New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 103 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Need you now • Jake&Maddie
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 EmptyVas. Feb. 04 2024, 21:09



Izgatott vagyok hogy vajon miképpen reagál majd az ajándékomra és ez az érzés elég energiával lát el ahhoz, hogy lépteimet meggyorsítva időben visszatérhessek hozzá, mielőtt a kiszabott tíz perc letelne. Nem tudom ugyanakkor figyelmen kívül hagyni azt sem, hogy mikor észreveszem őt, abban a pillanatban milyen sebességre vált a szívverésem, ami azzal párhuzamosan növekszik ahogyan egyre közelebb érkezek hozzá. Tetszik most ez az érzés. És ami kezdetben talán bűntudattal töltött el és meg nem érdemeltnek, az most igazán a magaménak érződik. Olyan mintha az évek alatt elnyomott vágyaim most egyszerre találnák meg az utat ahhoz, hogy végre ők kerüljenek előtérbe.
Jake az aki átveszi a kezdeményezést az ajándékozással kapcsolatban és bár a hangjából némi bizonytalanságot érzékelek, én csak csodálattal fogadom be az apró angyalka látványát melyen a nevem is ott díszeleg. A karjai közé vetem magamat, hogy így is megköszönjem neki, de tényleg egy kis csoda, amivel most meglepett. Nem szoktam hozzá az ilyen mértékű törődéshez, mint amit most tőle kapok és sokszor azt se tudom mit kezdjek azzal a megannyi érzelemmel, ami a felszínre kúszik a jelenlétében. Az ölelésébe menekülök, bújok és elveszek ebben a biztonságot nyújtó érzésben, ami ugyan sajnos nem tart órákon keresztül ahogyan azt szívem szerint el tudnám viselni, de annyi ideig igen, hogy elraktározzam magamba a velejáró kellemes utórezgéseket és ha később a valóság súlya rám telepszik majd, akkor elő tudjam emlékeim közül keresni milyen is volt az amikor nem a betegségem határozott meg.
Az ajándékának átnyújtása után az arcvonásait fürkészem és egyből szélesebb ívet ölt a mosolyom mikor kiderül, hogy a választásommal én sem lőttem mellé. Alaszka rendkívül fontos neki, ezáltal pedig nekem is. És bár a jelenlegi helyzetünk túl bonyolult ahhoz, hogy visszatérhessen, de remélhetőleg ez mindig emlékeztetni fogja rá, hogy ebben a kis hógömbben egy ígért jövőkép díszeleg, ami csakis rá vár.
- Azt mondják valahol el kell ezt is kezdeni. - jegyzem meg elvigyorodva, majd behunyom a szemeimet amikor magához húz. Reményekkel tölt el az Alaszkával kapcsolatos ígérete, ahogyan a korábban felhozott helyszínek is, de mivel a jövő boncolgatása most túl törékeny és fájó számomra, ezért a most zajló pillanatra koncentrálok. Sok hely van amit még felfedeznék vele, de a jelent nem cserélném el most semmivel és semmiért.
Kérdésére bólintva egyet mélyesztem el odafigyelve a kabátom zsebébe az ajándékát, már csak azért is, mert neki más ötletei támadtak, mint az hogy a közelben maradjunk. Időnként így az ünnepek környékén kezeim ügyébe akadt egy-egy programfüzet, így nagyjából tisztában voltam azzal miket csinálhatunk itt. Azt viszont nem tudhatom, hogy ezek közül neki melyik nyerte el a tetszését.
- Ó, szóval megszökünk. Tetszik. - jegyzem meg miközben elhaladunk a tömeg mellett, hiszen a léptei elég célirányosak és elszántak ahhoz, hogy ez ne így legyen. Olykor lassítanunk kell az egyre növekvő sorok miatt, de végül elérünk az általa kiválasztott helyszínhez - vagyis inkább annak egy állomásához.
- Egy bizonyos magasságig nem tiltakozom. - válaszolok megnyugtató szándékkal, hogy bármire is készül, ez a félelmem nem fog akadályt gördíteni elé. Most viszont emiatt eszembe jutnak azok a videók amik olykor a neten jönnek velem szembe, ahol ilyen nagyon magas épületek tetejére mászkálnak vagy oda vezet végül a kirándulási helyszínük. Azoktól például mindig kiráz a hideg. Azonban kétlem, hogy most a mi esetünkben ez opcionális lenne.
- Az átlagban valójában mi az izgalmas? - pillantok fel az arcára egyetértéssel, és amikor arra van szükség akkor szorosabban fogom a kezét vagy éppen a lépteimet is az ő tempójához igazítom. Nemsokára ki is érünk a tetőre, én pedig lassabban szelem át most már a széléhez vezető távot, mert leköt az, hogy magamba igyam az előttünk elterülő látványt, ami most csakis minket érint, senki mást. Jobban is esik most nem a zsúfolt térben lenni, mert a korábbi színházas eset után valószínűsíthetem, hogy a rosszullétem is közbeszólt volna. Most viszont csak mi vagyunk és a kilátás a karácsonyi forgatagra, ami magáért beszél.
- Tele vagy meglepetésekkel. Ajándékot veszel, felcsábítasz a tetőre.. - elégedetten és egyben lenyűgözve sóhajtok egyet, mert a környezet, az ölelése és minden aminek most részese vagyok annyira jól esik most a lelkemnek.
- Neked is. - felé fordulva végül a szemeit fürkészem amikor a fényeket felkapcsolják, majd eszembe jut, hogy a kérdésére sem ártana mégiscsak válaszolnom. - Ezek után felkérhetnél bármire amire csak akarsz. - nevetek fel halkan, de aztán abbahagyom a komolytalankodást, hiszen egy újabb ötlettel hozakodik el, aminek már a gondolata is növeli a jókedvemet.
- Örömmel lennék a táncpartnered. - pukedlizek egyet a hatás kedvéért, majd végül a kezemet nyújtom felé. - Milyen táncokban is jeleskedik Mr. Lester? - kezeimet összekulcsolom a hátam mögött és egy fél lépést téve közelebb hozzá nézek fel az arcára érdeklődésem közepette, de a szemkontaktust továbbra is tartom vele.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 EmptyVas. Feb. 11 2024, 19:29


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

A decemberek mindig különös gyorsasággal telnek el, mert itt van a várakozás időszaka és a szeretet ünnepe. Amerikában annyi a különbség, hogy hálaadás másnapján már a karácsonyé a főszerep, és ha lecsúszott a torkodon a pulyka, akkor jöhet a tojáslikőr, a megannyi csoki és a végelláthatatlan bulihegyek. Mondanom se kell, hogy Manhattan szívében ez a kavalkád nem kerülte el a szervezőket sem, mert mindenhol már fények, különböző hópehely és csillagformájú díszek lógnak, az emberek nagy átlaga pirosat visel, vagy éppen valamilyen áruházas tasakkal rohangál. A szeretet ünnepe rátelepszik a pénztárcákra és megkezdi a kiürülési folyamatát. Nem szokásom nagy költségekbe verni a személyemet, mert mindig is annak a híve voltam, hogy valami személyes ajándékkal lepjem meg a másikat. Régebben sem ódzkodtam attól, hogy felkerekedjek és ajándékokat vegyek, de valahogyan a mai nap mégis más, mint a többi. Vásároltam én már azelőtt is nőknek, de Maddie mégis többet nyomott a latban, mint az eddigiek. Különös érzés az, amikor valaki mellett önmagad lehetsz és nem ítélkezik feletted. Ritka, mert a barátok is megteszik olykor, de kell is a seggbe rúgás, megteszik és visszanézve megleled benne az igazságot. Ezen a napon nem alkotunk szélsőséges véleményt a másikról, de még azt sem mondanám, hogy erre menne ki a játék. Ismerkedünk csak immár mélyebben. Fel mertem tenni neki azt a kérdést, amit másnak nem. A gyerekvállalás szerintem egy sarkalatos pont, ha valakivel tervezel a jövőben. Találkoztam olyannal, aki nem akart, aki sokat akart, korán akart…csak valahogyan nem passzoltak az elképzelések. Maddie és az én esetemben van egyfajta hiány, amit pótolni szeretnénk, de nem erőszakosan, hanem tudatosan tenni az ellen, ami a múltban történt. A szüleimet nem tudom visszahozni, ahogyan ő sem tudja megváltoztatni a szüleit, akik mégsem viselkedtek úgy, ahogyan illett volna. A gyermekkorból hozott emlékek nem vesznek el, csak idővel átalakulnak. Mi tenni vágyunk azért, hogy legyen egy közös cél. Sejtettem, hogy bevállalná a gyereket, csak éppen ő is úgy várakozott a megfelelő emberre, mint én. Anyától egyszer megkérdeztem, hogy mikor fogom tudni, hogy valaki az igazi. Egyszerűen azt felelte, hogy akkor, ha megtaláltam a legjobb barátomat. Az igazsághoz közel járt, mert ezen eszmék mentén nőttem fel. A külsőségek nem tartanak össze két embert, ahogyan az sem, ha valami nagy lángon ég az elején, aztán kihuny. Miába őrülten szerelmes voltam és a kezét is megkértem, igaz ez nem a mélyről jövő elhatározás volt, de abban a helyzetben észszerűnek tűnt. Elvégre ráhagytam az öcsémet és úgy gondoltam akkoriban, hogy mi már egy család vagyunk. A csalódás mindig rossz, de tapasztalat is. Megtanultam, hogy nem minden arany, ami fénylik és továbbléptem. Meena már közelebb volt ehhez a meghatározáshoz, de aki mélyebben van, mint én…onnan soha nem lesz visszaút. Dolgoznom kellett magamon is, hogy felismerjem a tévedéseimet és meglássam a jót. A barátság a legjobb alap arra, ha jövőt tervezel. Nincsenek elvárások, amiknek ne felelne meg a másik és kiderül az is, hogy melletted van-e a bajban is. Maddie-nek örökre az adósa leszek, ha a pár hónappal ezelőtti énemet veszem alapul. A kapcsolat nekem rémisztő elköteleződés, még most is az lenne, ha nem sodorja elém az élet. A visszatérésem döbbentett rá, hogy mekkora hibát vétettem volna, ha ott maradok. Alaszka mindig a szívem csücske lesz…de most itt van rám szükség. Maddie állapota átírta a forgatókönyvet, de bárhogyan is jutnánk el ide, akkor sem lennék máshol. Szívesen mentek életeket, mert erre tettem le az eskümet, de most különösen fontos lenne, hogy annak az egynek is megtudjam tenni, akiért itt vagyok. Sosem lesz tökéletes alkalom semmire és a most annyira hangsúlyossá válik ezen a napon, hogy úgy érzem nemcsak ő akarja kimaxolni a közös időt, hanem én is. Az ajándékozással nem nyúlok mellé, ahogyan a hógömb esetében ő sem. A helye egyértelműen nálam lesz, bárhova is menjek. Erőt kell gyűjtenem a műtét előtt, de azon vagyok, hogy ez működjön. Elterelem a figyelmünket és a rögtönzött feladatra koncentrálok. A tömegből ki kell jutnunk és nincs is jobb hely erre, mint a tető. A ház nem a legújabb, de pont szemben van a Rockefeller Centerrel, így van esélyünk elcsípni a faállítást. Felérve már el is indul a visszaszámlálás. A háta mögé lépve számolok én is és akkor amikor a nullához érünk a fények is felvillannak. A fa meseszép és azt gondolom, hogy minden embernek legalább egyszer el kell utaznia ide, hogy élőben is lássa, ne csak a filmekben. A meghittség a tetőfokára hág…sosem lenne szebb és kényelmesebb…biztonságosabb közeg, mint a szőkeség ölelése. A tánc csak jön, és szerintem illik a pillanatunkhoz. Magam felé fordítom és fel is kérem rá.
- Na, ezt akkor egy igennek veszem. – mosoly költözik az ajkaimra. A pukedlizésre nem számítok és fel is nevetek.
- Tiszta meglepetés Ms. Riggs. – óvatosan fogom meg a kezét, és a kezemet a derekára vezetem, hogy közelebb vonjam magamhoz.
- Hát…annak idején megtanultam keringőzni, meg salsa alapokat is tudok, de a lassúzás még megy táncleckék nélkül is. – pillantok le a kékjeibe.
- Ha már nem korcsolyázunk, akkor mással kellett lenyűgözzelek. – andalgok vele körbe és most csakis ő van a fókuszomban.
- Bármi is legyen, ma azt hiszem ezt a tökéletes pillanat, hogy… - már nem kell ide beszéd amikor lehajolok és finoman a szájára tapasztom a sajátomat. Vannak dolgok, amihez nem kellenek szavak, és nekünk ez már jól megy.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 EmptyVas. Feb. 11 2024, 23:49



Ha a pszichológiai pálya nem jött volna be a tervek szerint, akkor B tervnek ott lehetett volna a rossz randikról szóló könyvem, amiken közel 30 éves koromig át kellett esnem. Egy kis tragikomédia azoknak akik előszeretettel röhögnek mások szerencsétlenségén. Habár nem tartoztam azok közé akik váltogatták a partnereiket és egyik kapcsolatból a másikba ugrottak, de néhány fordulót én is megjártam már ahhoz, hogy kizárjam: mi az amit nem szeretnék még egyszer átélni a következő próbálkozás során. Amúgy is nehezen szántam rá magamat mindig is az ismerkedésre és jó néhány noszogatás meg lelkesítő és tükör előtt zajló monológ után tudtam csak feljebb tornászni az izgatottságomat, de általában a program végére kegyetlenül végeztek is vele az akkori partnereim. Valami sosem volt elég vagy néha már valójában túl soknak is ígérkezett. Sokszor megfordult a fejemben, hogy csak én vagyok a válogatós. Adj neki még egy esélyt, Maddie. Fog ez működni. De hiába a lelkesítő mantráknak, azt hiszem minden rosszul alakult próbálkozásom után egyszerűen csak megbékéltem a szingli lét gondolatával. Nem hibáztattam már senkit sem, mert nem lehetetlen, de megtörténik, hogy nem találkoznak két ember igényei és talán velem sem volt ez másképp. Valahogy sosem bántam azt, hogy egyedül vagyok és a saját tempómban építgetem és formálom a magánéletemet olyanra amilyenre szeretném anélkül, hogy bárkihez is alkalmazkodnom kellett volna. Nem álltam készen egy kapcsolatra meg arra, hogy mást is befogadjak az akkor még ingatag talajon álló karrierem folyamatába. Kellett egy kis én-idő. És ha időközben valaki mégis megjelenik és olyan hatást gyakorol rám amit már régen nem éreztem? Akkor nem utasítom el egyből, hanem megadom neki azt az esélyt amit az elődjeitől rendszerint megtagadtam, aztán majd valahogy alakul. Semmi feszültség, sürgetés csak engedem, hogy sodródjak az árral. Jake váratlanul lépett az életembe és az ismerkedésünk folyamata alatt végül kitörölhetetlen részemmé vált. Megvallom, az üresen telt évek után kételkedtem abban, hogy még képes leszek úgy igazából kötődni valakihez is, de ő rám cáfolt. Már csak azt vettem észre, hogy nem kívánok visszatérni az egyedül töltött valóságomba, mert a közös történetünk alakulása jobban érdekelt. Egy fejezet után a másodikra vágytam, még ha ennek az volt az ára, hogy általa egyre mélyebbre kerültem az érzelmi kavalkádomba. Már nem felelt meg ami addig volt, mert mellette átélhettem olyat ami sokkal többet adott a hétköznapjaimhoz és időnként hozzám is. Egy másik oldalamat hozta felszínre, aki olykor cserfes és vidám, de kezdtem megbarátkozni vele. Megismerkedésünk kezdetén nem gondoltam volna, hogy idáig jutunk majd. Hogy ennyi mindent megélünk együtt és mégis ilyen módon lázba hoz majd a közös tervek gondolata amik még várhatnak ránk, ha a dolgok amik sötét felhőként tornyosulnak felénk végül jól alakulnak. Akkor csak egy kósza vágyálom volt kettőnk gondolata, ma viszont minden ami történik, több annál, mint aminek elképzelésére akkoriban engedélyt adtam volna magamnak.
A tetőn állva a város annyira végtelennek tűnik, mégis az ölelésében egy különös nyugalom vesz körbe. Az egyre inkább elfogyatkozó számokat figyelem, melyet végül a várva várt fényár követ, én pedig elraktározom magamnak ezt az emléket. Elcsomagolom későbbre, hogy majd mikor rám tör a bizonytalanság, akkor erőt nyerhessek belőle. Abból az érzésből, amivel nem vagyok képes most betelni és amit a személy vált ki belőlem aki egy tökéletes nap után táncra invitál. Mosolyognom kell - ma már számtalan alkalom után újra, és boldogan adom meg magamat neki. Hiányzott ez az önfeledtség az életemből és nem is hittem volna, hogy ennyire. Kellett, hogy az elmúlt napok reménytelen letörtsége után újra a felszínre jöhessek és azt érezzem, hogy nincs elveszve még minden. Most boldog vagyok, ezt pedig neki köszönhetem.
Fél lépést hátrálok és enyhén behajlítva térdemet érzékeltetem vele némi játékosságot csempészve a pillanatba, hogy örömmel leszek a partnere.
- Reméltem, hogy nem mutattam be még mindig trükkömet. - felmosolygok rá, de a nevetése elgyengít. Hallani akarom még, aztán megint és újra. Olyan boldognak akarom látni őt mint amilyen állapotba most én is mámorittasan lebegek. Az általa mesélt múltját idéző emlékek jutnak az eszembe. A félresikerült próbálkozások, a nehézségek amik a családja körül léteztek és az önmagával-és magában megvívott harcok. Ezeket összevetve minden egyes mosolya amit sikerül az arcára csalni, engem is boldogabbá tesz és azon fogok ügyködni hogy még többet láthassak belőle.
- Nem lehetsz igaz..ez csalás. Hogyan szálljak így versenybe veled? - a fejemet ingatom, majd el is nevetem magamat, de ezután rábízom magamat a tánclépéseket illetően. Egy-kettőt talán én is megtanultam az évek alatt, de azok tényleg nagyon csak az alapok, melyekkel nem hinném, hogy sokra mennénk. Nézni mindig is jobban szerettem, mint csinálni. Mármint a táncot, nem mást.
- Jó lenne egyszer megtanulni többfélét is, aztán beszabadulni egy bárba vagy ehhez hasonló helyre, és csak táncolni meg táncolni nem törődve semmivel, meg persze amíg csak bírom szusszal. Vagyis bírjuk, mert viszlek magammal. - merengek el ezen mellékesen, majd egy elégedett mosoly költözik ajkaimra. A következő szavai miatt tekintek fel már csak arcvonásaira, mert eddig lekötött a mi kis békés momentumunk meg a körülöttünk lévő fények. A lenti nyüzsgés hozzánk csak tompábban ér el, de ilyen távlatból nem zavaró. Inkább ad egy külön hangulatot. A tökéletes pillanatot említi meg, de bármilyen tőlem érkező reakciót egy csókkal fojt belém, én pedig nem panaszkodok, sem ellenkezem a folytatás miatt. Karjaimat a vállára csúsztatom, majd közelebb simulok hozzá és így viszonozom a kezdeményezést. A külső zajok elcsendesülnek, mert a szívem heves üteme hangosabbnak bizonyul most bárminél.
- Boldoggá tettél ma nagyon. - alig elszakadva tőle szólalok meg, majd most én teszem meg az első lépést, hogy egy újabb csókra invitáljam őt. Vajon mennyi randi után szabad felcsábítani a partneredet a lakásodra? Kettő? Három? A gondolat megfogalmazódik ugyan, de tova is száll ahogyan elveszek a pillanatban.


jakemaddie








Jake Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 22 2024, 21:52


jake & maddie


“ Just give me a reason, just a little bit's enough
Just a second we're not broken just bent, and we can learn to love again
It's in the stars, it's been written in the scars on our hearts
We're not broken just bent, and we can learn to love again.”

Ez a nap sok mindenben más, mint az eddigiek. Talán most vagyok jelen igazán a pillanatban és élem meg a jelent úgy, hogy nem vágyom semmi másra. Maddie mellett még ezt is megízleltem. Annyi mindent köszönhetek neki és mégis kevésnek hat az a sok gondolat, ami megfogalmazódik bennem vele kapcsolatban. Nem vagyok jó abban, hogy kifejtsem az érzéseimet és beszéljek róla, de minden egyéb területen igyekszem pótolni a hiányosságokat. A színház félresiklott és nem tudtuk végignézni a darabot, de most még ezt sem bánom. Valószínűleg ennek így kellett történnie, hogy a tetőn kössünk ki. A karácsonyfa színei lenyűgöznek engem is, és gyermeki lelkesedéssel számolok vissza a kivetítővel együtt. A december varázslatos hónap és nemcsak a szeretet ünnepe miatt. Közeledik az év vége is, számot kellene vetnem, hogy miért vagyok hálás, mi ment félre idén és mi az, amit jövőre másképpen akarok csinálni. Terveznék és meg is állítanám az időt egyszerre, de most mégis talán az a legjobb az egészben, hogy itt van mellettem a szőkeség. A haja illata bekúszik az orromba és megpróbálom nem szorítani, amikor felvillannak a fények, de annyira nehezen tudom megállni. Féltem őt és látva a váltakozó állapotát mindig ott van a levegőben az, hogy ez az este még rosszul is végződhet. Rengeteg energiát emésztett fel az, hogy ide-oda kocsikázzunk, meg a testvéremmel és az unokahúgommal is megismerkedjen. Ennél többet azt hiszem, hogy már nem lehet belesűríteni egy délutánba. A pótlás megvolt és elégedett vagyok, de az agyam hátsó zugában ott vannak a kételyek. Nemsokára életem legnehezebb műtétje fog következni és nem igazán tudom, hogy képes leszek-e megcsinálni. A kezem alatt lélegzik és most nevet is, még tud beszélni, de mi van, ha elveszem tőle a lehetőséget és valami félremegy? Aggódom, de a mosolyom mögé rejtem a pánikot. Nem érdemli meg, hogy elrontsam az estét, majd ráérek akkor szétesni, ha már nem lesz a közelemben.
A rögtönzött tánc ötlete most a semmiből ugrik be és illedelmesen a kezemet nyújtom felé, hogy beleinvitáljam, ha nyitott még egy kis szórakozásra és bohóckodásra.
- Na ne mondd, hogy a pukedlizés is megy. – rázom meg a fejemet, de csak egy csintalan mosoly kíséretében, mert a válasza egyértelmű. A puha kéz az enyémben landol, szóval egyenes utam van az andalgás felé. Ugyan nem szól semmilyen dal, csak a kinti forgatagot lehet hallani, de még ez is elenyésző ebben a magasságban. A derekára vezetem az egyik karomat, a másikkal meg az övét fogom meg. Közelebb húzom a mellkasomhoz és megindulok vele a saját tempónkat diktálva. Mikor is táncoltam utoljára egy lánnyal? A napját se tudnám megmondani, de nagyon különlegesnek kell lennie ahhoz, hogy ez megismétlődjön. Maddie ezt váltja ki belőlem, és habár nem vagyok valami romantikus alkat, azért a ma este mégis azzá kerekedik ki. A mesével együtt jár a varázslat is, és neki most arra van szüksége, hogy kirángassam a csúf valóságból, ahol nincs biztos válasz a jövőjére.
- Ez nem a versenyről szól. – nézek le a kékjeibe, de aztán picit elhallgatunk mind a ketten. A lépéseket nem számolom teljesen az ösztöneimre bízom, hogy merre menjünk és nem okoz csalódást, mert nem lép a lábamra és még a szemével sem követi a mozgást.
- Egy bárba? Ugyan már…lesz majd óvodás farsang, meg családi ünnepek…alkalom mindig adódik, ha akarod. – az állam alá vezetem a fejét és most csak keringek vele ebben a térben. Szerencsére senkinek nem jutott eszébe, hogy utánunk jöjjön és ezért örülök is, hogy kevesen tudnak erről a helyről. Még én is anno az egyik kollégámtól hallottam róla, és most jókor jött, hogy nem kellett turistát játszanom.
- Érdekelnek mondjuk a latin táncok? A salsa megy. – hangsúlyozom ki és picit oldalra lépek ki, hogy kikerüljünk egy kiálló deszkát. Elég a pillanat, hogy találkozzon a tekintetünk. Mikor máskor lenne alkalmas, hogy csókot lopjak tőle? Gyengéden hajolok rá a szirmaira és hívogatom a nyelvét is, de a folytatásra nem sokat kell várnom. A karjai a vállamra csúsznak és elmélyítem a csókot. A légzésem szaggatottá válik és a karomat a derekán pihentetem meg. Szeretem ezt a lágy dallamot, amit a szívem diktál a közelében és picit galád módon lejjebb simítom a karomat, hogy a fenekébe marva végezzem ki a maradék centiket is közöttünk.
- Ez volt a cél. – engedem el a derekát és az arcára simulva cirógatom őt a hüvelykujjammal. Sokkal élettel telibb a színe és a szeme szikrázása is. A folytatás egyértelmű, ahogyan átveszi felettem az irányítást. A nyelvem táncba kezd az övével és már magam sem tudom, hogy hol vagyok. Előbb gyorsan értünk össze, de most lassan fedezem fel a száját és oldalra döntött fejjel puszilom végig az alsó szirmát, hogy aztán megint megízleljem a forró csokiját. Odalent megindul bennem a vágy, de most elnyomom, mert sokkal fontosabb, hogy ne érezze azt, hogy bármire is rá akarom venni. Percekkel később szédelegve szakadunk el egymástól és a homlokára hintett csókkal zárom bele egy ölelésbe. Lehunyom a szemhéjamat és csak létezem, mert ennél jobb dolog nincs a világon. Tartozni valakihez és érezni a másikat. Némán mondom ki, hogy verjek éket közénk, de az ajkaimon még ott izzik az a ki nem mondott szó. ’Szeretlek’. Ahogy mondtam tökéletes alkalom sose lesz, de itt most kettőnknek ez mégis az.

/Köszönöm a játékot.  Need you now • Jake&Maddie - Page 5 1404455205 /



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Madelaine Lester-Riggs imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
TémanyitásRe: Need you now • Jake&Maddie
Need you now • Jake&Maddie - Page 5 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Need you now • Jake&Maddie
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Maddie & Jake - The big day
» Maddie & Jake - Our third miracle
» Jake & Maddie - Prom
» Family portrait • Jake&Maddie
» Maddie x Jake ~Short horror~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: