New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

David & Shayana | the inevitable
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyVas. Dec. 17 2023, 15:25
Aviva & Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Végre kettesben össze tudunk bújni együtt egy kanapén. Napok óta nem tudtam úgy élvezni Viva társaságát, hogy csak ketten voltunk, így ennek most kifejezetten örülök és ki is élvezem.
- Holnap megtudjuk. Szerintem bőven elég, ha csak főzöl nekünk egy jóóóóóóóó nagy adag kaját, hozol nekünk jóóóóóóóó sok inni és attól miiindenki nagy erőre fog kapni és mindenki imádni fog téged ... de persze nem jobban, mint én, úgy senki nem imádhat! - bízom abban, hogy tudunk majd annyira haladni, hogy Vivának ne kelljen a mi ellátásunkon kívül másban segítenie. Ha már neki is kalapácsot kell ragadnia, az rég rossz, úgy gondolom.
Kicsit még élvezzük egyébként, hogy végre leereszthetünk, megnyugodhatunk, de aztán egy kellemes csók után megyünk is fürdeni. Megjegyzem, hogy egy meleg fürdő jól esne, mire Viva mindjárt pezsgőt bont az alkalomra, hogy nem kell langyosra, meg majdnem hidegre állítania a csapot, hanem melegben fürödhetünk. Halkan elnevetem magam rajta, mondom merre menjen, kapcsolom lefelé a lámpákat, miközben kézen fogva követem, aztán a fürdőben hamar tudtomra adja, hogy ő akar levetkőztetni, mire felemlegetem a Mary által felhozott kistesót és hogy mennyire lelkes. Ártatlan arcot vág, bár kicsit elpirul, mielőtt még kifejti, hogy nem is igazából a kistesó, mint annak létrehozása jár(t?) a fejében. Nem sokáig kell gondolkodnom, hogy múlt idő volt-e, mert a végén olyan éhesen néz végig rajtam, hogy majdnem kiráz tőle a hideg.
- Szóval szerinted is délceg legény vagyok? - kérdezem bazsalyogva. Ezután én vetkőztetem le őt, csak egy kicsit hosszabban, mert sokkal több ruha van rajta, de aztán csak bejutunk meztelenül a víz alá. Most gyorsabb vagyok nála, egy kellemes ölelés, szerelmes csók után én mosdatom meg őt először. Kiélvezem a győzelmemet, átdörgölöm és masszírozom az izmait, néha a megtisztított bőrre csókolok, aztán amikor végzek, mosolyogva nézek le rá és ölelem meg újra. Ezután én jövök, és én is kapok gyúrást és simogatást, de ezek sokkal... forróbb érintések, egy idő után nem is tudom eldönteni, hogy ezektől, vagy a meleg víztől van melegem. Kiélvezem az utolsó masszírozásokat a hátamon, aztán az ösztönzésre megfordulok és Vivára mosolygok, de már hajolok is le hozzá, ahogy magához húz egy csókra. Egy csókra, amiben semmi ártatlanság sincs, sőt. Halkan szusszanva simítok a derekára a kezeimmel és húznám magamhoz, de nem tudom túl közel tartani, mert egy keze kettőnk közé áll. Illetve simul. Lefelé. A csókba sóhajtok, amikor az ujjai az ágyékomat érintik, aztán élvezettel szisszenek fel, ahogy rám markol. Lepillantok az éhes szemeibe, arra az egy szóra pedig felsóhajtok.
- Ez a második kedvenc szavam. - suttogom, miközben már fordulok is vele a falhoz, hogy annak nyomva kapjak újra az ajkáért és csókoljam hevesen. Azóta, megőrülök egy ilyen alkalomért, hogy az első safehouseban az ölembe ülve felizgatott. Most kihasználom az időt és az esélyt és azt, hogy külön szobában vagyunk Yanával. Hamarosan már magam köré igazítom mindkét lábát, aztán a fenekénél tartva őt szögelem fel a csempére.

Harapás és karmolás nyomokkal gyarapodva lépek ki a zuhanyfülkéből, aztán miután megtörülköztünk és szárítottuk a hajunkat, megyünk aludni. Hamarosan már kapcsolom lefelé a lámpát és bújunk egymáshoz, de Viva vallomására én is halkan elnevetem magamat.
- Én csak arra emlékszem, hogy azt ismételgetted, hogy "fuck yes". - somolygok az orrom alatt, aztán ahogy felkönyököl felmosolygok rá. Viszonzom a csókot, majd ahogy hozzám bújik, megölelem és az illatos hajába fúrom az arcomat.
- Jó éjt. Szeretlek. - motyogom halkan, ugyan is így, hogy jól lakott vagyok minden értelemben és kifárasztott is, nem nehéz ebben a kellemes pózban elaludni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptySzomb. Dec. 16 2023, 23:00
+18
Amilyen elkeserítően indult a nap a lakhatatlannak minősített házzal, olyan szépre ível fel a vége. Megismerkedünk Axel leendő munkaadóival, akik nem csak melegszívűek és barátságosak, de még a lakhatási problémánkat is megoldják nekünk, amiért nem tudunk elég hálásak lenni. Megvendégelnek minket vacsorára is, ahol bár akad néhány zavarbaejtő pillanat, ugyanolyan pozitívan zárul, mint ahogy kezdődött is. Miután mindent megköszöntünk és elbúcsúztunk, legalábbis az este erejéig, át is megyünk a kabinunkba, és végre én is megnézhetem magamnak – persze csak miután Yanát lefektettük végre az ágyába. Ezt követően már nekünk is van lehetőségünk lezuttyanni egy kicsit a kanapéra és csendesen összebújni. Én a kedvenc helyemre bújok, a karjai közé, az arcommal pedig egyenesen az illatos nyakába, ahova oda is csókolok, aztán halkan kuncogni kezdek, mert elképzelem Lucifert kutyakabátban. Mondjuk... ha ilyen hideg marad, lehet, hogy kelleni fog neki odakint, ő azért nem az a bundás fajta. Amikor azt mondja, igyekeznünk kell majd a ház felújításával, aprókat, de egyetértőn bólogatok. Én sem akarok visszaélni George és Mary kedvességével.
– Kíváncsi vagyok, milyen mesterembereknek mutat majd be George. Viszont én is szeretnék segíteni, amennyit csak tudok Yanától – teszem hozzá és ezúttal komolyan beszélek, nem (csak) a bepucsítva kalapálásról. Szerencsére nem vagyok az a fajta, akinek letörne a körme attól, ha fizikai munkát kell végeznie, és tényleg fontos lenne, hogy mielőbb rendbe tegyük a házat. Még akkor is, ha a gondolatától is elfáradok annak, hogy éjszaka sem mindig fogunk tudni aludni és nappal sem pihenünk majd többet. Mondjuk erről eszembe jut, hogy most nincs már más dolgunk, és végre a körülményeink sem mostohák, sőt, a körülményekhez képest fantasztikusak. Ezt szóvá is teszem, aztán felemelve a fejem gyönyörködök egy kicsit Axel mosolyában, mielőtt finoman megcsókolnám. A fürdő említésére ő is fellelkesül, amin halkan elnevetem magam.
– Végre melegre állíthatom a vizet! – lelkendezek, mint aki fontos mérföldkőhöz érkezett. Persze nem lesz majd annyira forró, mint én szeretném, mert akkor leolvadna a bőre a húsáról, de talán egy icipicit melegebb lehet, mint szokott lenni. Megfogom a kezét és már húzom is magammal, ami azért vicces, mert kettőnk közül ő tudja, merre kell menni, és én nem, de szóbeli instrukciókkal segít ezen. Ő közben a villanyokat kapcsolgatja le, én a bébiőrt markolom fel, aztán bevetjük magunkat a fürdőbe. Leteszem a bébiőrt, megnyitom a vizet, de már sietnem is kell, mielőtt még a férjem nélkülem vetkőzik le és nem hagy nekem feladatot. Még rám is vigyorog, aztán amikor megszólal, igyekszem ártatlan fejet vágni és nem zavarba jönni, ezzel elárulva, hogy tényleg így volt.
– Nem feltétlenül kell maga a kistesó ahhoz, hogy akár ahhoz is vezethető tevékenységekre vágyjak az én délceg legényemmel vágom ki magam egy megjegyzéssel, ami mellesleg még csak nem is hazugság. Alaposan végig is mérem a lecsupaszított alakját, úgy nézve meg magamnak a testét, mint aki tényleg kezd éhes lenni – és közben tényleg kezdek éhes lenni. Azért hagyom neki, hogy ő is levetkőztessen, bár lényegesen több dolga van, mert rajtam háromszor annyi réteg ruha van, mint rajta. Mire a végére ér, úgy is tesz, mint akit alaposan kifárasztott ma a munka, de én csak vigyorgok és vállat vonok. Ő is tudja, hogy fagyosseggű vagyok. A zuhany alá lépve mondjuk már nincs okom panaszra, mert a víz is kellemesen meleg, és ráadásként a kedvenc helyemen találom magam a vízsugár alatt: Axel ölelésében. Mosolyogva viszonzom a szoros ölelést, arcomat a mellkasára fektetem és még a szemem is lehunyom, hogy méltón ki tudjam élvezni ezeket a pillanatokat. Csak akkor emelem fel a fejem, amikor ő is megmoccan, és bár nem engedjük el egymást, a tekintetünk találkozik. Arra az egyetlen, egyszerű, de mégis a világot jelentő szóra szétárad a melegség a mellkasomban, mint mindig, ajkaim pedig szerelmes mosolyra görbülnek.
– Én is szeretlek – suttogom, egyik kezemet felsimítva a mellkasán az arcára. Már ahogy az ajkaimra pillant, tudom, hogy meg fog mozdulni, és én is lábujjhegyre állok, hogy félúton találkozhassunk arra az édes csókra. Ujjaimat hátrébb simítom a tarkójára, még szorosabban ölelem magamhoz, és olyan hosszan élvezem ki az ajkait, amilyen hosszan csak engedi. Márpedig szerencsére ő sem húzódik el egyhamar... Utána még összemosolygok vele, de aztán már kuncognom kell, mert olyan diadalittas tekintettel markolja meg a tusfürdőmet, mintha legyőzött volna valamilyen versenyben. Eszemben sincs mondjuk ellenkezni, örömmel hagyom, hogy elkezdjen megmosdatni, és ez még csak nem is sima mosdatás lesz. Kapok egy finom masszázst is, amit lehunyt szemekkel, a legjobb pontokon elégedett kis sóhajokkal élvezek. Az apró, finom csókokra minduntalan megborzongok, és amikor a kényeztetés befejeztével ismét egy szoros ölelést kapok, szinte a karjai közé olvadok. Elégedett hümmögéssel ölelem én is magamhoz, kiélvezve az ölelést, aztán somolyogva pillantok fel rá a szemem sarkából.
– Ez mindenképp jutalmazást kíván – szólalok meg. Nem viszonzást mondtam, de hogy ez feltűnik-e neki, az csak rajta áll. Magam is a tusfürdőjéért nyúlok, én azonban kevésbé vagyok visszafogott, ahogy nekiállok megfürdetni őt. Tőlem is kap masszázst, viszont azon kívül sem parancsolok megálljt a felfedező ujjaimnak és tenyereimnek; pont úgy járom be a teste minden pontját, mintha valami éhes ragadozó így fedezné fel a prédáját. Kár is lenne tagadnom, hogy a zuhany kezdetén felvetett gondolatok tovább gyűrűznek; egy ponton a bébiőrre pillantok a zuhanyfüggöny résén keresztül, de emlékezve, milyen mélyen alszik Yana... Megnyalom az ajkaimat, és miután leöblítettem Axel hátáról a habot, szembe fordítom magammal, és ugyanezzel a mozdulattal lábujjhegyre is állok. A csók, amivel az ajkaira forrok, ezúttal kevésbé finom, mint inkább éhes, mint a tekintetem volt, de egyben kvázi fedezéket is kínálok neki, ugyanis az a kezem, amit nem a tarkójára vezettem, hogy magamhoz vonjam a fejét, már a hasa alján simít lefelé. Megvárom, hogy a csók esetleg elnyelje a torkán felszökő sóhajt vagy nyögést, csak azután fejezem ki szavakkal is, amit az előbb az ujjaimmal, amikor rámarkoltam.
– Kívánlak – suttogom az ajkaira forrón, vágyakozó szemekkel pillantva az övéibe. Megadom ugyan neki a kihátrálás lehetőségét, de őszintén szólva nem úgy ismerem, mint aki élne ezzel... és ha az ő szemei is csak az én gondolataimat tükrözik vissza, már meg is teszem azt a maradék fél lépést hátrafelé, hogy a hátam a hideg csempének ütközzön, szemből pedig Axel forró teste takarhasson be, ahogy újabb csókba gabalyodunk. Forró lélegzetünk a vízből keletkező gőzzel keveredik el, és nem kell sok idő, hogy a csípője mellé húzott egyik lábamhoz a másikat is csatlakoztassa, lélegzetünk pedig zihálássá fokozódjon. Talán a helyszín is kifizetődik, mert nincs ágy, ami a falnak ütközzön, és a testünk is csak annyira ütközik egymásnak így, amit még valamennyire elnyom a víz zubogása. Az ajkait szinte el sem engedem, hogy ne kelljen aggódnom a nyögések miatt, amikor pedig már nem bírjuk szusszal, ismét a vállára harapva fojtom el a hangokat, ugyanis még mindig őrjítő magamban érezni. Mindig is az volt, de így, hogy csak ritkábban van alkalmunk egymásnak esni, minden kiéleződik.
Még így is sikerül időben bezuhannunk az ágyba. Tisztán, kellemesen felmelegedve, már szárazon... és kisimultan. Mindkettőnk arcán elégedett kis mosoly ül, mert sikerült úgy kiviteleznünk mindent, hogy Yana nem ébredt fel közben, pedig igazán méltón kiélveztük egymást. A bébiőr már az éjjeliszekrényen pihen, és ahogy Axel lekapcsolja a lámpát, én már bújok is az ölelésébe. Érzem, hogy ha akarnék, rá tudnék még mászni, és tudom, hogy ha csak rajta múlna, akár hajnalig le sem szállnánk egymásról, de most elégedett vagyok, boldog, és beérem ennyivel. Kijár már nekünk a pihenés is, és nem lehet okunk panaszra.
– Nem emlékszem, milyen nevet nyögtem – vallom be, ahogy hirtelen eszembe jut, de csak halkan nevetek, mert nem is ez a fontos. Felemelem a fejem és lopok egy puha jóéjt-csókot Axel puha ajkairól.
– Jó éjt – mosolygok rá szerelmesen, aztán visszafészkelem magam az ölelésébe, hogy hozzá bújva, elégedetten merülhessek mély álomba.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptySzomb. Dec. 16 2023, 21:41
Aviva & Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Tudom, hogy nehéz elfogadnia, de el kell fogadnia, hogy egyébként egyik sem rajta múlott. Se az, hogy én bele szerettem, se az, hogy  Yana a világra jött. Engem nem tudott volna lerázni magáról, Yana létezéséről pedig mindketten tehetünk, ahogy arról is, hogy bele vágtunk és nem szakítottuk meg a terhességet. Én egyik döntést sem bánom, még akkor se, ha keveset alszunk, akkor se, ha sokat kell dolgoznom, akkor se, ha kevesebb időnk marad kettőnkre. Tudom, hogy habár néha lelkiismeret furdalása van, ő se változtatna ezeken, amikor pedig felnéz rám, mindent kiolvasok a szemeiből és abból az egyszerű, de sokat jelentő szóból, amit mond.
- Én is téged. - döntöm a homlokom az övéhez, aztán egy apró csókot is adok neki.

Nemsokára már lent vagyunk, túl vagyunk egy vacsorán, egy jó beszélgetésen, zavarba ejtő kérdéseken, aztán én vásárolok, majd elpakolok, összeszedem a családot és már megyünk is az új-ideiglenes-otthonunk felé. Yana nyűgös, de hamar visszaalszik, amikor lefektetjük, Lucifer szinte a radiátor elé fekszik, mi pedig szusszanunk egy nagyot Vivával a kanapén. Átkarolva húzom magamhoz, ahogy hozzám fészkeli magát, megmosolygom, ahogy a nyakamhoz bújtatja az arcát. A csókra, meg a szuszogására is kellemesen megborzongok, de közben azért viccet csinálok abból, hogy itt nehézkes a közlekedés, főleg nekik.
- Majd veszek neki kutyakabátot. - mosolygok, mert egyébként arra lehet tényleg szüksége lesz, ha kint akar majd rohangálni. Viva suttogására aprót bólintok, kinyitva a szemem a fali lámpát kezdem bámulni, meg annak a sárga fényét.
- Igen. De azért igyekszem majd azzal a házzal is, mert tavasztól, nyártól már jobb lenne nem útban lenni. - nem akarok George-éknak gondot okozni a jelenlétünkkel, tudom, hogy ez a ház is a bevételi forrásukhoz tartozik és többet fizetnek az ide érkezők, mint mi ketten, szóval nem akarok visszaélni a helyzetünkkel. Viva kérdésére lepillantok rá a szemem sarkából egy kis somolygással.
- Úgy tűnik. - válaszolom és ahogy felnéz rám, rá pillantok. Mosolyogva figyelem a fáradt barna szemeket, a tenyerébe hajtom a fejem, viszonzom a csókot, aztán szusszanok egyet a fürdőt emlegetve.
- Az jól fog esni, kiolvad a lábujjam! - kelek fel a kanapéról. Azért segítek neki eljutni a fürdőbe a kezét fogva, mondom neki hogy merre forduljon, út közben lekapcsolom a lámpát magunk után, ő pedig hozza a bébiőrt. A fürdőben is kellemes meleg van, a törülközőszárítók be vannak kapcsolva, az azokra tett törülközőket pedig már kellemesen felmelegítette. Én már leveszem magamról a pulóvert, de amint el van helyezve a bébiőr, Viva már csatlakozik is, hogy kisegítsen minden másból, mire elfojtok egy széles vigyort.
- Olyan lelkes vagy, mint aki komolyan elgondolkodott azon a kistesón. - somolygok az orrom alatt, segítve neki a nadrág lehúzásában, de aztán jön az én köröm. Kicsit sem leplezem, hogy jól esik megszabadítani őt a több tucat rétegtől, amit magára aggatott. Pulcsi, polár póló, vékony póló, melltartó, farmer, polár harisnya, zokni, bugyi... Csak őt levetkőztetni egy egésznapos munka. Mikor végre sikerül, játékosan nagyot szusszanok, mint aki 8 órája kemény fizikai melót végzett volna. Vigyorogva sétálok vele a zuhany alá, ami már kellemes meleg, de aztán nem bírom ki, hogy ne öleljem magamhoz szorosan és csak élvezzem, hogy a meleg vízben hozzám simul a meleg teste, a leheletét pedig ismét magamon érzem.
- Szeretlek. - suttogom lepillantva rá, aztán egy mosoly után lehajolok, hogy kicsit hosszabban is kiélvezzem az ajkait, mert arra az elmúlt jó pár órában nem volt lehetőségem. Utána már nyúlok is a neki vett tusfürdőért, hogy megfürdessem - ezúttal én kezdem, háhá - és ha hagyja, akkor most én is finoman, de határozottan átnyomkodom a vállait, hogy a mai feszültség maradéka is eltávozzon belőle. Néha csókot hintek a vizes, megmosott bőrére a vállain, nyakán, kezein, aztán egy újabb szoros öleléssel zárom a kényeztetőkúrát.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptySzomb. Dec. 16 2023, 19:14
Nem is ő lenne, ha Axel nem venné észre rajtam a kimondatlan gondolataimat is. Amikor azt mondja, nem az én hibám, csak egy nehéz sóhajt hallatok, ő azonban folytatja... és tudom, hogy minden szava igaz. Ettől persze nem lesz könnyebb a tudat, hogy először őt és most már a lányunkat is veszélynek teszem ki a puszta létezésemmel, de attól ez nem fog megváltozni, hogy emésztem magam rajta. Ismét sóhajtok egyet, azután viszont felemelem a fejem és megkeresem tekintetemmel azokat a tiszta kék szemeket. Felidézem azt a bizonyos pillanatot, amikor az ugyanilyen kék óceán vett körül minket, és lényegében eldőlt, hogy soha többé nem kell egyedül lennem, és ez egy apró, de annál érzelmesebb mosolyt csal az ajkaimra.
– Szeretlek – suttogom magunk közé válasz helyett, mintha csak egy újabb vallomással akarnám megismételni azokat az első pillanatokat és ezzel egyben elmondani azt is: igazad van. Miután megbeszéljük, hogy most már egyébként minden rendben van, a korábbi kétségbeesés tekintetében is, abban is megegyezünk, hogy ha már ilyen jól sikerült az összeismerkedés Maryékkel, én is igyekszem majd a magam módján és lehetőségeim szerint beintegrálódni és tovább barátkozni. Axel szélesen mosolyog, és a tudat, hogy ezzel őt is boldoggá teszem, csak tovább növeli az elszántságomat.
Miután Yana elalszik etetés közben, le is megyünk, hogy le tudjam fektetni a kanapéra, aztán mi is ehessünk. George felszólítására le is ülünk mindannyian, kapunk egy tippet és néhány kérdést, aztán én már éppen elkalandoznék egy kicsit a délceg férjem miatt... de hirtelen rajtam lenne a sor, hogy asztali áldást mondjak. Ez sajnos még az inkognitómba sem illik bele, így némi zavarral, de passzolnom kell, és Axel ment meg a helyzetből. Már csak ezért is hálásan, finoman megszorítom egy kicsit a kezét, amikor megfogja az enyémet, aztán az ámenbe és a jó étvágyat kívánásba már én is becsatlakozom. Csakugyan jó étvággyal kezdünk enni, mert a ragu nagyon finom. Axel meg is dicséri, és amikor Mary hozzáteszi, hogy az én kezem is benne volt a dologban, a reakcióján somolyogni kezdek, de nem mondok semmit. Nekem elég az egy tányér és cseppet sem csodálkozom, hogy Axel repetázik, sőt... biztos vagyok benne, hogy a harmadik tányér csak azért nem kerül a gyomrába, mert nem akar visszaélni a vendégszeretettel. Evés után segítek kivinni a tányérokat és az asztalra tenni a süteményt, kiosztani a teákat, kávét George-nak, és vizet nekem. Csakhogy amikor visszaülve beleinnék abba a bizonyos vízbe, ismételten kapunk egy kérdést, ezúttal olyat, amitől majdnem félre is nyelek. Sikerül mindkettőnket zavarba hoznia, azt hiszem, többszörösen is, hiszen az igazság az, hogy Yanát sem terveztük... jól teszem viszont, hogy Axelre bízom a válasz kifejtését, mert olyan összeszedetten és intelligensen vezeti végig az érett apa és családfő gondolatmenetét, hogy akaratlanul is büszke, szerelmes mosolyt varázsol vele az arcomra. Megfogom a kezét és finoman megszorítom, még mindig azzal a mosollyal, Mary viszont csak legyint, mert szerinte mindent is meg lehet oldani, csak akarni kell.
– Azért még alaposan bele kell szoknunk a szülői létbe, mielőtt elkezdünk kistesón gondolkozni – mosolyodom el. Nem mintha Mary szavai nyomán ne tudnám elképzelni, hogy ne csak Yana lógjon az apja karján, hanem még valaki. Mondjuk egy kékszemű kisfiú, aki tiszta apja, hogy én újra szerelmes lehessek... A falióra jelzésére kizökkenek a képzelgésből és pislogok néhányat. A szemem sarkából látom, hogy Mary mindentudóan mosolyog rám, ezért inkább belekortyolok a vizembe, míg Axel magára nem tereli a figyelmem a szavaival.
– Persze, menj csak – mosolygok rá, aztán viszonzom az apró csókot is, amit kapok. Miután elment, mi az asztalnál maradunk, hogy ne zavarjuk meg Yanát, és tovább beszélgetünk. George hamarosan kimenti magát a társalgás alól, mert valamit el kell intéznie odakint, így mi Maryvel a konyhába megyünk, ahol segítek neki a mosogatással, míg ő elpakol. A konyhaablakból látom, amikor Axel visszaér a RAM-mel, de még nem sietek, mert tovább megy a ház mellett, valószínűleg kipakolni. Befejezem a mosogatást, csak azután szedem össze Yana overallját, hogy aztán óvatosan elkezdjem felöltöztetni. Persze nem örül a zavarásnak, nyűgösen nyöszörög és dörzsölgeti a szemeit, próbálja eltolni a kezem az aprócska ujjaival, hátha akkor majd hagyom aludni. Halkan suttogva nyugtatgatom, és éppen akkor sikerül felöltöztetni, amikor Axel visszaér, így ő ölbe is tudja venni a morcos királylányunkat. Én is felöltözök, aztán búcsút veszünk Marytől és a közben szintén visszatért George-tól, nem feledkezve meg a sűrű hálálkodásról sem. Az is biztos, hogy a holnap hamar fog kezdődni, de ehhez azt hiszem jobb lesz hozzá is szokni.
Kocsival megyünk a kabinhoz, ami egyébként kívülről egy aranyos, hívogató kis házikónak tűnik. Odabent kellemes meleg fogad minket, amit Lucifer is látványosan élvez, miközben elindul körbejárni mindent. Mi váltásban vesszük le a kabátunkat és vetkőztetjük le Yanát is a meleg holmikból, aztán én követem Axelt és a vállára dőlt hercegnőnket a gyerekszobának kinevezett helyiségbe. Mosolyogva nézek körbe itt is, aztán pedig ellágyuló mosollyal figyelem, ahogy lefektetni a lányunkat az ágyába és betakarja. Yana már alszik is, úgyhogy halkan távozunk a szobából, és mivel Axel már mindent megcsinált, nincs más dolgunk, mint kicsit lepihenni a kanapén, végre nyugalomban és csak kettesben. Megkedveltem Maryéket, de a férjemmel töltött időt semmi nem tudja überelni. A szavaira mosolyogva bólintok, bár erősen kétlem, hogy pont ő ne gondolt volna mindenre. A szánhúzáson aztán halkan elnevetem magam, miközben odabújok hozzá.
– Legalább nem fázna odakint – mosolygok bele a nyakába, miközben odafúrom az arcomat, hogy magamba szívhassam az illatát. Átölelem, a puha bőrre csókolok, aztán lehunyt szemekkel szusszanok egy nagyot. Egy nagyon nagyot.
– Örülök, hogy végül minden jól alakult – suttogom. Nem kell eltelnie csak talán fél percnek, hogy megérezzem magamon a végtelen fáradtságot is.
– Szóval azt mondod, ma végre nyugodtan és időben mehetünk aludni...? – kezdek aztán újra somolyogni. Ránk férne már a pihenés, egyébként is, de úgy, hogy holnap neki hatkor már indulásra készen kell állnia, pláne. Felemelem a fejem, mosolyogva simogatom meg az arcát, és ha rajta is ugyanazt a fáradtságot látom, magamhoz vonom egy puha csókra, mielőtt felkelnék a kanapéról.
– Menjünk fürdeni! – adom ki a parancsot, a kezemet nyújtva felé. Ha hagyja magát, magammal vonom a fürdőbe – miután megtaláltam azt –, út közben felmarkolva a bébiőrt is. Utóbbit a mosdókagyló szélére állítom, hogy halljuk, ha szükség van ránk, aztán megnyitom a vizet a zuhanyban és elégedetten állapítom meg, hogy ugyan csak függönnyel van leválasztva, maga a zuhanykabin elég széles két embernek. Nincs is más dolgom, mint somolyogva a férjem elé lépni, hogy kisegítsem őt a ruháiból, aztán vagy hagyni, hogy viszonozza a szívességet, vagy magam is levetkőzni és követni őt a zuhany alá.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptySzomb. Dec. 16 2023, 16:08
Aviva & Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


- Nem a te hibád. - mondom halkan, amikor látom, hogy bűntudatosan nézi Yanát a riadalmat emlegetve.
- Nem élhetsz magányosan egy sötét lyukban csak azért, hogy mindenki mást biztonságban tudhass. Tudtuk, hogy milyen veszélyei vannak az egésznek, egészen onnantól kezdve, hogy szerelmet vallottunk egymásnak és ezzel egymáshoz kötöttük magunkat. -  utalok vissza még a kezdeti időszakra suttogva. Már akkor tudtuk, hogyha én vele maradok, akkor veszélybe kerülök, én pedig vállaltam ezt, amikor pedig családot kezdtünk, akkor ezt a veszélyt ugyan úgy bele kalkuláltuk, meg azt is, hogy Yanára is vigyáznunk kell, nem csak magunkra és egymásra. Mondhatnám ezt Luciferre is, de Luci azért nagyjából képes magát megvédeni, míg Yana teljes mértékben tehetetlen.
Amikor azt mondja, hogy nagyon szívesen besegítene Marynek a főzésben nem kifejezetten állásszerűen, pénzért, hanem az integrálódás és a barátság kialakítás jegyében, akkor szélesen és örömtelien elmosolyodok.
- Jól van, akkor csak jószomszédi módon. - bólintok mosolyogva, miután megértem az indokait. A hazugság kérdésére csak elmondom, hogy nincs más választásunk, ő pedig bele törődik, de ebben sincs más választásunk.
Miután Yana evett és szinte aludt, lemegyünk, hogy ott tudja folytatni a szundikálást, míg mi vacsorázunk. Megvárom, amíg Viva helyet foglal, csak azután ülök le én is és közben feljönnek a furcsa kérdések, először a horgászattal kapcsolatban - bár kiderül, hogy ez egyben munkarelációjú is -, Viva vigyorára csak somolygok, aztán megkérdik Vivát, mondana-e asztaliáldást. Szinte látom ráfagyni a vigyort az arcára, aztán rendesen zavarba jön és torok köszörülve bevallja, hogy ők sosem voltak vallásosak.
- Majd én mondok. - mentem ki gyorsan a figyelem alól. Mary bólint és a kezeit az ölébe teszi, George meg az asztallapra, én pedig megfogom Viva kezét.
- Édes Jézus légy vendégünk, áldd meg amit adtál nékünk. Amen. - az amenbe mind becsatlakoznak, aztán Mary jó étvágyat kíván, rá George is, majd én is.
- Jó étvágyat! - mondom, aztán már nem kell tovább lelkesíteni. Napok óta ez az első igazi vacsoránk, mert eddig csak mireliten éltünk, szóval a lelkesedés nem hiányzik a mozdulataimból. Meg is dicsérem pár falat után, de hamar kiderül, hogy Viva keze is benne van a dologban, mire rámosolygok.
- Ó vagy úgy. - azt azért nem mondom, hogy "ez mindent megmagyaráz", mert nem akarom Mary munkáját sem kisebbíteni. Végül Viva felhozza, hogy máskor is nagyon szívesen segít, sőt, Mary nem hogy nem nem utasítja el, már úgy mondja, hogy Yanának is találnak valami elfoglaltságot, mintha jó sok időt együtt akarna tölteni a lányokkal, ami jó. Én kétszer szedek a vacsorából, de a harmadikat már csak a desszert miatt is visszautasítom, meg azért is, mert a saját házamban szívesen játszok bélpoklost, de mást nem eszek ki a kamrájából, főleg úgy, hogy egyébként nem is vártak vendégeket. Úgy hogy visszafogott vagyok, de ezt csak Viva tudja még igazán. Kávét már nem kérek, mert már késő van hozzá, de egy kis teát elfogadok, aztán azt sem tudom épp miről volt szó - túl vagyunk már a nagyvárosi élet témáján, meg hogy miket dolgoztunk eddig -, mikor Mary hirtelen rákérdez, hogy akarunk-e még gyereket, én pedig zavartan elmosolyodom, Viva majdnem bele fullad az italába, George felnevet és próbál minket kihúzni a kérdés alól, Mary meg csak védekezik, hogy ő csak érdeklődik, nem azt akarja, hogy már most álljunk neki egy focicsapatnak.
- Azt hiszem, ez majd attól is függ, hogy milyenre tudjuk megcsinálni a házunkat. A városban szűkös volt a hely, ott egy gyerek még épp elfért. Itt igazából az a kérdés, hogy anyagilag belefér-e, miután felújítottuk a házat. Ha nem, Yana kárára nem vágnék bele egy újabb gyerekprojektbe csak azért, hogy legyen egy tesója. - mint szülők és nagyszülők ők is tudják, hogy egy gyerek vállalás nem olcsó. Kezdve a szüléssel, aztán ott van az etetés, ruháztatás, iskoláztatás, spórolás az egyetemre és mindez utána x2, és akkor még a magunk etetéséről, a számlákról, a ház felújításáról, benzinről, ruhákról nem is beszéltem. George úgy bólogat, mint aki pontosan érti - nyilván ő is családfői fejjel közelíti meg a dolgot -, Mary viszont legyint egyet.
- Az ember megold mindent, ha akar valamit! Én azért már most látom a lelki szemeim előtt, ahogy a két karodon lóg egy-egy csöpp kismajmóca, meg hogy kint futkároznak a réten a kutyákkal. - elmosolyodom, mert Mary láthatóan imádja a gyerekeket, de csak az ő kedvéért nem fogok még egybe bele vágni. Rámosolygok Vivára, aztán amikor a régies falióra dingdongol egyet, rá pillantok. Kezd késő lenni.
- Én még gyorsan elrohanok a boltba, mielőtt bezár és aztán a csomagokat is beviszem, meg a kiságyat. Meglesztek itt addig? - nézek Vivára kis mosollyal, aztán ha igent válaszol, kap egy rövid csókot, majd gyorsan felállok és már kapom is magamra a kabátot. Onnan is tudom, hogy rettentő hideg van kint, hogy Lucifer nem pattan fel azonnal, hogy velem jöjjön, hanem csak felemeli a fejét, de tovább őrzi Yanát.
- A kutya nem kell melléd? - kérdi George, mire rámosolygok.
- Ilyen rövid utakra nem szükséges. Gyors leszek! - búcsúzok, aztán már ott sem vagyok.

Majdnem zárórára jutok a boltba, ahol gyorsan összevásárlom, ami nekünk kellhet estére a fürdéshez, aztán reggelire. Lucifernek is veszek kaját, meg játékokat és tálakat, a végén pedig meg is telik zacskókkal a hátsóülés. Nem állok meg a főépületnél, csak elmegyek mellette, hogy egyből a Pathfinderhez hajtsak és gyorsan be is pakolok mindent. A zacskókat, a bőröndöket, a kiságyat - azt ki is nyitom és a takarót oda készítem Yana bőröndjéből -, aztán amikor mindennel megvagyok, megyek vissza a többiekhez, de már főleg csak azért, hogy felvegyem a lányokat és Lucifert. Nem akarom, hogy ebben a minuszban és hóban kézbe vigyük át Yanát, mert csúszás veszély, meg gyalog azaz öt perc is hosszú.
- Holnap hatra érted megyek. - mondja George, miközben megfogom a nyűgös, szemét dörzsölgető, de már beöltözött Yanát, hogy Viva is fel tudjon öltözni.
- Rendben. - bólintok kis mosollyal, mert hát nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen farmon később kezdődjön a munka. Amint Viva is meg van, még egyszer megköszönünk mindent a segítségtől a vacsoráig, elbúcsúzunk jó éjszakát kívánva, aztán már szállunk is a kocsiba. Erre a két percre nem vetkőztetjük le Yanát, mert utána úgy is ki kell venni, szóval kabátban ülünk be és szállunk ki. Beérve már nagyon jó meleg van, Lucifer meg is rázza magát aztán megy felderíteni a terepet, én pedig segítség és vetkőzés után megmutatom Vivának, hogy hol van a most gyerekszobára átkeresztelt szoba és kiságy. Már elő van készítve a bébiőr is, meg légzésfigyelő, minden, szóval csak letesszük Yanát az ágyába, aki aztán be is kapja az ujját, hogy cumizza és már alszik is tovább. Halkan kisétálunk, én pedig fáradtan sóhajtok egyet, ahogy egy kicsit a kanapéra leülök a nappaliban, csak hogy kifújjam magamat.
- Majd nézz körbe holnap, hogy hiányzik-e valami, mert akkor elmegyek megvenni munka után. - mosolygok rá.
- Mondjuk egy szán simán jöhetne és akkor Lucifert átavanzsálnánk szánhúzóra, úgy mehetnétek át Maryékhez. - vigyorgok rá kicsit, és ha mellém ül, átkarolom és a fejére hajtva behunyom a szememet.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyPént. Dec. 15 2023, 23:30
Nem tudok másra gondolni, mint hogy a sors bár néha alaposan seggbe rúg minket, közben valahogy mégis próbálja támogatni az utunkat. Az imént még kétségbe voltam esve és azt sem tudtuk, lesz-e hol töltenünk az éjszakát, most pedig már gazdagabbak lettünk két ismeretséggel – Axel szempontjából nagy jelentőségégűekkel –, és még a lakhatásunk is megoldódott, ameddig szükséges. Hálás vagyok és megkönnyebbültem. Ezt érzem akkor is, amikor Marynek segítek a vacsorát elkészíteni és akkor is, amikor később Axel csatlakozik Yanához és hozzám a kisszobában. Míg Yana tovább tömi a bendőjét, Axel meg is nyugtat, hogy ez a bizonyos Pathfinder nem valami lelakott tákolmány, hanem ténylegesen élhető és a családunk számára megfelelő kabin, amitől még boldogabbá válok. A lányunk nemsokára-alvásával kapcsolatban megjegyzem, hogy valószínűleg már kaja után ki fog dőlni, de a kanapén le tudjuk majd fektetni most is, Axel pedig már aggódik is, hogy tud-e majd nyugodtan aludni.
– Annyira azért nem leszünk hangosak – mosolygok rá megnyugtatóan. – Csak nem szeretném, ha idegen környezetben nélkülünk riadna fel. Épp elég riadalom érte mostanában – teszem hozzá egy halk sóhajjal, bűntudatosan nézve le Yana angyali kis arcára és megsimogatva a fejét. A bébiőr sincs nálunk és nem akarom, hogy Axelnek most azzal kelljen foglalkoznia, hogy előtúrja a csomagok közül. Ezután már egyébként is azt kérdezi, én jól vagyok-e, szóval őszintén megosztom vele, ami most bennem dúl – és ami már sokkal inkább pozitív is. Utána azt is hozzáteszem, hogy szívesen segítenék majd Marynek a teendőkben, de Axel felvetésére egyelőre egy kis mosollyal megrázom a fejem.
– Inkább a hála vezérelne, mint a fizetés lehetősége, szóval legfeljebb elfogadom, ha ők ajánlják fel – utasítom el annak a lehetőségét, hogy kvázi én kérjek tőlük újabb szívességet. – Yanának is jót tenne, ha emberek között lehetne, és nekem is könnyebb lenne beépülni a helyi kollektívába, ha nem csak otthon kuksolok – teszem hozzá, szinte reménykedve nézve fel Axelre, hogy ő is értékeli-e annyira a próbálkozásaimat, mint szeretném. Azért azt is megosztom vele, hogy nem esik jól a hazugság, most sem.
– Tudom – szusszanok fel, amikor kimondja az igazat, és a vállára hajtom a fejem. Élvezem az ölelését és Yanát figyelem; ők ketten a legfontosabbak és tudom, hogy erre kell koncentrálnom. Az igazság amúgy is rosszabb lenne Maryék szemében.
Miután Yana szó szerint belealszik az evésbe, hamarosan már hárman megyünk lefelé, hogy kényelembe helyezzem a királylányt és mi is ehessünk. Mary kérdésére mosolyogva bólogatok, Axel pedig meg is válaszolja a kérdést, míg én lefektetem Yanát. George hangot ad abbéli reményének, hogy ő is kajakómálhat majd egyet a vacsorától, szóval már ülünk is asztalhoz. Egy kicsit kivárok, így az apró gesztusokból – merre felé tendálnak és melyik székre pillantanak – meg tudom állapítani, hol szoktak ülni ők, hogy én a másik oldalra telepedhessek Axellel. Mary szed mindenkinek, közben megosztva velünk egy tippet a helyi vadászról, aztán George már a horgászatról érdeklődik. Visszanyelem a zsigeri választ, miszerint vadászpuskával biztosan jobb lennék, mint horgászbottal, és inkább csak megrázom a fejem egy kis mosollyal. Aztán a mosolyom vigyorrá szélesedik, amikor Mary délceg legénynek nevezi a férjemet, és a büszke feleség elégedettségével rá is pillantok az említettre. Talán a sors iróniája, hogy már majdnem piszkos gondolataim is támadnak a délceg legényről, amikor George újra megszólal és megkérdezi tőlem, hogy tudnék-e asztali áldást mondani. Meg sem kell játszanom a hirtelen zavaromat; az egy dolog, hogy sosem gyakoroltuk igazán a vallást gyerekkoromban sem, de Aviva sem vallásos családban nőtt fel – hiszen az anyja még indiai is volt –, így még csak szükségem sem volt arra, hogy benyaljak egy miatyánkot a felkészülés alatt. Megköszörülöm a torkom és bocsánatkérőn pillantok George-ra, aztán Maryre.
– A családom sosem gyakorolta igazán a vallást... – vallom be halkan, és ez kivételesen még az igazsággal is rezonálni tud. Axel menti meg a napot, elmondja ő az áldást, én már csak az ámenbe csatlakozok be – az még nekem is megvan –, aztán inkább beletemetkezem a raguba. Axel nemsokára felhangzó dicséretre mosolyogva, egyetértően bólogatok, de Mary csak legyint.
– Aviva is sok munkát tett bele, nagyon ügyes keze van a konyhában – pillant rám egy kedves mosollyal, mire megrázom a fejem.
– Én csak a kukta voltam, de bármikor szívesen besegítek máskor is. Főleg, ha sok éhes szájat kell majd etetni a ranchen – ajánlom fel, amit Axelnek is említettem odafent, Mary arca pedig felderül.
– Mindig szívesen látlak! Majd találunk elfoglaltságot annak a kis angyalkának is – pillant a kanapén szuszogó Yana irányába. Széles, hálás mosollyal bólintok és ezzel így most elégedett is vagyok. Tényleg nem a fizetés elérése volt a célom a felajánlással, később meg majd meglátjuk, hová vezet ez az egész. Evés közben tovább beszélgetünk, főleg hétköznapi témákról, és míg én befejezem a magam tányérját, úgy sejtem, Axelnek szedhetek még eggyel, amit Mary is csak elégedetten mosolyogva figyel és a végén még egy harmadik tányérra is bátorítja. Miután mindenki kiürítette a tányérjait, segítek leszedni Marynek az asztalt, aztán a közepére varázsolni egy tálca finom házi kekszet, míg ő mindenkitől megkérdezi, kérnek-e kávét vagy más italt. Én csak vizet hozok magamnak, amibe bele is kortyolok, amikor már ismét mindenki a helyén ül... hogy aztán majdnem félre is nyeljem azt, amikor Mary mosolyogva ránk tekint.
– És terveztek majd kistestvért is Yanának? – kérdezi egy nagymama lelkességével. Sikerül lenyelnem a vizet, de egy kis köhögés így is rám jön, míg némileg zavartan pislogok, de George is csak elneveti magát.
– De hisz még alig fél éves lehet az a kislány, drágám! – dorgálja meg szeretettel a feleségét, Mary pedig rögtön védekezni kezd, hogy ő csak érdeklődik. Próbálom egy mosollyal megnyugtatni, mert egyébként nem vettem tolakodásnak a kérdését, csak egyáltalán nem voltam rá felkészülve. És szerintem Axel sem.
– Öhm... – pillantok Axelre némileg tanácstalanul. Nem vallhatjuk be, hogy Yana is csak becsúszott, hiszen most sokkal idillibb család vagyunk, de akkor mégis mi a jó válasz erre a kérdésre?

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyPént. Dec. 15 2023, 20:48
Aviva & Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Nem mondom, hogy nem vártam jobbat annál a háznál, mint amit kaptunk és hogy nem vagyok mérges a terrorelhárításra meg mindenkire, akinek döntő joga volt azzal kapcsolatban, hogy egy fél éves gyerekkel milyen helyre mehetünk, de azért meg van az előnye is annak, hogy nem csak bezárkózunk a saját házunkba. Kénytelenek vagyunk megpróbálkozni a ranch-el, ahol egy kedves pár - a főnökeim - szeretettel és nyitottan fogadnak minket. Kisegítenek a bajban és mi már most hálásak és adósak vagyunk azért, hogy egy ideig meghúzhatjuk magunkat az egyik házban, ahol leendő tanoncok laknak majd nyáron.
Mary ösztönzésére ki is megyünk George-al, hogy bekapcsoljuk a fűtést, meg a dolgokat és igazából nem is baj, hogy ez így esett, mert majd nyáron nekem is kezelni kell ezeket, mikor jönnek a ranchre tanulni az emberek. Még elrendezzük úgy a dolgokat, hogy a kiságyat be tudjam rakni, aztán már megyünk is vissza.
A főépületben Mary már az asztalra teszi a gőzölgő fazekat a raguval, de szól, hogy Viva felment az emeletre megetetni Yanát, úgy hogy megköszönve én is csatlakozom hozzá. Mármint Vivához, nem Yanához enni! Nem mintha ne hiányozna, hogy rendesen megharaphassam azokat a dús kebleket... Na mindegy. Rámosolygok Vivára, ahogy belépek, leülök mellé és átkarolom, ahogy nekem dől. Elmondom neki, hogy csak pozitív tapasztalataim vannak a házzal kapcsolatban, mire jutalom csókot kapok, amit mosolyogva viszonzok.
- Nem fogja zavarni a hangzavar, meg a kutyák? - kérdezem aggodalmasan, ahogy Viva elmeséli, hogy a kanapén ráccsal tudjuk biztosítani Yana pihenő idejét. Ha biztosít abban, hogy minden rendben lesz, bólintok egyet, aztán megkérdezem, hogy van, mert hát a kocsiban még eléggé aggódtunk mindketten. Őszintén válaszol, hogy eleinte tényleg kétségbeesett volt, de most úgy érzi, hogy minden rendben van. Bólintok és a homlokára csókolok, aztán azt is elmondja, hogy tervez ő is besegíteni itt, dolgozni.
- Szerintem simán megbeszélheted velük, hogy hivatalos legyen és tényleg kapj érte fizetést. Biztosan jól jönne a segítség, Yanához meg elég lenne egy kenguru és akkor mindkét kezed szabad lenne akkor is, amikor clingy hangulata van. - mosolygok rá biztatóan. Aztán ez a mosoly elhalványul és keseredik, amikor a bárkát emlegeti és hogy ahogy ott sem, úgy itt sem esik jól neki hazudni.
- Nincs más választásunk. - válaszolom suttogva. Yana időközben már szinte bele alszik az evésbe, így aztán Viva leveszi magáról. Erre persze felriad, de nem követelőzik tovább, szóval csak büfi-time, aztán csók, egy mosoly és már megyünk is le.
- Jól lakott a kisasszony? - néz ránk Mary, amikor hárman megjelenünk.
- Igen, beütött nála a kaja kóma. - válaszolom, miközben figyelem, hogyan helyezi el Viva a gyereket, a rácsot, aztán Lucifer is oda telepszik.
- Az remélhetőleg minket is megüt majd a vacsora után. Gyertek asztalhoz! - szól George, én pedig szokás szerint előre engedem Vivát és hagyom, hogy ő válasszon először helyet, én pedig mellé ülök.
- Őzragu. Van egy vadász a városban, tőle szoktunk venni friss vadhúst. Majd keressétek meg ti is! - mondja Mary, miközben szed először nekem, aztán a férjének, aztán Vivának, majd magának.
- Horgászni tudtok? - kérdezi George, én pedig megrázom a fejem.
- Vízi sportokban jó vagyok, de a horgászatot még nem próbáltam. -  vallom be őszintén, mire Mary rám mosolyog.
- Hát egy ilyen délceg legény nem is csoda, ha jó a sportokban! De majd itt megtanultok horgászni, mert a tanfolyam része. Nem nehéz, inkább türelem játék. - mosolyog ránk, aztán George Vivára néz.
- Tudsz asztali áldást mondani, kedves? - kérdezi, én pedig a szemem sarkából a falon díszelgő keresztre, majd Vivára nézek. Nem hiszem, hogy lesz ezzel gondja, hiszen mint jó későn kiderült, ők is keresztények voltak, de valahol ezt valamiféle tesztnek érzem, mintha csak félnének szemtől szemben megkérdezni, hogy Viva keresztény-e, ezért inkább ilyen módon próbálják meg kideríteni ezt.
Mindenesetre, ha Viva nem, én mondok egyet, de bármelyikünk is mondja végül, egy közös Amen után már eszünk is.
- Nagyon finom ez a ragu. - dicsérem meg Mary főztjét minden túlzás nélkül.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyCsüt. Dec. 14 2023, 16:22
Megint felülünk arra a hullámvasútra, aminek a mély pontjain kételkedem a magasságok létezésében, de aztán mégis minduntalan kiderül, hogy van kiút. Szinte még fel sem fogtuk, hogy most tényleg, igazán új életünk lesz, és még csak nem is játékból, már itt is állunk a kapujában, hogy aztán az első hír borzasztó legyen: a házunk lakhatatlan. Még más opciókat sem nagyon találunk, én már a teljes kétségbeesés állapotában vagyok – elsősorban Yana miatt, hiszen mi a jég hátán is megélnénk együtt egy ideig, ha kellene, de a lányunknak egyáltalán nem mindegy, milyen körülmények között élünk –, Axelnek azonban támad egy ötlete, ami aztán akkora sikerré kerekedik, hogy alig akarom elhinni. Mr. és Mrs. Flynn kedvesek, barátsággal fogadnak minket, és a szeretetteljes fogadtatás mellé még az is kiderül, hogy a lakhatásunkban nem csak segíteni tudnak, de ameddig a házat helyreállítjuk, meg is tudják azt nekünk oldani egy helyi kabinnal. Szinte nem is fér a fejembe, hogyan lehetnek ennyire önzetlenek és jószívűek. Mary aztán már osztogatja is a háziasszony parancsait: a fiúk – két- és négylábúak egyaránt – a kabinhoz mennek, mi lányok pedig vacsorát készítünk. Persze Yana a vacsorakészítés rejtelmeiből egyelőre csak a fakanál további boldog rágcsálását ismeri meg. Utólag még a ház elnevezését is meg kell mosolyognom, mert a Pathfinder most minden szempontból sorsszerűen hangzik.
Segítek Marynek a vacsorakészítésben, közben pedig beszélgetünk. Ő is kérdez, főleg rólunk és Yanáról, csak amilyen kérdések ilyenkor természetesen jönnének, és persze én is szóval tartom őt, gyerekekről és unokákról egyaránt hallgatva történeteket. Elmondja, hogy nem kevesebb mint öt gyermeket tudhatnak magukénak – aztán jót nevet az elismerő arckifejezésemen –, mesél arról, hogy a legidősebb fiuk itt lakik Townsendben és velük együtt csinál mindent a ranchen, hogy az egyetlen lányuk legnagyobb sajnálatukra elmenekült a nagyvárosi életbe és ritkábban látják, mint szeretnék, és arról is, hogy az egyik fiukkal valamiféle családi konfliktus miatt nem beszéltek három éve. Úgy érzékelem, hogy ez inkább George oldaláról állhat fenn, mert Mary nagyon szomorúnak hangzik, de pont ezért nem is feszegetem a témát, csak néhány bátorító szóval és gesztussal igyekszem biztatni azzal kapcsolatban, hogy lesz ez még jobb is. Ezután viszont az én gyerekem szólít engem, Mary pedig mosolyogva ment fel a vacsora befejezése alól és kísér egy emeleti szobába, hogy kényelmesen és nyugodtan tudjak szoptatni.
Nem telik el sok idő, és már hallom is lentről a fiúk visszaérkezését, aztán pedig ismerős léptek közelítenek a folyosón.
– Szia – mosolygok a belépő Axelre, és amikor elfogadva az invitálást leül mellém, Yanával együtt úgy helyezkedek, hogy egy kicsit neki tudjak dőlni. Felemelem a fejem és a kinti hidegtől még hűvös arcára csókolok, aztán megkérdezem, mire jutottak odakint. Felderülő arccal és egyre szélesedő mosollyal fogadom a híreket. Meleg, meleg víz, tágas szoba a lányunknak is. Ez több, mint amit néhány órával ezelőtt remélni mertem volna.
– Ez nagyszerű! Nagyon jó ötlet volt idejönni – adok hangot is az örömömnek, és boldogságomban lopok is egy csókot az ajkáról. A továbbiakra csak bólogatok, az arcomra ragadt mosollyal, aztán vele együtt pillantok le a kis csöppségünkre, aki bizony valóban nem nagyon csukta be a szemecskéit egy ideje.
– Lehet, hogy már a kajakóma is kiüti majd – jósolom meg, megsimogatva Yana fejét. – Mary elővarázsolt egy védőrácsot, amit a kanapé mellé lehet tenni, hogy ne essen le onnan, szóval ha tényleg elalszik sem lesz baj, míg mi is megvacsorázunk – nézek fel újra Axelre, biztosítva arról, hogy nem kell nagyon sietnie az elintéznivalókkal, jól elleszünk mindannyian. A kérdésére halkan elnevetem magam és bólogatni kezdek.
– Amikor odaértünk a házhoz, nem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani, de nagyon is – felelem őszintén. – Annyira szokatlan nekem ez a jólelkű önzetlenség, de borzasztóan jól esik. És lényegében megoldották a problémánkat, sőt, George ezek szerint még segítséget is tud szerezni ahhoz, hogy helyrepofozzuk a házat. Ez mind sokkal több, mint amit reméltem – folytatom mosolyogva, aztán egy szusszanással a vállára hajtom a fejem.
– Ugyan én hivatalosan nem kaptam itt munkát, majd szeretnék besegíteni, amiben csak tudok. Mary mesélt arról, hogy amikor elindulnak a tanfolyamok, mindenkinek közös étkezéseket szerveznek, szerintem jól jön neki olyankor egy segítő kéz. Yana is első pillantásra megkedvelte őt, pedig ez nála nem gyakori – pillantok le újra a lányunkra, aki már most laposakat pislog és lassabban, de még nagyokat nyel. Remélem, hogy Axel szerint is jó ötlet lenne, ha én is ilyen módon "beépülnék" a közösségbe, főleg, hogy egyáltalán nem kényszerből tenném.
– Tudod, úgy éreztem magam, mint annak idején a bárkán. Amikor olyan jólelkű emberekkel vagy körülvéve, hogy hiába szükséges, nem esik jól hazudni – halkítom le a hangomat a vallomás erejéig annyira, hogy csak ő hallhassa. Eszembe sem jutna leleplezni magunkat, főleg, mert az igaz történet alighanem sokkal inkább gyanakvást váltana ki ebből a két melegszívű emberből, de akkor sem volt jó érzés.
Yana hamarosan már szó szerint belealszik az evésbe, ezért óvatosan leválasztom magamról. Persze erre felnyílnak a kis szemei, de teljesen kómás, szóval az ébrenlétét csak arra használom ki, míg egy büfit kinyerek belőle, aztán már csak magamhoz ölelem és Axelre mosolygok.
– Gyere, menjünk le – adok neki egy csókot. Talán itt fent is le tudnánk fektetni Yanát, de nem szeretném, hogy idegen helyen nélkülünk riadjon fel esetleg. Odalent lefektetem a hasára a kanapén, de elég egy kicsit megsimogatnom a hátát, és már húzza is a lóbőrt, amit megmosolygok. Odaigazítom a rácsot, Luci pedig – aki a nagy rohangálásban és ugrándozásban alaposan kifáradt – felemeli a fejét az ajtó közeléből, aztán felpattan is már helyezkedik is át a rács elé Yana-őrző pozícióba, hogy ott aludjon tovább.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyCsüt. Dec. 14 2023, 13:05
Aviva & Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Szerencsére nem holnap akar nekem új autót venni, szóval egyelőre csak szeretően mosolygunk egymásra és fogjuk egymás kezét. Akkor engedem el, amikor megyek megnézni a lakhatatlan házat, aztán az idegtől két kézzel vezetek már, mikor visszaérek, ugyan is a kapott otthon lakhatatlan állapotban van. Hirtelen ötletként a ranchre vezet az utunk, ahol a Flynn házaspár melegen fogad mind a négyünket. Mindenki kap valamit, Luci játszótársakat, mi Vivával teát, Yana fakanalat, és aztán el is meséljük, milyen helyzetbe keveredtünk. Nem mondom, hogy nem izgulok nagyon, amikor a katonaságról kérdeznek, sőt, olyan vizsgadrukk jön rám, mintha a lányok élete múlna rajta - mert egyébként így van -, de talán pont ez a feszültség teszi annyira hihetővé ezt az egészet és éri el, hogy ne akarjanak többet kérdezni. Hamar kiderül, hogy a falusi kedvesség szinte túl csordul Georgeban és Maryben, mert felajánlják az egyik legfelszereltebb házat, hogy lakjunk ott, amíg a mi saját házunk nem lesz olyan állapotban. Őszintén szólva, reménykedtem hasonló kimenetelben, mert tudtam, hogy a ranch iskolája kvázi bentlakásos, pár napos, hetes dolog, de arra nem számítottam, hogy a kvázi lakbért kedvezményesen számolnák fel nekünk. Hálálkodunk egy sort, láthatóan mindkettőnkről nagy súlyt vettek le ezzel, de én azért érdeklődök mesteremberek után, mert hát nem piócák vagyunk, szeretnénk majd a saját otthonunkban is lakni. George felajánlja, hogy holnap majd együtt bemegyünk és megismertet mindenkivel, én pedig hálásan rámosolygok. Végül jön is az intő asszonyi szó, és engem meg George kiparancsolnak a Pathfinderbe - milyen ironikus -, hogy készítsük elő, na meg nézzem meg. Örömmel kelek fel és veszem vissza a kabátom, várom meg a férfit, aztán együtt - plusz a három kutya - kimegyünk. Luciék immár nagyobb téren kezdenek el futkározni körülöttünk, míg mi lesétálunk a lépcsőn.
- A hó nincs még eltakarítva arra, nem számítottunk arra, hogy most el lesz foglalva a faház. - szabadkozik, mire megrázom a fejemet.
- Semmi gond, ma már másztam térdig hóban, amikor a házunkat mentünk elfoglalni. - mondom, nagy léptekkel haladva a havas földúton.
- Jól van, de majd tegyél láncot a kerekekre, nehogy itt a kis emelkedőn megcsússzon a kocsi, mikor oda mentek. - figyelmeztet előre, én pedig bólintok. Először a ház hátába megyünk, mert megmutatja nekem, hol a biztosíték, fel is kapcsoljuk az összeset, aztán bemegyünk. Megnézzük a szobákat, végig mutatja a fürdőt, segít bekapcsolni a bojlert, a hűtőt, meg a fűtést, aztán segít a kisebbik szobában az egyik ágyat hassal ráfordítani a másikra, hogy legyen hely a kiságynak, amit magunkkal hoztunk. Előveszi a szekrényből a paplanokat, párnákat, huzatokat, de megmondom neki, hogy azt hagyja csak, majd mi megcsináljuk. Oda adja a kulcsot, a lelkemre köti, hogy ne veszítsem el, aztán már megyünk is vissza. Mire visszaérünk, Viva már az emeleten szoptat, szóval Mary felküld hozzá, miközben kitesz mindent az asztalra. Felsétálok, megkeresem a szobát, aztán halkan kopogtatva belépek és rájuk mosolygok.
- Sziasztok. - csukom be magam után az ajtót, aztán leülök a paskolt helyre és átkarolom Vivát.
- Nagyon jó kis hely. Bekapcsoltuk a fűtést, meg a gépeket, így lesz meleg és meleg víz is, mire átmegyünk. Yanának lesz külön szobája és egészen tágas, mert négy főre lett tervezve. - mondom kis mosollyal, megsimogatva a derekát.
- Apró hiányosságok vannak csak, de majd vacsora után elmegyek a boltba, veszek tisztálkodó szereket, meg reggelire valókat, aztán bepakolok mindent a házba, kezdve az ággyal, hátha a kisasszony már nagyon álmos lesz. Rég aludt. - nézek a cicin zombuló és lelkesen hamikázó kisasszonyra, aki az új emberek és hely miatt annyira izgatott volt, hogy még az alvásról is megfeledkezett.
- Jól vagy? - kérdezem végül Vivára mosolyogva halványan. Tudom, hogy nem ideális a helyzet, hogy nem erre készültünk, de... azért jobb a semminél, nem?




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyKedd Dec. 12 2023, 22:51
Axel mosolya ellágyul, a szavaira pedig én is hasonlóan nézek rá. Ezúttal én nyúlok az ő kezéért, hogy megsimogassam, és csak annyit mondok:
– Tudom.
Finoman megszorítom a kezét, és mást nem is teszek hozzá, mert felesleges lenne. A helyzetünk most kényes, bele kell szoknunk egy teljesen új életbe, amiből még ki tudja, mi lesz, ezért én is tudom, hogy most még korai lenne megjósolni az ígéretem megvalósíthatóságát, de én azért csak fejben tartom azt. Majd meglátjuk, mit hoz a jövő.
A jövő ugyanis most kifejezetten szarul fest. Hiába a kezdeti jókedv és nevetgélés a kocsiban, a házhoz érve azzal kell szembesülnünk, hogy nem csupán felújításra szorul, de egyenesen lakhatatlan, ráadásul nincs semmilyen más opciónk ezen kívül, mert egyetlen motel van csak a környéken, de azt lepratelepnek írják le a vélemények. A kétségbeejtő helyzetből végül Axel ötlete nyújt reménykeltő megoldást a ranch képében. Először én bizonytalanodom el, amikor felhívja a figyelmem arra, hogy barátkoznunk kell majd, azután viszont ő szorul némi bátorításra. Nem is tagadom ezt meg tőle, mert ugyan én valóban bízom benne, tudom, hogy neki ez új helyzet lesz. Ha nem is teljesen, hiszen játszottunk már ilyet, de annak nem volt tétje; ez most élesben fog menni. Azt is tudja viszont, hogy számíthat majd rám.
Szerencsére odaérve nem úgy tűnik, mintha szüksége lenne gardedámra. Megismerkedünk a ranchet üzemeltető Mr. és Mrs. Flynnel, akik kedvesen és barátságosan üdvözölnek minket, Yana pedig egyenesen elvarázsolja őket. Lucifer is bejöhet velünk, össze is barátkozik az ő két kutyájukkal, míg mi leülünk, teázni és beszélgetni kezdünk – a hercegnőnk pedig elmélyülten csámcsog a kapott fakanálon. Axel végül mégis kap egy kvázi tesztkérdést, ugyanis a PTSD-ből Mary rögtön a katonaságra asszociál, ami csak David esetében lett volna helyes, Axel azonban más. Nem bukja viszont el a tesztet, éppen a helyzethez illő szűkszavúsággal válaszol és ezért nem is feszegetik a témát. Én is csak egy keveset teszek hozzá, épp annyit, hogy tudjanak reagálni, de ne akarjanak erről többet beszélni, rá való tekintettel. Mary el is tereli a szót, méghozzá éppen a lakhatásra, ami kapóra is jön, hiszen éppen ez az égető kérdés hozott minket ide elsősorban. Axel kiegészíti a válaszomat, George és Mary pedig összenéznek, mintha csak telepatikusan egyetértenének valamiben, aztán George átveszi a szót. Kiderül, hogy a tó melletti ház sem lett volna a legjobb esélyünk, de aztán egyenesen azt kínálják fel, hogy beköltözhessünk az egyik házba itt, a ranchen. Őszinte meglepetéssel pislogok rájuk, a pozitív fajtával, és nem győzök hálásan mosolyogni. Axel praktikus módon a felújításnak is szeretne elébe menni, én viszont leragadtam ennek a két embernek az önzetlen kedvességénél.
– Ez nagyon kedves, annyira hálásak vagyunk! – adok hangot az érzéseimnek, széles, megkönnyebbült mosollyal ragadva meg Axel kezét az én szabad kezemmel, Marynek pedig ismét valódi tyúkanyó-mosoly ragyog fel az arcán.
– Ugyan már, kedveskéim, szívesen segítünk. Ez egy kicsi város, itt összetartanak az emberek, majd meglátjátok! Egyébként sem hagyhatnánk titeket az autóban fagyoskodni. Igaz-e, angyalom? – hajol mosolyogva Yana felé, aki gurgulázó nevetéssel díjazza a mozdulatot, a fakanalat markolászva. Mosolyogva simogatom meg a puha barna hajjal takart kobakot.
– Igyekszünk rászolgálni erre a kedvességre – pillantok szelíd mosollyal George-ra és Maryre.
– A Pathfinder tökéletes lenne nektek – veszi át a szót George elgondolkozva. – Minden kabinban van szoba és saját fürdő, de abban még nappali és étkező is kapott helyet, és van benne két hálószoba is. Kényelmesen elférnétek ott négyesben – pillant Axelre, aztán rám is. Szerintem mesésen hangzik, de ha Axel ezt előbb kimondja szavakkal is, akkor én csak egy nagy, hálás mosollyal bólogatok. A fene sem gondolta volna, hogy ennyire jó ötlet lesz idejönni! Ez nagyszerű.
– Elektromos fűtés van a házakban, amit télen csak egy alapjáraton üzemeltetünk, viszont néhány óra alatt kellemesen fel lehetne melegíteni az egészet. Addig is itt maradtok és velünk vacsoráztok, hm? – mosolyog ránk Mary melegen, én pedig már tényleg zavarba jövök attól, hogy mennyire kedves és jószívű ez a két ember.
– Én nem is tudom, mit mondjak... – vallom be zavartan elnevetve magam, Mary viszont csak elvigyorodik.
– Csak bólogass, kedveském! – jelenti ki, mielőtt a férjéhez fordulna. – George, menjetek, mutasd meg Axelnek a Pathfindert és tekerjétek fel a fűtést, vagy ha mégsem tetszene neki, járjátok körbe a kabinokat! Mi lányok addig előkészítjük a vacsorát – osztja ki a parancsokat tüzes határozottsággal, de imádnivalóan. Én csak mosolygok ás bólogatok, ahogy mondta is, és George sem vitatkozik, már egyenesedik is fel. Ha Axel is felkel, én még rámosolygok és a kezét megfogva megpuszilom azt, mielőtt útjára engedném. Nem zavar, hogy csak ő méri fel a kabint, tudom, hogy csak akkor fog rábólintani, ha tényleg megfelelőnek találja azt a családunk számára. Amíg a fiúk kimennek, Mary elővarázsol valahonnan egy kis fa rácsot, amit nem csak oda tud tenni a kanapéhoz, hogy le tudjam tenni Yanát anélkül, hogy ő leeshetne onnan, de egyben azt is elárulja, hogy valószínűleg már vannak unokái. Ez tökéletes beszédtéma, ahogy a konyhába kísérem: mesélni kezd a gyerekeiről, az unokákról, a távolságról. Nagyon kedves, tiszta szívű asszony, akit könnyű megkedvelnem, és meg sem kell játszanom előtte magam – az egyértelmű dolgokat leszámítva –, mert kellemes a társasága. Segítek neki előkészíteni a vacsorát, de aztán egy ponton szólít a kötelesség: az én hercegnőm. Mary mosolyog és hesseget oda hozzá, aztán amint a karomban van az éhes csöppségem, már kísér is minket fel az emeletre. Van ott egy kis vendégszoba, annak nyitja ki az ajtaját és enged be minket, biztosítva róla, hogy ne aggódjak a vacsora miatt, majd ő folytatja. Mosolyogva köszönöm meg a kedvességét és ülök le kényelmesen Yanával. Talán tíz perc telhet még el így, amikor ismerős lépteket hallok meg odakint a folyosó deszkáin, de mivel az előbb hallottam odalentről a hangokat, egyébként is biztos lennék abban, ki érkezik. Így nem érzem szükségét annak sem, hogy eltakarjam magam, csak felmosolygok a halkan belépő Axelre.
– Na mi a  helyzet? – kérdezem, megpaskolva magam mellett a kanapét. Mary nem küldte volna fel őt, ha bánnák, hogy hagyjanak nekünk egy kis időt magunkban, és kíváncsi vagyok, mi a véleménye arról a Pathfinderről. Még a neve is sorsszerű a kabinnak.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyKedd Dec. 12 2023, 21:45
Aviva & Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Lágy mosollyal nézek Vivára, ahogy ragaszkodik ahhoz, amit anno megígért, pedig már teljesen más helyzetben vagyunk. Tudom, hogy tudja, hogy mennyit jelentett nekem az az autó mind emlékben, mind kötődésben, de van, ami ennél sokkal fontosabb.
- Egy jó ideig még biztos nem akarom magamra felhívni semmilyen szinten a figyelmet. - tudom, hogyha valaki, hát ő biztos érti, hogy az ő biztonságuk a legfontosabb számomra, egy vadonatúj TRX vétele a semmi közepi címmel pedig önmagában is feltűnő lehet annak, aki ismer engem, nem kell feltétlenül a kocsi küllemére és belsejére gondolni. Az a Ram egy olyan "szokás", amit lehet, hogy le kell vetkőzzek. Most van ez, ennyi elég is egy ideig, legalább addig, amíg nem kell újat venni. Az úgy... 10 év. Utána már inkább a méreteimmel kapcsolatban viccelődünk, Viva feje pedig ezúttal belőlem csal ki hangos nevetést.
Nem sokáig nevetünk egyébként, mert rájövünk, hogy megint csak kibasztak velünk valamilyen módon, de eszembe jut, hogy igazából a ranchen is próbálkozhatunk, úgy is ott fogok tanulni és dolgozni. Közben megmondom Vivának, hogy a legjobb oldalunkat kell mutatni, és hogy neki lehet figyelnie is kell rám, mert én amatőr vagyok és félek attól, hogy elbaszok valamit, ami egyébként sanszos is, hiszen egyáltalán nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy másnak adjam ki magam. Jó, vele ezt sokszor eljátszottuk, de sosem ennyire komolyan, inkább csak a magunk szórakoztatására. Ez most itt vérre megy és emiatt félek is, de Viva megint a kezemre csókol, hogy azzal és a szavaival megnyugtasson. Kicsit még bátortalan mosolyt engedek rá, mert bármennyire is tanultam meg mindent magamról, ha mondjuk nem hallgatok az új nevemre, vagy véletlenül Shayanának hívom Vivát. De tudom, hogy majd figyel rám és segít, illetve közbe avatkozik, ha elbaszarintanék valamit.
A ranchez érve behajtunk a főépület elé, ahogy Mr. és Mrs. Flynn él. Ők üzelemtetik az iskolát és a ranchet, így aztán igyekszem a legjobb arcomat mutatni, ahogy Viva és még Yana is. A lányunk hamar elvarázsolja Georgékat, míg Lucifer új játszópartnerekre talál a két itt lakó texas heelerökben. Leülve Viva mellé átkarolom őt, ahogy ő a lábamra simít, aztán átnyúlok előtte a szabad kezemmel, mert Yana már felé nyúlkál. Megfogja az ujjam, de aztán szinte eltátja a száját a fakanálra és inkább abban keresi az örömét - meg a fogait. Halkan elnevetem magamat és visszahúzom a kezem, aztán megválaszolom a kérdést Luciferrel kapcsolatban. Mary rákérdez a katonaságra és elkap egy kis gyomorgörcs, mintha iskolában felelnék.
- Nem, engem... néhány éve kiraboltak, aztán... nem maradtak róla jó emlékeim. - nem bocsátkozok inkább részletekbe, mert egyébként nincsenek, de ők nem is faggatóznak, látják rajtam a diszkomfortot és azt, hogy nem igazán akarok róla beszélni. Aviva egyébként is hozzáteszi a maga részét a dologhoz, amire én csak bólogatok párat, ők pedig komolyan hallgatják. Mary "szegény párázik", George a fegyverhasználattal kapcsolatban kommentel valamit az orra alatt, aztán Mary rákérdez arra, amivel kezdtük az ajtóban. Viva válaszol elsőnek, én csak bólogatok arra, amit mond.
- A korábbi lakásunk bérleti szerződését visszamondták, úgy hogy azt hittük, pont kapóra jött ez a ház, de ide érve szembesültünk azzal, hogy nem tudjuk még elfoglalni. - mondom gondterhelten, mire a pár összepillant, mintha csak gondolatban kommunikálnának.
- A tónál Bob kiadja a házát, de ha őszinte akarok lenni, azt is rendbe kellene először tenni. Kicsi ez a város, kiöregedő lakossága van, az épületeken is látszódik. Mi az iskola miatt is tartjuk karban minden évben a házakat, ebből élünk ugye, aztán lyukastetejű mocsokba ki akarna jönni?Na de arra akarok ám kilyukadni, hogy beköltözhettek az egyik házba. A fizetésből majd kedvezményes áron levonjuk a szállást. Most még úgy sincs iskola, "téliszünet" van, legközelebb tavasszal indulnak a tanfolyamok. - mondja George, én pedig elmélyülten hallgatom és figyelem őt.
- Ez nagyon jó lenne, köszönjük. Van olyan cég, amely képes lenne télen is segíteni felújítani a házat? Tudom, hogy nem ideális a hideg és a csapadék miatt, de nem nagyon lesz más választásunk. - kérdezem elmerengve. Meg kell hajtani a dolgokat, ha tavasszal már szabaddá kéne tenni a házat, amit most kiveszünk.
- Van néhány mesterember, akit ismerek. Majd holnap délután elmegyünk hozzájuk, rendben? Bemutatlak nekik.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyKedd Dec. 12 2023, 12:42
Elnézően mosolygok, amikor azt mondja, felejtsem el nyugodtan az ígéretem, mert a városi fenegyerek képe nem illik az új énjéhez. Megrázom a fejem, aztán elkapom a kezét, amivel engem simogat, hogy csókot nyomjak a tenyerébe.
– A családos cowboyoknak is lehet egyedi ízlésük autók terén – kacsintok rá. Nem kell meghazudtolnia önmagát és az ízlését csak azért, hogy teljesen átszellemüljön, és fogadni mernék, hogy a többi cowboy is elismeréssel nézné a zsír új TRX-et egyedi sportülésekkel. Legalább olyan elismeréssel mint mondjuk egy lovat. Az lehetne a helyi truck-ok arab telivére. Persze amikor már a hidegre panaszkodik és Yana overallját irigyli, akkor nem átallok szurkálódni vele egy kicsit... meg aztán könnyesre nevetni magam a magas labdán, amit le is csapok. Azzal vág vissza, hogy Yana nem olyan pici, mire hátranézek a lányunk lábaira, aztán Axel ölébe, aztán megint a lányunk lábaira, végül pedig jelentőségteljesen Axel szemeibe, és nem is mondok semmit, csak felvonom a szemöldököm. Hát így bókoljon neki az ember?!
Közben elindulunk és a navigáció segítségével oda is találunk a megfelelő címre, de a ház, amit nekünk szántak, azaz Axel "örökölt", sokkal rosszabb, mint amire számítottunk. Én ugyan nem nézem meg belülről, de Axel dühe bőven elég biztosíték arra, hogy tudjam: lakhatatlan. Próbálom megnyugtatni, viszont ahogy rákeresek a lehetőségeinkre és rájövök, hogy igazából olyan nincs, én is kétségbe esek. Előbb hívnám fel máris a vészhelyzeti kontaktot és küldeném el őket a francba mint hogy Yanát elvigyem abba a koszos, hangos és kicsit sem biztonságos motelbe, Axelnek azonban szerencsére támad egy ötlete. Egy kifejezetten jó ötlete. Reménykedve és beleegyezőn bólintok, már ütném is át a címet a navigációban, de közben jelentőségteljesen néz rám és olyasmire utal, ami kicsit kétes vizekre hajthatja minket, ezért inkább visszahúzódok és csak megígérem, hogy nem fogok csalódást okozni. A kezemért nyúl, és amikor megfogja azt, én is viszonzom a finom szorítást, aztán el is mosolyodom a szavain.
– Nem lesz semmi baj. Nem kell meghazudtolnod magad, mert nyílt vagy és kedves, és barátságos. Csak arra kell figyelned, hogy a sztori a helyén legyen, semmi más miatt ne aggódj – emelem ismét az ajkaimhoz a kezét és megpuszilom, hogy én is bátorítsam egy kicsit. Bízom benne; persze figyelni fogok, nehogy baj legyen, de tudom, hogy ügyes lesz.
A RAM felbaktat a havas-földes utakon, míg el nem érünk a ranch legnagyobb épülete elé. Biztos vagyok benn, hogy ez a táj még csodásabb lesz tavasszal és nyáron, de így is van egy nagyon szép feelingje – bentről, a melegből, az ablakon keresztül. Magamra vállalom a hercegnő-cipelést, míg Axel előre megy, bár a kutyák ugatását hallani lehetett odabentről, és talán az autót is hallották, szóval nagy meglepetés már nem lesz az érkezésünk. Mire Yanát a karomba vadászom, Axel már az ajtóban beszélget egy idősebb úriemberrel, szóval már megyünk is fel mi is a lépcsőn, hogy bemutatkozzunk. Nyílt és barátságos mosollyal üdvözlöm Mr. Flynnt, Yana pedig olyan produkál, hogy szerintem a férfi mindjárt az unokájává fogadja. A vonásai egyébként kedvesek, ahogy a tekintete is, szóval még hagynám is neki. A háttérből közben meghallok egy női hangot is – egy parancsoló háziasszonyét –, mire George már félre is áll az ajtóból, hogy beengedjen minket.
– Köszönjük – mosolygok rá, és be is lépünk Yanával, ahogy előre engednek minket. Egy igazi tyúkanyó kisugárzású nő fogad minket odabent, aki Maryként mutatkozik be, a vidámsága és a szeretettel teli mosolya pedig beragyogja a teret. Nem is nehéz feloldódni mellette, főleg, hogy Yanát valóságos csodálattal rajongja körbe. A kisasszony persze élvezi a figyelmet; nem feszült, mert bár új arcokkal van körülvéve, érzi a minket körülvevő barátságos, meleg hangulatot.
– Gyertek csak beljebb, kedveském, hadd melegedjen fel ez a kis angyal is! – fogja meg finoman Yana kezecskéjét, ahogy beljebb terelget minket. Yana annyira oldottan mosolyog rá, hogy még át is tudom neki adni, míg gyorsan kibújok a kabátomból, aztán leülök vele a mesésen puha és kényelmes kanapéra, hogy kicsomagoljam az overalljából. Leveszem a sapkáját is, Mary pedig kedvesen félreteszi a ruhácskáit a kabátokhoz, aztán elsiet teát főzni.
– Kényelmesen ültök ott? – mosolyog ránk George is. Benne csak egy amolyan férfias tartás miatti enyhe zavart érzek, semmi mást, ezért melegen mosolygok rá, hogy ezt is oldjam benne.
– Igen, nagyon köszönjük. Nagyon kedvesek – hálálkodok, mire a konyha felől már hallatszik is az "ugyan már, aranyoskám!", amit szintén megmosolygok. A kutyák kíváncsian szaglásznak meg minket, de én is hagyom nekik és Yana sem fél tőlük, hiszen Lucifer mellett már hozzászokott a jelenlétükhöz. Ha már Lucifer, közben Axel meg is jelenik vele, a démonunk pedig nagyon okosan és ügyesen tűri, hogy megugassák, aztán pedig hagyja, hogy körbeszaglásszák, és amint mindenki megbizonyosodott mindenről, már tepernek is egymás nyomában a házban, vidáman csaholva és ugrálva. Én megmosolygom a látványt, Yana pedig kuncogni kezd, mert szórakoztatja a rohangáló kutyák látványa. Ahogy Axel leül mellénk, egyik kezemet felszabadítva simogatom meg a lábát és mosolygok rá – ugyanúgy nem kell megjátszanom a szerelmes asszonyt, mint az előbb a boldog anyát, akinek a lánya a szeme fénye. Yana is boldog vigyorral kalimpál az apja felé, és ha megszerzi magának az ujjait, vidáman szorít rájuk, de csak addig, míg meg nem látja Mary kezében a fakanalat. Halkan elnevetem magam, mert úgy kap utána, mintha valami kincset hoztak volna neki, aztán már nyomja is a szájába, hogy elégedetten rágcsálni kezdje. Maryvel összemosolygunk, aztán ő elkezd mindenkinek teát tölteni, míg Axel megválaszolja a kérdést Luciferrel kapcsolatban. Azzal a kis mosollyal nézem őt, amit a tényleges rohamai kapcsán is mindig éreztem: a kis szomorúság, amiért ki kell állnia őket, de egyben a büszkeség, amiért megküzd velük. Újra megsimogatom a lábát, aztán szeretetteljesen Luci felé pillantok.
– Csak nem katona voltál, aranyom? – pillant Mary együttérzéssel először rá, aztán rám is. Meghagyom Axelnek a lehetőséget a válaszra, akármilyen szokatlan is lesz kimondani a "nem"-et, de ha ügyesen megugorja az akadályt, egy kicsit azért megtámogatom.
– Főleg a hirtelen zajok okoztak problémát. Egy alkalommal pont szemtanúi voltunk egy balesetnek, de az a hangos, fémes csattanás ijesztőbb rohamot idézett elő, mint maga a baleset. Azután érkezett a családba Lucifer – egészítem ki a dolgot, mosolyogva fogva meg Axel kezét az én szabad kezemmel. Mary sopánkodni kezd, milyen szörnyű is lehetett ez, George pedig morog valamit az orra alatt arról, hogy mennyire nem ért egyet a helyi fegyvertartási szabályokkal, és a fejét rázza. Mindenki iszik a teájából, aztán Mary melegen ránk mosolyog.
– Jól hallottam, hogy most költöztetek a környékre? – kérdezi kedvesen, én pedig először egy kis mosollyal bólintok, de aztán sóhajtok egy nagyot.
– Ez lenne a terv – kezdem keserédes mosollyal és Axelre pillantok. – A szándékunk meg is volt, de sajnos az anyósom, Isten nyugosztalja, némileg szépített Axel örökségének pontos körülményein, így aztán most fogalmunk sincs, mihez kezdjünk, amíg nem tudjuk lakhatóvá varázsolni a házunkat – vallom be egy nehéz sóhajjal, lepillantva Yanára is, aki csillogó szemekkel csócsálja a fakanalat.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyKedd Dec. 12 2023, 09:49
ShAviva & DAxel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Én meg is feledkeztem arról az ígéretről, hogy őszinte legyek.
- Áh, azt engedd csak el. - mosolygok.
- A családos cowboy karakterbe nem biztos, hogy beleférne a városi fenegyerek képe. - simogatom meg a kezét, oda nyúlva. Azért itt a legtöbben inkább a lószállítókkal vágnak fel nem? Meg hogy milyen nagy a birtok? Valahogy így tudom elképzelni. Aztán a hidegre való tekintettel Yana overállját kölcsönözném, csak hát a téma megint a hatalmas termetemre lyukad ki, aztán Viva köbö szakadni kezd a nevetéstől, ahogy kijelenti, hogy az ezredes sem férne bele abba az anorákba.
- Hé! Yana azért annyira nem pici! - érted... nem az ezredes nem olyan nagy, a gyerek nem túl pici. Érted? Jó, hagyjuk...
Viva segítségével oda kocsikázunk a saját birtokunkhoz, de finoman szólva is szar állapotban van. A ház borzalmas, de a baj az, hogy a helyi motel is, így egyikben sem altatnánk Yanát. Dühös vagyok, Viva nyugtatva simogatja meg a combom, miközben megindulunk vissza a belvárosba. Megkérdezem, milyen motel van a környéken, de Viva kétségbe esett hangja, hogy nem akarja abban a motelben tudni a gyerekünket, csak jobban ösztönöz valami más megoldásra. Van egy kiadó ház, messzebb egy tó mellett, de onnan a munkába járás maga lenne a megtestesült pokol, arról nem is beszélve, hogy van-e konkurencia kivenni, milyen állapotban van, be van-e rendezve, kik adják ki, kiadják-e gyerekes családnak... Az egész tele van kérdőjelekkel én pedig most túl ideges vagyok, hogy ezzel foglalkozzak. Kitalálok helyette mást, elindulunk a ranch felé és közlöm, hogy majd tőlük segítséget kérünk, legalább megismerkedünk velük. Tudom, hogy Viva azon a szintén zenész nőn kívül nem talált magának barátot New Yorkban, de most azért jelzem, hogy itt nem engedhetjük meg magunknak ezt a luxust. A válaszára ismét oda nyúlok és megfogom a kezét, finoman megszorítom.
- Tudom. Igazából szükségem lesz a szemedre és ember ismeretedre, meg a tapasztalatodra, szóval ha olyasmit csinálnék, vagy mondanék, ami... nem illik a képbe, dobálj meg, csak csípj belém, vagy vágj közbe, oké? Te tapasztaltabb vagy ebben, mint én. - mert oké, barátkozni én is tudok... de úgy barátkozni, mint Axel Pierce, még nem próbáltam és habár nem írták tőlem távolra a karaktert, még is... félek, hogy elbaszom. Mert ha valaki ezt el tudja baszni, az én lehetek az amatőr dolgaimmal.
A ranch tájképe most is szép, bár biztos többet lehet kivenni belőle, mikor nem egybefüggő hómező az egész. Hamarosan oda is érünk a véleményem szerint főházhoz, mert hogy több is feltűnik a láthatáron. Leparkolunk és tekintve, hogy a kutyák ugatnak és egyébként nagy a csend, biztosra veszem, hogy a házigazda már tudja, hogy megjöttünk. Viva magára vállalja Yanát, bólogatok és kiszállok, de Lucifert most nem hozom magunkkal, mert nem célom agitálni a ranch kutyáit. Az ajtóhoz sétálok, de az már azelőtt nyílik, hogy bekopognék.
- Áh, helló! - köszönök az ajtóban 60-asnak vélt férfinek, aki viszonozza és egy pillanatra mögém néz, ahol Viva épp Yanát csatolja ki az ülésből. Röviden bemutatkozom, kezet fogok a férfivel és elmondom, hogy én leszek az újonca, mire már is barátságosabb arcot vág. Ahogy közelednek a többiek, elmesélem, hogy épp most költöznénk Townsendbe, csak hogy megboldogult anyám háza sokkal rosszabb állapotban van, mint azt leírta nekünk, szóval oda nem mehetünk, úgy hogy a bemutatkozással egyben tanácsot is kérnék tőle. A háttérben megjelenik egy nő is, meg még két másik kutya, amikor pedig Viva mellém ér Yanával, őket is bemutatom.
- A feleségem és a lányom. - Yana telibe vigyorogja Mr. Flynnt, de aztán hátulról már jön a is a háziasszony szigorúsága.
- Engedd már be őket George! Mindjárt szoborrá fagynak oda kint. Meg mellesleg én is, ha beengeded a hideget! - mintha ettől észbe kapna az említett, félre is áll az ajtóból és beenged minket. Én előre engedem Vivát és Yanát, de még nem mennék be.
- Van egy kutyánk is a kocsiban. Esetleg ő is bejöhet? Nagytermetű, de képzett szolgálati kutya. - kérdezem Georgot, miközben a háttérben Mary - a házi asszony - már körbe rajongja Yanát és Vivát.
- Hát nem támadja meg a többit, hozzad csak. - egyezik bele, mire megköszönve már fordulok is ki az ajtón. Ráteszem a pórázt Lucira, aki már lelkesen ugrik is le a kocsi üléséről. Nem szagolgat sokat, mert neki aztán főleg befagy a segge a vékony bundával, úgy hogy be is megyünk a házba. Persze a kutyák megugatják elsőre, de ő némán áll a lábamnál, aztán már jön a fenékszagolgatás, a következő pillanatban meg már játszanak.
- Azt hiszem, nem lesz baj. - mosolygok Georgra és Maryre, levéve a kabátom aztán én is leülök a kanapéra Viva mellé.
- Mire kell a szolgálati kutya? - kérdi George, miközben Mary már egy kancsó teát hoz négy csészével, meg egy fakanalat, amit Yana kezébe nyom. A kislányunk szeme meg felcsillan és természetesen azonnal a szájába nyomja a kanalat, hogy rágja.
- Manapság már nagyon ritkán, de előfordulnak még, hogy ptsd rohamaim vannak. A vezetés miatt fontos olyankor a kutya. De már... több, mint egy éve nem volt. - mosolygok, aztán megköszönöm Marynek a teát.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyHétf. Dec. 11 2023, 22:14
Amikor olyan hirtelen magunkra hagynak bennünket, még nem is gondolok rosszra. Nem is lenne rá okom, hiszen az autó, amit kapunk, igazából teljesen jónak mondható – és nem csak azért, mert RAM. Oké, nem zsír új, de az nem is passzolt volna a képletünkbe, viszont nem is valami leharcolt régi tragacs, ami beindulni sem akar majd és talán még a fűtés sem megy benne. Innen az ember azt gondolná, tényleg nem lesz baj. Még viccelődünk is egy kicsit, először éppen a RAM miatt.
– Naná, nekem is tetszik, csak eszembe jutott az ígéretem – szelídítem mosollyá a vigyoromat, mielőtt még azt hinné, panaszkodni szándékoztam. Tényleg nagyon is jó ez a járgány, és a színe is jó. Azért nem időzünk sokat azzal, hogy kívülről nézegessük, mert nagyon hideg van, szóval be is pattanunk Yana mellé és Axel már csavarja is fel a fűtést. Megemlíti, hogy kölcsönkérné a lányunktól a meleg overallt, mire úgy érzem, muszáj rávilágítanom, hogy nem sok mindene férne bele annak a száraiba... és erre egy olyan választ kapok, hogy majdnem könnyesre nevetem magam.
– Nem, drágám, attól tartok az sem férne bele – nevetgélek vidáman, miközben elindulunk, direkt nem nevezve nevén a dolgokat, ha már Yana füleire való tekintettel cenzúra van. Mondjuk úgy sejtem, az apja érteni fogja cenzúrázva is, mire gondolok. Ezután viszont hasznossá is teszem magamat, előveszem a telefonomat és beizzítom a navigációt, hogy eljuttasson minket Helenából Townsendbe, azon belül is a házhoz.
A háznál pedig kiderül, hogy nem kicsit hagytak minket a szarban. Már kívülről sem bizalomgerjesztő az egész, és amikor Axel egyedül megy be, nem vitatkozom vele, amikor pedig kijön, nem érzek késztetést, hogy én is megnézzem magamnak. Nem lenne ilyen dühös, ha eltúlozná, amit odabent látott, viszont ez azt is jelenti, hogy nincs hol laknunk.
– Kitalálunk valamit – nyúlok át az oldalára és simítom a kezem a combjára megnyugtatóan, miközben másik kezem már a telefonon pötyög, hogy megnézzem, milyen lehetőségeink vannak a városban. Szeretném, hogy ő is megnyugodjon, mert Yana is érzékeli a feszültséget, amit nekem is nehéz levetkőznöm magamról... és ez csak egyre rosszabb lesz. Megnézem a helyi motelt, ami az egyetlen szálláslehetőség a környéken, és mit ne mondjak, az sem bizalomgerjesztőbb. Még kettőnk számára is megkérdőjelezhető körülményeket jelentene hosszú távon, a lányunkat viszont egy pillanatra sem akarnám ott tudni. Ezen kívül egy kiadó házat találok tízmérföldnyire innen, de arról sem tudni, hogy mennyiért adnák ki, vagy egyáltalán kiadnák-e hosszú távra. Meg vagyunk lőve, amitől kétségbe esek, főleg Yana miatt, és Axel is csak halkan káromkodik.
– Nem akarom Yanát abban a motelben tudni – mondom halk, kétségbeesett hangon, de a következő pillanatban Axel szemei felcsillannak. Közli, hogy van egy ötlete, és már jobban is nyomja a gázt, én pedig reménykedve pillantok rá. Felveti, hogy menjünk a ranchre, ahol dolgozni fog, ami egyébként nagyon jó ötlet, de értem azt is, miért néz rám olyan hangsúlyosan. Elfordítom róla a tekintetem, mert úgy érzem, ez a barátkozós-szocializálódós vonal még mindig egy forrópont kettőnk között, és most nincs szükségem ilyen ütközőfelületekre, de remélem, hogy bízik bennem. Főleg ha lényegében szó szerint az életünk múlik rajta.
– Nem fogok csalódást okozni – ígérem meg halkan, de határozottan. Szerepet játszani sem okozott soha gondot, de ez most egyébként is az új életünk, tartósan, szóval remélem, ha valamikor, most tényleg bízni tud majd bennem. Segítek neki elnavigálni a ranchre is, ha kell, aztán kíváncsian nézek ki az ablakokon, amikor közeledni kezdünk. A ranch hatalmas, a táj pedig festői – noha nekem biztosan jobban fog tetszeni tavasszal, napsütésben, zöldellő legelőkkel, mint most havasan, fehéren és hidegen –, és több kisebb-nagyobb épület is van elszórva a birtokon. A RAM megbirkózik a tereptalajjal, a célunk pedig a legnagyobb épület, aminek a kéménye most is hívogatóan füstöl.
– A hercegnőt csak bízd rám – szólalok meg, amikor megállunk. Kiszállok és a hátsó ajtóhoz lépve kikötöm Yanát az ülésből.
– Megismerkedünk néhány új emberrel, mit szólsz, kincsem? Segítesz nekünk elvarázsolni őket? – duruzsolom neki mosolyogva. Egy kicsit meg is csiklandozom, mire csillogó szemekkel kuncog egy kicsit, ezt pedig igennek veszem. Ki ne olvadna el attól a fogatlan vigyortól és a hatalmas, barna szemeitől? A fejére húzom a kis sapkáját is, aztán a karomba veszem és becsukom az ajtót. Csatlakozunk Axelhez – és Lucihoz, ha ő is jött –, együtt sétálunk fel a lépcsőn, aztán Axel be is kopog. Míg várunk, én Yanának mutogatom meg a környéket és a rengeteg fehérséget, ameddig a szem ellát, de amikor hallom nyílni az ajtót, már fordulunk is meg mi is. A társalgás fő vonalát és bevezető részét Axelre hagyom az ajtóban álló úriemberrel, de csak azért, mert ő a családfő, egyébként nem húzódom a háttérbe, egy kedves mosollyal figyelek én magam is, és amikor Axel bemutatkozott, noszogatás nélkül lépek is előre.
– Aviva Pierce, nagyon örvendek – mutatkozom be udvariasan, viszonozva a meleg kézfogást a felszabadított jobbommal, míg Yanát a bal karomra ültetem. – Ő pedig itt a legkisebb Pierce, Yana. Integetsz Mr. Flynnek, kicsim? – fordulok mosolyogva a hercegnőhöz, aki mintha csak tudná, hogy most tényleg milyen sokat jelenthet az ő hozzáadott értéke is, olyan aranyosan viselkedik, hogy még én is elolvadok tőle. Eleinte ugyanolyan élesen figyeli a férfit, mint minden más idegent, de alig pár pillanat után nem szimplán megvillantja a fogatlan vigyorát, hanem huncut módon behúzza kicsit a nyakát és csillogó szemekkel kuncogni kezd. Én sem tudok nem nevetni, de közben játékosan meg is emelem a kis kezecskéjét a jobbommal, integetést imitálva, amitől ismét kuncogni kezd, és elég ránéznem Mr. Flynnre, hogy tudjam: az ő szívét már el is nyerte a kisasszony.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyHétf. Dec. 11 2023, 21:10
ShAviva & DAxel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Olyan gyorsan rakják ki a szűrünket, mintha tüskék lettünk volna a körmük alatt. Nyilván tudom, hogy azért, mert minél több időt pazarlunk náluk, annál rosszabb lesz és már így is 4 napot töltöttünk egyik, majd másik safehouseban. Azért így is meglepő, hogy milyen gyorsan utunkra bocsátanak, hogy "tessék éld az új életed", aztán elhúznak, mint fing a szélviharban. A kocsira is akad megjegyzés Vivától, bár az inkább csak viccelődés,amit meg is vigyorgok.
- Nekem tetszik. Jó, láthatóan nem 0 km van benne, de elvisz A-ból B-be, nem? - ülök be gyorsan, mert azért a hideg csípi már a seggemet. Meg is jegyzem, hogy majd Yanától kölcsönkérem azt a kellemes, meleg anorákot, de oldalról már kapom is a megjegyzést, meg hogy csak az ujjam férne bele.
- Legalább az nem fagyna le! - vidámkodom, aztán már el is indulunk, én pedig némi asszisztációt kérek a mikor-merréhez. Némi izgatottsággal magamban indulunk hát neki Montanának a főúton. Negyven perc alatt elérünk a házhoz, ami egyáltalán nem néz ki túl bizalomgerjesztőnek, szóval meg is mondom a lányoknak, hogy egyelőre maradjanak inkább a fűtött autóban, én meg megnézem mi van ott.
Az egy dolog, hogy rottyon van, de berendezés is hiányos, szóval a házat le is húzhatjuk a lakhatás listájáról. Viva aggodalmasan néz rám, miközben azt mondja, lehet még is ki akartak velünk baszni, mire felmorranok.
- Vagy csak ez van a kurva narratívájukban, amit elfelejtettek közölni, nehogy ne legyen hiteles a dühöm. - puffogok és már le is fordulok az útról, miközben megkérdem, milyen opció van a városban. Nos, nem jó. Halkan káromkodok egyet a részletekre, amit Viva közöl, közben az utat figyelem és gondolkodok. Azt mondja, van egy kiadó ház a tónál, de az messze lesz egy kicsit és öt perc alatt úgy sem fogják kiadni - ki tudja mennyiért és ki tudja milyen - házat, de ahogy elhaladunk egy tábla mellett, eszembe jut valami.
- Van egy ötletem! - csillannak fel a szemeim és a séta tempóból már céltudatosan meg is indulok.
- Menjünk a ranchre. Úgy is ott fogok dolgozni, megkérdezzük, tudnak-e segíteni, hogy egy közelebbi kiadó házat találjunk, ez jó ürügy arra is, hogy megismerjük őket. - nézek jelentőségteljesen Vivára. Most jobb, ha előveszi a szockodós felét, már csak Yana miatt is. Már nem Shayana és nem David vagyunk paranoiával és antiszoc hozzáállással. Aviva, Axel és Yana, egy átlagos család átlagos költözés alatt problémákba ütközik, aztán meg kell oldani. A ranch épp a városhatáron kívül van, de a havas földút sem okoz gondot a classicnak, végül is erre ügyeltek. Hatalmas, karámokkal kerített, havas legelők között haladunk, a cél pedig az a nagyobb ház, amelynek kéményeiből meleg reményét keltő füst száll fel.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyHétf. Dec. 11 2023, 17:25
Az utolsó esténk végül jól telik el az első safehouse-ban is. D... Axel érthető módon megtiltja nekem, hogy kiszőkítsem a hajam – nem mintha komolyan gondoltam volna –, aztán mivel Yana is felébred, játszunk vele és Lucival, mielőtt mindenki elfogyasztaná a maga vacsoráját. Elpakolunk, Yanát elaltatja az apja, aztán közös erővel összerámolunk mindent, amit egyáltalán kiszedtünk a bőröndökből. Nemsokára már meg is érkezik a marsall és a fuvaros autók – a csomagokkal együtt csak két kocsiba férünk be –, és pár óra kocsikázás után megérkezünk az új helyünkre, ami tényleg sokkal tágasabb és élhetőbb, mint az előző safehouse.
Nem lehet panaszunk semmire a következő három napban. Ugyan mi nem mozdulhatunk ki, Lucifer végre lemozgathatja az energiáit, nekünk pedig sokkal több életterünk van így is. A körülmények miatt persze egymásra továbbra sem igazán van időnk Axellel, de hát ez már csak ilyen. Yana jól viseli az új környezetet, bár éjjelente néha felriad; valószínűleg rémálmai vannak, de ő sokkal könnyebben visszaalszik ezek után, mint én, aki jellemzően még legalább egy órán keresztül bámulom a plafont minden alkalommal, saját magamat átkozva, amiért ilyen helyzetbe került miattam a kislányom. A karót nyelt kontyos nő a harmadik napon érkezik meg, a marsallal együtt, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy örülök neki. Úgy tűnik, nem hiszi el, hogy a marsall elég szigorú lenne velünk, ezért ő maga vizsgáztat le minket az új életünkből, viszont ha fogást keresett, hát csalódnia kell, mert mindketten kifogástalanul teljesítünk és egyedül abba tud belekötni, hogy Axel még néha S-sel fut a megszólításomnak. Ezeket is zsigerből javítja is rögtön, ezért erre is csak annyit tud mondani, hogy találjon ki valamit, amivel ezt el tudja simítani, ha rájön egy beszélgetés közben. Mivel átmegyünk a teszten, hajlandó elmondani az utazásunk részleteit is – meg azt, hogy amúgy este megyünk is.
Ezúttal repülőre ülünk a távolságra való tekintettel, de természetesen kísérettel utazunk, és nem is kereskedelmi járattal. Egy Helena nevű városig repülünk, ahol landolás után Vincent "átad" minket Montana állam marsalljának és az ottani rendőröknek. Egy külvárosi részig visznek minket autóval, de itt el is válnak az útjaink a kísérettől; kapunk autót, a ház kulcsait, mobiltelefonokat, kontaktokat vészhelyzet esetére, aztán átpakolunk mindent az autónkba, és ők már ott sincsenek. Veszek egy mély lélegzetet, de ahogy ismét a kocsira pillantok, most már nem fogom vissza a mosolyomat, amit az iménti hivatalosság miatt elfojtottam.
– Ha nem is teljesít minden feltételt, végül mégis RAM-et kaptál! – utalok vissza egy korábbi ígéretemre, még arról az időről, amikor lecserélte az autót. Persze ezt nem is én intéztem, szóval majd egyszer is teljesülni fog, amit ígértem, de azért na. Ennél többet mondjuk nincs kedvem idekint beszélgetni, inkább bepattanok az anyósülésre, mert amúgy már most elkezdett befagyni a seggem, ugyanis itt nem csak hideg van, de minden tiszta hó. Az én testem nem erre van kalibrálva. Ez akkor kap különösen nagy hangsúlyt, amikor még Axel is panaszkodni kezd a hidegről.
– Akkor mit mondjak én?! – kérdezek vissza dideregve, és hátranyúlva megdörzsölöm Yana lábacskáit is, de szerencsére az overallja melegen tartja. Erről mondjuk eszembe is jut valami, amin elnevetem magam.
– Egyébként is hiába kérnéd kölcsön tőle, talán az ujjaid ha beleférnének – vigyorgok rá vidáman, körülbelül milliomodjára sütve el egy viccet a termete "kárára", de ezt sosem tudom megunni. Elindulunk, én pedig figyelem az utat, de szerencsére szépen le van túrva róla a hó és nem is csúszik. Axel kérdésére elmosolyodom.
– Persze, csak adj egy percet – nyúlok az egyik telefonért, hogy beizzítsam rajta a navigációt. Bepötyögöm a címet és várok; szerencsére egyelőre egy sima főúton haladunk és lehetőség sem nagyon lenne lekanyarodni, míg feláll a rendszer. Az útvonal időben megjelenik a képernyőn, és innen már csak követnünk kell.
Körülbelül 40 perc múlva már a ház előtt állunk meg a kocsival. Elég kétkedve méregetem az épületet az autó ablakából, mert cseppet sem bizalomgerjesztő látvány, és nem csak azért, mert nincs letakarítva a hó a bejáróról. Axel is feltűnően hallgat, aztán üresbe teszi a kocsit és jelzi, hogy majd ő megnézi a házat. Bólintok és nem mozdulok, a gyerekülésben gagyogni kezdő Yanához nyúlok csak hátra fél kezemmel, hogy bele tudjon kapaszkodni az ujjaimba, miközben megígérem neki, hogy apa mindjárt visszajön. Figyelem, ahogy Axel jóformán felmászik az ajtóig, amit aztán kinyit és bemegy, de szerintem öt percet sincs bent és már jön is kifelé. Nagy dérrel-durral zárja be az ajtót, szinte ide látom, hogy ideges – persze ha bezárta maga mögött az ajtót, az azt jelenti, hogy a gyanú, miszerint a ház nem is annyira lakható, nagyon is bejött. Aggodalmasan nézek rá, ahogy visszaül a kormány mögé, de sajnos igazolja a sejtésemet, én pedig mélyet sóhajtok.
– Lehet, hogy mégis ki akartak baszni velünk... – dörzsölöm meg az arcomat. Oké, valószínűbb, hogy akármit szartak is el Nevadával kapcsolatban, ez most egy rosszul sikerült B terv lett az eredeti helyett, de őszintén? Izraeli ügynök voltam és ez az én saram. Miért akarnák, hogy komfortos legyen? Újabb sóhaj, Yana pedig ismét gagyogni kezd hátul, mint aki érzi, hogy valami nem kóser, ezért újra hátranyúlok hozzá és megsimogatom a lábacskáit.
– Minden rendben van, kicsim. Anyáék mindjárt kitalálnak valamit – mondom neki megnyugtató hangon, bár Axel kérdésére meg kell ráznom a fejem, ahogy elindulunk.
– Nem tudom. Megnézem, mik a lehetőségek – nyúlok ismét a telefonért, hogy nézelődni kezdjek. Mondjuk... sok nézelődni-való nincsen. Inkább az egyetlen townsendi találatot kell nagyon jól megnéznem és próbálni nem kétségbeesni.
– Van itt egy Mustang Motel nevű hely, de... – Egy kicsit elhallgatom. Esküszöm, hogy próbálom a pozitívumokat megtalálni, de a képek és az átfutott értékelések sem segítenek. Leplezetlen kétségbeeséssel nézek fel Da... Axelre. – Azt írják, hogy koszos, papírból vannak a falak és az ajtókat sem lehet rendesen zárni – foglalom neki össze halkan. A koszt és a vékony falakat el tudnánk viselni, ha váltásban alszunk, a nem záródó ajtó sem akadály, de itt ül mögöttünk Yana, akit soha nem vinnék ilyen körülmények közé. Nem tudna aludni, mocsokban kellene fürdetni, ráadásul mindezt hosszú távon? Azt a házat nem fogjuk két nap alatt kipofozni. Egyre fokozódó kétségbeeséssel bújok vissza a telefonba, de nem találok itt semmi mást.
– Nincs a városban semmi más. Egy darab sem. Az egyetlen lehetőség még itt a főút mentén van, körülbelül tíz mérföldnyire a tó felé. Ott van egy kiadó ház, egyébként közel s távol semmi – rázom a fejemet. Most már dühös is kezdek lenni, mert ezek szerint teljesen lehetetlen helyzetbe taszítottak minket.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyHétf. Dec. 11 2023, 15:34
ShAviva & DAxel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


- Nem baj, már a próbálkozásért is megkapnák a magukét. - mondom, de ezt Viva úgy is tudja, ő is pont ugyan ilyen elánnal védelmez és hugyoz körbe engem, mint én őt.
Ezután ellenőrzésre kerül a haja hossza a milfebb milf állapotához, én pedig elégségesnek tartom a reakciójával együtt. Persze ha már szóba jönnek ezek, szóba jön a szőke herceg cowboy képe is, de a hajam világosítását a napra bízná, mire közlöm, hogy egyébként akkor elég Kenesen fogok kinézni. Amikor erre azt feleli, hogy akkor majd neki is szőkítenie kell, eltátom a számat.
- Nem! Tilos! - tiltom meg neki lendületből, hasonló drámaisággal előadva, épp úgy, mintha valami halálosat mondott volna. Az ő haját nem szőkítjük, az így, feketén ilyen csodálatos.
Az este további része már nyugodt semmittevéssel telik. Játszunk Yanával, Luciferrel, eszünk, a gyerek alszik, mi összekészülünk és bújunk a széken. Mi sem adja vissza jobban a hely szűkösségét, hogy a konyhai széken kell összebújnunk, ha az ágy épp foglalt a gyerek miatt. Simogatom SVivát, ölelem, míg ő a nyakamnál szuszog és ha nem lenne tartása, simán azt hinném, hogy elaludt. De nem. Amikor bekopognak, már fel is emeli a fejét, aztán fel is kelünk, ahogy a marsall belép. Mivel talált nekünk egy új helyet, elkezdünk kipakolni mindent és a kutyát is, és mivel segítenek a (rend)őreink is, ezért hamarabb meg is vagyunk ezzel, mint azzal, hogy Viva felöltözteti Yanát, meg magát. Megvárom őket az ajtóban, követem őket a befűtött kocsihoz, ahol Viva még egy-két percet eltölt az álmos lányunk vetkőztetésével és ülésbe rakásával, de aztán  elfoglalja a helyét és így én is. Átkarolom, megfogom Yana lábát, ő az ujjam, egymáshoz bújunk Vivával, aztán egy kicsit elszundítunk.
Egy jó hosszú út és cirka 5 óra után nyitjuk ki a szemünket, amikor megállunk. Még sötét van, de azért már lehet látni, hogy kora hajnal van. A marsall hátra fordul és elmondja amit tudnunk kell. Napoli hallatán szusszanok egyet, mert ez már tök közel van a Niagarához és kicsit sajnálom, hogy nem vihetem el oda ShIvát és Yanát. Talán.. majd évek múlva egyszer. Bólogatok kicsit, aztán bepakolunk, miközben Viva a gyereket tendálja. Hamarosan már fel is sétálunk az emeletre, még egy plusz infó után aztán már magunkra is hagynak. Yanát lefekteti Viva aludni, én pedig az ajtóból figyelem őket, miután köbre néztem itt az emeleti lakásban. Eszembe jut, hogy most már kelleni fog a bébiőr, szóval azt elő is veszem a táskából, beüzemelem, aztán átölelve a hozzám lépő Vivát a fejére csókolok.
- Legyen így. - válaszolok neki kis mosollyal, aztán miután kinyitottuk a kiságyat, elmegyünk kihasználni a hajnal maradékát.

Cirka három nap telik el, de ez már csak olyan hangulatú, mint covid alatt a kijárási tilalom. Meg van mindenünk, még TV is van és habár mi ki nem mehetünk, Lucifer végre megkapja az egy órás sétáit és rohangálásait a környéken. Yanát az ismeretlen környezet nem nagyon zavarja, néha felsír éjjel, mintha rémálma lenne, de aztán hamar meg tudjuk vigasztalni és egy kis ringatás után már vissza is alszik. A maguk módján azért őt is megviselték az események. Nekünk ShIvával nem nagyon volt időnk úgy egymásra, a gyerek, meg az alattunk lévő társaság miatt sem. Plusz megérkeztek az új papírok az örökségről, pontos helyszínéről, árakról, mindenről. Még az a banya is megjelent, hogy kikérdezzen minket, de addigra már jól tudtam én is mindent. Persze néha még mindig S-el kezdem drága asszonyom megszólítását, de azért lassan elkezdem levetkőzni ezt a szokást.
A harmadik nap után újra felnyaláboltuk magunkat és a cuccainkat, aztán újra útnak indultunk. Kísérettel, de repülővel mentünk Helenába. Annak külvárosi részén megálltunk az út mentén, mert nem mehettünk rendőri kísérettel Townsendbe: innentől kezdődik a saját utunk és a saját döntéseink. Egy 2019-es, vörös RAM 1500 classic kulcsát megkaptam, a ház kulcsait, két mobilt már évek óta meglévő szerződéssel, átpakoltuk a bőröndöket és a gyerekülést, aztán amilyen hirtelen megálltunk és közölték, hogy innentől magunk vagyunk, olyan gyorsan távoztak is. Persze, kaptunk elérhetőséget vészhelyzet esetére, de... ennyi. Nincs megfigyelés, nincs követés, nincs több kikérdezés... legalább is amiről tudunk. Az biztos, hogy jól befűtök a kocsiba, mert még én is fázni kezdtem.
- Még jó, hogy Yanán overáll van, most szívesen kölcsön kérném tőle. - dörzsölöm össze az ujjaim, mielőtt sikkesen elindulnék.
- Kíváncsi leszek arra a házra... - mondom, miközben még egyszer kiráz a hideg. Minden tiszta hó, de a főút szépen le van takarítva.
- Leszel a navigátorom? Merre menjek? - kérdezem rá mosolyogva. Ő tudja a telefont kezelni, míg én vezetek.
Viva segítségével aztán 40 perc alatt ott vagyunk nem csak Townsendben, hanem a háznál. A bejáró igazából csak egy nagy hómező, hiszen senki nem takarított, de abban sem vagyok biztos, hogy kiépítve ki van. Megállok a kapuban és nézem a 100 méterre lévő, meglehetősen szakadt épületet.
- Maradjatok itt. - mondom és üresbe rakva a truckot kiszállok. A térdig érő hóban sietősen felbucskázom a lépcsőig, aztán kinyitva az ajtót benyitok. Az ablakokat is részben takarja a hó, de amit egyből meg kell állapítanom, hogy nincs szigetelés, a falak nedvesek, fagyott penész lepi be a sarkokat, hiszen valószínűleg lyukas a tető több helyen. Nem vagyok bent többet, mint 5 perc, aztán már jövök is kifelé nagy elánnal. Bezárom az ajtót, és sietek a lépteim követve vissza a Ramhoz. Beülve megrázom magam, és ráncolt szemöldökkel nézek ismét az épületre.
- Ez a fos télen lakhatatlan! - morgom ingerülten.
- Értem én, hogy ilyen problémákat kell megoldanunk, mert "anya rám hagyta", de basszus, nincs hol lakni?! - fortyogok és sebeségbe rakva az autót elindulunk vissza a belváros felé.
- Van motel a városban? - kérdezem, mert mintha talán láttam volna kiírva valamit, de nem emlékszem pontosan.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyHétf. Dec. 11 2023, 12:11
Ismét sikerül megnevettetnem a kegyes felajánlásommal, az úrnő megszólításra és a hálálkodásra pedig én kezdek kuncogni, bár ez nem akadályoz meg abban, hogy viszonozzam a csókját. Ezzel le is zárjuk a (szexi) építkezés témáját, hogy aztán rátérhessünk az iratainkra, amelyeken a fotók ugyancsak tartogatnak némi újdonságot. Azt gyorsan tisztázom, hogy engem nem zavar, ha megborotválkozik, hiszen úgy is ismertem meg, ő pedig ráerősít, hogy a cowboyok egyébként is kevésbé szoktak szőrösek lenni. Meg is mondom neki, hogy csak nehogy párbajoznia kelljen, mire természetesen felvilágosít, hogy ezt csak akkor tudja megígérni, ha senki nem akar majd lecsapni a kezéről. Halkan elnevetem magam és megrázom a fejem.
– Ha akarnának sem tudnának – jelentem ki, megcsókolva a (most még) szakállas arcát. David-függő voltam és Axel-függő leszek, próbálkozni sem lenne érdemes. Ezt bizonyítja is, amikor elég sajátos módon méri le, hogy az új hajhosszom is megfelelne-e az igényeinek, és azzal az egyszerű mozdulattal nulláról százra fűti a vérem két pillanat alatt. Persze amikor azt találja mondani, hogy milf leszek, akkor fel kell hívnom a figyelmét arra, hogy amikor visszaültem az ölébe, még mindig olyan kemény volt, hogy elcipelhettem volna a fürdőbe, szóval a jövő idő talán nem helyénvaló. Erre aztán ki is javítja magát, hogy a jövőben csak milfebb milf leszek, amin nem tudom nem elnevetni magam. Visszavágás híján meg is teremtem neki a lehetőséget a saját kis revansára, bár amikor csípőből rávágom, hogy akkor bizony sokat kell majd gyakorolnunk, ő is csak sóhajt egyet. Elnéző mosollyal simogatom meg az arcát, mert nagyon is tudom, mit akart ezzel kifejezni. A ránk jellemző éhség garantálhatná ezt, de a körülményeink nem épp ideálisak... és talán nem is lesznek. Most még a nagyszülők sem lesznek ott, hogy vigyázzanak a hercegnőre, míg mi egy kicsit kiéljük magunkat. Azért annyira nem keserít el ez, hogy éljek a rá vonatkozó hajszőkítés jogával, inkább rábízom majd ezt a napfényre. Innen meg már Kenhez hasonlítja magát, és nekem megint nevetnem kell.
– Jaj ne, akkor nekem kell szőkítenem, hogy méltó Barbie-d legyek! – sopánkodok drámaian. Képzelem, milyen jól állna nekem a szőke üstök. Sokat mondjuk nem tudok ezen gondolkozni, mert alig bújunk össze egy kicsit, valaki már jelzi is, hogy ébren van... aztán, amikor érte megyek, azt is, hogy igazából inkább apás hangulatban van. Persze játszom a sértettet, de közben olyan mosollyal nézem a kedvenc párosomat, mint aki mindjárt a padlóra olvad.
Amíg Yanát Axel szórakoztatja, én gondoskodok Luci igényeiről – vagyis elérem, hogy gondoskodjanak róla –, és amikor visszajött, én vele játszok egy kicsit, csak hogy ne érezze magát elhanyagolva. Ez a felosztás csak addig marad meg, míg a hercegnő nem jelzi az éhségét, hiszen azon csak én tudok most segíteni. Kezet mosok, aztán az ágyra telepedve átveszem Yanát, és ameddig én őt etetem, Axel nekünk is elkezdi előkészíteni a vacsorát. Lucifer is kap enni, míg én előbb büfiztetek, aztán pedig a hátára fektetem a királylányt az ágyon. Megkapja az egyik csörgőjét, és míg ő vidáman rázni kezdi, és körbeépítem párnákkal és takarókkal, nehogy véletlenül letornázza magát a magasból. Ezután mi is eszünk, aztán ismét magamra vállalom a mosogatást, ha már Axel készítette elő a vacsit. Közben élvezem magamon az ölelését, a puha csókot a vállamon, aztán a szemem sarkából figyelem mosolyogva, ahogy Yanához megy, hogy együtt játszanak. Mikor végzek, én is csatlakozom hozzájuk, az oldalamra fekve könyökölök fel, míg Axel már hasra fordítja az elálmosodott apróságunkat, aztán a hátát simogatva mesélni kezd neki. Szerelmes, olvadozó mosollyal figyelem őket, és amikor Yana már békésen szuszog, odahajolok hozzá és adok egy puszit a babaillatú kobakjára.
Ezután közös erővel összepakolunk, hogy azzal már ne kelljen majd időt tölteni. Összerakjuk a bőröndöket, csak az utazáshoz szükséges holmikat hagyva elöl, a babaágyat is elpakoljuk, és mindent készenlétbe helyezünk az ajtó környékére. Eltörlöm és elpakolom az elmosogatott edényeket és evőeszközöket is, aztán már csak a kezeket érzem a derekamon, és ismét az egyik kedvenc helyemen találom magam: Axel ölében. Elmosolyodva kucorodok kényelmesen, oldalasan az ölelésébe.
– Jó – mormolom, de azért egy kicsit lehunyom a szemem, ahogy odabújok hozzá, míg ő simogatja a hátamat. Nem alszom el, de pihenni tudok így egy keveset, míg ismét fel nem ébreszt teljesen az autó érkezésének és a kinti beszélgetéseknek a hangja. Felemelem a fejem, aztán már hallatszik is a kopogás és belép a marsall.
– Találtam önöknek egy sokkal jobb helyet – közli ezúttal a jó hírt egy meleg mosollyal. Visszamosolygok rá, aztán megsimogatom Axel karját és megyek Yanához, hogy ráadjam az overallját. Akik eddig őrségben álltak odakint, segítenek a csomagok kihordásában és bepakolásában, míg én nagyon óvatosan felöltöztetem a királylányt. Persze egy kicsit felébred és nyünyörög, de halk dúdolással igyekszem félálomban tartani, és mivel csend van, plusz engem is lát, nem igazán van, amitől nagyon kinyílnának a szemecskéi. Felkapom a kabátom, aztán már ölelem is magamhoz, és tovább dúdolva viszem ki a kocsihoz. Nem tetszik neki, hogy nem alhat teljesen nyugodtan, de továbbra sem ébred fel igazán, csak panaszkodik egy kicsit, míg beteszem az ülésbe. A kocsiban jó meleg van, ezért előbb beülök mellé, becsukom az ajtókat, lehúzom róla az overallt és úgy csatolom be az ülésbe. Ezen a ponton már laposakat pislog, én pedig a fejét és a lábacskáit simogatva segítek rá, hogy visszaaludjon, míg mindenki más is beszáll. Luci ismét ellenőriz minket a csomagtartóból, aztán szusszanva fekszik el hátul. Axel ismét átkarol, és én még megmosolygom, ahogy Yana lábacskájára teszi a kezét, a hercegnő pedig rámarkol az ujjaira, de aztán a vállára döntöm a fejem és újra lehunyom egy kicsit a szemeimet.
Egy kicsit szundítok, de elég felületesen, ezért amikor megállnak az autók, már emelem is fel a fejem. Jó néhány órát biztosan úton lehettünk, és ahogy kinézek az ablakon, főleg fás-bokros területeket látok, meg egy jókora, kék tetős, kétszintes épületet magunk mellett. A marsall még nem száll ki, előbb hátra fordul, és még Yanára is rápillant, hogy alszik-e, aztán – mivel igen – fojtott hangon kezd beszélni.
– Napoli mellett vagyunk, de a városon kívül. Ez az épület itt a miénk és épp reggel ürült ki – int a fejével a kétszintes ház irányába. – Önök az emeleten lesznek elszállásolva, az alsó rész pedig az őrségé lesz. Több emberünk tud itt lenni és sok a szabad terület a környéken, így ha a kutya nem csatangol el, ki tud majd mozdulni. Önöknek sajnos így is túl nagy kockázat lenne a séta, de a teljes felső szintet használhatják, ami durván százhúsz négyzetméter. Van két nagy szoba, tágas nappali-konyha-étkező, nagy fürdő és különálló mosdó. Egy kis lépcsőház van kiépítve az épületen belül, így külön bejárati ajtójuk lesz. A szabályok a szokásosak, egy őr mindig a lépcsőházra ügyel majd, szóval csak jelezzenek, ha bármire szükségük van, rendben? Amint rendeződtek a dolgok Montanában, én is érkezem az utazás részleteivel – mond el nekünk mindent türelmesen. Bólogatok és közben hálásan mosolygok, mert ez azért sokkal jobban hangzik mint az a sötét verem, amiben eddig voltunk, és nem is gondolom, hogy a biztonság rovására menne. Miközben óvatosan felöltöztetem Yanát, a marsall azt is elmondja, hogy egyébként ennek az útnak a túloldalán nem messze van az autópálya-rendőrség egyik épülete is, ami csak növeli a biztonságot a környéken. A házat közben kinyitották, így már mehetünk is; én magamhoz ölelem az ismét halkan nyünyörgő Yanát, simogatással és ringatással nyugtatva és tartva félálomban, míg be- és felmegyek vele. Axel ismét kap segítséget a csomagokkal és Lucifer is feljön velünk, gondosan végigjárva az egyébként szinte hatalmasnak tűnő felső szint összes szobáját. Lent látható volt, hogy tényleg több őr tud itt tartózkodni, mert legalább ők is rendesen el vannak szállásolva, és nekünk sem lehet majd okunk panaszra idefent. Vannak ablakok is, a szobák tágasak és szellősek, így aztán nem leszünk teljesen egymás-hegyén hátán. Míg a csomagjaink megérkeznek, én már viszem is be Yanát az egyik szobába, levetkőztetem, aztán egyelőre ismét a körbebarikádozós technikát alkalmazom, hogy aztán a hasára fektetve és a hátát simogatva vissza tudjam őt teljesen altatni. Nem is kell neki sok, hogy békésen szuszogjon, Lucifer pedig már fel is veszi mellette az őrző pozícióját, amiért rámosolygok ás megdicsérve megsimogatom a fejét, mielőtt kimennék. A marsall már csak elköszön tőlünk, aztán távozva ránk zárja az ajtót, én pedig szusszanva veszem le a kabátomat.
– Ég és föld – mosolygok Axelre fáradtan, és odalépve hozzá magamhoz ölelem. – A hercegnő alszik. Mi lenne, ha csak a kiságyat állítanánk fel és aztán mi is beesnénk az ágyba? Majd holnap kipakolunk egy kicsit jobban – vetem fel. Már hajnal körül jár az idő és Yana éhes lesz reggel, szóval így sem fogunk tudni sokat aludni. Megint.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyHétf. Dec. 11 2023, 09:38
ShAviva & DAxel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Nem sokáig bírjuk ki, hogy ne kezdjük el húzni a másik agyát, megint. Ki így, ki úgy, de én egyáltalán nem bánom, csak megjegyzem Avivának, hogy nem egészséges a létra tetején elszédülni, mire ő már közli is, hogy nagy kegyesen megvárja a pucsítással, míg lejövök, ezen pedig halkan elnevetem magamat.
- Köszönöm, úrnőm! - zárom be az általa már leszűkült teret magunk között egy rövid csókra. Aztán már azon gondolkodunk, hogy hogyan feleljünk meg a képeink elvárásainak, és habár eleinte szólok, hogy nem kell ám úgy kinézni, mintha most léptünk volna ki a fotófülkéből, azért magam is felajánlom a magam lehetőségeit és a cowboyok általános viseletére is utalok.
- Amíg senki nem akar elszeretni tőlem, senkit nem hívok ki egy déli duelre az óratorony alatt. - jelentem ki határozottan, mosolyogva. Ezután rátérek Viva hajának lemérésére, ő pedig ettől az egy mozdulattól úgy beindul, hogy azonnal rám is kell szólnia. Nem tartom így a kelleténél tovább, megállapítom, hogy egy milfhez méltó külleme lesz. Persze ő csak azon akad fent, hogy jövőidőt használtam, és már közelebb hajolva meg is jegyzi, hogy az imént az ezredes nem a jövőbeli énjére gerjedt rá. Megköszörülöm a torkom és megsimogatom a hátát.
- Most is milf vagy, de akkor még kinézetre is jobban anyukás milfebb milf leszel. - jelentem ki, de gyorsan megpróbálom el is terelni a témát azzal, hogy felhívom a figyelmét, már nem sikoltozhat Davidet alattam. Persze ő ezt is kihasználja huncutságra és megjegyzi, hogy a rögzüléshez sok gyakorlás kell, én pedig halkan sóhajtok, mert most is nagyon szívesen gyakorolnék, csak hát Yana és Lucifer miatt elég nehéz. És később is nehéz lesz, segítség nélkül. De majd összebarátkozunk egy aranyos, idős nénivel, akire pár órára rábízhatjuk Yanát és akkor a lelket is kikefélem belőle.
Azért felajánlom kompenzálásképp, hogy szívesen kiszőkíttetem magam, hogy én is jobban elkülönüljek a régi énemtől - de fura ezt így mondani -, de nem szeretné, meg mondja, hogy a nap majd elvégzi ezt a munkát nyáron, a tetőn.
- Úgy fogok kinézni, mint Ken. Jól lebarnulok és szőke is leszek. - képzelem el magamat, mert az is biztos, hogy én nem ingben, vagy pólóban fogok tetőn dolgozni, az hótziher.
Ezután viszont már a kisasszonyunk is csatlakozik hozzánk. Anyuka kap egy nevetést, de aztán én kellek neki - vagy is a szakállam, amibe kapaszkodhat. Mosolyogva játszok vele, emelem magasba, gyúrom a levegőben, táncoltatom, míg Viva kiengedi Lucifert, aztán mikor visszajön, a kutya is megkapja a maga dögönyözését. Szóba jön a szakállvágás és Yana sokkja, én pedig úgy döntök, ezen jobb lesz mihamarabb túl esni. A szavai alapján SVivának is hiányozni fog a szakállam, de majd kárpótolom emlékekkel és nosztalgiával.
- Lufi nélkül is lefárasztom! - kacsintok rá, de persze nem sokáig nevetünk és játszunk a csöppséggel, mert ebbe hamar megéhezik, szóval át is adom az ágyra telepedő anyukájának, aki már kezet mosva várja ott.
- Aham, megcsinálom. - mosolygok, aztán már megyek is a konyhasarokba. Mondjuk szerencsénk van, hogy van még a hűtőben ebből a kajából, mert az utolsó adagokat készítem el. Amíg Yana szopik, a kaják melegednek, megetetem Lucifert is, aztán megterítek. Mikor a lányok végeznek, megvárom a büfit, aztán azt, hogy Yana neki álljon játszani az ágyon, de a takarókkal és párnákkal körbe barikádozva. Leülünk S..Vivával enni. Kaja után ő mosogat el, most én ölelem át hátulról és csókolok a vállára, aztán megyek a gyerek mellé, hogy a lábát dögönyözve játsszak vele egészen addig, amíg álmos nem lesz. Nem rakom bele a kiságyába, csak hasra fordítom a mi ágyunkon, mert úgy is nem sokára indulunk majd, innen pedig egyszerűbb lesz majd felvenni, mint onnan. A hátát simogatom és mesélek neki egy mesét, hamarosan pedig már alszik is. Felkelve összepakolom az eddig szét hordott ruháinkat, hogy indulásra készek legyünk. Yanának előveszem a meleg overallját, hogy indulás előtt abba öltöztessük át. Előveszem Viva kabátját is meg egy pulóvert is neki, aztán leülök a székre és az ölembe húzom.
- Majd az autóban alszunk egy kicsit, jó? - húzom a vállamra a fejét és simogatom kicsit. Amikor megjelenik a marsall, csókot adok a fejére és elkezdek összekészülni. Magamra kapom a kabátom, kiviszem a csomagjainkat, aztán Lucifert is intézem, míg Sviva Yanát öltözteti óvatosan, hogy minél kevésbé ébressze fel. Az autó már elő van fűtve, szóval az overallt majd lehúzhatjuk róla. Megvárom, amíg beteszi az ülésbe a kicsit nyünyörgő gyereket, de nem kell sok, hogy vissza aludjon. Viva ismét középre ül, én pedig a szélre. Átkarolom őt, azzal a kezemmel a gyerekhez is átnyúlok, hogy a lábát fogjam - ő meg az én ujjam. Shay Viva nekem dőlhet, én pedig a fejére hajtom a sajátom és behunyom a szemem. Most úgy sem tehetek semmit, csak türelemmel kell lennünk.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyVas. Dec. 10 2023, 22:16
Ugyan azzal az elhatározással ültem vissza Axel ölébe, hogy nem fogom tovább húzni az agyát, hadd nyugodjon le, azért amikor eljutunk a ház képéig és világossá válik, hogy itt bizony tényleg fel kell majd újítani, nem tudok gátat szabni a fantáziámnak. Megnehezítem a saját dolgomat is, nem is kicsit, de azért látom, hogy ő is elkalandozik, amit szóvá is tesz. Elvigyorodom és egy huncut pillantással kicsit közelebb hajolok hozzá.
– Majd akkor pucsítok be, amikor lejöttél a létráról – ígérem meg neki nagylelkűen. Tudnám még cifrázni, de nem teszem, mert annyira azért tényleg nem vagyok gonosz. Hamarosan át is térünk a következő pakkra: az új papírjainkra, amikből kiderül, hogy Axelnek borotválkozás, nekem pedig hajvágás dukál az új énünkhöz. Azért előbbi kapcsán biztosítom róla, hogy én nem fogom bánni, legalább nosztalgikus hangulatba kerülök majd tőle. Sőt, az arcszesz miatt még erősebben érezhetem majd az illatát! Tiszta haszon. Ő arra világít rá, hogy a cowboyok egyébként sem szoktak szőrösek lenni, én pedig kuncogva bólogatok.
– Az biztos. Csak ne kezdj senkivel pisztolypárbajba! – adom parancsba vigyorogva, persze csak viccelődve, a western filmekre gondolva, nem arra, ami ide is juttatott minket. Az én hajam már más kérdés... lenne, ha nem tenné rögtön egyértelművé, hogy neki nem lesz akadály. Persze az a mozdulat, amivel a keze köré csavarja a hajam, nem kicsit indít be; ezzel revansot is vehet rajtam a korábbiak miatt, mert még a nevét is elrontom. Aztán még azt is mondja, hogy igazi milf leszek, én pedig elvigyorodnék, de először inkább felháborodást tettetek.
– Szóval csak leszek?! – kérdezek vissza, de rögtön közelebb is hajolok hozzá, megválaszolva a saját kérdésemet. – Nem igazán ezt éreztem, amikor az öledbe ültem... – hívom fel a figyelmét bazsalyogva a tényre, miszerint bizony a teste elárulta őt. Aztán ő is lehalkítja a hangját és ezúttal ő hívja fel a figyelmemet az előző hiányosságomra. Élvezettel figyelem a kéken csillogó szemeit és mosolyodom el.
– Jó sokat kell gyakorolnunk, hogy biztosan menjen – adom elő a lelkes tanulót. Oké, ez az utóbbi hónapokban a legkevésbé sem rajtunk múlt, de azért jól hangzik a lehetőség. Belátom egyébként, hogy ez praktikus is lesz, több szempontból, és az egyik szempont miatt Axel fel is veti, hogy ne menjen-e ő is fodrászhoz. Elnevetem magam és megsimogatom az arcát.
– Tökéletes a hajszíned a kék szemeidhez – biztosítom és élvezettel bele is túrok a dús tincseibe. – Majd nyáron kiszívja a nap a tetőn – teszem hozzá vidáman, mert ez egyébként tényleg így is szokott lenni. Szusszanok egyet és nekidőlök, nyugtázva ezt az egész helyzetet, és most már talán én magam is elhiszem, hogy rendben leszünk. Magához ölel és a homlokomra csókol, én pedig visszaölelem a kezeit, mosolyogva bújok egy kicsit oda, de nem tudom hosszan élvezni a pillanatot, mert a hercegkisasszony is felébred. Már megyek is érte, mosolyogva emelem a karjaimba és üdvözlöm őt, ám hiába kapok tőle egy kis kacajt, utána már az apja kell neki. Nem mintha vitatkoznék, már viszem is, hogy teljesítsem őfelsége kívánságát, Axel pedig hatalmas vigyorral várja és veszi át az ő hercegnőjét.
– Nem hibáztatom érte – lágyul el a mosolyom, mert egyébként biztosan igaza is van ebben. Eszembe jut viszont még valami, ahogy Yana belekapaszkodik a szakállába, hiszen épp most beszéltünk arról, hogy meg kell majd borotválkoznia. Ezzel őt is elgondolkoztatom, és le is vonja a következtetést, hogy miszerint ezt még itt – vagy legalábbis majd az új helyen – meg kell majd tennie, hogy Yana túlessen az első sokkon és megszokja a szőrtelen arcát, mire költözünk. Azt is kitalálja, hogy megkéri majd a marsallt, hogy szerezzenek neki borotvát vagy gépet, én pedig egyértőn bólogatok, és közben már el is képzelem, amikor előjön majd a fürdőből.
– Szerintem teljes sokkban lesz a kisasszony – nevetem el magam halkan az elképzelt pillanaton. A hangját fel fogja ismerni, de az arcát egyáltalán nem, szóval kell majd egy kis idő, hogy megszokja, de biztosan lesznek vicces arckifejezések és pillanatok addig. Ellágyuló mosollyal figyelem, ahogy Yana tanulmányozni kezdi Axel pólóján a feliratot, közben persze folyatva a nyálát mindenhova, amin az apja segít egy kicsit. Luci hangjára emelem csak fel a fejem én is, mosolyogva bólintok és már megyek is. Kopogok az ajtón, amikor pedig az egyik őr kinyitja, megkérem, hogy engedjék ki Lucifert elvégezni a dolgát. Amíg a kutya kint van, én kényelmesen a falnak dőlve, mosolyogva figyelem Axel és Yana játékát, amitől a hercegnőnk boldogan kalimpál is sikítozik, majdnem a plafon magasságában.
– Már csak a lufik hiányoznak onnan – vigyorodom el. Na akkor lenne ám igazi sikoltozás! Luci nemsokára vissza is tér, én őt ajándékozom meg némi simogatással és dögönyözéssel, aminek nagyon is örül, de aztán kiderül, hogy amikor vacsiidő van, akkor bezzeg az anyja is jó a hercegkisasszonynak. Megmosom a kezem, aztán mosolyogva átveszem őt az apjától és az ágyra telepszem vele.
– Mi is eszünk utána? – kérdezem Axelt, míg Yana nekiáll a vacsorának. Ha esetleg el is kezdi előkészíteni és megmelegíteni nekünk az ételt, akkor mosolyogva megköszönöm neki, míg Yanát tartom és cirógatom. Egy kicsit aggódom, hogy nem fogjuk-e nagyon kizökkenteni őt egy újabb utazással, de reménykedem abban, hogy mivel most elmarad a hangzavar, a lövöldözés és a menekülés, csak egy kellemes kis kocsikázás meg némi séta lesz, talán ő is jól fogja viselni.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyVas. Dec. 10 2023, 20:36
ShAviva & DAxel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Egy erős erekció, egy cockblocker és egy majdnem idegösszeomlás után azért megnyugszunk és neki állunk átnézni a papírokat Vivával. Persze nekem még hátra maradt egy kicsi abból a keménységből, amit a nagysasszony itt az ölemben okozott, de szerencsére nem kezdi el húzni az agyamat, úgy hogy az majd szépen lassan eltűnik. Megnézzük a tudnivalókat Townsendről meg a környékről, de a házről a képet látva meg kell állapítanunk, hogy tényleg felújításra szorul. Persze Viva már neki is áll álmodozni arról, ahogy én építem a házat, ő meg majd segít, miközben szépen bepucsít nekem - erről pedig én kezdek álmodozni és szusszanok egyet. Nehezen fog ez az erekció így elmúlni...
- Az nem segítség, ha leszédülök a létráról, csak szólok. - bazsalygok egy kicsit az orrom alatt- A masszázs egyébként nem hangzik rosszul, de ahhoz is tudok társítani piszkos gondolatokat, szóval... szóval inkább nem gondolok rá, különben megint újra ágaskodni fog az ezredes. A papírok és képek után az iratokat nézzük át, Viva pedig már kezdi is a szomorkodást, hogy nekem szakálltalannak kell lennem, neki pedig lekell vágatnia a haját. A nosztalgia említésére elmosolyodom és megsimogatom az oldalát.
- Én szívesen nosztalgiázok. Meg hát... a cowboyokat főleg szakáll nélkül lehet látni a filmekben, szóval úgy illeszkednék majd be, nem? - végül is, most valami olyasmi legyek, nem? Remélem. Tehenészfiú. A haját sajnálja egyébként, de én egy mozdulattal elérem, hogy rögtön másra gondoljon. Elvörösödve szól is rám - mondjuk zsigerből a nem-álnevemen szólít - én pedig elégedetten engedem el megállapítva, hogy még úgy is elég hosszú lesz a haja.
- Igazi milf leszel. - vigyorgok, aztán hozzá teszem halkabban.
- Jobb, ha rögzíted magadban, hogy az új nevemet kell majd sikoltoznod. - suttogom Yana miatt, még akkor is, ha alszik. Aztán Sha..Viva is belátja, hogy nem lesz egyébként olyan rossz ez, Yana miatt praktikus lesz, a helyzetünk miatt pedig kvázi szükséges.
- Szőkítsem ki magam egy kicsit? - kérdem vigyorogva.
- Elvileg a kék szememhez jól állna. - tudom, hogy ezt egyszer már felhoztam a múlt hónapban, amikor hercegnek említett, de ha már a mestere ennek és szerinte ez a vágás a minimum, akkor én is simán világosíthatok a hajamon. Nem mondom, hogy ne lenne fura beülni egy fodrászhoz és kivilágosítani a hajamat, de hajlandó vagyok beáldozni a férfiasságom ezen a téren és fejet hajtani a szükségnek.
Mikor nekem dől, megállapítva, hogy jó lesz minden, megölelve csókolok egyet a homlokára. Alig hogy kimondta, Yana már fel is ébred, szóval kénytelen vagyok elengedni, csak azért, hogy utána a kisasszony kérezkedjen a karjaimba. Elvigyorodva nyúlok érte és veszem át, majd fektetem az ölembe.
- Szerintem kiélvezi, hogy az utóbbi időben nem látott ennyit egyhuzamban. - hiszen a hétvégét leszámítva mindig este értem haza a munka miatt. Most rendhagyó módon nem dolgozom. Persze a csöppöm már bele is akaszkodik a szakállamba, SAviva észrevételére pedig elgondolkodom.
- Őőő igen... Szerintem nem fog megismerni elsőre. Ami azt jelenti, hogy még ebben a pár napban le kell vágnom, hogy mire oda érünk, már természetesnek vegye a csupaszságot. - gondolkodom el. Az mondjuk vicces lesz, ahogy úgy néz majd rám, mint egy idegenre, a hangomat meg alig fogja tudni összeazonosítani a fejemmel. De inkább most játsszuk el, mint ott.
- Majd megkérem a marsallt, ha éjjel visznek minket, hogy hozzanak nekem egy borotvát. Vagy inkább gépet, mert ezt lehet nem fogja a sima borotva vinni. - dörzsölöm meg az állam, miután elengedte a kisasszony és helyette a pólómba kapaszkodva kezdi nézegetni az arra nyomott feliratot. Persze közben csorog a nyála, szóval megtörlöm a kis száját, majd Lucifer nyüsszent egyet az ajtó előtt.
- Kiengedteted? - nézek SAvivára kérőn, mert én közben a gyerekkel felállva kezdem szórakoztatni. Felemelem magasra, majdnem el is éri a plafont, amitől különösen vidáman kezd el mosolyogni és sikongatni, meg kalimpálni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyVas. Dec. 10 2023, 17:05
Miután több mint félnapos tanulást követően Axel olyan ügyesen felel le Axelből, nem tagadok meg tőle egy alapos dicséretet és jutalmazást, ami végül olyannyira felforrósodik, hogy nem is tudom, hol kötnénk ki, ha nem zavarnának meg minket. Nem mondom, hogy szerencsére, mert ezt egyáltalán nem tekintem szerencsének, ráadásul nem is kapunk jó híreket. Esetleg az ígéret, miszerint kapunk egy jobb – de minimum tágasabb – helyet, félig-meddig annak tekinthető, de a késedelem és az, hogy valami elcsesződött, kevésbé. Mindenesetre próbálok örülni annak, ami van. Inkább vissza is helyezkedem Axel ölébe – nem téve szóvá, amit még nagyon is érzek magam alatt –, hogy együtt át tudjuk nézni az új papírokat, amiket kaptunk. Az aktájának egy oldala átírva, iratok, képek és leírások. Utóbbiakkal kezdjük, megállapítva, hogy nem lesz ez olyan szörnyű hely – kisgyerekkel és kutyával még jobb is, mint a nagyváros. Oké, Axel a nyarat, én pedig a telet fogom megszenvedni, de majd segítünk egymáson. Eljutunk egy ház képéig is, ami kizárásos alapon a leendő lakhelyünk lesz. Eléggé leharcolt, pedig egyébként ígéretesnek tűnik maga a szerkezet és a potenciális elrendezés, csak hát először fel kellene újítani ahhoz, hogy tökéletes legyen – nekünk viszont ezt akkor kell majd megcsinálni, amikor már ott élünk. Sebaj. Sőt, amikor elképzelem építkező Axelt, kifejezetten tetszeni kezd a gondolat, amit szóvá is teszek, megnevettetve őt.
– Majd igyekszem segíteni rajtad. Esténként is megmasszírozom a vállaidat, meg minden... – pillantok rá huncut tekintettel. – És egyébként is segítek majd, ahogy tudok. Előre összeszögelek néhány deszkát négykézláb a földön állva, meg ilyenek – vigyorodok el. Képzelem, mekkora segítség lenne ez neki. Jó, nyilván tényleg fogok neki segíteni, hiszen nem nézném tétlenül, ahogy egyedül csinál mindent, de ha túlságosan szexi lesz közben – és mondjuk a nyár közeledtével egyre kevesebb ruha lesz rajta a meleg miatt –, nem vállalok felelősséget azért, ha esetleg hátráltatom a munkát. Néha.
Ezután az iratokat tartalmazó borítékért nyúlok, hogy ott is számot tudjunk vetni és szemügyre tudjuk őket venni. Darabra minden megvan, nekem így, hogy Aviva itt született, zöldkártya sem kell már. A mi papírjainkban az adatokat természetesen átírták, sőt, az útlevelek meg is vannak hajtogatva és néhány utazás bele is van pecsételve, hogy ne tűnjenek túlságosan újnak. A fényképek már érdekesebbek egy kicsit, mert ugye van rajtuk némi változás. Megmosolygom, amit a borostáról és a szakállról mond, és megsimogatom az arcát.
– Nem mintha nem szeretnélek csupasz arccal. Az mindig olyan nosztalgikus – szusszanok egyet. Végül is, amikor először találkoztam vele is borotválkoznia kellett a munkája miatt, és amikor először gabalyodtam vele össze a kabinban is csak épp annyi borosta volt az arcán, ami estére megnőtt. És nem volt okom panaszra. Nem állok ellen a kísértésnek, lopok egy csókot azokról a mindenhogyan is csábító ajkakról, de ezúttal nem mélyítem vagy húzom el, mielőtt ott ragadok. Inkább a saját képeimet szemlélem meg, és meg kell állapítanom, hogy mommy-hajam van. Lesz. Vagy mi. Axel is hümmögni kezd, én pedig már pánikolok, hogy nem tetszik neki, de amikor megszólalnék, ő a keze köré csavarja a hajam, és lemérve megállapítja, hogy pont elég hosszú lesz még.
– David! – szólok rá, nyilvánvalóan kipiruló arccal, mert azért nekem is elég élénk tud lenni a fantáziám, és ha az én izgalmam is annyira feltűnő jeleket mutatna, mint az övé, hát most nem panaszkodhatnék. – ...Akarom mondani Axel! – javítom ki magam, mert a pillanat hevében nyilván a nevét is elbasztam. Egy kicsit meg is legyezem magam a papírokkal, mielőtt még meggondolom magam és mégis rámászok. Csak hogy kiélvezhesse azt, hogy kétszer is a kezére tudja tekerni a hajam. Közben persze kap egy vágyódó, de azért ezért még számolunk üzenetű pillantást, és ezután már ő is más irányból közelíti meg a kérdést. Elmosolyodom a bátorító szavakra, viszonzom a puha csókot, aztán szusszanok egyet.
– Igazából nem olyan rossz. Egy kicsit anyukásabb, de nem a rossz értelemben. Yana sem tudna belekapaszkodni, ha nem akarom – somolygok egy kicsit. – Egyébként sem árt ilyenkor egy kis vérfrissítés – sóhajtok egy aprót. Igazából ennél sokkal szélsőségesebb változásokat is megkövetelhettek volna a fizimiskánkat illetően, bár tény, hogy egy kisvárosba nehezebb lett volna beolvadni mondjuk rózsaszín hajjal, vagy egy Dave-nek... Axelnek vágott és belőtt punk taréjjal. Leteszem a papírokat, aztán hátradőlök, elkényelmesedve Axel ölében és ölelésében, fejemet az övének támasztva és az engem ölelő karjára simítva.
– Nem lesz ez olyan rossz – mondom bizakodva, finoman megszorítva a kezét is. Mintegy varázsszóra, már hallom is a nyünyörgést a kiságy felől, és hihetném, hogy Yana is csak az egyetértését akarja kifejezni, de ennél már azért jobban ismerjük a kisasszonyt. Elmosolyodva nyomok egy csókot Axel arcára, aztán oda is megyek, hogy az ölembe kapjam őfelségét. Szeretetteljes üdvözlésben és valóságos puszitengerben részesítem, csak hogy rögtön hallassa az ennivaló kis nevetését, de aztán szinte tornázni kezd rajtam, hogy kilásson a vállam felett.
– Ó, te kis hamis, nem is én kellek neked, mi? – ciccegek mosolyogva, de teljesítem a kívánságát és odaviszem az apjához. – A hercegkisasszony téged akar – jelentem be, Yana pedig már nyúl is felé a kis kezeivel. Kuncogva adom át őt, figyelem, ahogy belekapaszkodik a szakállába, és közben mutogatja a fogatlan vigyorát.
– Lehet, hogy ő zokon fogja venni, ha csak borostád lesz? – kérdezem vidáman, miközben leülök a másik székre, szeretetteljes mosollyal figyelve őket. Yana úgyis mindjárt enni akar majd, addig hadd játszanak együtt.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyVas. Dec. 10 2023, 14:50
Sha...Aviva & D-Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


- Valóban. - állapítom meg igaznak a kijelentést. Na majd ott kénytelen lesz velem táncolni arcade-on kívül is. Közben azért az is eszembe jut, hogy beilleszkedni is be kell majd a közösségbe, ez pedig egy formája lehet. De a gondolataim elterelődnek, mert miután Aviva kikérdez, olyan jutalomban részesít, aminek nem tudnék ellenállni és legszívesebben megkockáztatnék egy nagyon-rövid-nagyon-forrót, de a marsall megakadályoz minket benne az iratainkkal, meg a rossz hírekkel. Kikérem magunknak, hogy ebben a cellában több időt töltsünk és habár eleinte Vincent is húzza a száját, szét nézve hamar be kell látnia, hogy igazam van. Biztosra semmit nem ígér, de legalább megpróbál minket egy nagyobb lakásba átrakatni. Már ez is sokat jelent, szóval megköszönöm és miután elmegy, sóhajtva ülök le. Nem mintha ne szeretnék szorosan lenni a családtagjaimmal, de nem 48-72 órákat. Aviva visszacsücsül az ölembe, erről pedig eszembe jut, hogy mi is szakadt félbe és hát... van még maradéka, de szerencsére nem említi meg, csak a papírokat húzza magunk elé. Abból egy nyilván átírásra kerül, de az általános dolgokról azért olvasunk. Összefoglalom a dolgokat, télen Viva három kabát, plusz a személyes fűtőegységének ölelése kell majd, amin elvigyorodom, én pedig nyárra befészkelem magam a hűtőbe. A hely tágasságát és a körülötte lévő mezőket nézve Luci sem panaszkodhat majd, én pedig bólogatok.
- Majd kergethet földikutyákat. - somolygok az orrom alatt. Ezután megtaláljuk a képet a házról, de már ezen is elég öregnek tűnik... végül is úgy is ez van a hátteremben, a sztorimban, szóval nem kéne meglepődnöm.
- Igen, de majd ebből az "örökségből" fel is újítjuk. - mondom bólogatva, szintén hátra pillantva a szundipárosra. Persze ő már vizualizálja a tavaszt, meg hogy az én fogok neki állni építkezni, és hogy ezt ő annyira azért nem sajnálja, mire halkan elnevetem magamat.
- Jó sok limonádét kell csinálnod, mert ha elhúzódik nyárig, biztos oda fogok olvadni a tetőre. - vigyorgok. Ezután Viva már az iratainkat veszi elő, azokat kezdjük nézegetni, főleg a fotókat. Viva már el is kezdi az összehasonlításokat, mire elmosolyodok és megdörzsölöm az államon a szakállat.
- Egy kis borostát azért lehet hagyni. Télre meg tuti megnövesztem a szakállam, minusz tízben kint dolgozni a farmon azért nem lesz kellemes. - mormogom, aztán előkerül az ő képe is, némileg rövidebb hajjal. Kicsit fancsali arcot vág, én pedig hümmentek egyet. Az ujjammal megmérem, mennyi hiányozna belőle, aztán a kezem köré csavarom a haját, megnézve, hogy ezt megtudnám-e csinálni akkor is.
- Még épp elég hosszú lesz nekem. - mondom rosszcsont pillantással, mielőtt elengedném.
- De azt ugye tudod, hogy az emberek nem az igazolványképükhöz szoktak igazodni? - mosolygom rá, megsimítva az arcát.
- Ha hosszan akarod hagyni a hajat, én nem bánom, ha levágod, úgy is szeretem. Meg téged is. - csókolok az ajkára röviden.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyVas. Dec. 10 2023, 14:05
Ugyan Da... Axel szemei is felcsillannak, amikor felemlegetem, hogy "nosztalgiázhatnánk" egyet – vagyis ténylegesen megtörténtté tehetnénk azt a táncolós estét –, de aztán neki eszébe ötlik a valóság is, annak minden akadályával együtt. Egy kicsit lebiggyen az alsóajkam, mert rájövök, hogy igaza van; nagyszülők nélkül egyetlen estére sem tudnánk kire bízni Yanát – vagy ha tudnánk sem bíznék meg egy ismeretlenben –, meg ez egyébként is kisváros lesz... de aztán hozzáteszi a country clubot, én pedig kuncogni kezdek.
– Azt úgyis megígérted már egyszer! – mondom mosolyogva. Persze a Yana-felvigyázás kérdése így is valid marad, de egy country club nem olyan vészes. Ha Yana egy kicsit nagyobb lesz már, elvihetjük magunkkal, Luci pedig vigyázzt ülhet mellette, míg mi egy-két méterre tőlük táncolunk. Talán nem lenne ugyanaz az élmény, de így is élmény lehetne. Hasonlóan, mint ahogy a képzeletbeli első csókunkat összekötöm a valódi első csókunkkal; nem kabinban, hanem tánctéren húzva egymás agyát, míg végül megkaphatta, amit akart. Látom a szemein, hogy elképzeli, és nagyon is tetszik neki, amit aztán szóvá is tesz, én pedig az ajkamba harapva bólogatok, hogy akkor megegyeztünk. Biztos vagyok benne, hogy az sem lehetett volna kevésbé éhes csók, mint a hajókabinban.
Miután minden részletet megbeszéltünk, tanulni kezdünk. Közben a hercegnő is eszik, aztán mi is, aztán tovább tanulunk, míg végül Axel megunja, és inkább belekezdünk a felelésbe. Neki is nagyon jól rögzültek a dolgok, az a néhány baki bőven megbocsátható és még tudunk majd javítani rajta, szóval nagyon büszke vagyok rá. Ezt szavakkal és egy csókkal is kifejezem... de utóbbiba egy kicsit bele is feledkezem. Egy kicsit nagyon. Talán csak túl sokat beszéltünk ilyenekről, talán az általános rám gyakorolt hatása, de nem tudok ellenállni annak, hogy ne csak elmélyítsük, de egyre jobban fel is tüzeljük a csókot. Az ölébe ülök, szuszogva, egyre szenvedélyesebben csókoljuk egymást, ő már a combomba mar és a pólóm alatt nyúlkál...
Aztán az egész mehet a levesbe. Oké, talán jobb is így, mert valószínűleg csak felkeltettük volna Yanát és még intimebb helyzetből kellett volna kiszakadnunk, de ezt nehéz vigaszként felfogni, amikor a beépített riasztórendszered rángat le a férjed egyre határozottabban formálódó vágyáról. Hogy aztán közöljék: még napokig ebben a sötét lyukban kell kuksolnunk, amiben már a plusz egy ember is tömegiszonyt teremt. Axel nem is hagyja magát – azaz minket –, felháborodva teszi szóvá a körülményeket, a marsall pedig ismét sokkal megértőbbnek bizonyul, mint a főnöke... vagy akárkije is az a karót nyelt picsa. Megígéri, hogy bár sétát és hasonlókat nem garantálhat nekünk – érthető módon –, minimum egy nagyobb lakást keres nekünk, hogy élhetőbb körülmények között tölthessük el a plusz napokat. Örülök neki, hogy nem teljesen szívtelen, és ezt már Axel is elfogadja és meg is köszöni. A marsall pár órát kér tőlünk, azt ígérve, hogy talál valami jobbat, meg azt is mondja, hogy éjszakai "szállítás" lesz. Ez egy újabb nem pihentető éjjelt és egy nyűgös hercegnőt is ígér egyben, de remélhetőleg megéri majd.
Miután Vincent elmegy, Luci és Axel is visszaereszkedik az előző helyére, szóval akkor már én is. Persze érzem is, hogy neki még nem teljesen múlt el az izgalma, és látom is rajta, hogy nem segítek rajta azzal, hogy az ölébe pakoltam a fenekem, de a hangulatnak már annyi és nem is zavar el innen, szóval nem rontok a helyzetén, de maradok is, ahol vagyok. Terelési lehetőséget is nyújtok – na jó, a marsall nyújtotta, én csak kihasználom –, ő pedig kap az alkalmon. Átkarol, én pedig kezeimmel a borítékért nyúlok és előhúzom belőle a papírokat. Van benne egy oldal, amit majd ki kell cserélnünk Axel aktájában az örökséges rész miatt, azt egyelőre félreteszem. Van egy kisebb papírboríték is, abban ki tudom tapintani az új iratokat, de egyelőre azt is félreteszem. Inkább a Townsend és környéke hangulatú leírásokat és képeket húzom magunk elé. Axel össze is foglalja a papírokon szereplő adatokat és tudnivalókat, én pedig somolyogva követem a szemeimmel a sorokat... aztán a végén adott összefoglalón halkan elnevetem magam.
– Három kabátot és a házi testmelegítőm ölelését! – egészítem ki vidám mosollyal. Sajnos úgy tűnik, tényleg be fog fagyni a seggem télen, de majd kárpótol Axel nyári izzadása a kellemes majdnem 40 fokban. A téli időjárást leszámítva egyébként nagyon is ígéretes, csendes, de szép kisvárosnak és környéknek tűnik az egész, amit a képek is megerősítenek.
– Itt aztán lesz hol szaladgálni a démonunknak – mutatok mosolyogva néhány tájképre, csak azért nem nevezve nevén Lucit, mielőtt még megint azt hiszi, kaja lesz. Nem akarom kiábrándítani. A képeket lapozgatva aztán előkerül egy ház is... ami ugyan nem lakhatatlan, azért látszik rajta, hogy erősen megrágták már az idő fogai. Magam is némi bizonytalansággal figyelem, és Axel is szóvá teszi a maga kétségeit.
– Hát... végül is, az van a papírjaidban, hogy régi és erősen felújításra szoruló örökség – sóhajtok egy kicsit. – Azért remélem, rendesen ki lehet fűteni – pillantok Yana irányába némi aggodalommal. Oké, én is fázós vagyok, de egyben felnőtt is, szóval csak túl kell tennem magam rajta, de még bőven tél van, és Yana még nagyon kicsi ahhoz, hogy hidegben legyen. Összességében most már én is kezdem úgy látni, hogy talán nem nagyon szeretnek minket ezekkel a storyline-okkal, de nincs mit tenni.
– Tavasztól talán neki tudunk állni majd némi felújításnak – gondolkozok hangosan... és már el is képzelem Axelt izzadtan deszkákat cipelni, fúrni-faragni-szegecselni és meg kell mondjam, hirtelen már a hideg gondolata sem aggaszt, legalábbis magamra nézve nem. – Szóval kénytelen leszel építkezni... – teszem is szóvá, félig felé fordulva méregetve őt a szemem sarkából és szinte megnyalva az ajkamat is. – Ez a gondolat azért annyira nem szörnyű – jelentem ki somolyogva, de mielőtt még rám szólhatna a mocskos fantáziám miatt, csak kuncogva az iratos borítékért nyúlok. Kiejtem belőle a három összegumizott pakkot, aztán ki is bontom őket: születési anyakönyvi kivonatok mindhármunknak, SSN azonosítók és egészségbiztosítási kártyák mindhármunknak, jogosítványok Axelnek és nekem, ID kártyák és útlevelek mindhármunknak, plusz egy házasságkötési anyakönyvi kivonat. Először Axelét nézegetem végig... és felvonom a szemöldököm. Nem tudom, honnan szedték a képet, mert nem tűnik fiatalabbnak, mint most, de... nincs szakálla.
– Úgy látom, meg kell borotválkoznod – állapítom meg. Most már kezd érdekelni a sajátom is, szóval előszedem az új jogsimat, és...
– Nekem pedig le kell vágatnom a hajam – sóhajtok fel. Oké, nem tűnik olyan szörnyűnek az a váll alá érő fazon, talán egy kicsit mommysabb is, de tudom, hogy Axel mennyire szereti a hosszú hajamat, szóval azért annyira nem örülök neki.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable BHAUszd
David & Shayana | the inevitable 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable EmptyVas. Dec. 10 2023, 12:11
Sha...Aviva & D-Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Tetszik, hogy Shay ... Vagyis Aviva fel akarja majd eleveníteni ezeket az emlékeket, de nem tudom, mikor lesz rá alkalmunk, tekintve, hogy amint az isten háta mögé kerülünk, nem lesznek nagyszülők, hogy vigyázzanak Yanára. Meg azt is kétlem, hogy lesz ott klub, ahol tömeg lenne, meg olyan zene.
- Sanszos, hogy a következő pár évben nem jutunk el olyan helyre. Abban a kisvárosban valószínűleg csak country klub van, de ott is szívesen megforgatlak. - mosolygok rá szélesen.
Az első csók kérdését végül én teszem fel, ő pedig elmondja, hogy valószínűleg húzta volna az agyamat. Elképzelem, ahogy tánc közben hozzám simul, megy az extrém szemezés a csábító mosolya mellett, de amikor oda hajolnék, akkor ördögien és játékosan mosolyogva inkább megfordul a karjaim között, hogy ne tudjam őt megcsókolni. Aztán elkísérem a szállására, annak a kapujában viszont már megkapom, amit kiérdemeltem az este folyamán.
- Oké, ez tetszik. - somolygok.
A lánykérés kifundálása után neki állunk tanulni, bár én néhány óra alatt bele unok és neki állok kikérdezni őt. Mindent rendben tud, de aztán jövök én a feleléssel és hát van egy-két hiányosság, de egyik se eget-rengető. Közben ebédelünk, meg ő Yanát eteti, szóval nem feltétlenül végig tanulással töltjük az időt. Jutalomként kapok egy nagyon hosszú, kellemesen mély és forrósodó csókot, amitől természetesen beindulok és már matatok is a pólója alá, mikor ő hirtelen felpattan. Remélhetném, hogy azért, hogy elráncigáljon a fürdőbe egy nagyon halk (na persze) nagyon gyors (na persze 2) numerára, de csak az ajtót bámulja, amin a marsall jön be. Lehangoltan könyökölök az asztalra és bámulom Aviva seggét, miközben Mr. Cockblockert hallgatom. Aztán már ő kerül a másirányú figyelmem központjába, mikor kimeri ejteni a száján, hogy napokat kell itt töltenük. Felállva, felháborodva közlöm vele, hogy ez kvázi kínzás ránk nézve, mert egy napot még el lehet itt tölteni, de ennyi. Természetes fény alig van - hiszen az ablakok lefedve, hogy ne lássanak be -, a hely szűk, a legtöbbünk mozgásigénye pedig néhány km/h egyébként - ha Lucira gondolunk és hogy szeret rohangálni. A férfi végig néz a szobán, amit majdnem teljesen kitölt a kiságy, a bőröndök, a kutya meg mi ketten. Először talán szabadkozni kellene, de végül még is azt mondja, hogy meglátja, mit tehet.
- Az úgy már elfogadható. - tudjuk, hogy nem sétálgathatunk az utcán, de napokra ez túl kicsi nekünk és örülök, hogy ezt ő is belátja. Még azt is megtenné, hogy keres valakit, aki meghajtja Lucifert, aminek külön örülök. Pár órát kér, én pedig bólintok.
- Rendben. Köszönjük. - köszönöm meg azért, mert nyilván nem volna kötelessége segíteni rajtunk, de még is megteszi. Sóhajtva visszaülök a székre, szinte egyszerre az elnyúló és fújtató Lucival, aztán visszakapom Avivát is az ölembe, mire nyelek is egyet. A hangulat már nyilván romokban, de nálam azért még maradt hátra nyom, hogy nem rég még a fürdő falára akartam szögelni. Emiatt kicsit zavartan köszörülöm meg a torkomat mikor megsimítja az arcom, majd nézek a megkapott borítékra.
- Aha, nézzük. - bólogatok gyorsan. Mivel én fél kézzel átkarolom, neki szabad a két keze, könnyebb kinyitna a borítékot. Amikor megteszi és előveszi belőle a papírokat meg a képeket, nézegetni kezdem őket.
- Na nézzük. 56km-re van Helenától, Montana fővárosától és 3km-re van a reptértől, mert hogy saját repterük van. Közel van a Jefferson, Gallatin, Madison és Missouri folyókhoz, illetve a déli partján fekszik a Canyon Ferry tónak. A népessége majdnem 2000 fő, amiből 95,5% fehér, 0,2% fekete, 1,5% indián, blablabla, átlag életkor 47, óvodától 12. osztályig van iskola, annak kabalája a Bulldog, van könyvtár is, és két rádióállomás van. A montanai és a helyi iskolarádió. Az átlag hőmérséklet télen -10C°, nyáron átlag 38C°. Tehát télen nekem három kabátot kell felhúzni, én a nyarat meg majd a hűtőben töltöm. - foglalom össze a papírok alapján, aztán a képeket is nézegetni kezdem.
- Egyébként szép hely, itt aztán lehet majd kirándulni. - mondom, majd egy házról is jön egy kép, mire ráncolni kezdem a homlokom.
- Ide megyünk..? - kérdezem kettős érzésekkel. Nem túl nagy, de igen csak leharcolt ház. Attól függően mikor csinálták a képet, rendesen helyre kell pofozni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable Cube
David & Shayana | the inevitable Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
David & Shayana | the inevitable
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» What if... | David & Shayana
» David & Shayana | our new chapter
» Shayana & David | Suprise after surprise
» Shayana & David | Family Picture
» David & Shayana | the first long-awaited return

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: