New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:40-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Need you now • Jake&Maddie
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyPént. Május 26 2023, 20:50


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Valahogyan Maddie-nek a délután volt a megnyílás utcafrontja, most nekem a színház az. Az emlékek megrohamoznak és cseppet sem bánom, hogy eljöttünk ide. Az ember egy idő elfelejti hogyan is kell szórakoznia, vagy kiszakadnia a szürke hétköznapokból. Sokáig a munkának éltem, mert nem láttam más jövőképet. A katonaság megtépázta a lelkemet és hiába szerettem volna folytatni az ottani feladatkörök teljesítését ezek sajnos elmaradtak Greg halála után. A PSTD úgy szippantott be, mint a legádázabb ellenségem és hosszú hónapok kellettek ahhoz, hogy felismerjem nem vagyok jól. A katonaság után célirányosan változtattam meg a hivatásomat és az ottani szanitéc munkakör helyett a kutatóorvosi szféra felé fordultam. Majdnem két évet húztam le a Harvardon, hogy a sclerosis multiplexet tanulmányozzam. Rengeteg új élménnyel és tapasztalattal gazdagodtam és nem adtam fel a reményt, hogy megtaláljam az öcsémet. Félembernek éreztem magam akkoriban és ez volt az egyik fő célom, hogy egyesüljön a családunk. A munka aztán mindenről szólt és a magánélet a háttérbe szorult. Mia kicsinált és köze volt Jason eltűnéséhez is. Nem akartam kapcsolatot és újabb csalódást sem, de aztán jött Meena. A nők nehezen jutottak el hozzám, de neki mégis sikerült kiskaput találnia. Meglett az öcsém is, szinte már minden sínen volt, de mégsem éreztem az igazinak. A megmentésre váró helyzet másnéven az áldozat bőrébe bújt felvezetés ismerősen csengett és erre egy másik szőkeség vezetett rá. Gyűlöltem a pszichológusokat, nem hittem a módszerünkben és jómagam is kerültem ezen szakágat, de valahogyan Maddie meghazudtolta a sajátjait és más véleményt kezdett átformálni bennem. Emberek voltak ők is ugyanolyan problémákkal, de a betegek elől rejtegették a hibájukat. Maddie aztán előttem borult ki Edna halála után és átértékeltem a sztereotípiákat. Megtalálni a közös hangot elsőre? Furának is tűnt, hogy vele minden könnyedén ment. Semmilyen görcsös megszólalás vagy feszengés nem volt a társaságában. Szerettem vele lógni és kutyákról meg kórházi szituációkról beszélgetni. Nem is kívánhattam volna többet, de akkor még nem álltam készen, hogy elgondolkodjak a komolyabb folytatáson. A betegségem kiújult és elemi erővel tört rám a Becks féle látogatás után. Norát hamar engedtem be az életembe és nem mértem fel, hogy mekkora károkat fog okozni az öcsémmel való kapcsolatomban is. El akartam tűnni a föld színéről és a legjobb úton voltam afelé, hogy megsemmisüljek. A hamvaimból éledtem újjá és lettem napról napra erősebb. Maddie-nek ebben nagy szerepe volt és a hálám valami mélyebbé alakult át az eltelt hónapok során. Leti volt a búfelejtőm, de igazán sohasem tudtam kizárni a fejemből a szőkeséget. Eljött Alaszkába is, nem hiszem, hogy sokan képesek lettek volna rá. Maddie mindig többre tartotta a másikat és a második helyre száműzte saját magát. Hasonlók voltunk az áldozatszerepben, de rá kellett ébresztenem, hogy nem egészséges, ha mindig mások igényeit elégíti ki. Fogalmam sincs, hogy mekkora harcos lesz és meddig fogja bírni a terhet, mert egyszer elfogy az energia, de akkor ott akarok lenni mellette, hogy érezze nincs egyedül. Űznek a gondolatok és az anyámat juttatja az eszembe. Régi emlék tör a felszínre, de ha már színházban vagyunk, akkor beavatom, hogy miken mentem keresztül. Az édesanyámat dicsőítettem, mert az életemnél is jobban szerettem őt. Az emléke kicsit sem halványult el, mondhatni az évek múlásával immár az öcsémen és magamon láttam a nevelése eredményét. Hibákat követtünk el, de mindenki próbálta a jó döntéseket meghozni az életében. Jason apuka lett és Hannah a legjobb dolog, ami valaha történt vele. Az a kislány egyszer büszke lesz az apukájára és ha nem is sokszor mondom neki, hogy én is az vagyok, attól még így gondolom a dolgot. Biztosan sort fogunk keríteni egy komolyabb testvéri beszélgetésre is.
- Az is volt. – bólogatok a kijelentésére és a kezét simogatom közben.
– Az anyáknak az a feladatuk, hogy a legjobbat lássák a gyermekeikben. – gondolkodom el félhangosan, de aztán leesik, hogy ő nem volt ennyire szerencsés a szülei kapcsán. – Sajnálom, hogy neked ebben nem volt részed. – már majdnem kimondom, hogy te csinálhatod majd másképpen, de aztán a kérdésemet más formában teszem fel. A családalapítás azt hiszem, hogy minden pár esetében egy sorsválasztó kérdés, és ha nem egyeznek a vélemények meg a célok, akkor nincs is értelme a közös tervezésnek. Meghallgatom és kíváncsian döntöm oldalra a fejemet, hogy lássam az arcát közben. A kisfiúra elmosolyodom, de a második baba hallatán már szárba is szöknek az ajkaim.
- Igazán remek döntés. – helyeselek neki. – Az anyámról. – vallom be neki. – Elértem már abba a korba, amikor a karrierem a csúcson van és nem a munka az első. Megtehetem, hogy életem végéig ne dolgozzak, mert elég tőkét gyűjtöttem össze. Egyszer Jamie barátom mondta, hogy a pénz nem számít, ha boldog akarsz lenni…oda gyerekek kellenek. Igaza volt. – fürkészem a kéklő örvényt. – Gyerekeket akarok, saját családot. Irigykedem az öcsémre Hannah miatt. Az elején még nehezteltem is, mert úgy gondoltam, hogy nem lesz képes felnevelni. A múltja nem tehette lehetővé, de felnőtt a feladathoz. A nagybácsi szerep jó, de valaki szájából azt hallani, hogy apa…erre vágyom. Képes lennél megadni nekem, ha eljön az ideje? – teszem fel a mindent eldöntő kérdést.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptySzomb. Május 27 2023, 21:27



Mindig is úgy gondoltam, hogy szükségünk van egy biztonságos buborékra, amibe visszamenekülhetünk, ha túl sok minden ér. Egy apró nyugalom-sziget az életünkből szelve mely ott vár minket a nap végén, hogy magunk mögött tudjuk hagyni a gondolatainkat és csak arra koncentráljunk, hogy normálisan levegőhöz jussunk. Bennem mindig is megvolt a menekülésre, a saját boldogságomat szabotáló hajlam. Kísérleteztem a magam határaival, de azon nyomban megfutamodtam, ha túl közel kerültem a tűzhöz. Ahhoz a bizonytalan veszélyforráshoz ahol túl sebezhetővé válok, hogy észrevegyem a jeleket és magamat védjem. Az én kis szigetem a biztonságot jelentette és amióta Jake az életem részese lett azóta bővülni látszott ez a tér. Nem voltam egyedül már hanem vele vészeltem át a hétköznapok ügyes-bajos dolgait. Amióta őt ismerem többet tudtam meg magamról, mint amit információként magamhoz vehettem volna ennyi év tanulás után. Már nem érzem azt, hogy rohannék tőle vagy az érzéseimtől minél messzebbre ahol már nem találnak rám. A szakításunk.. szünetünk - vagy nevezzük akárhogy - megmutatta milyen a jövő nélküle és egyáltalán nem tetszett. Féltem visszatérni ahhoz aki voltam, miután megtapasztalhattam milyen is lehetnék, hogyha ő mellettem van. Lehetnék boldog és önmagam nem megazudtolt mása. Érezhetném magamat biztonságban és fontosnak, ahol nem bűn lejjebb engedni a fölém tornyosult falaimat, hogy mást is az életembe engedjek. Ezzel egyetlen megszokott életstílus sem tudná felvenni a versenyt. Vele egykor a kis szigetem nagyobb lett és ha ő nincs attól a hiánya mellettem marad emlékeztetve rá mit veszítettem.
A körülményektől eltekintve ma elégedettebb se lehetnék. Alaszkába utána menni egy kevésbé átgondolt, de annál határozottabb döntés volt. Egyetlen logikusnak tűnő érv sem tudott volna lebeszélni arról az útról. És bár az elején majdnem odavesztem, de gondolkozás nélkül újra megismételném ezt, ha szükséges lenne. Jake számomra megér ennyit, még ha minden esély meg is volt rá, hogy ott és akkor látom őt utoljára. Akkor kevésbé számított. Lehet, hogy egy visszautasítással leszek gazdagabb, de legalább láthattam Őt. Mostani helyzetünket figyelembe véve álmodni sem mertem volna erről a végkifejletről. Egy színházba vagyunk miközben a múlt és a jövő egyvelege a jelenbe zár körbe minket. Az édesanyjáról mesél, én meg iszom minden szavát. Jó hallani róla és megismerni az ő szavai által amelyek ennyi év távlatából is őszinte szeretettől túlcsordulva beszélnek egy tovatűnt élményről. Bárcsak én is adhatnék neki valami kedvesét cserébe, mely a múltamat szimbolizálja. Elmesélhetném neki a családom olykor mérgező felfogását, de az ilyenekre az ember lánya nem szívesen emlékszik vissza csak akkor, ha okulni akar belőle. Felnőtt fejjel és a magam emlékeivel csak abban reménykedhetek, hogy ha még maradt is bennem valami a szüleimből azt elnyomják majd a magam mögött hagyott évek törekvései. Remélhetem, hogy jobb, törődőbb emberré válok amilyenek ők csak ritkán voltak. És ha majd egyszer szülövé válok, akkor nem az ő nevelésük lesz a séma mely akaratlanul is árnyékot vet a jövőmre. Az ő emlékeiben sem minden tökéletes, de legalább akadnak olyan részei amelyekről örömmel beszél. Ez pedig sokat jelent.
- Való igaz. Egy szülő mindig elfogult a gyermekével szemben, de azért apránként adagolva elfogadhatnád, hogy jó ember vagy, ha még egyszerre nem is megy. - mosolyodok el, de komolyan gondolom a szavaimat. Mindenki hibázik vagy tesz olyat amitől úgy érzi kevesebbet ér. Ez tesz minket emberré..az egyensúly, hogy amelyik tettünkre nem vagyunk büszkék azon hajlandóak vagyunk változtatni és jót adni cserébe. Elég csak az egész napot figyelembe vennem ahhoz, hogy még jobban kiálljak a véleményem mellett. Soha senki nem tette volna meg értem azt, amit ma ő. Ha százszor is mondanám, akkor se érne közelébe mennyire hálás is vagyok neki azért, hogy segített más színbe feltűntetni életem egyik legrosszabb napját.
- Ott volt helyettük Mrs. Linard és az akkor meg most is nagyon sokat jelentett. Legalább ők arra az egyre megtanítottak milyen példát ne kövessek majd. - jegyzem meg ahogyan beszélgetésünk közben feljönnek az én szüleim is. Azt hiszem ezzel összefoglaltam róluk mindent.
A kezünk összekulcsolva mélyíti el beszélgetésünk jelentőségét és most jó érzéssel tölt el magamon érezni érintéseinek itt-ott hátrahagyott lenyomatát.
Az általa felhozott téma először meglep, de nem hagyok annyi gondolkozási időt amitől úgy érezhetné, hogy engem kényelmetlen helyzetbe hozott. El is mesélem neki az én képzeletbeli világom lurkóit, mivel úgy tűnik ez most őt érdeklődéssel és egyben lelkesedéssel lepi el. Amit azonban a visszakérdezésem követ arra senki nem tudott volna felkészíteni. Jake érdeklődése nem csak egy egyszerű mileszha' amivel egymást szórakoztatjuk perceket átívelően, aztán tovább is lendülünk rajta. Nem, ez annál jóval több. A szavaknak itt most súlya és ígérete van egy olyan jövővel kapcsolatban, ami közös és örökre egymáshoz láncol minket. Kezdetben csak bólintok, aztán nem várok sokat azzal sem, hogy visszataláljak a hangomhoz, ami lelkesedésében maratont futott éppen.
- Igen.. persze..örömmel. - a mosolyom szélesebb és boldogabb ívet ölt magára, én meg egyik kezemet az arcára simítom, hogy egy csókra invitáljam őt. Egész végig azon gondolkoztam hol és minél húzódnak el a határaim. Melyik ponton túl válik a kezdeményezésem számára kényelmetlenné? Az elhangzottak után azonban háttérbe szorulnak ezek a kérdések, mert az egyezségünk mindent felülír. Őt akarom. Minket - mindenestül.
- Jó hallani, hogy igényt tartasz rám a jövőben is. - incselkedő a hangom ahogyan ajkai széléről az arcán hagy lenyomatot a következő puszim. - Úgyis azt terveztem, hogy megtartalak magamnak. - újabb mosoly terül el az arcomon miközben az elhangzott kérdése megunhatatlanul ismétlődik a fejemben. Most nem akarok a felettem gyűlt sötét felhőkre gondolni, mert csak megmérgezném vele ezeket a másodperceket. Bármi is történjék, ma csak az itt és most számít - meg a közös jövőnk gondolata.
- Ha már én is beavattalak, ez esetben számodra mi az ideális sorrend? - újabb csókot lopok tőle, de nem akadályozom meg őt tovább a válaszadásba. Egyszerűen csak úgy érzem képtelen vagyok betelni a jelenlegi helyzetünkkel és annak tudatával, hogy ismételten nem váltott ki belőlem visszavonulást egy ekkora gondolat. Ebből is látszik, hogy a megfelelő emberrel vagyok.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyPént. Jún. 16 2023, 22:20


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

A jelenben ragadni nem fáj és talán most értékelem igazán a pillanat varázsát. Az élet csupán momentumokat ad és azokból táplálkozunk. A boldogság egy szeletnyi vidámság, örömteli mámor a végtelenségben és a tudat, hogy biztonságban vagyok, a megfelelő helyen a megfelelő emberrel és a megfelelő időben. Az életfolyamomon végigkalauzolva már láttam megannyi tényezőt, ami nem volt jó és ez a hármas nem állt fel. Szerettem létezni és sokszor valóban azt hittem, hogy boldog vagyok, aztán utólag rá kellett jönnöm, hogy nincs így. Átvertek, elhagytak és még sorolhatnám a listát, de ezek tettek azzá, ami ma vagyok. Az édesanyám azt mondta volna, hogy Jake bízni kell abban, hogy a legjobb része még hátravan. Egy kis igazságot véltem felfedezni a mondandójában. Megküzdöttem a démonjaimmal és ha nem is voltam rendben teljesen attól még jó úton haladtam az önsegítés felé. Már nem láttam azt, hogy mindenáron benne akarok maradni a nagy testvér szerepében, mert az öcsém is felnőtt. Mindannyian elkövettük a saját hibánkat, de ezeknek köszönhetjük, hogy a kapcsolatunk erősödött. Évek kellettek hozzá, hogy visszataláljunk egymáshoz és a legmélyebb bugyrokat is meg kellett járnom, hogy ezt megértsem. Az életben semmi sincs ingyen, talán a szeretet, de azért annak is megannyi árnyalt oldala van. A szüleim szerettek és mégsem egyformán. Az édesanyámból sugárzott a melegség és a biztonságérzet, az apám meg szigorúan néha már-már távolságtartóan bánt velünk, de mégis egy kis részem elhitte, hogy kedvel legalább. Mindenki másképpen éli meg a szeretetet is, de az biztos, hogy szeretve voltam. Az öcsémmel egy különleges kapocs fog össze, néha bizony bele kellett bújnom az apám bőrébe és rendre inteni, de aztán megértette, hogy a mögöttes tartalom a féltés és az ő védelme lenne. Az apám is hasonló cipőben járhatott. Nem álltam messze a kijelentéstől, hogy inkább hasonlítok rá, mint az anyámra, de addig még nem jutottam el, hogy be is ismerjem ezt. A szülői mintákat nehezen hagyjuk el és bennem is ott burjánzott a Lester vér. A felmenőimet le se tudtam volna tagadni, de el is kanyarodtam az igazi gondolatmenettől. A boldogság nem órákban mérhető, ha annyira filozofikus hangulatban akarok lenni, akkor az idő, mint fogalom nem is létezik. Belül érezzük, hogy most egyensúlyban van minden és nem siettetjük a dolgok bekövetkezését. A társaság a fontos és a vele megélt érzések. Bennem aztán számtalan kimondatlan emóció kavarog a színházlátogatás alkalmával. Régebben megfordultam erre, de most más az egész légkör. Az édesanyám és a vele töltött idő jut az eszembe és azok az értékes pillanatok. Akkor még nem gondoltam rá, hogy meg fog halni, vagy már alig fogom tudni feleleveníteni az arcát és a hangját, de az illata a mai napig megvolt. Rajongtam érte, de én sem voltam különb gyermek, mint mások. Ellenkeztem, veszekedtem és néha benyögtem, hogy nem szeretem. A korommal együtt járó negatív érzések előjöttek, de most mindent megadnék azért, hogy láthassam. A tekintetem a semmibe vész, amikor leülünk a páholyban és mesélni kezdek róla. A legbelsőbb titkaim kerülnek a felszínre. Az egyetlen ember, akivel anyuról beszélgettem az öcsém volt. Nem akartam mások előtt megnyílni és a gyerekkoromról mesélni. Maddie más, ahogyan sok mindenben. A kivétel erősíti a szabályt. A barátságunk az eltelt időszakok alatt elmélyült és már nem számított, hogy ki és hol hibázott. A múltat nem írhattuk át, de a jelenben tehettünk azért, hogy a kapcsolatunk egyre jobb és jobb legyen. Bevallom, de már egy kicsit úgy éreztem, hogy megérkeztem. A betegsége előtt is sokat agyaltam ezen, hogy mit is jelentünk a másiknak? Sose mondtuk ki, mert nem volt helyénvaló az érzéseinkről beszélni, és mégis valami hozzá kötött. A szerelem a rózsaszín ködről meg a nyálas zenékről szól, én valami mást véltem felfedezni magamban. Az összetartozás egy bizonyos kor felett nem a szenvedélyről szól meg a szexről. Megtörtént közöttünk nem is egyszer és kívántam őt, de annál sokkal többet is. Nem értem be azzal, hogy megfektessem, reggel jó lett volna maradni és a szemébe nézni, amikor kinyitja a szemét. Nem féltem tervezni se. Alaszka a szívem másik felét egészítette ki, mert igazán az a hely nyugtatott meg. Utáltam a nagyvárosban lenni, ott is nőttem fel, ezért valami másra vágytam felnőttként. Jó lett volna, ha ott maradhatok, de akadtak még befejezetlen ügyeim New Yorkban. Maddie hozott ide és a fránya betegsége, amire most nem akartam gondolni. Tudatosan zártam ki a jövőt, mert a jelenben lenni sokkal könnyebb volt. Ma sok minden kiderült róla is, megint újabb információkkal lettem gazdagabb. Beengedtem a családom körébe és megismerte az öcsémet meg az unokahúgomat is. Hannah egy újabb mérföldkő, mert csak keveseknek nyilatkoztam róla. Dorian még mindig veszélyben volt és nem akartam rászabadítani a kartell egyik emberét sem. A házamban elvolt és a munkája sem teljesen hivatalos keretek között zajlott, ha jól értesültem róla. Fontosak voltak mindannyian nekem és ezért is számított, hogy mit szólnak Maddie-hez. Az első akadályokat jól vették. Megnyugvással töltött el a képzeletbeli áldás, de majd négyszemközt is beszélgetnem kell az öcsémmel erről. A mostban az a szép, hogy távolabb mehetek az időfolyamon. Elképzelhetem a nagy vágyamat is, hogy talán egyszer én is apuka leszek. Felteszem a mindent eldöntő kérdést is…amire eleinte nem kapok választ. A bólogatás megy és meg is mosolygom őt, ahogyan az a bizonyos kék tekintet az enyémbe kapaszkodik. A válasz megérne egy lövést is…igen.
- Valóban? – kérdezek vissza, hogy jól hallottam-e őt, de igen. A keze az arcomra simul és egy csókban forrunk össze. Engedek a késztetésnek, hogy átöleljem a derekát, de aztán meg is szakad a mozdulat. Eljátszunk a gondolattal, hogy milyen család lennénk.
- Nem is tudom. Kicsit féltékeny vagyok Hannah és Dorian kapcsolatára…határozottan kislányt akarok. – csücsörítek egyet, de aztán megszólal a csengő odalent és besereglenek az emberek.
- Idő van…ideje nézni egy kis mesét. – helyezkedem vissza, de úgy, hogy a székkel közelebb megyek hozzá és oldalról csúsztatom be a kezemet a derekára, és megvárom, hogy elsötétüljön a terem. A mobiltelefonok kikapcsolására szólítanak fel, aztán el is húzódik a függöny a színpadon. Meseország te csodás…




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyKedd Jún. 20 2023, 20:24



Még mindig nehezen tudom elhinni, hogy milyen irányt vett a beszélgetésünk. De amíg úgy tűnik az én kis józan eszem a hitetlenkedés pillanatából próbál felszínre törni, addig minden más érzékem felfogta Jake szavainak jelentőségét. Korábban sosem kérdezett rá a gyerek témára vagy hogy egyáltalán szeretnék vagy sem. Abba már bele se megyek, hogy a párkapcsolataim általában el se jutottak a komolyabb témákig és Lance esetében meg mindketten rettenetesen fiatalok voltunk. A szokásos rosszallásból azonban én sem maradhattam ki vagyis abból amikor emlékeztetnek rá úton-útfélen milyen őrülten ketyeg a biológiai órám és ideje lenne már családalapításon gondolkoznom. Mintha ez úgy menne, hogy az ember lánya kinéz magának valakit az utcán, majd egy héten belül felcsináltatja magát, hogy többet ne legyen mások kétségbeesésének két lábon járó példája. Érdekes, hogy azt sose kérdezte meg senki sem eddig: akarok gyereket vagy sem. Feltételezni könnyű volt meg kényszer hatása alatt tartani a másikat. Őszintén érdeklődni már kevésbé. Talán első körben ezért is lep meg Jake kérdése, mert nem érzem, hogy sarokba lennék szorítva a válaszadás által. Elmondani neki mennyi gyerekkel képzeltem el az életemet meglehetősen egyszerű. Lehet álmodozni, az még nem bántott senkit sem és a folytatás eddig mindig is csak ebbe a képzeletbeli dobozba maradt. Nem feszegette, nem akart kibújni onnan, mert még nem volt helye a valóságba. Azonban azután a bizonyos kérdés után szinte érzem, hogy többé már nem fér meg odabent a vágy valami többre, amiről eddig nem hittem, hogy lehetséges.
Valahol két csók között is az jár a fejemben, hogy ez mit jelent kettőnk esetében. Az a kék szempár mely időközönként elveszik az enyémbe most egy biztos pont a bizonytalanságba. Egy ígéret, egy válasz a kimondatlan kérdéseimre és minden velünk kapcsolatos kétely eloszlatója. Boldogsággal tölt el, hogy úgy érzem most valami a helyére került bennem a szavai által.
Az előadás kezdetével csökken a közöttünk lévő távolság. És bár nem érzem, hogy veszély fenyegetne idefent, egy kissé elzárva a többiektől, de mégis biztonságot nyújt karjának érzése a derekam környékén.
Egy ponton az előadás közben lopott pillantást vetek arcának vonásaira és élvezem, hogy ez mennyire életre kelti a szívverésemet. Ahogyan a fények árnyékként játszadoznak olykor rajta kiemelve egy-egy pontot. Kedves számomra ez a pillanat, melyet el is raktározok a többi ezernyi apró momentum közé. A háttérben éppen Bellet üdvözlik a kastély lakói és felcsendülnek a Be our guest első dallamai. Most már elvonom róla a tekintetemet, de attól még az érzés továbbra is velem marad.
Az előadás felén túl vagyunk amikor megint szédülést tapasztalok. Behunyt szemekkel számolok magamban háromig, négyig, ameddig nem enyhül, aztán Jake vállára hajtom a fejemet a tízes számhoz elérkezve. A fényhez szoktatom a szemeimet, de így átmenetileg jobbnak hat.
Aligha telik el negyed óra, de nem múlik. Ma többször is éreztem, hogy a világom időnként meginog, de aztán öt perc múlva abba is maradt. Most ez nincs így. Mélyet sóhajtok és megpróbálom kizárni, de annak csak az lesz az eredménye, hogy a fejem is enyhe lüktetéssel becsatlakozik. Annyira remek.
A színpadon lévő történésekre csak félig tudok odafigyelni. Ingadozó szédülésem hol gyengébb, hol erősebb, de a fejfájásom állandó. Számítottam rá, hogy ma sem maradhat ki? Persze, de attól még nem vagyok tőle túlzottan boldog. Újabb mélyebb levegőt veszek és próbálok az előadásra koncentrálni, hátha az eltereli némiképp a figyelmemet. Mindenki fantasztikusan hozza a szerepét és tudom, hogy később örömteli élményként fogok visszaemlékezni a részletekre, de most olyan, mintha egy borzalmas koncertet tartanának a koponyámon belül, ami ha egyszer véget ér, akkor újra rázendít. Emlékszem az első pár napra meg az idegesítő édes tudatlanságra. A hagyományos gyógyszerek csak minimális segítséget nyújtottak, a házi módszerek meg sorra csődöltek be, de legalább megpróbáltam szembeszállni vele. Aztán egyik nap jobb lett és ezt követően másnap is. Fellélegeztem, mert miután napokig hol enyhült, hol elviselhetetlen volt, de volt egy reggel amikor úgy ébredtem, hogy a világ elcsendesült. Nem volt lüktető érzés, instabil lépések, hanem csak amit normálisként ismertem. A plafon se forgott, a párnám sem volt kapaszkodó vagy kellemetlenségből fakadó mérgelődések sorának elfojtója. Talán Evannak is eldicsekedtem volna akkor, hogy: hé, látod? Rendbe vagyok. Én megmondtam!
De nem voltam. Ahogyan most sem vagyok.
Időnként behunyt szemekkel és az előadás hallgatásával tűröm az egyre erősödő fejfájásomat. Jobb hogyha nem figyelek a fényekre, mert nem segítenek most. Jarednél időzve sem zajlott ez másképp. Ilyen esetekben a fejemre húztam a takarót, a párnát és vártam a csendre. Valamikor az első két percben elérkezett, máskor meg fél óra után sem. Akkor bevettem egy gyógyszert, hogy némileg enyhüljön és visszabújtam a függönnyel elzárt vackomba. Sose gondoltam volna, hogy a sors majd ilyen napokat tartogat számunkra, de tessék, itt vagyunk!
Egy idő után sikerül elveszítenem az előadás folyamatát. Máskor ez nem lenne probléma: újra a jelenre fókuszálnék és ennyi. Most viszont nem megy, mert a fejfájásom mellé az émelygés is betársul, ami nálam a végszót jelenti.
- Ne haragudj, muszáj.. - ennyit mondok neki kibújva a karjai közül, hogy a terem elhagyása után megkeressem az első útba eső mosdót. A jelzés megpillantása után meggyorsítom a lépteimet és épphogy befurakodom az egyik fülkébe már az émelygés le is gyűr. A hideg kőre kuporodom le, a hátamat meg a fülke oldalsó falának támasztva húzom fel térdeimet. Kockázatos lenne most egyből felkelni innen, így a fejemet is a falnak hajtom és magamba szitkozódva adok egy újabb igazságtalan pontot a betegségemnek.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyVas. Júl. 02 2023, 18:20


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Sosem terveztem a nőkkel, vagyis az elsőn kívül. Mia az első szerelem volt, akitől nehezen szakadtam el testben és lélekben is. Azt a kapcsolatot sokáig gyászoltam és nem is igazán akartam túllendülni rajta, mert jobb volt az álca mögé bújni, mint szembesülni a valódi érzéseimmel. A szerelem aztán kihunyt és a szívem megedződött. Kemény páncélt növesztettem köré, és megtanultam létezni nélküle. Az orvosi pályafutásomnak köszönhettem, hogy nem lettem függő, mint az öcsém. Dorian rossz társaságba keveredett nélkülem, de aztán visszatalált a jó útra. Amennyiben nem az életmentés mellett tettem le a voksomat szerintem nem éppen a jó irányba mozdult volna el az életem. A sok gyilkolás után arra se akartam gondolni, hogy egykoron az amerikai sereg tagja voltam. A hányinger kerülgetett, ha a front az eszembe jutott. A PTSD nem került el a leszerelés után sem, de sokáig nem vettem tudomást a tünetekről. A munkába temetkeztem és egyik napról a másikra terveztem csak. Az öcsém megtalálása mindent felülírt akkoriban még a magánéletemet is beáldoztam ennek a célnak. Nem néztem a nőket, maximum a testi szükségleteimet elégítettem ki egy-egy pásztorórában. Férfi vagyok és bizony olykor nincs is jobb egy érzelemmentes szexnél. A legtöbben ezen felháborodnak, de egy normális embernek hozzátartozik a hétköznapi elvárásaihoz. Az életünk része a vágyódás és a feszültséglevezetés. Az elköteleződés szóba sem jöhetett, amíg Meenát az utamba nem sodorta a szél. Más volt, mint a többiek, de sajnos annyira sérült, mint én. A tanítós munkáját akarta ott hagyni, de még azt sem engedte meg, hogy segítsek neki érdemben. A végén már feladtam és elengedtük egymás kezét. Újabb nőmentes időszakot könyvelhettem el, de aztán jött egy újabb szőkeség. Maddie a kórházban sok orvos figyelmét felkeltette. Elég volt ránézni és mindenki máris egy üres termet keresett vagy éppen a mosdót. Pletykák keringtek róla, amikor praxisra jött, vagy a pszichiátrián kereste fel a betegeket. Nem is igazán adtam a szóbeszédre, de aztán sikerült valahogyan szóba elegyednünk és láss csodát mi lett a vége? A közös pontok az első pillanattól kezdve megvoltak közöttünk. Kiderült, hogy ő is rajong a kutyákért, nem veti meg a sportokat sem és ugyanúgy a munkájának él. Gyönyörű volt és okos…veszélyes kombináció. Sosem tagadtam le, hogy bejött, mint nő, és mégsem startoltam rá egészen addig, amíg el nem jött velem a szánhúzó versenyre. Kemény ki lettem kosarazva akkor és egy kisebb mosolyszünet is beállt közöttünk akkoriban. Edna halála változtatott meg mindent…és tudom, hogy mikor vesztem el igazán. Lemondani az érzésekről nem nehéz, de felismerni, hogy vannak annál rémisztőbb. A társaságában időzni jó volt, de azt átlátni, hogy ennél többet akarok…nos az arculcsapás ébresztett rá. Az agydaganata, hogy véges idővel rendelkezünk. Mire várjak? Ha nem jöttem volna utána soha többet nem tudtam volna tükörbe nézni. Nincs más opció arra, hogy más műtse meg. A legjobbak között vagyok, és mégis tudom, hogyha elvállalom az operációt, akkor abba bele is roppanhatok. Az etikai szabályokkal megyek szembe, de nem tehetem át másra a felelősséget. Könnyebb lenne egy kollégát hibáztatni, ha rosszul sül el, de a terhet én fogom cipelni. Maddie fontos lett a jelenben és a jövőben is. Valami megváltozott bennem és olyan kristálytisztán láttam, hogy vele akarok lenni, mintha öntudatra ébredtem volna. Nem véletlenül mutattam be az öcsémnek és az unokahúgomnak. Nem véletlenül utaztam vissza New Yorkba. A színházban fel kell tennem a kérdést, hogy mit tervez…akar-e gyereket és ha igen, akkor képes lenne-e velem lenni. Más körülmények között nem tettem volna fel neki, de az esetünk nem tűr halasztást. Nem gondolhatok a holnapra, ha csak a ma adatott meg. Megkönnyebbülök és szeretettel csókolom meg őt. Imádom a haja illatát, a szája formáját, és a szeme csillogását. Egy szóval ki tudnám fejezni, de mégsem mondom ki. Az előadás fojtja belénk a szót, és csak óvatosan a derekára simított kézzel merülök el a színdarabban. Eleinte csak jókat mosolygok és csakis a színészekre fókuszálok, de Maddie többször fordul felém és hunyja le a szemhéját.
- Minden rendben? – suttogom a fülébe, de érdemleges választ nem kapok. A fészkelődése úgy az első felvonás végéhez közeledve fokozódik. Nem vagyok ostoba, hogy tudjam baj van. A kérdés, hogy mennyire kell aggódnom érte és közbeavatkoznom, ha a helyzet úgy hozza. Már nem sok van hátra, hogy kimenjünk, de azt már nem várja meg. Hirtelen pattan fel és már ott sincs csak a függöny lebben fel a távozására. Nagyot sóhajtok és kiemelem a telefonomat, hogy megnézzem mennyi az idő. Alig múlt fél kilenc, de a közönségből nem sokan fordultak felénk. Felemelkedem a székről és a nyomába eredek. Két ajtóval arrébb találom meg a női részleget és előbb a folyosón körbe kémlelve lököm be az ajtót és megyek be. A kékjeimmel a fülkéket kutatom és kettőn be is kopogok.
- Maddie itt vagy? – félek, hogy elájult, de akkor már látnám legalább a testét. Leguggolok a harmadik előtt és meglátom a fekete ruháját.
- Kérlek nyisd ki az ajtót. – nem kell sokat várnom rá és máris szembesülök a hamuszürke arcával. Szótlanul préselem be magamat mellé és ülök le a földre, hogy az ölembe húzzam a fejét.
- Csak lélegezz, amíg el nem múlik. – nyújtom ki az egyik lábamat és most a nyakára simítva a mutatóujjamat tapintom ki a pulzusát. Számolok magamban és a falnak vetem a hátamat. Még nem túl heves, ami jót jelent. A hajával játszadozom szótlanul és ha rám tekint az ölemből akkor erőtlenül mosolyodom el.
- Voltam már szarabb randi helyszínen is. – simítok az arcára.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyKedd Júl. 04 2023, 17:00



Belegondolni abba, hogy az időnk véges, sosem az a téma ami feldobná egy beszélgetés menetét vagy a hangulatot. De ezt egy idő után elhessegetjük, mert bármennyire is bizonytalan a jövő, az édes tudatlanság is ott lebeg felette, ami ígérhet nekünk jó néhány évet még. Aztán egy nap szembesülsz azzal, hogy beteg vagy és hirtelen az a bizonyos biológiai homokóra megfordul. A bizonytalan megsaccolhatóvá válik és keretbe zárja a jövőnk történéseit. Elképzelhető az is, hogy valami már azon kívülre esik. És abban a pillanatban, hogy több kerül odaátra, mint azt kezdetben hitted, onnantól kezdve bekapcsol egyfajta sürgető késztetés ami által összesűrítheted a vágyaidat. Valamiről lemondasz, valamiből meg a kevesebbel is beéred. Átértékelődnek a dolgok, az emberek és az életedet meghatározó kapcsolatok is. Többé nem kívánsz elpazarolni időt, mert minden másodperc értékesnek hat. Ez pedig hiába gyakorol rád ébresztő hatást, attól még igenis rémisztő tud lenni szembenézni a halandósággal.
A mai napom tökéletes volt. Már jó ideje az első ahol tudom, hogy bármit is tartogassanak még a hátralevő órák a napból, az nem fogja értékében elrontani azt amit megéltem. Jól esett kimozdulni és úgy érezni, hogy valójában élek is egy kicsit. Habár olykor elfogott a szomorúság hogyha a nagyobb képre emlékeztem, de igyekeztem a háttérbe szorítani ennek tudatát. Tudtam, hogy ezeket a pillanatokat muszáj teljes valójukban megélnem, hiszen vissza már nem kaphatom őket. Jake egy olyan jövőt biztosított számomra ebben az egy napos időkeretben, amiért elmondhatatlanul hálás vagyok neki és ha lehetséges, csak még inkább oda vagyok érte. Nehezen ment, hogy magamnak is bevalljam, hogy pontosan mi is az amit iránta érzek. Olyan régen volt már arra példa, hogy kötődni kezdtem valakihez és ezáltal közelebb engedtem magamhoz meg a gondosan kialakított világomhoz is. Az érzés nem volt ismeretlen, mégis ennyi év után újdonságként járt végig minden velejárója. Szerettem őt. És minél többször vallottam be magamnak, annál nehezebben ment, hogy ne mondjam ki előtte ezt az egy rövid, de annál jelentőségteljesebb szót. Sokszor játszottam el annak a gondolatával, hogy hogyan reagálna rá? Csak reménykedhettem, hogy pozitívan, de meglépni már nem mertem. Ahhoz túlságosan is fontos volt az amit mi alkottunk, hogy önző módon tönkretegyem. Ennek ellenére magamban számtalanszor elfogom ismételni, hogy erősebbé váljon a tudat míg nem egy nap elég bátorságom lesz majd elmondani neki is.
A színdarab rendkívül tetszik, de az odafigyelés az állapotom romlása miatt egyre nehezebben megy. Jake a támaszom amíg csak képes vagyok tartani magamat, de amikor már az utolsó energiáimat is felhasználom, attól a ponttól kezdve kevésnek bizonyulnak fáradozásaim. A mosdó megkeresése az elsődleges célom és az émelygésem enyhítése. A világ szinte körhinta módjára forog velem ahogyan leereszkedem a kőre és a légzésemre koncentrálok. Bár olyan mókás is lenne, mint egy menet a vidámparki játékon, de meg sem közelíti azt az élményt.
A percek egymásba folynak ahogyan az energiám visszanyerésén ügyködök, de még mindig nem az igazi. Szerencse, hogy legalább az ajtót becsuktam, mert nem lenne kedvem magyarázkodni senkinek sem, hogy a kinti színdarab mellett én miért is tartok itt külön előadást a mosdóban.
A táskámból lévő vizet szedem elő, hogy elősegítsem a javulást amikor az ajtó nyílni kezd, én meg csendben fülelek. A léptekhez viszont hang is társul meg egy kérés, minek hatására felnyúlok az ajtó zárjához és egyúttal el is fordítom azt. Nem kell sok idő, hogy találkozzak a számomra kedves vonásokkal.
- Szia. - mosolygok fel rá haloványan, majd arrébb húzódok amíg ő is csatlakozik hozzám. Korábban már voltunk ugyanilyen helyzetben csak jó pár órányi repülőúttal arrébb. Ahogyan most is, úgy ott is vesztes csatát vívtam a betegségemmel szemben.
Jót tesz most ez a pozíció amibe vagyok és újra magamban számolgatok a légzésem stabilitásának érdekében. Beszív, kifúj. Beszív, kifúj. Aztán ismétlünk. A szemeimet azonban már csak akkor nyitom ki, amikor a randira tesz megjegyzést.
- Erősen kétlem, de azért édes tőled hogy próbálod menteni a katasztrofális időzítésemet. - az arcom környékén kalandozó kezét fogom meg és az arcát fürkészem. - Nagyon sok mindenről maradtam le az előadásból? - kérdezek rá, mert egy idő után nehezen ment csak, hogy kövessem a cselekményeket. - Ha jobban leszek, akkor ígérem beöltözök az összes szereplőnek és kárpótollak amiért lemaradtál. - egy puszit nyomok a tenyerébe és egy apró sóhajtás után kezemet a homlokomon pihentetem, de addig nem merek nagyon mocorogni amíg a fejfájásom nem enyhül. Jelen pillanatban érzem, hogyha hirtelen állnék fel, akkor kezdődne minden elölről.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptySzer. Júl. 19 2023, 21:47


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

A színházas történet egy random ötlet volt az estére és már én magam is vágytam az efféle kikapcsolódásra. Ritkán fordulok meg ilyen helyeken, de ha a társaság adott, akkor nem is kérdés, hogy meg fogom tenni. New York számtalan lehetőséget kínál fel, ha a kultúra a központi téma, akár mehettünk volna múzeumba is, de valami különleges programra akartam elhozni mielőtt elutazom Seattle-be. Neki is elmondtam már, hogy szükségem van a Steve-vel való találkozóra. A másik idegsebész valamikor a mentorom volt és nem is volt kérdés, hogy ki fogom kérni a véleményét Maddie műtétjével kapcsolatban. A bizonytalanság legapróbb szikráját is elmulasztottam volna, mert nem engedhettem meg, hogy hibázzak. A megerősítés néhány órás repülőútra volt innen, de nem bántam meg, mert addig is lesz időm, hogy kiszellőztessem a fejemet és átgondoljam a velünk történt eseményeket. A ma este mégis más, mert a színdarab kezdése után nem sokkal már érzékelem, hogy Maddie jókedve alább hagy. Nem tehet róla, de látom, amikor felé fordulok, hogy lehunyja a szemét. Be kellett volna adnom még egy adag injekciót indulás előtt, de annyira talpon volt egész nap, hogy eszembe se jutott. A végén visszacsap az energiaszintje is, mert napok óta nem mozdult ki Jared lakásáról. Ma kocsikáztunk, sétáltunk meg sütiztünk, aztán segített az öcsémnek is. Kimerültek a tartalékai. A pillantásom visszatéved a színpadra és megint elkalandoznak a gondolataim. A kezem a derekán pihen, ha esetleg jobban megszédülne vagy szimplán nem érezné stabilnak a széket. A kosztümök egyediek és innen látva megint gyereknek érzem magamat. Izgatottan várom a következő jelenetet is, de még a kastélyba érve Bella saját dala szólal fel. Az első felvonás nemsokára véget ér és ki is mehetünk a levegőre, ha arra van szüksége, de megelőz. Az előbbi kérdésemnek nem sok haszna van, mert rohan is kifelé. A szomszédos páholyban ülőknek fel sem tűnik az itteni dráma. Sóhajtva emelem ki a telefonomat és úgy döntök, hogy utána megyek. Nem igazán tudom, hogy merre keressem az elején. A mosdók mindkét oldalon megtalálhatóak, de a megérzéseim után menve jobbra kanyarodok el. Be is nyitok, mert senki nincs a folyosón. Megszólítom őt, de az első két fülkéből nem kapok választ. A harmadik esetében már le is hajolok és meglátom az ismerős fekete ruhát. Megkérem óvatosan, hogy engedjen be és ha nyílik az ajtó, akkor bepréselem a testemet a szűk térbe. Nem lepődöm meg azon, hogy a földön ül. Jómagam is helyet foglalok mellette és az ölembe húzom a fejét, hogy ne legyen egyedül. A hideg segít neki abban, hogy a fejfájása enyhüljön, de ha sokáig marad idelent, akkor meg fog fázni és arra most nem lenne szüksége. A haját simogatom és a nyakán ki is tapintom a verőerét. A számolás csiga-lassan megy, de mondhatni még szerencsém van. Talán megússzuk a kórházat és csak annyiban ér véget az esténk, hogy haza kell vinnem, de ez még nem most fog eldőlni. A szavak helyett a tettek beszélnek és csendben cirógatom őt, nem sürgetem, hogy álljon fel. A pillanat a miénk és van időm arra is, hogy körbenézzek idebent. A kékjeim megállapodnak a WC-papír tartón. A színház méltóan akadnak feliratok is különböző előadásokból a falon. Elmosolyodom ezen, és ha erőre kap egy kicsit, akkor lesütöm a szememet és őt fürkészem.
- Hidd el mesélhetnék és nem a mosdó a legrosszabb. – oszlatom el a kételyeit erről a dologról.
- Az iskolában egyszer randiztam egy csajjal, aki a takarítós szertárban akart találkozni. A döglött patkány csak az ízelítő belőle. – fintorodom el és megfogom a kezét. – Nem sokról. Ha jól hallom, akkor nemsokára szünet lesz. Az első felvonás végén jártunk már. – felelem neki és megvárom, hogy kissé normalizálódjon a levegővétele.
- Nem kell beöltöznöd. Inkább legyen rajtad kevés ruha. – emelkedik meg a szemöldököm egy pimasz mosoly kíséretében. A tenyerembe adott puszira csak lehunyom a szemhéjamat és újabb percekre hunyom le a szememet én is. A hangzavar be is következik és nem kell egy perc sem, hogy kinyíljon az ajtó. A nők özönlenek be és jönnek a pikáns részletek.
- Nem tudom elhinni, hogy valaki elhozta a gyerekét az esti előadásra. Sírás meg kérdések hada mindenhol. Nem is értettem a felét. Kinek kell gyerek komolyan. – a megvető hangsúlyból lejön, hogy egyeseknek nem tetszik a közönség milyensége. Mutatom Maddie-nek, hogy maradjunk csendben.
- Ne is mondd nekem. Most szült a húgom. Ez már a harmadik gyereke, aztán nincs harminc. Fogalmam sincs, hogy minek szül gyereket, ha a férje távol van. Tudod milyen ez a katonaság. – még páran megfordulnak, de a legtöbben az előadást dicsérik. Az egyik kopogtatásnál szólalok fel én, hogy foglalt, jó egy kicsit elmásítom a hangomat. A magasabb frekvencia nem áll jól nekem, de azért igyekszem. A húszperces szünet végéhez közelítünk, mire felnevetek.
- Ígérd meg, hogy nem leszünk ilyen szülők, akik csak panaszkodnak. – csavarom az egyik szőke hajtincsét az ujjam köré.
- Jobb már? – érdeklődöm az állapotát tekintve. – Ha igen, akkor megpróbálhatsz felülni. – elveszem a kezem, ha arra lenne szüksége.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptySzomb. Júl. 22 2023, 17:55



A szüleim viselkedésmintáit végigkövetve hamar rá kellett jönnöm, hogy az életben leginkább csak magamra számíthatok. Nem sok támogatást kaptam tőlük a közös éveink során. Alyssa ki tudja hol volt vagy hol nem, Hank pedig csak akkor látott el kedves szavakkal, ha az a nagy közönség előtt történt. Mindig is ott lakozott benne egy büszkeség, ami mellett nem volt megengedhető, hogy elbukjon. A munkájában egyik siker követte a másikat, így milyen képet festett volna az, hogyha az apa szerepében nem remekel? Ha összefutottunk ismerősökkel az utcán vagy bárhol máshol akkor mi arra a pár percre az összetartó egység voltunk, akik csak egymásra támaszkodhatnak. Szoros kötelékről szó se volt, de mások a szóbeli megerősítéssel is beérték. Nem volt szükségük ennél többre, Hank pedig mások szemében lehetett az az apa, akit én csak a filmek jelenetei között láthattam, a közelemben sohasem. A lényeg, hogy eddigi éveim során azt a felfogást követtem, ami csakis önmagam támogatását kívánta. A segítségkérés nem volt jellemző rám és amikor a hangulatom negatív változásokon ment keresztül, akkor is inkább visszahúzódtam a lakásomba, hogy Jessevel legyek amíg a bennem dúló kellemetlenségek le nem csillapodnak. Épp ezért szokatlan, de mellette rendkívül hálás érzés, hogy Jake itt van most velem. Folyamatosan ott él bennem a késztetés, hogy bocsánatot kérjek mindenért; a rosszullétemért, na meg az időzítés miatt, hogy elrontottam vele a közös programunkat. Annyira egyértelmű volt számomra a magam által nyújtott szárnysegéd szerep, hogy most úgy érzem olyan terheket rakok rá, amiket nem érdemel meg. Időközben azonban rá kell jönnöm, hogy bármennyire is akarom, hogy minden tökéletesen menjen, az élet egyszerűen nem így működik. Mégis valahol félek, hogy elveszítem őt. Tartok attól, hogy egy nap talál valaki érdekesebbet vagy kevésbé bonyolultat, ezek a gondolatok pedig igazán kedveznek a megfelelési kényszeremnek. Egy nap az életem során bennem maradt ez a felfogás, hogy adnom és adnom kell a másiknak, mert különben unalmassá válok számukra és elhagynak. Nem egyedi eset lenne, így a rossz szokásokat nem meglepően nehéz levetkőzni. Még tanulom az érzelmi biztonságot és hogy pontosan mivel is jár ez. Talán egy nap lehetőségem lesz elengedni ezeket a hátsó, de annál befolyásolóbb gondolatokat. Eddig még nehezen ment, habár a közös jövőnket taglaló témánk határozottan segítőkésznek bizonyult.
A mosdó nem az a helyszín, ahová az ember lánya szeretne kikötni egy randi során. Sőt igazából a top 10-be sincs. Minden olyan jól indult, most meg itt fekszek Jake ölébe és valami nagyobb erőhöz fohászkodom, hogy legalább a fejfájásom enyhüljön. Anélkül tudok haladni meg funkcionálni. Egyelőre azonban úgy tűnik, hogy a segélykérő üzenetem valahol eltévedt a helyes irány felé menet közben.
Érdeklődően tekintek fel rá amikor végül beavat, hogy mi volt az ami felülmúlta a mostani szituációt, hisz a kételkedésem nem véletlenül került felszínre.
- Oké, ez valóban rosszabb. - értek vele egyet apró fejingatással. - Úgy tűnik, hogy a szertár valami egységes találkahely lehetett a tanulók szemében. Nálunk is mindig onnan zavarták ki őket. - emlékszem vissza, miközben a homlokomat masszírozom ujjaim segítségével. - Az én hangulatomnak inkább ártalmas volt. Akkor inkább már a kocsi hátsó ülése. - jegyzem meg mellékesen. Ott kevesebb patkánnyal találkozhatunk össze, ahogyan ő említette. Aztán lehet a végén kiderül, hogy a partnered volt az, de ez már csak részletkérdés, amibe nem érdemes belemenni.
Az előadás felé terelem a témát meg abba az irányba hogyan engesztelhetném ki őt, amiért miattam most kimarad belőle. A kapott választ azonban nem bírom ki mosolygás nélkül.
- Talán jobb is így. Legalább a hiányos ruha eltereli a figyelmedet a csapnivaló színészi képességeimről. - finoman vállat vonok ennek hatására, de most egy kicsit kiélvezem a mosolyát. Szeretem mikor mosolyog. Engem is jobb kedvre derít. Az ajánlatomtól az övé amúgy is sokkal egyszerűbb kivitelezéssel rendelkezik. Nem mintha ellenkező esetben ne kerestem volna fel érte a város összes jelmezesét, hogy beszerezzem a szükséges darabokat.
A beszélgetésünket most a mosdóba érkezők zavarják meg, én pedig Jake kérésére nem buktatom le magunkat. A gyerektéma a nyerő, amiből minél többet hallok a kintiektől, annál zavarodottabb lesz az arckifejezésem. Ennek megőrzése persze csakis addig tart amíg Jake női hangot imitálva nem válaszol az egyiknek, én meg egyből befogom tenyeremmel a számat, hogy ne röhögjem el magam emiatt. Amikor odakintről nem érkezik semmiféle felháborodás, dörömbölés és egyebek, akkor egy elismerő pillantással jutalmazom meg társaságomat. Valaki máris jobb színésznek bizonyul, mint én.
Csendben fülelek, hogy mikor maradunk ismét kettesben, amire végül Jake kérdése egyértelmű bizonyítékként szolgál. Kell is pár másodperc, hogy összeszedjem a gondolataimat, mert akárhányszor felmerül a közös gyerek téma, valahogy még mindig felfoghatatlannak hat.
- Megígérem. Mi azért két panaszkodás között jól is fogunk szórakozni. - biztató mosoly kíséretében simítok végig az arcán. Ha mindketten ezt akarjuk, akkor hiszek abban, hogy bármit is sodorjon elénk az élet azt majd megoldjuk.
Egy kis ideig még így maradunk és ez valóban segít. A fejfájásom már nem annyira elviselhetetlen, de legalább az émelygés abba maradt. Aprót bólintok Jake kérdésére és minden hirtelen mozdulatot elkerülve állok fel, aztán megvárom őt is. A mosdóhoz lépve frissítem fel magamat és megiszom az üvegemben lévő víz maradékát. Szerencsére nem vagyok olyan sápadt mint amilyennek belülről érzem magamat, ez pedig megnyugvást hoz. Valószínű egyből erősödne a szédülésem hogyha innen kilépve még mások is megbámulnának.
A felsőmet igazítom el magamon, aztán Jake felé fordulok és odalépve hozzá ölelem át őt. Annyira érzem, hogy kimondanám, de mi van ha ezzel elrontanék most mindent? Ismerek különböző verziókat abból, hogy mik történtek amikor elhangzott az a bizonyos Sz betűs szó. Egy pár másodperc erejéig csak bújok hozzá, az illatát és a közelségét memorizálom, aztán felveszem vele a szemkontaktust. Úgy szeretlek.
- Boldog vagyok, amiért vagy nekem. - mosolygok fel rá, de ettől a szavaimat komolyan gondolom. Örülök, hogy itt van, segít és biztonságot nyújt ebben a sebesen rohanó káoszban ami mostanában körülveszi az életemet. Csak remélni tudom, hogy érzi és látja mennyire fontossá vált ő nekem.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyVas. Júl. 23 2023, 17:45


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

A színházas látogatást egyikünk sem úgy tervezte, hogy az első szünet megkezdése előtt a mosdóban kötünk ki. Ember tervez és isten végez. A rosszulléteket nem lehet befolyásolni ebben a szakaszban és az is felér egy csodával, hogy nem ájult el vagy lett rosszabb az állapota. Az elmúlt napokban sokat gyengélkedett a szőkeség és tudtam, hogy nem várhat tovább a Seattle-i látogatásom. Steve-vel már több ízben egyeztettem telefonon, és megnyugtatott, hogy mindent át fog nézni csak küldjem el e-mailben Maddie kórtörténetét. Belegondolni is szörnyű volt, hogy ő lesz egy orvosi konzultáció tárgya. A mentoromhoz fűződő bizalmam eddig töretlennek bizonyult, de tartottam tőle, hogy majd rossz hírekkel szolgál. Félrenéztem valamit és nem vettem észre, hogy milyen a daganat elhelyezkedése? Valóban kioperálható és a nyúlványok nem érnek el például fontos idegpályákat? Számtalan kérdés kering a fejemben miközben a puha és selymes hajtincseket morzsolom el az ujjaim között. A szemét fürkészem és csendben hallgatom a légzését. Néha szaggatott és nem éppen nyugodt, de ahogyan a percek haladnak előre valami megváltozik. A testtartása már nem annyira merev és kezd ellazulni az izomzata is. Két előjele lehet a dolognak…a szervezete a maradék energiát emészti fel az émelygés kapcsán és a kórházban kötünk ki, vagy energiát gyűjt és átvészeljük az éjszakát egy erősebb gyógyszerrel. A kísérleti pirulákban nem hittem, nagyon kevés alkalommal biztattam arra a betegekre, hogy részt vegyenek hasonlókban. A rák ellen nem sok mindent tehetünk és Maddie esetében is elkerülhetetlen lesz a kemo vagy a sugárkezelés. Féltettem a mellékhatásoktól, mint a hajhullás és az aluszékonyság vagy a hányinger, de még mindig jobb őt olyan állapotban látni, amivel meg tudok küzdeni. A műtő félelmetes lesz, ha elérkezik a napja, hogy betoljam oda. Elkerülhetetlenül játszottam végig a jelenetet a fejemben és nem győztem elűzni a rossz véget. Most is csak magamban őrlődők miközben a mosoly reményt biztosít neki. A kettesben töltött időt csak a mosdóba beáramló nők szakítják félbe. Csendben maradunk, mert nincs kedvem magyarázkodni, hogy férfilétemre mit keresek egy női mellékhelyiségben. Nem dugunk vagy ilyesmi, de akár az is lehetett volna. Humorral űzöm el a helyzet komolyságát és néha a szememet forgatom meg a kint zajló párbeszéd alatt. Nem mindenkinek való gyerek ez tény és ha valaki belátja, hogy nem az a típus, aki családot akar alapítani, akkor ne is vágjon bele. Nem igazán díjaztam, ha valaki ilyen véleményen volt, de nem is ágáltam ellene. A tömeg elmegy és eljön az a pillanat is, amikor kettesben maradunk ismét kivéve az előbbi dolgot, hogy nőnek változtattam el a hangomat.
- Panaszkodni fogunk, mint a többiek? – vigyorgok rá, de ebben biztos vagyok, hogy kivédhetetlen. A szülők sem tökéletesek csak emberek és a gyereknevelésre nem lehet száz százalékosan felkészülni. Amennyiben valaki mégis feltalálta az ellenkezőjét akkor attól külön interjút fogok kérni és az utolsó szóig le fogom jegyezni a szavait. A felállással kapcsolatban segítek neki, ha nem ellenkezik és szépen sikerrel is járunk. Minden mozdulatára figyelek a lépések alatt. A mosdó mellett állok meg, mint egy testőr.
- Nem nézel ki annyira rosszul. – cukkolom egy kicsit. – Wednesday az Addams family-ből most nagy barátnőd lenne. – kacsintok rá, de aztán felém fordul és belém kapaszkodik. Nem feltétlen a nyakamba borul, de közel állunk egymáshoz és megérzem megint a haja illatát. A hátára simítom a kezemet, de aztán el is távolodik, hogy a szemembe tudjon nézni. A kimondott szavaknak mindig súlya van, akárcsak most. A homlokomat az övének döntöm és a derekára vezetem a szabad karomat.
- Én is, de jobb lenne, ha ma este már nem esnél össze. – mosolyodom el és egy rövidke puszival fojtom belé a kikívánkozó mondandóját. Törékeny a teste, már érzem a derekán is, hogy fogyott.
- A mai nap már így is fantasztikus volt, de most az lenne a legjobb, ha hazamennénk. A mesével tudjuk pótolni a darabot. – vetem fel és ha már eltávolodom tőle akkor megfogom a kezét és összefűzöm az ujjainkat.
- Irány a Lester rezidencia. – jegyzem meg a tükörképünknek és kitárom a lengőajtót. A tömeg eloszlott, mert megkezdődött a második felvonás is. A lépcsőn óvatosan vezetem le és már megyek is, hogy kikérjem a kabátunkat a ruhatárból. A hölgy furán néz ránk, ezért csak, hogy ő hallja egy megjegyzést teszek.
- A feleségem nem bír a vérével és meg kell értenie, hogy jobban vágyom a szexre, mint egy színdarabra. Köszönöm a kabátokat. – kacsintok rá és otthagyom a leforrázott hölgyeményt. A kijárat pár lépésre van és azt hiszem, hogy mindkettőnknek jót tesz a friss levegő.
- Na…a kocsiig sétálunk. – a kezét az én kabátom zsebébe csúsztatom be a sajátommal együtt és átsétálunk az épület mögötti utcába. Minden annyira más ma este, de nem akarom megfejteni a titkát. Felnézek az égre és picit kifújom a bent tartott levegőt, mire csak egy kis pára képződik.
- Planetáriumba is mehettünk volna. – a kocsihoz érve ki is nyitom neki az ajtót és besegítem, aztán megkerülöm a járművet és beülök a volán mögé.
- Választhatsz egy számot és valami kaját is kell vennünk útközben. Nem tudom te hogy vagy vele, de nem akarok egészségeset enni. Meki jöhet? – vigyorgok rá, mert valóban nem ártana egy kis étel a gyomromnak.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyPént. Júl. 28 2023, 14:59



A percek egymást követő váltakozásával a rosszullétem is kezd csillapodni. Először az émelygésem hiányán veszem észre a változást. Ez az a pont, ahol a legjobb türelmesen kivárni a folytatást, mert egyszerre mehet jó vagy rossz irányba is. Ezért várok. És miközben ezt teszem, arról a személyről sem feledkezem meg, aki végig itt van mellettem amióta csak szó szerint padlót fogtam. Annyira szeretném őt megkímélni attól, hogy ilyen állapotban lásson, de bármennyire is küzdök ellene, ez már az életem meghatározó részévé vált. Batyuként hurcoltam magammal, hogy emlékeztessen arra, ami elkerülhetetlen és nem volt partnerem abban, hogy jó színben tűnjek fel a szeretett férfi előtt. Jake azonban nem éreztette velem azt, hogy kevesebb lennék emiatt. Helyette törődött velem és kényelmet biztosított amennyire csak ezen a szűk helyen ez kivitelezhetővé vált. Mégis elég volt őt hallgatnom vagy egyszerűen csak felnéznem arcának vonásaira ahhoz, hogy újra felszínre kússzon bennem a remény.
A lányok betoppanásával párhuzamosan elérkezünk a második változáshoz. A fejfájás általában az elindítója mindennek, de mire nagyobb lesz a nyüzsgés, már nem érzem, hogy szét akarna robbanni a fejem, egyszerűen csak azt a tompa szédülést, ami ugyancsak nem kellemes, de nem is olyan amivel nem lehet megbirkózni.
A beszélgetésük akaratlanul történő kihallgatása után megkapom a jövőnkre vonatkozó kérdést, én meg egy pillanat erejéig engedem magamnak, hogy eljátsszak kettőnk szülői szerepet betöltött gondolatával. Egy távoli, de annál kedvesebb világkép melynek még a gondolata is jó érzéssel tölt el.
- Talán egy kicsit és nem ennyire drasztikusan. - mentem a helyzetet, de látszik rajta, hogy csak cukkolni akar, épp ezért az én megjegyzésem sem tér el ennek a hangulatától. Szerintem egyikünk sem ringatja magát abba az illúzióba, hogy a gyereknevelés állandóan könnyű lesz, de nem is ennyire reménytelen, mint ahogyan a számunkra ismeretlenek bemutatták.
Egy idő után erőt veszek magamon, ami szerencsémre eljuttat most már a mosdóig is, és nem késztet arra, hogy egyből vissza is rohanjak a fülke mögé. A tükörképemmel nem vagyok túlzottan elégedett, de azért Jake megjegyzése mosolyra késztet.
- Egy-két sminkelési tippet eltanulnék tőle ilyen esetekre, mert a mai választásom nem adja vissza az Addams hatást. Egyből kitagadna. - tapogatom meg arcom két oldalát, aztán meg tovább már nem vonom meg magamtól azt az állandóan a háttérben követelőzően cincogó kérést, hogy az ölelésébe bújjak. Könnyen rá lehet kapni erre és miután ma reggel kipipáltuk az első alkalmat, ezért nem csodálom, hogy már egy másodikra vágyom. Elégedetten sóhajtok egyet az ingébe, hiszen igenis meg tudnám szokni ezt. Szinte érzem minden sejtemben, hogy ellazulok és ezt most rendkívül élvezem. A szemeit fürkészve adom tudtára ennek egy körülírt verzióját és már éppen mondanám, hogy nem áll szándékomban összeesni, de a puszijával eltereli a figyelmemet. Ennyit akkor hát az összefüggő gondolatokról.
Beleegyezek abba, hogy jobb lenne most tényleg visszahúzódni és miközben elindulunk kifelé, egy pillanatra lenézek az összekulcsult ujjainkra. Korábban azon merengtem, hogy átléphetem vele ezt a határt, most azonban mi sem tűnik ennél természetesebbnek. Ez is tökéletes példája annak, hogy ugyan kis időintervallum is elég egy változáshoz, mégis lehet jelentőségteljes.
A ruhatárban lévő lány arckifejezése sok mindent elárul Jake szavai után, amin igyekszem nem elnevetni magamat. Ehelyett megköszönöm a kabátomat, közben pedig bele is bújok, és kifelé menet megmarkolom Jake fenekét, de nem felejtek el egy mosolygós viszláttal elbúcsúzni sem a lánytól.
Az odakinti idő most hálásabb hatást gyakorol rám és épp ezért igyekszem is minden pillanatát kiélvezni. Manhattannek megvan az a szépsége - ki hogy áll hozzá -, hogy jó pár emberrel így is összefutsz az utcán, de most így Jake-hez közel ez sem annyira zavaró.
- Mi miatt jutott ez eszedbe? - fordulok felé egy pillanatra érdeklődésem közepette. - Évek óta itt élek, de néha elgondolkozom, hogy annyi mindent nem volt alkalmam kipróbálni. - gondolkozok el ezen. - Szeretem a munkámat, tényleg, viszont ha rákérdeznének mik a törzshelyeim vagy mit ajánlanék, akkor mégsem vihetném fel őket az erkélyemre vagy a nappalimba azt mondva, hogy: tessék, én itt ütöm el az időmet. - nevetek fel halkan ezen, majd megköszönöm neki az ajtó kinyitását és egyből be is ülök utána.
- A Meki jól hangzik. - mosolygok rá, közben pedig a táskámba kutatok. - Egyébként mikor ettünk ma utoljára? - állok meg egy pillanatra ezen elgondolkozva, aztán a telefonomat a kezembe veszem.
- Nincs véletlenül Aux kábeled? - kérdezek rá. Én a kocsimba mindig tartok, mert az irodámhoz vezető út a forgalomtól függően is beletelik egy húsz percbe és olyankor szeretem a saját telefonos összeállításomat hallgatni. - Nem baj, ha nincs, megoldom így is. Remélem szereted az ABBA zenéket. - pörgetem végig a hosszas listát a telefonom képernyőjét bújva, hogy rátaláljak a megfelelőre.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptySzomb. Aug. 19 2023, 18:47


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Maddie rosszullétének végét várom, de nem tudom, hogy milyen következményeket hoz magával. Kicsit dorgálom magamat, hogy elhoztam a színházba, mert ez nagy falatnak tűnt. A szünetig sem bírta ki és az arcán is látszik, hogy mennyire fáradékony. A sápadtság mellett a szeme alatti karikák sem fognak eltűnni és nekem előadhatja, hogy mennyire fitt, de mindketten tudjuk, hogy napokig az ágyat nyomta előtte. Kedveltem őt, és tudtam, hogy a határokat is képes feszegetni, de megnyugszom amikor látok egy kis színt visszatérni az arcába. Az émelygés a velejárója lehet a fejfájásnak, de ha nem múlik el, akkor még az is megeshet, hogy a kórházban kell elvégeztetni néhány vizsgálatot a meglévőkön túl. Az agy éppenséggel egy alattomos szervünk, mert egyik napról a másikra is óriási változások következhetnek be. Képtelenség nyomon követni az agyi hullámokat, ha nem tartjuk bent a beteget. Maddie még nem szorult rá, hogy ágyhoz szegezzem, de ami késik az nem múlik el. A pillantásom mindeközben a szeme világát fürkészi és egy jövőbeli ábrándképről beszélgetünk, ahol mi leszünk a szülők. Elképzeltem vele, talán ő volt az egyetlen, akivel ez ment. A nők azt gondolják, hogy a pasik nem szoktak tervezni vagy álmodozni arról, hogy mi lesz egy nővel. Akkor elő sem fordulna, hogy eljegyzünk valakit és a házasságra adjuk a fejünket vagy éppen gyereket vállalunk. A kor is szerepet játszott abban, hogy elgondolkozzak az utódpótláson, de mégis valahogyan ez mindig bennem volt. Anya és apa nem élhették meg, hogy felnőjünk, de lett időközben egy unokájuk is. Hannah az öcsém életének az értelme. Bízom benne, hogy akivel mostanság randizgat, de még nem találkozhattam vele…kitart a testvérem mellett. Jason is megérdemelné a boldogságot, a kérdés az, hogy el fogják-e fogadni a lányát. Tudom, hogy nem sokat beszélgettünk mostanában, de neki már Hannah is az élete részét képezi. Lett egy célja és baromi büszke vagyok rá. Egyedülálló szülőként óriási kihívások a hétköznapok is, de megbirkózik vele. Látom a szemében a tüzet, ha a kislány kerül szóba és az is látszik, hogy nem a fejére ejtették, de ekkora szeretetet még nem táplált más irányába. Nekem is lesz lehetőségem megtapasztalni, hogy milyen valakinek azt mondani, hogy szeretlek kislányom vagy kisfiam? Mindig azt mondják, hogy még a jobbik fele van hátra és ma este szentül hittem, hogy ennek így kell lennie. Maddie-nek meg kell gyógyulnia és…gyereket szülnie nekem. Ha rajtam múlna akkor elrabolnám és elvinném egy szigetre, ahol csak ketten vagyunk és a kutyáink. Ijesztő sokaknak, hogy egyetlen személlyel éljék le az életüket, de ahogyan a szemébe nézek nekem egyáltalán nem rémisztő…izgalmas, hogy van valaki, aki elvisel és nem menekül el az igazi valómtól. Maddie látott már a legrosszabb pillanatomban is és segíteni akart. Olyan kötődésre vall ez, amit kevesen birtokolnak. Előbb volt a barátom, mint a többi érzés és ez a tartós alapunk egyik stabil oszlopa. Mindig is úgy képzeltem el, hogy a leendő párom valamilyen szinten a legjobb barátom is lesz. Nem tudnám elképzelni, hogy valakivel ne hasonló célok és erkölcsi értékek legyenek. Mindenesetre sok minden megfogalmazódik bennem a toalettben töltött idő alatt. A felállással meg a kimenetellel lelassulunk. Esély sincs rá, hogy visszamenjünk a páholyba és nem is tartanám jó ötletnek az állapotát tekintve. Összefűzött ujjakkal kérem ki a kabátokat és hagyom kétségek között a ruhatáros nőt. A fenekemre csúszott kéz miatt elmosolyodom és odahajolok Maddie-hez, hogy a fülébe suttogjak.
- Ki mondta, hogy nincsenek színésznői képességeid? – incselkedek vele és ha már felvette a kabátját, akkor én is a sajátomat, hogy kiléphessünk a hideg éjszakába. Manhattan még ekkor sem alszik, de különösebben nem zavar a sok ember a környezetünkben. A szőkeséggel könnyedén veszek el a saját kis világunkban. Mindenem megvan és egy pillantást vetek az égboltra is.
- Nem tudom, csak mindig is érdekelt, hogy milyen lenne kizárni a fényszennyezést és úgy látni a Nagy Almát. – fogom a kezét és vissza is vezetem rá a tekintetemet. – Na látod nekem is megannyi hely van, amit nem láttam. Mindig csak a munka és a lakásom között ingáztam vagy kutyát sétáltattam valamilyen parkban. Alaszka ebben más, ott látod a csillagokat. A szobádból nem. – vigyorgok és meg is találjuk hamar a kocsinkat. Beülve egyből leveszem a kabátot és hátradobom, aztán meg bekapcsolom az övemet, de Maddie a táskájában matat.
- A kesztyűtartóban találsz egyet. – mutatok oda és ki is nyitom neki előre. – Na neee mondd….akkor Mamma Mia is lesz? – vetem fel, mert a zenekar nem ismeretlen a korosztályom számára. – Jobb randi ez, nem? – odahajolok hozzá és az arcomat mutatom. – Egy puszit kérek indulás előtt…sőt követelem. – megvárom, hogy cuppanjon is és ha ezzel végzett akkor egyesbe teszem az autót és elindulok.
- Volt már egy kis ideje, hogy ettünk. – nagyon nem kell irányító, mert minden utcasarkon akad egy meki, de én mégis egy kicsit távolabb megyek.
- Tudod mi maradt még ki nekem…az, hogy advent időszakban megnézzem azt a baromi nagy karácsonyfát a Rockefeller Centerben. – kacsintok egyet és elkanyarodok jobbra, hogy megkeressem a meki drive-os vonalát.
- Mit enne a kisasszony? – nyúlok hátra a pénztárcámért.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 24 2023, 17:06



Én tényleg szeretném azt mondani Jake-nek, hogy már jól vagyok és nincs szükség arra, hogy kihagyjuk az előadás többi részét miattam. Egy kicsit már így is bűntudatot érzek emiatt, mert korábban ígéretet tettem neki, hogy nem fogom elrontani. Erre tessék, mégis akaratomon kívül sikerült. Kétlem, hogy annyira jó program a mosdó kövén üldögélni, amikor minden más érdekes odakint zajlik. Egy részem azt kívánja bár képes lenne visszatérni az időbe és valamit másképp csinálni, hogy ne kelljen lemondanunk a programról. Aztán az a csodás kék szempár megtalálja az enyémet és mindenféle neheztelés nélkül oszlatja el bennem a kételyeket, hogy nem omlik össze a világ, ha éppen most nem maradunk itt. És bármennyire is hihetetlen, de az ilyen pillanatok miatt nem változtatnék mégsem semmin.
A színház épületét egy kifogással hagyjuk el, én meg halk nevetéssel reagálom le Jake megjegyzését amikor rá is játszok az elhintett kilépőnkre.
- Gondolom ez is jobban megy, hogyha maximálisan átérezzük a szerepünket. - vonom meg finomat a vállamat a találgatásom hatására és amíg a kocsihoz nem érünk, addig egymás kezét fogva sétálunk végig az utcán. Ettől pedig úgy érzem egyfolytában mosolyogni tudnék annak ellenére is, hogy a szédülés még mindig nem múlt el teljesen. Valószínűleg már csak akkor hagyhatom némiképp figyelmen kívül, hogyha fekvő helyzetbe kerülök, de határozottan jobban bírom, mint a mosdó előtt.
A planetáriumot jó ötletnek tartom és a magyarázata miatt meg is értem, hogy miért szeretne eljutni oda. Határozottan megvan annak az előnye, hogyha elcsendesül a világ és figyelembe vesszük mennyire jó dolgokkal is vagyunk körülvéve amik mellett a hétköznapok során könnyen elhaladunk.
- Ami azt illeti, ha enyhén hunyorítasz az erkélyem egy pontján állva, akkor olyan mintha látnád őket. De teljesen egyetértek veled. - arról meg nem is beszélve, hogy akkor is nagy eséllyel láthatunk csillagokat, hogyha Jake Lester csókol meg minket az erkélyünkön. De tudom, hogy ő maga nem ilyen illúziókra gondolt.
A kocsiban ülve most az én felelősségem lesz a zenekapcsolás és egy opciót fel is vetek számára. Nem nagyon mutogatom a zenei ízlésemet senkinek sem amióta Evan nem túl barátságos megjegyzést tett miatta. Elméletben szeretetből, de azóta is fájó pont ez közöttünk.
- Még szép, hogy lesz. Azt a filmet, ha nem láttam öt alkalommal, akkor egyszer sem. - mosolyodok el ezen. - De van itt még Ace of Base, The Cardigans. Oh, a Lovefool volt az én szerelem zeném. - lelkesülök fel ezen, és éppen sikerül csatlakoztatnom a telefonomat a lejátszóhoz amikor az arcomat mutatja felém. Egyből jobb kedvre derít ezzel és nem kell kétszer kérnie ahhoz, hogy kezemet az arcára simítva egy jó nagy puszival jutalmazzam őt.
- Igen, ez határozottan jobb randi. - helyezkedek vissza az ülésembe egyetértésem kifejezése után és most elindítom az SOS zenét tőlük. - Csak úgy mellékesen érdeklődnék. A továbbiakban is teljesíthetőek a randi pontjain ilyen kérések a részedre? - érdeklődök tőle, hogyha már így témába vagyunk és némi szórakozottság is fellelhető a hangomban.
Úgy tűnik egyikünk sem ismeri annyira a várost, mint szeretné és ha másoknak mesélnénk, akkor ezt hitetlenkedéssel élnék meg. Lehet, hogy tudtunk volna időt szakítani erre többször is, de a munka mindkettőnket elsodort és valahol egyedül nem is lett volna annyira maradandó élmény. Számomra biztosan nem.
- Akkor ezt is felvehetjük a muszáj bepótolni listára. - jegyzem meg egyből. - Egyszer csak úgy fognám magamat és egy hétvégét vagy pár napot arra szánnék, hogy turista módjára felfedezzem a várost. Most újra belegondolva tényleg mennyire szánalmas már, hogy nincs kedvenc helyem. - nevetek fel ezen, de mielőtt feltehetném a kérdésemet, ő beelőz egy másikkal.
- Mhm, sültkrumplit. - vágom rá egyből. - És sajtburgert. Ital mindegy milyen. - válaszolok neki, hogy ne az én olykor előforduló döntésképtelenségem tartsa fel a sort.
- Jut eszembe, hogy állsz a korcsolyázással? Az is egy olyan program, amiről mindenki ódákat zeng itt, de én még ott sem jártam. Habár ennek ellenére meglepő, de tudok korcsolyázni. - térek át érdeklődésemre egy plusz információval együtt. - Egyetem alatt az egyik téli kihagyhatatlan programunk volt eljárni pár évfolyamtársammal együtt ki a pályára. Voltunk mi meg azok, akik ilyenkor rendezték a legtöbb bulit. De tényleg. És mindegyiknek külön nevet adtak, mint például Télköszöntő, Télavató vagy Első hó party. Mindenért volt okuk bulizni. - a fejemet ingatom erre. Nem volt meglepő nekünk egy idő után, hogy két külön csapatra osztódtunk. Amúgy is csak azért akarták, hogy ott legyek, mert tudták mennyire kerülöm az alkoholt. És hát a sofőr szerep ilyenkor passzolt volna hozzám. - Aztán páran szerettünk kimaradni ezekből és józanabb programmal elütni az időnket. Emlékszem egyszer még jéghokira is rávettek, de első és utolsó alkalom volt. Akkorát estem, hogy a térdem környékén még mindig látszik a nyoma. - avatom be őt egy immár távoli emlékbe. Arra viszont jó volt, hogy felnőttként ne mondjam azt minden sport szerű dologra, hogy tökre nem értek hozzá.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyKedd Szept. 05 2023, 20:36


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Tényleg azon vagyok, hogy a hátunk mögött hagyjuk ezt a remek is hangulatot a mosdóban, de nem tudom kiverni a fejemből a sápadt arcát és az egyre kihunyó fényt a szeméből. Tartja magát, hiszen erősnek szeret mutatkozni, de a betegség előbb vagy utóbb előcsalogatja az igazi arcát. Maddie harcos alkat, de kevés alkalommal foglalkozik a saját igényeivel. Most is biztos vagyok abban, hogy olyan gondolatok kísértik, hogy miért nem tudott pár órával később rosszul lenni vagy este ágynak esni, mert az előadásnak mennie kell. Nem halunk bele, ha nem megyünk vissza a második felvonásra, még ennek ellenére is tudjuk, hogy mivel végződik a történet. A jó nyer és az átok megtörik. Meséken nőttünk fel és kizártnak tartom, hogy éppen ő ne nézett volna hasonlókat. Valahogyan a lányokban kialakul egy szükséglet a varázslatok iránt és ez felnőttkorukra sem múlik el. Számtalan nővel találkoztam már életem során, de a szőkeség néha mindegyiken túltesz mármint ezen a téren. Kiderül a végén, hogy nem is orvosnak készült, hanem meseszereplőnek vagy nem is tudom. Mindenesetre mosolyogva konstatálom, hogy a szédülés alábbhagyott és az arcszíne sem valami hamuszürkére hajaz. A ruhatárban még megejtünk egy érdekes diskurzust az ott dolgozó hölggyel, akinek az arcára van írva, hogy mennyire nem helyesli az idő előtti távozást. Nem kértünk engedélyt, hogy kimenjünk, mert amúgy sem érzem, hogy magyarázattal tartoznék bárkinek is az irányába, de akkor is néha kiakasztanak az emberek meg a fene nagy előítéleteik. Bizony a rosszallása nem szimpatikus és egy lapáttal is ráteszek a jelenetünkre, hogy érezze mennyire romlott teremtések vagyunk. Kifelé menet még váltok egy pillantást a szöszivel és aztán kikísérem a hidegebb időjárási területre.
- Ebben benne voltunk mind a ketten. – vonom meg én is a vállamat és most jobban lekötnek a felettünk lévő aranyló pettyek, melyek beszínezik az égboltot. Mindig is szerettem volna közelebbről megnézni őket, de ebben a városban nem sok mindent lehet szabad szemmel látni a fényszennyezettség miatt.
- Az erkélyen más lenni, de talán, ahol te laksz nincs ennyi felhőkarcoló és más a fekvése is a területnek. – vissza kellene emlékeznem a pontos lakcímre, de azért ennyire nem jó a memóriám. Kézen fogva közelítjük meg a kocsit és elsőként megvárom, hogy ő üljön be és csak utána merészkedem odáig, hogy elfoglaljam az ülésemet a volán mögött. Az illat a kutyáimra emlékeztet, gyakran utaznak velem és mindenhol szőr van hátul is, de azért akad légfrissítőm is, de Samira és Dózer illatát nehéz elűzni. Becsatolom magam és a kábelt is megmutatom neki, hogy aztán a telefonját csatlakoztassa és felcsendüljenek a svéd zenekar dalai. Nincs különösebb bajom vele, de mégis lányos vonalon mozog, de ma este legyen az ő terepe a zeneválasztás. A legtöbb dolgot is odaadnám azért, hogy mosolyogni lássam őt.
- Húha…retró buliban még nem voltál…diszkógömb? – incselkedem vele és egy puszira tartom oda az arcomat, hogy még indulás előtt bezsebeljem a jussomat. A közös jeleink működnek és nem érzem azt, hogy túl lenne erőltetve a téma közöttünk. Vele egyszerűbbnek tűnik az este is, nem veszekszünk azon sem, hogy hol együnk. A meki megfelel neki, ahogyan nekem is, ezért nem kérdés, hogy merre visz az utunk először. Útközben észre is veszem, hogy mennyire ki van világítva a város. Közeledik a szeretet ünnepe és minden erről árulkodik akár a kirakatok üvege vagy éppen a lámpákra aggatott színes fények.
- Előfordulhat, hogy még kérek puszit, de nem tudom az árát. New York egyébként nagyváros és annyi minden maradt ki belőle, hogy külön bakancslistát írhatnék csak ide is. – sóhajtok fel, de az én gondolataim már a kaja körül járnak.
- Ha már sült krumpli akkor kell mellé fagyi is. Naa… - nézek rá, mert egy kicsit fennakad ezen. – tudom, hogy mennyire finom vele. Ki kell próbálnod. – a folytatásban már egészen másról folyik a szó és a korcsolyázás meg a karácsonyfa kerül terítékre.
- Hát…nem mondanám, hogy nagy szakértője vagyok. Elesni nem fogok, de nem is lesz a kedvencem. – vetem fel neki, de amint elkezd mesélni már minden világossá válik.
- Sosem hittem volna rólad, hogy ilyennel szórakoztál az egyetem alatt. A végén még az is kiderül, hogy szeretsz sportolni csak jól titkoltad eddig. – kiteszem az indexet és elkanyarodok jobbra, mert elértünk a mekihez.
- Legközelebb fogadást fogunk kötni egy helyi csapatra. – hangsúlyozom ki és lehúzom az ablakot, hogy leadjam a rendelésünket a nőnek. Pár percet kell csak várnunk, hogy továbbhaladjunk a következő ablakhoz.
- Ideadnád nekem a kártyámat? – a pénztárcát az előbb vettem az ölembe és a sebváltó mellé ejtettem. A csajszi türelmetlen az arcára van írva, de én cseppet sem sietek sehová. Az összeg elhangzása után a csomagot beemelem az utastérbe és gazdát cserél a kártya is, amíg le nem húzza. Mire nem jó a digitális világ, szinte már alig hordok magamnál készpénzt. A végén elköszönök és felhúzom az ablakot.
- Kukkants bele minden megvan? – kanyarodok ki és most belövöm a Rockefeller Centert, mint célállomást.
- Úgy tűnik, hogy etetned kell majd és mesélned kell arról a korcsolyás időszakról. Nekem fagyival jöhet a krumpli. – biccentek és fél kézzel masírozok végig a sztrádán.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyKedd Szept. 12 2023, 13:43



A kocsihoz tartó úton elviselhetőbbnek érzem a rosszullétem utóhatásait. Az émelygés elmúlt és bár a szédülés és a fejfájás tompán érződik, de nem annyira, hogy újra a padlón kössek ki. Ez pedig jól jön akkor mikor részese kívánsz lenni a szeretett férfi társaságának anélkül, hogy a földről kellene felkaparnia. Így is rosszul érzem magamat, ha arra gondolok miért hagytuk ott a színházat, de úgy tűnik Jake ezt nem hozná fel ellenem. Valahol szerintem mindketten tudjuk mivel állunk szembe, ahogyan azt is, hogy mivel is jár ez. Már az is csoda, hogy az elmúlt napok után sikerült az ágyat elhagynom és ezt elsősorban neki köszönhetem.
Mielőtt elindulnánk a zenei stílusomat feszegetjük, az ezzel kapcsolatos kérdése miatt meg egyből a fejemet ingatom.
- Még nem sajnos, de elég jó bulinak tűnik egy olyan így belegondolva. - gondolkozok el ezen, hogy aztán csakis a kérésének szenteljem minden figyelmemet. Baj hogyha szeretném őt magamhoz ölelni és nem elengedni percekig? Olyan jó lenne csak semmit nem törődve létezni és teljesen lenyugodni a karjai között. A biztonság ott mindig új értelmet nyer. Egyelőre azonban bőven beérem a közös programunkkal is meg annak az ígéretével, hogy bármikor büntetlenül fejezhetem ki iránta kimondatlanul is az érzéseimet.
Kíváncsi fény csillan a szemeimben és az arckifejezésemre is hasonlóan kiül amikor az étellel kapcsolatos újdonságba avat bele.
- Ó, én nem ítélkezem. - védekezek elmosolyodva. - A sós meg az édes néhány esetben amúgy is működőképes, csak ebben a formában még ismeretlen nekem. - vallom be mellékesen. Emlékeim szerint táblacsoki formába már kóstoltam, így ez sem sokban különbözhet.
Elmesélem neki egy régebbi emlékemet, ami az egyetemről maradt nekem hátra, majd a feltételezéseit már csak ezután oszlatom el.
- Távolról sem, de mondjuk úgy vannak részei amiket elviselek. A korcsolyázás nagy kedvencem volt, de a tesi órákról jó párszor megszöktem. - nevetek fel halkan emiatt. - A tanárunk amúgy sem volt tisztában azzal mennyien vagyunk. Ő megtartotta az órát azoknak akik ott voltak és ennyivel is le is tudta. - mesélem el neki. - Ezen kívül a költözésem után beszereztem még egy futógépet a lakásba, de sokszor vonzóbb a kanapén lustulni. - vonok vállat. - Szóval még most figyelmeztetlek, hogy nagy hibát követsz el, ha a sporttal kapcsolatos nyerési esélyeimet rám bízod. Természetesen ha bírod a kockáztatást meg az időnkénti veszteséget, akkor megpróbálhatok tippeket adni. - nem vagyok túl jártas a fogadások világában, így az sem kizárt, hogy szerencsésen jönnénk ki belőle. Azért nem ártott őt figyelmeztetni.
A rendelés alatt én csendben fürkészem a kinti tájat vagyis pontosabban az épületeket, amik közre fogják a gyors éttermet. A kártyáját átadom mikor arra kér, majd a fejemet a hideg ablak felületének hajtom, de most nem annyira szerteágazó a koncentrációm, mint korábban. A kérésére átnézem a papírzacskó tartalmát és egy igen után elő is keresem a fagyit, majd egy szálat el is emelek a krumpliból. Én simán harapok bele az egyikbe, az övét meg a fagyiba mártom reménykedve abban, hogy erre a folyamatra gondolt.
- Tessék a szádat kinyitni. - röhögök ezen és ha teljesíti, akkor felé nyújtom a krumplit, hogy ő is tudjon belőle enni, aztán meg magamat is megjutalmazom egy másikkal.
- Nos a korcsolyás időszakom.. - szedem össze a gondolataimat egy apró sóhajtás után. - Először csak öten voltunk. Két fiú meg mi hárman lányok. Adam, az egyik srác mesélt a pályáról, aztán időközönként visszajártunk és csak elvoltunk. Volt egy őr, aki felügyelt és tőle lehetett korcsolyát bérelni meg kezelte a fényeket és a zenét. Szóval ilyen kinti zárt területet képzelj el. Aztán úgy a második hétben még csatlakoztak hozzánk, de úgy állandóan megvolt a 10 fős csapatunk. - kutatok most emlékeim között. - Valamikor versenyeztünk is. Ki, mennyi idő alatt jut el a pálya túloldalára vagy képzeld, volt alkalom amikor két fős csapatokra széledtünk és megbeszéltük, hogy a következő találkozóra betanulunk külön-külön egy koreográfiát. Az roppant vicces volt, mert hihetetlen nagyokat bénáztunk és estünk közbe, de szórakozásnak fogtuk fel, így senkiben nem maradt sértettség a végén. - mesélem el neki bővebben és ha közben krumplit vagy italt kér, akkor arról sem feledkezem el. - Kicsiként is szerettem amúgy. Hanktől egyik karácsonyra kaptam az első korcsolyámat. Kis rózsaszín - fehér csoda, itt ott elszórtan fekete pöttyökkel. Szerintem Minnie egeret akarták visszaadni vele, de imádtam. Mrs. Linard kivitt a karácsonyi vásárhoz és ott gyakorolhattam. De nagy szerelmem határozottan az egyetem alatt lett. - adom még hozzá ezt, aztán beleiszok az italomba.
- Én már meséltem, szóval te jössz. Nálad van vagy volt valami kiemelkedő sport? - kérdezek rá, aztán a tasakba nyúlok egy újabb krumpliért. Jó most csak így kettesben kocsikázni és egymással lenni. A korábbi után kellett az, hogy valami más kösse le a figyelmemet.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyVas. Okt. 01 2023, 12:20


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Sokan azt gondolnák, hogy merev vagyok, mert nem szeretem a változásokat az életemben, de annyira tudok spontán is lenni, mint amennyire feltételezik az ellenkezőjét. Maddie mellett nem nehéz annak lennem, mert a színházas történet is valahogyan kezdődött, de aztán a körülmények felülírták az esti tervünket és máshol kötöttünk ki. Szerettem volna megnézni a darabot, de látszólag nem volt jól és nem óhajtottam végigszenvedni valamit, ami helyett szórakozhatunk is, ha még maradt egy kis energiája. A mosdóban nem nézett ki jól és számtalan folytatás játszódott le a lelki szemeim előtt, de végül megerősödött annyira, hogy visszasétáljunk a kocsihoz és egy kis mekis kitérőt tegyünk a Rockefeller Center felé. Ki gondolta volna a nap elején, hogy turistáskodni fogok abban a városban, ahol egy ideje laktam már. Bevallom, de nem szerettem annyira a felhajtást és a szívem visszahúzott a havas tájra, de most még azt sem bántam, hogy itt voltam. A társaságomon volt a hangsúly. Maddie egyszerre könnyed és lélegzetelállító. Mindig is rajongtam azért, ha beszélgetni kezdtünk. Pezsegtünk és másnak a közelében nem éreztem úgy, hogy hazataláltam. Nem érdekelt, hogy egy puccos étteremben vagy éppen a mekiben vagyunk, mert tudtam, hogy vele garantált a minőségi időtöltés. Most sem csalódom benne, mert a rendelésleadása közben is már ABBA dalokat hallgatunk és múltbéli utazásra tévedünk az emlékek örvényében.
- Sokan félnek kipróbálni új ízeket, de ez verhetetlen és ha igazi amerikai akarsz lenni, akkor egyértelműen a bakancslista első helyén áll. – mosolyodom el, mert közben oda is érünk, aztán leadjuk a kaja kívánságainkat. A következő ablaknál fizetek, de előbb megkérem a szőkeséget, hogy adja át a kártyámat, mert nem érem el. A hölgy nem túl szimpatikus mialatt a jobbik arcomat mutatom felé. Az ellenőrzés után még egyet intek, aztán már ki is fordulok az ellenkező irányba és a gázba taposok, hogy ne maradjunk a szélső sávban.
- Őrület, hogy mennyien vannak az utakon… - sóhajtok egyet és az egyik kezemmel a kormányon dobolgatok a másikkal meg a zacskó szélét húzom el, hogy megnézzem a tartalmát.
- Az illata isteni, és már éhen veszek, ne várass meg. – sürgetem, hogy mártsa bele nekem a krumplit a fagyiba és már nyújtom is a nyelvemet, hogy a számba adja az érdekes kombót.
- Hmm…ez marha jó. – nyelek egy nagyot és most azt hallgatom, hogy mit mesél nekem a korcsolyázásról. Annak idején egyszer sem került szóba közöttünk, pedig Alaszkában lett volna lehetősége is rá, hogy kipróbálja.
- Ezek alapján már most féltékeny vagyok Adamre. – csóválom meg a fejemet, mert nem szeretem, ha hímneműek kerülnek a mesébe, de tudja biztosan, hogy csak viccelődöm.
- Nem igaz…te meg a 10 fős csapat…valahogyan nem fér össze a fejembe a kép rólad, ahogyan másokkal szocializálódsz. – ugratom, de mégis úgy ismertem meg őt, aki nem igazán kedveli a nagy társaságot, és ha teheti, akkor a kutyájával van, vagy éppen a munkában.
- Az egyetem után elfelejtettél kapcsolatokat építeni. – halkítom le most a zenét, hogy jobban halljam őt és ne vonja el más a figyelmemet.
- Az apukád mindig csak akkor kerül elő, ha valamit venni kellett, de a dadusod nagy forma lehetett. Tartod még vele a kapcsolatot? – tudom, hogy eltérek a témától, de annyiszor emlegette már őt, hogy kíváncsivá tett. A szüleimen kívül ránk maximum a nagyszülők vigyáztak, és néha egy-egy fiatal csaj, de nem volt mellettünk állandó dada. A fejemben mindig úgy képzeltem el, hogy ez csak a nagyon gazdagok kiváltsága.
- A korcsolya egy új bakancslistás élmény lesz. Nos…hát én hokiztam Oroszországban, a gimi alatt meg sportlövészetet csináltam. Senki nem gondolta volna rólam, hogy ilyen érzékem lesz hozzá. Alaszkában meg beleszerettem a szánhúzásba…istenem mekkora élmény annyi kutyát terelni és átívelni a havas terepet. Nekem a futás sosem jött be, valahogyan nem élveztem a cél nélküli dolgokat. A lövészet meg hosszabb távon is megmaradt. Amennyiben jó kislány leszel és érdekel a dolog, akkor egyszer elviszlek a pályára és megmutatom, hogy milyen érzés célozni. – emelem meg a szemöldökömet és elfogadok még egy krumplit. A tábla jelzi, hogy hamarosan megérkezünk.
- Itt aztán bőven akad ember…várj nem ma kapcsolják fel a fényeket a fenyőfán? – jut eszembe, mintha reggel olvastam volna a neten hasonlót, de az is lehet, hogy tévedek. Mindenesetre le kell kanyarodnom a lámpáknál és ki is szúrok egy zárt parkolóházat.
- Talán, ha szerencsénk van, akkor még van hely. – reménykedve kanyarodok be és nyomom meg a gombot.
- Ez az. – lelkesülök fel és a sorompó felemelkedése után már megyek is felfelé, mert ez az épület több emeletesnek tűnik. A harmadikon valahogy sikerül találnom egy helyet, szóval le is csapok rá és oda parkolok be. A motort le is állítom, aztán elveszem a kólámat és belekortyolok.
- Sportok kilőve…én valami pikánsabb terepre vonulnék át. Kivel csókolóztál először? – oldalasan fordulok és az övemet is kicsatolom, hogy jobban elférjek kajálás közben.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyKedd Okt. 03 2023, 18:41



Philadelphia mindig is kettős mérce volt számomra. A szüleimre nem szívesen emlékeztem vissza, még ha felnőtt fejjel kevésbé gyakoroltak rám hatást. Az ő hozzájuk fűzött élmények ettől függetlenül akkor sem kellemesek. Viszont a családi káosz mellett akadtak olyan emlékek is amiért a szívem mindig is egy kicsit visszahúz oda. Jake-nek sokat meséltem már Mrs. Linardról, akinek a gyerekkori éveim megmentését köszönhetem. Nélküle talán arra a sorsra jutottam volna, mint Alyssa vagy annyira érzéketlenül szemléltem volna a világot, mint Hank. Néha még vannak pillanatok amikor attól tartok, hogy tovább él majd bennem valamelyikük mérgező felfogása, de ilyenkor Mrs. Linardra gondolok és mindig megnyugszom. Ő az én követendő példám, ha úgy érezném kezdek letérni a vágyott útról. Mellette azonban akadtak mások is amiért Philly egy szívemhez közeli hely marad és ebbe avatom be most Jaket is.
Az étel rendelésünk után most az én feladatom lesz, hogy ellássam őt étellel, mert neki elegendő most a vezetésre koncentrálni. Meglep azzal az étel párossal, ami úgy tűnik neki a kedvence lett, de elzárkózni sem zárkózom el az ötlet elől. Hallottam már ennél nagyobb furcsaságokról is. Egyelőre viszont én maradok a sima krumpli mellett, őt meg a kedvencével kínálom meg. A magyarázata azért most jól látható mosolyt csal az arcomra.
A régebben szoros kötelékekkel összetartott csapatunkba avatom be meg abba, hogy miképpen is épültünk mi pontosan fel. De halk nevetéssel sikerül lereagálnom amikor megjegyzi féltékenységét.
- Alaptalan lenne, mert úgy sosem volt közöttünk semmi. Ő minden héten mást szédített, engem meg nem vonzott ez. Azért szórakoztató volt végignézni ahogyan különböző korcsolya trükköket tanult be a lányok kedvéért. - fejemet az ülés támlájának hajtva mosolyodom el, majd beleiszok az italomba.
- Mondhatjuk így is. - értek vele egyet. - Egyetem után én elköltöztem, aztán meg valahogy nem voltam kapcsolat keresős hangulatban még akkor sem, ha lehetőségem lett volna rá. Valahogy akkortájt kaptam meg Jesset és a figyelmem megosztódott a kutyám meg a munka között. - osztom meg vele. - Attól természetesen nem riaszt el a nagyobb társaság, csak nehezebb rátalálni a saját közegemre. Már egy ideje tervezem, hogy visszamegyek egy hétvégére Phillybe, de mindenkinek megvan az élete és nehéz összeegyeztetni egy megfelelő időpontot. Csakhogy Adamnél maradjak ő Coloradoba él a feleségével, ami egy jó kis 27 órás autóút. - folytatom tovább, hogy átfogóbb képet adjak neki magamról. Szerencsére van egy közös csoportunk és talán egyszer majd megoldjuk, hogy szűkebb egységekre szedve találkozzunk. Egyelőre nem sikerült.
Hank említése elmaradhatatlan, hiszen lehetett bármilyen távoli, attól még időnként ő is jelen volt. De most mégis egy kellemesebb személy felé evezünk.
- Havonta kétszer-háromszor beiktatunk egy telefonbeszélgetést. Nemrég született meg a negyedik unokája, szóval most minden gondolata a kicsi Lilianne körül forog. - válaszolok a kérdésére elmosolyodva. Ugyan azt még nem tudom, hogy miképpen fogom vele közölni a betegségemet, pedig nemsokára esedékes lesz a következő beszélgetésünk. Addig bizonyára kitalálom. Szegénykém mindig annyira a szívére vette az én sorsom alakulását és most nem akartam őt ezzel idegesíteni.
- Örömmel vállalom az idegenvezető szerepet. Megtanítalak akár jégtáncolni is. - nevetek fel ezen, de ő neki egészen extrémebb sporttal kapcsolatos élményei voltak, mint nekem.
- Ennél is gondolom rá kell találni az egyetlenre. - gondolkozok el ezen. - De a szánhúzás akkora egy kaland. Már csak a kutyák közelsége miatt is. - jegyzem meg. - Volt olyan pillanat közben amire különösen emlékszel? - kérdezek rá, aztán érdeklődő kifejezés fut végig az arcomon.
- Oh, igen? Kíváncsivá tettél. És amúgy is, mikor nem viselkedtem én jól? - megjátszottan szegem fel az államat, de egyből el is nevetem magamat.
Időközben elérünk az utunk végéhez, a kérdése kapcsán meg telefonos segítséghez fordulok.
- Mintha olvastam volna hasonlót, de egy pillanat.. - már pötyögöm is be a keresőbe, aztán végigfutom az engem érdeklő linkeket. - Igen, mára írták. Úgy egy 20-25 perc múlva lesz. - nézem meg az órát is, de ha már leparkoltunk akkor a burgeremet is előszedem, mert az illata miatt csak még jobban megkívántam. Közben azért Jake-re is figyelek, aki újabb szintre emeli az érdeklődését.
- Első csók. - hümmögök egyet, de sokat nem kell gondolkoznom a válaszomon. - Gimi második évében egy Carlos nevű sráccal. Egy évfolyammal felettem járt és nagyon kínos volt. Fogadásból történt. - a fejemet ingatom erre. Akkor sem tetszett, hogy végül valami tárgy nyereményként kiáltottak ki a haverjai. De most nyugtasson, hogy legalább nem vesztesnek fogta fel magát? - Szóval mindig azt mondom magamnak, hogy Richie Miller volt az első. Értsd minden szempontból annak. Egy harapást? - mutatom felé a hamburgeremet mielőtt én tenném.
- És te legalább jól jártál vagy te is csatlakozol hozzánk kínos elsőkhöz? - adom vissza a kérdést, ha már így témánál vagyunk.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptySzer. Okt. 25 2023, 19:21


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Régebben én is az a tipikus férfi voltam, aki a szexre utazott és minél több lányt csábított az ágyába. Nem mondom, hogy nem éltem ki magamat még a kórházon belül is akadtak nővérek, gyakornokok és rezidensek is, akik befeküdtek alám, de tartósat egyik oldalon se értem el. Sok időnek el kellett telnie ahhoz, hogy a komolyabb felé orientálódjak. Mia után nem vágytam az együttélésre csakis a szükségleteim kielégítésére. Bőven volt rá partnerem és mégis valami hiányzott. Egy idő után az ember rádöbben, hogy a szex önmagában nem ragasztó, de jó alapja lehet egy kapcsolatnak. Mindig két részről kell megvizsgálni az adott viszonyt. A felek értelmesek és a helyén kezelik az aktusokat, amik nem szólnak másról, mint a kölcsönös támogatásról vagy már belepofátlankodik az érzelem is. Nálam ezt csak úgy lehetett elérni, ha beszélgetésbe bonyolódtam valakivel és szimpatikusnak találtam az adott felet. Maddie eleinte nem tűnt fel, de azon a délelőttön a kantinban aztán mégis szemet szúrt. Ki ne figyelne fel egy szőke bombázó doktornőre? Többen már említették őt, de nem tulajdonítottam nagy dolgot neki, de aztán szóba elegyedtünk és azt vettem észre két órával később, hogy baromira élvezem vele a társalgást. Mindenről átfogóan csevegtünk, kiderült, hogy van egy husky-ja, nekem akkor kettő volt a városban és nem is említettem neki Alaszkát. Az életem nem szólt másról, mint az orvoslásról és a kutyákról. Valahol már az is nyerő volt, aki ebben a kettőben utazott. Rögtön meg is hívtam magammal egy szánhúzó versenyre. Persze nem sikerült annyira jól a közös kiruccanás, de soha nem felejtem el, hogy milyen érzéseket keltett bennem. A külseje egyértelműen bejött, de annál nagyobb nyomot hagyott bennem. A személyisége érdekelt és ezt már régen tapasztaltam meg akkoriban. Nem tudom, hogy miképpen jutok erre a felismerésre, de a kocsiban megint eluralkodik rajtam az ismerős emóció és az otthonos csevej miatt meg is szűnik körülöttünk a világ. Félig a vezetésre figyelek, de a fejemet többször fordítom felé a mekis kajarendelésünk után. Részben neki kell etetnie, mert nincsen több kezem a kormány végett, de közben meg hallgatom, hogy miket mesél nekem. Miért van az, hogy nem tudok betelni vele ennyi idő után sem?
- Jól van az, hogy te nem veszed észre milyen hatással vagy a férfiakra már nem újdonság, de mindenkiről azt hinni, hogy a barátod akar lenni egy kicsit naiv még tőled is. – hajolok oda, hogy be tudjam kapni a krumplit és a fagyit egyszerre. Imádom ezt a kombót és néha, ha van lehetőségem eljutni valami gyorsétterembe, akkor nem hagyom ki.
- A fiúknak kellenek a különböző trükkök hogyan hódítsanak meg lányokat. Nem mindenki nézhet ki olyan jól, mint én…és mellesleg rendelkezhet életmentő státusszal. Ez mindig előnyt jelentett. – kacsintok rá és most áttérünk arra, hogy mennyire más lett az egyetem után.
- Már van felesége Adamnek. – esik le az állam és aztán felnevetek. – Nem lepődöm meg azon, hogy a kutyád és az asszisztensed lett az elsőszámú barátod New Yorkban. – gondolkodom el és akkor oldalra nézek.
- Mi lenne, ha közösen mennénk el…akár Coloradoba? Tudom, hogy sok az út, de már olyan régen nyaraltam, hogy nem is emlékszem rá. Érdemes lenne felvenned a kapcsolatot a régi csapattal…nem szándékozom belerondítani a képbe, de meg kell ismernem azt a férfit, aki tud korcsolyázni. – ingatom a fejemet és most rákanyarodok a Rockefeller Center útjára. Nemsokára le is parkolok az egyik üres helyre és úgy folytatjuk a beszélgetést meg az evést, hogy most már nekem is felszabadulnak a kezeim.
- Négy unoka ejha…na még egy valaki a listán, akit meg kell látogatnunk….nem is lesz egyetlen szabad hétvégénk se. – jegyzem meg és eszembe jut valami.
- Tudod akkor érdemes lenne elmennünk LA-be is…élnek ott rokonaim, vagyis az apám öccse. Fredről nem sokat beszéltünk és akkor rá is nézhetnék a házra, hogy milyen állapotban van. – bontom ki a hamburgeremet és nekiállok falatozni a burgonyával együtt.
- Alaszkában mindig különleges a tél és ha szerencséd van, akkor a sarki fény is látható. Kihagyhatatlan. – iszok bele a kólámba és meg is nézi a karácsonyfaállítás időpontját.
- Megnézzük. – eszek tovább és intimebb területre tévedek a nagy elsőkkel kapcsolatban.
- Hogy lehet fogadásból? – pislogok kettőt, de elfogadom a felém kínált hambit és beleharapok egyet, de majdnem kifolyik a szám szélén a szósz.
- Gyors mentést. – kérem őt meg, hogy keressen elő nekem egy szalvétát. Amennyiben sikerül, akkor megvárom, hogy letörölje a számat és mélyen a szemébe nézek.
- Tudod…én menő voltam. Két évvel volt idősebb a csaj és tizennégy voltam. Olivia tapasztalt volt már, így nekem egyáltalán nem volt kellemetlen…inkább én voltam gáz hozzá képest. Hmm…első szex…házibuli és az egyik legmenőbb lány volt akkoriban a suliban. Ginny Miller volt a neve és én voltam neki is az első. Jártunk utána vagy két hetet és dobtam Lindáért…nagyobb mellei voltak. – vonom meg a vállamat és megint iszok egy keveset.
- Tudod, ha találkoznék vele szerintem mindketten nevetnénk, hogy mennyire hülyék voltunk akkoriban. - hallgatok el
- Volt kellemetlen szexuális élményed? – kérdezek rá a következőre és kicsit le is tekerem az ablakot, mert kezd melegem lenni.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyHétf. Okt. 30 2023, 20:57



Vannak a múltamban még olyan részek amiket nem szokásom megosztani másokkal. Némelyiket titokként őrizgetem magamnak, de ott vannak azok is, amikről csak akkor beszélek, ha rákérdeznek vagy éppen a témába vág. Ezeket leszámítva jobb szeretem más történetét meghallgatni, mint az enyémet kiadni a kezeim közül. Jake mellett ez másképpen működik. Vele egy-egy múltban zajlott esemény vagy emlék az ismerkedésünk és a kettőnk között épülő bizalom egyik alapját szolgálja. Olykor ő tőle kapok valamit, máskor meg én vagyok a beszédesebb. Jelenleg az utóbbi van érvényben, de nincs ellenemre, mert számomra is jól esik felidézni ezeket. Ilyenkor persze egyből jön a felismerés is, hogy mennyire eltávolodtam életem azon részétől a költözésem után vagy attól a lánytól, aki akkoriban voltam. Persze valahol még mindig ott lakozik bennem a kalandvágy az új dolgok felfedezése iránt, de felnőttként az ember lánya egy felelősségteljesebb játékot űz. Én az egyetemi évek után abba a kategóriába tartoztam, hogy önként nem kerestem a lehetőségeket, csak hagytam hogy azok idővel rám találjanak.
- Ez a valóság elferdítése, Lester. - a fejemet ingatom egyszer jobbra majd balra nem egyetértésemet kifejezve, végül el is mosolyodok mellé. - Mindig észrevettem, ha valaki többet akart, csak akkoriban szándékosan figyelmen kívül is hagytam, ha csak szórakozásra kellettem. - javítom ki gyorsan ezt a feltételezést, mielőtt így írná be magát ez az információ a történelembe. Voltak olyan természetű kalandok, amiket már nem vállaltam be.
A szívószálam felett mosolyodok el a megjegyzésén.
- Ah, igen, ez egy kicsit sem dobogtatja meg a szívemet, hogy egy igazi főnyereménnyel van dolgom. - cukkolom őt, közben a kezemmel legyezem magamat. - Kaphatnék esetleg egy autogramot..mhm, ide? - mutatok a számra. - Maddienek címezd, kérlek. - nevetek fel halkan emiatt, majd visszateszem a tartójába az italomat, miközben ő az elmondottak után már Adam és Mrs. Linard meglátogatását tervezi.
- Ez remekül hangzik. - mosolyodok el egyből és a hangom is lelkesebb lesz ezáltal. - Úgyis már egy ideje tartozom nekik ezzel, szóval biztosan örülnének, ha végre nem csak a számat koptatnám, hanem cselekednék is. - gondolkozom el, de már fejben az utunkat tervezem. A közösre írt jövőképek mindig boldogsággal töltenek el és ez most sincsen másképp.
- Nem jártam még Los Angelesbe, szóval benne vagyok. Szoktad vele egyébként tartani a kapcsolatot? - érdeklődöm, de ha nem akar beszélni róla akkor természetesen nem erőltetem.
- Szóval Colorado, Philadelphia, Los Angeles és Alaszka. - sóhajtok egy aprót a felsorolás után. - Világutazók leszünk. - kényelmesedek el még jobban az ülésembe, de már a gondolat is izgatott várakozással tölt el. Néha nem lenne ellenemre elbújni vele a világ elől, hogy azt érezzem amit most. Mi ketten, tele tervekkel és emlékekkel. Valahol azt kívánom bár előbb ismerhettem volna már őt.
A témaváltás sem marad el a nosztalgiától, csak éppen más téren puhatolózik. Szinte egyszerre rohamoznak meg a jó és a kínos közötti skálán elhelyezkedő emlékek.
- Carlos húgával jártam egy osztályba és a haverjaival bulit szerveztek. Stephanieval év elején kitaláltuk, hogy egyszer nálunk, egyszer pedig náluk tanulunk, így aznap úgy esett, hogy az ő házukban voltunk. A többit sejtheted. A fiúk üvegeztek, aztán az egyikük kinézett magának amikor lementem vízért. Rossz volt az időzítésem. - vonom meg a vállamat, mert bár sosem görcsöltem rá, hogy kivel történik meg a bizonyos első csók, de ettől függetlenül mégsem örültem a körülményeknek.
Jake tisztítgatása közben hallgatom a sztoriját, de a kék szempár most leköti minden figyelmemet.
- Látom mindkettőnket a Millerek környékeztek meg. - mosolyodok el ezen és egy pillanatra eljátszom a gondolattal, hogy milyen lett volna vele egy suliba járni. - Láthatatlan lettem volna számodra, ez teljesen biztos. A menő srác meg a korcsolyázó stréber. Micsoda sztori alap! - a fejemet az ülés támlájának hajtva fürkészem őt szórakozok ezen, aztán egy újabb krumplit halászok elő a csomagolásából.
- Nem tudok ilyet mondani. Lance volt kettőnk közül a bevállalósabb, aki csinálta volna a könyvtárba, a parkba, a moziba, de számomra ez pont elvette a kedvemet az egésztől. Volt pár veszekedésünk is emiatt. - merengek el ezen, aztán gyorsan elhessegetem az ilyen gondolatokat, mert kíváncsi leszek közben valamire.
- Na és Mr. NagyMenő. Mondj egy extrém helyet ahol mindig is ki akartad próbálni. Vagy már mindet sikerült kipipálni? - most egy krumplit török ketté, aztán az egyiket belemártom a fagyiba, hogy megkóstoljam, majd a másik felével is ugyanígy járok el, csak azt már felé nyújtom.
- Igazad volt, valóban finom így. - értek vele egyet a korábbiakban, majd még egy szálat elveszek miközben a válaszára és a témánk további alakulására várok.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyKedd Nov. 21 2023, 18:58


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Érdekes rádöbbenni, hogy olykor mennyire felszínesek vagyunk és észre sem vesszük a másik igazi arcát. Maddie eleinte egy szép szőkeségnek látszott, de a vele töltött órák megcáfolták azt a felvetést, hogy a csinos arc mögött ne lenne valami értelem is. Mindig is jobban vonzódtak azok a nők, akik okosak is voltak, mert hosszabb távon mégis olyan mellett köt ki az ember, akivel beszélgetni is lehet és nemcsak egymás szép szemét nézni. A betegsége egy új fejezetet nyitott kettőnk életében és habár önszántanból hagytam el annak idején, de pont annyira önálló döntés volt az is a részemről, hogy visszatérjek és küzdjek érte. Alaszkába nem sokan jönnének utánam. Kifogásokat is kereshetett volna, de egyértelműen azért jött, mert tudni akarta, hogy mi van velem. Akkor és ott szembe kellett néznem az igazsággal. Vannak még emberek, akik törődnek velem és hiába lököm el őket, ha fontos vagy valakinek, akkor úgy fogad el, ahogy vagy. A menekülés nem megoldás a kételyekre, és erre itt a példa. Az agydaganat egy csúfos betegség, és soha nem gondoltam volna, hogy éppen nála fog kialakulni ez a kór. Rengeteg beteget láttam elbukni ezen az úton és nem kívántam, hogy ő is beálljon a sorba. Az orvosi énem állt harcban az emberrel, aki érzett. A hidegséget el kellett zárnom, majd akkor fogom elővenni, ha a műtőbe lépek. Ott nem emlékezhetek vissza a közös emlékekre, ott nem fantáziálhatok egy jövőképről, aminek a részese lesz. A jelenben kell maradnom, hogy meg tudjam teremteni a jövőt. Félelmetes és idegesítő belegondolni, hogy mi vár ránk, de most nem akartam ezzel is foglalkozni. A színházban átélt rosszullét után úgy láttam jónak, ha elindulunk másfelé és eszünk is valamit, ha nem ellenkezik a szervezete a bevitt táplálék után. Az akaratereje megvolt és ezt imádtam benne. Égett a tűz a szemében, ahogyan mesélt a múltjáról, az abban résztvevő szereplőkről. A szüleiről nem sok jót hallottam, de Mrs. Linard az egyik kedvenc támasza. Mindenkinek volt olyan az életében, akihez ragaszkodott és akitől színtiszta szeretetet kapott. Az exek és a barátok is egy fontos témakör. Nagyon keveset beszél magáról, és úgy általában nem is igazán számít, hogy mi zajlik benne, de éppen ezért kellenek olyan pillanatok is, ahol a főszerep nála van. Élvezettel hallgatom a történeteket miközben megállok a kocsival és a mekis kaját pusztítjuk el, mintha ez lenne a világ legfinomabb gourmet étele.
- Micsoda rágalom…nem ügyvédnek tanultam. – kapok a szívemhez megjátszott sértődöttséggel, de folytatjuk a kifejtett gondolatmenetet.
- Nem is hittem volna rólad, hogy nem tudsz különbséget tenni egy komoly jelölt és egy dugásra váró suhanc között. – ingatom meg a fejemet, mert ennél többre tartom őt. A kínos jelenetek azonban nem maradhatnak ki senki múltjából sem, tehát megvárom, hogy beavasson a részletekbe, de csak a cukkolásom marad a porondon.
- Hát nem is tudom. Fizetnél is érte, ha adnék? – a címzésre a tekintetem az ajkára vándorol, de el is fordul tőlem mielőtt bármit is csinálhatnék. Az itala fontosabb és most a kirándulásokra fókuszál, amit szívesen be is tartok, ha jobban lesz.
- Nem szép dolog az ígérgetés. – biggyesztem le a számat, de Fredre kérdez rá.
- Néha felhívom telefonon, mert ő felel a házért. LA tetszene neked, és ha még jó kislány leszel, akkor megnézzük a hírességek sétányát is. A gazdagok körében felnőni…tudod milyen hatást gyakorol egy magamfajtára? – érdeklődöm. – Ne csodálkozz azon, ha egocentrikus leszek, meg istenkomplexussal is meg kell küzdenem. Ha nem lettem volna orvos, akkor talán a színjáték illene hozzám…híres színészként el tudnál képzelni? – kapok be még egy krumplit a burgerem mellé.
- Az utazás a kedvencem, de Alaszka lesz a szívem helye. – sóhajtok fel nosztalgikusan, mert hiányoznak a kutyák és az időjárás is, pedig itt is tél van. Egy ideig csendben eszünk és a fenyőfa is szóba kerül, de a parkolóban ideális témaként felmerül az első csók és szex. Úgy gondolom, hogy nem árt feltérképeznünk egymást egy komolyabb döntés előtt.
- Üvegezés közben? Ugyan már…mennyire lehettél naiv, hogy ez bevállaltad? – forgatom meg a szemeimet, de a közös vezetéknév hallatán meg is döbbenek.
- A sors keze…vajon most mi lehet velük? – morfondírozok ezen, de a másik ötlet, hogy mi lett volna, ha egy iskolába járunk.
- Nem tudom, akkor még nem nagyon érdekeltek az okos lányok. Mondjuk hiába lettél volna stréber, ha belemész egy naiv üvegezésbe, akkor simán becsábítottalak volna egy hét perc a mennyországban játékra is. Összezárva egy szekrényben…az is lehet, hogy örökre megutáltál volna. – vetem fel a saját elméletemet. Egyre izgalmasabb a dolog és már a szexnél járunk.
- Lance…hát a rosszfiúk már csak ilyenek. – vonom meg a vállamat és kicsit bele is nyalok a fagyiba.
- Nos…van egy hely. Repülőn még nem csináltam, pedig de szerettem volna. – döntöm én is hátra a fejemet és kinézek a városra.
- Levegőben…és a mosdóban. Ez még bakancslistás…hát de a Rockefeller Centerben se…szóval…ki tudja mit hoz az este. – kacsintok rá és megiszom a maradék kólámat is.
- Ha összeszedted magad, akkor lassan indulhatnánk, mert lemaradnunk a fényekről. – szedem össze a szemetet és nekilátok a pakolásnak.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptySzomb. Nov. 25 2023, 15:24



A korábbi rosszullétem tudom jól, hogy figyelmeztetés volt a szervezetem részéről, vagyis ha feszegetem az energiámat, akkor számoljak a következményekkel, mert a jövőm alakulását nem játszhatom ki. Sokszor sikerül elterelnem a figyelmemet az állapotomról, de attól még az ott van, dolgozik és lassan emészti fel a tartalékaimat. És noha a gyógyszer segített, de egyszer elmúlik annak is a hatása és oda kell figyelnem amikor ez bekövetkezik.
A kocsiba ülve most nem kell azon aggódnom, hogy túlhajszolom magamat. Azért olykor változtatok a helyzetemen amikor érzem, hogy szédülni kezdek, de most az ételünk egyensúlyt biztosít abban, hogy az elvesztett energiáikat pótolni tudjam, viszont a korábbi állapotomhoz képest most kevésbé érzem magamat nyúzottnak. Jake pedig nagyszerűen ért ahhoz, hogy olyan témákkal tartsa felszínen érdeklődésemet, amik inkább nosztalgikus állapotot idéznek elő, semmint a közérzetem milyenségét.
Örülök, hogy felhozta Mrs. Linardot és a többieket. Sokszor gondoltam arra, hogy elutazok hozzájuk, hiszen rettenetesen hiányoznak, de valahogy erre sosem került sor. Amit viszont a betegségem óta megtanultam az az, hogy élni kell minden lehetőséggel, hiszen sosem tudhatjuk mikor futunk ki az időből. Szörnyű belegondolni, de legalább attól a ponttól kezdve a halogatás csak egy másod fogalom lesz az életedben és nem a legnagyobb kifogásod.
- A rajongód vagyok, szóval alapból a lelkemmel fizetek. Nem elég? - kérdezek vissza. Micsoda egy alak!
Fred említése kapcsán az L.A. irányába vezető tervünk sem maradhat el és jót mosolygok a válaszán.
- Végső soron majd fogom a kezedet, nehogy a végén még elszállj magadtól. - halk nevetésre késztet ez a gondolat. - De azért kíváncsivá tett honnan is érkezett az én kedvenc dokim. - vallom be, mert Los Angelest eddig csak filmekben láttam. A Santa Monica kikötő viszont mindig is tetszett még így képernyőn keresztül is. - Színészként? - mérem végig, mintha nem memorizáltam volna már őt eleget eddig is. - Egy rendőrös sorozatban elég szemet gyönyörködtető látványt nyújtanál. Egyenruha meg egyéb finomságok. De ha a szemüvegedre gondolok akkor az egyetemi professzor is jól állna. - merengek el ezen az ötleten, viszont az eredeti kérdés nem feltétlenül erre vonatkozott így arra is megfogalmazok egy választ. - A színészi képességeiddel kapcsolatban eddig keveset láttam, hogy vásárra vigyem a bőröm miattad, de szerencséd, hogy jól nézel ki. Amiatt biztosan szereznél néhány nézőt, de látnom kell mit tudsz a pontos válaszom érdekében. - röhögöm el magamat ezen miután kibújtam a komoly producer szerep alól.
Alaszka mindig is a lényének egy jó nagy része lesz és elég csak ehhez azt észrevenni, hogy miképpen csillan fel a szeme akárhányszor megemlíti. Ez a fajta csodálat amit mindig is kedveltem benne. Számára semmi sem fogható ahhoz a helyhez és remélem egy nap vele együtt élhetem meg azt a pillanatot amikor a várost maga mögött hagyja álmai otthonáért.
Vicces és egyben kínos így utólag belegondolni azokba a bizonyos elsőkbe. Ritka, hogy a tervek szerint alakulnak és ez nálam sem volt történetesen másképp. Magamban elmosolyodok az üvegezésre formált véleményét illetően, aztán minden előjel nélkül a tartójára simítom a kezemet és belevonom őt egy csókba. A szívem egyből hevesebb ütemet ver, de leállítom azelőtt magamat mielőtt az energiámat arra használnám fel, hogy a kocsiban másszak rá.
- A naivságod nem sokat ér, ha csak úgy lekapnak, nemde? - érdeklődésem után hajolok csak el tőle és helyezkedek vissza az ülésembe. Ez a távolság épp megfelelő ahhoz, hogy lehiggadjak egy kicsit és helyre rázódjanak a gondolataim is.
- Miből gondolod, hogy megutáltalak volna? - értem én a menő srác dolgot, de valahogy mindig fordítva ment: ők kevésbé bírtak engem, mint én őket. Egyszerűek voltak abból a szempontból, hogy tudtad mit kaphatsz tőlük, szóval az elvárásokat a küszöbön kívül kellett hagyni, de azon kívül nem tudtam mit felhozni ellenük. Ők a maguk világában léteztek és én is. Aztán sokszor olyan volt, mintha a kettő együtt nem működött volna ugyanabban a térben, mert nem beszéltünk egymással. Ez így volt rendjén és a nap végén talán senki sem csalódott. Kivéve persze azok akik ott kerestek többet, ahol nem kaphattak. Én nem voltam ilyen.
Ha már témánál vagyunk, akkor átveszem tőle az érdeklődő szerepet és hagyom a kíváncsiságomat eluralkodni magamon. A válaszon eleinte csak hümmögök egyet, végül vidámabb kifejezést festenek arcomra vonásaim.
- Repülő. Szóval a lebukás veszélye indít be? - szélesebb ívet ölt arcomon a mosoly, de az újabban hozzátett hely miatt csak a fejemet csóválom.
- Milyen kézenfekvő. Ezzel az erővel az autót is mondhattad volna. - nevetek fel halkan, de közben azért a pakolással is foglalkozom, mert nem akarok én sem lemaradni, bármennyire is élvezem azt, hogy csak így beszélgetünk egymással.
A kólámból még kiiszom a maradékot, majd a zacskóba gyűjtöm össze a szemetünket mielőtt kiszállhatnék a kocsiból és egy közelünkbe lévő kukát is keresek. Bevárva őt végül bátorkodom újfent megfogni a kezét, majd elindulunk az egyre inkább növekvő ember-tömeg felé. Tekintetemmel most iszom a minket körülvevő látványt, a fények és díszek kavalkádját, de amin megakad a szemem, az a korcsolya pálya, ami közvetlen a karácsonyfa előtt helyezkedik el.
- Na jó, ide vissza kell majd jönnünk. - szólalok fel lelkesen. - Most nem merek korcsolyát húzni, de látnom kell hogy remekelsz a jégen. - neki szánt bájos vigyorral reagálok erre, majd körültekintek. Észre is veszek egy helyet és az illatok egyből abba az irányba csábítanak. - Gyere, meghívlak egy forró csokira. - szorítom meg finoman a kezét, aztán végignézek a listán amíg várakozunk.
- Én még lemaradtam a simánál, de nézd mennyi féle van. - először a fehércsokison akad meg a tekintetem, aztán minél lejjebb haladok, annál inkább változik meg a véleményen.
- Oké, most határozottan megkívántam a fahéjas-rumosat. - határozom magamat el végül egy mellett.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyVas. Dec. 03 2023, 17:45


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Nem is olyan régen még az alaszkai havat szemléltem és abban a hitben léteztem, hogy a múltamban mindent lezártam. Leticia mellett ébredtem fel és ő volt a gyógyír a lelkemre, hogy elfelejtsek egy másik nőt. Maddie-t nehéz figyelmen kívül hagyni. A szépsége az egyik oka annak, hogy az emberek felfigyelnek rá, de közben végtelenül kedves és okos mellé. Néha azon viccelődtem, ha az okos Barbie-t kellene megneveznem, akkor ő lenne az, de csak magamban becéztem így. Anchorage a menekülésem záloga és ha nem jött volna utánam, akkor valószínű, hogy még mindig ott lennék és a betegségéről meg úgy semmiről sem tudnék. A családom kikészített és jobbnak láttam, ha hátat fordítok a problémáknak, mintsem megoldjam őket. Nem voltam szívbajos, de sok évembe telt az is, hogy megtaláljam az öcsémet, aztán jött a hír, hogy van egy húgom is. Számtalan megmagyarázhatatlan érzelem kezdett kibontakozni bennem és nem tudtam a helyén kezelni ezeket. Nem akartam pszichológushoz menni, soha nem hittem a rendszerben és azért tartottam kutyákat, hogy velük feledtessem el a gondjaimat. Samira és Dózer az életemet jelentették és sokáig csak őket tekintettem a bizalmasaimnak. Jason ugyan visszatért az életembe, de nem tudtuk ott folytatni, ahol abbahagytuk. El kellett fogadnom, hogy nélkülem is felnőtt és bizony nem lett rossz személy belőle. A kislánya felbukkanása pedig igazán éretté tette (nem mindenben, de igyekszik). A helyemet kerestem a világban és a létezésem okát, de idáig kételkedtem abban, hogy van ilyesmi. Maddie aztán rávilágított néhány tényre és kezdtem visszatalálni önmagamhoz, hogy aztán ő veszítse el egy kicsit a lelkét. A betegsége derült égből villámcsapásként sújtott le ránk. A rák nem az a fajta állapot, amit bárkinek kívánnék, de az elejét akartam venni az általános eljárásnak. Nem volt kérdés, hogy utána fogok jönni New Yorkba és mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy jobban legyen, kerül amibe kerül. A konzultáción is túl voltam már egy kollégámmal, pontosabban az egyik mentorommal, akivel a napokban fogok személyesen is találkozni. Sajnos az idő telik és bármennyire is idilli a mai este sajnos nem halogathatom a távozást. Maddie műtétére hamarosan sort kell keríteni és nekem ott kell lennem fejben, hogy tudjam mit teszek. A kikapcsolódás mindkettőnkre ránk fér és habár a tervezett színházi előadást félbehagytuk, akadt más program is, amivel élhettünk a Nagy Almában. Röhejes, hogy megint karácsony előtt állunk és az év végét nem Alaszkában, hanem itt fogom tölteni, nagyobb valószínűséggel a kórházban. Nem saccoltam meg, hogy mikor lenne esedékes a kitűzött operáció, de így is veszítek pár napot a Seattle-be tett látogatásommal. A gyógyszerek egy ideig stabilizálják az állapotát, de garanciát nem nyújtanak. A kemoterápiát meg el sem kezdhetjük a műtét előtt, mert azzal az esélyeit fogom rontani. Nem olyan nagy a tumor, hogy ne lehessen eltávolítani, csak éppen az elhelyezkedése a problémás. Az agy nem olyan terület, ahova csak simán belevág egy sebész. Sok-sok éven át gyakoroltam és nemcsak a gyakorlati részét, hanem az elméletet is. A félelem minden egyes beavatkozás előtt ott munkál bennem. Senki sem tökéletes, de néha azt érzem, hogy egy orvosnak annak kell lennie, mert mások életével játszik. Maddie fontos nekem, és ezért annyira kényes ez a szituáció. A mosolygásom nem apad el a különböző témák között, de az agyam hátsó zugában ott van a kétely, hogy mi lesz velünk, ha ezt folytatjuk. Ma megkérdeztem tőle, hogy lenne-e a gyerekeim anyja. Vágyom rá, hogy ő legyen az Igazi, mert most így gondolom, de mi lesz velem, ha elveszítem őt? Az álmok szétfoszlanak és ott maradok egyedül a nagy házban. Szeretem nézni az arcát és a gödröcskéket a szája sarkában, a csillogást a szemében…mert ezek teszik azzá, akibe szerelmes lettem. Évelődünk a múltunk szereplőivel, és nem érzek igazi féltékenységet sem, mert tudom, hogy nincs értelme. Olykor rádöbbenünk, hogy a múltunk résztvevői pont azért lettek azzá, mert beteljesítették azt, amiért beléptek az életünkbe. Maddie a jelenem és a jövőm is egyben. A kaja lassacskán fogy, figyelemmel követem, hogy mennyit eszik és iszik, de a rosszullét után ezek ígéretes eredmények.
- Ne mondd már, hogy nem tudsz elképzelni színészként. – kapok a mellkasomhoz nevetés közben. – Egyenruha meg rendőrök? Nincs neked véletlenül valamilyen fétised? – szalad fel a szemöldököm, de nem firtatom a vágyait, ha neki ez jön be, akkor majd egyszer eleget is teszek neki. – Biztosíthatlak, ha megúsztam az apám büntetését, akkor jól színészkedem. Egy ügyvédnek hazudni…isteni képesség. – forgatom meg a szemeimet, aztán lassan befejezem a készülődést is, mert a szemetet sikerül összeszednem és a mellettem lévő tartóba tennem. A zacskóból még most is kiérződik a kaja illata, főleg a krumplié. A szexpózok már jobban fekszenek az én fantáziámnak is, de arra nem készülök fel, hogy elvonja a figyelmemet. Hirtelen cuppan az ajka az enyémen, de máris automatikusan nyúlok át érte, de el is távolodik tőlem.
- Ez aljas volt, ugye tudod? – kérdezek vissza és ráhagyom a többit, mert én még mindig azt akarom, hogy rám másszon.
- Egyszerűen, mert nem bírtam akkoriban az okos csajokat és a nagy mellek vonzottak. – vonom meg a vállamat.
- Ugyan már ki nem akar repülőn szexelni? – reflektálok rá, mert ha nem így lenne, akkor nem lenne folyton foglalt a mosdó a levegőben.
- A kocsi túl egyértelmű. – kacsintok egyet és közben ki is szállok az autóból, hogy elinduljunk a vásár felé. A kezét megfogva követem a tömeg irányába és ha nem a korcsolyapálya mellett állnánk meg, akkor meg is lepődnék.
- Nagyon okos döntés és hidd el, hogy nem akarod látni az én bénázásomat odakint. – mutatok arra, de azért örülök neki, hogy ezt most kihagyjuk. A forró csoki téma engem nem hoz lázba, de tudom, hogy neki az alkohol most szóba sem jöhet, de én bátorkodom a forralt bor mellett voksolni.
- Én meg egy sima vörös forralt bort kérek, ha nem bánod. Szeretem az édeset, de a kaja után simán fel fog szívódni. – vakarom meg a hasamat és ránk kerül a sor is. Meghagyom, hogy kikérje az italokat, de a fizetést már magamra vállalom.
- Első pont…én vagyok a pasi, ezért a randin hagyod, hogy fizessek. – tolom el a kezét és odaadom a poharat inkább.
- Mit szólnál, ha utána vennénk egymásnak valami bazári dolgot. Kapsz tíz percet meg én is, hogy találjunk valamit és utána ennél a bódegánál taliznánk. – vetem fel az ötletet, ha van benne egy kis játékos kedv miközben belekortyolok a boromba.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyKedd Dec. 12 2023, 17:36



A mai nap nem akartam arra gondolni, hogy a világom egy nap kártyavárként omlik össze körülöttem és a jövőbeli elképzeléseim a romok alá szorulnak. Ma az a nő akartam lenni, aki a szeretett férfivel tölti az idejét és olyan dolgokat érez, amikre évek óta úgy tekintett, mintha azokat nem érdemelné meg. A betegségem nem olyan amit könnyen kizárhatok, mert elég egyszer megpróbálnom és a szervezetem már emlékeztet is rá. Annyit viszont tehetek, hogy mértékkel használom el a megmaradt energiámat. Ha egy kicsit elcsípek belőle, akkor a következő pillanatban étellel és kevesebb mocorgással pótolom is, hogy az egyensúly megmaradjon. Tudom, hogy a nap vége egyre rohamosabban közeledik és idő kérdése az is, hogy az ágy újra ismerősen hívogatni kezdjen, ahol elbújhatok erőtlen perceim elől. Addig viszont csak mellette akarok lenni. Nevetni, csipkelődni vele és témából témába ugrálni míg a végén tele nem leszek Jake Lester információkkal melyektől még teljesebbé válik a szememben.
Jó kedvem van és ezt most az enyhe szédülésem sem tudja elrontani. Ugrunk egyet a múltba, majd a következő pillanatban a jövőnek tartogatott utazásokat tervezzük. Jó érzéssel tölt el, hogy itt és most ez egy ígéret kettőnknek. Valami stabil a bizonytalanság peremén, aminek elképzelésébe kapaszkodhatok, ha reményvesztett találok lenni. Azért a képzeletbeli síkon sem rossz játszadozni, ahol éppen a színészi képességeire koncentrálunk. El is nevetem magamat ahogyan a fétisemmel dobálózik, majd a fejemet ingatom mellé.
- Általában nem hoz lázba az egész egyenruha téma, de gondolom ez is személyfüggő. - vonom meg a vállamat, mert a rendőrös szerelés is csak addig érdekelne amíg ő viseli. Ha most mellé állítanánk egy zsarut, akkor is ő kötné le minden figyelmemet és nem a másik.
- Oké, oké színészpalánta, hiszek neked. - halk nevetéssel lendítem magasba két kezemet, de azért nem lenne ellenemre ha a közeljövőben egy kicsit még motiválna ezen a téren.
A csók részben amiatt volt, hogy a múltbeli naivságomat megcáfoljam, részben meg hogy a jelen énemnek is kedvezzek egy kicsikét.
- Magadnak köszönd, Lester. Te nem hittél nekem milyen ha váratlanul lekapnak. - még hogy én aljas. Mikor voltam az?
Az érve miatt letekintek magamra, majd lebiggyesztem az ajkaimat egy kicsit, miután felmértem a helyzeteket, végül egy hümmögés után tekintetem is visszatalál az arcára.
- Igazad van, nem kedveltél volna. - állapítom meg egyetértéssel, mert a nagy mellek valóban nem az én jellemzőimhez tartoztak.
A visszakérdezése után még mindig kicsit homályos, hogy miért piszkálja a fantáziáját az egész repülős egymásnak esés téma. Én sokat nem utaztam és ha mégis, akkor sem gondoltam még ilyesmire. Bár ennek az lehet a másik oka, hogy egyedül utaztam, úgy meg már annak is örültem, ha nem idegeskedtem szét az agyamat a leszállás pillanatáig.
- Megvan a pikantériája, az egyszer biztos. - gondolkozok el, de hát a gyakorlatban dől el végül mennyire is lehet jó.
A programunk miatt most feléled bennem az a kislány, aki oda meg vissza volt az ünnepekért. Alyssa nem volt mindig ennyire felelőtlen és azokban az időszakokban Hank is még jelen volt, mint családfő. Mindig sokat készülődtek, ha az ünnepekről volt szó és most is egy szeletet visszakapok annak hangulatából. Most viszont azt érzem, hogy bármilyen megszerzett élményem egy lesz azok közül amit a közös életünk albumjába beletűzhetünk. Ez pedig most még izgatottabbá tesz.
A korcsolyapálya egyértelmű hogy felhívja a figyelmemet. Már csak azért is, mert ma jó párszor emlegettem, így még most frissek és intenzívek azok a bizonyos emlékek a múltamból.
- Dede, látni akarom. Élvezni fogod. - mosolyogva pillantok fel az arcára. - És amúgy is el kell kezdeni valahol, ahogyan azt szokták mondani. Én meg ígérem, maximálisan vigyázni fogok rád. - cukkolom őt tovább, de tényleg örülnék, ha még az ünnepek letelte előtt valamikor visszajöhetnénk ide. A fa, a díszek amik körülveszik adnak egy plusz hangulatot neki, de ha nem itt ejtjük meg a programot, akkor nem kétlem, hogy találunk még máshol is a városban erre lehetőséget. Philly más volt, de most a nagy Manhattanről beszélünk.
A forró csokim kiválasztása után ő a borra teszi le a voksát, de most azt a gyomrom nem igazán kívánja. Meg hát úgy általánosságban az alkoholt sem, mert a gyógyszerrel keverve gyorsan tönkretenném az esténket. Az egyik programot már így is ott kellett hagynunk, még egyet nem akarok elrontani.
Megköszönöm az italt neki és egyből a két tenyerem csapdájába zárom azt, hogy felmelegítsen egy kicsit. Isteni illata van, legfőképpen a fahéjnak, így amíg őt hallgatom, addig apránként megfújom egyszer-kétszer és óvatosan bele is kóstolok. Szokatlan az eredeti forró csokihoz képest, de ettől még nem bántam meg a választásomat.
- Megkóstolod? - kérdezek rá, aztán az ötletével kapcsolatos információkat is elraktározom magamba. Hirtelen a bőségzavar uralkodik el rajtam és így egy helyben állva azt se tudom mit vegyek neki, de rájövök, hogy nem ártana körül is néznem ehhez. Addig meg kár túlgondolnom.
- Ez jó ötlet. - mosolyodok el egyből és egy idő után fel is mérem a környezetemet, hogy tudjam hova kell majd a későbbiekben visszatalálnom. - Akkor tíz perc múlva látjuk egymást. - egy gyors puszival azért megjutalmazom és már neki is indulok a felfedezőútnak. Egy pillanatra meg is akadok, hiszen hatalmas ez a hely és annyi választék van, de...mély levegő, Madelaine. Koncentrálj! Egyszerre csak egy.
Az első néhány mellett nem ragadok le, mert már ránézésre sem egyeznek meg az elképzeléseimmel. Aztán akadnak olyanok is amikre jobban időt szánok és a forró csokim iszogatása közben mérem fel a választékokat. Az utolsó háromnál azonban egy kicsit eluralkodik bennem a kétely, hogy talán én vagyok túlzottan válogatós és le kellene egyszerűsítenem a gondolataimat, de aztán meglátom azt az egyet. Az üres poharamat a szemetesbe dobva sietek is beszerezni a kinézett tárgyat és el is mosolyodok miatta. Nem túl nagy, de annál jelentősebb. Az órámra nézek miután kifizetem, aztán meg a visszafelé vezető távra. Talán egy percet késni fogok, de csak nem kapok ki érte. A kabátom cipzárját egy leheletnyit lejjebb húzom a nyakamnál, mert a forró csokitól most sikerült kimelegednem, majd elindulok vissza kissé izgatottan és a hógömbbe zárt Alaszkával a kezemben...


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyVas. Jan. 07 2024, 15:00


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

A karácsony már jó ideje nem tartozik a kedvenc ünnepeim közé. Gyerekként még megvolt a varázsa és előszeretettel gyártottam anyával a mézeskalácsokat meg írtam levelet a mikulásnak, de miután meghaltak a szüleim nem éreztem úgy, hogy nagy kedvem lenne fát állítani. Bevallom azért igyekeztem Jason kedvében járni és megtenni mindent azért, hogy megőrizzem neki a hangulatot, de nehezemre esett. Az első kettesben töltött évben még arra sem volt pénzünk, hogy normális ajándékkal lepjem meg, ezért kitaláltam egy saját hagyományt. Otthon, amit csak találtunk azt megsütöttük. Érdekes ízvilága volt az édességeknek meg az egyéb köreteknek, de együtt csinálhattuk. Nem érezte akkora hiányát a tesóm annak, hogy a tradicionális élményekben úszkáljon. A gimi alatt még a gyámhatóságnak is hazudnunk kellett, különben elvették volna tőlem az öcsémet és mindketten árvaházba kerülünk. Arra hivatkoztam, hogy egy távoli nagybácsi vigyáz ránk, csak sokat utazik és ezért vagyunk sokat egyedül. Kijátszottam a törvényt, de csakis azért tettem, hogy ne válasszanak el bennünket. Felnőtt fejjel meg mással gyűltek meg a bajaim. Az oroszországi tél alatt megtanultam a különbséget az amerikai és európai karácsony között, itt a Jézuska hozta a fát meg az ajándékokat is, nem a télapó. Külön napot szenteltek az öregnek, de mókásnak tartottam, hogy egy új kultúrát ismerhettem meg. A fronton nem volt jelentősége annak, hogy ünnepnap volt vagy sem, mert a harc nem állt meg. A fiúkkal ittunk egyet lefekvés előtt és ki-ki megpróbálta elérni a szeretteit, vagy levelet írt a közeli rokonoknak és barátoknak. Más volt akkoriban megélni a hiányukat, de aztán újabb események tettek róla, hogy ne álljon közel hozzám ez a nagy felhajtás.
A visszatérésem után éveken át egyedül voltam az ünnepek alatt is és amíg nem dolgoztam orvosként, addig bizony csak a kutyákkal vészeltem át ezeket a napokat és abban bíztam, hogy egyszer viszontláthatom a testvéremet majd. Imádkoztam érte, hogy életben legyen és valóban teljesült ez az egy kívánságom. Az orvosi lét alatt már az ügyeletes lettem, aki bevállalta a családosok elől a dupla műszakokat is. Azzal nem volt bajom, ha dolgozni kellett, mert addig sem kattogtam a problémákon. Meglepődnének az emberek, ha tudnák, hogy mennyire forgalmas tud lenni a műtő abban a pár napban. Nem panaszkodtam, hiszen anyagilag stabilan álltam, de hiányzott a társaság az életemből. Magányosnak lenni nem feltétlen rossz, de hosszabb távon megváltoztatja a gondolkodásmódot és az emberekhez való viszonyulást is. A bizalmi kérdések álltak az első helyen a Miás eset után és senkivel sem jutottam el odáig, hogy hosszabban élvezzem a kapcsolat előnyeit. Az összebújós és meghitt esték kimaradtak a szótáramból, de már annak is örültem volna, ha valaki hazavár. Idáig nem szembesültem a törékeny illúzióval, de ahogyan beszélgetek Maddie-vel a kocsiban egyre jobban rám tör a szomorúság. Ez a nő lenne a megváltás, akivel el tudnám képzelni az életemet, de még az sem biztos, hogy megéri az ünnepeket. Olykor felütötte a fejét a sok kétely, mert nem lettem volna ember, ha nem latolgatom a rosszabbik forgatókönyvet. A tudásom legjavát bele fogom adni az operációba, de mindig ott van az a kis százalék, hogy mi van, ha még ez sem elég. A könnyed nevetése és a sztorik, melyek velünk történtek meg felvillanyoznak. Annyi estén át akarok neki mesélni a gyerekkoromról, a családomhoz fűződő emlékekről, az öcsém csínytevéseiről, vagy akár a hibáimról, az álmaimról és a vágyaimról. Végre találtam valakit, aki megért és ott van az esélye annak, hogy elveszítem őt. A szentimentalitás nem az erősségem, de a jelenben megragadok minden alkalmat, hogy vele legyek. A hezitálás elmaradt a betegsége kiderülése után, mert most itt van a helyem. Nem érdekel, hogy mit kell tennem azért, hogy velem maradhasson, mert minden követ meg fogok mozgatni az érdekünkben. Maddie-nek élnie kell és erre törekszem a jövőben is. A sorban állás közben oldalról figyelem őt, aztán úgy teszek, mintha lekötnének a forró csokik és borok fajtái. Mi következünk a pultnál és rá is hagyom a rendelést, mert én biztosan maradok a hagyományos forralt bor mellett, viszont azt nem engedem meg neki, hogy kifizesse az italokat. A régimódi énem még nem halt ki, szóval kiegyenlítve a számlát el is veszem a poharamat.
- Kihagynám ne haragudj, de nem rajongok túlzottan a forró csokiért. – fintorodom el és most a bor köt le, de eszembe jut egy kis játék, aminek aztán hangot is adok. A lényege, hogy egymásnak kell választanunk valami jelképes ajándékot, amiről eszünkbe jut a másik. A lelkesedése még engem is mosolyra fakaszt.
- Remélem kitalálsz majd a tömegből. Tíz perc múlva találkozunk ugyanitt. – intek egyet és lehörpintem a maradék boromat, mert nincs kedvem azzal sétálni a sok ember között, de sikerül megégetnem a nyelvemet.
- Hogy a fene vinné el. – káromkodok egy sort és a legközelebbi kukába hajítom ki az üres műanyagot, de kivívom ezzel egy anyuka rosszallását is. Micsoda ocsmányságot mondhattam, amiért így kell nézni rám? Mindenesetre zsebre dugom a kezemet és elindulok a standok között. Az égvilágon mindent lehet kapni erre és a bőség zavara enyhe kifejezés lenne a vásárra, de éber vagyok. Sok minden megfordul a fejemben, hogy mit kellene adnom neki, de még nem láttam meg az igazit. A kaja szagától most még éhesebb leszek, pedig előbb ettünk a kocsiban. A sor végén meglátok egy érdekesnek tűnő bácsikat.
- Jó napot. – köszönök rá, mire csak felpillant rám.
- Adjon isten. Segíthetek? – a kezében lévő szoborka megtetszik és egy kis business után már meg is van a számomra tökéletes ajándék. Kissé borsósnak találom az árát, de egyszer élünk alapon nyújtom át a zöldhasúakat a férfinak. A papírba csomagolt szerzeménnyel indulok vissza a boros bodegához. Kisebb forgalmi zavarba keveredem, de meg is érkezem és kiszúrom a szőkeséget is.
- Helló. – köszönök rá és most elsőként teszem fel az egyik könyöklőre az ajándékomat. A papír alatt egy faangyalka pihen a nevével ellátva.
- Mert egy igazi szőke angyalka vagy. – mosolyodom el, amikor kibontja előttem. – A bácsi a nevedet is ráírta…nem az egészet én maradtam a Maddie mellett. Mondd csak ki, hogy rossz ötlet volt. –[/i] harapom be az alsó ajkamat.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyPént. Jan. 12 2024, 22:20



Az ünnepek mindig is kettős érzelmeket szültek bennem. Egyrészt imádtam, mert a város ilyenkor ragyogott, bármerre is jártam. Volt amikor munka után tettem még egy sétát a rendelő közelében, mielőtt kocsiba ültem volna, hogy hazavezessek és felfedeztem a környezetemet. Nem tudtam betelni a díszekkel és a fényekkel, szóval ez a része mindig örömmel töltött el. Másrészt azonban nem nagyon tudtam kivel tölteni Jessen kívül, hiszen Evannak ott volt a családja, az unokabátyám meg hol itthon volt, hol nem. Általában megpróbált hazaérni, de sokszor a körülmények vagy éppen a munkája közbeszóltak. Idén azonban úgy érzem egy új hagyományt alakítunk ki Jake-el, ez pedig elegendőnek bizonyul ahhoz, hogy az eredeti két csoportra szedett rendszeremet egy egészen más színben tüntesse fel. Manhattannek sok része még felfedezetlen számomra és a jelenlegi helyszínünk sem olyan ahol sokszor megfordultam volna mióta elköltöztem Phillyből. De talán jobb is így, hiszen egy egészen új élményként élem meg és legalább nem társítom azokkal a programokkal amiket egyedül kerestem fel.
A korábban elfogyasztott hamburger-sültkrumpli után most nem vágyom semmi ételre, de valami édesre annál inkább. Ki is nézem magamnak a forró csokit és amíg én az új ízekkel kísérletezek, addig Jake egy hagyományos téli ital mellett teszi le a voksát. Jól is esik most a forró ital, mert az időjárás nem túl kegyes hozzánk, de nem is annyira elviselhetetlen, hogy muszáj lenne egyből behúzódnunk valamelyik épületbe.
A korcsolyázás kerül szóba közöttünk amit most elnapolunk, mert elég kiszámíthatatlan az állapotom, aztán végül Jake az aki felhozakodik egy ötlettel, amit egyből lelkesen fogadok és már azon kattogok, hogy mi lenne a tökéletes ajándék. Hősiesen bevallom, borzasztóan túlgondolós vagyok ha ajándékokról van szó. Általában az utolsó pillanatban sikerül azért beszereznem amit akarok, de akkor sem érzem magamat elégedettnek. Mindig túl kevésnek érződik és addig nem is vagyok nyugodt amíg át nem nyújtom az illetőnek, hogy a végső ítéletet ő hozza meg. Nagyon reméltem, hogy ma ez elkerül majd, mert akkor tuti, hogy nem lesz elég tíz perc. De talán még ötször annyi sem.
Még egy keveset élvezzük egymás társaságát, aztán neki is vágunk külön-külön a felfedezőútnak. Jake gyorsan vált nagyon fontossá a számomra és sokszor nem mertem még magamnak sem bevallani, hogy mit érzek iránta, de mára már annyira természetesen élem meg minden pillanatát. El sem tudnék képzelni egy olyan életet aminek ő nem a részese. És most valahol a felszín alatt a fájó valóság jelez, hogy ne gondoljak túlságosan előre, de ma bizakodó vagyok. Ma megengedett, hogy a jövőre tervezzek, ami közös és annyi lehetőséggel van tele. Ma érezhetem egy kicsit, hogy megélem az elém sodró pillanatokat és a boldogságot, amit annyi éven át valami bűnös gondolatnak véltem, melyről mindig úgy vélekedtem, hogy nem érdemeltem ki. Holnap majd szembenézek a valósággal is, de ma ajándékot keresek Jake-nek és kizárt, hogy erről bármi is elvonja a figyelmemet.
Kisebb kutakodások árán aztán csak rálelek a nekem megfelelőre. Részben azért is szerettem meg ezt a várost, mert itt bármit elképzel az ember lánya, azt biztos valahol megtalálja majd. Nem is csalódom amikor elcsomagolják nekem a hógömböt, bennem pedig szétárad a gyermeteg izgatottság, hogy minél előbb átadjam neki. A tíz percből végül nem futok ki és mikor meglátom őt, egyből mosoly kerül az arcomra.
- Örülök, hogy nem tévedtél el. - jegyzem meg amikor egészen közel kerülünk egymáshoz, közben pedig az arcát fürkészem és a zsebemben lapuló csomagra csúsztatom egyik kezemet. Ő az aki végül átadja az ajándékot és miután kibontom egy kis ideig szóhoz sem jutok az angyalka láttán. A kezembe forgatva ingatom a fejemet az utolsó megjegyzése hallatán, hogy még véletlenül se gondoljon erre, majd csak ezután nézek fel az arcára.
- Még sosem kaptam névre szóló ajándékot. - hallatom végül a hangomat, majd újból elmosolyodok. - Annyira tetszik! Köszönöm. - egyből egy szorosabb ölelésbe vonom bele őt és jelen pillanatban úgy érzem magamat mintha a karjai között minden egyes elkószált darabom újra megtalálná a helyét.
Nagy nehezen engedem el csak őt, de csakis azért teszem, hogy átadjam az ő ajándékát is. Hozzáfűznivalómat azonban már csak akkor hozom a tudtára amikor kibontja azt.
- Szerettem volna valami olyat ami ennyire távol Alaszkától egy kicsit enyhíti majd a hiányát. - osztom meg vele korábbi gondolatmenetemet. Tudom, hogy mennyire szereti azt a helyet. Emlékszem, hogy milyen boldog volt és mennyire otthonosan mozgott abban a környezetben amikor újra találkoztunk. Egy részemet még mindig a bűntudat járja át amiért ezt szinte önző módon elvettem tőle. De reméltem, hogy ezzel egy kicsit legalább kárpótolhatom azt, hogy nem lehet most ott ahol igazán szeretne lenni. És amúgy is, oda vagyok a szemeiben lévő csillogásért ami mindig ott tündököl akárhányszor megemlíti Alaszkát vagy hosszasabban beszél róla, így egy kis önző érdek is vezérelt, hogy újra láthassam ennek nyomát.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 EmptyPént. Feb. 02 2024, 19:35


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Az ajándékvásárlásban nem vagyok erős, de mindig igyekeztem nem másra sózni ezt a feladatot, mint ahogyan a filmekben szokás feltüntetni, hogy mennyire elfoglaltak az orvosok és képtelenek egyedül megküzdeni az ünnepi forgataggal. A valóságban elmondható az, hogy aki akar szakít rá időt és energiát is. Mondjuk az elsőből nem sok van a váltott műszakvezetések között, de én amondó vagyok, hogy legyek inkább én a bűnös, de legalább nem más választja ki helyettem az ajándékokat. Sokszor mellényúltam és előfordult, hogy az illető a nemtetszését fejezte ki az irányomba a választásom kapcsán, de akkor sem vettem zokon. A családi karácsonyok alkalmával rengeteg baklövés szerepelt a listámon, de ezek azért váltak emlékezetessé, mert a testvéremnek ajándékoztam vagy éppen a szüleimnek. Belegondolva már nem is tudom megmondani, hogy mikor volt egy igazi karácsonyom a szeretteim körében. A kórházban töltött munkaóráknak is megvoltak a maga előnyei, de az a tipikus érzés sokáig nem talált rám. Kiveszett belőlem az ünnep szelleme és nem vártam annyira, hogy mi lesz. Idén talán egy fokkal másabb a készülődés korszaka, mert most is az első gyertyagyújtásra készülünk a New York-i tömeggel, holott ezeken nem vettem részt előtte sem. Ma az elsők kerülnek be a naptárba és nem bánom azt, hogy végül nem a színházban folytatódott az este. Szerettem az előadásokat és megvolt a maga hangulata, de Maddie rosszulléte felülírta a programot és más után kellett néznünk. A lényeg, hogy jól érezze magát és csak annyit tegyen meg, ami még nem feszegeti a határait. Hosszú napokon át az ágyat nyomta és már azon se csodálkoztam volna, ha a színházba nem jutunk el, de most velem szemben a forró csokiját szürcsöli és úgy ki van pirosodva az arca, mintha megjárta volna a közeli felhőkarcolók tetejét. Tisztában vagyok vele, hogy a hideg teszi ezt vele, de mégis sokkal jobb azt látnom, hogy van szín az arcán és nem kell attól tartanom, hogy megint kidől. Az édes italokkal nem voltam kibékülve, de annyi még belefér a limitembe, hogy egy kis bort igyak. A vezetéssel nem lesznek gondok és ennek az alkoholtartalma sem nagy. A felénél már húzom a számat és ki is dobom a poharat, mert az alján maradt a sok fűszer. Az ötletem a derült égből villámcsapásként effekttel érkezik, de elnyeri a szőkeség tetszését. Most először érzem azt az este folyamán, hogy ezt nem kellene elbaltáznom. Milyen emléke maradna rólam, ha rossz ajándékot választok neki? A tíz perc még férfiidőben is mérve egy tökéletes periódus arra, hogy beszerezzek valami apróságot neki a vásárban. A Rockefeller környékén mindig nagy a tömeg, de egészen fura a részesének lenni. A kocsit még időben tettük le, mert szerintem a környéken már nem igazán van szabad hely, de nem is érdekel, hogy mások hogyan boldogulnak. A megbeszélt időpontot megjegyzem és elindulok a bódék között. Sok minden megfordul a fejemben, hogy mit vegyek neki, de egyik sem az igazi. Megállok egy kozmetikai pult előtt, de életemben nem láttam a felhozatalát és ez nem is annyira személyes. Tudok ennél jobbat is választani. A vásár egy harmadát tudom le öt perc alatt, amennyire lehetséges a sodródás az árral, de aztán kiszúrok egy öreg bácsit, ahogyan a kezével faragja a kis szobrokat. Beugrik az angyalka és nem sokat agyalok azon, hogy odalépjek és megkérdezzem a részleteket. Se perc alatt vési bele a „Maddie” nevet én meg elégedett vigyorral az arcomon egyenlítem ki a kevésnek nem mondható összeget érte. A csomagolással együtt rejtem el a kabátom takarásában, aztán visszaindulok a forralt boros helyre. A megbeszéltek után sikerül befutnom, de a szőkeség is késik egy keveset. Az egyik könyöklőt foglalom be és adom át neki elsőként az ajándékomat. Bevallom, de egy picit félek, hogy felsülök előtte. A kezdeti némaságával egyenes arányosságban növekszik a gyomromban lévő csomó, de aztán mikor megszólal egy hatalmas kő esik le a szívemről és kihúzom a felsőtestemet is.
- Megnyugodtam akkor. – fújom ki a levegőt és a karjaimba zárom egy ölelésre. A hála sok formában nyilvánulhat meg, de a szeme csillogása mindent elárul. A kezéből átveszem a sajátomat is és érdeklődve forgatom meg az ujjaim között. A látvány megérne egy misét, mikor felismerem a hógömb belsejében lévő tájat.
- Ez… - nem jutok szóhoz - …ez szuper. Még sosem volt állandó Alaszkám. – vigyorodom el és a jobbommal a mellkasomhoz húzva csókolom meg a homlokát.
- Még visszatérünk oda és a havazást itt sem fog elkerülni minket. – magyarázom neki, amikor lenézek a szemébe. – Köszönöm. – suttogom és átölelve rejtem a szabad zsebembe a gömböt.
- El tudod tenni az angyalkát? – nem akkora és ha jól látom, akkor neki is van egy nagyobb zsebe. Mindenesetre, ha útra készen vagyunk, akkor megfogom a kezét és a fa irányába indulok meg vele.
- Lassan meglesz a kivilágítás és az első gyertyagyújtás is. – mondom neki és most megpróbálok egy olyan helyet keresni, ahonnan jobban látjuk a fát, de innen lentről ez nehéz feladat lesz, aztán eszembe jut egy másik ötlet.
- Gyere velem. – ragadom meg a kezét és kivezetem onnan, hogy a szemközti épületbe a szomszédos utcába vezessem be. A lakóépület nem mostani, de szerencsére van benne lift.
- Ugye nem félsz a magasban? – kérdezek rá, aztán elhívom a felvonót és mikor jelez, akkor kinyitom előtte az ajtót.
- Szabad a kisasszonynak. – megvárom, hogy beszálljon és a legfelső emelet gombját nyomom be.
- Sosem szerettem azt, amit az átlag csinál. – magyarázok neki és nézem ahogyan egyre feljebb jutunk.
- Ne kapjon el a ház gondnoka. – mosolyogva érkezünk meg, és mikor kilépünk még egy kicsit lépcsőzni kell.
- Fogd meg a kezemet. – kérlelem és lassú tempóban megyünk fel a tetőre. Az időjárás hidegebb, de a látvány meg fogja érni.
- Naa… - tárom ki az ajtót és odasétálunk a széléhez. Majdnem egy magasságban vagyunk a Centerrel és rálátni a fára.
- Már megy a visszaszámlálás. – mutatom meg neki a kijelzőn, ahol éppen a 8-nál tartanak. Hátulról ölelem meg és mikor kigyulladnak a fények, akkor a fejére hajtom az államat.
- Hehe…boldog adventet? – suttogom a fülébe és aztán óvatosan magam felé fordítom.
- Felkérhetem a hölgyet egy táncra? – nyújtom ki felé az egyik kezemet.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 4 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Need you now • Jake&Maddie
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Maddie & Jake - The big day
» Maddie & Jake - Our third miracle
» Jake & Maddie - Prom
» Family portrait • Jake&Maddie
» Maddie x Jake ~Short horror~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: