New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 17:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 16:58-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 16:53-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:45-kor
Owen Grady
tollából
Ma 16:43-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 16:33-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 16:27-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Under the moon
TémanyitásUnder the moon
Under the moon EmptyPént. Júl. 12 2019, 19:25


Sosem gondoltam volna

...hogy valaha is ilyen tettre kényszerülök, pont veled.

Kétszer mentem a klotyóra hányási ingerekkel, már lassan én is terhesnek érzem magam, vagy totál hülyének néznek a kórházban és legszívesebben az orvosok kitiltanának az egész területről, de még a mentőautóból is, még jó, hogy ehhez nincs joguk. Mélyen le kell hajolnom, hogy elcsavarjam a nyikorgó csapot és vizet igyak belőle, elég bénán nézhetek ki, mint a macskák, akik lefetyelik a vizet én meg pont leszarom, hogy ki kerüli ki a seggem a piszoárhoz sietve. Öt óra van még a munkaidőmből, tuti ki fogok készülni.
Kifele battyogok a telefonom kijelzőjét bámulva, majdnem rányomok Natalie nevére, hogy felhívjam, de utolsó pillanatban inkább úgy döntök, hogy csak üzenetet küldök neki. Nem hiszem, hogy tudnék úgy beszélni vele, hogy ne érezze meg hangomon a bajt, aztán jönne a kérdés, hogy ugyan mi a gond, én meg mi a szart mondanék? Jó lesz az üzenet...

"Ma tovább melózok, viszont elvinnélek éjjel valahová, remélem nem utasítod vissza."

Szinte remegnek az ujjaim. Lehet jobb lenne, ha visszamennék a budira. Amikor visszajelez Diane, kábé bőgni tudnék. Már-már azon gondolkozok, hogy milyen virágot vegyek neki, vagy milyen étterem van nyitva abban az istentelen időben.

"Öltözz fel jól, hűvös lesz az éjszaka!"

- Aston, gyere már, bazdmeg! - felkapom a fejem társam hangjára, lemaradtam a többiektől, márpedig nem kellene lazsálnunk. Zsebembe dobom a telómat és meggyorsítom lépteimet, bár most a koncentrációm teljes csőd.

***
"Itt vagyok a ház előtt. Ne rohanj, nem sietünk!"

Mélyet sóhajtok a vezetőülésben, majd amint jelzi a telefonom, hogy elküldte az üzenetet, kikapcsolom a biztonsági övemet és a házunkat kezdem bámulni. Szép. Normális, olyan igazi családi ház. Néha még nehéz felfognom, hogy tényleg a miénk, mi vettük, mi alakítottuk ki ilyenre, nem másé, nem a szüleinké. Mi vagyunk a szülők már, vagyis hamarosan. Gombóc nő a torkomban, szemeimet erőltetem, hogy ne csillogjanak meg a könnytől, ahogy rájövök, hogy ma mindent elveszíthetek, ami számomra a legfontosabb.
Látom ahogy kigyullad a bejáratnál lévő lámpa, szóval megemberelem magam, eltüntetem arcomról a félelmet és a rettegést, s kiszállok az autóból.
- Szia! - nyúlok gyengéden orcájához és csókot lehelek ajkaira. - Bocs, hogy nem hagylak ma este aludni - azzal lejjebb csúsznak kezeim a hasára és megsimogatom a kisfiamat is. Minden olyan gyönyörű, szép az éjszaka, nyugodt és békés a levegő, még a hold is ezüstben fénylik. Mondjuk randizhatnánk...
- Csüccs be - kinyitom neki az anyósülés ajtaját, tökre úriember vagyok. Én is beszállok, bár nem indítom azonnal az autót, de a világítást felkapcsolom.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Under the moon 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Under the moon A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Under the moon 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptyPént. Júl. 12 2019, 20:07

Aston & Natalie
Ma hamarabb hazaértem, mint ahogyan az normális esetekben történni szokott, mert olyan csillapíthatatlan fáradtság lett úrrá rajtam, hogy majdnem bealudtam az íróasztalom mögött. Minden bizonnyal a többiek is látták rajtam, hogy nem vagyok a toppon és haza küldtek. Először ugyan ellenkeztem, mondván, hogy semmi bajom, de kit akarok becsapni? Ügyvédek vesznek körbe, nem olyan könnyű kamuzni nekik. Az egyik kollégám volt olyan kedves, hogy haza fuvarozott, úgyhogy nem kellett az épület előtt taxira várnom. Majd veszek neki egy üveg bort. Vagy valamit a gyerekeinek. Elhatároztam, hogy vacsorával fogom várni Astont. Néhány óra alvás után le s vonszoltam magam a konyhába, hogy egy kacsát készítsek vacsorára. Nemrég a kollégákkal egy igen jól menő étteremben ebédeltünk és iszonyatosan finom volt a narancsos kacsacomb krumplival. Nem  lehet olyan nehéz elkészíteni. Gondolom én. Miközben éppen a krumplit hámozom megszólal a telefonom. Azonnal eldobok mindent a kezemből, amikor megpillantom Aston nevét villogni a kis üzenet jel mellett.
- Rendben. Vigyázz magadra!írj ha végeztél, hogy időben elkészüljek. Szeretlek.
Egyáltalán nem lep meg, hogy tovább kell bent maradnia, hozzá szoktam már ahhoz, hogy mentősként sajnos nem rendelkezik a saját szabad ideje fölött. Eleinte baromira zavart, hogy megannyi közös programot kell átütemeznünk, mert rajta kívül nincs egy épkézláb mentős, aki dolgozhatna, de az elmúlt évek alatt hozzá szoktam és elfogadtam. Tudom, hogy milyen elhivatott és mennyire fontos neki az élet mentés. Többek között ezért is szeretem annyira.
„Túra bakancs kelleni fog?”
Fogalmam sincs, hogy mire készül, de izgatottan várom az estét, általában szeretem a meglepetéseit. Megannyi gondolat cikázni a fejemben az esti terveiről, felidézem elmémben az elmúlt napok beszélgetéseit, de nem jut eszembe semmi, ami célzás lehet arra, hogy hová akar vinni ma.
***
A vacsora egyáltalán nem úgy sikerült, mint ahogyan azt szerettem volna. A comb kiszáradt, a narancsos mártás teljesen odaégett, még a fazekat is ki kellett dobnom, a krumpli pedig nem főtt meg rendesen. Azt hiszem, hogy ez a főzés dolog egyáltalán nem nekem való, néha azt érzem, hogy Aston sokkal jobban járt volna valakivel, aki tud főzni. Aki tud főzni és nem annyira...olyan, mint én. Férjem kérésének eleget téve meleg cuccokat veszek magamra. Sajnos a farmernadrágok már nem igazán érik össze a pocakom, így kénytelen vagyok cicanadrágba bújtatni a megnövekedett hátsómat, egy combközépig érő meleg, puha és felettébb kényelmes pulcsival. Hajam kontyba fogom a fejem tetején, és még a magassarkú cipőt is lecserélem egy laposabbra. Remélem nem valami puccos étterembe akar vinni, mert oda be nem teszem a lábam ilyen állapotban. Az üzenetét elolvasva még egy utolsó pillantást vetek magamra a tükörben és kezemben a táskámmal lépek ki az éjszakába.
- Szia. lehelem szavaimat ajkaira, miközben átfonom karjaimat a nyaka körül és csókkal üdvözlöm. - Amúgy sem tudnék aludni, a fiad ilyenkor van igazán elemében. érintem meg a hasamon pihenő kézfejét.
- Mik a terveid mára? kérdezem tőle, miközben bekapcsolom magam körül a biztonsági övet és kétszer is leellenőrzöm, hogy biztosan elég szorosan kapcsolódnak egymásba a csatok. - Minden rendben, igaz? nem vagyok én gyanakvó, csak olyan szótlannak tűnik. - Sütöttem kacsacombot, de jobb, ha nem kóstolod meg, embert lehetne ölni vele.  
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Under the moon 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Under the moon 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptyPént. Júl. 12 2019, 20:42


Sosem gondoltam volna

...hogy valaha is ilyen tettre kényszerülök, pont veled.

A túrabakancs láttán megdermed bennem a vér, aztán szép lassan újraindul. Honnan veszi? Aztán visszaolvasom amit írtam előtte és hát ha már azt írtam, hogy melegbe jöjjön, akkor végül is jogos a megállapítás, hogy jó lenne egy laposabb cipő. Okos nő Natalie, ennyiben hagyom a dolgot.
"Zárt cipőbe gyere"

Ergo nem topánka, nem tűsarkú, meg még faszom se tudja micsoda, mondjuk akkor is ezt mondanám neki, ha felfűtött lenne az étterem, mert baszki, hajnali fél egykor ugyan hányan látják? Nem  gondolnám, hogy sokan.

Az éjszaka nyugodt, én már kevésbé. Nem vagyok színésznek való, de most megpróbálom eljátszani legalább az elején, hogy talán vannak bennem azon csírák is elveszve. Persze kit akarok becsapni? Magamat, vagy Nataliet? Éppenséggel pont erről lenne szó, nyilvánvalóan senkit sem. Fogalmam sincs, hogy mi lesz, mi vár rám, vagyis ránk, csak azt tudom, hogy valami történni fog. Tulajdonképpen egy célom van: azt akarom, hogy holnap is tükörbe tudjak nézni, lehetőleg a saját otthonunkban. De változás lesz, még nem fúj a szél, de majd fog, óránként. Vihar előtti csend ez, amiben várom Nataliet.
- Éjszakás kölyök lesz. Tudom kire ütött... - mosolyodom el meglepően őszintén. Babakoromban én is mindig éjszaka voltam aktív, futkároztam a lakásban, amíg el nem estem a küszöbben és sírva nem mentem aztán aludni. Anyámék meg pontosan tudták, hogy baleset lesz a vége és majd a sírás elaltat, szóval nem törték magukat, hogy megállítsanak. Nos, én nem pont ilyen szülő akarok lenni, de lehet ez is közrejátszott, hogy talpraesett gyerek lettem. Mindent saját bőrömön tapasztaltam és tanultam a saját hülyeségemből.
Meggyőződöm afelől, hogy jól bekötötte-e magát, ezt már azóta megteszem, mikor még a gyűrű sehol sem volt, egyszerűen ilyen vagyok, most meg plusz okaim is vannak a fokozott odafigyelésnek. Számítottam kérdésére, mégsem tudok rá könnyedén válaszolni, kezdetben mindössze megnyalom ajkaimat miközben elindulunk az úton, mint egyetlen jármű. Ezért szeretek éjszaka vezetni.
- Hamarosan megtudod - pillantok rá egy másodperc erejéig meglehetősen biztató nézéssel. - Ne aggódj! - simítok végig combján. Újból görcsölni kezd a gyomrom, s a kacsát hallva kezdek biztos lenni, kurvára csalódni fog bennem!
- Azért ettél, igaz? - Még maradt a tegnapi kajából, nagyon remélem, hogy azt megette, mert kell az energia neki és most nem csak azért, mert kettejüket eteti, hanem mivel a mai program eléggé sok energiánkat fogja elvenni.
Gyorsabb tempóra váltok, ahogy kiérek a főútra. Innen már gyorsan ott vagyunk, vagy legalábbis relatíve gyorsan, mivel nincsenek sokan az utakon, nincs dugó, szóval lehet haladni.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Under the moon 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Under the moon A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Under the moon 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptyPént. Júl. 12 2019, 21:09

Aston & Natalie
Anya figyelmeztetett, hogy ha megszületik a gyerek nem fogok sokat aludni éjszakánként, de azért valahogy reménykedtem abban, hogy ez csak túlzás. Végül is a kisbabák csak alszanak meg esznek nem igaz? Most, így a harmadik trimeszterben járva viszont egyre biztosabb vagyok abban, hogy anya nem viccelt és nem akart rám ijeszteni, már most, odabent éjszaka a legaktívabb, vagy akkor, amikor sikerül megpihennem végre egy kicsit. Amikor mozgásban vagyok és dolgozom, legtöbbször meg kell tapogatnom a hasam, mert olyan csendben van, hogy aggódni kezdek. De szerencsére mindig, újra és újra életjelet ad magáról, kifejezetten szereti lerúgni a bordáimat.
- Akkor kedves apuka, mivel már szokva vagy az éjszakai műszakhoz, a te dolgod lesz álomba ringatni. mosolyodom el én is játékosan. Természetesen csak tréfálok, eszemben sincs elvárni tőle, hogy egy hosszú műszak után majd virrasszon a gyerek mellett, mert én aludni akarok. Én vagyok az anyja, nekem kell ott lenni mellette a nap huszonnégy órájában. A terhességem végéhez közeledve egyre jobban félek attól, hogy nem lesz belőlem jó anya. Amikor ilyen negatív gondolatok gyötörnek mindig próbálom lefoglalni valamivel az agyam, különben már depresszióba estem volna. Most is ezt csinálom, többszörösen leellenőrzöm a biztonsági övet. Az autó baleset óta amúgy is sokkal óvatosabb vagyok, és így, hogy már kettőnkre kell vigyáznom nem engedhetek meg magamnak semmilyen hibát. Astont sem akarom még egyszer olyan állapotban látni, mint abban a nagyon nehéz időszakban, mindahányszor rápillantok a hegeimre, bűntudat gyötör és rémálmaimban most is látom magam előtt Aston meggyötört arcát, amint menteni próbál az autó roncsai közül. Megcsóválom a fejem, hogy elüldözzek belőle mindenféle negatív gondolatot, nem tudom pontosan, hogy mik Aston tervei mára, de bármit is tervez, nem akarom elrontani a hangulatot.
- Igen. A tegnapi maradékot megettem és lenyomtattam két pohár alma lével. Istenem, mennyire hiányzik az esti borozgatás. sóhajtok fel kissé színpadiasan, miközben megpróbálom megtalálni a megfelelő pozíciót a lábaimnak. - Te ettél valamit? ismét megfordul a fejemben, hogy nálam sokkal jobb feleséget érdemelne, olyant, aki meleg étellel várja haza műszak után, aki nem titkolózik előtte, akinek nincs hazugságból felépítve az egész élete. Tekintetemmel a várost figyelem, a nyüzsgést, a fiatalos vibrálást, amit mindig is szerettem benne.
- Biztos, hogy nem akarod elárulni, hogy hová viszel? Kíváncsi vagyok... simítok a füle mögé egy kósza tincset. Imádom, hogy mindig össze-vissza állnak a hajszálai, szinte mindegy, hogy hová fésüli őket. Kezelhetetlenek. Szeretném, ha a fiúnknak is ilyen gyönyörű fürtjei lennének. Igazából azt szeretném, hogy mindenben az apjára hasonlítson, hogy minden alkalommal amikor a gyerekemre nézek majd őt lássam benne. Kezeimet a hasamon pihentetve, tekintetem az útra szegezve, némán ülök mellette és várok.
 
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Under the moon 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Under the moon 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptyPént. Júl. 12 2019, 22:18


Sosem gondoltam volna

...hogy valaha is ilyen tettre kényszerülök, pont veled.

Nem akarom mondani Dianenek, de ha éjszakai műszakos vagyok, akkor nekem nem lesz lehetőségem álomba ringatni a kicsit, pedig oly szívesen megtenném! Most viszont nem vagyok olyan hangulatban, illetve helyzetben, hogy ilyenekről csipkelődjek a feleségemmel.
- Szerintem egy műszakot sem élveztem még annyira, mint amennyire azt fogom. - Bízok benne, hogy nagyon diplomatikusan meg fogjuk egymást érteni a fiammal és jókat fogunk majd játszani, na meg aludni együtt.
Még nem akarom elmondani neki az úti célt, nem mondhatom el, mert itt helyben kitörne a káosz és lehet nem hagyná kibontakozni a szándékaimat. Ezt most tényleg nem előlegezhetem meg neki, de egyelőre úgy tűnik, hogy nem erőlteti.
Örülök, hogy próbálkozik a főzéssel, vagy sütögetéssel, ez nekem nagyobb érdem, mint szomorúság, hogy a kutya az egyetlen, aki jóllakik a kacsából, mert annyira rossz nem lehet az a hús még szárazon sem, hogy egy kutya vagy macska ne enné meg. Napokban megyek úgyis Quinnhez, majd átnyújtom a csaholósnak.
Megnyugtat, részben legalábbis, hogy jóllakottan ül mellettem, remélem most már kezdi elengedni ezt az örökös buta fogyózás dolgot. Anyukáknál már annyira nem menő, szerintem, de az is tény, hogy nem fogok újabb kört veszekedni vele erről a témáról. Értelme se lenne, ő nyer mindig.
- Majd ismét el fog jönni az az időszak, mikor már nem fogsz szoptatni. - Feltéve, ha nem nyújtja be addig a válópapírokat. Pár nap múlva erre is választ kapok, addig meg igyekszem úgy hozzáállni az életemhez, hogy nem lesz baj, noha rohadtul érzem, hogy márpedig de.
- Igen - csak egy újabb tömör válasz. Nem folytatom, mert ha folytatnám, akkor kiderülne, hogy hát nem igazán. Mondjuk úgy, haraptam valamit, egy kórházi büfében vett szendvicset próbáltam magamba tömni, de nem sikerült, a kávét is majdnem kihánytam. Már-már azon gondolkoztam, hogy a fehér koffein pórt oldatba viszem, az izotóniás oldatot leengedem a zacskóból és helyére beleöntöm a kávét és magamba kötöm infúzióként. Senkinek se tűnne fel, ez tuti.
Ahogy egyre közelebb érünk, a sötétség is kezd nyomasztani. A tettes mindig visszatér a helyszínre. Ez igaz, de nem én vagyok a gyilkos. Szeretném azt hinni, hogy tudom mit csinálok, átgondolt tervről van szó, de folyton azt érzem, hogy elbizonytalanodom. Most egy kicsit úgy érzem, hogy egy vétkes vagyok, aki ellen dolgozik az ügyvéd, én meg pont neki vallok és nem tudom, mennyire tud megvédeni az, hogy ő a feleségem.
Baromi kócos lehetek, én tudom miért, de igazából mindegy, mert általában szanaszét áll a hajam. Néhány kilométer van vissza, mikor Natalie ismét megkérdezi, amitől féltem. Szerintem lassan ő is érzi, hogy nehezedik a levegő.
- Hamarosan odaérünk, már csak egy kicsit kell kibírnod - felelem, s már nem mosolygok, nem is nézek rá, hanem az utat bámulom, ahogy szép lassan elhagyjuk a várost és immáron teljesen beérünk az erdőbe. Egy kis úton haladok nagyjából tíz percet, aztán egy földes útra térek rá. Most biztosan jól szórakozik a döcögős úttól bent a pocakban a fiúnk.

Megáll az autó, a világítást is lekapcsolom. Kicsit para a helyzet, tudom, végtére is egy sötét erdőben vagyunk ketten az éjszaka közepén, bár itt a legnagyobb szörnyeteg az én vagyok, csak ezt ő még nem tudja.
A csomagtartóhoz megyek, felnyitom azt és elsőként kiveszek belőle három elemlámpát, ebből egyet Natalie kezébe adok, egyet zsebembe nyomok, harmadikat meg markomban szorongatom. Gyors és dinamikus a mozgásom, nem akarok vacakolni, mert ha itt rajtakapnak a zsaruk, akkor gáz van. Most elsőként attól tartok, hogy esetleg már rábukkantak volna a holttestre, mert ha igen, az ciki, ha én nem találom meg, az megint ciki, de ez nem olyan, amit egy civil ember ne jegyezne meg.
Kiveszek három nagyobb szerszámot, egy ásót, egy csákányt meg egy lapátot. Nem lesz könnyű meló. Mindeközben pedig, amíg le nem zárom a kocsit teljesen néma maradok, akár kérdez Natalie, akár nem, ennek oka pedig az, hogy most nem akarok itt hagyni semmi fontosat, másrészt mert mindjárt ideokádom a gondolattól, hogy egy hullát fogok látni.
Mielőtt útnak indulnék, komoly arccal megállok Natalie előtt, s mély levegőt veszek, hogy megszólaljak és beavassam őt ebbe a kicseszett történetbe.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Under the moon 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Under the moon A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Under the moon 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptyPént. Júl. 12 2019, 22:56

Aston & Natalie
Nem tudnám pontosan megmondani, hogy mi a gond, de érzem, hogy valami baj van. Nem úgy viselkedik, mint ahogyan normális körülmények között szokott. Más a hangszíne, a hangleejtése, kerüli a tekintetem és tömör válaszokkal szolgál csupán. Talán még mindig a vallomásom hatása alatt van, talán nem tudja feldolgozni, hogy nem olyan tiszteletre méltó nő a felesége mint gondolta. Talán csak látszat volt, hogy sikerült megértenie és elfogadnia az apám által rám sózott, második életet. Fogalmam sincs, de miközben némaságba burkolózva autózunk, a szívem olyan sebesen verdes a mellkasomban, mintha bármikor kiugorhatna a helyéről. Megannyi kérdés megfogalmazódott az elmúlt percekben bennem, de nem merem feltenni őket. Félek a választól. Hogy lefoglaljam a gondolataimat kicsit előrehajolok, hogy bekapcsoljam az autó rádióját, szinte csak háttérzajnak halkítom le, a zene lágy ritmusán kívül semmi mást nem érteni belőle, de ez pont elég ahhoz, hogy kevésbé érezzem magam feszültnek. Némán figyelem ahogy a város fényei egyre távolabb kerülnek tőlünk. Most már biztos, hogy nem étterembe megyünk, vagy romantikus sétálni a holdfényben valamelyik parkban. Olyan feszültség van közöttünk, hogy az már szinte szemmel látható. Rá kell harapnom a nyelvemre, hogy ne követeljek választ tőle azonnal: mégis hova a francba megyünk? Ujjaimmal apró köröcskéket rajzolgatok a pocakomra, mintha a kisfiúnk is érzékelné, hogy valami nincs rendben, mert percek óta mozdulatlan. A hasam egyik oldala kidudorodik, minden bizonnyal ott van éppen a fejecskéje, vagy valamelyik másik testrésze. Lehunyom a szemem és a gyerekünkre gondolok, hogy milyen lesz megérinteni őt, milyen lesz az illata, mennyire lesz puha a bőröcskéje, vajon lesz haja? Kénytelen vagyok elterelni a gondolataimat, hogy megakadályozzam a rám törni vágyó kétségbeesést.

Csak akkor nyitom ki ismét a szemem, amikor érzékelem, hogy megáll az autó. Kinézek az ablakon, de a korom sötéttől nem tudom felmérni, hogy merre vagyunk. Az biztos, hogy távol a város nyüzsgésétől és biztonságot nyújtó otthonunktól. Óvatosan mászok ki a járműből, nem látok semmit és nem szeretném, ha az ismeretlen terepen véletlenül rosszul lépnék. Figyelem Astont, egyre nagyobb bennem a kétségbeesés és a félelem. Átveszem a felém nyújtott zseblámpát és bekapcsolom, hogy jobban lássam a környezetünket és őt is.
- Ez már egyáltalán nem vicces Aston. utalok a kezében tartott szerszámokra. Fogalmam sincs, hogy mire készül és ez a tudatlanság teljesen lebénít. - Nem ez a megfelelő idő a kincskereséshez Aston... próbálom oldani kissé a feszültséget, de szemmel láthatóan egyikünkön sem segít a gyenge próbálkozásom.
- Aston Miles, én addig innen egy tapodtat sem mozdulok, amíg végre ki nem nyitod a szád és el nem mondod, hogy mi a fene történik így. Nem vicces, hallod? Egyáltalán nem vicces ez az egész. most kedvem támadt visszaugrani az autóba, rálépni a gézpedálra és meg sem állni egészen addig, amíg végre meg nem pillantom újra az otthonunkat. A biztonságot nyújtó fészkünket, ahová nem törhet be a külvilág, ahol boldogok vagyunk és ahol hamarosan együtt nevelgetjük majd a kisfiúnkat, akire már mindketten vágyunk.
- Kérlek...mondj valamit... esdeklő pillantással nézek fel rá és remegő ujjakkal érintem meg az egyik szerszámot szorongató kézfejét.
 
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Under the moon 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Under the moon 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptySzomb. Júl. 13 2019, 11:54


Sosem gondoltam volna

...hogy valaha is ilyen tettre kényszerülök, pont veled.

Örökkévalóságnak tűnik az odavezető út, pedig nincs olyan messze, nem annyira legalábbis, mint kellene azon kívül, hogy jócskán kiérünk már a városból és a sötét erdőbe veszik az autó és nem mellesleg, mi magunk is. Most már nem teszek úgy, mintha minden rendben lenne, bár eddig sem nagyon erre hajtottam, inkább mindössze próbáltam elérni, hogy amíg felesleges, addig ne idegeskedjen Natalie. Néha kicsi a különbség a szar ember és a jó ember között, de mielőtt ezen hosszasan elgondolkoznék, az autó megáll, s Natalie is magához tér szendergéséből. Ha most megfutamodnék, biztos vagyok benne, hogy sohasem lennék képes újra ilyen tettre vetemedni.
Gyors és határozott mozdulatokkal veszem elő a szerszámokat, illetve az elemlámpákat. Még mielőtt becsuknám a csomagtartó fedelét, egy kulacsnyi vizet is elteszek, biztos vagyok benne, hogy kelleni fog, elsősorban Natalienak, de még az sem kizárt, hogy nekem. Fogalmam sincs, hogyan fogok reagálni, azt jobban meg tudom sejteni, hogy feleségemtől milyen reakciókat kapok. Most kel kurva erősnek lennem és már önmagában ez is megrémiszt. Nem csak ő fél jelenleg, én is, de nem tehetem meg, hogy elgyengüljek, vagy meglássa rajtam, hogy nem vagyunk teljesen ura a helyzetnek.
Hallom őt. Tudom, hogy fél, mégsem jön ki hang a torkomon. Mintha elsötétedett szemekkel, tompult hallással rendelkeznék, végül veszek egy mély levegőt és Natalie előtt megállok.
- Ne ilyen hangosan! - tulajdonképpen ez a legfontosabb. - Amit most fogok mutatni, az nem egy vicc. Kedden bevallottad nekem a titkodat, most pedig rajtam a sor, mondjuk ez nem egy titok, inkább egy rossz emlék, amit próbáltam elfelejteni, de máig vannak álmatlan éjszakáim miatta. Gondoltam, ha nem beszélek róla senkinek, akkor az én fejemben is szép lassan homályba borul az eset. - Nem hagyom, hogy peregjenek a percek, közben elindulok a fák közé, közel Natalie mellett és egyik kezem a felkarjánál van, hogyha rosszul lépne, akkor tartani tudjam, vagy éppenséggel kapaszkodni tudjon belém, ahogy neki megfelel, bár ez mit sem vesz el a helyzet kritikusságán.
- Egyik ismerősöm szarba keveredett, gyilkossá vált akarata ellenére. Engem hívott, hogy mi az istent tegyen, én pedig rohadtul jó barátként jöttem is és segítettem elrejteni a testet. Ha kiderült volna az eset, őt lehet évtizedekre lecsukták volna. Ismersz jól, nehezen tudnám a magukra hagyni a barátaimat, ha rám szorulnak. - Nem igazán merek ránézni és csak reménykedek benne, ha útközben nem áll meg, jó lenne minél előbb letudni ezt az estét.  
- Gondolom, most azt kérdezed magadban, hogy ezt miért nem tudtam egyszerűen az ágyunkban elmondani egy finom vacsora után... - megnyalom kiszáradt ajkamat. - Nem sok mindent tudok a gyilkosságról, de azt igen, hogy egy banda része volt az áldozat, aki elvileg szintén lőni készült az ismerősömre. - Gondolom már érti. Megtorpanok, leteszem a szerszámokat és ismét elé lépek, hogy kezeimet felkarjára helyezve megvédhessem mindentől, már ha tudom.
- Nem tudom ki az áldozat és azt sem tudom, hogy van-e valódi vétkes, vagy egyszerűen csak az egyikük jött ki rosszabbul, de azért hoztalak ide és mondom el most mindezt, mert ha van bármi esélye is annak, hogy talán az öcséd lehet az, akkor most itt vége lesz a nagy kérdéseknek és meg tudjátok gyászolni. - Nos, én elmondtam. Innentől rajta áll, hogy ezentúl hogyan viszonyul hozzám. Közben pedig nem véletlenül álltam meg. Megérkeztünk, bár önmagában semmi sem jelzi ezt, legalábbis azon szemeknek, amik nem tudják, hogy milyen jelet kell keresni.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Under the moon 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Under the moon A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Under the moon 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptySzomb. Júl. 13 2019, 19:00

Aston & Natalie
Mindenféle gondolatok nyomasztanak ezekben a percekben, utálom a kettőnkre nehezedő kínos csendet, utálom, hogy nem beszélgetünk egymással, hogy olyan némaságba burkolózva ülünk egymás mellett, mintha valami robbanni készülne. Talán mindez a múltkori vallomásom miatt van, talán nem mondta, de betelt nála a pohár és véget akar vetni a kapcsolatunknak. Megérteném, ha azt mondaná, hogy vége, elege van belőlem. Minden oka meg lenne rá. Görcsbe rándul a gyomrom már annak a gondolatára is, hogy el akar hagyni, nem neveljük majd fel együtt a kisfiúnkat, hogy nem akar az életünk része lenni. Nagyon jól ismerem, tudom, hogy erre soha nem lenne képes, de azért ott motoszkál bennem annak a gondolata, hogy mi van ha mégis. Ha akkora csalódást okoztam neki, hogy már nem képes a szemembe nézni, már nem tud szeretni. Félek, rettegek attól, hogy mindent elveszíthetek, talán jobb lett volna, ha soha nem avatom be a titkomba.
Próbálok nyugalmat erőltetni magamra még akkor is, amikor lefékez az autó, amikor realizálom, hogy egy erdőben vagyunk, távol a civilizációt, még akkor is próbálom tartani magam, amikor a kezembe nyomja a zseblámpát és megpillantom a mindenféle kerti eszközöket a kezében. Azt hiszem akkor szakad el a cérna, amikor megáll előttem, ebben a percben már nem tudom visszafogni magam, nem tudom elnyomni magamban a rettegés hangját.
Miközben beszél összeráncolom a szemöldököm. Valahogy nehezemre esik elképzelni róla, hogy milyen titkokat őrizhet az erdő közepén, amihez szükség van ásóra meg lapátra. Kettőnk közül mindig ő volt az őszintébb, az az ember, aki egyszerűen nem tudott és nem is akart hazudni nekem soha, aki attól a pillanattól fogva, hogy megcsókolt azon a bálon nyílt lapokkal játszott. Most szemmel láthatóan azonban még is bántja valami és ez még jobban megrémít. Belekapaszkodok a kezébe miközben némán  követem őt arra ahová vezet. Nem szólalok meg, várom, hogy előadja a történetet. Attól amit hallok azonban szédülni kezdek, hányinger uralkodok el rajtam. Elengedem a kezét, mert ebben a másodpercben nem vagyok képes hozzá érni. Megtorpanok és kezemmel az egyik fa törzsén találok támaszt magamnak. Meg kell állnom különben összeesek.
- Miről beszélsz Aston? az amit most elmondott alsó hangon is bűnrészesség, amiért jó pár évet kaphatna. Az viszont, hogy lehet a bátyám hulláját ásták el könyörtelenül egyenlő a kivégzésünkkel. Nem kapok levegőt.
- Ki volt az? kétségbeesetten csendül a hangom. Sok barátja és ismerőse van, de olyan, akiért mindezt megtenné csak egy. A kép úgy áll össze a fejemben, akárcsak egy puzzle.
- Ezra... csak suttogom a nevét, tele gyűlölettel, fájdalommal és haraggal.
-Ha ez kiderül, mindannyian halottak vagyunk. mindennapi kapcsolatban vagyok a bandával, tudom, hogy mire képesek, senkit nem kímélnek.
- Hol van? Látni akarom...
 
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Under the moon 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Under the moon 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptySzomb. Júl. 13 2019, 19:52


Sosem gondoltam volna

...hogy valaha is ilyen tettre kényszerülök, pont veled.

Jó, hát akkor nagy levegő és nincs más hátra, mint mindent elmondani, vagyis majdnem mindent. Nem könnyű, de Natalieért teszem és érte erős leszek, habár tudom, hogy vele megértetni magam legalább akkora megpróbáltatás, mint kiásni egy hullát, sőt mi több, látni egy hullát, aki nem biztos, de lehet, hogy a testvére. Erről szerintem már csak a DNS-elemzések tudnak egyértelmű választ adni.
A legjobb taktika, ha járás közben beszélek, így érthetően nem rá nézek, különben hasra esnék, ezért is örülök, hogy belém kapaszkodik, én könnyen felállok egy-két karcolással, de neki nem kellene csak úgy elhasalni. A történetem nagy részét sikerül elmondanom megszakítás nélkül, azt nem tudom, hogy ez jót jelent-e, viszont megállok, vagy épp ő állít meg, talán kettő egyszerre, tudja a franc, úgyhogy elé lépek, hogy megfogjak kezét, de nem hagyja, távolabb lép és így már világos, hogyan állunk. Tulajdonképpen a legrosszabbul.
Nyugodtnak látszom, de nem vagyok az. Nem válaszolok kérdésére, mert szerintem csak magának teszi fel, ha érdemleges reakciót várna, akkor újra el kellene mondanom mindent az elejéről, ez pedig feltehetőleg nem menne.
- Azt nem mondom el - csapom le egyből a kérdését, ehhez elég erősen ragaszkodom. Ezrát nem fogom bemártani.
Túl okos nő. Pedig sok ismerősöm van, aki ilyen tettre vetemedhetne. Túl sok, barát, ismerős és családtag egyaránt, kicsit erős kinyilvánítania, hogy pont Ezra, de baszki, beletalált. Meghűl bennem a vér, nem tudok reagálni ismét. Nem fogom bevallani, hogy ő az még akkor sem, ha a szótlansággal pont ezt teszem.
- Nem fog kiderülni! - nézek rá szúrós szemekkel, jelezvén, hogy ő sem fog butaságot csinálni. - Nem azért vagyunk itt, hogy a banda tudjon róla, hanem hogy te megállapíts, ki az áldozat és ha az öcséd az, akkor mint nővére, meg tudd gyászolni. - Erős és higgadt a hangom. Értem, hogy elöntik az érzések, de most tisztázzuk magunkat és ne akkor, mikor már látszik a holttest, mert a bajból ne csináljunk nagyobb bajt.
- Kiásom, ha megígéred, hogy nem köpsz be. Se a tagoknak, se a zsaruknak. Most már gondolom érted, miért akartam ennyire, hogy válassz a banda és köztem, vagyis nem, nem is erről lenne szó, mert mondtam, hogy nem kell nélkülöznöd őket, miközben együtt éljük az életünket, viszont nem gyűlölheted a tesód halálához köthető személyeket, miközben engem szeretsz. - Ugyanis a kettő egy és ugyanaz, de még mindig ott van az a bizonyos talán.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Under the moon 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Under the moon A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Under the moon 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptySzomb. Júl. 13 2019, 20:46

Aston & Natalie
Izzadok, légszomjam van, nehezen tudok levegőt venni, forog velem az egész világ. Félek, csalódott vagyok, nem értem, hogy mi történik velem. Csak szeretném a karjaiba vetni magam, álomba zokogni magam és biztonságot nyújtó ölelésében megoldást találni. De képtelen vagyok rá. Azt hiszem ez most túl sok nekem, túlságosan megvisel, és ebben a pillanatban úgy érzem, hogy minden amit felépítettünk apró darabjaira tört. Elhátrálok tőle, amíg a legközelebbi fánál sikerül stabilitást találni. Azt hiszem, hogy ettől a perctől fogva minden megváltozik az életünkben, soha semmi nem lesz már olyan, mint amilyennek lennie kellene. Elvesztem, beterít a rémült sötétség és egyelőre nem látom a fényt az éjszakában. Felszalad bennem a pumpa, hihetetlen, hogy most is képes őt védeni, hogy el akarja hitetni velem, hogy rosszul gondolkodom. Pedig...nem kell sok minden ahhoz, hogy összeálljon bennem a kép, Aston csak három emberérét lenne képes bűnrészessé válni: az első én vagyok, kérnem sem kellene, ő az élete árán is megvédene. A második a húga, akiért szintén foggal-körömmel ragaszkodik, mindazok ellenére is, hogy hányszor kellett már csalódnia benne. A harmadik pedig Ezra. Fogalmam sincs, hogy miért, de olyan szoros barátság köti össze őket, ami szemmel láthatóan széttörhetetlen, pedig neki...sokkal jobb emberek is jutnának. Magamat egyértelműen kizárhatom a képletből, úgyhogy már csak két ember maradt. Quinni, nos, azt hiszem, hogy ő is mindenre képes lenne azért, hogy belőhesse magát...de a gyilkosság valahogy olyan távol áll tőle. Nem tudom elképzelni, hogy egy gyenge, drogok után remegő fiatal lány ölte volna meg a testvérem. Ha mégis ilyesmire vetemedne...megcsóválom a fejem. Nem, nem, kizárt, hogy a sógornőm műve lett volna. Egy ember maradt tehát, aki még képben van...és őt talán még a gyilkosság gondolata sem rettenti el, ha anyagról van szó.
- Nem mondod el? Szerinted ezek után jogodban van védeni valakit, aki megölte a testvérem? Szerinted ez így működik? legszívesebben üvöltenék, de visszafogom a saját hangom és így csak suttogom a szavakat, de tekintetem egy pillanatra sem veszem le a férjemről. A férfiről, akiről kiderült, hogy egyáltalán nem ismerem.
- Mégis hogyan állapítsam meg egy oszladozó hulláról, hogy ki ő? hangom kezd átváltani hisztérikus sipításba, amikor eszembe jut valami. - A nyaklánc. Mindig a nyakában hordott egy undorító, meztelen női test alakú nyakláncot, amit pókeren nyert tizenöt évesen. Soha nem vette le, azt mondta szerencsét hoz neki... elcsuklik a hangom. Nem vagyok biztos abban, hogy erre az egészre fel vagyok készülve, de erősnek kell lennem, Astont bármi áron meg kell védenem. Haragszom rá, de nem engedhetem meg, hogy bántódása essen.
- Beköpni? Hallod te hogy miket beszélsz? Annyira nem ment el az eszem, hogy gondot okozzak neked. Szemmel láthatóan megoldod te magadnak. elrugaszkodom a fától és ingerülten veszem ki a kezéből az ásót. - Nincs jogod szívességet kérni tőlem Aston Miles. A barátod hidegvérrel gyilkolta meg a testvérem, te pedig... rászorítok az ásó nyelére. - Hol van a testvérem? sújtok le ingerülten az ásóval néhány lépésnyire tőle. A szerszám könnyedén hatol bele a földbe. Ki kell ásnom, meg kell találnom. Nem nézek rá, csak másodszor és harmadszor is elsüllyesztem a szerszámot a földbe, amíg hirtelen nyilallni nem kezd a hasam. Még most sem állnék le, ha nem félteném mindennél jobban a gyerekem.

 
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Under the moon 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Under the moon 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptySzomb. Júl. 13 2019, 22:04


Sosem gondoltam volna

...hogy valaha is ilyen tettre kényszerülök, pont veled.

- Igen - felelem határozottan és meglehetősen gyorsan. Jogom van nem beköpni a barátomat. - Jogom van megőriznem a saját erkölcseimet - Ha az életem összeomlik, akkor legrosszabb esetben tiszta lelkiismerettel megyek halálba szerek által. Inkább élek kidobott elcseszett sorsú emberként, mint szaros lélekként. Ha ezt nem fogja fel Natalie, félek nem tehetek sok mindent. Nagyon szeretem őt, a szívemet neki adtam, de a lelkemet nem fogom. Vannak elvek, amikhez ragaszkodok akár vele, akár nélküle, hiába tudom, hogy talán, igen, még mindig csak kibaszott talán az öccséről van szó. Teljesen elveszítette az eszét. Mégis hogy állapítaná meg?
- Vizsgálatokkal. Lefizetek egy szakembert, hogy mondja meg ki az - Ugyan már, ügyvéd, bármit el tud intézni, ha akar, de most nyilván a kész reménytelenség az egyetlen ami eszébe jut amellett, hogy nyilván kurvára szar ember vagyok és most valahogy elfelejtjük azt, hogy pár napja ő az, aki eltitkolta, hogy milyen helyeken lengeti magát és gyermekemet. Mintha csakis én lennék egy bűnös alkat azzal, hogy nem hagytam a szarban barátomat. De már megszoktam, hogy Natalie képes a földbe döngölni az embert, ki vétkez, mialatt elfelejti, hogy ő kicsoda.
Ahogy hallom, még csak lefizetni se kell senkit. Nyaklánc megmondja majd, hogy ki az. Összeszorítom fogaimat, mert így már én tudom a választ. Tisztán emlékszem arra az éjszakára.
- Akkor ki fog derülni. - Nem mondom el most az igazat, mert őrültséget csinálna. Így is sérteget, bár hozzászoktam ezekhez, nem olyan közegből származok, akik ne dobálnának meg ironikus és gúnyos megjegyzésekkel, ugyanakkor nem tudom mennyire gondolja őszintén, amit most mond.
Ha most csak egy sima barátnőm lenne, megragadnám karját, betuszkolnám a kocsiba és kitenném a lakásánál, de ehelyett csupán hagyom, hogy kivegye az ásót a kezemből, mert ha ellenkeznék, azzal egyikünk sérülne meg.
- Diane, honnan a kibaszott életből állítod, hogy hidegvérrel megölte? Olyanokat képzelsz be, ami nincs, csak mert elszállt az agyad. - széttárom karjaimat és idegesen kezd nekem is elpattanni valami. - Én pedig biztos hidegvérrel elástam vele, mi? Hát nem! Az öcséd is lőtt volna, de lassabb volt és az eset után rohadtul senki sem volt nyugodt, mert egyikünk sem egy eszelős gyilkos. Azt hiszed ennyire fekete és fehér a dolog? - Tőle nincs jogom talán szívességet kérni, de van valaki a hasában, aki nem csak őt illeti meg és ha a kisfiamról van szó, nagyon is van jogom dönteni felőle, legalábbis bizonyos mértékben.
Kibaszottul makacs egy nő! Ingerülten kifújom a levegőt, aztán elveszem tőle az ásót. Mit gondolt, hogy majd ő egyedül ki tudja ásni? Szárszámmal a kezemben odamegyek a tényleges helyre, nagyjából három méterrel távolabb ahol ő nyesett bele a földbe. Nemrég esett az eső, egészen könnyen lehet fejteni a talaj, de így is beletelik öt-tíz percbe, mire szép mély gödör alján megakad a lapát egy ruhafoszlányban. Biztosan félig műanyagszálas volt. Felegyenesedek és megtörlöm verejtékező homlokomat.
- Biztos látni akarod?





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Under the moon 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Under the moon A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Under the moon 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptySzomb. Júl. 13 2019, 22:46

Aston & Natalie
- Erkölcsök? Milyen erkölcsökről is beszélsz pontosan? ha lenne elég lelkierőm, akkor a kérdéseimet még egy pofonnal is megkoronáznám. Mély levegőt veszek, hogy legalább egy kicsit nyugalmat erőltessek magamra. Tudom, hogy a túlzott idegeskedés senkinek nem tesz jót, főleg a pocakomban növekvő gyereknek. A doki világosan elmondta, hogy kerülni kell a stresszes helyzeteket. Jó vicc. Mégis hogyan? Ügyvéd vagyok és ahogy a mellékelt ábra mutatja még a magánéletem is kezd teljesen felborulni. Az élet valahogy mindig próbára tesz, indig elém gördít valami akadályt, ami teljesen a padlóra küldd és újra meg újra össze kell szednem magam, hogy megpróbáljam életem vonatát ismét a sínekre helyezni. Úgy érzem, hogy most már semmilyen biztos pont nincs az életemben. Már abban sem bízhatok meg, akiben eddig ezer százalékig megbíztam. Nem tudom milyen gondolatok vezérelnek, amikor megragadom az ásót, azzal a gondolattal, hogy majd én ha kell felásom az egész kibaszott erdőt, csak találjam meg végre a testvérem. Igazából, hosszú ideje tudom már, hogy halott, de most a gyász és szomorúság olyan erővel söpör végig rajtam, hogy alig bírok megállni a lábamon. Hiszen, nem tudtam meggyászolni őt, nem engedhettem meg magamnak, hogy a lelkemre nehezedő fájdalmat Aston is felismerje. Nem tehettem meg, hogy elbúcsúzok tőle, tulajdonképpen még arra sem volt időm, hogy megismerjem őt.
-Hát kibaszottul ne is legyetek nyugodtak a kurva életbe. olyan erővel nyomom az ásót a földbe, hogy még engem is megrémiszt a bennem felszabadult adrenalin és nyers erő. - Nem. Tudom, hogy milyen ember volt, gondolkodás nélkül fejbe lőtt volna bárkit...de azért ő még a testvérem, és nem érdemelte meg, hogy jelöletlenül ássák el a semmi közepén. Kurvára nem érdemelte ezt meg. Neked is van testvéred, akiről szintén nem lehet elmondani, hogy földre szállt angyal, képzeld magad a helyembe Aston. Kibaszottul megölték, eltemették a semmi közepén és pont tőled kell mindezt megtudnom. már nem kiabálok, de még mindig ingerülten beszélek, csak a hasamba nyilalló fájdalom késztet arra, hogy befogjam a szám. Némán, minden ellenkezés nélkül hagyom, hogy átvegye tőlem a szerszámot, tisztes távolságból, mozdulatlanul figyelem ahogy dolgozik.
- Biztos. közelebb lépek hozzá, a hullaszag megcsapja az orrom. Hirtelen hányni lenne kedvem, de helyette csak az orromra húzom a pulcsimat. - Ő az? talán még mindig van egy apró remény, hogy tévedés volt és mégsem Jonathant eszik odalent a rovarok

 
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Under the moon 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Under the moon 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptyVas. Júl. 14 2019, 13:44


Sosem gondoltam volna

...hogy valaha is ilyen tettre kényszerülök, pont veled.

- Ha barátomnak megígérem, hogy nem fogom elmondani senkinek a titkát, legalább minimálisan teljesítem a fogadalmat. Vannak dolgok, amik túlmutatnak azon, hogy ki az áldozat és ne haragudj, de még azon is, hogy ki a felségem. - Irtó gáz, ha pont az öccse a halott, de ehhez semmi köze annak, hogy milyen bűntársi kapcsolatban vagyok és kivel, erős túlzás talán, de a nincs köze a testvére halálának a mi akciónkhoz, elvégre fogalmunk sem volt, hogy ki a tettes. Ezra is csak azt látta, hogy valaki másodpercek alatt lepuffantja, megijedt és azt tette, amit abban a helyzetben tudott: lőtt, mielőtt őt lőtték volna le.
Nagyon nem szeretem ennyire nem-nőiesnek látni Nataliet, kezdve azzal, hogy csúnyán beszél és ez az ő szájából nem úgy hat, mint mondjuk az enyémből. Össze-vissza beszél és már nem tudom eldönteni, hogy akkor most milyen álláspontot foglal, azt állítja hogy hidegvérű gyilkos vagyok, mire természetesen bennem is elpattan az utolsó idegszál, mert van az a szint, az az ócsárolás, amit nem vagyok hajlandó tűrni még tőle sem.
Úgy beszél, mintha én lennék a világ legszarabb embere, aztán kimondja, hogy az öccse viszont hidegvérrel lőtt volna, nos, nekem is valami ilyen képet vázolt fel Ezra, már amennyire ki tudtam venni a félelem gyötört hangjából a szavakat.
- Sejtem milyen lehet neked, ezért vagyunk most itt. Azért hoztalak erre a kicseszett istentelen helyre, hogy találkozhass vele és nem azért mert annyira szeretnék büszkélkedni vele. Azt hiszed élveztem, hogy eláshatjuk? Igen, nekem is van testvérem, talán emiatt is jutottam arra, hogy feltárok mindent előtted, de nem, nyilván a törődés, az együttérzés és a jó tett valahogy szarba vész ha van mellette egy ártatlan vétek... - Ilyen a világ. Tudom. De legalább a feleségem ne legyen ilyen. Legalább ő lássa már meg bennem, hogy nem az vagyok, aki akár még lehetnék is. - Mégis kitől tudnád meg, hmm? Ha nem én személyesen mondanám el, akkor meg az lenne a bajod. Akkor tényleg egy fasz lennék, így ne haragudj, de nem érzem magam annak, gondolj csak rólam amit akarsz. - Kiveszem kezéből az ásót és odamegyek a helyre, ahol tényleg el van ásva a tetem. Eltart egy darabig.
Amint felét látom, hogy közel vagyok a testhez, újra rákérdezek, hogy valóban látni akarja-e. Határozott választ kapok, úgyhogy azt mondom, ám legyen. Nem ások mi teljesen, nem látszik a hulla maradványai. Még az én gyomrom is forrong, hiába láttam már sokat, meglehet nem ilyen állapotban, de szándékosan nem túrom el a felette lévő földréteget. Kiteszem a gödörből az ásót és leguggolok a halott mellé. Gumikesztyűt húzok ki zsebemből és azt felvéve kezdek turkálni vélhetően a nyaki részénél, miközben hallom Natalie kérdését. Testemmel részben takarom a hullát, nem akarom, hogy lássa, míg kezeim közé kerül a nyaklánc. Ezután felállok és nagyot fújok a meglehetősen megrázott élményektől.
- Ő - felelem és átnyújtom neki a láncot, majd kitornászkodom magam a gödörből és Natalie arcát keresem tekintetemmel. - Sajnálom! - suttogom.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Under the moon 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Under the moon A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Under the moon 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptyVas. Júl. 14 2019, 14:59

Aston & Natalie
Legszívesebben beleüvölteném az éjszakába a fájdalmam és csalódottságomat. Egyszerűen képtelen vagyok felfogva ami történik, úgy érzem, hogy az élet csúnya játékot űz velem és ebben a percben Aston a legnagyobb segítsége. Próbálom lenyugtatni magam, de bármennyire is próbálkozom egyszerűen nem megy. Mély levegőt veszek, tisztában vagyok azzal, hogy így csak ártok a babának, magamnak és a házasságomnak is. Meg kellene tanulnom végre diplomatikusabb és kevésbé forrófejű lenni.
- Fogalmad sincs arról, hogy mit érzek. teljesen elszállt belőlem minden erő, már kiabálni sem tudok, csalódott vagyok, de a fájdalmam minden más érzésnél nagyobb. Talán még van egy aprócska esély arra, hogy nem a testvérem oszladozik a föld alatt. Persze, amúgy sem lenne sokkal könnyebb a helyzet, mert a férjem bűnrészes egy gyilkosságban.
- Már én magam sem tudom, hogy mire gondoljak. idegesen morzsolgatom ujjaim között a pulcsim anyagát, de tekintetem egy pillanatra sem veszem le Astonról. Az igazság néha sokkal fájdalmasabb, mintha hazugságban élnénk. Valljuk csak be, ha a férjem ma este hulla ásás helyett valamilyen más programot talált volna számunkra, akkor most nem veszekednénk és nem hibáztatnánk egymás a történtek miatt. A remény utolsó szikrája is tovaszáll, ahogy megpillantom a felém nyújtott nyakláncot. Remegő kézzel veszem magamhoz az ékszert, úgy forgatom ujjaim között, mintha gyémántból lenne és attól félnék, hogy apró darabjaira törik. Egyszerűen képtelen vagyok már magamban tartani a könnyeket, megállíthatatlanul folynak végig arcomon. A lábamat elhagyja az erő, egyszerűen nem tudom megtartani magam, óvatosan és erőtlenül ülök le a földre. Még mindig ujjaim között forgatom a láncot és könnyeim fátylán keresztül keresem a tekintetét.
- Haza kell menned! nem engedhetem, hogy belekeveredjen ebbe a dologba, félek, hogyha kiderül őt sem kímélnék a fiúk.
- Ülj vissza az autóba és menj haza! Én...én...felhívom Pault. Majd azt mondom, hogy kaptam egy fülest valakitől. El fogja hinni, igen ez jó lesz. bólogatok a saját ötletemre. - Ülj be az autóba és menj haza, kérlek. Paul majd hazavisz...vagy majd hazamegyek valahogy. Nem hagyhatom itt egyedül a testvérem... a mondat végére elcsuklik a hangom.

 
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Under the moon 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Under the moon 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptyVas. Júl. 14 2019, 17:52


Sosem gondoltam volna

...hogy valaha is ilyen tettre kényszerülök, pont veled.

Nem sok érzelmet mutatok ki, mert reménykedem abban, hogyha erősnek mutatom magam, akkor talán az is leszek, de ez kurvára nem így működik. Fájnak a szavai, bőgni tudnék mindegyik után, s tudom, hogy ő is így van ezekkel a percekkel. Egy dologra hajtok: csak éljük túl ezt az éjjelt lehetőleg együtt és minél előbb. Nem érdekem felbontani a kapcsolatunkat, házasságunkat, többek között pont ezért teszem ezt. Ha tudná, mennyire nehéz volt elköteleznem magam erre, de megértem, ha nem akarja elfogadni amit mondok, bár zavar, hogy olyan szar embernek mutat be, amilyen nem vagyok. Hisz ismer, ha hibát követek el, azt bevallom, ha rosszul cselekszem, bocsánatot kérek és nem kell kést szorítani ezért a torkomhoz. A mostani eset mindazonáltal sokkal komplikáltabb.
Én kiásom. Eleve ez volt a tervem, s az én kezemben is meg-megremeg hol az ásó, hol pedig a lapát. Feszült a csend, holott nem ez az első ilyen erősen összeütközésünk, volt már jó párszor kapcsolatunk során, hogy a kanapé két sarkában ültünk némán míg az egyikünk el nem hagyta a nappalit. Egy kicsit bízok benne, hogy most is ki fogunk békülni, meg fogjuk tudni beszélni majd másnap, de ha nem, akkor ez az a momentum amit a kapcsolatunk már jogosan nem lesz képes kibírni, így hát a gyomorgörcs ott van hasamban és nem oktalanul.
Tudom mit keresek a tetem nyaki részénél és tudom, hogy ott van, csak meg kell találni. Őszintén szólva nincs nehéz dolgom, amint kezembe akad a medál, felállok és együtt érzően átnyújtom. Számítottam rá, hogy így fog reagálni Natalie, az is csoda, hogy csak most patakzanak könnyei. Átkozom magam, hogy ilyen helyzetbe kerültem, de mégis mit tehettem volna mikor Ezra felhívott? Tettem, mit barátként tennem kellett és most is teszem, amit férjként tennem kell. Ha valaki emiatt utál, legalább tegye azt azért, mert ilyen vagyok, inkább, minthogy megváltozzak csak azért, hogy szeressenek.
Odaérek Natalie mellé, miután leveszem a gumikesztyűket és a zsebeimbe dugom. Leguggolok mellé és hátára teszem kezemet. Aggódom érte, hiába várható volt minden. Elhatározom, hogy itt leszek vele, amíg megnyugszik, ám neki hallhatóan más elképzelései vannak. Ijedten nézek rá, testem egy szempillantás alatt kihűl.
Nem vagyok benne biztos, hogy jó ötletet vázol fel, de nem vitatkozom. Amíg engem nem szándékozik beköpni, addig én ráhagyom. Némán bólintok, a bizalom legmagasabb állapotával együtt állok fel, hisz mást nem tudok tenni. Ma ki fog derülni, hogy mennyire jó ügyvéd, ha el tudja adni az esetet úgy, hogy közben engem megvéd, netán eltitkol, akkor lényegében bármire képes lesz az elkövetkező karrierre során. Hányinger kerülget, hogy a sorsom a kezében van, bár ezzel tisztában voltam akkor is, mikor idehoztam. Remélem ő is tudja, hogy milyen döntést kell most meghoznia és mit, illetve kit veszíthet el, ha elbukik.
- Megvárom, amíg biztos lesz, hogy úton van idefelé, utána elmegyek. - Ehhez ragaszkodom. Nem fogom az erdő közepén hagyni a terhes feleségemet, bár csak a vadak miatt sem, nem mintha annyira bűnözésmentes lenne a környék, hisz bárhol el lehet ásva egy hulla és a tettesek bármikor visszajöhetnek a helyszínre.
Míg telefonál, én összeszedem a szerszámokat, főként néma csendben. Talán jobb ez így, hogy feltárásra került a sír. Attól a naptól kedve mindig eszembe jutott, nem hagyott nyugodni, remélhetőleg ezzel lezárul egy korszag, s kitárul egy új. Hogy az az új mennyire lesz üldözéstől és veszekedéstől mentes, ki fog derülni.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Under the moon 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Under the moon A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
Under the moon 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon EmptyVas. Júl. 14 2019, 19:03

Aston & Natalie
Amikor a legerősebbnek kell lennem én általában mindig akkor gyengülök el. Amikor Astonnak támogatásra lenne szüksége én akkor támadok. Amikor magányra vágyom, olyankor nem hagynak nyugodni a fejemben zakatoló gondolatok. Milyen elcseszett ember vagyok én. Ha képes lennék tiszta fejjel gondolkodni, akkor beismerném, hogy a férjem is egy áldozat ebben a történetben, talán én is ugyanazt tettem volna egy barátomért amit ő. Azonban nem tudok tisztán gondolkodni, nem vagyok képes arra, hogy felmérjem a helyzetet. Csak szorongatom a kezemben a láncot, ücsörgök a hideg földön és zokogok, mint egy gyerek. Annyira szeretnék Aston karjaiba bújni, biztonságban érezni magam, de most nem vagyok rá képes. Nem tudok úgy csinálni mintha minden rendben lenne, mert most baromira nincs rendben semmi és azt hiszem ezt ő is érzi. Nem véletlen a szótlansága, hogy minden ellenkezés nélkül megfogadja amit mondok neki.
- Hol vagyunk? szipogok alig hallhatóan miközben remegő ujjaimmal megpróbálom feloldani a telefonom képernyőjét. Szabad kezemmel megtörölgetem a szemeimet, mély levegőt veszek és tárcsázom a testvérem számát.
- Paul! Ne haragudj, hogy ilyen későn zavarlak. hangom megremeg miközben beszélek. - Megtaláltam Josephet, ide kell jönnöd... hosszúnak tűnő percekig beszélek még vele, elmagyarázom, hogy hol keressen, majd kinyomom a telefont. Csak ezután nézek rá ismét Astonra.
- Fél óra múlva itt lesz. Te most menj haza, még véletlenül sem láthat elhajtani innen. Az elemlámpát és az ásót hagyd itt, a többit elintézem. tudom, hogy most már tényleg meg kell nyugtatnom magam, mert még véletlenül sem szeretném, hogy egy rossz szó vagy meggondolatlanság miatt veszélybe sodorjam Astont. Bármennyire is dühös vagyok, meg kell védenem őt. Össze kell szednem a gondolataimat és meggyőzőbbnek kell lennem, mint eddig bármikor.
- Majd hívlak, most pedig ülj be az autóba és hajts el innen, amilyen gyorsan csak tudsz. nem nézek rá, csak az előttem elterülő rengeteget figyelem, olyan erővel szorítom a medált, hogy beleváj a tenyerembe, de most nem érzem a testi fájdalmat, a lelkem sajog csillapíthatatlanul.
- Minden rendben lesz. nem tudom, hogy őt vagy saját magamat akarom nyugtatni inkább. Talán egy kicsit mindkettőnket.

 
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Under the moon 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Under the moon 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Under the moon 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Under the moon 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
TémanyitásRe: Under the moon
Under the moon Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Under the moon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Talking to the moon ~
» Moon Sam Yong
» Sun, moon, random heavenly bodies
» Sadie Moon
» Hailee & Jae | Half-moon eye smiles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: