New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

life sucks, but you're not alone
TémanyitásRe: life sucks, but you're not alone
life sucks, but you're not alone EmptySzomb. Május 11 2024, 14:09
helping people at their most vulnerable time is a privilege.

Egy pillanatra elgondolkozik, hogy mit is feleljen arra, amit neki szegezel, hiszen tudja semmire se menne, ha jönne a szabályzattal és a hasonló marhaságokkal, főleg, hogy olykor ő se ért egyet a házirenddel, így inkább másik megközelítést választ.
- Azért, mert szívesen maradnának más szülők is, viszont ha mindenki marad, akkor az orvosok és az ápolók nem tudnák zavartalanul végezni a munkájukat, vagy ne adj’ isten, ha beütne a baj, akkor is útban tud lenni egy szülő. Minden elvesztegetett másodperc akár tragédiához is vezethet, de kanyarodjunk vissza inkább az elejére. – barátságosan és megértően csendül a hangja. – Szerinted a többi gyerek mit érezhet amiatt, hogy Lara anyukája mindig itt van, míg az ő szüleik vagy hozzátartozójuk nem lehet? – kérdőn pillantott rád, mert remélte, hogy képes lesz kicsit hatni rád a mondandójával, mert a túlzott féltés alatt azért még ott lappang a józanész is, ami esetleg jobb belátásra tud bírni.
Hamarosan próbálja kicsit oldani a feszültséget, kellemesebb vizekre tereli a beszélgetést, történetesen a szagodra, ami eleinte kicsit viccesnek is hathatott, de az a szomorú igazság, hogy bőven lappang igazság a mondandójában. Kicsit elhúzza a száját, mint aki hirtelen tanácstalan azzal kapcsolatban, hogy mit is feleljen a kérdésedre. Figyeli, hogy miként szagolod meg magadat, mire alig észrevehetően elmosolyodik, majd pedig bólint amikor találkozik a pillantásotok. – Igen, tényleg rád fér. – hagyja ennyiben a témát, mert már ezt is sikernek könyveli el, hogy ezt te is beismerted. Apró lépés ugyan, de most minden számít, mert ezeknek az apró dolgoknak köszönhetően talán képes lesz innen kimozdítani téged, még ha nem is igazán érti, hogy miért nem jött már érted valaki. Egy aggódó rokon vagy barát, hogy haza vigyen, vagy legalábbis kicsit megsétáltasson az udvaron.  

- Emiatt nem kell aggódni. – nagyon türelmes és a barátaiért tűzbe is tenné a kezét, még ha veled nem is annyira szoros még az ismeretség, de ennek ellenére is egy nagyon picikét a barátjának tekint. Életében egyszer zárt ki valakit az utcára, még pedig Ryant. Felcseszte az agyát az egyik veszekedés során, amaz elrohant, ő pedig fogta és elfordította a kulcsot, majd pár órára véletlen a zárban is felejtette. Kicsinyes bosszú volt, de akkor jól esett hallgatni a férfi tehetetlenségét azért cserébe, amikkel már megint betámadta őt.  – Nincs mit. – majd megint bólint a kérésedet hallva. Kifelé menet pár pillanat erejéig magadra is hagy kicsit távolabb a szobától, hogy sietve pár szót váltson Evelynnel, aki pont szembe jött veletek a folyóson. Utána sietve sétál vissza hozzád, a pillantásával a tudtodra adja azt is, hogy eleget tett a kérésednek, de ha szükséges, akkor szavakkal is kimondja, hogy biztosan megnyugodj.
- Rendben, akkor majd főzünk valamit. – vagy majd ő fog főzni, amíg te kicsit rendbe szeded magad, esetleg még le is pihensz, mert elég csak rád néznie, hogy tudja szükséged van arra is. Közben a keze továbbra is a hátadon pihen, kivéve akkor, ha jelét adtad annak, hogy zavar az érintés, akkor nem teszi. Meglepetten pillant rád a megnyilvánulásodnak köszönhetően, miközben te kétségbeesetten fürkészed őt. Sietve nemlegesen megingatja a fejét, miközben nem érti, hogy miért gondolod ezt. – Egyáltalán nem vagy szörnyű anya! – hangja határozottan csendül és aprót sóhajt. – Miért gondolod ezt? Folyamatosan ott vagy Lara mellett, foglalkozol vele. Nagyszerű anya vagy, Jayda. – komolyan csendül a hangja, de továbbra se érti, hogy ez miként fordulhatott meg a fejemben. Vajon, ha hajdanán nem veszíti el a babáját, akkor néha ő is hasonlóan érezné magát, mint te teszed? Akaratlanul is elgondolkozik ezen, mert hiába nem beszélt soha senkinek se a vetéléséről, attól még olykor igen is eszébe jut, nem tudja véglegesen sose száműzni az emlékeket, ahogyan a veszteséggel járó fájdalmát se. Nagyot nyel, majd inkább rád pillant egy barátságos mosollyal az arcán, mintha a felszín alatt nem egy hatalmas káosz létezne megannyi fájdalommal megfűszerezve.

Nem ébreszt fel, a rádiót se kapcsolja be. Inkább az utat figyeli, néha ugyan rád pillant, de hagyja, hogy az igazak álmát aludjad. Már majdnem hazafuvaroz titeket, amikor is hirtelen megszólalsz, mire kicsit ijedten rezdül össze, mert nem számított rá, hogy fel fogsz ébredni a megérkezés előtt, hiszen már kicsit több mint 15 perce alszol.
- A frászt hoztad rám. Többet ilyet ne csinálj, vagy hamarabb visszajutunk a kórházba, mint terveztünk. - játékosan csendül a hangja és mosollyal pillant rád, miközben a szíve kicsit még hevesen zakatol. Pár pillanat erejéig elgondolkodik a kérdéseden és csak aztán szólal meg.
- Barátaimért mindent megtennék. – eleinte csak ennyit felel, mert az útra összpontosít, miután bekanyarodott rád emeli a pillantását. – Nézd, tudom, hogy nem régóta ismerjük egymást, de elég sokat beszélgettünk mostanában, meg akkor is, amikor te sérültél meg. Nem azt mondom, hogy már legjobb barátok vagyunk, de kicsit a barátomnak tartalak és úgy éreztem, hogy valakire szükséged lehet, így gondoltam megteszem az első lépést, a többi meg rajtad múlik. – őszintén csendül a hangja, hiszen ő se bakfis már, hogy azt gondolja, hogy két perc alatt fogtok barátokká válni. Ahhoz idő és bizalom kell. Felnőttként ez gyakran nehezen történik meg, de attól még úgy érezte, hogy segítőkezet kell nyújtania feléd. Azt nem fogja mondani, hogy különleges helyet foglalsz el, mert nem akar hazudni. Ahhoz ez túl friss és még túlzottan az elején tart a kapcsolatotok, de a szavaiból tudhatod azt is, hogy nem fog magadra hagyni, ha azt szeretnéd, hogy maradjon.

Könnyedén leparkol a kocsival és nem válaszol egyből a kijelentéseidre, helyette kiszáll a kocsiból és elindul a ház felé, természetesen bevár az utcán, ahogy a kocsit is bezárja. Beszéd közben a kulcsait kezdi el keresni a táskájában.  
- Hamarosan mind a kettőről lehet szó. – mosollyal az arcán pillant rád, hogy aztán előre engedjen a lakásában, majd becsukja az ajtót és pár lépést követően lehajol, hogy köszöntse a kutyáját.
- Ő Fluffy. Remélem, hogy nincs bajod a kutyákkal, de ha igen, akkor szólj és becsukom az egyik szobába. – közben lerakja a kabátját, kibújik a cipőjéből, majd a nappaliba érve az egyik szekrényre mutat.
- Poharat ott találod az italokkal egyetemben. Nyugodtan szolgáld ki magad. Nincs limit és olyan se, amihez ne nyúlhatná. – hiába tudja, hogy akad pár különlegesebb ital is, de pont leszarja, hogy Ryan mit is gondolna arról, hogy esetleg egy idegen nő iszik a drága whiskyjéből, vagy más különlegességből. Míg te italt választasz, addig ő eltűnik az egyik szobában, hogy pár perccel később ruhákkal és törölközővel térjen vissza hozzád. – A fürdőt arra találod, ezek pedig talán jók lesznek rád. A konyhában leszek. – a megfelelő irányba mutat a helységek említése közben, mert míg te rendbe szeded magad, addig ő neki áll annak, hogy vacsorát készítsen.  


Jayda & Seraphine
BEE



right person
wrong time


Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Seraphine Murphy
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
life sucks, but you're not alone 7007a9b5dba57d1488443b9faed5b23e
life sucks, but you're not alone 080116530f25d77d3de7369893309c0259c91ea8
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
memento mori, memento vivere
★ családi állapot ★ :
complicated & engaged
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
life sucks, but you're not alone 1b4a031b239385bc9234d47d94428d06b4923b52
★ idézet ★ :
Please tell me I'm not as forgettable as your silence is making me feel
★ foglalkozás ★ :
pediatrician
★ play by ★ :
Phoebe Tonkin
★ szükségem van rád ★ :
I promise you 'right person wrong time' is a real thing
life sucks, but you're not alone F1570844b57b73c595167367ca7170686b04ca19
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
life sucks, but you're not alone 9c2c6acd2f3c2ca75cf0f46483a69dc0e28252a8
TémanyitásRe: life sucks, but you're not alone
life sucks, but you're not alone EmptyPént. Május 10 2024, 16:37
Seraphine and Jayda
Friends ‘till the end.

Az érintésre először inkább elhúzódni van kedvem. Nem kimondottan szeretem mikor megérintenek, ahhoz túl bizalmatlan vagyok... vagy óvatos. Magam sem tudom melyik. Talán egy kicsit mindkettő. Végül mégsem húzódom el, megpróbálom elfogadni, hogy ez a bizonyos érintés nem rossz szándékkal van felém. Mert bár nem sokaktól tűrném el, tőle mégis megteszem, hiszen ha nem is vagyunk legjobb barátnők, talán nem is leszünk, de mégis kialakult már közöttünk, egyfajta bizalmi kapcsolat. Egy kis túlzással ugyan, de valahogy mindig a kórházban találkozunk. Nem tudom, hogy ennek örülnöm kellene, vagy inkább sírnom.

- Nem tudom miért zavar mindenkit ha itt vagyok. - Vonom meg vállaimat, még akkor is ha éppen van sejtésem arról, hogy mi is a bajuk ezzel. - Nem csinálok semmi rosszat. Legalábbis amíg nem piszkálnak... - Elhúzom a szám szélét, mert nyilvánvalóan nem mondhatom, hogy semmit nem csináltam... elvégre félnek már hozzám bejönni. De... Még ki is mentem ameddig a doki bejött megvizsgálni Lara-t. Szerintem az teljesen normális, hogy a szülők a gyerekeik mellett maradnak, még ha a túlzott féltésem nem is száz százalékban normális. Mert tény, elfogadom, hogy talán túlzásba viszem a dolgot, de megvannak a saját okaim erre. - Most csak túlzol, ugye? - Nézek rá elkerekedett szemekkel, majd mielőtt még azt gondolnám, hogy helyes lenne nevetni, mert ugye viccel... azért még megpróbálok erről megbizonyosodni egy kis szimatolással magam körül. Talán mégsem viccelt, bár mindenképpen túlzott. - Oké, talán szükségem van egy fürdőre, na! - Mondom zsörtölődve, akárcsak egy öregasszony, bár a hangomat még mindig nem emelem meg, próbálok odafigyelni, hogy legalább Lara-t ne ébresszem fel.

- Rendben, de ha eleged lesz belőlem akkor nyugodtan dobj ki az utcára. - Adom is be végül a derekam, aminek következtében már mozdul is, hogy segítsen felkelni. - Köszönöm. - Válaszolom hálásan a segítségre és egyben arra, hogy majd megkéri Evelyn-t, akárki is legyen az illető, hogy benézzen néha a kislányra. - Aztán ha bármi történik, azonnal hívjon, oké? - Teszem még hozzá mielőtt egy utolsó pillantást vetnék az ágyra, majd Fifi-vel az oldalamon elhagynám a kórtermet. - Tudom-tudom, túlzásba viszem. - Bólogatok, ki sem kell mondania amit gondol, tudom mi jár a fejében. Pontosan ugyanaz, mint mindenki másnak itt. A dilinyós nem tud elszakadni a gyerekétől. - Őszintén, házikoszt tökéletesen hangzik. Az elmúlt napokban már bőven elég gyors kajában volt részem. Bármi jó ami nem szendvics vagy hamburger. - Mert ugyebár ez a kettő lenne a túlélőcsomagom szerves velejárója. Unalmas, de megteszi ha másra nincs ideje az embernek, vagy éppen képtelen elhagyni a kórházat és fel kell találnia magát. - Ah... Szörnyű anya vagyok, ugye?! - Nézek rá kétségbeesetten, latolgatva a lehetőségét annak, hogy visszaforduljak és mégis Lara mellett maradjak. Végül még sem teszem. Tudom, hogy össze kell szednem magam egy kicsit, szükségem van néhány órára, hogy aztán újult erővel tudjam őt a továbbiakban is felügyelni és vigyázni. Aztán mikor beültet a kocsiba, én mint akit elvágtak, már alszom is el. Szerintem még azt sem várom meg, hogy ő maga beüljön az autóba. Ez talán egyben bizonyítja a tényt, hogy igenis szükségem van némi pihenésre, máskülönben én magam is egy kórterembe kerülök, ahonnan nem fogom tudni Lara-t szem előtt tartani.

- Sűrűn bébiszitterkedsz ilyen szerencsétleneket, mint amilyen én is vagyok? - Teszem fel végül a kérdést mikor újra észhez térek, ami óráknak tűnt, de valószínűleg csak percekről van szó. Hacsak nem él az ország másik felén, merthogy az autó még mindig zúg és mozog. Hacsak nem kezdtem már képzelődni is. - Vagy csak én vagyok nálad ilyen különleges helyen? - Nevetek fel, nem tagadom, tényleg nem értem miért akarja rám pazarolni a drága idejét, biztosan lenne mit csinálnia nélkülem is. - De köszönöm. Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy másokat érdekelje mi van velem. - Vallom be végül. Igyekszem levenni a keménykötésű nyomozó maszkot, hiszen vele szemben nincs rá szükségem. Az hiszem. Szörnyen nehéz bizalommal tekinteni másokra, főleg azok után amit már sikerült megtapasztalnom és meglátnom ebben a világban. - Szükségem lesz egy erős italra. - Nevetek fel. - Meg egy váltás ruhára, mert ez... fogjuk rá, hogy igazad volt. - Talán őt jobban sajnálom, mint magamat, elvégre neki kell egy légtérbe bezárkózva lenni velem, meg a bűzölgő mindenemmel.
music


Jayda


Winters

Seraphine Murphy imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
life sucks, but you're not alone Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
life sucks, but you're not alone OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
life sucks, but you're not alone 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
life sucks, but you're not alone LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
life sucks, but you're not alone GJGF9aV
TémanyitásRe: life sucks, but you're not alone
life sucks, but you're not alone EmptySzer. Május 08 2024, 21:18
helping people at their most vulnerable time is a privilege.

Egy pillanatra megtorpan még az ajtó előtt, s míg talán a kollégák azt hinnék, hogy a veled való csatározásra akar felkészülni, addig valójában arról van szó, hogy próbálja kitisztítani a fejét. Nem akar most Ryanre gondolni, ahogy Rhettre se. Mind a két férfit kicsit el akarja felejteni és rád akar koncentrálni, ott akar lenni számodra, mint egy barát és csak remélni tudja, hogy az elmúlt időben együtt töltött időnek köszönhetően őt nem ellenségként fogod kezelni, mint a többi itt dolgozót. A beszámoló alapján legalábbis ilyen érzése támadt. Mély levegőt vesz és lassan fúja ki, mintha ez segíthetne neki abban, hogy végre kicsit megzabolázza a zakatoló elméjét, még ha elcsendesíteni teljesen nem is tudja, de legalább azt tudja, hogy az előbbi dolgozik, így nem kell újabb veszekedésre számítania, ha hazaér, a másik pedig nem kórházban fekszik, így esélyesen jól lehet, legalábbis nagyon reméli. Amint viszont megpillant téged az aggódalmait és a kételyeit sikeresen elzárja az emlegetett személyekkel kapcsolatban, onnantól kezdve te nyered meg a teljes figyelmét.

Szavaidra elmosolyodik és megingatja a fejét, miközben a keze a lapockádra siklik és gyengéden megsimogatja azt, mintha csak a feszültséget szeretné kicsit elűzni a vállaidról, vagy megfosztani a terheid egy részétől.  
- Azt nem mondanám, hogy félnek tőled, inkább csak nem látják értelmét az újabb csatának, amíg a vezetőség nem döntene másként. – őszintén csendül a hangja, mert felesleges lenne hazudnia. – Talán annak szántak, vagy bíztak abban, hogy én esetleg tudok hatni rád, ha már többször is beszélgettünk és hosszabb ideig is elidőztem nálatok. – hangja barátságosan csendül, miközben kicsit aggódva fürkész téged. Szeretné megérteni, hogy mi tart itt téged, mármint azon túl, hogy a lányodról van szó. Más szülőket is látott, akik nehezen tudták itt hagyni a gyermeküket, amikor letelik a látogatási idő, de valahogy úgy érzi, hogy a te ragaszkodásod túlmutat ezen, vagy talán csak képzelődik és a fáradtság beszél belőle. Utóbbi sincs kizárva, hiszen máskor is hagyták már cserben a megérzési egy-egy emberrel kapcsolatban, mint például a vőlegényével kapcsolatban, de erre most még gondolni se akar. Mosolyodat könnyedén viszonozza, még ha picit habozik is. Végül felemeli a kezét, hogy még tettekkel is megerősítse a szavait. – Egy egészen picikét. – a hüvelykujjával és mutatóujjával is mutatja a távolságot, majd aprót sóhajt. – Na jó, kezdesz olyan lenni, mint valami ott felejtett kuka, amit egy ideje nem vittek ki. – játékosan még meg is legyezgeti a levegőt az orra előtt, mert úgy érzi, hogy a korábbi poén is betalált nálad, hiszen kicsit elmosolyodtál, így hátha ezzel picikét ismét oldani tudja a benned lakozó feszültséget. Ezt már kisebb sikernek könyvelné el, ha így lenne.

Hagy neked időt, hogy átgondold mindazt, amit még rád zúdított. Nem siet ő se, hiszen egyedül Fluffy várja otthon, meg talán egy törött pohár maradványa, amit a dühében túlzott erővel rakott le a pultra és összetört. Szerencsére nem sérült meg, de eme gondolatra mégis a gyomra kicsit összeugrik, de nem adja jelét, hogy bármi gond lehet, inkább csak némán reméli, hogy Ryan összetakarított, mielőtt lelépett dolgozni. Ismét rajtad állapodik meg a pillantása és az aggódás még inkább teret nyer, mert egyértelmű, hogy nem akarsz rápillantani. Vajon mi járhat a fejedben? Mi rémiszt meg ennyire? Óvatosan, ha tudja, akkor a kezedért nyúl és megfogja, gyengéden kicsit meg is szorítja, mintha csak szavak nélkül fejezné ki azt, hogy nem vagy egyedül, itt van veled és szívesen meghallgat, ha beszélni szeretnél. – Ezer éve, mellé még egy film vagy sorozat becsatlakozik és akkor meg is van a három legjobb dolog. – még az ujjaival is mutatja a hármast, hiszen mostanában gyakran így tesz. Sütit majszol, egy kis bort vagy sört iszik és mellé elindít valami sorozatot, vagy filmet. Még olykor akkor is, ha végül a rajzolás mellett köt ki. Tableten tökéletesen tud közben is nézni valamit, vagy csak zenét hallgat.

- Nem okozol problémát és szerintem az ágyam se fog megharagudni rád. – barátságosan néz rád, kicsit biztatóan is, hiszen hamarabb haragudna meg rá az ágya, mintsem rád, tekintve hogy mostanában milyen szarul alszik, vagy egyáltalán le se fekszik, hanem a rajzai felett vagy a kanapén nyomja el az álom. – Ennél biztonságosabb helyen nem is lehetne. Itt van mindenki, aki tudna neki segíteni, ha bármi történne, de nem fog! – az utolsó három szót kicsit jobban megnyomja, hogy tudatosítsa benned, majd a kérésedre bólint. – Majd megkérem Evelynt, hogy nézzen be rá, amit amúgy is megtenne. Minden gyerekhez beszoktak nézni, de hidd el, hogy semmi baj nem érheti. Ide senki se tud csak úgy besétálni az ügyeleteseken kívül. – nem kell amiatt se aggódni, hogy esetleg valami idegen tévedne erre, vagy a másik osztályról. Sose történt ilyen és amúgy is a nővérpult előtt el kellene haladnia az illetőnek, azt nem lehet csak úgy kikerülni és ott mindig tartózkodik legalább egy ember. Neki is csak azért volt szerencsére korábban, mert éppen az egyik nővér őt kereste, hogy beszéljen vele rólad.
Sietve nyúl a kezedért, hogy felsegítsen a székről, ha kell, akkor a keze a hátadra siklik, hogy úgy terelgessen, miközben a másik kezével elveszi a te táskádat is a sajátja mellé és elindul kifelé a szobából, mielőtt még esetleg meggondolhatnád magad. Miután kiértek a folyosóra elköszönöm az éjszakásoktól és alig észrevehetően bólint, miközben látja a kollégáin a megkönnyebbülést, hogy ma nem volt semmi dráma, feszkó.
- Mihez lenne kedved? Gyors kajához, vagy házikoszt is megfelel? – egyértelmű, hogy kicsit el akarja terelni a gondolataidat, hogy nehogy hirtelen hátraarcot csinálj, miközben beterel a liftbe, hogy a parkolószintet kiválassza. Reméli, hogy az ajtó azelőtt becsukódik, mielőtt még esetleg kilőhetnél, mint egy ágyúgolyó, hogy visszarohanj a lányodhoz.

Jayda & Seraphine
BEE



right person
wrong time


Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Seraphine Murphy
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
life sucks, but you're not alone 7007a9b5dba57d1488443b9faed5b23e
life sucks, but you're not alone 080116530f25d77d3de7369893309c0259c91ea8
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
memento mori, memento vivere
★ családi állapot ★ :
complicated & engaged
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
life sucks, but you're not alone 1b4a031b239385bc9234d47d94428d06b4923b52
★ idézet ★ :
Please tell me I'm not as forgettable as your silence is making me feel
★ foglalkozás ★ :
pediatrician
★ play by ★ :
Phoebe Tonkin
★ szükségem van rád ★ :
I promise you 'right person wrong time' is a real thing
life sucks, but you're not alone F1570844b57b73c595167367ca7170686b04ca19
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
life sucks, but you're not alone 9c2c6acd2f3c2ca75cf0f46483a69dc0e28252a8
TémanyitásRe: life sucks, but you're not alone
life sucks, but you're not alone EmptySzer. Május 08 2024, 11:48
Seraphine and Jayda
Friends ‘till the end.
Mikor az ajtó újra nyílik, már éppen készenállnék arra, hogy egy újabb csatába kezdjek valamelyik félnótással, hogy hagyjanak már békén, ám mikor ténylegesen meglátom, hogy ki sétál be, az arcvonásaim pillanatok alatt simulnak ki. Ez egyetlen ember ebben a kórházban, akivel szemben legalább megpróbálom magam türtőztetni, még akkor is ha fáradt és morcos vagyok. Ami az én esetemben talán egyben is jár. Nyilván nem lennék egy grumpy cat, ha nem érezném magam halálosan álmosnak, mégsem akarom elhagyni Lara kórtermét. Gondolhatja az ember, hogy megőrültem, vagy éppen, hogy túlzásba viszem... gondolhatnak amit csak akarnak. Az igazságot végülis csakis kizárólag én tudom. Azt az igazságot, amit másnak még csak el sem mondhatok. Egy nagyon szomorú igazságot. A tényt, hogy még én magam sem tudom mi történt pontosan. Autóbaleset? Ténylegesen baleset volt? Esetleg egy jel? Figyelmeztetés? Paranoiás vagyok, efelől semmi kétségem. A paranoiám viszont korántsem alaptalan.

- Szia. - Szólalok végül meg mikor a nő leül mellém, még egy halvány kis mosolyt is elengedek, ami talán jobban hasonlít egy grimaszra, de hé... legalább megpróbáltam. - Már ma is készen álltam a csatára. Amíg be nem sétáltál... gondolom már mindenki fél tőlem? Te vagy az erősítés? - Mert igen, hülye lennék nem kitalálni, hogy mi is a célja. Mindketten tudjuk miért jött be és ki küldte őt. A különbség az, hogy ő nem tudja mivel járhat az ha Larát itt hagyom. Mi van ha visszajönnek és befejezik amit elkezdtek? Mi van akkor ha tényleg nem baleset volt? - Ezzel azt akarod mondani, hogy büdös vagyok? - Nézek rá felvont szemöldökkel, bár ezúttal az a bizonyos mosolyféleség is kiszélesedik. Valahol, a tudatalattim mélyén pontosan tudom, hogy igaza van és hogy nem kellene ennyire féltenem Larat, ám mégsem tudok elmozdulni a kórházból. Már így is magamat hibáztatom mindenért, mi lenne ha még... nagyobb baj is történne?

Nem válaszolok azonnal a kérdésére. Csak morcosan Larára meredek és próbálom visszatartani a kitörni akaró vulkánt, amit ha bárki más lenne itt, most simán ki is engednék. Mégis visszafogom. Tudom, hogy Fifi csak jót akar nekem és segíteni akar. Az ajánlata pedig... kecsegtető. Tény, hogy szükségem van egy fürdőre, normális kajára, egy kis pihenésre és talán egy barátra is. Nem akarok egyedül lenni most. De vele... nagyon szeretnék neki igent mondani, alaposan meg kell küzdenem a démonjaimmal mielőtt bármit is mondanék. Igyekszem nem rá nézni, nem szeretném, hogy lássa rajtam azt az idegességet és haragot amit szavaival okozott... a végén még egyenesen diliházba vinne. Ám biztos vagyok benne, hogy csak azért mert én nem nézek rá, még nem azt jelenti, hogy nem látná. - A süti és alkohol mióta jó párosítás? - Szólalok meg végül, próbálva viccesre fogni a dolgot. - Nem tudom... biztosan jó ötlet lenne? - Nézek rá kérdő tekintettel, holott pontosan tudom mi lesz a válasza. Érzem ahogyan lassan kezdem beadni a derekam.

- Nem szeretnék problémát okozni neked sem. Biztosan lenne jobb dolgod is, minthogy velem foglalkozz... - Főleg munka után, kétlem, hogy erre lenne szüksége. Rám lenne szüksége. Nem érzem úgy, hogy a nyakába kellene másznom még nekem is, ugyanakkor tényleg szükségem lenne egy kis társaságra. Talán az éjszaka közepén Lara sem lenne nagy veszélyben. Talán... - De ha komolyan gondolod az ajánlatot, és nem lenne gond belőle, akkor talán mégis élnék vele. Jót tenne kimozdulni innen egy kicsit. Gondolod, hogy biztonságban lesz itt? Rá tudna esetleg néha nézni valaki? - Igen, tudom. Agyonra aggódom magam, amit nem kellene, mégsem tudok villámcsapásra megváltozni. Nem megy olyan könnyen, de végül félre teszem a takarót, ami az elmúlt napokban melegen tartott, ezzel neki is jelezve, hogy készen állok, rábeszélt. - Oké... - Adok is hangot ennek, bár hangom bizonytalan és ha nem kap az alkalmon, még egyszerűen meggondolhatom magam. Amit ha jól sejtek nem szeretne.
music


Jayda


Winters

Seraphine Murphy imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
life sucks, but you're not alone Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
life sucks, but you're not alone OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
life sucks, but you're not alone 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
life sucks, but you're not alone LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
265
★ :
life sucks, but you're not alone GJGF9aV
Témanyitáslife sucks, but you're not alone
life sucks, but you're not alone EmptyKedd Május 07 2024, 16:27
helping people at their most vulnerable time is a privilege.

Már jó pár órával korábban lejárt a műszakja, de miután elintézte a városban a halaszthatatlan ügyeit, majd hazament megsétáltatni Fluffy-t, amit már bánt, mert csak egy újabb veszekedésben találta magát, mivel Ryan még otthon volt, azután visszajött a kórházba. Mostanában eléggé viharos volt a kapcsolata a vőlegényével és már nem tudta megrántani a vállát se, mintha semmiség lenne. Ahhoz túlzottan élesen szántották a lelkét a sok hónappal ezelőtt a kedvese szájából elhangzott vádak és kijelentések. De amint meglátta a gyerekek arcát, hogy mennyire örülnek neki, a kollégák pedig a sütemény utánpótlásnak, mivel behozta még a maradékot, akkor kicsit ő is képes volt felengedni és nem hagyni azt, hogy egy ostoba vita elrontsa teljesen a napját. Annak ellenére is itt volt, hogy fáradt volt és kicsit kimerült az elmúlt napok fennforgásában, hiszen bőven akadt tennivaló itt is és önként vállalt egyre több mindent a nyakába, hogy minél kevesebb időt kelljen eltöltenie a viharos felhőkkel tarkított otthonában. A külvilág elől pedig igyekezett elrejteni mindent, mintha minden rendben lenne odahaza és csak az lenne az oka annak, hogy gyakran bent maradt, hogy Ryan is sokat dolgozik.

Mosollyal az arcán fejezte be a mesét, amit a köré gyűlt gyerekeknek olvasott. Természetesen, ahogy az lenni szokott megpróbálták rávenni arra, hogy még egy mesét felolvasson, de ő nemlegesen megrázta a fejét és pár kedves szót követően segített visszatalálni a lurkóknak a saját szobájukba, betakarta őket, megkereste az elveszett plüssöket, amik napközben úgy döntöttek vándorútra mennek. Az éjszakai kollégáktól csak egy hálás pillantást kapott a segítségért, mire ő egy mosollyal felelt, vagy éppen pár kedves szóval, hogy aztán elinduljon az öltözők felé, mert már ő se húzhatta tovább az ittlétét. Ahogy elhaladt a nővérpult előtt megtorpant és sietve pillantott körbe, miközben gombóc nőtt a torkában, de szerencsére senki nem volt a közelben. Még mindig nem értette, hogy a férfi miért nem kereste őt azóta se, miért nem adott legalább életjelet magáról és mire észbe kapott volna megint ott ült a gép előtt, hogy beüsse Rhett adatait. Kívülről tudta, hiszen az elmúlt évek alatt gyakran tett így, amikor a férfit elnyelte a föld feltehetőleg a munkája miatt, ő pedig meg akart győződni arról, hogy nem valamelyik kórházban fekszik, vagy ami még rosszabb… Nem, erre még gondolni se akart. Biztosan jól van. Jól kell lennie! Még annak ellenére is ezt remélte, hogy fájt a férfi viselkedése, hogy ennyi hónap elteltével se kereste őt, ugyanakkor néha megfordult a fejében, hogy próbát tesz és meglátogatja, de eddig még nem tudta rávenni magát. Hiába hiányzik neki, mert akkor se volt hozzá bátorsága és kicsit félt attól is, hogy majdnem egy év kihagyás után milyen lehet a viszontlátás, főleg a hónapokon át tartó rádiócsendet követően.

A gyűrű hangosan koppant a földön, ahogy véletlen kirántotta a cuccaival a szekrényéből, amikor is megjelent az egyik nővér. Kérdőn pillantott az illető felé, aki kisebb noszogatást követően elárulta a jöttének az okát, mire csak bólintott és kedvesen meglapogatta a másik karját, hogy ő majd intézi. Sietve dobta a gyűrűt a táskájába, hogy aztán elinduljon egy bizonyos kórterem felé, ahonnan az egyik anyukát nem igazán tudták még mindig hazaküldeni. Tudta jól, hogy Jayda rendőr, de azért meglepődve hallgatta a nővért, amikor elmesélte, hogy milyen botrányt kavart tegnap, amikor közölték vele, hogy estére nem maradhat a kislánya mellett. Végül az lett, hogy inkább nem baszogatták, viszont az is tény volt, hogy már 4 napja nem mozdult el mellőle. Aprót sóhajtott, majd kopogott az ajtón, hogy besétáljon hozzátok.

Lassan lép közelebb hozzád, gyengéden megérinti a válladat, amikor pedig ránézel, akkor barátságos mosollyal pillant rád, majd az alvó Larára siklik a pillantása. 4 nappal ezelőtt egy autó elütötte, de sikerült időben ellátnia a sérüléseit az egyik kolléga segítségével. Azóta se tudta elfelejteni arcodat, amikor a műtét után tájékoztatott, vagy azt, hogy miként is omlottál össze, vagy az elmúlt napokat, hiszen míg hajdanán te sérültél meg és a kislányodnak köszönhetően találkoztatok, mert segített neki megtalálni téged, addig most Lara miatt botlottatok egymásba. És ahogy korábban, úgy most is, ha volt egy kis ideje, akkor beugrott hozzád. Beszélgetett veled, vagy kaját és innivalót hozott, mert szinte el se mozdultál a lányod ágya mellől.
- Szia. – hangja halkan csendül, mert nem akarja felébreszteni a lányodat, helyet foglal a melletted lévő széken. – Hallottam, hogy tegnap este elküldtél mindenkit melegebb éghajlatra. – persze, ez még a finomabb verziója az egésznek, de nem tud hibáztatni. Valamilyen szinten megérti azt, hogy miért is nem akarsz hazamenni. – Nem akarlak megbántani, de ha még egy nappal tovább maradsz, akkor a következő mese rólad fog szólni, amit a gyerekek költenek a büdös néniről rémről. - kicsit ugyan túlzott, de azért volt némi igazság a szavaiban. – Lara jól van, stabil az állapota és túl van az életveszélyen is. Nagyon erős kislány és élni is akar. Minden rendben lesz, viszont rád férne egy kis fürdés, meg valami normális kaja. Otthon mind a kettővel tudok szolgálni és van süti, meg alkohol is. Hajnalban pedig visszajöhetsz velem. Mit gondolsz? – barátságosan, kicsit gondoskodóan csendül a hangja, mert lehet nem olyan szoros köztetek a kötelék, mint közte és Dahlia között, de azért megkedvelt az elmúlt beszélgetéseitek alatt és segíteni szeretne. Ő ilyen, szeret segíteni másoknak és nem azért, mert így elterelheti a gondolatát a saját omladozó életéről. Csak remélni tudja, hogy a kedvességével képes lesz kicsit észhez téríteni, nem fog túlzott ellenállásba ütközni, hanem a józan ész győzedelmeskedni fog.  


Jayda & Seraphine
BEE



right person
wrong time


Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Seraphine Murphy
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
life sucks, but you're not alone 7007a9b5dba57d1488443b9faed5b23e
life sucks, but you're not alone 080116530f25d77d3de7369893309c0259c91ea8
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
memento mori, memento vivere
★ családi állapot ★ :
complicated & engaged
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
life sucks, but you're not alone 1b4a031b239385bc9234d47d94428d06b4923b52
★ idézet ★ :
Please tell me I'm not as forgettable as your silence is making me feel
★ foglalkozás ★ :
pediatrician
★ play by ★ :
Phoebe Tonkin
★ szükségem van rád ★ :
I promise you 'right person wrong time' is a real thing
life sucks, but you're not alone F1570844b57b73c595167367ca7170686b04ca19
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
life sucks, but you're not alone 9c2c6acd2f3c2ca75cf0f46483a69dc0e28252a8
TémanyitásRe: life sucks, but you're not alone
life sucks, but you're not alone Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
life sucks, but you're not alone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sucks So Much
» Everything sucks... just kidding - S&H
» My son, my life
» New Life
» First day of your new life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: