálni, de azért felhívom a figyelmét arra, hogy bilincseket talán nem kellett volna vennie. Az amúgy is szabálytalan lélegzetem elakad, amikor még hozzám is simul, nekiszorítva a pultnak, a hajamat félresimítva és a fülembe morogva... fel sem fogom, amit mond, csak másodpercekig állok, remegve az ingerek között, nézve, de nem látva ki a szemeimen. Utána is hiába enged el, remegnek a kezeim és a lábaim, főleg, amikor rákapcsol, és néha még meg is kell kapaszkodnom, hogy ne essek össze. Ő persze csak néz és élvezi, pedig mire megcsinálom a burritokat, én már azt sem tudom, hol vagyok, aztán mire végignézem, ahogy komótosan megebédel, már sírva könyörögnék Jamesnek is, hogy hozzon nekem enyhülést, de persze ezt neki nem vallom be. Úgysem tudok már beszélni. Sem.
Amikor odajön hozzám, már tényleg félig ájultan kapaszkodok a pult szélébe és szerintem már csak a szentlélek tart a lábaimon, annyira remegek. Folyik rólam a víz, a belső combjaim teljesen nedvesek, és hiába beszél hozzám, rohadtul nem tudom értelmezni a szavait, csak nézek rá fátyolos, könnyes szemekkel, már nem is nyögdécselve és zihálva, hanem felületesen lélegezve és szinte nyüszítve. Majdnem egy teljes percig bootol az agyam, mire felfogok egy kérdést, de azt nem tudom értelmezni, mi a szent szart kéne most kezdenem látványokkal, mikor így is mindjárt tudathasadásos állapotba kerülök, szóval erre nem is pazarolok energiát válaszolni. A következő kérdés már sokkal érdekesebb – amikor végre felfogom az értelmét. Jóformán felnyüszítek a gondolatra.
– I-igen... – lehelem reszkető, rekedt hangon, de csak erősödik a fogása az államon és még közelebb hajolva megint beszélni kezd. Most már kétségbeesve szűkölök, mert ehhez megint értelmeznem kell, de én már azt sem tudnám megmondani, melyik bolygón vagyok. Annyira koncentrálok, hogy már kapaszkodni sem tudok rendesen, és ha nem tart meg, tényleg lecsúszok a padlóra a remegő és használhatatlan lábaimon, de ha megtart sincs már fogalmam arról, hogy mit akar még tőlem.
– K-kérlek... h-hadd... hadd élvezzek... e-el – nyöszörgöm tehetetlenül.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyKedd Nov. 14 2023, 21:40
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?
16+


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Még nem tudja, miféle háborúba kezdett bele. A helyzet az, hogy az én háborús eszközeim fejlettebbek, mint az övé, még ha neki több féle fegyvere is van: a ruhától kezdve a nőies kecsességen át, az ujjnyalogatásig. Ezzel szemben nekem csak a feszítés van, meg a félmeztelenség, ami - lássuk be - nem épp a legszéleskörűbb arzenál. Főleg, miután kifejezte, hogy mennyire nem érdekli a farkam látványa, úgy hogy kénytelen vagyok más eszközökhöz folyamodni. Árgus szemekkel figyel, míg az elrejtett fegyverekkel közelítek hozzá, aztán telepítem a titkos fegyvert és be is izzítom. Ó micsoda fenséges látvány, ahogy majdnem összeesik hirtelen, de megkapaszkodik a pultban és már nyögdécsel is. Az emlékeztetőjére hozzá simulok hátulról és a haját félre húzva morgok a füle mellé.
- Te pedig azt, hogy jó cicus leszel. Betartom az ígéretem, amíg te is. De közben azt is meg kell tanulnod, hogy ki hordja a nadrágot itthon. - szorítom csípővel kegyetlenül a pulthoz pár másodpercig, aztán elengedem, hogy megcsinálhassa nekem az ételt. Elégedetten figyelem, ahogy szét esve megcsinálja nekem a burritot, néha majdnem össze is csuklik, de elkészül vele, magának viszont már nem csinál, csak a pultba kapaszkodva nyögdécsel. Egy kicsit húzom még vele az agyát evés közben, egyszer még meg is kínálom őt, de elutasítja, mert nem tud enni. Amikor befejeztem, mind a 10 ujjamat megnyalom.
- Finom volt. - dicsérem meg, aztán közelebb hajolok hozzá, rendkívül kihívó és pimasz arccal.
- Még mindig nem izgatna a farkam látványa, hm? - teszem fel a fogas kérdést, mutató és hüvelykujjam közé fogva az állát, hogy felemelve bele tudjak nézni a ködös szemeibe.
- Akarod, hogy kikeféljem belőled a lelket is? - morgom közelebb hajolva hozzá. Ha hiányzik a varázsszó akkor megállok közvetlenül az ajka előtt.
- Mit mond egy jó cica, ha akar valamit?




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyKedd Nov. 14 2023, 20:19


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

+16
Játszik velem. Nem kell kimondania és még csak különösebben hangsúlyoznia sem semmit, elég összekötnöm azt, amit az elmenetele előtt mondtam neki a dolgokról, amikre be tudnék indulni, azzal, hogy most a szemem láttára, félmeztelenül edzi tovább a már egyébként is szembetűnő izmait. Rohadtul nehéz a főzésre koncentrálnom és nem egyszer kárát is látom annak, hogy a nyálamat csorgatom odafigyelés helyett, de akkor sem tudom nem kocsányon lógó szemekkel bámulni és elképzelni mindenféle mocskos dolgot, amivel megizzaszthatná magát a súlyokon kívül. Valószínűleg ezért is veszítem el végül a türelmemet, de hiába csókol vissza, mosolyog is bele és fogja a derekamat, tovább húzza az agyamat. Mintha az előző egy óra ne lett volna elég. Még pimaszkodik is, zavartalanul az orrom alá dörgölve, hogy igazából most is magamtól estem az ölébe, de amikor az ebédről kérdezősködik, megint betelik a pohár. Megkapja a méltó revansot, bár ő sem tesz úgy, mintha nem tetszene neki, amikor felfedem előtte, amit magának is felfedezhetett volna. Figyelem, ahogy megnyalja az ajkait, és amikor a tekintetem az ölére siklik, elégedetten mosolyodom el a könnyű anyag alatt látványos érdeklődést mutató domborulat láttán. Ettől mondjuk ez még nem fog az ölébe hullani, csak a pulthoz sétálok oda szándékosan lassan, ringó csípővel, aztán könyökölök le, élvezve magamon a pillantását. Még választ is kapok, mire jó cica módjára, vontatott mozdulatokkal, de el is kezdek megcsinálni neki két burritot, közben rajta tartva a szemem, mert most mintha ő akarna becserkészni engem...
Ám végül lefordul az ágy felé. Kár, de tudom, hogy készül valamire. Hallom a papírzacskó csörgését, matatást, doboz surrogását, még több matatást. Még csak a burrito megtöltésének a felénél járok, amikor ismét felbukkan, összezárt markokkal, azaz nem tudok semmit kivenni abból, ami nyilvánvalóan nála van. Vontatottan pillantok újra a szemeibe, miközben mutatóujjamat belemártom a salsa szószba, és míg hozzám sétál, lassú, érzéki mozdulattal nyalom le róla, majd biztos ami biztos a számba is veszem az ujjam. Felé fordulok, ahogy megkerüli a pultot és akkor engedem ki az ujjam az ajkaim közül egy halk cuppanással, amikor olyan közel áll hozzám, hogy ha nem lenne ennyivel magasabb nálam, szó szerint egymás elől szívnánk el a levegőt. Mélyebbeket lélegezve nézek fel rá, a szemeim pedig megrebbennek, amikor az ujjai becsúsznak a bugyi alá, de nem szakítom meg a szemkontaktust. Halk sóhajjal rándulok meg, ahogy ujjával végigsimít a már így is vágyakozva lüktető csiklómon... aztán némi zavarral vegyes meglepetéssel fészkelődök egy kicsit a csípőmmel, amikor oda nyom valamit. Nem kellemetlen, mert bőrmeleg és puha, csak idegen.
– Mit... – kérdezném, de vele egyszerre szólalok meg, és hagyom, hogy ő fejezze be a maga kérdését. Némi zavartsággal pislogok rá és kurtán bólintok, bár így is eltereli a figyelmem, ahogy még közelebb hajol, nekem pedig meg kell nedvesítenem az ajkaimat, hogy ne csókoljam meg újra. Azért hallgatom, amit mond, és a csíp-nél egy kicsit meg is ijedek, de alig ejti ki a szót a száján, nem mondja, hanem mutatja, mire gondolt.
Fuck! nyögök fel összerándulva, a pult széléért kapva. A cucc rezegni kezd, nekem pedig nagyjából két pillanat alatt megugrik a pulzusom, mert minden egyes kis rezgés mintha elektromosságot küldene végig az egész testemben, a csiklómból kiindulva, és ez az elektromosság a nagyon jó fajta. Elakadó lélegzettel nyögök fel újabb káromkodásokat, miközben az arcom forróvá válik a hirtelen szinte túl erősen rám törő izgalomtól. Úgy kapaszkodok a pult szélébe, mintha puszta kézzel akarnám azt eltörni, a lábaimat összeszorítva próbálom felfogni David szavait. A kérdésére először csak egy újabb felnyögött káromkodással reagálok és csak azért teljesítem, amit mond, és amire céloz, mert tudom, hogy komolyan gondolja. Remegő lábakkal fordulok szembe a pulttal.
– Megígérted... hogy nincs... kötözés – préselem ki magamból zihálva a bilincsek említésére, de azért jó kislány vagyok, nem nyúlok semmihez a hozzávalókon kívül. Egyáltalán nem könnyű befejezni a műveletet, mert először csak az ujjaim remegnek, aztán meg már az egész testem is, úgy zihálok, mint aki maratont fut éppen, és néha muszáj összeszorítanom a lábaimat és megkapaszkodni a pultban, amikor Dave épp kegyesen fokozza a rezgés intenzitását. Persze amikor meg már elkezdene nagyon jó lenni, akkor visszaveszi, nehogy meg tudjak könnyebbülni. Mire elkészül a két burrito, már a homlokomra is kiül a veríték, a combjaimon pedig másfajta nedvesség csorog lefelé; a tányért szinte elé lököm, míg én jóformán az életemért kapaszkodok a pultba. Ha pedig szóvá meri tenni, hogy magamnak nem csináltam, csak hevesen rázom a fejem.
– Nem... tudok... – nyögöm zihálva, már majdnem könnyes szemekkel attól, mennyire fel vagyok ajzva, eredménytelenül. Megcsinálni sem tudnám, de ha össze is raknék valamit a remegő kezeimmel, biztosan egy falat sem menne le a torkomon. Addig nem, míg nem hagy végre megkönnyebbülni.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyKedd Nov. 14 2023, 19:22
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Miután haza jövök és ő végre kisminkeli magát, majd elmegy főzni, én addig edzeni lépek arrébb. Szerencsére a macska körülötte császkál és őt vegzálja, nem engem, így nem kell attól félnem, hogy egy-egy 20 kilós súlyt nagyobb lendülettel teszek le. Jól megdolgoztatom minden izmomat, a hát, has, mell és karizmaimat főleg - csak a kísérlet kedvéért -, és habár nem nézek oda, tudom, érzem, hogy néz. Szinte folyamatosan. Hallok sercegéseket, felszisszenéseket, áukat, amiből azt a következtetést vonom le, hogy Shay túl sokat néz ide és keveset oda. Ennek eredményét hamarosan meg is érzem, ahogy rám ülve azonnal magához ránt és hevesen csókolni kezd, én pedig hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem élvezem, de azért játszani kezdek vele. Persze neki is van mindenre válasza.
- Pedig csak türelem kellett és minden az ölembe repült. - pimaszkodok tovább, jelezve, hogy igazából hiába nem csináltam semmit, még is mindent megkapok - és ez nekem tökéletes így. Nyilvánvalóan megint kiforgatta a kérésemet, mert közli, hogy mit nem kötöttem ki, ám mire kitapintanám, kibontakozik a kezeimből, elkezd hátrálni és vetkőzni, én pedig az ajkamat nyalva nézem végig, ahogy lassan felfedi előttem a fehérneműt, amit a ruhái alá vett fel. Most újra teljes a kép. A haj, smink, fehérnemű. A nadrágom nem rejti el az érdeklődésem - főleg így ülve -, de nem is akarom. Pislogás nélkül nézem végig, ahogy csábítóan megszabadul mindentől és a pultnál lekönyökölve villant egy szépséges dekoltázst és további csábítással kérdezi, hány burritot kérek.
- Kettőt. - kelek fel a padról és habár először úgy tűnhet, hogy felé indulok el, mert meg kell kerülni a kanapét és olyan ádázul nézem, mint aki hiába rendelt, nem azt fog enni ... végül bekanyarodok az ágyamhoz. Nem, nem azért, hogy oda hozza nekem az ebédet: én megyek a zacskóért. Kiveszek belőle egy dobozt a háromból, kibontom, matatok vele, aztán vissszateszem. Az eszköz kicsi, eltűnik a markomban mindkét része, szóval nem tud előre kukucskálni, hogy mi van nálam. Amilyen határozottan ő jött hozzám, olyan határozottan megyek most én hozzá. Őt figyelve kerülöm meg a pultot és ha felém fordul, annál könnyebb dolgom van. közel állok hozzá, bal kezemet becsúsztatom elől a fehérneműbe. Ujjammal kitapintom - már így is nedves - kéjgyöngyét, aztán rövid matatás után úgy helyezek oda valami - tenyeremtől meleg -, szilikon érzetű dolgot, hogy ajkai és a bugyi is ott tartsa. Közben végig a szemeibe nézek, de nem hajolok le csókért, csak őt figyelem.
- Tudod mi az a láthatatlan nyakörv? - morgom a kérdést úgy, hogy közelebb hajolok hozzá, másik kezemmel a pultra támaszkodva kicsit mögötte, így nem láthatja, hogy abban is igazgatok valamit, aztán a következő végszónál kattan.
- Ez hasonlít hozzá, csak nem csíp... - hanem rezeg. Ajkaim szegletében kis mosollyal, félre biccentett fejjel figyelem őt és a reakcióját a hirtelen és folyamatos ingerre.
- Ott marad. Ha megpróbálod kivenni, vagy rám mászni, akkor hozom a bilincseket is. - mondom halálos nyugalommal és komolysággal az arcomon, aztán a kikészített tálakra nézek.
- Nos, hol a burritom? - kérdezem türelmetlenül. Ha nem eszünk gyorsan, nem jutunk el az ágyig. Kár lenne őt sokáig kínozni ezzel az eszközzel, nem?




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyKedd Nov. 14 2023, 11:53


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

Megint csak szemforgatással felelek, mert ő meg a szavaimat forgatja ki szándékosan, de a szám sarkában egy kis mosoly ül. Tudom, hogy vette a lapot, csak próbálja elviccelni... bár tény, hogy én is javasoltam már neki a tükörbenézést más körülmények között. Ezt követően már megy a dolgára, én pedig várakozok és közben lekötöm magam ezzel-azzal.

Miután kiderült, hogy felvásároltatták vele a fél drogériát, én annak is csak a felét hasznosítom - de mindent el kell pakolnom. David még érdeklődik is, hogy mit csinálok már, de biztosítom róla, hogy rendben vagyok, attól függetlenül is, hogy még egyszer ennyi időt legalább eltöltök bent. Mire végzek a sminkeléssel, már megint rám vár, majdnem felkenődök rá, és még szóvá is teszi, hogy sokáig tartott. Persze, sminkeljem magam neki, de közben időt ne töltsek el vele. Biztosítom róla, hogy ennél hamarabb nem fogok végezni máskor sem, aztán nekiállok megcsinálni az ebédet... miközben ő edzeni kezd. Talán mondanom sem kell, hogy a burrito veszít a jelentőségéből, nem is keveset, az a csoda, hogy nem csorgatom bele a nyálamat is a salsa szószba. Meg minden másba... A szemeim falják a látványt, és igen, ahogy mondtam is neki, beindul a fantáziám, mert nagyon sok helyre odaképzelem magam, hogy inkább rajtam izzadjon. Aztán amikor már fekve nyomásokat csinál és pofonegyszerű magam fölé is képzelni, plusz már el is vágtam az ujjam és meg is égettem a kezem miatta, úgy döntök, elég volt. Még letakarok mindent, pont, mikorra ő visszateszi a rudat a tartóra, de aztán olyan határozottsággal menetelek oda hozzá, amiből egy hadsereg sem tudna kizökkenteni. Ahogy felül, én már mászok az ölébe és húzom magamhoz a hajánál fogva, heves, mély, éhes csókot követelve magamnak, és bár érzem, hogy mosolyog, szerencséjére hagyja, hogy egy kicsit kiélvezzem, mielőtt a hajamba marva elhúzna magától. Az ajkaimat megnyalva nézek rá, aztán végig rajta, és mivel mindkét keze foglalt, az enyémekre pedig már nincs kapacitása, úgy döntök, ha nem csókolhatom, akkor majd tapogatom. A tenyereim és az ujjaim éhesen járják be az edzéstől még be is durrant, kemény izmokat a forró bőre alatt.
– Nem hazudtam – felelem közben egyszerűen és meg sem próbálom elrejteni a tekintetemből, mennyire mást kívánok burrito helyett. Persze ő már panaszkodik - talán mégsem ismert még ki eléggé -, aztán érdemtelenül az ebéd felől érdeklődik.
– Nem én tehetek róla, hogy mindentől csak azt várod el, hogy az öledbe hulljon. Csak egy kicsit kutatnod kellene, ha ennyire akarod – felelem nyugodtan, és igen, ez talán szemrehányás is, amiért lényegében esetemben is pontosan ez kellett ahhoz, hogy ismét mellette kössek ki. Nem keresett, csak másokban, bezzeg amikor hirtelen ott voltam az orra előtt, már kellettem neki.
– Azt nem mondtad, hogy a szetteket nem takarhatja semmi – teszem hozzá, ha esetleg nem ment volna át elsőre az üzenet, de mivel ő egy órán át húzta az agyamat és még most is szórakozik velem, megkapja a revansot. Mire a mondat végére érnék és ő megértené, mire akarok célozni, már ki is slisszolok a kezei körül és távolabb lépek az esetlegesen a ruháim alatt kíváncsiskodni akaró kezektől. Elkezdek a konyha felé hátrálni, de közben őt figyelem izzó szemekkel.
– Fel akartam ajánlani, hogy rossz legyél és a desszerttel kezdd... – mondom, és a póló aljához nyúlva áthúzom azt a fejemen, felfedve a szett felső részét. – De ki vagyok én, hogy felülbíráljalak, ha burritot akarsz? – vonom fel a szemöldököm, letolva és lerúgva magamról a cicanacit is, hogy immár csak a fehérnemű szettben menjek a pult mögé. Még mindig őt figyelem, ahogy mélyen előrehajolva lekönyökölök.
– Mennyit kérsz? – mosolyodom el csábítóan.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyKedd Nov. 14 2023, 09:58
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Amikor azt kérdezi, néztem-e már tükörbe, majdnem felnevetek, mert tudom, hogy ő nem ebből a célból mondta, de azért megszólalok.
- Miért kérdi ezt tőlem mindenki? - teszem fel tettetett értetlenséggel, de azért megjegyzem magamban, aztán később elmegyek a dolgomra.

Haza érve átadom Shaynek ami az övé, én kipakolok a magam szatyraiból, aztán ő közben elvonul. Sokat van bent, aggódni is kezdek, de szerencsére kiszól és még neszezést is hallok. Egy óra után türelmetlen leszek, már megint dörömbölnék az ajtón, de ekkor végre kinyitja és majdnem nekem jön, olyan lendülettel érkezik kifelé. Rákérdezek, hogy ilyen sokáig tart-e a dolog, ő pedig szórakozottan közli, hogy ez a minimum. Felírom magamban a "biztonságosnak mondható idő max 1 óra"-t, aztán úgy vagyok vele, hogy móresre tanítom, amiért még jobban felöltözött, ahelyett, hogy levetkőzött volna. Elmegyek edzeni a lakás másik sarkába, mert egyébként is szükségem van rá. Végig magamon érzem a tekintetét, míg én rendesen megdolgoztatom az izmaimat, az izomláz érzéséig. Ehhez tényleg sokat és nagy súlyokkal kell edzenem, de azért egy óra után már érzem, hogy egy pár perc pihenő rám férne. Visszaakasztom a rudat, óvatosan, aztán kifújok egy nagy levegőt, mielőtt felülnék. Mire azonban felülök, Shay már szinte ugrik is az ölembe, kis túlzással. Félig meglepetten kapok a derekáért, ő meg az ajkamét és hajamért. Bele bazsalygok a csókba, ami egy ideje először talán tőle olyan mély, aztán az egyik kezemmel én is bele kapaszkodok a hajába de el is húzom egy kicsit.
- Eddig bírtad, hm? Tényleg ez indít be. - vonom le a kísérlet következtetését egy meglehetősen pimasz nézéssel.
- És engem mi indítson be, hm? Még egy nadrágot is felvettél, a kifejezett kérésem ellenére. Ezért csak büntetést érdemelnél, mást nem. - panaszolom csalódottan végig nézve rajta, és habár úgy tartom magamtól távol az ajkait, mintha egy macska grabancát fognám, a kezeit nem tudom lehessegetni magamról.
- Amúgy is, elkészült már az ebéd? - nézek fel rá megint pofátlanul, mintha nem érdekelne, hogy képes lenne széttépni engem, pedig imponál, de játszani akarok az idegeivel.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyHétf. Nov. 13 2023, 19:09


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

Látom rajta, hogy nem tudja összerakni a fejében, amit mondani akarok neki, de nem ér annyit az egész, hogy tovább rugózzunk rajta. Már majdnem fel is adnám, mikor megint megszólal, ezúttal olyan kérdéssel, ami azt mutatja, legalább valamit megértett, bár úgy nézek rá, mintha elment volna az esze.
– Néztél már tükörbe? – mutatok végig rajta válasz helyett. Részben mondjuk téves, hogy a felsőteste indítana be, ugyanis inkább az egész teste indít be, a feje búbjától a kislábujja hegyéig, de ha ezt mondtam volna, megint a farkánál lyukadtunk volna ki. Az arca és a tekintete legalább olyan fontos, de tény, hogy a teste olyan, mint egy félistené, szóval ki ne indulna be tőle? Jó, a hegek miatt a hülye picsák szemében talán veszít az értékéből, de nem az én szememben. Számomra azok a hegek szentek.

Várnom kell rá néhány órát, de azért csak visszaér, ráadásul már megint tele kézzel. Mint a nekem adott zacskóból kiderül, valószínűleg felvásárolta a fél drogériát – nem tudom, a mesében szereplő lány tényleg ennyi mindent használ-e, szerintem inkább csak a tudatlanságát kihasználva rekordbevételt intézett maguknak, de ezt az elméletet megtartom magamnak. Inkább bevonulok a fürdőbe, hogy elkészítsem magamat is a kaja előtt, meg persze ki is pakoljak, ami nem kis idő. Még csak a pakolással végzek, amikor meghallom David hangját az ajtó túloldaláról.
– Igen, nemsokára végzek – szólok ki, a hangom pedig nyugodt, már-már inkább jókedvűbe hajló, pedig eszembe sem jut, neki mi járhat a fejében. Nekiállok sminkelni, bár nem vakolok magamra olyan sok réteget, mint amennyit az eladó vásároltatott Daviddel, mert neki inkább a szemeim és a szám kiemelése a lényeg, attól ő is kiábrándulna, ha leizzadnám az arcomat a párnájára. A körmeimmel most nem kezdek el foglalkozni, mert akkor estig sem végeznék, így is eltelik még vagy negyven perc, mire a hajammal és az öltözéssel is végzek. Befújom magam a parfümmel, aztán már megyek is ki... és kis híján felkenődök David mellkasára. Némi meglepettséggel nézek fel rá, ahogy félreáll, de ő előbb szólal meg, mint én.
– A fele idő a kipakolással telt el, de egyébként háromszor ennyi ideig is el lehetne vele pepecselni. Azokkal a highlighterekkel, amiket rád sóztak, teljesen új arcot is rajzolhatnék magamnak – válaszolom meg a kérdését némileg szórakozottan. Nem javaslatnak szánom, vagy ilyesmi, egyrészt ha eddig mindenkiben engem keresett, akkor örüljön, hogy megkapott, másrészt meg sértésnek is venném, ha át kéne alakítanom magam sminkkel a kedvéért. A konyhába megyek, ő pedig úgy követ, mint Chad szokott, amit kicsit meg is mosolygok, de ha már Chad, megosztom vele, hogy megrendeltem a kaparófát. Körbenéz, mint aki már a helyét keresi, de ebbe nem is szólok bele, hiszen az ő lakása, majd ő megmondja, hová tesszük. A szavain aztán halkan elnevetem magam és feltartom a kezeimet.
– Miattam ne fogd vissza magad – mondom, és már fordulok is, hogy összeszedjem szép sorban a hozzávalókat. Szerencsére vett kész tortillát, így nem kell sokat baszakodnom majd, ahhoz még receptet is kéne keresnem, mert ennyire nem vagyok házitündér. Először a húsos tölteléknek tervezek nekiállni, és persze az előkerülő marhahúst Chad érdeklődését is felkelti. Arrébb hessegetem... de aztán tényleg majdnem az övé lesz a hús, mert ahogy felnézek, meg is bánom, amit az előbb mondtam. Meg amit a távozása előtt mondtam. David ugyanis félmeztelenül kezdi épp a felakasztott boxzsákot püfölni, és én elbambulok. A macska már majdnem belekóstol a húsba, amikor kapcsolok és eszembe jut letörölni a nyálamat a szám sarkából. Megint félretolom Chadet és megpróbálok koncentrálni – több-kevesebb sikerrel. A hagyma és a hús csak a csodának köszönhetően nem ég oda, a konzervnyitóval majdnem az ujjamat darálom be, aztán az ujjaimat egyébként majdnem le is reszelem a sajttal együtt, arról nem is beszélve, amikor késsel kell aprítanom a dolgokat. Tényleg nem tudom, hogy nem sérülök meg – mondjuk így is elvágom egyszer az ujjam, de nem vészesen, és megfogom a még túl forró edényt, amikor nem kéne –, mert a figyelmem 75-25% arányban Dave javára oszlik meg. Valószínűleg ezért is készülök el később, mint indokolt lenne. Amikor egy jó óra múlva már minden megvan és csak összeállítani kell a burritokat – és gondosan le is takartam mindent Chad elől –, David is már talán végez... talán nem, de ezen a ponton már nem érdekel. Mivel épp befejezte a fekve nyomást, adja magát a lehetőség: átmasírozok a lakáson, mint egy küldetésen lévő, elszánt katona, és meg sem állok a padig, amin épp felült. Minden kérdés, szó, vagy bármi egyéb nélkül mászok szemből az ölébe és közben már húzom is magamhoz a hajába túrva, hogy olyan heves éhségű csókot követeljek tőle, mint amilyen heves éhséget felhalmoztam az elmúlt jó óra alatt, míg rá csorgattam a nyálamat. Nem zavar, hogy izzadt; szeretem, amikor megizzad. Márpedig most megérdemli ezt a támadást, mert tudom ám, hogy direkt csinálta, szóval akkor ideje szembesíteni a következményekkel is.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyHétf. Nov. 13 2023, 18:02
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Menthetetlen. Hogy nem tud egy képtől beindulni, mikor pont emlékekre készteti? De bezzeg a felsőtestemről egy kép azonnal beindítaná? Nem értem és ez látszik is rajtam, még félre is biccentem a fejemet.
- A felsőtestem beindít? - azért a lényeg eljut az agyamig, még ha ő nem is erre hegyezte ki a dolgot. Majd kínzom ezzel is. Csak nézheti. Sőt, néznie kell, jó sokáig, de nem érhet hozzám. Mondjuk edzés közben. Úgy is be kell pótolnom a fekvésben töltött napokat.

Miután haza érek a (tor)túra után, Shaynek adom a kiérdemelt "kis" zacskóját, én pedig a kaját pakolom ki. Közben jön tőle a döbbenet, hogy mi mindent vettem, de röviden elmagyarázom neki, hogy miért és hogy ne kérdezzen tőlem mi micsoda, ha ő se tudja, mert én csak kifizettem. Még csak nem is én válogattam össze. Ő persze jót szórakozik a gondolaton, hogy én ott üljek egy ilyen tanfolyamon, de engem már a gondolata is elborzaszt. Míg ő a fürdőbe megy, mi közben assert dominance játékot játszunk Chaddel, de nagyon lassan fogja fel, hogy nem kéne bele nyomnia az orrát olyanba, ami nem az övé. Shay persze ezen is csak szórakozik, de legalább nem szól be. Bezárja maga után az ajtót, ami miatt nagyon rossz érzések törnek rám, de hallom a zacskó zörgését és a műanyagok hangját, ahogy pakolja őket ide-oda. Mivel húsz perc után sem jön ki és a zajok is viszonylag elhallgatnak, az ajtóhoz lépek és fülelek.
- Minden oké? - szólok be, de csak visszaigazolást kérek, hogy igen, és én nem is zavarok tovább. Viszket a tenyerem, hogy benyomjam az ajtót és kitárjam és megmondjam neki, hogy nem zárhatja be többet, de lenyelem az ösztönös féltő dühömet, mert nem hallom a vizet. Ettől függetlenól olyan feszülten ülök le, hogy érzem a vállaimat lassan beállni. A kanapét nyomom és a TV-t kapcsolgatom, de se nem látom, se nem fogom fel, mi megy benne, mert folyamatosan a fürdő felé fülelek. Egy óra után már konkrétan fáj a fejem a feszültségtől, szóval felkelek, hogy most már kiparancsoljam onnan Shayt, de mire az ajtóhoz lépek, az már nyílik is ki. Lenézve rá állok arrébb. Most már még jobban fel van öltözve, mint aki direkt akar bosszantani, de legalább ki van sminkelve és fel van fogva a haja.
- Ilyen sokáig tart sminkelni? - teszem fel a kérdést őszinte meglepettséggel, mert komolyan fingom sincs, mennyi ideig tart az ilyesmi, de már aggódtam. Amit soha nem vallanék be. Főleg nem neki. Főleg nem nyíltan. Főleg nem sehogy. Mindegy. Persze, ez azt jelenti, hogy ha mindennap ennyit áldoz rá az még normális. Figyelem, ahogy a konyhába sétál, kicsit követem is, főleg mert beszélni kezd hozzám. Megrendelte az ugrálóvárat. Remek. Hátra nézek a stúdió lakás többi részére, hogy hová fér majd. Az egyik polcot el tudom tolni, de az edzős dolgaimhoz nem nyúlnék. Apropó edzés!
- Remek. Amíg csinálod a burritot, addig visszarázódom a mindennapjaimba. - mondom, visszalépve az ágyhoz, hogy a beépített szekrényből elővegyek egy tréning nadrágot és azt vegyem át. A felsőt meg le. Megyek is a lakás másik sarkába, ahol a súlyemelő dolgaim és boxzsákom van, hogy kiadjam magamból azt a feszültséget, ami bele állt a vállaimba a várakozás közben. Rendesen egy órát edzek és teszek róla, hogy már csak azért is felsőtestre gyakoroljak többet, de a lábamat sem hagyom ki azért.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyHétf. Nov. 13 2023, 11:34


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

Hiába avatom be az univerzum nagy titkába, úgy látom, egyáltalán nem hisz nekem. Még közelebb is hajol és elkezd olyan dolgokat mondani, ami a dickpickel ellentétben nagyon is beindítja a fantáziámat. Meg is nyalom egy kicsit az alsóajkam.
– Na ez izgató. Hallani, hogy ilyenekről beszélsz és közben úgy nézel rám, mint aki már most elképzeli, hogy előtte terpesztek... – Felszusszanok. – De egyszerűen csak egy kép a farkadról? Nah. Legfeljebb ha küldesz mellé hangfelvételt némi dirty talkkal. Ha kép, akkor inkább csípőtől felfelé küldj magadról, na attól határozottan beindulnék, de nem a farkad látványától – ábrándítom ki véglegesen. Előbb-utóbb kénytelen lesz elfogadni, hogy nem működik egyformán az agyunk. Azért mivel biztosított róla, hogy ő elkezdene képzelegni a látványtól, hát adok neki, mire akkorát sóz a fenekemre, hogy annak tutira nyoma marad, de nem bánom. Cserébe nem megyek bele rögtön a hazavárási preferenciáiba, és csak mosolygok, amikor morgolódni kezd. Azért mielőtt elmenne, kapok tőle egy olyan csókot, amitől zseléssé válnak a térdeim, és még az egyértelmű elégedettsége sem tud ebből kiábrándítani, sőt. Legyen csak elégedett, így már én is pláne várom, hogy hazajöjjön.
Míg David távol van, én is lefoglalom magam, de amint meghallom, hogy a zárral matat, már megyek is kíváncsian az ajtó felé. Megint úgy jön be, mint egy málhás szamár, és én ismét jót mosolygok az "elég kettő" válaszon, aztán elveszem a felém nyújtott zacskót. Olyan nehéz, hogy azt hiszem, ez az élelmiszeres zacsi lesz, de belepillantva látom, hogy nem, szóval a kanapéra teszem le és elkezdem nagyjából áttúrni... de mintha felvásárolt volna mindent, amit talált. Szóvá is teszem a dolgot, mire nagyjából felvázolja a történteket, aztán közli, hogy használati utasítást ne várjak tőle, mire felnevetek.
– Ne aggódj, nem gondoltam, hogy beültél volna egy sminkes tanfolyamra is gyorsan – rázom meg a fejem vigyorogva. Mivel ő közben azzal a papírzacskóval indul meg a háló felé, kissé hátradőlve figyelem, mit csinál, de persze olyan magasra teszi, ahová még ő is nyújtózkodik, így csak megforgatom a szemeimet és inkább visszabújok a magam zacskójába. Mondjuk így nem egyszerű átválogatni rendesen a dolgokat, szóval inkább fogom a zacskót, bevonulok vele a fürdőbe, ahová egyébként már bekészítettem valamit, és magamra is zárom az ajtót – majd később megköszöni.
Hosszú ideig vagyok bent, biztosan eltelik majdnem egy óra, mert közel húsz percig tart csak az, mire egyáltalán ki- és elpakolok mindent, és utána még rendesen össze is kell készülnöm. Kicsit csalóka a dolog, amikor végül előjövök, mert több ruha van rajtam, mint eddig – most már felhúztam egy cicanadrágot is –, viszont a hajam fel van tűzve és ki is vagyok sminkelve. A ruhák alatt megbúvó meglepetést pedig majd megtalálja, ha akarja. Én addig is könnyed természetességgel sétálok be a konyhába, hogy elkezdjem összeválogatni a hozzávalókat a burritojához, aztán nekiálljak megcsinálni a kaját.
– Egyébként megrendeltem az ugrálóvárat, majd szólok, ha szállítják – mondom közben, visszautalva a jelenetre, amit még a fürdőbe vonulásom előtt láttam közte és Chad között. Nem mintha ez megoldás lenne, ugye, de majd meglátja ő is.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyHétf. Nov. 13 2023, 10:19
Shay & David

Claws
Is it love or obsession?
Does it all turn to pain?
Is it power possession?
Is it always the same?
Am I tripping on acid?
I want you like a drug
Am I crazy for calling it love?


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Shay - miután jót röhögött - olyan határozottan és tudományosan magyarázza el nekem, hogy a farkunk látványa nem indítja be őket, mintha náluk nem létezne a Pavlovi reflex. Közelebb is hajolok hozzá, meglehetősen kihívó pillantással meredve a szemébe.
- Azt akarod mondani, hogy a látványa nem hoz fel olyan emlékeket, amitől benedvesednél? - húzom fel kissé a szemöldököm. Épp most keféltem szét az agyát, csikartam ki belőle sikoltást és azt mondja nekem, hogy nem indítaná be a látvány, ahogy rá várakozóan mered az, amivel kicsaltam belőle ezeket a hangokat? Doubt. Nagyon kétlem.
- Én ki tudnám verni egy képre, ahogy terpesztesz. De nem a látványra, hanem arra, amit elképzelek, hogy mit csinálnék veled. - csak nem gondolja, hogy mi pusztán egy cickó látványára rántunk rá? Nem, elképzeljük, hogy bele fúrjuk az arcunkat a hatalmas dudákba és - ahogy ő is tette - sikoltoznak alattunk. Egy kép csak megeleveníti ezt a képzelgést, segít rajta. Én ezt viszont nem magyarázom el neki olyan tudományosan, mint ő tette, mert a végén megrendel postán 100 csupasz képet magáról és kitapétázza vele a lakást, nehogy nyugtom legyen. Utána jól rá is verek a fenekére, amit úgy mutogat, mintha nem most szálltam volna le róla 20 perce, és miután kérdezi, hogy várjon, hiába mondom el neki, azt mondja, azt csak akkor, mikor mindene meg van hozzá. Morgok valamit az igazságtalanságról, meg hogy akkor mi a tökömnek kérdezi, de közben nem csak szavakba öntöm, mennyire nehezményezem, hogy nem meztelenül járkál, a kezemet azonban elhessegeti. Nem baj, majd akkor leveszem róla, ha haza jöttem. Egy idő után csak megunja, hogy folyton fel kell öltöznie! A búcsúzkodásra is kitérek, de közlöm, hogy arra nincs szükség aztán már adok is neki egy olyan csókot, amitől látom ködösülni a szemeit. Csak hogy ne csak én akarjak visszajönni, de ő is várjon, aztán megyek is.

Megjárok a hadak útját, mire visszaérek megint úgy érzem magam, mint egy málhás szamár. Előre kéne tervezni a kajánkat és megrendelni egy hétre előre minden élelmiszert, mert kezd az agyamra menni a folyamatos vásárlás. Vagy majd élünk hot dogon. Veszek egy kiló virslit, meg egy csomó hot dog bunt, aztán agyeszbugyesz. Belépve az ajtón jön is a maga kis vicceivel, mire felmordulok.
- Az kéne még! Elég kettő... - mormogom az orrom alatt. Oda adom neki az öt kilós drogériás zacskót, mert úgy is erre várt, aztán a többivel a konyhába megyek. A kanapéra viszi a cuccot és aztán olyan meglepetten néz fel rám, mint aki nem néz ki belőlem ilyet.
- Ha abban a zacskóban elfér, akkor nem kell neki külön terem. Amúgy meg nem akartam, hogy hiányozzon valami. Egyébként meg csak megkértem az eladót, hogy azt pakoljon be a kosárba, amit ő is használ. Fingom sincs, mi micsoda, mire kell, hogyan kell, szóval innentől kezdve csak az eredményt akarom látni! - nézek rá jelentőség teljesen, miközben felkapom a 18+ zacskót és a hálórészen a legmagasabb polcra felteszem a szekrényben. Nem mintha nem tudna felmászni érte, ha akarna, de legalább nem tud egyszerűen bele nézni. Ezután visszamegyek a konyhába, hogy kipakoljam a zacskóból a kajához kellő dolgokat ... Chad asszisztálásával természetesen, mert már meg is érezte a marhahús illatát.
- Enyém. - morgok rá megint, ő pedig sértetten rám néz.
- Enyém! - ismétlem meg határozottabban és arrébb is tolom a fenekét a pulton, hogy távolabb legyen a zacskótól.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 Cube
What if... | David & Shayana - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 EmptyVas. Nov. 12 2023, 23:52


I’d go to the places where your broken heart is
If the waves are trying to take you under
Well they’re gonna have to take me too

Nem kapok választ a kérdésemre, helyette csak amolyan majd meglátod módon mosolyog az orra alatt, amitől halkan felsóhajtok, de nem erőltetek. Akkor majd meglátom. Inkább tovább legeltetem rajta a szemeimet, aztán a gyanakvó kérdését azzal hárítom el, hogy elmondom neki az igazat: kedvem lenne újrakezdeni az egészet, amit eddig csináltunk, és akkor még ennél is később indulna el, mire olyan választ kapok, hogy először a szemeimet forgatom, aztán meg felröhögök, mert elképzelem. Félreteszem a laptopot és feltornázom magam az ágyról.
– Hadd áruljak el neked egy titkot, David! – kezdek bele nagyon tudományosan. – Akármennyire is hiszitek, valójában egyetlen nő sem izgul a dickpicekre. Nem a látványt szeretjük a farkatokban, hanem azt, amit csináltok vele – avatom be az univerzum férfiak számára talán leghatalmasabb rejtélyébe. Sosem értettem ezt az álló farkakról képeket küldözgetős mítoszt, mert inkább visszataszító, mint olyasmi, amitől egy nő begerjedne, mégis minden fickó úgy küldözgeti őket, mintha az lenne az ultimate nedvesítő. Azt mondjuk tudom, hogy ők máshogy működnek, szóval ha már itt vagyunk, én megmutatom neki, hogy mim van, és persze érzem is magamon azt a jól ismert tekintetet. Aztán meg a tenyerét. Felszisszenek, és tudom, hogy ott fog maradni a tenyere nyoma, de attól még tovább mosolygok, mert a tervem bejött. Inkább azt kérdezem meg, hogyan várjam majd haza, ha egyáltalán vannak ilyen előírások, és amikor felemlegeti azt a bizonyos első visszavárást, újabb ártatlan mosolyt villantok felé.
– Majd akkor kapsz előadásokat, ha meglesz hozzá minden eszközöm – célzok a vásárlása egyik céljára. A szettek akkor ütnek majd igazán nagyot, ha teljes puccba tudom vágni magam hozzá és fogadni mernék, hogy ha füstös szemekkel és rúzsozott ajkakkal várnám meztelenül az ágyban fekve, nagyobb hatása lenne, mintha "csak" meztelen lennék. Közben persze úgy csípi az ujjai közé a pólót, mintha most is pucérnak kellene nekem, mire elhessegetem magamtól a kezét, mert azért a lófasznak is van vége – örüljön, hogy a póló alatt nincs semmi, nem fogok meztelenül flangálni egész nap. Búcsúzni persze nem szeret, és már forgatnám is a szemeimet – megint –, de mielőtt megtehetném, az ujjai belemarnak a hajamba, és ahogy hátrafeszíti a fejem, már hajol is az ajkaimra. Halkan az ajkai közé nyögök, ahogy mélyen és birtoklóan megcsókol, kezeimet köré fonom, ujjaimmal belekapaszkodok a pólójába és közelebb húzom, hogy minden szempontból kiélvezhessem a szenvedélyes érintést. A lábaim elzsibbadnak, és mire elenged, kissé már hasonló zsibbadtsággal pislogok rá, de az ajkaimra kiül egy álmodozó mosoly.
– Bőven megteszi – dorombolom. Még ha nem is hívjuk búcsúnak, ilyeneket bátran osztogathat majd. Persze tényleg nem búcsúzik el, de nem is baj, hagyom menni, és már egészen természetesnek veszem a zár kattanását.
Tényleg eltelik pár óra, szóval addig is én magam is letusolok, utána pedig lekötöm magam. Elpakolom a konyhában a megszáradt edényeket. Híreket böngészek. Bekapcsolom a CNN-t és míg nézem a legfrissebb híradásokat, az ölemben szundító Chadet simogatom és dögönyözöm. Egy kicsit, felületesen én magam is szundítok egy tíz-tizenöt percet összebújva vele a kanapén. Nézegetek kifelé az ablakon és gondolkozom. Amikor meghallom a zár nyitódását, elindulok az ajtó felé, amin aztán David megint úgy esik be, ahogy már láttam párszor: tele kézzel.
– Gondolom nem macska – jegyzem meg vidáman, de azért odalépek hozzá és elveszek tőle néhány zacskót, ha odaad valamit. Ha élelmiszeres zacskót kapok, a konyhába viszem és el is kezdem elpakolni a dolgokat, ha a másikat, akkor a kanapéra teszem. Kiszúrok a kezében egy ismerős papírzacskót is – amit egyszer már kikapott a kezemből –, így már kezdem érteni, mire célzott a szenátornéval meg a meglepetésével. Úgy sejtem, abba továbbra sincs betekintésem, de az biztos, hogy a drogériás zacskóhoz előbb-utóbb eljutok, a szemöldököm pedig jó magasra fut.
– Felvásároltad az egész drogériát? – kérdezem, nagyjából áttúrva a dolgokat. Van itt minden alapozáshoz és szemsminkhez, akad rúzs, de még körömlakk és hajápolási cikkek is. – Ehhez külön tárolóhelyiséget kellett volna építened előbb! – rázom meg a fejem. Mondjuk tényleg nem tudom, hova fogok ennyi mindent elpakolni a fürdőben. Vagy úgy bárhol.
– Mit mondtál az eladónak? Karácsonyi ajándékot keresel a nővérednek, mert nem lehet elég korán kezdeni? – pillantok rá kíváncsian.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
What if... | David & Shayana
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» David & Shayana | our new chapter
» David & Shayana | the inevitable
» Shayana & David | Suprise after surprise
» Shayana & David | Family Picture
» Maybe Chernobil was not good not terrible, but this ... - Shayana&David

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ :: Alternatív játékok-
Ugrás: