New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.)
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.)
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 EmptyKedd Júl. 30 2024, 20:27

Bianca & Caspian  
The new year's eve murder.





- Persze tudom, van az az érzés, amikor ölnél valakiért. De így látni azért más érzés valahogy.
Oké, ez most igencsak homályosan lett előadva a részemről. A gond az; bár talán nem is olyan nagy gond, hogy ismerem a fickót a képről. Legalábbis a nem túl jó minőségű kép ellenére úgy hiszem, őt látom.
- Ez az a művész alak, akivel Nora le akart lépni. Nos... Azt hiszem Joshua a neve. Nem néztem ki belőle erős, pláne igazi érzelmeket; de ügyesen meg tudta játszani magát. A pénz élteti és a sajátos kis művészete. Nem lesz egy Picasso. A bugyuta csitrikkel és a negyvenen túli vérmes agghölgyekkel elbír. Akik vágynak a lángoló érzelmekre, felvarratják a ráncaikat és mini ruhákat hordanak, hogy mindenük kilóg belőle. Brrr...
Rázkódom meg az elgondolásra. Ami tuti, hogy én nem akarok ilyen vénlány lenni. Egy bizonyos kor felett kellemetlen persze, de szoktak beszélni bizonyos méltóságról. Na. Azt nem akarom alább adni én sem.
- A dolgozószoba jó ötlet, bár azokat a nyomokat sem olyan bonyolult már eltüntetni. Kérdés az, hogy Ian mennyire volt ebben járatos? S ami a fő, hogy ha tényleg ő ölte meg Norát... akkor Ian vesztét ki okozhatta?
Folytatom a töprengését és közben tovább keresgélek a szobába, hátha valami elkerülte elsőre a figyelmünket. Még az ágy mellé is letérdelek és betapogatózom alá, mert ott is lehet rejtegetni dolgokat. De semmi mást nem találunk itt, így marad a találgatás.
- Norának és ennek a Joshnak voltak közös barátjaik. Az egyik fiút láttam a vendégek között. De ő nem olyan művészféle, mint Josh. Hmm... nem is tudom, pedig mondták, hogy mivel foglakozik. Annyira kis szürke senki, hogy nem ugrik most be semmi vele kapcsolatban. Csak egy hasonlat. Szürke ember, és ennyi.
Leginkább azokra használom ezt a kifejezést, akinek első és második látásra sem bírom felszínre hozni a személyiségét. Mintha csak semmitmondó értelmetlen firka lenne. Egy nagy nulla.
- De az is lehet, hogy rá akarták terelni a gyanút erre a nyomorult emberre. Valaki, aki tudta vagy legalábbis sejtette, mit érez Nora iránt és az egészet megkavarva ölte meg és dobta itt ki a fotót.
Találgatunk továbbra is, de ekkor hirtelen sikítozni kezdenek odakint. Nem is egyvalaki, egész sikoly zápor zúdul ránk hirtelen és most már nagyon kezdem unni; hogy lépten nyomon megölnek valakit. Hirtelen elfogott a vágy, hogy a saját kezembe vegyem az irányítást. Legszívesebben mindenkit láncra vernék és megkínoznék, hogy kiszedjem belőlük az igazságot. Előbb vagy utóbb úgyis kiderülne, hogy ki volt a tettes. Vagy épp tettesek. De még időben rájöttem arra, hogy csak az indulat beszél belőlem. Gondolatban megvonom a vállam és figyelem, ahogy Caspian kilép a sikítozásra és rendet rak. Elvigyorodom. A fájdalom kihozza az emberből az igazmondót. Rendezem arcvonásaim és kilépek Caspian mellé, hogy tudják; nincs egyedül. Bár nem vagyok profi nyomozó, de értek azért pár dologhoz.
A szobába visszalépve gondoskodunk a megboldogult inasról és zárjuk a szobáját, ablakostul. Majd a garázsba vezet az utunk, hogy Caspian is magához vegye a fegyverét. Amíg ő a fegyvert vette kézbe, én is újra a kocsimhoz léptem és kivettem a zseblámpámat. Idekint talán hasznát vehetjük majd. S megint elindulunk a gyilkos nyomában és megkeressük azt a helyet, ahol földet érhetett ugráskor. Vérnyomokat találunk és újra csak a kazán felé vesszük az irányt. Caspian már előre tudja, hogy a véres ruhadarabokat a tettes a tűzre vetette. Sejtem én is, hogy igaza van; de azért próbáltam pozitív maradni. Kivételesen.
- Talán mégis csak szerencsék lesz és elejtett valamit, aminek hasznát vehetnénk.
Egy mandzsettát, amiről fel tudnánk valahogy ismerni. Vagy legalábbis tudnánk szűkíteni a kört vele. A kazán körül semmit nem találtunk, és a véres ruhadarabok már hamuvá égtek. Ám de egy fadoboz még viszonylag épségben maradt hátul. Caspian gyorsan ki is kotorta egy lapáttal, majd ütögetni kezdte vele a dobozt. Az izzása alább hagyott s végül szét is tört a doboz. Letérdeltem és óvatosan kikotortam a romok közül, ami benne volt. Kesztyűs kézzel nem volt vészes a kulcsokat megfogni. Másféle nyomnak jobban örültünk volna mindketten, de lehet, hogy ez is segít valamicskét.
- Szerintem pedig mégis csak át kellene fésülni a házat. Ha ajtót nem is, de valamilyen ládát, tárolót még nyithatnak a kulcsok. Esetleg lehet, hogy van egy-két melléképület a közelben, amikhez ezek a kulcsok passzolnak? Ha mást, nem kérdezzük meg a családot és személyzetet úgy, hogy ne tudják elhallgatni a dolgot. Legyenek együtt és kérdezzük ki őket. Most már ne adjuk fel, gyere.
Noszogatom őt, nehogy nekem elcsüggedjen. De az biztos, hogy istenesen tökön rúgom az illetőt, amiért tönkre tett egy szép estét.




@Caspian E. Lincoln


Caspian E. Lincoln imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Bianca Bishop
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Bdcd21cb81e8eba4bbcc6be1ef91ec77
★ elõtörténet ★ :
S íme az emberiség mintapéldánya
★ családi állapot ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 4b07ae0bf028d597fe24abeb82c6fe9fb9fbdd8f
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_inline_qme28d3RGH1vwrax4_500

★ idézet ★ :
" A szépség átok, elfedi előlünk a valódi szörnyetegeket. Sőt, azt sem látjuk miatta, hogy a valódi szörnyetegek nem az ágyunk alatt rejtőznek, hanem a fejünkben. "
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter / Fekete özvegy
★ play by ★ :
Eva Green
★ szükségem van rád ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 6f1d1813264605e09badb28e0ded6219

★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 B2f56dc67d91375f5cba6cf7229b420e6a5024f3



The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 10f7eebd429e7fcab81dec530e43ef0e4b202eb7
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.)
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 EmptyKedd Júl. 30 2024, 21:25
Cassy & Bia
Murder at the Ford Residency
203. 12. 31.
     USA. New York. Manhattan.
      The Ford Apartment




Bia szavai után már egészen más szemmel néztem a képre. Joshua. A férfi, akivel Nora el akart menni. Érdekes. Ahogy az is, amit Bia a férfiról mesélt. Őszintén szólva kicsit ismerős volt a férfi arca. Meg mernék esküdni, hogy láttam már valahol. Elgondolkodtató volt, hogy talán nem is olyan egyszerű itt a megoldás, mint én azt gondoltam. Valóban nem elképzelhetetlen, hogy csak rá akarta verni valaki a balhét Ianre. Lelki szemeim előtt láttam a jelenetet. Valaki megtudta, hogy Ian mit érez Nora iránt, kapott is az alkalmon. Megölte Norát, majd úgy állította be, mintha Ian tette volna. Ian ezt megsejtette és számon kérte a gyilkost, aki megölte őt. Ez is lehet egy forgatókönyv. De ki tette és miért? Ez a fő kérdés.
- Ki tudhatott Ian érzéseiről? - válaszoltam a kérdésére kérdéssel. - Ha neked van igazad és Ian csak bűnbak volt, akkor a gyilkos azok között lesz, akik tudtak Stampleton romantikus érzelmeiről - feleltem, bár a kulcsra ez aligha lehetne magyarázat. Ian okkal rejtette el a kulcsot, vagy épp okkal akart tőle megszabadulni.
Miután lerendeztük az embereket ismét a kazánházban kötöttünk ki. Úgy tűnik ez egy fontos helyszín a gyilkosság szempontjából, mert mindig visszatérünk ide. Lehet jövünk ma még ide harmadjára is. A tűzből kihalászott láda újabb kulcsokat juttatott a markunba, pontosabban Bianca kesztyűs kezébe.
Talán Ian valóban elrejtett valamit, vagy épp tudott valamiről. Az is lehet, hogy Stampletonnak nem is feltétlen a Nora ügy miatt kellett meghalnia, hanem más miatt. Amiatt, amihez majd a kulcsok vezetnek minket. Nem tudhatjuk mibe keveredett bele és mik vannak még a háttérbe a tudtunk nélkül.
A kulcsokra néztem és bólintottam.
- Igazad van. Sejtem is, hogy hol lehet. Ahogy azt is, hogy mi lehet a háttérben. Szerintem a Ford család nem ok nélkül él itt a semmi közepén - válaszoltam neki, majd meg is indultam felfelé és Biával az oldalamon ki a házból. Az erdő felé vettem az irányt és szemeimmel Nora erkélyét kezdtem keresni a fák között sétálva, majd mikor elértünk arra a pontra, ahonnan a legkönnyebben rá lehetett látni szétnéztem.
- Valahol kell itt lennie valaminek, amihez ezek a kulcsok jók - mutattam Bia keze felé.
Az ajtó keresésére indultam, majd rövidesen - hála Bia zseblámpájának rá is bukkantam egy pinceajtóra. - Itt van. Ez lesz az. Nézzük bele a kulcsokat - mondtam, majd átvettem tőle a mostanra már csak langyos kulcsokat és az egyik nyitotta is az ajtót. Már, mikor az ajtó kinyílt, akkor megcsapott a jellegzetes illat, de mikor lementünk, akkor már pontosan tudtam mindent. És gondolom Bia is. Egy kis földalatti melegház, telis tele kanaibisszal.
- Na ezért már érdemes ölni - mondtam. - Azt hiszem ideje lenne elbeszélgetni Richard... - kezdtem bele, de a szó igen csak hamar bennem maradt, amikor odafenn megpillantottam Tobyt egy elég szép pisztollyal a kezében. Leugrott utánunk és ránk szegezte a pisztolyt.
- Mondtam én Richardnak, hogy bajunk lesz még magával, de a doktornőből nem néztem ki. Jobban tette volna, ha nem üti bele az orrát. Akkor most elég lenne csak egy sírhelyet ásni.
Nyílt egy ajtó, majd egy másik melegházból Richard sétált át szintén pisztollyal a kezében.
- Bíztam benne, hogy nem fog túl sokat szimatolni. Nem hittem volna, hogy ide jutunk... - sajnálkozott Richard.
- Épp, ahogy gondoltam - mondtam. - Mondhatom jó apa. Megölni a saját lányát - morogtam kissé talán ingerülten.
- Nekem jobban fájt, mint bárki másnak, Lincoln. De muszáj voltam. Nem is ő miatta. Inkább Stampleton miatt... Két legyet egy csapásra - rántott vállat.

   
ZeneOutfit ●  @Dr. Bianca Bishop  ●


"Manners maketh man"
I'm an Englishman in New York

Dr. Bianca Bishop imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caspian E. Lincoln
Média
ranggal rendelkezem
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_omyrrptrYf1qdq0nyo1_400
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_inline_ok7jh7CoNE1qlt39u_400
I became a journalist because
I did not want to rely on newspapers for information.
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_inline_ok7jhlFnEp1qlt39u_400
One thing I learned as a journalist
is that there is at least one disgruntled person in every workplace in America -
- and at least double that number with a conscience.
Hard as they try, they simply can't turn their heads away from an injustice when they see one taking place.
♫ :
None but the most blindly credulous will imaging the characters and events in this story to be anything but fictitious.
It is true that the ancient and noble city of Oxford is, of all the towns of England,
the likeliest progenitor of unlikely events and persons.
But there are limits.
★ családi állapot ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 454cc7a6eae5ecba20e4c7dc59f301d542387adf
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_inline_ok7jjiiMWg1qlt39u_400
★ idézet ★ :
All things must be examined, debated, investigated
without exception and without regard for anyone's feelings.
★ foglalkozás ★ :
Investigative journalist and private detective
★ play by ★ :
Colin Farrell
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 D565656195534bd988990289330ed1a089947bf6
Me and my best friend
Forever, brother
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.)
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 01 2024, 20:34

Bianca & Caspian  
The new year's eve murder.





- A szobalány. De mivel az ő hangját még mi is hallottuk az ablak alatt, bárki más is lehetett; aki odakint kóricált. Ám az is lehet, hogy már korábban is elszólta magát.
Jegyzem meg, de való igaz, ez már kicsit közelebb hozza a dolgokat. Töprengésünk némi eredményt hoz végre. Caspian már kezdi fejben össze rakni, hogy ki lehet a tettes. Sejtéseim nekem is vannak, bár Ian volt a fő gyanúsítottam. De mikor a képet megtaláljuk és a kazánból kiszedett dobozban lévő kulcsokat, már én is kezdek másra gyanakodni. Felrémlik benne, ahogy Caspian kérdezte már többször is: mi a büdös francnak költözik ki az ember ilyen eldugott helyre? Ahová még a térerő sem jut el? Valamit nagyon titkolnak és védenek a kíváncsi szemek elől. Egy ideig még azt hittem, hogy Nora habitusa miatt van az egész. Hogy próbálják elszigetelni vagy ilyesmi. Elhagyjuk ismét a kazánt és megpróbáljuk megkeresni azt a valamit, amit ezen kulcsok egyike nyithat. Ajtót, esélyesen, vagy talán ládát. Az elemlámpám segítségével még egészen gyorsan is haladunk és nem esünk hasra a sötétben. Megtaláljuk azt a bizonyos ajtót és az egyik kulccsal sikerül is kinyitnunk. Odabentről meleg levegő és különös szag csap meg minket.
A föld alatti pincében, vagy melegházban valakik füvet termesztenek. El is füttyentem magam.
- Ez már igen, itt van mit elfüstölni.
Közelebb is lépnék, hogy megnézzem a növényeket és hogy megsaccoljam, hány tő is lehet itt. Caspian hirtelen elhallgatása miatt azonban megfordulok. A sofőrök gyöngye állja el a kijáratot, méghozzá egy szép nagy stukkerrel a kezében. Amit persze ránk fog. Úgy tűnik, hogy bennem nagyot csalódott. Egyem a kis szívét. A rohadék, még hogy csak egy sírt kellene ásniuk. Majd Richard is belép, másik irányból, szintén felfegyverkezve. Nem leszek ingerült. Provokatívan lépek fel, Toby irányába, de tekintetem néha Richardra vetem. Tekintetem rideg, vonásaim átfordulnak a kissé nem normális elme mimikájába. Könnyen megy, lehetnék színésznő.
- Egy sír? Ugyan már, drága sofőr úr! Minek vesződnének az ásással?! Inkább daraboljanak fel, jó kis táptalaj lenne belőlünk a maguk kis füves kertecskéjének! Nora, Ian és mi ketten. Vagy talán elmagyarázzák a vendégeknek, hogy mi ketten is meghaltunk valahogy? Megpróbálnak eltüntetni? Még két ilyen béna alakot életemben nem láttam. A saját lányát öli meg azért, hogy védjen pár gazt. Szép kis apa, mondhatom. Maga meg, sofőrök gyöngye, gyapotszedő kis katona. A kollégáim tudják, hogy hol töltöm az estét, keresni fognak. Ahogy Caspiant is.
Mondatom végére már Toby előtt állok, alig karnyújtásnyira és persze takarom Caspiant. Még rá is mutatok, de kezem jelez, hogy Richard-ra legyen gondja. Mert ahogy fordulok vissza, neki ugrok a sofőrnek. Belekarmolok a képébe és a karjára fogok, hogy a pisztolyt ne tudja felénk elsütni. Minimum egy pofon kijár majd nekem érte, maximum egy golyó. Minden esetre nem hagyom magam két ilyen nyomorult alaknak. Egy kis fű miatt ennyi embert megölni? Elég vérmesen tudok küzdeni és még a pisztoly is ott van a ruhám alatt elrejtve...




@Caspian E. Lincoln


Caspian E. Lincoln imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Bianca Bishop
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Bdcd21cb81e8eba4bbcc6be1ef91ec77
★ elõtörténet ★ :
S íme az emberiség mintapéldánya
★ családi állapot ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 4b07ae0bf028d597fe24abeb82c6fe9fb9fbdd8f
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_inline_qme28d3RGH1vwrax4_500

★ idézet ★ :
" A szépség átok, elfedi előlünk a valódi szörnyetegeket. Sőt, azt sem látjuk miatta, hogy a valódi szörnyetegek nem az ágyunk alatt rejtőznek, hanem a fejünkben. "
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter / Fekete özvegy
★ play by ★ :
Eva Green
★ szükségem van rád ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 6f1d1813264605e09badb28e0ded6219

★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 B2f56dc67d91375f5cba6cf7229b420e6a5024f3



The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 10f7eebd429e7fcab81dec530e43ef0e4b202eb7
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.)
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 EmptyPént. Aug. 02 2024, 17:34
Cassy & Bia
Murder at the Ford Residency
203. 12. 31.
     USA. New York. Manhattan.
      The Ford Apartment




Egy kicsit azért nekem is kattognom kellett miként ússzuk meg ezt a necces helyzetet élve, hiszen ketten voltak ellenünk fegyverrel. Még, ha szerettem is volna a fegyveremért nyúlni, Richard, vagy Toby biztosan rám lőtt volna, meghalni meg még nem akartam, így jobbára csak álltam és beszéltem, amíg Bianca át nem vette a szerepet.
Meglepetésemre izgalmas harci tigrisként ugrott a fickónak, a sofőrnek, én pedig ezt a lehetőséget kihasználva kaptam fel egy cserép Cannabist és dobtam Richard képében a pillanat hevében, mikor Tobyék felé fordult. Ennek hála volt elég időm és gyorsan elővettem a pisztolyom, amivel kezen lőttem. A fegyvert egy fájdalmas sikoly kereteiben ejtette el, majd Toby kezét is átlőttem, így Biacna hátára ejtette a pisztolyt.
Közelebb futottam Richardhoz, majd egy rúgással földre küldtem, a fegyvert elrúgtam a távolba, majd megálltam Toby felett, aki még mindig Biával bírkózott és ráfogtam a pisztolyt.
- Maradjon nyugton, vagy lövök! - kiáltottam rá, ő pedig fel is hagyott Bianca abuzálásával.

***
Miután interneten keresztül értesítettük a rendőrséget elég hamar ki is érkeztek. A rendőrség egy része a drogültetvényt vette szemügyre, a másik részüknek pedig én tartottam kiselőadást Biancával.
- Igen, Ian Stampleton már biztos gyanakodott egy ideje a családfőre, majd egy alkalommal túl messzire is ment. Richard rájött, hogy Stampleton tudja az igazságot, ezért el kellett hallgattatnia. Csakhogy Nora is biztosan tudta az igazságot, ráadásul le is akart lépni. Richard megtudta, hogy Nora és Joshua el akarnak menni, közösen, amit nem engedhetett meg, főleg annak tudatában, hogy tudta, a lánya tud a cannabisról. Gondolom az erkélyen át láthatta meg, ráadásul Nora egyébként is rossz fényt vetett a családra a kirívó viselkedésével.
Richard pompás tervet eszelt ki. Tobyas volt a főkolompos, ő ölte meg Norát, közben Richard előteremtette a bizonyítékokat, amikkel Stampletonra tudja terelni a gyanút. Csakhogy közben Ian ellopta a melegház kulcsait és egy fadobozba rejtve a kazánba dobta, ahol egyébként a gyilkos is megszabadult a véres ruhadaraboktól. Ian gyilkosa Richard volt.
Két legyet ütöttek volna egy csapásra.
Még arra is gondoltak, hogy itt tartsanak mindenkit a leszámolások idejére, ezért leeresztették a kerekeket
- közben elővettem a kukában talált kulcsot is. - Ez gondolom Richardhoz tartozott, ezt is Stampleton rejtette el. Vagy a kulcsokkal teli dobozt nyitotta volna, vagy valami mást - adtam át a kulcsit Alastair hadnagynak.

***
Miközben mi túlestünk a vallomáson, a rendőrség egy hordozható kompresszorral felfújta a kocsikerekeket is, így mire kiértünk, már útra készek voltak az autóink.
- Akkor... hol találkozzunk? - dőltem a kocsimnak mosolyogva, majd derekánál fogva közelebb húztam magamhoz.
   
ZeneOutfit ●  @Dr. Bianca Bishop  ●


"Manners maketh man"
I'm an Englishman in New York

Dr. Bianca Bishop imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caspian E. Lincoln
Média
ranggal rendelkezem
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_omyrrptrYf1qdq0nyo1_400
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_inline_ok7jh7CoNE1qlt39u_400
I became a journalist because
I did not want to rely on newspapers for information.
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_inline_ok7jhlFnEp1qlt39u_400
One thing I learned as a journalist
is that there is at least one disgruntled person in every workplace in America -
- and at least double that number with a conscience.
Hard as they try, they simply can't turn their heads away from an injustice when they see one taking place.
♫ :
None but the most blindly credulous will imaging the characters and events in this story to be anything but fictitious.
It is true that the ancient and noble city of Oxford is, of all the towns of England,
the likeliest progenitor of unlikely events and persons.
But there are limits.
★ családi állapot ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 454cc7a6eae5ecba20e4c7dc59f301d542387adf
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_inline_ok7jjiiMWg1qlt39u_400
★ idézet ★ :
All things must be examined, debated, investigated
without exception and without regard for anyone's feelings.
★ foglalkozás ★ :
Investigative journalist and private detective
★ play by ★ :
Colin Farrell
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 D565656195534bd988990289330ed1a089947bf6
Me and my best friend
Forever, brother
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.)
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 EmptyPént. Aug. 02 2024, 19:55

Bianca & Caspian  
The new year's eve murder.





Nem sok választásom volt. Vagy hagyom, hogy lepuffantsanak minket, vagy megpróbálom helyzeti előnyhöz juttatni Caspiant. Ugrottam. Tíz, egyébként elegáns francia manikűrt viselő; körmömmel estem neki, és téptem Toby arcát. Úgy nagyjából bárhol, ahol értem és mit ne mondjak, szépen kicsipkéztem a pofáját. Ahogy földre kerültünk, próbált levetni magáról, de a gyomrába térdeltem. Hallottam egy lövést fölöttem; de időm sem volt jobban megijedni tőle. Akkor rezzentem meg, mikor a pisztoly a hátamra esett; de onnan hamar lekerült. Épp behúzni készültem egy jobbost, mikor Tobias elkapta a kezem a csuklómnál és tekert rajta egy fájdalmasat. Le is tudott dobni magáról, mert épp a csuklóm fájdalma kötött le. Rám akarta vetni magát és még pofán is vert; mázli, hogy csak a tenyere széle ért, de pech, felmérgesített. Fájt az arcom, és kifejezetten háklis vagyok az arcomra. Sajgó jobbomat mellőzve bal kézzel támadtam be. Mocskosul és aljasul, alulról kaptam el a mogyoróit és tekertem egy ízeset rajta; hogy fájdalmában térdre rogyott és még könnyezett is. Igazából nem lehet rám panasza senkinek sem. Rögtön vissza is ülök Toby mellkasára és elmarkolom a nyakát két kézzel. Talán Caspian is elintézi Richardot és akkor nem kell sok erőt feccölnöm a fojtogatós buliba. Hamar meg is áll fölöttem Caspian és fegyvert fog az alattam heverő nyomorultra. A sofőr halmozottan lett károsult. Arca több karmolt sebből is vérzik, bal szemét ki sem tudja nyitni, szemhéja véres és jól fel is duzzadt, ahogy a szemöldöke is fölötte. tökeit is fájlalja még, nehezen mozdul, ahogy elengedem és óvatosan felkelek róla. Megtapogatom arcom bal felét, ahol elkapott a tenyerével. Érzékeny, de nem törte el az arccsontom. Azt nem úszná meg kiherélés nélkül. Be fog pirosodni, sőt; már érzem is, ahogy megduzzad egy kicsit és forróbbá válik tapintásra.
- Gyorsan rugdosd be ezt a rohadékot a házba és verd láncra. Mert ha én teszem, négykézláb fog könyörögi irgalomért! A picsába!
Sajog az arcom, de előveszem a pisztolyom a ruhám alól és Richard fejéhez tartom.
- Rajta, mozdulj meg te mocskos állat. Igaz, a lányod sem volt szent, de te egy csótány vagy hozzá képest. Na gyerünk, ne jajgass, nem lőtte le a karod. Mozogj!
Richardot könnyebben tudom sakkban tartani fegyverrel, sérülése miatt nem mer vészesen mocorogni. Ha próbálkozna, a fegyverem agyával vágnék a fejére, vagy a tarkójára.
Találok a konyhában gyors kötözőt és távol tartjuk őket a vendégektől. Végül sikerül értesíteni a rendőröket, akik viszonylag hamar ki is érkeznek. Akkor már szerzek egy kis jeget, amit az egyik vászon szalvétába csomagolva tartok az arcomhoz. Rendesen megdagadt és piros is; lehet még véraláfutás is belőle. A kiérkező vendégek egy része szétszéled. A vendégekkel foglalkoznak, a kis privát füves kertet mérik fel; minket hallgatnak ki. Lejátszom a hangfelvételt, amit a mobilommal készítettem és a képeket is megmutattam a rendőröknek. Elmondtam, hogy orvosként megtettem, amit lehetett a holttestekkel és hogy mindenről készült fénykép. S végül bilincs kerül Richard és Toby csuklóira. Addigra néhány rendőr felfújta az összes autó kerekét, hogy le tudjunk lépni végre. Még sötét éjszakába járt az idő, messze volt a hajnal. Sajgó képemet jegelve bújok Caspian ölelésébe, mert kezdek fázni. Szó-szó, elfáradtam kicsit.
- Nálam, ha nem gond. Kell egy kis idő, hogy az arcom helyre jöjjön. Pakolj össze pár napra, megadom a címem. Holnap délelőtt beszólok a kórházba, hogy kiveszem a hetet és pihenek erre a felhajtásra.
Megadom a címem, de nem a városi lakásomét. Nem vágyom most én sem a városba. Bár az én házam azért elérhetőbb és térerő is van persze, Staten Island nem a világ vége, bár én külterületen élek. Egy forró csókkal köszönök el tőle és a kocsimba ülve hazahajtok.




@Caspian E. Lincoln


Caspian E. Lincoln imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Bianca Bishop
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Bdcd21cb81e8eba4bbcc6be1ef91ec77
★ elõtörténet ★ :
S íme az emberiség mintapéldánya
★ családi állapot ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 4b07ae0bf028d597fe24abeb82c6fe9fb9fbdd8f
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Tumblr_inline_qme28d3RGH1vwrax4_500

★ idézet ★ :
" A szépség átok, elfedi előlünk a valódi szörnyetegeket. Sőt, azt sem látjuk miatta, hogy a valódi szörnyetegek nem az ágyunk alatt rejtőznek, hanem a fejünkben. "
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter / Fekete özvegy
★ play by ★ :
Eva Green
★ szükségem van rád ★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 6f1d1813264605e09badb28e0ded6219

★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 B2f56dc67d91375f5cba6cf7229b420e6a5024f3



The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 10f7eebd429e7fcab81dec530e43ef0e4b202eb7
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.)
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.) - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The New Year's Eve murder // Cassy & Bia (2023 Dec.)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Castor & Elle,2023.december
» As it was ~ Paris, 2023 Summer [Mézi & Sadie]
» Murder in the hematology ward
» how to get away with murder | gabe & nana
» Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: