New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

The Fox is coming back
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Május 01 2024, 20:29

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Cale láthatóan rosszul viselte az igazságot. Érthető... Csak, hogy a tényeken ez mit sem változtat. Mondanivalója elég vegyes volt, ám minden mondata szöges ellentéte volt annak, amit előtte mondott. Ezzel pedig nem tudok mit kezdeni. Vele ellentétben én sosem voltam őrült. Csak szimplán kiszámíthatatlan. Ő viszont maga sem tudja mit akar, ezért felnőtt hisztibe kezd, ami igen, többnyire gyilkolászásban, mások hibáztatásában és minden igazság letagadásában merül ki. Bosszantó. Viszont örülök, hogy a végén Gyda mellettem döntött. Pláne azok után, amik ma itt elhangzottak. Egy idő után inkább már nem is reagáltam Cale szavaira, hisz csak újra s újra ugyanazokat hajtogatta, én pedig nem fogom győzködni. Nem kér senki szeretetéből... Mégis itt van, mert bosszantja, hogy volt kedvese él és virul, ráadásul tagadja a közösen eltöltött éveiket, és bár tojik a fejére, és a halálát akarja, a nulla érzései ellenére mégsem képes megölni. Igen, valóban tudom milyen az, ha meg van a lehetőség, mégsem oltod ki a másik életét. Csak hogy én azt el is ismerem. Travis félkegyelmű, de mint látható nem reménytelen. Hibát hibára halmozott - de ki nem? - viszont attól még sokat köszönhetek neki. Cale szerintem csak fél. Mármint persze, hogy fél, de leginkább attól, hogyha el is jutnának odáig Shaneel, hogy egyáltalán rátudjon nézni a pasas, és esetleg még idővel lenne is köztük valami, retteg tőle, hogy a történelem megismételné önmagát. Mert ugyan most tagadja, de nem egy embertől hallottam vissza, hogy a bájos, első ránézésre Caleel szemben igen alázatos gorilla, úgy baszkodja a falhoz az ajtó mögött, és dugja véresre a seggét, hogy őt kéne dutyiba dugni. Komoly érzelmi kötődésre vall, ha valakit fizikai és lelki terrorban tartanak, még is inkább védi a kapcsolatuk, semmint fejvesztve meneküljön. Mert Cale védte... Amikor Shane véget akart vetni neki, vagy meg volt Cale lehetősége, hogy ott hagyja, nem tette. Sőt, még ő kapart érte. Igen... a többi kalandjuknak is híre ment, mivel... nem volt épp túl nagy titokban tartva. Én elhittem Calenek, hogy a fickó csak kihasználja, hiszen... ne már öreg, ezek szerint tényleg szarrá verhette sokszor. De ilyen az, ha az embernek sokáig nincs senkije, és aztán fél, hogy nem is lesz.
"Nekem az nem kell. Csak összevissza beszélsz." Mintha csak egy gyerek toporzékolna, mert már túl idős a búcsú puszihoz. Közben meg milyen jó, mikor beveri a térdét, vagy szomorú.
- Már akinek... - és itt legfőképpen rá célzok. Én nem bízom meg üzlettársaimban, a barátaimat pedig megválogatom.
Persze felesleges is beszélnem, láthatóan úgy is csak saját maga visszhangját hallja a buggyant kobakjában. De legalább Travis megint résen volt. Nevetve koccantam neki mellkasának, ahogy elrántott.
- Na mi van, te is magadhoz tértél? - kuncogtam. Már épp lemutattam a rudacskára és mondtam volna Calenek, hogy ez ismételten csak a gyávaságát bizonyítja, de arra már sajnos nem került sor. Nem mondom, hogy kellemes volt a landolás, se azt, hogy jó érzés volt, ahogy buksin talált egy-két törmelék, de... volt már ennél rosszabb is. Én meg mint mazochista... hát biztos nem fogok emiatt morogni. Ellenben, már a por végetti köhögésem közben elkezdtem röhögni, ahogy kimásztunk a törmelékek alól.
- Látod? Pontosan erről beszéltem... Nem csak egy kibaszott hisztigép, de egy gyáva öregember is... Ráadásul borzasztó udvariatlan. Még csak el sem köszönt, hogy rohadjon meg... - húztam félre szám, miközben szépen felálltam és leporoltam magam. Terry biztos örülni fog. - Na mindegy... szerintem fogjuk mi még látni egymást... Ha másért nem, hát a drágája miatt... - vigyorgom, hajamból is kisöpörve a port és törmeléket, majd a törmeléken végig mászva, visszamegyek a kirobbant raktár ajtóhoz is.
- Wuhúúú! Csokiii! - kiáltottam fel győzedelmesen és alaposan átnéztem mi a választék.
- Már te is kezded? - morgolódtam, miközben kisétáltam egy ölnyi finomsággal a raktárból. Egyet pedig közben is majszoltam. - A veszett rókával sem kell balhézni, hogy neked essen. Na ő pont ilyen. Kár, hogy az emberek agyonlövése nem legális, mi? - vigyorgok. - Ó, jut eszembe az emberekről... Van egy telefonod? - nem ártana szólni a kutyusoknak, hogy van egy befogásra váró nyuszika.


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Május 01 2024, 19:39

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
Mélységesen sértettek Rowan szavai és legszívesebben a pillantásommal megöltem volna, de sajnos olyan tényleg csak a filmekben van. Bármennyire is hasonlítottam valami sci-fi vígjáték szereplőjéhez, sajnos nem voltam mindenható.
Olybá tűnt Rowan viszonylag jól ismert, próbálhatta tőlem távol tartani Gydát, de már késő bánat. Egy hasznom legalább volt belőle: Megölte Shanet és meghallgatott, ha kellett. De ennyi. Amúgy zakkant egy társaság volt, nem nagyon tudtam vele mit kezdeni.
Gyávának tartott, ami eléggé megtaposta a lelkem, főleg, ahogy tálalta, de jön még kutyára dér. Ott fogom megtámadni, ahol a legjobban fáj neki. Ezért lakolnia kell. Oké, persze, feleslegesen nem kockáztatom az épségem, ez igaz, miért is tenném? Szeretek biztosra menni, de Ő IS! Akkor ő is gyáva!
Lehet már nem vagyok olyan szép, de nem is a szépség a lényeg. Nem minden a csili külső, ezt neki kéne a legjobban tudnia, hiszen nem is olyan rég még ő is úgy nézett ki, mint, aki bedugta a fejét a fűnyírók közé.
Úgy tűnt nem nagyon fogta fel, hogy miről beszélek neki, de ez is pont rá vallott. Sose értett meg, csak bólogatott és úgy tett, mintha. Ez nem volt szép tőle, de mit is várok egy szélhámostól, ugye? Valamiért még mindig azt hiszi, hogy érdekel Shane és az zavar, hogy nem kaphatom meg. El van tévedve.
- Nem kérek senki szeretetéből - morogtam. - Nekem az nem kell. Csak összevissza beszélsz.
Persze megértettem én, hogy Dr. Frankensteinnek miért volt fontos életben tartani az alanyt, azaz Shanet, ugyanakkor nem tudtam ezt elfogadni, hiszen nekem okozott vele kellemetlen perceket.
Nem mondom, hogy kezdtünk egy nyelvet beszélni, de mikor felvetette az ötletet, hogy ő tudna mit kezdeni Shannel, így rólam levenni a terhet elkezdtem érdeklődve figyelni mi lehet az ajánlat, bár még ebbe is képes volt belefonni a sértegetéseit. Igyekeztem nem lerohanni, miközben lökte a sértegetéseit, a lenéző beszédet, a mindent, amivel belém rúghat, de nem aggódtam, én is tudok ám rugdalódzni. Vissza fogja ezt még kapni. Engem már tényleg nem igazán érdekelt Shane, lezártam a múltat és már nem rágódtam rajta, elengedtem és az érzéseim is elmúltak. Már új életem van.
- Az üzlet és a barátság szinonimák - helyesbítettem a gondolatmenetén.
Nem számítottam rá, hogy meg fog térdelni, de ezzel is csak közelebb került ahhoz, hogy megtoroljam a sérelmeimet. Penge élen táncol.
Míg Rowan ugrált örömében, én szépen újra megnyomtam a gombot és fröccsent is a sav, de Travis időközben újra magához tért és elrántotta az örömében ujjongó Rowant előlem.
- Már megint! - morogtam, majd zsebembe nyúltam és kivettem belőle egy lila-zöld rudat, amit eltörtem középen. Illetve meghajtottam, megtörtem, majd közéjük dobtam.
- Gyere! - rántotta el Travis rowant és épp csak sikerült kirántania az épület ajtaján, mert a rúd nem sokra rá felrobbant és magával vitte a fél épületet is, a törmelékek pedig betemették őket. Mire kiásták magukat én már elmenekültem...
- Mivel haragítottad ennyire magadra? - kérdezte Travis.

ZeneHelyszínÖltözet



Cale Braxton

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back YC1mK3b
The Fox is coming back D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Fox is coming back Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Fox is coming back Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Május 01 2024, 18:18

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Igen, ezt pedig jól mutatja a képed is, meg hogy két hónap alatt 90 éves lettél. - bólogatok hunyorogva, s egyúttal erőteljesen utalva az egyértelmű dolgokra. Most kiabálhat velem, de akkor is ezek a tények, bassza meg.
- Az előbb arról karattyoltál, hogy őrült vagy. Döntsd már el. - forgatom szemeim, mert láthatóan nem csak külsőleg romlott jelentősen az állapota, de agyilag is végleg zokni lett.
- Őszintén? Még csak személyeket sem kell sorolnom. Már az itteni klotyó mellett lévő wc pumpa is többet ér nálad... - bökök el magam mögé hüvelyk ujjammal az említett hely felé.
Kár a gőzért, Rowan. Cale pontosan olyan, mint egy 4 éves, aki éppen csak megtanult beszélni. Gondolkodni nem, ó nem. Ellenben hisztizik, mert fáradt, aludnia kéne, viszont ő a cirkuszban akar maradni. Hát Cale... sajnálatos, de a gyerek évek már elég régen elreppentek. Felhúztam magam ugyan, de ebből fakadóan hamar le is nyugodtam. Hülyékkel vitatkozni fölösleges. Ha pedig még trottyos is, még idegesítő is az oda-vissza fölös harc.
- Gyda téged is a barátjának tekintet, a sok szarság ellenére... Ráadásul én is próbáltam lebeszélni róla, dehát mit lehet tenni, annyira kis naiv... - pillantok Travisre, miközben Cale is dumál valamit, de felteszem fele annyira sem lényegeset, szóval... jah... A becézgetésemre pillantottam oda unottan pislogva párat, mert úgy érzem újra s újra ugyanoda jutunk vissza. Hisztizik, ám ahelyett, hogy nekem panaszkodna és hibáztatna, vissza is mehetne vagy élhetné életét. De nem! Mert ugye, ami nincs...
- Neem, nem kell bő lére engedni a dolgot, nem kell bonyolítani. Nem az egyszerűség a gond. Az a helyzet, hogy beszari vagy, Cale. Mindig is az voltál, és mindig az is maradsz. Rohadt gyáva vagy, és igazából akárhányszor visszaemlékszem mindig csak akkor volt nagy a pofád, ha volt egy testőröd, egy-két idióta, akik védték a segged. Ember... olyan egy beszari pacni vagy, hogy egyetlen fegyvertelen ember ellen háborút indítottál, és hívtad az összes vérebedet, még minket is. Ha tudom, hogy full egy maga jön, kiröhöglek és ott hagylak a faszba... Csak is azért volt mókás az egész, mert közben jöttek az ürgék, meg ez a neveletlen hercegnő... - csapok Travis fenekére, ha még ott van mellettem, persze vigyorogva.
- Annyira fosol mindentől, hogy bántani sem merted, nem, hogy megölni. És csak akkor mertél közelebb menni hozzá, amikor már haldoklott. - csóváltam fejem még mindig szórakozottan, ahogy felidézem, mekkora egy szarzsák volt. Ott sírt, rít nekünk, hogy bántja a faszija, és sereget toborzott ellene. Baszki, ezt normális emberek normálisan is letudják rendezni.
- Hát tekintve, hogy most is itt vagy, és úgy nézel ki, mint egy gigantikus, dagadt, döglött béka, aki a napon szárad, mostmár inkább csak "nélküled" lesz a dolog. Nem hibáztatom. - csóválom fejem sóhajtva.
- Nehéz helyzetbe? Te hülye vagy... Egy dolog, hogy él, de a világvégén. Ha annyira nem vagy képes, hogy megöld, annyi a dolgod, hogy nem mész utána. De ne itt rinyálj nekem, mert él és nem akar. Változz át kutyává. Azokat mindenki szereti. Talán még puszit is kapnál a fejedre... - puffogtam, mert már megint engem hibáztat, pedig milliónyi egyszerűbbnél egyszerűbb megoldás lehetne rá.
- Nem gondoltam. - vonok vállat flegmán. - Szarok az életedre és az övére is. Tökéletesen megfelelt alany volt, már pedig hülye lettem volna akkor elpusztítani. Plusz, idővel, ha ismét kereszteztük volna egymás útját, kiderült volna, hogy hosszútávon van e valami mellékhatása a dolgoknak... - és ezen a ponton egy pillanatra el is töprengek a témán. Nem csak a kísérlet mellékhatásain, de azon is, hogy talán még hasznot is húzhatnék ebből. - Hm, hm... - hümmögök hangosan gondolkodva, miközben előszedek egy snickerst, amit még Travistől kaptam a hisztim után és kicsomagolva elkezdem falatozni.
- Talán tényleg jól jöhet még a kisgazfickó... Neked úgy is útban van. Én pedig kisajátíthatnám, ha már úgy is ennyire kerülitek egymást. Téged már úgy se kedvelne, és kihívást se látna benned, mert nem őrült vagy, csak hülye, és ráadásul ronda is. Viszont van... akinél hasznát vehetném... - vigyorodtam el gonoszul. - ötleteltem hangosan.
Szemeim forgatva figyeltem távolabb, ahogy padlót fog... tényleg kiment a gyakorlatból. Sajna az ilyen egyedeket, már az álaltorvosnál sem hagyják szenvedni. Talán agyonkéne verni, mielőtt fizikai fájdalmat kezdene érezni, ahogy az agya elfonnyad.
Kérdésére fejem csóválom.
- Abban egyetértünk, hogy belőled csak egy van. Pont mint abból a wc pumpából a sok klotyó mellett. Éppen ezért fog könnyebben halászni. Lássuk csak... én azt vettem észre, hogy neki fontosak a külsőségek, ergo, kiestél. Szereti, ha valaki okos, intelligens, szóval megint bukta a számodra. Illetve hát, kár is tagadni, szerintem szereti a pénzt is, ami neked már biztos nincs annyi. Nem emlékszik arra, milyen volt a kapcsolatotok, tehát simán talál magának jobbat. Az is lehet, hogy egy nőt! - tárom szét kezeim, melyek hangosan csattannak lábaimon, ahogy leengedem őket. Ura az életének... igen, pont mint most. Sose fogom megérteni, hogy miért pont azok erősítgetik ezt, akik láthatóan megállás nélkül másokéval vannak elfoglalva. Oké, jó, fárasztó és szar úrrá lenni az életünkben jelen lévő káoszon, de attól még azzal kéne kezdeni.
- Neki is? - röhögtem el magam. - Most is itt sírsz, hogy képtelen vagy pórázon tartani, nem csak őt, az iránta érzett érzéseid is! - nevettem. - Nagyon bénán nyomod. Pont, mint egy magát is rosszul hitegető, gyáva kis szar... - vigyorodtam el.
- Ó, bazd meg, Cale, már megint ugyanazt ugatod. Az, hogy te mindent magadra veszel, így jártál. Shane életét mentettem meg vagy tettem tönkre, ő pedig nem a tied, sőt, szinte biztos vagyok benne, hogy Franciaország varázsában már is valami szépfiú torkába dugta a nyelvét. - pimaszkodtam, bár ettől függetlenül simán lehet. Nem hiszem, hogy olyan fickó volna, mint Roman, de a pasas nagyobb hatással volt rám, mint a másik, mert őt ismertem is, szóval nehéz eltekinteni az ő... készségeitől...
- Hát... nem véletlen lett az a becenevem, ami. Én már csak ilyen vagyok... rosszabb, mint egy agytumor. Ezt Travis is igazolná... - kuncogom, mert erre azért büszke vagyok.
- Régi időkre? Emlékszem... csak, hogy mi sose voltunk barátok, maximum üzlettársak. Kaptam és elvettem. Ennyi... - vonok vállat, nagyjából eddig hagyva, hogy az új pofikámhoz érjen, mert még én sem taperásztam ennyit. Szóval nemes egyszerűséggel tökön térdelem, majd hátrébb lépkedve betolom az utolsó csoki falatokat.
- Nem... de tekintve milyen kangörcsös volt a barid, nem biztos, hogy hallani akarom a részleteket... - fintorogtam, mert hát azért fúj már. - Társaságában? Perverziót, mert amilyen hosszan kibírtátok egymás mellett olyan jellemmel, mint ti... más magyarázat nem lehet rá... Pedig mai napig jót röhögök, ahogy egy-két idiótával felidézzük, milyen engedelmes kiskutya voltál és vagy talán még most is... Még a csomagtartójába is bepakolt. Csodáltam, hogy végül a nyakörvet nem kaptad meg... - kacagtam.
- Így belegondolva, a doki egy roppant manipulatív emberke, akinek jó hasznát fogom venni. Mentem szólok is majd a cimbiknek, hogy hozzák vissza, mert jó kis állás ajánlatom van. - ugrabugrálok izgatottan.


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Május 01 2024, 16:45

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
- Én nem vagyok beteg! - kiáltottam rá dühödten. Mélységesen sértett. - Én egészséges vagyok. Mi több, talán én vagyok ebben a városban a legegészségesebb - intettem körbe. - Ki érhetne többet nálam, Rowan? - emeltem magasba kérdőn zöld szemöldökeim, de szórakoztatott, amit mondott.
- Barátjának? Hhm... - kuncogtam. - Kár, hogy én semmibe vettem - feleltem őszintén. Nem tartottam a barátomnak, csak egy társaságnak, akiből néha nap hasznot húzhatok és elhallgatja a szövegeimet. - Jól mutatna egy széles vigyor az arcán, nem? - kuncogtam. - Te már csak tudod milyen az! - nevettem felé mutatva ujjammal.
Még mindig nem értette, hogy mire akarok kilyukadni. Nehéz a felfogása.
- Rowie-Rowie - ingattam fejem. - Jobb neki a föld alatt, nem gondolod? Így csak bele akar majd szólni a mindennapjaimba. Hol a nyugalom? Már kezdte is a szent beszédet. Deee - tanakodtam szinpadiasan. - Túl egyszerű lenne megölni. És egyébként olyan jó móka vele a se veled, se nélküled móka. Tudod te mekkora... am... mi is a jó szó? - kerestem a jó kifejezést. - milyen nehéz helyzetbe hoztál? Milyen, amikor utálunk valakit, de mégse tudjuk megölni, mer fontos is a mindennapjainknak? Tudod ez olyan, mint a Tom és Jerry. Bármennyire is utálja Tom Jerry egeret, mégse képes megölni, mert nélküle megszűnne a sorozat? Nehéz helyzet ez, aminek egyszer már vége lett, de te csináltál neki egy Rebootot. Nem kellett volna. Belepiszkáltál az életembe. Miért gondoltad, hogy majd hallgat rád és csak úgy elutazik? Frankensteinre sem hallgatott a szörny, amit teremtett.
Amúgy meg mi a francért nem nyírtad ki, amikor feltámasztottad? Sikerült a kísérlet, bang, vissza a föld alá. Nem értelek... - sóhajtottam.
- Nem vagy, de szeretnél az lenni, ugye? - kuncogtam. - Az a baj, hogy mikor a magad dolgával foglalkozol, közben az enyémbe is beleszólsz és ez zavaró - sóhajtottam.
Megtámadtam, de, ami a filmekben olyan látványos volt és halálos itt valahogy nem működött olyan jól. Hasra vágódtam és bevertem még a számat is és felhorzsoltam a homlokomat. Nem éreztem a fájdalmat, de elég ciki volt.
- A TV-ben valahogy jobban sikerült a főszereplőnek... - motyogtam és felálltam. Kicsit csökkent a harci lelkesedésem. Meglepetten hallgattam a szövegét, majd félre billentettem a fejem. - Gondolod, hogy találna még egy olyan pasast mint én? - nevettem. - Belőlem csak egy van. Te is csak az olcsó másom vagy - legyintettem hanyagul. Meglepetten hallgattam a felsorolását az életem egyes régebbi eseményeiről, majd fejem ingattam és nevettem. - El vagy tévedve, Rowan, én mindig ura voltam az életemnek. És neki is - ingattam meg fejem, majd felé tettem egy lépést eldobva a sétapálca darabjait, majd két kezemmel közre fogtam arcát.
- Tudod... hogy miért haragszom rád? Mert önként döntöttél az életem felől és ez nem tetszik. Nem kérted ki az engedélyem. Ez... nem volt szép tőled - intettem meg ujjammal. - Mindig megnehezíted az életemet. Emlékszel... a régi időkre? Amikor segítettél nekem és jó csapat voltunk. Miért nem tudsz megint olyan jó kisfiú lenni - kacagtam. - Elmeséltem már neked miért döntöttem úgy, hogy gyilkos leszek? Elmeséltem már neked... mit éreztem Shane Webster társaságában?

ZeneHelyszínÖltözet



Cale Braxton

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back YC1mK3b
The Fox is coming back D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Fox is coming back Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Fox is coming back Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Május 01 2024, 15:42

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

A rejtély idővel meg lett oldva. Magam által... Azt viszont továbra sem értem, miért engem okol, amiatt, ami történt. Igen, feltámasztottuk, és? Nem lett halhatatlan, ráadásul elvileg egy szimpla doki, szóval tetőkön se tudna ugrálni. Még is idáig jött és hisztizik. Ez kb. olyan, mint, amikor a kisfiúnak tetszik a kislány, de ahelyett, hogy szemtől szembe megmondaná neki, inkább szemtől szembe lefejeli. Calenek nem az a baja, hogy él - legalábbis a mondanivalója minden mondatnál ezt erősíti -, hanem, hogy él, és bár úgy tűnik minden oké, Cale nem tud mit kezdeni vele, mert nem őt szereti, csak kezelni akarja. Ez valóban gáz, viszont nincs is hozzá semmi közöm.
- És mi tart vissza? - tárom szét karjaim értetlenkedve, mert komolyan... vicc az egész. Eljött megölni, miközben az bántja, hogy él valaki, akit megölhetne. Ezúttal sajátkezűleg, ha már itt tartunk. Talán most se menne neki. Mert gyenge... mert még mindig érez iránta... legyen az akármi is. Tudom milyen az... én sem ölném meg Travist, mégha néha meg is itatnám vele a wc vizét. - Valószínűleg a világvégén van, többé nem látjátok egymást, mintha nem is lenne, még is itt hisztizel. Ez vajon mit árul el rólad?
Aztán jött a fekete leves. Nem csak az esett rosszul, ahogy Gydaról beszélt, hanem, hogy vele takaródzott, mintha ő nem tette volna meg. Na most akkor mi is a probléma?
- Vigyázz a szádra, tata! - böktem felé mérgesen. - Én sem tartalak többnek egy rohadt vén kecskénél, de Gyda a mai napig a barátjának tart téged! Talán ő az egyetlen, aki elfogadott téged a sok hülyeséged és betegséged ellenére! - morogtam, mert azért na. Nem azt mondom, hogy nincsenek vitáink Gydaval, de olyan nekem, mint a lüke húgom, akire vigyázni kell. Mint Lambert rám. Arra pedig nem is térnék ki, hogy Gyda a mai napig hiányolja Travist is. De nem szólnék róla neki, mert szerintem sokkolná, hogy halott volt és feltámadt. Gyda azt is sajnálta egyből, hogy megölte Shanet, de akkor ott úgy látta, hogy ezt kell tennie. Plusz megijedt, hogy ő akarja lelőni a többieket... Csettintettem egyet.
- Hallod egyáltalán, amiket mondasz? Most akkor az a bajod, hogy él, vagy az, hogy él, de nem kaphatod vissza? Megölhetnéd a saját kezed által, de most még is azon sírsz, hogy nem a te hibádból halt meg, mintha nem is akarnád, hogy meghaljon. Mintha csak azt bánnád, hogy már nem úgy tekint rád, mint mikor elvesztette az emlékeit... Most akkor tulajdonképpen mit is akarsz? Nem tőlem, mert az nyilvánvaló, hogy rám csak kivetíted a problémád. Shanetől mit akarsz? - kérdeztem értetlenkedve.
- A dolog nem ellened szólt, nem gúnyból támasztottam fel és nem véletlen akartam távol tudni a várostól. Az ő teste volt még a legjobb állapotban, az agya is épségben volt. Csak egy kísérleti alany volt... semmi több. - vonok vállat, hogy azért ezt tisztázzuk. Közben még mindig előző mondatai visszhangzottak a fejembe. Talán Lamb óta kicsit érzékenyebb vagyok ilyen téren, de mintha minket hibáztatna, hogy meghalt. Dehát akkor ott úgy tűnt - lévén, hogy háborút indított ellene- hogy nem akarja életben találni. Nehéz volt követni Cale gondolat menetét. Először mintha arról beszélt volna, hogy visszaakarja szerez Shanet, csak az utolsó verziót, most meg engem hord el mindennek.
- Mi van? Én nem vagyok hibbant, te buzi... - morgolódtam, mert sok mindennek tartom magam, de őrültnek semmiképp. Őszintének inkább.
- Irigy? Oké, jó, tudom, szenilis lettél, ahogy megöregedtél, megértem. De azért ugye tudod, hogy te jöttél ide és akarsz kinyírni. Én tojok a fejetekre, a magam dolgával foglalkozom, mert kurvára nincs időm még másokkal is foglalkozni. Szóval mit akarsz ember...? - teszem fel ismét a nagy kérdést. Szemeim forgatva figyeltem, ahogy Cale rám támad, majd mikor már ugrás közben repült, én szimplán csak odébb álltam, hogy hasra vágódjon. Szépen távolabb sétáltam, majd felé fordultam. - Lehet félreértek valamit... De nem félsz, hogy elveszted Shane nyomát és amíg nem vagy ott, addig ő... talál magának egy khm... másik beteget? Komolyan jobban szeretted azt, aki a végén volt, mint aki előtte? Ne már Cale, azt mondta, hogy erőszakos volt veled. Hogy bántott és kínzott és megerőszakolt. Parancsolgatott... és még is inkább őt akarnád, mint azt, aki csak próbált jó emberré tenni?


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Május 01 2024, 12:31

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
Voltak kérdései, de nem kellett rájuk válaszolnom, mert megtette saját maga. Sorra jöttek a kérdések, de közvetlen utána meg is válaszolta őket. Rájött, hogy ki vagyok, rájött, hogy Shaneről van szó, rájött, hogy megkeresett és gondolom azt is sejtette mi lett a találkozó vége, viszont nagyon is zavart, hogy-hogy beszélt velem. Flegma volt és lekezelő, beszólt és sértegetett, amitől még dühösebb lettem.
Nyaral. Azt elhiszem. Hamarabb hinném azt, hogy kényszer munkára ítélték.
- A halottaknak a Föld alatt van a helyük! - jegyeztem meg erélyesen. - Különösen, ha az én halottjaim! Ez a gyilkosság lényege! - még ha nem is én öltem meg. - Jobb volt, míg a föld alatt volt! - de persze ennek ellenére nem öltem meg újra. Nem én. Még nem. De talán nem is fogom megtenni. Azt sem tudom miként állhatnék így elé. Ahogy az érzéseim... nos azok már nem a régiek. Talán nem.
- Én nem követtem el hibát! - kiabáltam. - Nem én öltem meg, hanem a te barátnőd csinálta ki! - mutogattam felé. - Az a hibbant liba ölte meg! Ez nem az én bűnöm! - szögeztem le. - Ő nem emlékezett semmire - utaltam Shanere. - Neki még mindig csak egy bűnöző vagyok, aki megpróbált jó útra térni, de az már a rég múlt! Soha nem akartam jobb emberré válni! Én élvezek ilyennek lenni, én élvezem, hogy embereket ölök és, hogy ez a város fél tőlem! Jobban, mint tőled, vagy a torszülötteidtől! Én egy igazi őrült vagyok, míg te csak megjátszod a hibbantat! Szeretnél olyanná válni, mint én, de félsz megőrülni! Pedig hidd el, nem olyan nehéz az, csak engedni kell a zuhanásnak!
Nyilván te nem tehetsz semmiről soha, dehogy. Te ártatlan vagyok! De ne izgulj. Elutazott. Most a Langyinációban van. Még!
Nevess csak ki, de te sosem érhetsz a nyomomba! Te csak egy Braxton imitátor vagy, aki irigy rám és a szabadságomra! Irigy vagy az életre, ami nekem megadatott!
Tudni akarod mi történt velem?
- tártam ki karjaim. - Elmeséljem mi lett az arcommal? Olyan jól szórakoztam, ráfagyott a vigyorom! - ugrottam felé előre tartott tőrökkel, mint az ősemberek, amikor rávetették magukat a mamutra.

ZeneHelyszínÖltözet



Cale Braxton

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back YC1mK3b
The Fox is coming back D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Fox is coming back Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Fox is coming back Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Május 01 2024, 11:34

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Totál zavaros volt az egész jelenet. Nekem nem volt ismerős a fura fazon és úgy tűnt Travisnek se, noha ő állandóan a torkának esett volna és valahogy mintha hagyta is volna magát. Jó, megértem, egy ilyen öreg embert földre küldeni nem nehéz csak hát veszélyes. Mert ha kimegy a dereka és itt jajgat majd nekünk, mi fogjuk szarul érezni magunk.
Neeem, engem néz és nekem beszél, tehát biztosan engem ismer. Mondjuk ilyen képpel nem csodálom, hogy összekever mással. Szerintem én sem ismerném meg magam a tükörben egy ferde este után. Biztos pánikba esnék, hol vannak a hegek, a szép, egyedi pofikám.
- Megölsz?? Az bizony sokáig fog tartani... mondjuk úúgy örökké. Raktál el magadnak elég pelust? - vigyorodom el s bár nem okoz nagy meglepetést a bohóc jelmezének trükkjei - ne már, végtére is nekem is van gyilkos cirkuszom - azért jó volt tudni, hogy Travis nem csak magára gondol. Szép, lehet nekem is megkéne védenem... Már majdnem el is hintettem valami poén a számára egy szimpla köszönöm helyett, mikor a bolondos - nak hitt - bácsika toporzékolás közepette végre kinyögte az első dolgot, amivel kezdeni is tudtam valamit. Igaz, elsőre így sem jutottam egyről a kettőre. Összevont szemöldökkel kaptam irányába fejem. Igen, nos, valóban kísérletezünk ilyesmikkel mostanában, és ha nem is olyan nagy sikerrel, valóban voltak, akiket szépen visszahoztunk. Várjunk csak... Ó, basszus!
- Állj, várj... - tettem ki magam elé kezem, ahogy fékezni kívántam jó kívánságait felénk. - Te Shane Websterről beszélsz??? - kérdeztem, bár szinte biztos is voltam benne. Addigra már arra is volt sejtésem, ki az ürge, míg végül ő nem igazolta kijelentésével.
- Mi a picsa...? - kezdtem el röhögni, ahogy képében fel nem ismerve, de duzzogásában már igen csak láthatóvá vált Cale. - Mi a szar, Cale fiú? - hahotáztam, mert azért lássuk be, amíg én itt elvileg szépülök, ő addig... hát igen... - Megcsípett egy génmanipulált darázs, amitől megdagadtál és 30 évet öregedtél?! - nevettem, mert lássuk be, na ez, tényleg poén. Persze próbáltam én együtt érezni, csak hát... ez nagyon gáz.
- Kicsit elhagytad magad, nem gondolod? És látom a keresésembe bele is öregedtél... - kuncogom még mindig. Kellett egy kis idő, amíg kiszórakoztam magam rajta, igazán megérdemeltem ilyen napok után, s ha bár a sokkolótól nem tudtam megvédeni a kis sajtkukacot, azért azt nem hagytam, hogy lerúgja magáról. Én húztam le felsőjénél megfogva Travist.
- Nyugi... Ez csak Cale... - forgatom szemeim somolyogva. De Cale kérdése nyomán, ha nem is azonnal, azért leesett mit mondott. Egy dolog, hogy feltámasztottam a fickó, deee...
- Várj... de te erről honnan tudsz....? - merült fel bennem a kérdés. Útnak eresztettem egy repülőjeggyel és egy kis pénzzel, de nem mondtam neki, hogy... ó, jaj! Ez a sok szerencsétlen, komolyan mondom... Újra felröhögök.
- Ne mááár! Felkeresett??? Édes istenem... - törölgettem könnyeim kuncogva, majd ismételten Travis felé néztem. - Látod? Ilyen a szerelem. Visszatalál az ember. Ha akarja a másik, ha nem... - böktem Cale felé fejem csóválva. - Vegyél róla példát és te inkább maradj magányos fickó... - tanácsoltam, mert hát ő is láthatja mennyire nem jó, ha a másik nyakán marad egy élőholt. Aztán Cale felém nyújtott kezére néztem és elfintorogva léptem egyet hátra egyik lábammal.
- Mert egy öreg szenilis fickó lettél, aki lehet elfelejtett szarás után kezet mosni... Fúj. - fintorogtam, még a hideg is kirázott egy pillanatra.
- Nyaralok! - tártam szét kezeim, válaszolva arra, miért nincsenek itt. Nem volt nehéz elugrálni előle, de a harcnál most sokkal jobban érdekeltek a miértek.
- Féreg? - bökök magamra értetlenkedve. - Koppintod a trükkjeim, feltalálok valamit, ami másnak még sose sikerült és még én vagyok a féreg...? - kérdek vissza, majd egyszeriben vállat vonok. - Oké, nekem jó. - feleltem, mert hát kinek mi. - De áruld már el nekem, te mindenkinél okosabb, kis szájhősnek sem nevezhető dagi pacni... Miért zaklatott fel ennyire? Úgy értem, ha ennyire nem láttad szívesen, gondolom megölöd, és elrejted a testét, hogy többé nem is találjunk rá... nem mintha feltámasztottuk volna még egyszer, az csak egy kísérlet volt. Magától ment oda hozzád, nem én kértem. - vonok vállat. - Most még is te hisztizel itt nekünk teljesen feleslegesen? Vagy ezért öregedtél meg? Mert megrémültél tőle? Mert felé őszinték voltak az érzéseid és féltél, hogy megint ugyanaz lesz? Ne aggódj, a bérgyilkos dilidokidnak fogalma sincs az utóbbi évekről... de ezt biztosan te is észrevetted. Ő abban a tudatban van, hogy dokiként ölted meg. Még nekem sem hitte el, hogy miként. - vigyorgom, pedig nem lenne ezt olyan nehéz elhinni, aki ismeri őket. Közben figyelem, ahogy a nyugdíjas Braxie fiú kést csinál a kis varázspálcájából.
- Tudod, nem szép dolog mást hibáztatni, azért, amiben te vagy a bűnös. Vaagy... azért vagy itt, mert... elment hozzád, deee nem akart már veled lenni? Ó, hát az viszont kínos, dehát artról sem én tehetek. - tárom szét karjaim. - Fejezd be a hisztit, Cale... igazán kinőhetnéd már. És most...? Merre van a doki? Azt mondta világgá megy, de ezek szerint... nem sikerült neki?


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Május 01 2024, 09:19

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
Travis pechére pont orvul támadtam, így nem tudott védekezni. Lehet nem voltam már harmincas és betegeskedtem is kicsit, de még igen csak volt azért bennem erő, amit tudtam használni. Sosem leszek eléggé elesett és meggyengült, hogy túl könnyű ellenfele legyek bárkinek is.
- Ooo nem. Én téged kereslek, biztos jó helyen járok - kuncogtam figyelve a játszadozását, majd mikor feltette a lényegi kérdést vigyorgó ajkaim még szélesebbre  húzódtak. - Most mi lesz? Most az lesz, hogy megöllek! - nyomtam meg egy gombot az ingujjam alá tolva középső ujjam, majd sav fröccsent-spriccelt a mellkasomon lévő virágból Rowan arca felé, de Travis volt olyan gyakorlott, hogy időben felismerje a trükköt és félre rántotta Rowant, aki talán maga is átlátott volna rajtam és kivédte volna, de ezt már sose tudjuk meg. A sav a padlóra fröccsent, amit el is kezdett lebontani.
Dühösen vágtam össze lábaim a földön és csaptam a földbe sétapálcám végével.
- Hogy merted feléleszteni azt a nyomorultat?! - sipákoltam Rowanre. Mert ő volt! Ki más szórakozna ilyesmikkel? Kár lenne bármit is tagadnia. - Pedig már kezdtelek újra megkedvelni.
Travis lépett először, néhány jól irányzott ütés és rúgás után földre is küldött, noha én sem hagytam magam olyan könnyen. Alá becsült, nem ismerte minden trükköm. A tenyerembe rejtett sokkolót a nyakára nyomtam és pillanatok alatt ki is csaptam vele, majd lerúgtam magamról és felpattanva Rowant kerestem szemeimmel, ha meg nem lépett, amíg Travisszel foglalkoztam.
- Miért nem fogunk kezet a régi idők emlékére? - nyújtottam felé a kezem, ha még ott volt, másik kezemben a sétapálcával, amiben szintén vannak trükkök.
Hogy dühös voltam-e rá? Az nem kifejezés. Senki ne keltegesse életre a hulláimat! Azok az én hulláim! Majd én megkérem rá, ha élve akarom látni.
- Mi a helyzet Dr. Frankenstein? Miért nem jössz közelebb? - indultam meg felé, persze csak ha nem ment el, amíg én a rókával játszottam. - Most légy nagymenő! Hol a sereged? - nevettem fel. - Hol vannak a menő cuccaid? Te kis féreg... - emeltem a sétapálcát és középen elválasztottam őket. Volt bennük egy-egy penge, így már tulajdonképpen két hosszú nyelű, hosszú pengéjű tőr volt nálam.  - Vajon neked is zöld a véred, vagy vörös mint a hajad? Téged vajon ki fog feltámasztani?!

ZeneHelyszínÖltözet



Cale Braxton

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back YC1mK3b
The Fox is coming back D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The Fox is coming back Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
579
★ :
The Fox is coming back Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyKedd Ápr. 30 2024, 22:30

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Jó bulinak indult, bár elég hamar rövidre zártuk a bunyót, a tábor zaja miatt. Naaagy kááár, pedig már majdnem felülkerekedtem.
- Vagy csak életre kelt a diliház, így, hogy már nem zargatják őket a hippi dolgokkal. - vigyorogtak, mert speciel engem nem érdekelt. Fura volt, viszont én most is jól elszórakoztam. Már épp leszedtem volna magamról, mire ő önszántából elengedett.
- Háh, ezt vegyem feladásnak? - böktem el felé még fektemben, de végül én is felkeltem és leporolva a seggem, utána indultam.
- Olyan kis beszari vaagy... - cukkoltam, amiért nagy bánatomra felhagytunk a mókával, és bár én is szemtanúja voltam a dolgoknak, kevésbé hatott meg. Halottat láttam. Hozzájuk hasonlókat is, lévén, hogy nekem is van egy ilyen szerem. Ugyanakkor mit sajnáljam őket? Idióta bűnözők voltak. Ők se sajnálnának fordított esetben.
- De jóó! Több csoki marad! - emeltem magasba karjaim, s már indultam is volna el az épület irányába, mikor Travis kapott egyet. Egyik szemöldököm felvonva pillantottam hátra rájuk. Majd szemeim forgatva fújtam egy lemondót.
- Komolyan? Ne hozz már kínos helyzetbe... Engem földre küldesz, egy nyugdíjas meg téged küld a földre? A végén még meg is kell tapsolnom, hogy ennyi erőfeszítés mellett nem ment ki a dereka.. - hőbörgök, mert ez most nagyon rosszul esett. Nem csoda, hogy engem is csak álmomban volt képes kiütni... Kiment a gyakorlatból. De azért nem kerülte el figyelmem, hogy rám pillantva beszélt úgy a bácsika, mintha ismerne. Mintha... Mert, hogy én nem ismertem fel őt. Voltak sejtéseim, kit akarna koppintani, de akkor is... A helyébe azért ésszel tennék ilyen távokat. Még a végén szívrohamot kap. Elhúzom a szám.
- Már meg bocsássss...son, Mr. Beetle Juice, de szerintem összekever valakivel. Talán pont azzal, akit halottnak hisznek, mert hogy... biztos az is... - vonok vállat, más különben mi más magyarázná a kellemetlen pillanatot. - Viszont! - emeltem fel ujjam morcos pofát vágva. - Ez itt az én ötletem! - dobbantottam egyet a vigyorgó hullák felé bökve. De szinte egyből el is röhögöm magam. - Sejtettem, hogy menő lesz, de hogy ennyire...! Vajon még milyen ötletem lopták el... - forgatom szemeim somolyogva, miközben rálépek valamelyik kövérebb hullának hasára és azon kezdek trambulinozni, amíg be nem durrant. Akkor leugrom róla, miközben könnyeim törölgetve röhögök. - Na és most mi lesz? Jöttél ebédelni? Azt már lekésted cimbora... - vigyorgom.


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyKedd Ápr. 30 2024, 17:39

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
Mikor ajánlatot tettem Rowannek, akkor még nem tudtam bele fog-e menni, de láttam rajta, hogy fontolóra veszi a gondolatot és komolyan elmereng azon, hogy mit is szeretne felelni rá. Nem kellett azonnal felelnie, választania, ezt tudtára is adtam, de jó érzés volt látni, hogy egyáltalán elgondolkodik rajta. Ez már jelentett valamit. Talán tényleg rendeződni fog a viszonyunk.
A verekedés is hamarosan elkezdődött, amibe bele is futottam, így bár sikerült kigáncsolnia, de én időben felkeltem és cseles voltam. A feje felé lendítettem a bal lábam, majd mikor elhajolt-ha elhajolt-a jobb lábammal azonnal reagáltam és földre küldtem én is, ám sajnos nem tudtuk túl sokáig élvezni az önfeled harc okozta nosztalgikus örömöket, mert égtelen röhögéshullám hasított a tábor, az erdő csendjébe. Mintha az egész tábor egyszerre röhögött volna fel és perceken át csak kacagtak, vihogtak, röhögtek, nyerítettek, amit nem tudtam hová tenni.
- Mi van, ennyire jó kedve lett mindenkinek? Valaki viccet mesélt? - kérdeztem miközben a földön markoltam Rowant és el is engedtem. A nevetés zaja szép lassan abba is maradt. Füleltem, de már nem hallottam semmit.
- Mi volt ez? - felálltam, leporoltam magam és elnéztem a tábor felé, mely most nyugodt és nesztelen volt.
Amennyiben Rowan sem bántam, elindultunk vissza felé, hogy kicsit megnézzük magunknak, hogy mi történt, ám, ami ott fogadott minket...
Elsőnek csak egy halott, majd még egy, majd még egy és mire felismertük a helyzetet, már mindenki halott volt. Minden bűnöző és minden személyzeti tag az utolsó egy portásig, takarítónőig, de azon túl, hogy meghaltak volt bennük valami közös. Minden halottnak fülig ért a szája. Gorteszk, félelmetes mosolyba fagyott a holttestek arca, ajkaik vérvörösek voltak, szemeik zöldek, kicsit bevérzettek és dülledtek, mintha ki akartak volna esni. Az arcizmaik, idegeik úgy feszültek, mint a kötél, amikor másznak rajta.
- Jóságos ég, mindenki meghalt... - léptem át a halottak egyikén.
- Ezt eltaláltad! - felelte egy hang a hátunk mögül és lendült is egy szék, amivel a hang forrása hátba vágott engem, én pedig elterültem. - Nagyon jók a meglátásaid, igazi Sherlock Holmes... - felelte vigyorgó ipse, akit talán-talán Rowan ismerhetett csak fel. Bár talán még ő sem, ugyanis Cale már merőbben máshogy nézett ki, mint mikor utoljára látták egymást. A haja, a szája, a szemei, a bőre. A betegség alatt kicsit öregedtek is a vonásai és feszes, vigyorgó ajkai miatt még a hangja, a beszéde is kicsit másabb lett, máshogy formálta a szavakat.
- Ááá, hát itt vagy! Már minden felé kerestelek! - nézett Rowanre az őrült porondmester. - Már azt kezdték terjeszteni, hogy meghaltál! - nevetett, miközben felálltam és harcra készen néztem a bohócra.

ZeneHelyszínÖltözet

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 7598f11bce3b45c1efcf2db7cd70d21b300671c9
The Fox is coming back Ab443b44737a1200057c8c050c916b6e161a030d
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 7ded121ffa13047d541445fc788966ccd203fb53
The Fur of the White Fox
The Fox is coming back F5bd045d3834510f7e9190381d4658fc6cddf365
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
The Fox is coming back E578872f3bc2572f0527dbebbf97a9d2ed94b062
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Tom Cruise
★ szükségem van rád ★ :
The Fox is coming back Tumblr_mnctj9Pc4Z1rlsxj0o2_250
My Love Story
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
The Fox is coming back 0792f7ac0d5a26fec446f8085e722bf7bc3c7b1f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyKedd Ápr. 30 2024, 14:57

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Elég hirtelen változtak a dolgok, bár nem mondanám, hogy a fura fickónak köszönhetően, mint sem inkább nekünk. Hogy melyikünk kezdeményezett azt nem tudnám megmondani. Ő adta a csoki, de én hagytam fel utána a durcival. Bár igazából... lényegtelen. Az is lehet, hogy szimplán csak megsajnáltam... Mint legutóbb. Kár, hogy a pofázmányom már nem idézi fel bennem, miért is akartam pont ettől távol tartani magam. Tettem egy ajánlatott. Olyasfajtát, amivel mindketten leverhetjük egymáson a dolgot, még hozzá törvényesen. Ráadásul jutalom is járna érte. Hát kinek ne érné meg?
Nem tudom miért, de azt gondoltam nem fog belemenni. Tévedtem. Igazából... még örült is neki tán. Mi a franc van velünk? Lambert biztos közre fogná most orrnyergét két ujjal, fejét csóválva, miközben mélyet sóhajtva szólítaná a kis Jézust. Travis láthatóan felengedett, még hozzá egyik percről a másikra szinte. Meg én is. Nem mondom, hogy bosszantott, bár szeretem piszkálni, de furcsa volt. Rég volt már ilyen önfeledt, pláne a társaságomban. Akaratlan is felidézi a pillanatokat, ahogy eltekintve az üvegablak felé visszatükröződő tükörképünket nézem. Mintha csak az étkezőjében ülnénk valamelyik étteremből rendelt kaját fogyasztva, és ezalatt kibeszéljük a mai programokat. Kaja után, ha nem is azonnal, de kimentünk, lehetőleg távolabb keresve egy helyet, mert ugyan poénosabb volna, ha még sakk bábuink is lennének, ilyen fejjel kevésbé érzem magam annak a Tricksternek, aki elbírna egy veszett csordával. A kocsi távozása nekem is feltűnt, nem is nagyon értettem, miért hagyja el a bolondokat felügyelet nélkül, de lehet itt ez a szokás, vállat vonva rá pillantottam fel Travisre, aki azért meglepett rosszmájú viccelődésével. Ez rám vallana, mert alapból is rossz vagyok, de rá...? Bizton nagyon bosszanthatta, de akkor is... kettőnk közül nekem kell piszkálni a másikat.
Vigyorogva figyeltem, ahogy megszabadul a zakójától még az erdőben is lehetőleg elegáns módon. Na ez már tipikus Travis. Rajtam csak egy rövid ujjú volt, szóval én nem vetkőztem pucérra. Ki tudja nincsenek e szúnyogok meg ilyesmi... Miközben pedig próbáltam megtalálni a megfelelő helyet és vártam, hogy elkészüljön a harcra, eltöprengve hallgattam. Nem azért, mert gondolkodóba ejtett volna már is, inkább a felvetése miatt, hogy egyáltalán társat keres maga mellé... ráadásul pont engem.
- Tekintve, hogy eddig halottnak hittelek... - vonok vállat elvigyorodva, mert hát valljuk be, pár nappal ezelőtt még ennek tudatában voltam, így azon kívül, hogy néha sajnáltam, amiért ilyen hülye volt, és vittem a sírjához csokit, meg pénz érméket szimbólikusságból, nem igazán töprengtem semmi hasonlóan.
- Mondjak le az évek alatt szépen kijárt rosszfiú utamról és legyek jó? - kérdek vissza, mosolyogva, kissé kétkedően, mert amúgy én ezt totál őrültségnek tartom. Még az ő részéről is. Életem során elég sok minden voltam már, de jó társ semmiképp. Nem való nekem az az élet. Lambert is megmondta előre. És ha megint bakizok? Na meg mi van a bizalommal? Egy jó társban minimum a kölcsönös bizalom meg van. Képes volna rám bízni az életét? Azok után, hogy nem olyan rég még öltük egymást? Nem vagyok pszichológus, és távol álljon tőlem, hogy analizáljak bárkit is, de magamból kiindulva, szerintem Travis nem hős társat keres maga mellé, hanem egy barátot. Partnert, kapcsolatot. Azzal még én is tisztában vagyok a vele töltött sok évem alatt, hogy nem sok emberrel jött ki, akikkel pedig igen, jobbára csak az üzlet végett. Vagy hát a nők a pénze miatt. Pontosan ugyanazt érezheti, mint én kölyök koromban, amikor senki, de senki nem akart, nem szeretett. Csakhogy aztán nekem ott volt Lambert... igaz előtte nem egyszer szarrá vert, néha pedig be kellett zárkóznom a lány wc-be, vagy felkergetett egy fára, mint egy rohadt macskát, de... uhm... várjunk csak...? Azt hiszem egy újabb, noha már sokadik párhuzamot vélem felfedezni. Ahogy nekem egy Lambertre, neki is szüksége van egy Rowanre. A kérdés már csak az, hogy ezt miképp lehetne kivitelezni. Mindenki jól járna, és nekem sem kellene bűntudatot éreznem, amiért... hát igazából magam sem tudom, de akkor sem kéne...
- Jó... - legyintek félvállról vetten. - Majd átgondolom... - teszem hozzá, mert lesz min agyalni a témát illetően. - És most készülj a vereségre! - kiáltottam el magam és mivel, hogy ő nem indult el, én ugrottam oda, első körben úgy téve, mintha megakarná ütni, csak hogy közben gáncsolni terveztem.


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyHétf. Ápr. 29 2024, 21:32

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
- Ugye? - mosolyogtam. - Lehet velem beszélni. Nem vagyok én olyan rossz ember, könnyen megütöm én a közös hangot, ha sikerül elfognom a frekvenciát - nevettem és nem is annyira erőltetetten, majd leültem az asztalhoz és hamarosan Rowan is csatlakozott, ahol aztán szóba is elegyedtünk békés körülmények között.
Éreztem én, hogy nem fogom megúszni beszólás nélkül, így elhúztam a szám. Úgy beszélt, mintha valami rokkant öregember lennék. Ez szép... köszi Rowan, máris jobban érzem magam. De azért megmosolyogtatott az ajánlata. Aranyos volt és volt egy olyan érzésem, hogy talán mégis van esély rá, hogy rendeződjenek a soraink.
Elvigyorodom magabiztosságán.
- Rendben, támogatom az ötletet, tetszik - mosolyogtam és ez nyilván legális keret is volt neki arra, hogy péppé verhessen, de arra nem fog sor kerülni. Egy könnyen nem adom a prémem.
- Meglátjuk ki nyer és mi lesz a vége, de állom a fogadást - nyújtottam a kezem. Ez egy szikrázó barátság kezdete?! Éreztem én, hogy semmi sincs elveszve. Még lehet köztünk újra jó barátság.
Miután megkajáltunk kimentünk a természet lágy ölébe, ahol nem zavarunk sok vizet az itteni raboknak sem hozzuk meg a kedvét ahhoz, hogy beszálljanak egy jó kis buliba hozzánk. Nem hiányzott, hogy a jó ember elmondja a szent beszédet megint, mint, mikor egymásnak estünk a szobában. Még félre érti.
Aztán persze meghallottam, ahogy beindítja a buszát és távozik. A távolból felismertem annak a Volkwagennek a búgását.
- Nocsak. Sikerült elüldözni a táborból? - nevettem. - Megy vesz magának nyugtatót - vigyorogtam, miközben megtaláltuk a tökéletes helyet, ahol zavartalanul összemérhettük erőinket. Levettem a zakóm és felakasztottam egy ágra, majd felé fordultam.
- Nem gondolkodtál még el rajta soha, hogy egy csapat legyünk? - kérdeztem és zsebre dugtam a kezeim. - Meg vannak a te képességeid is, hogy kamatoztasd. Kapnál tőlem egy szép vörös öltönyt és egy vörös sisakot. Hasonló lenne, mint az én fehér szerelésem. Szerintem nem bánnád meg. Jó társ lennél, szerintem ne válaszolj azonnal, mert tudom, hogy nemet mondanál. Aludj rá. Gondolkodj rajta - mondtam és kivettem kezeim a zsebeimből.
Megálltam tőle nem messze, majd beálltam egy kezdő pózba és vártam, hogy ő is elhatározza magát amellett, hogy szembeszálljon velem. Meglátjuk, hogy melyikünk a jobb. Kíváncsi voltam mennyi új fogást tanult, de sejtettem, hogy még mindig nem fog tudni legyőzni. Én is képzem magam, én is mindig tanulok valami újat. Hittem benne, hogy jobb vagyok még mindig.

ZeneHelyszínÖltözet

Rowan W. Mills ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 7598f11bce3b45c1efcf2db7cd70d21b300671c9
The Fox is coming back Ab443b44737a1200057c8c050c916b6e161a030d
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 7ded121ffa13047d541445fc788966ccd203fb53
The Fur of the White Fox
The Fox is coming back F5bd045d3834510f7e9190381d4658fc6cddf365
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
The Fox is coming back E578872f3bc2572f0527dbebbf97a9d2ed94b062
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Tom Cruise
★ szükségem van rád ★ :
The Fox is coming back Tumblr_mnctj9Pc4Z1rlsxj0o2_250
My Love Story
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
The Fox is coming back 0792f7ac0d5a26fec446f8085e722bf7bc3c7b1f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyVas. Ápr. 28 2024, 10:58

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Ki gondolta volna, hogy ez lesz belőle...? Hát én. És biztosan Travis is. A harmadik a csapatban meg szerintem most is unikornisokról és pufók kis angyalkákról ábrándozott, mert eszébe sem jutott már közénk lépni. Vagy csak ennyire kifogtunk rajta s végérvényesen is feladta. Mindenesetre nem féltünk bezúzni egy-két dolgot azért a szelet snickersért. De ez nem csak a csokiról szólt - bár főleg arról -, hanem a megaláztatásokról, a kényszerítésekről és persze... rólunk. Nem feltétlen rossz tulajdonsága Travisnek az atyáskodás - mert jobb híján anno ez húzott ki a csávából - , de ha felettem próbálkozik így felnőttként, az alvilág leghelyesebb bohócaként, az az azért megér egy fejelést. Ugyanakkor mókás is volt újra egymás életére törni, ha most agyon nem is vertük egymást. Persze ennek jelét nem mutattam, főleg, mert jobban lefoglalt az édesség megszerzése, ami végül sikerült is. Nem feltétlen jóvoltamból, de a lényeg, hogy az enyém. Drágasszág! Ki is csomagoltam gyorsan, miután legurultam Travisről, majd felülve, és ezt követően felállva neki is álltam. Nem mondom diadalmas győzelemnek, de azért örültem, hogy végre valami jó is történik ezen a borzalmas helyen. Az elejét a beszélgetésüknek nem sikerült elcsípnem, annyira lefoglalt a tökéletes íz keverék, amit azóta komálok jobban a Milky Waynél, mióta egyszer láttam vele Lambertet incselkedni egy bolti árus előtt pimaszkodásból.
- Tessék?! - szökik homlokom legmagasabb pontjára egyik szemöldököm, ahogy Terryvel együtt értetlenkedve figyelem Travis, amúgy nagyon is támogatott ötletét. - Végre egy nyelvet beszélünk cimbora! - mosolyodom el, majd kezemben a még bontatlan csokikkal, kíváncsian pillantok Terryre. Behisztizek e vagy morog e valamit, függetlenül, hogy ennél többet úgy se tehetne, mert hát lássuk be, hármunk közül, ő a leggyengébb láncszem. De azon kívül, hogy elismerte Travis jó tettét, nem csinált semmit. Ő meg úgy láttam kezdte feladni, hogy a végén még ő belőle lesz ellenség. Mosolyogva, de kissé szánakozva figyeltem, ahogy morcosan rendet is rakott. Annyira kis szerencsétlen. Mindig is az volt. Egyedül a munkájában sikeres, de mint amennyire ott igen, minden másban brutál szerencsétlen. Milyen magányos lehet már csóri, pedig én se vagyok semmi. De őt halottnak hiszik, ergo minden régi kapcsolatáról le kellett mondania, már ha voltak neki. S láthatóan most sincsenek nagyon barátai. Persze tudom én, hogy jó részt magának köszönheti, és hogy most sem a legjobb módszereket választja, de attól még pont emiatt elég szánni való. Terry egy idióta, de arra pont jó, hogy a szított tüzet rajta vezessük le.
Zsebeimbe tömtem a többi csokit - jóóó lesz az még - és leültem az asztalhoz Avery mellé és amíg vártuk a kaját, az asztal alatt megpaskoltam a combját.
- Hééé, mit szólnál hozzá, ha kaja után, ha már nem sajog a hátad, te konditerem kerülő, kimennénk a friss levegőre, hogy a régi idők kedvéért fitogtassuk a tudásunk? Tudod... mint a cirkusz előtt. - vigyorodom el. Jó, mondjuk pont egy ilyen alkalomból lett tragédia - számomra legalább is - de most kétlem, hogy idáig fajulnának a dolgok.
- Tanultam pár új fogást, míg te a koporsódban szunyáltál... Esélyed sincs. - heccelem kicsit motiválásképp.
- Ha nyersz, visszateszem a csokikat és amíg itt vagyunk, szófogadó kisfiú leszek. De ha vesztesz, éjszaka kilopódzunk és randalírozunk egyet. De hidd el, sokkal jobban élveznéd, mint a jófiúskodást... - vigyorgom.


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzomb. Ápr. 27 2024, 21:58

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
Nem tehettem mást, mint, hogy megakadályozzam, hogy Rowan hozzá jusson az édességhez, de úgy tűnik ezzel csak még nagyobb bombát robbantottam, mint, amit eddig, ugyanis a vörös teljesen begőzölt. Úgy dőltünk el a földön, mint két verekedni akaró részeg, miközben fel is borítottunk ezt-azt magunk körül. Hát pont ez nem hiányzott, de nem adtam meg neki az örömet, igyekeztem minél távolabb tartani tőle a csokit, hogy ne jusson hozzá olyan könnyen, miközben akaratlanul is az évekkel ezelőtti huncuttkodásunk jutott eszembe.
Nem gondoltam volna, hogy tettemmel ilyen hatást váltok ki belőle, de most már megtörtént a baj és olybá tűnt csak akkor nyugszik le, ha megkapja a csokit, vagy ha laposra verem és mozgásképtelen lesz. Egyiket se szerettem volna, de végül mégis csak odaadtam neki a csokit. Nem, mintha sokat érne vele, nem is éreztem vereségnek, de kezdtem elveszteni a hitemet abban, hogy ez a tábor lesz majd a megváltás, ugyanis a táborvezető láthatóan egy barom volt, aki nem volt tisztában semmivel sem, csak mosolygott és a szivárványos napfényről regélt, ahogy pedig körbe néztem, láthatóan a többi itt lévő sem arról volt híres, hogy nagyon sokat változott volna, így nem nagyon láttam értelmét a táborban maradásnak, de most még túl feltűnő lenne meglépni.
- Tudod mit, Terry? Adj még neki - mondtam és vállon veregettem az egykori FBI ügynököt.
- Tessék? - kérdezett vissza, miközben én a derekamat simogattam, amit bevertem. A spéci öltöny nélkül nem kellemes érzés.
- Adj még neki több csokit. Ne sajnáld tőle! - léptem a szekrényhez és kivettem belőle még párat, amiket odaadtam Rowannek, Tetty pedig meglepetten szemlélte a jelenetet.
- Örülök neki, hogy ilyen hamar beláttad, hogy kedvességgel és adakozással biztosan nála is többet fogsz elérni. Néha nem kell több az embernek, mint egy kis kedvesség és odaadás - mosolygott a lelki vezető.
- Nos igen. Ez így van. Gyorsan tanulok - feleltem, majd visszarendeztem az asztalt és a székeket, viszont fel már nem takarítottam az étel és a törött edények után. Valamit ki kell találnom, miként pattanjunk meg ebből az őrültek táborából. Simán el tudnánk menni, de jobban örülnék neki, ha senkinek se szúrna szemet, hogy saját kezűleg távolítom innen el Rowant. Nem akarom, hogy lássák és szeretném, ha Rowan sem lenne akkor magánál. Bár nem hiszem, hogy ellenkezne, de autókázás közben nem bíznék meg benne. Kinézem belőle, hogy a szemeim elé teszi a kezeit, mikor vezetek, hogy fának hajtsak a kocsival. Persze megkötözhetném, megbilincselhetném, meg minden, de ha van rá más mód, akkor miért tegyem? Csak ki kell várnom a kínálkozó alkalmat.
Megterítettek nekünk is, így vélhetően mi is asztalhoz ültünk.

ZeneHelyszínÖltözet

Rowan W. Mills ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 7598f11bce3b45c1efcf2db7cd70d21b300671c9
The Fox is coming back Ab443b44737a1200057c8c050c916b6e161a030d
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 7ded121ffa13047d541445fc788966ccd203fb53
The Fur of the White Fox
The Fox is coming back F5bd045d3834510f7e9190381d4658fc6cddf365
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
The Fox is coming back E578872f3bc2572f0527dbebbf97a9d2ed94b062
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Tom Cruise
★ szükségem van rád ★ :
The Fox is coming back Tumblr_mnctj9Pc4Z1rlsxj0o2_250
My Love Story
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
The Fox is coming back 0792f7ac0d5a26fec446f8085e722bf7bc3c7b1f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Ápr. 24 2024, 18:05

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Próbáltam én a magam módján szítani a tüzet, de most vagy ennyire ártalmatlanná vált a képem, vagy egyszerűen azelőtt kialudt volna bennük a szikra, mielőtt egyáltalán talajt fogott volna. Hát ezt nem hiszem el...
Gúnyolódva és kifigurázva utánoztam le Travis kéz legyintését, minden alkalmat megragadva, hogy legalább őt fel idegesítsem, mert úgy tűnt a másik krapek meg se hallotta, amit mondtam.
- Hogy miii??? Hát még jó, hogy bezárom őket! - toporzékoltam, de meg is állok a következő pillanatban és némi hitetlenkedő értetlenkedéssel bökök magamra hüvelykujjammal. - Te királyfinak hívtál? - kérdek vissza, majd Terryre nézek ugyanezzel a fejjel. - Ez milyen aranyos volt már tőle... - vigyorgom idétlenül. Hát így se szóltak még be. Már szorítottam össze ajkaim, hogy tovább hisztizzek a válaszán, mikor szemet szúrt, hogy már ő is kezd hisztissé válni. Ó, yeah, kezdek jó úton járni...
- Na nehogy már még meg is köszönjem, hogy ki hívtad rám a zsarukat! - morgolódtam, de mielőtt nagyon belelendültünk volna, Terry ismét csendre intett minket. Hát menten lefejelem, és biztos vagyok benne, hogy most már Travis fogná le nekem. Engem csak ne "csittelgessen"! Hozzám képest ő csak egy szem porcukor a szilvás gombócon. Persze egyből csokit követeltem magamnak fegyver híján, amit nagy meglepetésemre meg is kaptam... volna. Még a hisztivel is felhagytam, mikor benyúlt a szekrénybe és előhúzott egy szelet csokit. Tényleg az volt! Öcsém, mintha a kalapjából húzta volna elő a nyulat, úgy néztem rá elkerekedett szemekkel, és már-már csorgó nyállal éppen nyúlva a finomság felé, mikor...
- MIIII?!?!?! - sikkantok fel, ahogy két kezemmel vörös hajamba kapok félőrült képpel nézve, ahogy kisajátítja a csokit magának ez a hibbant képregényhős. És még csak szájkarate sem lett a nem létező vitájukból, amit hitetlen fejjel figyeltem oda vissza.
- Az egy dolog, hogy bezársz egy kutyáknak való lyukba, de hogy a csokim is elveszed! Több a soknál!!! - ordítottam, és mit sem törődve, hogy mások is vannak ott, előre hajolva rontottam neki, elkapva derekánál, hogy nekifutva feldönthessem. Mivel amúgy is közel volt, könnyű volt nekimenni, noha messzire nem jutottunk, mert a mögöttünk lévő asztalnak estünk, ami felborult velünk együtt. Kiboríthattunk egy-két tányér kaját is talán, de azt biztos, hogy több nézőnk lett. Ráültem a derekára és közben meg megpróbáltam lefogni egy kézzel, másikkal meg elvenni a csokit tőle. Ha mást nem, akkor két kézzel próbáltam utána lefogni, és foggal elvenni tőle a csokim.
- Add ide! Nem viccelek! Megharaplak, bassza meg! Adod ide! Travis! Add már... ide! - csattogtattam fogaim, és ha küzdött párszor a ruhája ujjába vagy csuklójába is beleharaptam. Nem erősen, nehogy a fogaim bánják, de próbáltam lefegyverezni. Öcsém, ez pont olyan volt, mint mikor kis pöcsként Lambert mindig lenyúlta a csokim vagy kekszem és vérre menő harcot vívtunk. Mondjuk mindig én maradtam alul, mert bármikor szarrá vert, de most szerintem vagyunk azért egyenrangúak.
- Megeszlek a zöldség helyett is, ha így folytatod!


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 21:12

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
Terry nem vette fel Rowan megjegyzéseit, hiszen jó pár morcos fiatallal és goromba középkorúval volt már dolga, így megszokta a belőlük áradó kezdeti ellenségességet, amik leperegtek már róla. Rowan szavai is egyik fülén be, másikon ki.
Alaposan elgondolkodtam, majd grimaszoltam.
- Már el is felejtettem... - sóhajtottam, hisz az nem ma volt. - De miért is foglalkozunk ezzel a gondolattal? - kérdeztem nyugodt elgondolkodottsággal. Ingerültségnek még csak töredéke sem volt bennem Rowanéhez képest.
- Jaj, ugyan, maradj már - legyintettem. - Egyszer már leszereltem őket, megteszem újra. Nekem nem akadály néhány torszülött - feleltem, hiszen ha visszaemlékszik, eszibe kell, hogy jusson, amikor a cirkuszban Calel és Shannel balhézott, akkor én sorra szedáltam le a cirkuszi szörnyeit és tettem nekik keresztbe.
- Hogy én? - kérdeztem meglepetten és még szívemhez is kaptam a kezem. - Te meg miről beszélsz, én nekem nincsenek ketrecbe zárt kannibáljaim és jelmezes gyúrótermi baltadobáló csajaim. Az a te zsánered, én csak kóbor királyfikat teszek a gyűjtődobozba - mutattam felé ezzel rá utalva. - De még mindig jobban jársz az én luxus börtönömmel, mint az állami sittel öregem. És nem mondhatod, hogy nem bántam jól veled, úri életed volt mellettem még a börtönben is, mindent megadtam neked - morogtam egészen behisztizve most már én is.
Hitetlenül néztem Terryre, mikor majdhogynem én lettem a szemében a bűnös, de aztán fordult a kocka és Rowan sem volt már ártatlan a szemében. Ez a fazon kész. Bolond ez is.
- Elég a vádaskodásból, maradjon mindenki nyugton - ingatta meg kezeit Terry. - Elég. Csitt.
Megcsóváltam a fejem, majd Terry felé pillantottam, aki, mikor beértünk az étkezőbe egy szekrényhez ment és kivett belőle egy csokit, de mielőtt még Rowannek adta volna elvettem tőle.
- Még mit nem! Majd ha evett valami rendes ételt is és bocsánatot kért tőlem. Otthon is mindig csak a pitét eszi meg, a zöldséget meg otthagyja. És dobálja a krumplit. Nincs benne semmi tisztelet!
Terry laposakat pislogott, majd megingatta a fejét.
- Nem vonhatod meg tőle az ételt, Travis.
- Ez nem étel, hanem pénzkidobás. Amúgy is, vissza kellene szoknia az egészséges ételre. Régebben minden más volt.
- Elég baj, ha maga a múltban élsz.
- Itt mindenki hülye? - tártam ki a karjaim hitetlenül.

ZeneHelyszínÖltözet

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 7598f11bce3b45c1efcf2db7cd70d21b300671c9
The Fox is coming back Ab443b44737a1200057c8c050c916b6e161a030d
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 7ded121ffa13047d541445fc788966ccd203fb53
The Fur of the White Fox
The Fox is coming back F5bd045d3834510f7e9190381d4658fc6cddf365
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
The Fox is coming back E578872f3bc2572f0527dbebbf97a9d2ed94b062
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Tom Cruise
★ szükségem van rád ★ :
The Fox is coming back Tumblr_mnctj9Pc4Z1rlsxj0o2_250
My Love Story
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
The Fox is coming back 0792f7ac0d5a26fec446f8085e722bf7bc3c7b1f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 20:46

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Az unikornisnak képzelt szamarunk olyan görcsösen próbálta fent tartani a békét, hogy az már nekem volt kínos. Pillogtam pár értetlent, először a hülye nevére, majd a reakciójára, amit a vezetői képességeimre adott. Persze jól esett, de nem kell dicsérni, magamtól is tudom, hogy egy istenség vagyok.
- Hát ez igazán remekül hangzik, és most, hogy így szarrá lettem dicsérve, én lépnék is. Nálam jobb és szebb példát itt aligha találni, szóval nincs is igazán mit keresnem itt... - utalok arra, hogy az, hogy én itt vagyok egy hatalmas félreértés. Pimaszkodásaimmal még sem értem célt. De még annyira sem, hogy legalább Travis idegeire mehessek.
- Ez így van drága barátom, és a legközelebbi pozitív érzés akkor tölt majd el engem, amikor békésen álomra szenderülsz, én pedig a képedbe nyomom a párnát és addig fojtogatlak vele, amíg egy porcikád is mozog... - mosolyogtam angyalian a két nevű fickóra, hátul összekulcsolt kezekkel, bár volt egy olyan érzésem, hogy lassan én fogok itt bedilizni tőlük és nem fordítva. A bolondokházában legalább fogékonyak voltak a hülyeségeimre, és valahogy könnyebben ujjaim köré csavartam a közönséget. De ilyen pofával szerintem azt sem tudják ki vagyok! Arrgh! Csak kerüljünk kettesbe egy wc közelében Cowboy és megitatom vele a tartalmát!!! Csak akkor térítette vissza figyelmem a valóságra, mikor ismételten hülyeségre hívta fel a figyelmet. Nem is értettem mire céloz a hibbantja, míg meg nem éreztem, hogy Travis fogja a kezem. Egyik alsó szemhéjam rángatózva néztem el felé, majd vissza előre a gumiszobába valóra. Nagyot nyelve fújtam ki szép lassan a levegőt orromon keresztül, nyugalomra intve magam. Nyugi Rowan, eljön a te időd...
- Ó, már ne is haragudj, de rosszul emlékszem, vagy nem te szúrattad le magad karddal is, te patkány! - mordultam rá, de csak azért ingerültebben, mert lelkem mélyén végre szikrát kapott a dühöm, azzal, hogy ő is vitába szállt velem.
- Na tessék! Hölgyeim és uraim, mindenki hallotta, bevallotta!! Dugják a diliházba, de azonnal! -toporzékoltam, ami félbe is maradtam, ahogy még rá is tett egy lapáttal. Komolyan mondom kezdem élvezni az itt létet. - Hogy oda ne rohanjak! Akkor majd kieresztem őket! - tártam ki szabad kezem, majd szemeim forgatva hozzá tettem. - Na és? Te talán nem? - húztam fel szám sértődötten, hogy még engem állít be rossznak. Én nem egy barlangba gyűjtögetem a zsozsót, hanem másokat támogatok vele. Nálam nemesebb lelkű szociopata nem létezik a földön! Az külön mulattató volt, hogy Terry is nekem adott igazat.
- Látod, ez az ember zseni, pontosan tudja, hogy kinek kell hinni! - intettem birka pásztor vagy ki felé, persze még azért idegesen. Egészen addig így is gondoltam, amíg fél pillanat múlva már Travist védte. Egy helyben kezdtem el ugrálni, ahogy lassan agyvérzésben fogok is megdögleni.
- Na nehogy már az ő pártját fogjad! Mi az, hogy félreérteni?! Hogy lehet azt félreérteni?! Hogy lehet félreérteni egy kukit a seggedben?! - sipákoltam, persze tudtam én, hogy nem volt erőszak, és nem is voltam gyerek már, de lényegtelen, mert a magam oldalára szándékoztam állítani. Igen, múlt idő, mert kezdem úgy érezni, hogy itt senkit senki sem tud manipulálni.
- Éhes vagyok! Csokit akarok! - hisztiztem. Ez nem is volt teljesen hazugság, de valójában csak menekülni akartam ebből a kellemetlen szituációból, s mivel, hogy az ablakon nem tudtam kivetődni, kénytelen voltam rögtönözni. Olyan kaja csatát rendezek én itt nekik, hogy amíg a pofikájukat törölgetik, én köddé válok.


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Travis Avery ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 12:25

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
Csak egy egészen kicsit néztem szúrósan Rowanre, mikor rosszfiúnak nevezett. Még, hogy én? Ez a Terry se lehet százas, ha beveszi majd az áldozati dumáját. Most is biztosan csak azért beszél ilyen szentiesen, hogy a békét fenntartsa. Nem akar balhét, amit meg is értek.
Meglepetten pillantottam Rowanre, majd pedig Terryre, hiszen nekem ez fel sem tűnt, illetve nem is tulajdonítottam különösebb jelentőséget a lelkész nevének, de tényleg, most, hogy így Vörös Báró felhívta rá a figyelmem...
- És ez milyen dicséretes! - jegyezte meg mosolyogva. - Kevesek képesek rá, hogy összefogjanak egy közösséget és felépítsenek egy jól szervezett fellépéssorozatot. Kiváló adottság és az élet egész sok területén nagy hasznát lehet venni - dicsérgette meg őt, ám a szeretetre tett megjegyzését Rowan nem kellő módon értékelte, ami némi szívfájdalom volt ugyan Terrynek, de nem törte lelkesedését és elfogultságát.
- Ugyan-ugyan - veregette vállon a cirkuszost. - Mindent meg lehet beszélni és mindenre megoldást jelenthetnek a pozitív érzések. Hidd el, ezt itt nálunk meg fogod tanulni - mosolygott levakarhatatlan boldogsággal és eltökéltséggel.
Tovább indultunk, hogy alaposan körbenézhessünk a táborban Terry útmutatásai szerint, bár én még mindig nem éreztem hibának, hogy leszerveztem ezt és biztos voltam benne, hogy a kezemben tudom majd tartani az irányítást. Nem idegesítettem fel magam még Rowan bökdösései nyomán sem, viszont mellé léptem és megfogtam a kezét, mintha jó barátok lennénk, akik városnézésen vannak.
Terry hátra fordult, majd elmosolyodott.
- Na látjátok, micsoda tomboló szeretet - mosolygott, bár az arcunk biztos nem azt tükrözte, amit ő kijelentett, de ettől független a beszélgetés tovább siklott elég meredek irányba.
- Az csak egyszer fordult elő
- utaltam itt a halálomra. - Oké, lehet, hogy szuperhősdizek, de ez itt mellettem meg szörnyeket tart ketrecben egy cirkuszban és embereket öl - mutattam Rowan felé morcosan.
- Oké, álljunk meg itt - emelte fel ujját Terry. - Rabság és gyilkosság, ezek súlyos vádak. Biztos csak az előadás része volt és félre értetted - válaszolt, én pedig nem akartam hinni a fülemnek. Még az állam is leesett. Ez hülye.
- Mégis hogy lehet ilyet félre érteni? - kérdeztem vissza.
- Ahogy a dlibábot - felelte egyszerűen.
- Na te se túlozz - szólt rá Rowanre, mikor nemi erőszakkal vádolt engem. - Biztos csak félre értetted a közeledését. Ma az emberek sok mindent eltúloznak. Bolhából elefántot csinálnak.

ZeneHelyszínÖltözet

Rowan W. Mills and Lambert Schultz imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 7598f11bce3b45c1efcf2db7cd70d21b300671c9
The Fox is coming back Ab443b44737a1200057c8c050c916b6e161a030d
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 7ded121ffa13047d541445fc788966ccd203fb53
The Fur of the White Fox
The Fox is coming back F5bd045d3834510f7e9190381d4658fc6cddf365
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
The Fox is coming back E578872f3bc2572f0527dbebbf97a9d2ed94b062
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Tom Cruise
★ szükségem van rád ★ :
The Fox is coming back Tumblr_mnctj9Pc4Z1rlsxj0o2_250
My Love Story
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
The Fox is coming back 0792f7ac0d5a26fec446f8085e722bf7bc3c7b1f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyPént. Ápr. 19 2024, 23:19

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

A rossz hír, hogy nem voltam teljesen erőm teljében, a jó hír, hogy legalább másodszorra sikerült leküzdenem, és úgy tűnt most elcsapkodjuk egymást. Talán még fújtattam is hozzá, mint egy macska. Aztán fölém kerekedett, de úgy sem adtam meg neki a lehetőséget, hogy megint kiüssön vagy valami. Komoly elhatározások közepette voltam, hogy agyonverem, mikor nem csak őt, de engem is kizökkentett az érkező ürge. De legalább leszedte rólam, így én is felkeltem, s csak azért nem estem neki megint, mert a fickó merészen közénk állt. Asszondja, csúnya dolog... Ilyet se hallottam még felnőtt szájából. Az viszont tetszett, hogy mégha elég langyi módon is, de legalább leteremtette Travist.
- Igen, cowboy, ejnye bejnye! Te vagy itt a rosszfiú, nem én! - bökdöstem hol felém, hol mellkasomra, állandóan ide-oda kilengve, hogy ne takarjon ki a magas fickó. Amikor pedig amaz felém fordult és rám nézett, morcosan álltam tekintetét, kicsit visszább hajolva, mert ki tudja mit szándékozik most tenni. Itt adja az ártatlant, aztán lehet mindjárt leküld egy tockost. Lamberttől legalább tudom mikor számítsak rá, legtöbbször látszik a szemében, mikor akar pofán verni, de ez a lökött fickó olyan, mint egy unikornis által odahányt szivárvány. Látod, hogy ott van, de még is kétkedve figyeled az egészet.
- Neked két keresztneved van? - ez az első, ami először leesik. Még meg is sajnálnám, ha nem jönne a többivel, aminél kitárom kezeim, jelezvén, hogy lassítson, itt ugyanis valami rohadt nagy félreértés van. - Wowow, lassíts! Nekem? Vezetőm? El vagy tévedve, öregem. Hármunk közül én vagyok itt az egyetlen, aki képes akár egy cirkuszi csordát elvezetni. - bökdösöm magamra büszkén, jelezvén, hogy nekem aztán ő csak ne akarjon itt semmit. De elég hamar tova is terelődik a figyelmem. Ez a fickó mókás egy pofa.
- Szeretettel?! Olyan szeretettel fordulok mindjárt hozzá, hogy szüksége sem lesz villamos székre, mert a tekintetemmel annyi szikrát küldök felé, hogy helyben megsütöm! - toporzékolok, bár még a legkisebb mértékben sem úgy, mint mikor ketten voltunk. Csak nyugalom Rowan, csak nyugi... lehet, hogy a képed mostantól baba popsi sima, de attól még az vagy, aki. Eddig is jót szórakoztál, eztán is így lesz... Kivéve mikor ránézek oldalra Mr. Tökéletesvagyokra és attól kap el az ideg, hogy semmit nem reagál. Ha még is, akkor legalább egy megkönnyebbült sóhajt el hagyja ajkaim.
Még is mit tehettem volna? Mentem velük, pontosabban mögöttük, csak a fickó mögött. Amíg a fickó beszélt, és esetleg nem hátra nézegetett, néha azért piszkálódásból oldalba böktem Travist, had érezze csak, mekkora hiba volt elrabolnia. Úgy ki idegelem a soványkával együtt röpke fél nap alatt, hogy magukra gyújtják a tábort.
- Kényszerképzetek? - kérdek vissza, s nem mondom, azért egyszer-kétszer rángatózott tőle alsó szemhéjam. - Én nem vagyok hibbant, mint ez... - bökök Travis felé. - Nem én játszottam el a halálom többször is és ugrabugrálok tünci, fehér lovag ruhácskában, mint egy kihipózott Batman!! - morgolódom, mert bár alapvetően elég türelmes ember vagyok és jól viselem a drámaibb pillanatokat is, úgy érzem az új képemmel senki sem vesz komolyan. Hahó! Most épp egy szociopata gyilkossal beszélgettek!
Feladom... ezek az őrültségekhez is hibbantak. Morcos, de néma pillantásokat vetek a mutogatott helyekre, illetve a fickóra. Ez csak annyiban változik, hogy a többi lakót említve, sejtelmesen gonosz vigyor jelenik meg arcomon, gondolván, hogy manipulálni attól még így is tudok, de mikor megjegyzi, hogy Travis ténylegesen itt marad, csak tervemről lemondó szemforgatással tárom szét karjaim. Ismerve az emberkéim, nem sok mindenben bízhatok, de remélem azért Gyda még nem csapta széjjel magát annyira a cuccal, hogy jelezze a valamire való kis segítőimnek, hogy bajban vagyok és jó volna, ha valaki ide tolná a seggét.
- De gáz.. és milyen nagylelkű is! Mentem példát veszek rólad, és cserébe a csirke csontokat, kedvességből letolom ennek a beképzelt idiótának a torkán... - lökök egyet Travisen könyökkel. - Remélem, azért nem egy házban kell lennünk, mert a végén még megerőszakol, mint ahogy anno is tette, mikor még korhatár alatti voltam... - dobok be egy full kamu dolgot, hátha rá kap. Bár ha tényleg beszéltek... gondolom mindent is tud. Szemeim forgatom ismételten. Jó, oké, de ha egyedül vagyok akkor legalább könnyebben kitalálok valami szökési tervet, vagy faragok bökőt valami bútorból. Szúrós pillantást vetettem Travisre, aztán követtem a fickót valamelyik asztalhoz vagy, ahová kell. Megtörni, engem? Olyan kiképzést kaptam kölyök koromban a javítóban és Lamberttől, hogy esélyét nem látom.


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Travis Avery ölelést küldött

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyHétf. Ápr. 15 2024, 17:57

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
Hát nem tudott rám ijeszteni a fenyegetéseivel, igaz, nem is törődtem vele túl sokat, de sikerült meglepnie, mit ne mondjak. Nem gondoltam volna, hogy félkómásan nekem akar majd esni, ahogy azt sem, hogy az a jelentéktelennek tűnő mozdulat a kezével egy támadás előszele lehet.
A földre kerültem, ám nem maradtam ott sokáig, ugyanis felvettem vele a kesztyűt. Nagyban vívtuk a macskaharcunkat, amikor nyílt az ajtó és megjelent egy cingár, frufrus, hózentrogeres pasas. Elegáns volt, de csak annyira, amerre egy kocka egyetemista a természettudományos tanszékről.
- Na neeem, ennek nincs itt a helye! - szólt ránk és lehúzott engem Rowanről, felálltam, majd hol rám, hol rá nézett és közénk állt. - Nem verekszünk. Az nagyon csúnya dolog. Viselkedjetek - mosolygott barátságosan, majd rám nézett. - Hogy akarsz így példát mutatni a fiatalembernek, ha még te sem tudsz viselkedni? Enyjebejnye - mondta, majd Rowan felé fordult. - Örvendek. A nevem Terry Scott. Én vagyok a tábor "lelkésze" és egyben a jövőbeli lelki vezetőd, aki támogatni fog a szellemi, lelki és spirituális fejlődésedben. Szeretnélek megkérni rá titeket, hogy a jövőben mellőzzétek az ilyen jeleneteiteket és próbáljatok szeretettel és elfogadással tekinteni egymás felé. Hiszen ez az élet legfőbb célja. Egymás elfogadása és a barátság, a szeretet. Gyertek, fáradjatok velem - mosolygott ismét, töretlenül, majd, ha Rowan nem kezdett el ismét háborúzni, el is indultunk felfedezni vele a tábort.
- Üdv a természet lágy ölén, Camp Silent Spiritben. Ez a tábor a lelki béke, a spirituális fejlődés és a jellemfejlődés legszebb melegágya. Itt minden lehetőség adott, hogy az emberek új életet kezdhessenek és felül emelkedhessenek gyalázatos korlátaikon, a lelküket mérgező kényszerképzeteken.
Ez lenne a tábor. Erre van az étkező, a hall, a fürdőszobák és WCék többsége
- intett a fő épület felé. - A kisebb épületekben pedig a szállások.
De nem leszel egyedül, laknak még itt páran rajtad kívül és Travis is tudatta velem, hogy itt tartózkodásod alatt ő is itt szeretne maradni, nekem pedig nem volt ellene kifogásom, hely van bőven. Elfér itt mindenki.
Épp időben érkeztetek az ebéd miatt. A papírokat már megcsináltuk, szóval a körbevezetés után akár mehetünk is leülni és elfogyasztani a mai ebédet. Kentucky csirke van és zöldség leves. Én a magam részéről nem eszek húst, de nem én döntöm el milyen ételeket szolgáljanak fel, így ha te magad szereted, akkor megeheted az én csirkémet is
- mondta nagylelkűen és átlépte a küszöböt, hogy elvezessen minket a konyhába.
Mit mondhatnék, fura fazon volt, érdekes jellem, de nem volt túl sok rossz előérzetem, bár abban biztos voltam, ha én nem leszek itt, ha nem leszek Rowan mellett, ez a dilis kölyök élve felfalja ezt a félnótás srácot. Az nem lenne túl szép.

ZeneHelyszínÖltözet

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 7598f11bce3b45c1efcf2db7cd70d21b300671c9
The Fox is coming back Ab443b44737a1200057c8c050c916b6e161a030d
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 7ded121ffa13047d541445fc788966ccd203fb53
The Fur of the White Fox
The Fox is coming back F5bd045d3834510f7e9190381d4658fc6cddf365
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
The Fox is coming back E578872f3bc2572f0527dbebbf97a9d2ed94b062
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Tom Cruise
★ szükségem van rád ★ :
The Fox is coming back Tumblr_mnctj9Pc4Z1rlsxj0o2_250
My Love Story
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
The Fox is coming back 0792f7ac0d5a26fec446f8085e722bf7bc3c7b1f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyPént. Ápr. 12 2024, 23:16

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Míg ő békésen elüldögélt és mint valami burzsuj kis szarrágó, szépen megeszikélte a menüjét, én legszívesebben úgy tomboltam volna, mint Hulk. Csak hát semmit sem tudtam elmozdítani. A baba villával bökdösni meg... na azért az már tényleg a legalja volna. De hiába dobáltam meg így is, semmit sem hatott. Pff, tipikus Travis...
- Mi az, hogy maradjak abban a hitben....?! - kaptam fel a vizet, érthető módon ismét. Ha nem lettem volna éhes, az egész tányért kajástul a fejéhez vágom. Kivéve a pitét. Azért még nálam is lett volna egy határ. De egy ponton túl így is eljutottam odáig, hogy végül megtámadjam. Mondjuk nem tudom mi lett volna, ha kinyírom, mert gondolom innen kijutni nem lenne olyan egyszerű. Sőt... őt ismerve, direkt olyan számkódokat talált ki, amikre biztos nem gondolnék. Mindenesetre azért neki estem... volna, ha nem felejtettem volna el, hogy tőle tanultam egy s mást, ráadásul nem rég ébredtem az altatásból, így a reakció időm sem a legjobb. Nyikkanok is egyet, ahogy magához húzva, és bár megkarmolnám, ha tudnám, esetleg harapnám, de elég hamar kapok egy csókot a faltól, ami által újabb nyögés hagyja el a szám, miközben fel is szisszenek. Nem csak a friss műtéti apró sebek miatt, hanem, mert így, a hegek nélkül, jóval vékonyabb a bőröm, finomabb is, de érzékenyebb is.
- Soha! - morgok, már amennyire a fal engedi.
Eltelt pár nap, ami alatt végig csúnya bosszúm forraltam, és szinte biztos voltam benne, hogy a tábor valami hülye, nagyon béna kamu szöveg volt. Egészen addig, míg az egyik nap desszert zabálás közben fejbe nem küldött a bele csempészet altató és bele nem fejeltem a tányérba. Nem voltam biztos benne, hogy ezúttal nem kiherélni visz, de olyan hiú ábrándjaim sem voltak, hogy haza visz és békén hagy.

Hallottam a fák félreismerhetetlen susogását a szellőtől, a madarak csipogását, és idővel, ahogy tisztult a hallásom, ahogyan kezdtem magamhoz térni, valaki mocorgását is. Megint ez a kibaszott zsibbadás. Nem viccelt, tényleg... elhozott egy táborba? Megőrült? És én megőrültem?! Adok én neki kiképzőtisztet játszani. Ki is nyitom a szemeim és felé fordítom fejem. Odaakartam neki csapni, hogy érzékeltessem vele, hogy én nem a szófogadó kutyája vagyok, de ez végül kimerült egy gyenge legyintésbe, ami éppen csak elérte. Még kell egy kis idő, amíg a testem összeszedi magát, de azért vágtam már a pofákat.
- Na ide figyelj, te semmirekellő bundának való... Velem te nem baszakodsz, megértetted? Látod ezt a párnát... - bökök a fejem alattira. - Ezzel foglak megfojtani álmodban. - mutogattam felé. A fejem még zsongott, de ennyit azért tudatni akartam vele.
Nem szeretem a táborokat. A kölyökkori dolog után meg pláne. Ugyan az egy szigeten volt, távol a civilizációtól, de attól még tábor volt. Mintha szándékosan újra akarná élni velem azokat a heteket. Ott is volt egy nyomorult katona, aki mindig rajtunk élte ki frusztráltságát. Csak, hogy akkor még kölyök voltam... Most viszont már nem csak harapni tudok. Húúú, cowboy, fogod még bánni, hogy visszajöttél...
Lassan fel is ülök, ha nem nyom vissza vagy ilyesmi, és bár a fejem még sajog, sunyin kivárok egy pillanatot, majd mintha csak a fejemhez akarnám tenni a kezem, kiugrom az ágyból, egyenesen rá, hogy még esés közben vagy a földön behúzhassak neki.


öltözék: x zene: ambience helyszín: Camp Silent Spirit




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyPént. Ápr. 12 2024, 17:56

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
- A szép elég relatív, nem gondolod? - billentettem oldalra a fejem a tőlem már jól megszokott rideg nyugalommal. Nem voltam az a fajta alak, aki könnyen megijed, vagy zavarba jön. Tisztában voltam a képességeimmel és tudtam, hogy még krízis helyzetekben is könnyen felülkerekedhetek rajta. Erősebb voltam és higgadtabb, felkészültebb, ő pedig csak egy hisztis kölyök. Mindent, amit tud, annak nagy részét tőlem tanulta. Ha tudna is újat mutatni, akkor sem lenne sok esélye.
Meg amúgy is, minek idegesítsem magam, minek stresszeljek? Nincs miért.
- Kérlek, légy abban a hitben, hogy van beleszólásod - legyintettem nyugodtan, hiszen nem ő dönti el, hogy változik-e vagy sem, vagy mit is akar. Nélkülem sehol sem lenne. Még mindig csóró hajléktalan lenne, ha éhen nem halt volna, vagy valaki által más irányba nem kanyarodott volna az élete. Mert ki tudja nem-e karolta volna fel valaki helyettem valami céllal és vagy jó, vagy rossz irányba vinni az életét, vagy rosszabb esetben kihasználni fiatalságát és fiatal testét és rabként tartani.
Végül is megkajáltunk, aztán jött, aminek jönnie kellett. Kicsit ugyan meglepett a reakciója, de már akkor felkészültem az összecsapásra, amikor kijelentette, hogy "meghalsz". Amint fellépett az asztalra felugrottam a székemről, majd felém nyúló kezét elkapva magamhoz húztam és arccal a falnak nyomtam.
- Nem, nem hal meg senki. És ez a véleményem. És nem sokára te is meglátod, hogy milyen jól fogod érezni magad ott a táborban.


Igen, a táborban. Pár nap múlva elkábítottam őt a szobájában, majd betettem a kocsijába és elindultam vele a Camp Silent Spirit táborba, hogy ott majd jobb belátásra bírják őt. Úgy hallottam, hogy az ott lévő táborvezető lelkész a világ egyik legjóságosabb, legrendesebb embere tengernyi türelemmel, szóval biztos voltam benne, hogy ő lesz a tökéletes mentora Rowannek.
Már mindent elintéztem, így Rowant a szállására vittem, mintha csak aludna, majd befektettem a kényelmes kis ágyikóba a fa épület egy közepes méretű, takarós kis szobájába. Ugyan, ha fel kel, biztosan morcos lesz, de már attól boldog lesz, hogy nem a Rókalyukban kapott zárkájában kell lennie, de tudtam, alaposan szemmel kell majd őt tartanom, hogy nehogy megszökjön, nehogy bajt keverjen.
Leültem az ágya mellé, várva, hogy felébredjen és elmagyarázhassam neki, hogy mi fog most történni és bemutathassam neki a táborvezetőt.


ZeneHelyszínÖltözet

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 7598f11bce3b45c1efcf2db7cd70d21b300671c9
The Fox is coming back Ab443b44737a1200057c8c050c916b6e161a030d
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 7ded121ffa13047d541445fc788966ccd203fb53
The Fur of the White Fox
The Fox is coming back F5bd045d3834510f7e9190381d4658fc6cddf365
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
The Fox is coming back E578872f3bc2572f0527dbebbf97a9d2ed94b062
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Tom Cruise
★ szükségem van rád ★ :
The Fox is coming back Tumblr_mnctj9Pc4Z1rlsxj0o2_250
My Love Story
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
The Fox is coming back 0792f7ac0d5a26fec446f8085e722bf7bc3c7b1f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyCsüt. Ápr. 11 2024, 11:19

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Travis... semmit sem változott. Ugyanúgy kutyának tekinti az embereket. Magát pedig valami kutyakiképzőnek. De tényleg. Nem kérdi meg a négylábút, hogy akar e szobatiszta lenni, vagy vakvezető, azt majd ő tudja. Amikor először léptem be abba a házba és kezet ráztunk az interjú után, bosszantott ez a stílusa. Aztán megszoktam és már-már kedveltem, hogyha már én nem tudom mit akarok kezdeni magammal, ő tudja helyettem is. Nem voltam lusta, de így biztos voltam benne, hogy bármerre is kísér, jó irányba megyek. Most viszont... ismételten megint rohadtul bosszant. Elmúltam már 18, felnőtt vagyok! Saját döntéseim vannak! Jogom van elbaszni a saját életem! Irgum burgum!
- Talán nem? - förmedek rá még magam kikérve, hogy megpróbálja felülírni róla alkotott képem. Persze, hogy ilyen! Hiszen én is az egyik... áldozata voltam! Persze akkor kis időre visszaveszek, mikor közli a logikustény, hogy Kian bizony tényleg megszabadította az összes még élő és publikus cégétől, munkájától, bár rajta lelke, hogy azóta is kiemelt népszerűségnek örvendenek, mert odafigyel munkájára. Elég érzékeny rá, szóval mást nem is várhatunk el tőle... De mindegy, most nem ő a lényeg! Hanem a miértek! Itt és most!!
Gyermeteg dühvel próbáltam szemléltetni mennyire nem tetszik a helyzetem. Mint egy gyerek kora reggel, aki nem aludta ki magát, és különben sem akar suliba menni, akkor pedig nem is fog és kész! Ő pedig még apai mérhetetlen türelemmel viselte is mindezeket. A szék nem mozdult, és igazából az asztal se, hiába próbáltam ki. De legalább a kaja mozdítható. Mégha óvatosan is bánok a mennyiségének kárbatevésével, elvégre, azért én is éhes vagyok.
- Ó! Vagy úgy! Szóval aki csúnya, már nem is lehet szép?! - csapok az asztalra idegesen, így utólag ráeszmélve, de jelét nem adva, mekkora hülyeséget mondtam. VIsszaakartam vágni, de most annyira fel vagyok dúlva, hogy épkéz láb gondolataim nem is nagyon vannak. Csak összerakom a szavakat, amiket épp találok. Mondjuk Lamb lehet jobban fog nekem így örülni, mint úgy... vagy is nem! Mert neki mindegy, hogy répa vagy narancs! Ha mandarin, az se baj! Bazd meg Travis! Lehet mostmár az idegesített jobban, hogy én itt őrjöngök, ő meg olyan lelkibékében viseli ezeket. Neki is állok dobálózni, hátha abból ért. Csakhogy ezzel sem érek el sokat. Végig hallgatom, és addig nem is dobálózom, vagy hőbörgök, na de utána...
- Igen, te vagy a felelős! És maradj csak felelős érte! Nem változtathatsz meg! Nem engedem! - toporzékolok, a leszegezett bútorokat tekintve csak lábbal. Aztán tartottam egy pár perces pihiszünetet és addig is morcos ábrázattal ugyan, de megettem a maradék kaját is. Ilyeneket amúgy sem gyakran eszem, lévén, hogy se étteremben, se gyors kajáldában nem látnak szívesen. Elvitelre meg nem lehet mindenhol kérni.
- Köszönöm szépen, finom volt! - morogtam mérgesen, mert azért van modorom, és hát mégse hagyott éhenhalni. - És most meghalsz! - mászok fel az asztalra azzal a lendülettel és próbálom elkapni felsőjénél, hogy a földre taszítsam.


öltözék: x zene: ambience helyszín: not in my bed




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptySzer. Ápr. 10 2024, 20:10

The Fox is coming back
In the captivity of the Fox
Mikor visszatértem, láttam rajta, hogy sírt, ahogy azt is, hogy morcos, nyűgös, amiért "elbántam vele", de sajnos nem tudtam mit tenni. Ez volt a helyzet, ezt kellett szeretnie, én így döntöttem. Nem, mintha akkora hatalmam lenne felette és azt sem mondom, hogy én voltam az, aki mindent eldönt az élete felett, de úgy gondoltam tudom, mi a jó neki, hittem benne, hogy minden tettem csak az ő érdekeit szolgálja.
Végül csak az asztalomhoz jött és éreztem, hogy minden pillantása éreztetni akarja velem a sértettségét, nem tetszését, de ez már nem lepett meg, hiszen tudtam róla, hogy rendkívül gyerekes. Bármennyire is egy pszichopata, vagy szociopata látszatát akarja mutatni az emberek felé, még ha voltak is ilyen vonásai, akkor is csak egy makacs, kényes gyerek volt.
Semmit sem értettem hisztiéből, hogy mi baja lehetett az evőeszközökkel, mitől "baba". Vajon ezt arra érti, hogy kicsit módosítottam rajtuk, hogy emberbarátabbak legyenek? Ugyan. Emiatt kár így sipákolni. Sejtettem, hogy elsőnek a nasival fogja kezdeni és sejtésem be is igazolódott, majd fejem csóválva pillogtam rá, meglepetten, mikor kérdéseit nekem szegezte. Hát olyan embernek ismer, akiknek ilyen igényei lennének? Rabszolga? Ágyas? Ráadásul mit akarnék én a cirkuszával? Néha elég hülyeségeket tud mondani.
- Ugye csak viccelsz? - sóhajtottam. - Hát szerinted nekem ilyesfajta igényeim vannak? Ezekre van nekem szükségem? Ne nevettess. Te is tudod, hogy ez nem erről szól. Ahogy az öcsédhez sincs semmi közöm. Főleg, hogy miatta egy élet munkája veszett oda, ahogy elvette tőlem a cégem. Szóval egyébként sem állnék mellé.
Ez személyes. Ez rólad és rólam szól
- feleltem, noha ő nem érte be ezzel a rövid válasszal. Ki akartam fejteni, de úgy tűnt türelmetlen volt és még dobálni is kezdett az étellel. Megáll az eszem. Igaz, ha már az asztalt nem tudja megdöngetni, akkor dobálódzik. Jogos.
Megjegyzésére magasba szökött a szemöldököm és megköszörültem a torkom.
- Lelkem... a szép pofid ép most kaptad vissza. Szerintem kéne még neked egy kis idő, hogy az elméd helyre álljon. Nyilván nem nekem kell tetszened, de szerintem mások is egyet értenének velem, akik épp nem torszülöttek.
Nos...
- szedtem össze a két eldobott krumplit és visszatettem a táljába. - hogy választ is kapj tőlem a kérdésedre, maradj kicsit nyugton.
Szóval, arra gondoltam, hogy meg kéne próbálnom végre rendbe szedni az életed. Végtére is, részben én vagyok a felelős azért, ami veled történt, ami miatt idáig jutottál és úgy érzem, hogy felelős vagyok érted. Akkor, évekkel ezelőtt elengedtem a kezed, de most újra meg fogom fogni és mindent meg szeretnék tenni, hogy helyre hozzam az életedet. Vissza vezetni arra az útra, amiről akkor ott letértél. Mert nem ez vagy te. Nem ennek kell lenned. Te többre vagy hivatott és le kell térned erről a bűnös útról és én vagyok az, akinek sikerülhet róla leterelnie téged.


ZeneHelyszínÖltözet

Rowan W. Mills imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Travis Avery
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 7598f11bce3b45c1efcf2db7cd70d21b300671c9
The Fox is coming back Ab443b44737a1200057c8c050c916b6e161a030d
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The Fox is coming back 7ded121ffa13047d541445fc788966ccd203fb53
The Fur of the White Fox
The Fox is coming back F5bd045d3834510f7e9190381d4658fc6cddf365
♫ :
The last that ever she saw him
Carried away by a
moonlight shadow
★ családi állapot ★ :
A painful past; faded present; invisible future.
★ lakhely ★ :
Trenton; New Jersey
★ :
The Fox is coming back E578872f3bc2572f0527dbebbf97a9d2ed94b062
★ idézet ★ :
The moon is a thief -
it does not scatter its own light,
it reflects silent rays from the sun.
★ foglalkozás ★ :
Treasure Hunter | Master Thief | Engineer
★ play by ★ :
Tom Cruise
★ szükségem van rád ★ :
The Fox is coming back Tumblr_mnctj9Pc4Z1rlsxj0o2_250
My Love Story
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
The Fox is coming back 0792f7ac0d5a26fec446f8085e722bf7bc3c7b1f
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back EmptyVas. Ápr. 07 2024, 20:25

○ What? Why? You?! ○
...but I missed you, cowboy...

Amíg be nem következik, nehéz is elhinni, hogy egy csettintés alatt képes felfordulni az ember egész, de tényleg az egész élete. Hogy, ami volt, már nem lesz, és ami vár rá, még teljesen idegen. Igen, így tudnám nevezni ezt a gubancos érzést. Úgy éreztem elárultak. Pedig Travis még csak nem is a barátom, szóval emiatt igazán nem orrolhatok meg rá. Egy ellenségtől teljesen elvárható, hogy megpróbálja tönkretenni az életem. Na de ez... Ennél aljasabb húzással még senki sem állt elő. Úgyhogy érthető okokból sokkos sikoltozásba és ordításba kezdtem, amitől amúgy is fakó bőröm rák vörös lett. Aztán jött a következő fázis, életem gyászolása, így az észérvei ellenére is zokogva borultam az üvegnek, majd térdre. Szebb élet?! Szerintem mióta beköltöztem a cirkuszba nem káromkodtam ennyit. Mintha az előtte lévő életem, amit annyira visszaszeretne hozni, már is a nyomomban volna.
- Kibaszott... Kibaszott Travis... - bőgtem, és bármennyire nem tartom férfiasnak, most igazán padlón voltam. Nem segített a szónoklása a szebb életről, a boldog jövőről, mert azt éppenséggel most vesztettem el. Kellemetlen is volt, így reagálni mind erre előtte, vagy bárki előtt, de egyenlőre az foglalkoztatott a legkevésbé, hogy meglátnak. Ő úgy is tudja, hogy milyen vagyok. A kiszámíthatatlanságon túl.
- Te szemétláda!! Hallod?! GYŰLÖLLEK!! - ordítottam utána torkom szakadtából mikor odébb állt. És most itt hagy meghalni? Egy fehér, színek nélküli helyiségben? Hát tényleg ilyen büntetést érdemlek én? Eltartott egy ideig, míg kifáradtam a bőgéstől és már csak feküdtem a padlón és néztem a nagy fehér semmit. Néha még rám jött a bömbölhetnék, mint egy 5 évesre, akárhányszor felrémlik benne, hogy mennyire szerette a plüss mackóját, amit most kidobtak a kukába, de igyekeztem azzal nyugtatni magam, hogy bosszút fogok állni. Engedelmességre bírom majd az új drogunkkal, vagy örökálomba küldöm vagy tököm, tudja, de megbánja. Mire visszaérkezett már a földön nyűglődtem. Hallottam, hogy bejön, de kizárt, hogy olyan gyorsan feltudtam volna ugrani, hogy őt is félre lökjem és a minden bizonnyal kóddal nyitható ajtón is kijussak. Duzzogó kisgyerekként, morcosan fordítottam oda új képem felé és az asztal felé. Na jóóó, igazából a csokoládé illata vonzotta oda figyelmem, de végig lebiggyesztett ajkakkal, mérges nézéssel néztem felé. Mint, amikor felvett magához és az első pár napban nem lustálkodhattam annyit, amennyit akartam. Végül még mindig gyerek módjára, vérig sértődötten felkeltem és mintha nem is oda mennék célirányosan, felemelt állal illegtem oda. Bár a gondolat, hogy minden grimaszom normális - ÁTLAGOS - képpel kell végig csinálnom, mindig elkeserített, de most inkább csak a sértődésem akartam vele éreztetni. Megvontam volna magamtól a kaját is, deee... hát hülye vagyok én... csokis pitéről beszélünk, ráadásul a húsnak is jó illata volt. Szóval ha nem is azonnal, de letettem a valagam a mozdíthatatlan székre, és úgy lestem felé hunyorogva, mintha látható szikrákat küldenék felé. És csak eztán vettem észre az evőeszközöket.
- Te szórakozol velem?! Mik ezek a baba kések és villák?! - kezdtem el sipákolni, még ha csak egy rövid időre is, de azért maxba vágva a duzzogót, leszórtam az evőeszközöket és még mindig meredten őt bámulva markoltam rá a csokis pitére vagy annak egy szeletére és kezdtem el megenni. - Mit akarsz, heh? Mire megy ki a játék valójában? Pénzt? Rabszolgákat? Egy csicska ágyast?! Hah? A cirkuszom nem kapod meg! - csaptam az asztalra félig teli szájjal idegesen.
- Az öcsém pártját fogod??? Ezért csináltad? Válaszokat akarok! - toporzékoltam a széken, s mivel, hogy az meg sem mozdult, ezért az asztalba kapaszkodtam két oldalt, hogy azzal zajonghassak, dehát ugye... az is a padlóhoz volt szögezve. Beszarok a palin... Még tombolni sem tombolhatok... Ezért jobb híján, némi kétségbeesésemben megfogtam egy szem kis, főtt krumplit és hozzá vágtam.
- Ezt azért kaptad, mert elraboltál! - kiabáltam vele, aztán megint megdobtam még kettő darabbal. - Ezeket meg azért, mert elvetted a szép pofim! - rivalltam rá, miközben a többit meg közelebb húztam magamhoz. - A többit meg csak azért nem kapod meg, mert éhes vagyok. - morogtam oda halkabban.


öltözék: x zene: ambience helyszín: not in my bed




Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Travis Avery imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The Fox is coming back 0f77a4e552a595aa71dcbf5a4b86e31b9b8815d8
The Fox is coming back Qc1hivd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.
The Fox is coming back LuYaDda
In the darkness, there are no rules.
So, tonight New York, do what you want.
♫ :
I'm not good.
I'm not bad.
I'm not even broke.

Who am I?
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The Fox is coming back H1kQKRA
People don’t want apologies. They want confessions. They want you to stand there and list all the shitty ways you’ve hurt them so they know you understand.
The Fox is coming back Iie5YWj
Youre the only person
who really knows
who I am and still
likes me anyway.

The Fox is coming back H1kQKRA

The Fox is coming back 42d3d390ba09f346bd01171074eff7c6350f00f9
The Fox is coming back H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ My home is the circus
★ :
The Fox is coming back 8e7VF9z
★ foglalkozás ★ :
➛ To do business ☠
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
214
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: The Fox is coming back
The Fox is coming back Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Fox is coming back
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» I'm back, darling; and I'll get you back
» sun's coming up -- dana & lea
» Xia Renhan ~ coming soon
» Are you coming to the tree
» Game on! - Winters is coming.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Camp Silent Spirit-
Ugrás: