New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 126 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 110 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19 pm-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23 am-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25 am-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19 am-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Samuel & Manuel
TémanyitásRe: Samuel & Manuel
Samuel & Manuel  EmptyHétf. Ápr. 29, 2024 12:33 pm

Manuel

Samuel


Ez most komolyan arról próbál meggyőzni, hogy én nem vagyok fair vele szemben? Miközben ő volt az aki szinte még kislányokat bántalmaz? Érdekes felállás. Nem teljesen tudom, hogy mi lehet a fejében, de ha jól sejtem akkor halvány fogalma sincs arról, hogy miért ültettem be magam mellé. - Jó, hogy nem kezdjük el kivesézni az életem itt neked. - Komolyan azt gondolta, hogy bármit is elárulok magamról? Most őszintén. Lehetséges, hogy még gyerek, de annyi esze azért lehetne, hogy tudja, az elrablója nem fog magáról semmit mondani. Máskülönben indulhatnánk egyenesen a rendőrségre. Őszintén szarok rá, hogy minek nevez engem, lehetek akár Pityu is a szemében, nem érdekel. Egyetlen dolog érdekel, az pedig hogy elárulja miféle szaros szektába invitálta be Katniss-t.

- Kellemetlen ajándékot? - Kérdezek is vissza azonnal felvont szemöldökkel. Mi a francról beszél ez? Miféle csomagot küldhetett neki bárki is? Mindenesetre a tolvaj szarka jelző nagyon illik Katy-re. - Ennyi? - Valami nagyon nem stimmel itt. - Nem gondolod komolyan, hogy elhiszem, hogy csak ennyi? - Sokkal több kell, hogy a dolgok mögött legyen. Nem mond el mindent, ez egyértelmű. - Szóval megkérdezem mégegyszer, kicsit érthetőbben, a gyengébbek kedvéért... Mit csináltál vele? Azon kívül, hogy tolvajkodtatok. - Próbálom őt rávezetni a dolgokara. Azt akarom, hogy kimondja. Ha már volt mersze megtenni, akkor legyen mersze ahhoz is, hogy felvállalja amit tett. Elvégre nagyon férfi akar lenni, miközben még csak egy gyerek. És pontosan ez is az oka annak, hogy fogalmam sincs mihez kezdjek vele. Mindegy, hogy mit tett, nem tudok egy tizenéves suhancot bántani, talán a szüleit kellene, akik nyilvánvalóan nem tanították meg a jómodorra. Ha annak idején az én apámat is valaki képen törölte volna, most valószínűleg nem itt lennék.

- Csodálom, hogy még nem jöttél rá magadtól. - Válaszolom kérdésére. Komolyan ennyire hülyének néz? Igyekszem inkább arra nem gondolni, hogy Katy esetlegesen rákente a dolgot és a srácnak tényleg fogalma sincs semmiről. - Nem hiszem, hogy az engedélyedre vártam. De jó tudni, hogy legalább a vetélytársam nem vagy. A kérdés már csak az, hogy miért bántottad akkor? - Teszem fel végül a kérdést. - Valamit nem mondasz el nekem, pedig tudhatnád, hogy nem lesz jobb. - Még mindig csak társalogni próbálok vele, a lehető legnyugodtabb hangnemet elővéve, de tény és való, hogy kezdem elveszíteni a türelmem. Lefékezek a lakás előtt, szó nélkül szállok ki a kocsiból, hogy aztán a másik oldalra lépjek és a Manuel felőli ajtót is kinyissam. - Mozgás! - Biccentek neki a fejemmel a bejárati ajtó irányába. Még taszítok is rajta egyet, hogy érezze a törődést. - Ülj le! - Amint beérünk a lakásba, egy újabb taszítással indítom meg őt a szék felé, majd a hűtőhöz lépve két sört veszek ki, azán vele szemben én is helyet foglalok. - Sört? - Baljós mosollyal nyújtom át neki. Tudom pokolra fogok jutni amiért gyerekeket itatok, de legalább legyen egy jó élménye neki mielőtt a falra akasztva, falidíszt csinálok belőle. - Szóval... mint férfi a férfinak... Minden nővel azt csinálod, amit vele? - Döntöm oldalra a fejem, igyekszem figyelni az arcvonásait, bár valahol az időt is húzom. Még mindig fogalmam sincs, hogy mit kezdjek vele.
There is nothing outside of yourself that can ever enable you to get better, stronger, richer, quicker, or smarter. Everything is within.


BEE


My only life tip: Do you!

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Samuel & Manuel  Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Samuel & Manuel  Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Samuel & Manuel  390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Samuel & Manuel  930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
Samuel & Manuel  6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásRe: Samuel & Manuel
Samuel & Manuel  EmptyPént. Ápr. 26, 2024 8:06 am
Samuel Burgess
━━━ "  Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got."


Nem terveztem mára semmi egyebet, csak pihenni akartam, meg átolvasni a dolgaimat, hogy tudjam mire számítsak a következő napokban. Ám arra nem számítottam végképp, hogy valaki lassan gurulni kezd mellettem...akar valamit, ez már le rít erről a szituációról. Ha a bögyében lennék, elütne, ha nem akart volna semmit, hát lelép...akkor mi van? Megállok, így a kocsi is és a tulajdonosra vetem pillantásomat. Nem ismerem a fazont, de egyértelműen a tudtomra adja, hogy jelenleg mellette a helyem és nincs túl sok választásom. A fegyvere túl sokat beszél, így elhúzom a szám és mozdulok is a kocsi irányába, hogy eleget tegyek a kérésének. Mert csak beszélgetni akar...de még mindig nem tudom mit akar ezen túl és hogy ki a faszom is ő. Kényelmetlenül telepszek be mellé, néha- néha a fegyverre és a kezére pillantok, majd végül az arcára is oda pillantok, mikor kényelembe helyezem magam bent és magamra is csukom az ajtót. Eszembe sem jut kalandozni, vagy épp kérdezgetni, kussolok, nem akarok nagymenőnek tűnni, de olyan szépen elképzelném, ahogy feldugom a valagába a fegyvere csövét. Faszom!
Ahogy megemlíti a nevemet, szúrósan tekintek rá és köpöm végül enyhén ingerülten a szavakat.
- Ismersz, de ez fordítva nem igazán remekel... nem fair. - nem mintha lenne bármiféle jogom vitatkozni ezzel, de ismeretlenül ne akarjon okoskodni, fegyverrel a kezemben még a kisgyerekek is bátrabbak a drogosok utcáin...nagyképű pöcs! Amúgy is kitől hallott rólam és miért vagyok a bögyében? Nem hiszem, hogy ez valamiféle kandikamera showműsor lenne. Megint olyanba üthettem az orrom, amibe nem kellett volna? És pont Katniss...mi van vele? Ismeri ő is? Csak nem a pasija? De ezek szerint ismeri őt, csak azt nem tudom, hogy én mit keresek itt hozzá. Teljesen úgy érzem, hogy vaktában rohanok előre azzal az ürüggyel kapcsolatban, hogy nekem már nem lesznek rossz húzásaim. De ez az elveszettség érzete, ami ezzel jár, megvisel. Főleg úgy, hogy megint belemászhattam valami közepébe és ez rettenetesen mardoss belülről, mert valószínűleg nem szándékos volt. Figyelek előre, figyelem az utat, az útvonalat, de nem figyelek a srácra. A srácra, aki elrabolt...vagy mégis minek gondoljam ezt? Fegyverrel utasított, szóval... de kanyarodjunk is vissza Katnissra. Mi a szar van vele?
- Mennyire ismerem őt? - teszem fel a kérdést, ez hallatán pedig enyhe grimaszba rándul az arcom. Szórakozik velem? Értetlenül nézek a srácra, ki, ha jól sejtem, akkor ezerszer jobban ismeri őt nálam. Összezavar ez az egész. Mit akar tőlem? Vagy tőle akar valamit?
- Semennyire sem ismerem...volt kettő vagy talán három alkalmam összefutni vele merő véletlen...egy tolvaj szarka, de semmi több. Első alkalommal leszállított nekem egy kellemetlen ajándékot, azt állította, hogy a pénzért tette...második alkalommal elkaptam lopás közben és kisegítettem, hogy ne hívják rá a zsarukat. Semmi extra...még csak barátnak sem mondanám, hiszen nem volt alkalmunk spanolni semmiért sem. Talán közös témánk sincs. Szerencsére. - vonom meg a vállam hetykén, hiszen tényleg semmit sem tudok a lányról. Legalábbis róla nem, de ezek az összefutások nem tudom mi célt szolgálhattak, szóval lényegtelen is ez a sors furcsa fintora szöveg...főleg, hogy valaki rám szállt miatta. Azt hiszi, hogy megfektettem a csajt? Eszembe sem jutna ekkora balgaság...nem is állna fel rá, de ez lényegtelen. Most én kérdezzek?
- Mit akarsz tőlem? Mi ez a kérdezz felelek marhasság? - kérdezem, miközben elpillantok immár róla, hiszen kezdek túl feszült lenni és ez kényelmetlenné teszi az itt való ücsörgést is.
- Ha az érdekel, hogy tetszik-e vagy valami...akkor nem, rámászhatsz, szarok rá, nem az esetem... befejeztük? - térek rá most én a lényegesebb részekre, hiszen nem akarok itt lenni. Totálisan kikészít lassan a fegyver ténye és az, hogy itt kell lennem, egy olyan emberről beszélnem egy olyan ember irányába, kiket egyáltalán nem ismerek. Lófaszt sem ha mondhatnám ezt.


Öltözet/Kinézet



Manorama




Katniss Jimenes ölelést küldött

Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Samuel & Manuel  14
Samuel & Manuel  93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Samuel & Manuel  Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Samuel & Manuel  34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Samuel & Manuel  77
TémanyitásRe: Samuel & Manuel
Samuel & Manuel  EmptyVas. Ápr. 21, 2024 5:15 pm

Manuel

Samuel


Az a bizonyos este óta csakis egyetlen dolog jár a fejemben. Egy név. Manuel Valderrama. A név amit Katniss mondott. Mikor felderítő útra indultam, hogy kiderítsem ki is rejtőzik a név mögött, le sem tagadhatom, hogy mennyire meglepődtem, mikor kiderült, hogy egy tizenéves vakarcsról volt szó. Őszintén szólva mindenre számítottam, de erre nem. Kétszer, sőt háromszor is meg kellett bizonyosodnom arról, hogy valóban róla volt szó és nem tévesztem őt össze valakivel, ám a számításaim mindenképpen rá mutattak. Arról nem beszélve, hogy ténylegesen ismeri Katniss-t. Ő az. Más nem lehet. De a jó isten sem tudja, hogy az a lány miért barátkozik olyasvalakivel, aki bántotta őt... Nem is kicsit. Persze ezt rólam is kérdezhetnék, hiszen én magam is közel álltam ahhoz, hogy bántsam, most mégis itt vagyok, hogy bosszút álljak rajta... érte. Mert senki sem mehet büntetlenül, aki olyasvalamit tesz egy nővel, mint amit Katy testén találtam. Még akkor sem ha az illető tulajdonképpen egy gyerek. És nem, nem vagyok egy elbaszott hős. De még az én határaim is megvannak.

Nem tagadom, sokkal rosszabbat terveztem a srácnak mielőtt még megtudtam, hogy egy tizenkilenc évesről van szó. Minimum ugyanazt amit ő tett Katnissel. De nem vagyok szörnyeteg, akármennyire is szeretném teljes valójában megbosszulni rajta a történteket, nem tudom. Viszont szó nélkül sem hagyhatom. Éppen itt az ideje, hogy valaki móresre tanítsa a kölyköt, ha már a szülei nem tették és egy igazi atyai pofonban részesítsem őt. - Szállj be! - Biccentek is a srácnak a kocsiból, amikor mellé gurulok leengedett ablakkal. - Amíg még szépen kérem - Teszem hozzá, miközben felvillantom neki a pisztolyom. Nem számítottam rá, hogy a két szép szememért fog beülni mellém, de jól tudom, hogy a fegyver már meg fogja tenni a hatását. Még én sem vagyok elég ostoba ahhoz, hogy ellenszegüljek valakinek, akinek fegyvere van és felém is irányítja azt. - Csak beszélgetni szeretnék. - Mondom egy féloldalas, baljós mosollyal, ami valószínűleg semmiképp sem tűnik barátságosnak számára.

- Szóval... Manuel, igaz? - Teszem is fel neki az első kérdést amint helyet foglal az autóban. Biztos akarok lenni abban, hogy nem egy szerencsétlent ültettem épp be magam mellé, aki még csak nem is az akire szükségem van. És bár a képek alapján ő az, mégsem lehetek teljesen biztos benne. - Ha jól sejtem van egy közös ismerősünk. Katniss. - Kezdek bele a mondanivalóm lényegébe, miközben a kocsi ablakát felhúzom és a gázra lépek, hogy a Bronx-i lakásom irányába induljak, ahol aztán elbeszélgethetek az újdonsült barátommal. - Mennyire ismered őt jól? Jóban vagytok? Mesélj róla egy kicsit. - Csak puhatolózok nála, tudni akarom, hogy mit gondol róla. Esetlegesen kideríteni, hogy mégis mi a lófaszért vagdosta szét a testét. Mert őszintén szólva semmi jó okot nem látok erre... De hátha neki lenne egy jó indoka, ami talán majd arra ösztökélne, hogy szabadon engedjem még az előtt, hogy beverem az orrát.
There is nothing outside of yourself that can ever enable you to get better, stronger, richer, quicker, or smarter. Everything is within.


BEE


My only life tip: Do you!

Katniss Jimenes ölelést küldött

Manuel Valderrama imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Samuel Burgess
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Samuel & Manuel  Tumblr_inline_rc7upd1Xs91t0yoye_500
Samuel & Manuel  Ed2b87fa9ff3ac9e5b2879dacfa03fdffdd4d3f2
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Too cool for Your rules.
♫ :
I'll be the last man standing here
I'm not going anywhere
It's going down like I told you
I'll be the last man standing here
★ családi állapot ★ :
You owe me.
Samuel & Manuel  390dce3efaa68bbbc3f707ee154749b1ee13f9c8
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Samuel & Manuel  930586d9f3aa16769ab6defade8ddc2dd27b0499
★ idézet ★ :
Its my life.
You can’t decide how I live it.
★ foglalkozás ★ :
Owner of The Ethereal Echo
★ play by ★ :
Manny Montana
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
Samuel & Manuel  6707a658fa286d68f2ad0f6a4fb7a7c6780297c5
TémanyitásSamuel & Manuel
Samuel & Manuel  EmptyCsüt. Ápr. 04, 2024 7:13 pm
Samuel Burgess
━━━ "  Sometimes it`s better to settle for what you`ve already got."


Az egyetemi órák klasszak, bár az nem igazán, mikor délben bejelentik, hogy plusz egy órát tartanának, mert előző héten nem volt előadói tanár. Ráadásul közösségi programok is előkerültek, afféle csapatépítő tréning, hogy akik majd egy szakon leszünk véglegesítve, összeszokott kis brancs legyünk. Nem tartottam fairnek, mert már most akadnak olyanok, akik nem bírnak és olyanok is, akiket én nem csípek. Pedig aztán megfogadtam, hogy az egyetem sokkal másabb lesz, mint a Murrow. Annyival lett másabb, hogy nem lógok el minden óráról és nem kések el reggel sem...a nagy pofámat viszont nem tudom alapállásba tenni. Hát ez van gyerekek. A hónapok sem segítettek, hogy normalizálódjak, de én igyekszem tényleg. Így aztán mindenbe bele mentem, ebbe a csapatépítésbe is, hogy közösen feldíszítjük az egyetem épületét. Meg aztán jótékonysági gyűjtést is szerveztek, arra is be kell majd segíteni, szóval szólhatok az otthoniaknak, hogy távol leszek és éppen mi miatt. Sosem gondoltam volna, hogy előtérbe helyezem az iskolát, mint az otthoni teendőimet, vagy hogy egy kicsit hanyagolni fogom a brancsomat. Hogy jól érzem-e magam? Hogy a picsába ne érezném jól magam egy ilyen nyugodtabb környezetben? Nem érzem magam jobbnak, de rosszabbnak sem, ráadásul otthon is változtak a dolgok már. Már nem hárman, hanem négyen vagyunk és hamarosan ünnepelhetjük a kis szaros első szülinapját. De visszatérve a mai napra, nem szabadultam el előbb. Rengeteg simítást kellett még véghez vinni, meg aztán hatalmas betűkkel is mutatványozni kellett, de mivel a grafitizésben jó vagyok, hát ebben sem bukhattam el. Elég jól sikerült néhány betű, a többi srác is szájtátva bámult, össze pacsiztunk néhányukkal, aztán folytatódhatott tovább minden a maga medrében. Persze zene is szólt, nem hagyhattuk ki és az ökörködést sem, szerencsére minden olyasmi volt, amit helyre lehetett hozni, nem tartós volt és nem is károsodott semmi és senki. Egész jó közösségbe pottyantam, még akkor is ha csiszolódnunk kell. De van még időnk azt hiszem, így nem parázhatok miatta örökké. És ma még vissza kell vinnem az Egyetem melletti könyvtárba az egyik kivett könyvet. Egész jó és Flornak volt a találkozónk alatt igaza. Olyat vegyek ki, ami érdekel...kétszer kiolvastam egy hónap alatt esténként. Nagyon baró, de ma már visszaszolgáltatom, mielőtt még díjat fizetettnének ki velem. A meló végeztével megkaptuk a fizetségünket, szorgalmunkért kaptunk egy kiválasztott tantárgyból érdemjegyet, meg egy üveg ásványvizet, így meg is indulhattam, hogy a könyvtárt is meglátogassam zárás előtt. Az épületek között nem volt nagy távolság, simán letudtam és le is adtam a könyvet, nem akartam kivenni másikat, pedig csábított a gondolat.
Ám a következő napokban és a hétvégére mást terveztem, ezúttal nem egy könyv kiolvasása volt a célom. Szóval haza indultam, pont zenét akartam kapcsolni, mikor lassan fékezni kezdett a járda melletti részen egy autó. Nem figyeltem rá kellőképp, így tovább haladtam, de az autó nem hogy nem fékezett, de még lassan gurult is utánam és mellém érve emeltem felé a pillantásomat, hogy rálássak a sofőrre...vajon csak eltévedt és útbaigazítást akar, vagy van más gondja baja? Nem mintha ráértem volna, hamarosan esni fog, az időjárás aplikáció szerint tényleg közeledik egy kis eső, meg hát a kaja az kaja és pont kajás voltam. Otthon pedig a kedvencem várt...és igen, még mindig otthon dekkoltam...szóval nem nagyon volt erre időm...  


Öltözet/Kinézet



Manorama




Samuel Burgess imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Samuel & Manuel  14
Samuel & Manuel  93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Samuel & Manuel  Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Samuel & Manuel  34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Samuel & Manuel  77
TémanyitásRe: Samuel & Manuel
Samuel & Manuel  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Samuel & Manuel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hope & Manuel
» Keegan & Manuel
» Manuel Walderrama
» Tag you're it. Manuel&Keegan
» Manuel & Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: