New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 140 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 126 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 9:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Maddie & Jake - The big day
TémanyitásMaddie & Jake - The big day
Maddie & Jake - The big day EmptyVas. 20 Okt. - 18:41

Maddie x Jake
Neverending story




Zsongás van körülöttem. Csendre vágyom, hogy lelkiekben is felkészülhessek arra, ami jön. Az életem fordulóponthoz ért, immár nemcsak én leszek, hanem ő…egy egésszé válunk. Furcsán hatott rám a lánykérés, mármint kicsúszott a számon süti készítés közben, és mire feleszméltem, már igent is mondott. Nem tudom, hogy miért vártam ennyi ideig, hiszen már régóta tudom, hogy ő kell nekem. Maddie betöltötte a hiányzó réseket, a pajzsom lett, az a fajta társ, akire egy életen át vártam. Hányan mondhatják el, hogy azzal a partnerrel élik le az életüket, akire vágytak, akiről fiatalon csak álmodoztak, majd az évek múlásával a vágyak fohásszá értékelődtek fel? Egyszer már közel jártam ehhez, egyszer már megkértem valakinek a kezét, aki csúnyán hátba szúrt. A nőkkel nem volt szerencsém, egyik sem értett meg igazán, vagy én voltam kevés, hogy beteljesítsem a hozzám fűzött reményeiket. Jó helyen lenni, jó időben…manapság ritka adomány. Megküzdöttem azért, hogy ma itt állhassak, és elmondhassam, hogy azt a nőt fogom elvenni, aki kitölt, a részemé válik, és megajándékozott már egy gyermekkel is. Izgulok. Jake Lester a hamisíthatatlan félnótás, a remek szakember életében először fél, hogy elront valamit, hogy nem lesz tökéletes a nap, valaki elront odakint valamit, esetleg a feleségjelölt meggondolja magát. Ezernyi kétely mételyezi meg a lelkemet, mert soha nem lehetek ezer százalékig biztos abban, amit tenni készülök, de ma…úgy szeretném, hogy álmainkat éljük meg, és ne fordítva legyen…a valóság meseszerűen alakuljon, mint azon az estén, amikor egy galéria négy fala között táncra perdültünk, és a boldogság igazi hangja töltötte be a teret.
A tükör előtt állok, tudom, hogy nem szabad látnom a menyasszonyt, mert az szerencsétlenséget hoz ránk, de kibírhatatlan ez a néhány óra is, amit külön töltöttünk egymástól. Legszívesebben a fejemet a falba verném, és addig ismételném ezt a műveletet, amíg el nem ájulok. A pulzusomat kellene megmérnem, így a nyakamra vezetem a jobbom két ujját, és elkezdek számolni, de kopogás zavarja meg a készülődésemet.
- Nem mehetsz be oda…Josie ne kelljen még egyszer szólnom. – igazán nem lep meg, hogy a kislányunk nem fogad szót senkinek, de az igen, hogy az öcsém az, aki kergeti, és ráadásul már öltönyben. Én még addig sem jutottam el, hogy felvegyem az enyémet, csak a félig kigombolt ingben feszítek, meg a fekete nadrágomban, melynek nem ártana a korcát is megigazítani. A szemem elé táruló látvány megmosolyogtat, amint kitárom a két érkező előtt az ajtót.
- Apa… - a sikítást egy szőke angyal támadása követi. Átfogja a lábszáramat, és nem ereszti el, miközben Dorian a szemeit forgatva csak sóhajt egyet.
- Mi a helyzet manó, nem akarsz készülődni? – érdeklődöm lepillantva rá, de csak durcásan elforgatja az arcát, és kinyújtja a nyelvét a nagybácsikájára.
- Mi a gond? – kérdezek rá, de úgy látom, hogy egyik fél sem akar megtörni, ezért leguggolok, és a karjaim közé vezetem át a kis törpét.
- Josiee…tudnom kell, hogy mi a baj. – tudom, hogy hatással vagyok rá, így el is tűröm a haját a füle mögé, így látszik, hogy sírt a szentem. – Hannah…nem adta oda a rózsákat, hogy a hajamba tegyék, és anyát meg most csinálja meg a fodrász. – ha nem ismerném a lányomat, akkor csak a csíkot lehetne utánam látni a szóhasználata miatt, de így csak elnevetem magam.
- Komolyan egy rózsa miatt nem bírsz magaddal? Nézd csak meg…adok én neked. – mutatok az akasztón lógó öltönyömre, és a zsebében lévő virágra. – De az a tiéd apa…tudod, hogy… - kezdene bele, de ekkor a két vállára helyezem a kezeimet, és a szemébe nézek. – Nem az enyém, hanem a miénk, és ha kértél volna anya csokrából is, akkor szerintem adott volna. Gyere. – állok fel, és odavezetem őt a tükör elé. Csak egy szekundum a bepillantás, de egy egész életnek tűnik. Apa és lánya. Milyen érzés valakiért aggódni, könnyeket ejteni, végtelen boldogságot érezni? Ő…az egyik, és a kisöccse, aki már úton van. Nem örül a ténynek, hogy testvére lesz, éppen emiatt van több minden megengedve neki, mint kellene. Megértem azokat a szülőket is, akik próbálnak következetesek maradni…nekünk nem ment. Josie a véletlennek köszönhető, nem szeretnénk, ha úgy érezné, hogy mellőzve lesz az öccse születése miatt. Kiveszem az öltönyöm elejéről a virágot, és az egyik szárát letöröm, majd odaadom a kisasszony mancsába. – Ígérd meg, hogy nem vitatkozol Hannah-val, és szépen szót fogadsz Nora nénikédnek is, mert nem akarok egyetlen rossz szót sem hallani, értetted? – mielőtt megkapná, megvárom, hogyan reagál. - Jól van papa… - kikapja a kezemből, de mielőtt elillanna, még kapok egy puszit is. Szélvész módjára szívódik fel, így kettesben maradhatok Dorian-nel. – Sosem szokom meg, hogy apa vagyok… - vigyorodom el, aztán komolyság költözik a szemeimbe. – Minden rendben odakint? Nagyon izgulok…ez most az a pillanat lesz… - mérem végig a testvéremet. – Nincs valami jó tanácsod? – tárom szét a karomat, és leülök az egyik szófára, miután becsukja az ajtót, és csatlakozik hozzám.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Maddie & Jake - The big day 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Maddie & Jake - The big day Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Maddie & Jake - The big day Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Maddie & Jake - The big day 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Maddie & Jake - The big day A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Maddie & Jake - The big day Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Maddie & Jake - The big day
Maddie & Jake - The big day EmptySzer. 30 Okt. - 7:40

Lester-family

Szeretném körülírni milyen érzés is valójában két kislány civakodásának középpontjába kerülni egy mérnöki pontossággal eligazgatott öltönyben a bátyád esküvőjén, de semmi sem lenne hozzáfogható. Talán a kereszttűz az ami ütné jelenlegi helyzetemnek koordinátáit, de bizonyára még az sem lenne annyira veszélyes, amikor Hannah és Josephine Lester összeszólalásának újabb epizódját élhetem meg testközelből. A kis barna hercegnőm piszkosul, de örökölte az összes rossz tulajdonságomat és bár próbáltam úgy nevelni, hogy ezeket a hibákat nála ki lehessen küszöbölni, úgy tűnik időközben a kéréseim kisiklottak és tévútra tévelyedtek.
- Hannah. - két ujjammal összecsippentem orrnyergemet, ahogyan legalább már harmadszorra mondom ki a nevét, de még mindig úgy tartja fogságában azt a rózsát, mint az a kis nyamvadék a Gyűrűk urából a gyűrűt és esze ágában sincs kiadni birtokából. Josie természetesen egyáltalán nem ért egyet ezzel az elképzeléssel és a már annyira, de annyira jól ismert trükköket veti be. Korábban beszéltünk már arról a bátyámmal, hogy mennyire veszélyes is ezt a két lányt egy helyre engedni, mert bár akadnak olyan percek, amikor egészen jól elvannak - biztos vagyok benne, hogy ez alatt az idő alatt valami gonosz terv készülődik ellenünk - de több esetben találnak maguknak olyan elfoglaltságot, ami alatt garantált a veszekedés-sírás és duzzogás. - Tündérem, mit beszéltünk meg legutóbb?
Hannah felnéz rám, majd a rózsára téved a tekintete. Még kétszer oda-vissza ugrál figyelme, aztán csak dacosan felszegi állát. - Azt, hogy soha ne mondjak le arról, amit szeretnék?
Hát persze. Ki más lenne, aki ellenem fordítaná a saját szövegét, mint a saját lányom? Gratulálok apuci, megalkottad a saját mini-verziódat és lassan felülmúl téged.
- Ezt is, de arról is beszéltünk, hogy nem veszekedsz Josieval, mert nem szép dolog. Neked már van rózsád, minek kell egy másik? - látom rajta, hogy egy röpke másodpercig felkelti érdeklődését mondandóm, de aztán amilyen gyorsan szökik közénk ez a reménysugár, annál gyorsabban tiporja el apró lábaival azt és ha még jobban figyelek, egy kis gonosz grimaszt is elkaphatok, amiért ismét túl járt az eszemen.
- Akkor sem adom oda! - dobbant egyet az egyik lábával és el is fordul morcosan, amire persze a vele szemben álló szőke kislány kék íriszei könnyekkel telnek meg és már pityeregni is kezd amiatt, hogy a lányom ennyire makacs.
- Hannah, kérem a rózsákat és ez volt az utolsó, hogy megkértelek! - a kezemet nyújtom felé, de mielőtt nagy nehezen megszerezhetném őket, Josie már vesz egy éles fordulatot és olyan gyorsan szalad el, hogy szinte már csak az utolsó pillanatban sikerül elérnem őt, akkor viszont már késő. Egyenesen a bátyámmal állunk szembe, akiről könnyedén lejön, hogy az utolsó idegszálaiba kapaszkodik már így is és mi sem éppen azok vagyunk, akik ezt számára könnyebbé tennénk.
- Bocs. Határozottan öreg vagyok már ehhez a tempóhoz. - két kezem védekezően a magasba lendül és az ajtófélfát támasztom, amíg Josie beavatja Jaket az egész Hannah-esetről és még incselkedik is velem, azonban engem sem kell félteni: azzal a lendülettel megy is vissza a nyelvöltés párbaj a részemről, természetesen csak szolidan, mintha legalább felnőtt lennék vagy mi. Egy 7 éves kislány és a Raelynnel összehozott 3 éves ikerfiúk után illő lenne legalább a látszatát keltenem.
Szótlanul nézem végig az apa-lánya jelenetet és mihelyst a szőke szélvész magunkra hagy minket, elrugaszkodok az ajtótól, hogy megközelítsem az idősebb Lestert. - Tesznek majd róla, hogy sose törődjünk bele, ebben biztos vagyok. - körültekintek a helyiségben, aztán a bátyámon állapodik meg a tekintetem és próbálom nem a frászt hozni rá.
- Magunkhoz képest minden jól alakul. Az épület még egyben, a gyerekek is csak szolidan civakodnak, szóval ne kergesd magad az őrületbe feleslegesen. - próbálok valami nyugtató tényező lenni a fejében lévő káoszban, de a továbbiakkal kapcsolatban már csak akkor szólalok meg, amikor az ajtót becsukom magam után.
- Tanácsot kérsz? - magasba szökik a szemöldököm és még el is mosolyodok mellé. - Először is vegyél egy-két mély lélegzetet, mert úgy nézel ki, mint aki éppen szellemet látott. - kezdek bele egy tőlem megszokott mosollyal megajándékozva őt, végül elkényelmesedek az egyik fotelbe és csak azután folytatom a szövegemet. - Tisztában vagyok vele, hogy tökéletes napot szeretnél, de a te feladatod, hogy magatokra koncentrálj és semmi másra, a többit meg hagyd csak ránk. Ez a ti nagy napotok, Jake. Te biztos vagy a döntésedben és attól sem kell tartanod, hogy Maddie világgá szökik, mert totál oda van érted. Előbb benéztem hozzá is és határozottan boldognak tűnt, már ha nem számítjuk bele azt a pillanatot, amikor azért mérgelődött, hogy eltiltják őt a második süteményétől. - nevetek fel ennek hatására, végül összefűzöm tarkómon ujjaimat és úgy nézek fel Jake-re.
- Megnősülsz bátyó és nem engedheted, hogy elterelje erről bármi is a figyelmedet. - próbálok számára valami okosat is mondani, reménykedve abban, hogy a hasznára is válik majd. Könnyű a sok gondolat rabjává válni, de nem lenne szerencsés, ha ezek rontanák el a különleges pillanatot.

     Maddie & Jake - The big day 3756308786   





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Maddie & Jake - The big day A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Maddie & Jake - The big day D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Maddie & Jake - The big day 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Maddie & Jake - The big day
Maddie & Jake - The big day EmptyPént. 1 Nov. - 17:20

Maddie x Jake
Neverending story




Azért egy kicsit másképpen alakult az a bizonyos forgatókönyv, ha a nagy könyvet nézzük. Először is nem gondoltam volna, hogy hamarabb lesz gyerekem, mintsem kimondjam a boldogító igent. Nem rosszból értendő ez, mert teljesen elfogadott, hogy nem mindenki akar papírt róla, hogy hivatalosan is a másikhoz tartozik, nem kívánnak az emberek nagy bulit csapni milliókért, ha más hasznosabb befektetésre is fordítható az a pénzmennyiség. Számos ellenérv szólt volna a házasság ellen, de mégis, ha a szüleim példáját nézem, akkor szükségem volt rá. A szívem mélyén mindig is tudtam, hogy akarom, és nem azért, mert kényszer…nem véletlenül jegyeztem el annak idején Miát sem. A biztos tudat, hogy valaki hazavár ott motoszkált a fejemben, és szerettem volna abban a hamis illúzióban élni, hogy ő lesz az, de tévedtem. A kudarc másképpen nyilallt belém, nem az ő elvesztése a legnagyobb kárt, hanem az öcsém eltűnése. Akkoriban amúgy is szét volt hullva az életem, nem maradt családom, és a bizalmam is megrengett a női nemben. Elhatároztam, hogy többet nem húzok senki ujjára gyűrűt, mert nem érdemlik meg, és nem lesz nő, aki ezen változtatna. Tévedtem, mert volt. Maddie gyökeresen változtatta meg a gondolkodásomat, belemászott az elmémbe, felszakította a régi sebeket, és most itt állunk a második gyermekünk születése előtt, egy másik aprósággal egyetemben. Josie-t a véletlennek köszönhetjük, de egy percig sem bánom, hogy megszületett. Az ő létezésével került egyensúlyba a lelkem, és már nem látom a sötétséget, mert a fény mindig ott van, hogy útmutatást adjon nekem. Mi értelme az életnek? Látni a gyerekeinket felnőni, azzal elégedettnek lenni, hogy mellettünk van valaki, akit az életünknél is jobban szeretünk. Nekem ezt jelenti a családom, és ezt jelenti a mai nap is. Nem felhajtást, nem a barátokat, hanem a családomat. Mosolyogva fogadom a rám törést is, amikor a szőke angyalka sírva rohan hozzám, és az öcsém az, aki követi őt. Eleinte rá nem figyelek oda, mert Josie hajlamos magára vonni a figyelmet, és akkor senki más nem létezik, ha ő ott van, és beszél. Az unokatestvérével való veszekedés nem új, számtalan alkalommal marakodtak már össze Hannah-val, de ettől függetlenül elválaszthatatlanok is, amit nem is bánunk, mert milyen lenne az élet, ha ők nem tartoznának össze? Hannah a második gyermekem, sokáig én voltam vele Dorian mellett, és láttam felcseperedni, mostanra már egy nagyon komisz kislány lett belőle, aki iskolás, és az őrületbe kergeti a szüleit. Raelyn-re nem tudok másként tekinteni, mint a második anyukájára…le a kalappal, hogy bevállalta, és úgy szereti, mintha a sajátja lenne. Nem mindennapi látni azt, hogy egymásra találnak az emberek, és elfogadják a másikat a hibájukkal együtt. A nagy harcból az lesz, hogy adok egy rózsát a kislányomnak, aki szélvészként tűnik el az öltözőből, így lesz alkalmam kettesben maradni az öcsémmel. Jason a gondolataim, a félelmeim birtokosa…sok mindenen mentünk át az elmúlt években, de beérett a testvéri kapcsolat, és mostanra elmondhatom, hogy rendeződtek az aggályok…nemcsak közte és köztem, de Nora és köztem is. Elfogadtam, hogy neki Becks az igazi, és be kell látnom, hogy az emlegetett férfi nem is annyira rossz, csak idő kellett nekem is, és neki is, hogy megismerjük egymást. Jasontől kérdezem meg, hogy mi a  helyzet odakint.
- Akkor minden a legnagyobb rendben. Nem kell, hogy minden tökéletes legyen, azt hiszem, már az is elég, ha Maddie nem menekül el, és képes lesz kimondani a pap előtt az igent. – egy vigyorral felelek neki, és odalépek az öltönyömhöz. – Szerinted tudok másra koncentrálni? Nagyon optimista vagy, tényleg odavan értem? – cukkolom, de tudom, hogy nem mondott volna igent, ha nem így lenne. Már megérte, hogy feltettem neki a nagy kérdést. – Veletek mi a helyzet? Rae hogy boldogul a csemetékkel? Nem lehet könnyű az ikrekkel. Bele se merek gondolni, hogy mi lesz, ha a kisebbik megszületik…Josie egy egész napos elfoglaltság…nem, hogy kettő…nektek meg három van. – rázom meg a fejemet, és leveszem az akasztóról az öltönyt, hogy belebújjak, amikor kopogás üti meg a fülemet, és a kékjeimet egyből odavezetem. – Ki az? – még ki se kell mondanom, mert Nora kukkant be az ajtón. – Gyere be… - invitálom beljebb…ha már így együtt van a nagy csapat.






If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Maddie & Jake - The big day 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Maddie & Jake - The big day Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Maddie & Jake - The big day Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Maddie & Jake - The big day 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Maddie & Jake - The big day A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Maddie & Jake - The big day Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Maddie & Jake - The big day
Maddie & Jake - The big day EmptyPént. 1 Nov. - 21:29

Lester-family

Őszintén és hősiesen bevallom, hogy büszkeséget érzek, amikor a lányomat nézem, jóllehet rengeteg tulajdonságomat eltulajdonította és olyan mértékben kisajátította, hogy néha még rajtam is túlmutat. Amióta megtanult beszélni a kis hercegnő, azóta mást sem csinál, csak ellenkezik velem és a legrosszabb pillanatokban használja fel ellenem az amúgy jó tanácsként indult monológjaimat. Aztán mikor megjegyzem neki vagy összeakad tekintetünk, persze vonásai egyből egy ártatlan kislány képét mutatják, akire lehetetlenség egy másodpercnél tovább haragudni. Határozottan a hatása alá keveredtem már évekkel előtt és azóta is ebbe az egyre mélyebbre nyúló gödörben létezem. Próbálom őt jóra tanítani, arra, hogy miképpen viselkedjen másokkal vagy beszéljen velük, arra, hogy ne vonszolja végig a földön az iskolában a fiúkat, ha azok éppen valami szép szóval illetik - ezt a harcot hagyja csak apura később - vagy kergesse őrületbe a tanárait azzal, hogy ő mindent, mindig jobban tud, de csak néha működik a varázserőm. Ennek ellenére olyan szeretet kapok tőle, ha nem éppen az őrületbe próbál kergetni, amivel semmilyen rossz tette sem tud harcba szállni.
Nem túlságosan boldogít, hogy ezt a napot és pillanatot választották Josieval a veszekedésre, de mivel a probléma már jelen van és éppen megtörténik, ezért próbálom menteni a menthetőt, minek az lesz a vége, hogy a lányom megmakacsolja magát, a bátyám mini-hercegnője meg már szalad is az apukájához, hogy beáruljon mindenkit és valahogy úgy érzem, hogy engem is. Már várom az idősebb felemtől a dorgálást, amit kapok és egy pillanatra újra gyermeteg énem tör felszínre bennem, aki rossz fát tett a tűzre és bebújt az ágy alá, hátha egy idő után elavulnak majd tetteinek következményei. Arra viszont nem gondolt, hogy kifelé menet is kaphat egy nagy maflást jutalomként. Ez viszont elmarad, már csak azért is, mert amit a bátyámon észreveszek az közel sem a harag, hanem valami olyasmi, mintha egyszerre aggódna, lenne izgatott és tartana még a széltől is, nehogy az belerontson a nagy napba. Nem mintha ne érteném meg őt. Annyi minden zajlott már le mindkettőnk életében, hogy be vagyunk programozva a rossz eshetőségekre és már azelőtt felkészítjük magunkat, mielőtt úgy egyébként lezajlanának az események. Mihelyst kettesben maradunk az én tanácsomat kéri, és ebből még inkább bizonyosságot nyer, hogy rendesen be van parázva. Ilyen meredek húzásokhoz, mint az én tanácsom kikérése már csak végső kétségbeesésben fordul az ember.
- Látod? Megy ez. - szokásos mosolyom is társul biztatásom jeleként, mert abban biztos vagyok, hogy a két szobával lejjebb készülődő jövendőbeli Mrs. Lester akkor se menne sehova, ha üldöznék őt. Inkább szembeszállna a támadóival, mintsem hátat fordítson a bátyámnak akár egy másodpercre is. Bár az nyílt titok, hogy én ennyi év után is tartom tőle a pár lépés távolságot, mert ugyan emberileg változtam, mégis sokszor úgy érzem a legbelsőbb titkaimat is képes lenne kiolvasni belőlem pusztán a nézésével.
- Ma én vagyok az ügyeletes napsugár, szivárvány meg egyéb cukiságok, aki a lelket tartja mindenkiben. - vonok vállat, mintha teljesen belesimultam volna ebbe a szerepbe. - Kezdek aggódni, Lester. Egy ilyen kérdés után felmerül bennem a késztetés, hogy elcipeljelek egy szemészetre és beújítsunk egy szemüveget. Tudod, olyan jó kis kör-alakú csodát. Tuti nagy szenzáció lennél benne. - röhögöm el magamat. Ha már ő is az én véremet szívja, én miért ne tenném ezt hasonlóan? Kellett egy kis idő, hogy ilyen kapcsolatot ápoljunk egymással, de határozottan megérte. Az ilyen pillanatokért maximálisan.
- A két kis ördög új szintre emelte a nehéz fogalmát, szóval egy percig se unatkozunk mellettük. Rae viszont fantasztikus, én meg a két lábon járó mászóka, aki mihelyst leteszi a hátsóját, máris a fejére másznak. - szórakozottan égnek emelem a tekintetemet. - Hannah meg természetesen olyan, mint egy mentor és ha éppen nyugodtak, máris változtat ezen. - osztom meg vele az otthoni dolgokat. - Bár Travis határozottan nyugodtabb, mint Tucker, de egyiküket sem kell félteni. Ahogyan nálatok Josiet sem, hiszen őt ismerve nem fogja hagyni, hogy háttérbe szoruljon. - nem tudom miért, de jót vigyorgok ezen. - De hogy valami jót is mondjak, piszkosul megéri ez az egész miattuk. Egy percet sem cserélnék el az életemből. - térek komolyabbra mondandómban, majd úgy fordulok, hogy magam is felmérjem az érkezőt.
- Nó, hello. - köszöntöm őt egy mosollyal. - Gyere, segíts már be. Nem tudom, hogy Jake-nek az az igazi vastag-fekete keretes szemüveget kellene csináltatnom vagy olyan Ozzy Osbourne napszemüveg-félét. - hümmögök egyet egyből belecsapva mindennek a közepébe.

     Maddie & Jake - The big day 3756308786   





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Maddie & Jake - The big day A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Maddie & Jake - The big day D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Maddie & Jake - The big day 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Maddie & Jake - The big day
Maddie & Jake - The big day EmptyVas. 3 Nov. - 22:40

the big day
• • The most important thing in the world is family and love.

7 év múlva...
- Sebastian Weston-Devereaux! Azonnal állj meg, és add vissza az ikrek játékautóját! - szólok rá a hét éves fiamra, aki futóversenyzőket megszégyenítő sebességgel lohol végig a folyosón, kezében az említett játékkal, jó magasra tartva, hogy a kisebbek biztos ne kaparinthassák meg, nyomában a visító három évesekkel. Az utóbbiak elől félre kell ugranom a fal mellé tapadva, mert félő, hogy nem tudnak időben lefékezni, és a végén mind borulunk.
- De anya, csak játszottunk – fordul vissza felém Sebby, de a szigorú tekintetemet látva látványosan a szemét forgatja, aztán sóhajt, és visszaszolgáltatja a kisautót. Travis és Tucker vihogva, vigyorogva veszik azt át, és futnak tovább az édesanyjuk felé. Jól tudom, hogy őket sem kell félteni, de a gyerekemnek akkor is meg kell tanulnia, hogy a kisebbekkel nem illik így bánni. Charlotte mellett, kis testvérként, azt hiszem, néha nagyon is el van kényeztetve.
- Biztos vagyok benne, hogy tudnál annál szebb és jobb játékot is játszani velük, mint hogy elveszed a játékukat – ingatom a fejem, majd közelebb sétálok hozzá, leguggolok elé, és megigazgatom a mini csokornyakkendőjét. Ezen a különleges napon ő is nagyon elegáns, ahogy mindenki, és olyan kis helyes, jóképű, mint az apja. Csak tudnám, a szemtelenséget és makacsságot kitől örökölhette? Charlieval közel sem volt ennyi gond ebben a korban, mindig olyan tisztelettudó és rendes kislány volt. Bár ma már vele sem mindig egyszerű, gyakran felesel, elmászkál otthonról, az ég tudja néha, merre járhat. Tizenhét éves, már nem tudom úgy rajta tartani a szemem, mint régen. Közben próbálok is annyi szabad teret adni neki, amennyire egy tinédzsernek szüksége van, bízni benne, de néha nagyon szívesen nyomozgatnék utána, vagy csak lecsekkolnám, merre jár a telefonja.
- Anya, miért nincs itt sehol rendes wifi? Megígértem Joshnak, hogy írok neki ma, és küldök képeket az esküvőről – lép elő valamelyik szobából a tinilány, és úgy közeledik felém, hogy le sem veszi a szemét a kezében tartott telefonjáról. Kissé fáradtan felsóhajtok.
- Mi lenne, ha chatelés helyett egy kicsit inkább figyelnél az öcsédre, amíg én megnézem Jake bácsikádat? - vetem fel az ötletet, de látva a kétségbeeséssel kevert felháborodást az arcán, ahogy felpillant rám, majd Sebastianra futtatva a pillantását láthatóan máris ellenkezni szeretne, hamar folytatom. - Megkérdezem tőle a wifi jelszót is. De ne engedd, hogy Sebb piszkálja az ikreket. - Ezzel, úgy tűnik, sikerül célt érnem. A lányom beletörődve bólint, a fiam arcán pedig megjelenik egy apró, huncut mosoly. Remélem, nem megint valami rosszaságon töri a fejét.
Fél perccel később, azonban már a bátyám öltözőjén kopogtatok. Biztosan nagyon izgul, de hogy ne tenné, egy ilyen fontos napon?
- Hahóó, szabad? Sziasztok! Nem tudtam, hogy mindkét Lester fiút itt találom – jegyzem meg kissé meglepetten, de széles, örömteli mosollyal, ahogy beljebb sétálok, és becsukom magam mögött az ajtót. - Az én szemtelenül jóképű és elegáns testvéreim – jár a tekintetem büszkén egyikről a másikra. Végül Jake-en állapodik meg. - Nos, készen állsz, hogy valaki végre igazi férfit csináljon belőled? - kérdezem csipkelődve, természetesen Maddie-re célozva. Vannak, akik szerint egy fiúból akkor válhat csak igazán férfi, ha megnősül.
- Miért van szüksége Jakenek szemüvegre? - kérdezem aztán nevetve Jasontől. - Aggódsz, hogy anélkül nem talál el az oltárig? - vonom fel aztán a szemöldököm.

Footloose




mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Maddie & Jake - The big day Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Maddie & Jake - The big day Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Maddie & Jake - The big day Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Maddie & Jake - The big day Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
TémanyitásRe: Maddie & Jake - The big day
Maddie & Jake - The big day Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Maddie & Jake - The big day
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Need you now • Jake&Maddie
» Jake & Maddie - Prom
» Maddie & Jake - Our third miracle
» Maddie & Jake - Mini date
» Jake x Maddie - Bittersweet farewell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: