New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Life is a line on the road
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Life is a line on the road
Life is a line on the road - Page 3 EmptyVas. Szept. 10 2023, 11:35




Buddies&Evelyn



"You better hang on if you're taggin' along
'Cause we'll be doin' this 'til six in the mornin'
Nothin' wrong with goin' all night long"


Közelebb húzódtam Peter-höz, hogy én is megnézhessem a teremint élesben. Ugyan én tudtam, mi az, és egy időben szélesebb körben is ismert volt a Hannibal sorozat miatt, mindig lenyűgöz, amikor valaki játszik rajta.
-Az nagyon jó lenne, köszönöm! Örülnék, ha megtanítanál gitározni. –címeztem egy lelkes, hálás mosolyt a mellettem ülőnek. Remy-vel e nélkül is rengetek közös programunk volt már így is, és szerintem még ezer és egy lehetne, ha belegondolnánk. Durva.
-És ki akarod próbálni egyszer? Csak mert mindig jól jön a szurkoló közönség a versenyen, és utána ott lehet maradni „ökörködni.” –na nem most, amikor jön majd az ősz és a tél, aztán befagy a seggünk, hanem esetleg jövő nyáron. Mondanám, hogy akár addig is, amíg még ilyen az idő, de így is sok mindent megbeszéltünk már.
-Nálad mi a nyálas film? Vagyis… nálatok mi a nyálas film kategória? –néztem körbe rajtuk kérdőn.
-Mármint… a Dirty Dancing nagy klasszikus, de az is elég romantikus, nyálas film. Vaaagy a Grease, például. –azért ezek eléggé romantikus kategóriások. Nekem mondjuk amúgy is kattanásom a „Patrick Swayze emelés.”
Én nagyjából tisztában voltam azzal, hogy Remy miket szeret, mint zenei műfajok, illetve a könyvekről is beszélgettünk már, meg talán a filmekről is. Arra csak egy halvány mosoly volt a reakcióm, hogy s spontaneitás, a váratlan változások az ősellenségei. Nem csodálkoztam azon, hogy Azi ennek megfelelően szóvá is tette, hogy nem érti, mi miért vagyunk jóban, ha én pont azt képviselem, ami Remy-t teljesen kikészíti.
-Hmmm… nem tudom. Talán mert képesek vagyunk úgy nézni a másikat, mint ember? –vontam fel a szemöldökömet egy szórakozott mosollyal, magamhoz véve a tequila-t.
-De szerintem nem kell, hogy tökéletesen olyan legyél, mint valaki más, hogy jóban legyetek. Egyébként szerintem meglepően jól szót értünk egymással minden különbségünk és életmódbeli másságunk ellenére, nem? –néztem az említett férfira egy kérdő mosollyal, aztán csak meglepve pislogtam Aziel-re. Egy ideig még így vizsgálgattam a vonásait, majd egy hálás mosollyal jutalmaztam az ő elismerő, őszinte verzióját.
-Jajj, meg amíg el nem felejtem! Van egy munkám, egy könyvborító kapcsán. Remy-nek már meséltem róla. Most nemrég elkészültek a képek is hozzá, így majd... segítenétek a szavazásban ti is? Egy erotikus regény könyvborítójáról van szó. Az egyik verzió hagyományos, amin élő emberek vannak, pontosabban Alex meg én, a másik pedig egy alternatív megoldás. Lesz online verzió is, de Remy-nek majd odaadom fizikai formában is a képeket, hogy ki tudja kérni random emberek véleményét is. Megtennétek, hogy ti is leadjátok a szavazatotokat? -néztem Peter-re, aztán Aziel-re.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Life is a line on the road - Page 3 E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Life is a line on the road - Page 3 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Life is a line on the road - Page 3 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Life is a line on the road - Page 3 Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Life is a line on the road
Life is a line on the road - Page 3 EmptyVas. Szept. 10 2023, 12:39




to everyone

Camping


"It may be stupid, but also dumb."


Totál elképedve pislogok Remyre majd átveszem tőle a telefonját, hogy aztán Ev és közém tartva nézzem meg a videót, úgy hogy ő is lássa.
-Van egy olyan érzésem, hogy ez legalább olyan gyötrelmesen hangzik, amikor az ember elkezd rajta gyakorolni, mint egy hegedű..-persze a videón olyan mintha a világ legkönnyebb dolga lenne, de szinte hallom a fülemben a fülsüketítő nyávogást, amit én tudnék tudatlanul előcsalni belőle. Visszaadom Remynek a készüléket.
-Ezer örömmel megtanítalak.-biccentek egyet Ev-nek.
-Király! Köszönöm! Anyám már úgyis biztos rettenetesen unatkozik otthon egy ideje nem idegeltem ki semmivel asszem.-egyébként de... mindig magas egy kicsit a vérnyomása miattam.-Azt soha... te pótolhatatlan vagy.-vigyorgok Azielre. Nem hiszem, hogy olyan sok időm és energiám lenne majd egy új hangszerre, igazából én már azzal boldog leszek, ha magamat el tudom alkalomadtán szórakoztatni vele.
-Cifrább lett volna... csak azelőtt bilincset kaptam, hogy belejöttem volna..-röhögök egyet Remy "csalódottságán".
-Egy jobbosba belenéztem, de épp csak meglilult a szemem alatt, még csak egy rendes monoklit se kaptam... a másik azért szarul nézett ki, szóval inkább volt verés, mint verekedés..-pillantok Azielre egy szórakozott mosollyal. Egyébként már meg sem tudnám mondani, hogy mitől pattant el az agyam..
-Az utolsó a Last of Us volt... most tartottam egy kis szünetet, mert eléggé összecsaptak a hullámok a fejem felett. De lassan ideje újra beizzítanom a gépet..-válaszolok Remynek.
-Én igazából mindent megnézek... a Dirty Dancing alap, meg egy kurva jó pont a csajoknál ha hajlandó vagy megnézni.. az emeléssel meg egyenesen befutó vagy... egy pasinak nem tudom mennyire kellemetlen ezt beismerni, de én a Grease-t kifejezetten szeretem.-kicsit megvonom a vállaimat. A nővérem miatt régen sok ilyen filmet néztem, de nekem kifejezetten bejött az a hangulat.
Aziel Remynek és Evnek célzott kérdésén jót nevetek.
-Az ellentétek vonzzák egymást nem?-ha az ember mindig csak olyanokkal van együtt, akik totálisan illeszkednek, attól nem fejlődik a személyiség. Bár ettől még lehet rohadt fárasztó, ha valaki a szöges ellentéted.
Átveszem a tequilát Evtől miután ő ivott és én is legurítok néhány kortyot. Kérdésére vagy inkább kérésére kicsivel feljebb szaladnak a szemöldökeim, de közben a vigyorom is szélesebb lesz.
-Természetesen. Segítünk ahol tudunk...-kacsintok rá egy pofátlan mosollyal majd iszok még egy kicsit és újra átadom neki az üveget.


BEE

mind álarcot viselünk
Peter Panborne
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Life is a line on the road - Page 3 Adfef8ca87171531226bd1759fc39f91
Life is a line on the road - Page 3 5b6552f1ceed731fd92b1ca8c8f290f2efdf9ee8
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
my head is a very dark place.
★ családi állapot ★ :
I want to fck you
Life is a line on the road - Page 3 2bc767a95700a686a11fb55ff54df4d6c931eecc
to so many songs.
★ lakhely ★ :
Brooklyn.
★ :
Life is a line on the road - Page 3 19a200ceeb88d6ef0481592ca2ac06a4150cd2c7
★ idézet ★ :
"Egy igazi kicseszett gavallér."
-Tana Griswold.
★ foglalkozás ★ :
Wanderers gitárosa.
★ play by ★ :
Ash Stymest.
★ hozzászólások száma ★ :
179
★ :
Life is a line on the road - Page 3 73bd8dc82d44f657dc034467df36c50d51311fa9
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Life is a line on the road
Life is a line on the road - Page 3 EmptyHétf. Szept. 11 2023, 16:31

- Biztos, hogy pusztító nyekergésre képes. Ilyenen gyakorolnék, a szomszédok késsel várnának az ajtóban. - akkor legalább tudnám, hogy miért vinnyogok. Szerintük. De megértem. A zenélés nem igazán tömblakásba való.
- Nem tudom. Lehet. Még nem gondolkoztam ezen. De végül is van egy csomó időm addig, amíg újra aktuális lesz. - a kiteboard nem épp téli sport. A jeges víz meg annyira nem vonz.
- Akkor, mint Last of Us játékos! - fordultam tudományosan Peter-hez.
- Hogy tetszett a sorozat? - nem játszottam vele, csak néztem pár walkthrough gameplay videót róla kajálások közben, mert az alap elgondolás amúgy tetszett. Neki jobb az összehasonlítási alapja, már amennyire egy inspirálódási művet és a feldolgozást érdemes hasonlítgatni egymással.
- Na és nektek? - már ha láttátok persze.
- A Dirty Dancing, a Grease az más, ráadásul ezek klasszikusok is. A zene, a kor hangulata kompenzálja a romantikus szálakat. Vagy mondjuk a Csillag születiknél. Aztán például néha napján a Titanicot is megnézem, mert nem csak a nyál tengeren hajókáznak. De amik kimondottan ilyen szerelmes, drámázós filmek, azok nem játszanak. Nem is tudnék példát mondani, mivel már az előzetes vagy a filmcím alapján ignorálom ezeket. Az 50 első randi, Szerelmünk lapjai, ilyenek. Ezekből is csak részleteket kaptam el, amikor mentek a TV-ben, de bőven sok volt. - megkóstoltam, nem ízlett.
- Elég, ha mi értjük. - Aziel soha a büdös életben nem is fogja megérteni soha. De még ha akarnék is valamit Evelyn-től, nem jutna annyi időm rá, mint kellene. Ráadásul ez a barátság vagy micsoda köztünk sokkal többet ér és sokkal tartósabb, mint egy törékeny szerelmi kapcsolat. Az elmúlik, ez nem.
Azi irodás megjegyzésére jöhetett a már jól bevált szemforgatás.
- De. Jól kijövünk és kész. - erősítettem meg Evelyn szavait a visszakérdezésére reagálva.
Az a könyvborítós dolog tök jól hangzott, leszámítva, hogy Alex Freling most veszített el egy olvasót. Neeem.
- És azzal szereztek jó pontot, ha nem a klasszikus élő emberes változatra, hanem az alter borítóra szavaztok. - csak úgy mellékesen megjegyezném.


Others & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Life is a line on the road - Page 3 Ezgif-6-f58735b2f6
Life is a line on the road - Page 3 Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
Life is a line on the road - Page 3 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
Life is a line on the road - Page 3 C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
TémanyitásRe: Life is a line on the road
Life is a line on the road - Page 3 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Life is a line on the road
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» We're on a road to nowhere
» On the road / Jax & Vio
» On the road...
» First line of a new book
» In the Line of Fire ~ Lumie&Marco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: