New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:36-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:26-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:23-kor
Caesar Harlow
tollából
Tegnap 23:10-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:09-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 22:52-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

Vengeance - Alastair, Horatio and Cain
TémanyitásVengeance - Alastair, Horatio and Cain
Vengeance - Alastair, Horatio and Cain EmptyHétf. Szept. 16 2024, 19:46

Vengeance
Az affektus, az erős vágy, a hatalom szenvedélyei, a szerelem, a bosszú, a bírvágy: a moralisták ezeket mind ki akarják oltani, kitépni, "megtisztítani" tőlük a lelket. A logika a következő: a vágyak gyakorta okoznak nagy szerencsétlenséget, bajt, következésképpen gonoszak és elvetendők. Az embernek meg kell szabadulnia tőlük: különben sohasem lesz belőle jó ember... Ez ugyanaz a logika, mint az, hogy: "ha fáj egy végtagod, vágd le".
Igaz, hogy Romannel sikerült zöld ágra vergődnöm, de ez nem jelentette azt, hogy minden rendben van. Igen is fűtött a bosszú vágy és meg akartam torolni azt, amit velem tettek, így folyamatosan tervezgettem miként és hány féle módon végezhetnék Horatioval, amiért ő és Frank ezt tették velem. Lucifernek hála a bőröm is szépen gyógyult és bár tudtam, hogy Roman biztosan rajtam tartja a szemét, örökké ő sem ülhetett a seggemben, így egy óvatlan pillanatban, amikor nem volt mellettem megléptem.
Horatio napja viszont később kezdődött, mert be kellett mennie még a kórházba egy varratszedésre, ugyanis nem is olyan rég konyhai baleset érte és megcsúszott a kés, miközben a párjának segédkezett a konyhában, így miután Killian elvitte a lányukat iskolába, ő pedig elment az egyetemre tanítani, ő pedig otthon maradt és egy rendőr kollégájával beszélgetett a nappaliban, miközben készültek varratszedésre menni, onnan pedig a munkába. Frank halála után Horatio új társat kapott, aki volt olyan rendes és vállalta, hogy elviszi őt a sebészetre, utána pedig együtt mennek majd be a kapitányságra, noha erre nem került sor.
A ház csengője megszólalt, Horatio pedig épp indult volna, de társa, Tim intett neki.
- Kösd nyugodtan a nyakkendőd, nyitom.
- Köszi - felelte a felügyelő, de mikor Tim ajtót nyitott már nyomtam is a fegyverem a fejéhez és keresztül lőttem a koponyáját. Horatio összerezzent, főleg, mikor hallotta a puffanást, ami a holttest volt. Ráérős léptekkel indultam meg a nappali felé, miután magamhoz vettem a halott rendőr fegyverét is, a nappaliban aztán ráfogtam a pisztolyom.
- Lám-lám, itt a nagy áruló. Nyomozók gyöngye!
- Carver... - hápogta nevem döbbenten.
- Carver? Carvert megöltétek. Nem emlékszel? - kérdeztem felvont szemöldökkel. - Alastair már nincs többé. Szólíts Bíbornak - mosolyodtam el, majd meghúztam a ravaszt. Épp csak el tudott mozdulni, de még így is horzsolta a lövedék a bicepszét. Ha jól láttam a pisztolya még nem volt nála, addig nem jutott el az öltözködésben, így előnyben voltam.
- Na mi van, gyilkos?! Meg akartatok engem ölni! És sikerült! Egy részem meghalt! - lőttem rá a kanapéra, ami mögött megbújt. Nem hallottam hangot, szóval nem találtam el. - Te tettél szörnyeteggé! De te is az vagy! Csak egy szörnyeteg tud szörnyet teremteni! Mindig is lenéztél, kinéztél, utadban voltam! Ellenem fordítottad a páromat és a kollégákat! Megöltetek! - lőttem kettőt, a hangok alapján pedig egyszer biztos el is találtam valahol.
- Te nem vagy normális! - kiáltott rám a kanapé takarásából! - Nem tettünk semmit! Nem ártottunk neked! Frank meg akart menteni, te őrült!
- HAZUDSZ! - lőttem újra, de addigra már vállát fogva kiugrott a kanapé mögüll. - Láttam, amint bezárta rám az ajtót! Te biztattad, te pszichopata! Mindenkit te manipuláltál! Josephnek igaza volt! Neked kéne az elmegyógyintézetben lenned! Semmit nem érsz a pisztolyod és a jelvényed nélkül! Miért nem védekezel? Csak nem bűntudatod van és tudod jól, hogy meg kéne halnod?! És nem én vagyok az egyetlen, akinek tönkre tetted az életét!
Maga elé emelte kezeit és próbált volna kinyögni valami épkézláb mondatot, de mikor látta, hogy újra meg akarom húzni a ravaszt futni kezdett az egyik ajtó felé, így én csak egy vitrint robbantottam be a lövedékemmel.
Utána siettem, hisz tudtam, a pisztolyáért indulhatott.
- Kár elfutni! Nem tehetsz semmit! - lőttem ki az utolsó lövedéket a pisztolyból, ami el is találta a combját, így elvágódott a földön fájdalmasan ordítva, amint a lábában szétterjed a fájdalom. Már tudja jól, nem fog tudni elfutni.
- Nincs senki, aki megmenthetne téged! De ne izgulj. Senki nem fog hiányolni, ha átküldelek a pokolba! - guggoltam le hozzá, majd kiejtettem a tárat a pisztolyból, hogy újat tegyek bele. - Tekints erre úgy, mint egy gyónásra - löktem be az új tárat és nevetni kezdtem. - Mik az utolsó szavaid, mielőtt az ördög elé állsz?
Alastair, Horatio and Cain

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Alastair Carver
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Vengeance - Alastair, Horatio and Cain GhH6
Vengeance - Alastair, Horatio and Cain 4b6009f1e4c93c3b0958f1890cfbf6da6a4cb4b5
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Don’t worry if people think you’re crazy.
You are crazy.
Vengeance - Alastair, Horatio and Cain 35afd79981d303a875ecff2a6dbcad2e86c2bb34
You have that kind of intoxicating insanity that lets other people dream outside of the lines and become who they’re destined to be.
♫ :
Empty spaces, what are we living for?
Abandoned places, I guess we know the score, on and on
Does anybody know what we are looking for?

Another hero, another mindless crime
Behind the curtain, in the pantomime

Just wanted to fit in
Everything I tried to be
Just wouldn't settle in

If I told you what I was
Would you turn your back on me?
And if I seem dangerous
Would you be scared?

Everything I touch isn't dark enough
That this problem lies in meI'm only a man with a candle to guide me

I'm taking a stand to escape what's inside me
A monster, a monster

I've turned into a monster
★ családi állapot ★ :
Vengeance - Alastair, Horatio and Cain B2b069944bd3c0895ec3cfb196b698738de6f625
Cage me like an animal
A crown with gems and gold
Eat me like a cannibal
Chasing the neon throne
Breathe in, breathe out
Let the human in
Breathe in, breathe out
And let it in
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Vengeance - Alastair, Horatio and Cain Tumblr_p5blnaO0G01qlac5to6_400
★ idézet ★ :
Inside my heart is breaking
My makeup may be flaking
But my smile, still, stays on

I'll soon be turning, round the corner now
Outside the dawn is breaking
But inside in the dark I'm aching to be free
★ foglalkozás ★ :
Serial killer; Cop killer
★ play by ★ :
David Tennant
★ hozzászólások száma ★ :
48
★ :
Vengeance - Alastair, Horatio and Cain Tumblr_p5blnaO0G01qlac5to5_400
 
Vengeance - Alastair, Horatio and Cain
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alastair Keaton
» Alastair Carver
» Alastair "Grincs" Carver
» Jo & Cain
» Sophie & Cain

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: