New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 1 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 12:43-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:32-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 12:19-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:48-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:33-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 10:50-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 10:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Keegan & Manuel
TémanyitásRe: Keegan & Manuel
Keegan & Manuel EmptyVas. Május 05 2024, 16:42
-Bahh... remélem igazad van, mert jelenleg egy végtelen ördögi körnek tűnik és mindig van valami, amit finomítani kell a rajzokon.-sóhajtok fel. Kis hátrányban vagyok, hogy a többi jelentkezővel ellentétben én nem arra tettem fel az eddigi éveimet, hogy a könnyebbséghez szükséges képességeimet csiszolgassam, hanem a tánc irányában ténykedtem, de ott szorgosan. Most viszont azokat az energiákat csoportosítom át ebbe, de akkor is le vagyok maradva. Csak reménykedni tudok, hogy nem ez fog majd az utamba állni leküzdhetetlen akadályként. Talán éppen erre a kikapcsolódásra és feltöltődésre van szükségem, hogy meg tudjam mászni a következő lépcsőfokokat, hiszen amikor az ember agya zsibbad a túlterheltségtől aligha képes valami lélegzetelállítót alkotni. Manolo más módon is el tudta volna érni, hogy totál kiadjam magamból a stresszt, de borzasztóan jól esik, hogy a minőségi időtöltés mellett döntött.
-Helyes. Büszke vagyok rád. Hamarosan mindenki látni fogja ezt, akinek valaha bármilyen kétsége volt ezzel kapcsolatban.-mindkettőnknek az volt most a fő prioritás, hogy a lehető legjobb lezárást tudjuk adni a gimnáziumi éveknek, a maximumot nyújtsuk ezzel pedig minél jobb pozícióba legyünk, amikor mérlegelik, hogy kik kerülnek be a limitált számú helyekre az egyetemen. Örülök, hogy a baleset nem fosztotta meg őt a jövőjétől, a terveitől, amiket szerintem egytől egyik mindent megérdemel. Tudom, hogy mennyire nyomasztja még mindig a dolog, így a mai nap fő célja, hogy mindkettőnk gondolatait teljesen más irányba tereljük és éljünk egy kicsit.
Szinte ismételten elkalandozunk, hogy most akkor megyünk valahova vagy visszafordulunk, bár ez kicsit sem meglepő a mi esetünkben. Mosolyogva, sőt nevetgélve figyelem, hogy mekkora hatással van rá, hogy milyen állapotban találhatott volna, ha kültéri program helyett csak azt kérdezi, hogy átjöhet-e.
-Persze, hogy nem baj.. sose baj, amikor ilyen lelkes vagy.-vigyorgok rá, hiszen az esetek túlnyomó többségében nagyon is élni szoktam azzal, hogy ennyire könnyen meg tudom őt mozgatni... ahogyan ő is engem.
-Szóval semmi konkrétum. Szuper. Szeretem a spontán napokat.-főleg úgy, hogy nem sok jut belőlük, de Manoloval úgyis könnyű sodródni lesz ami lesz alapon.
-Egy kívánságot. Hajajj. Most nagyon megleptél ezt még ki kell találnom.-gondolkozok el azonnal, hiszen a lehetőségek száma végtelen és most úgy érzem magam, mint egy gyerek az édességes sorban. Nem is tudom merre kapjam hirtelen a fejemet.
-Szupi mindjárt kitalálom.-addig meg sétálgatunk, hiszen miénk a nap.
-ÖööÖÖööÖööÖ. Nem.-sütöm le a szemeimet. Illett volna már átesnem ezen a nagy beszélgetésen de se erőm, se kedvem nem volt hozzá, így halogattam, hogy békésen csinálhassam a portfóliómat anélkül, hogy bárki .... khm anya khmm... megpróbálna bezavarni...
Apának említettem félszóval, hogy más is érdekelne, de azt hiszem pont rossz pillanatban kaptam el, mert rohadtul nem ért rá, így csak hümmögött, bólogatott és jött a szokásos 'az lesz amit szeretnél, kincsem' válasz és már csatlakozott is be a következő meetingbe.-apa elég sokat dolgozott mindig, de az utóbbi 3 évben ez gyakorlatilag megduplázódott, hiszen kinevezték csapatvezetőnek a programozó csapat élére, ezzel pedig elég nagy felelősség ült a nyakába. Már nem "csak" ül a gép mögött és írja a kódsorokat, hanem rengeteg tárgyalásra, megrendelői találkozóra is jár.. így pedig elég kevés ideje marad minden egyébre.
-Anyának egy szót sem mertem még szólni. Majd akkor ha már le van adva a portfólió... addig nem akartam kiborítani a bilit. mert még a végén valahogy keresztbe tenne. Ha minden kész akkor már sokat nem tehet azon kívül, hogy mérhetetlenül csalódottan méreget. Azt pedig már úgyis megszoktam.-vonom meg a vállaimat. Semmi újdonság nem lesz csak túl kell élnem egy-két nap tömény veszekedést.
-Jó... akkor terv... Central Park állatkert, fagyizunk egyet közben, utána eszünk csirkeszárnyat ebédre és aztán elmegyünk menhelyre kutyát sétáltatni délután. Mit szólsz?-kérdezem, hogy legalább legyen valami kiindulópont, hogy merre esz majd minket a fene. Ha közben jön valami új ötlet, akkor változtatunk.

To Manolo.

“Fight for your fairytale.”


BEE
@outfit




Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manuel B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manuel 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manuel C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manuel E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manuel D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manuel 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manuel
Keegan & Manuel EmptyCsüt. Ápr. 25 2024, 15:33
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Mikor a művéről beszél elmosolyodok, hiszen tudom, hogy anyai apait beletesz, hogy szemet gyönyörködtető látványban legyen az embernek része. Így nem is kételkedek egy pillanatra sem a képességeiben.
- Hamarabb kész leszel, mint azt gondolnád. - bíztatom, hiszen ellenkezőleg nem is tennék effélét, sosem szoktam lehúzni, inkább felemelem őt, hogy ragyogjon. Más kérdés, hogy mikor szoktam másfelé terelni, hogy az én szerény személyem mit gondol a táncról, az édesanyja épelméjűségéről. Az most nem való ide, nem is hozom fel, jobban érdekel, hogy a rajzai helyénvalóak-e. Amúgy is felhozza a családját, hogy nincsenek is otthon, elmentek valami partira, egyből a gondolataim az üres házon kavarognak, hogy leléptünk szinte azonnal, ahelyett, hogy... Tökéletesen jól döntöttünk. Az életünk nem állhat csak a szexről...tudom, fiatalság, bolondság...de akkor is. Az hogy velem mi van teljesen mindegy. Mindennap más történések lépnek életbe, holnap is más helyzet lesz, de mondhatni nyugodtabb vagyok...nem épp balhéktól mentes, de finomabb volumenű mind.
- Megmutatom az ősöknek és a tanároknak, hogy több van bennem, mint amit az eddigi években lehoztam... semmi extra. - tömören ennyi a dolog, de ebből lerí minden is a napjaimról, nem mesélek semmiről sem, hiszen nincs olyan dolog ami érdekes lehetne. Tanulás tanulás hátán, néha egy kis balhé és az unatkozás... néha besegítek otthon ha olyanom van és ennyi. Meg ugye tervezgetek a jövőt illetően...meg a baleset résztvevőjét látogatom, de ez mindennapos, így feleslegesen emlegetném. Nem is számít, nem jelent annyit számomra, mint Keegan, csak a bűntudat és hogy jobban legyen. De csak magamat bizonygatom ezzel... nem is számít, így nem is hozom fel a lányt. Csak megszorongatnám vele magamat érzelmileg és ma nem ezért akarok bőgni a nőmnek. Sőt...bőgni sem akarok...főleg ha tehetek a dolgokért. A habfürdő és a mezítelenség hallatán egyből megugrik a vérnyomásom, igazgatnom kell kicsit a gatyámon, túl sokat gondolok bele és még a napot is átváltoztatnám. De hamar elillan ez a nyomás, hiszen megemberelem magam végre. Persze kinevet, de nem bánom, emberből vagyok, tévedhetek. Fejet ingatok...
- Ez nem nevezhető bajnak... - somolygok kicsit, majd fordulok úgy végre, hogy mehessünk tovább az utunkon. A kérdése elgondolkodtat pár másodperc erejéig, de aztán rápillantok.
- Ide is, oda is, kicsit amoda is. Eszünk iszunk, mulatozunk, csak épp kocsmába nem ülünk be. Amúgy csak veled akarok lenni. Teljesen mindegy, hogy azt az időt merre töltjük. Nézhetünk egy filmet, beülhetünk hamburgerezni, vagy csak szárnyasokat etetünk a parkban...esetleg egy állatkert...vagy bemegyünk egy menhelyre segédkezni... bármi megteszi, csak had legyek veled. - magyarázok bő lére engedve a szavaimat, hiszen most minden mindegy majdnem hogy csak. És még menősködnöm sem kell, sőt a bunkó stílust elő sem veszem...felesleges.
- Ééééés teljesítem egy kívánságodat bébi. Szóval had halljam. - huncutkodom vele, közel hajolok, hogy ajkaira kapjak, majd a csók után a mosolyom is megmarad. Jó végre kijönni otthonról. A szavaimat is komolyan gondoltam, szóval semmi poénos nem volt benne.
- Átruccanhatunk másik városba is, vagy hajókázzunk... bármit választhatsz. Amúgy szóltál már a szüleidnek a terveidről? - kérdeztem rá a dologra, hogy megejtette-e, hogy elmegy NYU-ra tanulni. Hogy velem jön a suliba, ugyan külön szakon, de egyhelyen leszünk és ez jelképezi, hogy valóban összetartozunk! Meddig? Remélem még sokáig...




Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manuel 14
Keegan & Manuel 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manuel Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manuel 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manuel 77
TémanyitásRe: Keegan & Manuel
Keegan & Manuel EmptyVas. Ápr. 07 2024, 22:03
Az izgatottságom a jövővel kapcsolatban keserédes. Az új tervek egyértelműek boldoggá tesznek, hiszen valahol út közben a sok kínlódás, fájdalom és az örökös szorongás miatt a tánc valahogyan elveszítette a varázsát. Folyamatos gyomorgörcsöt jelent minden egyes edzés, ami a társulaton kívül lezajlik, a különórák, az anyám féle menetrend. Már nincs sok hátra, csak ez nyugtat. Szükségesnek érzem, hogy megvárjam a felvételi eredményét mielőtt otthon mindent felborítanék, addig pedig mást nem tehetek csupán azt, hogy kivárok és remélem a legjobbakat. A legnagyobb forrása a lelki erőmnek természetesem Manolo. Már az is sokat jelentett, hogy a közelembe tudhattam és megállhattam a közelségében néhány lopott órára.
A mai nap egy konkrét ajándék. Bár anyának megígértem, hogy hasznosan tanulással, gyakorlással fogom tölteni alapvetően eszemben sem volt erre áldozni a hirtelen kapott szabadidőmet. Mintha ez lenne a hatodik érzéke úgy csörgetett meg a fiúm közös programot javasolva.
Miután kiröppentem a házból már semmi sem tarthatott vissza attól, hogy az 'uram' karjai közé vessem magam és miénk lehessen a nap. Részemről legalábbis, hiszen semmi dolgom az ég világon, de ezt lesz időnk megvitatni majd a köszönés után.
Érzem a lélegzetét a nyakamon, amikor az arca eltűnik a göndör loknijaim között. Halkan nevetek egyet a csiklandós érzéstől, mielőtt viszonoznám a csókját a karjai közé simulva. Kissé meg is bánom, hogy nem mondtam azt neki, hogy még nem készültem el és jöjjön be, bár annak az lett volna a veszélye, hogy ma már tényleg nem mozdultunk volna ki sehova már pedig kár lenne ezt a kellemes napot csak az ágyban tölteni. Bár akkor sem panaszkodnék.
-Hát.. még mindig a rajz portfóliót tökéletesítgetem, bár azt hiszem már tényleg közel vagyok ahhoz, hogy késznek lehessen nyilvánítani, vagy... legalábbis ezt vettem ki a konzulensem szavaiból, de a dicséret neki sem szerepel kifejezetten a szótárába, úgyhogy amikor azt mondta, hogy ez már egész jó, akkor szinte elélveztem a gyönyörűségtől.-nevetek egy kicsit a szabad kezemmel megdörzsölve a homlokomat, míg a másikkal az övét fogom.-Egyébként az ősök elutaztak a hétvégére apu valami céges hülyesége miatt, úgyhogy minden szupi. Nálad? Fejlemények?-mosolygok rá sétálás közben anélkül, hogy tudnám, hogy hova is megyünk. Amíg itt van az oldalamon nem is kifejezetten zavar ez a fajta tudatlanság. Bár lehet ő is csak ösztönösen meglódult aztán majd kikötünk valahol.
-Csak egy laza habfürdőből ugrasztottál ki, semmi létfontosságú.-megvonom a vállaimat. Arra lesz alkalmam később is. Talán éppen az ő társaságában, majd meglátjuk. Ahogy rám néz már látom a színtiszta rosszaságot megcsillanni a szemeiben, így én az ajkamba harapva pillantok fel az arcára kissé oldalra billentve a fejemet.
Halkan belenevetek a csókba épp csak egy pillanatra az arcára simítva a szabad kezemet mielőtt tovább sétálnánk.
-Én voltam a hülye... szólhattam volna, hogy milyen állapotok uralkodnak.-vigyorgok rá miközben félszemmel azért látom a laza igazítást és kifejezetten simogatja a kis önérzetem, hogy már ennyitől beindult. Mondjuk... nálam hasonló a helyzet hiszen már ettől a gondolattól szeretnék sarkon fordulni, hogy inkább rendeljünk valamit addig pedig egymással foglaljuk el magunkat.
-Mi van, édes? Ekkora a baj?-kuncogok és máris tudom, hogy a halálba fogom húzni az agyát, ha már ilyen érzékeny a puszta közelségemre.
-Hova megyünk egyébként? Vagy majd beesünk valahova, ha találunk valami szimpit?-kérdezem miközben a vállam köré vezetem a karját és kézfogás helyett inkább a dereka köré fonom a felé eső karomat.

To Manolo.

“Fight for your fairytale.”


BEE
@outfit




Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manuel B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manuel 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manuel C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manuel E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manuel D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manuel 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásRe: Keegan & Manuel
Keegan & Manuel EmptyVas. Márc. 24 2024, 17:25
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Ezerfelé kéne szakadni, hogy mindenre is jusson idő. Persze ilyenre nincs lehetőség, így marad a többi lehetőség. Megfelelni és addig nyúzni magad, míg saját magadnak nem leszel tökéletes. Van ilyen lehetőségem, igen és akad más féle is, hogy másnak feleljek meg. Szoktam ilyen lehetőséggel dobálózni? Legtöbb esetben, hogy jól kijöjjek a dolgokkal; igen. S ez is mindent leírhat rólam, de nem hagyom, hogy át lássanak rajtam. Sok mindent elvesztettem a pár hónap leforgása alatt, de annál több élménnyel gazdagodtam, hol negatív, hol pozitív értelemben. S melyikkel jöttem ki jobb helyzetben? El nem tudnám dönteni, de áldom az eget, hogy állnak mellettem és mögöttem is, segítséget kaptam új emberek személyében és régiek is remekül kisegítenek a problémák sortüze alatt. Én is kiteszek magamért legtöbb esetben, de ha megunnom a sok szart, akkor visszazuhanok a bunkóság színterére. Szóval igen, eltudok én is fáradni, érzelmileg és agyilag is, de ma úgy gondoltam, hogy Keegan simán feltudna tölteni már csak a jelenlétével is, meg én is őt, hiszen tudok ezt azt a napjairól a távollétem alatt is. Nem vagyunk együtt napi szinten, ezt bánom, de amikor alkalom adófik, ott vagyunk a másiknak. Így fel is hívom, hogy készüljön velem, kapcsoljon ki kicsit ő is. Szavait megmosolygom, mezítelen lehet, hiszen öltözésről beszél, hogy fel kellene...egyből a mocskos fantáziám kerül előtérbe, de nem is bánom, hiszen rég történt velem, hogy mocskos gondolatok uralják el az agyamat. Szóval marad a várakozás a hívás letétele után, illetve a szokásos tempóban való eljutás a lakásig, konkrétan az épület elé. Nem sietek, hiszen van időm míg elkészül, addig is kiagyalom, hogy merre mehetnénk kajálni, ami jó hely és mindketten szeretünk, esetleg egy új helyre, amit csak mi ketten felfedeznénk. Nah, majd kiderül, nem egyedül akarok dönteni ezen a téren. Bővelkedünk időben az én részemről, szóval kitárulkozhatunk. Persze részéről nem dönthetek idő téren, de azt bizonyíthatom, hogy nem fogom elhanyagolni semmi miatt sem. Sem egy egyetem, sem egy régi gyerekkori haverság, sem egy incidens nem állhat az utamba. Megvárom a járdán, a ház előtt, még van pár perc az elkészültéig, szóval addig is figyelem az elhaladó járókelőket, járműveket. Félre állok egy gördeszkás elől, nem úgy nézett ki, mint aki simán csak kikerülne, vagy lefékezne...pont szóltam volna valami rondát, mikor aztán hallottam nyílni az ajtót, így ez félbe szakadt. Az “asszony” jelenleg fontosabb prioritást élvez, így a figyelmemet is megkapta, átöleltem az érkező testét. Szavait megmosolygom, ahogy a hajába temetem az arcomat.
- Szerintem is. - mormogom a hajára, majd ajkaihoz hajolok, hogy érzéki csókkal is üdvözölhessem végre. Érezni végre a puha ajkait felemelő érzés, szorosan rátapadok, el sem engedném, de ha nem tenném, akkor pár perc alatt meggondolnám magam és a következő utunk az ágya lenne. De ugye nem ezért kerestem meg, más okból, de ez is egy remek program lenne...
- Szóval mi a helyzet? - eresztem is el, hogy álljam a pillantását, hogy megfogjam a kezét, hogy megindulhassunk a kijelölt utunk felé. Ami még jelenleg nem áll biztos lábakon, de igyekszek kideríteni a célunkat. Nem agyalom úgysem túl, ez nem szokásom, de próbálok a kedvére tenni mindig.
- Remélem nem zavartalak meg semmi izgalmasban? - kérdezem, bár nem aggódom túl, hiszen engem választott, tehát bepótolható a megkezdett, elkezdett valami odahaza, amiben benne lehetett rendesen. Kaján vigyor csúszott az arcomra és közelebb hajoltam hozzá.
- Ha tudok róla, hogy meztelen vagy, nem hívlak fel, hanem bekopogok... - öltök rá nyelvet finoman, majd ajkaira kapok, hogy újabb csókkal jutalmazzam meg magunkat. Eleresztem végül és mosolyogva fordulok előre, kicsit igazgatok a gatyámon középen, hiszen izgató a lány még akkor is, ha nem olyan pózban, vagy nem épp aktuális a dolog. Nem tehetek róla, beindulok...biztos elakartam én vinni csavarogni? Biztos hát, majd elterelem a figyelmet más felé.




Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manuel 14
Keegan & Manuel 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manuel Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manuel 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manuel 77
TémanyitásRe: Keegan & Manuel
Keegan & Manuel EmptyKedd Márc. 19 2024, 11:30
Úgy érzem, hogy sokszor ezer felé próbálok szakadni. Mindenkinek megfelelni, másokat boldoggá tenni, elkerülni a konfliktusokat. Anya folyamatosan a nyakamban liheg a Juilliard miatt, így jobb híján az éjszakai, alvásra szánt óráimból veszek el, hogy elkészüljek az NYU-s rajz portfóliómmal, amit a nemrégiben talált mentorom már háromszor dobott nekem vissza, hogy még csiszolgassam egy kicsit.
Az iskolán kívül igyekeztem a lehető legsokszínűbb kurzusokat elvégezni, hogy minél több mindent villanthassak majd a felvételinél, amiből persze az lett, hogy totál kimerültem. Sokszor az jelentette a kikapcsolódást, hogy Manolo-val együtt tanultunk. Én segítettem neki a történelemmel, ő segített nekem a matekkal. Összességében elég jól működött a kis rendszer, amit kiépítettem a hétköznapokra, csak az volt a bökkenő, hogy szépen fokozatosan totál kimerültem, ami a lehető legrosszabb helyen mutatkozott meg.. a próbákon. Anya totál rám szállt, amiért folyamatosan romlott a teljesítményem, megoldásként természetesen a pihenő vagy néhány kimaradó táncóra szóba sem jöhetett nála, így újabbnál újabb táplálékkiegészítők, vitaminok kerültek a polcra, amiket őszintén meg mondom nem is tudom, hogy hogyan volt képes tolerálni a gyomrom, hiszen emellett a folyamatos diéta természetesen nem szünetelt.
Manolo-t nem akartam nyaggatni, hogy nyafogok ezzel kapcsolatban, hiszen pontosan ismertem a véleményét ezzel kapcsolatban és szerettem volna elkerülni, hogy egyszer tényleg beteljen nála a pohár és minden létező jó modorát félretéve egyszer megossza a gondolatait ezzel kapcsolatban az anyámmal.
A nagy beszélgetést, ahol közlöm a szüleimmel, hogy bővítettem a listát az egyetemi jelentkezésemet egyelőre bőszen halogattam. Apának fél szóval említettem, hogy talán más is érdekelni.. annyival reagálta le, hogy az lesz, amit én szeretnék.. mondta ezt úgy, hogy a munkája miatt borzasztóan kevés rálátása van arra, hogy mi is folyik köztem és anyám között.
A hétvégére elutaztak, így végre nyugodtan koncentrálhattam arra, ami eddig a háttérbe szorult, így egy lusta reggellel készítettem elő a napot. Már nem is tudom mióta lazíthattam a fürdőkádban amikor meghallottam a telefonom csörgését. Az egyetlen ok, amiért hajlandó voltam azonnal kiugrani a habok közül az az volt, hogy nem a szokásos csengőhangom szólalt meg, hanem az, amit külön Manolo-nak állítottam be.
-Szia édes!-veszem fel kapkodva miután szinte elseggeltem a vizes lábammal a szobám padlóján és még a törölközőt is csak félig rángattam magam köré. Mintha minden problémám azonnal visszavonulót fújna amint meghallom könnyed, vidám hangszínét és ez azonnal mosolyt csal az arcomra.
-Adj fél órát. Felöltözök és mehetünk!-szinte kicsattanok, hogy végre van időnk egymásra, úgy ahogy már rég nem volt.
A hívás után kapkodva fejezem be a fürdést és öltözök fel, hogy tartsam magamat az általam jelzett időigényhez az elkészülésre. Néhány dolgot behajítok a kis táskámba és már repülök is, hogy a házat elhagyhassam és végre kicsit élhessünk. Együtt.
Az ajtó kulcsra zárása után gyors léptekkel célzom meg őt a járdán és jóformán a karjai közé vetem magam szorosan átölelve.
-Máris jobb ez a nap.-vigyorgok.

To Manolo.

“Fight for your fairytale.”


BEE
@outfit




Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Keegan Whinett
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manuel B920f98cf47baeb20128385ed6db164f6c3ac0af
Keegan & Manuel 55aa799e32edf22dbe0bd87a3ae6f38818ffcd68
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manuel C4260ef02c582f20d07043b199f3bc764250fc6f
For you I'll risk it all.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manuel E2a81c44877dae52432c67636d7cd971ef79d8df
★ idézet ★ :
Be brave, angel
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Antonia Gentry.
★ szükségem van rád ★ :
Keegan & Manuel D0af6c887cbee13421eb8f14124c26df8f90a2eb
I got all i need when I got You and I.
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Keegan & Manuel 02f69d1240c3bc152c2e13f6a7eb95ac40d9b1a8
TémanyitásKeegan & Manuel
Keegan & Manuel EmptySzomb. Márc. 09 2024, 23:05
Keegan
━━━ "Live your life that the fear of death can never enter your heart."


Kimozdulni a zűrös hétköznapokból, hogy valami átlagosat vigyünk véghez...a testet elterelheted vele, de a lelked és a gondolataid figyelmét soha. Így aztán a mindennapi rohanások mellett időt kellett szakítanom a fontosabb dolgokra is. Magamra elsősorban (csak hogy anyáméknak is meglegyen az öröme), aztán Keegan is jöhetett. Rég voltunk már hosszútávon együtt, futólag találkoztunk csak, ahogy az idő is úgy engedte. Szűkölködtünk az idővel, főleg a suli év végének hajrája miatt egyre parább helyzetek alakultak ki. Folyamatosan feleltettek, hogy meg legyen egy átlag, hogy átrugdossanak a határ fölött, hogy érjem el azt a bizonyost, amivel átengedhetnek minden olyan tárgyból, melyből bukásra álltam. Én akartam jobban, meg is lettem dicsérve a tanároktól, kellemesen csalódtak bennem, nem hitték el, hogy nekem is sikerülhet. Pedig de, sikerült! Ám még messze van a vége a dolgoknak... A történelem döcögősebb volt, azt mindig is utáltam... de mindent vagy semmit...segítséget kértem. Anyától, vagy épp Keegantól és tőlük könnyedebben megtanultam, mint átolvasva az egész könyvet. Megfordítottam a fontossági sorrendet kicsit, a szilveszteri bulit sem a haverokkal töltöttem, hanem a szüleim társaságában, szóval tényleg hajlottam afelé amit anya mondott a legutóbb és amit beszéltünk ez idő alatt. Nem akartam, hogy ennél gázabb legyen a helyzet, ám voltak időszakok, mikor ki kellett tombolnom magam, hogy lehiggadjak, legalább egy kicsit. Ám volt egy kieső időszak, mikor a kórházat sem jártam meg. Se Pippa miatt, sem magam miatt, az én vizsgálataim két hetet csúsztak, de semmit nem változtak az értékeim, minden maradt ugyanaz. Újabb fajta gyógyszert kaptam a vasamra, melynek több az értéke, ám csak haza mentem vele és kitettem a pultra, jó lesz az majd máskor is. Voltam a napokban autó injektorért is, van 2 db belőle, szóval azokat elpakolom és előkapom a telefonomat is, hogy felhívjam Keegant. Kicsöng...csöng és csöng...talán elfoglalt, vagy az anyja szarjait...és felvette! Madarat lehetne velem most fogatni ebben a pillanatban és talán a hangomon is hallatszanak az érzelmeim.
- Szia Béby... lenne kedved egy sétához? Kajálunk valamit, mit szólsz? Találkozzunk nálad! - szólalok meg széles mosollyal és hallgatom túloldalon lévőt, hogy mennyire hatja meg a hívásom és hogy végre akad időm is. Meg hát sok mindent kell átbeszélnünk, de mivel nem telefontéma, jobb személyesen az ilyet. Legalább láthatom végre. Ezer meg egy dolgot tudnék mesélni neki, de leginkább az érzelmeim áradatát osztanám meg irányába. A fenébe is már hiányzott! És nem a szex miatt, hanem úgy alapból!




Manorama




Keegan Whinett imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keegan & Manuel 14
Keegan & Manuel 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Keegan & Manuel Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Keegan & Manuel 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
187
★ :
Keegan & Manuel 77
TémanyitásRe: Keegan & Manuel
Keegan & Manuel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Keegan & Manuel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tag you're it. Manuel&Keegan
» Keegan Whinett
» Keegan & Manolo
» Soul dance. Shane & Keegan
» Manuel & Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Utcák és parkok-
Ugrás: