New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 104 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 87 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

The Boyz
TémanyitásRe: The Boyz
The Boyz EmptySzer. Ápr. 24 2024, 13:03


Dr. Joseph Brewster
We’re all pathological in our own ways. You choose the version of the truth that suits you best and pursue it pathologically. Everybody decides their own versions of the truth.

Milestones & special dates
1982. 10. 10.
- Kezdetek kezdete
Második gyermekként láttam meg a napvilágot, de már az első napokban tudták szüleim, hogy én és a nővérem közt hatalmas különbségek lesznek.
Bár alapvetően én voltam, aki az első szülött jegyeit viseltem (dominancia, szabálykövetés stb.), még is több figyelmet akartam. Szeretem a nővérem, de lássuk be, kettőnk közül én vagyok a sikeresebb.
1986. 11. 11.
- Az első ecset vonások
Jóval korábban érdeklődni kezdtem a művészet és alkotás iránt. Kevesebbet foglalkoztam a körülöttem lévőkkel, nem érdekelt a játszótér, ha csak nem építhettem a homokozóban. Ellenben órákra lekötött egy papírlap és egy zsírkréta, vagy néhány építő kocka..
1989. 02. 20.
- Szülői szigor
Anyám elfogadó, kedves és rendkívül gondoskodó nő volt, noha kissé jámbor. Apám viszont szinte teljes ellentéte. Szigorú, akaratos. Pedig tudta, hogy anyánk beteg, OCD-je volt, noha ezt akkoriban még nem tudták értelmezni. Kényszeresen tartott rendet, de rosszul viselte, ha apánk mindezt semmibe vette.
Personality: Parancsnok
Energia
introvertált - extrovertált
Tudat
Realista - Intuitív
Természet
elvi - logikai
Taktikák
kutató - tervező
Azonosság
óvatos - öntudatos
életcél
karrier - család

Information section
Állampolgárság: Brit
Beszélt nyelvek: Angol, német, francia, olasz
Lakhely: Manhattanben egy szép kis házban
Éves kereset: Jobban, mint egy átlag mezei pszichiáter
Járművek: Jaguar XF
Kiskedvenc: Az összes kis bábom és persze Terry.
Magasság: 1,83 m
Súly: 75 kg
Horoszkóp: Mérleg
Valószínűleg első látásra is rokonszenves, ápolt külső, elegáns az öltözék.
Fontos a kényelem, a szépség, az elegancia
Fontos neki a szépség és a külsőség.  Szép lakás, díszesen megterített asztal, ízléses környezet, előkelő vendéglő, jól öltözött férfiak és nők társasága.
Művészet
A Mérlegek híresek szépérzékükről és eleganciájukról, így nem véletlen, hogy a művészetek iránt is fogékonyak. Nem ritka, hogy ők maguk is alkotnak valamilyen művészeti ágban, de legalábbis csodálói és értői egy művészi irányzatnak.
Kerüli a számára durva dolgokat
Igen érzéki viselkedésű. Alapjában véve kicsit sznob is, hiszen igyekszik mások elvárásainak megfelelően viselkedni, öltözködni, élni, azt remélve, hogy így biztosan elkerüli a konfrontációt. Ösztönösen irtózik mindentől, ami durva, hangos és közönséges, szerencséjére nem kell ilyen helyzetekben sok időt eltöltenie, mert kitűnő tehetsége van arra, hogy kibúvót találjon, ha olyasmire kérik, amihez nem fűlik a foga.
Öltözködés
Fontos számára, milyennek látja a világ – nem tud élni mások elismerése nélkül. Fő tulajdonságai közül első helyre sorolható a báj, az elegancia és a választékosság. Bár nem követi ész nélkül a divatot, mindig tökéletes a megjelenése. Ügyel arra, hogy olyat viseljen, ami jól áll neki. Szívesen visel ékszert, kedveli az aranyat, a brillt, és még az igazgyöngyöt is becsempészi valahogy a ruhatárába. Ha éppen nem telik ilyen ékszerekre, inkább semmit nem hord, utánzattal nem hajlandó megjelenni a nyilvánosság előtt.
Szűz aszcendenssel
Kötelességtudó, precíz, olyan ember benyomását kelti a kívülállókban, aki magas követelmények szerint él, és erős túlélési képességekkel rendelkezik. Valójában kevés az önbizalma. Viszont találékony és okos. Erős a szépérzéke és a fantáziája, vonzódik az alkotó munkához, de otthonosan mozog a tudományokban is. Állandó szellemi ösztönzésre van szüksége. Élvezi, ha próbára teheti szellemét - és másokét is -, és azt akarja, hogy mások szellemesnek, intelligensnek tartsák, de nem tudja megállni, hogy éles nyelvét ne másokon köszörülje. A fölényes modor érzékeny belsőt takar, és voltaképpen saját bizonytalanságát próbálja a fölényességgel palástolni.
Social media: joseph_brewster
Kedvenc étel: Többnyire saját főztje
Kedvenc ital: Az "elegáns" italok

Quotes about the character

"Elég vegyesek az érzéseim, ugyanis, mint magánember, nekem nagyon szimpatikus. Intelligens, egészségesen elő, kifinomult és elég jó meglátásokkal. Másrészről ott van a tény, hogy egy kétszínű, manipulatív tömeggyilkos.
Ő az a fajta sorozatgyilkos, akit az ember kedvel. Pont azért, mert pszichopataként tökéletesen tisztában van azzal, miként érje el, hogy mások kedveljék, miként mutassa a legjobb arcát nekünk.
Szeretek a társaságában lenni, élvezetes, de tudom, hogy börtönben a helye és oda is fogom juttatni.
- Terry M. D. Scott

“God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.”
Will Graham
The puppet master







In love, you take leave of your senses,

but in hatred, you must be present to calculate your actions.

Horatio R. Sinclair imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joseph Brewster
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
The Boyz Tumblr_inline_o6z94yiQ5Q1safg2o_250
The Boyz Tumblr_inline_opte1nzUQY1txm9sv_400
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Passion’s good.
Gets blood pumping.
The Boyz Tumblr_inline_opxfl95LSb1txm9sv_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Boyz Tumblr_inline_opuvrstw8X1txm9sv_400

The Boyz H1kQKRA

God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.

The Boyz H1kQKRA
The Boyz H1kQKRA
I’ve always found the idea of death comforting. The thought that my life could end at any moment frees me to fully appreciate the beauty, and art, and horror of everything this world has to offer.
The Boyz Iie5YWj
I'm not a
monster
I am the
artistic soul

The Boyz H1kQKRA

The Boyz IUcsxkc
The Boyz H1kQKRA

The mirrors in your mind can reflect the best of yourself, not the worst of someone else.

The Boyz H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter
★ play by ★ :
Daniel Jonathan Stevens
★ hozzászólások száma ★ :
137
TémanyitásRe: The Boyz
The Boyz EmptyKedd Ápr. 16 2024, 00:01


Rowan Wilder Mills
You’re all prisoners. What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine. Wake up! Why be a cog? Be free like us. Just remember, smile.

Milestones & special dates
1990. 08. 16.
- Csak egy a sok közül
Üdv a Millsék alkoholtól bűzlő, erőszaktevőktől hemzsegő, elbaszott családjában. És közben pápá öcsi, akinek sajnálatosan jobb élet jutott, mint nekem. Akkor még...
1995. 08. 19.
- Az első alkalom...
Hála annak a prosti anyámnak, életemben először mentem cirkuszba. Ebből a szempontból örökké hálás leszek neki, meg annak a dagadt bohócnak, aki a menetért cserébe olcsóbban adta neki a jegyeket. Életem egyik talán leg meghatározóbb gyerekkori eseménye volt, hiszen hát... máig ebben a csoda világban élek.
1996. 01. 13.
- Rémálomban járva
Nyilván a szükség törvényt bont, s minek után kilettünk lakoltatva, nem sok lehetőségünk maradt, mint az alkesz, agresszív nagybátyámhoz költözni. Már előtte se volt csudi szép az életem, de onnantól rá kellett döbbennem, hogy mindig van rosszabb.
2002. 04. 01.
- Javító
Évekig tűrve az elgyepálásokat úgy döntöttem megpróbálom kinyírni az öreget. Nem sikerült. Ellenben mehettem nyaralni a javítóba. Én hülye azt hittem most már tényleg jobb lesz, mert annál a fazonnal bármi jobb. Aztán jött az én drága fekete bárányom és kis híján kómába fejelt. Ahh... szerelem volt első látásra...
2004. 07. 18.
- Átnevelőtábor 0.1
Jól hangzott így elsőre és akkoriban kevésbé voltam engedetlen, szóval hajlottam afelé, hogy jó gyerek legyek, csak szálljanak le rólam. Pláne, hogy Lambert volt a szobatársam... Nem egyszer hugyoztam be majdnem azért, mert attól féltem, éjszaka a képembe nyomja a párnámat.
2006. 10. 02.
- Viszlát család, üdv böri!
Az átnevelőtáborban történt tragédia után, szép kis summát fizettek a szülőknek miattunk, hogy hallgassunk róla. Persze én abból semmit sem láttam, és se anyám, se a nagybátyám nem hiányolt, csak a pénzt, ami a zsebembe volt haza érkeztemkor. Tudtam jól, hogy ugyanolyan szar élet vár rám, ha nem lendítem ki utam megint valahogy. Szóval agyonvertem őket, és bekerültem a fiatalkorúak börtönében, ahol már akadt ismerős arc. Jaj nekem...
2010. 09. 10.
- Friss levegőn
Nem volt tökéletes a kapcsolatunk, de az együtt töltött, elgyepálós idő és a néhai tökéletlen csapat munka összekovácsolt minket, mint elbaszott családból menekülő kölyköket. Így vissza gondolva a rengeteg csövelés ellenére is mennyei időszak volt. Nem aggódtunk a számlák miatt, nem idegeskedtünk a jövőnk miatt. Éltünk, egymásnak, egymásért.
2013. 05. 06.
- Semmi se tart örökké...
Egy idő után énazért többre kezdtem vágyni. Kiszámíthatóbb életre, kicsit luxusabb körülményekre. Tanulni akartam, és célokat kitűzni magam elé. De Lamby nem. Összekaptunk, és akkor ott úgy túnt, véglegesen, mert a becsapott ajtó utána nem nyílt ki többet.
2014. 07. 11.
- Luna
Volt elég bajom így is, s akkor valahogy Luna is rám talált. De nem inni, szórakozni, meg dugni akarta. Hanem ezeknek egyvelegét tartotta karjaiban egy takaróba bugyolálva. Lehetett már vagy 3-4 éves, és a vörös haját tekintve biztos volt, hogy az enyém. Nem mondott semmit Luna, csak a kezembe nyomta és ott hagyott. Még magamra sem tudtam vigyázni, még is mit tehettem volna? Szóval fájó szívvel, de beadtam egy árvaházba.@Lambert Schultz lelépése után egy magam kellett ellátnom magam, ami nélküle, nem hogy nehéz volt, de... képtelenség. Már csak emiatt is álltam be a rabszolgák közé és imádkoztam jó munkáért. Ahogy pedig telt az idő rájöttem, hogy örülhetek, ha egykori rabként, gyilkosként egyáltalán kapok valamit. Elég reménytelennek tűnt a dolog, míg nem Travis ajánlatott nem tett. Rühellem a gazdagokat, de akkor ott hülye lettem volna elutasítani.
2017. 07. 15.
- Csövesből tanítvány
@Travis Avery nem csak munkát és szállást adott otthonában, de a jó fizu mellett idővel lényegében a gondozása alá vett. Sok korábbi dologról le kellett mondanom, míg mellette voltam. Lényegében mindenről, de cserébe olyasmit kaptam tőle, amiknek nagy részét a mai napig tudom alkalmazni. Tanított, nevelt és nem csak általános dolgokra. Komoly tech-cége volt, így beavatott a mérnöki dolgokba és nem kicsit csiszolt a harctudásomon is. Én pedig, mint tudásra szomjazó hülye gyerek, minden szavát ittam.Idővel már nem fiaként kezelt vagy alkalmazottjaként, hanem barátok lettünk. Igaz nem bulizni jártunk el együtt, vagy inni, hanem kiállításokra, múzeumokba és konditerembe. Jó dolgom volt, és biztos jó dolgom miatt értettem félre a jeleket, amikor végül összefeküdtünk. Azt hittem az érzés kölcsönös. De tévedtem.
2019. 09. 12.
Travis randizgatott, amit én zokon vettem, és flegma duzzogásba kezdtem, amit mint kiderült ő nem tudott hová tenni. A barátnője egy ribi volt, én tudtam is. Összevitáztunk, és Travis és a saját érdekemben, s mert már nagyon ideges voltam, kinyírtam. Megpróbáltam eltitkolni, de Travisnek szokása mindent bekamerázni, szóval... kiderült. Kihívta a zsarukat, de végül az előtt elengedett, hogy kiértek volna.
2020. 02. 02.
- Cirque du freak
Kicsivel később munka híján bepróbálkoztam egy cirkuszban. Fel is vettek. Először a legaljáról kezdtem, de később, megkedvelt a nagyfőnök. Legalábbis míg le nem betegedett, és el nem kezdtek szállingózni az alkalmazottak. Halála zárásra ítélte a cirkuszt, s ekkor jöttem én. Némi átalakítás után, s persze összeszedve pár fél őrültet, megnyitott a Cirque du Freak.
2020. 03. 13.
- Trickster
Az arcom akkor már olyan volt, amilyen, és véglegesen rosszútra tértem a Travis által rám aggatott becenévvel. Aztán jött egy fehér ruhás batman, aki azt hitte megváltja a világot.
2021. 07. 01.
- Trio
Többek közt megismertem és barátságot kötöttem @Cale Braxton-nal és Gyda Soverallal.
2021. 09. 20.
- Öcsike
Ugyanebben az évben kiderítettem, hogy merre és mit csinál ikertestvérem, akinek azóta is előszeretettel török borsot az orra alá, noha egyik húzásom elég nagyot ütött.
2023. 04. 13.
- In the end?
Travisről előzőleg kiderült, hogy ő a fehér köpenyes "hős". Caleről pedig, hogy totál buggyant. Háború tört ki köztünk és igazából már azt sem igazán tudom, hogy ki kit akart megölni és kit megvédeni. Sajnos a csata másik felében én beájultam, de azt tudom, hogy Cale eltűnt egy időre, Gydat halottnak hittük, Travis pedig kinyírta magát. Legalábbis ezt pletykálták.
2024. 03. 16.
A cirkusz által forgalmazott Sweet Dreams nevű drogunk hatalmasat ütött, és máig jó pénzforrás. A holtak feltámasztásán még van min dolgozni, de ami még ennél is nagyobbat szót... Lambert megjelent a cirkuszban. Mondanom sem kell, egyszerre borult lángba a fejem az örömtől, hogy látom és fájdult meg a fejem, minek után kis híján agyonvert... Dehát tudnék én rá haragudni?
2024. 04. 02.
De ki a franc gondolta volna?! Travis volt és nincs, és még is van! Ráadásul aljas tervvel rabolt el, mely nem csak külsőm változtatta meg és hatott ki személyiségemre, de... a cirkuszban betöltött pozícióm is elvesztettem.
Personality: Kampányfőnök
Energia
introvertált - extrovertált
Tudat
Realista - Intuitív
Természet
elvi - logikai
Taktikák
kutató - tervező
Azonosság
óvatos - öntudatos
életcél
karrier - család

Information section
Állampolgárság: Amerikai
Beszélt nyelvek: Angol, német, francia, olasz, orosz, mandarin, portugál és magyar (Eidetikus memória)
Lakhely: Vándorcirkuszában él, a Rémségek cirkuszában.
Éves kereset: Változó, de elég sok
Járművek: Cirkuszi járműveken kívül egy Hummer
Kiskedvenc: Dolgozóin túl, részben Calet tekinti házikedvencének... Merné ide sorolni Lambyt...
Magasság: 1,82 m
Súly: 75 kg
Horoszkóp: Oroszlán
Mindig tudatában van az erejének. Becsvágyó, és el is éri, hogy becsüljék, ő maga azonban csak azt tiszteli, aki a tudásával valóban kiérdemelte azt.
Nagy energiák
Vezetésre született. Valóban van valami „királyi” a jellemében, hiszen igazságos, és bár az indulatai gyakran elragadják, igyekszik elfogulatlanul megítélni a helyzeteket. Abban biztosak lehetünk, hogy a kicsinyes bosszúállás távol áll tőle. Optimista, mindig kiegyensúlyozott, és nehéz ebből kimozdítani, megfontolt és megbízható. Mindenkiről a jót feltételezi, ezért általában a saját kárán tanul.
Segítőkész és mély érzésű
Bőkezű, segítőkész, és ha ő maga szorul segítségre, akkor is úgy fogadja el az adományt, mintha ő tenne azzal szívességet, hogy elfogadja. Az Oroszlán érdekeltségű ember nagyon szeret játszani, felnőtt korában is, imádja a fogadásokat, örök gyerek, ezért is érti meg olyan jól a gyerekeket. Szeret lustálkodni, és bizonyos mértékig tartózkodó. Nem fitogtatja a tudását, és csak akkor beszél, amikor az időszerűvé válik. Kényszeríteni semmire sem lehet, ám szeretettel, kedvességgel majdnem mindent el lehet érni nála.
Az Oroszlán árnyoldala
Személyisége negatív aspektusában viszont túlzásokba eshet: fölényeskedő, arrogáns és nagyképű lehet, esetleg úgy is, hogy semmiféle tudás nem áll az öntudat mögött… Elképzelhető, hogy két kézzel szórja a pénzt, nagyzol és pazarol, vagy túlzott kockázatokat vállal. Hajlamos az indulatos viselkedésre, és ilyenkor belelovalja magát a dühbe, nehéz észhez téríteni. Néha vitázik csak azért, hogy győzhessen, és igaza legyen. Hajlamos a túlzottan domináns viselkedésre, és ilyenkor lesöpri az asztalról az ellenvéleményeket, anélkül, hogy meghallgatná a másikat.
Az Oroszlán és a szerelem
Kissé színpadias a szerelemben, szexualitásban, szeret drámázni és szenvedélyesen élni. Ennek a szenvedélynek pedig látványos módon ad formát – az Oroszlán, mindegy, hogy nő, vagy férfi, fantasztikus szerető. Megvan benne a képesség, hogy a szerelmi kapcsolatot mágikussá tegye, és a vele való viszony valóban különleges legyen. Hajlamos a teátrális viselkedésre, a nagy kinyilatkoztatásokra, a lenyűgöző ajándékokra, óriási gesztusokra. Rendkívül fontos számára a partner visszajelzése, szereti, ha csodálják, és ennek bizonyítékát is adják. Bár szüksége van a külvilág felől jövő ingerekre, alapvetően hűséges típus – a partnertől is abszolút hűséget követel meg! Viszont mindent meg is tesz azért, hogy a szenvedélyt ébren tartsa.
Ikrek aszcendenssel.
Találékony és okos. Élete során állandóan a változatosságra törekszik. Állandó szellemi ösztönzésre van szüksége. Élvezi, ha próbára teheti szellemét és azt akarja, hogy mások szellemesnek, intelligensnek, tartsák. A felszínen barátságos, bizalomgerjesztő, de azért képes arra is, hogy éles nyelvét másokon köszörülje, és gúnyos legyen. Ez elbátortalaníthatja a környezetében azokat, akik először találkoznak önnel. Sok esetben ez a kicsit fölényes modor érzékeny belsőt takar, és voltaképpen saját bizonytalanságát próbálja a fölényeskedéssel palástolni.
Social media: the_trickster
Kedvenc étel: Desszert és mindenféle édesség
Kedvenc ital: Édes dolgok, de Lambert mellett igazi alkoholistává is képes válni

Quotes about the character
"Lassan két év telt el, amely alatt volt lehetőségem megbizonyosodni arról, hogy ismételten csak jó döntést hoztam. Megérte magam mellé vennem Rowant. Nem volt hálátlan, igazam volt, amikor azt gondoltam meg fogja becsülni magát. Így is lett. Rendesen dolgozott, tisztességesen élt, amiben tudott, segített. Idővel én is emeltem a bérén."

"Jó volt látni, hogy lassacskán Rowan is összekapja magát anyagilag, miközben azért ide is fokozatosan berendezkedik. Már egészen családias lett nálunk a légkör. Nem, a híresztelésekkel ellentétben nem szivárvány családias. Kicsit olyan volt, mintha testvérek lettünk volna, vagy... mintha egyfajta apa pótlék lennék, amit igazság szerint nem bántam, bár én nem feltétlen így tekintettem a kapcsolatunkra.
Néha elgondolkodtam rajta, mi lesz majd, ha egyszer úgy dönt nem akarja már ezt csinálni és tovább áll. Elég szomorú volt belegondolni, bár... nem tudtam valaha is így döntene-e."

"Mégis ki ez az ember és hogy történhetett meg? Hány embert ölhetett még meg a tudtomon kívül? És miért? Rengeteg kérdés volt még ezeken felül is a fejemben, amiket még nem tettem fel, pedig lenne mit.
Egy őrülttel, egy gyilkossal éltem egy fedél alatt és észre sem vettem, hogy egy beteg állat. Pedig annyira normálisnak tűnt. Éveken át..."
- Travis Avery

Sok mindent elterveztem a rács mögötti éveim alatt, például, hogyha kiszabadulok, az első dolgom lesz elgyepálni, a saját testi és lelki egészségem érdekében dugni vele, aztán folytatni a verését, viszont azt közel sem hittem volna, hogy másodpercek alatt megint a világom közepévé növi ki magát.
- Lambert Schultz

“What’s the secret to good comedy? Timing.
And what’s courage? Grace under pressure.
And who’s the boss? I’m the boss.
The Trickster





Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton ölelést küldött

Wilhelmina Melgren, Travis Avery and Lambert Schultz imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Boyz 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Boyz Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Boyz LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Boyz H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Boyz Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Boyz H1kQKRA

The Boyz 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Boyz H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Boyz 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
TémanyitásRe: The Boyz
The Boyz EmptyVas. Ápr. 14 2024, 22:30


Dr. Killian B. Grimwald
A szeretetet arról lehet megismerni, (...) hogy nem kínál fel lehetőségeket, nem követel és nem mérlegel. A szeretetet arról lehet megismerni, (...) hogy fénnyel tölti meg a szívet. Arról, (...) hogy eltereli a figyelmünket magunkról és saját vágyainkról.

Milestones & special dates
1978. 11. 17.
- Apró kezek, pici lábujjak
A mi családunkban nem volt népszerű az alkoholizmus, se a többi káros függőség. Egyszerű és boldog családba születtem, amire máig büszke vagyok.
1998. 12. 24.
- Coming out
Bár őszinte és nyitott családban éltünk, akkoriban még annyira sem volt elfogadott a másság, és a környeztem is sokáig azt sújkolta belénk, hogy ez hatalmas nagy bűn. Először a mamának sírtam el a problémám, bár teljesen magam sem voltam benne biztos. Végül az egész családnak elmondtam egy karácsonyi vacsora alkalmával. Természetesen mindenki támogatott. Megértésük és segítőkész hozzáállásuk máig jó példa a számomra.
2004. 09. 10.
- The University of Buckingham
Érdekes és izgalmas évek voltak, melyek nem csak a szakmámhoz készítettek fel, de sok tapasztalatot szereztem az emberek megismerésében és elfogadásában is. Nem utolsó sorban, itt éltem át első édeshármasom. Mondjuk ezt nem szoktam hangoztatni.
2008. 05. 14.
- University of Maryland
Még az egyetem elején azt gondoltam szívesen mennék nyomozónak is, de idővel, ahogy kitárulkozott előttem ez a csúf világ, rájöttem, hogy annyira közelről talán mégsem szeretném megismerni. Így inkább felcsaptam tanárnak.
2014. 06. 12.
- Másodállás
Kaptam egy jól hangzó, izgalmas ajánlatot, hogy próbáljam mi magam profilozóként. Én pedig nem tudtam nemet mondani. Így találkoztunk először Horatióval is. Igaz, akkor még igen csak távolságtartóak voltunk. Ő legalábbis...
2015. 02. 05.
- Laylana
Jó pár hónapnyi küzdelem után, sikerült hozzám költöztetnem a kisasszonyt, hogy segíthessem fejlődését. Bár eleinte féltem tőle, hogy visszájára fordulhat mindez, de később rájöttem, hogy csodálatosabb dolog nem is történhetett volna velünk.
Úgy bántam vele, mintha a lányom lett volna.
2019. 03. 19.
- Újabb és újabb ügyek
Bár másodállásom volt a profilozás és csak felkérésre mentem, lassan gyakoribb volt, hogy a rendőrségen járok, mint, hogy az egyetemen. Horatioval különösen jó csapatot alkottunk, noha koránt sem a legtökéletesebbet. Egy-két alkalom után, más már nem is mert felkérni, látván, hogy Dr. Sinclair láthatóan "kisajátított".
2023. 08. 17.
- Horatio valódi arca
Bár voltak egyet nem értéseink, mindig együtt nyomoztunk, ha felkeresett. Egy alkalommal azonban olyasfajta dolog történt, ami azt hiszem részenben elindította azt a folyamatot, ami végül oda vezetett, aminél most is vagyunk. Kiderült, hogy Horatio pánikrohamtól szenved.
2023. 11. 15.
- Felmondás, örökbefogadás és egy új kezdet.
Elég sok minden történt, ami miatt úgy döntöttem, hogy felhagyok a profilozással. Laylana addigra már saját életét élte, én pedig hiányoltam jelenlétét, és azt, hogy gondoskodhassak valakiről. Ezért eldöntöttem, hogy örökbefogadok egy kisbabát, illetve felhagyok a másodállásommal. Horatio persze rosszul reagált az egészre.
2023. 12. 30.
- ...Always...
Horatio nehezen nyílt meg, sosem volt az az érzelmeit túlzottan kimutató személy. Én pedig főleg akkoriban épp elég sok gonddal küzdöttem. Azt hiszem végül Joseph vezette rá a dolgokra, de számomra ez örök talány. A lényeg, hogy aznap kiderült, nem csak kollégák vagy barátok vagyunk. De kölcsönösen szeretjük is egymást.
2024. 02. 05.
- Bailey
Ugyan kérdés sem volt, hogy összeköltözünk, pontosabban Horatio hozzám és a csapatnyi ebhez, attól kicsit tartottam, hogyan viszonyul majd Baileyhez, lévén, hogy már korábban kifejtette nem tetszését, igaz, attól való félelmében, hogy rá majd nem jut időm. De mikor megtudtam, hogy próbálta magát elképzelni apaként, már tudtam, hogy igenis jól meg lesznek. Szóval végül a sok herce-hurca ellenére, Baileyt haza vihettem.
Personality: Főszereplő
Energia
introvertált - extrovertált
Tudat
Realista - Intuitív
Természet
elvi - logikai
Taktikák
kutató - tervező
Azonosság
óvatos - öntudatos
életcél
karrier - család

Information section
Állampolgárság: Brit
Beszélt nyelvek: Angol, német, olasz
Lakhely: Manhattan
Éves kereset: $62,034
Járművek: Audi Q7 és egy Corvette
Kiskedvenc: Huhh, öhm, oké, lássuk csak. Rexie, Randall, Columbo, Hogan, Benny, Diego, Izzy, Tony, Trevor, Luna, Bentley, Lord, Pam és Dolores
Magasság: 1,93 m
Súly: 85 kg
Horoszkóp: Skorpió
A Skorpió szubjektíven, tele érzésekkel közelít a világhoz, empatikus, de érzéseit rejti mások elől. Elképesztő erős az intuíciója. Nagy a beleérző képessége és könnyen megbántódik, fogékony és, a közhiedelemmel ellentétben, jószívű – ám másképp az, mint a szintén víz elemű Halak, vagy Rák jegyűek.
Átlát az embereken
A Skorpió gyermekkorától fogva átlát az embereken – nyugtalanító módon érzékeli azt, amit a másik a legszívesebben eltitkolna előle, vagy még ő maga sincs tisztában vele.  Sokszor nem tudja megnevezni ezeket az érzéseket, ám zsigerből reagál az emberekre. Érzékeli, látja mások sötét oldalát, a lélek legmélyét. Kíméletlenül őszinte önmagával szemben. A mások és önmaga megismerése hajtja előre – ám ezt megköveteli mindenkitől a környezetében, és ez sokaknak rendkívül kényelmetlen!
Őszinteséget vár el
Igazságérzete fejlett, és két dolgot nem tűr meg önmaga körül – a képmutatást és az árulást. A képmutatás arra sarkallja, hogy kényszerítse a másikat, nézzen bele az őszinteség tükrébe. Az árulást pedig sokszor igen kegyetlenül megtorolja.
Az átalakulás jegye
Ő az önmaga farkába harapó kígyó, aki a személyiségfejlődés magasabb szintjén sassá válik. Minden Skorpióban meg van a képesség, az erő és a bátorság ahhoz, hogy magába nézzen és átalakítsa önmagát. Ehhez szüksége van a konfliktusokra és a belső válságokra – több ilyen ciklus van az életében, ezeket a kríziseket megéli, megoldja, majd lezárja, és halad tovább. Ez életének a lényege – megismerni, megérteni, elfogadni önmagát, majd felemelkedni, és megélni a Skorpió jegy magasabb aspektusát.
A Skorpió és a szerelem
A jegy szülöttei híresen szenvedélyesek – ám ez nem írja le a teljes igazságot. A tiszta földi érzékiség jegye a Bika, nem pedig a Skorpió. A Skorpió ugyanis a szexualitásban nem pusztán örömöt keres, hanem mindig valami pluszt: önátadást, misztikumot, a lelkek valódi egyesülését. A Skorpió nem csupán szexi, a Skorpió erotikus. De ami igazán különlegessé teszi a Skorpiót a szerelemben, hogy valóban képes megérteni a másikat – aki nem szereti ezt az őszinteséget, vagy nem tud élni az álarcai, kellékei nélkül, jobb, ha elkerüli a Skorpiót.
Szilárdak az érzései
Szilárd minőségű jegy, ami azt is jelenti, hogy szilárdak az érzései is. Egy életen át hű marad a választottjához, ha nem csalódik benne, vagy ha az nem árulja el őt. Ez utóbbi esetben a szerelme gyűlöletté fajulhat, és bosszút áll.
A mélységre való hajlam nagyon nehézzé teszi a vele való együttélést. Egyrészt különlegessé teszi, mert képes nemcsak meglátni, hanem meg is osztani a másik fájdalmát, álmait és terheit. Óriási akaratereje, hűsége megingathatatlan. De magasak az elvárásai is, és nem könnyű azoknak megfelelni.
Tiszteli a másikban az erőt és főként az őszinteséget. Ha megmutatjuk a fájdalmunkat egy Skorpiónak, akkor ő bármit megtesz értünk. (Ugye, Teddy maci? The Boyz 1471401822 ) És mire vágyik ő? A szeretettel, az elfogadással és a gyengédséggel felhozhatjuk őt a fényre – a Skorpió valódi melege és nemeslelkűsége ekkor kivirul, és láthatóvá válik mindenki számára.
Mérleg aszcendenssel.
Megnyerő, kedves és Ragaszkodik a hagyományokhoz, elismerést követel magának nemcsak a közéletben, a munkahelyen, hanem otthon, a családja körében is. Az emberek szívesen vannak a társaságában, mert úgy látják, hogy nemcsak tehetséges, de nagy fokú szociális érzékkel is rendelkezik, diplomatikus, akivel könnyen szót lehet érteni. Ragyogó képessége van arra, hogy másokat meghallgasson, ez hallatlanul értékes tulajdonsága. A világot higgadtan, tárgyilagosan és realisztikusan szemléli. Szinte lubickol az olyan emberek között, akik osztják a véleményét. Durva környezetben szenved, onnan előbb-utóbb elmenekül. Szívesen odázza el a teendőket, különösen a kényes természetű döntéseket, mert abban reménykedik, hogy majd megoldódnak maguktól.
Social media: oreo_milkshake
Kedvenc étel: Nem válogatós (csoki béka)
Kedvenc ital: Vajsör és a gyümölcsös teák

Quotes about the character
- Ugyan még nem ismerem, de abból amit láttam, kiváló szülővé válna. - Mondom ezt egy kedves mosoly kíséretében, ugyanakkor nem csak hízelgésből teszem. Ha valaminek, hát jó emberismerőnek már biztosan nevezhetem magam, hiszen nyomozóként szükség is van erre az adottságra. Arról nem is beszélve, hogy kétlem, hogy láttam volna Larát bárki mással ilyen gyorsan megbarátkozni és szemmel láthatóan kedvelni.
- Jayda Winters

Nem feltétlen a legjobban indult a kapcsolatunk, de soha jobban nem végződhetett volna. Lehet nem mindig értünk egyet mindenben és sokszor voltak hullámvölgyeink, de szeretem őt. Szerelmes vagyok belé.
Csupa jó indulat, önfeláldozás és úgy hiszem a végletekig alkalmazkodó. Intelligens és tudom, hogy mindenben számíthatok rá. Akár magánéleti, akár szakmai. De nem csak én, hanem szerintem az egész világ. Szerintem nagyon keveseknek mondana nemet, ha segítségért fordulnának hozzá.
Nem mindig látja jól az embereket, hajlamos félre ismerni, de nagyon sokszor sikerül ráhibáznia. Jó meglátásai vannak, amikkel az én életemet is sokszor teszi könnyebbé.
Tudom, igyekszik az életemet apránként rendezni, más mederbe terelni, de kezdem úgy érezni csak nyerek vele.
- Horatio R. Sinclair

“Szeretni annyi, mint feltétel nélkül rábízni magunkat valakire, teljesen odaadni magunkat abban a reményben, hogy szeretetünk majd szeretetet hoz létre a szeretett személyben is.”
Erich Fromm
Kyllie






Sometimes we are what we are, and we should embrace that. It’s nice when someone sees us, Horatio. Or has the ability to see us. It requires trust.

Aston Miles, Horatio R. Sinclair, Wilhelmina Melgren and Lambert Schultz imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Killian B. Grimwald
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
The Boyz KmPZ3Ko
Most adorable couple
The Boyz UWsXRjh The Boyz JSG1BtR The Boyz BpXh6aX
- Horian -
★ kor ★ :
45
★ elõtörténet ★ :
The Boyz F109b2c1d79690c108af653f801ae8c3c94242f1
We construct fairy tales and we accept them.
Our minds concoct all sorts of fantasies when we don’t want to believe something.
♫ :
- Can't Help Falling in -
Love
★ családi állapot ★ :
Sometimes we need to lose something before we can understand its value.
The Boyz G1WMy4J
"Desire Shouldn't Be Contained, It's Unnatural."
★ lakhely ★ :
☾ Manhattan
★ :
The Boyz H1kQKRA
The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure. Thoughts are not etched on the inside of skulls, to be perused by any invader. The mind is a complex and many-layered thing.
The Boyz Iie5YWj
We’re all human,
aren’t we?
Every human life
is worth the same,
and worth saving.

The Boyz H1kQKRA
The Boyz VCnhtsy
The Boyz H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
☾ Egyetemi tanár
★ play by ★ :
☾ Tom Ellis
★ hozzászólások száma ★ :
170
TémanyitásThe Boyz
The Boyz EmptySzomb. Ápr. 13 2024, 22:27


Roman Wolf Hemlock
Nem töröm magam azért, hogy olyasvalaki legyek, aki nem vagyok és soha nem is leszek. Az vagyok, aki eddig is voltam. Nincs mellőzés, nem kertelek, nem teszem a jót, csakhogy, jó színben tűntessem fel magam. Egyszerre vagyok jó és rossz is.

Milestones & spacial dates
1979. 10. 02.
- Egy pöcsfej születése
Már akkor tudták a szüleim, hogy egy rohadt kis vakarcs leszek, mikor a seggemre csapott a doki, én meg visszaütöttem.
1999. 06. 24.
- Csokiba mártott rémálom
Igen, megjelent Jenna. Akkor még úgy tűnt, hogy fasza lesz minden. Én tényleg szerettem - vagy is hát... azt hittem -, ő meg ismert és tudta mikor mit kell tennie, ha valamire húznám a szám. Aztán nem éppen felelősség teljesen, de eldöntöttük, hogy családot alapítunk.
2000. 06. 20.
- Jaj, de jó, apa lettem!
Sullivan tünemény volt. Csak mi voltunk kezdők az egészben. Túl is izgultuk, fejre is ejtettük. De mondom belejövünk. Aham, jah... én bele is jöttem - hellyel-közzel -, Jenna viszont úgy döntött vesz ki pár hónap pihenőt, és el is tűnt.
2002. 11. 11.
- Jaj, de jó, már megint apa lettem...
Visszatért, vitatkoztunk, veszekedtünk, aztán bum. Jó, az én hibám... is. De abban reménykedtem, hogy Lisbeth születése változást hoz az életünkbe és Jenna megváltozik. Nekem már több gyakorlatom volt, Jenna viszont egy idő után megint felszívódott. És tanultam belőle szerinted?
2010. 01. 24.
- Jaj, de jó... ja, nem.
Jó pár év után esett be, én pedig eldöntöttem, hogy nincs bocsánat, bassza meg. Nehéz dolgozni és eltartani két gyereket, úgy, hogy fingod sincs a gyereknevelésről. A zárat is lecseréltem, gondoltam kapja be, ide nem jön be. De bemászott az ablakon, ígérgetett és könyörgött. Komolynak és tényleg elhatározottnak tűnt, bár végül így is csak azért adtam be a derekam, mert... tudta jól mivel tud lekenyerezni. Szóval megszületett Julie. De Jenna most sem bírta sokáig... totál nem értettem mi a fasz van vele.
2012. 05. 05.
- Jaj, jaj, jaj
Rohadt nagyot csalódtam benne, noha sokadszorra is bedőltem neki. Tudtam, hogy gáz van vele, és bár mindvégig azt mondogattam biztos félre dug, nem értettem, akkor miért jön vissza hébe-hóba ide? Nyakamon három kisgyerekkel, rohadt nehéz volt minden. Mikor visszatért, valahogy megkomolyodott kinézettel esett be, már nem látszott annak a bolond lánynak, aki addig volt. Barom vagyok, de megbocsájtottam neki. Hiba volt. Mire odaértem volna, lekésve az ikrek születését, ő már nem volt ott.
2020. 01. 19.
- Valhalla bar & café
Sose hittem volna, hogy valahogy idáig túlélem, de a gyerkőcök szépen cseperedtek, én pedig dolgoztam, mint állat. Nem csak a viking bárban, másodállásban sefteltem is. Lehet húzni a szájakat, de 5 kölyköt eltartani egy szimpla munkából... Nem vagyok politikus, szóval a szükség törvényt bont. Az, hogy mellette olykor én is használója voltam, na bumm. Hobbim a függőségek gyűjtögetése. Ittam is, dugtam is, miért ne drogozhatnék is?
2023. 08. 17.
- Kis mókus
Rám állítottak egy nagyképű, mogyoró zabáló kis mókust, bár eleinte maximum csak sejtettem. De csíptem a nagy pofáját és leakartam törni a szarvát, ezért kijátszottam egy csókért cserébe. Jahj, ez a kis kotnyeles, úgy csókol, bassza meg...
2023. 12. 25.
Elég... viharos a kapcsolatunk. Jó párszor ott hagytuk a picsába a másikat, de... azért bőven akadtak szép emlékek is. Lehet, hogy hagyott volna meghalni egyszer, viszont felmondta a munkáját, hogy ne kelljen lecsuknia és védte a gyerkőcöket is, akikre egyébként vigyázott is. Sőt segített is kihozni őket a rendőrségről. Lerendezte Jennát, hogy aláírja a válási papírokat. És ráadásul - igen, ez különösen fontos! - heteróból lett bi. Ha megdöglöttem volna, most nem lennénk itt, és igen, lehet, hogy tök részeg voltam, mikor megkértem a kezét, de nem bántam meg... elég áldozatot hozott értem. Igaz... én máig erőteljesen játszom a türelmével... csak még nem tudok róla, hogy ő már tud róla.
2024. 01. 17.
- Bilincs, gumibot és fegyver
Kell ennél több? Nem volt könnyű menet, máig elég sokat szopok, de Juju drága elintézte nekem, hogy felvegyenek az akadémiára, ma pedig már járőr vagyok. Mondjuk a legtöbb kollégám már ismerem, a rács másik feléről, de hé, egy lépéssel közelebb kerültem ahhoz a dinkához is... Nem mintha akarnék tőle bármit is... De ha esetleg pont együtt zuhanyoznánk, azért ránéznék néha, hogy... van e szappanja.
2024. 02. 05.
- No kids
Az a rohadt kurva perre vitte a gyerek elhelyezést, miután úgy döntött még egyszer utoljára alánk tesz. Azt hittem már egyenesben vagyunk, jó fiú lettem, erre elvette az összes gyerekem, akiket ÉN neveltem fel pelenkás korukig. Jennáról ugyanis kiderült, hogy évek óta az FBI-nak dolgozik. Esélyem sem volt, mivel drogos, alkoholista vagyok és egyesek szerint düh kezelési problémáim is vannak. Egyedül Julie maradt velem. Velünk. Ő is Julian miatt, akiért már évek óta úgy rajong, mint más Batmanért. Noha mióta kisfelnőtt lett belőle, ennél jóval többet érez már iránta. Igaz, erről én mit sem tudok...
Personality: Szórakoztató
Energia
introvertált - extrovertált
Tudat
Realista - Intuitív
Természet
elvi - logikai
Taktikák
kutató - tervező
Azonosság
óvatos - öntudatos
életcél
karrier - család

Information section
Állampolgárság: Amerikai
Beszélt nyelvek: Angol meg angol...
Lakhely: 567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
Éves kereset: $58,580
Járművek: Elvileg van egy motor a nevemen, de még sosem találkoztam vele...
Kiskedvenc: A kölykökön kívül? Juliant ismerve egy nap valami farkasember vagy minion...
Magasság: 1,83 m
Súly: 85 kg
Horoszkóp: Mérleg
Az igazságosság jegye
Valószínűleg szelíd, kedves, előzékeny, segítőkész személyiség. Nem vár hálát azért, ha segít valakinek. Soha nem ítélkezik elhamarkodottan, irgalmas és kíméletes. Valószínűleg első látásra is rokonszenves, ápolt a külseje, elegáns az öltözéke.
A saját útját járja
Nagy szüksége van a személyes szabadságra és az önállóságra. Aki megpróbálja bezárni, az megismerheti vénuszi arcának másik oldalát is… A Mérleg jegyét a levegő elemhez soroljuk, így a hangulata annyira tud változni, mint a szél, vagy nagyon jó kedve van, vagy inkább ne is zargassuk.
A család a legfontosabb
Bár a külvilág úgy gondolja róla, hogy minden érdekli, valójában az igazi érdeklődése a családjára irányul, az a központ, onnan indul ki, és oda ér vissza. Csak a család tagjai ismerhetik igazán, csakis ők tudhatják azt is róla, hogy amilyen gyorsan megharagszik, olyan gyorsan képes megbocsátani is.
Skorpió aszcendenssel.
Akaratereje legyőzhetetlen. Ebből fakad, hogy olyan munkát is elvállal, ami látszólag meghaladja az erejét, és aztán sikeresen elvégzi a környezete nagy csodálkozására. Egyébként is az alaptermészetéhez tartozik, hogy imádja a kihívásokat. Sokszor nem is másoknak, hanem önmagának akar bizonyítani. Lebilincselő társalgó, magnetikus egyénisége van, gyakran veszedelmesen hipnotikus a megjelenése. Mindenki észreveszi átható tekintetét. Az emberek vonzódnak hozzá, mert felismerik, milyen nagy rejtett tartalékokkal rendelkezik. Mindig képes megújulni, akár a legnagyobb trauma után is. Ez a képessége önmagában elég ahhoz, hogy felkeltse mások irigységét. Szeret vitatkozni, imád kritizálni, és általában győztesként kerül ki minden szópárbajból.
Social media: daddy69
Kedvenc étel: Főleg a gyors kaják
Kedvenc ital: Alkohol

Quotes about the character
Igazából... csíptem őt és csíptem a gyerekeit is. Nem, én nem vagyok meleg! Ezt neki is le fogom szögezni! Nem vagyok meleg és nem azért hagyom futni, mert akarok tőle valamit is!
- Julian C. Hemlock

Láttam, erős, domináns jellem és nem akartam összeakasztani vele a bajszom.
- Liam Merritt

Férfi, nő, tök mindegy. Még azzal is tud flörtölni, akit épp ki akar dobni a bárból. Roman nagyon veszélyes egy személy. Jó a kisugárzása, a dumája és nagyon jó pasi, amit tud is magáról. Nehéz neki ellenállni, büszke is vagyok magamra, hogy nekem ment. Mondjuk szerintem ő ezt az óta se dolgozta fel.
- Evelyn Wolf

Te vagy az én másik felem. És nem szabadulsz meg tőlem soha. Mert kellünk egymásnak, ezért is kell mindig találkoznunk, még a halál után is. Látod? Országokon át, életen-halálon túl, mi mindig találkozunk, mindig összehoz minket a sors. És okkal teszi. Mert egymásé vagyunk. Két külön test, két külön lélek, de mégis összetartozunk. Egy erő összekapcsol minket. Egymás másik arca vagyunk.
Ha akarnálak sem tudnálak elengedni.
- Cale Braxton

“Csak a házas emberek tudják igazán, hogy lehetsz egyszerre nyomorult és boldog. Amikor a szingli barátaidnak elmeséled, mi folyik a házasságodban, ők azt tanácsolják: "Hát, hagyd el!", te meg erre azt feleled: "Megőrültél?!".”
Chris Rock
Romee






If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Horatio R. Sinclair ölelést küldött

Aston Miles, Julian C. Hemlock, Wilhelmina Melgren and Lambert Schultz imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
The Boyz MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
The Boyz EmG9UYM The Boyz LkC15oi The Boyz MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Boyz Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
The Boyz 1wvUwqJ The Boyz I5G5mou The Boyz C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
The Boyz ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
588
TémanyitásRe: The Boyz
The Boyz Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Boyz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Minden más-
Ugrás: