New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:36-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:26-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:23-kor
Caesar Harlow
tollából
Tegnap 23:10-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:09-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 22:52-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

The new guy! Rowan & Cora
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptyHétf. Szept. 16 2024, 21:34

New Guy
BIPOLAR: MANIAC
Egyik szemöldököm felvonva magyarázatára hallgatom, miközben azért jár kicsit a fejem is bicegés formájában, mondjuk az pont a zenére, és töltögetem az italokat, amikkel idővel egyre jobban megbarátkozom. A hangulatom amúgy is meg volt hozzá, de a meghívott italok se jöttek rosszul. Végül mosolyogva és fejem csóválva ráhagytam. Lehet, hogy hibbant vagyok és néha csúnyán mellé fogok dolgoknak, de az tuti, hogy ezúttal ő az, aki nagyon mellé fogott, ami engem és a magabiztosságom illeti egy-néhány dologban. Lerít rólunk mennyire más világból érkeztünk, amivel nincs is gond. A baj ott van, mikor feltételezéseink alapján győződünk meg a másikról. Lehet, hogy ő sem az a hercegnő fajta, mint, amilyennek elsőnek tűnt, vagy leszűrtem azzal, ahogyan a munkáról beszélt, de azt határozottan kijelenthetem, hogy Lambert és én sokkal mélyebb fostengerből evickéltünk fel ide, a majdnem elfogadhatók élet minőségig, mint mondjuk ez a pici, rózsaszín minion. Mert, aki elég mélyről jön, az sosem felejti azt el. Annyira nem, hogy nem finnyáskodik, ha éhes és más kajáját kell felzabálnia... akkor is, ha épp eszi a másik is. A kocsiba alvás is sokszor luxusnak számított, Lambert romos, kőkorszaki kecója pedig maga volt a mennyország. Mármint nyáron. Télen kurvára jégkorszak volt. De ezen emlékeken is jókat mosolygok ma már, mert ezek emlékeztetnek rá, mennyi fost lenyeltünk az évek során és milyen elképesztő módon kovácsolt össze két teljesen ellentétes életű gyökeret mindez. Tudom, nehéz elhinni, de Lambogárral isten lábát fogtam meg. Pedig ma már nem sokan mondhatják el, hogy tényleg mindent is megadnának a másikért, vagy bíznának benne teljes magabiztossággal. Lehet, hogy mi is elég sunyi dögök vagyunk, de vakon bízom ebben az ében fekete, tűzokádó sárkányban, aki nem fél olykor ököllel megválaszolni a kérdéseim.
- Épp? Akkor mikor, ha nem most? A munka mindig itt lesz, de tudod mi nem lesz itt mindig? A fiatal korod. Az életed. Az álmaid. Én mázlista voltam, mert a világ legszarabb gyerekkorával együtt megnyertem az én drága, akkoriban is számba lépő bukott angyalom. De ha választanom kell, hogy munka, önsajnálat vagy ő... Soha egy percig sem vacilálnék. Élni most kell, pink minion. Nem akkor, mikor már ránci-mánci leszel, fehér hajjal, és halló készülékkel, mert, hogy addigra az élet annyit szopat majd, hogy tényleg megfogsz süketülni... - vigyorodom el, ahogy végül is el lesznek hesegetve a fickók, akik érdeklődnek iránta. Nem vagyok egy bölcs, szakállas öreg fasz, de ennyit még én is tudok. És ha holnap után beüt a szar? Siránkozni fog, hogy jaj, az előző kapcsolatom miatt nem mertem nyitni, most meg jön a világ vége és megint egyedül halok meg, ahelyett, hogy dugás és egy mennyei orgazmus közepette csapjon agyon az a meteor?
- Talán csak kiölte a hely az élet kedvét... - találgatok a hangzavarban, vállat vonva a dologra, mert annyira nem érdekel az előttem próbálkozók kiléte, vagy ittléte. Nem ismerem őket, azt viszont tudom, hogy én mire vagyok képes... Vagy is... huh, azért ez így elég merész kijelentés lenne. Maradjunk annyiban, hogy Lambert tudja mire vagyok képes. Ez a kis éjszakázós, ital kiadós dolog pedig lófasz, ahhoz képest, amiket előtte műveltünk.
Látom rajta, hogy hamar megbánja kijelentését, pedig csak lopva pillantok felé a munka miatt, viszont nem tudom hová tenni, mit szégyell, vagy bán. Hogy elmondott magáról valamit? Nem gáz. Ha tovább is adom, ez nem olyan dolog, amibe el kéne süllyedni. Nem úgy, mint abba, amikor  kölyökkorunkban Lambert csövi kecójában bujkáltunk és rám jött a szarás, de mivel nem szoktam hozzá, hogy mások előtt a sarokba tojjak, ezért megkértem, hogy énekeljen valamit. Na az... az ciki volt... Meg gáz. Főleg az.
- Heh... szerintem, aki ilyen szar munkákat vállal el, az örül, hogy vegetálni tud. Pff... minek nézel te engem, hercegnek? - sandítok felé értetlenkedve. Lambert az, de egészen más értelemben. Utána viszont sikerül megnevetetnie, főleg, mert nem hiszek neki. - Hiszem, ha látom, pindúrka!
Lambert ingyenes kiszolgálásának reakcióját hallva viszont valamelyest hálás, másrészt szórakozottan széles vigyor jelenik meg képemen.
- Helyes! Nagyon helyes! Cserébe... cserébe tudja tököm, mit tudnánk felajánlani, de ami késik nem múlik... - vonok vállat. Igaz, nap végén így sem megyek el üres kézzel, abban a gondolatban, hogy ki tudja holnap is itt fogok e dolgozni. Jókedvem pedig csak növelte a fasza zene, amitől egyből megéreztem a bugit a lábamba, meg... mindenembe, és ezt annyira nem tudtam magamban tartani - mondjuk soha nem is ment, nem tom minek küzdök ellene néha - hogy szépen felmásztam a pultra, és ott kezdtem el riszálni, rázni, és összességében valami táncot produkálni. Nem igazán voltunk partiba járók Lambernáthegyivel, mert, ha ránk jött az 5 perc bárhol elkezdtük ropni és nem másoknak, magunknak, ami értelemszerűen nem egy betanult látvány mozdulat sor volt.
- O-hóóóó! Ezt nevezem! Ilyet se hallani mindennap, max általam az én kis fekete bárányomnak szánva! - vigyorogtam, de gond nélkül oda engedtem a csaphoz, és mit mondhatnék a sikolyok és a lelkesen csápoló dolláros kacsók még jobban ösztönöztek a folytatásra, szóval nem vettem vissza a tempóból. Lelkiszemeim előtt közben ott táncikált a jelenet, ahogy Lambrutalitást bejön, meglát a pulton, és egy szexi vetődéssel a pult mögé küld a földre, hogy agyonverjen, amiért illegettem magam. Aztán persze fizetségül az elszenvedett károkért, kihuzogatja a nacimból a dollárokat, amiket a csajok, és néhány bizonyosan nem heteró - vagy mától fogva nem heteró - pasas a zsebembe, nadrágomba dugdoss. Nem mintha a cirkuszban sok ilyet csináltam volna, de azért egész jól ment, azt kell mondjam. Nagy meglepetésemre - ami nem is volt olyan nagy... - senki meg sem próbált megállítani, igaz, a túlzott pörgésem és a pia addigra már annyira taccsra vágta a józan ítélőképességem, hogy valószínűleg azt hallucináltam volna, hogy, aki rám szól, kipukkad, mint egy buborék. De hogy még szurkoltak is!! Fel sem hagyva a szexi tánccal, kezdtem el felső alá nyúlni, majd lekapva magamról el dobtam a pult mögé. Tetkóm az nem volt, max néhány apró heg, de legalább nem szégyelltem a felső testem, mert, hogy faszán kondiban voltam tartva. Ahh... és akkor Lambuci pucér testéről ne is beszéljünk... Huh... meg gondolni se gondoljunk rá, mert ki tudja hát kiskorú hülye leány van jelen... Hess, hess perverz gondolatok...
- Innen fentről sokkal szebb minden! Hallod? Gyere fel, Törpilla! Legalább láthatod, hogy a magas fiúk hogy látják a világot...! - öltöm ki a nyelvem rá pimaszul, és nyújtom két kezem, hogy felhúzzam. Nehogy már csak a lányoknak és melegeknek legyen gyereknap.
where: At a job interview when: A little late why: because work is good


Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”
mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_oh42bcaaqo1sbj1wqo8_400
The new guy! Rowan & Cora XNL8mx7
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.

The new guy! Rowan & Cora WR0eSZW
♫ :

.ılılılllıılılıllllıılılllıllı.
0:24 ─●──────── -2:56
↻ ◁ II ▷ ↺
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
I don't feel manic,
but I never feel it
when I'm manic.
I just feel fine,
or great, til obviously
I'm not 'cause
I did something crazy.
The new guy! Rowan & Cora Iie5YWj
Are you Bipolar?
yes ☒ no ☒

The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA

The new guy! Rowan & Cora NPchI4B
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ with my licorice
★ foglalkozás ★ :
➛ bárpultos
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
316
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptyVas. Szept. 15 2024, 00:53



Rowan & Cora




original.gif



E

sküszöm jó emberismerőnek tartom magam, hisz az eredeti foglalkozásom pont erről szólna, de ezzel most nem kicsit nyúltam mellé, bár inkább csak nagyon máshogy látjuk a világot, de ezzel nincs is baj, csak meg kell tanulnunk kezelni a másik korlátait, és talán a végén megtanulunk együtt dolgozni, emlékszem az első estémen én is még ilyen kis pozitív és lelkes voltam, aztán amikor már mindened sör szagú kicsit kopik a fénye a varázsnak, főleg ha három ember munkáját végzed egyedül és még egy cseppet sem kedves megjegyzést is kapok rá, amikor próbálom megosztani újdonsült munkatársammal, hogy miért vagyok fáradt és nyűgös.
- Ennél nagyobbat nem is tévedhetnél, bár tény, hogy nem fizikai jelenlétben beszélhetünk pisztolyról, de úgy véleményt alkotni valamiről, hogy fogalmad sincs a részletekről... Bátor tett, fogalmazzunk így.
Nem nagyon volt más választásom, mint maradni, persze, erről nem szokásom beszélni, senkire sem tartozik, hogy megjártam már a hajléktalanszállót is, így ha fent tudom tartani magam és elköltözni egy kanapéról, ami puszta jóindulatból van a fejem felett, bármit megteszek.
- Gratulálok, biztos szuper lehet, hogy ennyire bízol abban akit szeretsz és viszont is szeret, de kérlek, én épp nem szeretnék senkit sem megismerni, csak a magám bajával foglalkozni, nem kell nekem most egyetlen szőke herceg vagy hercegnő sem.
Csak sóhajtottam, egyszerűen csak az oly sokszor pórul járt szívemnek kell a szünet, és egyelőre kapaszkodjak ki a gödörből, mielőtt újabba esnék bele.
-  Nem tudom, hogy az előtted itt dolgozó srác min kapott össze a főnökkel, nem ütöttem bele az orrom. Annyit tudok, hogy az előtt ment szabadságra, hogy én kezdtem és már nem jött vissza.
Vontam meg a vállam, bár kissé kapirgál belül, hogy miért kellene menekülnöm, de nem vagyok egy könnyen ijesztgethető típus.
Talán kicsit túl makrancos vagyok ma, kicsit nehezen bírom ha engednem kell a gyeplőt, hisz ahhoz szoktam az elmúlt hetekben, hogy egyedül vagyok, gondoltam béke jobbot nyújtok egy tequilával, de úgy érzem ez nem kimondottan jött össze.
-  Honnan tudod te, hogy én mennyit eszek? Tény, hogy egy saját lakást még nem tudok megfizetni, de azért éhen nem halok.
Azt hiszem már is túl sok csúszott ki a számon, még a végén ezt is vissza kapom.
-  Nyugodj meg, tequilán nőttem fel, két pohártól több fog kelleni, hogy kidőljek, gondoltam béke jobbot nyújtok amiért makrancos napom van, de nem könnyíted meg.
Azért nem mondom elfogott a nevetés a kérdése kapcsán.
-  Ha nem köpsz be, el tudjuk simítani a hiányzó készletet az alkoholistád miatt. Én vezetem a leltár listát.
Adam azt se tudja szerintem, hogy merre van a raktár, még sosem láttam arra járni.
Először pislogtam, majd fuldoklani kezdtem a nevetéstől, ahogy felmászott a pultra.
-  Lábakat szét.
Indítom meg a korsó csapolt sört a táncoló lábai között, hogy a túloldalon elkaphassa a tulajdonosa, a lánybúcsús lányok visítoztak mellettem és pénzt lóbáltak.
-  Vetkőzni is fog?
-  Nem tudom, próbáljuk ki. Pólóóót leee.
Kiabálom Pumukli felé, amire a kishölgyek még jobban sikítani kezdenek a fülembe és félre lökve mindenkit próbálnak odajutni, ó ha tudnátok...







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The new guy! Rowan & Cora NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
The new guy! Rowan & Cora PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptyVas. Aug. 25 2024, 18:51

New Guy
BIPOLAR: MANIAC
Sosem fogom megérteni, miért zavar másokat, ha nekem jobb kedvem van, és igyekszem némi életet lehelni másokba is. Egy dolog, hogy Lambandita nehezen viseli a túl sok szivárványt és hasonlókat, de ő mindig is ilyen volt, és igen, utólag néha még magam is belátom, hogy kicsit túlzásba estem. De hogy itt miért ilyen kis búval baszott mindenki... Nyilván dolgozni szar, de mivel mindenki pénzből él ugye... S azért ez mégsem egy gyári meló, ahol naphosszat ugyanaz megy. Nem tudtam hová tenni a kis minion háborgását, pláne, mikor már a sorok közt a kirúgásommal fenyegetőzött, pedig még nem voltam itt vagy 3 órája sem. Tényleg nem értem, hiszen megtettem, amire kért, sőt még többet is. Nem utasítottam el egyszer sem, mégis úgy kezel, mintha egy befelé forduló, morgó kis antiszoc lennék. Homlokráncolva hallgatom a panaszkodását, és ha nem én kérdeztem volna rá, azt gondolnám engem okol miatta.
- Nem tartottak pisztolyt a fejedhez, hogy túlórázz vagy itt éld le a napod. Az önként vállalt munka végett panaszkodni pedig elég... genyó dolog, nem gondolod? - kérdek vissza, noha sokáig nem ülök a dolgon, mert a figyelmem hamar elterelődik az emberek felé, akik látva, hogy a pult mögött vagyok, nem félnek rám zúdítani a rendelést. De nem, a jó kártyáimmal való trükközés valóban nem okoz gondot. Mindenkivel szót értek, és mégha akadnak is türelmetlenek, azokat is szóval tartom, míg sorra kerülnek. Nem mondom, hogy olykor nem hibázom, ahogy olykor egyszerre három kéz nyúl a piáért, de nem problémázom rajta, hogy újat keverjek. A koktéloknál töltök el kicsit több időt, de egy-két alkalom után az is hamar meg van. Ráadásul a kedvem se szegi a tömeg, és még arra is van időm, hogy alkalomadtán egy-egy dögös pasit rá küldjek a kis minionra, akinek újabb felháborodását hallgatva, most már szemeim forgatom.
- Kicsit túl agyalod a dolgot, Törpilla... Én is nem a kefélésről beszéltem. Csak ismerkedésről. Egyébként meg... hozzám hiába jössz gumiért... - nevetem el magam. - Én csak egy valaki bújok ágyba... - vagy ahol épp kedvünk szottyan csinálni - és ahhoz nincs szükségünk óvszerre. - nevetek.
- Nem akarlak én megbántani a nagy segítőkészségeddel, de az előbb mondtad, hogy már legalább három hete egyedül dolgozol. Ergo vagy mégsem működik itt a csapatmunka nálatok, vagy az illetőt is elijesztettétek ezzel a Zombieland feelinggel... - pillantok oda, azt én is belátom, hogy fontos a csapatmunka, és tény, hogy manapság nehéz hosszútávban gondolkozó emberkéket találni bizonyos munkákra, de mint ex cirkuszi igazgató, pontosan tudom, hogy miként motiváljuk és tartsuk meg az alkalmazottainkat. Az más tészta, hogy idővel egyre több kettyóst alkalmaztam, de mindenki elégedett volt a munkájával és a fizetségével. A kioktatásom és a pasas háttérből való kioktatását követően nem is nagyon társalgok a kislánnyal, mert úgy érzem vagy támadásnak vesz mindent, vagy lustának gondol, mert van időm vele is beszélgetni és mindig rám szól. Pedig nálam egyik vendég sem panaszkodik. És még panaszkodni sem panaszkodtam a terhelésre vagy arra, hogy nem kapok elég segítséget. Bezzeg én rögtön átvettem tőle a sör csapolást és mivel sikerült a nyitásommal jó pár szingli gay csávót is beinvitálnom, csapták is ezerrel a szelet. Persze Lambárányhoz egyik sem ér fel, de azért örömmel fogadtam a bókokat és meghívásokat. Ami meg az ajándék piákat illeti... Épp akkor csúsztatta oda nekem megszánásból a pohárkát, mikor egyszerre kettő másik pohárka tartalmát löttyintettem a számba. Hogy mik voltak azok már magam sem tudom, de tele pofival néztem le - és nyúltam is az általa küldött pohárért majd néztem el felé. De azzal legalább volt időm koccintani valamelyik favágó fejűvel. Aztán azt is lehúztam.
- Ugye tudod, hogy nulla alvással, kevés, normális kajával a tequila hamar a buksidba fog szállni, és én nem fogok közéd, meg a kocsis közé állni, ha már nem bírsz magaddal. Gumi ide vagy oda... - figyelmeztetem, mert ahhoz képest, hogy még bőven van a munkaidőből, már iszunk. Én jól bírom a piát, hiszen Lambubu szigorú kiképzésben nyomatta már kis pöcsös korunkban is a dolgokat, ahogy a dohányzással is, de ha csak a pici lány nem rendelkezik orosz felmenőkkel, bajban lesz az este, mert a végén nem ő fog töltögetni a pult mögött, hanem őt fogják töltögetni... nos jobb esetben diszkrétebb helyen, de manapság már semmin se lepődnék meg.
- Jár kedvezmény az alkoholista családtagoknak? - érdeklődöm meg, mielőtt elfelejteném, s mielőtt ő is úgy leinná magát, hogy azt válaszolná rá: Bajszos népünk győzni fog! Nem itt, nem az idősebb fasz rokonokra gondoltam, hanem az én piás, szemöldök királyomra. Hogy válasz nélkül hagy-e nem tudom, rajta múlik, de 5 perc múlva megüti fülem a nagy zsivajban egy piszkosul jó szám, és onnantól teljesen végem.
- Ez az, bazd meg! Végre valami élhető zene!! - kiáltok fel, még ugrálok is hozzá, kezeim a magasba emelve, lelkesítve az embereket, akikből, aki közelebb van, de épp nem ül, még be is csatlakozik és hujjong nekem. Ennél több meg nem is kell, hogy fellelkesedjek annyira, hogy egy üresebb részen a pulton felmásszak és elkezdjem ringatnia csípőm. Még twerkelni is tudok, ami után, aki épp felér - a magasságom miatt sajna a törpék max csak a távolból nézhetnek - még pénzt is dugnak a gatyámba, gondolván, hogy ez itt teljesen legális. Bár végülis, lényegében még nem hagytam el a pultot.
where: At a job interview when: A little late why: because work is good


Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_oh42bcaaqo1sbj1wqo8_400
The new guy! Rowan & Cora XNL8mx7
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.

The new guy! Rowan & Cora WR0eSZW
♫ :

.ılılılllıılılıllllıılılllıllı.
0:24 ─●──────── -2:56
↻ ◁ II ▷ ↺
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
I don't feel manic,
but I never feel it
when I'm manic.
I just feel fine,
or great, til obviously
I'm not 'cause
I did something crazy.
The new guy! Rowan & Cora Iie5YWj
Are you Bipolar?
yes ☒ no ☒

The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA

The new guy! Rowan & Cora NPchI4B
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ with my licorice
★ foglalkozás ★ :
➛ bárpultos
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
316
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptyCsüt. Aug. 22 2024, 13:45



Rowan & Cora




original.gif



A

te édes jó Istenem és a pfu b@zd meg között cikázik az agyam, egyszerre szeretnék sírni és nevetni, de legfőképp hazamenni a piiiiii-ba és csak három napig aludni, majd benyomni egy tábla csokit, a nagy fajtából és leöblíteni némi, sok tequilával, körülbelül ez a rituálé talán helyre is hozná a kis lelki világom és a testi kimerültségem, olyan kis pozitív és naiv, ám amikor nincs szabadnapod és abból áll az életed, hogy vagy itt vagy és józanul hallgatsz hülyéket, vagy úton munkába és onnan haza, a maradék pár órában pedig csak életben akarsz maradni, akkor azt hiszem már senkinek sem lenne őszinte a mosolya.
- Jó, én nem vagyok az óvó nénid, amíg be nem tanulsz, addig a főnököd, utána a kolléganőd, elmondom a szabályokat, aztán, hogy kidobatod magad vagy sem, az a te dolgod. Ha már ennyire nem fogadsz el segítséget.
Vontam meg a vállam, van egy mondás, hogy aki nem akarja azon nem lehet segíteni, mindenhol megvannak a munkahelyi szabályok és attól, hogy ez egy diszkó, még nincs másként.
- Három hete dolgozom egyedül, szabadnap nélkül, tizenkét órában, Brooklynban lakom, szóval a napom nagy részében nem vagyok otthon. Hadd legyek már fáradt. Adam rendes, mármint a borravaló szempontjából, amit megkeresel a tiéd lehet, ami olykor szebb, mint a fizetésed, ha ügyesen játszod ki a kártyáid és arra már rájöttem, hogy ez nálad nem fog gondot jelenteni.
Már most alig lehet mozdulni, Rowan meg egy elég hosszú időre magamra hagy, azért raktam rendben a raktárt, hogy ne veszítsünk ezzel is időt, szóval nem az lesz itt a probléma.
-  Ahhoz, hogy kivel és mikor fekszem le semmi közöd nincs. Maximum ha óvszert kérek kölcsön.
Nevetem el a végét.
-  Lehet, hogy még nem voltál ilyen helyen, de ez egy csapatmunka, csak egymásra számíthatunk, és ne hidd, hogy csak azért mert láttál már alkoholt tudod, hogy kell egyedül vinni egy pultot. Szóval egóból visszább. Segíteni próbálok.
Egy kisebb lány társaság, talán lánybúcsút ünnepelnek, épp fosszák ki a koktélrészleget, már lassan több felé szakad a figyelmem, mint amit még elbírnék, amikor Rowan vigyorogva öleli át a derekam.
-  Hogy neked mi bajod van? Ez egy munkahely, ezt a pultot akkor hagyod el ha már nem bírod tovább és WCre kell menned. Vagy bezárták az ajtókat. Itt bent úgy táncikálhatsz ahogy jól esik, amíg ellátod a munkád. Igen, ez egy klub, és egy munkahely, ha mond valamit a szó. Kérlek Rowan, épp próbálom a huszadik koktélt befejezni a hölgyeknek. Segíts nekem és vedd át tőlem addig a sörcsapolást, mielőtt kiveszik a helyéről.
Nem minden részeg kedves vagy bárgyú, az agresszívakból is kijut elég.
-  Hogy állsz a tequilával?
Löktem neki oda egyet azokból amikre eddig hívtak meg, amikor végre levegőhöz jutottam.
-  Néha engedd, hogy fizessenek egyet, ebből lehet berúgni a buli végén. Ügyes fiú vagy, csak néha fogadd meg amiket mondok.
És akkor talán minden rendben lesz.







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The new guy! Rowan & Cora NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
The new guy! Rowan & Cora PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptySzer. Aug. 21 2024, 18:23

New Guy
BIPOLAR: MANIAC
Felnevetek abszurd megjegyzésén, ami a biztiőröket illeti. Nem, ezt még én sem veszem be.
- Összecsomagolni? Ugyan kérlek... - kuncogta, miközben valamivel állandóan matatnom kellett, mert a beszélgetés csak a szám foglalja le, attól még tele vagyok energiával. - Rengetegszer kerültem javítóba... és nem hol mi kis apróságok miatt. És elhiheted, odabent sem volt móka és kacagás az élet. Életem nagy szerelme is 3 napra kómába küldött az első nap, szóval edzve vagyok általa... főleg általa. Meg egyébként is jó bunyós vagyok. Pff... mondjuk látnád őt... - vigyorgom jókedélyűen, ahogy felelevenítem a legutóbbi bunyónk, ami asszem pont Travissel volt. Már akkor is nagyon szexin nyomta az én kis bolhácskám, nem csoda, hogy be is indultam tőle. - Elbírok én mindenkivel. - állítottam magabiztosan. Jó, lehet, hogy mindenkivel nem, de az itteniek nagy részével tuti.
- Kissé, belépve ide azt hittem, hogy a Walking Deadet forgatjátok. - hahotáztam tovább, nem is értem, hogy hova az ők jókedve. - Komolyan? - hüledeztem egy pillanatra, lévén, hogy nem éppen ilyes fizetésre számítottam. De végülis annál jobb. A pofám nagy és cuki, a személyiségem még annál is inkább, szóval gazdagabb leszek én itt mindenkinél, ha ennyit számít a borravaló. Le is lépek Drake-vel, hogy lássák milyen jó munkaerő vagyok, de persze azért össze is haverkodunk abban a jó pár percben, mire kihozzuk a dolgokat, amik a cetlire voltak írva, és amit vissza is nyújtok a kis minionnak, hogy nekiálljunk kipakolni.
- Ez egy klub, itt munka közben is lehet bulizni. Csak a kiégettek nem képesek meglátni benne a jót... - húzom a szám értetlenkedve, mert ő éppenséggel fiatalnak látszik. - Szingli vagy? Azért vagy ilyen morcos? Ne aggódj! Annyi bikát becsődítünk ma, hogy egy-kettőre lesz két pasid is! - legyintettem, mert ha rajtam múlik gond egy szál se. - Talán több ember is jönne dolgozni, ha kicsit elevenebbnek látszanátok. - tanácsolom finoman, vagy itt nem elvárt a mosoly?
- Egyedül? Oké... - vonok vállat, mert mi lehet ebben olyan nehéz. Piát adok, ők meg fizetnek és ennyi. Közben a beérkező vendégekre mosolygok és ki is szolgálnám őket, ha közben nem kéne a királylányra figyelnem, aki mintha egy csöppet türelmét vesztette volna. Ki érti ezt...? Lambertet még megértem, mert ő könnyen robban, és piszkosul jól is áll neki. De a kislányt most mi zavarja ennyire?
- Jól van, jól van! - legyintek, és neki is állok. Talán az első pár percben, ha olykor keresgélek is ezt azt, de hamar memórizálom a dolgokat és pikk pakk kiszolgálom a körülöttem lévőket. Ha valamiben nem vagyok biztos, mit tudom én, hogy mennyi lime kell ebbe vagy abba, megkérdem a vendéget, kell e még bele neki. Közben jól el is dumálok velük.
- Jók ezek a zenék. Jót lehetne rá riszálni! - vigyorgom kiadva az egyik piát, amire a vendég szép kis borravalóval hozzá is teszi, hogy ő szívesen meginvitál a táncra, de megrázom fejem.
- Nem lehet, cimbi. Hamupipőke megtiltotta. Előbb neki keress valakit, aki elviszi... - mutogatom Cora felé, miközben magyarázok a fickónak. Aztán oda is sétálok hozzá, mert a hangos zenétől alig hallani még magunkat is.
- Hé, Hófehérke, az a pasas a pult végében azt mondta szívesen elvinne egy körre. - karolom át Cora derekát, míg másik kezemmel elmutatok a csákó felé. - Biztos jó verdája lehet, ha ilyen felvágós... - teszem hozzá, bár az, hogy a pasas totál másra értette a dolgot, nekem le se esik. - Menjél vele, majd tartom a frontot!
where: At a job interview when: A little late why: because work is good


Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_oh42bcaaqo1sbj1wqo8_400
The new guy! Rowan & Cora XNL8mx7
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.

The new guy! Rowan & Cora WR0eSZW
♫ :

.ılılılllıılılıllllıılılllıllı.
0:24 ─●──────── -2:56
↻ ◁ II ▷ ↺
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
I don't feel manic,
but I never feel it
when I'm manic.
I just feel fine,
or great, til obviously
I'm not 'cause
I did something crazy.
The new guy! Rowan & Cora Iie5YWj
Are you Bipolar?
yes ☒ no ☒

The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA

The new guy! Rowan & Cora NPchI4B
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ with my licorice
★ foglalkozás ★ :
➛ bárpultos
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
316
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptySzer. Aug. 21 2024, 13:40



Rowan & Cora




original.gif



Ó

te jó Isten gyere le, miért áldasz meg engem egy figyelmetlen duracell nyuszival? Nincs nekem erre energiám, kimerül, fáradt, hisztis és nyűgös vagyok, erre nyakamba akasztanak egy pörgő Pumuklit. Mondanám, hogy b@zd meg Adam, de ki tudja, a végén még élvezné is, és most cseppet sem ez a célom. Rendes srácnak tűnik és ezzel nincs is baj, de vannak dolgok amiket észben kell tartani ahhoz, hogy másokkal együtt tudj dolgozni, ha csak nem akarod, hogy panaszt tegyenek rád, ilyen ez a biznisz ahogy mondani szokás, de hát na, majd megpróbálok segíteni neki, feltéve ha megpróbálja meghallani egyáltalán amit mondok.
- Azért, mert ha felbosszantod őket, összecsomagolnak és feladnak postán.
Viccelem el a kijelentését, kedves srácok, és tudom, hogy ha baj lenne szó nélkül ott lennének megvédeni a csinos kis hátsóm, de attól még megvan mindennek a menete és az előírása.
- Talán azért, mert kissé kimerültek vagyunk, emberhiány van, amit folyamatosan pótolunk és addig is kevesebben tartjuk a megszokott szintet. Valamint a flörtöt és a mosolyt tartogasd az italrendeléshez, tizenkét óra hosszú idő, és a fizetésed nagyobbik részét a borravaló fogja kitenni.
Nem mondom, hogy legszívesebben nem kezdenék el csettintgetni az orra előtt, mint egy gyereknek amikor látom, hogy egyáltalán nem figyel rám, talán ha kupán vágom megjavul? Mint a rajzfilmekben... Nos az biztos, hogy ha sokáig táncol az idegeimen, ki fogom próbálni.
Erősen fogalmazom magamban a felmondó levelem, amikor nyakig ér a munka, fogy az alkohol és Pumukli még mindig sehol, nem zárhatom be a pultot, hogy bocs skacok saját kiszolgálás, még csak az kéne. Amikor végre idetalál már nagyon nem őszinte a mosolyom.
-  Először is, nem, nem járunk el, mert itt szoktunk bulizni. Másodszor is, amint már az előbb elpofáztam, te ma nem bulizol, vagy elkezded megtanulni amit mondtam, vagy holnaptól egyedül viheted az egész kócerájt.
Mondtam mindezt tündéri hangon és mosollyal, mert a pult túloldala fűzve volt szomjas és cseppet sem szomjas emberekkel, és én is szeretem ha van mit költenem, mondjuk hobbim nem éhenhalni.
-  Kezd el kiszolgálni az embereket. Ha segítség kell szólj, itt vagyok.
Villantottam továbbra is kedves mosolyt, miközben a tizedik Margarita keverése közben úgy éreztem, hogy ideje lenne nekem is bedobni egy tequilát, vagy szabadnapra mennem, ami úgy érzem nem mostanában lesz, így amikor végre levegőt kapok, az egyik shot-ot be is lököm, van még vagy tíz, és még csak pár órája dolgozom.








I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The new guy! Rowan & Cora NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
The new guy! Rowan & Cora PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptyKedd Aug. 20 2024, 19:50

New Guy
BIPOLAR: MANIAC
Nem sejtettem, hogy ennyire alábecsülik a lelkesedésem, de ha tudtam volna sem érintett volna rosszul, mert tudom, hogy tévednek. Még be se léptem, már milliónyi ötletem támadt, s nem csak a felvételem miatt, hanem körbe tekintve szinte láttam magam előtt, mivel tudnánk még jobban feldobni a dolgokat, mivel csalhatnánk be több és pénzesebb vendégeket. De addig ezekről egy szót se, amíg nem biztosítják, hogy én is itt dolgozó leszek. Ráadásul az ötleteimért szintén várok némi fizetséget. Az alapok ismertetése sem volt nehéz, le is daráltam egy csomó mindent, mit sem törődve azzal, ha netán beleakartak volna szólni. Úgy gondoltam ennyi pedig épp elég volt gyors bevezetőnek, és idejét éreztem, hogy kicsit felpörgessük a dolgokat, így helyettük is kinyitottam a klubot. Mondjuk azt nem mondhatnám, hogy mindenki nagy örömére...
- Mi értelme a munkának, ha úgy végezzük, mintha zabszem volna a seggünkben??? - kérdem a kis Törpillától a kidobók felé intve, akik valamiért nem örülnek, hogy kisegítettem munkájuk. Pff, szívesen, gyökerek!
- Fiatal az este, de már most mindenki olyan, mintha meg lenne hallva... - értetlenkedem, miközben azért el is hallgatok egy fél percre, hogy halljam, amit mond, de amint elveszem tőle a cetlit, az már jobban leköti a figyelmem, mint a "megrovása". Erre mondaná Lamborghini, hogy a túl sok koffein miatt egyik fülemen be, másikon ki.
- Nem probléma, egy pillanat is itt is vagyunk! - intem le, mialatt még bőven beszél valami koktélokról meg ilyenekről, és közben el is húzom a csíkot, keresve magamnak egy jóképű kollégát, így le is intek talán egy kidobót, talán egy hozzám hasonló felszolgálót, tudja tököm, a lényeg, hogy pont olyan kis pöttöm és izmos, mint az én kis fekete párducom, bár, ahogy szóba elegyedek vele - olykor még őt is szóhoz jutva - rájövök, hogy fele annyira sem magabiztos. Ráadásul a borostája is nagyon béna. Az én Lambabámnak legalább kinéz valahogy, és megéri hozzá dörgölőzni esténként, grrr. Mindenesetre a pillanatokból hosszú percek lesznek, ugyanis szokásom eldumálni az időt, és mivel nyitott és elég barátságos vagyok szófosásom közepette, elég könnyen elcsicseregjük az időt. Csak idővel leszek kicsit sok, de ezt általában nekem amúgy sem jelzik. Max Lambert, és ő sem feltétlen szavakkal...
A lényeg a lényeg, végül visszatérünk, és kifelé menet a raktárból már szinte puszipajtások vagyunk, még elváláskor is öklözünk egyet. Na nem úúúgy, khm... Az csak egy embernek jár... járna, de nem teszem, mert csak annyira bántom, amennyire ő is akarja.
- Itt vagyok, Törpilla! - lépek vissza a pult mögé, s ha látom, hogy a másik csávó is ki pakol, követem a példáját, de közben figyelek a kis minionra is. - Drake most mondta, hogy munka után még néha eljártok bulizni is. Én is megyek! Szeretek bulizni! - felelem lelkesen.
- Múltkor elnéztem egy meleg klubba és azta!!! Kurva jó volt! - vigyorogtam, mint a tejbe tök, mialatt szépen ki is pakoltam a dolgokat. - Jaj, de közben figyelek ám rád is, kis minion asszonyság. Mondjad nyugodtan mi a következő tennivaló... - pillantok fel rá guggoltamban.
where: At a job interview when: A little late why: because work is good


Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_oh42bcaaqo1sbj1wqo8_400
The new guy! Rowan & Cora XNL8mx7
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.

The new guy! Rowan & Cora WR0eSZW
♫ :

.ılılılllıılılıllllıılılllıllı.
0:24 ─●──────── -2:56
↻ ◁ II ▷ ↺
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
I don't feel manic,
but I never feel it
when I'm manic.
I just feel fine,
or great, til obviously
I'm not 'cause
I did something crazy.
The new guy! Rowan & Cora Iie5YWj
Are you Bipolar?
yes ☒ no ☒

The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA

The new guy! Rowan & Cora NPchI4B
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ with my licorice
★ foglalkozás ★ :
➛ bárpultos
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
316
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptySzomb. Aug. 17 2024, 16:15



Rowan & Cora




original.gif



M

ost már kíváncsian várom a ma estét, hogy vajon akkor is ekkora szája lesz a kis Pumuklinak ha kiszakad a dobhártyája, nem tudja, hogy kihez fusson először, vagy, hogy a lányok által kért koktél miből is áll össze, és azt est végére már a seggét sem fogja érezni annyi kilométert ment le egy kétszer kettes kockában, most még nagy az ambíció és a tettvágy, de ha megmarad ez hajnali négykor is, akkor mondom azt, hogy üdv a fedélzeten, addig inkább csak figyelek és ha kell közbeszólok, már pedig ahogy pörög itt nekem, mint egy Duracell nyuszi, erre nagyon is szükségem lesz, mert nagyon sok mindent nem mondtam még el, és már az ajtót akarja nekem itt feltépni.
- Igen, az alapok megvannak, de várj már egy kicsit.
Még időm sem volt végig mondani amit szerettem volna, újdonsült kollégám már is kinyitott, mindenki más helyett, úgy, hogy a leltár még nincs kész, a pult háromnegyedig van csak feltöltve, nem állunk még készen, és a kidobók is csak most jönnek az eligazításról, ajajj, ebből baj lesz.
Kiszaladtam a pultból és elkapva a vállát húztam vissza be és toltam a pult felé, a kidobók nagyon szúrós tekintetei közepette, nyitni az Ő dolguk, amikor minden és mindenki készen áll.
- Sziasztok fiúk, Ő itt Rowan, az új csaposunk, nézzétek el neki, még nagyon lelkes.
Kuncogás és legyintések közepette engedtek minket utunkra, tudják, hogy cseppet sem ilyen könnyű a munkák.
-  Szóval Pumukli, mivel még mocskosul nem vagyunk kész nyitásra, és ha legközelebb végig hallgatsz nem csinálsz ilyen hülyeséget. Most az lesz, hogy választasz egy erős, jó kiállású srácot, aki megmutatja, hogy hol az italraktár, és amiket felírtam szépen elhozzátok, de csipkedd magad. És a jelenetednek köszönhetően ma túlórázunk, ugyanis az mind szép és jó, hogy az alapokat ismered, de itt sok fiatal lány fordul meg, akik koktélokat isznak, ezt kellett volna még megtanítanom nyitás előtt, de így ma maradsz szépen zárás után, és tanulunk, mindent... Most kérlek menj és hozd amiket mondtam. Ja, és Pumukli, maximum mi iszunk ingyen és mi is csak műszak után. Itt rengeteg srác fordul meg, és elvinnék a vagyonod ha ingyen itatnád őket. Édes vagy, hogy ilyen kis pattogó gumilabda vagy, és csak jót akarok azzal amit elmondok neked. Tartom a frontot, amíg elhozzátok az italokat.
Kelleni fog a kíséret, több ok miatt is, de főleg, mert már most látom, hogy ez egy zsúfolt este lesz.







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The new guy! Rowan & Cora NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
The new guy! Rowan & Cora PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptyPént. Aug. 16 2024, 20:25

New Guy
BIPOLAR: MANIAC
Ilyet se látni minden nap. Én itt lököm a sódert, adom a jófiút - pedig olykor baromi nehéz - erre rám se hederít.
- Nem, tündérke, hanem ehhez a kis táncoló hawaii babához... - pöckölöm meg a pulton lévő fűszoknyás babát, ami le is bukik hátra szaltóval. Jó, azt hittem nehezebb, ez puszta véletlen volt. Persze csak félig meddig komolyan gondolva, mármint nyilván nem ahhoz a valamihez beszélek, és nem is szándékszom megbántani, mert még a végén kiderül, hogy, mint Lambucinudlinál, itt is egy általános kisiskolás a főni, csak itt nem Kazetta a neve, hanem Cidy. De tévedtem. Mondjuk nem sokat. A Garzon is elég fiús név. - Az vagyok! - mosolygom bájosan, megemelve büszkén állam a nevem hallattán, hüvelyk ujjammal magamra bökve, aztán kíváncsian hegyezve füleim őt hallgatva. Még igazán bele sem merültem a barátkozásba vele, mikor kilépett az előttem lévő interjúztatott, legalább feltételezem, melyben meg is erősít ő is. Nem tudom, hogy most meg akar e félemlíteni vagy csak így mennek itt a dolgok, de nem vagyok egy ijedős típus, szóvaaal, vagy ujjaim köré csavaróm az illetőt, vagy beajánlom, hogy egy privátabb helyen, privátabb időben lecumizom, titokban lefotóztatom Lamberttel, mielőtt igazán belemerülnénk és megfenyegetjük, hogy megkapja a neje, ha csak fel nem vesz.
- A pokolban? - kérdek vissza költőien szintén vigyorogva, bár kétlem, hogy egy azon okból. - Így csalogatják be az újonnan érkező lelkes dolgozni akarókat? Nem csoda, hogy ki-be megy a járkálás... - húzom el a szám, de még mindig minimum mosolyogva. Ez ugyan felróható nekik, de mondjuk engem pont nem érdekel. Az egyik bárban már rákérdeztek nem-e leszek táncos. A fizu is jó, és táncolni is tudok, de ha Lamboci rákérdezne a munkámra ezt könnyebben fejteném ki neki, mint mondjuk azt, hogy egy meleg bárban riszálom dupla ennyi fizuért. Most viszont úgy tűnt, hogy az első kört megnyertem, igaz nem a jó voltamból, mint inkább amiatt, mert hamarosan nyitnak. Becsatlakoztam a kislány mellé, aki minimum egy fejjel alacsonyabb nálam és a kínálatra pillantok a polcokon. Biztos betojnék, ha azt az életet folytattam volna, ami odahaza várt, de Lambert mellett olyan kiképzést kaptam, hogy simán ment a közepes szintű pia felismerés. Nyilván van, amihez mi sem jutottunk hozzá így sokat én se tudnék mondani róla, de alapvetően mindegyiket ismertem. Kívül... és belül is. Csapos ugyan még nem voltam, de sokat jártunk bárokba, kocsmákba, és mivel alapvetően is igen jó a memóriám - amit amúgy nem szokásom használni - nagyjából azt is tudtam, hogy az eszközöknél mi mire való.
- Nah? Jó vagyok vagy jó vagyok? - fordulok a góré felé, majd a pindúr pandúr felé is széles vigyorral, mert nem is lehet kérdés, hogy megkapom e az állást vagy sem. - Na, nyissunk már, mert halálra unom magaaaam! - kiáltom el magam, kilépve a pult mögül, megkerülve a bosst, és az ajtóhoz lépve fordítom meg a nyitva "vagyunk" táblát vagy kapcsolom be a neon fényeket, attól függően itt hogy szokás nyitni. Aztán még ki is hajolok, hogy ki kiabálhassak.
- Nyitva vagyuuuuunk! Gyertek inni matrózok!!! A melegeknek ingyen van a pia, ha előtte bemutatják a kockáshasuuuk! - kiáltoztam ki, aztán most ezzel vagy elijesztem a népet, vagy majd tömegesen jönnek majd befelé.
where: At a job interview when: A little late why: because work is good


Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”

Lambert Schultz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_oh42bcaaqo1sbj1wqo8_400
The new guy! Rowan & Cora XNL8mx7
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.

The new guy! Rowan & Cora WR0eSZW
♫ :

.ılılılllıılılıllllıılılllıllı.
0:24 ─●──────── -2:56
↻ ◁ II ▷ ↺
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
I don't feel manic,
but I never feel it
when I'm manic.
I just feel fine,
or great, til obviously
I'm not 'cause
I did something crazy.
The new guy! Rowan & Cora Iie5YWj
Are you Bipolar?
yes ☒ no ☒

The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA

The new guy! Rowan & Cora NPchI4B
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ with my licorice
★ foglalkozás ★ :
➛ bárpultos
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
316
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptyPént. Aug. 16 2024, 13:05



Rowan & Cora




original.gif



M

a nehéz lepleznem, hogy morcosabb vagyok az átlagnál, fáradt, kimerült és még hamarabb is kellett jönnöm az interjúk miatt, amit szintén nem volt egyszerű összeszervezni, miközben egyedül viszed az egész bulis estét, és fogalmad nincs hol a fejed, a nyakadon vagy valaki épp focizik vele, de ma végre lesz segítségem, így vagy úgy, de lesz, csak remélem, hogy nem valami léhűtőt vesz fel aki helyett nekem kell dolgoznom duplán, mert akkor holnaptól keressen másik balekot, ennyit nem ér egyetlen mocskos dollár sem. De mivel én szűrtem elő őket, talán találunk közte egy elég talpraesett embert aki fel tudja venni ezt a ritmust és nem adja fel az első este után, mondjuk ahhoz elég kétségbeesettnek kell lennie, mint nekem amikor rábólintottam erre.
Egymás után jöttek a jelentkezők, kicsípve, és illemtudóan, már már végtelenül unalmas volt nézni, nekem nem kell egy remegő lábú halk mindenre bólogató kiskutya, mert én eszem meg reggelire, a vendégekig el sem jut.
A tollam rágcsálva jegyzeteltem a ma esti leltár adatokat, hogy miből mennyit kell kihoznom a raktárból, Zed-et már befogtam a söröshordók kipaterolására, el sem hiszem, hogy sikerült rendbe tennem és kihoznom elég kevés mínusszal azt a roncshalmot amit italraktárnak neveznek, amikor megcsapta egy hang a fülem és felnéztem a srácra.
- Te most hozzám beszélsz?
Néztem rá pislogva, egyre nagyobb szemekkel ahogy sorolni kezdte a magáét.
- Oké, akkor hozzám, először is, én is örülök, hogy megismerhetlek, és ha jól emlékszem a jelentkezőkből és az időpontból te Rowan lehetsz, Corazon vagyok, velem beszéltél, a főnire várnod kell egy kicsit, mert még gyóntat valakit.
Aki ebben a pillanatban lépett ki halálra válva és szipogva.
- Te jó ég, még egy széplelkűt végzett ki. Mehetsz is. Ott produkálhatod magad, kéz és lábtörést.
Ő eddig az első, akire azt mondom ma, hogy érdemes lenne megtartani, mert az a sóder amit itt lenyomott, egy elég kemény egót takar, ami kelleni is fog ide, mert ez nem egy vidéki vendéglő, ahol mindenki kedves.
Most először látom mosolyogni Adam-et, miközben megveregeti a srác hátát.
-  Üdvözöllek a pokolban Pumukli.
Vigyorodom el ahogy odajönnek hozzám a pulthoz.
- Nincs időnk a sallangokra, mindjárt nyitunk, szóval most gyere szépen és mond el mit tudsz ezekből itt a pult mögött.
Léptem hátra beengedve őt is.







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The new guy! Rowan & Cora NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
The new guy! Rowan & Cora PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptyPént. Aug. 16 2024, 12:11

New Guy
BIPOLAR: MANIAC
Laza léptekkel léptem át a puccos bár bejáratát, miközben széles mosollyal és büszkén felszegett fejjel néztem körbe a leendő munkahelyemen. Oké, jó, ez még csak egy állásinterjú, de töménytelen mennyiségű önbizalommal, a cuki, vörös fejemmel és lehengerlő személyemmel kizárt, hogy ne kapjam meg. Persze otthon nem árulkodtam, nem ittam előre a medve bőrére, mert meglepetésnek szántam, ha már tuti biztos. Nem vicceltem, mikor azt mondtam Lambocinak, hogy keresek melót és jól fogunk élni... de legalábbis nem szűkösködünk majd, és végképp nem tartatom el magam. Gondolom mostanában terveznek nyitni, mert nem voltak sokan, ráadásul még nappal volt, de így legalább könnyebb megtalálni az itt dolgozókat, mert, hogy a főnökhöz csak ők fognak tudni elvezetni.
- Hellóóó Vadangyal... - támasztom meg alkarom a pulton, enyhén oldalt dőlve derekammal, miközben széles mosollyal próbálom magamra vonni a pult mögötti kislány figyelmét. - A górét keresem. Vagy bárki, aki áment mond a felvételemre. - foglalom össze röviden és tömören a dolgot, miközben próbálom nem olyasmiken törni a fejem, mint legutóbb az étteremben, ahonnan majdnem kitették Lambaby popsiját miattam.
- Nem hoztam önéletrajzot, meeert nem hiszek az ilyesfajta megítélésekben, ellenben szívesen tartok bemutatót vagy mesélek magamról. - mosolyogtam még mindig jókedvűen. Mondjuk nyomtatónk se volt, meg gépünk, ahol megírhattam volna, de valójában az volt itt a legnagyobb gond, hogy valójában a cirkuszon kívül csak Travisnél dolgoztam, és hát előbbiről semmi papírom, utóbbinál meg... ehh... nem fogok visszamenni kuncsorogni neki értük. Arról nem is beszélve, hogy itt aligha vennék hasznát valami mérnök gyakornoknak. Arról pedig nem tervezek beszélni, hogy az alvilági körökben milyen jó kis üzletem emberke voltam. Hiába a több éves gyakorlat, nem volna jó ötlet vele felvágni.
- Kidobó embernek is jó lennék, de ilyen pofival fiút és lányt is becsalogatnék piálni, nem gondolod? - bökök magamra hüvelykujjammal. És nem viccelek. Ha sikerült nyakon csípnem egy olyan válogatós vadállatot, mint amilyen Lambuci, bárkit becsalok. Az más, hogy csak lehúzni... De hé, itt még Lamby is jól érezhetné magát.
where: At a job interview when: A little late why: because work is good


Lambert, What You And I Have Makes Me Free… Not What These People Know.”
mind álarcot viselünk
Rowan W. Mills
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_oh42bcaaqo1sbj1wqo8_400
The new guy! Rowan & Cora XNL8mx7
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
We all could go insane with just
one bad day.

The new guy! Rowan & Cora WR0eSZW
♫ :

.ılılılllıılılıllllıılılllıllı.
0:24 ─●──────── -2:56
↻ ◁ II ▷ ↺
★ családi állapot ★ :
Well, I had it all once. Fortune, fame.
But nothing satisfied.
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
I don't feel manic,
but I never feel it
when I'm manic.
I just feel fine,
or great, til obviously
I'm not 'cause
I did something crazy.
The new guy! Rowan & Cora Iie5YWj
Are you Bipolar?
yes ☒ no ☒

The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA

The new guy! Rowan & Cora NPchI4B
The new guy! Rowan & Cora H1kQKRA
"I'm not the kind of guy who lets people talk shit about the man he loves."
★ lakhely ★ :
➛ with my licorice
★ foglalkozás ★ :
➛ bárpultos
★ play by ★ :
➛ Cameron "Crazy" Monaghan
★ hozzászólások száma ★ :
316
TémanyitásThe new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora EmptyKedd Aug. 13 2024, 16:29



Rowan & Cora




original.gif



A

z elmúlt körülbelül két hétben többet és keményebben dolgoztam, mint amit és ahogy terveztem, vagy ígérték, arról volt szó, hogy nem leszek mindig egyedül, csak egy kicsit kell kibírnom, mert a váltásom épp szabadságon van, nos amint mondtam én az elmúlt két hétben e miatt nem igazán pihentem, vagy aludtam, mondjuk úgy alapból is nehéz ha egy srác kanapéján csövezik az ember és puszta jóindulatból van tető a fejem felett, szóval muszáj összekapnom magam és pénzt keresnem, így a helyett, hogy kinyitnám a szám és már rég elküldtem volna mindenkit oda ahova nem szégyellem, csendben teszem a dolgom, és csak próbálok életben maradni, nem úgy, mint a srác, aki az imént vágta rá üvöltözve a főnökre az ajtót, és egyenesen hozzám tartott.
- Te vagy az új lány?
Szegezte nekem a kérdést, nagyra nyíltak a szemeim és csak bólintottam.
- Menekülj, ameddig még megteheted.
Erre azért már felvontam a szemöldököm és elhúztam a szám, de továbbra és próbáltam bent tartani a véleményem, hogy még is mit képzelsz magadról pöcsikém, hogy jössz itt és magyarázol, majd én tudom, de mire bármit is tehettem volna sarkon fordult és kiviharzott. Seggfej, gondoltam magamban, de ahogy kijött a főnök, rám nézett és nagyot sóhajtott egy pillanatra elbizonytalanodtam, miért van olyan érzésem, hogy ennek a faszinak kellett volna engem kihúznia a kakiból?
- Corazon, jól emlékszem, hogy HR-t tanultál, ugye? Kérlek hirdesd meg a pozíciót és szűrd elő a jelentkezőket.
Hát nem mondom, felszaladt a szemöldököm, de úgy tarkóig.
- Öhm, Adam, csak egy kérdésem van, ha én ezt csinálom, ki fog a pultban állni?
- Nem érdekel! Tedd ma fel és holnap kezdés előtt legyen itt akiket jónak látsz, ja és persze te is.
Hogy még is mi van?! Így is tizenkét órában nyomom szabadnap nélkül, és most még jöjjek is be hamarabb? Ebben a pillanatban bennem is megfordult, hogy beadom a felmondásom, de nagyot haraptam a nyelvemre, bólintottam és próbáltam egyszerre több fronton helyt állni, azért remélem ha padlót fogok valaki összeszed...







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
The new guy! Rowan & Cora MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
The new guy! Rowan & Cora NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
The new guy! Rowan & Cora PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

The new guy! Rowan & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: The new guy! Rowan & Cora
The new guy! Rowan & Cora Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The new guy! Rowan & Cora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rowan W. Mills
» Please, I need your help | Rowan & Apollonia
» Kadira J. Rowan
» Robin & Rowan
» In the End // Cale, Rowan, and others.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek :: Sinner :: Bár-
Ugrás: