New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
TémanyitásWhy when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyKedd Júl. 21 2020, 11:23
Nyomokban trágát kifejezéseket tartalmaz(hat) meg ilyenek...


#chatrick
'Cause two can keep a secret if one of them is dead...



Már vagy öt percre ébren vagyok. Öt perce bámulom lüktető szemgolyókkal a reluxán bevilágító reggeli sugarakat, melyek sárga csíkokat festenek az előző lakók által felragasztott, eléggé bizarr mintázatú tapétára. Amikor becuccoltunk, a főbérlő egy előre begyakorolt rizsát nyomott: Figyu, srácok! Az előző lakóknak nagyon bizarr ízlésük volt. Ezt a tapétát ők rakták fel. Amiket láttok rajta.. nos.. ne gondoljatok semmi rosszra! Ezek felfelé folyó esőcseppek.
Lerítt a csávó fejéről, hogy még ő sem hiszi el, amit kamuzik. Emlékszem, jó mélyen zsebre dugtam a kezeimet, mintha keresnék bennük valamit, szemeimmel az alattunk lévő nyikorgó hajópadlót és a ráterített, rohadt gusztustalan, khaki zöld rongyszőnyeg rojtjait számolgattam, próbálva elvonatkoztatni attól, hogy mit látok a tapétán, és hogy ez az egész kínos szitu valamiféle hisztérikus röhögésre késztet. Ami rövidesen ki is tört belőlem, Pat ugyanis nem volt rest rávágni, miután művészi, majd teljesen amatőr szemmel is kielemezte a látottakat: Szóval azt mondja, hogy nem szedhetjük le a tapétát, mert olyan vastag előző réteg van alatta, hogy ahhoz, hogy az egészre ráborítsunk valamit, mindent le kellene kaparnunk?! Nézzük inkább mindennap ahogyan spermák úsznak felfelé a falon, és képzeljük azt, hogy fordítva hulló esőcseppek? Tetszik! Mikor költözhetünk?
A tapéta azóta is fent van, bár úgy egy hónapja elkezdtük megbontani, hogy újat teszünk fel, de meguntuk és inkább elmentünk berúgni. Azóta még szarabbul néz ki. Mintha elkérődzött volna rajta egy zsiráf, hogy később egy kiadós fosás keretein belül száműzze magából a gonoszt. Így nézhetek ki én is jelenleg. Még nem volt alkalmam kioktatni a tükörképemet a túlzott drog és alkoholfogyasztás káros hatásairól, de a fejem úgy hasogat mintha már kaptam is volna egy jókora fejtágítást. Bal karomat behajlítva ráborítom fáradt szemhéjaimra, így próbálva meg ellentartani a tegnap esti zene ritmusára lüktető szemgolyóimnak, amik képesek lennének kiugrani a gödreikből.
-Aztakurvaéletbebele... - Morgom a kintről beszűrődő, madár csicsergéssel tarkított utca forgalmas zajába. Mozdítanám a jobb karomat, hogy az egy szál lepedő alatt ágaskodó kényelmetlen reggeli merevedésemet megigazíthassam, de ekkor rájövök, hogy nem mozog az imént említett végtagom. Minden maradék megmaradt másnapos agysejtemmel igyekszem felidézni az előző éjszaka történteket, azt hogy mit, és mennyit szedhettem be abból a party drogból, ami ezek szerint lebénította az egész jobb oldalamat. Oldalra fordítom a fejemet, felkészülve minden eshetőségre amire ilyenkor fel lehet, vagy fel kell az embernek, de amit látok, az nem éppen mindennapi. Az én megszokott, nyomorult kis hétköznapjaimtól legalábbis rohadtul messze van. Nem bénult le a jobb oldalam, nem kell azon stresszelnem, hogy hogyan fogom ezentúl bal kézzel kitörölni a seggem -ami rendellenesen sajog minden egyéb porcikámmal együtt-, egyszerűen csak minden vért kiszorít belőle Patrick, ahogy lábait és karjait körbefűzve rajtam, fogságba ejt. A szájszagából ítélve bomlasztó volt a tegnapi buli. Ebből következtetek arra, hogy az enyém sem lehet sokkal fényesebb! Megemelem a fejem, hogy Pat fölött átnézve ellenőrizzem, nem rohadt még le a kezem. Ekkor szembesülök vele, hogy ujjaim a hátát cirógatják. Nyögve ejtem vissza tekegolyó súlyú agyamat a párnára, és amikor elfordítom a másik irányba, még két másik, teljesen idegen test szúr szemet. A mozgóképes tenyeremet orbitális csattanással ejtem bele a pofámba, és úgy húzom végig a képemen, mintha le akarnám tépni róla a bőrt.
Ha becsukom lüktető szemhéjaimat, a sötéten kívül valami mást is látok. Látom magamat egy elmosódott alakkal egy kocsmában a pultnál. Másodpercekig csak bámuljuk egymást feszült némaságba burkolózva. Minél többször kanyarodik el tekintetem összeszorított ajkai felé, annál inkább érzem, hogy rá kell rabolnom.
Valami istentelen, számomra is új, ismeretlen nyelven elmotyogok egy káromkodást, és hogy az imént látott kép eltűnjön a szemei elől, megnyomkodom az orrnyergemet. Ám az emlék minden próbálkozásom ellenére továbbra is kísért, és szinte érzem az ízét a számban, hosszú ujjait a taréjomba simulva. Kétségbeesésem dühömmel vegyülve valamiféle pusztító egyveleggé formálódik. Kirángatom a létező összes elzsibbadt tagomat Pat alól, és miközben szédelegve kimászom a meztelen testek gyűrűjéből, szitkozódva egy lepedőt terítek csípőm köré, hogy ágaskodó mivoltomat eltakarhassam. Faltól falig esve szédelgek el a fürdőszobáig, mint valami döglégy. A rövid úton amit megteszek, érzem hogy valami éles belefúródik a talpamba. Felszisszenve nézek le a kiégetett szőnyegre. A földön mindenhol törött üvegek apró szilánkjai várják kárörvendve, hogy mikor tapos rájuk valaki. Nesze baszd meg!
Mindez nem állít meg, olyan elhivatottan sántítok tovább a célom irányába, véres lábnyomokat hagyva magam után, mintha valami katonai induló szólna a fejemben. A nem sűrűn használt, törött fülű felmosó vödrünket teleengedem. Visszafele már körültekintőbb vagyok, átlépkedek az üvegeken. A matrac mellett behúzom a kéziféket, és csalódottan csóválom a fejem az elém táruló látványon. Három meztelen test fekszik a matracomon. Ebből a háromból egy ismeretlen női és férfi, a másik pedig a lakótársamé. Ha időközben nem indult már el a konyhaszekrény aljában található lavórért, hogy hányjon egyet. A kezemben tartott vödröt meglendítem, és matrac ide, vagy oda, minden rajta fekvőt nyakon küldök a hideg vízzel.
-Egy percet kap mindenki, hogy eltakarodjon innen! - Üvöltöm túl a csaj hisztérikus sikolyát, a másik kettő -vagy csak egy? Attól függ, hogy Pat felébredt-e már, vagy még mindig húzza a lóbőrt-, üvöltését.
-Innen indul az egy perc. Számolok! Ha egy perc múlva még itt lesztek, kaphatjátok a másik felét is! - Lötyögtetem meg a vödör maradék tartalmát.
-Hé, hé nyugi öreg! Ti hívtatok fel minket! - Amint a pasi megszólal, minden világossá válik. Ratyi. Tök ratyi! A beszéde, a hangja, a gesztikulálásai azonnal lebuktatják.
-Mondjuk kész időpazarlás volt az egész... - Vernyog, mint egy macska miközben elkezdi kötni a matrac szélén ülve a cipőjét és megforgatja a szemeit. -...ha Pat fele annyi időt foglalkozott volna velem, mint veled...! Bah... akkor már kielégülten tolnám haza a bicajt. De így... nem értem mit eszik rajtad. A hajadat, ami a 90-es években volt nagy szám? Vagy a béna szakadt Conversedet? Brrr...! - A másnaposság kínzó érzésén túl valami egészen más is elkezd a hatalmába keríteni. Valami, ami most még a lüktető fejfájásomon is felülkerekedik. Lecsapom magam mellé a vödröt, kezeim ökölbe szorulnak és úgy lendülök előre, mint valami díjbirkózó.
-Na gyere csak ide te kis fasz! - Préselem át a fogaim közötti réseken, hogy aztán belekapaszkodva a kék, lila és zöld csíkokkal telebaszott hajába, az ajtó irányába kezdhessem rángatni. Ha eddig Byers nem vette a fáradtságot arra, hogy életet leheljen tohonya testébe, erre biztosan felriad!


I was look so young and terrible
mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) RadI7tr
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyCsüt. Júl. 23 2020, 01:25
#chatrick #sogay #fanfiction
Chace & Patrick
Szeretem azt a keskeny határt, ahol kábulat és valóság összemosódik. Másnak ijesztő a tudattalanság, ijesztő a semmiben lebegni, önnön sorsod megfigyelőjévé válva. Lebénult testem a saját ura, a drogoktól túlpörgött agyam megkötözve és tehetetlenül nézi, elemi vágyaim mikbe sodornak bele. Engem a legkevésbé sem tölt el félelemmel, sőt, élvezem a kiszolgáltatottságom, élvezem a táncparketten összesimuló, izzadt testeket, az idegen érintéseket felhevült bőrömön, élvezem, hogy ajakról ajakra zuhanok, a nevét, a nemét, a korát sem tudom, de a nyelvét szopogatom, miközben csípőnk összefeszül. Színeket hallok és hangokat látok, és illatokat nevetek, és repülök, ha nem lenne ekkora tömeg, a karjaimat is kitárnám és szállnék, fel a magasba, bele a legközelebbi ágyba, akár sorozatgyilkos, akár strici, akár szervkereskedő, amíg repül velem és enyhíti a nadrágomat feszítő vágyat, nekem mindegy. Nem az én gondom. A holnap reggelé, a józan Patrické; a mostani csak lebegni akar és beleveszni a szabadságba.
Érzem, hogy álmodom, és azt is tudom, hogy a tegnapi buli emlékeit élem újra. A helyszín ugyanaz, a ruhám - már ha a tépett, szakadt trikót és a szűk, fekete farmernadrágot annak lehet nevezni - ugyanaz, a menetrend ugyanaz, valami mégis más. A mögém simuló test nem kavar fel úgy, mint a többi, ismerős kisugárzása nyugtatón borul körém, vagy ezek a karjai? Hátrahajtom a fejem a vállára, a füle tövére csókolok. Dohány, sós izzadtság, pézsma és alkohol. Betanult koktél, mégsem tudom, honnan ismerem. Pedig a válasz olyan egyszerű... Szemben állunk, csak színeket és foltokat látok. És a száját. Azt hiszem, az enyémet nézi. Aztán zuhanok, belezuhanok, a kezem a hajában és megőrülök, ha nem ér hozzám...
Kiszédülök az álomból és a párnára omlik a fejem, ahogy a bőrömnek csapódó, hűs nedvesség a valóságba parancsol. Kábán, álmosan nézek körbe, lustán lenyalogatom a hajamból leomló cseppeket, kiszáradt torkomnak jól esik az a néhány csepp. A mellettem fekvőkre esik a pillantásom, a köztünk tátongó, emberformájú mélyedés fel sem tűnik. Nahát, itthon vagyok? Nem szoktam hozzá, hogy egy-egy vad buli után itthon ébredjek. Hallom, hogy Chace üvölt, de nem értem, mit, gondolataim túlságosan kuszák. A paplan gyengéden cirógat, ahogy ülésbe tornázom magam, és ekkor tudatosul bennem a meztelenségem. Semmi új. Testem sajgásából ítélve az éjszaka is kezd körvonalazódni. A srácra hunyorgok, próbálok koncentrálni a párbeszédre, de kábulat és valóság még mindig egymással birkózik a fejemben. Végigmérem a srácot, a melegradar és tompa emlékeim minden szükséges infóval ellátnak vele kapcsolatban. Szavai mosolyt csalnak az arcomra, tudom, nem kéne vigyorognom, ez a legelső szabály mindig, mikor Chace pipa, de képtelen vagyok megállni. Már épp megszólalnék, magam sem tudom, melyikükhöz és mit, amikor lakótársam arckifejezése beindítja a vészjelzőt. Talán még dolgozik bennem az LSD, vagy az isten tudja, de ninjákat megszégyenítő fürgeséggel ugrok talpra, hogy a szokásos módon Chace és a haragjának tárgya közé vessem magam.
- Hé, hé, hé! Még van vagy húsz másodpercük az ígért percedből. Nem szép megszegni a saját szabályaid. - Amennyire tudom, teljes testemmel - igen, tök pucéran - az övének feszülök, hogy élő pajzsként feltartsam és a hátam mögött kimenekülhessen a srác meg a csaj. Mondjuk a hirtelen felugrás nem csak a vérnyomásomat kezdte ki, de azt is érzem, hogy a gyomortartalmam is megmoccan, hogy intézzen hozzám egy-két keresetlen szót. Enyhén megszédülve ejtem lejjebb a fejem. - Uh, és muszáj kiabálnod? Még nem hánytam ki a tegnapit... - Nagy bölcsesség, hogy amíg nem jön ki, jobban sem leszel. Az sem sokat segít, hogy a fejemre locsolt víz most már inkább irritál és melegít, mintsem jobban érezzem magam tőle.
- Gyerünk, Chacey, essen meg rajtam a szíved... - nyögöm bele a vállába, ahová pihenésként ráhajtottam a fejem, és ahelyett, hogy megpróbálnám a helyén tartani, más taktikát választok és köré fonom a karjaim, egészen ránehezedek, álmosan keresve támaszt rajta. A legkevésbé sem zavar, hogy egyetlen lepedő választ el minket egymástól, habár ahogy a szerencsétlen hadakozás közben egy pillanatra a combomhoz súrlódik reggeli sátra, agyam kiütött, lebénult része életre kel... Hajamat tépő ujjak. Csóktól duzzadt ajkak. Mocskos, zihálástól szaggatott káromkodás. Csípőmbe vájó gyűrűk lenyomata a bőrömön. Fölém tornyosuló tetoválások. A hangja... Jéghideg érintés zúg végig a gerincem mentén, ki kell pislognom az álom képeit a fejemből. Ha még nem dobott le magáról, úgy enyhe zavarral lazítok a fogságán, és ha ennyi idő elég volt a párocskának ahhoz, hogy lelépjenek, még el is engedem őt teljesen, hogy értetlenül a hajamba túrhassak. Volt már máskor is négyesem, az nem lepne meg... De hogy került középre a legheteróbb srác a világon?
- Mi hívtuk fel őket? Mikor? - Minden agytekervényemet mozgásba lendítem, hogy megpróbáljak visszaemlékezni rá, a párocskáról azonban legalább annyira nincs semmi emlékem, minthogy Chace is ott volt a buliban.
- Emlékszem, hogy smároltam egy sráccal, de... - Tekintetem megpihen Chace-en. Néhány néma, súlyos pillanatig csak bámulom őt, töprengve és áthatón, mintha most lelnék rá kimondatlan kérdéseim válaszára, mintha a kép élesedne, a puzzle magától rendeződne, majd szembogaram kettőnk közé, a földre kanyarodik, szégyenkezve menekülök a mi van ha-k elől. És ekkor megpillantom.
- A jó büdös égre! Hogy a faszba került ketchup a lábadra?! - Ha messzire is menekült volna tőlem, nem számít, Bruce Lee-től lesett mozdulattal ragadom meg és olyan istenesen vízszintesbe rántom a matracra, hogy menten beválogathatnának bármelyik karatés filmbe. Ha Chace épségéről van szó, vízszintesbe küldeni nem több egy tollpihére fújásnál számomra, főleg így, hogy fél lábára amúgy is sánta.
- Itt maradsz, hozom az elsősegélydobozt! Meg a nővérke jelmezem. - De ezt már a véres lábnyomokat lekövetve, a fürdőből kiáltom neki vissza, meglelve és gondosan kikerülve a sérülés okát a padlón. Lapockám enyhe sajgása felidézi, ahogy valaki a falnak lök, kemény izmok préselik ki tüdőmből a levegőt, csapkodunk és kapaszkodunk, tépjük a ruhákat, valami csörömpöl, élesen csattan... Megrázom a fejem. Hol a francban van az a hülye doboz?

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyCsüt. Júl. 23 2020, 16:00
Nyomokban trágát kifejezéseket tartalmaz(hat) meg ilyenek...


#chatrick
'Cause two can keep a secret if one of them is dead...



Nem elég, hogy ez a szaros kis senkiházi buzi itt tölthette az éjszakát, nagy valószínűséggel hármunk közül valakinek be is verte a lompost, a földön található rengeteg üvegből kiindulva azt se hagytuk, hogy kiszáradjon, erre még nekiáll arcoskodni! Felhergel valami kamu dumával, csak mert azt mertem mondani, hogy vége a bulinak, mindenki húzzon haza?! Vagy ahova akar. Tök mindegy, csak innen el! Azt a bizonyos másnapot szeretem egymagam eltölteni, teljes magányban, nem hiányzik a nyakamra még két fölösleges fő.
A kis köcsögnek mindenesetre rohadt nagy szerencséje volt, hogy Patre is kellőképp élénkítő hatással van a húsvéti locsolkodás, és szinte másodpercek leforgása alatt kettőnk közt terem. A hülye gyerek ezzel végérvényesen is kicsúszik a kezeim közül. Azért Pat válla fölött még lövellek felé egy: "Ennyivel nem úszod meg!" című gyilkos pillantást, hogy aztán agyam elől elhessegetve a gyűlölettel vegyített harag bíborvörös ködét, valami, valaKi egészen másra koncentrálhassak a bosszúszomjam helyett. Nagyot nyelek. Egyszer, kétszer, talán háromszor is. Csak nézem a szemeit, azokat a mindig kibaszottul barna, és természetellenesen nagy, mosolygós szembogarakat, érzem a bőrét ahogyan vizes homlokát a vállamba temeti. És annyira ismerős. Ismerős a bőrének simasága, a forrósága, a mozdulatainak lágysága. Ahogyan kitárja a karjait, hogy a nyakamban csimpaszkodhasson tovább, mint valami kis oltalmazásra szoruló majom. Én pedig képtelen vagyok ellökni magamtól. Képtelen vagyok nem viszonozni az érintését, ahogyan félkézzel átkarolom valahol a lapockája, vállai táján, míg a másikkal a legközelebbre eső masszív tárgyba kapaszkodom, hogy a testemet elöntő, szinte már-már természetellenes érzésnek esélye se legyen kirántania alólam ezt a kibaszottul ocsmány szőnyeget, amiről már annyiszor takarítottuk fel egymás hányását, kiömlött italokat, vagy cigi végről lehullott parazsat.
Fogaimat olyan elemi erővel préselem egymáshoz, hogy már-már attól félek, ha legközelebb kinyitom az ordenáré mocskos számat, tic-tac cukorkákként fognak kipotyogni az ínyemből. Nem akarom, hogy érezze, minden porcikám, a legjelentősebbtől a legutolsó, legjelentéktelenebb kis sejtemig úgy remeg, mintha valaki bedobott volna egy két órás centrifugálásra. Úgy is érzem magam. Nem tudhatja, nem érezheti amit én érzek, hogy közelsége, ami eddig valahogy mindig taszított, most olyan, mintha az egyetlen gyógyírt jelentené minden egyes apró kibaszott problémámra. A megmaradt, vajmi csekély értelemmel bíró agyam egyik része minden erejével tiltakozik, a másik, ami még a tegnap éjszaka ködbe borult történéseit játssza le újra és újra, arra kényszerít, hogy ne engedjem el őt. Soha! Valaki adjon egy kést! Ne olyan kis fos kenőkést. Rendes nagy csontozót akarok! Ide. Ide bele a rohadt mellkasom közepébe, a szívembe!
-Kiakasztó vagy, mondtam már? - Suttogom némi rekedt éllel. Vegye mindezt szigorú dorgálásnak. Ha már az ujjaim, melyek rászorítanak a vállára, egészen másról árulkodnak, mint ahogyan a lepedőnek feszülő királyi ékszer is, mely biztos vagyok benne, hogy már egyszer elcsitult a reggel folyamán. És most mégis...! Összeszorítom a szemeimet. Amikor eltávolodik tőlem, én is hátrálok valamennyit, és a mozdulattól várom a megoldást, mellyel orrnyergeimet nyomkodom. De minél többször becsukom a szemem, annál bonyolultabbá, annál megfejthetetlenebbé válik az egész. Mégis... mégis olyan, mintha a megoldás itt lenne az orrunk előtt. Mégsem mondom ki. Mert nem mondhatom ki. Mert ez nem történhetett meg! És úgy is kell tenni, mintha nem is történt volna meg. A tegnap este illatai, ízei, érintései néha futólagosan megkocogtatják a vállamat, jelezvén: Itt vagyunk!
De mire megfordulhatnék, mind a három eltűnik, és csak a megannyi kétség kifürkészhetetlen útvesztői maradnak.
-Cöhh... kettőt és könnyebbet! - Puffogok, mint valami vipera, aki éppen a méregfogát igyekszik szemléltetni. Kezeimmel két-két halántékomhoz nyúlok, hogy fájdalmasan szisszenve megmasszírozhassam őket. Szétmegy a fejem! Kezdem azt hinni, hogy nem a drog és a töménytelen mennyiségű pia az, ami ekkora fejfájást okoz. Sokkal inkább a múlt éjszaka történtek. Látom rajta, a tekintetén, ahogyan elmélázva a padlót stíröli, hogy ő is szeretné beilleszteni a mozaik elveszett darabkáit. És amikor kimondhatja azt, amit nem szabadna, amit nem akarok hallani, a szegycsontom mögött dobogó szívem úgy rákezd, hogy félő, mindjárt átszakítja a bordáimat.
-Én is smároltam... nem tudom kivel, de... erre a csajra nem emlékszem. - Keserű epe kezdi el megtölteni a számat, és még mielőtt a megugrott pulzusom rókázásra kényszeríthetne, már landolok is a kényelmetlenül vizes matracon. Káromkodásomat sziszegve harapom félbe. Meg is feledkeztem a lábamról.
-Pat... Pat! Baszki! - Szólok utána felkönyökölve, összeszorított fogsorral drukkolva magamba, hogy ő ne legyen akkora balfasz, mint én, és ha egy mód van rá, kerülje ki az üvegeket.
-Pat, megmaradok, volt már ennél rosszabb is, hallod?! Ha komolyan felveszed azt a szart, élve meggyújtalak! Nem kamuzok, megteszem. Inkább öltözz fel baszkikám, nem a nudista strandon vagy! - Kiáltom utána, majd fejemet fáradtan, megadóan visszaejtem a vizes matracra. Kezeimmel végig dörgölöm az arcomat. Érzem a testemen matató fürge, türelmetlen kezeket. Érzem ahogyan valaki követelőző mozdulatokkal a nyakamban lógó láncomnál fogva húz rá az ajkaira. Mutatóujjam megsimítja alsó ajkamat. Felszisszenek.
-Asszem' valaki kiharapott egy darabot a számból. Olyan létezik, hogy megdugtam egy hódot? Azok tudnak ekkorát harapni, nem? - Nyelvemmel benyálazom kicserepesedett, kisebesedett ajkaimat, és nem várva meg, hogy a házi ápoló visszaérjen, felkászálódom a matracról, alsónadrág híján belebújva csak úgy pőrén a kuplerájban elsőként megtalált szürke tréning nadrágba amiről már fogalmam sincs, hogy melyikünké lehet. Jobb lábammal a sarkamon sántikálok csak, míg ballal pontosan úgy, ahogy nem rég a másikkal tettem, beletaposok a szilánkkupac legnagyobb közepébe.
-Hogy a faszomat húzzam bele az egészbe! - Dörrenek idegesen, majd megrázogatom a talpamat, és a fürdőszobához érve nekitámasztom vállamat az ajtófélfának, karjaimat várakozóan fűzve össze mellkasom előtt, oldalra biccentett fejjel nézve a jelenetet ahogyan Pat felforgatja a fürdőszobát. Sokáig nem szólalok meg. Legalább egy percig csak állok ott mögötte, és nézem kócos haját, a lapockáján, hátán megfeszülő szikár izomzatot, nyakának egyik oldalán rejlő lilás elszíneződést. Ismét elönt az az ismeretlen forróság, melyet másik szituációkból nagyon is jól ismerek, most mégis úgy érzem, mintha idegen lenne, egyszerűen nem való ide. Beharapom alsó ajkamat, és csak akkor rendezem vonásaimat, ha véletlenül megfordulna.
-Na, állj onnan fel te kis majom! - Valamilyen számomra is megmagyarázhatatlan oknál fogva ellágyulnak vonásaim mialatt ezeket a szavakat kimondom, hogy aztán fejemmel a nappalink felé intsek.
-Igyunk meg egy kávét, és találjuk ki mi történt éjszaka... - Egyik felem tudni akarja. Nagyon! A másik inkább elzárkózik a válaszok elől. Mindenesetre nem ácsorgok itt tovább tétlenül, elbicegek a konyháig, immáron jóval kevesebb véres lábnyomot hagyva magam után, mint korábban, és mivel már megint nem találom a redvás edények között a kávékiöntőt, viszonylag hamar fel is adom az áhított koffein projektet. Helyette csak kiveszek egy másnaposság elleni sört a hűtőből, és a nappaliban ledobom magam a kanapéra, összevagdosott lábaimat pedig az előtte lévő dohányzóasztalra. Tarkómat megtámasztom az elnyűtt szófa támláján, behunyom a szemeimet, két kezem ujjait szorosan kulcsolom össze az üveg nyakán. Mi történt itt?!  


I was look so young and terrible
mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) RadI7tr
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyKedd Júl. 28 2020, 20:35
#chatrick #sogay #flashbacks
Chace & Patrick
-Csak mióta beköltöztem. - A kiakasztó jelző szerencsére elég magasan szerepel a toplistán, mivel hajlamos vagyok bókként értelmezni. Az ő hibája, ő érezteti folyton, hogy dacára minden idegesítő tulajdonságomnak nagyon is bírja a fejem, így hát magára vessen, ha a dorgálásait nem szoktam magamra venni. Amúgy is jogomban áll kiakasztónak lenni, ha már a kedvéért csinálok véres hurkát az ujjbegyeimből napi 6-8 órában attól függően, a szomszédok mennyire toleránsak a basszusgitárral meg velem a késő esti órákban. De hát olyan szenvedélyesen fröcsög arról, hogy saját bandát akar, meg stadiumokban fellépni, meg ilyenek... Hogy a francba ne ragadna magával a lelkesedése?
Fogalmam sincs, miért imádkozzak. Az egyik felem borzasztóan szeretné, ha a sugallt képek, ezek a mocskos fantáziák a valóságot tükröznék, ha Chace meg én... Egy másik, józanabb részem azonban reménykedik benne, hogy csak túlpörgött elmém szüleményei ezek a képek és valójában semmi nem történt köztünk a világon. Túl sok mindent zavarna össze. Így mikor lakótársam ráerősít a vad képekre a fejemben, nagyon szeretnék csalódott lenni, az első reakcióm mégis az, hogy egy egész állatkert elszabadul a gyomromban és szerintem, mint valami szűz kurva, még el is pirulok. Egy csóktól. Ami vagy megtörtént, vagy nem kettőnk közt. Miért nem emlékszem semmire? Általában ilyenkorra már vissza szoktak épülni az emlékeim, most viszont abban is bizonytalan vagyok, két vendégünk hogyan illeszkedett a képbe. A srác szerint nagyjából sehogy, mert elhanyagoltam... Noha határozottan vannak emlékeim róla, meg a csajról is.
- Csihadj és feküdj nyugodtan! - kiabálom vissza a fürdőből, mentális jegyzeteim közé írva, hogy az üvegszilánkokat fel kell majd söpörni, mielőtt az idióta megint átgyalogol rajtuk. Egyelőre azonban a lába az első, úgyhogy átlépek a véres szilánkok felett és körbenézek a fürdőben. Egy pillanatra elcsábulok a zuhany felé, őrjítően jól esne most, aztán inkább felkapok egy tisztának ítélt alsót a szennyeskosárból és belebújok. A dobozt kezdem el keresgélni, igyekezvén lassan és koordináltan mozogni, hogy ne ingereljem tovább sem a szédülésem, sem a hányingerem.
- Megnyugtatlak, hódot egész biztosan nem hívtunk fel. - Magamban röhögök csak, miközben jótékonyan elhallgatom azt az információt, hogy én nagyon is harapós tudok lenni. Szeretem a játékos oda-odakapásokat, ám nem biztos, hogy Chace-nek erre az információra van most szüksége.
- Mi faszt művelsz?! - dörrenek egyből a káromkodása hallatán, mert nagyon nem úgy hangzik, mint aki engedelmesen fekszik a matracon és rám vár. A szófogadatlan mindenit! A doboz keresése azonban lefoglal annyira, hogy ne nézzek egyből a körmére. Pedig kellene, mert mikor legközelebb kinyitja azt a szopogatni való csinos kis száját, már a fürdőajtóból méreget. Szívem szerint hozzávágnám az éppen meglelt elsősegély cuccost, de így csak felegyenesedem és méltatlankodó boomerként csóválom a fejem.
- Egy kutya előbb megérti, hogy marad, mint te... - Mégsem tudok rá haragudni, bár szúrós pillantásom alapján nagyon igyekszem, de közben olyan ellenállhatatlanul fest kócosan, másnaposan, félpucéran... Az ott az én nadrágom rajta? Mindegy. Ahj, basszameg. Mibe sodortam magam már megint bele? Kissé lemaradva követem, figyelem, hogyan bénázik a konyhában, aztán terpeszkedik szét a kanapén. Mellé lépek és a dobozt egy elegáns, ám annál bosszúszomjasabb mozdulattal az ölébe ejtem, egy kis golyóközi üdvözléstől hátha felélénkül majd.
- Kösd be a lábad, mielőtt megfertőzöl a hülyeségeddel. És ne idd már kora reggel azt a szart... - A hajába túrok, épp csak szeretetteljesen összekócolom sötét fürtjeit, mielőtt magára hagynám, hogy befejezzem a kávéfőző projektet, amit neki igazából elkezdeni sem sikerült. Kihúzom az alsó fiókot, kiveszem a szükséges edényeket és feldobom főni a kávét, végig azon kattogva, mi az ördög történhetett itt az éjjel, és biztosan akarunk-e erről beszélni. Fogalmam sincs, magamat féltem-e vagy őt a történtek súlyától. Amint a kávé már félkészen rotyog, fogom a seprűt meg a lapátot és nekiállok Hamupipőkét játszani a fürdőszoba előtt. Szándékosan húzom az időt, addig sem kell elkezdenünk a nagy emlékfelidézést, amíg hallótávon kívül vagyok...
- Nesze, cowboy. - Halkan koppan a bögre előtte az asztalon, az enyémet két kezem közt melengetem, gyűrűs és kisujjammal szorítva hozzá a megbontott energiaitalt, amit az asztalon találtam. Nem emlékszem, kié volt, de nem is érdekel, ami megmaradt benne, azt egy elegáns mozdulattal a kávémhoz öntöm. A szemem sarkából megnézem, hogy haladt a lába kötözésével, és ha esetleg sehogy, a szememet forgatva megfogom és az ölembe emelem az egyik bokáját, addig rángatva a lábánál fogva, míg felém nem fordul a kanapén roppant akrobatikusan. Ha csinált vele valamit... Akkor forgatok a szememen és ugyanez történik. Egyáltalán nem bízom benne, hogy képes magáról gondoskodni. - Mi az első emléked tegnapról? Mármint, ami tuti biztosan megtörtént, és nem csak valami homályos maszlag. - érdeklődik a nagyon is - nem - szakszerű talpápolás közben. - Arra például még emlékszem, hogy nem bírtam veled egész nap, aztán kitaláltad, hogy menjünk el bulizni... - Nyilván Chace-szel kezdődött az egész, hogyan máshogy?

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyHétf. Aug. 03 2020, 15:29
Nyomokban trágát kifejezéseket tartalmaz(hat) meg ilyenek...


#chatrick
'Cause two can keep a secret if one of them is dead...



Minél inkább fel akarom idézni a tegnap éjszaka mocskos történéseit, a delirált agyamban fuldokló sorvadt sejtek annál inkább könyörögnek a halálukért, szinte már sajnálni kezdem őket.
Csoffadt agyam úgy zakatol akárcsak a szegycsontom mögött megbúvó ketyegőm, akárhányszor meghallom Pat másnapos hangját, ami pont elegendő karcos, sejtelmes élt rejt magában ahhoz, hogy a gatyámban lebomló félben lévő sátortábor ismét fájdalmasan nekifeszüljön a szürke nadrág pamut anyagának.
Gondolj az anyádra! Gondolj arra a satrafa büdös ribancra. Gondolj arra, amikor tizenhat voltál, és minden este együtt kellett vele zuhanyoznod. Gondolj arra, hogy milyen volt a meztelen testének a látványa, hogy bizonyos testrészein -amiknek a látványával jobb lett volna, ha soha nem kell szembesülnöm-, hogy megereszkedett a bőr. Akárhogy is, anyám meztelen teste úgy összességében elég bizarr látványt nyújtott ahhoz, hogy lelankadjak sac-per kábé egy örök életre, most mégis úgy érzem, hogy az állapotomon már csak a kalapács és a százasszög segíthet. Akarva akaratlanul is elképzelem a száját az enyémen, a mélyről jövő nyögését ahogyan testét bepréselem a fal, s megizzadt lényem közé, ahogyan körbefogom a csuklóit, és nem eresztve a szorításon, a feje fölé feszítem mindkettőt, hogy aztán úgy használhassam a testét, mintha csak valami élettelen báb lenne, amit kedvemre kisajátíthatok magamnak, megjelölhetem, mint egy kanos korcs, így hagyva égető nyomot a bőrén.
-Nagyszerű hasonlat... khmm... baszd meg! - Morranok fel szétvetett lábakkal a kanapén tespedve. Mintha csak a fejembe látna ez a kis köcsög! A kutya előbb megérti, hogy maradj, mint te.  Igazán találó hasonlat! A kutya pont az a fajta ösztönlény, amely előszeretettel hugyozza oldalba azt -legyen szó tárgyról vagy élőlényről-, amit birtokolni akar. Becsukom a szemem, a kanapé rozoga támlája most kényelmesebb, mintha valami megfizethetetlenül drága memóriahabos szaron fetrengenék. Gyűrűim ismeretlen ütemet kongatnak a tenyereim közt szorongatott sörös üvegen. Épp csak elmerengnék a nyomorult kis életem értelmén, amikor bombaként csapódik a doboz a tökeimbe, nagyjából meg is oldva ezzel a jövőbeni terveim között szereplő kasztrálást, mint olyat. Nem kell kétszer mondania, az üveg akarva akaratlanul csattan a dohányzóasztalon, és míg egyik pillanatban vöröslő fejjel a királyi ékszert szorongatom, a következőben már a hajamba furakodó kezének csuklója után kapok -hacsak ő nem volt gyorsabb-, ujjaimmal kiszorítva belőle a vért, begyeimen érezve vénájának lüktető, szapora pulzálását. A vöröslő köd másodpercek alatt száll fel a szemeimről, mégis éveknek tűnik. Ekkor jövök csak rá, hogy olyan közel vagyok hozzá, hogy szinte érzem borostás képemen a lélegzetét, hogy belefeledkezem íriszeinek játékába.
-Jogos! Elég hülye vagy te anélkül is. - Lassan engedek a szorításon, visszadőlök a támlára és, hogy oldjam a feszkót, féloldalas vigyort villantok felé, szemem sarkából végigkísérve amint a konyha felé libben. Addig bámulom ameddig el nem tűnik a látómezőmből. Utána látok csak hozzá sebeim nyalogatásához, ám még mielőtt egy koránt sem szakszerűnek mondható kötéssel körbetekerném, egy, az asztalon talált fogvájó után nyúlok, bokámat pornósztárokat megszégyenítő kecsességgel és rugalmassággal dobom fel ellentétes térdemre, Ramboként kezdve el kipiszkálni azzal a fapálcikával a bent maradt darabokat, aivel előtte az esti popcorn darabokat piszkálta ki vele valaki a fogai közül.
-Szíííjjj... hogy rrrrohhhadjon meg reggelre! - Csattanok fel fájdalmasan. Ez nem megrohadni fog, sokkal inkább el, vagy le! Úgy tűnik, hogy az egyetlen gyógyír a mai napra a magas koffein tartalmú fekete, aminek az illata rövid időn belül beindítja az ízlelőbimbóimat és úgy rabolok rá a Nirvanás bögrére, mintha ez lenne az egyetlen örömforrás az életemben. Nem áll messze a valóságtól...
-Úgy nyúlj hozzá, hogy kibaszottul fáj, és simán kirúgom a Signal fogsorodat a helyéről, ha elkezdesz baszakodni vele! - Vonakodva engedem csak át az ölébe  szilánkokkal telefúródott talpamat, bizalmatlanul nyomon követve kezeinek minden egyes mozdulatát, hosszú, csontos ujjainak óvatos érintéseit, a kézfején kirajzolódó, s fehér bőrén kékesen átütő vénáit.
-Izé, locsold meg azzal a barna szarral, tudod, aminek nem bírom a szagát. - Ujjaimmal csettintek néhányat, ettől a jelentéktelen mozdulattól várva a megfejtést. Végül feladom, és inkább beletemetkezem a kávémba. Aki fogpiszkálóval akarja kibányászni a talpából az üvegszilánkokat, az inkább kussoljon.
-Cöhh... a legjobb embert kérdezed! - Cinikusan felröhögök, fejemet megadóan hátraejtem a nikotintól besárgult plafon irányába, majd ismét ráterelődik a tekintetem. Először a kezeit vizslatom ahonnan kisvártatva újfent arcára terelődik minden figyelmem.
-Pff... lássuk! Emlékszem, hogy... elmentem a nagynénémékhez egy kis pénzt kérni, mert totál le vagyok égve mióta kiraktak a benzinkútról és nincs melóm. A nagybátyám, az a dagadt fasz, a kapunál tovább nem engedett, elhajtott, hogy hívja a zsarukat, ha nem tűzök el. Haza fele vettem valami olcsó, márkátlan sört, az egyik aluljáróban szétvertem egy jegykiadó automatát, aztán haza jöttem, innen meg már nagyjából ismered. - Kényelmetlenül mocorogni kezdek ültömben, majd megköszörülöm a torkomat.
-De Pat, én erre a spinére egyáltalán nem emlékszem. Gőzöm sincs ki volt ez a tag! - Ezt olyan kétségbeeséssel mondom, mintha azt közölném vele, hogy meghalt az aranyhörcsöge. Akármennyire durván be vagyok állva, mint a gerely, egy jó segget és a hozzá társuló, szemrevaló lökhárítókat nem tudom elfelejteni.
-Neked rémlik valami? - Pillantásom szinte már-már kérlelő, amint a megfagyott levegőn keresztül a szemeit bámulom.  


I was look so young and terrible
mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) RadI7tr
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyHétf. Aug. 03 2020, 23:26
#chatrick #sogay #flashbacks
Chace & Patrick
Hirtelen mozdulata teljesen védtelenül ér, mármint milyen kibebaszott ninjareflexek ezek így harmadnaposan, félig elvérezve?! Esküdni mernék, hogy a szívem egy pillanatra rajzfilmfigurásan kikalapál a mellkasomból, miközben olyan riadtan bámulok rá, mintha őzike lennék, ő meg az autó fényszórója. Attól, ahogy rám néz, pucérnak érzem magam, pedig egész biztos vagyok benne, hogy első dolgom volt megoldani ezt a problémát a fürdőben... Mégsem vagyok képes elszakítani az övéből a tekintetem, hogy ezt esetleg ellenőrizzem, csak bámulom és egyre azt üvöltöm magamban: MIAFASZ nyugodj meg MIAFASZ nyugodj meg MIAF. Ismét pironkodó szűzbe váltok, és ahogy elenged, úgy ölelem a mellkasomhoz az érintése lenyomatát őrző csuklómat, mintha visszakapott ártatlanságom lenne az, aztán enyhén - a paradicsomkonzerv és a bohócos horrorfilmben felbukkanó, vörös lufi közti árnyalat - vörös fejjel elmenekülök. Már nem is emlékszem, hova és miért, csak menet közben villan be: konyha és fürdő.
De komolyan, Chace, miafasz.
- Te most komolyan azzal a darab ánuszturkálóval piszkáltad a nyílt sebet a talpadon? - állok meg mellette, de mentálisan a földön fekszem, mert ennyire hülye és lehetetlen csak ő lehet. Nem ismerek senki mást, és mégis kénytelen vagyok vigyorogni rajta, mert ha felidegesíteném magam minden apróságán, már rég nem lenne idegrendszerem, hanem előre-hátra billegnék egy kényelmes vaságyon valamelyik elmegyógyintézetben.
- Persze-persze - Végül csak ennyivel reagálom le a fogsoromra tett, fenyegető megjegyzését, miközben lehuppanok mellé a kanapéra és eltulajdonítom a lábfejét. Képtelen vagyok nem fel-fellesni rá közben, azt vizsgálva, még mindig olyan fura-e, mint az előbb, amikor elkapott és... Khm, nem, úgy tűnik, visszazuttyant normálisba és totál heteroszexuálisba. Vagyis, remélem. Nem tudok mit kezdeni a képekkel a fejemben, sem azzal, ahogy velem viselkedik ma.
- Jól van, Doktor Bryan, köszönjük. - intem csendre szakszerű segítségnyújtását, és a kedvéért meglocsolom azzal a barna szarral, de nem az egész talpát, hanem csak egy darab vattakorongot, azt kezdem el óvatosan nyomorgatni a seb körül. Ahogy ténylegesen nekilátok a szilánkok eltávolításának - CSIPESSZEL, TE HÜLYE - és a seb lefertőtlenítésének, már egyre kevesebbszer stírölöm őt, sőt, teljesen belemerülök abba a méretes lábfejébe. Közben persze hallgatom, mit mesél, és bár szeretném félbeszakítani, mondván, nem arra gondoltam, hogy az anyaméhből való kibújásától indítsa a sztorit, a hallottak mégis felkeltik annyira az érdeklődésem, hogy ne szóljak közbe.
- Egyrészt: jegykiadó automatákat szétverni, mikor sem védekezni, sem visszaütni nem tudnak, nem valami fair dolog. Másrészt: a nagybátyád egy méretes fasz, nem értem, miért tőlük akartál egyáltalán pénzt kérni. - Rosszallón csóválom a fejem. - Ne aggódj emiatt, jó? Nemsokára találsz valami normális munkát, addig meg bízd rám a lakbért. - Egy pillanatra elmerengek Chace talpának kötözése felett. Párszor már rajtakaptam a főbérlőnket, hogy deréktájon méreget, és velem mindig úgy fog kezet, hogy a másikkal megérinti a felkaromat is... A gondolat épp csak felvillan bennem, aztán el is raktározom későbbre. Egyelőre van még egy kis időnk hó végéig.
- Persze, hogy nem emlékszel, mert többnyire a sráccal volt. Tőlük kaptuk a drogot. - villan be hirtelen az elmém egy sötét sarkából, és még én is meglepődöm, hogy egyáltalán emlékszem ilyesmire. - Egész pontosan a sráctól. Emlékszem, mert lesmárolt, így tolta bele a számba a cuccot. - A homlokom ráncolom. Hát persze! Olyan hirtelen kapott le, teljesen váratlanul ért, aztán amikor megfogta Chace nyakláncát és oda akarta húzni magához... Hányadik üveg pia után volt az már? Emlékszem, hogy az idiótája még hagyta is volna magát, de féltékeny lettem és közéjük vetődtem. Bárhogy is erőltetem azonban az agytekervényeim, képtelen vagyok felidézni, utána mi történt. A srác tényleg felajánlotta, hogy akkor adjam oda neki én a saját nyelvemen, vagy ezt csak most találja ki a túlpörgött fantáziám?
- Uh, emlékszem, hogy táncoltunk... Nem akartál velem jönni, úgyhogy megkértem a pultos srácot, hogy adjon neked valami hangulatjavítót. Szivárványszínű piákat kaptunk, emlékszel? És utána le sem lehetett vakarni a parkettről. - Vigyorom karcsúsódik egy pillanatra, ahogy megpróbálom felidézni, együtt táncoltunk-e. Úgy emlékszem, hogy igen, de elég mocskos emlékeim vannak arról, hogyan rázom magam és kizárt, hogy Chace hagyta volna, hogy rúdnak használjam és rajta tekeregjek... Ugye? Felrázom magam a merengésből, lesimogatom a géz végét és óvatosan visszaengedem a földre legjobb barátom lábfejét.
- Oké, csere. - És mivel ilyen kibaszott rendes és pedáns vagyok, fogom az elsősegélydobozt és átülök vele Chace másik oldalára, úgy rugdalva odébb a kanapén, hogy helyet adjon nekem. Így könnyebben hozzáférek a másik talpához, hogy megnézzem, azt is sikeresen szétvágta-e, vagy másodjára szerencsésebben megúszta, a fejemből azonban egyáltalán nem mennek ki a kompromittáló képek. Szerencsétlen már attól összerándul, ha viccből rácsapok a fenekére vagy belenyalok a fülébe. Nincs az a drog vagy alkohol, melynek hatására hagyta volna, hogy ő meg én... Ugye? Ugye?? Miért vagyok ennyire bizonytalan? Feljebb siklik a pillantásom a lábán és szemet szúrnak a nadrágja dereka alól kivillanó csípőcsontján halvány foltok. Az emlékcunami újra megindul a fejemben arról, hogy kóstolom végig a hasfalát, lekövetve a köldöke alól lefutó csíkot, harapok, nyelvemen érzem az újszerű ízvilágot, gyűrűs ujjai a hajamban, ajkam lángol...
Felnyikkanok és a számra csapok, mintha bármit is hangosan kimondtam volna. Szent József gyere le! Kizárt, hogy hagyta volna. Kizárt, hogy hagyta volna - addig mantrázom magamban, amíg valósággá nem válik, alhasam mégis fájdalmasan befeszül az emlékektől. Mik vagyunk mi, hormontúltengéses kiskamaszok?
- Semmi más nem dereng - füllentem az ölembe emelve a dobozt, hogy takarjam, amit lehet, és hogy ne kelljen további jeleket keresnem a testén, amik az ottlétemre utalnának. - Jobb is, ha nem verjük nagy dobra, nem gondolod? Teherbe egyikünk sem fog esni, és amúgy sem hiszem, hogy alvásnál több történt, amennyire le voltunk szedálva... - Már nem tudom, milyen sorrendben pakoltam ki a dobozt, úgyhogy most hanyagul beledobálok mindent és addig erőszakolom befelé a dolgokat, míg össze nem tudom csukni rendesen. Véletlenül sem nézek Chace-re, akkor levágná, hogy még én sem hiszem el ezt az egészet.

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyPént. Aug. 07 2020, 21:31
18+


#chatrick
'Cause two can keep a secret if one of them is dead...



Úgy bámulom ahogy nem kéne. Sötét, kitágult pupilláimról visszatükröződik másnapos alakja. Szemei alatt éktelenkedő lila karikák mély, sejtelmes barázdákat vájnak bőrébe. A szemében látszódó elpattant hajszálerek a múlt éjszaka történéseit őrzik. Kócos, sötét hajából egy fekete tincs lázadozva kitört a többi közül, hogy arcába omolva takarhassa előle a szabad kilátást. Könyökömmel megtámaszkodom a háttámlán, halántékomat öklömnek döntöm. Kiszáradt számat újra és újra be kell nedvesítenem. Akárhányszor végigszántok kicserepesedett ajkaimon, szinte érzem rajta az ízét, pedig nem is tudom milyen lehet. Mégis, mintha már ezer éve ismerném és ízlelném újra és újra testének minden, eddig rejtett porcikáját, a legjelentéktelenebbtől a legszembetűnőbbig. Érzem, hallom ahogy a vérem háborogva dübörög a fülemben, nekiverődik a dobhártyáimnak, visszhangzik a fejemben, akárcsak egy mélyről jövő, elhaló, vágyakozó nyögés, amit nem ismerek. Ahogy fejét kissé oldalra biccenti, a nyakán lévő lilás elszíneződés újra láthatóvá válik. Több elképzelésem is van arról, hogy hogyan került az a vérömleny a bőre alá. A gondolattól kellemes, áramütésszerű bizsergés rázza meg a testemet, érzem ahogyan a hasam alját, ölemet elönti az az égető forróság, melyet egyre nehezebben bírok már uralni. Képtelen vagyok nem arra figyelni. Azt akarom, hogy csússzon meg a csipesz a kezében, hogy olyan mélyre fúrja a talpamban, hogy a másik oldalon jöjjön ki, hogy elvérezzek, hogy a farkamban lüktető összes vér a kanapén gyűljön össze a lábam alatt, hogy végre megkönnyebbülhessek, hogy ne kelljen a fájdalmasan feszítő ölemre koncentrálnom, egyre nehezebben fogva vissza az ismeretlen terepre tévedt állatias ösztöneimet.
Bár semmi kedvem lüktető, másnapos aggyal -agyhellyel-, a múlt éjjeli gordiusi csomót valahogy kibogozni, most valahol egy kicsit mégis hálás vagyok amiért olyan történéseken agyalunk amikre nem emlékszünk, és talán soha nem is fogunk.
-Érthető, ha nem akarom tudni, hogy milyen módszereid vannak a lakbér elintézésére? - Hitetlenül, már-már hisztérikusan felröhögök, fejemet megadóan vetve hátra a szakadt kanapé még szakadtabb karfájára. Hihetetlen, hogy erről beszélgetünk! Hihetetlen, hogy a felmerült gázos szitut ő akarja megoldani kettőnk közül. Eme nemes feladat mindig rám marad. Mindig én vagyok az, akinek gondolkoznia kell, akinek meg kell óvnia a másikat, ha már nagyon szorulna a nyaka körül az a bizonyos hurok. Most mégis ő az, aki eljátssza a meleg, latex ruhás Supermant, és úgy látszik, még élvezi is, hogy felcserélődtek a szerepek. Én már sokkal kevésbé...
Némán veszem számba a plafonon lévő repedéseket, a sarkokba szőtt pókhálók sokaságát, és fintorogva vigyorognom kell, tarkómat kidörzsölve a kanapé gusztustalan, kikopott filc anyagával, mialatt a fejemet csóválom.
-Undorító! Most komolyan erről pofázunk? Nem hiszem el... - Az utolsó, valahol csalódott, valahol pedig teljes egészében reményvesztett mondatot nyúzott, több napos borostával dúsított képem végigdörzsölése közben sziszegem a tenyerembe.
-Áhhh baszd meg Pat! Jobb lett volna, ha ezeket a homályos derengéseket inkább megtartod magadnak, és soha nem tudom meg, hogy valami buzis lónyálat ittam, amitől úgy bepörögtem, mint a centrifuga. - Ujjbegyeimmel lenyomatot hagyok orrnyergem két-két, a fasz se tudja, hogy mitől megdagadt oldalán. Csukott szemhéjaim mögött újfent ismerős ismeretlen képkockák villannak be. Látom ahogyan karjait összefűzi a nyakamon, érzem a testéből áradó lehetetlen forróságot, ahogyan a sós izzadtságunk eggyé válik. Érzem a mardosó fogakat alsó ajkamba tépni, mintha csak egy rohadt, jelentéktelen cafat hús lenne. Ujjaim ökölbe feszülnek valahol az ölemben. Felszisszenek a tréning nadrág textil érintésétől. Fogaim tűzőkapocsként vájnak lyukakat a nyelvembe, érzem azt az avas, fémes ízt a számban, ami lassan megtölti az egész pofámat, végigcsorog a gégémen, és belém fojtja a szavakat. Talán jobb is így. Mindenkinek. Kifordulok a kanapé szélére, leejtett fejjel könyökölök rá térdeimre, tekintetemmel a szőnyeg kopott barázdáit bámulom.
-Elhúzok zuhanyozni. - Mintha kibaszott szőrcsomó ugrálna fel, s alá a gigámon, úgy gyűröm vissza a kikívánkozó szavakat, és pattanok fel a kanapéról, a nadrágot éppen csak annyira tolva lejjebb a csípőmről, hogy elég bő legyen ahhoz, hogy takarja a fájdalmas igazságot. Faltól falig vánszorogva vonszolom el magam a fürdőszobáig, vissza se nézve Patre. Mert nem akarom látni az arcát. Ma már biztosan nem. Többször kell belöknöm magam mögött az ajtót, hogy a rozoga kilincs nyelve végre bekattanjon abba a kurva zárba. A tükörben alig látom másnapos valómat, de jobb is így mindenkinek. Mégis mi a picsából akasztanék le hirtelen egy új tükröt?! A nadrágot rádobom a szokásos, talán már egy hete növekvő szennyes kupac tetejére, csalódottan, egy elhaló nyögésbe fulladt káromkodással ejtem hátra a fejemet, a jeges víztől várva a felfrissülést, a lehiggadást. Félbeharapott, halk káromkodással tűröm, ahogyan a víz lassan leáztatja az imént felrakott kötéseket a lábaimról. Gyűrött képemet a jeges vízsugár irányába fordítom, bal öklömmel szinte lyukat vájva a csempébe, míg jobbom ujjai szorosan rákulcsolódnak kinlasztó szenvedésem okozójára...
-A kurva életbe! - Nyögöm elfúlóan, ingerülten öklözve bele a repedt csempébe, homlokomat zihálva döntve neki a burkolatnak. Szükségem van néhány percre, hogy összeszedjem magam, hogy képes legyek kiszállni a zuhany alól, hogy rendezzem a beteg gondolatokat a fejemben, hogy egy törülközőt csavarjak a derekamra. Ha elég tiszta lenne a tükör, és látnám, hogy hova kell céloznom, most egész biztosan egy jó mélyről felköhögött turhával szembe küldeném magam. De képtelen vagyok szembenézni a valósággal, így csak kiszabadulok a néhány perces magányomból, és néma feszültségbe burkolózva lépek a kokó és mindenféle ismeretlen kapszulák használhatatlan maradékaival teli dohányzóasztalunkhoz, hogy a megmaradt dohányból cigit gyúrhassak. Nem nézek rá, nem szólok egy szót sem. Úgy teszek, mint aki beleburkolózik a nikotin okozta függőségbe, de az igazság az, hogy valahol egészen máshol, messze járok.
-Mi a...? - Húzom fel szemöldökeimet a homlokom közepéig, s mialatt a töltött szálat ellentétes kezem egyik ujjpercéhez ütögetem, hogy lazább legyen, a törött képernyőjű telefonom felvillanó, igen csak kompromittáló fotót bámulom. Pete képet küldött. A tegnap éjszakáról. A kép nem nevezhető stúdió fotó minőségűnek, de a vak is láthatja rajta, ahogy ezzel a másnapos ökörrel túlságosan is intim közelségbe kerültünk. Egyik keze a hajamba túr, a másik kettőnk közé furakodva markol rám. Ott, azon a helyen amiről előtte nem gondoltam volna, hogy valaha is érinteni fogja.
-Mi...a...ló...fasz...? - Halálra vált pofával fordulok felé, szemeim döbbenten, értetlenül cikáznak a fotó és az arca közt. És most? Ilyenkor mi van?! Én is homár vagyok?! Mi a következő lépés? McGalagony professzor hozza a teszlek süveget, és majd az eldönti, hogy mi a tököm van?!


I was look so young and terrible
mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) RadI7tr
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyVas. Aug. 09 2020, 15:34
#chatrick #extragay #flashbacks
Chace & Patrick
Az együttélés Chace-szel eddig sem volt különösebben egyszerű, ám főként azért, mert képesek voltunk összeveszni (értsd: képes voltam menstruáló picsaként kicsapni a hisztit) olyan apróságokon, minthogy az ülőkét igenis le kell hajtani dolog után, mert úgy higiénikus, vagy bebaszni a mosatlan edényeket a mosogatóba nem egyenlő a házimunkába történő besegítéssel, ha utána elmosogatni és elpakolni ugyanúgy nekem kell. De legalább minden más téren tök jól elvoltunk. Elég korán coming outoltam neki, és onnantól kezdve nagyon vicces volt folyamatosan és - sajnos - verbálisan az ánuszát basztatni és mindenféle túljátszott, sztereotipikus és nagyon is sajátos meleg vonásokkal az agyára menni. Most viszont, ahogy mellettem ücsörög, képtelen vagyok rendbe tenni az érzéseimet. Tudván, hogy rég túlléptünk a sima ökörködésen, de heteróságánál és a saját beszariságomnál fogva sosem mennénk bele komolyabba, egy nagy katyvasznak érzem magam. Mintha az érzéseim túlnőttek volna magukon pont úgy, mint ahogy egyszerű, lakótársi haverkodásunk is átfordult mélyebb barátságba. Csakhogy állandó jelleggel kívánni a haverod és azt érezni, hogy az ablakon is kiugranál, ha ettől neki jobb lehetne, nem igazán baráti már, ahogyan az sem, hogy szinte a kezemre kell ülnöm, hogy ne kezdjem el piszkálni Chace haját, ne túrjak bele olyan természetességgel, mintha hozzám tartozna, az enyém lenne. Vagy igen? Van ehhez valami kézikönyv?
- Teljesen érthető. Jobb is, minél kevesebbet tudsz, ha egyszer a rendőrség rákérdezne... - Hozzácsaphatnám a felsoroláshoz, hogy kurvának állni a lakótársad kedvéért szintén nem túl baráti gesztus, de kivételesen az ezzel járó felelősséget nem kenhetem rá teljes mértékben. Mások alá feküdni némi ellenszolgáltatás vagy kedvezmény reményében egyáltalán nem új keletű hobbi az életemben, már bőven Chace előtt elkezdtem, ez sem különb azoktól az esetektől azt leszámítva, hogy ezzel őt is kisegíthetem. Érte meg úgy érzem, a vonat alá is képes lennék odafeküdni, így ez veszett ügy a számomra.
- Héé... - szúrom közbe dorgálón, agóniája aláfestésének, enyhe éllel kritizálva az "undorító" jelzőt, bármit is illetett vele egész pontosan. Attól még sértő. Grimaszom azonban hamar sajnálkozóvá válik, ahogy folytatja. Beszűkült, heteró kis világnézetének tényleg sokkos lehetett a múlt éjszaka; bármi is történt pontosan, biztosan a buborékán túl történt, ami már önmagában is felébreszti az empatikusabb énem és arra késztet, hogy ne cseszegessem annyit. Mégsem tudom teljesen leplezni a csalódottságomat, ahogy a profilját, állkapcsának éles vonalát bámulom azon szomorkodva, milyen jó lett volna, ha talál valamit az emlékei közt, amit legalább egy kicsit élvez(ett), vagy ami jó érzésekkel tölti el, ha visszagondol rá.
Nyitom a szám, mikor ne nyitnám, de aztán végül nem mondok semmit. Törzsem ugyan reflexből utána billen, ahogy felkel, aztán csak hümmentve adom tudtára, hogy felfogtam az úticélját és nem fogok rárontani két perc múlva, hogy mi a faszt művel a fürdőszobában. Hagyom, hadd menjen, és minél távolabb ér, annál inkább elborít a mérhetetlen letargia. Ez új. Akárkivel voltam eddig, még ha meg is bántam másnapra, sosem éreztem szomorúságot - főleg nem azért, a másik hogyan jött ki mindebből. Megvárom, hogy csukódjon mögötte az ajtó, aztán halk szitkozódással félresöpröm az ölemből a dobozt és a hátamra vágódom a kanapén, alkarommal befedve a szemgödreim. Aztán a zuhany csobogását hallva felnyögök.
- Az a kurva kötés... - Nem, csak azért sem rúgom rá az ajtót, épp csak összegyűröm csomóba minden frusztráltságomat és egy tömör sóhajban kieresztem. A múlt éjszakával vegyített képek pörögnek a fejemben arról, ahogy a zuhany alatt áll, és ahogy jobbom lefelé indul, beletúrva az alsónadrágom alá, úgy az alkaromat is lejjebb vezetem, hüvelyujjam bütykére harapva tompítom a hangom...
Az elsősegélydoboz visszakerült a helyére és épp valami rendfélét próbálok varázsolni a nappalinak alig nevezhető "kanapé és környéke"-ből, mire kisétál a fürdőből. Egy szál faszban, nyilván, mert az a törölköző már igazán nem sokban gátolja a fantáziám. Némileg hálásan állapítom meg, mennyire jó ötlet volt könnyíteni magamon, mert ha eddig bírtam is a hormonjaimmal, a látványtól biztosan orron verném magam a merevedésemmel, így viszont igyekszem kulturáltan a takarításra fókuszálni és nem megbámulni. Amúgy sem tűnik úgy, hogy nagyon folytatni szeretné a beszélgetésünket, rosszkedve pedig rám is átragad, idegessé tesz, megkeseredik a kávé íze a számban. Épp azon tanakodom, vajon mit reagálna, ha egyszer csak elbőgném magam a nagy csendben, amikor a káromkodásával végül kizökkent a letargiából. Kíváncsi hümmentéssel sandítok el felé, állandó szófosásomhoz képest most ez a maximum, ami megy: félhangos torokhangokkal kommunikálni. Úgy bámul rám, mintha videóra vettük volna, ahogy... Izgatottan lüktetni kezd a gyomrom, mert ugye nem, de ha mégis?? És már mögötte is termek, igen, hol máshol, de ha elé állnék, úgysem látnám rendesen a telefont, úgyhogy mögé húzódom és rácsimpaszkodva átlesek a válla felett, hogy lássam, mi akasztotta ki ennyire. A kép láttán harsányan felnevetek.
- Ne vágj már ilyen halálra rémült arcot! Csak a farkad fogom, nem a szüzességed. - Ha van annyira sokkos állapotban, megpróbálom kikapni a kezéből a telefont. Lehet, hogy Pete nekem is elküldte, de ha mégsem, biztosra akarok menni, hogy rákerül a kép az én mobilomra is, mielőtt Chace felindultságában az egész internetet felégeti, csak hogy megszabaduljon az emlékektől. Ami amúgy elég sértő arra nézve, hogy 10/10-es szeretőnek tartom magam, ő meg itt nyavalyog egy... Bármi miatt. Még csak nem is emlékszünk, mi miatt. Talán semmi sem volt, de ha meg mégis, biztos, hogy neki is jó volt. Ezen puffogok magamban, ha sikerült megszereznem, továbbítva közben messengeren a fotót a telefonomra, ha nem, akkor csak összefont karral duzzogva a háta mögött.
- Én csak akkor megyek zuhanyozni, ha te is velem jössz. - végighúzom a mutatóujjam a hátán, le a gerince mentén, majd egy hirtelen mozdulattal megragadom a törölközője csomóba gyűrt szélét és lerántom róla, azzal a lendülettel a vállamra csapva a vizes anyagot. Ezt kapja, amiért csak úgy pucérkodik előttem.
- Vicceltem. Ezt viszont kölcsönveszem, amiért szétcseszted a kötéseket a lábadon. Remélem, elfertőződik, seggfej. - Ártatlanul vállat vonok, és a megszerzett zsákmányommal elhátrálok tőle, diadalittasan lengetve meg. Ha volt annyi esze, hogy korábban visszakérte a mobilját, már odadobtam neki, de ha nem szólt érte, viszem azt is magammal, kárörvendőn és kihívón lobogtatva meg felé azt is, mintha azt üzenném: ha igazán kell, vedd el te magad!

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyVas. Aug. 09 2020, 16:56
18+


#chatrick
'Cause two can keep a secret if one of them is dead...



Mindig is ő volt a legjobb barátom. A szövetségesem, a testvérem, ha úgy tetszik. Ezen a tényen soha, semmi nem fog változtatni. Nincs az a botlás, az a rosszul sikerült sakklépés, amivel mattot adhatnánk egymásnak. Őt túlságosan is gyengéd érzelmek fűzik hozzám -ez tök nyilvánvaló, a hülyének is feltűnik, egyszerűen csak én nem akarom észrevenni-, én meg túlságosan egyedül vagyok ebben a rohadt városban, az egész világban ahhoz, hogy végül pont őt zárjam ki az életemből. Történt ami történt, nem igaz? Az is lehet, hogy igaza van.
Hogy amikor múlt éjjel beléptünk azon az ajtón, nem az volt az első, hogy orvul egymásnak estünk, mint a kiéhezett, homokos kandisznók. Ő nem harapott ki a számból egy darabot a mindent elsöprő hévben, én nem hagytam lilás elszíneződést a nyakán, mintha csak valamiféle birtokló pecséttel meg akartam volna jelölni a nyaki ütőere mentén, ami mindig olyan hevesen pulzál. Amin már számtalanszor meg akadt a szemem. Mondjuk próbálás közben, amikor szólót nyomott a gitárral, vagy itthon, amikor csak úgy random elkezdi ordítani a Kacsamesék főcímdalát, amivel megfertőzött, és amit már én is betétbe fújok kívülről, oda-vissza -soha nem vallanám be neki, ha az életem múlna rajta, akkor sem-, vagy amikor félreérthető helyzetben találom a kempingágyán a telefonjával a kezében, ahogyan unaloműzésből -mindig ezt mondja-, valami mocsok pornót néz.
Egyre csak arra gondolok, szinte megerőszakolom az agyamat a benne rejlő fátyolos, ködös gondolatokkal, emlékképekkel együtt, mi történhetett az éjszaka?! Mi van akkor, ha a fejemben lévő elképzelt kép, ahogyan letérdel elém, és szinte szétszakítja a farmerom sliccét, nem csak egy beteg, homokos, féltve őrzött vágyálom, hanem valóban igaz volt? Változtatna ez az egész egyáltalán bármit is a dolgokon? A kettőnk kapcsolatán? Biztos nem mi lennénk az elsők a történelemben, akiknél a pizsi party nem merült ki egy bögre habos kakaós, filmnézős estben. Már-már képes lennék elengedni a gondolatot, vele együtt a kibaszott sok, töménytelen mennyiségű, ragadós mocsokban tocsogó kérdést, és a kételyeket, amik még a síron túl is itt fognak dörömbölni az agyamban, amikor Pete elküldi a kompromittáló lesifotót kettőnkről. Mi a fasz van vele?! Miért baszakodik?! Ez valamiféle gusztustalan revanzs lenne a kibaszott ingyen söreiért cserébe? Ha tényleg ekkora genya lenne, akkor inkább fogja meg az ingyen szarát és dugja fel jó mélyre a seggébe. Pont úgy, mint ahogy az éjszaka folyamán egyre valószínűbb, hogy az enyémbe is dugva lett valami. Ami nem sörös üveg.
A sokkoló gondolatok gyors egymásutánban rohamozzák meg az agyamat, szinte időt sem hagyva arra, hogy legalább valamennyire kiheverjem az előzőt, már jön is a következő, ami legalább annyira sokkoló hatással van rám, mint amikor Pat hazaállított egy kutyával éjnek évadján. És annál kevés sokkolóbb dolog létezik. Talán egyedül csak a közelsége, ami újfent intim helyzetbe kényszerít mind a kettőnket. Szapora légvételei, ahogy libabőrössé vált nyakamról felszívódva az előbbihez nagyon is hasonló reakciókat indítanak el bennem. Majd cirógató érintése ami végigköveti gerincem görbületét, ujjbegyeinek nyoma szinte fizikai fájdalmat okozva perzseli végig a bőrömet.
-Hát, ezek után már nem vagyok benne biztos, hogy csak a farkamat... - Hangosan, szinte majd' belefulladva, nyeldesem vissza az ismeretlen érzéseket, amelyekkel nem bírok megbirkózni. Ezennel olyan terepre tévedtem, ami nem szülhet mást, csak bonyodalmakat. Talán az éjszaka ködös, névtelen történései sorsfordító pillanatok voltak mind a kettőnk életében, talán itt a vége.
-Mit csinálsz? Add vissza azt a szart! Kitaposom a beledet Byers, komolyan mondom! Főleg, ha felmered tenni valahova. - Fenyegetően repesztek, és még tudnám is folytatni, ha a hangom nem fagyna rá egyszeriben a gégémre. Az a vágyakozó nézése, azok a furcsán megvillanó fények a szemében örökre beleégetik magukat az agyamba, teljesen belakja, mintha valami fertőzés lenne amire nincs gyógymód, amivel meg kell tanulni együtt élnem. Aztán a törülközőt könnyed mozdulattal a hátára csapja, és én már nem is próbálom meg lányos zavaromban takargatni az egyébként takargatnivaló mivoltomat.
-Most aztán kurvára meg fogod ütni a bokádat, hallod?! Azt hiszed nem megyek utánad?! Becsomagollak a zuhanyfüggönybe és eláslak valahol a sivatagban! - Mennydörgöm kiszáradt gigával, és hogy biztosan be is váltsam az imént tett kedveskedő, csupaszív ígéreteimet, úgy baszom ki magam előtt a fürdőszoba ajtaját, hogy tutira újra kelljen vakolni mögötte a falat.
-Add ide azt a kurva mobilt! - Kezeim ökölbe szorulnak a csípőm mellett, és elindulok felé. Lassan, megfontoltan, mégis fenyegetően. Állkapcsom a testemen lévő összes többi izommal együtt feszes görcsbe rándul, szándékosan szorítva be a kis hülyét a legközelebbi sarokba.
-Élvezed, igaz? - Öklöm valahol a feje mellett csattan a csempén, csupán zihált lélegzetünk az, ami elválaszt kettőnket egymástól.
-Mióta vártál már erre, hm? - Szabad kezem ujjai nyakára fognak, éppen csak annyira szorítva rá, hogy az még ne minősülhessen testi bántalmazásnak. Bár, relatív hogy kinek mi számít annak. A jelenlegi szituációt az én szemszögemből koránt sem gondolnám annak. Hüvelykujjammal kinyújtózom duzzadt ajkai közelebbre eső sarkához, hogy ujjbegyemmel megérinthessem. Szemeim dühödten cikáznak ajkai, fekete bogárszerű íriszei közt, fogaimmal szinte kettéharapva a nyelvemet, ahogyan birtoklóan tornyosulok fölötte -ha még nem szabadult ki valahogyan a fogságból-, majd kezemet lassan feljebb vezetem csontos arcélének vonalán, fel, egészen a kusza, éjsötét fürtjei közé.
-Fordulj meg! - Ha magától nem engedelmeskedik, akkor csípőjére marva gondoskodok róla, hogy így tegyen, s amennyiben nem fogja menekülőre, térdemmel szétfeszítem a combját, kőkemény merevedésemet combjai közé szorítva. Elfúlóan nyögök bele a fülledt levegőbe. Az utamat álló alsónadrág fájdalmasan feszül hozzá izgalmam tárgyához. Fogaimat csikorgatva hunyom le a szemeimet, és ekkor -mintha egy VHS filmre rávettél volna valami mást, amiből a legváratlanabb pillanatokban ugranak be egy-egy néhány másodperces képkockák-, előttem terem annak a koros ringyónak az arca. Ahogy pőrére vetkőzve áll előtte a tizenhét éves énem a kibaszott fürdőszobánkban, és ő felfal a tekintetével, majd a háta mögé nyúl és ráfordítja a kulcsot a zárra, hogy azzal az idegeket borzoló, gyomorforgató mosolyával lassan meginduljon felém. Még mindig érzem a remegést a gyomromban és a lábaimban is egyaránt. Ahogyan lelök a kád szélére, majd letérdel elém, kezeimet a melleire vezeti, hogy aztán szétfeszítve a combjaimat, behajolhasson a lábaim közé.
Ujjaim engednek hajának szorításán, csípőm visszakozik az eddigi tolakodó rohamból, mígnem aztán botorkálva ellépek tőle, hajamat túrva várva a megoldást, a magyarázatot.
-El kell mennem... Kiszellőztetni a fejem. Sajnálom! - A keserű epe lávaként robban a számban, apránként mardossa le a nyálkahártyát a nyelőcsövemről. Vakon nyúlok a kilincs után, hogy odakint felöklendezhessem az üres, nem létező gyomortartalmamat, mialatt ruha után kutatok.


Every roommate kept awake, by every sigh and scream we make.
All the feelings that I get,
But I still don't miss you yet.

mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) RadI7tr
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyVas. Aug. 09 2020, 19:54
#chatrick #toogay #flashbacks
Chace & Patrick
Éreztem már mélyebb vonzalmat mások iránt, nem lett volna abban semmi új, hogy Chace is felkeltette az érdeklődésemet. Ami sokkal jobban aggasztott, az az erős kötelék, amit emellett kiépítettünk az elmúlt években. Több volt egy barátnál, több volt egy testvérnél. Ha két üveg vodka után kell megvallanom, azt mondanám, a hősöm és egy kicsit a lelkitársam is, de ő valószínűleg túl nyálasnak ítélné mindkét címet, így ezeket józanul igyekszem nem hangoztatni. Ez az erős kötődés sokkal inkább aggasztott tehát, mert emellé társult az a bizonyos vonzalom, és ez a kettő együtt már majdnem kirakott nyolc betűt...
- Nem adom. Ha te ennyire szarsz a gondoskodásomra, én is szarok azööö... Rád! - Meg aztán nem bírom már tovább ezt a depis hangulatot! Kavartunk egy kicsit, na és? Heterónak vallja magát, na és? Bárkivel megeshet - amúgy nem, de miért ne élhetne tovább ebben a hitben? Nem tettünk semmi rosszat, semmi olyat, amit józanul megismételnénk... Megismételne. Rólam jobb nem nyilatkozni. Hiába tűnt iszonyú pipának hát a lopkodásom miatt, biztosra vettem, hogy nem árt némileg emelni a hangulaton, vagy felrobbantani a körülöttünk pattogó szikrákat és jól megpofozni egymást. Bármi jobb ennél a kínos feszengésnél.
- Úgysem fogsz, ahhoz túlságosan szeretsz~! - dalolom hátrafelé, miközben már a fürdőben keresek menekülési útvonalat. Csak késve tudatosul bennem, hogy sarokba szorultam, de még ekkor sem vagyok hajlandó megadni magam. A hátam mögé rejtem a törölközőt és a telefont is, előbbibe belebugyolálva az utóbbit, egyrészt mert így nehezebben fér hozzá, másrészt ha a nagy hadakozásban kicsavarná a kezemből, nem törik ripityára a kövön. Az, hogy mindeközben Chace nem csak irtó dühösen, de pucéran is csattogott utánam, csak tovább fokozták a helyzet groteszk komikumát.
- Hogy rituálisan elégethesd, miután laposra verted egy kalapáccsal, nehogy egy cseppnyi "buziság" is átivódjon beléd? - Ahogy a felszólítások kérdésbe csapnak át, már nem maradok ennyire beszédes. Jobbra és balra is elpillantok mellette, ám lassan a körvonala kitölti a teljes látómezőmet, ahogy egészen közel ér. Tekintete fogságba ejti az enyémet, enyhén megfeszülök a torkomra fonódó ujjait érezve, de a legkevésbé sem ijeszt meg. Felgyorsuló pulzusomat a közelsége okozza, a dühével összerezonál a sajátom, sötét szembogaram legalább olyan élénken vibrál, mint az övé, csakhogy az enyémet a haragon túl valami más uralja, valami mély, sötét és szenvedélyes, és annyira mocskos, hogy még én sem merem teljesen szemérmetlenül felvállalni. Ahogy ujjbegye az ajkamhoz ér, részben ösztönösen, részben aljas, megfontolt csábításként enyhén szétnyitom a puha párnákat, nyelvem hegye épp csak előbukkan, nedvesítek bőröm cserepességén. Bele tudnék fulladni azokba a szemekbe... Hogy tagadhatnék bármilyen vádat is?
Hajamba túró ujjaira elégedett, nyögéshez apró, sóhajhoz túl mély hang szakad fel a torkomból. Parancsa váratlanul ért, kérdésekkel telik szembogaram, ám magyarázkodás helyett türelmetlenül megfordít. A csempén csapódik a tenyerem, homlokom a nyirkos hűvösséghez fúrom, arcomon átfut egy halovány, szórakozott mosoly, elárulva, nem teljesen értem, mi történik köztünk, de határozottan nincs ellenemre. Jól tettem, hogy bebugyoláltam a telefont, mert az egész kupac kiesik a kezemből. És ekkor megérzem, forrón és keményen nyomódik nekem, mire ösztönösen hátrafeszítem a csípőm, hogy jobban érezhessem. Olyan erejű hőhullám söpör végig rajtam, még a szemem is le kell hunynom, egészen beleszédülök. Ujjaim kapaszkodót keresnek a csempén, egészen elfehéredik a hegyük, míg másik kezem a törzsem mellé zuhan, hátrakapok vele, Chace derekára marok, egyszerre húzom és kapaszkodom belé.
A bíbor köd hirtelen felszáll az agyamról, ahogy elhúzódik tőlem. Szinte riadtan fordulok felé, a gyűlölet vagy megvetés bármiféle jelét kutatva az arcán. Mekkora seggfej vagyok! Összezavarodott, én meg csak rontottam a helyzetén.
- Cha... - De már az ajtón túl van. Nem mintha a hangom nem csuklana el az első szótag után; jobb is így. A hajamba túrok, érintésének, szorítása erejének lenyomata még élénken él bennem. Megrázom a fejem, szitkozódva kapom fel a szennyeskupacból tépett farmeromat meg a tegnap viselt, tépett trikót, és már rongyolok is Chace után, tisztes távolságot tartva, bárhol is van.
- Ne menj! Ilyen állapotban csak autó elé sétálsz. Majd... Majd megyek én. - bökök az ajtó felé a telefonjával a kezemben, amit közelebb lépve a kanapé karfájára helyezek, szinte már bűntudatosan. - Szívj el pár cigit, meg... Ilyenek. Kérlek. - toldom hozzá a varázsszót, egy pillanatig reménykedve abban, hogy ezzel meghathatom és hallgatni fog rám magától is. Ha esetleg makacskodna, akkor abban bízom, hogy előrébb járok nála az öltözködésben és egész egyszerűen kisétálhatok az ajtón, felkapva a telefonomat a cipőm mellől az előszobában, ahová valószínűleg már Isten sem tudja, hogyan került.

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) EmptyHétf. Aug. 17 2020, 13:33
18+


#chatrick
'Cause two can keep a secret if one of them is dead...



Szakadt, khakizöld hátizsákom tompán puffant a rohadt lakókocsink félig felvált, dzsuvás linóleumján. Az egyik hiányzó cipzár helyére egy gitárpengetőt akasztottam. Viszonylag sűrűn eljártam az egyik lepukkant kocsmába ahol anyám volt a pultos, aki alkalomadtán a pofa sörök mellé vállalt némi extra szolgáltatást is, csak hogy ki tudja fizetni a villanyszámlát amivel így is állandóan elmaradásai voltak. Akkoriban volt ott egy csóka, aki minden második szombaton beült abba a koszfészekbe és némi ingyen piáért cserébe egész nap zenélt a vendégeknek. Csak ő és a gitárja. Utáltam ott lenni. Hánynom kellett az anyám viselkedésétől. Az öreg, részeges fószerek rajtam röhögtek, ujjal mutogattak rám, hogy én vagyok annak a szajhának a gyereke, akiről a fasz se tudja, vajon milyen narkós börtönlakótól lehet. Minden második szombaton ott voltam én is. Zárás után összeszedtem a poharakat, üvegeket, szemetet, letöröltem az asztalokat, s közben a walkmenemen a régi idők legnagyobb rock legendáit bömböltettem, hogy ne hallhassam ahogy az anyám a raktárban kefél az egyik vendégével. Ott felejtette az asztalán, a korsója mellett a pengetőt. Aminek az egyik fele ma már ott lóg Pat nyakában egy fekete madzagon, míg a másik az enyémben. Ez az egyetlen záloga, a bizonyítéka a mi szövetségünknek.
Meg se lepődtem, hogy azon a héten már legalább a negyedik idegen fazon ült az asztalunknál. Nem szóltam semmit. Csak meredten méregettük egymást azzal a pöcsfejjel. Aztán fogta magát, felállt az asztaltól, hogy rágyújtson, nekem pedig a veréstől bedagadt szám fájdalmas, de annál elégedettebb, győzelemittas vigyorba rándult. A többnyire állandóan hót' üres hűtőnkhöz léptem amiben akkor is csak néhány lejárt szavatosságú konzerv volt fellelhető. Kinyitottam a fagyasztó fiókját, kivettem belőle egy marék jeget amit becsomagoltam az egyetlen, de annál szakadtabb konyharuhánkba, hogy a képemhez nyomhassam.
-Már megint mi az anyádba keveredtél? Mondtam, hogy hatra legyél itthon. Most már baszhatod a kaját. - Az a hülye picsa egyik pillanatról a másikra jelent meg mellettem. Egy szakadt, foltos, kinyúlt szürke póló volt rajta, annak a cégnek a logójával ahol régen takarított. Nem volt rajta nadrág, csupán egy bugyi, ami vajmi keveset takart belőle. Undorodva végigmértem ahogy nekidőltem a rozoga mosogatónak. Egyik kezemmel a jeget szorítottam feldagadt képemhez, míg másiknak ujjai szorosan markolták valahol a hátam mögött a mosogató peremét.
-Le se szarom! Van még a három napja rendelt pizzából. A penészes részeit majd levágom. Ne is foglalkozz velem! - Nemtörődöm kis csicska módra vállat vontam és beharaptam az ütéstől felrepedt alsó ajkamat, hogy visszatarthassam a kicsordulni készülő vért. A hasadás túl mély volt ahhoz, hogy valaha is nyomtalanul begyógyuljon. Kellett valami amivel eltakarhattam. A fekete karika azóta van meg. Egyetlen dolog éltetett, amikor otthon kellett rohadnom. Imádtam provokálni. Még úgyis, hogy tudtam, én fogom a rövidebbet húzni.
-Hálátlan vagy te kis szarkupac? Ne felejtsd el, mindig lehet rosszabb! - Bűzlött a fűtől. A szájának Marijuana és rothadás szaga volt ahogy odalépett hozzám. Beszorított a teste és a mosogatószekrény közé. Koszos körmökben végződő ujjai befurakodtak mindig kócos, félhosszú, szőke hajamba. Hátra billentette a fejem. A jég kiesett a kezemből, már mind a tíz ujjam görcsösen a mosogató szélét markolta. Meg akartam ütni.
-Úgyis te húzod a rövidebbet, ezt jól vésd az eszedbe! - Méregfogai közt sziszegte fenyegetően, majd lassan elmosolyodott. Olyan igazi elmebeteg módon. Mellkasa az enyémnek nyomódott, mellbimbói majd átszúrták a kikopott, szürke anyagot. A gyomrom háborgott. Ha előtte megettem volna a három napos penészes pizzát, biztos, hogy képen hánytam volna vele. De csak a keserű epe volt az, ami megállíthatatlanul kavargott a számban. Az addig a hajamat tépő keze lassan engedett a szorításon. Elindult lejjebb. Körmei végigcirógatták a nyakamat. Fogaim úgy koccantak egymáshoz, mintha valaki bezárt volna egy kibaszott hűtőkamrába. A plafont bámultam, a középiskola legjobb csajára gondoltam, akin a suli egész baseball csapata végigment már. Végigsimított a mellkasomon, ujja besiklott a póló alá amitől megfeszültem. Összeszorítottam a szemeimet, fogaim felrepedt alsó ajkamba vájtak. Érezni akartam a fájdalmat, el akartam terelni a figyelmemet kezének kutakodó érintéséről. A képemen lévő karcolásokból kiserkenő vér különös egyveleget alkotott a könnyeimmel. Lehúzta a sliccemet, és ordítani akartam. Kezdetben mindig ezt csináltam. De soha senki nem hallotta meg. Vagy csak nem akarták meghallani. De Byers más, mint az akkori faszszopó szomszédaink voltak. Akik úgy tettek, mintha teljesen tudatlanok lennének, csak mert mindannyian benne voltak valami nagy szarban amiről az anyám tudott, és be voltak szarva, hogy bosszúból feldobja őket a zsaruknál. Ott volt a kezében az aduász. Mindenkinek kussolnia kellett, és kussolt is. Byers kiállt volna értem. Ő nem hagyta volna, hogy én legyek a gimi különce, a leggázabb arc, akinek otthon az anyja veri ki.

~~~

-Faszom! - Fröcsögöm teli torokból, valahol mégis elcsukló hangon, és izzó tekintetem újfent elkalandozik a sokat megélt dohányzóasztal felé, ami jelenleg úgy fest, mint egy drogdíler standja a piacon. Gondolkodás nélkül lendül felé a lábam. Kezeim csípőm mellett lógva összeszorulnak. Mellkasom egyre sűrűbben emelkedik, majd süllyed. Átható, földöntúli tekintettel bámulom a káoszt amit okoztam. A szőnyegen szétszóródott kapszulákat, a kokót, ami örökre beleitta magát a szövetei közé. Fogaim az alsó ajkamban éktelenkedő fekete karikára marnak. Olyan erősen, mintha ezzel bármit is meg tudnék változtatni, mintha meg tudnám állítani a szemeimben gyűlő harag-könnyeket, amik teljes homályba borítják a látóteremet. A fejemben eluralkodó káoszon áthatol a fürdőszoba ajtó csukódásának tompa zaja, és ez nagyjából visszaránt a szakadék széléről. Kézfejemmel szipogva megdörzsölöm az orromat, majd belebújok egy, a kanapé karfájáról random leakasztott fekete, kapucnis pulcsiba, hogy ezt követően elkezdhessem keresni szakadt Conversemet.
-Mégis hova a picsába mennél? - A kapucnit nem veszem le a fejemről, inkább csak jobban a pofámba húzom cinikus kérdésemet követően.
-Nem akarok itt lenni hát nem érted? - Csattanok fel, mint valami hisztis picsa, lábammal idegesen dobbantok egyet a szőnyegen. Kezemmel utána kapok, de már nem érem el. Talán nem is küzdöttem igazán azért, hogy itt tartsam. Egyedül akarok lenni, mégsem érzem jobban magam amikor becsukódik mögötte az ajtó.
-Picsába... - Háborgok, egyre gyakrabban emlegetve kedvenc P betűs szavamat. Átvágok a káoszon amit okoztam, feltépem magam előtt az ajtót, és meggondolatlanul üvöltök utána, felrázva ezzel a szutykos lépcsőház megszokott csendjét.
-Ez az, menj csak és keféltesd meg magad valamelyik köcsöggel! - Egyik kezem a félig nyitott ajtóba, míg másik az omladozó félfába kapaszkodik. Hallom ahogy a visszhangom végigszalad a lépcsőfokokon, emeltről emeletre csapódik neki a falaknak, de nem fordul vissza. Pedig valahol abban reménykedem.
-Mit néz nyanya? - Szemem sarkából kiszúrom a szembe szomszéd öreglányt, aki éppen sétálni indul a kis szőnyegcirkálójával. Fül és szemtanúja volt az egész cirkusznak. Ez tuti nem fog javítani a hírnevünkön a házban...
Visszahúzódom a lakásba, az ajtót úgy vágom be magam mögött, hogy újabb adag vakolat potyog le a falról. Menjen, ha menni akar! De ha most lelép, később vissza se jöjjön!  


Every roommate kept awake, by every sigh and scream we make.
All the feelings that I get,
But I still don't miss you yet.

mind álarcot viselünk
Chace Bryan
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Tumblr_n65dhnwT181toerilo6_250
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Wh6Aek0
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I HATEeverything about you!
★ családi állapot ★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) 175d66426acb4519ac60b0d1fc60552606b63ccd
Can YOU save my bastard soul?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) BoilingUntidyGelding-size_restricted
★ idézet ★ :
I hate everything about you! Why do I love you?
★ foglalkozás ★ :
Reincarnation of Kurt Cobain
★ play by ★ :
Adam Gontier
★ szükségem van rád ★ :
The Drunken Rats (Ronnie)
★ hozzászólások száma ★ :
148
★ :
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) RadI7tr
TémanyitásRe: Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...) Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Why when do our darkest deeds do we tell? (4 years ago. Maybe...)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» So many years...- Frank & Miranda
» that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida
» Two years ago
» How many years have passed? | Gia & Tyler
» what a wonderful four years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: