New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

What if... | David & Shayana
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 21:13
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Eljött a pillanat. Eljött a perc, amikor belátja, hogy így lesz a legjobb. Na jó, ha ezt talán nem is, azt igen, hogy nem nagyon van más választása, jobb, ha együttműködik. Ez ugyan egyelőre csak egy rövid kis "értem"ben nyílvánul meg, de az elgondolkodó fejéből ítélve és abból, hogy nem ellenkezik, erre tudok következtetni. Szólok neki, hogy az ajándékot hagyja békén, amikor pedig szóvá teszi reményeit, bólintok.
- Ez a terv. - csak egy kicsit brutálisabb formában. Nem tudom, hogy majd a koffeinbe, vagy a fulladásba fog bele halni Rogy, de majd kiderül.
Aztán ahogy sejtettem, elfogadja a helyzetét, csupán egy kérése van. Neki dőlök a bárszék alacsony háttámlájának és várakozóan felvonom a szemöldököm. Amikor azt mondja ne kötözzem meg, vagy fogjam le, úgy nézek végig rajta, mint aki épp ezt képzeli el. Nehéz és nagy kérés ez, mert nagyon is szeretem ezeket csinálni, de értem is, hogy honnan jön ez neki. Végül is, a látványt tudom pótolni mással.
- Rendben. Tartsd be a szabályokat és én is megígérem, hogy nem kötözlek meg, vagy foglak le. - megyek bele a dologba. Tovább fürkészem a szemeit és úgy vagyok vele, hogy akár tesztelhetem is a teóriát.
- Fordulj meg. - mondom határozottan. Megvárom, amíg megteszi, aztán folytatom.
- Sétálj a pulthoz és könyökölj rá. - gyakorlatilag eltávolítom magamtól a konyapultig, és ha már lejjebb engedi magát, alaposan szemügyre veszem a fenekét. Ááááh de rég is tudtam ilyen jól és alaposan megszemlélni. Persze ha hátra nézne, rá villan a szemem.
- Ne nézz rám. Fordulj előre! - mondom már majdnem mérges hangnemben. Felkelek a székemről, hogy oda sétálva mögé a fenekére simíthassak és hozzá simulva a füléhez hajoljak.
- Mától ne zárd a szobád ajtaját. Ki tudja, lehet egyszer éjjel kívánlak meg. - morgom a fülébe. Még utoljára rámarkolok a fenekére, kiélvezve a feszes érzést, aztán elengedem. Nagyon szívesen feltenném a pultra, de egész éjszaka küzdöttem a méreg ellen, enni alig tudtam, holnap - ma - pedig rengeteg teendőm lesz. Majd holnap. Addig tudok várni. Elhúzódva tőle megfogok egy nagy üveg vizet a többi közül, aztán indulok a szobámba, hogy kiheverjem a maradék pár órában az előző 12-őt.
- Jó éjt! - köszönök el tőle hátra se nézve, csak hogy jelezzem, számomra lámpaoltás van.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 20:38


this hell won’t let me breathe so fine
but I can’t allow you to fall on the ground
I would prefer to lose my head

Fogalmam sincs, mi lesz ebből. Nem tudom, hová vezethetne ez a helyzet és még azt sem tudom, el akarom-e fogadni, egyszerűen csak eljutottam arra a pontra, amikor már tudok racionálisan gondolkodni; amikor már nem a düh vezérel és nem csak vörös köd borítja az agyam, akár ezért, akár azért. Azt már tegnap be kellett látnom, hogy semmi értelme minden nap úgy várnom haza, hogy megpróbálom megölni, mert úgysem fog menni, ma pedig bizonyítást nyert, hogy hiába szeretném, nem gyűlölöm őt. Hoztam egy döntést, visszajöttem, és most már nem is fogja hagyni, hogy csak úgy kisétáljak az ajtón, szóval...
Szóval akár tesztelhetjük is az elméletem.
Az első kérdésemre adott válasza nyers, jéghideg, és fájdalmat lyukat vág a mellkasomba, de figyelmen kívül hagyom az érzést és a szavai üzenetét is. Jobban is teszem, mert a következő kérdésemre kapott felelet már sokkal inkább használható. Ezzel lehet dolgozni. Nem is kérdőjelezem meg egyébként, amint mondott, mert bár elég elbaszott módon kifacsart az erőszakra ráhúzni, hogy én kényszerítettem rá, a verekedést valóban én kezdtem, ezt tény. Ekkor már felé is fordulok, a kezeimet a mellkasom előtt összefonva dőlök a csípőmmel a konyhaszekrénynek és őt figyelve teszem fel a harmadik meghatározó kérdésemet. Látom rajta, hogy meglepi a kérdés, vagy talán csak egyáltalán a viselkedésem is – nem hibáztatom érte, mert engem is meglep, de én majd szépen feldolgozom magamban ezt az egészet. ... Remélem.
A szabályok igazából meglepően... egyszerűek. Kiszámíthatóak. Hogyan venném fel a kapcsolatot vagy kommunikálnék bárkivel, ha nélküle ki sem léphetek az ajtón, telefonról vagy internetről pedig nem is álmodhatok? A többit meg már egyébként is tudtam, mondjuk az meglep, hogy ezek szerint vele elhagyhatom majd a lakást előbb-utóbb, mert erre nem számítottam. Állom a tekintetét, és megerőltetem magam, hogy ne kössek bele az "azt csinálsz, amit akarsz" részbe, mert nem sok mindent lehet csinálni a négy kibaszott fal között. Sanszosan be is fogok csavarodni... de ezt majd később átgondolom.
– Értem – felelem egyszerűen. Nem mondom sem azt, hogy elfogadom, sem azt, hogy nem, mert még fogalmam sincs, mit fogok kezdeni ezzel az információval. Gondolkoznom és mérlegelnem kell. Az már meg sem lep, hogy a lista random bővülhet majd, csak egy kis sóhajjal veszem tudomásul, mert más választásom egyébként sem lenne ilyen tekintetben. Amikor az üveg felé biccent a fejével, aprón felvonom a szemöldököm, de a szavai megnyugtatnak.
– Remélem, megitatod vele az egészet – fűzök hozzá csak ennyit. Én a magam részéről már túl vagyok azon a részen, hogy a halálát akarom-e, szóval nem is jutott eszembe, hogy bármit is csináljak azzal az üveggel.
Leengedem magam elől a karjaimat és odalépek a pulthoz, a tenyereimmel támaszkodva rá és úgy függesztve tekintetem az övébe.
– Van egy kérésem – közlöm vele kerek-perec, és nem is hagyom, hogy esetleg belekezdjen a majd akkor kérj, ha tettél is érte valamit részbe. – Azt mondtad, nem akarsz bántani, ha nem kényszerítelek rá és ésszerű dolgot kérhetek – idézem fel a szavait, áthatóan nézve a szemeibe, bár most már nem vagyok teljesen nyugodt. Most érzek némi félelemhez hasonló feszültséget, de ha nem látom jelét, hogy meg sem akarna hallgatni, folytatom.
– Ne fogj le és ne kötözz meg, ha nem adok rá okot – bököm ki, úgy fogalmazva meg a kérésemet, hogy az az ő szabályainak is megfeleljen. Nem adok rá magyarázatot, de talán magától is ki tudja találni, ha akarja. Ha ezeket megteszi, pánikba fogok esni és fel fogok rúgni minden szabályt akkor is, ha egyébként nem akarnám, ezzel pedig belekerülnénk egy olyan ördögi körbe, ami valószínűleg újraindítaná ezt az egészet, amibe most kerültünk.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 20:03
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Bonyolultan, de meg tudom magyarázni a saját tetteim. A rövid magyarázat a megszállottság, a hosszú magyarázatba nem kezdek. Furcsa, mert úgy érzem, hogy haragudni akarok még rá, viszont most annyira ... passzív, sőt, segítőkész, hogy nem tudok. Olyan ezt, mintha alapvetően minden tette vörös zászlót lengetne egy bika előtt, de ha mozdulatlan és nem tűnik veszélyforrásnak, akkor már majdnem megbarátkozik a jelenlétével. Így nyugodtabban is tudunk tárgyalni, megbeszélni, hogy ki, miért cselekszik úgy, ahogy. Ő nem tudja megmagyarázni - vagy inkább nem ismeri be -, nekem pedig olyan bonyolult lenne elmagyarázni, hogy inkább csak lerövidítem. Elfordul tőlem, mosogat, én végig mérem az alakját, de közben újra kérdést tesz fel. Miért nem öltem meg?
- Mert nem akarlak. Bántani se akarlak, de megteszem, ha rákényszerítesz. - ha nem adja oda magát, vagy egyenesen megtámad, ezeket már tapasztalta, így egyáltalán nem lehet meglepő ez a válasz. Ha nem dühödött volna be keleten azon az éjszakán, még ő is élvezte volna, amit csináltunk. Aztán itt meg sem erőszakoltam a minap, pedig lehetőségem lett volna rá, de kurvára irritált. A sebei kezelésénél is megálltam, mikor ő is megállt. Ha nem támad meg, nem ütöm meg. Olyan vagyok, mint egy kard éle. Ha nekem esnek, persze, hogy megvágom a másikat. Aztán felém fordul és jön a következő kérdés. Egészen meglepődöm, hogy már majdnem elfogadja a helyzetét. Leülök a pult melletti bárszékre és a márványra könyökölök mindkét kézzel.
- Röviden? Csináld amit mondok és soha ne kérdőjelezz meg. Hosszabban: Tegyél le arról, hogy megpróbálsz megölni, mindketten tudjuk, hogy nem fog menni. Nem hagyhatod el a penthouse-t nélkülem. Nem veheted fel a kapcsolatot a családoddal. Igazából nem kommunikálhatsz másokkal az engedélyem nélkül. Ha nem jársz a kedvemben néha, utasítani foglak rá. Egyébként azt csinálsz itt, amit akarsz. Ha ésszerűen kérsz, kapsz. Ne várj el semmit. Ne utasítgass és ne fenyegess. Ahogy mondtam, te vagy az enyém és nem fordítva. - sorolom fel őt, meg az arcát nézve.
- A lista bővülésére jogot formálok. - mondom ezt úgy, mint ahogy az étlapokon szokták jelezni, hogy az ár változhat. Ismét bele iszok a vízbe. Még jó, hogy ezt most bontottuk ki, mert úgy sejtem, hogy ezután a felsorolás után biztos tenne bele mérget.
- Oh, és azt a szart hagyd békén. Holnap visszaviszem a feladónak. - biccentek a fejemmel a konyhapult felé a kígyóborra.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 18:20


this hell won’t let me breathe so fine
but I can’t allow you to fall on the ground
I would prefer to lose my head

Tisztában vagyok vele, hogy talán életem legrosszabb döntését hozom meg, hogy talán így vagy úgy, de épp a saját síromhoz készítettem elő az ásót és a gödröt, mégis megteszem. Sok minden kavarog bennem, és nem igazán tudnám megfogni, pontosan melyik az, ami segíti a döntés meghozatalát. Talán mindegyik. Továbbra sem hiszem el neki azt a maszlagot, hogy minden az én hibám; azt elhiszem, hogy ő bemagyarázta magának ezt az eszement elméletet, de én tudom, hogy hülyeség. Azt nem vitatom, mi indította el ezen az úton, de nem kenhet rám mindent és ezt... talán láttatni akarom vele is? Láttathatom vele egyáltalán? Fogalmam sincs. Éppen ezért őrültség, amit csinálok. Tudom, mit csinált, nagyon is tisztán emlékszem mindenre, és nyilvánvalóan ez az egész elrabollak-és-az-enyém-vagy dolog egy eszement faszság, de nem tudom kiverni a fejemből azt a pillanatot. Ahogy rám nézett a kanapén. Lehet, hogy csak képzeltem?
Amikor a konyhába jön, pontosan azt a kérdést szegezi nekem, amire én is próbálom megtalálni a válaszokat, és azt hiszem, sikerül átadnom a válasszal a teljes zavarodottságomat is. Csak hümmög egyet, és nem is hibáztatom érte, hiszen az elmúlt egy-két nap olyan volt, mint egy kibaszott meredek hullámvasút – neki is, nekem is. Én sem erőltetem tovább a témát, megvárom, hogy egyen és igyon, amennyit tud, de miközben elvenném a tányérját, előállok én is a magam kérdésével. Ezúttal sokkal átgondoltabban és túlfűtött érzelmektől mentesen. Szemeimmel az arcát fürkészem, míg sóhajt egyet, és már azt hiszem, nem is fog válaszolni, de végül csak megszólal.
Megrebben a szemem a válaszára, de hiába várom a gyűlölet és a harag forró hullámát, hogy elöntse a mellkasom ennek hallatán, az érzés elmarad. Nem gurulok be, nem önti el az agyam a szar, csak... fáj. Mondhatnám, hogy meglepő fordulat, de nem az. Épp csak olyan, mintha visszautaztam volna az időben körülbelül másfél évet, amikor még csak itt tartottam. Mintha semmibe ment volna az a kurva sok munka, amit abba fektettem, hogy újra felépítsem magam. Ez feldühít, de én egyik miatt sem aggódom, mert valószínűleg mindkettőt élvezi. Nézem a szemeit, amelyek most visszatértek ugyanabba az állapotba, mint eddig: sötétek és jéghidegek, olyan távoliak, mintha nem a konyhapult, hanem kontinensek lennének közöttünk, és én megint megkérdőjelezem magamban a döntésemet. Talán tényleg csak képzelődtem.
Nyelek egyet, de nem mondok semmit, csak befejezem az elkezdett mozdulatot és a mosogató felé fordulok, hogy elpakoljak utána is. Még mindig nem fér a fejembe ez a felfogás; ő volt az, aki elvett mindent tőlünk, amikor ott hagyott a kórházban. Esélyt sem hagyott arra, hogy bocsánatot kérjek, hogy megpróbáljam rendbe hozni, amit elcsesztem, most mégis úgy csinál, mintha a mostani elrablásom egyenlő lett volna az Izraelből való kiszabadításommal. Mintha nem történt volna semmi a kettő között, leszámítva ugye azokat a dolgokat, amik megint csak az én hibámnak minősülnek.
– Akkor miért nem öltél meg, amikor megvolt rá a lehetőséged? – kérdezem végül, még mindig háttal állva neki, bár borítékolom a választ. Nem fogom megkönnyíteni neked, vagy valami hasonló. Akár igazat is mondhat ezzel, akár leplezhet is valami, amit talán hiába remélek, de igazából nem számít. Naiv, ha azt hiszi, hogy én nem könnyíteném meg magamnak, ha tévedek és nem hagy nekem más lehetőséget.
Az ő tányérját a csöpögtetőre teszem, aztán megtörlöm a kezem és közben felé fordulok.
– Mik a szabályok? – kérdezem, és ha esetleg nem érti, emlékeztetem a tegnapra. – Azt mondtad, elvárásaid is vannak velem szemben, nem csak itt kell tengenem-lengenem – magyarázom ugyanabban a tárgyilagos hangnemben, mint eddig. Összefonom a kezeimet a mellkasom előtt, mert bár eszemben sincs akár igent, akár nemet mondani ezekre, most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy mégis mi a szart akarna ebből kihozni és hogy akarna "elvenni tőlem mindent".





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 16:38
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Én egyre határozottabb vagyok abban, mit miért csinálok vele, még ha mások nem is fordítanának bele, vagy rá ekkora energiát azok miatt az okok miatt, amik kirajzolódnak körülöttem. Tudom, hogy az őrület egy újabb szintjére emelkedtem, a megszállottságéra, de nem tehetek ellene. Azt viszont egyáltalán nem értem, vele mi van. Hol szexelne, hol megölne. A skála két pólusa között, mint egy fénysebességgel száguldó gumilabda ingázik össze-vissza. Nem tudom, miért törődik velem, amikor megfosztom a szabadságától és elveszem tőle, ami kell nekem. A "megöllek te szemétláda" viselkedése sokkal érthetőbb, mint az, amit pár órája elkezdett: hogy segít túl lendülni a mérgezésen. Bele gondolok abba, hogy valószínűleg, ha többet ittam volna abból a szarból, most nem lennék itt. Hogy ezúttal tényleg meghaltam volna. Vajon mit csinált volna akkor? A mérleg épp melyik oldalán lett volna? Örült volna, vagy sem? A halálom hogyan érintené? Kiérve a konyhába kínosnak és feszültnek érzem a levegőt közöttünk, mert ahogy nekem sincs, úgy neki sincs válasza. Legalább is, amikor rákérdezek, akkor először érzelmekkel magyarázza. Aztán tárgyilagos lesz. Végül pedig egyik sem. Nem tudja. Hümmögök egyet, mert erre én sem tudok mit mondani. Nem vagyok pszichológus, hogy ezt elkezdjem neki fejtegetni, hogy mit miért csinál, de ha végig vesszük, hogy mióta elváltunk, nem volt férfivel, féltékeny volt már bámulásra is és egyébként kívánna engem, ha nem megerőszakolni akarnám... Talán még mindig dühös rám, de ezek alapján nem gyűlöl, hiába állítja magának. Meg nekem.
Neki állok enni, mert a kezeim még mindig remegnek, habár a gyomrom olyan gyenge, hogy alig bírja befogadni, azért még is sikerül ennem. A karéj felét megeszem a zöldséggel és a szalámival, aztán iszok abból a vízből, amit felém tolt. És végül megint megkapom a kérdést, de most sokkal átgondoltabb és nyugodtabb formában. "Because fuck you, thats why!" jutna elsőre eszembe, de mérgelődni is fáradt vagyok, csak sóhajtok. Olyan sok szálból fonódik össze ez az egész számomra, hogy azt se tudom, hol kezdjem. Egy fél órás monológot tarthatnék arról, hogy az árulása vezetett ide, de nem takarítom mindkettőnknek ezt az időt.
- Mindent elvettél tőlem, úgy hogy én is elveszek tőled mindent. - talán így lehetne a legjobban összefoglalni azt a gondolathalmazt, amely kavarog a fejemben, anélkül, hogy ráöntenék mindent szart. Lehet nem is lenne egyértelmű, vagy számára nem logikus és bele kötne mindenbe. Ebbe nem tud. Nem materiális dolgokat sajnálok tőle és ezt ő is tudja. Mindenemet odaadtam volna és oda is adtam érte régen. Tengerészgyalogoshoz hűen boldogan, mosollyal az arcomon haltam volna meg érte, vele. A harcmező és az ő védelme, szerelme volt a lételemem. Azt hittem, ebben partnerek vagyunk, de aztán megfosztott a döntéstől. Megfosztott attól, hogy a védelmezője legyek. Hogy harcos legyek. Hogy a szerelme legyek. El vett tőlem mindent. A múltamat, a jelenemet, a kibaszott jövőmet. Úgy hogy én is elveszem az övét. Nincs több döntés. Nincs több mártírkodás. Nincs több félelem, se féltés. Enyém szőröstül, bőröstül és ebben ő sem állíthat majd meg. Ha eltűnik, elmegyek Lazarehoz és én leszek a legrosszabb rémálma, amíg Shay elő nem kerül. Megfenyegetem őt, és Shayt, hogy a moszadnak felfedem Ephraimot és a családját, hogy segítették őt. Ha nem hagy más megoldást, bizony olyan szintre fogok süllyedni, mint A kecskebaszó, mert úgy tűnik, csak abból ért. De ez csak egy lehetséges út vonal. Ha netán eltűnne holnapra kulcs nélkül is.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 12:36


ring all the bells you can ring
there's a crack in everything
that's how the sunlight gets in

Még csak néhány napja, hogy David újra az életem részévé vált – még ha nem is kértem –, és még csak egy kedves szavunk vagy gesztusunk sem volt egymáshoz – leszámítva, amikor ellátta a sebeimet, amit még mindig nem tudok hová tenni –, én mégis úgy érzem, mint aki kifordult önmagából. Hol van az a Shayana, aki nemrég még halomra ölte a majomarcúakat és ha David Weaverre gondolt, csak ökölbe szorultak a kezei, mert képes lett volna átharapni a torkát? Hol van az a Shayana, akit megerőszakolt? Hol van az a Shayana, aki gondosan előkészített mindent, hogy megölje őt? Egyikük sem volt képes rá. Hiába volt meg többször is a lehetőség, nem tudták megtenni. És most? Most képes vagyok kimenni a lakásból, hogy aztán újra bezárjam magam oda. Mindezt azért, mert aggódom érte.
Nem tudok kiigazodni magamon, de szerencsére nincs is sok időm ezen gondolkozni, mert leköt az, hogy gondoskodjak róla és vigyázzak rá. Órák telnek el, de legalább ez idő alatt pihen és összességében sikerül egész sok vizet meginnia – és bent is tartania –, míg hajnalban már fel is tud ülni magától. Még mindig holtsápadt és reszket, ezért felállni segítek neki, de látva, hogy kerüli a tekintetem, értek a kimondatlan szavakból és ezután rögtön elengedem. Csendben követem, ahogy nehézkesen elbotorkál a szobájáig, de amikor vetkőzni kezd és még mindig ott vagyok, azokkal a kérdésekkel a szemeiben mered rám, amikre én sem tudtam megtalálni a választ, ezért most én vagyok az, aki elfordítja róla a pillantását. Kikerülöm a kimondatlan kérdéseket egy másikkal, és hiába remeg a keze, hiába bizonytalan a válasza, ezt igennek kell vennem. El tudott sétálni idáig, nem lesz baja a zuhany alatt. Bólintok, aztán már fordulok is meg, bár a háló ajtaját résnyire nyitva hagyom, hogy halljam, ha mégis baj van.
Egy másik fürdőben kiürítem és elmosom a lavórt, aztán a konyhába megyek. Azt a földre teszem, kezet mosok, előkészítek neki egy ORS adagot, aztán csinálok valami ennivalót is, hátha meg tudja majd enni. A tekintetem néha odatéved a pult sarkára helyezett kulcsra és pénztárcára. Elmehetnék. Kisétálhatnék az ajtón, amíg fürdik, és eltűnhetnék. Szabad lehetnék. Soha többé nem tudna megtalálni, ha nem akarom. Leteszem a kezemből a vajazókést és szemezni kezdek a kulccsal. Veszek egy mély levegőt, de aztán felrémlik előttem a pillanat, amikor visszajöttem és fölé hajoltam a kanapén, ő pedig motyogott valamit. A szemei. Azok a kék szemek nem voltak sem hidegek, sem távoliak, sem sötétek; kétségbeesett ragaszkodással meredtek rám, ami kísértetiesen emlékeztetett egy pillanatra, amit szerettem volna kitörölni a történelmünkből. A pultra támaszkodok és hosszan kifújom a levegőt. Talán csak az emlékek, hiszen rohamai voltak. Talán nem. Talán még mindig ott van valahol Dave. Reszketeg sóhajjal veszem újra a kezembe a kést. Talán végleg elment az eszem.
Amikor meglátom az alakját a konyha felé közeledni, alig merek ránézni, és amikor mégis megteszem, egy kicsit meg is bánom. Azért mérem végig, hogy lássam, hogy van, mennyire biztosak a léptei, remegnek-e még a kezei, de nem tudom nem észrevenni az öltözékét és... Jézusom, komolyan?! Ellenállok a kísértésnek, hogy felképeljem saját magam és inkább az elektrolit pótlóra mutogatok, hogy csináljon magának egyet és igya meg, de ő csak bámul, nézi a kulcsot, a tárcáját és engem. Nyelek egyet. Kaja. Felteszem az újabb kérdést, hátha erre már reagál, és megkönnyebbülök, amikor igen. Felé tolom az egyik tányért, remélve, hogy tud is majd enni, és bár nem mondok semmit, én sem kezdek még bele a sajátomba, pedig éhes vagyok. Aztán felhangzik a kérdés, és én lehunyom a szemem egy pillanatra. Nem válaszolok azonnal, mert fogalmam sincs, mit mondjak; még én sem tudom.
– Aggódtam. Nem voltál jól – felelem, mintha ez olyan kurva egyértelmű lenne a helyzetünkben. – Szükséged volt ezekre a dolgokra – próbálkozom meg valami mással, fejemmel az elektrolit pótló és a víz felé intve, de ez sem magyarázza meg, hogy miért vagyok még mindig itt. Felsóhajtok és megdörzsölöm az arcom, amit aztán meg is bánok, mert fáj.
– Nem tudom – mondom ki aztán a legsemmitmondóbb, mégis legőszintébb választ, még mindig a tányéromat bámulva. Mert tényleg nem tudom. Nem várok tőle semmit, még mindig felcseszi az agyam, hogy elrabolt, kurvára nincs rendben semmi és nem is hiszem azt, de... úgy érzem, tudnom kell. Tudom kell, hogy ott van-e még az én Davidem valahol. Nem tudom, hogyan, nem tudom, miért, csak tudnom kell. Ha tényleg én teremtettem ezt a szörnyeteget, amivé lett, az lenne a minimum, amit tehetek érte – nem magamért, érte –, hogy lefejtem róla ezeket a sötét rétegeket, bár fogalmam sincs, hogyan csináljam.
Figyelem, ahogy óvatosan leharap és enni kezd egy falatot, de aztán inkább én is a saját kenyérszeletemre kezdek koncentrálni, hogy ne feszélyezzem. Nekem könnyebb dolgom van és bátrabban eszem, de fél szemmel őt figyelem, hogy ha baj van, ugrásra kész legyek. Látom, mennyire meg kell küzdenie a falatokért, de legalább eszik, és ez nekem hatalmas megkönnyebbülés. Nem lesz baja. Amikor látom a szemein, hogy talán megint rosszul lesz, közelebb csúsztatom hozzá a vizet, hogy tudjon inni, aztán mivel én befejeztem, elmosogatom a magam tányérját, még mindig őt figyelve fél szemmel, biztos ami biztos. Amikor ő is befejezte – akár megevett mindent, akár csak látszik, hogy nem fog tudni többet enni –, a tányérjáért nyúlok, de nem fejezem be a mozdulatot, a tányérral a kezemben megállok vele szemben, aztán ránézek.
– Miért vagyok itt? – kérdezem. Nem ellenségesen, nem kötekedően, nem hisztisen. – És most nem a szexrabszolga-szövegre vagyok kíváncsi. Te is világossá tetted, hogy emiatt nem lenne rám szükséged, szóval... Miért? – Továbbra sem éles a hangom, inkább tényszerű, mert még mindig úgy érzem, hogy a valódi indokot mindezidáig nem mondta el nekem.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 10:42
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Sokat lehettem a világomon kívül, mert mire az órára nézek, már éjjel fél 3 van. Azért ezt az időutazási formát nem ajánlanám senkinek a jövőbe, nem éri meg, elhihetik nekem. Shayre rá se nézek, mert bár láttam, ahogy összerezzent tőlem, most nem tudok az ő problémájával foglalkozni. Gondolok itt arra, hogy mi a franc történik kettőnk között. Kiéltem rajta a fanatizmusom - mondjuk eleinte élvezte és akarta -, aztán majdnem megöltem - de azt a harcot ő kezdte -, tartotta a távolságot bezárkózva a szobába - de azért most segített mindenben. Minden percben hozzám vágja, hogy gyűlöl és egy szemét geci vagyok, de a földön és a kanapén fekve már aggodalmasan simogatott. Most meg segít felállni, aztán követ egészen be a szobámba, ahol amikor végül rátekintek, mert kurvára nem tudom mi van, elkapja a tekintetét és megkérdezi, hogy jobban vagyok-e. Lehet még mindig hallucinálok? Lehet már olyan szinten haldoklom, hogy ilyeneket képzelgek. A legrosszabb, hogy fogalmam sincs, hogy álljak hozzá, ehhez az egészhez, mert nem mondom, hogy nem hiányzonak a régi idők, azt is tudom, hogy nem akarom őket vissza. Nem akarok aggódni, nem akarok újabb veszekedést, nem akarok újabb mérgezést - ironikus... - és azt, hogy lecseréljen engem a halálra meg a kínlódásra. Továbbra sem akarom neki megadni a szabadságot, pedig valószínűleg ezért olyan kedves. Igen, igen ez a magyarázat mindenre. Meg akar puhítani, hogy aztán elszökhessen. De akkor mi a faszomat keres még itt? Hiszen egyszer kijutott a lakásból, meg is vette azt a sok lószart az asztalon. Még se értem. A kurva életbe.
- Asszem'... - mormogom végül a remegő kezeimre nézve. Legalább a lábam nem akar összecsuklani, még ha nehéz is mozognom jelenleg. Ezt igennek is veszi - jobb is -, mert aztán kimegy a szobából, én pedig pár másodperc álldogálás és wtf fejjel ajtóbámulás után folytatom az utamat a fürdőbe. Rendbe teszem magam. Most kivételesen először forróval, aztán utána hideggel zuhanyzok, hogy felébredjek és meginduljon a vérkeringésem, és az izzadtságot is rendesen le tudjam mosni. Közben kiöblögetem a számat, de azt tusolás után vagy háromszor meg is mosom, hogy annak a fosnak az ízét is, meg az epém ízét is kimossam a számból. Még a nyelvemet is háromszor átmosom a mentolos fogrémmel és gurgulázok a szájöblítővel mert egyszerűen csak a gondolata is annak a köpetnek hányingert kelt bennem. Mikor készen vagyok, felveszek egy szürke melegítőnadrágot, fehér pólót és szürke melegítőfelsőt, aztán kibotorkálok. Gyengének érzem magam, a szívem már nem ver annyira nagyon gyorsan, de még mindig érzem, hogy nem 100%-os semmim. Kiérve Shayt a konyhában találom a kulcsommal és pénztárcámmal, meg kajával. elektrolitokkal, amikre aztán rá is bök és jótanácsokat ad. Fogalmam sincs, még mindig, hogy hogyan álljak hozzá. Szeretnék még mindig dühös lenni rá, de a maiak után inkább hálás vagyok. Azt viszont nem akarom kimutatni. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy minden fuckin sunshine csak azért, mert most kisegített. Éhes vagy? A kérdés kiragad a gondolataimból, én pedig megvakarom a tarkóm. Gyenge még a gyomrom és nem érzem magam éhesnek, de tudom, hogy ennek ellenére is ennem kell valamit.
- Aha... - mondom halkan, mire felém tol a pulton egy tányért, rajta kenyérrel, zöldséggel és felvágottal. Pár másodpercig nézem megint a kenyeret, mert annyira összezavar.
- Miért nem mentél el? - oké, tegyük fel, hogy nem akart hagyni meghalni, ha már megölni sem tudott. De itt a kulcs... én pedig egy csomó időt töltöttem a fürdőben, egyértelműen nem a halálomon. Már rendben leszek, ő még is itt maradt és csinált nekem egy szendvicset. Nem mintha panaszkodni akarnék, csak egyszerűen kurvára nem értem, mik a motivációi. Hol szabad akar lenni, hol saját magát zárja be. Én legalább egyenes és egyértelmű vagyok abban, hogy be akarom ide zárni. Csak az változik ebben a pár napban folyamatosan, hogy mennyire akarom őt kihasználni, kicsit, vagy nagyon. Végül a kenyér sarkára teszek egy szelet szalámit meg egy zöldség darabot, hogy leharapva a sarkát egyszerre tudjam őket enni. A testem kurvára tiltakozik most az ellen, hogy egyek, de tudom, hogy muszáj, szóval inkább rágok sokáig, hogy hozzászokjak, aztán nagy nehezen lenyelem. Lassan haladok, mert nem akarok megint hányni, pedig az inger megint kerülget. Amikor már vészesen közel vagyok egy újabb öklendezéshez, megállok és inkább iszok egy kis vizet, hogy szünetet adhassak a gyomromnak. Legalább azt elviseli...




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptySzer. Okt. 25 2023, 23:45


ring all the bells you can ring
there's a crack in everything
that's how the sunlight gets in

Nem tudom, mit csinálok. Vagy inkább azt nem tudom, miért csinálom. Egyszerűen mintha átfordítanának a fejemben egy kapcsolót; nem mondom azt, hogy mindenről megfeledkezem, de mindent félreteszek, mert az agyam most egyetlen dolgot helyet fókuszba: David életét. Azok után, amin ilyen rövid idő alatt keresztülmentünk, én sem gondoltam volna, hogy így reagálnék egy ilyen helyzetben, de... here we are. Még a gyerekes átkozódásával sem tud felhúzni, mert a feszültségem egyetlen forrása az, hogy megmérgezték. Nem akarok arra gondolni, hogy ennél sokkal rosszabb is lehetett volna. Ráadásul az a férfi, akárki is volt, ide jött.
Megszökhetnék. Elveszem a kulcsát, a pénztárcáját, lenyúlhatnám a kocsikulcsot is és elhúzhatnék balfenéken. Itt hagyhatnám. Szabad lehetnék és eltűnhetnék. Lazare segítene. De akkor honnan tudnám, hogy jól van-e? Be kell látnom, hogy a gyengeség egy egészen új szintjére sillyedtem: nem csak nem akarom megölni, azt sem akarom, hogy más ártson neki. Ha tehetném, ha tudnám, ki volt az és nem csak a hangját hallottam volna, újra kimennék és megölném, mire David magához tér.
Miután David iszik három kortyot, de az is visszajön, inkább hagyom pihenni. A fél szemem rajta tartom, míg takarítok, az italokat hűtöm, de a kanapé mellé telepedve sem alszom. Rendszeresen ellenőrzöm az életjeleit, amikor pedig felébred és szomjas, segítek neki inni, az ő tempójában. Órák telnek el, de sikerül meginnia egy liter vizet, ami már sokkal jobb eredmény. Mégis, amikor megszólal, szitkokat morog és megemeli a lábait, ösztönösen húzom összébb magam, mert valamiért szentül hiszem, hogy még mindig rám haragszik és meg akar rúgni, vagy ilyesmi. Persze amikor semmi ilyesmi nem történik, egy pillanatra elszégyellem magam a gyerekes reakció miatt, de aztán eszembe jut, hogy tegnap hogyan verte bele a fejem a falba, és mit csinált velem előtte való nap, szóval... Na de ő sem tudott megölni engem tegnap, szóval... Szóval vissza a zavaros vizekre.
Amikor látom, hogy lábra akar állni, én is talpra ugrok, mert az előbb még rohamai voltak és elájult, én pedig félek, hogy megint elesik. Segítek neki felkelni, de nem néz rám, én pedig nem akarok benne rossz érzetet kelteni, ezért elengedem, nem szólok rá, hogy óvatosan és a továbbiakban nem is nyúlok hozzá, hogy támogassam. Körülbelül két lépéssel lemaradva követem, rajta tartva a szemeim, hogy közbeléphessek, ha rosszul lenne, de sikerül elbotorkálnia a szobáig, majd a fürdőig. Közben csak egyszer áll meg, és bár gyanúsan hosszan bámulja a dolgokat, amiket én vettem, nem mondok semmit - nem tudnék. Én sem tudom, mi a francot keresek még itt, pedig magam zártam be az ajtót és tettem le a kukcsot és a pénztárcáját a pultra. Majd megtalálja. Ebből meg én is csak annyit értek, mint ő: semmit. Amikor a fürdőben vetkőzni kezd, megint megáll egy pillanatra és rám néz, én pedig elkapom róla a tekintetem.
– Jobban vagy? – kérdezem, mert nem akarom azt megkérdezni, menni fog-e egyedül, mint egy gyereket. Mivel a helyzetünk már így is épp elégge el van baszva, egy igenleges válasz esetén elfogadom, amit mond és csak remélem, hogy tényleg, és nem fog elesni, vagy ilyesmi. Biccentek egyet és magára hagyom. A konyhába megyek, bár fél fülem a fürdőt figyeli; egymás mellé készítek egy vizet, a gyógyszertárban vásárolt elektrolit pótló granulátumot és a műanyag kulacsot. Utána nekiállok összedobni néhány szendvicset, mert én biztosan éhes vagyok és talán ő is megpróbálna enni. Persze ha segítségre lenne szüksége a fürdőben, azonnal megyek, de ha nem, megvárom, hogy ő jöjjön ki. Ha kijön.
Amennyiben igen, rábökök az odakészítetr dolgokra. Az elektrolit pótlónak még a doboza is bontatlan, hozzá sem nyúltam, hogy ne hihessen semmit, és az üveg víz is bontatlan.
– Csinálj magadnak egyet. Segít gyorsabban helyrejönni, pótolja a sókat és ionokat is, nem csak a vizet – mondom. Nyilván nem véletlenül hagynám ezt rá, talán ezért sem nézek a szemeibe. Meg azért sem, mert tudom, hogy olyan kérdéseket látnék bennük, amikre nem tudok válaszolni.
– Éhes vagy? – kérdezem aztán, óvatosan felpillantva rá, és ha bólint, vagy igennel felel, felé tolom az egyik tányért. Van rajta vajjal vékonyan megkent kenyérszelet, zöldségek, és külön sajt és szalámi, mert ha esetleg csak a kenyeret próbálná meg elrágcsálni, már az is nagyon jó.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptySzer. Okt. 25 2023, 22:57
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Voltam már halálközeli szituációban, nem egyszer, de soha nem mérgeztek még meg ezelőtt. Lőttek már meg, voltam túl közel robbanásnál és vízbe is fulladtam már majdnem bele. A mérgezés új dolog, pedig gondolhattam volna rá. Már nem vagyok annyira paranoiás, gondolhatnám, pedig egyébként de, csak szelektíven. Mint ahogyan az érzelmeimmel is elég szelektíven bánok, most még is minden feljön, mintha lyukas lenne a tenyerem, amivel lenyomom őket, vissza a sötétbe. Persze egy ilyen stresszes szituációban nem a jó emlékek térnek vissza. Nem. Már megint süllyedő hajókon vagyok, az egyik esetben szó szerint, a másik esetben átvitt értelemben. Persze azt csak akkor értem meg, hogy mindezek rohamok és hallucinációk mellékhatásai, amikor abba maradnak. Igazából teljesen összefolyik minden. Csak a konstans rohanás érzés, a szúró fájdalom, a görcsös fájdalom, a folyamatos hányinger, szédülés van meg. Shay hozzá segít a vízhez, ami szinte azonnal vissza is jön, de aztán már csak aludni akarok. Vagy meghalni. Vagy meghalhatnék álmomban, nem érdekel, csak egy kicsit had pihenjek. Szerencsére nem kelteget, úgy hogy jut nekem valami nyugalom. Érzem, ahogy megsimogat megint, de most nem akarok erre, vagy kettőnkre gondolni. Bármire, csak arra ne.
Nem tudok mélyen aludni, mert ez a kibaszott koffein be stresszel és ébren tart, de a nyugalom és a csend jó arra, hogy legalább valamennyire lelassítsam a szívverésemet és legalább felületes álomba taszítsam magam, amiből csak a görcsök rántanak vissza néha. Olyankor igyekszem inni is, mert száraznak érződik a torkom, Shay pedig olyankor felkel, hogy segítsen. Pár óra után eljutunk addig, hogy sikerül meginnom egy liter vizet, ami igazából fele a napi bevitelemnek, szóval egész jók vagyunk. Érzem, hogy annyival jobban vagyok, hogy már magamtól tudjak felülni és habár még mindig remegnek egy picit a kezeim, most már legalább úgy vagyok magamnál, hogy közben nem hallucinálok se szobákat, se folyosókat, se lámpákat, se hangokat.
- Mocskos szemétláda... - morgom Rogerre gondolva, míg a lábaimmal úgy érek padlót, hogy figyelek, ne rúgjam meg Shayt. Megpróbálok felkelni, amiben ha ő nem, a harag segít. Bosszút fogok állni azon a mocskon, garantálom, hogy holnap után már nem fog élni. Szörnyen érzem magam még mindig. Büdös vagyok, epétől és attól a szartól keserű a szájízem, tiszta víz vagyok az izzadtságtól és már második napja nem vacsoráztam. Elindulok botorkálva a hálóm felé, hogy letusoljak és rendbe szedjem magamat, Shayre pedig rá sem pillantok. Nem tudom, miért kerülöm a tekintetét, a szégyen miatt, hogy mennyire kurva kiszolgáltatott vagyok, vagy hogy nem gondoltam méregre, vagy hogy végig segített ezen annak ellenére, hogy egy szemétláda vagyok és tudom, hogy nem hogy nem érdemlem meg, de igazából hagynia kellett volna megdögleni. Egy pillanatra megállok, mert aztán valami szöget üt a fejembe. Hátra nézek az asztalra, amin vizes üvegek sorakoznak, meg gatorade vagy mittomén. Ezeket biztos nem én vettem. Ami azt jelenti, hogy kijutott. Most még is itt van. Már elkezdenék tartani attól, hogy hogyan fogom bent tartani, ha kulcsot másolt - egyáltalán hol a faszban van a kulcsom? és a pénztárcám?? - de a fejemben az is kavarog, hogy igazából itt van... Nem tudom, hogy a méregtől, vagy ettől az összevisszaságtól fájdul meg a fejem, de inkább nem gondolok rá. Ez egy probléma akkorra, amikor meg is tudom oldani. Most nem lenne erőm elvenni tőle semmit, szóval nem is próbálkozom. Mint aki most kelt altatásból, bevánszorgok a szobába és elkezdek vetkőzni, hogy letusoljak. Ha Shay követne, csak ugyan azzal az értetlen most mi a franc történik? fejjel nézek rá. Tegnap még elküldött a picsába. Miután meg akart ölni. Most meg úgy pátyolgat, mintha minden a régi lenne, pedig kurvára nem az. És még ő az, aki állandóan kérdezget engem, hogy mit akarok? Ő mit akar? Én zuhanyozni és utána enni valamit. Muszáj, mert lehet már attól remegek, hogy nem ettem semmit.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptySzer. Okt. 25 2023, 21:04


ring all the bells you can ring
there's a crack in everything
that's how the sunlight gets in

Nem voltam felkészülve arra, hogy az amúgy is elcseszett helyzetünk még tovább romolhat, de legalább meg tudok feledkezni a haragomról. Majd megköszönöm a fickónak. Egy golyóval a fejébe. Aggódok és féltem őt, főleg, hogy úgy ellenkezik és akar elüldözni folyamatosan, mint egy hisztis, nagy gyerek, pedig az életéről van szó. Meg is unom, a magam kezébe veszem az irányítást és egyszerűen odahúzom a kanapéhoz, aztán abban már szerencsére segít, hogy felkerüljön rá. Kialakul a sejtésem is, hogy mivel állhatunk szemben, és innen tudom, hogy a helyzet nem jó, de nem is tragikus, viszont kritikus lenne, hogy hidratáljuk a testét. Szerencsére amikor már határozottabban beszélek, vagy ő is megunja, vagy már tényleg nem tudja, hol van, de legalább megissza azt a pohár vizet. Aztán szinte teljesen elveszíti a valóságot. A torkomat összepasszírozza az aggodalom, de nem engedem, hogy elveszítsem a fókuszt.
Valahol kifejezetten vicces, hogy megtalálom a kulcsot és lenyúlom a tárcáját is, hogy aztán nem sokkal később visszazárjam saját magamat. Ennyi erővel megkereshettem volna a kocsikulcsot is és meg sem kellett volna állnom Lazare lakásáig vagy klubjáig – minden problémám egy csapásra megoldódott volna. Azt az egyet kivéve, ami most a legjobban aggasztott. Lepakolom a szerzeményeimet az asztalra és a kanapé mellé, aztán Dave fölé hajolok, hogy megnézzem, hogy van. Reszket, nyirkos a bőre, az arca fehér, mint a fal, a szemei pedig alig fókuszálnak, ahogy kinyitja a szemeit, amikor megszólítom. Valamit motyog, de nem értem, aztán becsukja a szemét és úgy is marad.
– Dave?! – szólítom meg félelemmel teli hangon, tenyerem az arcéra simítva, de szerencsére újra felnyitja a szemeit, én pedig kifújom a levegőt. Megpróbálom megint rávenni az ivásra, és végre nem ellenkezik. Nagyon lassan fogja fel a valóságot, de nem siettetem, és amikor az egyik üveg felé nyúl, segítek neki felemelni és meg is tartani azt. A másik kezemmel óvatosan a válla alá nyúlok, amikor megfeszíti magát, hogy felüljön, és lényegében én nyomom fel ülő helyzetbe, aztán kinyitom neki az üveget és segítek az ajkához emelni. Nem erőltetem, hagyom, hogy csak annyit igyon, amennyi jól esik neki, de hiába megy le három korty, már látom is az arcán, hogy vissza fog jönni. Még épp idejében emelem fel a lavórt, gondterhelten sóhajtva, de tudom, hogy nem szabad erőltetni, ha nem fogadja be a gyomra. Sokkal egyszerűbb lenne bekötni neki egy infúziót, de azt nem árulnak a gyógyszertárban. Aggodalomtól nehéz mellkassal segítek neki visszafeküdni, visszahúzom rá a takarót, aztán végigsimítok a fején.
– A fene essen beléd – szuszogom halkan az orrom alatt. Látom, hogy teljesen kimerült, és mivel a pihenés is ugyanolyan fontos, nem tartom ébren, hagyom, hátha elalszik.
Feltakarítok a konyhában, elmosogatom és eltörlöm a kulacsot – ebben értelmes mennyiségű granulátumot lehet majd elkeverni –, aztán egy kivételével bepakolom az összes vizet és hidratációs folyadékot a hűtőbe. Hidegen sokkal jobban fog neki esni, ha tud majd inni. Közben legalább ötperceként ránézek, megnézem, ébren van-e, szüksége van-e valamire, ellenőrzöm a légzését, a pulzusát, Mikor mindennel megvagyok, leülök a földre a kanapé mellé, hátamat annak támasztom, és várok. Néha én is lehunyom egy kicsit a szemem, de csak felületesen alszom, a legkisebb rezzenésre is felkelek – legalább esélye sincs a rémálmoknak megjelenni –, meg néha magamtól is a szokásos ellenőrzésekre. Én nem ébresztem fel, de ha esetleg magától felébred, és szeretne inni, eljátszom vele a szokásos felül-üveg kinyit-felemel-iszik-visszafekszik kört, szükség esetén a lavórral közbeiktatva. Közben cserélgetem az üvegeket is, hogy mindig hűvös víz legyen kéznél.
És csak várom, hogy jobban legyen. Még akkor is, ha az ismét a takarodj innen kiabálásokkal fog indulni. Még az is jobb ennél.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptySzer. Okt. 25 2023, 20:29
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Ugye milyen kurva idegesítő?! Mikor segíteni akarnak rajtad, mikor mondanak neked valamit, amitől csak neked lenne jobb, de te kurvára túl makacs vagy ahhoz, hogy belásd, a másiknak van igaza és mindent elbaszol? Ismerős? Nem tudom, hogy mi idegesít jobban, hogy segítség kell, vagy hogy tőle kell a segítség. Nem igazán érti meg, hogy egyedül akarok lenni és kiszenvedni magamból ezt az egészet, de soha, semmit nem ért meg, szóval nem tudom mit csodálkozom ezen. Úgy simítja hátra a hajamat, mintha olyan hosszú lenne, mint az övé, vagy mintha bármilyen komfortot is adna az érintése. Aztán még én maradjak nyugton... Felülök, de jön a lámpa, én pedig felületesen lélegezve kezdem bámulni, míg a kongást hallgatom. Aztán a talaj eltűnik, vagy inkább módosul és hamarosan már a hátamon fekve csúszok a kanapé felé, míg őt szidom, mert továbbra sem hagy nekem nyugtot. Felülök a kanapéra, hátha úgy békén hagy - nem -, de még így is majdnem lehúz a kanapéról, ahogy az oldalamra próbál fordítani. Mintha egy botmixerrel kalimpálnának a gyomromban, felnyögök ismét a fájdalomtól és ezen a ponton már alig érzékelem a valóságot. Hol a bárka folyosóján vagyok, hol a penthouseban, hol hallom a hangot, hol nem, hol csak a lámpák villognak, megjelennek itt-ott és egyre többen vannak, amitől a kiakadás szélén állok. Aztán Shay is felemeli a hangját, de igazából már csak azt akarom, hogy hagyjon. Szerencsére így is tesz, mert végre eltakarodik, én pedig neki állok bámulni a folyosót, a lámpákat. Néha behunyom a szemem, amikor újabb görcs roham jön a gyomromra, de már nincs mit kiokádnom, így aztán csak folytatom, amit eddig is csináltam és vegetálok a kanapén. Aztán megint ide jön. Komolyan, már se ellenkezni, se dühösnek lenni sincs erőm. A szívem annyira pörög, hogy valószínűleg már 10 évet ledobogott ez alatt a pár perc alatt. Újra a vízzel jön, de én csak a lámpát figyelem addig, amíg két kézbe nem veszi az arcomat és nem kényszerít arra, hogy ne a múltamat bámuljam. Nem válaszolok neki, mert a testem konzerválja az energiát, de ahogy mondtam, már nincs erőm ellenkezni. Megiszom a pohár vizet, noha a felét nem fogtam fel annak, amit mondott. Behunyom a szemem és nem vagyok reaktív sem érintésre, sem hangokra. Valahol a felületes ájulás és hallucinációk hullámai között vergődök. Ez akkor erősödik fel a legjobban, amikor még be is takar és nálam a folyosó lecserélődik a kabinra. Most már szó szerint fájni kezd a mellkasom, annyira hevesen ver a szívem.
Felületesen zihálva próbálok felkelni, felnyomni magamat, küzdök azért, hogy magamnál maradjak, de egyre nehezebb, ahogy a tagjaimra ólmos nehézség kúszik rá. Már azt is nehezen kivitelezem, hogy a hátamra forduljak, hogy legalább rá tudjak nézni.
- Shayana! Ne csináld...
- Könyörgöm... - nyöszörögve emelem fel homályos alakja felé a pillantásom kétségbe esetten kapva felé. Lever a víz, elkeseredetten kapaszkodom a valóságba, és ha közelebb jön, bármijébe, amit csak elérek. Minden erőmmel fogom, nem is érzem, hogy milyen gyenge ez, hogy még egy gyermek is kitörne a kezeim közül, ha akarna, nem hogy ő. Megtört pillantással, könnyekkel telt szemekkel meredek az irányába, de a torkomban gyűlő gombóc sem tud megakadályozni abban, hogy könyörögjek neki.
- Ne menj el vele... - Shayana! Shaya... a nyelvem lassan összeakad, és bárhogy is harcolok, bárhogy is könyörgök, lassan, de biztosan távolodik tőlem a valóság, és ezzel együtt ő is.
Meg a hallucináció is. Dave? Mire a hangra kinyitom a szememet, már nyirkos a bőröm, sápadt vagyok, remegnek a tagjaim. Még azt is túlzás volna állítani, hogy félig vagyok magamnál, de így van. Miért mentél el? Akarnám mondani, de ebből az összefüggéstelen motyogásból még én se értenék semmit, pedig én adom ki a hangot. Olyan hosszút pislogok, hogy azt hiszem, már ki se fogom tudni megint nyitni a szemem, de még is megteszem, ahogy az asztalra pillantok. Kell pár pillanat, amíg felfogom, mit mondtak nekem, mert az agyam jelenleg kurva nehezen akar működni azok után, hogy egyik hallucinációból dobált a másikba, aztán PTSD rohamba, majd vissza. Rákérdeznék, hogy nincs-e nála inkább whiskey, mert az jobban esne, de viccelődni se erőm, se hangulatom nincs. Ekkora mentális szarturmix után egyébként tényleg arra vágynék. Felemelem a kezemet, ami jobban remeg, mint egy parkinsonosnak, akin áthajtott egy caterpillar minestar. Igyekszem megfogni az egyik üveget, gyakorlatilag azt, amelyik a legközelebb van, nem érdekelve, hogy víz, vagy más. Ha Shay hozzá segít, akkor is majdnem kicsúszik a kezemből, de gyakorlatilag minden erőmmel szorítani kezdem, hogy ne ejtsem le. Ez is épp hogy elég. Megpróbálok felülni vele, de kell majd a segítsége, ahogy ahhoz is, hogy legalább ki legyen bontva az üveg. Amint az is meg van, nagy nehezen az ajkamhoz emelem és iszok három kortyot. Aztán amikor megkönnyebbülnék, hogy sikerült és milyen jól esik, már jön is vissza. Elkínzott nyögéssel és káromkodással dőlök vissza, miután a kanapé mellé buktam vissza azt, amit egy pillanattal ezelőtt lenyeltem. Úgy káromkodok, mint egy félálomban, árokparton fekvő, beszédhibás részeg, a szívem pedig még mindig hevesen ver. Talán csak pihennem kéne... Úgy hogy becsukom a szemem. Talán elalszom.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptySzer. Okt. 25 2023, 17:43


ring all the bells you can ring
there's a crack in everything
that's how the sunlight gets in

Mintha nem lett volna elég, ami már eleve adott volt. Mintha nem lett volna már így is épp eléggé elbaszva minden. Nyilván szimatolok, vagyis hallgatózok, amikor hallom, hogy hazahozott valakit, és még csak nem is egy nőt, amire számítottam volna tőle, de hiába gyanús a beszélgetés és támad tőle rossz előérzetem, én sem látom előre, mi következik majd. Vissza is vonulok a szobába, ahol tábort vertem és kész lennék megpróbálni pihenni, amikor meghallom a konyhából a gyanús puffanást aztán a még gyanúsabb csendet.
Hiába vagyok összezavarodva, hiába nem tudok, hányadán állunk, hiába haragszom rá borzasztóan rengeteg dologért, ezt mind felülírja a zsigeri aggodalom. Pillanatok alatt a konyhában termek, és amikor meglátom a földön feküdni, a hányása mellett, egyértelműen fájdalmaktól szenvedve – amelyeknek nincs köze a tegnapi verekedéshez –, megijedek. Letérdelek mellé, de persze már kezdődik is a hiszti, amit természetesen ignorálok.
– Maradj nyugton! – szólok rá, de most kivételesen nem tud felidegesíteni (még), mert van sokkal nagyobb baj is annál, mint amit éppen csinál. Még a szemeimet sem forgatom meg, csak egy türelmetlen szusszanással veszem tudomásul, hogy ezt nem fogja megkönnyíteni számomra. Ettől én még figyelmen kívül hagyom a szavait és az elhessegetésemre tett kísérleteit is. Kitapintom a pulzusát, ami egyértelműen abnormálisan magas, ezért gyanakodni is kezdek, de nem tudom rögtön a lehetséges forrást keresni, mert ismét rosszul lesz. Hátrasimítom a haját az arcából, amíg kijön, aminek ki kell jönnie, de fél szememmel már azt a bizonyos forrást keresem. Ki is szúrom az üveget és eszembe jut, hogy az a fickó valami ajándékról beszélt, a kép pedig elkezd összeállni a fejemben még akkor is, ha hiányzik néhány darab a kirakósból. Hogy ne tudnám. Annak idején havonta csináltam ilyesmit. David persze rohadtul nem segít a saját helyzetén, mert csak azt tudja hajtogatni, hogy hagyjam békén, de továbbra is ignorálom a hiszti részét a történéseknek. A mosogatóban egyébként is látok egy poharat, amibe beleszagolva ugyanazt a szagot érzem, mint az üvegből, szóval megválaszolom magamnak a kérdést. Egyben azt is meg tudom állapítani, hogy akármit is kevertek az italba, annak nincs szaga. Valószínűleg színe sem, mert láttam már ilyen üveget és ugyanilyen színű cucc volt benne. Ettől még marad néhány lehetőség.
Egyelőre próbálok arra koncentrálni, hogy a tüneteket enyhítsük és minél hamarabb kihajtsuk belőle, akármit is ivott meg, ezért megpróbálom megitatni vízzel, de persze azóta sem ébredt fel benne az életösztön, még mindig azzal van elfoglalva, hogy én itt vagyok. Mintha nem ő zárt volna be ebbe a kurva lakásba. Felülni fel tudott, de nem lett jobban sem, sőt, egyszer csak felbámul a sarokba, ahol nincs semmi. Hallucinál. Ráadásul pontosan úgy nem vesz rendesen levegőt, mint a rohamok közben.
– Picsába az egésszel – morranok fel ás megunva a hisztit és az ellenállást felkelek, aztán lehajolva megfogom a lábait és húzni kezdem a kanapé felé. Óvatosan indulok meg, hogy a háta szépen csússzon le a pult fala mentén, nehogy megint beverje a fejét. Persze még félig ájultan is képes engem osztani, de perpillanat rohadtul nem érdekel, ezért nem is válaszolok. A kanapé mellé húzom, aztán a fejéhez lépek és a hóna alá nyúlva megemelem, és ekkor csodák csodájára beleköltözik némi együttműködés, így kevésbé szenvedem meg, míg felfektetem a kanapéra, főleg a saját zúzódásaimmal. Lehunyja a szemét, a pólót markolja a mellkasán, én pedig a homlokára simítom a tenyerem, láz jeleit keresve, de azt éppen nem érzek rajta. Van helyette minden más. Továbbra sem érdekel, ha ellenkezik, óvatosan az oldalára igazítom, ha esetleg jön egy újabb rosszullét, aztán feltúrom a lakást egy nagy lavór után. Közben folyamatosan jár az agyam, és ahogy összerakom magamban a tüneteket, van egy nagyon is jó elképzelésem – ami amúgy rossz, de nem a legrosszabb. Azzal és egy pohár hideg vízzel megyek vissza hozzá, megint, és megpróbálom megitatni vele, megint, de ha tovább ellenkezik, akkor megunom ezt a gyerekes hisztit.
– Na jó, ide figyelj! – emelem most már meg a hangom, mert feldühít, hogy ez sokkal jobban érdekli, mint a saját jóléte. Ha továbbra is ellenkezik vagy ignorál, akkor határozottan a kezeim közé fogom az arcát, nem hagyva, hogy ellökjön és kényszerítem, hogy a szemeimbe nézzen. – Azt mondtam, figyelj rám! – ismétlem meg, és ha legalább minimálisan is, de azt látom, hogy eljut hozzá a mondanivalóm, folytatom.
– Fogalmam sincs, ki a fasz volt itt, de valamit beletett abba az üvegbe és te megittad. Majdnem biztos vagyok benne, hogy koffeinmérgezésed van, ami nem fog csak úgy elmúlni, és nem csak dehidratálni fog nagyon gyorsan, de simán megállíthatja a szívedet, ha nem segítesz magadon egy kicsit. Elhiszem, hogy rohadtul idegesítelek, de ha egy minimális életösztön is szorult beléd, akkor most megpróbálsz ettől elvonatkoztatni és rohadtul elkezded vedelni a vizet, hogy hidratált maradj és minél hamarabb kiürüljön belőled ez a szar! – Igen, már némileg idegesen beszélek vele, mert tényleg felhúz azzal, hogy a gyerekes hisztije fontosabb neki, mint az élete, ráadásul egyre rosszabbul is van, ezt tisztán látom rajta. Megpróbálom belediktálni a vizet, ameddig még tud egyáltalán inni, és ha sikerül, azt egy kis sikernek könyvelem el, de kicsit sem elégnek. Egy pohár víz nem lesz elég ehhez és én nem fogom megvárni, hogy itt haljon meg a kanapén. Ráadásul ezekben a szaros kis műanyag poharakban a végtelenségig hordozhatnám neki a vizet és minden egyes alkalommal meg kellene küzdenem vele, hogy igya meg. Ökölbe szorul a kezem a tehetetlen feszültségtől, főleg, amikor úgy látom, hogy még az eszméletét is elveszti, de ekkor unom meg végleg a dolgot. Igazából az esélytelenek nyugalmával kezdem áttapogatni a zsebeit, szóval amikor megtalálom a kulcsot, magam is meglepődök, de nem vesztegetem az időt. Ellenőrzöm, hogy stabil oldalfekvésben van-e, ráterítek egy takarót – ezen a ponton már nekem is PTSD-m lenne, ha nem lennék ideges és aggodalmas –, lenyúlom a tárcáját is – sorry, de nincs más lehetőségem –, és már ott sem vagyok.
Nem vagyok sokáig távol, mert pontosan emlékszem a környékre az idefelé vezető útról. Kapucnis felsőt veszek fel, hogy minél kevesebb feltűnést keltsek az arcommal, de a gyógyszertárban még szimpátiát is keltek az eladóban, amikor eljátszom a félő, a pasija által megvert nőt, akinek a beteg nagymamája miatt muszáj itt lennie. Percek alatt összerakja nekem a kis csomagot az ORS minden fajtájából – ital és granulátum formátumban is veszek –, így rekordidő alatt végzek, a közértben pedig szintén nagyon gyorsan felkapok és kifizetek egy zsugor vizet meg egy egyliteres műanyag kulacsot.
Visszaérve ugyanúgy kulcsra zárom az ajtót – az a fickó tudja, hogy itt lakik –, de minden szerzeményemet a dohányzóasztal mellé és arra pakolom ki. Talán ha az orra előtt nyitom ki őket, vagy ő maga teszi meg ha van ereje, nem fog faszságokat hinni. Lehajolok hozzá, hátrasimítom a haját izzadt homlokából.
– Dave? – A beceneve szinte a nyelvemre fagy, ezért nyelek egyet, de már nem tudom visszaszívni. – Muszáj innod. Intézheted magadnak is, itt van minden, de innod kell mondom neki. Ha hajlandó rá, először a rehidratáló folyadékra mutatok rá, ami neki is elérhető távolságban van az asztalon, így még csak nem is én adom oda neki. Ott van viszont a kanapé mellett a bontatlan ásványvizes üvegek sora is, ha azt jobban tetszik neki. Nekem mindegy, csak igyon már! Addig nem is kelek fel feltakarítani a konyhában és elmosogatni a kulacsot, ameddig ezt nem történt meg.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptySzer. Okt. 25 2023, 16:27
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Olyan hullámzó ez a pár nap, hogy nem tudom eldönteni, ki akarjak-e egyáltalán mozdulni, de végül nincs választásom. Az élet nem áll meg azért, mert Shayjel szét vertük, aztán szét keféltük egymást. Amiből nekem végül tényleges élvezet nem is származott, szóval még csak meg se érte. Lehet, hogy tényleg Mariahoz kéne mennem. Neki hasonlóan hosszú a haja és barna a bőre... hátulról sötétben nem tudnám megállapítani. De nem ma, mert ma több dolgom is akad, mint gondoltam. Volt, aki megkérdezte, hogy mi történt velem, de csak azzal válaszoltam, hogy részegen leestem a lépcsőn. Egy hosszú lépcsőn. Jó magasról. Miután egy nő szex közben szétkarmolt. Jah... De mindegy, talán ezért is kaptam végül azt az ajándékot Rogertől, amit. Sokáig nem is nyúlok hozzá, de amikor igen, azt is megbánom, mert kibaszott keserű-szar. Ezek ezt isszák Vietnámban? Hogy lehet így élni?
Már épp a vacsorámat kezdtem el csinálni, amikor beütött a krach. Nem tudom eldönteni, hogy szívrohamom van, PTSD rohamom van, vagy gyomorrontásom van, mert minden egyszerre érkezik. Gondolkodni sincs időm azon, hogy mi okozta ezt, mert bekúsznak emellé a hallucinációk is, amitől csak még rosszabbul érzem magam, a pánik határán. Próbálok észnél maradni és az oldalamra feküdni, de megjelenik Shay, én pedig biztos vagyok benne, hogy most, amikor kiszolgáltatott vagyok fog megölni. Még megfojtania se lenne nehéz. Ehelyett aggodalmasan mellém térdel és kérdezget. Mi a faszom van ezzel a hétten?
- Húzz a francba... - nyögöm fájdalmasan, miközben a görcs miatt összébb húzom magam. Elkezdi tapogatni a fejemet, mire hátrébb rántom azt.
- Ne érj hozzám! - sziszegek ezúttal én és hogy ne is akarjon tovább pesztrálni, meg próbálok felkelni. Persze ez nem akadályozza meg abban, hogy hozzám akarjon érni, mert kitapintja a pulzusomat a nyakamon. Koordinálatlanul felé legyintek, de aztán újra meg kell támaszkodnom, mert megint hányni kezdek.
- Mi a faszért érdekel? Hagyj békén! - morranok rá, mint egy göthös kutya, amikor az üveg iránt kezd el kérdezősködni. Tegnap még megölni akart, most miért nem hagy egyedül kiheverni ezt a fost? Amíg ő elkezdi szagolgatni azt a szart, addig nekem sikerül feltornásznom magam ülésbe és neki döntöm a hátam a konyhapultnak. Zihálok, úgy érzem a szívem mindjárt kiszakad a helyéről, mintha szívrohamom lenne, közben pedig folyamatosan hallom a kongást. Amikor meghallom a csapot, a szemem sarkából felnézek, és amikor oda nyújtja nekem a poharat a vízzel, szinte rávicsorgok.
- Takarodj a közelemből! - üvöltenék rá, de hiába sikerül az első két szótag hangosra, a hangom erőtlenül elhal a végére. Inkább döglök meg ebben, mint hogy tőle még egyszer elfogadjak bármit is, ami folyik, szóval elfordítom a fejem. Ha előttem töltötte volna ki, akkor sem kéne. Karma is a bitch, huh? Legutóbb még ő csinált így, mikor én akartam etetni. Aztán újra villogást érzékelek a szemem sarkából. Zavarodottan nézek fel a sarokba, ahol megjelent a vészlámpa és szinte tátott szájjal kezdem bámulni, miközben alig kapok - vagy veszek - levegőt. Nem volt még rohamban egyszerre benne és kívül is. Elképesztően szar érzés. Aztán hirtelen mintha a talaj is kimozdulna alólam, Shay megfogja a lábamat és elkezd húzni a kövön a kanapé felé.
- Mi a fasz, normális vagy?! - kérdezem, már körülbelül is csak dünnyögés, mert alig vagyok magamnál. Míg a kanapé felé "tartunk" morgok valami crazy bitch-et is, de őszintén szólva el vagyok foglalva a magam nyomorával. Kurvára szédülök és úgy érzem, hogy mindjárt kifordulnak a beleim, meg a gyomrom. Ha a karjaim alá nyúl, kivételesen megpróbálok az ő segítségével a kanapéra feküdni, hátha békén hagy. Be is hunyom a szemem, de az ujjaimmal úgy markolok a pólómra a mellkasomon, mintha kiakarnám tépni a saját szívemet. Mintha az nem lenne így is elég elbaszott.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptySzer. Okt. 25 2023, 13:25


ring all the bells you can ring
there's a crack in everything
that's how the sunlight gets in

Hosszú ideig csak ülök az ágyon, az orrom alatt az I can't fucking believe this különböző verziót morogva és most nem arra gondolok, hogy bezárt ebbe a nyomorult szobába, pedig azt sem akarom elhinni. Egyszerűen úgy érzem magam, mint aki beszállt egy kurva ringlispílbe, ami olyan gyorsan forog, hogy már agyrázkódást kaptam a hirtelen váltásoktól. Mondjuk egy agyrázkódás lehet, hogy így is kinéz, érintem meg a fejemet ott, amelyik résszel David épp nem verte le a vakolatot a falról. Az egyik percben megjelenik és elrabol, a következőben megerőszakol, a harmadikban kibaszott karcolásokat fertőtlenítget rajtam, aztán meg akarjuk ölni egymást, mielőtt rohadt fuckfestet rendeznénk, mint az állatok. És utána? Még a pillanatnyi élvezetet is elbassza azzal, hogy elkezd mindenfélét összehordani. Nem értem, mit akar tőlem. Nem értem, mit csinálok itt és azt sem, ő mit csinál itt. Csak azt tudom, hogy be fogok csavarodni, mert ez az egész olyan, mintha David testét megszállták volna a gonosz alienek, vagy én kerültem volna bele valami elcseszett szimulációba, ahol teljesen kicserélték őt... és még csak igazán gyűlölni sem tudom. Nem tudtam megölni, pedig megtehettem volna, és nem is értem...
Dehogynem értem. Nem őt gyűlölöm. Nem tudom gyűlölni őt. Csak mindent, amit csinál és amit velem tett az elmúlt alig egy-két napban. De meg akarom egyáltalán tudni, hogy kiűzhetők-e az alienek a fejéből? Amikor megpróbálok felkelni az ágyról és szinte az egész testem azon nyomban sajogni kezd, nagyon biztos vagyok abban, hogy nem. Halk, fájdalmas nyögéssel tornázom magam álló helyzetbe, mert így, hogy az adrenalin és minden más is távozott a fejemből és a testemből, hirtelen mindent érzek, és nagyon. A fejem, az arcom, a bordáim, a karjaim, a lábaim, a hasfalam, de még az ő arcán felszakított bütykeim is.
Nem erőszakolt meg újra. Pedig megtehette volna. Elhessegetem a kis hangot a fejemből, aztán azt is, amelyik azt kérdezi, erőszak lett volna-e, ha előtte a farkán sikoltottam a gyönyörtől. Héberül káromkodok az orrom alatt és a szekrényhez lépek.
– Még egy ekkora szartengert... – morgom ingerülten, aztán nekiállok előtúrni valami köntösnek használható cuccot a rich granny clothes armadából, mert nem fog többet meztelenül látni, az biztos.
Az ágyán szélén ülve, a köpenybe burkolózva, a lábammal türelmetlenül dobolva várom, hogy kiengedjen a szobából, mert nincs az az isten, hogy az egyik itteni fürdőben hozzam helyre magam és nem is fogok azon az ágyon aludni, amelyiken az előbb együtt feküdtünk. Már azon vagyok, hogy elkezdek dörömbölni az ajtón, hogy engedjen ki, amikor meghallom a kulcsot a zárban és becsörtet. Azzal, hogy menjek a helyemre, mint valami kutya, vagy egy rossz gyerek. Nem kell kétszer kérnie, felpattanok – a fájdalmaim ellenére is – és már megyek is.
– Mintha én zártam volna be magam – sziszegem, ahogy elcsörtetek mellette. Meg sem állok a "szobámig", azaz a szobáig, ahová tegnap is elbarikádoztam magam. Rárepülnék a vodkára fájdalomcsillapítás gyanánt, de nyilván nincs már meg. Válogatott héber káromkodásokkal átkozom el az egész létezését, letépem magamról a köntöst, aztán bemegyek a fürdőbe, és annak is bezárom az ajtaját, mire nekiállnék nagyjából helyrepofozni magam.

Másnap egy újabb katasztrofális éjszaka után nem csak nyúzottan és kimerülten, de szó szerint ezer sebből ha nem is vérezve, de azoktól fájva ébredek fel. Nem igazán van olyan hely a testemen, ami ne lüktetne fájdalmasan, a zúzódásaim már most csodásan sötét színekben pompáznak David ujjlenyomataival együtt a bőrömön, és a megannyi horzsolás és felszakadt bőr sem okoz kevesebb kínt. Már egyetlen üvegnyi alkoholt sem találok, aminek az okait nem kell mondjuk nagyon fejtegetnem, de most ölni tudnék bármiért, ami tompít. Az egyetlen használható dolog, amit találok, az még a tegnapelőtti kis csomag, amiből le tudom kezelni a felszíni sérüléseket, de ennyi. Nem tudom tovább halogatni az evést sem, mert tudom, hogy a testemnek szüksége van energiára ahhoz, hogy gyógyulni kezdjen, és igazából azért is hálás, hogy a vodkát végleg lecserélem a vízre – és kávéra a nyomorúságom miatt –, de így is végigszenvedem a napot.
Este időben elbarikádozom magam a "szobámban". Ezúttal nem tervezek rátámadni, mert már tudom, hogy nem sok értelme lenne, hiszen szánalmas és gyenge vagyok, ha róla van szó, de nem akarom látni rajta, ha megkefélt valakit és azt sem tervezem, hogy magamhoz engedjem. Már csak azért sem, mert be kellett látnom, hogy az általa választott ruhákban kényelmesebb a létezés, mint a lógó és műanyag granny ruhákban. Azért amikor meghallom a lift csilingelését, kíváncsian lépek az ajtóhoz és tapasztom rá a fülem, hogy hallgatózni kezdjek. Akkor kezd furcsa lenni a dolog, ami látszólag hétköznapian mond valamit, ráadásul mintha valakinek mondaná. Ki is tudom venni a szavait, amiken csak azért nem röhögök fel és csak azért nem nyávogok egyet, mert elönti az agyam a szar, ugyanis biztos vagyok benne, hogy valami nőt hozott fel, akit most a fülem hallatára fog szétkefélni, csak hogy...
De férfihang válaszol neki. Felvonom a szemöldököm az ajtó mögött. Attól nem tartok, hogy nekem hozott valakit, hiszen már kifejezte, hogy az övé vagyok. A hangok sajnos elhalnak a nappali irányában, de szerencsére elég profi vagyok csendességben és a zárak is olajozottak. A kulcs hangtalanul fordul el a zárban, de kivárok egy kicsit. A beszélgetés hangjai nem szakadnak meg. Lenyomom a kilincset és hang nélkül kinyitom az ajtót. A beszélgetés folytatódik. Zoknis lábaim hangtalanul visznek a folyosón egy kicsit közelebb, hogy ki tudjam venni a szavaikat. Kontextus nélkül sajnos nem tudom összerakni a teljes képet, de ahhoz azért eleget hallok, hogy homlokráncolva vonuljak vissza a szobámba – mielőtt még lebuknék –, ugyanúgy hang nélkül, mint ahogy érkeztem.
Nem is jövök elő. Szerencsére David sem próbálkozik bejönni, szóval úgy veszem, hogy egyfajta elbaszott tűzszünetet kötöttünk, vagy ilyesmi. Hallom, hogy valami tesz-vesz a konyhában, és bár én is tudnék enni, biztosan nem fogok kimenni, hogy elköltsük közösen egy romantikus vacsorát. Lefekszem az ágyra és úgy döntök, akár meg is próbálhatok aludni egyet, még ha tudom is, hogy hiábavaló.
Aztán meghallom a puffanást.
Hirtelen ülök fel az ágyban, megfeledkezve a fájó testrészeimről és hegyezni kezdem a fülem. A szívem hevesebben kezd verni, megint adrenalinnal pumpálva tele a vérem, de csak csendet hallok, azt a fajtát, amit nem szeretek. Aztán öklendezést.
Mire kettőt pislogok, már kint vagyok az ajtón, a lábaim pedig sietve visznek a konyha felé. Minden fegyverem elvette ugyan, de nem is számítok támadókra, hiszen tudom, hogy már csak ő van itt. A konyha kövén fekve, csukott szemekkel, láthatóan kínok között.
– David?! – szólítom meg. Nem tudom elrejteni az ijedtséget a hangomból, de ahogy soha, úgy most sem fagyok le. Odalépek hozzá és letérdelek mellé, ebben pedig az sem tud megállítani, ha elküld az ótvaros picsába akár szavakkal, akár azzal, hogy megpróbál eltaszítani a közeléből, akár a kettő egyvelegével. Nem mozdítom el, sőt, segítek neki egy kicsit, hogy stabil oldalfekvésben maradjon, ha esetleg megint hánynia kellene. Nem érdekel, ha kijön, aminek ki kell jönnie, majd később feltakarítom.
– Hallasz engem? Mi történt? – kérdezem nem kiabálva, de lassan és érthetően, miközben nem foglalkozva az esetleges ellenkezésével először óvatosan körbetapogatom a fejét, hogy beverte-e valahova esés közben annyira, hogy esetleg vérezzen. Ha nem tapintok vért, annak örülök, de ha igen, akkor sem annak az ellátásával kezdem.
– Beszélj hozzám, David! Mondd el, mi történt. Rosszul lettél? Fáj valamid? Rohamod volt? –  tartom szóval folyamatosan, bár az emlékeim tiszták, tudom, hogy ez nem roham. Kitapintom a pulzusát, és még csak végig sem kell számolnom, hogy tudjam, ez baj. Körbeviszem a tekintetem a konyhán, a pulton, a mos... Visszakapom a fejem a pultra, ahogy realizálódik bennem az ismeretlen üveg. A fickó valami ajándékot adott neki.
– Mi ez az üveg? Ittál belőle, David? – kérdezgetem tovább. Ha azt látom, hogy megtehetem, ott hagyom egy kicsit az oldalán fekve, fél szememet rajta tartva, de felállva, hogy az üvegért tudjak nyúlni. Kinyitom és a kezemmel legyezve óvatosan megszagolom, de nem érzek rajta semmi gyanúsat, ami még nem ok a megnyugvásra. Főleg, ha el tudja nekem mondani, hogy ivott belőle. Én már csak tudom. A szívverésem még jobbik megugrik a realizációtól, hogy talán megmérgezték, de leküzdöm a pánikot és inkább igyekszem lefuttatni magamban a tüneteket és a lehetséges okokat. Évekig csináltad ezt, Shayana, gondolkozz!
A csaphoz lépek és teletöltök egy műanyag poharat vízzel, mielőtt visszatérdelnék mellé. Az arcára simítom a tenyeret és puhán megpróbálom feljebb emelni a fejét. Az ellenkezését most is figyelmen kívül, ha tud egyáltalán.
– Víz – mondom, mielőtt még azt hinné, én akarom megmérgezni. – Meg kell innod, David, és nem baj, ha visszajön. Megiszod a kedvemért? – beszélek hozzá határozott, de finom hangon, és ha hajlandó, nagyon óvatosan segítek neki meginni annyit a vízből, amennyit tud. Ha megint hánynia kell, csak átsegítem rajta.
– Jól van. El kéne jutnunk a kanapéra, hm? Tudsz nekem segíteni ebben? Jó lenne, ha nem a kövön feküdnél, hanem valami puhán – beszélek hozzá tovább. Igazából nem várom, hogy segítsen, mert nem biztos, hogy tud, de ha olyat ivott, amitől rohamot is kaphat, itt aztán mindenbe is be tudja verni a fejét, amit nem tervezek hagyni, szóval így vagy úgy, de oda fogunk jutni a kanapéhoz.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptySzer. Okt. 25 2023, 12:08
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Nincs ehhez ma türelmem. Még mindig érzem a jetlaget, azt, hogy keveset aludtam éjjel és egész nap dolgoztam, aztán szarrá vertük egymást, most meg kiakar magának közösíteni... miután eldobott a faszba. Nem nem. Közlöm is vele, hogy itt mire kell számítson, ő pedig újra dühös lesz és természetesen nem érti meg, hogy nincs választása.
- A "ha máshoz is hozzá érsz, akkor levágom a farkad és megetetem veled" pont a korlátozásom, de jól mondod. Azt csinálok, amit akarok és azt is fogok. - zárom le a témát, még csak külön le se reagálva a "hozzám ne érj utánuk" dologra, mert az utolsó mondat erre is vonatkozik. Az, hogy képmutató vagyok, szintén nem nyer magának reakciót tőlem.  Azt akarom, hogy engedelmeskedjen. Régen is abból volt a baj, hogy hiába kértem sose hallgatott rám. Nem fogom ezt újra eljátszani. Nem fogok az övé lenni. Nem fogok kapcsolatban lenni vele. Nem fogom engedni, hogy magáról döntsön. Úgy is csak szar döntéseket hozna. Akkor meg minek? Idővel majd belátja, hogy jobb lesz neki így.
Leszállok róla, de nem azért, mert ezt követeli, hanem mert elment a kedvem. Túl fáradt vagyok most ehhez. Kilépek az ajtón és bezárom magam után, ugyan is nem vagyok hajlandó holnap is erre érkezni. Szóval miután bezártam őt a nagy hálóba, fogom a kukát a konyhából és minden alkoholt, minden üveget, és minden porcelánt bele baszok a tányéroktól elkezdve a poharakon át az összes alkoholig. Megkeresem a törött üveget, meg az eldobott tollat a földön, azt is kibaszom. Bemegyek a szobájába, ott is körbe nézek, hogy rejteget-e valamit. Megtalálom a vodkát, azt is kibaszom a francba. Rendesen körbe nézek és takarítok. Amikor mindent összegyűjtöttem, ahogy voltam, csupaszon sétáltam ki az előtérben és dobtam le a szemétledobón a zacskót. Visszasétálva beraktam a zacskóból mindent a hűtőbe, aztán kinyitottam a szobám ajtaját és besétáltam.
- Menj a szobádba! - küldtem el, mert tegnap éjjel is én aludtam itt és ma is így lesz. Elsétálok az ágy mellett a fürdőbe, letusolok és aztán el megyek aludni.
Másnap szintén korán kelek és megyek el. A dolgaimat egy kérés szakítja félbe nap közben, de a találkát estére teszem hozzám. Úgy 10-re érek vissza egy zacskóval, benne papír tányérokkal és műanyag poharakkal, a férfivel egyetemben, akit felkísérek a penthouseba. Én megyek előre, mert lehet megint a nyakamba ugrik egy párduc, hogy átharapja a torkomat. Amint belépett utánam, bezárom az ajtót.
- Van egy macskám. - adok rövid magyarázatot arra, miért kell kulcsra zárni az ajtót. Ezúttal nem rejtem el a kulcsot, hanem zsebre csúsztatva megyek beljebb a nappaliba a férfivel. Szerencsére normális körülmények vannak, nem vár újra vértérkép a padlón egy lázas Shayjel a jelölt részen. Leülünk és beszélgetni kezdünk. Roger nagyon szeretne rávenni arra, hogy inkább neki dolgozzak, még ajándékot is hozott ennek reményében. Egy exotikus alkohol fajta, az üvegben egy kígyó van, szájában egy skorpióval. Kígyó bornak hívják és elég menőn néz ki elsőre. Nem ígérek meg neki semmit, csak hogy meggondolom az ajánlatát. Némi bájcsevely után kikísérem és bezárom utána az ajtót. Shay még mindig sehol, de őszintén szólva, most pont nincs hangulatom hozzá. Tegnap olyan jól elterveztem, hogy megcsinálom magamnak azt a vacsorát, aztán abba is köpött bele. Ma talán tudok normálisan étkezni. Előveszek mindent a hűtőből, közben megbontom ezt a csodát is. Bele kóstolok, míg azon gondolkodom, hogy benyomjam a zenét, de olyan istentelenül, brutálisan szar íze van, hogy majdnem vissza is köpöm.
- Azttt a kurrva... Fúj baszd meg, ezek ezt isszák? Jézusom... - morgok az orrom alatt fintorogva nézve a pohárra. Újabbat kortyolok, hátha csak az első szar, de miután a második sem jobb, kiöntöm a poharat a francba. Undorító. Az üveg és benne az összeállítás azért továbbra is rohadt jól néz ki, de milyen kár, hogy Shay miatt nem tarthatom meg. Ez IS az ő hibája. Elhúzom a számat, de egyelőre hagyom az üveget, neki állok vacsorát csinálni.
Körülbelül 5 perc múlva kezdem úgy érezni, hogy meleg van idebent. Aztán azt, hogy úgy ver a szívem, mintha triatlonon lennék. A gyomrom is fáj és beáll egy görcsös hányinger. Rosszat ettem ma? A pultra támaszkodva próbálom elnyomni az ingereket, amikor meghallom a kongást. Zavarodottan és riadtan nézek fel, mert már körülbelül egy éve nem hallottam ezt a hangot. Ledermedek, mert ahogy felnézek, meglátom a folyosót és a vörösen villogó lámpát. Tompa hangok érnek el hozzám. Hátrálnék, de zsibbad és fáj mindenem, a szívem majd kiugrik a helyéről.  Hirtelen éles fájdalom térít egy kicsit magamhoz: bevertem a fejem. Nem tudom, hogy a pultba, vagy a padlóba, de úgy csuklottam össze, mint egy rongybaba. Oldalra fordulok, hogy felkeljek, de csak abból csak öklendezés és hányás lesz. Behunyom a szemem, mert akkor legalább nem látok semmit, de a hangokat még mindig hallom. Nem tudom, hogy a rosszulléttől, vagy a pániktól érzem kiugrani a szívem. Szívrohamot kaptam volna? 40 évesen, túl egy alkoholizmusom, láncdohányosként, stresszes élettel... meglehet. Megpróbálok úgy az oldalamra feküdni, hogy egy újabb hányás és lehetséges eszméletlenség ne okozhasson fulladást, aztán várok, hogy jobban legyek.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyKedd Okt. 24 2023, 23:48


now the days of our ending have begun
when they found them had their arms wrapped around each other
their tins of poison laying near by their clothes

+18
Talán amikor nem sokkal később visszanézek ezekre a pillanatokra, szégyellni fogom magam. Vagy inkább egészen biztosan, épp csak azt nem tudom, mikor jön majd el a ráébredés pillanata. Egyelőre elveszek az érzésben, hogy boldogan halnék meg, ha átkefélne a túlvilágba, háromszor is, aztán engedek egy késztetésnek és kimondok egy gondolatot, amiről csak később tudom meg, hogy egy lavinát indítottam el vele. Nem rögtön. Nem is akkor, amikor úgy tűnik, szándékosan provokálni kezd, hogy kihozza belőlem a féltékenységet. Ha úgy nézzük, ebben mint partner is vagyok.
Aztán nem csak ebben. Mindenben a kedvére teszek, még ha nem is szavakkal instruál, mert nem kellenek szavak, hogy értsem, hiszen ismerem az ízlését. Úgy helyezkedek, ahogy mindig is imádta, és amikor húzni kezdi az agyamat, gyorsan összerakom a képet arról, mit vár tőlem. Belekezdek a dirty talkba, dorombolva csábítom, és látom is a szemein az elégedettséget, de amikor már azt hiszem, végre egyről a kettőre lépünk, még mindig csak ingerel. Amikor megszólal, az kicsit összeráncolom a szemöldököm, mert a szavai és a hangszíne nem túl meggyőzőek, és én nem tudom, mit basztam el, de nem is hagy időt gondolkozni. Kirántja alólam a lábaimat, aztán ahogy elhasalok, már rajtam is van, a testével szorítva le a takaróra. Ujjai a hajamba markolnak, és folytatja az ingerlést a farkával is, én pedig halk nyögéssel borzongok meg alatta a vágyakozástól. Zihálni kezdek, ellenmozdítom a csípőmet...
Aztán beszélni kezd, és minél többet mond, annál lejjebb tekeri bennem a hőfokot, szó szerint. El sem akarom hinni, hogy megint megteszi ezt velem, hogy szinte ugyanarra a pontra jutunk, mint akkor, szinte ugyanúgy, mint akkor. Azt még kevésbé akarom elhinni, hogy én magam segítettem ide, pedig ahogy a szavaival kijózanítja az agyam, egyre tisztábban látom ezt az elbaszott helyzetet. Kapcsolat? Ki a faszom beszélt kapcsolatról? Még azt sem tudtam végiggondolni, hogyan jutottunk ide a verekedésből, de kapcsolat?! El sem akarom hinni, hogy ennyire hülyének néz. Elrabolt, megerőszakolt és bezárt ebbe a kicseszett lakásba, és szerinte egy végre jól (is) sikerült kefélés után én már kapcsolatról álmodozom? Emlékszik rám egyáltalán?
Fújtatva feszülök meg alatta, de ő csak folytatja, még tovább rontva az egész helyzeten. Hogy még nekem tenne szívességet azzal, hogy nem kefél meg másokat? Hogy én tegyek azért, hogy ne mártsa másokba a farkát?
– Mégis mi a szart akarsz még tőlem? – kérdezek vissza, a hangom pedig már mentes minden dorombolástól. Eddig kellemesen elszórakoztunk egymással, de ezt sikerült ügyesen elbasznia. – Ha másokat akarsz megdugni, csak rajta, éld ki magad, keféld őket szét! Ki vagyok én, hogy megmondjam, mit csinálj? Csak azt felejtsd el, hogy utána idejössz és akár egy ujjal is hozzám érsz utánuk köpöm a szavakat egyre feszültebben, kiesve a hangulatból és inkább újra ahhoz kapva kedvet, hogy összeverjem.
– Klbaszott képmutató egy alak vagy, ha azt állítod, mindenkiben csak engem kerestél, de hiába vagyok itt, még mindig inkább hozzájuk mennél kefélni. Rohadtul nem fogok senkivel versenyezni a farkadért, David. Mégis mi a faszt képzeltél? Hogy bezársz ide és utána még én küzdök a kegyeidért?! – taszítok rajta egyet a felsőtestemmel.
– Szállj le rólam, aztán menj és dugj meg pár nőt, ha már annyira őket akarod! – sziszegem.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyKedd Okt. 24 2023, 22:34
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life
+18


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Olyan ez az egész, mint azok a sötét romantikus elbaszott könyvek, és szar ahhoz hasonlítani magamat, de sajnos igaz. Ha ezt látná egy ilyen stílus rajongója, biztos csorgatná a nyálát, de még az a szerencse, hogy a környező épületektől magasabb ez az épület, szóval senki nem lát be és látja meg, hogy mit művelünk. Mondjuk ez megihletett, de majd következő alkalommal. Most még a jelenre és Shayre figyelek, és ügyelek arra, hogy rendesen kikeféljem belőle az ellenkezési hajlamot. Persze, közben nem állom meg, hogy szívjam a vérét a többi nővel, akiket egyébként ő hozott fel, de még a pofonok is csak szórakoztatnak. Az öklei után ezeket már meg sem érzem. Sziszegni, aztán fenyegetni kezd, de először csak azzal akadályozom a légzését, hogy jó mélyre belé csúszok, aztán pedig a nyelvemet összeakasztom az övével. Persze nem tud ellenállni és még a csípőjét is mozgatja, hogy ingereljen, de el kell engednem ahhoz, hogy kényelmesebben tudjam folytatni. Gátlástalanul végig nézi, ahogy levetkőzöm, de nem zavar, nem vagyok szégyellős. Megfordítom őt és érzek a testében némi feszültséget, de ahogy megemelem a fenekét, ez el is tűnik, helyette lehelyezi a mellkasát a takaróra. Persze, lenne mit válaszolnom arra, amit mondott, először befejezem, amit elkezdtünk. Legalább is elkezdem az utolsó felvonást azzal, hogy ingerelni kezdem őt, nem pedig behatolok. Elsőre figyelmeztetően szól, de aztán rákezd. Némán, elégedetten figyelem, ahogy dorombolásra vált és válogatott mocskosságokat suttog nekem a sötétbe, míg hozzám dörgöli nedves alfelét. Megnyalom az ajkamat újra és ezúttal nem végig szántom, hanem a bejáratnál a farkam hegyével ingerlem.
- Igen, elég izgató... - mondom, de a hangom valahogy nem érződik teljesen őszintének. Kihúzom alóla a térdeit, hogy elhasaljon az ágyon, én pedig ráfekve hozzá tudjak simulni teljesen a hátához és bele markolok a hajába. Tudom, hogy ezt imádta, ráadásul így a füle mellé tudok suttogni, míg folytatni is tudom azt az ingerlést, amit épp az imént csináltam.
- De addig nem foglak kefélni, amíg meg nem értesz valamit Shay... Ez nem egy egyenlő kapcsolat. Ez nem egy kapcsolat. - dörmögöm, erősen fogva, a testemmel szorítva le őt.
- Én nem vagyok a tiéd. Te vagy az enyém. A bent tartott házimacskám vagy és ha nem akarod, hogy nap közben más macskákat simogassak, azért tenned kell, Shay. Szétkefélni bárkit szét tudok. Ez csak casual szex. Adnod kell valamit, hogy ne akarjak mást. Meg kell dolgoznod érte. Ha jó cicus leszel, boldog is leszel. Még a túlvilágra is átkefélhetlek. Értetted? - azért nem azt kérdezem, hogy "rendben?" mert nem engedélykérésről van szó. Nem érti még mindig, hogy ő nem azért van itt, hogy aztán kiosztogassa a parancsait, nem nem.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyKedd Okt. 24 2023, 20:49


now the days of our ending have begun
when they found them had their arms wrapped around each other
their tins of poison laying near by their clothes

+18
Nem tudom, ki írta a forgatókönyvet, de biztos be volt állva. Egy őrült sem találhatta volna ki, hogy mindazok után, ami történt, annak ellenére, hogy nemrég még kis híján megöltük egymást, szexuális értelemben esünk majd egymásnak, pedig pontosan ez történik. Meg sem tudnám mondani, mi munkálkodik bennem, de az biztos, hogy ez a düh és a feszültség levezetésének egy kölcsönösen élvezetes módja ahhoz képest, amikor módszeresen összevertük egymást. Meg néhány berendezési tárgyat. Most legfeljebb a padlót kell félteni, amibe kis híján beleépít, és miután hagyott engem is érvényesülni, a fal is ugyanebbe a veszélybe kerül. Az agyam most egészen biztosan lekapcsolja az emlékező részét, legalábbis ami a negatív dobozban van, de az is lehet, hogy csak a felgyülemlett rengeteg feszültség akármilyen módon történő levezetése a kulcs. Nem tudom, de az biztos, hogy ugyanúgy és ugyanakkora hatékonysággal élvezem, amit csinálunk, mint régen. Hiába sajog a testemen egyre több az adrenalin által korábban elfedett pont – részben azért is, mert a kíméletlen tempó és az, ahogy különböző felületekbe présel bele a testével, nem segít rajtuk –, csak arra tudok koncentrálni, hogy még többet akarok ebből.
Nem tudom, honnan villan be a gondolat, talán csak a dühöm megannyi okának egyikét még úgy érzem, nem vezettük le, de nem tudom megállni megjegyzés nélkül. Elégtételt akarok, azt akarom, hogy bevallja, mindenki csak olcsó utánzat volt ehhez képest, bár nem igazán hagyom szóhoz jutni, mert közben nem akarom, hogy más nőkről beszéljen. Soha, de főleg akkor nem, amikor épp mélyen a testemben jár. Nekem el is tereli a figyelmemet egy újabb észbontó orgazmus, élvezettel felszisszenve marok a vállába, mikor a lehető legmélyebbre nyomja magát a még mindig lüktető testemben. Megkapaszkodok a nyakában és a lábaimat is határozottabban kulcsolom a csípője köré, amikor megindul velem, és már épp azon gondolkozom, hogy a nyaka felé kalandozzak a fogaimmal, amikor megvillannak a szemei és megszólal. Olyan provokatívan néz a szemeimbe és olyannyira nem tudok kiigazodni ezen a Daviden, hogy nem tudom nem komolyan venni, és ettől pillanatok alatt önti el a szar az agyam. Először csak zsigerből, teljes erőmből felképelem – így, hogy szó szerint az ölén cipel, nehezen találtam volna meg a megfelelő súlypontot egy méltó jobb horoghoz –, de mivel ezt kevésnek érzem, kap még egyet.
– Kurvára ne beszélj nekem más nőkről, főleg, amikor a farkad még mindig bennem van! – sziszegem dühtől villogó szemekkel. Én kérdeztem, de ez most nem számít. Ráadásul amit mondott... Már emelem is a kezem a következő pofonhoz és veszem a levegőt a következő átkozódáshoz, de közben már épp eldőlünk, és ő leszorítja a kezeimet a matracra.
– Ha akár csak eszedbe is jut bárki máshoz hozzányúlni, vagy akár gondolni is rá, esküszöm, hogy levágom a farkadat és megetetem veled. És ha ide mersz hozni egyet is, lenyúzom a... – Még mondanám tovább is, de nem hagyja. Elakad a lélegzetem és megvonaglok az ágyon, amikor újra mélyre csúszik bennem, aztán meg már ő kezd beszélni. Ezen megint felcseszem az agyam, mert most esik le, hogy ezt valószínűleg direkt csinálta, de amikor szóra nyitom a szám, hogy most őt is elátkozzam, már egy csókkal hallgattat el. Nekifeszülök a kezeinek és nekifeszítem magam a testének is, már megint úgy csókolom vissza, hogy közben rajta vezessem le a feszültséget, de nem hiszem, hogy ez most kezdené el zavarni. A csípőmmel is az övé ellen mozdulok, hogy én máshogy kezdjem el felhúzni őt, és amikor elenged, frusztrált csalódottsággal meredek rá, de csak addig, míg meg nem látom, hogy ennek egyetlen oka, hogy végre ő is meztelen lesz. Felkönyökölök az ágyon, szégyentelenül bámulom végig a vetkőzés minden mozdulatát és közben pont úgy méregetem a testét, mint aki valami nagyon tetszetőset lát és ezt élvezi is.
Amikor hasra fordít, csak egy pillanatra villan figyelmeztetés az agyamban; nem a kezeimért nyúl, hogy hátracsavarja őket, ezért a pillanat amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan megy is. Követem az ösztökélő mozdulatot, felemelkedem a térdeimre, pontosan azt az ívet írva le a hátammal, amire jól emlékszem, hogy imádja. Kitolom neki a fenekem, a vállam felett hátralesve figyelem, hogyan figyel, és élvezem az elégedett, éhes tekintetét. Amikor hozzám dörzsöli a farkát, először nem is gondolok rosszra, egy élvezkedő sóhajjal még rá is mozgok egy kicsit, hogy jobban izgassam magunkat, de aztán pár mozdulat alatt rájövök, hogy ő egyelőre nem is tervez ennél többet.
– David... – sziszegem figyelmeztetően, de továbbra sem csinál mást ezeken a kéjesen kínzó mozdulatokon kívül, amitől már biztos lehetek benne, hogy húzza az agyamat. Más esetben talán teljesen frusztrálttá válnék, de három orgazmus után azért már jobban viselem a kínzását; legalábbis annyira jól, hogy belemenjek a játékba.
– Tényleg nem fogod betenni? Nem akarsz megint alaposan megkefélni? – kezdek is bele a kéjes, doromboló suttogásba, megfeszítve a hátam izmait és nekidörzsölve magam a farkának, mindkettőnket húzva. – Még belém sem élveztél, pedig tudom, mennyire szereted mélyen a testemben végezni – folytatom, a vállam felett még mindig őt figyelve.
– Gyerünk, David, ne húzd az agyam. Tudod, hogy megőrülök a farkadért a testemben, miért nem mutatod meg, mennyire el tudom veszíteni a fejem, miközben a szuszt is kikeféled belőlem? Nem akarod érezni, ahogy elmegyek a farkadon, hogy utána te is nekem adhass mindent? Fogadjunk, hogy még izgatóbb a szűkösségem, amikor épp a farkad körül lüktet a testem – dorombolom neki tovább az összes mocsokságot, amit el tud képzelni, folyamatosan rásegítve azokra az őrjítő, dörzsölő mozdulatokra a csípőmmel, pedig ő érezheti a legjobban, mennyire vágyja már a testem a folytatást.


zene: End This Way megjegyzés:  :nyál:



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyKedd Okt. 24 2023, 19:37
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life
+18


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Nem tudom, mitől gondolta meg magát hirtelen. Talán az emlékek. Talán az, hogy még sem vagyok annyira rossz, mint a kecskebaszó. Talán csak a 2,5 évnyi szexuális megvonás. Talán mind egyszerre, talán egyik sem. Fingom sincs mi jár a fejében és miért, de úgy vagyok vele, hogy el nem utasítom, sőt, kihasználom, hogy ennyire akar engem. Szinte széttépjük egymást, egyszer a padlóba építem, egyszer meglovagol, aztán már a falba döngölöm, ő pedig méltón régi nevéhez háromszor el is élvez. Már nem csak az ütések- és különböző "fegyverek" okozta sebekből vérzek, hanem a karmolásokból is, amelyeket a körmei hagynak. Olyanok vagyunk mint a kiéhezett, dühös állatok, akiket egymásra eresztettek két ketrecből és habár a harag lassan csitul bennem, ő elkezdi emlegeti a lányokat, akikre őt cseréltem le. Elsőre nem tudok válaszolni erre a heves csókja és az azt követő orgazmusa miatt, de nem fogom szó nélkül hagyni. Tövig hatolva állok meg, hogy lüktetését minden centiméteremen kiélvezzem, aztán amikor megnyugodott a teste, elindulok vele a pár méterre lévő hálóig.
- Ők legalább szinte könyörögtek, hogy használjam a seggüket, annyira élvezték. Lehet majd forgóba használok mindenkit, ki miben jobb. - mondom pimasz mosollyal és provokálóan meredve a szemébe. Látom, hogyan borul el az agya és meg is van az eredménye. Egy óriási nagy pofon. Igazából olyan dühös, hogy azon csodálkozom, hogy nem ököllel ver állon. Aztán jön még egy, mert egy nem volt elég. Aztán már jönne a harmadik, de csak azért nem csattan az arcomon, mert már az ágyra dőlve vele kapom el a kezeit és vigyorogva nyomom le azokat a puha ágyra.
- Imádom, amikor ilyen kurva féltékeny vagy. - morgom, egy újabb mély mozdulattal díjazva őt, aztán oda hajolva hozzá hevesen megcsókolom. Csak addig engedem el, amíg lerúgom magamról a bakancsot, leveszem a nadrágokat, aztán a csípőjére fogva fordítom hasra és húzom fel magasra, a térdére. Látni akarom azt a szép ívet a hátán, ahogy bepucsít és kikerekíti a fenekét. Lenyalva a nyálas vért az ajkamról élvezem utóbbinak az érintését egy simítással és markolással, hogy aztán ne tegyem be, hanem kínzóan dörzsölni kezdjem vágyakozó kéjgyöngyét a farkammal, úgy hogy újra és újra végig szántom. Ha már az előbb is olyan mocskos volt a szája - ami kifejezetten tetszett egyébként -, akkor most is tud az lenni. Ismeri már ezt a játékot, tudja mit akarok hallani.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyKedd Okt. 24 2023, 15:40


now the days of our ending have begun
when they found them had their arms wrapped around each other
their tins of poison laying near by their clothes

+18
Én tényleg azt hittem, hogy a hazaérkezését követően egy órán belül valamelyikünk halott lesz, de aztán ez az egész átfordul valami teljesen másba. Még mindig ugyanazok az érzések kavarognak bennünk, viszont többé nem azzal próbáljuk ezt levezetni egymáson, hogy minél több fájdalmat okozzunk; az irányító szerepét nyers, vad, állatias vágyakozás veszi át. Mintha visszasüllyednénk a vademberek szintjére, még egy sima csók is vad, heves, koordinálatlan és véres, az ujjaink pedig úgy marják a másik testét, mintha nem lennénk már épp elég helyen megzúzódva. Tudom, hogy holnap minden egyes ujjnyoma meg fog látszódni a bőrömön, ahogy az én körmeim is hosszú, sebes árkokat fognak hagyni maguk után, és minden percét élvezem. Olyan ez, mintha most tényleg megkapnám azt a Davidet, akit olyan sokszor kísértettem szexi fehérneműkkel és hosszas évődésekkel. Azt a Davidet, akinek nincs kontrollja, mert nem akarja. És én sem.
Szégyentelenül élvezem ki az ujjait, de amikor végre lejjebb kerül a nadrágja és a farkával veszi át a helyüket, akkor élem csak át ezt igazán. Könyörtelen tempót diktál, erővel döngöl bele a padlóba, mintha csak bele akarna építeni, a farka feszíti és teljesen kitölti az ettől elszokott testem, és el sem tudnék képzelni ennél kéjesebb élményt. Nekifeszülök a testének, mintha folyamatosan küzdenék ellene, de a hangos nyögéseim és minden a torkomon kiszökő kéjes hang ez ellen szól, csakúgy mint az, amikor átvág a testemen egy olyan erőteljes orgazmus, amitől szinte befordulnak a szemeim a fejembe. Az izmaim lüktetve fogják satuba a farkát, és bár a káromkodása nem jut el hozzám, azt nagyon is érzem, milyen fáradhatatlanul heves mozdulatokkal élvezi ezt ki. Már ameddig hagyom neki.
Látom, hogy feldühítem, amikor megint birkózni kezdek vele, de csak mert nem tudja, mit akarok, márpedig én nem fogok engedélyt kérni tőle. Szerencsére csúszik a keze a vértől és a verejtéktől, és egy ponton sikerül a lábaimmal kibillentenem az egyensúlyából, de ha nem tartana magánál is vele fordulnék. Fölé kerülve egyetlen mozdulattal ellenőrzöm, hogy a helyén van-e, aztán olyan nyers vadsággal kezdem meglovagolni, mint aki egy másodpercbe akar sűríteni két és fél évnyi megvonást. Látom, hogy most már ő sem panaszkodik, zihálva, sebes és véres ajkaimat nyalva nézek le rá, míg fel nem ül, hogy birtokba vegye azokat. A hajába túrok, miközben libabőrös leszek az ő kisajátító markától a hajamban, az ajkai közé nyögve csókolom vissza hevesen, és mielőtt elengedhetne, az alsóajkára harapok. Nem olyan erősen, mint először, de éhesen. Miután elengedjük egymást, újra felveszem a vad tempót, hevesen zihálva és hangos nyögésekkel élvezem ki a farkát, ujjaimmal a mellkasát, vállát, karját marva. Rásegít a mozdularokra, amitől elmélyülő nyögéssel hunyom le a szemem, hátrahajtom a fejem, teljesen átadom magam az érzésnek, és a kéj újabb hulláma nem is várat sokat magára. Hosszan elnyúló, hangos nyögéssel élvezek el újra, a testem megvonaglik az övén és hevesen lüktetni kezd...
Aztán kiesek az érzésből, ahogy maga alá fordít és megszűnik az inger. Zihálva, némileg frusztráltan nézek rá, de ő akkor már a földről kel fel és engem is felhúz. Nem hagy időt értetlenkedni, mert már nyúl is alám, én pedig azonnal kapcsolva kapaszkodok a nyakába, hogy könnyebben fel tudjon emelni. Ismét felken a falra, de élvezem, a testem a kemény felület és az ő forró teste közé szorul. Felnyögök egy hangos káromkodást, amikor várakozás nélkül visszatér a testembe és hevesen, mélyre löki magát, miközben ajkai a nyakam bőrét veszik támadás alá. Harap és szív, miközben szinte beleépít a falba a vad lökéseivel, én pedig gátlástalanul marom a bőrét mindenhol, ahol érem. A hajába markolva húzom fel magamhoz a fejét, a légszomjtól nehéz kitartanom a vad csókot, de éhes vagyok.
– Ilyennek képzelted, hm? Volt ilyen jó másokat megkefélni? – zihálom az ajkaira rekedten, hirtelen fellobbanó haraggal a gondolattól, de szinte nem is hagyok neki lehetőséget a válaszra, inkább újra megcsókolom, megharapom az alsóajkát, aztán átadom magam a testemben újra előkészülő orgazmusnak. Belé kapaszkodom, véres csíkot marok a bőrére, miközben kettőnk közé nyögöm, hogy milyen kibaszottul jó érzés a farka a testemben, aztán mintegy ezt bizonyítandó, a falnak és a testének feszülve élvezek el hevesen harmadjára is.


zene: End This Way megjegyzés:  :nyál:



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyKedd Okt. 24 2023, 13:11
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life
+18


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Nem emlékszem olyan esetre, ami olyan volt, mint ez. Voltunk már haragosak egymásra, estünk már egymásnak úgy, mintha az életünk múlt volna rajta, de ez sokkal vadabb és nyersebb, mint azok az esetek. Mintha olyan düh forrna bennünk, a bőrünk alatt, hogy képesek lennénk megnyúzni a másikat - miközben eszméletlenre keféljük egymást. Ez az érzésem van legalább is minden alkalommal, amikor körmei hosszú piros csíkokat kreálnak a bőrömre a mellkasomon, nyögve káromkodik és olyan éhséggel mozog rá, mintha most akarná bepótolni a két és fél évet. Kicsit olyan érzéssel tudom ezt párosítani, amikor valami annyira aranyos és cuki, hogy agresszivitást vált ki. Csak nálunk az agresszióra a másik iránt érzett vágy a reakció.
Egy percen belül már nem az ujjaimmal, hanem a farkammal veszem el, amit akarok. Olyan hevesen döngölöm bele a padlóba, mintha ezzel akarnám megölni. Még mindig rettenetesen szűk, ezen pedig "ront", amikor igen hamar, kiáltva éri el a gyönyört, mert a teste lüktetni kezd körülöttem. Halkan káromkodva élvezem ki az érzést, legalább is élvezném, ha ő egy kis idő után ne akarna megint verekedni. Dühös leszek, mert megvonja tőlem az élvezetet és eltereli a figyelmem. Újabb rövid dulakodás veszi kezdetét, de vértől és izzadtságtól csúszós kezeimből ki tudja húzni a kezeit. A vállamra fog, mint aki el akar tolni, de nem hagyom, aztán végül a lábával addig próbálkozik, míg el nem vesztem az egyensúlyom. Nem engedem el, se messzire, de a mozdulatából látom, hogy valójában nem is távolságot akart közénk ékelni, hanem csak megfordulni akart, ugyan hevesen elkezd lovagolni. A lassan tisztuló haraggal rájövök, hogy igazából ... ez jó. Még ha rohadtul piszkálja is a csőröm, hogy ő akar irányítani engem, hogy ő élje ki magát, ezzel egyben engem is kényeztet. Azt pedig szeretem. Fél kézzel feltámaszkodom ülésbe, a másik kezemmel a hajába markolva húzom egy rövid, nehézkes csókra. Végül elengedem vérző ajkát, hogy nagyobb szabadsága legyen mozogni rajtam, amibe be is segítek. Csípőjére fogva rántom magamra csatlakozva az üteméhez, több erőt kölcsönözve neki. Zihálva figyelem őt, hajszolom egy újabb orgazmusba, hogy a szűkös testét újra kiélvezzem. Mikor elveszti a teste felett a kontrollt az élvezés hatására, lefordítom magamról, hogy visszanyerjem az irányítást. Felkelek a földről és felhúzom őt is, lehajolva fogok combjai alá és felemelve kulcsolom magam köré a lábait, amíg ajkaimmal az övére harapok. Neki préselem a falnak, lenyúlva ismét belé helyezem magamat, aztán a nyakába hajolva, ismét erősen megharapva és szívva kezdek mozogni, a falba passzírozva őt, kezeimmel a kitárt combjai alatt fogva és tartva testét.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyKedd Okt. 24 2023, 11:25


now the days of our ending have begun
when they found them had their arms wrapped around each other
their tins of poison laying near by their clothes

+18
Amikor elterveztem ezt az egészet, nem ilyen kimenetelre számítottam. Egy darabog követjük a tervet, ő sem fogja vissza magát és én sem, csakhamar vérző sebekkel, felszakadt bőrrel, zúzódásokkal tarkítva ütjük és rúgjuk egymást pont olyan hévvel, mint akik ölni készülnek. Aztán, amikor lehetőséget kapunk erre, először ő, aztán pedig én, mégis képtelenek vagyunk rá.
Nem tudom, ez mit jelent, de talán addig jó, ameddig nem rakom össze a fejemben. Még mindig túl sokat jelent számomra, és ettől megint ingerültté válok, de ő is begurul valamiért, mégsem azt teszi, amire számítok, hanem megcsókol, és hiába lököm el és ütöm meg zsigerből, ezzel a csókkal elszabadítja a poklot. A heves, vad, dühös szenvedélytől fűtött, állatias poklot. Amikor én rántom magamhoz őt, két pillanat alatt átmegyünk dühös ösztönlényekbe, de most egészen máshogy vezetjük le ezeket az érzéseket.
Szinte belefulladunk egymás ajkaiba, de maga a csók is állatias, harapásokkal tűzdelt, és közben úgy marjuk egymást, mintha le akarnánk nyúzni a másik bőrét. Rövid úton kerülnek le rólunk a felsők, aztán a melltartóm is; nem veszem észre, hogy ez utóbbi tönkre is megy, de ha eljutna a fülembe a szakadás hangja sem érdekelne. Vadul zihálva nyögök bele a csókba, ahogy a mellemre markol, mellkasom a tenyerének feszítve követelek még többet, miközben újra szinte felfaljuk egymás ajkait és nyelvét. Lábaimat a csípője köré kulcsolom, magamhoz húzom és szorítom, de ő is rögtön reagál, az ágyékát erővel nyomja nekem, szinte beleépítve a padlóba. Újra felnyögök, körmeimmel a hátába marok, ösztönösen mozgok együtt az ő testével. Érzem, mennyire akar engem és elégedettséggel tölt el a tudat, hogy ő is ilyen hirtelen fordulatot vett. A vérem vadul száguld az ereimben, a vágyakozás elzsibbaszt a lábujjaimtól a fejem búbjáig, és amikor elkezdem érezni a zúzódásaim és sebeim kínzó lüktetését, csak újra az ajkain vezetem le ezt az érzést.
Zihálva nézek fel rá, amikor elenged, tekintetem vadul, de vágytól égve figyeli az alakját, és az a szerencséje, hogy ő is ugyanolyan türelmetlenül rángatja le rólam a ruhákat, amilyen türelmetlen én is vagyok. Rásegítek a csípőm megemelésével, aztán már rántom is vissza magamhoz, de mielőtt az ajkai hozzám érnének, az ujjai gyorsabbak. Ívbe feszülő testtel nyögök fel egy káromkodást, a csípőm már az első mozdulatra rásegít, és hiába akar leckéztetni ha ugyanaz a nyers vágy dolgozik mindkettőnkben. A testem egyszerre lüktet a fájdalomtól és a vágytól, az sem érdekel, ha a fogau feltépik a bőrömet a nyakamon, szégyentelenül mozgok ellen a hátát marva és a haját markolva, míg meg nem unom a játszadozás és a nadrágjáért nem nyúlok. Ujjaim türelmetlenül bontják ki a gombot és húzzák le a sliccet, aztán közös erővel rángatjuk lejjebb a nadrágot és az alsót egyszerre. Mire pislogok egyet, már nyomul is a testembe, de én most ugyanazzal a szégyentelenséggel élvezem ki, ahogy a farka feszíti és kitölti a testem. Még mindig túl szűk vagyok, főleg az ő méreteihez, de egyáltalán nem érdekel. Amikor elkapja és a fejem mellé szorítja a kezeim, ziláltan, vad tekintettel meredek a szemeibe, és amikor végre mozogni kezd, ugyanazzal az állatias, könyörtelen hevességgel, meg sem kísérlem visszafogni a hangom. Hallja csak mindenki. A testem aktívan és erősen feszül az övének a kezeimmel együtt, mintha még ez is a küzdelem folytatása lenne, de a csípőm ösztönösen mozdul az övével egy ritmusban. Tartom vele a szemkontaktust, ameddig csak tudom, de a kéj hevesen és kérlelhetetlenül épül a testemben, ezért gyorsan eljön az a pont, amikor már képtlenné válok rá. A fejem visszaesik a padlóra, amitől lüktető fájdalom árad szét benne, de nem sokáig figyelek erre. Ívbe feszül a testem, a fejem fájdalmasan nyomódik a padlóba, de közben olyan erőteljesen áramlik át a testemen egy elsöprő kéjjel átitatott orgazmus, hogy vadul remegve kiáltok fel a gyönyörtől.
Hosszú másodpercek kellenek, mire visszatérek, mert nem hiszem, hogy érdekelné az én orgazmusom, legfeljebb azért, hogy kihasználja a testem erőteljes lüktetését a saját élvezetére. Újra ránézek, nekifeszülök a testemmel és a kezeimmel.
– Eressz! – sziszegem rekedten, újra küzdeni kezdek ellene, és addig nem nyugszom, amíg vissza nem szerzem a kezeimet, mert utána belevágok a következő küldetésembe: tenyereimet a vállának nyomva, a karom és a lábaim minden erejét bevetve veselkedek neki. Most már az a célom és addig nem is állok le, amíg a hátán nem fekszik. Az nem érdekel, ha felül, az sem, ha satuba fogja a kezeimet vagy a hajamba markol, de az biztos, hogy én ugyanazzal a lendülettel, heves és vad mozdulatokkal kezdem meglovagolni. Ha szabadok a kezeim és ő nem ült még fel, akkor én magam húzom fel magamhoz és a hajába markolva kezdem újra vadul és a sebeink miatt fájdalmasan csókolni.


zene: End This Way megjegyzés:  :nyál:



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyKedd Okt. 24 2023, 08:57
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life
+18


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Valahogy sokmindenre számítottam, de erre nem. Éppen nem verjük egymást péppé. Éppen nem gyilkoljuk meg a másikat. Minden ütésünk elégtétel. Minden vérző seb látványa elégedettséggel tölt el minket. Még is, amikor oda kerül a sor, nem tudjuk egymást megölni. Megpróbálom újra felszakítani egy csókkal a sebeket, mert idegesít, hogy vesztettem... ő viszont teljesen máshogy fogadja. Most szexuális értelemben esünk egymásnak
Hevesen csókoljuk, marjuk egymás ajkát, majd miután levettem róla a pólót,  a bőrét is. Dühösen rántja ki a pólót a nadrágomból és amikor feltúrja, elengedem annyira, hogy lehúzhassa rólam. Újra ajkáért kapok és hevesen csókolom, marom őt, míg türelmetlen mozdulattal a melltartója felé nem löki a kezem. Tönkre teszem a darabot, mert hátul nem kiakasztom, hanem széttépem aztán csak lehúzom róla. Ahogy az új első éjszakánkon is, úgy most is gátlások nélkül, hevesen markolok a mellére és élvezem ki feszes, kerek formájukat. Nem maradok tőle távol és nem csak azért, mert újra oda hajolok csókolni, hanem mert ő is magához húz a lábaival. Agresszíven passzírozom a csípőmmel a padlóba, míg forró testünk teljes egészében, a mozdulataimmal összhangban, lüktetve összesimul. Érezheti rajtam a hatását, hogy már most kemény vagyok tőle. Egy-két perc fullasztó és harapós csók után megint elengedem, hogy lerángassam róla a nadrágot. Most kifejezetten örülök, hogy azt vette fel, amit hoztam neki, mert így könnyű dolgom van. A sztreccses, fekete cicanaci könnyedén jön le róla és már repül is arrébb a többi ruhához, a falánkságom viszont nem enged itt megállni. Ha már feltérdeltem, lehúzom róla a bugyit is, aztán újra fölé hajolva simulok hozzá. Az ujjaim mindenféle bevezetés nélkül támadják meg lent, továbbra is állatiasan kívánva őt. Most még csak nem is játszom úgy vele, mint korábban, mert inkább olyan, mintha "móresre akarnám tanítani". Fogaimmal erősebben harapok a nyakára, miközben az ujjaim ütemesen merülnek el a testében. Már kezdem érezni a harc okozta fájdalmakat, amitől szintén felbőszülök. Sok hűhó semmiért? Ha nem kezdi el magától bontani a nadrágom, megteszem én. Az alsóval együtt tolom le, segítve neki, hogy minél hamarabb neki tudjak esni. Amikor végre nincs ruha, ami feszélyezzen, oda helyezve magamat minden finomkodást mellőzve hatolok belé. A bőrömbe karmoló kezeit elkapom a csuklójánál és a feje mellé nyomom őket - csak hogy tisztázzam a fejében, hogy semmi sem változott -, majd a csípőm megindul és olyan vadsággal teszem őt magamévá, mint amilyen hevesen meg akartuk egymást ölni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyKedd Okt. 24 2023, 07:43


now the days of our ending have begun
when they found them had their arms wrapped around each other
their tins of poison laying near by their clothes

Kihasználom a lehetőséget és végre úgy esünk egymásnak, hogy nem csak azavakkal dobálózunk és az én kezem sincs összekötve, így aztán beleadhatok mindent. Miután a bárszéket is eldobja, mintha az eddigi úgy-ahogy jelenlevő gátak is eltűnnének: pusztakezes harcba kezdünk, nem kímélem a lábammal sem, de mintha ő sem menne már arra, hogy lefogjon. Kitöltjük egymáson a bennünk felgyülemlett töménytelen haragot. Amikor sikerül a falba vernie a fejemet, megszédülök, így nyílik neki egy ablak, amiben a földre is visz; a fejem újra koppan, egy mozdulattal befejezhetné ezt egyszer és mindenkorra, de lefagy. Azonnal támadok, előkapva a tollat, készen arra, hogy kiszúrjam a szemét, de én sem tudom megtenni. Megint befuccsolok, megint gyenge vagyok, hiába minden dühöm, minden gyűlöletem amiatt, amit tett, egyszerűen képtelen vagyok rá.
Nem akarom holtan látni. Nem akarom megölni.
A fejemre fog, és én felkészülök arra, hogy ezzel kellően feldühítettem ahhoz, hogy végre mégis befejezze, amit elkezdett, de nem a fejem puffan a padlón, hanem az ajkai támadnak az enyémekre. A csók hirtelen és váratlan, teljesen felkészületlenül ér, ezért reflexből lököm el és visszakézből vágom pofon, mire zavarodottan néz rám, de zavarodottságban nem tud überelni. Halkan zihálva meredek rá, nézem a sebes, vérző arcát, és egyáltalán nem arra érzek késztetést, hogy megüssem.
Eldobom a tollat és ezúttal én nyúlok érte, két kézzel rántva vissza magamhoz, és dühödt, frusztrált, vad csókkal esek neki az öklöm helyett. Érzem, hogy egy pillanatra megdermed, de épp csak ez a pillanat telik el, mielőtt ujjai belemarnának a hajamba, a nyelve pedig heves erőszakkal benyomulna a számba. Zihálva markolok bele én is a hajába, olyan vad hévvel csókolom, ami elmos minden más gondolatot a fejemből. Ezúttal igazi ösztönlényekké válunk, úgy esünk egymásnak, mint két állat, de nem érdekel. Nem baj, hogy nem kapunk levegőt, hogy a fogaink összekoccannak, hogy tovább kínozzuk az ajkainkat. A csók vérízű, ami valahogy tökéletesen tükrözi azt, ami éppen történik. Amikor megemel, automatikusan emelem fel a karjaimat, hogy le tudja rólam venni a felsőt, és egyáltalán nem számít már a testemnek, amikor szó szerint hagy visszaesni. Most valami egészen más fűti a vérem. Fölém hajol, az ajkai ugyanazzal a könyörtelenséggel veszik birtokba az enyémeket, én pedig újra megtalálom ujjaimmal a haját. Alig kapok levegőt, de nem számít, körmeimmel a fejbőrébe marok, alsóajkát az ajkaim közé szívom, megharapom, és élvezem a vére ízét a nyelvemen, mielőtt újra belefulladnék a csókunkba. Kezeim lejjebb kúsznak a testén, türelmetlenül rángatom ki a pólóját a nadrág derekából aztán gyűröm fel rajta, míg teljesen le nem tudom venni róla. Eldobom a pólót, újra magamhoz rántom, ujjaim ezután már a bőrét marják a csók közben ugyanolyan hevességgel, mint az övéi az enyémet. Szégyentelen és vad éhséggel mélyesztem ujjbegyeimet a bőrébe, újra feltérképezem a testét, felfedezek minden régi és új izmot a bőre alatt. Türelmetlen mozdulattal emelem kissé feljebb a hátam a földről, egyik kezét szinte odaerőszakolva abba az irányba, hogy vegye le rólam a melltartót is végre, és ha megteszi, már nem csak élvezetből marom a bőrét, hanem azért is, mert belé kapaszkodva préselem neki magam. A körmeim belekóstolnak a hátába, a szájába nyögve élvezem, ahogy kemény, forró mellkasa az érzékeny melleimhez simul. Lábaimat újra a teste köré fonom, de ezúttal nem a szuszt próbálom kipréselni belőle; most csak olyan közel vonom magamhoz, amennyire csak tudom, ott is tartva a csípőjét, ahol épp nagyon akarom, hogy legyen.


zene: End This Way megjegyzés:  :nyál:



youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 7 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 7 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 EmptyHétf. Okt. 23 2023, 23:53
Shay & David

You're Mine
Been betrayed too many times
Didn't think I would ever recover
That it'd haunt me for the rest of my life


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Mindenféle visszafogottság nélkül csépeljük egymást. A végén én is megunom a finomkodást és a kezdeti visszafogottságot kidobom a kukába. Átveszi a harc heve az irányítást, megnyílik a csap a dühömön és most azt is kiélem rajta. Mintha berzerkben lennék, ütöm és nem is igazán foglalkoztatnak a válaszcsapások. A végén sikerül a fejét a falba vernem és ettől levinnem a padlóra, ahol már olyan egyszerű lenne a kezeimet a törékeny kis nyakára szorítani és megfojtani őt, még is ekkor térek magamhoz és állok meg. Elkövetem a hibát, hogy nem fogom le a kezeit, hanem a gondolattól meglepve megfagyok egy pillanatra, amitől aztán egy toll kerül a szemem elé. Nem szúrja ki azt, pedig látom rajta, hogy rohadtul akarja, de nincs elég ereje hozzá. Úgy tűnik, ennyire még sem akar szabadulni, vagy nem ezen az áron. Felmérgel, hogy mindketten gyengék vagyunk, hogy nem tudunk túl lendülni egymáson. Én már beláttam egy ideje, hogy őt keresem mindenkiben, de talán ő csak most fogja fel, hogy mennyire mélyen is gyökerezek a fejében. Megfogom a fejét és habár látom rajta, hogy ő már kvázi a halálra készül, frusztrációból csókolom meg, mintha további kihívás lenne. Emlékszel még? Használd azt a kurva tollat! El is tol magától, az arcomon pedig ezúttal nem ököl, hanem tenyér csattan. Összezavarodottan nézek rá. POFONT adott. Pofont. Két perce teljes erőből gyepáltuk egymást. Az előbb ki akarta szúrni a szemem, most meg csak egy pofont kapok?! A meglepetések azonban nem állnak itt meg, mert a következő mozdulata az, hogy a hajamba markolva, fejemre fogva ránt vissza magához, hogy ő csókoljon meg. Kibaszottul nem értem, mi történik, de azt érzem, hogy ebben a csókban semmi romantika nincs, de az érzelmekből is csak a düh. Tudod mit? Akkor legyen így. Hevesen csókolok vissza, ezúttal nem félek elmélyíteni és megkeresni nyelvemmel az övét, még akkor is, ha a legerősebb íz jelenleg csak a fémes véré. A harapásai nem okoznak fájdalmat a zsibbadó ajkaimon, ellenben elérik azt, amit korábban is mindig, hogy akarjam őt. Ujjaim durván marnak a hajába és szinte fújtatok egyet, ahogy a levegő is lassan elfogy kettőnkből. Csak azért engedem el, hogy fél kézzel a derekára szorítva emeljem fel, a másik kezemmel lehúzom róla a felsőt, aztán tompítás, vagy finomkodás nélkül hagyom, hogy a gravitáció visszahúzza a padlóra és azon csattanjon a háta. Lehajlok vele együtt, mert a csókot nem akarom abba hagyni, de az az ujjaim már olyan erősen marják és fogják a bőrét, mintha ki akarnék tépni belőle egy darabot.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 Cube
What if... | David & Shayana - Page 7 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 7 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 7 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
What if... | David & Shayana
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» David & Shayana | our new chapter
» David & Shayana | the inevitable
» Shayana & David | Suprise after surprise
» Shayana & David | Family Picture
» Maybe Chernobil was not good not terrible, but this ... - Shayana&David

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ :: Alternatív játékok-
Ugrás: