New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

The world was falling on me - Lumie & Ricky
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptySzomb. Ápr. 06 2024, 18:06

To: Lumienne
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”

Az italozgatás és a különböző drogok használatában – vagy csak a rám gyakorolt hatásában, fasz tudja - talán az a legrémisztőbb a fizikai korlátozottságon túl, amikor a tudatod egy része még képes rá, hogy a jelenben maradjon. Tudsz gondolkozni, járnak az agytekervényeid, van, hogy gyorsabban és van, hogy lassabban, de gondolkozol, érzel, talán jobban is, mint az szükséges volna. Csakhogy van egy vastag, átláthatatlan szürke köd, mint tél idején amikor az emberek beröffentik a fűtést és nem elég a kinti természetes pára, ami amúgy is minimálisra csökkenti a látótávolságot, még a fullasztó füst és szmog is ránehezedik. Míg eleinte csak vakon tapogatózol, addigra már fulladsz is, idővel pedig levegőt se akarsz venni csak reménykedsz benne, hogy mihamarabb vége lesz. Bárminek. Mindennek. Ehhez tudnám hasonlítani a jelenlegi állapotot is. Folyamatosan pörgő agytekervények milliónyi káros és ártalmas gondolatokkal: család, barátok, szenvedélyek, zene, kísértő múlt, önostorozás és önbíráskodás, olyan személyek, akiket a hátam közepére nem kívánok, akik pokollá tették az életemet… és ott van Ő, aki fényt hoz az átláthatatlan ködbe. Hiába, hogy Odeya a jelenlegi probléma fő okozója – na meg a saját nevetséges gyengeségem – egy ponton mégis Lumienne válik a központi szereplővé.
Magamba roskadva, előre eső vállakkal próbálom lekövetni a mozdulatot ahogy feláll, magához veszi az üveget majd visszaadja nekem, immáron megteremtve a lehetőségét annak, hogy igyak is. Reszketegen kapaszkodok bele a műanyagba, majd egy-két kisebb korty után grimaszolva, torok köszörülve, miután kis híján félrenyelem azt a keveset is, leteszem a dohányzó asztalra.
- Hát… - húzódok vissza a párnák jótékony, odaadó támogatásába. Fejemet a kanapé karfájára könyökölve tartom meg, mielőtt leesne a helyéről. – Asszem’ mindmáig túl sok olyan kérdésem van, amire nemcsak, hogy nem kapok, de nem is várok választ. Ez is olyan – intek nemet, a további okfejtését pedig egy jókora sóhajjal, kimerült szusszanással veszem tudomásul. – Kimerültem. Túl sok volt már eddig a szarból, most már… igazán jöhetne valami sikerszéria is. Tudod… - nyelek egy nagyot, szám sarka illuminált, hetyke kis mosolyba görbül miközben érzem, hogy lázas fény költözik a szemeimbe. Mint amikor beteg az ember. Ijesztően nagy a hullámhegyek és hullámvölgyek milyensége és félek, nem fogom tudni túl sokáig tartani velük a tempót. – Te vagy az egyetlen jó dolog, ami mostanában történt velem – vallom be talán meggondolatlanul. A részegek őszinteségét viszont érdemes komolyan venni, mert bár meglehet, hogy face to face… bocsánat, normális lelki-és mentális állapotban ezt nem akarnám vagy nem merném kijelenteni, most mégis olyan könnyedséggel mondom ki, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna.
- Mi?! – Szakad ki belőlem hitetlenül. – Mi a faszomat kellene még tanulnom? Rosszul bántam vele? Nem szerettem eléggé? Jobban kellett volna küzdenem érte? Aztán meg elővesznek zaklatásért. Vagy mit akar ez a szaros még tanítani nekem? Hogy soha ne bízzak meg senkiben? Hogy ne adjam oda magam senkinek, mert megint csak bukás lesz belőle, mert hülyének fognak nézni, meghurcolnak és kinevetnek? Mert akkor kurva jó úton halad… bár, már nem tudom ezen a téren mit tanulhatnék még. Vigyázz, még rád is gyanakodni fogok – mutatok rá – túl hirtelen jöttél, és ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Ó, te jó ég… - nyöszörgöm a végén lehunyt szemekkel. Nem szimplán a szédüléssel és a hányingerrel kell megvívnom a csatámat, de a saját magam baromságaival is. Eszem faszom megáll.
Fenyegetésére csak elmosolyodok, azt is csukott szemmel és egy halk hümmögéssel biccentek.
- Sokan nem hinnék el, de szenvedélyes, jó fickó vagyok… - dörmögöm az orrom alatt, mintha nem akarnám, hogy más is meghallja rajta kívül, hiába tudom, hogy kettőnkön kívül nincs itt senki. Bár azt is jól tudom, hogy még a falnak is füle van.
Egy mosoly, egy halk dünnyögés, a testének melege, az, ahogy a feje az enyémnek billen. Ezek az utolsó emlékeim az estéből…éjszakából… már arra se mernék mérget venni, hogy mikor történt, hiszen olyan szürreális módon sejlenek fel pillanatok, egymást követő képek, hogy még azt is kimerném jelenteni, hogy nem is az elmúlt néhány órában történtek. Emlékszek a sötétre, a hideg vízre, amibe beletenyereltem és az elmosódó horrorarcokra, akikről lepattantam. A vörös üstökre, amit az ismerős, selymes szőke hullámok váltottak fel és vele együtt a legtöbb addigi fájdalmas gondolatomat is, ami miatt képes lettem volna a Halál keze után kapni, hogy fogjon és vigyen magával. Egy pillanat alatt értelmet nyert az életem. A szégyen viszont még ezt is beárnyékolja.
Jóformán azonnal feltámaszt a halottaimból, ahogy ennél is több minden villan be: nevetgélés, hányinger, fejfájás, hisztériára hajazó kiakadás, wc-be kapaszkodás, morgás és tiltakozás, hogy hagyjon már békén. Ő pedig így tett, bár ki tudja, hogy tényleg, vagy csak én nem érzékeltem tovább a jelenlétét, miután csatakosra izzadva és kimerülve a legkevésbé se érdekelt már, hogy lát vagy hall.
Zavartan vonom össze a szemöldökömet, mikor a teljes nevemet hallom. Nem is rémlik, hogy ezt közkinccsé tettem volna számára. Amióta az eszemet tudom „Rickyként” futok, a Roderickre is csak azért hallgatok, mert Nancy, ha rossz fát teszek a tűzre, amire még ma is képes vagyok, „Roderick!” felszólítással pirít alám.
Két semmiből kerekedő hányingerroham után az orromon át szívom be a levegőt, miközben a kanapé karfájába kapaszkodva próbálom uralmam alá vonni a testemet, mozdítani a lábaimat, kinyújtóztatni az elgémberedett tagjaimat, és főleg megrendszabályozni a folyamatos szédelgést és dülöngélést.
- Nem tudom… még nem vagyok benne biztos – hangom a szokottnál is messze mélyebb és ércesebb, még én is megakadok egy másodpercig miatta a legtöbb kérdéses mozdulatomban.
Két lépés után, mint egy megfáradt túrázó – vagy kezdő alkoholista - előrehajolva támaszkodok rá a térdeimre, s elkerekedő szemekkel nézem végig forgó gyomorral azt a réges-régen nem tapasztalt vertigo-t, amit valószínűleg az alkohol vagy a drogok utóhatása idéz elő.
- Mhm – csupán ennyire futja, és nagy koncentrálások közepette, nehogy mellé nyúljak, ráfogok a kis pirulára. Néhány korty vízzel tudom le remélve, hogy mihamarabb elérünk vele valamit, bár őszintén? Már semmiben nem reménykedek.
- Olyan, mintha két fejem lenne és nagyobb lenne belül – billentem oldalvást a vállam irányába, hátha kicsit kitisztul vagy csihad a vad zakatolás és tompa zúgás, sokra mégse megyek vele, sőt. – De most, hogy látlak, már sokkal jobb. Na jó, nem sokkal… - ejtem le magam a székre és a kávéra mutatok. – Az… az nem lenne rossz. De a piáról ne beszéljünk, jó? – Ezen a ponton nemcsak, hogy nem tudnék ránézni se az alkoholra, de a gondolatától is felfordul a gyomrom.
- Egészen nem várt fordulatot vett a kapcsolatunk… fogod a hajam amíg… a porcelán malacot ölelem… reggelit adsz, mert biztos annyira megérdemlem – sorolom gépiesen, fáradtan, idegen hangon. - Lumie? – Reszketegen, a szégyentől – is – sápadva lesek fel rá, a tekintetét viszont kerülöm. Nem akarok, nem merek a szemeibe nézni, hogy szembesüljek az esetleges és amúgy teljesen jogos megvetésével. – Bármit is csináltam az este… vagy mondtam… remélem nem bántottalak, vagy nem tettem olyat, amit nem kellett volna. Illetve – könyökölök a tényér két oldalára, arcomat megdörzsölve a tenyereimmel. – Ne haragudj, nem lett volna szabad így elhagynom magam… és… köszönöm. Tényleg – végtére is, akár ott is hagyhatott volna a mocsokban.



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The world was falling on me - Lumie & Ricky Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

The world was falling on me - Lumie & Ricky Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
The world was falling on me - Lumie & Ricky Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

The world was falling on me - Lumie & Ricky 6XMbPrS
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptyVas. Márc. 31 2024, 16:03

Ricky & Lumie

"I don't know where I went wrong. Where did I go? I'm flesh and blood. Don't wanna leave you behind so baby, don't leave."
Indulatokkal teli hangom még képes őt visszarántani a valóság peremére. Láttatok már egy majdnem 190 magas csávót beszarni egy több mint 20 centivel alacsonyabb lánytól? Én pont most értem ezt el.
Esküszöm szeretnék felállni és odamenni, hogy segítsek neki, hogy kinyissam azt a nyomorult üveget, de most őszintén megkérdőjelezem, hogy azután csak odaadnám-e neki vagy egyenesen az arcába önteném, amiért ennyire hülye volt. Egyelőre nem mozdulok, mert bántani tényleg nem akarom, azért mert én most mérges vagyok, bár lehet, hogy még jót is tenne neki egy kis frissítő. Ha nem félnék attól, hogy nem tudom kirángatni a kádból miután hideg vízzel lecsapattam, már ezt rég megejtettük volna, de így ezt nem merem kockáztatni. Még a kanapén se stabil azt meg nem akarom kockáztatni, hogy a fürdőben essünk el, mert nem áll a lábán.
-Valóban...  csak akkor senki se venné az antidepresszánsokat.-vonom a vállaimat. Mindenki tudja melyikben van a nagyobb biznisz. Közben előre hajolok és letekerem az üvegről a kupakot neki.
-Há' nem.. Há' de...?-ismétlem vissza a szemeimet forgatva.-És megtaláltad már, hogy hol baszod el? Há' nem, ugye? Akkor valószínűleg nem benned van a hiba gyökere... te gyökér. Elkeserítelek valamivel, amit valószínűleg magadtól is tudsz, de talán az kell, hogy halld. Ilyen elbaszott az emberek többsége, Ricky. Nem az a meglepő, hogy ennyi szararcot ki tudtál fogni szépen sorjában... az lett volna a csoda, ha nem így lett volna.-hogy én miért nem lettem motivációs tréner az egy örök rejtély marad. Szar érzés őt ennyire szenvedni látni... pedig nem akarom ezt érezni, mert ez azt jelenti, hogy tényleg kezd fontossá válni számomra, aminek eddig még az én esetemben sem volt soha jó vége, így félek. Bár ezt próbálom leplezni. Ricky labilis, ami teljesen érthető azok alapján amiket tudok róla és őszintén nem tudom megmondani, hogy én meg tudnám-e adni a számára a stabilitást, amire szüksége van, hiszen én is romokban vagyok. Mégsem menekülök tőle. Nem keresek kibúvót. Már túl vagyunk azon a ponton, hogy szó nélkül el tudtam volna sétálni tőle, hiszen akármit is mondok vagy teszek... bassza meg.. a poklot megjárnám érte.
-Na ez! Ez az univerzum egy olyan kérdése, amire sose fogunk választ kapni. Nem tudom. Talán csak élvezik, hogy amikor elvesztik a saját életük felett az uralmat van valaki, akihez visszatérhetnek és azzal vigasztalják a lelküket meg simogatják az önbecsülésüket, hogy bármennyi idő is telt el még hatalmuk van felettünk.-sóhajtok egyet.-Anyám erre azt mondaná, hogy azért kapjuk őket vissza, mert valamit meg akar tanítani az élet. Szerintem csak szimpla kibaszás az egész, de válaszd azt a verziót, amelyik a legelviselhetőbb.-ennél kielégítőbb felelettel sajnos nem szolgálhatok a számára, de adtam neki három lehetőséget.
-Hé!-bökök felé az ujjammal a levegőbe fenyegetően.-Te nekem ne mondd meg, hogy elbasztam-e vagy sem, majd azt én tudom... és ne beszélj így a dugópajtimról, mert nem ezt érdemli.-a végére azért már elmosolyodok.
-Egyébként is jobban bánsz velem, mint az összes többi együtt korábban.-ezt csendesebben teszem hozzá.
Ha korábban végeztem volna a munkával, akkor odaértem volna a koncertre, bár magamat nem fogom hibáztatni, de ez az egész elkerülhető lett volna vagy megfékezhető... vagy tudom is én. Mondjuk lehet, hogy túlbecsülöm a hatást, amit rá bírok gyakorolni, de ha más nem legalább kigáncsoltam volna vagy valami. Nem tudom...
-Kurva jó... már most teljes szívemből gyűlölöm a csajt.-forgatom meg a szemeim egy sóhajjal.
Válaszára pedig összeszűkítem a szemeimet egy pillanatra amíg elgondolkozom.
-Ha látom megütöm.-küldök felé egy mosolyt végül mielőtt mellé telepednék. Érzem ahogyan szépen lassan elnehezedik a feje a vállamon amint az izmai elernyednek. Elájult, elaludt, talán egy kicsit a kettő együtt, de az biztos, hogy én nem mozdulok csak annyit, hogy a fejem az övének billenjen ezzel egy kicsit stabilabban megtartva őt. Legalább pihen egy kicsit. Nem sokat, hiszen ez nem volt más csupán a vihar előtti csend és a gyomra haláltusája ébreszti fel, ami ad neki annyi erőt, hogy a fürdőig eljusson. Kísértetként követem támogatva őt legalább addig, amíg a wc mellé nem telepszik, utána pedig ahogy többszörösen elküld a búbánatos picsába magára hagyom, bár messzire nem megyek. az ajtó mellett ülök le a kőre, hogy még véletlenül se lássa, hogy közel maradtam és hallgatom, ahogy telekiabálja a csészét mindennel, ami még nem szívódott fel a gyomrából. Fasza.
Csak akkor dőlök le az ágyamba, amikor ő már tényleg tetszhalott állapotban szuszogott a kanapén, aludni azonban nem sokat tudtam. Nagyjából 15-20 percenként ébredtem úgy, akár egy anya a gyereke zokogását meghallja és annak ellenére, hogy a lakásban csend honolt én mégis lerúgtam magamról a takarót, hogy megnézzem lélegzik-e még.
Számomra a 'pihenés' végét a visszatérő rémálmom jelentette. Nem is tudom az agyam hogyan tudott olyan gyorsan REM fázisig zuhanni.. de megtette. Így jött utána a kényszeres takarítás, hiszen ha magamban képtelen vagyok rendet tenni, akkor a környezetemben teszem. Legalább az egész fürdőszoba ragyogott, mintha az éjjel nem is történt volna ott semmi.
Egy gyors zuhany, fogmosás után a hajamat egy kócos kontyba feltekerem, majd egy melegítő, trikó kombót magamra rántok és nekiállok annak, hogy valami ehetőt készítsek. Időről időre azért leellenőriztem Ricky-t, aki olyan pózban aludt mint viktoriánus kori gyerek, akit éppen elvisz a pestis. Bájos.
Amikor meghallom a hangját kissé megkönnyebbülök és hálát adok az égnek, hogy volt korábban lehetőségem lelesni a személyijéről az ő teljes nevét.
-Roderick?!-kiabálok vissza neki a konyhából, de már indulok is a hang irányába egy szilikon spatulával a kezemben, amivel eddig a rántottát kavargattam, hogy vessek rá egy pillantást.
-Élsz? Szép munka.-sarkon fordulok, hogy folytassam a főzést anélkül, hogy ne hamvasszam el a reggelit, ha már egyszer nekiálltam. Láttam már kifejezetten szar kész másnaposan, de azt hiszem a mostani mindegyik alkalmat kenterbe veri. Nem mintha lett volna esély arra, hogy néhány óra alvás megmenti majd a közérzetét a tegnapi produkciója után, így én részemről nem csodálkozom, hogy az óriásom olyan amplitúdóval közlekedik, amit egy templomi harang is megirigyelne.
-Aszpirin a konyhapulton.-jelzem neki, hogy én oda nem viszem neki, mert pillanatnyilag a kezem tele van és nem tudok mindent eldobni, egyébként is gondolom úgy bepánikolt, hogy itt érte a reggel, hogy jobb ha kicsit kisétálja magából az ébredés utáni stresszt ezen a kőkemény 15 lépésnyi távolságon. Úgysem szokásom babusgatni őt, bár néha ösztönösen kedvem támad gondoskodni róla, ezeket a hirtelen támadt ötleteket azonban egyelőre képes vagyok kordában tartani, bár az elég kérdéses, hogy meddig, hiszen nem szándékosan ugyan, de az ember csak elkezd kötődni ahhoz, akivel rendszeresen megosztja az ágyát.  
-Jól nézel ki, Csipkerózsika. Hogy vagy?-érdeklődök két tányérba kiszedve az elkészült rántottát. Kell valami a gyomrába, ami kicsit helyrepofozza, vagy esetleg újra meghánytatja, hiszen ez sincs teljesen kizárva.
-Ülj le... kérsz kávét? Vagy egy vodkát?-kérdezem vigyorogva miközben magamnak már töltöm a reggeli koffein adagot és mindent lepakolok a kis étkezőasztalomra.




it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptyPént. Márc. 29 2024, 15:15

To: Lumienne
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”

Soha nem volt szokásom másokat beengedni a privátszférámba az olyan nyomorúságos érzelmek közé, amik felett még nekem sincs hatalmam. Ez mindenkire vonatkozik; a családomra és a haverokra, kivált az idegenekre, vagy az emberiségre magára...a kíváncsiságra, főleg a kotnyelességre. Ez nem egy „őt kedvelem, őt nem kedvelem” kérdés, hogy kit engedek „be” és miért, ellenben pont olyan kényes és pipes vagyok ezen a téren, mint szűzlányok az első szexnél. Ráadásul még szigorúan el is várom az óvatosságot, hát még a figyelmességet. Vonakodok, ódzkodok, rejtegetek és tiltakozok, és az életem olyan területeit féltem, óvom és szégyellem, - főként szégyellem - amit nem kellene, mert én is tudom: mi a fasznak? A kutyát nem érdekli, őszintén biztosan nem, ha pedig valakinek esetleg mégis számítok – bár kevesen vannak ilyenek – az úgy is el fogja fogadni a démonjaimat, legyenek azok bármilyen alattomosak is. Ha mégsem akkor tök mindegy, csak rászabadítottam valakire a faszságaimat, az már nekem nem fáj, ellenben vele, és legyen ez a továbbiakban az ő baja meg plusz terhe.
Most mégis, bűnösnek érzem magam, - még nem, majd, ha már kijózanodtam…HA - hogy a lányra pakoltam ezeket a felesleges plusz súlyokat málhaként, és egy pillanatnyi szánalmat is érzek az egyre sűrűbb, szürke köd mögött irányába. „Szegény, talán most fog kiábrándulni…” „Szegénynek meg kell küzdenie velem...” És ez egy egészen másfajta küzdelem, mint amit eddig hétről hétre, majd egyre sűrűbben, nagy lelkesedéssel és beleéléssel lefolytattunk egymással.
Amúgy is – alap beállítottságom, sajnálom -, de most valószínűleg minden az arcomra lehet írva akkor is, amikor letesz mellém egy lavórt meg egy vizet és akkor is, amikor kénytelen végighallgatni a hullámvasutakat szégyenben hagyó hangulatomból fakadó siránkozásokat vagy az azt váltó haragot. Gyűlölöm magam ezért de inkább most, mint józanul mondjak bármit is. Annak egészen más súlya lenne. Ettől függetlenül nem akartam, hogy ezt megélje... Talán mindketten azért küzdöttünk, - bár az is lehet, hogy ösztönös volt - hogy ne ez legyen a kapcsolatunk tartó pillére. Nem a mély érzések, az összetört lelkünk vagy az, hogy egymás vállán sírjuk el a fájdalmainkat. Ha mégis, akkor mindig igyekeztünk más köntösbe bújtatni azt, inkább a testiségre hagyatkozni. Ezek ellenére, szépen lassan, de elkezdtünk a másik megfáradt szívén ejtett sebeket befoltozni. Mi mindig másfajta törődést vártunk egymástól; némán, kimondatlanul és szavak nélkül. De pont amennyire elakartuk rejteni az érzelmeket, annyira váltunk lassacskán árulkodóvá…
De ez még nem jelenti azt, hogy ilyennek kell lásson. Se most, se máskor, mert ezek után hogyan tarthatnám fent, ha csak a látszatát is annak a fazonnak, akit az első alkalommal, talán tudtán kívül, de végérvényesen is magához láncolt? Csak és kizárólag azt az egy szerencsétlenséget kellett megélnie, hogy elveszítsem a kapcsolatot a földi léttel és az egyre sokasodó és komolyodó problémákat már ne tudjam a helyén kezelni. Valószínűleg Odeya nélkül is megéltük volna ezt, az az egyedüli kérdés, hogy mikor?
Pofátlanul nehezemre esik ülve maradni, hiába, hogy innen-onnan támaszul szolgál a kanapé, annak karfája és a párnák. Van mi tartson, a tagjam mégis gyengék és erőtlenek. Zsibbadok, reszketek. A fejem ide-oda bicsaklik, a fények basszák a szememet, a hangok hol tompák, hol élesek, a reflexeim pedig mint egy döglött macskáé, amin átment egy kisváros összes kocsija. Nem véletlen, hogy a hozzám vágott párnát is csak akkor veszem egyáltalán észre, mikor földet ér, Lumie hangjára ellenben összerezzenek, és halálra vált tekintettel keresem meg az övét. Ebben a fél pillanatban képes lennék bevallani az összes bűnömet, mintha rosszat tettem volna... Pedig tényleg így is volt. Minden, amit ma tettem, az rossz és elítélendő.
Nagyot nyelek a felszólításra; talán nem ezért utasít, mégis csak ekkor tűnik fel, hogy már-már téglát köpök. Előre hajolva, reszketegen kapaszkodva a kanapéba, először csak elnyúlok az üveg mellett, de végül sikerül ráfogni, és erőtlen ujjakkal tartva, magamhoz veszem.
- Lumie... – nyüszögök, miközben nagy koncentrálással a kupakkal babrálok, baszakszok, de csak nem jön le róla. - Mennyivel könnyebb lenne, ha csettintés vagy gondolat vezéreltek lennének a dolgok… Az emberiség akár lehetne hasznos is és feltalálhatná – morgok elégedetlenül. Fel is adom inkább a próbálkozást, csak felkúrja az agyamat. Az óvatos, koordinált letétel helyett viszont inkább leejtem magam mellé. – Egy alkalommal még oké. Véletlen ... Megesik, baszok rá, ha szerencsém van, majd más értékel. De, amikor már több ilyen van és egyre több, csak magában keresi az ember a hibát, nem? Há’ de… – kiben másban? De le a kalappal, józan állapotomban nem beszélek ilyen tisztán és őszintén, hiába, hogy majd’ leesik a fejem. Suta, koordinálatlan mozdulatokkal meg-megvakargatom és dörzsölöm az alkaromat: bizsereg, viszket a bőröm, mint egy kibaszott rühes kutyának. Néha én magam sem értem, hogy miért jó ezt csinálni, ha minden bajom van tőle, de jót, megkönnyebbülést vagy szépet, na azt nem érzek? Csak sírok, morgok, elborulok, kínlódok és reszketek, szégyenben hagyom magam, de jobb semmi nem lesz tőle… Talán erre soha nem lesz értelmes válasz.
- De miért? – Nyüszítek. – Miért nem tudnak ott maradni? A faszban... A pokolban, ahova a kilépőt kérték maguknak!? Miért kell engem is odáig üldözni? Mi a baj velem, hogy mindig ide jutok? – Kérdezem, hiába, hogy ő maga biztosított az imént afelől, hogy ez nem az én saram.
- Nem – ingatom a fejemet a kérdésére. Öreg hiba. Nem csak a gyomromat rázom fel vele, de a kép is zavarosra kuszálódik előttem, a szédülésen pedig lehunyt szemmel, kínlódások árán próbálok úrrá lenni. Kevesebb, mint több sikerrel. – Talán most az egyszer mellé fogtál ...mindenki követ el hibákat, talán te is. És kifogtad a legnyomorultabb kant a tömegből. Pont azt az egyet – bökök kritikus mosollyal a levegőbe. Ez normális esetben eszembe se jutna. – Szar ügy! - Uram, könyörgök ne hagyd, hogy ezután máshogy tekintsen rám! Szükségem van rá.
- Hát, nem pont így. De elküldtem. Minden más már történelem. És az ostoba még a piát is otthagyta az orrom előtt – őt szidom, de valójában én voltam a hülye, hogy étlen szomjan mentem neki a napnak és egy koncertnek, de főleg azért, mert ezek ismeretében még ittam is. Sokat. Aki meg hülye, az így járt... Haljon meg. Hogy hol hagytam az agyamat? Fasz tudja. Valahol el, de már jó régen.
Mosolyogva ugyan, de egyre laposabb pislogásokkal figyelem az arcát. Fel van háborodva, nem is tudnám eldönteni, hogy tényleg Odeya, vagy sokkal inkább miattam? Utóbbi miatt nem lennék meglepve. Nemet intek.
- Miattam nem éri meg... Majd vége lesz – kínkeservek árán fordulok a kanapén, mikor mellém ül. Egy pillanatra mintha minden könnyebbnek és magával értetődőbbnek tűnne, és egy röpke pillanat erejéig úgy tűnik, még a világ is a helyére billen... Vagy épp vízszintesbe, hiszen alig, hogy befejezi a mondandóját, fejem már bicsaklik a vállára, mintha addig tartott volna az utolsó csepp erőm, hogy ő a fejembe verhesse a meggyőződésem ellenkezőjét.
Mintha minden erő kiszállt volna a testemből, és abban se vagyok biztos, hogy az éjszakám a lázálmokkal teleszőtt vergődésemből állt csupán, hogy tényleg csak álmodtam, mikor székhelyemet áttelepítettem a wc mellé, Lumiet pedig kemény szigorral küldtem el, hogy hagyjon legalább egyedül meghalni, vagy tényleg megtörtént? Ha igen, akkor meg kell hagyni, elég jófej dolog volt tőlem, hogy tekintettel a tartózkodási helyemre, vettem a fáradtságot és elmásztam a budiig, ahelyett, hogy az ő nappaliját okádtam volna össze. Otthon az ilyen apróságok kurvára nem érdekeltek volna.
Halk nyöszörgés...beletelik néhány másodpercbe, míg egyáltalán felismerem a saját hangomat, az pedig percekbe, hogy betájoljam, hol is vagyok? Az ablak és a függöny között a hajnali napsugarak fáradtan derengenek, és épp csak annyira basszák a szememet, hogy két-három pislogásnál ne bírjam tovább. Halk szusszanással fordítom a fejemet a távoli neszek irányába, mintha bármit is remélnék onnan; de csak egy újabb nyöszörgésre, majd egy fájóbb nyögésre futja. Elgémberedett testem minden pontja sajog, de ez már legyen az én bajom, az viszont tény, hogy még a földdel is jobban jártam volna, ha azt használom nyughelyemként, mint majd’ két méteresen egy kanapén kényelmetlen pózokban, szenvedősen kicsavarodva. Fogásra, használatra alkalmatlan kezemet próbálom a szemem elé emelni, a mozdulat viszont félbe marad, mihelyst a szivárványszínű foltokkal fedett zúzódások ki nem űzik a lidérces álmokat a szememből. Azt hiszem néhány napig még nyalogatni fogom a „sebeimet”.
Szemeim akkor pattannak ki újra, és ülök fel olyan gyorsan, mintha valaki a seggembe csípett volna, mikor tudatosul bennem, hogy ténylegesen hol is vagyok. Hogy mit kellene tennem? Jó esetben menekülni, noha annyira megszokottá vált számomra a lány közelsége, hogy az utóbbi két-három alkalommal jóformán már arra se vettem a fáradtságot, hogyha úgy sikerült és mindketten kidőltünk egy durvábbra sikerült légyottunk után, én pedig hajnalban felriadtam, hogy elhúzzam a belemet. Mintha egyre inkább kényelmessé, annál pedig természetesebbé vált volna, hogy mellette ébredek, valamivel később pedig, mikor már ő is ébren van, távozok. De ez most nem az az éjszaka volt. És sajnos sejtem, hogy milyen volt, még ha egyelőre az emlékekkel hadilábon is állok. A szándék pedig, hogy maradjak, csak annak tudható be, hogy egyáltalán nem bízok magamban...
- Lumienne…?! – Nyekergem feltápászkodva, mindezt ijesztő kilengéssel produkálva.



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The world was falling on me - Lumie & Ricky Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

The world was falling on me - Lumie & Ricky Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
The world was falling on me - Lumie & Ricky Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

The world was falling on me - Lumie & Ricky 6XMbPrS
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptyHétf. Márc. 18 2024, 11:49

Ricky & Lumie

"I don't know where I went wrong. Where did I go? I'm flesh and blood. Don't wanna leave you behind so baby, don't leave."
Ha nem róla lenne szó az állapotára való tekintettel mentőt hívnék. A franc tudja mennyi minden lehet benne és ugyan sok dolgot nem ismerek vele kapcsolatban... jóformán semmit a színpadi és a hálószobai teljesítményén kívül... de azt már most tudom, hogy bizony ezt az estét nem aprózta el fogyasztás ügyileg. Kurva nagy rizikó, hogy úgy döntök hozzáértő segítség helyett valahogy eljuttatom a lakásomig, de reménykedem, hogy tisztulni kezd majd idővel és nem indul romlásnak majd az állapota. Már most tudom, hogy sokat nem fogok aludni, hiszen ha a kanapémon a hányásába fullad, akkor azt sosem bocsátom meg magamnak, így virraszthatok majd mellette még akkor is ha tudom, hogy nem lenne a kötelességem. Nincs lehetőség más segítséget hívni, a haverjaihoz nekem nincs elérhetőségem, így a bájos heverészés után már tényleg nem vagyok hajlandó megállni vele, amíg be nem jutunk a lakásomba és le nem bírom rakni őt a kanapéra. Hát ez a mutatvány már most fáj itt-ott bele sem akarok gondolni, hogy holnapra milyen szintű izomlázam lesz. Ez van. Leszarom.
Elhelyezkedem a fotelben.. hozzá közel, hogy ha bármi van, akkor... nem tudom közelebbről tudjam nézni tanácstalanul vagy a fasz se tudja, mindegy csak szemmel akarom tartani a következő pár órában.
-Fhuuu baszd meg.-pattanok fel hirtelen, szinte kiköpve a bort és konyhába kocogok, hogy a csap alatti szekrényből kipecázzam a műanyag lavórt és magamhoz veszek egy üveg hideg vizet a hűtőből. A víz az asztalra kerül a potenciális hányásfelfogó a feje vonalában a földre. Nem mintha egy ezer éves, családi ereklye perzsa szőnyeg lenne leterítve a lakásomban, de bassza meg azért a faszom bolyhos fehér ikeás darabot sem szeretném feltétlen, hogy kicsinálja, bár nem feltétlen rónám fel neki.
Ezután teszem fel neki a kérdést, bár nem számítok arra, hogy bármit ki bír majd préselni magából a gyomortartalmán kívül. Visszahelyezkedem a korábbi helyemre és még szerencse, hogy csak emelem a boros üveget a számhoz, mert biztos, hogy most fulladnék meg a válaszától. Ricky Simmons egy csaj miatt van padlón? Hát mi a kénköves lófasz ez?
-Nem nevetek.-rázom meg a fejemet mielőtt két nagyobbat kortyolnék a borból, hogy leöblítsem a hányingert, amit a szerelmi csalódás gondolata vált ki belőlem. Tudom milyen ez, amikor egyetlen ember olyan károkat okoz, hogy egy életen át próbálod gyógyítani a sebeidet és sokszor egy álom is elég, hogy mérföldekkel visszavessen a továbblépési folyamatba. Kísértetként üldöznek bennünket akárhány év is telt el.
Lassan emelem Ricky-re a tekintetem. Kurvára különbözőek vagyunk, mégis annyi mindenben hasonlítunk, hogy az szinte már ijesztő. Ha józan lenne sosem engedett volna be ilyen mélységekbe menően a lelke legsötétebb zugaiba, emiatt pedig kissé bűntudatom, hiszen olyan érzést kelt, mintha akaratlanul is bepillantanék a színfalak mögötti káoszba, amihez nem lenne jogom.. még így sem, hogy ő emelte meg a függönyt és nem szorítottam kést a torkához azért, hogy kikényszerítsem belőle az információt.
Hallgatom.. csendesen... nem tudok és nem is akarok beleszólni, hiszen úgy vélem ezt most ki kell adja magából, de ha a hangom most felcsendülne összezavarhatnám, még ennél is jobban, azt pedig nem akarom, hogy elveszítse a gondolatmenet vékonyka fonalát, amit pillanatnyilag csupán remegő kezekkel szorongat.
Szinte vetődök, amikor feltámaszkodni próbál, de egy nagyobb kilengésű billenéssel kezd, de végül nincs szüksége segítő kézre, így csak lerakom az üveget és a térdeimre könyökölve emésztgetem a szavait.
Elkerekedő szemekkel figyelem, amikor a pólóját megemelve lassan szemügyre veszi a szivárványos színekre festődő oldalát. Fasza, ezért nyekergett, amikor igyekeztem lábon tartani. Pontosabban ezért is. Lassan fújok ki magamból egy nagyobb levegőt, hogy csökkentsek a frusztrációmon legalább valamennyit, de ez éppen olyan, mint amikor a teáskanna visítani kezd.. lófaszt nem ér, amíg nem kapcsolod le a tűzhelyet alatta.
Az utolsó mondat olyan akár egy rohadt koporsószög az agyamba. Minden megfontolástól mentesen markolok rá a derekam mögött pihenő kispárnára és vágom hozzá ahogy csak bírom. A vállán puffan, halkabban akár egy lepkefing, pedig volt benne erő, düh, harag és minden egyéb is, amit most szavak híján képtelen vagyok kifejezni.
-Rickybaszdmeg.-olyan gyorsan szalad ki a számon az egész így egyben, mintha a neve része lenne a káromkodás is. Nem akarom bántani.. van elég baja, de most olyan szívesen megcsapkodnám egy kicsit, csak úgy törődésem jeleként, de kapott már eleget. Ma is meg úgy összességében az élettől.
-Igyál egy kis vizet!-fújtatok rá a palackra bökve, nekem kell néhány másodperc, hogy rendezzem a gondolataim.
-Figyelj én megértelek. Tényleg... mármint azt amit elmondtál. Kurva nagy szopás, amikor az ember bizalmát ilyen szinten eljátsszák, de ez nem téged minősít. Ez nem azt jelenti, hogy te vagy kevés vagy éppen értéktelen. Ez csak azt a nyomorult picsát jellemzi.-sziszegek, akár egy mérges vipera miközben a homlokomat vakarom.
-Az ilyenek azt sem érdemlik, hogy az ember akár egy másodpercet vesztegessen az emlékükre... PERSZE.. TUDOM... ne is kezdd el.. mondani könnyű, megtenni nehezebb, főleg, ha hajlamosak a sírból előmászni, ahova nagy nehezen eltemettük az ilyeneket. De basszus Ricky.. ne már.-sóhajtok fel.
-Félre ne érts.. nem kell mindig minden körülmények között erősnek és legyőzhetetlennek maradni, mert az lehetetlen, de nem kereshetsz így kiszállót.. a kurva életbe már.. ez egy gyenge, szar húzás, ami abszolút méltatlan hozzád. Ennél benned sokkal több van. Tudod, hogy honnan tudom? Én nyomorult fos emberekkel nem kavarok pláne nem ilyen geci sokáig.-mert hát igen, amit mi produkáltunk az elmúlt időszakban nálam relatív már hosszú kitartásnak számít.
-Tudom, hogy fáj, főleg, ha az ilyenek úgy bukkannak fel, mintha minden joguk meglenne ahhoz, hogy ezt megtegyék és gondolom pontosan így csinálta ...öhm ... nem is emlékszem mi a neve annak a picsának.. kurvára remélem, hogy elküldted a véreres faszba..-tudom, hogy úgysem tette, én sem bírtam volna az ő helyében, de könnyű okosnak lenni, amikor a másikat próbálod felpumpálni.-Pofán basszam?-kérdezem. Alapvetően tökre nem vagyok a fizikai megoldások híve.. legalább nem ilyen formában, de Isten a tanúm, ha igent mond én megütöm a csajt, ha valaha a szemem elé kerül.
Felemelem a seggem a fotelből és átülök hozzá a kanapéra.
-Figyelj rám... nem vagy selejt és nem vagy szenny. Az, hogy nem olyan vagy, mint mindenki más még nem jelenti azt, hogy kevesebb lennél. Aki ellökött az bassza meg... aki hazudott, az meg húzzon a faszba.-annyira feleslegesen beszélek, hiszen konkrétan semmire sem fog majd emlékezni, de valamiért az én lelkemnek szüksége van arra, hogy ezeket kimondjam neki.




it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptyHétf. Feb. 19 2024, 20:07

To: Lumienne
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”

Lumienne hangja az egyetlen, ami képes elérni, hogy ne veszítsem el teljesen a kapcsolatot a világgal. Valahonnan nagyon messziről érkezik, de mégis elér hozzám. Noszogat és beszéltet. Nem alhatok el… nem veszíthetem el az eszméletemet, s bár neki valószínűleg elsők között az lebeg a szeme előtt, hogy ez esetben, hogy a francba cipelne el innen – elmondom, sehogy! – engem mégis egy-egy bevillanó kép emlékeztet arra, hogy emiatt jelen állás szerint kórházban is kiköthetek egy esetleges túladagolás lehetősége miatt, majd jön a kábítószerbirtoklást illető végeláthatatlan kérdések sora a zsaruktól. És akkor még nem beszéltem arról az elviselhetetlen szégyenről, amit akkor éreznék, ha mindez Nancyék tudtára jutna. Ez a legszarabb, ez a legnagyobb fos ebben az egészben: amikor tudod, hogy nem szabadna, amikor tisztában vagy a kockázatokkal – és a mellékhatásokkal – vagy nem akarsz másra szégyent hozni, de csak megteszed. Újra és újra. Mert ez egy ördögi kör, és ha egyszer rákaptál, soha többet nem fogsz leállni vele, csak ideig óráig.
A hangom idegennek tűnik, mikor nyilvánvalóvá válik számomra is, hogy voltaképp én is próbálok még kommunikálni, ha érthetetlenül és értelmezhetetlenül is… én mégis igyekszek. Isten a tanúm, hogy igyekszek… De talán akkor kellett volna jobban igyekeznem, mikor hagytam, hogy az Odeyához fűződő érzelmeim, legyenek azok bármilyenek is, földre vigyenek. Idejét se tudnám megmondani, hogy mikor csaptam magam szét annyira, hogy jószerivel arra is képtelen legyek, hogy egy összefüggő, értelmes gondolatot kiböfögjek, de legalábbis ne hagyjam el magam úgy, hogy még egy élettelen rongybabának se lehessen nevezni. A küzdés és az akarás ugyan megvan, próbálkozok és igyekszek már csak a belső énem suta monológja miatt is, ami megállás nélkül, mint egy mantra ismétlődik a fejemben: nem láthat így… hülyét csinálsz magadból! Ennél is nagyobbat? De mit tehetnék, ha egyszerre fojtogat a sírás, mint egy ostoba óvodást, akitől elvették a kedvenc játékát, tépi a bensőmet a harag és a gyűlölet, miközben a szívem majd szét hasad a fájdalomtól, mintha olyan sebeket szaggatnának fel rajta újra, melyek soha nem voltak képesek behegedni… csupán kifejlesztettem magamnak egy túlélésre alkalmas életformát, ami egyben tartotta… és most a fátyol ím lehullik, és nyilvánosságra kerül, hogy milyen is vagyok valójában: egy érzelmi- és emberi roncs.
Zakatol a fejem, hányinger kerülget, s összeszorított szemmel, néhány mély sóhajjal próbálom jelezni, hogy ezekre a kérdésekre nem most fogok válaszolni, hiszen az is nehezemre esik per pillanat, hogy lépést tudjak tartani vele, vagy egyáltalán haladjak, ne pedig megmakacsolva magamat elfeküdjek a földön és várjam a holnapot… már ha lesz holnap.
Azt hiszem, hogy ebben az állapotomban kifejezetten csodálatraméltó, hogy az agyam utolsó, még vadul kapaszkodó kis agysejtje józan maradt és próbál olyan embert keresni, aki talán el is bír anélkül, hogy gerincsérvet kapna tőlem. Ráadásul nem lenne rossz, ha olyan valaki lenne, aki tisztában van azzal is, hogy mit kell ilyenkor csinálnia, mert gyakorlott és tapasztalt a lesüllyedt, világát veszítette énem talpra állításában is. És különben se lehetek olyan önző, hogy még egy valakire ráhelyezem a saját tragédiáim súlyát. Márpedig ez fog következni.
A segítség viszont egyedül a lány marad, már csak arra a kérdésre kellene választ találni, hogy hogy kerültem megint a földre? És kivel kommunikál?... Ez az a pont, amikor végleg elengedek minden zsigerből és természetemből eredő ellenszegülést. Egy utolsó, elkeseredett pillantással még megkeresem Lumie tekintetét, majd, mintegy beletörődésem jeleként aprót biccentek jelezve, hogy feladtam, vigyen, ahova akar. De felőlem akár itt is hagyhat, ha lesz bennem annyi, akkor irányba állok… egyszer.
Ki tudja, hogy mennyi idő telt el a lépcsőn ücsörgés óta, mikor tompa puffanással landolok, gyanítom egy kanapén. Csak ekkor kerít hatalmába az érzés, hogy milyen kibekúrt hideg volt odakint, - bár sanszos, hogy ez inkább csak a szer hatásra - s vad reszketéssel billenek az oldalamra, ami egy enyhe – nem, rohadtul nem enyhe – hányingert is előidéz.
Üveges tekintettel fürkészem az ezer képkockából összeállni képtelen lakást, majd lapos pislogással keresem meg a lányt. Minden megmaradt idegszálam azért küzd, hogy ha mást nem, hát egy sajnálkozó grimaszt tudjak küldeni felé, és mielőtt még kitalálnám dobni a rókát, mert az hiányzik még, hogy össze is mocskoljam a szőnyegét, lehunyt szemmel, ki-be légzéssel próbálom nyugtatni a tudatomat, és vele együtt a gyomromat is. Hátha...
- Egy csajról… - morgom az orrom alatt egészen idegenül, mintha nem is a saját hangomon szólalnék meg. – Ne nevess! – Fogalmam sincs, hogy miként vélekedik az efféle… „szerelmi” tragédiákról, sokan valószínűleg elküldenének a bús picsába, hogy senki miatt nem éri meg így szétcsapni magam. De sokan azzal sincsenek tisztában, hogy számomra mit jelentenek egyes emberi kapcsolataim és melyiket milyen módon, hogyan tudom meggyászolni, ha vége lesz, elmúlik vagy elveszítem. Én messze nem úgy működök, mint a normális emberek. Fogalmazzunk úgy, hogy klinikai eset vagyok. Ráadásul kezeletlen.
- Ő volt… ő volt az első igazi és az egyetlen… – húzom apró kis mosolyra a szám szélét, miközben kanapéról lelógó karommal, mint egy karmester, vezénylek. Nem akarom megmagyarázni, hogy nem az első nő, valószínűleg sejti, hanem az első olyan kapcsolat és egyben az utolsó, akit szerelemből szerettem és igazán. – Engem mindig mindenki csak ellökött magától… ilyen kicsi szaros korom óta – mutatom egy körülbelüli csecsemő méretét. - Utálom az embereket. Megvetnek… lenéznek, kinéznek. A társadalom szennyéhez tartozok a szemükben úgy, hogy nem is ismernek. Ítélkeznek felettem azért, aki vagyok, ahogy élek, amit képviselek. Mert nem lóg ki az aranykanál a pofámból, mint sokuknak… "veszélyes vagyok"– sziszegem, összeakadó nyelvvel, miközben kezemmel az arcomat dörgölöm, mintha egyszerre próbálnám a delíriumot elűzni, és elmorzsolni néhány könnycseppemet. Hisztis picsa mindenemet már! De a harag talán tényleg jó eszköz erre. – Az első volt, akinek azért kellettem, aki vagyok. Látta bennem az embert úgy, ahogy a legtöbben nem! Szeretett engem. Végre… szeretett valaki, Lumienne… - vékonyodik el a hangom. - Huszonsok évet kellett várnom, hogy valakinek értékes legyek, hogy valaki elfogadjon... pedig a barátai, a családja mind-mind próbálta lebeszélni és „jobb belátásra téríteni”… „Nem hozzád való, Odeya! Nem elég jó hozzád!” "Sérülni fogsz!" – Fröcsögöm. Haragszok, gyűlölök, miközben minden egyes pillanatban gyászolom azt, aki voltam, aki vagyok és aki ilyen körülmények között valaha leszek. - Hát sérüljek inkább én... megint... újra. Én bírom az ütéseket. Hát persze... Na nem, mintha vele jól indult volna bármi. Mocsok egy picsa volt, megtudtam volna fojtani. De valahogy mégis ez lett belőle. Komikus mi? Mint a mesékben! Egy kibaszott tündérmese lett belőle, én pedig még hittem is benne. A szép, kedves lány megszelídítette a gonosz, rút szörnyeteget. Nem sorsszerű? Talán túl szép is ahhoz, hogy igaz legyen. – Szánalomraméltó nyikorgás szakad fel belőlem, amit képtelen lennék nevetéshez, de még síráshoz is hasonlítani. Inkább fátyolos levegővétel, ami nehézkes és hortyogó. De azt se tudom letagadni, hogy undorító egy sírós részeg vagyok alapból is, nem ám ha még drogok is társulnak hozzá. – Aztán pár év és kibaszott, mint macskát szarni… pedig minden jó volt és… sínen volt az életem. Először - megremegő ajkaimat benedvesítve mosolyodok el, és a kanapé karfájának segítségével próbálom ülő helyzetbe küzdeni magam. Fogjuk rá, sikerül is… kis híján arccal tompítok a földön, de végezetül csak rákönyökölök arra a karfára, hogy megtudjam tartani a nagy tök fejemet. - … nem mondott semmit. Nincs magyarázat, mert minek az, csak fogta a közös havert és elhúztak a picsába, engem pedig szóra se méltatott utána, hiába kerestem. „Ne keress!” Ezt hajtogatta, pedig nem vártam én sokat tőle, tényleg, csak válaszokat és őszinteséget… ahh, baszdmeg… - előre görnyedve simítom a tenyeremet az oldalamra, s minek után sokadszor akaszt meg a mozdulataimban, amennyire tudom, félreseprem a dzsekim elejét, a fekete pólót pedig vadul reszkető kézzel húzom feljebb. Azokat az idiótákat valószínűleg nem csak behallucináltam. Grimaszolva engedem vissza a felsőmet, majd folytatom.
- Nem sok dolgot utálok jobban a hazugságnál, és ő a képembe hazudott. És most itt van… – nem tudok nem vigyorogni, ám ez a görbe most haragos, elkeseredett és kétségbeesett, majd szépen lassan lefelé fittyen és válnak ajkaim ismét remegőssé. - … amikor már biztos voltam benne, hogy eltudom engedni. Elfelejteni… mert mi mást tehettem volna így hosszú évek elteltével? Nem is tudom, én... most talán csak... csak azt akartam, hogy vége legyen végre – vallom be egy pillanatnyi gyengeségem következtében.




I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The world was falling on me - Lumie & Ricky Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

The world was falling on me - Lumie & Ricky Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
The world was falling on me - Lumie & Ricky Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

The world was falling on me - Lumie & Ricky 6XMbPrS
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptyVas. Feb. 11 2024, 17:27

Ricky & Lumie

"I don't know where I went wrong. Where did I go? I'm flesh and blood. Don't wanna leave you behind so baby, don't leave."
Hát én nem erre neveztem be, de egy másodpercig nem fordul meg a fejemben, hogy a sorsára hagyjam még akkor sem, ha tudom, hogy ez most mennyire nehéz és mekkora megpróbáltatás lesz majd a testemnek és nem úgy, ahogy szerettem volna. Én a dzsekijébe, ő pedig a szövet kabátomba kapaszkodik, bár közel sem érzem olyan határozottnak a fogását, mint máskor, de legalább van benne annyi, hogy nem hagyta el teljesen magát... fogjuk rá. Az az igazi állapot, amikor már azt pozitívumnak élem meg, hogy öntudatánál van, nem igaz? Ezek után mondja bárki, hogy én nem értékelem az apró örömöket az életben.... az én apró 190 centis alkalmi örömöm éppenséggel a saját testét sem tudja kontrollálni,  de se baj.. bassza fasz... ide nekem az oroszlánt majd én megoldom.
Keservünkben felcsendülő, szenvedős nevetésünk teszi egy fokkal elviselhetőbbe a helyzet súlyát szavaira viszont megrökönyödve pillantok rá.
-Is? Én is? Ki a faszom mondott még neked ilyet? Kit kell megvernem?-vonom feljebb a szemöldökeimet, bár most talán egy lyukas garast sem kellene adnom a szavaira... vagy éppen, hogy most kellene igazán? Aggódva figyelem ahogyan a szemét törölgeti és a belső, anya ösztönöm tombol, hogy vegyem el onnan a kezét, hogy koszos ujjakkal ne matasson a szeme közelébe, de talán ez most a legkisebb probléma.
-Nem bántalak, Ricky, vicceltem..-bár tényleg hülye dolog volt, hogy ő kezdett el elsőnek nevetni, de ezt most hagyjuk. Résnyire nyílt ajkakkal hallgatom erősen igyekezve, hogy értelmezzem a valóság perifériáján álló elméjének szavait.
-Tudom, baby. Most viszont nem árthat senki, oké? Itt vagyok.-nem tudom mi lehet a háttérben pontosan. Az mindkettőnk számára tiszta volt, hogy sérültek vagyunk.... a magunk módján, változó mértékben.. a lelki problémák helyett azonban mi egymásban merültünk el, hiszen ha beszélgetésre lett volna szükségünk vagy vágyásunk, akkor pszichológushoz megyünk. Mi csak érezni akartunk, megkönnyebbülni, levezetni és fellélegezni egy rövid időre. Ez nem volt valós megoldás, de egyikünk sem ezt igényelte. Kötődtem Rickyhez, de csakis úgy, ahogyan az még biztonságos távolságban tartotta őt a szívemtől. Ez inkább hála volt, hogy végre volt valaki olyan az életemben, aki nem akart a gennyes, véres sebeimben turkálni anélkül, hogy én önként megmutattam volna őket... márpedig én nem büszkélkedtem egyikkel sem.
-Na gyere.-hörög, sziszeg, nyög, szenved és valahogy hasonlóan teszek én is, csak ő a fájdalmaitól, én pedig a súlyától ahogyan megyünk, csoszogunk, dülöngélünk és küzdjük magunkat előre az épület irányába, ami még akkor is távol lenne, ha éppen itt lenne az orrunk előtt.
Szuszogásomtól szinte alig hallom a hangját és hiába nem fejezi be a gondolatot most nem kérdezek vissza, mert éppen próbálok nem beszarni. Fázik.. kurva hideg van, érzem ahogyan remeg a teste, ami növeli a nehézségeink számát, miközben rólam szakad a víz ahogyan a súlya egy része rám nehezedik. A seggem és a combom már most bedurrant. Akkor üt belé a felismerés, amikor átjutunk a bejáraton, nekem pedig meg kell állnom egy kicsit vele, mert elfogyott az erőm, így a falnál megtámaszkodunk az emelkedő tövében. A telefonját keresi.. legalábbis azt hiszem... ha hívni akar valakit hát legyen, akkor nem viszem őt fel a lakásba, de ezek a tervei hamar füstbe mennek, hiszen a készüléknek hűlt helye.
-Így jártál... nálam alszol.-mondom és már veselkednék neki, hogy meginduljunk és túl legyünk az erőlködős fázison, amikor....
-A jóóóóó..... kurvaa.. életbeee.-próbálom lábon tartani esküszöm, de a kis puding karjaimban az izmok (vagy a hiányuk) felsikoltanak miközben Ricky bejátsza, hogy ő maga a pisai ferde torony és megindul a föld felé. Megállítani nem tudom, de valamennyit lassítok rajta miközben imádkozom, hogy ne reccsenjen ketté a picsámon a gatya a félig elnyújtott szuperhős pózban, amiben próbáltam menteni a menthetetlent. Amint stabilan félig fekve, ülve elhelyezkedik a lépcsőn egy frusztrált sóhajjal tárom szét a karjaimat mielőtt a combjaimhoz csapnám őket.
-Most rajzoljalak le, mint az egyik francia kurvámat vagy a bokádnál fogva rángassalak fel?-fújtatok, majd feladva az életem, a karrierem, a jövőm és minden reményem, ülök le mellé, hogy legalább kifújhassam magamat. Hátradőlve könyökölök rá az egyik magasabb lépcsőfokra és megkönnyebbültem eresztem le magam, mintha egyébként nem állna az egyik pereme két csigolyám közé. Ha valaki most lefotózna minket, akkor egy photoshop mágus már nyomhatná is a háttérbe homokos tengerpartot és gecire idilli lenne ez az egész. Az ajtó nyílik és egy néni csoszog be totál megrökönyödve végigmérve minket.
-Hívjak segítséget?-kérdezi bizonytalan hangon a szatyorkáját szorongatva.
-Tessék csak hagyni a gecibe... kifújom magam és megoldom.-legyintek egyet mire még magasabbra szöknek a szemöldökei és valamit a mai fiatalokról motyogva tovább áll. Na hát itt is bemutatkoztam.
-Na gyere, baszkikám. Itt nem aludhatunk.-pattanok lábra a rövid pihenő után, hogy nekifussak Ricky feltámogatásának a lépcsőn a liftig, mert hogy én föl nem cibálom a negyedikre, az hétszentség. Újra kell játszanunk azt amikor megtaláltam és valahogy felvakarnom a földről, hogy mindenhez és mindenkihez imádkozva vágjunk neki annak a kőkemény 10 lépcsőnek... csak ne essünk hanyatt. A liftnél már a falnak támasztom és lábaimat az övéinek támasztva tartom a térdeit egyenesen helyzetben, hogy eszébe ne jusson megint a padlón kikötni. A felfelé úton megint ki tudom fújni magam annyira, hogy eljussunk a lakás ajtajáig, ahol ismételten majdnem beszarok, hogy valahogy tartsam és a zárat is kinyissam. be se csukok, baszok én rá, csak a kanapéig akarok eljutni vele, ahol már tényleg hagyhatom végre lerogyni.
Ricky vízszintesben, az élni akarásom valahol a liftben, de le van szarva. Bezárom a lakást és magamhoz veszek egy üveg bort a hűtőből, amivel leülök a fotelba. Pohárral nem is szenvedek csak úgy üvegből kortyolok bele. Le kellene zuhanyoztatnom, hogy tisztuljon, de most inkább várok egy kicsit, hogy vajon a derekam beadja-e az unalmast ezután a megpróbáltatás után, meg adok neki is egy kis időt.
-Azt mondtad valaki tönkretette az életedet... és hogy itt van.... kiről beszéltél?-kérdezem a cipőimet lerúgva és lábaimat feltéve a kis dohányzóasztalra. Válaszra nem feltétlen számítok, hiszen már lehet, hogy alszik, de az én kíváncsiságom nem. Ki a faszom tette tönkre a dugópajtimat?




it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptyVas. Feb. 11 2024, 13:56

To: Lumienne
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”

Reszketés, hallucináció, belülről érkező, egyre növekvő félelem- és kiszolgáltatottság érzés, üldözési mánia, égő bőr... mind-mind valami hallucinogén anyagnak a sajátja, csak épp azt nem tudom, hogy én mi a szart szereztem és kitől vagy mennyit és egyáltalán mikor? Talán mindent is... Így pedig képtelenség megsaccolni, hogy mennyi van még hátra ebből az őrületből? Felváltva kerít hatalmába a félelem és a magatehetetlenség, ezeket pedig idegőrlő hullámokban követi a gyomorforgató émelygés, egy eddig ismeretlen szúró fájdalom, és valami olyan rég nem tapasztalt erő, ami egyre csak fojtogat és húz lefelé, mint egy baszott nagy mágnes. Mint egy rémálom elől, úgy próbálok menekülni és felébredni belőle, már-már fogcsikorgatva kapaszkodok a jelenbe, egy boldog – inkább kellemes - emlékbe, ismerős hangokba, de a rám nehezedő súlyok, az egyre intenzívebb rémképek által feléledő pánik nem engedi.... mintha kezek húznának vissza, s egy lépés előre, kettő hátra fékevesztett rohanás lesz belőle. Odeya rövid pillanatok leforgása alatt pecsételte meg az előttem álló éjszaka sorsát és vált a lidércemmé. A képzelt alakja fojtogat és halálra rémít, de nem tágít még akkor sem, mikor az egy másodperc töredékére kitisztuló pillanatban belekapaszkodhatok egy bástyámként szolgáló alakba. Abba a bizonyos ismerős hangba... Vehemens és ellenkezést nem tűrő elánnal próbál nem szimplán felcibálni a földről, de némi tartást is verni abba a csökött agyamba. Hiába. A testem nem reagál...meglehet, igyekszek az utolsó ép kis idegszálaimmal parancsolni neki, de túl nagy teher, és jóformán képtelen vagyok egy ekkora testet tettre bírni. Nyeklik-nyaklik, mint egy rongybaba, a karjaim erőtlenek, akarat hiányában pedig nem telik többre, mint az aprócska lány vállán nyugodni és ott megtalálni a maradék lelkibékémet abban a kis időben, ami adatik két rángatás és könyörgés között, hogy csakugyan szedjem már össze magam és álljak fel! Azt hiszem normális esetben, és ha minden a forgatókönyv szerint zajlott volna, most nem kellene ezért fohászkodnia...
Érzem a mozdulatait... az illatát, arcomon az érintését, a támogatását, látni viszont nem látok belőle semmit, csak egy elmosott árnyképet, aranyló pacát; talán a haján csillanhat meg az utca lusta fénye. De még ebből se marad semmi, az agyamat, de a megmaradt látásomat is elhomályosítja egy óvatlan és elhamarkodott mozdulat... mi a rákot műveltem? Az oldalammal szedtem le egy buszt? Amilyen intenzitással jött a kijózanító fájdalom, úgy el is múlik - talán a bódultságnak hála - helyén egy kis kellemetlen humort hagyva, ami mosolygásra késztet, mintha így bármi könnyebb lenne. Talán igen...egy kis görbe, ami egyenesbe hoz mindent.
- Hülye? Ne légy már ilyen te is... – dohogom csendben, reszelősen, artikulálatlanul. Csak ekkor tűnik fel, hogy az ujjaim a ruhájának anyagát szorongatják. – Ne bánts... mit ártottam? Tudod... – nyöszörgöm, ahogy próbálok távolabb húzódni tőle, és ügyetlen mozdulatokkal törölgetem meg az arcomat és a szemeimet. Fél siker, kinyomni legalább nem sikerül egyiket se.
– Kimerültem... - elveszett, gyermeteg mosollyal próbálom megkeresni az ismerős, vadóc tekintetet. – Szar dolog bokszzsáknak lenni. Mindig ütnek, vágnak és lealjasítanak - hogy később megbánom még a túlzott és kéretlen őszinteséget? Ha emlékezni fogok bármire is, egészen biztos. De lehet, tényleg ezt érdemlem...
Lumiet és engem nem a mély érzelmek, nem a lelki dolgok tartanak össze... bár, az a fajta kapcsolat, ami közöttünk van, és abban rendre az ágyban, de legalábbis egymás igen szoros közelségében végezzük, valahol mégis a mély érzelmekről szól, csak másképp... kimondatlanul is szükségünk van egymásra, hogy a viselt sebeink begyógyuljanak. Jelen formámban viszont nem támaszkodhatok rá. Nem szabadna, hogy így lásson. Ahogy én se ismerem az ő gyengeségét, csak érzem azt, amit egy-egy éjszaka folyamán velem igyekszik elfelejteni, úgy ő se ismerhetné az enyémet. Néma, ki nem mondott megállapodás ez közöttünk... semmi érzelgősség. Szinte fojtogat és megőrjít a gondolat, hogy talán ez most mindent megváltoztat majd... bár ne így lenne. Azért le a kalappal előttem! Irigylésre méltó gondolataim vannak még ilyen állapotomban is. Fő szempont: el ne lökdössem magamtól a legtökéletesebb szexpartnert.
Hagyom, hogy a karomat átemelje a feje felett, noha sziszegő kígyó módjára vagyok kénytelen kifejezni a nemtetszésemet – ha már értelmes emberként nem megy - a kellemetlen mozdulatot követően. Egy pillanat erejéig el is távolodok tőle, mintha legalábbis szándékosnak vélném az ellenem elkövetett merényletet, hiába tudom, hogy máshogy képtelen lenne támogatni. Egy félig-meddig, inkább jobban, mint kevésbé magát elhagyó testet segíteni több, mint nehéz, főleg, ha az jóval nagyobbra nőtt a támogatójához képest. Próbálok a lehető legstabilabb léptekkel haladni mellette, bár olykor a fal támogatása sikeresebbnek bizonyul, mint egy-egy tétova mozdulatom... az az egy legalább biztos, hogy hála nekem, ezek az épületek nem ma dőlnek össze.
A kérdését először elengedem a fülem mellett, bár abban se vagyok biztos, hogy jól hallottam őt, vagy csak képzelegtem.
- Tönkretette az életemet... – dünnyögöm – ...egyszerűen csak... kiröhögött... elhajított, most meg itt van, és... - ám folytatás nélkül marad, hiszen egyre nagyobb koncentrációt igényel, hogy a fokozatosan erősödő remegés mellett függőlegesben tudjam tartani a testemet anélkül, hogy neki kellene bevonszolnia majd az épületbe. Időközönként meg-megránduló vonásaim, ide-oda bicsakló fejem jelezheti, hogy sürget bennünket az idő. A fagyos, dermesztő hideg, amit eddig alig éreztem, most kezd elviselhetetlenné válni... érzem, ahogy minden porcikám görcsbe rándul, és mihelyst elérjük az épületet, annak falának tántorodva, ujjaimmal hol a téglát, hol pedig a saját, bőrdzsekivel borított karomat vakarva próbálom megszüntetni nem csak a didergő érzést, de a kellemetlen, szúró bizsergést is, ami pont olyan, mintha a bőröm alatt millió számra bogarak hemzsegnének.
- Szólni kell... – vacogom. – Drake majd hazavisz... - egy józan pillanatomban, ahogy belém hasít a felismerés, hogy hol vagyunk, összegyűjtve a maradék lélekjelenlétemet, tétován a telefonom után kezdek kutakodni, de az sehol... se a dzsekiben, se a nadrágzsebekben. - Jaj, ne már... – lemondó sóhajjal engedem el a témát. Még egy telefon mínusz. Egy év alatt ez a negyedik. Fejemet a falnak billentve döntök amellett, hogy akkor jó lesz itt, bárhol is vagyok. Megadva hát magam a vonzás törvényének, lassú, lomha mozdulattal próbálok meg letelepedni a lépcsőre. Onnan lejjebb már nem eshetek...



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The world was falling on me - Lumie & Ricky Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

The world was falling on me - Lumie & Ricky Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
The world was falling on me - Lumie & Ricky Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

The world was falling on me - Lumie & Ricky 6XMbPrS
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptyHétf. Feb. 05 2024, 16:01



To Ricky.
"I don't know where I went wrong. Where did I go?
I'm fleshing out, fleshing out, fleshing out. Don't wanna leave you behind, So baby don't leave."

A frusztrációm az egekben. Ma tényleg semmi nem akar összejönni, de sebaj, ennyitől még nem omlik össze a kis világom, csak most be kell érnem a kevésbé kielégítő, de egyébként tűzoltásnak tökéletesen megfelelő vésztervvel partner hiányában. Ha kicsivel több motivációm lenne, akkor most még alaposabban körbenéznék a bárban vagy útba ejtenék egy szórakozóhelyet, ahol valószínűleg nem lenne többre szükségem egy fél óránál, hogy társaságot találjak magamnak az éjszakára. Arra viszont éppenséggel semmi kedvem sincs, hogy egy random pasi csalódást okozzon, így erre a gondolatmenetre néhány másodpercnél többet nem is pazarlok, inkább hazafelé veszem az irányt, hogy rövidesen ezt a csodás napot is a hátam mögött hagyhassam majd, már ha könnyen megy majd az elalvás. Az alkohol minden bizonnyal ebben a segítségemre lesz.
Úgy tűnik, hogy ma tényleg hulla felesleges bármit is terveznem, mert mire valami mellett leteszem a voksomat ezzel eldöntve a folytatást az univerzum jön és totyogó gyerekként rúgja szét az építőkockáimat a végletekig kiidegelve ezzel.
A felismerés, a döbbenet és az újragondolás egyszerre önt el, amint Ricky testét megpillantom a földön éppen csak néhány saroknyira onnan, ahova meg kellett volna érkeznie. Most azért adjak neki egy fél plusz pontot, hogy legalább úton volt? A jelek szerint, ha el is jutott volna hozzám ezt baszhattam volna... és nem úgy, ahogyan szerettem volna eredetileg. Persze a szájkaratéhoz még nincs teljesen kiütve, de így legalább ahhoz sem, hogy minimálisan hozzájáruljon ahhoz, hogy megpróbálom a földről felvakarni első körben ülő helyzetbe, ahol kicsit jobban szemügyre vehetem.
-Az vagyok.. tudod a kedvenced.-szemtelenkedek értelmetlenül, most úgyis halál mindegy, hogy mit mondok neki. Adok neki néhány másodpercet, hogy a vállamon pihentetve egy kicsit a fejét kiszuszogja magából a felülés fáradalmait. Pontosabban inkább magamnak adok szünetet, mert én háromszor annyit erőlködtem, mégis ő a viseltesebb. Akadozó légzésétől már tudom, hogy a szemmel látható állapotán kívül valami kurvára nincs rendben, így néhányszor végigsimítom a kezemmel zilált tincseit. Mit mondjak? Nincs semmi baj? Hogyan nyugtassam meg? Nem szeretem az ilyen helyzeteket, mert a tehetetlenség leigáz, így inkább csak adok neki egy kis időt remélve, hogy felfelé találja meg az utat és nem süllyed el még jobban a bánatában. Később majd megkérdezem mi történt.. most értelmetlen volna, előbb valahogy el kellene tűnnünk az utcáról, mert ahhoz, hogy megvárjam, hogy itt legyen jobban és összeszedje magát kurvára hideg van. Kissé megemelem az állát, hogy az arcát szemügyre tudjam venni. Tekintete a semmibe réved, mintha nem is ezen a síkon mozogna, mire halkan sóhajtva törlöm le a könnyeket a szeme alól a hüvelykujjammal. Akkor csúszik ki a kezem támasztásából a feje, amikor a fájdalom összehúzza és abban a pillanatban nem tehetek mást csak a vállaira fogok, hogy ne dőljön vissza a földre. Úgy tűnik éppen ez volt az, ami visszakapcsolta őt ebbe a galaxisba és ebbe a pillanatba, mert a felismerés megcsillan addig fátyolos szemeiben.
-Ne nevess már... hülye...-akaratlanul is kicsúszik belőlem egy fél nevetés, ami leginkább a helyzetnek szól, de ezt hamar vissza is nyelem, mert egyébként rohadtul nem vicces ez az egész és lehet, hogy sérvem lesz. Akkora szerencsecsomag vagyok, hogy az már valami hihetetlen.
-Láttam a Batman jelet az égre világítva, tudtam, hogy vár a város, hogy megmentsek valakit... Amekkora lóbaszó dög vagy, Ricky, nem volt olyan nehéz megtalálni miután hazafelé indultam.-forgatom meg a szemeimet halkan nyöszörögve a súlya alatt, hiszen ki kellett használnom a pillanatnyi lélekjelentét arra, hogy most próbáljam meg talpra állítani. A büdös életért kellett egy egy ekkora csávóval összeakadnom, hát mindjárt leteszem a hajam magamtól, de komolyan. Amint legalább félútig eljut a felfelé történő mozgásban a vállam köré húzom az egyik karját, remélve, hogy így könnyebben és nagyobb támaszt tudok nyújtani a számára. Egy pillanatra eszembe jut, amikor még kiskoromban minden jött ment szerencsétlen állatot megpróbáltam hazahordani, amit a szüleim nem győztek elajándékozni, hiszen ha rajtam múlott volna egy komplett állatkertet üzemeltettem volna 10 évesen. Vannak szokások, amiket nem tud levetkőzni az ember.
-Fuuuu baszd meg...-motyogok egy kört kicsit eligazgatva, magam mellett. Eszembe jut, hogy talán le kellene intenem egy taxit, de ha meglátják ilyen állapotban mellettem senki nem enged majd be minket a kocsijába, főleg, hogy csak néhány saroknyira van a lakásom. Direkt egy közeli bárt választottam találkozónak, hogy ne kelljen túl nagy utat megtennünk az ágyig.
Inkább csak felszívom magam és összeszorítom a fogam meg a seggem felkészülve arra, hogy ezt az utat lábon kell majd megtennünk. Na hajrá...
-Mi a frász történt ember?-kérdezem téve egy próbát, hogy kiderítsem mi juttatta padlóra, bár lehet, hogy még korai, így ha másnak nem egy szintfelmérésnek ez így jó lesz. Lassan és bizonytalanul haladunk időről időre megállva félig egy-egy épület falának támasztva őt, hogy kifújjuk magunkat.
-Már nincs messze..-nem tudom melyikünket próbálom megnyugtatni, talán csak a saját biztatásomra mondom felpillantva, ahol már látom a következő útszakaszon a lakásom épületét.

BEE


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptySzomb. Jan. 27 2024, 15:32

To: Lumienne
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”

Mintha mindenhonnan összemosódó árnyak figyelnének és tartanának szemmel… rajtam nevetnek, kárörvendőn horkantanak és susmorognak, hogy már megint mit csináltam? Mit tettem magammal? De tényleg, mit? Fogalmam sincs… ittam és nem ettem. Hogy utána mi volt?...
Látom magam előtt Nancy elmosódott arcát, a rajta ülő pánikot, szemeiben az aggodalmat: mindig így nézett rám, akárhányszor részegen, vagy másnaposan, esetleg drogok hatásától tompán, totális kábulatban estem haza éjjelek évadján vagy másnap hajnalban, mikor ő már készült tanítani. Két alkalommal kellett feltámogatnia a szobámig, többször már nem próbálkozott vele, könnyebb volt a nappaliból elbotladozni a fürdőszobáig, mielőtt összeokádtam volna a jövőhetet is, amit aztán sikálhatott a falról vagy a flancos perzsaszőnyegéből. Mindig a bocsánatáért esedeztem. Kértem, hogy ne haragudjon rám, nem volt szándékos… én se hittem el, nemhogy ő, aki úgy belátott a gondosan, szükségből felhúzott falaim mögé, mintha külön képessége lett volna hozzá, amit kizárólag hozzám fejlesztett ki. Megakart érteni. Meg kellett, hogy értsen, máskülönben képtelen lett volna elfogadni a viselkedésemet, pláne megbízni bennem. Érveket keresett a züllő fiatalságomra, az örökkön lázadó, megbízhatatlan életvitelemre, hiszen szentül hitte – én pedig soha nem vontam ezt kétségbe – mindent megadtak nekem, mint a saját fiúknak, hiába nem voltam a vérszerinti gyerekük. Nem ezt érdemelték. És ebben igaza volt.
Orvosokat kerestek, még az elvonó is szóba jött, és talán ez volt az utolsó csepp a pohárban, nekem pedig az első igazi lökés afelé, hogy összeszedjem végre magam és ne akarjak tízen-húszon pár évesen megdögleni, ha nem muszáj. Márpedig nem volt muszáj, hiába haragudtam az egész életemre és a világra.
Nancy volt az egyetlen, aki, bár némi időt igénybe vett, mégis megértette a problémáimat és a nehézségeimet. Azt, hogy soha nem tartoztam, - mert nem tartozhattam - igazán sehova. Mindig kilógtam a sorból, mint ember, mint jelenség. Nem ismertem a saját hátteremet, azt, hogy honnan jöttem. Ez újabb kérdéseket vetett fel és egy nagymértékű kirekesztettség érzést vont maga után. Nincs annál nehezebb és bizonytalanabb dolog, mint a saját életedet idegenként megélni. Fogalmad sincs, hogy honnan és mit hoztál? Milyen hajlamaid vannak, mit hoztán "otthonról", mennyire vagy fogékony különböző betegségekre, amik esetleg utolérhetnek, vagy idővel tovább örökítesz? Mi van a genetikádba kódolva? És ott volt a nagy kérdés: miért vagyok ennyivel érzékenyebb a tudatmódosító szerekre, miért reagálok mindenre erősebben, miért elég nekem mindenből kevesebb ahhoz, hogy teljesen szétcsapjam magam? Ősszességében: ki vagyok egyáltalán?
Volt egy időszak, amikor kvázi tiszta voltam. Nem száz százalékban, voltak elvadult pillanataim, mert a függőség olyan béklyó, amit soha nem lehet teljesen kinőni, mindig visszaesők maradunk. De mondjuk ki, helyén kezeltem az életet. Aztán eljött az ominózus szakítás, ami végleg betette a kiskaput és hosszú-hosszú heteken, hónapokon át nem is tudtam máshogy, kizárólag a kábítószerek használata mellett üzemelni… ez volt az egyetlen olyan dolog, ami a földön tartott – más szemszögből, ami hagyott annyira elszállni, hogy ne akarjak a saját életemmel és a valósággal foglalkozni. Mindig egyenesbe hozott a legszarabb napjaimon is. Reszkettem utána és meg tudtam bolondulni a hiányában. Ekkor ébredtem rá, illetve tudatosították bennem, hogy valójában Odeyát is egyfajta kábítószernek használtam… ő volt az, akiből merítettem, az őt illető függőségem volt az, ami működésben tartott. Kapcsolatfüggő lettem. Az voltam amíg volt. Nem is a valódi szerelem hiánya, nem az ő személyének hiánya vágott földhöz miután elment, hanem a tudat, hogy nincs mellettem senki, aki addig törődött velem, aki elterelte a figyelmemet minden másról, aki mellett önmagam lehettem… aki mellett nem kellett se a fű, se a keményebb anyagok. Úgy éreztem, hogy magamra maradtam…
… nem úgy most, mikor a vörös kis démon a világ összes megvetésével méreget, nem sokkal előttem guggolva. Soha nem szabadulok tőle… barna szemeiben megvető fény csillan ahogy újra és újra végigmér, miközben a sebeimet nyalogatva próbálok ülve maradni az aszfalt- vagy betonsziget közepén. Fogalmam sincs, hogy hol vagyok. Se az árnyékok, se a fények, de még a hangok sincsenek a segítségemre. Odeya viszont mindenhova követ.
A nevemen szólít… mégse az ő hangja hagyja el a száját. Hátra-hátrabicsakló fejjel, kisebb-nagyobb pislogással próbálok a jelenben maradni, de nem marad más számomra a puszta önvédelmi mechanizmusnál; szidok, veszekszek, ellenkezek…
Egész testemben zsibbadt tompaság árad szét, és nem vagyok benne biztos, hogy hanyadszori próbálkozásra sikerül csak segítséggel ülő helyzetbe tornázni magam. Fejem előre billen a vállára. Érzem a teste melegét, annak feszültségét, miközben az én szitkozódásomra reagál.
- Lumie… - ismétlem halkan, artikulátlanul. Épp csak lehelem a nyakába, míg kékjeim a hullámos tincsek sűrűjéből a mögötte elnyúló végtelen… semmit fürkészik. Mert nincs ott semmi. Tényleg semmi! Nincsenek fák, nincsenek házak sem pedig fények… semmi. Egyedül Ő áll mindennek a közepén, szája szegletében pimasz, rosszindulatú mosollyal, szemében lesajnáló fénnyel: ő győzött. Megint.
Fáj. Az eddigi zsibbadtságot kellemetlen, szúró fájdalom váltja fel. Minden porcikám sajog, a fejem zakatol, a szemeimet pedig sós könny csípi, melyek jónéhányát a lány vállára pislogom. Tekintetemet mégse veszem le a vörös, néma szellemkép alakjáról. Akkor se, mikor a kétségbeesett, addig elfojtott sírás hangja be nem tölti a pillanatnyi csendet, melyben egyedüli zajt csupán Lumienne keltette, ahogy megpróbált együttműködésre bírni. Egyelőre kevesebb, mint több sikerrel. De honnan a zokogó hang?
Fogalmam sincs, hogy mennyi idő telik el így anélkül, hogy megmozdulnánk… abban vagyok biztos csupán, hogy éppen elegendő ahhoz, hogy a januári hideget már-már forrónak érezzem bénult tagjaimban, és elég, hogy Odeya is megunja a sötétben ácsorgást. Egy előttünk elzúgó teherautó zúgásával és tülkölésével válik köddé. Mintha ott se lett volna...
Egy árva józan pillanatomban görcsbe ránduló testtel húzom összébb magam, s addig élettelenül lógó kezemet az oldalamra simítva, sziszegve és halkan nyögve próbálom elnyomni a kellemetlen lüktetést… Ez a tudatomat kitisztító érzés az, ami segít belekapaszkodni a jelenbe és emlékeztet arra, hogy rossz helyen vagyok, és a legrosszabb személy próbál meg lábra állítani. Nem szabadna így lásson. Meglepetten, elkerekedő szemekkel húzódok hátrébb, hogy lássam az arcát.
- Te mit… - kezdek bele, de per pillanat a beszéd is fájdalmat okoz, s tétován, grimaszolva pillantok a kabátom rejtekébe, mintha legalábbis az okát keresném a lüktetésnek. – Hogy találtál meg? – A kezdeti komolyságot nevetésre hajazó horkantás váltja fel, de a sírás továbbra is úgy fojtogat, mintha kötél csavarodott volna a nyakam köré… - … hogy találtál meg? – Ismétlem elhalón, és eleget téve korábbi kérésének, minden erőmet - ami még maradt - összegyűjtve próbálok imbolyogva, botladozva, meg-megrogyó térdekkel talpra kászálódni...



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The world was falling on me - Lumie & Ricky Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

The world was falling on me - Lumie & Ricky Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
The world was falling on me - Lumie & Ricky Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

The world was falling on me - Lumie & Ricky 6XMbPrS
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptySzomb. Jan. 27 2024, 11:13



To Ricky.
"I don't know where I went wrong. Where did I go?
I'm fleshing out, fleshing out, fleshing out. Don't wanna leave you behind, So baby don't leave."

Minden olyan... színtelen... szagtalan... szürke és kopott. Amikor az ember teste és lelke túlélő üzemmódba kapcsol egyszerűen lezsibbaszt minden ingert, ami kibillenthetné a lebegő semlegességéből. Semmi sem tud kiborítani, de ennek az az ára, hogy boldog sem vagyok igazán, hiszen, ha az ember felfelé emelkedhetne azzal teret adna a zuhanásnak is. Zihálva ébredek sokszor a kapcsoló vagy a telefonom után kutatva, hogy zseblámpaként használhassam, miközben tincseim alatt a tarkómat jeges izzadság fedi. Reszkető kezekkel tépem fel a takarót ellenőrizve, hogy nem úszok vérben. A lepedő azonban minden alkalommal éppen olyan hófehér, mint amikor lefeküdtem mégis fújtatva igyekszem megbizonyosodni arról, hogy nem azt az estét élem újra. A legtöbbször szinte azonnal visszaájulok egy mély álomtalan pihenésnek aligha nevezhető állapotba. Általában az ilyen éjszakák után jelenik meg az értesítő a nevemmel Ricky telefonján. Nem húzom, nem ragozom, nem kertelek, csupán annyit írok neki: "Ma?". Ő pedig nem kér indoklást csupán egy címet és időpontot vagy leírja, hogy neki mikor megfelelő. Nekem ennyire van szükségem, mert nem bírok, nem akarok és nem is tudok beszélni a történtekről, ő pedig nem kérdez, csak elintézi, hogy a következő alkalommal amikor az ágyamba kerülök már gondolkozni se legyen energiám. Hálás vagyok neki még akkor is, ha ezt nem teszem szóvá, talán csak abból érzékelheti, hogy újra és újra felkeresem vagy éppen én állok a rendelkezésére, amikor neki van szüksége levezetésre, bár nem mintha érdekelné. Gondolom... ez pedig kicsit sem bánt, hiszen ő nem az érzelmi bújós macim, csak valaki, akivel stabilan jó a szex és nem kell attól tartanom, hogy szerelmet vall. Mi nem ezt keressük egymásban. Ez pedig jó.. mit jó.. tökéletes. A hangulatom így elviselhető és én is kellemesebb társasággá váltam ismét, amit többen meg is jegyeztek, annak ellenére, hogy én úgy éreztem egészen jól tartom magam a körülményekhez mértem. Még anya is azt mondta, hogy valami történt, amitől kicsit jobban működök, amire persze adtam neki a hülyét, holott, ha valaki, akkor ő értékelte volna, hogy valaki ilyen szempontból gondoskodik rólam. Mégsem akartam kérdéseket, pontosabban válaszolni nem volt kedvem, így maradt a hümmögés és a helyeslés, hogy ja... biztos valamitől most könnyebb. A többit a fantáziájára bíztam, ami valószínűleg a valósághoz egy igen közeli forgatókönyvvel állt elő a számára.
Türelmetlenül koppintok az ujjammal a kijelzőre, ami lustán felvillan és a harmadik koktélom maradékát még szívószállal megkeresem a jég alatt mielőtt fizetek. Fél óránál többet én senkire sem várok, főleg ha annyit nem volt képes írni, hogy helyette basszam meg saját magamat. Nem fáradok azzal, hogy üzenetekkel kergessem, hiszen tudja, hogy mit beszéltünk meg, én pedig faszért nem könyörgöm, így a táskám pántját a vállamra vetve hagyom el a bárt, hogy hazamehessek, ahol vár egy fél üveg bor. Majd megoldom egyedül akkor a megkönnyebbülést. Piros rúzsom foltot hagy a cigaretta szűrőjén, amit már sétálás közben gyújtottam meg, hogy legalább ezzel elüssem az időt, ha már a fülhallgatóm nap közben lemerült. Talán éppen ezért vagyok figyelmesebb a környezetemre, hiszen zenével lehet, hogy szemrebbenés nélkül sétálnék el a a földön kuporgó alak mellett bár így is épp csak egy pillantást vetek rá, amikor egy vonalba kerülünk. Hirtelen gyökereznek földbe a lábaim miközben a félig szívott szál egyszerűen kihullik a kezemből a járdára.
-Ricky?-igazából nem is várok választ.
-Ricky!-édes faszomat. Gyorsan lépek mellé erre már kapok az előre bekódolt válaszok közül, amik már a fejébe vannak programozva, ha esetleg totál leállna a rendszer, de valamit csak oda kellene baszni a világnak.
-Menj te a picsába!-morgok miközben ujjaim már a dzsekijét markolják, hogy legalább ülő helyzetbe húzzam amihez szinte teljes súllyal bele kell dőlnöm a mozdulatba. A kurva életért kellett egy óriást kifognom, de komolyan bassza meg.
-Lumie vagyok, te barom.-kis óvintézkedés ha esetleg annyira nem lenne képben, hogy fingja nincs róla, hogy mégis ki a franc rángatja, akkor bele ne nézzek egy kurva nagy maflásba. Meg sem kérdezem, hogy jól van-e hiszen éppen próbálom összevakarni a földről.
-Mi a geci történt? Segíts már egy kicsit, bassza meg, nem maradhatsz ott, de kurvára nem bírlak el. Csak felállni segíts!-itt így nem hagyhatom.

BEE


it's you, it's you, it's all for you
Everything I do. I tell you all the time Heaven is a place on earth with you. Tell me all the things you wanna do! I heard that you like the bad girls, Honey, is that true?

Ricky Simmons imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
TémanyitásThe world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky EmptyPént. Jan. 26 2024, 22:52

To: Lumienne
“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”

„- Menj haza, Odeya…” – visszhangzik még hosszú percekig a fejemben a saját hangom, amibe negyed annyi érzelem nem szorult, mint az ismeretes. Amúgy se nevezhető csepegősnek, mézesmázosnak vagy túlontúl kedvesnek és lágynak, de most egészen hideg, rideg és távolságtartó. Csupán akkor változik meg és csendül benne valami szánalomraméltó kis nyikorgás, mikor az ajtó bezárul előttem, s nem állva tovább az addig elfojtott feszültséget, egy nyöszörgő-nyekergő, csapdában szűkölő állatokéra emlékeztető fojtott hang szakad fel belőlem. Én se tudnám megmondani, hogy honnan jön, hogy az most sírás, feszült mormogás vagy mi, de lehetőségem sincs foglalkozni vele... egyszerre önt el a pánik, a félelem, a harag és a gyűlölet. Minden, amit eddig a méltóságomra és a férfiúi büszkeségemre fogva igyekeztem megállni. A legrosszabb volt, amit tehettem, de Odeya nem láthatta és nem hallhatta. Nem semmisülhettem meg a jelenlétében, nem adhattam neki támadási felületet, mint ahogy reményt se kelthettem benne egy intenzívebb kirohanással, ami mást se jelentett volna, minthogy van remény... mert a heves érzelmek ezt jelentik: még mindig vihar dúl odabent, amit csitítani kell. Ő talán képes is lett volna rá. Az adott helyzetben még engedtem is volna. De fenn kellett tartanom a tökéletes látszatát annak, hogy túltettem magam rajta és rajtunk is, nincs már olyan, hogy „mi” és nem is lesz. Még úgy is, ha a sértettségem és a sebzettségem csak-csak felszínre tört és kikérte magának mindazt, amit ellenem vétett. Ezek tények voltak: szigorú tények a tetteiről melyeket megjegyeztem, és valószínűleg nem fogok többet elfelejteni. Egy ilyen seb nem múlik el nyomtalanul... soha nem fog tökéletesen behegedni.
A dübörgő zenétől egyre erőteljesebben lüktet a fejem... hányinger kerülget, egyszerre ver a víz és érzem, hogy majd’ felgyulladok, és minden mozdulatom után egy üveg éles csilingelése kúr újra és újra hullámot a hajamba... de milyen üveg? Mi ez már?
Arcomat dörzsölve emelem meg a fejemet, s hunyorogva próbálom betájolni magam... hideg van... valahonnan mellőlem víz csordogálása, messziről autók megvadult tülkölése hallatszik, s tőlem nem messze, bár a távolságot képtelen lennék belőni, hangos, hahotázó nevetgélés válik egyre idegesítőbbé. Mi a fasz...?
- Nézd a szerencsétlent! – Hörren az egyik. Nem ismerem ezt a hangot... a sötét is az ellenségemmé válik úgy, ahogy a magasba nyúló villanyoszlop fénye is, ami aranyló glóriát von a felettem ácsorgók feje köré. Négyen vannak… vagy még többen? – Nem azt mondtad, hogy úgy kirakatott, mint macskát szarni? Ez a drogos köcsög? Nézzed má’ – fogalmam sincs, hogy mikor kászálódtam talpra, egymagamban tettem vagy ők cibáltak fel, de ahogy megtörtént, egy határozottabb lökést követően már tántorodok is a mögöttünk lévő falig, majd keresem meg nyugalmamat annak tövében. – Állni se tud!
- Múltkor is meggyűlt vele a bajunk...
- Hagyjuk! – Na ezt már ismerem.
- Kiverjük belőle a szart is, ne félj, többet nem lesz gondod rá – csak egy pillanatra érzek tompa fájdalmat az oldalamban, azt újabb nevetés követi, mire az ismerős hang csattanó éllel a hangjában ismétli magát:
- Azt mondtam, hogy hagyjuk békén!
A halántékom halk koppanással ér járdaszegélyt, vagy valami út szintjénél magasabb, kemény és hideg felületet, fogalmam sincs, hogy mit. Egy valami borítékolható csupán: ahol vagyok, ahova kerültem, onnan lejjebb már nincs út. Se ebben a pillanatban fizikálisan, se az életemben önmagában.
Hol lapos pislogásokkal, hol pedig az ébrenlétért küzdelmet folytató fejrázásokkal szusszanok még néhányat, mielőtt megkísérelnék tovább állni, bár a céltalan bolyongás már előre elkönyvelhető, hiszen halvány fingom nincs arról, hogy hol és merre vagyok? Vagy merre van egyáltalán az arra? Csupán abban lehetek biztos, hogy kurvára fáj valamim, bár azt már nem tudnám megmondani, hogy mim? Abban pedig hasonlóképpen kételkedek, hogy jelen állás szerint jó helyen vagyok… talán nem. Biztos, hogy nem! Nekem nem itt kellene lennem... találkozóm van...illetve lenne...de hol és kivel?
Vadul reszkető kezekkel – fogalmam sincs, hogy a hideg vagy valami tudatmódosítószer csinálja - halászom ki a dzsekim zsebéből a telefonomat...szólnom kell neki...de mit mondjak? Tudok egyáltalán beszélni?! Az arcom és a nyelvem zsibbadtsága nem erre utal... mi a szart vettem be?!
A telefon képernyője, hiába dörgölöm a szemem és próbálom a kábultságot kipislogni belőlük, színes pacává folyik össze előttem; képtelen vagyok kivenni a betűket és számokat, azt se tudom mit nyomjak meg vagy mit ne? Egy hang...egy ismerős hang viszont újra meg újra felcsendül és a nevemen szólít... mikor pedig megemelem a fejem, ott áll... nem messze...
- Hagyj már békén... – szűkölöm. – Menj a picsába... – ez a hang nem az én hangom. Idegen, távoli és túl sebzett, kétségbeesett ahhoz, hogy az enyém legyen. Mégis az én szám jár, és én hajítottam el imént a telefont is, melynek csattanása hosszú pillanatok elteltével is visszahangzik még... legyen már vége...



I am the Devil's smile
The one caught everyday. A hopeful hero's speech won't stop the years you bleed. I am a hurricane, An Army strong as one As they sit back and laugh; The one you left has just begun.

Lumienne J. Earshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ricky Simmons
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The world was falling on me - Lumie & Ricky Qlu9em9
Nothing left, now I'm feeling numb
And just like you, I couldn't love someone

Tere is no one, I can belong to

The world was falling on me - Lumie & Ricky Cq8ZROp
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
i build my life of broken bones
not living for this anymore,

you want a fight I'll bring a war...

they laugh at me because i'm different; i laugh at them because they're all the same.
★ lakhely ★ :
Manhattan - East Village
★ :
Nothing in the cage of my ribcage
Emptiness is safe, keep it that way...
The world was falling on me - Lumie & Ricky Kv9lzw7
★ foglalkozás ★ :
énekes II wanderers lead vocal II bartender
★ play by ★ :
Andy Biersack
★ hozzászólások száma ★ :
99
★ :
every sixty seconds you spend upset is a minute of happiness you'll never get back.

The world was falling on me - Lumie & Ricky 6XMbPrS
TémanyitásRe: The world was falling on me - Lumie & Ricky
The world was falling on me - Lumie & Ricky Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The world was falling on me - Lumie & Ricky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» What have we here? Ricky & Lumie
» Mallory & Ricky - It is the world's sin...
» Falling inside the Black ~
» Pernille and Max - I can't help falling in love with you
» Falling flight with Enzo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: