New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Evelyn Wolf
TémanyitásEvelyn Wolf
Evelyn Wolf EmptyHétf. Aug. 14 2023, 17:41
Evelyn Wolf
"The earth without art is just eh."

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Evelyn Wolf
Becenév
Evelyn, Ev, Eve
Születési hely
Los Angeles, California, USA
Születési idõ
1995.06.20.
Kor
28 év
Lakhely
Brooklyn, NYC
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Kapcsolatban:  @Remington Fellowes
Tanulmányok
Művészeti grafikus, School Of Art and Design-Department of Foundation Art+Department of Digital Arts (végzett)
Foglalkozás
Melange of Art tulajdonosa
Hobbi
zene hallgatás, olvasás, sütés/főzés, rajzolás, munka, tánc, fotózás, modellkedés
Moodboard

Üzlet
csoporthoz tartozom

Jellem
Azt szokták mondani, hogy a női léleknek rengeteg féle rétege van. Ez valamennyire Evelyn esetében is igaz. Van egy nagyon kedves, nyitott, törődő, érzelmes, szenvedélyes és mérhetetlenül extrovertált oldala, aki imád a barátaival lenni és együtt időt eltölteni velük. Mindegy, hogy ez egy mozi, egy buli, egy kajálás. A lényeg a társaság. Nem bonyolítja túl sem az életét, sem a gondolkozásmódját, mondhatni, elég férfi agya van.
Temperamentumos, határozott, makacs, magabiztos, önfejű. Amit kitalál magának, azt mindenképp megvalósítja, a feladás nem szerepel a szótárában. Néha vannak elég szétszórt pillanatai, de nem a munkájában. Alkalmazottként is mindig precíz volt és a feladatait gond nélkül elvégezte, ez pedig az után sem változott, hogy saját vállalkozást nyitott. Ebben maximalista, és elvárja, hogy mások is mindent beleadjanak, de nem egy hajcsár típus. Nagyon megértő és empatikus, ami régen okozott nem kevés kellemetlenséget azzal, hogy kihasználták a jóhiszeműségét.
Ezek ellenére azonban van egy visszahúzódó, csendes, magának való oldala, tipikus művészlélek. Imád egymagában olvasni, rajzolni, festeni, digitálisan alkotni, fényképezni. Nem szeret feltűnést kelteni, habár elég jól megtalálja a közös hangot mindenkivel, remekül tud barátkozni a simulékony, kissé manipulatív, kaméleon személyiségével, ami párosul a törődő, kedves, nyitott jegyekkel. Emiatt eshetnek abba a hibába a vele beszélgetők, hogy flörtölni szeretne, pedig ez nincs így.
Munkamániás. Imádja, amit csinál, a hobbija a munkája. Ettől még családcentrikus, és nagyon-nagyon tud szeretni, de nehéz felkelteni, pláne megtartani az érdeklődését. Ha viszont valakinek sikerül, akkor azért bármit képes megtenni. A családja, a barátai és az aktuális párkapcsolata számára szent és sérthetetlen. Akik közel állnak hozzá, azokkal eléggé touchy, neki fontos a fizikai érintés minden formája.

Grace Van Dien
Arcát viselem

Múlt

~7 évvel ezelőtt~

Mindenféle lenézés nélkül üzenném az összes lámpalázas előadónak, hogy van rosszabb annál, ha egy színpadon állsz több ezer ember előtt, akik szeretnek. Ha egy kis irodában ülsz egy bajszos bácsival, aki már az aurájából árasztja, hogy utál téged és a konzervatív felfogása szentelt vízzel locsolna le.
-Szóval akkor, Mrs...
-Ms. -javítottam ki egy kedves mosollyal. Igen, férjnél sem vagyok.
-Értem. Szóval Ms Wolf. Kérem, meséljen magáról egy kicsit. -wow, ez így elég tág, de legyen. Mégis mit szeretne hallani?! Hogy nálam a "bazdmeg" a kötőszó, imádok koncertekre járni, főleg, ha egy jó indie, vagy alternatív, pszichedelikus bandáról van szó, néha pörgök, aztán hagyjatok megrohadni egy sarokban, de amúgy imádok táncolni, szörfözni és a napsütést? Neeeem hiszem.
-Jelenleg huszonegy éves vagyok, és épp a tanulmányaimat folytatom az egyetemen. Szeretnék grafikusként dolgozni a jövőben, emiatt jelentkeztem erre az állásra. Rugalmas a munkaidő, a fizetés is elég szépen hangzott, és nem kértek kifejezett végzettséget sem. Van két testvérem, egy nővérem és egy bátyám. -azt is kell mondani, hogy az egyikük informatikus, a másikuk felszolgáló, de nem olyan felosztásban, ahogy hinnéd? Illetve a szüleimről is beszélni kellene, hogy az apukám történelemtanár, az anyám meg könyvelő?
-A beszélt nyelvekhez beírta, hogy "angol, német, olasz, magyar." Az első hármat még értem, elvégre az olasz is kedvelt, választott nyelv. De a magyar hogy jött?
-A származásom miatt. Az apai nagyszüleim magyarok, akik az '56-os forradalom idején kivándoroltak Amerikába, pontosabban LA-be. Az apám tartja a hagyományokat, így a nyelvet is, minket is megtanított a testvéreimmel, így lényegében anyanyelvi szinten beszéljük. -imádom ezt a kis factet magammal kapcsolatban, pont úgy pislognak rám, mint a velem szemben ülő.
-Van valamiféle tetoválása, testékszere?
-Öhm... van, de nem olyan helyen, ahol látszik.
-Értem. Köszönjük, hogy befáradt, Ms. Wolf, értesítjük, amint döntésre jutottunk a pozícióval kapcsolatban. -egy kedves mosollyal megköszöntem a dolgot, majd végül egy kézfogás után kifáradtam a helyiségből. "Majd értesítjük." Persze... úgy se akartam ezt az állást.

~3 évvel ezelőtt~

-Biztos vagy benne, hogy minden pénzedet egy vállalkozásra akarod pazarolni, ami lehet, hogy be se indul?
-Wow, minek az embernek ellenség, ha a legjobb barátnője is ilyen. De egyébként igen, szeretném. Az egyetemi éveim alatt a lelkemet kidolgoztam mindenféle étteremben, szállodában, boltban, meg ahol volt munka, hogy eleget spóroljak ehhez. Van lakásom, van életem, van egy támogató családom. A nagyitól örökölt pénzt is jóra fordítom ezzel. Tudom, hogy rizikós, de ha nem vágok bele, sosem tudom meg, hogy menne-e. Nekem nem való a normál munkaidő, a főnökök dirigálása. Rajzolni, szerkeszteni, tervezni, fotózni, embereknek örömet szerezni viszont imádok.
-Anyukád nem kapott szívrohamot, amikor közölted vele, hogy lutrit csinálsz az életedből?
-Hát... nem örült neki, de ez van. Ők ott vannak, én itt vagyok. New York az álmok földje, nem? -mindegy, hogy egész Amerikára ezt szokták mondani.
-Hjajj... legyen. Leszek a hülye modelled a mintaképeidhez. Nem is értem, miért nem magadról csináltasz képeket hozzá...
-Mert időzítőről fotózni nem ugyanaz, és ha egyszer van egy gyönyörű legjobb barátnőm, had használjam már ki! -éreztem, hogy győztem, amikor a szemforgatása egy édes mosollyá szelídült és hozzáütötte a kávéspoharát az enyémhez. Az álmokra...

~Jelen~

A stúdiómban felállított asztalon feküdtem, ahogy fejjel lefelé egy általam tervezett mintát nézegettem. A grafikus képzésem, illetve a vállalkozásom mellett elvégeztem egy tetoválóit is, így már szabadon alkothatok magamra, és másokra is anélkül, hogy jönne az egészségügyes nő és lesittelne. Pár éve még nem is gondoltam volna, hogy ennyire beindul majd az életem. Vannak ügyfeleim, nagyobb helyektől a kisebb vállalkozásokon át, az írókig és zenekarokig bezárólag. Végre elmondhatom magamról, hogy a belefeccölt pénz megtérült és tényleg azzal foglalkozhatok, amit a legjobban szeretek.

livin' in new york





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Evelyn Wolf E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

Evelyn Wolf 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
Evelyn Wolf 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
Evelyn Wolf Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
TémanyitásRe: Evelyn Wolf
Evelyn Wolf EmptySzer. Aug. 16 2023, 12:05
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Evelyn!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Az álmok tényleg valóra válnak, ha hiszel bennük és hajlandó vagy dolgozik értük. Te nagyot kockáztattál azzal, hogy mindent feltettél egy lapra, mondhatni a szerencsére bíztad az életed, de a kitartásodnak és a kemény munkának köszönhetően elérted az célodat. Vagy legalábbis nagyon szépen haladsz ahhoz, hogy teljesüljön minden elképzelésed. Evelyn Wolf 4146035580 Nagyon kellemes személyiséged van, meggyőződésem, hogy nagyon könnyű kijönni veled és izgalmasak lehetnek a munkák is amiket rád bíznak. A te történeted tanúlsága mindenképp az, hogy megéri néha kockáztatni, érdemes a saját kezedbe venni az életed.
Színt és rangot admin ad majd, de addig is mehetsz foglalózni és meghódítani nyüzsgő városunk szívét.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.

Evelyn Wolf imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Evelyn Wolf 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Evelyn Wolf 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Evelyn Wolf 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Evelyn Wolf 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Evelyn Wolf
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I am whatever I am (Evelyn & Aaron Wolf)
» the big bad wolf
» Christopher Wolf
» Wolf boy;; Liu Syao Ran
» Wolf&Gracelyn - My hero

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: