New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 21:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

You know everyone is talking on the scene
TémanyitásRe: You know everyone is talking on the scene
You know everyone is talking on the scene EmptySzer. Május 08 2024, 17:50


Min-Joon & Hella

One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.


- Kicsit úgy tűnsz, mint aki ezen meglepődött. – nem mintha hibáztatnám érte, hiszen a telefonban is eléggé bizonytalannak tűnhettem, mert még magam sem tudtam, hogy miként is fogok dönteni, de itt voltam és egyelőre még nem futamodtam meg. Ez azért jó jel, még ha egy embernek el is árultam, hogy hova jövök biztos ami biztos alapon, de attól még a saját elhatározásomból voltam itt, nem pedig amiatt, mert esetleg Dahlia tartott volna valami szuper szónoklatot.  
Lehet nem illik, de a kialakult helyzetnek köszönhetően elnevetem magam, ahogy figyelem a kétségbeesett fodrászt. Kicsit el is fordulok, hogy leplezzen a jókedvemet, de azért eléggé mulatságosan hatott, pláne Min-Joon reakcióját követően. Végül megköszörülöm a torkomat és ismét a férfi felé fordulok egy barátságos mosoly kíséretében.
- Részben, azért gondolom itt is lesznek utómunkálatok a videóval, nem? Mármint effektek és társai… - kicsit óvatosan csendül a hangom, de manapság sok munka van a felvételt követően is, de lehet itt másképpen lesz. Nem tudom, hiszen minden videó másabb és tényleg fogalmam sincs arról, hogy milyen felvétel is fog itt készülni. Egyszerűen csak eljöttem, mert a kíváncsiságom legyőzte az összes többi érvemet, amik abban az oszlopban sorakoztak, hogy miért is nem kellene eljönnöm.
Fura az élet, hogy egy elhagyatott, romos épület nem hozza rám úgy a frászt, még éjszaka se, mint esetleg eljönni egy forgatásra. Bár esélyesen azért is bizonytalanodtam el, mert nem akartam bajba keveredni, vagy lebukni a családom előtt. Nem mintha annyira foglalkoznának velem, de akkor se akartam megkockáztatni azt, hogy esetleg idő előtt kibukjon az, hogy beadtam a jelentkezésemet egy olyan egyetemre is, amit ők biztosan soha nem támogatnának. Eme gondolatra kicsit elszomorodtam, de egy csörömpölés könnyedén kirántott a gondolataim közül, mielőtt még túlzottan mélyre süllyedtem volna. Sietve pillantottam a hangforrás irányába, hogy aztán ismét megkeressem őt a pillantásommal.
Jókedvűen elnevettem magam a válaszát követően és kicsit még a fejemet is megingattam.
- Akkor lehet valamit félreértettem, azt hittem klipforgatás lesz és nem sorozat készül. – persze, hogy csak bolondoztam, miközben még inkább elmosolyodtam. Jókedv könnyedén jött most is, mint legutóbb is. Sokat számított az is, hogy barátságos volt és kicsit talán úgy éreztem, hogy részben felkarolt, mert látja bennem a művészlelket, talán még tehetségesnek is gondol, mint Roy bácsikám.
- Igen, ismerem és szuper szám. Sok feldolgozás készült már abból is. Készülsz valami különlegessel is, amivel ki tudsz majd tűnni a többi közül? – kíváncsian csendült a hangom, hiszen manapság nehéz újat alkotni, újat mutatni, amiért az ember nem kapja meg azt, hogy valakit lemásolt. Játékok terén is gyakran megesik, hogy azt mondják, hogy ezt és azt másolta, ahelyett hogy inkább élveznék az adott játékot az emberek. Ez pedig igaz a zeneiparra is. – Csak te fogsz játszani, vagy lesznek táncosok, vagy színészek? Esetleg több zenész?– tényleg érdekelt minden kis apró részlet, ezt pedig az arcomra kiülő mimikából is könnyedén leszűrhette, hiszen a kíváncsiság szikrái még a pillantásomban is megcsillantak.
A kérdését hallva elnevettem magam és egy elgondolkoztam a válaszon A hajamba túrtam és haboztam, mert hirtelen magam sem tudtam volna megmondani, hogy miként is kellene megfogalmazni a választ.  
- Tudod, olyan mintha most dobott volna ki az ágy, de azért kicsit rendezettebb, művészien beállított, miközben azt a hatást kelti. – válaszomat követően kicsit megrántottam a vállaimat is, hiszen eléggé váratlanul ért a kérdése és jelenleg jobban nem tudtam volna neki elmagyarázni. Talán Patricia-t kellene megkérdezni, ő biztosan órákat tudna magyarázni erről, hiszen fodrász.
- És hogy-hogy erre a számra esett a választásod? – hiszen azért ennek a számnak van egy hangulata, és ha nem csak a szövegére gondolok, hanem a klipre is… nos, akkor elég érdekes és merész választás.  

outfit

BEE




She used

to think she was
introverted because she really liked being alone, but it turns out she just liked being at peace, she is very extroverted when she's around people who bring her peace.

mind álarcot viselünk
Ariel Hella Wright
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
You know everyone is talking on the scene 89a0f2c9281477d900b91f2c92f924f1195e8a14
You know everyone is talking on the scene A82e2ce1206acdd7868794346e8a351a37428cbd
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
lonely heart
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
You know everyone is talking on the scene 9a64408f728d16b6381aa05784c6e105
★ idézet ★ :
“I’ll reinvent myself. I’m gonna dye my hair blue and carry around an emotional support pig.”
★ foglalkozás ★ :
student, skateboarding lover and pianist
★ play by ★ :
Sadie Sink
★ szükségem van rád ★ :
my uncle
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
You know everyone is talking on the scene 2723f1e77de7e6957a5627cfdc468666e98a39ce
You know everyone is talking on the scene A9819190254e132f52df2ab630966c988e377f84
TémanyitásRe: You know everyone is talking on the scene
You know everyone is talking on the scene EmptyKedd Május 07 2024, 16:53

Hella & Min-Joon
Annyi mindenre kell figyelnem, hogy egy idő után nem is nagyon észlelem, hogy mi történik körülöttem azon felül, hogy egyre többen vagyunk. Ez még valamelyest eljut a tudatomig, de itt meg is áll a dolog, elvégre nekem most fontosabb dolgom is van, mint azon tűnődni, hogy mik az új pletykák mondjuk. Talán ennek tudható be, hogy nem is veszem észre először, amikor Hella megérkezik - pláne ekkora forgatagban. Nagyban próbálgatjuk a fényeket és a kameraszögeket, amikből majd felvesszük az első jelenetet - főszerepben velem - amikor meghallom a hangját. Ez pillanatig zavartan nézek körül, hogy merről jött a hang, mert annyira fókuszáltam, de amikor végre rátalál a tekintetem, egyből elmosolyodom.
-Hella! Eljöttél! - Tényleg örülök, hogy látom. Nem voltam benne biztos, hogy végül csatlakozik, mert látom azért rajta a folyamatos stresszt, és ahogy tanakodik még a saját pályaválasztásával kapcsolatban is. Én persze tudom, hogy azt kellene csinálnia, amit ő szeretne, különben nem lesz túl boldog az a jövő. De nem hozhatok meg helyette döntéseket, főleg nem ekkorákat. Viszont azt megmutathatom neki, hogy milyen is egy zenész élete. Ő meg beavathat a közösségi média rejtelmeibe.
-Többnyire igen. Annyi a tennivaló. - túrok bele a hajamba nevetve, hogy aztán a fodrász sipákolva rám vesse magát, amiért elrontottam a költeményét. -Tejóég! Ne haragudj Patricia! - esedezem a bocsánatáért. Tényleg nem volt szándékos, egyszerűen csak megszokás.
-De így készül a varázslat. - kacsintok Hellára a fodrász válla felett. Én már hozzászoktam, hogy egy videoklip a kulisszák mögött közel sem úgy mutat, mint a végeredmény. De neki ez még nyilván új. Nem is hibáztatom, annak idején én is rácsodálkoztam még mindenre. Mostmár persze ennél egy kicsit több rutinom van a dologgal, elvégre jártam már több forgatáson a zenekarral is, magamnak is készítettem már és többször is besegítettem a barátaimnak is a saját szerezményeikkel.
-Ez kérlek, a csodáljuk Min-Joont című forgatás. - felelek viccelődve, miután kiszabadulok a fodrászom a karmai közül - immáron jólfésült helyett Patricia szavaival szexin káoszos séróval.
-Na, de komolyra fordítva a szót, Sam Smith Unholy című dalához írtam egy feldolgozást. Ahhoz készítünk klipet. Ismered, gondolom. - mosolygok rá. Legalábbis eddig még nem találkoztam olyannal, aki nem, még zenészkörökön kívül sem. Gondolkoztam is eleinte, hogy esetleg megkérem Nadiát, hogy táncoljon hozzá, de nem voltam benne biztos, hogy nem vágna nyakon, ha felvetném a hip-hop és a balett fúzióját. Ped a Step upban nagyon menőn nézett ki. Én lehetnék Channing Tatum. Mínusz a hatalmas vállak.
-Te figyelj… hogy lehet egy frizura szexin káoszos? - kérdezem lehalkítva a hangomat. Nem vagyok annyira azért ősküvület, de ezt a két szót, főleg együtt, soha nem jutna eszembe egy frizurára használni.
422 szó
zene
@Drea Torres







The way I see it

if you want the raibow, you gotta put up with the rain.

mind álarcot viselünk
Dok Min-Joon
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
You know everyone is talking on the scene Taleoftheninetailed-kimbum
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
came from faraway land
★ családi állapot ★ :
You know everyone is talking on the scene B8f9e5894343e0f9d184f1faab1369de
single and ready to mingle
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You know everyone is talking on the scene F9adb719c120ea326a865bf568f56282db10e84e
★ idézet ★ :
a horse walks into a bar
★ foglalkozás ★ :
Csellista
★ play by ★ :
Kim Bum
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: You know everyone is talking on the scene
You know everyone is talking on the scene EmptyVas. Ápr. 28 2024, 14:36


Min-Joon & Hella

One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.


Kicsit meglepett Min-Joon üzenete, mert nem számítottam arra, hogy a közös zenélésen kívül fogunk még találkozni. A lehetőségre nem mondtam egyből igent, eleinte kicsit haboztam és nem voltam biztos abban, hogy mi is lenne jó, hiszen ott visszhangzott a fejemben a szüleim elvárása, vagyis az, hogy milyen irányba is képzelik el a jövőmet és tudtam jól, ha lebukok, akkor akár annak még az is lehet a vége, hogy esélyem se lesz elmenni a felvételire, azt viszont nem akartam. Végül mégis mindent sutba vágtam és igent mondtam, mert nagyon is érdekelt, hogy miként is zajlik egy klip forgatása. Sok mindenbe bepillantást nyerhettem már Roy-nak köszönhetően, ami a zeneipart illeti és sok hírességgel is volt szerencsém találkozni, de attól még forgatáson sose fordultam meg. Úgy gondoltam, hogy ez is remek lehetőség arra, hogy kicsit a tudásomat szélesítsem és legyen egy kis fogalmam arról, hogy miként is zajlik egy ilyen, főleg, hogy most majd a színfalak mögé lesz lehetőségem bepillantást nyerni. A tudás hatalom, én pedig szeretem bővíteni az ismereteimet.
A telefonomon kikerestem az üzenetet, majd szemügyre vettem az épületet is, viszont egyértelmű volt, hogy jó helyen járok. A cím megjegyezett, de kicsit izgultam, vagyis nagyon, így rövid ideig csak figyeltem a szállingózó embereket, akik hol be, hol pedig kisétáltak az épületből. Végül mély levegőt vettem, idegesen kicsit a kezemet a combomnak passzíroztam és pár megnyugtató szót mormoltam az orrom alatt, hiszen míg bizonyos téren olykor egészen bátor tudtam lenni, addig sok esetben minden voltam csak az nem, viszont ezen is változtatni akartam. Talán idővel sikerülni is fog.
Végül egy barátságos mosolyt elővarázsoltam, miután Dahlnak annyit megírtam, hogy itt vagyok, hiszen megígértem neki. Egyedül neki szóltam erről, hiszen a családom biztosan azt gondolja, hogy megint vele vagyok, így szükségem volt arra, hogy falazni tudjon nekem, ha valami fura oknál fogva kivételesen feltűnne a hiányom és keresni kezdenének. Lassú léptekkel besétáltam az épületbe, majd miután úgy gondoltam, hogy megtaláltam a megfelelő embert elmondtam, hogy ki vagyok és miért jöttem, mire csak sietve bólintott, hogy utána útba igazítson merre is kell mennem.
Figyeltem azt, ahogyan az emberek le-, fölrohangálnak, miként beszélnek egymással. Néha picit elsodortak, de nem törődtem vele, inkább csak próbáltam még inkább figyelni, hogy hamarabb kitérjek az útjukból, mintsem nekem jöjjenek. Amikor megpillantottam a férfit, akkor mosollyal az arcomon intettem neki, közelebb érve pedig meg is szólaltam.
- Szia! – ha volt a közelében egy üres szék, akkor lehuppantam rá, ha nem volt, akkor egyszerűen állva maradtam. – Jó nagy a fennforgás. Mindig ennyire káoszos egy forgatás? – tudom, azzal kellett volna kezdeni, hogy mizújs és társai, de valahogy a hangulat kicsit magával rántott. Nagyon is érdekelt, hogy milyen egy forgatás, közben pedig kicsit végigmértem Min-Joon szerelését, ami számomra kicsit extravagánsnak hatott, de a klipekben nem ritka a hasonlóan feltűnő öltözet. – Pontosan milyen forgatás is ez? Milyen számot fogsz játszani? – nem sok részlettel voltam tisztában, így szerettem volna kicsit többet tudni, miközben a pillantásomat körbejárattam a helységben, figyelve a díszleteket és a többi embert.


outfit

BEE




She used

to think she was
introverted because she really liked being alone, but it turns out she just liked being at peace, she is very extroverted when she's around people who bring her peace.

mind álarcot viselünk
Ariel Hella Wright
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
You know everyone is talking on the scene 89a0f2c9281477d900b91f2c92f924f1195e8a14
You know everyone is talking on the scene A82e2ce1206acdd7868794346e8a351a37428cbd
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
lonely heart
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
You know everyone is talking on the scene 9a64408f728d16b6381aa05784c6e105
★ idézet ★ :
“I’ll reinvent myself. I’m gonna dye my hair blue and carry around an emotional support pig.”
★ foglalkozás ★ :
student, skateboarding lover and pianist
★ play by ★ :
Sadie Sink
★ szükségem van rád ★ :
my uncle
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
You know everyone is talking on the scene 2723f1e77de7e6957a5627cfdc468666e98a39ce
You know everyone is talking on the scene A9819190254e132f52df2ab630966c988e377f84
TémanyitásYou know everyone is talking on the scene
You know everyone is talking on the scene EmptySzomb. Ápr. 27 2024, 20:26

Hella & Min-Joon
Egy ideje már, hogy kitettem azt a bizonyos első klipet és be kell látnom, egyetlen videóból nem fogok megélni, még akkor se, ha szeretnék. Viszont most okosabb tervezek lenni. Hallgattam Hellára és elkezdtem Youtube Shorts videókat gyártani, amik tényleg egész jól beválnak. Azt azért persze nem mondanám, hogy én vagyok a Shorts videók gyöngye, de mindent el kell kezdeni valahol.
A klip viszont más tészta, főleg, hogy nem sok időm lesz nekem arra, hogy még pluszvideókat vegyek fel közben, úgyhogy inkább elhívtam Hellát magammal. Így legalább ő is megtapasztalja, hogy milyen egy klipforgatás, bepillanthat a kulisszák mögé, nekem pedig nem kell annyit törnöm a fejemet, hogy vajon mi lenne menő.
Én már persze jóval korábban ott vagyok. Egyrészt még szeretem átvenni, amit játszani fogok, csak a biztonság kedvéért. A videón persze nem hallatszik, hogy mit játszom helyben, de szeretem, ha tényleg a helyén van minden, amit a néző hall. Aztán még ruhaigazítás, smink, haj, amit szeretek egy kis relaxálásra kihasználni, mielőtt belevágnánk a nagy munkába.
Hellát egyébként más okból is idehívtam, ugyanis van egy nagy, alantas tervem. Ugyan még jócskán csiszolatlan gyémánt, de dolgozom egy másik feldolgozáson is, ami még ugyan rettenetesen messze van a késztől, viszont egyrészt reménykedem, hogy talán ismeri a játékot, amiből van, másrészt pedig akár be is vonnám a későbbiekben, ha van hozzá kedve. Nekem pont jól jönne hozzá egy zongorista, neki pedig tapasztalat lenne, amivel aztán felvághat egy kicsit a felvételin. Persze, akkora hatást nem fog az én nevemmel elérni, mint mondjuk Taylor Swiftével, de néhány nem hivatalos pluszpontot könnyedén szerezhet vele, ami kezdőlökésnek egyáltalán nem rossz.
Mire a stáb többi része megérkezik, én már a kissé pimpes, aranymintás öltönyömben feszítek. De hát az Unholy megkívánja az ilyen megjelenést. Be kell valljam, valójában tetszik ez a szerelés, így valószínűleg idővel majd a színpadon is felbukkan. De ez még odébb van.
Amíg a többiek készülődnek, addig én elindulok a szett felé, mert addig is felvehetünk néhány szóló részt, amihez ők amúgy sem kellenek még. Így egy kicsit könnyebb gondoskodni róla, hogy mindenki időben mehessen ma haza. Engem leszámítva persze, mert nekem az valahogy sosem sikerül. Túl buzgómócsing lennék? Meglehet.
353 szó
zene
@Drea Torres







The way I see it

if you want the raibow, you gotta put up with the rain.

mind álarcot viselünk
Dok Min-Joon
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
You know everyone is talking on the scene Taleoftheninetailed-kimbum
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
came from faraway land
★ családi állapot ★ :
You know everyone is talking on the scene B8f9e5894343e0f9d184f1faab1369de
single and ready to mingle
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You know everyone is talking on the scene F9adb719c120ea326a865bf568f56282db10e84e
★ idézet ★ :
a horse walks into a bar
★ foglalkozás ★ :
Csellista
★ play by ★ :
Kim Bum
★ hozzászólások száma ★ :
60
TémanyitásRe: You know everyone is talking on the scene
You know everyone is talking on the scene Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
You know everyone is talking on the scene
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» act one, scene one | Joseph & Vittoria
» Before Midnight - Cat & Ewan Awards Night Scene
» Talking to the moon ~
» Knowledge over talking | Tara & Logan
» Let the vodka do the talking // Relly & Qadir

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: