New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 20:35-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 20:05-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 20:04-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 19:52-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Ma 19:50-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:48-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 19:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 19:18-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

What if... | David & Shayana
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyCsüt. Nov. 02 2023, 13:47


come sink into me and let me breathe you in
I’ll be your gravity, you be my oxygen
so dig two graves

+18
Fogalmam sincs, dolgozik-e még Davidben a távozása előtt fellángoló féltékeny haragja, vagy csak a meglepetése van rá ilyen hatással – lehetséges lenne, hiszen sokkal intenzívebben reagált már akkor is, amikor volt egy hívatlan vendégünk –, de ebben a pillanatban nem is számít. Én a magam részéről biztosan megfeledkezem Jamesről abban a pillanatban, ahogy David ingbe és öltönynadrágba bújtatott alakja felbukkan a folyosó végén, kék szemei pedig úgy szegeződnek rám, mint aki készen állna ebben a pillanatban szó szerint felfalni. Nem keresek racionális okokat arra, hogy miért van rám még mindig ilyen hatással, hogy miért nem tudom teljes szívemből gyűlölni és megvetni őt, hogy miért nem állok ellen ahelyett, hogy még rá is játszanék a helyzetre és keresném benne az élvezetet. Mert ahogy az asztalra támaszkodva figyelem, hogy kezd el becserkészni, pontosan ezt csinálom. A fehérnemű alsó része ha tartalmazna anyagot is búcsút inthetne az épségének pusztán attól, ahogy David feltűri az ingujjait, miközben határozott léptekkel halad felém, amikor pedig felpakol az asztalra és úgy csókol meg, mint aki móresre akar tanítani, a lehető legélvezetesebb módon, végleg búcsút intek a józan gondolatoknak. Boldogan fulladnék bele ebbe a heves csókba, ha az lenne a terve, de még jobban örülök annak, hogy ennél valószínűleg még sokkal többet tartogat számunkra. Kihasználom, hogy szabadok a kezeim és hagyja is, hogy kedvemre simítsam és marjam a felsőtestét, miközben a lábaimat is feljebb húzom, hogy aztán magamhoz tudjam préselni az ágyékát és hozzá tudjak dörgölőzni. Zihálva, ködös szemekkel nézek rá, amikor megszakítja a csókot, és bár nem válaszol a kérdésemre, nem is ragaszkodom hozzá – nem tudnék, mert ajkai, nyelve és fogai a nyakamra támadnak, nekem pedig halk, kéjes nyögésekbe vesznek a gondolataim. Élvezettel túrok bele a hajába, oldalra billentve a fejem, hogy kedvére haraphassa és jelölhesse meg a nyakam a szívásaival, aztán vágytól türelmetlen zihálással nyúlok mindkét kezemmel az ingje gombjaiért, hogy minél hamarabb kiküzdjem azokat a helyükről... de aztán lejjebb halad a testemen, és nem csak nem érek már eléggé le a kezeimmel, de teljesen elveszítem a fókuszt is attól, hogy szája és keze egyszerre használja ki, hogy ezt a melltartót még csak arrébb sem kell húznia, hogy hozzám férjen. Megfeszülő testtel nyögök fel és egyetlen türelmetlen mozdulattal fejezem be, amit elkezdtem, egyszerűen leszakítva az ing utolsó gombjait, hogy végre szét tudjam simítani az anyagot a felsőtestén, de a repülő és földet – vagy épp falat – érő gombok hangját elnyomják a kéjes sóhajaim és a halk nyögéseim. Újra a hajába túrok, ujjbegyeim élvezettel marnak a fejbőrébe, míg másik kezemmel a vállába kapaszkodok, de mire lejjebb kúszik a hasamra, már szinte alig vagyok ezen a világon. Zihálva, ködös szemekkel nézek fel rá, ahogy felegyenesedik, tekintetem égő, türelmetlen vággyal vezetem végig rajta a szemeitől a csípőjéig, ameddig látom, és amikor ujjaival megérinti a már szinte elviselhetetlenül lüktető ölem, megvonagló testtel nyögök fel ettől a puszta érintéstől. Nem lep meg az erre adott heves reakciója, hiszen én is érzem, milyen nedves vagyok, de végre válaszol a kérdésemre is, és én újra felnyögök, a hang pedig elkeveredik egy rekedt fuck yes sóhajjal. Szükségem van a kezeimre, hogy feltoljam magam ülő helyzetbe, de segíteni akarok neki a farka kiszabadításában.
– Nagyon sok szoba van ebben a lakásban – sóhajtom közben magunk közé, de a hangom a legkevésbé sem panaszos, inkább félig kihívó, félig alig várom jellegű. Amint sikerül leküzdenünk gombokat, cipzárakat és anyagokat, élvezettel markolok rá a farkára, de meg sem próbálok játszani vele, mert érzem és látom, hogy ugyanolyan türelmetlen, mint én. Egy vontatott mozdulattal fekszem vissza az asztal lapjára, hogy láthasson mindent, ő pedig már ránt is ki egészen a szélére, hogy aztán két pillanattal később egyetlen határozott mozdulattal mélyen belém lökje magát. Felnyögök egy hangos, érthetetlen káromkodást, aztán viszont szinte nem is tudok levegőt venni, mert egyetlen másodpercnyi szünetet sem hagy, mielőtt ugyanilyen hevesen kezdene el azonnal mozogni, mintha nem is csak most este kezdtem volna el húzni az agyát, hanem egész nap fotókat küldözgettem volna neki magamról a szettben. Nem mintha panaszkodnék. Nem is tudnék, mert hiába jövök rá, hogyan kell levegőt venni, elnyílt ajkaimon csak hangos nyögések és a zihálásom nyer utat magának, és az agyam egyedül káromkodásokat és David nevét képes megformálni az ajkaimmal. Az asztalba kapaszkodom, mintha az életem múlna rajta, mert bár ő is erőteljesen tart a csípőmnél fogva, nem tudok eléggé bízni ebben a könyörtelenül heves és vad iramban – bár a hamarosan megkezdődő panaszos nyikorgás alapján az asztal sem. Amikor megtalálom magamban az erőt, hogy már ne feszítsem ívbe a hátam és a szemeim se forduljanak be a fejembe, felnézek rá, de ettől csak még rosszabb lesz, mert a látvány, ahogy feltűrt ingujjakkal és szétnyitott ingben épp úgy keféli ki belőlem a szuszt, mintha ez lenne az életcélja, szinte ráég a retinámra. A szemei sötétkéknek tűnnek, elnyíló ajkain keresztül zihál és az élvezet legszexisebb hangjait adja ki, az izmai megfeszülnek, a lámpák fénye megcsillan a bőrén kiütköző izzadtságon, és én képes lennék csak ettől elélvezni. Felnyögök egy káromkodást, a testem megrándul és reszketni kezd...
Amikor meghallok egy reccsenést, az életösztöneim úgy kapcsolnak be, hogy észre sem veszem – és úgy, hogy ne rontsanak el semmit. Fogalmam sincs, hogy épp tényleg eltörtük-e az asztalt, mert a testemen épp egy olyan heves orgazmus készül átvágni, amitől csillagokat fogok látni, ezért csak a tudatalattim képes megmozdítani a testem, hogy hirtelen felüljek és belekapaszkodjak David nyakába, hogy ha esetleg leszakadni készülne alattam az asztal, akkor se kelljen abbahagynia.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyCsüt. Nov. 02 2023, 11:57
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue
+18


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
A féltékeny harag és az ész nélküli vágy váltakozva halad át rajtam egész este. Legszívesebben kinyírnám Jamest és ájultra kefélném Shayt, aztán jön a másik hullám és kinyírnám Jamest, aztán leordítanám Shayt, amiért még csak nem is ellenkezett, hogy tapogassa. Mikor viszont visszaérek, Shay még újra ráadott egy lapáttal a meglepetésére, és mindezt úgy tálalja, mintha mi se történt volna, én pedig ha el nem is felejtem, ami történt, kétségtelen, hogy háttérbe szorul minden gondolat az agyamban, mert jelenleg egy dolognak ad teret. Neki gyűrkőzve támadom le, markolok a hajára, döntöm az asztalra és csókolom meg olyan hevesen, mintha ebbe akarnám belefojtani magunkat. Nem fordul meg a fejemben semmi azzal kapcsolatban, hogy Shay talán hátsószándékkal - a maga élvezetéért - igyekszik ennyire a kedvemre tenni, mert jelenleg csak az jár a fejemben, hogy minél gyorsabban, minél többször az enyém lehessen és megmutathassam neki, hogy csak is én érhetek hozzá. A lábaival és a magassarkúval simít fel rajtam, a kezei bejárják a felsőtestem, hozzám dörgölőzik, én pedig úgy érzem meggyulladok, pedig még semmit nem csináltam igazán. Elengedem az ajkát, és csak egy pillanatra nézek a gyönyörűen sminkelt füstös szemekbe, mert utána már kapok is a nyaka után a fogaimmal, ajkaimmal és nyelvemmel is. Most nem fújta be magát, de talán nem is baj, mert nem nyalom le keserű parfümöt róla. Helyette nagyon is kiélvezem, hogy ez a "fehérnemű" nem áll másból, csak szalagokból és a rájuk rakott, lógó ezüst láncokból. Lejjebb kúszok rajta, egyik mellére az ajkam támad rá, a másikra pedig a kezem, mintha egyszerre akarnám felfalni és széttépni. A kérdésére a választ elhalasztom addig, amíg ki nem játszom magam, de amíg lejjebb kúszok a hasára, hogy azt is végig kóstoljam. Felkelek róla, hogy ujjammal azonnal kitapintsam, hogy már rég benne lehetnék, annyira kíván. Türelmetlenül fújtatok és míg elkezdem kiszabadítani a farkam, válaszolok:
- Minden helységet végig járni veled. - jelentem ki az akaratomat. Azt nem teszem hozzá, hogy itt kezdjük, mert szerintem egyértelmű lesz neki is, hogy most innen addig nem mozdulunk el, amíg el nem törjük az asztal egyik lábát, én pedig nagyon is ezen vagyok. Amint kiszabadítottam, vagy közös erővel kiszabadítottuk a farkam, már húzom is a csípőjénél fogva az asztal szélére Shayt, hogy a szalagok áthelyezése után nonverbális módon mondhassam meg neki, hogy egész nap erre éheztem, csípőjénél tartva őt, nehogy elcsússzon a heves mozdulatoktól.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptySzer. Nov. 01 2023, 18:11


come sink into me and let me breathe you in
I’ll be your gravity, you be my oxygen
so dig two graves

Tudom, hogy módomban állna cselekedni. James már az első pillanatban egyértelművé tette a szándékait, aztán ameddig David telefonált, pláne, én pedig ha nem is bátorítom, nem teszek semmit ellene. Ellökhetném a kezét, visszahúzhatnám a köntöst a vállamra, mégsem cselekszem; talán csak David féltékenységére játszom, talán el is gondolkozom. Amennyiben valaki a tényeket objektívan mérlegelve a helyzetemre nézne, nem értené, miért nem magyarázom már Jamesnek kétségbeesve, mekkora bajban vagyok; még csak el sem kéne játszanunk semmit, megbeszélhetnénk, hogy holnap nap közben, míg David dolgozik, rendőrökkel jön vissza és kivisznek innen. Valószínűleg még a figyelmét is élvezhetném, biztosan meg akarna nyugtatni és meg akarna győzni arról, hogy nem minden férfi olyan, mint David. Talán még jól is járnék vele - talán ezzel járnék legjobban. Jóképű, kedvesnek tűnnek a szemei... de ő nem David. Fogalmam sincs, tényleg ennyire menthetetlen vagyok-e, vagy csak kell még egy utolsó nagy pofon, hogy megértsem, hiába próbálom kimerni a vizet a lyukas csónakból, az ígyis-úgyis el fog süllyedni.
Akármekkora is a gond a fejemben, a dolog - egyelőre - eldöntetett. David lényegében kilökdösi Jamest a lakásból, és legfeljebb abban reménykedhetek, hogy mély nyomot hagytam benne, ha egyszer szükségem lenne arra a bizonyos megmentőre. Én Sir Chaddel foglalkozom, megdögönyözöm, aztán meg is etetem, mielőtt előtúrnék magamnak egy másik köntöst. Nem vagyok benne biztos, hogy a szenátor nem tart-e szeretőt, vagy a felesége titkon nem öltözik-e ízlésesen, de vannak darabok, amikkel nagyon jól járok. És David is. Teljes díszben, felkészülten várom, de azért biztos ami biztos rákérdezek, van-e megint társaságunk, amikor visszaér.
– Helyes – mosolygok az orrom alatt elégedetten, és már oldom is ki a csomót a köntös övén. Aztán, amint megjelenik az az észbontó öltönyös alakja a nappaliba nyíló folyosón, hagyom szétnyílni a köpenyt. A szemei rögtön rám tapadnak, úgy égetik a bőrömet, mint valami erős lézer, és én kellemesen megborzongok a tudattól, hogy még mindig ilyen hatással vagyok rá. Végig érzem magamon a tekintete súlyát, míg elhagyom a köntöst, aztán az asztalhoz sétálok, és elégedetten gondolok arra, hogy a kis nőcskéi biztosan nem tudták így elvenni az eszét. Megtámaszkodok az asztal lapján a hátam mögött, finoman ívelő testtel dőlök neki és tekintek Davidre égő várakozással, miközben én is leplezetlenül falom fel őt a tekintetemmel. Mintha ez önmagában nem is lenne elég, megindul felém, mint egy prédáját becserkészni készülő nagyvad, amitől felforr a vérem, de a cseresznye akkor kerül a tejszínhab tetejére, amikor felemeli egyik, majd másik kezét, hogy kigombolja és felhajtsa az ingujjait. A finom anyag alól előbukkan erős alkarja, és az azokat díszítő tetoválások, amitől még veszélyesebbé válik, és esküszöm, ez az egyik legszexisebb dolog, amit valaha láttam. Már a puszta látvány felizgat, és meg sem próbálom elrejteni előle a reakciómat. Elnyílt ajkakkal, szuszogva hagyom, hogy felültessen az asztalra, és ahogy tenyerem az oldalaira simul, egyszerre élvezve az ing kemény anyagát és az alatta feszülő izmokat, ő már a hajamba markol és olyan hévvel csókol meg, hogy már az első pillanatban az ajkai közé nyögök a gyönyörtől. A marka izgatóan kisajátító a hajamban, az ajkai és a nyelve pedig ugyanolyan hevesen mondják meg, kihez tartozom, mint az ujjai. Halkan zihálni kezdek, a vérem forró lávának érződik a bőröm alatt, de ugyanolyan hevesen viszonzom a csókot, ahogy kapom is. Megadóan fekszek végig az asztal lapján, tenyerem felsimítanak a hátán, a vállain, aztán a lábaimat is felhúzom a teste mellé. A cipőmmel végigsimítok a lábain, miközben egészen felhúzom a térdeimet, hogy aztán a bokáimat összekulcsoljam a csípője mögött, magamhoz húzva a testét és elősegítve azt a mozdulatot is, amivel hozzá dörgölőzök. Amikor elfogy a levegőnk és kénytelenek vagyunk elengedni egy kicsit a másik ajkait, már ködös szemekkel nézek fel rá. Kezeim előre simítanak, fel a mellkasán, megkeresve az ing első bebújtatott gombját.
– És most mit szeretnél? – lehelem az ajkaira rekedten. Ő a parancsnok. Ezt a szettet akarta látni rajtam, most tudni akarom, mit tervez kezdeni vele. És velem.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptySzer. Nov. 01 2023, 16:20
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Shay meglepetése nem csak engem, de a lakberendezőt is érinti. Persze számunkra ez kellemes meglepetés, de igyekszem Jamesnek meglehetősen kellemetlenre alakítani azzal, hogy elküldöm, de nem kell félteni őt sem. Mikor a szenátor velem telefonál, ő már rá is repül Shayre, mintha ő nem engem várt volna abban a ruhában, hanem bárki jött mentet. Féltékeny leszek. Az vagyok. Kell egy erős önuralom, hogy ha már így megemeltem, akkor ne vigyek ki a teraszra és basszam le a tetőről, de mivel ugyan az a főnőkünk, ezért csak agresszíven kitessékelem. Haza viszem, aztán útba ejtek néhány boltot. A féltékenységem továbbra sem hagyott alább, mert a szemeim előtt nem csak Shay ultra szexi teste lebeg, hanem újra és újra az a pillanat is, amikor láttam, hogyan simítja le a válláról a köntöst, ő pedig nem csinált semmit. Ez a fasz meg biztos róla fantáziálva fog rárántani. Bevásárolok, úgy, hogy egy kicsit újra megnyerhessem magamnak Shayt, de közben minduntalan azon gondolkodom, hogy visszafordulok és megölöm a férfit. Egyszerű lenne, tudom hol lakik. De valahányszor eszembe jut ez, vagy hogy Shayhez ért, igyekszem mély levegőt venni és megnyugodni.
Haza érve a zacskókkal a kezemben lépek be, zárok és rejtem el a kulcsot. Egy pillanat múlva már hallom Shay hangját.
- Igen. - felelek neki hangosan. Leteszem a konyhába a zacskókat, aztán visszamegyek a folyosóra és a nappali felé lépek. Annak boltívében állok meg, ismét úgy, mint akibe villám csapott, mert Shay lecserélte a köntösömet szaténra. Furcsának találom, hogy az öregasszony cuccai között ilyeneket talál - de az is lehet, hogy valami rokon ruhái? -, de nem sok ideig tudok gondolkodni ezen - vagy máson -, mert ez a köntös hamar le is omlik a kanapéra. Mond valamit - amit nem hallok meg -, csak azt figyelem, ahogy lassú - tűsarkús - léptekkel elvonul előttem. Nem tudom nem nézni és egyben nem tudok nem arra gondolni, hogy az a mocsok hozzáért. Még mindig féltékenység és vágyak elegyétől fűtötten indulok meg felé, ahogy várakozóan rám néz, az asztalnak támaszkodva. Szó szerint neki gyürkőzöm, kigombolva és felhajtva az ingem ujjait, hogy aztán elé érve felrakjam a fenekét az asztalra, aztán birtoklóan a hajába markolva hajoljak rá és döntsem le a lapra egy olyan heves csók mellett, amitől biztos lehetek abban, hogy nem fog James az eszébe jutni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptySzer. Nov. 01 2023, 14:14


come sink into me and let me breathe you in
I’ll be your gravity, you be my oxygen
so dig two graves

Nehéz eldönteni, hogy ez az este most egyre rosszabbul, vagy egyre jobban alakul. Először azt hiszem, a rossz irány nyer, mert rohadtul nem számoltam vendégekkel, és nem elég, hogy egy fehérneműnek is alig nevezhető kis semmiben lejtek egy idegen fickó előtt is, nem állt szándékomban felidegesíteni Davidet, de úgy érzem, könnyen lehet, hogy ebbe az irányba fog elmenni a dolog. Aztán kiderül, hogy nagyon nem. Először is úgy zavarja el az egyébként szívbaj nélkül bámészkodó fickót, hogy attól kellemesen végigborzongok, főleg, amikor nem elég, hogy rám adta a zakóját, de még szó szerint be is áll kettőnk közé. Mindig is a gyengém volt ez az oldala. Is. Aztán, hogy még ez se legyen elég, az is kiderül, hogy nem azért sóhajt akkorákat felém fordulva, mert ideges, hanem mert próbálja visszafogni magát. Hogy hagyom-e neki? Nyilván nem, hiszen ezek szerint a meglepetésem még így is tökéletesen a terveim szerint alakul. Le is teszem Sir Chadet, hogy a legnagyobb természetességgel adjak csak neki egy kis betekintést a zakója alá, és szinte felgyullad a bőröm a tekintete nyomán. Látom, hogyan sötétülnek el a szemei, aztán a tenyere a bordáim ívére simul, ahogy a mellem vonalára helyezi a kezét, és én halkan felszusszanok már ettől az apró érintéstől is. Még az sem zavar, ahogy aztán hirtelen elkapja a kezét és parancsolgatva elmenekül, egy győztes és izgatottan várakozó mosollyal a képemen húzom vissza a zakót és indulok el a köntöséért, ahogy mondta.
A nappaliban telepszem le, a nyakig húzott köntösben, és még azért nem megyek velük körbe-körbe, hogy a nyilvánvalóan feltűnést keltő leszakadt záraknál eljátsszam a tényleg, David, mi történt az ajtókkal? számot. Egyébként sem az én dolgom, mit kezd a szenátor ezzel a lakással, mert annyit azért ki tudok venni a történésekből, hogy ezért van itt a fickó. Az már sokkal inkább az én dolgom, amikor rövid telefonálás után átadja a készüléket Davidnek, hogy ő utána rám repüljön, mint méhecske az illatozó virágra. A szándékai egyértelműek, és bár nem vagyok partner a flörtölés részben, nem hazudom azt, hogy David barátnője vagyok, mert nem vagyok az. Talán jól is teszem, mert kiderül, hogy ez valamiféle tesztkérdés lehetett, ugyanis ő is kikövetkeztette a szobák állapotából, hogy külön szobákban vagyunk elszállásolva. Persze marad a millió dolláros kérdés, hogy akkor mégis mi a francot keresek itt, és nyilván nem mondhatom meg neki, hogy David néhány napja elrabolt a Gázai-övezetből és bezárt ide, szóval... marad a félig-meddig vicces macskás válasz, amiről viszont ő azt hiszi, hogy épp a páratlan humoromat próbálom megvillantani neki. Egészen biztosan bátorításnak veszi az egészet, mert kettőnk közül csak én tudom nagyon jól, hogy az életével játszik, amikor hozzám hajol, letolja a köntöst a vállamon és még a névjegyét is a melltartó anyaga alá csúsztatja. Mondhatnám, hogy nem imponál, de őszintén? David tegnap azt érte el, hogy egy olcsó kurvának érezzem magam, akinek macskával fizettek, ez a fickó meg – James – úgy néz rám, mint aki készen lenne istennőként hordozni a tenyerén ahelyett, hogy szó szerint rabságban tart.
Kár, hogy nem lehet átoltani a szándékait Davidbe.
Hátradőlök a kanapén, ezzel távolságot helyezve magunk közé, de elveszem az élét azzal, hogy a mutató- és középsőujjam közé csippentve kihúzom a névjegykártyát a melltartó pántja alól és meg is nézem.
– Aviva – felelem könnyedén, ismét felpillantva James arcára. A hazugság akadály nélkül gördül le az ajkamról és igen: ez pontosan az a név, ahogy David is megismert annak idején, de nem lehet oka panaszra, mert legalább nem az igazságot árultam el. Mondjuk szegény Jamesnek már nincs sok ideje a láthatóan nagyon tetszetős nevet ízlelgetni a nyelvén, mert David éppen érte masírozik át a nappalin. Én előbb veszem észre – nyilván –, és mivel Jamest egyébként is leköti a látvány, van néhány pillanatom, hogy én a magam látványában gyönyörködjek. Egy féltékenységtől tajtékzó David agresszív vonulása öltönynadrágban és ingben, közvetlenül mielőtt szinte szó szerint felkapná Jamest az asztalról? Még fizetnék is érte. Szinte az ajkaimat is megnyalom a látványtól, és azt hiszem, ezen a ponton válik világossá saját magam számára, hogy mennyire reménytelen vagyok. Mert James van annyira édes pofa, hogy még ebben a helyzetben is engem akarjon védelmezni, én mégsem szólok egyetlen büdös szót sem. Csak fel kellene pattannom és elmondanom neki az igazságot, elpanaszolnom, hogy David elrabolt és bezárt és még ma este elözönlenék a rendőrök a lakást. Hacsak David nem ölné meg, de ha mindketten a szenátor emberei, az talán túl kockázatos lenne. Mondhatni itt a szőke herceg, hogy megmentsen a torony szobából, és én mit csinálok? Hallgatok. És a sárkányt akarom. Lehetőleg nem újra a börtönben.
Persze a megszólalása után másodperceken belül kint találja magát a lakásból, Sir Chad pedig kíváncsi nyávogással üget oda hozzám a folyosóról. Felveszem az ölembe, és miközben elégedetten dorombolni kezd, elgondolkodva simogatom a dús bundáját.
– Ebből még akár nagyon jól is kijöhetünk – gondolkozom hangosan, lenézve a macskára, aki látható érdektelenséggel ásít bele az arcomba, de én azért elhitetem magammal, hogy igazából ő is nekem szurkol.
Hogy őszinte legyek, gyanúsan sok idő telik el, mire David hazaér, és egy kicsit aggódom, nem ölte-e meg mégis Jamest, mert amiatt garantáltan bajba kerülne. Gondolom. Az mindenesetre nem aggaszt, hogy esetleg újra társasággal állítana haza, mert szerintem egy életre megtanulta a leckét, szóval le is cserélem az ő köntösét egy másikra: egy vékonyabb és rövidebb szatén darabra, ami sokkal kevesebbet takar a lábaimból. Mivel Sir Chad kapott vacsorát, ő el is vonult és épp elégedetten durmol az ágyamban valahol a takaró alatt, amikor meghallom a lift hangját. Nem vagyok biztos benne, hogy David nem haragszik-e rám is a kis közjáték miatt, ezért újra hibátlan fogadtatásra készülök, ami ezúttal talán sikerülni is fog. A távolabbi kanapé mellé állva várakozok, és amikor meghallom az ajtó záródását, egyik kezemet a köntös övére simítom.
– Most már egyedül vagy? – szólok ki a folyosóra játékos, csábító hangon, mintha nem tudnám az egyértelmű választ. Kioldom a csomót a köntös előtt, de csak akkor hagyom szétnyílni a köpenyt, amikor felbukkan a folyosón és már lát engem, mintha jó cica módjára meg akartam volna bizonyosodni az egyedüllétéről. Őt figyelve csúsztatom le a köntös a vállaimról, aztán a kanapé támlájára ejtem azt, és még mindig rajta tartva a szemeimet sétálok oda lassan a hatalmas asztalhoz.
– Gondoltam kezdhetnénk elölről azt a meglepetést... – dorombolom épp csak annyira hangosan, hogy ki tudja venni a szavaimat, miközben megkerülöm az asztalt addig a pontig, ahol már úgy vannak rendezve a székek, hogy a rövidebbik oldalának könnyedén neki tudjak dőlni. Hátratámaszkodok az asztal lapjára és várakozóan nézek rá, szemeimmel lusta elégedettséggel mérve végig az alakját, magamba égetve a szívdöglesztő látványt.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptySzer. Nov. 01 2023, 12:26
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Az egésznapos álmodozás után haza jönni egy ilyenre meglehetősen overkill és alapesetben nem panaszkodnék erről, de nem vagyunk egyedül. A váratlan kényszerlátogató pedig olyan pofátlanul és alaposan megbámulja Shayt, akár csak én, de kettőnk közül csak is nekem van jogom ehhez. Közlöm vele, szépen, hogy takarodjon kifelé, de még van arca így is megnézni azt a magassarkús bokát és vádlikat, amiket még láthat. Shay felé fordulok és igyekszem visszazökkenni a jelenbe, mély levegőket véve sóhajtozom és hunyom be a szemem, de nem segít, hogy még akkor is csak őt látom ebben a szettben. Megmondom neki, hogy vegye fel a köntösömet - még véletlenül se öltözzön fel! -, a játékos válaszára és a csábító mosolyára pedig ökölbe kell szorítanom a kezem, hogy most ne kezdjem el letámadni, de azért megígérem neki. Nem sokat használ, mert leteszi Chadet és villantva kérdez rá, hogy akkor tetszik-e nekem az ajándéka, nekem pedig másodpercekre megint lefagy az agyam, ahogy megbámulom őt. Mire észreveszem, mit csinálok, addigra a hüvelyk- és mutatóujjam a melle alsó vonalát fogja körbe. Nem, nem most. Gyorsan el is kapom a kezem, mint akit tűz égetett meg.
- Igen, most menj! - hadarom gyorsan, aztán zavartan túrva hátra a hajamat szinte kimenekülök a teraszra, mielőtt a berendező pont úgy nem fog érdekelni, mint a motelben Claire. A pasas közben jegyzeteket készít a telefonján, meg képeket. Kintről haladunk befelé, a terasz után megnézi a nappalit, konyhát, könyvtárat, minden mellékszobát, aztán átmegyünk a szobák oldalára. Azokat is bejárjuk, ő alaposan megnéz mindent: a törött zárakon és enyhén horpadt ajtókon csodálkozik kicsit, de nem kérdez semmit, aztán bejövő hívása érkezik, amiről kiderül, hogy a szenátor az és át is adja nekem, hogy megbeszéljük, meddig fogok - fogunk - itt tartózkodni. Amíg én ezzel vagyok elfoglalva, a lakberendező megpattan mellőlem, de csak azután fogom fel ezt, mikor, Shayre terelődik a téma: Claire aggódik érte. Mire a folyosóról kinézek a nappali irányába, a csávó már húzza le róla a köntöst, én pedig mintha megsüketülnék, már nem is hallom a szenátort.
- A nevem James. Téged hogy hívnak? - kezdi az ismerkedést, szembe leülve Shay elé a dohányzó asztalra és gyönyörködni kezd a felfedett részekben - is. Én gyorsan rövidre zárom a hívást, aztán mint egy feldühített bika indulok meg oda, hogy a nyomorult pulóverére fogva szinte annál fogva emeljem meg az asztaltól és rángassam el.
- Ha még egyszer hozzányúlsz, eltöröm mindkét kezed és grátiszban a lábaidat is! - sziszegem az arcába és látom rajta, hogy egyrészt megilletődött, másrészt kicsit meg is ijedt. Valószínűleg nincs ahhoz szokva, hogy úgy rángassák, mintha nem lenne súlya.
- Hé-hé! Oké, bocsi! Nem tudom mi bajod van, mondta, hogy nem jártok! Az meg had legyen már az ő választása, hogy kivel akar lenni. - kezdi védeni Shayt, mire az ajkaimat összeszorítva elkezdem kifelé taszigálni őt és a telefont is a markába nyomom. Azt még sem mondhatom ki, hogy nem, nem választhatja meg, mert a végén még ránk hívja a rendőrséget.
- Indulunk! - jelentem ki, mire fújtat egyet és az orra alatt morogja, hogy a szenátor hallani fog erről. Nem érdekel. Mit mondana Shay a rendőröknek? Semmit. Azt, hogy velem akar lenni. Az út a liftben és a kocsiban is feszült csenddel telik. Elviszem a lakása címére, aztán indulnék haza, de út közben megállok még enni és inni venni, még akkor is, ha úgy sejtem, hogy abból csak másnap fogunk enni, mert ezek után nem csak azért akarom jól megdöngölni mert rohadt jól néz ki, hanem hogy ki tudjam verni a fejéből ennek a bájgúnárnak a mosolyát a fejéből. Vettem egy vodkát is, mert a jó cicaságot honorálni akarom, hogy később is az akarjon lenni. Így is kell egy másfél, két óra, mire visszaérek és becsukom magam után az ajtót.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptySzer. Nov. 01 2023, 00:08


come sink into me and let me breathe you in
I’ll be your gravity, you be my oxygen
so dig two graves

Amikor elterveztem ezt a meglepetést, nem számoltam a lehetőséggel, hogy a végén majd engem fognak nagyon meglepni. Márpedig David már megint idehozott egy idegen férfit - pedig ez valami börtön vagy mi a franc lenne nekem -, amiről nekem fogalmam sem volt, így aztán akaratlanul is mindkettőjüknek tálalom azt, amit csak Davidnek szántam. Lényegében szó szerint. Nem tudom, hármunk közül ki kerül sokkosabb állapotba, de az biztos, hogy az ismeretlen férfi lendül át ezen először, mert rám mosolyog, visszaköszön és még csak úgy sem tesz, mint aki próbál nem nézni. Davidnek ez persze nem tetszik, ide látom, hogyan feszül meg az állkapcsa, ami akaratlanul is örömmel tölt el, de ezt nem mutatom. Tényleg nem így terveztem, így meg vagyok illetődve, ezért Sir Chad túlméretezett teste mellett is örülök David zakójának. Ezután megpróbálja kitessékelni a fickót a teraszra - mit kell elkezdeniük? -, az viszont ellenkezik. A tekintetem keresi, ami hazudnék, ha azt mondanám, nem imponál, de azt is tudom, hogy David nem véletlenül feszíti meg a vállait és áll kettőnk közé, a testével is takarva engem. A férfi erre már meghátrál, de menet közben azért engem csekkol a szeme sarkából, amitől kis mosolyra rándul a szám sarka. Ezt - sajnos vagy nem sajnos - ő is észreveszi, de kimegy a teraszra, engem pedig már a felém forduló David köt le.
– Nem így terveztem – igyekszem leszögezni, amikor felsóhajt, mielőtt ebbe is belelátja a maga rémeit és elkönyveli féltékennyé tevési kísérletnek, vagy ilyesmi. Aztán viszont rájövök, hogy... nem azért sóhajtozik. Látom, hogyan néz, aztán hunyja le a szemeit, mint aki időért imádkozik, és ettől egy csábos kis mosolyra húzom az ajkaimat.
– A tiéd elég nagy – értek vele egyet, nyilvánvalóan a köntösre célozva, aztán már hajol is közelebb, ezúttal olyan ígéretet morogva kettőnk közé, amitől libabőrös leszek. Megnedvesítem egy kicsit az ajkaim, miközben én is végigmérem őt. Engedem Sir Chadet leugrani a kezemből, így a zakót el tudom mozdítani egy kicsit, hogy ő belásson alá.
– Szóval tetszik a meglepetésem? – kérdezem szinte dorombolva. Ha kifejezi a tetszését, elégedett várakozással csillannak meg a szemeim, de aztán jó cica modjára visszaigazítom a zakóját magamon. Ha ő elindul a teraszra, én is megyek, hogy valóban megkeressem az ő köpenyét, amit aztán magamra veszek és össze is kötök magam előtt. Visszamegyek a nappaliba és leülök a pulthoz, mert úgy gondolom, csak rontanék a helyzeten, ha most az ágyamon kezdenék fetrengeni, de így csak a bokámat tudja nézni a fickó - és nézi is, mint aki nem szívbajos. A beszélgetésükből leszűröm, hogy a szenátor küldte ide a férfit, és valami belső építész vagy lakberendező lehet. Kezdem érteni a dolgot, de ettől még nem lesz kevésbé szerencsétlen az időzítés. Megvárom, míg bejárnak mindent, de aztán persze a férfinak telefonálnia kell, és egyértelmű, hogy a szenátorral beszél. Aztán átadja a telefont Davidnek. Persze csak mert a szenátor egyeztetni akar vele egy-két dolgot, nem azért, mert utána már oda is lép hozzám.
– Nem tudtam, hogy a szenátor sofőrje a barátnőjével lakik itt – szólal meg. Közel lépve hozzám támaszkodik le az asztalra, a lába súrolja a térdemet, de nem zavartatja magát; ellenben én nem mondom ki, hogy nem tudtam, hogy David sofőrködik.
– Nem... vagyok a barátnője – javítom ki, mert nem vagyok az, csak épp fogalmam sincs, mi vagyok. Neki viszont elégedett vigyor terül el a képén.
– Láttam, hogy külön szobában alszotok – jelenti ki, és közelebb hajol. – De akkor mi...? – hagyja nyitva a kérdést, én pedig nem tudok mit mondani.
– Mondta, hogy van macskája, nem? – kérdezek vissza csak félig viccelve, ő pedig úgy neveti el magát, mintha épp a humoromat csillogtattam volna meg.
– Nos, ha esetleg úgy éreznéd, hogy másnak is dorombolnál... – Mielőtt még megakadályozhatnám, könnyedén letolja a vállamról David köntösét az egyik oldalon, hogy egy névjegykártyát helyezzen a melltartó szaténpántja alá. – Hívj fel – hajol közelebb  zavartalanul.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyKedd Okt. 31 2023, 22:43
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Magyarázkodni kezdek már előre, hogy ne legyen meglepő a zárás és valamiért van egy rossz előérzetem is, amivel talán jelezni is akarok a macskáknak, ám hiába. Nem tudom, mitől gyökerezik hirtelen jobban a földbe a lábam. Attól, hogy valóra váltak a félelmeim és Shay tényleg abban a szettben van itthon, vagy attól, hogy olyan szinten kicsípte magát hozzá, amilyennek álmodni se tudtam volna. Egyszerre vagyok starstruck és oh shit hangulatban, de láthatóan ő is megilletődik... Nem úgy a berendezőt, akinek az arcára zavart, de azért szórakozott mosoly szalad.
- Szia. - köszön neki, és még annyit sem tesz meg, hogy legalább másfelé nézzen. A fogaim majdnem elroppannak. Leveszem a zakómat és Shayhez lépve ráterítem - illetve rájuk, mert addigra Sir Chad már nagyrészt kitakarja.
- Kezdje inkább a teraszon. Ott az ajtó. - mutatok az üvegajtó felé, de a férfi csak keresi Shay pillantását egy pimasz kis mosollyal.
- Nem, kezdhetjük itt. - ellenkezik, mire felszívom magam és beállok közé és Shay közé.
- Ezt nem mint a sofőrje mondom. - felelem határozottan, mire végre rám néz és sóhajt, mint akinek elvették a játékát. Azaz én játékom!
- Rendben, rendben. Oda kint leszek. - indul el, de azért út közben még megnézi magának Shay lábait, mert szinte csak azt látja a zakótól és tőlem. Amint kint van, megfordulok és lenézek Shanára. Mély levegőt veszek, mert fingom sincs, hogy mit mondjak. Rohadtul tetszik, hogy még ki is sminkelte magát, és ha nem lenne itt ez a faszkalap, most az egésznapos álmodozást kiélném rajta, de... de itt van. Újabb mély levegő, újabb sóhajtás, lehunyom a szemem és igyekszem elüldözni a vágyakozó gondolatokat.
- Vegyél fel egy köntöst. Akár az enyémet, az elég nagy ahhoz, hogy bokáig takarjon. - morgom halkan kettőnk közé, újra rá pillantva, aztán közelebb hajolok.
- Aztán ha visszajöttem, megmutatom, mit kapnak az ilyen jócicák. - arra nem lehet majd panasza. Bizonyára elégedetten fog kinyúlni, miután felkel az ájulásból...




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyKedd Okt. 31 2023, 22:12


come sink into me and let me breathe you in
I’ll be your gravity, you be my oxygen
so dig two graves

Sok módját ismertem már a hideg zuhanynak, de ehhez egyelőre nem volt... szerencsém. Persze leginkább magamra haragszom emiatt a reakció miatt, hiszen fogalmam sincs, mire számítottam; elméletileg tudom, milyen változásokkal kell számolnom Daviddel kapcsolatban, és azt hittem, fel vagyok készülve a gyakorlatra is, most azonban kiderült, hogy nem eléggé. Ez persze még nagyon kevés ahhoz, hogy eltántorítson, egy kiadós pofonnal azonban bőven felér. Főleg, amikor még utánam is szól, nehogy most is maradjon kiskapu, amit ki tudok majd használni.
– Értettelek – szólok vissza, de hátra már nem nézek, és nem csak azért, mert nem akarok. Érzem magamon a tekintetét, ám ez most először nem forró bizsergéssel tölt el, hanem valami furcsán keserédes érzéssel. Szeretnék türelmetlen lenni és megfordulva az arcába kiabálni, hogy ha ennyire megszállottan imádja a testemet és az emlékemet, akkor miért nem erőlteti meg egy kicsit és néz mélyebbre is, hogy lássa, mennyire el van tévedve... de nem teszem meg. Csak egy újabb feszültségekkel teli napot és estét tennék a lista végére, és úgy érzem, nekem már így is épp elég mindennel van dolgom. Nem feledkezem meg a szoba bezárásának korlátjáról sem, ismét csak a kilincset használom, még ha nem is gondolom, hogy David utánam akarna majd jönni. Megkapott mindent, amit akar tőlem. A gondolat fájdalmas gombócot növeszt a torkomba, miközben megszabadulok a szettől és a fürdőszobába megyek, ahol ironikus módon éppen az lesz az egyetlen vigaszom, amit szintén Davidnek köszönhetek: Sir Chad. Már most tudom, mennyire nem illik hozzá ez a név, de épp ezért tartom tökéletesnek. A macska mintha a gondolataimban olvasna, már jön is oda hozzám, dörgölőzik, dorombol, és épp csak nem jön be mellém a fürdővízbe is – megelégszik azzal, hogy a kád szélére telepedjen és elnyúljon szinte a teljes hossza mentén. Fürdés után pedig a lehető legnagyobb természetességgel ugrik fel az ágyra, megvárja, hogy én is a takaró alá feküdjek, aztán mint egy élő plüssállat, odafészkelődik hozzám. A dorombolása lassan feloldja a feszítő érzést a mellkasomban és álomba is ringat.

Sir Chad ide vagy oda, reggel – pontosabban délelőtt, éppen emiatt – szinte ugyanolyan nyúzottan ébredek, mint eddig. Nem mondom, hogy nem segített, hogy nem voltam egyedül, de a rémálmokat egy macska sem tudja elkergetni, legfeljebb két álom között volt egy kicsit könnyebb megnyugodni a segítségével. Hálám jeléül reggel mindenekelőtt egy kiadós reggelit készítek neki és csak utána főzöm le magamnak is az éltető koffeint, aztán eszek valamit. Még mindig van bennem egy kellemetlen érzés, de most már azt okolom emiatt, hogy amikor elsétáltam David szobája előtt, megéreztem az illatát és ez... és ez is hiányzott. Gyengének érzem magam, amiért elkap a késztetés, hogy magamhoz húzzam és megszimatoljam közvetlenül a nyakát, mint régen, mert ha itt lenne sem nyílna erre lehetőségem. A konyhapult mellett némileg magamba roskadva ülve rá kell jönnöm, hogy ennél sokkal ügyesebben kell játszanom ezt a játékot, mert egyelőre siralmas és nevetséges bábu vagyok a sakktáblán. Még csak nem is a sakktáblára való.
Úgy érzem, a nap folyamán bebizonyítjuk a dorombolás gyógyít elméletet. Sir Chad igazán bújós óriásszőrmóknak bizonyul, szinte egész nap dörgölőzik, bújik, simogatást követel és dorombol, nekem pedig már önmagában is jól esne a társasága, de így könnyű túltenni magam a tegnap esti és ma reggeli hangulatomon is. Felszívom magam. Újra megacélozom és feltöltöm magam erővel, és a ma estére is kidolgozok egy stratégiát, csak most még nagyobb meglepetéssel. Ma már úgysem állíthat haza macskával vagy bármivel, legfeljebb kajával... az pedig akár várhat is. Ezúttal nem csak megfésülködök, hanem megmosom és megszárítom a hajam, hogy minél frissebb, illatosabb és puhább hullámokban omoljon alá. Nem hagyom teljesen kibontva, egy kicsit feltűzöm, csak hogy látszódjon a nyakam, mert tudom, hogy azt szereti, aztán elkezdek Mrs. Szenátor sminkkészletében válogatni. Szerencsére bőven van, amit tudok használni, így könnyedén varázsolok magamnak csábító, füstös szemeket és némi vörös rúzst az ajkaimra. Parfümöt ezúttal nem használok, elég a frissen fürdetett bőröm és a természetes illatom. A fürdőköpenyt ledobva előhalászom a másik szettet is...
– Ezen nincs is anyag állapítom meg felvont szemöldökkel. A fehérnemű igazából nem is fehérnemű, csak rengeteg vékony ezüstlánc meg az azokat összetartó és -fogó fekete szaténszalagok, de ha David ezt akarja, akkor ezt fogja megkapni. Magamra ügyeskedem a ruhának a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető darabokat – amik méretben ugyancsak tökéletesek –, aztán felveszem magamra az egyik olyan darabot a granny-gyűjteményből, amiben nincs semmi grannys: egy ízléses, fényes fekete bőr tűsarkút, ami még méretben is megfelel. Az órára pillantva úgy ítélem meg, hogy most már ideje készenlétbe helyeznem magam, mert ki tudja, mikor érkezik meg, szóval átmegyek a nappaliba és várok, mondjuk már nem is olyan sokat, mire meghallom a lift hangját. A pulthoz lépek és háttal állok az ide vezető folyosónak, kényelmesen, egyenes háttal előre dőlve és letámaszkodva, hogy teljes legyen majd David meglepetése. Az ajtó nyílik, csukódik és záródik, nekem pedig a várakozás izgalma fut végig a bőrömön...
Van egy macskám. Összevonom a szemöldököm, mert ugyan Sir Chad épp a lakásban csatangol valahol, nem hiszem, hogy David ezt így megállapítaná. Eddig csak egyszer hallottam ilyet tőle és akkor... Még a gondolat végére sem érek, mikor meghallok egy másik, idegen férfihangot, de mire szinte felugrok és tágra nyílt szemekkel megfordulok, már régen túl késő. Nem csak David sétál éppen befelé a nappaliba, premier plánban csodálva meg a meglepetését, hanem ott van mellette valaki más is. Időm sincs felfogni, milyen fantasztikusan néz ki David ingben és öltönyben, vagy hogy a mellette álldogáló fickó sem épp kellemetlen látvány a szemnek, mert a számon már a héber káromkodás és a what the fuck érthetetlen elegye csúszik ki, miközben szemeimmel űzött vad módjára keresem a rejtekhelyeket.
– Én... ööö... hello? – próbálom természetesre venni a figurát, és már éppen azon gondolkozom, hogy egyszerűen csak beugrok a kanapé mögé fedezékért, mikor Sir Chad döcögős nyávogással előkerül a konyhából, és ahogy a lábam mellé korzózik, én már fel is kapom, úgy szorítva magam elé a hatalmas, szőrös testet, mint valami takarót.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyKedd Okt. 31 2023, 21:12
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Nem mondom, hogy nem volt tökéletes ez a kényeztetés, mert habár volt egy-két pillanat, amikor Shay idegesített, összességében elmondható, hogy elérte, hogy megfeledkezzek ezekről, meg igazából mindenről is, így a végén kicsit el is vesztem a fejem és a padlóba kefélem őt. Nyilván, azt is lehetett volna tovább húzni, de a három orgazmus bőven elég erre az időre, ő pedig... ő pedig kapott egyet. Még ennek is örülhet, mert alapjáraton egyet sem szándékoztam volna ma okozni neki, de annyira fantasztikus volt a második orgazmusnál, hogy egy kicsit el is felejtkeztem erről. Persze nem állok neki a harmadik után ölelkezni vele, az... nem én vagyok. Nem a most-én. A régi-én még búgott is volna neki csókok között, mint egy kibaszott motorcsónak, de azok az idők már elmentek. Csak megmondom neki, hogy holnap a másik szettet is akarom látni, bár lehet nem voltam elég egyértelmű. Mivel ezt láthatóan ki szokta használni, pontosítok, miközben meglehetősen csalódott arccal a folyosó felé megy.
- Mutasd is meg. - szólok utána, még most is rendesen végig mérve a csipkével kiemelt alakját. Iszok egy nagy pohár vizet, aztán mivel a rugbyről lemaradtam, én is megyek aludni.
Másnap hatkor kelek. Összekészülök, mert ma visszaveszem a pozíciómat a szenátor autójának vezetőülésén. Nem volt elégedett a pótlásommal, úgy hogy a másik helyszín őrzése helyett most ismét vezetek. Valamennyire rendbe szedem a szakállam, megfésülködök, sőt, még kölnit is használok, aztán hétkor lépek, hogy 8-ra ott legyek a kocsiért. Felveszem a Bentleyt, aztán kezdődik a nap. Kocsikázás ide-oda, bár én szemeim előtt minden piros lámpánál fellebegnek a kezek, ahogy megigazítják a csipkét azon az isteni hátsón.
- Minden rendben? - jön a kérdés hátulról, mire a visszapillantóból a szenátorra nézek.
- Igen, uram. - válaszolom visszanézve az útra, mert időközben zöldre vált a lámpa.
- Remek! Felfogjuk újítani a penthouset a jövőhónapban, szóval este vegye fel ezen a címen a lakberendezőnket és vigye fel, hogy körbe nézhessen. Utána vigye haza, vagy oda, ahova kéri. - jön az utasítás, én pedig bólintok.
- Igen uram. - már csippan is a telefonomon az üzenetértesítő.
A nap viszonylag gyorsan eltelik és én fel is veszem a megírt címről a megadott időpontban a férfit. Nálam talán kicsivel fiatalabb, egész jól el lehet vele beszélgetni, bár ő sokkal beszédesebb, mint én. Remélem, hogy Shay a tegnapi csalódottsága okán most nem fog kiszambázni az ajtóhoz egyik fehérneműben sem. Főleg nem a másikban. Megérkezünk az épülethez, aztán a garázsban megállva már megyünk is fel a lifttel.
- Ne lepődjön meg, jelenleg én lakom itt. Ideiglenesen. - Shayről meg a macskáról egyelőre nem is beszélek, majd magyarázkodom akkor, ha szükséges, mint például az ajtózárásánál. Amint ismét eljutunk a kérdő tekintetig, sóhajtok.
- Van egy macskám. - ez már nem is annyira hazugság. Habár nem kifejezetten az enyém, hanem Shayé, de az mindegy. Már fordulunk is meg és elsőnek a nappaliba vezetem.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyKedd Okt. 31 2023, 15:58


come sink into me and let me breathe you in
I’ll be your gravity, you be my oxygen
so dig two graves

+18
Mondhatnám, hogy ezt az egészet csak a nagy terv érdekében csinálom, és egyébként utálom minden pillanatát, de ez égbekiáltó hazugság lenne. Lehet - biztos -, hogy David megváltozott, de ha valamiben, hát ebben még mindig ugyanolyan, mint régen, és én is ugyanannyira élvezem, ha élvez valamit. Szerencsére mindenre emlékszem, ami fontos: a rezdülései, az élvezete hangjai mindent elmondanak, amit tudnom kell, és minden technika, amit bevetek, éppen olyan hatással van rá, ahogy az régen is volt. Még a telhetetlensége sem változott - bár erre nem is számítottam -, mert hiába élvez a torkomra azokkal az izgató, élvezettel teli hangokkal, már követeli is magának a folytatást. Én pedig késlekedés nélkül megadom neki, és még élvezem is. Egyedül abban nem értünk egyet, amikor megpróbálom meg is érinteni őt, mert rögtön megállítja a kezem, de én értek a szóból és visszahúzom azt, még ha nehéz szívvel is. Ezt az energiát is a farka kényeztetésébe forgatom, aminek meg is lesz az eredménye, mert az erőteljes szívások, a tövig érő és elhúzódó pillanatok, valamint a látványos felfalása nyomán ismét érzem, hogy az izmai megfeszülnek. Az ajkaim már zsibbadtak, a torkom pedig fáj - hiszen ez már a második kör volt és hosszabb is -, de nem ezért engedem ki a számból az utolsó pillanatban. Látom a szemei először dühös villanását, de amikor kinyitom a számat és kidugom a nyelvemet, már máshogy villan a szeme. Nem is kell csak kétszer megmozdítanom a kezem és már el is élvez, bemocskolva a nyelvem, a szám, az arcom és a kezem. Elégedett kis sóhajjal nézem őt és várom, hogy elüljön a lüktetése, de alig csukom be és nyalom végig a szám, ő már a kezemnél fogva ránt oldalra, hogy míg ő felkel, én elterüljek a padlón. Egy pillanatnyi meglepetéssel landolok a földön, inkább reflexből fordulok a hátamra, készen az esetleges védekezésre - az ösztöneim úgy tűnik, nem bíznak benne -, de hamar kiderül, hogy semmi szükség rá. A lábaim közé térdelve már a bugyimat húzza félre és hiába nem kért engedélyt most sem, amint egy mozdulattal a testembe merül, nagyon is érezheti azt. Hangosan, megkönnyebbülve nyögök fel, fejemet a padlóra ejtve, ahogy mélyen a vágytól már forrón lüktető testembe csúszik, aztán már markol is rá a csípőmre, hogy ismét beleépítsen a padlóba. Ujjai durván mélyednek a húsomba és tudom, hogy nyomuk marad majd, de nem érdekel. Felfelé nyúlva támasztom ki magam a földön, hogy erőteljes éa heves lökéseivel ne tudjon nagyon eltolni minket, a hátamat ívbe feszítve fokozom neki a látványt, miközben ő mindkettőnket egy hatalmas megkönnyebbülés felé hajszol. Zihálva, hangos nyögésekkel élvezem minden mozdulatát, a csípőm ösztönösen játszik rá az övé mozgására, míg el nem jutok odáig, hogy reszketni kezdek a gyönyörűségtől. Innentől már csak percek kellenek, hogy a lélegzetem elakadjon, aztán a testem erőteljesen összeránduljon az orgazmus pillanatában. Lüktetve, szinte halk kiáltással élvezek el, leragadó szemekkel, a padlóban keresve támaszt, mintha az életem múlna rajta. Aztán újra elfelejtek levegőt venni, amikor a lökései erőteljessé és méllyé válnak. A karja után kapok, körmeim végigmarják az alkarját...
Aztán megáll. Aztán kihúzódik belőlem.
Halkan zihálva, nehezen fókuszáló szemekkel nézek fel, de ő addigra már a lábára tornázza fel magát. Pislogok egy-kettőt, aztán már csak az utasítást kapom a holnapra nézve és ott sincs, hátra sem nézve sétál el. Az érzés egy kicsit olyan, mint egy hideg zuhany. Nyelek egyet, kényszerítem magam, hogy zárjam össze a lábaimat és igazítsam meg a bugyimat, mint egy... kurva. Veszek egy reszketeg lélegzetet, a testemben lassan leülő eufóriát felváltja valami keserű érzés. Tudtam, hogy neki ez most nem játék, mégis... Szedd össze magad! Megköszörülöm a torkom.
– Ahogy akarod – felelem lényegében a semminek, mert ő már a konyhában van. Felküzdöm magam a padlóról és képes vagyok összeszedetten visszamenni a szobámba, de amikor becsukom magam mögött az ajtót és nekidőlök a hátammal, remegni kezd a kezem. Szedd már össze magad! Elszoruló torokkal megyek a fürdőbe, ahol még érzem a magamra fújt parfüm illatát a levegőben. Leveszem magamról a szett darabjait és egyszerűen a padlóra hányom őket, aztán engedek magamnak fürdővizet, fürdősóval és habbal együtt. Sir Chad, mintha csak érzékelő lennének, megjelenik a lábamnál, bár a fejével már lényegében a combomba dörgölőzik. Sóhajtva ülök le a csempére, míg megtelik a kád, szórakozottan vakargatni kezdem a fejét, a macska pedig hangos dorombolásba kezd. Olyan, mintha elindítottam volna idebent egy traktort, ez a gondolat pedig meg is tud mosolyogtatni, szóval csak hagyom, hogy elkezdje meggyógyítani vele a felsebzett lelkem, mielőtt bemásznék a kádba, hogy lemossam magamról ezt az érzést.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyKedd Okt. 31 2023, 12:32
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue
+18


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Nem kételkedtem abban, hogy két és fél év alatt Shay nem elfelejtette el, miket szeretek, de azért ekkora lelkességre nem számítottam már az elejétől. Magától jön, kezdeményez, aztán pedig úgy megdolgoz, mint a régi szép időkben. Nem kell mondanom semmit, minden rezdülésemet ugyan úgy olvassa, akár régen. Kis mozdulatokból is tudja, hogy mikor kell gyorsítania és erősítenie a szívásain, így végül hamar eljutok a csúcsra, ő pedig tövig hajol a farkamra. Halkan zihálva lüktetek az ajkai közé, ő pedig számítóan szív rám és nyel egyet. Mire végzek, jön a következő kör, amiben ismét lelkes játékkal merevít meg - ebben sokat segít a szett is, amit hátulról bőven meg tudok nézni az ablak visszatükröződésében -, aztán ahogy eddig, úgy folytatja tovább az egész játékot. Az egyik keze felnyúl a testemre, de én is ismerem őt, tudom, hogy ezek az érintések neki kellenek, így megfogva a csuklóját akadályozom meg abban, hogy végig tapintsa rajtam az izmokat és véres árkokat karmoljon - megint - belém. Ha visszahúzza a kezét, elengedem, és élvezem tovább a játékát.
Most sem kell túl hosszú ideig dolgoznia, hogy elérjek a módszereivel a csúcsra, viszont amikor már ott vagyok, elenged az ajkaival. Már majdnem panaszosan rászólnék, de a kezével rá húz kettőt ajkát hívogatóan nyitva, nyelvét nyújtva, így a látvány és az érzés elhozza nekem az orgazmust. Ködös, de villanó szemmel figyelem, ahogy lényegében összemocskolja magát velem, én pedig úgy érzem, mint akinek különösebb játékra sincs tovább szüksége. Mint aki vérszemet kapott, még csak azt sem várom meg, hogy magát, vagy engem kezdjen tisztogatni, csak megragadom a kezét, és ahogy felkelek oldalra rántom, hogy keresztbe feküdjön a padlón, és talán annyi ideje van - ha gyors -, hogy a hátára forduljon, mielőtt letérdelek a lábai közé. Igazából nem is érdekel, hogy hogyan fekszik, a bugyit egyszerűen félre csúsztatom, aztán várakozás nélkül, rövid helyezkedés után belé hatolok. A csípőjére markolva kezdek azonnal heves tempót diktálni, nem törődve azzal, hogy újabb kék-zöld foltokat fogok rajta hagyni. Élvezkedő hangokat kiadva élvezem a szűkös, nedves, forró testét amit körülbelül úgy megdolgozok, mint a folyosón, mikor megakartuk ölni egymást. Ez most azonban rövidebb és önzőbb. Sokkal önzőbb. Mert habár elélvez, én a lüktető, szorító érzést csak arra használom, hogy még több kéjt tudjak bezsebelni tőle, erősebb, mélyebbre hatoló mozdulatokra váltva a heveseket és a végén elérjem a csúcsot. Zihálva állok meg és várom végig a katartikus érzést, aztán elengedem és hátra túrva a hajam kelek fel róla.
- Holnap a másikat próbáld fel. - adom a jövőbeli utasítást, aztán megigazítom a nadrágom és kifújva magamat a konyhába megyek, hogy igyak egy kis vizet. Abból most bőven van itthon.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyKedd Okt. 31 2023, 11:16


come sink into me and let me breathe you in
I’ll be your gravity, you be my oxygen
so dig two graves

+18
Látom a gyanakvást David szemeiben, de nem veszek róla tudomást, mert egyébként is szándékomban áll elérni, hogy nagyon hamar elterelődjön a figyelme és ne is legyen ideje vagy alkalma bármin is gondolkozni. Tudom, hogy nem tud rajtam kiigazodni, de nem baj. Még én is csak a szárnyaimat próbálgatom, hogy meglássam, mennyire működőképes ez és mennyire tehető valóban élvezetessé. Szerencsére még mindig hatással tudok lenni rá, a tekintete végigégeti a testem, és ha szavakba nem is önti, látom és hamarosan érzem is az elégedettségét, amit nem tud elrejteni vagy letagadni. Nem zökkent ki, amikor kifejezi a nemtetszését; ő nem volt elég specifikus, én csak kihasználtam ezt, és amúgy sem panaszkodik, amikor már a markommal dolgozok rajta, pont olyan keménnyé varázsolva a farkát, ahogy szeretem. Onnantól pedig nem kell külön kérnie, hogy haladjak lejjebb.
Megkapom a kellő instrukcióimat, aztán már munkához is látok, ugyanazzal a lelkességgel, mint régen is. Gyakran játszottam így vele, pontosan tudom, mit és hogyan szeret, mitől őrül meg igazán, és biztos lehet benne, hogy most sem hagyok okot panaszra. Mindig is szerettem kényeztetni. Amikor tövig a torkomra tudom engedni, meg is kapom az első elégedett hümmögést, amit dorombolás-szerű hanggal honorálok, kifejezve a saját örömömet, és amikor a szívásnál halkan felnyög, azt a hangot is leutánzom, mert szeretem hallani. Tudom, hogy ezek a hangok is izgatják, legalább annyira, mint a szívásokat és a mélytorkozást, szóval nem spórolok semmivel. Lelkesen dolgozom meg, amikor pedig először engedem ki a számból, hogy elkezdjem felfalni, adni neki némi látványt is, az élvezettel teli szemei látványán elégedetten sóhajtok egyet. Még meg is dicsér, aminek hatására visszabukok a farkára, és ahogy tövig a torkomra engedem, szinte dorombolni kezdek, mint a macskája, mielőtt erőteljesen megszívnám. Még lelkesebbé válok, halkan felnyögök, amikor még a hajamba is beletúr, fáradhatatlanul folytatva, amit elkezdtem, nem feledkezve meg a látványról sem alkalomadtán. A harmadik ilyen után aztán erősödik a fogása a hajamon, kezeivel gyorsabb tempót kezd diktálni, én pedig értek a szóból és nem csak hevesebben kezdem megdolgozni a farkát, de a szívásaim is még erősebbé válnak, a nyelvem pedig virgonc módon játszik vele a számban, amíg meg nem érzem az ujjait megszorulni a hajamban. Akkor elégedett hümmögéssel mélyen a torkomra engedem és hagyom, hogy ott is tartson, miközben elélvez. A hangtól, amit közben kiad, kellemesen megborzongok és halkan nyögök egyet a farka körül, érzem, hogy a bugyit már tönkre is tettem, de nem baj.
Mire enged egy kicsit a hajamon, már könnyesek a szemeim a lent töltött időtől, de elhangzik a parancs, amire számítottam, és amitől halkan fel is sóhajtok. Nyelek egy nagyot, ezzel rá is szívva az érzékeny farkára, de közben úgy nézek a szemeibe, mint aki pontosan tudja, mit csinál. Úgy folytatom, mintha én magam is csak erre vártam volna, és pontosan tudom, hogyan érjem el, hogy a lelkesedése ne is lankadhasson. Amikor pedig már ismét kőkeményen lüktet a számban, jöhet újra a teljes arzenál. Nem adom jelét, hogy fáradnék vagy hogy az ajkaim már zsibbadnak, a torkom pedig tompán szúr minden egyes mélyre érkezésénél, ugyanolyan lelkesen és hevesen dolgozom meg. A szívásaim között kipróbálok még valamit: ha már használhatom a kezem is, de annak itt épp nincs haszna, az egyik tenyerem felsimítom a felsőtestére, ha hagyja, hogy az érintésemmel, aztán pedig a körmeimmel is újra felfedezzem a hasa, a mellkasa, az oldala, a csípője minden vonalát. Márpedig ha hagyja, csak még jobban élvezem az egészet én is, elégedett hümmögésekkel és nyögésekkel. Ezúttal is meg-megszakítom a dolgot azzal, hogy fel tudjam falni, élvezettel, a magam ködös szemeivel figyelve az övéit és az élvezetet az arcán, ha pedig ismét jelzi, mikor van igénye még gyorsabb ütemre, én újra hozzásegítem a minél gyorsabb és erőteljesebb orgazmushoz. Ezúttal viszont, amikor érzem megrándulni az izmait, nem mélyen a torkomra engedem, hanem kiengedem a számból, felemelve a fejem kinyitom a szám, kidugom a nyelvem és égető tekintettel figyelem az arcát, miközben szorosan a markomba fogva fejezem be neki a következő kört, élvezetét a nyelvemre, az ajkaimra és az arcomra juttatva. Ha már úgyis az övé vagyok.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyKedd Okt. 31 2023, 10:11
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue
+18


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Azt hittem, ez a pont később jön el. Hogy ez a szerep annyira degradáló neki, hogy kell egy-két nap, mire ő is ténylegesen élvezni kezdi, főleg, hogy tegnap még azt se tudta eldönteni, akarjon-e engedelmeskedni. Erre most, másnap már ő az, aki kisétál elém. Csak tippelgetni tudok, hogy mit akarhat - mert valamit akar tőlem, ez egészen biztos. Mi másért tipegett volna elém ebben a szerelésben? Ennek kiderítését későbbre halasztom és ösztönzöm őt egy másfajta folytatásra, ha már felizgatott. Persze szándékosan félre értelmezi az utalást, csak hogy közel legyen hozzám, ami nem tetszik, mert ez neki kell, nem nekem, de nem szólok, ameddig a kezét legalább jól helyezi. Ki is tapintja a vágyamat, marokra fogja a farkam és addig játszik vele, ameddig keményebb már nem is lehetnék, ő pedig ekkor száll le a kanapéról a földre. A harapására összerezzenek, mert érzékeny helyen teszi, ráadásul rég nem éreztem ezt, de szerencséjére nem folytatja, hanem kezébe veszi az irányítást, miután lejjebb húzta a nadrágom. Lefektetem a szabályokat, ő pedig már bele is veti magát. Mindig is lenyűgözött, hogy mennyire lelkes tud lenni ebben és milyen könnyen tudja mély torokra engedni a farkam. Most sem kell csalódnom, alig pár mozdulat után már el kell engednie, hogy elég mélyre tudjon hajolni rajtam, a következő mozdulattal pedig elér a tövéig. Elégedetten hümmögök fel, de ez kisebb nyögésbe megy át, amikor felemelkedve rászív a farkamra. Ez határozottan hiányzott. Mély levegőket véve hajtom egy kicsit hátrébb a fejem és hunyom be a szemem, élvezve a kényeztetést. Akkor pillantok rá, mikor néha elenged, csak azért, hogy utána magamba szívhassam a látványt, ahogy élvezettel fal fel.
- Jó kislány. - dicsérem meg, egyik kezemmel a hajába is túrva, aztán rá segítek a másikkal, hogy a markomba tudjam fogni a fekete loboncot. Nehogy még útban legyen. A harmadik fagyi session után, mikor rám hajol ismét, a kezemmel ösztönzöm gyorsabb mozgásra. Ő is érezheti, hogy közeledek, ha pedig erre rá segít, akkor percek alatt élvezek az ajkai közé egy mély, hosszúra nyúló hümmögéssel. El nem engedem, sőt, ott is tartom őt és habár tudom, hogy ő ebből tudja majd mit akarok, még is kimondom.
- Folytasd! - lehelem a parancsot ködös szemekkel figyelve őt. Sok múlik rajta, de az biztos, hogy 3-at minimum megérdemlek így... nem érdekel, ha begörcsöl már a szája, vagy fáj tőle a torka.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyHétf. Okt. 30 2023, 22:10


come sink into me and let me breathe you in
I’ll be your gravity, you be my oxygen
so dig two graves

+18
Abból indulok ki, hogy ha nagyon sok minden meg is változott, egy nyelv még mindig van, amit közösen beszélünk, és az a szex. Ez már bizonyítást nyert tegnapelőtt is, és ugye eleve azért vagyok itt, vagy mi a szent szar, szóval az elméletnek helyesnek kellene lennie. A felpróbálandó darabok is ezt igazolják a zacskó mélyén, szóval úgy döntök, ideje ezt is letesztelni. Látnom kell, hogy ez az oldal tényleg nem változott-e, hogy még mindig tudok hatással lenni rá, mert akkor legalább egy út lesz, amivel mindig odatalálok. Aztán... majd meglátjuk.
Ahogy kisasszézok elé a csipkeszerelésben, meg kell állapítanom, hogy kezdetnek nem rossz. Még ha mélyen belül ki is ráz a hideg a gondolattól, hogy amit régen csak eljátszott, az most valóság is lehet, próbálom úgy felfogni, mintha ez is csak a régi játékaink egyike lenne, hogy nekem könnyebb legyen. Arra koncentrálok, amit a szemeiben látok, és arra, amit ez a fantasztikus szürke melegítőnadrág láttatni enged az ölénél. Azzal tudok mit kezdeni. Persze már ő is céloz rá – egyelőre csak céloz –, hogy hasznossá tehetném magam, én pedig nem kéretem magam, hanem akcióba lépek, épp csak kihasználom azt a kiskaput, amit meghagyott nekem, hiszen térdelni több helyen is tudok. Egyértelművé teszi, hogy ez nem tetszik neki, de meg sem rezzenek, amikor az államra fog és rám villantja a szemeit, mert az én kezem akkor már a célját keresi, és tudom, hogy az majd tetszeni fog neki. A válaszán mondjuk majdnem megforgatom a szemeimet, mert azért ennyire nincs szar dolga, de meghagyom neki, hogy az önmagának kialakított piedesztálról nézzen le rám. Egyelőre. Megfordul ugyan a fejemben, hogy vajon a kurváival is ilyen rohadt kritikus volt-e... de lenyelem a kérdést. Egyelőre.
Arra koncentrálok, amit az ujjaim alatt és között érzek, és arra, ahogy látom megfeszülni az izmait. A szemeit figyelem, míg a kezemmel játszok vele, de nem húzom el a dolgot sokáig, csak amíg biztosan nem érzem, hogy keményen lüktet a markomban; akkor már lejjebb mozdulok és ő is elengedi az állam. Míg ő visszaveszi a kényelmes pozícióját, én a lábai közé térdelek, aztán el is kezdem lejjebb tornázni róla a melegítőt – szerencsére alsó nincs útban, ezt már az imént kitapintottam –, de amíg ezzel foglalatoskodom, újra megismerkedek a hasával is. Tetszik az intenzív reakció, amit a harapásaimra ad, és szívesen elhúznám a dolgot, de egyelőre nincs itt az ideje, és nem csak a fújtatása miatt. Amint előkerül a farka, újra rámarkolok, most már szabadabban, aztán végig is nyalok rajta, élvezve a figyelő pillantását, de mielőtt munkához látnék, még van egy kérdésem. A válasza egyértelmű – legalábbis amíg tartja magát hozzá –, szóval nem is húzom tovább az időt. Megnyalom az ajkaimat, aztán már csúsztatom is közéjük a farkát, bár ebben a szögben le kell vennem róla a szemeimet ahhoz, hogy kellő mélységet adjak a mozdulatoknak. Márpedig arra nem lehet panasza, még akkor sem, ha kell néhány mozdulat, mire hozzászokik a torkom – is – a méreteihez; minden egyes mozdulattal egyre mélyebbre engedem, míg el nem kell vennem onnan a kezem, hogy az ajkaim egészen a farka tövéig érjenek. Egy kicsit lent is maradok, hogy kiélvezhesse az érzést, aztán a visszafelé tartó mozdulatnál erősen megszívom, hogy lássam, még mindig ugyanúgy odáig van-e ezért a mozdulatért, mint régen. Ha igen, akkor biztos lehet benne, hogy nem is szenved majd belőle hiányt, mert kombinálni kezdem a kettőt, fáradhatatlanul dolgozva rajta akkor is, ha a szemem könnybe lábad, a torkom pedig kellemesen égni kezd a két szívás közti mélységektől. A játékot néha megszakítom azzal, hogy kiengedem a számból és a kezemmel rásegítve dolgozok rajta tovább, míg ajkaim és nyelveim úgy falják fel, mint egy jégkrémet – ilyenkor legalább könnyebb rá is néznem, hogy lássam a reakcióit, mielőtt visszatérnék az előző kombinációhoz.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyHétf. Okt. 30 2023, 21:26
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue
+18


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Egy ideig azt hiszem, hogy nyugodt estém lesz. Napok óta az első, amikor végre semmit nem csinálok, csak ülök, lógatom a lábam, nézem a meccset. Egy üveg sör elférne még a kezemben, de hát egyelőre semmilyen üveget nem hozhatok fel, a dobozos meg lóhúgy ízű. Szóval marad az ábrándozás az italozásról, míg a perifériáról Shay be nem poroszkál egészen középre, hogy magára terelje a figyelmemet. Már az gyanús, hogy itt van, de emellett még rajta is van az egyik szett, amit vettem. Nem tudom még mit akar, de ha őszinte akarok lenni, nem tudok rajta sokáig gondolkodni. Meg úgy semmin, mert ahogy annak szokás, a vér dél felé indul. Alaposan végig nézem az alakját amin végig simít, aztán a fenekét, a frissen fésült haját. Még az illatát is érzem, bár valahogy furcsállom, hogy ilyet talált magának arrafelé. Aztán közlöm a vágyaimat, és azért nem parancsolok rá egyből, mert ha itt van, hogy a figyelmemet felkeltse, akkor úgy sejtem, nem kell gyakorolnom rajta a "hatalmamat" ahhoz, hogy teljesítse, amit akarok. Úgy is tesz... majdnem. Tudja jól, hogy mire gondolok, ő még is a kanapéra térdel és közel hajol hozzám, mire a jobbommal rámarkolok az állkapcsára és villanó szemmel nézek rá. A keze aztán elindul rajtam lefelé, mintha csak ezt akarta volna végig és közben kérdez.
- Azzal igen. - felelem morranva, jelezve, hogy vele viszont egyáltalán nem. Arra megfeszülnek az izmaim, ahogy rámarkol a farkamra és izgatni kezd, szinte észre sem veszem, hogy a másik kezemmel erősebben markolom a támlát. Ahogy lejjebb csúsznak a térdei, elengedem, az állát és visszahelyezem a kezem a támlára, miközben árgus szemekkel figyelem, mit csinál. Hogy több helyet tudjak adni neki, kicsit terpesztve engedem a lábaim közé, aztán figyelem, ahogy feljebb túrja a pólóm és bele harap a hasamba. Egy pillanatra összerezzenek, mert azt nem mondanám, hogy bárki is harapdált volna arra az elmúlt időszakban - még az escort lányok se. Újabbat, már majdnem türelmetlenül fújtatok, mire végre érzem, hogy a nadrág kellően le lejjebb lett húzva. Habár ő a szemeimbe néz, én kényelmesen ülve figyelem, ahogy először az ujjai, majd a nyelve szánt végig rajtam és már várnám, hogy végre a szájába vegye, de azt megint másra használja. Túl sokat beszél.
- Rád bízom a technikát, de csak a szád és kezed használod. - ez egy igen is, meg egy nem is. De nem mintha számítana mit mondok most, mert lehet a következő 10 percben már meggondolom magam, vagy nem úgy akarok valamit, ahogy ő csinálja, stb. Jobb, ha nem vesz semmit biztosra.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyHétf. Okt. 30 2023, 16:28


this hell won’t let me breathe so fine
but I can’t allow you to fall on the ground
I would prefer to lose my head

+18
Igyekszem elhitetni magammal, hogy tudom, mit csinálok, mert így sokkal könnyebb venni az akadályokat és lenyelni a nehézségeket. David még mindig olyan, mint eddig – mármint mint az új David –, de tudok találni apró, talán reménykeltő jeleket. Az egyik ráadásul igen nagy és hangos, szóval nem is lehetne nem észrevenni. Fogalmam sincs, hogy reménytelenül hitegetem-e magam, de azért mentem bele ebbe a játékba, hogy kiderítsem. Ha tévedek, még mindig ráérek kitalálni, hogy hogyan vessek véget... ennek az egésznek. Azt Nem tudom, David sejt-e ebből valamit, de az biztos, hogy a szemei élesen figyelnek. Mondjuk nem hibáztatom emiatt, hiszen alig két napja még azzal a szándékkal vártam haza, hogy meg fogom ölni, nem mintha sikerült volna. Nem mintha valami teljesen más lett volna a vége. Nem hiszem, hogy tudja, milyen hatással volt rám a tegnap, de nem is baj, valószínűleg nem is értené, hiszen én a szemeiben jelenleg valamiféle gonosz boszorkány vagyok, nem Shay. Meg is hagyom ebben a hitében, úgy értve, hogy nem próbálom győzködni, mert annak nyilvánvalóan semmi értelme nem lenne, de megpróbálom megmutatni neki, hogy ezt... máshogy is lehet. Még akkor is, ha nem úgy reagál a kóstolgatásaimra, mint régen. Nem is várnám, elég, ha én ásom el a csatabárdot. Valamennyire.
Miután megtudom, hogy szerencsére a tegnapi fickó bőven megkapta, amit megérdemelt, az is kiderül, hogy David maga vett nekem fegyvereket. Na nem olyat, amivel újragondolhatnám a tegnapelőtt estét, hanem olyat, amivel a saját kis stratégiámat fel tudom lendíteni. Nem is vagyok rest kihasználni ezt: noha nem mondta, hogy előtte próbáljam fel a szetteket, nekem feltett szándékom legalább egyet bemutatni neki. Felfrissítem egy kicsit magam, a hajam, magamra veszem a csipkés fekete szettet – Sir Chad álmos nézése mellett –, aztán kimegyek, hogy megakadályozzam Davidet a rugby nézésben, és adjak neki mást, amit nézhet. Nem lep meg és nem is zökkent ki a reakciója, pontosan azt kapom, amit az új Davidtől várhatnék is; kényelmesen helyezkedik a kanapén és ráérősen nézeget, mint egy kiskirály, de nem is baj, ameddig néz. Ráadásul hiába sztoikusan nyugodt az arca, túl jól ismerem ahhoz, hogy ne lássam a szemein, amikor tetszik neki valami. Aztán már fel is hangzik az a még-nem-parancs, amire nagyjából számítani is lehetett. Elfojtom a győztes mosolyomat, mert még nem győztem, de nem is állok neki ellenkezni, csak egy vontatott mozdulattal ismét szembefordulok vele. Én is végigmérem az ő kényelmesen ülő alakját, a pillantásom egy kis elidőzik az ölén – ugye, hogy tetszik? –, aztán közelebb lépek hozzá. Azt nem kötötte ki, hogy hová térdeljek, szóval egyelőre a csípője két oldalára támasztom le a térdeimet, nem ülve az ölébe, csak fölé mászva. Nem okoz problémát ez a helyzet, hiszen régen is játszottunk ilyesmit, és még ha ez neki most nem is játék, számomra egyetlen dolog tudná végérvényesen elbaszni az egészet, azt pedig már megígérte, hogy nem fogja megtenni, ha nem adok neki okot rá. Közel hajolok hozzá, és bármennyire is szeretném, nem csókolom meg, mert tudom, hogy ez most nem rólam szól; nekem az a dolgom, amit most a kezem is csinál, amelyik lesimít a felsőtestén és kérdés nélkül eltűnik a melegítőnadrág vonala alatt.
– Elégedett vagy a választásoddal? – kérdezem halkan suttogva magunk közé, és mintha csak onnan várnám a választ, ujjaimmal késlekedés nélkül keresem meg a farkát. Az a legőszintébb vélemény. Direkt nem azt kérdeztem, hogy tetszem-e neki, most az ő egóját kell fényeznem. Akár válaszol szavakkal is, akár nem, az ujjaim rámarkolnak a farkára, és halk hümmögéssel nyugtázom, hogy nagyon is elégedettnek érződik. Csak egy kicsit játszom vele így, még azt nem érzem, hogy most már tényleg nem érdekelné a meccs, aztán – hacsak nem állít meg – kihúzom a kezemet a nadrágja alól, hogy áthelyezzem a térdeimet a padlóra. Előrehajolok, felgyűröm a pólóját a hasáról, és míg a kezeim lejjebb húzzák a nadrágját és az alsóját, ajkaimmal, nyelvemmel és a fogaimmal fedezem fel újra a hasán feszülő izmokat és azt a rohadt szexis szentháromságot is. Csak addig játszok vele, amíg kiszabadítom a farkát, mielőtt még kihozom a sodrából, amint ismét az ujjaim közé kaparintom, rámarkolva nézek fel a szemeibe és nyalok végig rajta lassan, tartva a szemkontaktust.
– Rám bízod, hogyan fejezem ki a hálámat? – kérdezem vontatottan. Ki tudja, mennyire szeretne parancsolgatni.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyHétf. Okt. 30 2023, 15:31
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Sir Chad. Micsoda utálatos név. Szerintem ha értene minket, biztos kikaparná a szemünket, de van olyan szerencsénk. Hamar az is kiderül, hogy ivartalanított hím, szóval legalább vernyogni nem fog, mert nem tüzel.
Shay néha kóstolgat, de sosem vészesen, szóval nem harapom le a fejét, inkább csak figyelem és elviselem a jókedvét és a vicceit. Nem mintha azt akarnám, hogy búval baszott legyen, de azt hittem, hogy távol akar majd tőlem maradni, ehhez képest meglehetősen természetesen viselkedik körülöttem. Csak nehogy a végén megint arcul csapja a reality check. Ennek része, hogy továbbra sem kérek, hanem utasítok, ő pedig teljesít mindent, de még előtte azért megérdeklődik, hogy az italt visszavittem-e a feladónak. Röviden összefoglalom, hogy mi történt, aztán már megyek is a szobámba. Mikor elmegyek letusolni és megszabadulni az út porától - meg a kígyóbornak a szagától a kezemen -, ő egykedvűen szól utánam, hogy majd felpróbálja a hozott dolgokat. Zuhanyzás és öltözés után kiülök a kanapéra és rugbyt kezdek nézni, már kijárt nekem egy jó kis pihenés és semmittevés. Egészen bele merülök, csak akkor veszem észre, hogy Shay kijött a szobájából, amikor a szemem sarkából meglátom a mozgást. Felemelem a tekintetem és váratlan módon az egyik szettben jön ki egyértelmű szándékokkal. Nem vagyok szívbajos, hátra dőlök, kezeimet végig fektetem két irányban a kanapé háttámlájának tetején és jól megnézem azt, amit kiraktak elém. Amikor megfordul, kissé félre billentett fejjel nézem meg jó alaposan a fenekét, amit úgy mutogat, mintha nem tartana attól, hogy mindjárt használni is fogom. Pedig ő azt nem szereti. Elmerengek, mert egyébként nem lenne oka ezt csinálnia. Nem utasítottam rá. Vagy ennyire ki van éhezve, vagy akar valamit. Még ebből nem tudom eldönteni, de majd kiderül. Habár meglehetősen kifejezéstelen arccal mérem végig, azt nem mondhatnám, hogy nem indít el bennem semmit. Sőt, ha már így kitáncikált ide ebben, akkor ki is próbáljuk.
- Nem gondoltam volna, hogy magadtól megmutatod majd, amikor felpróbálod..de ha már ennyire tetszik, térden állva azt is igazán megmutathatnád, hogy mennyire hálás vagy. - egyelőre kijelentés. Persze, ha nem akarja, úgy is jön majd egyik parancs a másik után. Azt azért már most láthatja, hogy egyelőre a kisujjamat sem akarom megmozdítani és nem is ok nélkül: mintha háromszor többet kapott volna legutóbb, mint én, pedig az itt léte valójában rólam kellene, hogy szóljon. Majd most javítunk ezeken a számokon, aztán a végén eldöntöm, hogy ő is érdemel-e feloldozást - mert abban egészen biztos vagyok, hogy be fog indulni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyHétf. Okt. 30 2023, 12:02


this hell won’t let me breathe so fine
but I can’t allow you to fall on the ground
I would prefer to lose my head

Egy macska. Akarom mondani még egy macska. Minden képességemre szükségem van ahhoz, hogy ne tegyem egyértelművé minden fajta örömömet, mert tudom, hogy még korai lenne. Nem szabad elsietnem a dolgokat. Az ő szabályai szerint kell játszanom ezt a játékot és türelmesnek kell lennem; neki kell ráébrednie, nem hívhatom én birokra. Csak szépen lassan. Hagyd, hogy ő jöjjön rá, ha még ott van. Úgy teszek hát, mint aki csak az új lakótársának örül, mintha nem látnám, hogy néz rám egy fél pillanatra, és amikor azt mondja, máshogyan is fogok edzeni, nem kezdek patáliába, csak sokatmondóan felvonom a szemöldököm, egy pillanatra mélyebben nézve a szemeibe.
A Giga Chaden viszont nem tudom nem elnevetni magam.
– A Sir Chad igazi átmenet lenne a britek és az amerikaiak között – vonok vállat, majd megfeszítem az izmaimat, hogy elég magasra tudjam emelni a macskát. Ó, igen, határozottan férfiuralom lesz a lakásban, bár ennek a szőróriásnak már nincs tölténye.
– Még identitászavara sem lesz tőle – válaszolom meg a kérdését is a macska neméről.
A következőkben is figyelek a játékszabályokra - írottra és íratlanra egyaránt. Nem játszom a grumpy némbert, mosolygok és nevetek, ha ahhoz van kedvem, és viccekkel vagy épp megjegyzésekkel kóstolgatom, egyelőre csak finoman. Nem megyek messzire, örülök annak az apró mosolynak is, amikor pedig lebuktat a tegnapi nézelődésem miatt, nem kezdek álszent tagadásba, inkább csak megnézem magamnak most is. Tudom, hogy mindent lát és ért, de nem baj. Mindkettőnknek az a legjobb, ha nem kell majd erőltetnie semmit; neki nem lesz oka haragudni rám, én pedig minden egyes alkalommal egyre közelebb kerülhetek a megfejtéshez.
Körülbelül két órával később Davidből már egy kifejezetten grumpy verziót kapunk vissza. Persze Sir Chadet ez nem zavarja, úgyhogy meg is mentem, mielőtt közelebbi kapcsolatba kerülne David lábfejével, aztán nem nyitok vitát arról sem, amikor utasít a kipakolásra. Ismét megmentem a macskát, mert David átmegy kutyába a kajája mellett, de nem ússza meg megjegyzés nélkül, amikor az anyjának hív. Nem várom meg a reakcióját, de hallom az ingerült fújtatást, és mivel a hátamat látja, megengedek magamnak egy széles vigyort. Csak lassan és türelmesen, Shay. Remélem, még sok ilyen apró győzelmem lesz, mert akkor nem lesz nehéz kitartani.
Miután két kis zacskó kivételével mindent elpakoltam, én is leülök enni... leülnék, de a macska kiharcolja magának, hogy ő legyen az első. Utána már tényleg nekilátok a kajának, kíváncsiskodva egy kicsit, és még választ is kapok. Egy kicsit feljebb vonom a szemöldököm, de elég David szemeibe pillantanom, hogy tudjam, ezt most tényleg szó szerint kell értelmeznem. Elmosolyodom.
– Helyes – felelem egyszerűen. Zavartalanul folytatom az evést, David pedig odalép a zacskókhoz és megpöckölve az egyiket ismét utasítgatni kezd. Bevallom, egy kicsit irritál, de hát ez pont az írott játékszabályok egyike, szóval elengedem a dolgot. Felvont szemöldökkel húzom közelebb a zacskót, hogy bele tudjak lesni, bár David addigra már ott sincs. Lenyelem a falatot, és amikor a zacskóba pillantva meglátom a csipke és szatén felvillanását itt-ott a papírcsomagolás között, ördögi vigyor költözik az arcomra.
– Oké – szólok utána látszólag egykedvűen. Befejezem az evést, míg ő a hangokból ítélve lezuhanyozik, és már én is mosogatok magam után, amikor előjön. Szürke melegítőben. Visszafojtom a mosolyomat, de ezúttal meg sem próbálom leplezni, hogyan bámulom meg jó alaposan, míg a nappaliba vonul. Szólni nem szólok semmit - hacsak ő nem szól be -, mindössze megfogom a zacskót és egy jóllakott Sir Chaddel a nyomomban a szobámba megyek. Még az ajtót is kilincsee zárom magam után, mintha. A macska az ágyamra telepszik és nagyokat ásítva gyúrni kezdi a takarót, miközben én levetkőzök. A fürdőbe megyek, átfésülöm a hajam, a fülem alá szórok egy keveset az ott talált fűszeres, még véletlenül sem nagyis parfümmintából, aztán előhúzom az első szettet a zacskóból. Fekete, csipke, és teljes szett, a mérete pedig tökéletes. Elégedetten mosolygok bele a tükörbe, aztán elindulok kifelé. A nappaliból rugbymeccs hangjait hallom, így sokkal könnyebb hangtalanul kinyitni az ajtómat, hogy aztán a lehető legnagyobb természetességgel bukkanjak fel a nappaliban és sétáljak oda David elé, megállva közte és a tévé között.
– Szerintem itt elöl tökéletes a méret – szólalok meg könnyedén, és ha már biztos lehetek abban, hogy a szemei rajtam vannak, végig is simítok magamon, a melleimtől indulva le a hasamon, majd oldalt a csípőmön és a combjaimon. Aztán megfordulok.
– De nem vagyok biztos benne, nem szűkös-e a bugyi – folytatom szinte panaszos hangon, még igazítva is a csipkén, ami egyébként a legkevésbé sem szűk a fenekemen, de szükségem van a szakértő véleményére is, hogy ez biztos legyen. Ahogy hátranézek a vállam felett is őt figyelem.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyHétf. Okt. 30 2023, 09:46
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Csak is azért vettem meg és hoztam el ezt az óriásmacskát, hogy Shay ne csavarodjon be. Egyedül ezért. Nem a hirtelen felragyogó mosolya és csillogó szemei miatt. Nem. Nem! Azok már nem tudnak meghatni. Már nincs esélye kijátszani velük. Nem dőlök be a játékos vicceknek, sem a boldogságának. Nem, már az én boldogságomról van szó. Igen, a macskát azért hoztam, mert ha Shay nem kergül meg, akkor nem kell ráerőszakolnom magamat. Pontosan. Szerencsére nem kérdez rá, így nem kell magyarázkodnom sem. Bizonyára ő is tudja, mire megy ki a játék.
- Azt máshogy is fogsz. - jelentem ki úgy, mintha már egy kész edzésterv lenne a fejemben, nem pedig világos lenne mindkettőnknek, hogy a kihasználásáról beszélek.
A macska nevére is kitérünk és habár van neve, nem emlékszem micsoda, de már úgy is Shayé, szóval majd ő elnevezi. A rossz névadásokkal kapcsolatban szusszanok egyet.
- Csak engem ne kérdezz, mert az egyetlen, ami eszembe jut róla, az a Giga Chad. Hím egyáltalán? - ezt se néztem meg. Bár ha Shay Sir Charlesnak emlegette, akkor valószínű.
Miután átadom a laptopot, felemlegetem a "kaparófa" és az öngyilkosság kapcsán a melegítőnadrágot, mire Shay olyan kritikusan néz végig, mint aki éppen elmében hasonlítgat. Csak azért nem teszem karba a kezeim és nézek rá rosszallóan, mert megyek tovább, meg mert engem aztán nem zavar, ha beindítja magát és haza érve már önként és dalolva ugrik az ágyékomra.
Már ennél a körnél átkozom magam, amiért nem aranyhalat vásároltam Shaynek, de aztán rájövök, hogy egy akváriumot valószínűleg pont ilyen nehéz lett volna felcipelni ide. Morgok kicsit az orrom alatt, míg kinyitom az ajtót, aztán majdnem pofára zúgok a lábaim - térdeim - körül cirkáló kutyámacskában. Miután Shay kisegít, mielőtt lábbal arrébb tessékeltem volna az állatot, beviszek mindent az asztalra. Nem pakolok ki, mert minden az övé - kivéve amit használni fogok rajta - de azt a zacskót gyorsan el is veszem az orra elől, mielőtt bele látna és neki állhatna majd panaszkodni. Minden mást ráhagyok én pedig enni kezdek, mert már nagyon éhes vagyok. Az evést Sir Chad szakítja félbe, mert majdnem elmerül a kajás dobozomban. Rámorgok, oldalról pedig valami röfögő hangot hallok. Shay szorítja össze az ajkait, ahogy közelebb jön. Már utasítom is a macskát, hogy inkább őt piszkálja, amikor pedig Shana felveszi, vérig sértve kezdi el rázni a seprű méretű farkát. Majd jön a megjegyzés Shaytől a megnevezést illetően, én pedig fújtatva nézek utána. Incselkedik velem. Miért incselkedik velem? Ne incselkedjen! Majd akkor, ha ágyba parancsolom. Akkor se. Csak legyen szexi. Nem kell játszania velem, nem azért van itt! Mindegy. Befejezem az evést, aztán mikor már mosom el az evőeszközöm, ő akkor jön és nézi meg a dobozt, áll neki enni. A kérdésére hátra pillantok a mosogatásból.
- Lenyomtam a torkán. - mondom halálos nyugalommal. Mások talán nem vennék ezt szó szerint, de nálam ez így történt. Leteszem a csöpögtetőre a villát, lerázom a vizes kezemet, aztán Shayhez és a pulton maradt még egy-két zacskóhoz lépek. Egyet megpöckölök, míg ránézek.
- Evés után próbáld fel ezeket. Tudni akarom, ha más méret kellene. - bár az emlékeim a méreteiről nem koptak ki, ki tudja változott-e azóta. Ezután visszavonulok a saját szobámba, hogy letusoljak, és kényelmesebbe öltözzek - szar ügy Shay, de a melegítő szett a legkényelmesebb -, aztán kimegyek a nappaliba, hogy rugbyt nézzek.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyPént. Okt. 27 2023, 13:24


this hell won’t let me breathe so fine
but I can’t allow you to fall on the ground
I would prefer to lose my head

Alig akarok hinni a szememnek; egyedül annak talán nem is hinnék, de ott van még a fülem, meg a kar- és a legtöbb törzsizmom, mert mindegyikre szükségem van, hogy a hatalmas szőrgombócot ki tudjam emelni a dobozból. Olyan hosszúra nyúlik, hogy már-már azt hiszem, fel sem tudom majd venni a kezembe, de azért sikerül, még ha nem is sokon múlik. Egy kis megjegyzéssel felfedem David előtt, hogy sok mindent hallottam, de ő csak elfogadja a felkínált kifogást, én pedig elfojtott vigyorral igazítom meg a nagy, nyávogó szőrgombócot a kezemben.
– Mindenesetre az edzést is megoldottad nekem, köszönöm – nézek rá a szemem sarkából. Azt nem köszönhetem meg, hogy ezek szerint törődik velem, hiszen nyilván semmi ilyen szándéka nincs, és ez a macska sem azért került ide, hogy ne csavarodjak be egyedül. Nyilván.
– Elég rossz vagyok névadásban, de majd kitalálok valamit, ami jobb mint a Sir Charles – vonok vállat és rámosolygok ex-Sir Charlesra, akinek akkora bajsza van, mint az én alkarom. Aztán az is kiderül, hogy még laptopot is kapok, nyilván gyerekzáras, minden védelmi lószarral felszerelt darabot, de legalább arra jó lesz, hogy ezzel is szórakoztassam magam. Meg nézegessek rajta macskaneveket. És ugrálóvárat. Vidáman javítom ki Davidet, de nem különösebben zavarja, és szerencsére a humoromra is jól reagál. Haladunk, gondolom, vagyis gondolnám, de kiderül, hogy én is lebuktam tegnap. Nem mintha én zavartatnám magam. A szemem sarkából mérem végig a mostani öltözékét, jó alaposan, és sokatmondó kis mosoly költözik a szám sarkába.
– Ez sem rossz, de azért remélem gyakran hordod majd azt a szürkét – vonok vállat, könnyedén ismerve be a lebukásomat, hiszen ha már úgyis tudja, minek tagadni? Meg egyébként is, ha már én itt egyfajta szexrabszolga leszek, akkor már hadd élvezzem ki én is, ami megadatott. Ugyan ezután rögtön elmegy, azért megnézem hátulról ebben a szerelésben is még egyszer, mielőtt kimenne az ajtón. Azért nem feltétlenül lesz olyan nehéz átvészelni ezt a teszt-időszakot.
Ameddig David ismét bevásárol a jó ég tudja, mit, én segítek a macskának felfedezni a lakást. Úgy tűnik, az én jelenlétemmel már meg is barátkozott, már minden berendezési tárgyat kritikusan megszemlél. Aztán amikor David visszaér, az is kiderül, hogy ő is az approved listán szerepelhet, mert a macska már ott korzózik a lába körül és dörgölőzik, szóval inkább fel is veszem, hogy ne legyen neki útban. Úgyis megint tele van a keze. A doromboló macskát vakarászva próbálok kíváncsiskodni, és amikor David azt válaszolja, hogy már így is két macskája van, az ajkamba harapva fojtom el a vigyoromat. Meg kell állapítanom, hogy ez sokkal kellemesebb légkör, mint ami az utóbbi napokban kijutott nekünk, legyen az egy kiadós verekedés, mérgezésből való felépülés, vagy általános utálkozás. Talán tényleg van remény, hogy lehámozzam róla ezeket a sötét és hideg rétegeket. Végül is csak azt kell tennem, amit ő tett velem annak idején, nem? Meg valahogy rá kell vennem, hogy hagyja nekem.
Amikor a zacskók már biztonságban vannak a pulton, leteszem a macskát, hogy aztán az felugorjon melléjük. Halkan elnevetem magam, miközben közelebb lépek, hogy belelessek a zacskókba, de rögtön az elsőt David el is kapja az orrom elől. Felvont szemöldökkel nézek rá, ő pedig már masírozik is be a hálószobájába a zacskóval és azt mondja, majd később. Ahogy eltűnik az ajtó mögött, elmosolyodom.
– Azt hiszem, bizonyos értelemben magának is bevásárolt, hmm? – súgom oda bizalmasan a macskának, aki erre nyávogva az arcomhoz dörgölőzik. David visszaérve leválaszt egy dobozt az összes többiről és már ki is osztja a parancsot, de nem veszem magamra a stílust, úgyis engedelmességet fogadtam, vagy mi. Fogom a zacskókat és nekiállok kipakolni, először a macska dolgait, keresve nekik a megfelelő helyeket. Szerencsére hatalmas a lakás, szóval lesz bőven hely az ugrálóvárnak is majd. Hívom a macskát is, de ugye macska, szóval nyilván nem jön csak úgy utánam, és hamarosan azt is megtudom, miért. Épp visszamegyek a zacskóhoz, hogy elővegyem belőle az almos dolgokat is, amikor szemtanúja lehetek a kettejük kis interakciójának David kajája felett és próbálok nem hangosan nevetni, amikor David lemorogja a macskát, mint egy kutya, ő meg őszinte megrökönyödéssel mered vissza rá. Aztán meg az anyjának hív. Odalépek és leemelem a macskát a pultról, hogy magammal tudjam vinni, de odahajolok Davidhez.
– Akkor mostantól hívjalak daddynek? – kérdezem arcátlan mosollyal, de már ott sem vagyok, hagyom őt enni és a macskát is magammal hordozom, amíg teljesen el nem fárad tőle a kezem. Az almot az egyik fürdőben helyezem el a hatezer közül és megmutatom neki is, remélve, hogy emlékezni fog majd rá, aztán kipakolok minden mást is, és mire végzek, nekem is korog a gyomrom. Rá is repülnék a kajára, ha a macska – akit lassan tényleg ideje lenne elneveznem – nem jönne a sarkamban panaszos nyávogással és ugrana fel megint a pultra. Sóhajtva veszem tudomásul, hogy ez nem lenne egyszerű menet, szóval egyelőre lemondok a saját kajámról és először inkább őt etetem meg. Mikor mér jóízűen csámcsog, végre én is nyugodtan le tudok ülni a pulthoz, éhesen szagolva bele a levegőbe a doboz felett.
– Visszaküldted az ajándékot? – kérdezem kíváncsian Davidet, miközben megfogok egy villát és nekiállok enni.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyPént. Okt. 27 2023, 12:16
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Ez nem egy tipikus börtön. Legalább is nem feltétlenül akarom, hogy Shay annak gondolja. Azt sem akarom, hogy egy idő után káposzta legyen itthon egyedül, szóval hoztam neki valakit egy dobozban - majdnem ládában -, akivel ellehet nap közben és akinek elhordhat engem mindenfélének. Látom, hogy megrökönyödik és úgy kezd el csillogni a szeme, mint egy gyerek, aki megkapta karácsonyra álmai játékát. A macska hatalmas, és ahogy megemeli, egyre nyúlik, aztán rájövök, hogy valószínűleg valami párduccal keresztezett norvég óriásmacska lehet. Fasztudja, nekem minden macska csak... macska. Közlöm, hogy miért van itt, amikor pedig felemlegeti a tegnapi kifogásomat, megköszörülöm a torkom.
- Részben. - egyezek bele az ötletbe, majd a névre kérdez, én pedig megvonom a vállam.
- Nem tudom, valami elbaszott angol előkelőségről nevezték el, de már tiéd, szóval nevezd ahogy szeretnéd. - őszintén szólva nem sok dolog érdekelt benne azon kívül, hogy ivartalan, oltott, tiszta és nagy. Nem ismerem a személyiségét, se a nevét, az oltási könyve is itt van valamerre a doboza környékén, de nem lepődnék meg, ha véletlenül ott hagytam volna. Felhívom a figyelmét, hogy kapott egyébként mást is, aminek a kondícióit elsorolom, de ő csak kinevet, amikor a fingomsincshogyhívjákokról beszélek, hogy rendelhet a szőnyegének. Amikor közli, hogy az kaparófa, csak legyintek egyet, mint akinek egyre megy. Úgy is felugrál rá, nem? Aztán amikor kérdezi, hogy nem félek-e hogy felakasztja magát rá, kis mosollyal felvonom a szemöldököm.
- Mint mondtam, a te felelősséged, szóval bízom abban, hogy ez elég motiváció. Meg a melegítőnadrág látványa. - szúrok vissza egyet én is a "tudom ám, hogy megnéztél" dologgal. Eztán közlöm, hogy kell mennem még egy kört, mert ennek a behemótnak kaja is kell - meg nekünk is egyébként -, meg még dolog, amire eregethet, és egy csomó olyan dolog, amit inkább el se sorolok neki.
Elmegyek egy újabb beszerző körútra. Kajától a ruháig mindent megveszek, aztán megint egy csomó zacskóval állítok haza. A macska fogad.
- Mi a franc? - nézek le meglepetten, ahogy a monstrum neki dörgölőzik a lábamnak, míg alig tudok bejönni. Shay is megjelenik és gyorsan fel is veszi, hogy be tudjak jönni. A kérdésre megcsóválom a fejem.
- Kettő bőven elég, főleg, hogy kutyásember vagyok. - válaszolok becsukva és zárva az ajtót, aztán felteszem a pultra a zacskókat. A macska úgy ugrik fel a pultra, mintha oda illene, de csak sóhajtok, aztán amikor Shay épp bele nézne a 18+os, jelöletlen, barna papírzacskóba, elkapom azt az orra elől.
- Ezt majd később! - jelentem ki és már viszem is be a hálómba. Nem rejtem el mélyre - felesleges, ha akarná, feltúrhaná az egész szobát, míg nem vagyok itthon és akkor úgy is megtalálja, ha akarja -, csak berakom a szekrénybe alulra.
Mire visszamegyek, már igen csak korog a gyomrom, és mivel a többi zacsi tartalma a két macskáé, ezért rájuk bízom őket.
- Ez mind a tiétek, úgy hogy pakolj el. - én az életes zacskóért nyúlok, kiveszem az én kajámat, aztán fogok egy villát a szekrényből és leülnék a pulthoz, ha egy óriási bajusz ne próbálni meg bele lógni egy nagy szőrös buci fejjel együtt. Az állatra morgok, mire olyan megütközve néz rám, mint aki nem érti, hogy jöhet ki belőlem ilyen hang.
- Na hess innen, vegzáld anyádat. - hessegetem el kézzel Shay felé.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 23:55


this hell won’t let me breathe so fine
but I can’t allow you to fall on the ground
I would prefer to lose my head

Azt hiszem, a jelenlegi új mottóm a talán működhet lesz. Kicsit - nagyon - elbaszott, kicsit - nagyon - furcsa, de legalább ki lehet belőle hozni... valamit. Talán. Azt mindenestre David biztossá teszi, hogy ha jó kislány leszek, akkor tényleg nem lesz okom panaszra, legalábbis erre enged következtetni a kis akciója. Egyben úgy is veszem, hogy átmentem a nulladik teszten azzal, hogy ezt a néhány utasítás visszakérdezés és ellenkezés nélkül lekövettem. A testem rekacióit már meg sem próbálom elrejteni a közeledésére és a morgására - a tegnap után felesleges lenne. Talán nekem is lesznek észbontó pillanataim, míg kitalálom, mi a szart kezdjek ezzel az egésszel.
Az éjszaka maradéka és a másnap reggel persze ettől még nem lesz kevésbé szörnyű. Sokáig vergődök az ágyban, mert nagyon fáradt vagyok, és ugye egyébként sincs más dolgom, de az álmok nem hagynak rendesen pihenni, így koffeinnel próbálok túlélni, akármilyen rossz szájízt hagy is a tegnap este miatt a gondolata. Emellett az egyetlen szórakozásom a tévé - legalább meg tudom nézni a híreket, bár rohadtul idegesít, hogy én itt meresztem a seggem egy penthouse-ban, miközben hasznos is lehetnék.
Meglepő módon most még nincs sötét odakint, amikor meghallom a lift hangját. Feltápászkodok a kanapéról, ahol már épp azon voltam, hogy megdobálom a tévét műanyag poharakkal, ha egy perccel is tovább kell néznem, mert eluntam az életemet is, és mikor hallom a zajokból, hogy David nehézkesen jut be, közelebb megyek. Ha most meg meglőtték vagy megkéselték, esküszöm, ezúttal lelépek. Persze ahogy az ajtóhoz lépek, kiderül, hogy csak sok minden van nála és az is... nyávog? Felugró szemöldökkel veszem át a dobozt, amit nekem ad, és ami annyira hangos, és nehéz is ahhoz képest, amire számítottam.
– Mit... – kezdeném, de ahogy benézek a dobozon kialakított lyukon, már látom, hogy ez nem valami játék, hanem egy igazi macska. Egy hatalmas macska. Tágra nyílt szemekkel és kissé elnyíló ajkakkal nézek Davidre, aztán már teszem is le a dobozt és veszem le a tetejét. Benyúlok a cicáért - bár furcsa cicának hívni a mérete miatt -, az pedig már mászik is fel a karomon, be a nyakamba, hangosan nyávogva. Halkan köszönök neki, az arcomra nagy mosolya költözik és észre sem veszem a másik táskát, ami az asztalra kerül. Csak akkor nézek fel, amikor David megköszörüli a torkát, a szavaira pedig kiszélesedik a mosolyom. Ha nem tudnám, hogy lehetetlen, azt hinném, hogy törődik velem és nem akarja, hogy becsavarodjak egyedül.
– Azt hittem, azért, hogy joggal mondhasd, hogy van macskád – jegyzem meg egy villanással a szemeimben, csak hogy jelezzem: sok mindent hallottam. Mondjuk remélem, az a fickó már nem kérdezget senkit semmiről. – Neve is van? – kérdezem, lefejtve a macskát a nyakamról, mielőtt még belemászik a hajamba. Nekem egyetlen állatom volt egész életemben, egy házimacska ötéves koromban, de ő koromfekete volt és Hógolyónak neveztem el, szóval talán jobb, ha nem az én fantáziámra bízzuk.
Újra Davidre figyelek, amikor beszélni kezd, és csak ekkor tűnik fel a laptop táska, aminek láttán megint felugrik a szemöldököm. Persze már fűzi is hozzá a maga szempontjából nagyon is lényeges infókat, de én csak bólogatok... az ugrálóvárnál pedig halkan kuncogni kezdek.
– Értem – egyezek bele szóban is az íratlan szabályokba. Ha mást nem, majd böngészek ott macskaneveket. – De szerintem kaparófára gondoltál. Nem félsz, hogy felakasztom rá magam? – humorizálok egy kicsit. Nem tudom, miért van jó kedvem, de lehet, hogy a már az ölemben doromboló macska van rám jó hatással.
Meglep, hogy ezután már megy is tovább, de nem tartom fel. Megint jó sokáig van távol, én viszont addig is tovább ismerkedek az új lakótársammal. Megtöltöm az egyik tálat vízzel és leteszem neki a nappali sarkába, aztán együtt felfedezzük az egész lakást. Felugrik minden ágyba, alaposan megnézi magának a dolgokat, kipróbálja a kanapékat is, és mire körbeérünk, megint hallom a liftet. Nevetni kezdek azon, hogy a macska futva indul az ajtó felé, így lényegében minden lépésénél döcögve nyávog, de utánasietek, már csak azért is, mert Davidnek megint tele van a keze, a macska pedig felcsapott farokkal mászkál körülötte és dörgölőzik a lábába. Inkább fel is veszem a kezembe, mielőtt még felbosszantja Davidet és visszaviszi. Szórakozottan kezdem simogatni a hosszú, dús, puha szőrét és közben kíváncsian szemlélem, ezúttal mi mindennel állított be David.
– Vettél még egy macskát? – kérdezem a mennyiségre utalva. Mondjuk érzek nagyon jó illatokat is, szóval biztosan hozott vacsorát is, de azért próbálok bekukucskálni a zacskókba, hátha látok valami érdekeset. Mennyivel kellemesebb ez, mint agyonverni egymást, vagy azon aggódni, hogy vajon valami halálos mérget ivott-e meg!





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 22:36
Shay & David

You're Mine
Blind, oh, but now I see
Truth, lies and in between
Wrong can't be undone, oh no
Well it slipped from the tip of your tongue


You Either Die A Hero, Or You Live Long Enough To See Yourself Become The Villain.
Fel kell jegyezni a történelem könyvekbe, hogy megegyezésre jutottunk. Shay elfogadta a feltételeket - nem sok választása volt -, és ugyan kért cserébe egy apróságot, de már vannak ötleteim, hogy mivel pótoljam őket. Sok tennivalóm lesz holnap. Persze előttem kiélvezem még egy kicsit, hogy tényleg teszi amit mondok és elfordítom magamtól, hogy jól megszemlélhessem a hátsó felét, aztán mivel ennek érintésére is vágyok, nem is fogom vissza magam. Látom, hogyan lesz libabőrös a karja és rezzen meg alig észrevehetően a teste, míg a fülébe mormogva rászorulnak ujjaim az izmos farára. Még a szavaival is alázatos, ami elnyeri a tetszésem, úgy hogy mély levegőt veszek a füle mögül a haja takarásából. Még pár másodpercig élvezem az illatával együtt, de aztán elengedem, mert úgy sem lenne most erőm megfektetni, hiába akarnám. Felkapva egy vizet megyek aludni és míg jó éjt kívánok, a falon egy kép visszatükröződéséből látom, miként bámul meg ő is. Megmosolygom egy kicsit az orrom alatt a dolgot, aztán bemegyek a szobámba és eldőlök az ágyon. Nem tudom, mi rosszabb érzés, a sok zúzódás és seb, amit ő okozott, a "gyomorrontás", vagy a szívproblémák. Iszok egy jó nagy adagot újra, aztán kiterülök teljesen a takaró tetején és behunyva a szemem alszok el. Kurva fáradt vagyok.
Később kelek fel, mint akarok, de nem vagyok elkésve semmivel. Felöltözöm utcaiba, kézbe kapom a dolgaim és a kígyóbort, kifelé menet pedig már hívom is a szenátort. Bezárom magam mögött az ajtót, a liftben már azt ecsetelem mi történt és hogy mi fog történni. Nem örül különösebben, hogy Roger ilyeneket csinált, de ha már így próbálta meg az üzletet kikerülni, tegyem, amit jónak látok. Én pedig így teszek. Még otthon van, mert 9re kell csak az irodájába érni, szóval meglepem őt az ajtóban, amikor kinyitja a csengetésre. Nem várom meg, hogy beengedjen, kvázi rárúgom az ajtót, eltörve az orrát. Miután ilyen szépen beengedtem magamat, becsukom magam után az ajtót, aztán megkínálom őt a saját italával. Mivel eszeveszetten kalimpál, küzdelmes a száját nyitva tartani és belenyomni az üveg száját... aztán megfogni a fenekét és addig tolni, amíg tudom. Öklendezik, fulladozik az italtól és közben próbálná kiszedni, de nem hagyom neki. Nem túl gyors így elmenni, ezért van időm gyönyörködni a művemben. Amikor végre kinyúvad, úgy ahogy van, ott hagyom a lakása folyosóján és távozok. Megtörlöm a kezem, a zsepiket kidobom az utcán egy kukába, aztán indulok tovább.
Délutánra jár az idő, mikor "haza" érek. Alig tudok bejönni elsőre az ajtón, mert tele van mindkét kezem, de ha Shay esetleg közelebb jön, akkor az egyik, lyukas és feltűnően nehéz, hangos dobozt oda is adom neki.
- Ezeket neked hoztam. - tisztázom le előre. Ha beles a lyukon a kétségbeesetten nyávogó dobozba, abban egy nagyobb szőrgombócot talál. Tényleg rohadt nagyot. Ez a dög kb 6 kg lehet, de hát szépnek tartottam, szóval ezt hoztam el. A másik, amit kirakok a pultra, egy laptop táska, meg két tál a macskának, amit hoztam. Ha Shay közben kibontja a dobozból az állatot, ami hosszra kb akkora is lehetne, mint ő, megköszörülöm a torkom, hogy rám figyeljen.
- Mielőtt kérdezed, csak azért, hogy legyen nap közben kivel konspirálnod. - szögezem le előre a macskára nézve, aztán újra rá tekintek és a kezemet a laptopra teszem.
- A router és a gép is gyerek-záras. Ne lepődj meg, semmilyen chat, vagy kommunikációs app nem fog betölteni, de legalább tudsz böngészni. Rendelhetsz ennek a tigrisnek ugrálóvárat... vagy mi az anyámat használnak ezek... Meg bármi egyebet egy postapontra, majd én felveszek mindent. Érti? - ha érti, bólintok.
- Jó. Elugrok még néhány dologért. Kaja, alom, ilyenek. A te felelősséged, szóval vigyázz rá. - mondom, aztán ha nincs kérdése, kérése már fordulok is ki, hogy a további esszenciális dolgokat is megvegyem. Alom tálca, alom, egy-két kergethető játék a macskának - és Shaynek -, aztán ellátogatok egy 18as boltba is felszerelkezni nekem való játékokkal. Ruhaboltban is járok, meg étteremben veszek elvitelre vacsorát és megint eltelik mindezekkel vagy 2 óra, mire újra és ezúttal végleg haza érnék, újra teli kezekkel. Esküszöm, legközelebb békát fogok vinni raklappal, úgy egyszerűbb lesz felpakolni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 Cube
What if... | David & Shayana - Page 6 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 26 2023, 21:46


this hell won’t let me breathe so fine
but I can’t allow you to fall on the ground
I would prefer to lose my head

Meg kell állapítanom magam, hogy ez... talán nem is olyan rossz. Úgy értem, ha nem számítjuk az alapból teljesen elbaszott és elmebeteg helyzetet. A szabályaiban igazából nincs semmi olyasmi, amire azt mondhatnám, hogy – ismétlem: félretéve az elbaszott és elmebeteg alapot – betarthatatlan. Nyilván racionálisan végiggondolva ennek nincs semmi értelme, mert nem fogok leélni egy egész életet ebben a nyomorult lakásban, legyen akármilyen fancy, hiszen megzakkannék és soha nem kárhoztatnám a családomat arra, hogy engem is halottnak higgyenek, de... egy darabig akár ki is bírhatom. Csak ameddig tesztelem az elméletem. Meg persze csak akkor, ha tényleg ennyi az egész, és nem más nőktől bűzölögve fog hazaesni. Tessék, már azt is mondom, hogy haza, büszke lehetne rám. Elégedetten biccentek arra, hogy az ajándéka méltó viszonzást fog majd jelenteni, de nem kérdezem meg a részleteket. Talán majd elmeséli magától. Ennél fontosabb dolog is van most, mégpedig az én egy szem kérésem, ami feltétlenül szükséges ahhoz, hogy ez – akármeddig is, de – működjön. Amikor válaszul végigmér, akaratlanul is felforrósodik egy kicsit a vérem, de uralkodok magamon, mert egyáltalán nem véletlenül kértem ezt tőle.
Aztán azt mondja, rendben, és nekem a fél hegyoldal lezúdul a mellkasomról, mert ezzel nagyon sok felesleges feszültséget fogunk megtakarítani reményeim szerint.
– Rendben – biccentek én is, mert ezt az egyezséget el tudom fogadni. Egy darabig biztosan. Nem veszem le róla a szemeimet, mert ő is olyan élesen bámul az enyémekbe, hogy szinte érzem, hogy készül valamire, és nem is kell sokáig várnom, hogy felhangozzon az első parancs. Úgy hiszem, ez itt most valamiféle teszt lesz, ezért leveszem a kezeimet a pultról és megfordulok, ahogy mondta. A következő utasítást is követem, odasétálok a szemközti pulthoz, aztán odaérve lehajolok és rákönyökölök – egyenes háttal és lábbal, kidomborítva a fenekem, mert azért annyira már ezt a Davidet is ismerem, hogy értsem, mire megy ki a játék. Nem is teszek mást, csak várok, mert elönt az a jól ismert érzés, amiből régen is felismertem, ha épp lecsekkolt. Ha őszinte akarok lenni magamhoz, egy kicsit izgató is, de úgy vagyok vele, hogy miért ne? Ha már úgyis bele akartam menni ebbe a játékba egy ideig.
Hallom, hogy felkel, és ettől is elkezd forrni egy kicsit a vérem, különösen amikor hátulról hozzám simul. A teste forróságot áraszt és hála annak az átkozott melegítőnadrágnak, mindent érzek, nem csak a fenekemre simító kezét. A fülemhez hajol, a simogató lélegzetétől kellemesen kiráz a hideg, aztán még bele is morog a fülembe, ami miatt a libabőr és a borzongás az egész gerincem mentén végigfut. A lélegzetem egy pillanatra a torkomon akad, de nem próbálom leplezni. Pontosan tudja, mit csinál, ráadásul tegnap még a farka körül lüktetett a testem, szóval felesleges lenne tagadni, hogy a megfelelő körülmények között ez kölcsönös élvezethez vezethet. Persze talán célszerű, ha nem kiadós verekedéssel indítunk majd, mert még most is sajog mindenem.
– Ahogy akarod – lehelem, hiszen engedelmességet kért. Követelt. Nem kötöm az orrára, hogy a jelenlegi állapotomban sok jóra ne számítson, ha az éjszaka közepén besétál a szobámba, de majd felfedezi magának a hatását, ha akarja. Elenged, amin már meg sem lepődök, de csak amikor elhúzódik tőlem egyenesedek fel és fordulok félig felé. Ő addigra már egy vízzel a kezében sétál a szobája felé hátra sem nézve, de megtartom magamnak a pompous ass jelzőt, és akkor már inkább én is megnézem magamnak őt. Ha már itt vagyunk, akár én is megpróbálhatom kiélvezni, amit lehet.
Lekapcsolom a villanyokat, aztán én is elvonulok a saját (ideiglenes) törzshelyemre. Reflexből nyúlok a kulcsért, de még időben kapcsolok, szóval csak a kilincset hasznosítom az ajtón, mielőtt elmennék fürdeni, aztán bezuhannék az ágyba. A végkimerülés határán érzem magam fizikailag, és bár bele sem merek gondolni, mennyire lesz pihentető ez az éjszaka – vagy legalábbis a maradéka –, nem igazán van választásom, mint lehunyni a szemeimet és elfogadni, ami következik.





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 BHAUszd
What if... | David & Shayana - Page 6 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
What if... | David & Shayana - Page 6 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
What if... | David & Shayana - Page 6 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
TémanyitásRe: What if... | David & Shayana
What if... | David & Shayana - Page 6 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
What if... | David & Shayana
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» David & Shayana | our new chapter
» David & Shayana | the inevitable
» Shayana & David | Suprise after surprise
» Shayana & David | Family Picture
» Maybe Chernobil was not good not terrible, but this ... - Shayana&David

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ :: Alternatív játékok-
Ugrás: