New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 1 rejtett és 92 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 3:22 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 2:50 pm-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 2:48 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 2:24 pm-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 2:09 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 1:58 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 1:46 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:28 pm-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 1:25 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I'm back, darling; and I'll get you back
TémanyitásRe: I'm back, darling; and I'll get you back
I'm back, darling; and I'll get you back EmptyMa 10:58 am-kor

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



A bennem tomboló haragot pillanatok alatt váltja fel a félelem és aggódás, amit ebben a helyzetben sokkal intenzívebben érzek, minthogy magára tudjam hagyni Gleesont. Így, hogy megtapasztaltam milyen érzés Őt fájdalmak között látni a halál kapujában, minden más problémánk pillanatok alatt szűnik meg. Nem számít, hogy milyen ember, vagy, hogy miket tett, csakis az, hogy életben maradjon. Mert hiába kavarognak bennem vegyes érzelmek, egy valami változatlan: az iránta való érzelmeim. Talán, ha nem épp az életéért küzdene, akkor a gyűrüt látva kétségeim lennének, nagy valószínűséggel időt kérnék, hogy át gondolhassam azt, hogy mit is szeretnék, viszont így még csak gondolkodnom sem igazán kellett a válaszon. Mióta csak ismerjük egymást, arról ábrándozok, hogy egyszer fehér ruhát ölthetek magamnak és boldogan mondhatom ki az oltár előtt azt a boldogító igent, mert már a kezdetek óta hiszek abban, hogy csodálatos életünk lehet. Sokban különbözik a többi partnereimtől, a hűségében például egyáltalán nem kételkedem, csak épp abban nem vagyok biztos, hogy szemet tudok-e hunyni az a sok minden felett, amiket eddig elkövetett. Vajon képes lenne a változásra? Könnyes szemekkel bólintok, mint aki valóban hisz abban, hogy csodálatos lesz majd az életünk, és megszorítom óvatosan a kezét, amelybe nem rég vissza tettem a gyűrüt. Annyira szeretnék hinni a szavaiban.
- Nagyon szeretlek. - suttogom miközben a mentősöknek át adom a helyem, hogy a lehető leghamarabb kezelés alá vehessék, közben pedig feltápászkodok a földről és érzem, hogy az egész testem elmelegedik miközben azt nézem, hogy mi mindent csinálnak Gleesonnal. Mindeközben fel sem tűnik a rendőrök felbukkanása, csak akkor, amikor az egyikük mellém áll. Megszeppenve nézek felé és közben próbálom értelmezni a kérdéseit, amelyekre nem igazán tudok választ sem adni. Hisz én magam sem értem, hogy mi történt. Lehet, hogy vannak ellenségei Gleesonnak... hisz egyértelműen Ő volt a célpont. Ha pedig ez így van, akkor mi lesz, ha nem leszünk biztonságban mellette a gyerekkel mi sem?
- Olyan gyorsan történt minden, hogy én nem tudom... - bocsánatkérően nézek a hadnagy felé, majd a hajamba túrva próbálom össze szedni magam. Tudom, hogy fontos a vallomásom ahhoz, hogy el tudják kapni az elkövetőt. Márpedig én szeretném, ha minél hamarabb sikerrel járnának. - Én oda bent voltam, amikor megláttam Gleesont az ablakból, aztán... feltűnt egy sötét színű kocsi és lövöldözni kezdtek belőle. Aztán meg... - elhallgatok, mert még beszélni is nehéz arról a pillanatról, amikor a szemem láttára esett össze Gleeson. Talán még sosem voltam ennyire megrémülve.
- Az áldozat az én... vőlegényem. - ismét óvatosan és bizonytalanul ejtem ki a szavakat, miközben figyelem ahogyan óvatosan rakják be Gleesont a mentőautóba. Nincs időm most a kérdésekre. - Sajnálom, én... nem emlékszem semmire. Nem tudom, hogy mi történt és azt sem, hogy miért. Kérem... csak had menjek a kórházba én is. - a szavaim kimondása után pedig nem törődve azzal, hogy kapok-e rá engedélyt vagy sem csak kikerülöm az engem faggató férfit és megszaporítom a  lépteimet, hogy én is be ülhessek a mentőbe Gleeson mellé. Most szüksége van rám... a rendőrök meg meg kapnak a kórházban. Ennél többet egyébként sem tudok mondani.

Életem leghosszabb órái voltak miközben ideges várakoztam a folyóson arra, hogy el végezzék a műtétet és valami jó hírekkel érkezzenek. A hasamat simogatva pislogás nélkül figyelem az ajtót, idegesen dobogtatok a lábammal, és amint ki lép onnan az orvos, már fel is ugrok a helyemről az arcát fürkészve. Nem akarom, hogy rossz híreket szolgáljon.
- A műtét sikeres volt, stabilizáltuk a páciens állapotát. Hamarosan át visszük egy másik szobába és akkor egy kicsit be mehet hozzá, nemsokár felébred. Egy igazi túlélő a párja. - megkönnyebbülök a szavaktól, könnyes szemem letörölöm és egy hálás mosollyal köszönök meg mindent, aztán amint bele öltöztem a kötelező itteni ruhákba, már megyek is az a szoba felé, ahová irányítanak. Csendben ülök le a Gleeson ágya mellé és fogom meg a kezét is, várva, hogy magához térjen. Annyi mindent kell átbeszélnünk.          

BEE
mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: I'm back, darling; and I'll get you back
I'm back, darling; and I'll get you back EmptyVas. Ápr. 28, 2024 5:27 pm

Elinor & Gleeson
People (...) are not interested in the truth.
They like appearances because appearances are more beautiful.
Nem tudnám megmondani valóban féltem-e akkor és ott a haláltól, vagy sem, de voltak bennem negatív érzések, amiket igyekeztem helyén kezelni, főleg Elinor szavainak hallatán. Nem halhatok meg, hisz itt van nekem ő és a gyerekünk, aki ugyan még nem született meg, de hónapok kérdése, hogy ez megtörténjen.
- Itt maradok. Mindig itt leszek nektek! - fogtam meg a kezét és amennyire csak tőlem tellett ebben a helyzetben megszorítottam. Kezdtem gyengülni, de az akarat erőm bőven megvolt még. Abból talán sose fogyok ki.
Megejtettem egy vallomásszerűséget, aminek kivételes voltak valóságalapjai és nem csak manipulálásnak szántam, bár annak is. Valóban szerettem őt, szerettem volna a férje lenni, ugyanakkor a gyűrű kiváló lehetőséget biztosított arra is, hogy manipuláljam őt és az érzelmeit, főleg ebben a helyzetben, ahol most az életem a tét. Tudom, szörnyű, hogy még a saját életemet is kockáztatom, hogy elérjem nála a vágyott hatást, de semmi sem volt elég drága, ha a céljaim elérése volt a cél. Márpedig voltak céljaim, az, hogy minden rendeződjön, ami köztünk történt és minden újra szép és gondtalan legyen.
- Ki tartok! Érted... értetek megéri küzdeni a halál ellen! - mondtam határozottan, eltökélten, céltudatosan. - Nem adom fel! Az nem én lennék.
Figyeltem, amint a gyűrűt visszateszi a tenyerembe és összezárja, szavaira pedig elmosolyodom, noha a mosolyom most még gyengécske.
- Úgy lesz - mosolyogtam. - Fel fogom neked húzni és nagyon szép esküvőnk lesz. És még szebb házas életünk...
A mentősök villámgyorsan ugráltak ki a mentő autóból, majd vették birtokukba a területet, hogy méltó és gyors ellátásban részesítsenek, hogy szállítható állapotba kerüljek. Nyomó kötés, a mentőautóban még a vér pótlását is megkezdték, miközben egy hordágyhoz rögzítettek, hogy szállítás közben ne mozogjak, mert az csak ronthat a lőtt seb állapotán, hiszen az egyik golyó még bennem volt.
A rendőrség is kiérkezett, hogy megvizsgálják a helyszínt és beszéljenek Elinorral.
- Carver hadnagy, New York Police Department. Részvétem a párjáért, remélem mihamarabb felépül, de most kérem, mondja el a lehető legpontosabban, hogy mi történt - szólt, miközben a helyszínelők megkezdték a nyomok begyűjtését, fotók készítését, vérminta vételt, stb.
- Mesélne nekem az áldozatról? Látta a támadást? Mennyire emlékszik az elkövetőkből és a gépjárműről?

ZeneHelyszínÖltözet



The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
I'm back, darling; and I'll get you back 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: I'm back, darling; and I'll get you back
I'm back, darling; and I'll get you back EmptyPént. Ápr. 26, 2024 4:45 pm

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



A tegnap óta iszonyú sokat járt a fejem azon, hogy mi fog majd történni akkor, amikor Gleesonnal ismét találkozok, mindenféle falak nélkül, próbáltam magam erősíteni lélekben, hogy ne bocsájtsak meg neki, legalábbis addig ne, amig nem bizonyítja be, hogy képes az az ember lenni, mint amilyen addig volt, amig nem vallotta be, hogy mennyi rosszat követett el. Mégis összeszorul a szívem abban a percben, ahogy meglátom Őt össze esni az utcán, és ezzel minden haragom el is száll, amit az irányába éreztem, ahogyan arra is rá ébredek, hogy jobban szeretem Őt bárki másnál, ezen még az sem sikerült változtatnia, hogy pontosan tudom róla, hogy embereket ölt meg. Sosem féltem még ennyire senki elvesztésétől, mint most amennyire rettegek mellette térdelve a földön. Annyi megválaszolatlan kérdés kavarog a fejemben, miközben próbálom őt szóval tartani, csakhogy véletlenül se aludjon el... nem bírnám elviselni, ha nem lenne soha többé. Bármennyire is haragszom, akármennyire is csalódtam benne, nem számít, csak maradjon életben. De mégis hogyan lőhetnek rá csak úgy akárkire a nyílt utcán? Ki tette ezt? És miért? A mentősöket azonnal értesítem, dióhéjban próbálom elmondani nekik, hogy mi is történt, és, hogy hol vagyunk épp, holott olyan gyors volt minden, hogy én magam sem vagyok abban biztos, hogy mindaz, ami a szemem láttára történt, az a vlóság volt-e. Csupán csak a vérző, fájdalomtól szenvedő, tehetetlen szerelmem látom, aki lehet, hogy épp haldoklik, én meg egymagam tehetetlen vagyok.
- Nem... ne beszélj... nem veszítjük el egymást. Mindjárt jön a mentő és megmentenek. Szükségünk van rád... - sokkal jobban, mint hittem volna. Nehéz lenne megmondani, hogy a félelem mondatja-e ezt ki belőlem, vagy valóban ilyen könnyen képes vagyok a megbocsájtásra, de mindez jelenleg azt hiszem, hogy nem is számít. Muszáj, hogy előbb Ő jobban legyen. A gyerekemnek szüksége van az apjára, még akkor is, ha nem olyan rég én magam terveztem azt, hogy nélküle nevelem fel. Inkább szemet hunyok minden felett, csak tudjam, hogy életben marad.
- Nem fogsz meghalni... én azt nem hagyom. - rázom meg a fejem, és valóban úgy érzem, hogy bármire képes lennék azért, hogy Ő élhessen. Soha életemben nem éreztem még magamban ekkora félelmet. A felismerés, hogy emnnyire rövid is az élet, szinte pofoncsapásként ér. Ahogyan a szavai is. Szimmogva törülök ismét a könnyes szemeimen, és értetlenül nézek rá, nem tudom eldönteni, hogy a fájdalomtól beszél-e ilyeneket, de közben azért figyelem, ahogyan a kezével valamit nagyon keres, a gyűrű látványa azonban mégis meglep.  Meghatódva nyúlok a gyönyörű ékszer után, hogy el vehessem az tőle és szeretném vissza forgatni az időt és valami mást csinálni belőle. Olyan régóta álmodok erről a pillanatról, de nem így képzeltem el. Nem úgy, hogy Gleeson közben biztosan iszonyúan szenved.
- Igen! Hozzád megyek! Csak kérlek... tarts ki. - remegő hangomat, csak az egyre közeledő mentő szirénája halkítsa el, ami megnyugtatással tölt el, ugyanakkor még a félelem szikrája is ott van bennem, hogy mi lesz, ha soha nem fog megvalósulni az esküvőnk? vagy mi fog történni akkor, ha a golyók valami maradandó sérülést okoznak benne? Mit mondok majd a még meg nem született gyerekemnek az apjáról? A kezéért nyúlok és a gyűrüt végül vissza rakom a tenyerébe, óvatosan össze csukva neki azt, miközben már a mentősök meg is állnak mellettünk. - Szeretném, hogyha majd jobban leszel, ezt te húznád fel az ujjamra. - suttogom közelebb hajolva hozzá és adok egy óvatos puszit az ajkára, azzal bízva, hogy mindez elég ösztönzés lesz majd ahhoz, hogy erős maradjon. Végül pedig kénytelen vagyok arrébb csúszni, hogy a mentőből kiugró férfiaknak át adjam a helyem, magamban imádkozva azért, hogy minden rendben legyen.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásRe: I'm back, darling; and I'll get you back
I'm back, darling; and I'll get you back EmptyVas. Ápr. 21, 2024 4:50 pm

Elinor & Gleeson
People (...) are not interested in the truth.
They like appearances because appearances are more beautiful.
Úgy tűnt minden a tervek szerint haladt. Kiszabadultam, Qadir megmentett és mellém állt, ha csak ideiglenesen is, de engem támogatott; eljutottam Elinorhoz is és a támadóm is eljutott ide, hozzám, hogy lelőjjön. Valószínűleg sosem kapják el, hiszen a maffia embere volt, én pedig nem fogok beszélni, hiszen elvileg én nem tudok semmit arról, ki és miért akart megölni.
Most már csak bíznom kell benne, hogy időben kapok orvosi segítséget. Nem lehet olyan szerencsétlen, hogy a mentősök pont hozzám ne érjenek ki időbe. Elinor minden esetre hozzám sietett és mélységes félelemmel és bánattal ugrott a megmentésemre, ami végtére is teljesen természetes volt. Már-már ösztöni reakció.
Szavai mélységes elégedettséggel árasztottak el, noha a lövés okozta fájdalmakat az érzések nem tompították. "Ne hagyj el minket..." - szólt, ez a mondat pedig felért egy győzelemmel is nekem. Én nyertem. Az érzései felül kerekedtek rajta és az én karjaimba hajtották őt.
Elköltözött, nem látogatott a börtönben és talán ide se akart kijönni hozzám, de ez a lövés mindent felül írt. Ismét jól sakkoztam, ismét jók voltak a meglátásaim, jól ismertem őt és jól számítottam ki az oly nyilvánvaló reakcióit. Őrült lennék, hogy ilyen eszközökhöz folyamodok? Talán egy kicsit, de semmilyen ár nem lehet elég drága, hogy elérjem a céljaim.
- Ellie? - pillantottam fel rá fájdalomtól elnyűtt arccal - Nem hagylak el titeket... ez nem lehet még a vég... nem veszthetjük el így egymást. Sehogy sem - feleltem. Nem, tényleg nem. Nem vérezhetek el a saját merész döntésem miatt. Nem bukhatok el a saját tervem által.
Nem voltam hallhatatlan, soha nem is tekintettem magam annak, ellenben legyőzhetetlennek igen. Éppen ezért most is nagy hitem volt abban, hogy túl fogom élni. Ebből a helyzetből is nyertesen fogok kikerülni. Nem veszíthetek. Így nem. De sehogy sem.
- Segíts... - nyöszörögtem. - Tudom, hibáztam... de nem érdemelhetek halált - adtam alá a lovat és a vérző sebemre tettem a kezem, mintha az elállíthatná a vérzést. - Szeretlek. Én csak... meg akartam kérni a kezed... - nyúltam erőtlenül a zsebembe szabad kezemmel, hogy előhúzzam belőle a gyűrűt. Biztosan nagy hatással lesz rá. Nem is a gyűrű szépsége, vagy feltételezhető ára miatt, hanem amiatt, hogy el akarom őt venni feleségül.
Egy tizennégy karátos arany gyűrű volt, középen smaragddal, mely ment a szemszínéhez, a smaragd két oldalán egy-egy gyémánt darabbal. Nem volt olcsó, de ő, illetve mi megérdemeltük. Főleg ő. Nem sajnáltam a pénzt, ahogy az esküvőre és a lakodalomra sem sajnálnám a pénzt, hiszen megtehetem és megérdemeljük a nagy felhajtást és a drága, szép dolgokat. Neki megveszem.
- Hozzám jössz? - kérdeztem fáradt pillantással, de még öntudatomnál maradva.

ZeneHelyszínÖltözet



The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
I'm back, darling; and I'll get you back 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: I'm back, darling; and I'll get you back
I'm back, darling; and I'll get you back EmptySzomb. Ápr. 20, 2024 3:29 pm

Gleeson & Elinor
“I didn't come here to tell you that I can't live without you. Actually, I  can. I just don't want to..”



Az elmúlt pár heteim csak még inkább a munkáról szóltak, mert szükségem volt arra, hogy mindig csináljak valamit, ami eltereli a gondolataimat arról a sok mindenről, ami történt körülöttem. A világom teljesen romba dőlt attól a pertől fogva, hogy Gleeson beismerte, hogy több ember haláláról is tehet, ráadásul ártani akart a legjobb barátnőmnek is. Mintha nem is ismerném azt az embert, akivel olyan lelkesen terveztem a jövőnket. Talán csak azért nem adtam még fel, mert a bennem lévő magzat, egyszerűen elég ösztönzés ahhoz, hogy talpon tartsam magam, még ha nem is igazán tudom, hogy mihez kéne kezdenem. Még mindig nem késő őt elvetetnem, de valahogy nem visz rá arra a lélek. Olyan nagyon a szívemhez nőtt már most, annyira az életem hozzá tartozójává vált, hogy képtelen lennék megfosztani az esélytől, hogy megszülessen. De mégis hová? Lennék annyira erős, mint az én anyám is volt? Ő egyedül olyan alázattal nevelt fel, hogy szinte soha nem is éreztem annak a hiányát, hogy apa nélkül vagyok. De mi lesz akkor, ha én erre képtelen lennék? Mit mondanék majd a gyereknek, ha az az apjáról kérezne? Az igazsággal még én sem tudtam szembe nézni, még mindig van egy aprócska részem, ami szentül hisz abban, hogy még mindig nincs semmi veszve. Mégis megtettem az első lépést, és ideiglenesen átköltöztem egy hotelbe, mert a Gleeson háza egyszerre olyan nyomasztóvá vált a számomra. A tökéletesnek hitt életem pokollá változott. Azóta az incidens óta pedig még a börtönbe sem voltam hajlandó bemenni hozzá. Még most is élénken látom magam előtt a magából kikelt arcát és azt, ahogyan az üveg falra csapott. Pontosan úgy, mintha engem akart volna megütni. Nem ismertem rá, és megijesztett. Épp ezért is döntöttem úgy, hogy jobb lesz, ha nem látogatom egy ideig, csak az ügyvédjével tartottam a kapcsolatot, akitől azt is pontosan tudom, hogy a tegnap szabadult, aminek természetesen örülök, ugyanakkor rettegek is találkozni vele. Nem lesz köztünk semmilyen fal, ami megakadályozhatná abban, hogy bántson, engem pedig abban, hogy a nyakába boruljak. Ami annyira nem lenne helyes. Pedig borzasztóan szeretem. Minden ellenére is. Egy sóhaj kíséretében állok fel az asztalom mögül, elhatározva, hogy mára jobb lesz ha bezárok, amikor valaki a mellettem lévő ablakon bekopog, ezzel nem kevés riadalmat keltve bennem. Oldalra billentem a fejem és amint találkozik a tekintetem a Gleesonéval, még a kezemben lévő régi könyv is kiesik. Készen állok arra, hogy ki menjek és találkozzak vele szemtől szemben? Nem. Mégis annyira szeretnék. Mégsem mozdulok, csak földbe ragadt lábakkal nézem őt, mintha csak arra várnék, hogy Ő maga jöjjön be. Helyette azonban olyasmi szemtanúja leszek, amilyenben még életemben részem nem volt. Annyira gyorsan történik minden, hogy arra eszmélek, hogy két fülemet befogva sikítozok az éles hangokra, és a betört üveg miatt, reszketek a félelelmtől, és semmi másra nem bírok gondolni csak arra, hogy Gleeson a szemem láttára esett össze. Meglötték. De mi lesz, ha meghal? Könnyes szemekkel szaladok ki, és térdelek le mellé, óvatosan érintve meg őt, de a véres kezem látványa, csak még nagyobb pánikot kelt bennem. A Gleeson vére. Vérzik.
- Gleeson! Kérlek... - rázom meg óvatosan, könnyes szemeimet megtörölve a véres kezemmel, de közben fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem. - Minden rendben lesz. Hívok segítséget. Nem halhatsz meg, jó? Ne hagyj el minket... - a hangom egyre kétségbeesetebb, miközben a zsebemben lévő telefonomért nyúlok, hogy ki hívhassam a mentőket, és remélem, hogy azokkal a rendőrség is jön, mert mindenképp szeretném, ha elkapnák azokat, akik rá lőttek Gleesonra. Olyan volt az egész, mintha direkt Ő is lett volna a célpont.          

BEE

Gleeson Byrne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eleonora Sagnier
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_mq1jo9MTFV1r9jumao2_250

I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo2_250
★ kor ★ :
36
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_m9f1tjSiNt1rclf7wo4_250
★ idézet ★ :
It's amazing how much pain you have caused me.
What's even more amazing is that i still love you anyway ..
★ foglalkozás ★ :
múzeum igazgató, régiség kereskedő
★ play by ★ :
Clémence Poésy
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back 832dff0c92ad99715bc8abdcadcd7e5f63e73803
TémanyitásI'm back, darling; and I'll get you back
I'm back, darling; and I'll get you back EmptySzomb. Ápr. 20, 2024 10:14 am

Elinor & Gleeson
People (...) are not interested in the truth.
They like appearances because appearances are more beautiful.
Miután kikerültem a börtönből, az a megtiszteltetés ért, hogy Isaiah megpróbált autóbombával megölni, de szerencsére nem én indítottam be a Teslát, így nem én repültem a magasba. Sajnos kénytelen voltam Qadir segítségéért esedezni, ami nem volt ínyemre, de ez a kapcsolat több szempontból is kedvező volt nekem, ugyanis Elinor visszahódítása szempontjából is jól jött.
Tisztában voltam vele, hogy nem lesz könnyű dolgom, ahogy azzal is, hogy Elinor még mindig szeret engem. Pitizni semmiképp sem akartam neki, mert az túl sokáig tartana, így olyan helyzetbe kellett hoznom magam, hogy Elinor úgy érezze ápolnia kell engem. Ez nem azt jelenti, hogy nem leszek hozzá gyengéd, csupán azt, hogy nem pusztán a szavak erejével akarok majd rá hatni. Fel akarom kavarni őt érzelmileg, hogy a féltés és a segíteni akarás, a drámai érzések domináljanak benne, hogy azt érezze, ha nem vesz a szárnyai alá, akkor abba bele is halhatok.
Igaz, nagy bizalmat szavazok itt Qadirnak, hiszen nincs garancia rá, hogy nem lövet majd fejbe, vagy bármi csalafintaság, de hittem abban, hogy nem szúr hátba, ha már én sem tettem végül meg és nem ölet meg. Tudtam, rá fog bólintani, hogy meglövessen, nem hagyna ki egy ilyen lehetőséget, csak éljem is túl.
Vettem egy új kocsit, ami egy sötétszürke 2023-as Tesla model Y volt, noha szívem szerint egy Tesla Roadstert vettem volna, de két okból mondtam le róla. Az első, hogy nem akartam túlzott visszatetszést kiváltani az emberekből egy ilyen autóval, másrészt, ide a belvárosba lehet nem lenne okos. Főleg, ha Isaiah, vagy valaki más újra robbantani akarna. Szórtam én a pénzt, ha úgy hozta a sorom, de nem felrobbantásra váró kocsik terén.
Szóval, rá egy napra, hogy Qadirral mindent leszerveztem megjelentem Elinor régiségkereskedésénél, mikor tudtam, hogy ő is ott tartózkodik, majd bekopogtam az ablakon és integettem neki, hogy beszélni akarok vele, ám ekkor minden a terv szerint történt. Lelassított egy sötétített ablakú autó, vélhetően kamu rendszámmal, vagy rendszám nélkül, amiből leadtak két lövést. Az egyik keresztül lőtte a vállamat valahol kulcscsont környékén, de csontot nem törve, hanem csak a húson és izmon át, a távozó golyó pedig betörte az ablakot. A másik lövés valahol a bordák között, tüdő alatt ért, így ott sem szenvedtem halálos sérülést, noha a vérzésbe bele halhatok. Itt már csak abban bízhatok, hogy időben kapok orvost, mielőtt még elvéreznék. Nem lenne kellemes pont Qadir embere által, puszta vak szerencsétlenség miatt meghalni.
A kocsi sebesen tovább állt, én pedig összeestem és igyekeztem nem ordibálni a fájdalomtól, mert az volt bőven. Mondanám, hogy ezt nem gondoltam végig, de hazudnék. De ki kell bírnom ezt is és csak reménykedni tudok benne, hogy nem feleslegesen lövettem le magam, hanem tényleg elérem vele a célomat. Mert nem veszíthetek!
Én Gleeson Byrne vagyok, a Démoni Ügyvéd, aki mindig mindenbe célt ér. A Manipuláció Mestere, aki még a legneccesebb helyzetekből is sikeresen kivágja magát. Most is én fogok nyerni. Ha a vérembe is kerül, de vissza szerzem őt. Mert mellettem a helye. Ez így rendeltetett. Én így döntöttem, így határoztam és ebbe nincs másnak beleszólásra. Ő is be fogja látni, hogy csak mellettem élhet boldogan, csak velem lehet igazán az, aki, mellettem teljesedhet ki.

ZeneHelyszínÖltözet



The law is sacred
and we must be wise to know
when to break it.

Eleonora Sagnier imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Gleeson Byrne
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_orlqcyh9dO1ufvw6qo7_540
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_inline_of1xeq5VTC1qlt39u_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
I'm back, darling; and I'll get you back 61e979ebc21bf1e7ff8f69dab010903f7c28cf29
I think Dr. Gleeson Byrne is a concept,
not just a name on a piece of paper.
♫ :
Dreams are only dreams
But sometimes dreams are all we have
Hope to see a reaction, and touch the cloud with your lips

Be a picture of a moment someone holds, one day
★ családi állapot ★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Hd-aspect-1458209047-kb-harpers-clemence-poesy-05-cmjn300-preview
Stockholm syndrome
★ lakhely ★ :
Staten Island - Todt Hill
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Tumblr_inline_of1x94kq7m1qlt39u_250
★ idézet ★ :
A person is not always able to distinguish between reality and the truth influenced by emotions.
The latter can even paint a deceptive picture, although most of the time we do not want to be aware of it.
★ foglalkozás ★ :
Vállalati - gazdasági ügyvéd
★ play by ★ :
Andrew Scott
★ hozzászólások száma ★ :
151
★ :
I'm back, darling; and I'll get you back Cae73299ca705766419f908f0a823c50dff628aa
TémanyitásRe: I'm back, darling; and I'll get you back
I'm back, darling; and I'll get you back Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I'm back, darling; and I'll get you back
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My darling
» We can't dance darling
» Bought - My old darling
» Mary and Bret-Sorry Darling....
» Dominic&Elena - Save me darling

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: