New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 19:58-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:57-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 18:48-kor
Martina Quinlan
tollából
Ma 18:45-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 18:38-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 17:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
TémanyitásRe: Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla EmptyKedd Május 07 2024, 16:58


Ring Around the Rosie
Rilla & Anthony

Van valami elemi Amarilla szavaiban, és valami szinte önerősítő. Ő nem színlelt, nem akart másmilyen lenni, és nem sok ilyen ember van - erre gondolok. Mégis nehéz szívvel hallgatom, amit mond. Ismételten kerüli a szemkontaktust, bár észrevehetően csak harmadszorra teszi; a visszafogottsága új rekordjaként értelmezem. Szeretnék mondani valamit, de aligha lenne létfontossága, vagy súlya. Cáfolnom nem érdemes, kérdést pedig nem hallottam.
Egy pillanatig hallgatok a felvázolt angyal-ördög hasonlata után, azután: - Azt mondják, hogy aki jó előre aggodalmaskodik a gondok és problémák miatt, általában kétszer szenved. Nem lenne elég akkor szorongani, amikor éppen történik a baj velünk? – kérdezem, az eddigi hangnememen nem változtatva. Erényeként legyen jegyezve, hogy valóságba lépett nyitott könyvként viselkedik, pedig jól tudom, hogy számára mekkora nehézséget okoz a törésvonala közelében lenni... Hagyom bátorkodni, engedem és kísérem, de figyelek. Figyelem, ha megremeg, vagy csak rezzen a lelki-biztonsága...
- Ennek két oka is lehet, már a bocsánatkérés mellőzésének... Vagy nem fontos számára a másik ember és-vagy a kapcsolat ahhoz, hogy magára vállalja a hibázás beismerésével és a bocsánatkéréssel járó kényelmetlenségeket... [...] Vagy úgy gondolta, hogy a bocsánatkérése mit sem számít, veszett ügyről van szó, amin mit sem változtat az, ha elnézést kér vagy sem... Gyenge jellem... – legyintek kissé fellengzősen - Az ilyen emberekkel szemben vagy megpróbáljuk megérteni a másikat, és elfogadni azt, hogy így működik és megváltozni nem tud, ezáltal a bocsánatkérésének hiányát talán könnyebben dolgozhatjuk fel... Vagy, ha számunkra elviselhetetlen már a helyzet, mindig dönthetünk úgy, hogy minimalizáljuk vagy esetleg megszakítjuk a kapcsolatot, ami úgy sejtem már rég meg is történt – alig észrevehetően vállat rántok. Direkt nem hangsúlyoztam kérdést, nem akartam konkrét lenni. Bizonyos, hogy megbontja a falakat, ha mesélni akar az árulásról, ami érte őt... Ami még mindig foglalkoztatja, traumatizálta.
- Belehalni a vágyódásba olyasmi után, amit soha nem fog az ember átélni – sóhajtom, ahogy asszociálok Hervé Joncour, Alessandro Baricco Selyem című könyvének főhősétől, kinek szavai jól tükrözik a viszonzatlan szerelem hiábavalóságát. - Vagy elég bátornak lenni ahhoz, hogy egy lépcsőfokként, vagy lehetőségként tekinthessünk vissza. Olyan lehetőségként gondolni rá, amely, miután tudatosította bennünk, hogy ez hiábavalóság, közelebb vihet minket a valódi és kölcsönös szerelem megéléséhez, és az ezzel együtt érkező hús-vér kapcsolat örömeihez... – a döntés nem az enyém, de úgy vélem, kardoskodnom kell, hogy meg tudja tanulni és érteni a különbséget fantáziavilág, felületes kapcsolat, mély barátság és vonzalom között, tehát megtanulja felismerni és helyesen értelmezni az emberi viszonyait, a legbelső vezetését, akkor majd nagy valószínűséggel közelebb kerülhet egy valós kapcsolat kialakításának lehetőségéhez.
- Ha sem megélni, sem elengedni nem tudja, Ön szerint milyen opciók maradtak a szíve számára? – kérdezem tudatosan hagyva pár másodpercet előtte.
Ráfüggesztem tekintetem és kíváncsian követem a megvilágosodástól a zavarodottságáig, ahogy arcának minden egyes barázdája reagál rá - amíg lehajtja a fejét és takarva marad előttem. Mély levegővel erősítem belső vázamat, kihúzom magamat és csendben fürkészem tovább. Biztosan határokat téptünk fel az imént, főként én, de most először beszélt a számára legfontosabb kapcsolatáról, meg kellett ragadnom.
- Hogyan segítsem vissza a stabilitásába? Az volt, ha el tudtam bizonytalanítani? – sztoikus nyugalom árad minden pórusomból, pedig minden sejtem pezseg mellkasomban, ahogy - a már jól megszokott - lélekbúvárként feltérképezhetem hol találhatóak sérülékeny, leggyengébb pontjai.
Meghőkölve húzom hátrébb egy egészen keveset fejem, nedvesítek torkomon emellé. Amarilla arca szomorú, szinte fájdalmasan igyekszik rejtegetni előlem érzéseit... Résnyire elnyíló ajkakkal kapom el végül róla a tekintetem, hogy az asztal egy már sokat látott sarkát kezdjem el kivételes kíváncsisággal tanulmányozni helyette.
- Nem kell többet beszélnie róla, ha nem akar – felkelek ültőhelyemből és egy pohár mentes víz társaságában az ablakhoz lépkedek -, bármikor kérhet szünetet, válthat témát, de abba is hagyhatjuk, mert ez nem vallatás. [...] A kérdéseimmel nem bántani akarom, segíteni csupán, hogy abból a helyzetből, amiben mozog most és amely ennyire nyomasztja Önt... [...] Nekem valamerre mozdítanom kell, ez a dolgom – ivással szakítom félbe magamat, háttal állok neki. Az őszinteség, a lecsupaszított valóság feltárásával olykor rásegíthetünk arra, hogy az emberek ne csak értsék a helyzetüket, de megértsék és általunk új, eddig fel nem fedezett perspektívákat is megismerjenek...
- Ne hajtogassa soha azt, hogy jól van, ha nincs jól... – felé fordulok féloldalasan, hasam előtt tartva a poharat, közben a másik kezemet zsebbe csúsztatom - Kérem – igyekszem felvenni a szemkontaktust, ha engedi.
- Az emberi szív és lélek, pláne az agy megértése nagyon nehéz... A tulajdonosai számára főként, ami már-már nevetséges és abszurd. Ha mi nem érthetjük meg a saját működésünket, más hogyan is lenne képes rá? De elárulok egy titkot, senki sem képes rá. Csak útmutatókkal és rávilágításokkal, olykor éppen ennyire tapintatlanul, mint most voltam... – bocsánatkérőn nézek rá, ahogy lépek párat a teremben  - Az igazság az, hogy mindannyiunknak vannak démonai, nekem is... – ha jobb kedvre deríthetem, vagy csak elterelhetem önmaga marcangolásától - Képzelje csak el micsoda botrány és nehezen emészthető felfedezés például, hogy negyvenkét évesen éreztem azt először, hogy tetszik nekem egy másik ember mibenléte –  hetyke félmosoly, laza vállrántás.


Dr. Anthony Crine
i try everytime, but can't get no peace of mind

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Anthony Crine
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla IQaQ5hr
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Bb95946be8d5b8511086b1d4c72e53ad206788b4
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
The soul always knows what to do to heal itself,
the challenge is to silence the mind.
♫ :
Time always exposes
what you mean to someone
★ családi állapot ★ :
When things change inside you,
things change around you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla 73e6de57457a1a2783a396de982adf6b1a4094c8
★ idézet ★ :
Do the universe a favor, don't hide your magic...
★ foglalkozás ★ :
pszichiáter
★ play by ★ :
Tom Hiddleston
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla 9c8833df8b5867f3ae2ef6e267065520951fb152
TémanyitásRe: Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 21:33
Beneath the surface
Anthony & Rilla
Nem tudom miért is beszélek ennyit. De kinek mondhatnám el, ha nem neki? Kivel oszthatnám meg? Ő az egyetlen talán, aki ténylegesen megért a sorstársaimon kívül. Hiába vannak rokonaim, barátaim, jó kapcsolataim, ezt soha sem fogják tudni átérezni, de ez nem is baj, épp ellenkezőleg. Viszont így egyikőjük sem tudja megérteni a bennem lezajló folyamatokat. Van, aki kezelni sem tudna, ha eléggé ismerne. Éppen ezért van rajtam ez a gondosan felfestett álarc, ez a mosoly, ami mögött sokszor több a könny, mint a boldogság.
- Én sem úgy értettem. De néha bizony megjátszák. Főleg a különböző internetes platformokon. Sokszor mi csak a látszatot látjuk, amit viszont valójában megélnek, az távol áll a tökéletestől vagy a boldogságtól. Én is ezt teszem, majdnem minden egyes nap. Bár én tudom, milyen érzés boldognak lenni. De a médiában nem mutathatom meg azt, aki valójában vagyok. Az összetört nőt, aki még mindig keresi a kiutat a rémálmokból. Nem sokak előtt lehetek ténylegesen önmagam. Mivel nem akarok sem problémát okozni, sem pedig olyan kérdéseket kapni, melyekre nem szívesen adnék őszinte választ. Néha valóban jó lenne tényleg csak stagnálóan boldognak lenni. De az élet egy hullámvasút, melyre akaratlanul váltottunk jegyet. Soha sem tudhatjuk előre, mi jön a következő kanyar után. - sóhajtok fel, és lopva pillantok rá néha-néha. Nem szeretem hosszasan tartani a szemkontaktust. Tudom, hogy ez furcsa, de számomra megnyugtató, ha nem kell huzamosabb ideig mások szemébe nézni. Talán csak attól félek, hogy az átható pillantások a lelkemig hatolnak.
- Én is szeretném végre egészen boldognak érezni magam. Higgye el, próbálkozom ám. Csak van egy énem, aki nagyon borúsan látja a világot. Úgy viaskodom néha a saját fejemben önmagammal, mint a rajzfilmekben, mikor az egyik vállon megjelenik a kisördög, a másikon pedig a kisangyal karakter. - vázolom fel, hogy érzem jelenleg magam. Talán, ha túl tudnék lépni ezen. Bár akkor vajon megszűnne bennem az a gát, ami visszatart attól, hogy élvezzem a szexet és megéljem azokat az érzéseket, melyekről csak hallomásból vagy olvasásból tudok? Egyre mélyebb témákat érintünk, kezd a komfortérzetem meginogni.
- Igen, régen. Kamaszkoromban. Az ő árulása fájt a legjobban. Sosem kért bocsánatot. - jegyzem meg csendesen. Valóban, ő indított meg a lejtőn. Ő adta meg a kezdő lökést. A többi már inkább csak fizikailag sanyargatott meg. De a lélek is tud kemény védőpáncélt növeszteni. Talán ma már csak vállat vonnék a bocsánatkérésére. Talán, talán nem. De nem fogom soha sem megtudni. Tördelni kezdem az ujjaimat.
- Gondolom az elég erős kötődés, ha azt mondom, meghalnék érte. De ez az igazság. Ha ő nem lenne, már én sem lennék. Vele együtt vagyok egy egész. Úgy érzem, nélküle nem élném túl. - válaszolom meg a kérdését és tényleg erős szavakat használok. De én át is érzem.
- Viszont ezek az érzések meg is rémisztenek, pont emiatt. Mert az soha sem jó, ha ennyire kötődik az ember valakihez. Még a saját szüleimhez sem kötődöm ennyire. Nem is értem, miért van ez, egyszerűen csak így alakult. Az évek során hozzám nőtt. És a szívemhez is. - jegyzem meg, majd hevesen a fejemet kezdem rázni, mikor arra kér, mélyítsem el magamban ezeket az érzéseket, melyeket León iránt érzek. Az kizárt!!!
- Nem tehetem meg, én nem...nem akarok olyasvalakit ennyire szeretni, aki nem érez hasonlóképp irántam. Mert tudom, hogy emiatt sérülni fogok. Én biztos, de lehet ő is, mindketten. A kettőnk között lévő kapocs mindenképp. És nem akarok többé sérülni. Elég volt. Abból már nem tudnék kimászni többé. - magyarázom meg, miért nem mélyíthetem el az érzéseimet. Talán vonzódom hozzá, de szerelemmel sohasem szerethetem, mert abból én jönnék ki rosszul. Aztán megjegyez valamit, amire eddig nem is gondoltam, mert mindig csak magamban kerestem a hibát.
- Óóóó. - válaszolok csak ennyit nagy hirtelen, mert a szavai elgondolkodtatnak.
- De bolond egy nőszemély vagyok, hát ez is benne lehet a pakliban! - csapok a homlokomra, mintha most minimum megvilágosodtam volna. Miért is nem jutott ez eddig az eszembe? Annyira elvoltam a magam nyűgjével, hogy igazából bele sem gondoltam, hogy talán csak azért akar távol tartani a családjától, mert szégyelli a múltját?
- Talán köze van ahhoz, hogy fiatal korában drogfüggő volt. De eddig soha sem mertem rákérdezni a múltjára, mert ő sem tud mindent az enyémből. -  gondolkodom hangosan. Viszont a doktor úr megannyi kérdése csak még több kérdőjelet szül a kobakomban. Kínos zavaromban azt se tudom, merre nézzek, így inkább lehajtom a fejem.
- Lehetséges. Tényleg nem tudom. Azt sem tudom, hogy elfogadóak e a szülei. Nem szokott róluk sokat beszélni. - füllentem, mert nem szeretném bevallani a kínos igazságot. Hisz soha sem beszélt még nekem a szüleiről. Igazából csak annyit tudok, hogy élnek, néha telefonon szokott az anyukájával beszélni, de mindig elvonul. Valóban kínos lenne bevallani, hogy tulajdonképpen nem is ismerem őt annyira, mint hittem. Legalábbis a családjáról szinte semmit sem tudok. A barátaival sem beszéltem még soha. Kezdem magam eléggé kellemetlenül érezni, a körmeimet a combomba vájom, ahogy egyre jobban elmélyülünk ebben a témában.
- Nem tudom...most...elbizonytalanított. - nyelek egy hatalmasat, közben érzem, hogy gombóc kezd el nőni a torkomban. Valóban nem lenne a barátom? De akkor micsodám? Ő nem csak egy szimpla lakótárs, sokkal több annál.
- Én...tarthatnánk egy kis szünetet? - érdeklődöm meg nyugtalan hangnemben és próbálom visszafojtani a kitörni készülő könnyeimet. Sürgősen ki kell mennem a mosdóba, nem akarom, hogy előtte törjön el a mécses! Márpedig egyre jobban érzem, hogy ki fog, mert annyira kavarognak bennem a gondolatok, hogy szinte már a gyomromban is érzem. Szó szerint ostobának érzem magam jelen pillanatban. Mint valami hülye naiv kis liba. Mint aki akkoriban voltam, mikor még képes voltam hinni a szép szavaknak és egy kedves, megnyerő mosolynak. Akkor is sérültem és most ugyanabban a kelepcében kezdem magam érezni. Valóban takargatna engem León? De miért titkolózik ennyire? Most tényleg a családját szégyelli előlem vagy csak engem titkol előttük? Az megmagyarázná, miért nincs instája sem. Vagy nem is létezik a családja? De ha igen, miért teszi? És miért érzem magam ennyire rosszul a hallottak után? Eddig próbáltam hinni valamiben, hogy számára fontos vagyok, de lehet annyira mégsem. Talán csak kihasznál? De orvos, nem keres rosszul, ha akarna már elköltözhetett volna. Mégis nálam lakik. Nem használ ki, sosem kért kölcsön, sokszor ő vásárol be. De akkor mi lehet a gond? Miért??? Ez az egy szó kavarog a fejemben és nem tudok szabadulni tőle, kezd a fejem is megfájdulni miatta. Jelenleg elég képtelen forgatókönyvek kezdenek lejátszódni a kobakomban vele kapcsolatban.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Dr. Anthony Crine imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla S077p
TémanyitásRe: Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla EmptySzer. Márc. 27 2024, 14:35


Ring Around the Rosie
Rilla & Anthony

Normális reakció a trauma egy abnormális eseményre! - szerepel egy felfüggesztett keretben valahol a fejem mögött. Az életünkben az az ocsmány, hogy személyiségeink kereteit a ráhatásunktól függetlenül szerezzük meg, még valahol csecsemőkorunkban. Igazságtalan, nem igaz? Más emberek viselkedésétől függ az, hogyan, miféle emberré cseperedünk, milyen kapcsolataink és reakcióink lesznek később... Viselkedésterápia, általános terápia, hangulatjavítók, önismereti kurzusok és vagy könyvek kellenek hozzá, hogy változtathassunk rajta. Legfőképpen a miértek megértése. Ahogy általában szintén más emberek drasztikus, határszegő viselkedésének köszönhetően érkeznek el hozzám összetört elmék, gyakran lelkek és testek is...
Amarilla sajnos - kérdés, milyen szemszögből vitatva - öntudata akkori, erőtlen pislákolásával nem tette lehetővé az emlékek maradandó, éles rögzítését. Az aktájának - ha átvett páciensről van szó, szeretem tudni, hol jár a gyógyítása folyamata, máskülönben nem papírozok - köszönhetően és rövid, lényegre törő elmeséléséből tudom, hogy bizonyos részletek fennmaradtak az agy erre tökéletesen kifejlesztett szitáján, önvédelmi mechanizmus. Az elme természetes, a túlélést elősegítő válasza volna egy extrém, kifejezetten megterhelő eseményre... Hasznos képesség, kivéve, ha olyan részletektől is megfoszt bennünket a hirtelen traumatizált állapotban, amelyek segíthetnék a felépülés folyamatát... Megfeszített agymunkára lesz szükségünk; érdekesnek bizonyul, hogy hány esetben szeretnének amnéziával lenni átélt nehézségekkel szemben, ellenben most.
Értő figyelemmel hallgatom, aprókat bólintva, mentálisan jegyzetelve, kiemelve a számomra értékesnek tűnő részleteket feleletéből. Ujjaim egymásba kapaszkodnak, szinte mozdulatlanul, már szoborszerűen hallgatom.
- Látszat? – kérdezek vissza hirtelen, amikor szünetet tart. - Nem gondolom, hogy a boldogság, mint érzelem csak megjátszás az emberek részéről. Inkább nevezném átmeneti állapotnak, hiszen a jelen kutatásainak köszönhetően tudomásunk van róla, hogy több, mint kétszáz érzést vagyunk képesek megélni. Az állandó, stagnáló boldogság egy furcsa, már-már ijesztő állapotot teremtene meg körülöttünk, nem gondolja? – derűs mosollyal nézek rá, hiszen nem akarnék csalódást okozni túlságosan szakmai és szubjektív nézeteimmel... - Minden ember sajátja a vágyaihoz, örömeihez való ragaszkodás, amit a tőle telhető legjobb módon próbál megszerezni. Ez egy kicsit többrétegű téma talán – megdörzsölöm állam hegyét, ahogy széles mosollyal fürkészem reakcióját. - Nem gondolom, hogy mind látszatot ébresztenek, szerintem az igyekvésüket látja rajtuk, hogy elérjék ezt a vágyott állapotot. Mindenki szereti boldognak érezni magát – fűzöm még hozzá, a már jól megszokott nyugalmával hangomnak.
Röpke bólintás, talán túlságosan kényesterep, megemelkedik a rizikófaktor, ha még hámozom szerelmi életét... Észben tartanám, de ahelyett, hogy terelne róla, engedi, hogy kövessem gondolatai fonalát emlékei után.
- Régen történt? – direkt elkerülése a pontos feltárásnak, ha beszélni szeretne róla, bizonyos, hogy megragadja a lehetőséget. Ellenkező esetben semmi szükség a felesleges kutakodásra. Egyelőre.
- A színkör elmélet szerint a szerelemnek több faktora van, az egyszerűsített emberi nyelv szereti leszűkíteni ennek az érzelemnek a létezését: szívecskékkel, romantikus filmekkel, amik csak a csókig, vagy esküvőig mesélnek... De nem ás alá – magyarázom finom gesztikulációval - Nem kell a csak és kizárólag sírig tartó rózsaszín illusztrációnál megállnia, semmi baj, ha ahhoz hasonló erősségű érzelmet, kötődést érez valaki iránt, bárki iránt – nem meggyőzni akarom arról, amiről tudomást sem szeretne venni, csak megértetni vele, hogy nincs hiba a gépezetében, ha mégis elkeveredne szívében az emóciók sokaságától.
Elnémulok, csendes melankólia zuhan ránk. Öngyilkossági kísérlet... Lesüti tekintetét, nem utánzom. Figyelem őt, testbeszédét, a jól látható, észrevehető érzelmeket, amik felszínre jutnak, ha akarja, ha nem, amikor beszél. Nem felelek, hiszen tudom, hogy mekkora bátorságra volt szüksége ahhoz, hogy kimondja ezeket a szavakat éppen előttem... A szemkontaktus megszakításával tudtomra adta a szégyen és szorongás érzését, amikor szóba hozta. Nem látja, de hallhatja, hogy iszok, még egy kekszet is magamhoz veszek. Nem érdektelen, inkább megnyugtató szándékkal, hiszen, ha én kényelemben érzem magam egy ilyen krízispont közben, talán átsegíthetem őt is... A történet kuszasága ellenére elérkezünk a gyengepontjához.
- Megkérdezhetem, hogy miért érzi - már a nyilvánvaló, korlátolt lehetőségein túl - problémának, hogy szereti őt? – szalvétával törlök arcomon, mielőtt boncolgatnám - Az érzelmek elnyomása vagy figyelmen kívül hagyása veszélyezteti a mentális egészségét, ezért nem javaslom, ha mégis erről van szó... Talán, ha inkább legbelsőjében megélné, hagyná magának megélni ezt az érzést... – elnézek, majd vissza rá bocsánatkérőn. - Azt akarom mondani, hogy az ő szexuális identitása nem befolyásolhatja az Ön érzéseit, akkor sem, ha ezt szeretné pajzsként használni a saját szíve előtt – elnyújtom a szemkontaktust. Magánszemélyként nem tapasztaltam plátói szerelmet, vonzódást az elérhetetlenhez, ezért tárgyilagosan beszélek róla, de más élethelyzetek közben is az vagyok. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy több kollégám is meggyőzné arról, hogy nem érez szerelmet a barátja iránt, de bármit is mondhatunk - voksom a nyers őszinteségé - szüksége van rá, hogy az igazat hallja. Van, amit nem irányíthatunk, de tehetünk érte, vagy éppen ellene.
- Fordítsa meg, kérem. Mi van, ha nem önt szégyelli, hanem őket? Ha Önt egy teljesen más szinten érzi és tartja is, és fél tőle, mit szólna hozzá, ha találkozna velük, megismerné őket, egy másik oldalát... – szűkülnek szemeim, kognitív viselkedésterápia, előhívom. - Ha ennyire erős kötődésük, barátságuk van, miért nem kérdez rá konkrétan? – fejem oldalra billen kissé - A kedvesének talán pont emiatt nem mutatta be, nem akar féltékenységet a részéről... A családja elfogadó? – különösnek tartom, hogy nem mutatja be Amarillat a szeretteinek, de az emberek ahányan vannak, annyi furcsa szokásuk is akad.
- Érthető, hogy azt hiszi, hogy Önt szégyelli, hiszen magát rejtegeti a legközelebbi hozzátartozói elől. De ha így van, biztos, hogy a barátja? Nyolc év után... Ennyi titkolózás? – nem vagyok nyomozó, ha valamit nem látok tisztán, igyekszem kérdezni, rávezetni és az érzelmek után botladozva eljutni a válaszokig.
- Minden esetben negatív vonzata van annak, ha valaki takargat bennünket, kényelmetlen helyzetben érzi magát, hogy beengedjen az otthonába, a családja körébe. Biztos, hogy létezik a család, vagy elég közeliek még hozzá? – a sötétben tapogatózunk ugyan, mégis kissé idegen értetlenséggel hallgatom, hogy egy - bármilyen - barátságba ez belepréselhető legyen ilyen hosszúra elnyújtózott, együtt töltött idő után.


Dr. Anthony Crine
i try everytime, but can't get no peace of mind

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Anthony Crine
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla IQaQ5hr
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Bb95946be8d5b8511086b1d4c72e53ad206788b4
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
The soul always knows what to do to heal itself,
the challenge is to silence the mind.
♫ :
Time always exposes
what you mean to someone
★ családi állapot ★ :
When things change inside you,
things change around you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla 73e6de57457a1a2783a396de982adf6b1a4094c8
★ idézet ★ :
Do the universe a favor, don't hide your magic...
★ foglalkozás ★ :
pszichiáter
★ play by ★ :
Tom Hiddleston
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla 9c8833df8b5867f3ae2ef6e267065520951fb152
TémanyitásRe: Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla EmptyVas. Márc. 17 2024, 19:44
Beneath the surface
Anthony & Rilla
Nem furcsa, hogy a könyvről kérdez, amit nemrég olvastam, hisz a másik terapeutám is ilyen kérdésekkel indított, aztán merültünk bele a kényesebb témákba, ahol rendesen el kellett gondolkodnom a saját érzéseimen és gondolataimon, a miérteken, melyekre addig nem igazán kaptam választ, míg mélyebbre nem úsztam saját magamban. Most is hasonlót teszek, csak most hangosan elmélkedem. Meg is osztom vele a szerelemről alkotott elképzelésemet. Nekem nincsenek jó tapasztalataim, így csak a saját tapasztalataimra tudok reflektálni és mások elmondásaira. Kár, hogy én ezeket nem tudtam megélni. Most meg már oly törékeny a bizalmam, hogy nem merek nyitni, ismerkedni. Szabályosan menekülök, ha valaki többet szeretne tőlem, mint egy röpke éjszaka, pár órányi boldogság, mely csak neki örömteli, nekem nem. Mert én nem élvezem, csak hagyom magam. Hogy miért, azt magam sem tudom. De összezavarodok, ha valaki udvarolni kezd és gyengéden próbál velem bánni. Elmenekülök, otthagyom, mert jobb, ha esélyt sem adok annak, hogy elkezdődjön. Nem tudok mit kezdeni ezekkel a helyzetekkel, ilyenkor szorongás fut végig az egész testemben és bele akarok olvadni a falba, el akarok süllyedni a földbe. Egyedül Leóntól vagyok képes elviselni a gyengédséget, az ő közelsége nyugtat csak meg. Talán mert ő mentett meg, mert róla tudom, hogy nem játsza meg magát és valóban fontos vagyok a számára. Ő nem csak üres szavakkal dobálózik. Elmélázásomból a doktor szavai rántanak vissza. Kíváncsi vagyok a véleményére, ezért feszült csendben hallgatom. Pár kérdés azért gondolatot ver a fejecskémben, de nem szólok közbe, végighallgatom a mondandóját.
- Persze, egy nőre is ugyanúgy igaz, én csak a könyv miatt hoztam fel példának a férfit. Természetesen ez nem nemfüggő, bár én nem ismerek túl sok férfit, aki panaszkodhatna nekem, jobbára csak a szeretteim és barátnőim példáira tudok reflektálni. És bizony ritkán látok jó példát. A szüleim házassága sem felhőtlen, tudom, de azzal is tisztában vagyok, hogy minden kapcsolatban vannak leküzdendő problémák, legyen az szerelmi, baráti, vagy más érzelmi kötődés. Nincs olyan, hogy tökéletes, az emberek csak megpróbálják a látszatot kelteni. De kérdem én, mire fel a látszat boldogság? Miért nem lehet megélni rendesen is? Miért csak a felszínen próbáljuk meg mímelni? - kérdem meg őszinte csalódottsággal arcomon. Kérdése viszont meglep, az alsó ajkamba harapok zavaromban.
- Nem vagyok biztos benne, nem tudom. - pillantok rá bizonytalanul mohazöld íriszeimmel.
- Mély és erős kötődést már éreztem. Amiatt vagyok most itt. Részben. - sóhajtok fel, miközben eszembe jut Ronnie és a cselekedetei. Lehet valóban szerettem őt és nem csak valami gyermeki rajongás volt, amit iránta éreztem. Mert akkor nem fájt volna annyira az árulása.
- Most is van bennem egy erős, mély kötődés valaki iránt, de az biztosan nem szerelem. - rázom meg a fejem, mert képtelenség, hogy Leónba szerelmes legyek. Hisz ő a legjobb barátom! Az én drága palacsintasütőm.
- Ő mentett meg nyolc évvel ezelőtt, mikor...mikor öngyilkos akartam lenni. - a hangom kicsit halkabbá válik és inkább  a vizes flakonra szegezem a pillantásom, valahogy úgy kényelmesebb beszélnem, hogy nem a doktor úrral nézek farkasszemet.
- Közben barátok lettünk, ő lett a legjobb barátom, most már a lakótársam. Mellette igazán önmagam lehetek és a közelében biztonságban érzem magam. Néha még szorongok is, ha nincs mellettem. - el is kezdem babrálni a ruhám szárát, mert valahogy furcsa róla a terapeutámmal beszélni.
- Néha vannak ugyan furcsa gondolataim és álmaim vele, de az biztos a hangulatjavító mellékhatása, nem hiszem, hogy a szerelem számlájára írható. Ugye nem az? - pillázom rá ismét kérdő arckifejezéssel valami megerősítést várva, hogy igen Rilla, ez nem szerelem, megnyugodhatsz, nem kell elzárkóznod előle.
- Képtelenség, hogy szeressem, mert....mert a férfiakhoz vonzódik. - teszem hozzá azt, ami igazából mindennek gátat szab, mert nem lehetek szerelmes olyasvalakibe, aki soha sem tudná viszonozni az érzéseimet és nem azért, mert nem akarná, hanem mert nem úgy van kódolva eleve. Nem vagyok pszichológus, de sokat olvastam és tisztában vagyok azzal, hogy ez genetikai kérdés, aki homoszexuális, az nem fog egyszer csak heterová válni és fordítva sem. Szerintem León is csak sokáig abban a tudatban élt és próbálta bebeszélni magának, hogy ő nem meleg, ezért volt barátnője. De aztán rájött, hogy ez nem megy neki. Bár most neki sincs senkije sem, legalábbis nem tudok róla. Furcsa ez az egész...
- Kérdezhetek valamit? Miért van az, hogy valakivel együtt élsz, akire az életed is rá mernéd bízni, ő mégsem bízik meg benned annyira, hogy bemutassa a családját? Mármint nyolc éve ismerjük egymást, együtt élünk. Ő már ismeri a szüleimet, de én soha sem találkoztam az ő szüleivel, a húgával sem, igazából senkivel sem a családjából. Még a szerelmét sem mutatta be nekem soha. Talán...titkol valamit előlem? Vagy talán szégyell bemutatni engem, annak fényében, hogy nem vagyok egész? - kérdem meg aggodalmas pillantásokkal. Kíváncsi vagyok, egy szakember hogyan vélekedik erről. Nem érdekel az sem, ha olyasmit mond, ami majd fájni fog lelkileg, csak tudjam, hogy nem kombinálok. Sokszor emiatt vagyok durcás Leónnal szemben, de soha sem veszi az adást. Annyira bizonytalan vagyok, félek, hogy egyszer megun és odébb áll. Vannak olyan napok, amikor annyira rám tör a paranoia, hogy alig merek hazaérni, mert rettegek, hogy majd egy üresen kongó ház fogad, hogy kipakolja a cuccait és szó nélkül lelép otthagyva engem a romjaimon. Azt már igazán nem tudnám elviselni. Belehalnék, úgy érzem. Ha nincs otthon, azonnal leellenőrzöm, hogy a szobája nem üres és megvannak e holmijai. Elég kínos ez, tudom, de muszáj megnyugtatnom magam, hogy minden rendben van közöttünk.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Dr. Anthony Crine imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla S077p
TémanyitásRe: Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla EmptySzomb. Márc. 02 2024, 07:56


Ring Around the Rosie
Rilla & Anthony

Apró, kurta bólintás. Az emberek fejének tartalma mindig érdekesebb számomra, mint hogy mi van odakint, de a felszínre: a cselekvésre, közben a mikrómimikára és a testbeszédre is figyelek. A mozaik darabkák alkotják a nagy egészet, a helyes értelmezés máshogyan kudarcra ítéltetett...
- Egészségére! – tenyérrel felfelé intek felé, bár szükségtelen, előbb szolgálja ki magát. Elraktározom mentális jegyzeteim között, hogy így tett - hiszen egyértelműen a tudtomra adta ezáltal, hogy kényelemben érzi magát és az első találkozások alatt érzett feszültség, némi rémület az idegentől, tőlem, lecsendesedhetett benne. Komfortzónán belülre kerültünk.
- Nagyszerű! – dőlök hátra, ujjaim egymásba fésülöm az ölembe. A füzet, ahová szokásom felvésni emlékeztető gyanánt a megfigyelt információ morzsákat, ott hever az asztal szélén. Ha elbúcsúztunk, majd feltöltögetem. Egyelőre fontosabbnak érzem minden figyelmem Amarilla köré fókuszálni, ameddig nem érzi zavarónak kíváncsi tekintetem.
Vékony vonallá préselem az ajkaimat, harapdálom. Követem tekintete irányát az ablak felé, szemeim visszatalálnak hozzá. Lezuhan pillantásom valahová kettőnk közé. A mentegetésére figyelek fel, szívügyekben sosem voltam feddhetetlen bölcselkedő, azonban a törekvés ott lappangott bennem rá, hogy megértsem. A kitartásról eszembe jut az a kavargó óceán a múzeumból...  
- Ha a szakmai véleményem érdekli, azt kellene mondjam, hogy igaza van... – kezdek bele közben nedvesítve ajkaimon -, a szerelmet túlértékelik, hiszen egy kémiai reakció, hogyan reagálunk arra a bizonyos személyre: a testünk, az elménk, a sejtjeink... És ez idővel majd persze megkopik. Képtelen ugyanazon a lángon égni, ahogyan berobbant, ez biológia. – vállat ejtek lezserül. Megköszörülöm a torkomat, tudom, vagy sejtem, hogy nem erre a válaszra számít tőlem. Igyekszem más megközelítésre találni, hiszen ahhoz, hogy Amarillaval tovább építkezzünk a hídon, ami engem elvezethet oda hozzá, szükség van érzékenyítésre...
- Ugyanakkor a szerelem, - ha így nevezzük - egy döntés meghozása, mert az érzelmi kötődés, a vonzalom, a kapcsolódás és a képesség az önzetlen gondoskodásra valaki iránt, akinek a jelenléte másféle hormonokat is kivált belőlünk, fontos. Egy nő is belefeledkezhet abba, hogy mit jelent valaki mellett lenni, ez nem a nemek csatája. Szeretnek dobálózni manapság a "biztos pont" fogalmával, hasonszőrű dolog. Ez inkább jellem kérdése, vagy nem? – kérdezek vissza.
- Fontos megérteni, hogy minden kapcsolat különböző... A kapcsolódás mély és összetett dolog. – fűzöm hozzá a magam sztoikus nyugalmával, szelíden. - Érzett már ilyen erős, kitartásra ösztönző szerelmet? – kérdem.



Dr. Anthony Crine
i try everytime, but can't get no peace of mind

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Anthony Crine
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla IQaQ5hr
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Bb95946be8d5b8511086b1d4c72e53ad206788b4
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
The soul always knows what to do to heal itself,
the challenge is to silence the mind.
♫ :
Time always exposes
what you mean to someone
★ családi állapot ★ :
When things change inside you,
things change around you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla 73e6de57457a1a2783a396de982adf6b1a4094c8
★ idézet ★ :
Do the universe a favor, don't hide your magic...
★ foglalkozás ★ :
pszichiáter
★ play by ★ :
Tom Hiddleston
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla 9c8833df8b5867f3ae2ef6e267065520951fb152
TémanyitásRe: Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla EmptySzer. Feb. 28 2024, 20:08
Beneath the surface
Anthony & Rilla
Már kevésbé feszengek a dokibá előtt, mint az első két alkalommal. Kezdem megszokni a nyugodt arcvonásait és hangját.
- Eddig egészen jó, köszönöm kérdését. Csak egy pohár víz lesz, köszönöm. - nyúlok az említett buborékmentes palack felé és kitöltöm magamnak az előre elém készített pohárba. Jó nagyot bele is kortyolok. Kényelmesen elhelyezkedem a kanapén és várom, mit fog kérdezni. Hamar meg is érkezik az első kérdés. Na igen, a múltkor ott fejeztük be a beszélgetést, hogy van egy könyv, ami most nagyon érdekel.
- Igen, be. A vége eléggé függővég lett, szóval biztos vagyok benne, hogy lesz még ennek folytatása. - jegyzem meg és ahhoz képest, hogy volt benne pár dolog, ami nem tetszett, tutibiztos, hogy a következő könyvet is kézbe fogom venni és elolvasom. Csak győzzem kivárni, hogy a könyvesboltok polcaira kerüljön.
- Igen, leesett a lóról és amnéziás lett. Érdekes, hogy bár nem emlékezett a jegyesére, mégis elég erős érzelem volt közöttük ahhoz, hogy ismét bele szeressen a férfiba, akit neki szánt a sors. Mert a férfi nem adta fel. Kár, hogy ez a valóságban nem így működik. - húzom el a számat és egy sóhajjal az ablak felé tekintek. Valóban létezik ilyen szerelem, melyet a könyvekben leírnak? Szeretet és ragaszkodás biztos van, León rá az élő példa, elvégre már nyolc éve elviseli a hülyeségeimet. És bár össze szoktunk kapni, de megbeszéljük. El sem tudnám már nélküle képzelni az életemet. Ha nem lenne mellettem...ááá, bele sem gondolok. Nem akarok olyan világot elképzelni se, melyben ő nincs benne. Nem lenne teljes az a világ, ahol nem láthatnám a mosolyát, nem noszogatna, hogy egyre jobbá és jobbá váljak, nem cukkolna és nyugodhatnék meg az ölelésében.
- Mármint úgy értem, manapság igen kevés a kitartó férfi. Aki nem kényelmesedik el egy kapcsolatban. A kapcsolatok hamar kihűlnek, úgy látszik, a szerelem nagyon múlandó. Vagy csak nem elég erős ahhoz, hogy éveken keresztül összekapcsoljon két embert. Ön mit gondol erről Anthony? - érdeklődöm meg, mert kíváncsi vagyok a véleményére. Közben ismét belekortyolok a pohár vizembe. Míg a válaszát várom, egy sós ropogósért nyúlok és elkezdem rágcsálni. Én soha sem tapasztaltam meg, milyen ez az elsöprő szerelem. Azt sem tudom, milyen a viszonzott szerelem, mert soha nem voltam szerelemmel szeretve. Engem mindig csak használtak, de egy idő után már hagytam magam, mert érezni akartam. Valamit. Bármit. Akármit. De semmi sem történt. Nem ismerem, milyen érzés ez, csak a könyvekből és a barátnőim elmondásaiból. Így jártam. Nem mindenki lehet szerencsés az élet ezen területén, már elfogadtam és igazándiból el is engedtem, hogy nekem bármikor is jól működő kapcsolatom legyen.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Dr. Anthony Crine imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla S077p
TémanyitásRe: Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla EmptyPént. Feb. 23 2024, 16:40


Ring Around the Rosie
Rilla & Anthony

- Biztos vagy benne, hogy ezt szeretnéd? – kérdi végül majdnem suttogva, azon a hangon, amit a kellemetlen témák megtárgyalására tartogatott. Viszketni kezd a torkom... – Biztos, hogy minden rendben lesz veletek? Nem tudom, hogyan máshogyan kérdezhetném… Tudod, hogy mennyire sebesült és… - mintha nem tudná, hogyan hozakodjon elő a dologgal, vagy hogy előhozakodjon-e vele egyáltalán, mert meg tudom érteni a kétségeit. Engem is meggyötörtek… Hogy ne okozzon bizonytalanságot, addig nem beszéltem róla. Különben sem volt rá okom, hogy nyilvánosságra hozzam a tervemet. Meg ember sem, akinek ezt megtettem volna...
- Tudom – kínos mosolyt erőltetek az arcomra, hiába nem hallhatja a vonal túlsó végéről -, de már jobban van. Hamarosan pedig még jobban lesz, de most otthonra van szüksége… - a szokásos lendület, hogy egy előre kigondolt érvelésem alátámasszam - következetesen, támadhatatlanul felépített - megmagyarázásokkal, egyszerűen lefullad.
- És ha ő nem akar hozzád költözni? – mosolygok, próbálom egy kiegyensúlyozott, tudálékos és bölcs doktor tapasztalatával megválaszolni ezt a kérdést, mert kétségkívül az vagyok.
- Akkor nem fogom erőltetni, természetesen a döntés az övé. – túl elfoglalt voltam Christine pesztrálásával ahhoz, hogy olyan hétköznapi kérdéskörrel is foglalkozzak, mint hogy „ő akarja-e?”.
- Nagyon a szíveden viseled a sorsát, pedig tudjuk mindketten, hogy ez nem tartozik a hatásköreink közé, meg azt is, hogy... – üres lesz a gyomrom, már ha volt is benne valami most kongani kezd, megsüllyed. Ha valakitől, tőle nem számítottam hasonló hozzáállásra, pedig tudom, hogy foglalkoznom kell azzal, milyen véleményt formálnak majd rólam a környezetemben, ha Christine elfogadja a segítségemet…
- Sarah, itt szakítanálak félbe! – sóhajtom. Lelki szemeim előtt megjelenik méltatlankodó arckifejezése, ahogy csóválja a fejét a hátam mögött, talán még a szembogarait is megforgatja miattam. Ezek szerint én maradtam Christine számára az egyetlen mentsvár, nekem kell megpróbálnom egyben tartani őt… Beszabályozni, mielőtt belesüpped a társadalom sötétebb mocsaraiba, vagy még azelőtt, hogy újra a pengén megcsillanó bordó pettyek jelentik majd az egyetlen kiutat számára. Tudnia kell, hol vannak a határok. Magam is tudom, hogy nem ölelhetem fel a világ összes sérült emberét… Nem is tettem. Vagy legalábbis eddig nem.
- Páciens? – nem is feltételezi, hogy a félbeszakításának máshonnan eredő oka lehet.  
- Hm? – hirtelen a tudatára ébredek, hogy valóban nem sokára érkezik hozzám egy az emberi durvaság fertőzésétől szenvedő, másik lélek… A koponyám hátsó zugaiba üldözöm minden hirtelen előkerült gondolatomat, hogy Amarilla felé fordíthassam a teljes figyelmemet. - Igen, igen – lerázom.
- Hazudsz – azt hiszem, hogy nem csak bennem törik meg valami a kollégám iránt. Egyik ujjam finoman végigfuttatom halántékomon, most először, nem is tudom, mit mondjak a nőnek. A nőnek, aki az utóbbi években legközelebb került ahhoz, hogy barátomnak nevezzem.
- Megyek! – a vonal megszakítása után még bámulom pár másodperc erejére a kijelzőt, mintha válaszokat nyerhetnék ki onnan. Végtelen adatbázis, de arra nem tudja a válaszokat, hogy Sarah most mit gondol… Folytatom a megkezdett utam a fotelhoz, ahol helyet foglalok. Miss Woodruff beinvitálja hozzám Amarillat. Elterülő mosollyal üdvözlöm, ahogy mindig szoktam.
- Rilla! – derűs, apró lélegzetvételekkel biccentek felé -, milyen napja van? – kezdem. A hangom mélyről jövő, megnyugtatónak szánom, általában ezt a hangszínt használom hozzá. Ha már ő is kényelembe helyzete magát, intek a gondosan előre kikészített ilyen-olyan válogatott italok és nasik közé. Úgy szólítom, ahogy kérte tőlem. A komfort megteremtése lehet az első kapcsolódási pont a bizalomhoz... Dolgozom rajta.
- Befejezte a könyvet? – kíváncsiskodom. Minden alkalommal kívülről építkezem befelé - most sincs ez másképpen. - Azt mondta, hogy letehetetlen... Ha jól emlékszem a főhősnő éppen megsérült – próbálom megragadni a társalgásunk elejtett fonalát, hátha folytathatjuk onnan.

Amarilla Gilberts imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Anthony Crine
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla IQaQ5hr
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Bb95946be8d5b8511086b1d4c72e53ad206788b4
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
The soul always knows what to do to heal itself,
the challenge is to silence the mind.
♫ :
Time always exposes
what you mean to someone
★ családi állapot ★ :
When things change inside you,
things change around you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla 73e6de57457a1a2783a396de982adf6b1a4094c8
★ idézet ★ :
Do the universe a favor, don't hide your magic...
★ foglalkozás ★ :
pszichiáter
★ play by ★ :
Tom Hiddleston
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla 9c8833df8b5867f3ae2ef6e267065520951fb152
TémanyitásDr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla EmptyPént. Feb. 16 2024, 16:05
Beneath the surface
Anthony & Rilla
Ez a negyedik alkalom, hogy találkozom dr. Crine pszichiáterrel. Egy héten kétszer röffenünk össze és nem randizás céljából. Az előző pszichodokim, dr. Amanda Henley javasolta őt nekem, mielőtt elköltözött Californiába, mert a férjét áthelyezték Amerika naposabbik felére. Először kicsit ódzkodtam attól, hogy egy férfi legyen az új terapeutám, mert úgy érzem, nem ért meg a másik nem, bármit is teszek vagy mondok, de végül adtam neki egy esélyt, remélve, hogy nem bánom meg. Eddig nem volt vészes abszolút, átnézte a kórtörténetemet is és már beszélgettünk is, de természetesen még nem mentünk bele a nagyon mély lelki témákba, mert kell egy kis idő, hogy feloldódjak és megbízzak benne. Aki bizalmi gondokkal küzd és mentális zavara van, annak ez nem is olyan könnyű, mint azt a normális emberek gondolják. Mielőtt azonban idegurultam volna a kocsimmal Crine doki rendelője elé, beszaladtam gyors a Lavenderbe eligazítást tartani, az üzletvezetőre hagyva a boltot. Szeretem a pontosságot, így időben, sőt, egy kicsivel hamarabb is érkezem és míg a váróban várakozom, Leóncival csetelek.
Riril  - 7:52am
Igen. Már itt vagyok. Mikor érsz rá?
Leon - 7:52am
Kettőkor mondjuk?
Riril  - 7:53am
El kéne menni ebédelni
Leon - 7:53am
Most megint meghívatod magad velem?  Rolling Eyes
Riril  - 7:53am
Neeeeeem! Most én fizetek! Razz
Leon - 7:54am
Akkor benne vagyok. Wink
Na jó, nem. Nem kell, hogy meghívj.  Laughing
Riril  - 7:56am
Pedig megtettem volna. Az ajánlat még áll.
Leon - 7:56am
Kettőkor elmegyek érted a Lavenderhez. Wink
Riril  - 7:56am
Rendben, várlak! Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla 1404455205

Mosolyogva zárom le a telefon képernyőjét. Nem telik bele sok idő és kinyílik az ajtó, a doktor úr, pedig behívat.
- Jó reggelt Anthony! - köszöntöm őt a keresztnevén, ő kérte, hogy szólítsam így és ne dokizzam folyton. Felakasztom a kabátom a fogasra, majd helyet foglalok a kanapén és kifújom a levegőt készen állva az újabb disputára.





Some days the memories

still knock the wind out of me

Dr. Anthony Crine imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Amarilla Gilberts
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Bf47d3b35dd80502cef6f312f8efce3b
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Little misery
★ családi állapot ★ :
Single forever because of him
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Qcu3RfM

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla BNmNczb
★ foglalkozás ★ :
Mestercukrász
★ play by ★ :
Miray Daner
★ hozzászólások száma ★ :
37
★ :
You want to spend some time inside my mind but all you'll find is shouting, doubts and haunted houses
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla S077p
TémanyitásRe: Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dr. Crine rendelője - Anthony & Rilla
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Anthony Crine
» Aurora && Eileen - Dr Potts rendelője
» the photoshooting - Rilla x Aerith
» Danger Alert! - Rilla & Mimi
» Girls' night out - Rilla & Elinor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: