New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:36-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:26-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:23-kor
Caesar Harlow
tollából
Tegnap 23:10-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:09-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 22:52-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb
TémanyitásRe: Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb EmptyHétf. Szept. 16 2024, 19:58

Deborah

Riccardo


- Hülyeségeket beszélsz most - érződött rajta az, hogy az illumináltsága már a tető fokára hág, mert sajnos már azt a kontrollt is elveszítette, amivel esetleg még szabályozni tudta volna a viselkedését, vagy azt, hogy épp mit mondjon vagy mit ne. Rossz volt így látni, aggódtam is érte és tudtam azt, hogy a józan Deb másnap amiatt fog sírni, hogy ezzel cseszte el az estéjét. Őszintén magam sem értettem, hogy miért nyúlt ennyire a pohár után, hisz rohadt jól megvolt a vőlegényével, ezt már csak abból is gondolom, hogy a mai napig nem hagyta ott a fickót. Az utazásunk után - aminek a vége elég rosszul sült el - még azt hittem, hogy talán majd rájön arra, hogy engem mi zavart és választani tud kettőnk közül. Vártam azt, hogy egy napon elém álljon, felvállaljon és elmondja, hogy ott hagyta a vőlegényét miattam, ez viszont nem történt meg. Szóval bizonyára jól megvolt Lisannal, így érthetetlen, hogy most mi ütött belé. - Nem adom, épp eleget ittál Deb, nyugodj már le - higgadtan, mégis határozottan szóltam rá, és eszem ágában sem volt visszaadni neki a poharat. Magam részéről nem érdekelt az, ha reflektor fényt kapunk, ellenben őt sokkal jobban féltettem a pletykaáradattól, ami nagyon is valós veszélynek tűnt, tekintve, hogy most eszement libaként viselkedett. - Nem érek hozzád, de akkor tedd meg szépen, hogy fogod magad és kisétálsz innen csöndben - próbálkoztam szép szóval, Deborah viszont megint kifakadt, így kénytelen voltam végig hallgatni őt. - Hogy? Azzal jövök, hogy hazaviszlek, mert segg részeg vagy, és attól félek, hogy összetöröd magad? Ó, bocs, hogy ki akarlak szedni ebből a helyzetből, amivel lassan a saját kollégáid és barátaid előtt égeted le magad - kissé keményen, ám halkan suttogtam fülébe a szavakat, hogy csak ő hallja, ezután döntöttem úgy, hogy muszáj leszek kivinni a friss levegőre, mert magától nem fog megindulni.
- Kiviszlek levegőzni, jobban leszel utána - zártam rövidre, nem voltam hajlandó ezen vitatkozni, inkább fogtam a karját, mert félő volt, hogy megbotlik és nekiesik valakinek. Szerencsére sikerült kijutnunk úgy, hogy ne váljon mindenki számára gyanússá a dolog, odakint egy kicsit már én is megnyugodtam, bár a neheze még csak most jött, hisz egy ittas nő gúnyolódásával álltam szemben.- Ha ezt dicséretnek szántad, akkor köszönöm - még egy mosolyt is villantottam felé, majd tovább indultam, hogy megkeressem az autóját, ő viszont a mellkasomnál fogva tolt magánál távolabb. - Keressem meg? - mosolyogva fújtattam egyet, nemlegesen csóválva a fejem, kezdett kikészíteni ez a nő, de már abban sem voltam biztos, hogy nem-e így próbál velem flörtölni - Ha ezt szeretnéd - közelebb lépve hozzá, mintha ölelő mozdulattal fognám körbe, tenyereim a farzsebébe csúsztattam, így mellkasunk szinte összeért.
- Hátul nincs - egy kicsit elnyújtottam a mozdulatot, pár másodpercig nyugtattam tenyerem a farzsebében, utána másztam csak ki belőle. Kellemes illata az orromba kúszott, nehéz volt nem arra gondolnom, hogy milyen rég is voltunk együtt. Ez viszont nem az a pillanat volt, pedig biztos voltam benne, hogy le tudnám venni fél perc alatt a lábáról. - Vajon hol lehet? - rámosolyogva tértem át farzsebeimből a dzsekije zsebeibe, először kívülről, majd utána a belső zsebeket ellenőrizve végül ráakadtam a kulcsra, megnyomva a riasztó gombját pedig pillanatok alatt csipogott a kocsi, így már azt sem kellett tovább keresni. - Bámulatos, milyen közelre sikerült állnod doktornő - vehette bóknak is, tényleg jó helyre parkolt. - Szállj be - megkértem, de továbbra is ellenségesnek tűnt, és még a szög is kibukott a zsákból, mert enyhén szólva is féltékenynek tűnt. - Egyáltalán nem zavartatom magam, ne aggódj. Szerintem Te piszkosul féltékeny vagy Deb - pofátlanul vigyorogtam rá, mert ezt a szemébe kellett mondanom. - Csak tudod, azt nem fogom fel, hogy mégis miért, ha egyébként olyan kurva jól elvagy a vőlegényeddel a mai napig? - hozzávágtam a kérdést, mert ez meg engem zavart. Választ amúgy nem is vártam, inkább megfogtam a karját és az anyósüléshez vezettem, ahol ki is nyitottam neki az ajtót. - Beszállás - még be is segítettem, nehogy lefejelje a kasznit, ezután gyorsan pattantam a volán mögé, nehogy kimásszon addig.- Csak hogy tisztázzuk, nem akarok tőled semmit, szóval fölösleges puffognod. Írj sms-t a pasidnak, hogy kicsit sokat ittál és egy kollégád hazavisz, vagy akármi - mondtam, miközben indítottam a motort, s egy alapos körbenézés után kikanyarodtam vele az útra. Átlagos forgalom volt ezen az estén, nem volt semmi extra, csak az eső kezdett cseperegni, így elindítottam az ablaktörlőt, ami monoton, halk kattogással kísérte az utunkat. Néhány perccel később Deborah észrevehette, hogy egyáltalán nem Staten Island felé tartunk. - Igazad van, nem vihetlek így haza. Tök részeg vagy, kiborulna a családod - jegyeztem meg, ahogy felé fordítottam a pillantásom. Az otthona helyett a saját lakásom felé vettem az irányt, Debnek ugyanis kellett valahol töltenie az éjszakát. - Na mi van? Duzzogni fogsz, vagy beszélgessünk valamiről? - kérdeztem rá.
“Happiness is like a butterfly; the more you chase it, the more it will elude you, but if you turn your attention to other things, it will come and sit softly on your shoulder.


BEE

Deborah Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Riccardo Monti
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Tumblr_inline_poonqcaarC1td6bff_1280
♫ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb 26e14ea191a9abb349c30a5c8ec75e7b36bfccd1
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb 9b24988b6e6748472f7d66eeeb09b09ff2a37e73
★ foglalkozás ★ :
sebész
★ play by ★ :
Giacomo Gianniotti
★ hozzászólások száma ★ :
48
TémanyitásRe: Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb EmptySzer. Szept. 11 2024, 17:59


Riccardo & Deborah

How I feel about him is like I'd feel when they cut my arm off: it doesn't hurt then, but I miss that so much.



Mivel nem szoktam alkoholt inni, és nem is igazán vagyok barát vele, így talán nem annyira meglepő senki számára, hogy a kelleténél hamarabb üt ki, mint azt kellene, sőt egyáltalán nem segít az állapotomon az sem, ahogyan látom Riccardot nőkkel társalogni. Még annak ellenére is inni akarok, hogy már régen érzem, hogy elég kéne, hogy legyen ennyi is. Innentől pedig már csak a haragom miatt emelem fel a poharat újra és újra, majd azért, mert van bátorsága a közelembe kerülni ismét és még ki is fejti a nem tetszését ezzel kapcsolatban. Azt hiszem, hogy nem rá haragszok leginkább, hanem sokkal inkább magamra mert még mindig fogalmam sincs, hogy mi is az, amit szeretnék. Minden ellenére, ami köztünk történt, még mindig képes vagyok úgy nézni a vőlegényemre, mintha semmi sem változott volna meg bennem. Pedig de mennyire... nagyon rosszul érintett mindaz, ami Ricc és köztem történt, főleg, hogy nem váltunk el egymástól túl szépen. Nem tudom, hogy mi az, ami köztünk volt, azt sem, hogy miért jár folyamatosan a fejemben, de egyre jobban érzem azt, hogy bele őrülök ebbe az egészbe. Egyszerre akarok nevetni és sírni is, bár próbálok az előbbinek engedni inkább, mert az utóbbival ki mutatnám azt, hogy mennyire elgyengít a jelenléte. Egy váll rántás kíséretében végül mégis újra az ajkamhoz emelem a poharam, mert már csak azért is inni akarok, mert neki nem tetszik. Meguntam, hogy mindig mások mondják meg, hogy mit tegyek.
- Miért? Mi áll nekem jól? Az, ha mindenkinek a kedvében járok. A-a. - szólalok meg végül újból nevetve, bár én magam is pontosan tudom, hogy ha nem szállt volna a fejembe ez a nem is tudom milyen ital, akkor most szánalmasnak érezném magam, meg abban is biztos vagyok, hogy holnapra nagyon meg fogom bánni, hogy éppen úgy viselkedek, ahogyan az nem méltó hozzám. Össze húzom a szemöldökömet, amikor a kezemben lévő pohár után nyúl és meg is próbálok tiltakozni az ellen, hogy el vegye tőlem, de mivel a bennem lévő alkohol mennyiség miatt, nem túl jók a reflexeim, nem sok esélyem van rá.
- Ricc! Add vissza! Nincs jogod elrontani a szórakozásom! - szólok rá kissé felháborodva, majd a táskám fülét szorítva, puffogva ölelem át saját magam, úgy is érzem magam, mint valami durcás kisgyerek, akinek nem hagyják, hogy megtegyen valamit, amit szeretne. Ez a nyugodt állapotom viszont csak addig tart, amig eszembe nem jut, hogy lényegében Ricc egyik prédájává váltam, pillanatok alatt vadászott le, és mire észbe kaphattam volna, már megtörtént a lehető legrosszabb, ami csak történhetett. Aztán le mondott rólam...rólunk. Mindenről, amit elterveztünk. Persze, hogy dühös vagyok, miközben előtte hadonászok, és nem is tudom milyen hülyeségeket vágok a fejéhez. Ahogy hozzám ér, arra ösztönözve, hogy fogjam vissza magam, egy pillanatra körbe nézek, majd vissza húzom a kezem is.
- Inkább...ne érj hozzám! - szólok rá hisztérikusan, és ezúttal nem is az érdekel, hogy bárki félre érthet bármilyen érintést köztünk, hanem az, hogy félek közel lenni hozzá, mert valami olyan ézelmeket vált ki belőlem, amilyeneket nem szabadna. - Te romboltál le mindent! Nem jöhetsz mehetsz az életemben kedved szerint, hallod? Hetekig átnézel rajtam most meg... most meg, hogy jössz ahhoz, hogy... - nem tudom be fejezni a mondandómat, mert fogalmam sincs, hogy mi is az, amit mondani szeretnék neki. Nagyon sok mindent igazából, és óriási erőre van szükségem ahhoz, hogy ne kezdjel el itt sírni mindenki előtt. Szerencsére nincs is időm rá, mert a következő pillanatban úgy kezd maga mellett kifelé vezetni, mintha valami bábu lennék. - Mit csinálsz, Ricc? Engedj el...nem akarok haza menni! - förmedek rá, de azért lépkedek mellette, és örülök annak, hogy tart, mert egyedül azt hiszem, hogy nem menne olyan könnyen. Csak most érzem azt, hogy forog körülöttem minden és még a lépteim is olyan nehéznek tűnnek. Megpróbálom kihúzni magam amikor az egyik kollégánknak kezd magyarázkodni a különös jelenetről, amit nyújthatunk, de a komolyságom csak addig tudom megőrízni, amig ki nem érünk a levegőre, ahol aztán ki jön belőlem egy jóízű nevetés újból. - Nagyon profi hazudozó vagy. - nevetem még mindig, holott sírni sokkal nagyobb kedvem lenne. Kész őrület az, amibe vagyok és az, ami a fejemben kavarog. Mint valami pincsi kutya úgy követem őt, aztán megtorpanok amint meglátom a kocsimat, mert komolyan mondtam, hogy nem szeretnék haza menni. Makacsul érintem meg a mellkasát és próbálom eltaszítani magamtól, hogy ne tudjon tovább menni velem, mert félek kettesben maradni vele ismét és mert nyílván ilyen állapotban tudom, hogy nem lenne túl jó haza mennem. A tökéletességemet azonnal lerombolná mindenki szemében.
- Nem tudom hol van. Keresd meg, ha kell. - gúnyos mosolyra húzódik a szám, bár nem olyan nehéz kitalálni, hogy ha a táskámban nem lesz benne, akkor csakis a dzsekim zsebében lehet. - Tudod nem vagy abban a helyzetben, hogy utasítgass engem! Ha azt mondtam, hogy nem akarok haza menni, akkor az úgy is van! Mi bajod? Talán nem esik jól a nőkkel való flörtölgetésed, ha én is itt vagyok? Csak nyugodtan, Dr. Monti! Nem kell zavartatnia magát! - puffogom még mindig próbálkozva ki szabadulni a kezei fogságából, mert nem akarom, hogy lássa rajtam, hogy egyáltalán nem vagyok olyan magabiztos, mint amilyennek látszom. Gyengének érzem magam mellette és épp ez a legnyagyobb baj.  

BEE


Riccardo Monti imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
274
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
TémanyitásRe: Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb EmptyVas. Szept. 08 2024, 18:24

Deborah

Riccardo


Már távolról sem tűnt józannak Deborah, de amint a közelében voltam, úgy megcsapott az alkohol szaga is, mely egyértelművé tette, hogy bizony, valóban többet ivott a kelleténél. Rossz volt ilyen állapotban látni, azt nem mondanám, hogy kiábrándító, mert láttam már nőt ennél sokkal durvábban is beállva, de ami azt illeti, azért nem tetszett az, hogy ittas. Aggódtam érte, nem akartam, hogy bármi is történjék vele, ha egyedül marad. - Igazán nincs mit - jegyeztem meg, miután elvette a táskát, egyúttal céloztam is rá, hogy hazavinném, mert így bizony nem vezethet. - Most mi van? - értetlen mosollyal nézem, hogy nevet, nem tudom, hogy ez minek is szól pontosan, de úgy tűnik, mintha rosszul vette volna a bennem munkáló jószándékot.
- Deb, ez neked nem áll jól - fűzöm hozzá a kis mutatványhoz, mert úgy érzem, mintha direkt akarna idegesíteni azzal, hogy csak azért is önti magába a tömény szeszt. Pont ő, aki mindig azt mesélte, hogy mennyire nem szereti az alkoholt. - Na jó, ezt hagyd abba - megrázom a fejem a féltékenységre, és egyúttal a poharat is kiveszem a kezéből, amit be is teszek a pult mögé. - Nem kér a hölgy több alkoholt - szólok oda a pultosnak, mielőtt még magától töltené az újabb adagot. - Ügyesen, mi? - mosolygok rá, nem fogok kiakadni egy nő ittas megjegyzésein, mert abból úgyis csak vita lenne. - Na-na, ezt ne csináld - finoman nyúlok a keze után, hogy lehúzzam, ne hadonásszon és legfőképp ne mutogasson vele. - Holnap nagyon fogod ezt bánni, hülye picsaként viselkedsz és ha eddig titkolni akartad a kollégák előtt, hogy bármi is volt köztünk, akkor ezzel most mindent lerombolsz - súgom oda a fülébe, hátha kicsit észhez tér. - Gyere, hazaviszlek - azzal fogva a táskáját, másik kezemmel átkarolom őt, és gyengéd erőszakkal irányítom meg a kijárat felé.
- Kicsit szédül, keveset evett ma - szólok oda az egyik ránk csodálkozó kollégára, aki ezeket hallva meg is nyugszik és folytatja tovább a bulizást. Kiérve a levegőre, megirányítom a kocsija felé, motorral nem lenne bátorságom hazavinni, mert ha nem kapaszkodik, akkor még leesne a motorról. - Tényleg hazaviszlek, ne is tiltakozz. A családod is biztosan aggódik már érted. Hol vannak a kocsikulcsaid? - kérdem őt, ahogy felpillantok rá.
“Happiness is like a butterfly; the more you chase it, the more it will elude you, but if you turn your attention to other things, it will come and sit softly on your shoulder.


BEE

Deborah Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Riccardo Monti
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Tumblr_inline_poonqcaarC1td6bff_1280
♫ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb 26e14ea191a9abb349c30a5c8ec75e7b36bfccd1
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb 9b24988b6e6748472f7d66eeeb09b09ff2a37e73
★ foglalkozás ★ :
sebész
★ play by ★ :
Giacomo Gianniotti
★ hozzászólások száma ★ :
48
TémanyitásRe: Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb EmptyCsüt. Aug. 29 2024, 14:52


Riccardo & Deborah

How I feel about him is like I'd feel when they cut my arm off: it doesn't hurt then, but I miss that so much.



Azt szokták mondani, hogy majd az idő begyógyítja a sebeket, de én a napok elteltével egyre inkább érzem úgy, hogy az enyémek a gyógyulás helyett, csak egyre mélyebbek lesznek. Annyira megzavart az a néhány közös élmény Riccardoval, hogy egyre nehezebben megy az, hogy fent tartsam a látszatot, amely olyanná formál, amilyennek mutatom magam. Annak ellenére, hogy tudom az a legjobb, ha tartjuk a távolságot és megpróbáljuk meg nem történtté tenni, mindazt, ami abban a rövid időszakban olyan valóságosnak tűnt köztünk, én folyamatosan azt érzem, hogy valami hiányzik belőlem. Akárhányszor a vőlegényem szemébe nézek, eszembe jut, hogy mennyire elárultam és a megbánás helyett mégis arra gondolok, hogy minden mennyire szép volt. Igyekeztem mégis kevésbé kimutatni azt, hogy annak ellenére, hogy mosolygok, egyáltalán nem vagyok jól. Az pedig csak még nehezebbé tette az egészet, hogy majdnem mindennap a kórházban hol itt, hol ott, akaratom ellenére is találkoztam Riccel, néha úgy éreztem, mintha az égiek folyamatosan, - hogy nehezítség az életem -, szándékosan küldenék az utamba. Éppen úgy, mint ezen a születésnapon, ahová csak azért jöttem el, mert illetlenségnek tartok vissza utasítani egy ilyen meghívást. Ha tudtam volna, hogy Riccardo is a meghívottak között szerepel, akkor talán mégis inkább kitaláltam volna valami mesét arról, hogy miért is nem tudok jelen lenni ezen a napon. Nem mintha különösebben le kötnének ezek a helyek, az pedig csak még feszültebbé tesz, ahogyan azt látom, hogy Ricc kindenkivel jól el van, csak épp velem nem hajlandó beszélni. Nem mintha lenne bármi mondanivalóm is a számára. Nem illünk össze, semmi közös nincs is bennünk. Lisannal ellentétben... Ő még mindig olyan, mintha a másik felem lenne. Csak épp valami mintha kihalt volna a kapcsolatunkban. Szeretem Őt még mindig, ugyanakkor nem hiszem, hogy az túl egészséges, hogy Riccardo folyamatosan a gondolataimban van. Még olyankor, is, ha a vőlegényemmel kettesben vagyunk.
Miközben a gondolataimba elmerülök, azon kapom magam, hogy egyik pohárral a másik után fogyasztok valami számomra ismeretlen alkoholt, ami csak úgy itassa magát. Nem szoktam inni, ha igen is csak nagyon keveset, de látva Riccet nőkkel körbevéve, elfog valami magányszerű érzés. Fáj még annak a gondolata is hogy ilyen könnyedén lemondott rólam...rólunk. Mintha lehetett volna egyáltalán is ilyesmiről beszélni. A hajamba túrok feszülten, miközben intek a pult mögött állónak, hogy töltsön még egy pohárral, fejem közben megtámasztom a pulton könyökemmel, és pont úgy érzem magam - talán úgy is nézhetek ki -, mint valami alkoholista, aki nem tud meglenni a piája nélkül. Mikor azonban a pohár után nyúlnék, egy kicsit még a széken ülve is kibillenek az egyensúlyomból, ami miatt ösztönösen kapaszkodok meg a szék szélébe, a táskám viszont, ami az ölemben pihen, sikeresen landol a földön.
- Remek. - fújtatok a földet bámulva, és közben azon gondolkodok, hogy hogyan oldjam meg azt, hogy úgy álljak fel, hogy kevésbé vegyék észre rajtam azt, hogy már nem számítok józannak. Nem is tudom, hogy valaha az életem során fogyasztottam-e egyáltalán ennyi alkohol. Sőt... az egész életézesm alatt sem hiszem, hogy ittam ennyit, mint ez a pár óra alatt. Végül csak legyintek, és ismét vissza fordulok a poharam felé, de csak megfogni van azt időm, mert a közvetlen közelemből hallatszódó ismerős hangra automatikusan kapom arra a fejem. Riccardot megpillantva pedig a szívem olyan heves kalapálásba kezd, hogy szinte érzem, hogy azonnal ki fog ugrani a helyéről.
- Kösz. - veszem el a felém nyújtott táskát, és helyezem vissza az ölembe, bal kezemmel tartva azt, és bár szeretnék nem elveszni a tekintetében, de valahogy képtelen vagyok nem nézni rá. Az újabb megjegyzése viszont olyan hírtelen jön, hogy nem is bírom ki, hogy ne röhögjek fel hangosan, holott sírni sokkal nagyobb kedvem lenne.
- Eszem ágában sincs haza menni. - válaszolok végül és a még mindig teli poharamat felé emelem, aztán a szemébe nézve iszok egy újabb kortyot, már csak azért is, mert nincs joga megmondani, hogy miből és mennyit igyak. - Menj inkább vissza a kis nőcskédhez és hagyj engem békén! - egy keserű gúnnyal az ajkamon nézek rá, majd arra a helyre ahol az előbb állt, és már nem is emlékszem, hogy melyik nő társaságában volt az előbb. Nem mintha különösebben számítana. Ha Ő lemondott rólam, én miért kéne aggódjak azon, hogy kivel és mit csinál?
- Riccardo a nők bálványa! Ügyesen játszol... ezt el kell ismernem. - kezemmel még mutogatok is felé, majd ismét a poharam után nyúlok, és közben újra nevetni kezdek ezúttal a saját ostoba poénomon. Jól rá szedett engem is...  

BEE


Riccardo Monti imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
274
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
TémanyitásKórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb EmptySzomb. Aug. 24 2024, 20:59

Deborah

Riccardo


Hetek teltek el azóta, hogy a közös kiruccanásuk kudarcba fulladt, Riccardo azóta, ha csak tehette, akkor megpróbálta Debbyt elkerülni a kórházban, ha pedig muszáj volt, hogy kontaktba lépjenek, akkor igyekezett szigorúan csak a szakmai dolgokra koncentrálni, nem hagyva teret annak, hogy bármi más is történhessen. Ezzel leginkább magát próbálta óvni, mert sajnos sikerült belegabalyodnia a nő hálójába. Sosem gondolta volna azt, hogy valaki ilyen hatással lesz majd rá, de Deborah elérte, hogy Ricc beleszeressen. Ennek a kapcsolatnak viszont egyértelműen nem volt jövője, hisz a nő folyamatosan titokban akarta tartani a kapcsolatukat, és csak húzta és halasztotta azt, hogy szakítson a vőlegényével. Ricccnek ebből lett elege, és még azelőtt akart kiszállni ebből az egészből, amíg lehet.
Látszólag működött is a dolog, hisz kemény fából faragták és igazán jól tudta színlelni azt, hogy mennyire jól van. A látszat ellenére viszont szarul volt, már nem is nagyon érdekelték más nők, olyannyira, hogy az egyik estén hiába is próbált ellazulni egy nő társaságában, végül csődöt mondott. Életének titkolt része sem hagyott neki nyugodalmat, hisz nem volt olyan hét, amikor ne kérték volna a segítségét, valaki mindig megsérült. Kész csoda, hogy az elmúlt pár napban nem riasztották, így volt egy kis ideje a pihenésre és nem árválkodtak olyan karikák a képe alatt, mint egy héttel előtte. Még arra is volt energiája, hogy a főnővér születésnapját megünnepeljék, a meghívásra sem mondott nemet, átsétált a közeli bárba, ahol közösen köszöntötték fel a kolléganőt. Lopva kiszúrta azt is, hogy Deb is részese volt a kis rendezvénynek, de csak a távolból nézett párszor a nőre, majd inkább néhány sebész társaságában vitattak meg egy izgalmas műtétet. Később társult hozzájuk két fiatal gyakornok hölgy is, bájosak és viccesek, sokat is nevetgéltek, s az egyikük félreérthetetlen jeleket küldött Ricc felé, aki bár értékelte azt, hogy ennyire bejön a nőnek, felszínes csevegésen kívül most többre nem vágyott.
- Nem igazán szeretem azt a környéket..- felelt is a nő kérdésére, de tekintetével már máshol járt, egész pontosan feltűnt neki, hogy Deb mintha nem lenne önmaga, legalábbis nagyon úgy tűnt, hogy már elfogyasztott egy-két pohárkával, ez érződött minden mozdulatából. - Bocsánat, legközelebb folytatjuk, most van egy kis dolgom - elnézést kérve köszönt el a szőke hajú nőtől, és odasétált Debhez, segített neki felvenni a földre hullott táskát.
- Szerencsére nem szóródott ki belőle semmi - nyújtja át és pillantásával a nő tekintetét keresi, miközben letelepszik mellé a pultnál. - Ha gondolod, hazaviszlek, kicsit sokat ittál - finoman célzást tesz arra, hogy talán többet nem kellene, közben újra Deb tekintetébe fúrja a pillantását. Nem örül annak, hogy így látja a nőt, és igazából nem is érti, hisz úgy emlékszik, Debby sosem kedvelte nagyon az alkoholt.  
“Happiness is like a butterfly; the more you chase it, the more it will elude you, but if you turn your attention to other things, it will come and sit softly on your shoulder.


BEE

Deborah Winchester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Riccardo Monti
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Tumblr_inline_poonqcaarC1td6bff_1280
♫ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb 26e14ea191a9abb349c30a5c8ec75e7b36bfccd1
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb 9b24988b6e6748472f7d66eeeb09b09ff2a37e73
★ foglalkozás ★ :
sebész
★ play by ★ :
Giacomo Gianniotti
★ hozzászólások száma ★ :
48
TémanyitásRe: Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kórház melletti bár - A születésnap - Ricc&Deb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Éjjeli kóborlás II. (Jax & Roxi & valami kocsma melletti sikátor & két nem szomjas tahó)
» Lina'n'Milla • kórház
» Shane & Grace || New York Presbytarian Kórház
» Lotte & Grace || New York Presbytarian Kórház
» Dance with me - Ricc & Deby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: