New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Hiányzásnapló
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Dec. 06 2021, 22:28
Sziasztok!

Az a néhány ember, akivel játszom, tudja, hogy nem a gyorsaságomról vagyok híres, de az elmúlt időszakban még a szokásosnál is lassabb voltam. Hiányzásnapló - Page 6 2122324058 Ennek több oka is van, de nem szeretnék senkit a részletekkel untatni, ezért csak annyit mondok, hogy a szokásos problémák merültek fel, mint például egyetem, családi gondok. Azt gondoltam, hogy az ac végére megoldódnak a gondok, de sajnos nem így lett - máskülönben miért is magyarázkodnék itt?
Viszont... látom a fényt az alagút végén, úgyhogy mind a játékostársaimtól, mind az adminoktól szeretnék e hét végéig még egy kis türelmet kérni, hogy pótolni tudjam a hiányosságaimat.
Előre is köszönöm! Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Double A
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Dec. 06 2021, 09:58
Sziasztok!

Már korábban jeleztem, hogy végzős lettem az egyetemen, ami nagyon sok feladatot rakott a nyakamba - ezeknek egy részén szerencsére már túl vagyok - de a tanárok jó szokásukhoz híven kb mindent erre a hétre hagytak számonkérésként... Én pedig a halogató egyetemisták táborába tartozom, ami miatt reménykedtem, hogy össze tudok hozni mindenkivel egy hsz-t a mai nap végéig, de úgy alakult, hogy ez nem jön össze. A hét végéig sajnos még el kell készítenem kettő beadandót, kettő prezentációt, kettő zh-t írok, illetve egy szakmai önéletrajzot kell angolórára elkészítenem, meg egyéb dolgok miatt rohangálni. Jó hír lehet az, hogy a hét végén már - pontosabban péntek délután - elérhető leszek, és tudom bombázni a játékteret. ^^ Tehát egy kis haladékot szeretnék kérni, továbbra sem szeretnék eltűnni. ^^


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world
mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 JwXUJup
Hiányzásnapló - Page 6 JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 JwX6oq7
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzomb. Nov. 27 2021, 21:34
Sziasztok!

Sosem írtam még ide, és most sem kifejezetten örömmel teszem.  Hiányzásnapló - Page 6 2122324058 Viszont úgy alakult, hogy az elmúlt időszakban kicsit lemaradtam magamhoz képest, illetve összejött jó pár dolog a magánéletemben, ami miatt nem volt időm írni, és úgy érzem, hogy az év végéig már nem is nagyon lesz - a karácsonyi időszakot és azt a néhány nap szünetet leszámítva.
Eltűnni semmiképp nem szeretnék, illetve igyekszem megbirkózni a dolgaimmal, hogy minél hamarabb visszatérhessek. Addig is szeretnék egy kis türelmet kérni a játékostársaimtól és a stafftól is, ami a AC-t illeti.  Hiányzásnapló - Page 6 2081954265

Előre is köszönöm és további szép estét/napot Nektek!  Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Holly, Heidi & Tristen
mind álarcot viselünk
Holly Chai
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 0b81a589f3272f62044086826e6ee543fdbe31e6
Hiányzásnapló - Page 6 607d7f1c3a9f0e813cda08b5540a38a3dde2267e
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Flowers bloom in the universe
Stars rise at my fingertips If you want I can ring your bell Come back Just a feeling, Can you feel it in my heart Shake it up, and wake me up
♫ :
Perhaps you’ll vanish without a word
But I’ll find you in the darkness I’ll burn bright like the falling comet
Love in Space
★ családi állapot ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 A423644d951d3752dd5f1b68b16889805f4d1af3
Should I tell you or not
You're just smiling again, stop that What did you do to me I've never been like this before, why am I like this I'm thinking Maybe it's, maybe it's love
★ lakhely ★ :
Alphabet City - Manhattan
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Ed394937f1cc9480151fbb62c1f560f8af042d5a
★ foglalkozás ★ :
diák, DÖK tag
★ play by ★ :
Kim Jiwoo ~ Chuu
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 14ccd8fb486419fd7a7c4f8e9255eeb00bd3d679
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzomb. Nov. 20 2021, 10:58
Sziasztok!

Sajnos még mindig zűrösek egy kicsit a napjaim, de próbálgatok a visszatéréssel Hiányzásnapló - Page 6 4146035580 Az elmaradásaimat már sikeresen pótoltam Hiányzásnapló - Page 6 4146035580 Lehet ezt az évet már döcögősen fejem be, és nagyobb hézagok lesznek a reagjaimban, amiket megszokhattatok, de vagyok, és igyekszek jelen lenni  Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Flor Sánchez Moreno írta:
Sziasztok!

Sajnos most nagyon összecsaptak a fejem felett a hullámok, és ez csak fokozódni fog a következő legalább 2-3 hétben. Így viszont nem fogok tudni az oldalra koncentrálni, mert rossz, hanyag, pláne nem karakter-hű reagokat nem akarok hozni. Pm-re próbálok válaszolni, és amint lehet visszatérni Hiányzásnapló - Page 6 4146035580

Kérek minden játékostársamat, hogy ne mondjon le rólam, mert vissza akarok térni, és folytatni mindent, amit elkezdtünk! Hiányzásnapló - Page 6 4146035580 Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Köszönettel: Flor Hiányzásnapló - Page 6 4146035580
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyKedd Nov. 16 2021, 22:25
Sziasztok!

Még életben vagyok! Hiányzásnapló - Page 6 3874598021 De nem is igazi élet ez írás nélkül. Sad
Utólag és előre is elnézést kérek minden bűbájos játszópartneremtől, na meg persze Ash-usertől is, amiért hagytam, hogy így elnyeljen a föld. Sajnos mindennel el vagyok maradva, amivel csak lehetek, és alighanem el is leszek, amíg be nem fejezem a szakmai gyakorlatomat. Amint legalább rendeződni látszanak majd az egyetemi dolgaim, ide is több gondolatom jut majd, addig viszont továbbra is a türelmeteket kérném. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki eddig elnézte nekem a csigaságomat. Alig várom, hogy kiengeszteljelek titeket! Hiányzásnapló - Page 6 108800823
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzomb. Nov. 13 2021, 17:58
Sziasztok.
A szomszéd utcában lévő építkezésen szétbarmolták a netet. Jelenleg sajnos enélkül kell töltenem a hétvégét. Nem tudom mikorra várható a helyreállítás, addig sajnos nem tudok játékban lenni. Remélem jövő héten orvosolják a problémát. Addig kérek megértést mindenkitől.
Köszönöm.


your hand fits in mine like it's just made for me
mind álarcot viselünk
Lucian Graham Harris
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 G9DIXTE
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Miss Rosewood ujja köré tekerve
Hiányzásnapló - Page 6 F9837d8e6a01d0d7984ed2b6cf285d3d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 30ayluN
★ foglalkozás ★ :
Bártulajdonos
★ play by ★ :
Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
123
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Okt. 25 2021, 18:55
Sziasztok!
Elnézést kérek minden meglévő és leendő partneremtől az inaktivitás miatt, viszont ez a tanév egyáltalán nem úgy alakult eddig, ahogy én azt terveztem, ez pedig a hobbijaim rovására ment sajnos! Hiányzásnapló - Page 6 2081954265
Igyekszem minnél hamarabb összeszedni magam, és lehetőleg még az őszi szünetben érkezni a reagokkal, viszont ha nem sikerül, elnézést kérek mindenkitől, próbálok igyekezni! Hiányzásnapló - Page 6 1672389139
Addig is, türelmeteket kérném még egyelőre! További szép napot kívánok Nektek! szívecske
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzomb. Okt. 23 2021, 19:22
Sziasztok!

Sajnos most nagyon összecsaptak a fejem felett a hullámok, és ez csak fokozódni fog a következő legalább 2-3 hétben. Így viszont nem fogok tudni az oldalra koncentrálni, mert rossz, hanyag, pláne nem karakter-hű reagokat nem akarok hozni. Pm-re próbálok válaszolni, és amint lehet visszatérni Hiányzásnapló - Page 6 4146035580

Kérek minden játékostársamat, hogy ne mondjon le rólam, mert vissza akarok térni, és folytatni mindent, amit elkezdtünk! Hiányzásnapló - Page 6 4146035580 Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Köszönettel: Flor Hiányzásnapló - Page 6 4146035580
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Okt. 18 2021, 14:14
Sziasztok!  Hiányzásnapló - Page 6 2624752903

Valószínűleg annak, akivel játszom már  feltűnt az, hogy nem vagyok mindig a leggyorsabb játékos, ugyanakkor most különösen nehéz időszak érkezett el az életemben, ami miatt őszintén fogalmam sincs arról, hogy miként fognak jönni a reagok. Lehetséges, hogy jövő héten már tudom írni a következőt, de az is benne van a pakliban, hogy decemberig fel sem tudok kukkantani az oldalra, ezért előre is elnézést kérek minden játékostársamtól. Sajnos nem bővelkedem a szabadidőben, de igyekszem azért majd értékelhető minőségben és mennyiségben jönni a reagokkal. Ha valaki ennek fényében nem szeretné folytatni a játékokat, azt arra kérem, hogy jelezze felém egy privát üzenetben a dolgot! Előre is köszönöm mindenki felől a megértést és a türelmet, néhány virtuális öleléssel szívesen meghálálom ezt. Hiányzásnapló - Page 6 1471401822

Cleo/Cassie


lovers or enemies.
Now, either embrace me or, become my enemy, it’s either between thesе two so, it can’t be simpler, right?
mind álarcot viselünk
Cleo A. Ballos
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 HqGCCIt
Hiányzásnapló - Page 6 H3yPONZ
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I saw the signs and I ignored it
Rose-colored glasses all distorted
Set fire to my purpose, and I let it burn, You got off on the hurtin', when it wasn't yours, yeah, we'd always go into it blindly, I needed to lose you to find me, this dancing was killing me softly, I needed to hate you to love me
★ családi állapot ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 SsNm5tD
'Cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice
That everybody's talking 'bout what you do, every time that you move, it ain't no secret, You don't need to try 'cause you doing you, got you owning this room, you're everyone's weakness
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 AUfzuQy
★ foglalkozás ★ :
uni-student; Columbia - psychology
★ play by ★ :
Hailee Steinfeld
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 2oN4aHs
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyKedd Okt. 05 2021, 19:38
Raelyn J. Winters írta:
Sziasztok!

A családom vasárnap hazalátogat, és itt lesz szeptember elejéig, utána pedig együtt utazunk majd el, és össz-vissz három hétig külföldön leszek, nagyjából szeptember végén térek csak haza. Igyekszem majd jelentkezni, néha reagolni, amikor lesz időm és netem, de valószínűleg megint nem leszek túl aktív ebben az időszakban. Hiányzásnapló - Page 6 2081954265 De utána azon leszek, hogy mielőbb visszarázódjak. Hiányzásnapló - Page 6 2451935670

Rae és a többi zsivány Hiányzásnapló - Page 6 757797015

Egy kis helyzetjelentés: kb 2-3 nappal azután, hogy hazaértünk, rögtön le is betegedtünk szépen egymás után a gyerekekkel, és nagyon nehezen sikerül kilábalni belőle. Mire a nagyobb jobban lett, a kicsi rosszabbul, és húzódik nálam is már több mint egy hete. De igyekszem érkezni reagokkal, amint lehet. Hiányzásnapló - Page 6 2451935670






crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Hiányzásnapló - Page 6 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyVas. Szept. 12 2021, 17:58
Millie Crawford írta:
Sziasztok!

Egy kicsit sok minden jött most össze, szeretnék egy kis türelmet kérni, amíg nagyjából rendeződnek a dolgaim.
Remélem, szeptember elején már fogok tudni ide is koncentrálni.

Köszi Smile

Sziasztooook,

Előreláthatólag 17-éig nem nagyon fog változni a helyzet, de utána már fellélegezhetek és tudok jönni Hiányzásnapló - Page 6 2624752903



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyPént. Szept. 10 2021, 14:49
Sziasztok Kedveskéim!

A lányom üzenetét tolmácsolom nektek most szeretettel. Részemről örülök, hogy egyszer tudtunk beszélni a kicsi üzenetes boxban, sajnos másodszor nem tudtam feloldani a lányom gépét. igazán sajnálom ha aggódtatok. Hiányzásnapló - Page 6 1471401822
Tudnotok kell, hogy a kislányom a covid után kapott egy agyvérzést, ami után ismét kómába került. Nehéz volt mindenki számára, főleg neki. De még dolga van ezen a Földön. Hiányzásnapló - Page 6 1471401822 Ismét megmutatta milyen erős! Mennyire élni akar! Az orvosai biztatják, hogy írjon, kommunikáljon, de nagyon nehéz neki. A betegség után afázia alakult ki nála, ami értendő mind az írott, mind a beszéd, mind az olvasott tartalmakra. A beszédet érti, de nem tud úgy válaszolni. Összekeveri a szavakat, nem jól ragozza, stb. Az olvasott anyaggal jobban boldogul, de az írásban ugyanígy megmutatkozik, hogy az agyi funkciói miként állnak jelenleg. Fejlődik, törekszik rá, de nagyon szenved miatta.
Azt találtam ki, hogy úgy tudna írni nektek, ha ő megfogalmazza amit írni szeretne, én pedig átalakítom, javítom ahol szükséges. Magától nem mer írni, vagy csak nagyon nehezen veszi rá magát. Barbikámmal és Brigivel mikor írt, utána órákig zokogott. Nem akarja, hogy tudjatok róla, ezért is írom én le, hogy megértsétek most mennyire szenved. Az agya ép, a tudás megvan csak a kapcsolatot nem találja. A saját teste lett a börtöne, és még a covid nyomai sem múltak el rajta nyomtalanul. Remélem hamarosan kiengedik és nyugodt körülmények között tud újra talpra állni. Egyelőre nem tudni milyen mértékű lesz a gyógyulás és hogy mennyi ideig fog tartani.
A lényeget így már tudjátok. Mindenkinek köszönök mindent amit a kislányomért tettetek, hogy így szeret titeket és hogy így szeretitek! Hiányzásnapló - Page 6 1471401822
A felhasználó édesanyja

Az üzenet:

Sziasztok!
Egy váratlan egészségügyi romlás következtében nem tudtam gépnél lenni egyáltalán. Most már kezdek jobban lenni, így lassan ismét igyekszem visszatérni. Köszönök szépen minden kedves biztatást, minden aggódó üzenetet, a türelmet és a pozitív gondolatokat. Hiányzásnapló - Page 6 1471401822
A játékok jelenleg nem tudom hogy állnak. Akivel játékom van, ennyi kihagyás után megértem, ha nem akarja folytatni. Természetesen egy lassabb ütemű haladással szeretnék visszatérni. Minden türelemért hálás vagyok és minden csalódásért elnézést kérek és nagyon sajnálom, ha fájdalmat okoztam. Puszi és ölelés mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra nagyon! Hiányzásnapló - Page 6 1471401822





   
mind álarcot viselünk
James D. Woodward
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Jensen-ackles
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Into the ocean
★ családi állapot ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 6282ffb2cef31a42ece9c8b8573f366c
Hiányzásnapló - Page 6 E1b7f7009edd24256f78f5e62d12f013
★ lakhely ★ :
Eden (TX)
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 56630b21cfd2e0261f9e2106c9e9c930
Hiányzásnapló - Page 6 58afbaea31b165fefec0439d8130f7b7
★ foglalkozás ★ :
koraszülött, gyermek és magzati sebész, szív-, ér- és mellkassebészeti kutató orvos
★ play by ★ :
Jensen Ackles
★ hozzászólások száma ★ :
148
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Aug. 30 2021, 13:08
Sziasztok,

Tegnap óta 39 fokos lázzal szenvedek.Most tudtam kicsit felkelni tegnap óta.Változatlanul nem vagyok jól.Igyekszem gyógyulni,addig se reagok,se pm-ek nem várhatóak tőlem.
Köszönöm a türelmet. Hiányzásnapló - Page 6 79856780
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzer. Aug. 25 2021, 12:45
Sziasztok!

Egy kicsit sok minden jött most össze, szeretnék egy kis türelmet kérni, amíg nagyjából rendeződnek a dolgaim.
Remélem, szeptember elején már fogok tudni ide is koncentrálni.

Köszi Smile



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyKedd Aug. 24 2021, 11:39
Sziasztok!

Elnézést, hogy csak most írok és még inkább azért, hogy ennyi ideig voltam el Embarassed
Néhányan tudják már, hogy költözök ki Angliába és az amúgy is sok papírmunka mellett a mostani helyzetben még néhány plusz kört kell futni, hogy biztos minden rendben legyen. Gondolom, hogy ez önmagában nem elég indok az eltűnésre, ezer bocsánat, hogy ilyen összeszedetlen vagyok most.
Az Activity Check-re mindenképpen megpróbálok írni, de ha nem sikerül akkor sajnálom, kicsit nagy a felfordulás körülöttem most, de igyekszem összekaparni magamat...

Köszönöm a megértést!
Lys, Ced, Dae, JJ, Joon, Eli stb.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyPént. Aug. 20 2021, 20:25
Sziasztok!

A családom vasárnap hazalátogat, és itt lesz szeptember elejéig, utána pedig együtt utazunk majd el, és össz-vissz három hétig külföldön leszek, nagyjából szeptember végén térek csak haza. Igyekszem majd jelentkezni, néha reagolni, amikor lesz időm és netem, de valószínűleg megint nem leszek túl aktív ebben az időszakban. Hiányzásnapló - Page 6 2081954265 De utána azon leszek, hogy mielőbb visszarázódjak. Hiányzásnapló - Page 6 2451935670

Rae és a többi zsivány Hiányzásnapló - Page 6 757797015






crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Hiányzásnapló - Page 6 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzer. Aug. 11 2021, 08:03
Sziasztok!

Sajnos az utóbbi 1-1,5 hónapban nagyon összegyűltek a dolgaim és akármennyire szeretnék, nem jutok el addig, hogy reagot írjak. Ezért mindenkinek, akivel játszom vagy keresne, jelezném, hogy a hónap végéig, szeptember második hetéig biztosan elfoglalt leszek. Sad
Ha addig mégis tudnék írni, jönnek a reagok. Egyelőre azonban jobbnak látom jelezni ilyen formában dolgot.

Köszönöm a türelmet! Hiányzásnapló - Page 6 1471401822
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 05 2021, 21:17
Sziasztok Hiányzásnapló - Page 6 560292900

Igazából két hiányzásom is jelezni szeretném, bár az augusztus minden szempontból elég húzós. Rolling Eyes

Augusztus 7-8 nem leszek, még üzenetekre sem hiszem, hogy válaszolni tudok. Lánybúcsúra megyek, elég messzire, ahonnan vasárnap jövök haza. Nem ígérem, hogy akkor már leszek rendesen, de jövő hét elején már mindenképp.

Augusztus 12-15-ig szintén nem leszek, mert akkor meg esküvőre megyek. Ezen időszakban PM-ekre sem hiszem, hogy reagálni fogok, kérem mindenki szíves türelmét bármelyik felemmel.

Blanche és a Happy Gang
pompom
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Júl. 26 2021, 16:07
Sziasztok.
Igaz csak egy játékpartnerem van, bár ő a legtökéletesebb. Smile Nos, most hogy benyaltam Miss Rosewood-nak, gondoltam azért jelzem ide is a tisztesség kedvéért, hogy most hétvégétől, tehát júli végétől előreláthatóan három hétig nem leszek a nyári szabadság, és tömérdek tennivalóm okán. Privát üzenetekre rá tudok nézni, és tudok válaszolni, de reagokat ebben az időszakban nem tudok vállalni.
Kérem a megértést, három hét múlva újult erővel fogok visszatérni mindkét karakteremmel. Hiányzásnapló - Page 6 2624752903


your hand fits in mine like it's just made for me
mind álarcot viselünk
Lucian Graham Harris
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 G9DIXTE
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Miss Rosewood ujja köré tekerve
Hiányzásnapló - Page 6 F9837d8e6a01d0d7984ed2b6cf285d3d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 30ayluN
★ foglalkozás ★ :
Bártulajdonos
★ play by ★ :
Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
123
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptySzer. Júl. 21 2021, 13:31
Sziasztok,

Csak tényleg azért, hogy nyoma legyen, jegyzem be ide magam. lol!

Gyerkőcöm születésnapi mega-giga partija csütörtökön elstartol és vasárnapig meg sem áll. pompom  Éppen ezért nem nagyon leszek errefelé érdemben fellelhető. Reagok szempontjából biztosan nem, üzenetek szempontjából meg jelentős késéssel.

Előre is hálásan köszönöm mindenki türelmét.

Blanche és a Happy Gang
Hiányzásnapló - Page 6 3673325056
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyHétf. Május 31 2021, 22:39
Tudom tudom, elég későn jutottam el oda, hogy bevéssem magam ide, igazából checkolni sem feltétlenül tudok mit, ezért szeretnék legalább nagy pofátlanul itt hagyni egy üzenetet, hogy június végéig nagyon szórványosan ugyan, de már leszek!! Ez idő alatt lehet érkeznek reagok, de egyelőre nem tudom garantálni... Utólagosan szerettem volna itt jelezni, hogy nem kevés probléma merült fel nálam, de semmiképpen sem szeretnék eltűnni a jövőben sem! Mindenki kedves türelmét nagyon köszönöm...

Zai


overthinking the past, where'd it slip away?
It's safe to say that the new me's here to stay, can I catch the way the sickness came? Stole my pain, novocaine, I succumb, it keeps me numb, it's not alright, it's not alright, it's not okay, trying to feel like I'm alive, how many times have I survived? But I won't change, trying to feel like I'm alive, but you know, you know, I know you couldn't change me anyway
mind álarcot viselünk
Isaiah F. Silvera
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 JkEQdS2
Hiányzásnapló - Page 6 JkEQzcQ
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Cut off my wings and come lock me up
Just pull the plug, yeah, I've had enough, tear me to pieces, sell me for parts, you're all vampires, so here, you can have my heart, you can have my heart, you can have my heart
★ családi állapot ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 JkGF5Ml
So you can drag me through hell
If it meant I could hold your hand, I will follow you 'cause I'm under your spell, and you can throw me to the flames, I will follow you, I will follow you
★ lakhely ★ :
mozgásban van
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 JkGrMWx
★ idézet ★ :
“I just wanted to say that you don't always have to be all right. I asked you to be my parabatai because I needed you, but you're allowed to need me, too. This means you are the better, other half of me, and I care about you more than I care about myself. Remember that. I'm sorry I didn't realize how much you were hurting. I didn't see it then, but I see it now.”
- Alec Lightwood
★ foglalkozás ★ :
no one cares
★ play by ★ :
Matthew Quincy Daddario
★ szükségem van rád ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 JkGsiDF
There's not another way, don't let me go
Don't dig another grave today, I'll make the same mistakes, I'll never know, who I was before I faded away into the grey
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 JkGQl4f
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyPént. Május 28 2021, 19:08
Sziasztok!

Minden játékpartneremtől elnézést szeretnék kérni, hogy még nem kaptak tőlem hsz-t, ez változni fog mindenképpen, azonban feltehetőleg csak júniusban lesz lehetőségben értékelhető reagokat írni az elfoglaltságaim miatt. Tehát eltűnni nem fogok, megszűnni létezni sem, legfeljebb a nevem fehéredik ki, mivel egészen valószínű, hogy 31-ig, az AC végéig már nem fogok tudni összehozni egy reagot.

Köszönöm, ha megértitek! Egyszercsak  majd elöntöm az oldalt a válaszokkal. <3
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyPént. Május 28 2021, 10:44
Sziasztok!

Napok óta tervezem megírni ezt a bejegyzést, de még ez sem akart összejönni... Hiányzásnapló - Page 6 1672389139
Több minden összejött mostanában, hogy csak a fontosabbakat említsem: a családom végre hazalátogatott pár hétre külföldről, múlt szeptember eleje óta először, közben mindkét gyerekem betegeskedik már bő egy hete (láz, fülgyulladás, torokgyulladás és hasonlók), de a kicsi lányom nem egész két hét múlva már 1 éves lesz, és szervezzük az első szülinapi buliját is, mindemellett pedig egy teljes orvosi kivizsgálás is folyamatban van a részemről.
Várhatóan június közepéig majd már egyszerűsödnek a dolgok, legalábbis remélem, de kérnék mindenkitől egy kis türelmet. Az AC-re elvileg már csak Dave karimmal kéne befutnom egy reaggal, amit tervezek megírni, de ha nem jönne össze, akkor szeretnék egy kis haladékot neki is. Igyekszem vissza! Hiányzásnapló - Page 6 757797015






crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Hiányzásnapló - Page 6 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyCsüt. Május 06 2021, 23:54
Sziasztok Hiányzásnapló - Page 6 2624752903

Az elmúlt jó pár napban nem voltam túl aktív, ez valószínűleg egészen jövő hétig sajnos el is fog húzódni, de ha bárkinek bármi miatt, bármilyen formában kellenék, pm-ben elérhető leszek.

Millie & Lena



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 EmptyCsüt. Május 06 2021, 12:27
Szervusztok. Hiányzásnapló - Page 6 2624752903

Hát kezdhetném azzal a sablonszöveggel, hogy nagyon szerettem volna elkerülni azt, hogy ide írjak, de alapvetően nem nagyon volt rá mód. A játékostársaim nagyrészt tudják, mert így is volt idő egyeztetnem a legtöbbjükkel, de ha valakinek még nem válaszoltam volna a pm-ére, az részben azért van, mert én magam is elég sokat dolgozom, az egyetemi óráim száma elég magas, emiatt pedig nem tudok 100%-ban itt lenni. Alapvetően nem arról van szó, hogy én most eltűnök, de sajnos dolgoznom kell, és a szorgalmi időszak vége sosem egy leányálom, ezt mind tudjuk, akik már tanultunk tovább. A vizsgaidőszakom sem lesz lazább, mert jó pár vizsgám lesz, sajnos a legtöbb nem is túl egyszerűen megoldható. Illetve Pünkösd környékén végre lehetőségem nyílik meglátogatni kedvenc Bréjlenemet, szóval azt  semmiképp sem szeretném kihagyni, azután konkrétan a hónap végéig be vagyok táblázva a vizsgáimmal, illetve a nyaramra várható még egy hónapos nyári gyakorlat, illetve dolgozni is fogok, meg nyelvet tanulni, meg minden szóval... Összességében igyekezni fogok, de ha valami miatt nem jön össze az az aktivitás, amit szeretnék nyújtani emiatt  van. Hiányzásnapló - Page 6 4146035580 Aztán ha majd lediplomázom talán könnyebb lesz - haha biztos nem így van - de a lényeg, hogy egy kis türelmet kérnék mindenkitől, akivel játékom van, mert sajnos túl sok teendőm van az utóbbi időben. Sad

Pavel-crew (Pavel, Louis, Hailee, Jaden, Kian, Kaiden, Yena, Aida, Finn, Blayze, Ah In, Jordan, Noel, Ana, Clary)


This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 O4pdLMe
Hiányzásnapló - Page 6 DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
Hiányzásnapló - Page 6 SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
Hiányzásnapló - Page 6 ODZDa4o
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
TémanyitásRe: Hiányzásnapló
Hiányzásnapló - Page 6 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Hiányzásnapló
Vissza az elejére 
6 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: