New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:21-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:01-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 18:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyMa 19:33-kor
Ada & Nova

Give a girl the right shoes and she can conquer the world.”

Egy kis erőfeszítésbe telik, hogy ne röhögjek fel. De nem azért, mert hülye feltételezés volna. Nem lenne az, normál esetben. Az én esetemben viszont elég valószínűtlen. Lenne módja persze, mert megszellőztethetik Dario szennyesét, de mivel mindketten meglehetősen privát emberek vagyunk, így nem sok embernek van fogalma róla az ő köreiben, hogy én egyáltalán létezem. A mi kapcsolatunk nem a magamutogatásról szól. Mert hiába köztudott, hogy a gazdag emberek megfizethetik maguknak a lányokat, sokan nem szívesen ismerik be, hogy fizetnek érte. Dario is ilyen, ugyanis ez azt feltételezné, hogy enm elég jók ahhoz, hogy csak úgy felcsípjenek egy pipit. A valóságban viszont nem erről van szó, hanem arról, hogy a legtöbb nő nem viseli jól a távollétet, aki pedig igen, az amúgy is csak a pénzért lenne ott. Akkor már tisztább így. Senki nem hazudik és senki sem sérül.
-Hát azt megnézném, hogy hogy fognak keresztbe tenni. Nem hívnak meg a legközelebbi puccos babaváróra? - vigyorgok végül Adára, mert az ilyesmi egyébként sem volna nekem való és kimondottan hálás vagyok, hogy nem kell ebben részt vennem. Nem vagyok barátnő, így nem kell a szociális aspektusoknak eleget tennem.
-Hajléktalannak nézek ki? - vigyorodom el, merthogy Cicacsajszi csöves bizony. Tudom, meglepő, de egészen tájékozott vagyok képregény-témában. Na, nem azért, mert ennyire érdekelt, hanem mert Zed egyik kollégája igazi DC-fanatikus. Szóval ki vagyok művelve, kérem alássan!
-Á, én azért sokmindennel nem értek egyet. Ha minden törvény, és azok betartatása jól lenne megoldva, akkor nem lenne éhezés, és nem a föld népességének egyetlen százaléka birtokolná a világ pénzének tetemes hányadát. - Persze, könnyen mondom, amikor az én anyagi helyzetem is magasabb szinteken mozog. De én nem felejtettem el, hogy honnan jöttem, ahogyan azt sem, hogy ez mennyire igazságtalan mindenkivel szemben. Még Dariot is rászoktattam, hogy adakozzon a helyi ételbanknak.
-Azért ígérd meg, hogy ha megveszed, nem lakoltatsz ki azonnal. - nevetek fel, bár reménykedem, hogy ha így lenne, tényleg nem vágna ki még aznap, mert akkor szarban lennék. Egy darabig el lehet lenni egy BnB-ben de azért… nem a végtelenségig.  -Hát, az azért túlzás, hogy kimondottan készülök. Inkább úgy mondanám, hogy nem lepődnék meg, ha megtörténne. - ismerem be. Mert hát nem spórolok. Tudom, hogy illene, meg majd az öreg napjaim, amiket szerintem nem is fogok amúgy megérni, de nem teszek félre pénzt. Azért nem, mert akkor is megoldottam mindent, amikor nem volt semmink. Erősen kétlem, hogy ezek után jöhetne olyan élethelyzet, amivel ne tudnék megbirkózni.
-Okés, rákérdezek. - bólintok. Az se baj, ha már van helye. Kezdetnek az is valami. -Ennyire gáz az öreg? - húzom el a számat. Én ugyan nem ismerem az apámat, de épp elég gázos sztorit hall az ember így is.



BEE



Stay afraid but do it anyways


what's important is the action. You don't have to wait to be confident. Just do it and eventually the confidence will follow.
mind álarcot viselünk
Nova Garcia
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova File
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ALV-UjU8glf83tXkU29_D-b_bB5mhT4_FyDnNhLkcPXif0hDdkj1hXcg_A=w2880-h1200-l90-rj-dcLTWWrhkK
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
it's a high life
★ családi állapot ★ :
dreamin...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova A0uo
★ play by ★ :
Bailey Spinn
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova B01c4899-26bd-4698-8a17-72b50173b8a3
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyVas. Szept. 08 2024, 17:40
Nova & Ada

Mosolygok és kicsit még el is nevetem magam.
- Szóval simán beolvasol még a sznoboknak is, nem félsz attól, hogy keresztbe tehetnek neked? – kíváncsian fürkészem őt, mert tényleg érdekel, hogy ennyire nem törődik a következményekkel, vagy csak nincs miért aggódnia, mert a megélhetését egy hasonló botrány se tudná veszélyeztetni. Tényleg érdekelne, hogy mit is csinál, mert azt se nézném ki belőle, hogy a testéből él, de aztán ki tudja. Az is lehet, hogy félreismertem eddig őt. Bár még mindig nem sütném rá azt, hogy luxus prosti lehet, de inkább bölcsen a nyelvemre harapok, miatt még sértésnek venné azt, hogy egyáltalán megfordult ilyen a fejemben.
Újra nevetni kezdek és még a fejemet is megingatom.
- Akkor már inkább a macskanő, nem? – az is hasonló volt, mint Batman, vagy rosszul rémlik? Igazából már fogalmam sincs, mert régóta nem nézek ilyeneket, ha volt szállásom, akkor se tévé bámulásával töltöttem el az időmet, hanem azzal, hogy megkeresem rá a pénzt, meg legyen mit ennem. Aztán meg kimerülten dőltem be az ágyamba. – Szükség van a törvényekre, mert különben káosz lenne, mármint még így is, hogy néha lopnom kell nem bánom azt, hogy mindennek van következménye. – van ami engem is véd és van, ami miatt veszélyben vagyok én is. Bár most már nem, mert már nem vagyok kiskorú, így talán nem küldenének egyből haza a családomhoz, ha egy rendőr rám találna. Másrészről viszont nem bízom a rendszerben, de a törvényeknek hála én is igyekszem óvatosabb lenni és megfontoltabban cselekedni, ha néha lopásra adom a fejemet.
- Tudod, ez nem is lenne annyira lehetetlen. – ártatlanul elmosolyodom, mert ha megkaparintanám az örökségemet, akkor szerintem életem végig boldogan tudnék élni még úgy is, hogy többet dolgoznom se kellene. Apám vagyona hatalmas, ahogyan a rám váró összeg is, csak esélyem sincs hozzájutni, amíg él, addig biztosan és még lehet utána se. Nem akarom kockára tenni a szabadságomat holmi pénzért, még akkor se, ha nagyon sok zöldhasúról van szó. – Ezek szerint hiába van jó életed most, azért készülsz arra is, ha netalán megint beütne a rosszabb időszak. – lehet tévedek, de maximum kijavít. Ezt követően folytatom az evést, néha kortyolok is az innivalóból. Amikor megszólal, akkor rágás közben őt fürkészem.
- Kicsit, fagyit még nem lapátoltam, de nem lehet annyira nehéz. – elmerengek mielőtt válaszolnék és megtörlöm a számat szalvétával is. – Köszönöm, ha rákérdezel, de nem ígérem azt se, hogy igent fogok mondani. Most van egy hely, ahol tudok dolgozni, de persze szívesen átgondolom, ha tudom miről is lenne pontosan szó. – nem fellengzős a hangom, ahogyan nem is elutasító. Egyszerűen nem vagyok hozzászokva, hogy válogatni tudjak, másrészt őt se akarom kellemetlen helyzetbe hozni, ha nem válnék be, arról nem is beszélve, hogy fogalmam sincs arról, hogy meddig fogok maradni. – Tudod, tényleg értékelem, de nem biztos, hogy jó ötlet keverni a munkát és ezt az ismeretséget. Nem akarok bajt se, meg én se tudom meddig leszek a városban. Általában sehol se szoktam ennyi ideig lenni, mint most itt, így talán hamarosan újra továbbállok, hogy kisebb eséllyel bukkanjon a nyomomra az apám. – lemondóan sóhajtok, de ez az igazság. Értékelem amit tenni szeretne értem, de jelenleg van munkám, még ha annyira nem is jó, de lehet egy-két héten belül lelépek, az ismerősének meg biztosan inkább hosszútávon lenne szüksége valakire.




no matter
how hard it is
just keep going


mind álarcot viselünk
Ada Summers
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ZBNLhMt
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
scorched sheets
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
she doesn't stay in one place for long
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova Tumblr_peq46mM8Gc1rz101bo5_250
★ idézet ★ :
That's the funny thing about trying to escape. You never really can. Maybe temporarily, but not completely.

Some people are like Ads, just skip them.
★ play by ★ :
Camila Carraro Mendes
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova F39d4205c13ff70a3624b5d0896fd1d339b83b55
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptySzomb. Szept. 07 2024, 21:54
Ada & Nova

Give a girl the right shoes and she can conquer the world.”

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy valahol azért nem hízelgő, amit mond. Elvégre hajdanán pontosan ezt akartam elérni - hogy még véletlenül se merüljön fel senkiben, hogy mennyire csóró vagyok. Persze, úgy egy kicsit nehéz ezt elérni, ha az ember nejlonszatyorban cipeli a könyveit. De azok az idők elmúltak. Hála a jó égnek!
-Mit mondhatnék. - mosolyodom el. -Csupa meglepetés vagyok. - Annak azért örülök, hogy tényleg nem így képzelte a dolgot, mert ebből legalább megtudom, hogy nem annyira féleszű, mint amennyire annak tűnik, hanem sokkal inkább elveszett. Abban tudok segíteni. A féleszűségen nem.
-Többnyire igen. - bólintok egy aprót. -Én a magam részéről szívesen nyitok pozitívan, de… nyilván ha valaki seggfej, akkor nem fogom vissza magam. - nevetek fel aztán kissé, mert ebből azért nem is olyan régen kapott egy kis kóstolót, amikor az utcán ordibáltunk egymással.
-Á, annyit nem ér az ilyesmi. - legyintek. -Ha én berágok, azt általában mindenki tudja. Nincs nekem időm ilyen játszmákra. - ingatom a fejemet. Ezen a fronton talán pont hogy jobban kiütközik, hogy messze nem vagyok én olyan újgazdag liba, mint amilyennek tűnök. Pénzem, az persze van, de én nem megyek bele a felső tízezer ostoba kis műsoraiba. Dario is ezért szereti inkább velem tölteni az idejét, valamelyik üzlettársa csinos lánya vagy húga helyett. Én annál azért nyersebb vagyok és ez üdítően hat rá a sok smúzolás közepette. Vagy legalábbis ő ezt mondja.
-Jobb helyeken azt mondják, hogy ételt és csókot lopni nem bűn. De mivel a törvény ezzel nem ért egyet… Én vagyok Batman. - Teszem hozzá, mert nem bírnám elnézni, ahogy éhezik bárki. És még valami csodával határos módon azt is kibírom, hogy ne röhögjem el azonnal, hogy Batman vagyok. Két másodpercig még visszatartom a lélegzetem, mire kipukkad belőlem a röhögés. Bár meg kell hagyni, ha szuperhős lennék, meg pasi, akkor tuti Batman akarnék lenni.
Persze, én nem örököltem vagyonokat és az anyám is él. De tény, hogy elég sajátságos meglátásom van a jóról és a rosszról, pont azért, mert onnan jöttem, ahonnan, amit most Adával is megosztok.
-Elmúlt. A pénz jön-megy. Ma én veszek neked reggelit, de holnap… holnap lehet, hogy te veszed meg a seggem alól a lakásomat. - Mondjuk ezt kétlem, de talán a lényeg így is átjön. Szeretem a pénzt és szeretem elkölteni is. De nem veszem természetesnek, hogy van belőle.
-Hát, ha csak erre van szükséged, akkor egész olcsón adod magad. - vigyorodok el, de persze viccelek csak. Jó kislány vagyok, nem csajozom. Nagyjából sose.
-Hmmm… tudsz sört csapolni? - kérdezem, mert a gondolataim egyből a Sinner felé terelődnek. Ők eleve nem valami szigorúak ezen a fronton, de ha netán nézelődni akarnának, hát a bagázs háromnegyede a cimborám. -Vagy fagyit lapátolni? -Merthogy a szemben lévő fagyizóba is tudom, hogy keresgélnek, bár arról elképzelésem sincs, mennyire néznek utána az alkalmazottaik hátterének. Csak láttam a cetlit a pulton, amikor pár napja beugrottam egy fagyiért futás után.



BEE



Stay afraid but do it anyways


what's important is the action. You don't have to wait to be confident. Just do it and eventually the confidence will follow.

Ada Summers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nova Garcia
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova File
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ALV-UjU8glf83tXkU29_D-b_bB5mhT4_FyDnNhLkcPXif0hDdkj1hXcg_A=w2880-h1200-l90-rj-dcLTWWrhkK
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
it's a high life
★ családi állapot ★ :
dreamin...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova A0uo
★ play by ★ :
Bailey Spinn
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova B01c4899-26bd-4698-8a17-72b50173b8a3
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyVas. Szept. 01 2024, 21:09
Nova & Ada

A kérdését hallva megforgatom a szememet és meg is ingatom mellé a fejemet, hiszen ennyire naiv nem vagyok, még ha én gazdagnak is születtem és onnan kerültem a nincstelenek közé, de inkább ez, mintsem a kényszerházasság vagy apám kegyetlen játékai. Még időszakosan éhezni is jobb, mint elviselni az ő kegyetlenségeit. Olykor továbbra is kísért a rémálmaimban és gyakran a hátam mögé is pillantok attól rettegve, hogy az egyik embere rám talált és vissza fog vinni abba a borzalmakkal teli házba.
- Persze, hogy nem, ahogy attól még, hogy valaki gazdagnak születik pillanatok alatt találhatja magát a nincstelenek között is. – hiszen a pénz ural mindent, de olykor könnyedén elillanhat, mintha sose létezett volna. Az élet pillanatok alatt képes különféle csavarokat hozni az életünkbe, némelyik szellővel jó dolgok érkeznek, míg egy másik forgószéllel pedig rosszabbnál rosszabb történések. Ilyen az élet, szerintem a jó és a rossz se lehet állandó, egyszerűen csak néha az egyik hosszabb ideig kitart, vagy csak több jut belőle nekünk, mint a másikból. – Egyszerűen csak természetesnek hatsz és nem olyannak, mint aki tapasztalta a nélkülözést. – kicsit jobban kifejtem azt, hogy korábban mire is gondoltam. Hiszen a gazdagok világa is tele van intrikákkal és szabályokkal. Nem mindig könnyű oda beilleszkednie az újgazdagoknak se, meg kell küzdeniük a helyükért, kivéve akkor, ha olyan pozícióba kerültek valami csoda folytán, ami miatt mindenki egyből a kegyüket keresi.
Elgondolkodom azon, ahogy jellemezi magát és bólintok alig észrevehetően.  
- Vagyis úgy állsz emberekhez, ahogyan ők viselkednek veled, de ez szerintem érthető. Senki se szereti, ha hülyére veszik, vagy átverik. – kicsit morfondírozva szólalok meg, mert nem igazán akad sok ismerősöm, de hasonlóan érzek én is, még ha elsőre olyan is vagyok, mint egy szúrós kaktusz, mert mindenkit próbálok elijeszteni és távoltartani magamtól. – Volt már olyan, amikor direkt megjátszottad magad valaki előtt, hogy átverd vagy bosszút állj? – esélyesen nagyon fura ilyet kérdezni, pláne, hogy még csak most találkoztunk, de érdekel. Olyannak tűnik, aki tud magára vigyázni és nem kell félteni se.
Hálásan pillantok rá és kicsit el is érzékenyülök, ami nem jellemző rám, így sietve fordítom el a fejemet, hogy kicsit rendezni tudjam az érzéseimet, de még így is kicsit elérzékenyülve csendül a hangom.
- Köszönöm. – csak ennyit felelek az ajánlatára, mert tényleg nem kellene ezt tennie és nem csak a miatt, ahogy indult ez az egész társalgás közöttünk, hanem alapból se, hiszen csak egy idegen vagyok számára és nem több.
- Sajnálom. – hirtelen csak ennyit tudok mondani és lesütöm a pillantásomat. Majdnem még annyit hozzáfűzők, hogy én nem ismertem édesanyámat, de aztán még időben kapcsolok, hogy esetleg félreértené és azt hinné, hogy csak túl akarom licitálni, hiszen akadnak olyan idióták, akiknek az jelent szórakozást, hogy azon versenyeznek kinek rosszabb az élet. Tőlem viszont ez nagyon távol áll.
Könnyedén és önfeledten nevetek, amikor a fenékbe billentéssel jön. Igenlően bólintok is egyet, mert tényleg azt tette, amikor pedig megérkezik az egyik étel, akkor megköszönöm a pincérnek. Beleiszom az italomba és aztán beleharapok a szendvicsbe. Miután lenyeltem a falatot ráemelem a pillantásomat.
- Örülök, hogy találkoztunk és nem csak a kaja miatt mondom. – megtörlöm a számat, újra iszom pár kortyot. – Régóta nem beszélgettem már senkivel se. – szomorúan csendül a hangom, mert ez az igazság és jólesik most kicsit csevegni valakivel, mert ennek köszönhetően legalább ezekben a percekben kicsit normálisnak hat az életem.
- Tényleg? Olyan helyre van szükségem, ahol nem túlzottan néznek utána az embernek. – bár ezt esélyesen ő is tudja, hiszen látta a képemet a tévében pár héttel vagy hónappal ezelőtt, hogy eltűntként vagyok nyilvántartva. Ezért is nehéz néha munkát találni, mert kevés olyan hely van, ahol nem akarnak mindent is tudni rólad. – Pultos és eladói állás is tökéletes lenne. Megbízható vagyok. Bár eddig nem igazán maradtam soha sokáig ugyanazon a helyen. – ezt most nem csak a munkára értem, hanem a városra is. A szendvicsből kilogó saláta levelet kezdem el csipkedni, miközben beszélek és kerülöm a pillantását is.



no matter
how hard it is
just keep going


mind álarcot viselünk
Ada Summers
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ZBNLhMt
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
scorched sheets
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
she doesn't stay in one place for long
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova Tumblr_peq46mM8Gc1rz101bo5_250
★ idézet ★ :
That's the funny thing about trying to escape. You never really can. Maybe temporarily, but not completely.

Some people are like Ads, just skip them.
★ play by ★ :
Camila Carraro Mendes
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova F39d4205c13ff70a3624b5d0896fd1d339b83b55
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyPént. Aug. 02 2024, 23:43
Ada & Nova

Give a girl the right shoes and she can conquer the world.”

Nyilván valójában eszemben sincs feldobni őt, elvégre biztos okkal van az utcán. Még ha én nem is szöktem el otthonról soha, annyit le tudok szűrni, hogy nem csak holmi lázadozásról van szó. Ha annyi lenne, már rég hazament volna, mert nem bírná a hajléktalanságot és az éhezést. De nem kérdezek rá, elvégre ez magánügy, és én sem vagyok biztos benne egyelőre, hogy szeretném beleütni az orromat.
-Azért azt ugye nem hiszed, hogy mindenki gazdagnak születik? - nevetek fel kissé, elvégre nem én lennék az első a Föld kerekén, aki felemelkedik a nyomorból. Sokan sokkal magasabbra jutnak mint én. Igaz, ők híresebbek is. Meg a munkájuk is legálisabb. Habár technikailag az enyém sem kimondottan illegális, csak nem tartják valami nagyra. -Hála a jó égnek… - motyogom legyintve. Persze, igaza van, csak hát azért vannak hátulütői. Anya például nem akarja hagyni, hogy kiemeljem a nyomorból, még azt a kis segítséget is alig hagyja nekem, amit most nyújtok neki. Merthogy micsoda dolog, hogy a gyerek tartja el. Mondjuk, az se segít, hogy folyton kerülöm vele a munka-témát, elvégre ő is tudja, hogy nem vagyok valami nagymenő programozó, vagy valami. Ahhoz egy kicsit többet kellett volna suliba járnom. Igaz, ő azt hiszi, hogy valami furcsa piramisjátékban vagyok. Én csak nem cáfoltam annyira hevesen.
-Nézőpont kérdése. - gondolkodom el később. Mert azért kimondottan kedvesnek tényleg nem mondanám magamat. -Inkább úgy mondanám, hogy korrekt vagyok. Nem pedig kedves. - Mert persze félreértés ne essék, én nagyon szívesen segítek, különösen sorstársaknak, de ha hülyére vesznek, azt azért nem teszik zsebre.
-Na, hát most azon ne aggódjál. Most nem kell választanod közülük. - nézek rá komolyan, mert hát nem mondom, hogy nincs igaza, de úgyis én fizetek. Nekem meg belefér bőven, nem emiatt kell holnap száraz kenyeret ennem.
-Régen nagyon csórók voltunk. - bólintok a cappucinom felett. -Anya sokszor maradt éhes azért, hogy legalább én tudjak valamennyit enni. - magyarázom, mert bár ezt akkoriban nem így láttam, azóta felnőttem. És felnőtt fejjel már megértem, hogy valójában mennyi áldozatot hozott értem, miközben én a kamaszos lázadásom közepette mindenért őt okoltam. Valóságos szent.
-Hát… mondjuk úgy, hogy van egy nagylelkű támogatóm. - Nem akarok hazudni. Ugyanakkor kiteregetni se akarom a dolgot. Meg nem is nagyon biztatnék erre az útra senkit. Nem mindenkinek való. Még én magam sem voltam biztos benne, hogy nekem való-e egyáltalán. De akkoriban ezt láttam az egyetlen kiútnak, és egyelőre határozottan azt mondanám, hogy bevált. Ugyanakkor hallom én is a történeteket. Nem mindenki olyan szerencsés, mint én Darioval, aki bár cseppet sem az esetem, de valóban jó társaság és nem abban leli örömét, hogy durván bánjon velem. És az meg tényleg lutry, hogy végül milyen ember mellett köt ki valaki.
Látom, hogy habozik az étlap felett, de csak biccentek egy aprót. Ő éhes. Nekem van pénzem. Szerintem ez egy nagyon egyszerű képlet.
-Hát, most vedd úgy, hogy fenékbe rúgtalak. - nevetek fel. Talán rá is fért. Ezt még magam sem tudom, de majd talán kiderül. Tulajdonképpen egészen jófej, amikor nem hepciáskodik az utca közepén. Bár most, hogy elárulta, hogy mennyire éhes, valahol még azt is megértem. Én is elég agresszív tudok lenni, amikor éhes vagyok, aztán persze Zed ezen élcelődik hetekig.
-Hát, itt az a baj, hogy túl sok a fontoskodó alak a még fontoskodóbb testőreikkel. Vannak viszont kisebb plázák, azok nem vészesek. De találnod kéne inkább valami melót. Ha akarod, megkérdezem a haveromat, ő egy klubban dolgozik nem messze, meg csomó mindenkit ismer. - Na jó, az ismer az talán egy kicsit erős szó, de Zed mindenkiről ledumálja a bugyit. Kétlem, hogy ne ismerne valami puffos főnökasszonyt, aki pont pultost vagy eladót keres.



BEE



Stay afraid but do it anyways


what's important is the action. You don't have to wait to be confident. Just do it and eventually the confidence will follow.

Ada Summers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nova Garcia
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova File
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ALV-UjU8glf83tXkU29_D-b_bB5mhT4_FyDnNhLkcPXif0hDdkj1hXcg_A=w2880-h1200-l90-rj-dcLTWWrhkK
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
it's a high life
★ családi állapot ★ :
dreamin...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova A0uo
★ play by ★ :
Bailey Spinn
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova B01c4899-26bd-4698-8a17-72b50173b8a3
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyVas. Júl. 28 2024, 14:00

Nova & Ada

Kicsit meglepetten pillantok rá, amikor egészen egyértelművé teszi azt, hogy ő is volt már, hogy lopott, legalábbis a szavai ezt sugallják, így még inkább egyértelműbbé válik, hogy miért is szúrt számára szemet a tettem. Aki ebben a cipőben járt már, az könnyebben észreveszi, mint egy szakavatatlan szem. Utcán sétálva is könnyedén ki lehet szúrni azt, hogy ki az, aki zsebelésre adta a fejét, ha már te is cselekedtél úgy, ahogy volt már olyan bolt is, ahol láttam mást is lopni, de nem tettem semmit se. Általában nem szokásom beleavatkozni az ilyen ügyekbe, mert nem hiányzik az, hogy esetleg más bénasága miatt én is megüssem a bokámat. Természetesen volt már olyan, amikor én is elszúrtam és menekülnöm kellett, de eddig szerencsére sikerült. Most meg? Lehet nem jött volna össze, ha ő nem segít. Nem kizárt, hogy akkor most éppen a biztonságiőrökkel beszélgetnék, vagy a rendőrséggel, amire egyáltalán nem vágyom. Nem akarom, hogy az apám meg tudja merre is vagyok.
- Nem gondoltam volna, hogy tudod milyen érzés ebben a cipőben járni. – őszintén meglepetten csendül a hangom és újra kicsit végigmérem. Tudom, hogy akadnak olyanok, akik unalmukban lopnak vagy mert úgy gondolják jó hecc. Meg nincs is mit veszteniük, mert anyuci vagy apuci pénze úgyis megold mindent, ha elkapják őket. Bevallom, hogy elsőre megfordult a fejemben az is, hogy ő is ebbe a csoportba tartozik, de aztán a mondandójával megcáfolta ezt. – Akkor emiatt is jobb a szemed ehhez. Sajnálom, de ahogy látom most már jobb lett az életed. – teljesen hétköznapian csendül a hangom, nincs benne gúny és a vágyakozást is teljesen elnyomom. Igen, vágyom arra, hogy egyszer normális életem legyen, hogy ne kelljen ilyenre adnom a fejemet, mert utálok lopni, vagy éppen kizsebelni másokat, de nem mindig találni munkát, vagy csak néha kevés a fizetés ahhoz, hogy normálisan életben lehessen maradni. Esélyesen sose lesz hétköznapi életem, hétköznapi gondokkal.
A korábbi mosolyát viszonzom, majd amikor azt mondja, hogy kifejezetten bunkó, akkor hitetlenkedve felvonom a szemöldökömet, mert tény, hogy neki is nagy szája van és nem kell félteni, de nem tűnik alapjáraton annak.
- Mások szerint vagy az, vagy te gondolod magadat annak? – érdeklődve csendül a hangom és hátradőlök a székben. A pillantásommal továbbra is őt fürkészem. – Nem igazán tűnsz bunkónak, maximum akkor, ha veled is valaki az. Aki bunkó, az nem segít és nem érdekli az se, hogy a másik esetleg korgógyomorral hajtja álomra a fejét. – lemondóan sóhajtok egyet, mert tudom miről beszélek. Eléggé érzékeltlen világban élünk és ez ellen sajnos sok mindent nem is lehet tenni. – Valóban az vagyok, tegnap óta nem ettem, de néha meg kell válogatnom azt, hogy mire is adok ki. Nem mindig könnyű munkát találni és ebben a melegben inni fontosabb, mint enni. – ami részben igaz, de nem teljesen. Mert előbb vagy utóbb akkor is utolérhet a baj, ha hosszabb ideig nem eszem, de remélhetőleg hamarosan picit fordul a szerencsém és sikerül az egyik bárban munkát szereznem. Nem kérdeztek sokat és úgy tűnt, hogy van esélyem. Két nap múlva kell arra tévednem, hogy közöljék velem, hogy megkaptam az állást vagy nem. – Ezek szerint azt is tudod, hogy milyen éhezni? Hogy sikerült még is talpra állnod? – őszintén érdekel a válasza, de az is lehet mindjárt elküld melegebb éghajlatra, mert igazándiból nincs közöm hozzá. Attól még érdekel, mert olykor egy-egy tanács életmentő lehet és talán a hallottakat tudom majd kamatoztatni is.
- Köszönöm. – kicsit megszeppenve csendül a hangom, majd újra az étlapra siklik a pillantásom és még mielőtt belendülnék, azért lopva rápillantok, mint aki megerősítést vár tőle. Ha továbbra is igen volt a válasza, akkor mondtam még egy-két ételt és kértem egy kólát is.
- Továbbra se tudlak hova tenni, bunkónak fested le magad, de jelenleg inkább hatsz egy jótündérkeresztanyának, aki simán fenékbe is rúgja a másikat, ha arra van szüksége. – kicsit nevetve csendül a hangom, mert elég abszurd ez a kettőség. Megköszörülöm a torkomat és amikor megérkezik a rendelésem, akkor újra megköszönöm és lassan enni kezdek.
- Van valami tipped, hogy mit érdemes elkerülni és mit nem? – kisebb habozást követően szólalok meg, de ha már tudtomra adta, hogy nem idegen számára a lopás, akkor talán tud tippeket is adni. Nem mintha egyhamar erre akarnám adni a fejemet, de sose lehet tudni.



no matter
how hard it is
just keep going


mind álarcot viselünk
Ada Summers
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ZBNLhMt
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
scorched sheets
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
she doesn't stay in one place for long
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova Tumblr_peq46mM8Gc1rz101bo5_250
★ idézet ★ :
That's the funny thing about trying to escape. You never really can. Maybe temporarily, but not completely.

Some people are like Ads, just skip them.
★ play by ★ :
Camila Carraro Mendes
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova F39d4205c13ff70a3624b5d0896fd1d339b83b55
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyVas. Júl. 21 2024, 10:58
Ada & Nova

Give a girl the right shoes and she can conquer the world.”

Összefonom a karomat a nevetését hallva, mert nem titkon abban reménykedem, hogy talán ő is realizálja, hogy mekkora zöldségeket beszélt az imént. Azt már meg se említem, hogy mindezt milyen stílusban. És bár nem mondom, én sem vagyok éppen a kedvesség mintaképe, de nekem legalább van vele valami mondanivalóm. Aztán, hogy ez eljut-e az agyáig, vagy nem, az más kérdés, de ahogy távozom, úgy vagyok vele, hogy ez nem is az én problémám. Engem egyébként is vár még egy finom latte, meg egy jó süti, A süti részt amúgy is viszonylag ritkán engedem meg magamnak, mert nem igazán férne bele, hogy meghízzak, ezen múlik a megélhetésem. De ma kivételt teszek.
-Mint mondtam, ha nagyon szeretnéd, legközelebb hagyom, hogy elvigyenek. Tévesen úgy ítéltem meg a dolgot, hogy valószínűleg nem lopkodnál csövesnek öltözve, ha olyan jó dolgod lenne. - Nekem legalábbis eszembe se jutott megszökni otthonról, pedig a helyzet kimondottan pocsék volt. De arról nem anya tehetett, még ha gyerekként néha haragudtam is rá, amiért úgy éltünk.
-Szívesen. - bólintok egy aprót. Nem megyek bele a további vitatkozásba vele, mert semmi kedvem hozzá. Ami azt illeti, ha még tovább folytatná a dolgot, valószínáleg csak felállnék és kérnék egy elviteles dobozt, hogy itt hagyhassam és hazamenjek, de talán ő is kezd rájönni, hogy ez mennyire parttalan, mert végre ő is abbahagyja.
-Mert tapasztalatból tudom, hogy ha itt próbálsz meg elcsenni valamit, akkor egyenesen meglincselnek. Szerinted mégis honnan tudom, hogy honnan érdemes bugázni? - vonom fel az egyik szemöldökömet. -Volt idő, amikor én sem tudtam még kifizetni. - fejezem be végül egyszerűen. Valahol tényleg nem haragszom rá a kirohanásáért, noha még mindig erősen túlzásnak tartom. De ahogy ő sem, úgy én sem tudom, hogy valójában honnan jött, és min ment keresztül. Szép az az elmélet, miszerint mindenkinek addig kellene nyújtózkodnia, amíg a takarója ér. Csak épp van, akinek takarója sincs, ráadásul az ember muszáj, hogy néha megajándékozza magát vagy így, vagy úgy. Különben csak egy depressziós robot válik belőle, ez történt anyával is. A mai napig nem venne meg magának semmit, ezért veszem meg neki én. Olyankor persze heves tiltakozásba kezd, mindván, hogy ez túlzás. De ha engem kérdez bárki, egyáltalán nem az. Már így is túl sokat nélkülözött.
-Köszönöm! - mosolyodom el aztán. Nocsak. Csak nem egy bókot hallottam? Persze, a szemeimet azért inkább most nem meresztem ki meglepetten. Egyébként is tény, hogy a rózsaszín illik hozzám, rajtam még Zed is szereti, pedig ő igazán utálja ezt a színt.
-Nem vagyok kedves. Tulajdonképpen meglehetősen bunkó vagyok. De azt látom, ha valaki bajban van. - felelem egyszerűen, miközben elé tolom a kis kártyát az étlappal. Éhesnek tűnik. -Az attól függ. Ha valamelyik szőrmés maca lettél volna, akit éppen kizsebelnek, akkor nem. Te viszont határozottan éhesnek tűnsz, és az én világomban senkinek nem kellene korgó gyomorral lefeküdnie aludni. Már csak azért sem, mert az a korgó gyomor reggelre kimondottan fájdalmas lenne. - Tudom, hogy tudja, miről beszélek. Mindketten tudjuk. Mert bár az emberi szervezet egy okos kütyü, ami sokmindent képes elviselni, alapvetően azért nem arra van kitalálva, hogy éhezzünk, és megbosszulja magát, ha mégis így teszünk.
-Úgyhogy nyugodtan válassz, akár többet is, majd kérünk hozzá dobozt és elteheted későbbre. - Persze a süti nem pont a legtáplálóbb étel a világon, de az tagadhatatlan tény, hogy boldogsághormont termel. És Adára kimondottan ráfér némi boldogsághormon.



BEE



Stay afraid but do it anyways


what's important is the action. You don't have to wait to be confident. Just do it and eventually the confidence will follow.

Ada Summers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nova Garcia
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova File
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ALV-UjU8glf83tXkU29_D-b_bB5mhT4_FyDnNhLkcPXif0hDdkj1hXcg_A=w2880-h1200-l90-rj-dcLTWWrhkK
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
it's a high life
★ családi állapot ★ :
dreamin...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova A0uo
★ play by ★ :
Bailey Spinn
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova B01c4899-26bd-4698-8a17-72b50173b8a3
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyVas. Júl. 07 2024, 17:58

Nova & Ada

Döbbentem pislogtam párat, amikor a „kedvenceit” emlegette, hogy velük mit is tesz. Tudtam jól, hogy csak viccel, vagyis nagyon mertem remélni, hiszen amilyen elborult világban élünk sose lehet tudni és még kicsit hitetlenkedve el is nevettem magam, de egyre inkább azt kezdtem gondolni, hogy vagy nincs ki mind a négy kereke, amiért ilyeneket mond, vagy csak hasonló hozzám és nem fél bármi abszurd, extrán weird dolgokat a másikhoz vágni, hogy elérje a célját.
Megforgattam a szememet arra, amit mondott, ugyanakkor a sértegetése könnyedén lepergett rólam, hiszen ennyi idő alatt megtanultam azt, hogy semennyire se adjak idegenek szavára. Azt gondol, amit akar, hiszen mindenki az alapján ítéli meg a másikat, amit lát és a legtöbb esetben mindenki maszkot hord, ritka az, amikor lekerül és a valódi énünk megmutatkozik. Legutóbb velem ilyen Whitney előtt esett meg, meg kicsit Caleb előtt, de ez a csaj előtt? Nem igazán. Maradt a maszk, vagy olykor a pánik által uralt szavak és tettek, aki pedig ilyen könnyedén ítélkezik olyan felett, akit képes a pánik hatalmába keríteni, az pont annyit is ér, mint az sejthető. Fogalma sem lehet arról, hogy mennyire nehéz olyankor tisztán gondolkozni, főleg, ha az ember múltjában borzalmas dolgok lappanganak, amik akár egy horror filmbe is beillenének.

Fogalmam sincs arról, hogy miért nem sétálok egyszerűen tovább, miután sikerült elérnem, hogy magamra hagyjon. Mindig erre hajtok, hogy minél előbb elűzzem az embereket a közelemből, ritka az, amikor nem így teszek, vagy valaki még is maradni próbál, mert azt hiszi azzal jót tesz és segíteni próbál, miközben én nem kérek a segítségből. Fogalmuk sincs arról, hogy a veszély ott lohol a sarkamban, ami miatt sose maradtam eddig hosszabb ideig sehol se. Csak pár hét, aztán egyszerűen mindig tovább állok, mintha mi sem történt volna, de most? Most még is odasétálok hozzá és lehuppanok a vele szemben lévő székre. Kíváncsian mérem végig őt, mert nem igazán értem őt se. Úgy öltözik, mint egy Barbie baba, de közben meg olyannak tűnik, mint aki simán betörné bárki orrát, ha ahhoz lenne éppen kedve, viszont simán tévedhetek is.
- Tévedsz. – teljesen hétköznapian csendül a hangom, semmi nyoma nincs a korábbi kiakadásnak. – Nem az volt a gond, hogy kifizetted, hanem az, hogy olyanba ütötted bele az orrodat, amihez sok közöd nem volt. – higgadtan beszélek, miközben a pillantásomat rajta pihentetem meg. – De mindennek ellenére is bocs a korábbiért és köszi ezt. – mert lehet hisztis picsának tűntem korábban, vagy annak könyvel el, aminek csak akar, nem az én dolgom, de attól még tudok bocsánatot kérni és megköszönni azt, ha valaki segít, még ha nem is kértem. Bár továbbra se igazán értem, hogy miért cselekedett így és ez számomra kicsit aggasztó, mert megtanultam az elmúlt bő két év alatt, hogy semmi nincs ingyen, még a segítség se, mert az önzetlenség egyre ritkábban lelhető fel az emberekben.
Kicsit elhúzom a számat, de aztán igenlően bólintok, hiszen nem azért ültem ide, hogy folytassuk a korábbi csatározást, így ráhagyom az egészet. Ahogy mondani szokták, ízlések és pofonok, de az tuti, hogy én nem bújnék rózsaszínbe. Nagyon nem az én világom.
- Miért segítettél? – kíváncsian csendül a hangom és továbbra se fordítom el a fejemet. Könnyedén leolvashatja az arcomról, hogy tényleg érdekel a válasza és az oka. – Mármint manapság az emberek nem igazán segítőkészek, nem hogy csak úgy megvegyenek valamit egy idegennek. – kicsit bővebben is kifejtem azt, hogy miért is kérdeztem. Tényleg nem értem, ahogyan azt se, hogy miért mondta itt meg fogom találni, de ebben a városban már elég sok olyan történt velem, ami meglepő és váratlan volt. Talán még se volt annyira rossz ötlet ide tévednem, mert lehet kicsit változhat az én életem is. Tudom, balga ábránd.
- Rendben. – megadóan feltartom a kezemet és végre kicsit el is mosolyodom. – Neked mondjuk jól áll. – őszintén így gondolom a korábbi sértegetéseim ellenére is, az megint más kérdés, hogy a korábbiak után ő mennyire is fogja elhinni azt, hogy most nem ugratom és nem is beszólni akarok, hanem őszintén ezt gondolom.
Egy pillanatra elgondolkodom, hogy vajon kivételesen az eredeti nevemen, vagy a kamu nevemen mutatkozzak be, a kezére pillantok, amit kisebb habozást követően elfogadok és kicsit meg is rázom. – Ada vagyok, örülök a találkozásnak. – végül azt a nevet választom, amin az elmúlt évek alatt éltem és a dadám választott nekem, amikor segített megszökni hamis papírokkal.
- Tényleg? – döbbenten csendül a hangom, mert erre nem számítottam. Óvatosan elveszem az étlapot, ami az asztalon van, majd egy szendvicsre esik a választásom. – Köszönöm, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy megértem miért is vagy ennyire kedves velem. – az őszinteség könnyedén leolvasható az arcomról, ahogy a kisebb zavar is. Fülem mögé simítom a hajamat és lopva körbepillantok. – Mindig ennyire kedves vagy és gyakran mentesz meg másokat? – a rendelést követően szegezem neki az alábbi kérdést. Fogalmam sincs, hogy merre is kellene terelnem a beszélgetést, hiszen régóta nem csevegtem hosszabban senkivel se.



no matter
how hard it is
just keep going


mind álarcot viselünk
Ada Summers
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ZBNLhMt
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
scorched sheets
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
she doesn't stay in one place for long
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova Tumblr_peq46mM8Gc1rz101bo5_250
★ idézet ★ :
That's the funny thing about trying to escape. You never really can. Maybe temporarily, but not completely.

Some people are like Ads, just skip them.
★ play by ★ :
Camila Carraro Mendes
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova F39d4205c13ff70a3624b5d0896fd1d339b83b55
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyKedd Jún. 18 2024, 20:01
Ada & Nova

Give a girl the right shoes and she can conquer the world.”

Nem mondom, hogy valami díjat vártam, vagy örök hálát, de azért bevallom, a hiszti kissé meglepetésként ér. És nem mondhatnám, hogy kimondottan értékelem, mikor valójában mindketten pontosan tudjuk, hogy nélkülem meglehetősen nagy szarban lett volna. De hát ha így, akkor legyen így, én is tudok picsa lenni, nem kell aggódni.
-Aha. Én meg tegnap születtem. - forgatom meg a szemeimet egy grimasz kíséretében, mert ennél gyengébb már csak akkor lehetne ez a válasz, ha egy kinyúlt gatyamadzag lenne. Talán még akkor sem. Tulajdonképpen magam sem igazán tudom, hogy ezek után minek is adom vissza neki a szarját, de visszaadom, bár előbb még elszórakoztatom magam azzal, ahogy szabadulni próbál.
-Nem igazán a stílusom. - vonok vállat, miközben visszaadom neki a szabadságát is. -És nyugodtan befejezheted a nyafogást, mert még csak a közelében sem voltam semmiféle csonttörésnek. - horkantok fel. Ilyen műsort vág le és még van képe engem picsának nevezni. Hát, ha én az vagyok, akkor az már egy külön rejtély, hogy ő mégis mi lehet. -A kedvenceimet még le is pisilem. - meresztem rá a szemeimet, mint amolyan fenyegetés. Bár egyelőre meglehetősen távol áll attól, hogy bármiféle kedvenc legyen. Legfeljebb abban lehetne a kedvencem, akit a leginkább el akarok kerülni a jövőben.
-Tudod, ahhoz képest, hogy én vagyok a szőke, meg a picsa, nem igazán vagy a legélesebb kés a fiókban. - felelem aztán a következő kirohanását hallva. Legyünk őszinték: ha annyira akarnám hívni a rendőrséget, már rég megtehettem volna. Többször is. Szóval bárki, akinek van legalább kettő darab agysejtje, az össze tud adni egyet, meg egyet és rájöhet, hogy valószínűleg nincsenek ilyen terveim. Láthatóan neki nincs két agysejtje.
Éppen ezért nem is gondolom, hogy követne a Starbucksba, de a lehetőség nyitva áll. De azért alaposan meglepődöm, amikor él vele és lehuppan vele szemben, miközben én egy red velvet muffinon nyammogok.
-Javíts ki, ha tévedek, de te kaptál hisztirohamot, amiért kifizettem a nyakláncodat. - vonom fel a szemöldökömet, elvégre én csak az ő viselkedésére reagáltam.
-Azoknak jó az ízlésük. - fejezem be a mondatot helyette végül, komoly ábrázattal tekintve a szemeibe, amolyan jelzésképpen, hogy nem kötelező azt a kifejezést megtalálnia. Merthogy nem a ruháim hibája az, hogy ő hápogni kezdett. A ruháim semmi rosszat nem tettek, egyszerűen csak rajtam vannak.
-Ó, arra nem is kért senki. Eredetileg oda akartam adni a nyakláncodat és menni a dolgomra. - Nem terveztem egy egész csövesszállót nyitni, nagy betűkkel hirdetve, hogy Jóságos Nova nővér segélyszolgálata. Gondoltam, csak megkímélem egy slamasztikából, mivel gyanítom, bőven kijut belőle neki így is. Nekem legalábbis annak idején akadt szép számmal.
-Csak ha befejezed a ruháim sértegetését. Nagyon is szeretem ezt a szettet. - mosolyodom el végül. Persze, elkezdhetjük előről. De ezek a szegény ruhák már annyi sértést elviseltek az elmúlt tíz percben, hogy még nekem is sok lenne, pedig nekem azért elég jó az idegzetem ezen a fronton.
-Nova vagyok. - nyújtok kezet végül, miután megtörlöm a szalvétába, hogy ne ragacsozzam össze teljesen. -Szóval mit szeretnél enni? - Nem tudom, hogy éhes-e. Valószínűleg igen. De most meghagyom neki, hogy eldöntse a dolgot, így nem vetheti a szememre, hogy rátukmáltam.



BEE



Stay afraid but do it anyways


what's important is the action. You don't have to wait to be confident. Just do it and eventually the confidence will follow.
mind álarcot viselünk
Nova Garcia
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova File
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ALV-UjU8glf83tXkU29_D-b_bB5mhT4_FyDnNhLkcPXif0hDdkj1hXcg_A=w2880-h1200-l90-rj-dcLTWWrhkK
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
it's a high life
★ családi állapot ★ :
dreamin...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova A0uo
★ play by ★ :
Bailey Spinn
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova B01c4899-26bd-4698-8a17-72b50173b8a3
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptySzomb. Jún. 15 2024, 15:18

Nova & Ada

A folyóson kicsit kicsúszik a lábam alól a talaj, aminek köszönhetően részben elvesztem az irányítást és könnyedén kimondom azt, ami eszembe jut. Sőt, még kicsit rá is játszok a stílusra, hogy még távolabbra tudjam űzni őt, de ez nálam védekezési mechanizmus része. Elmarni magam mellől az embereket, mielőtt esetleg ők vernének át. Rohadtul nem vágyom még több árulásra, ahogyan még több bajra se, amit esetleg hozhat magával egy-egy új ismeretség, vagy egy pénzéhes emberrel való találkozás, aki netalán látta a fényképemet már valahol.
Szavaira először kicsit morcossá válik az ábrázatom és már majdnem pontosan annyira hevesen reagálnék arra amit mond, mint ahogyan ő teszi, amikor is belém fojtja sikeresen a szavakat azzal, ahogyan befejezi a kirohanását. Látott már valahol, nem is olyan régen. Érzem, ahogyan a pánik szép lassan átjárja az egész lényemet, hogy aztán megbénítson. A félelem és az elveszettség könnyedén váltja fel a korábbi harcos és dühös pillantásomat. Igyekszem a felszínen maradni és nem teljesen elmerülni a tajtékzó félelem tengerében, mert félő ha hagynám győzni eme érzést, akkor az egyben a bukásomat is jelentené.
- Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz. – másodpercek alatt igyekszem elrejteni minden korábbi érzést az arcomról, hogy aztán lazán és könnyedén szólaljak meg. Talán tényleg csak egy felszínes liba, akinek fel se tűnt, hogy nem is olyan régen milyen érzések suhantak át az arcomon, vagy éppen miként is fagytam le rövid időre.
- Nem tudom, talán megtetszett. – kicsit ugyan habozva szólalok meg, még a vállaimat is megrántom, majd végül még is a nyakláncért nyúlnék, de mielőtt megtehetném elkapja a karomat. A szorítása fáj, be kell látnom, hogy nem egy törékeny virágszál. Persze, hogy úgy reagálok a helyzetre, ahogy szinte mindenki tenné és megrántom a kezemet, hogy szabadulni tudjak, de persze harmatgyenge próbálkozás. A félelem újra kezdi megmutatni magát a felszín alatt, de most nem hagyom, hogy a pillantásom elárulja azt, hogy a frászt hozza rám.
- Te teljesen hibbant vagy. – hirtelen csak ennyire futja, de teljesen összezavar a viselkedésével, arról nem is beszélve, hogy milyen könnyedén kezeli le mindazt, amit a fejéhez vágtam. Még ha egy kicsit úgy is tűnik, hogy felhúztam őt, akkor is egyértelmű, hogy őt se kell félteni és könnyedén vág vissza, akaszt meg a beszédben. – Megköszönném, ha éppen nem akarnád eltörni a karomat. – és újra megrántom, hogy jelezzem neki, hogy igazán elengedhetné végre, főleg, ha már a nyakláncot is a kezembe nyomta. Ha végre eleget tesz ennek, akkor kicsit megtapogatom a másik kezemmel a kezének a lenyomatát és fújtatok egy sort. – Mindenkit szeretsz megjelölni, akinek segíteni próbálsz? Csak hogy biztosra menj, hogy nem fognak elfelejteni?– persze, hogy gúnyosan csendül a hangom és mellé egy övéhez hasonló művigyort is kap. Nagyot nyelek, amikor a zsarukat említi, de sikerül most erőt vennem magamon és nem megfutamodni. – Tényleg azt hiszed, hogy mindenkin tudnál segíteni így? Nem gondolod azt, hogy néhányan okkal nem akarják, hogy megtalálják? Vagy téged nem érdekelne, hogy milyen következménye lenne a tettednek? – kérdőn fürkészem őt, de valójában nem igazán várok rá választ, mert egyértelmű, hogy ki nem állhatjuk egymást. Mármint az eltelt röpke percek inkább azt sugallják, hogy hamarabb kaparnánk ki egymást szemét, mintsem tényleg barátok legyünk és ez így van jól. Legalább nem kell attól se tartanom, hogy követni akarna, vagy bármennyire is érdekelném. S pontosan eme gondolat miatt lep meg azzal, amit utána mond.  
Figyelem a távolodó alakját, de nem rohanok utána. Jó 5 perc is eltelik, mire sikerül működésre bírnom a lábaimat, de valójában a kijárat felé akartam menni, viszont valahogy pont sikerült Starbucks felé keverednem, ami előtt aztán megtorpanok. Habozok, de kiszúrom őt az egyik egészen eldugott asztalnál, mire a nyakláncra pillantok, aztán ismét rá. Végül egyszerűen odasétálok hozzá és leülök vele szemben.
- Van egy rossz hírem, hogy nincs seprűnyél a seggemben, vagy ha igen, akkor neked is akad. Nos, neked segített a sütemény, vagy továbbra is hárpia lakozik benned? – édesen csendül a hangom, majd legyintek, hogy inkább ne is feleljen rá. – Oké, sajnálom. Nem akartam a lelkedbe gázolni, de valljuk be, hogy akik így öltöznek, mint te azok, hogy is mondjam eléggé… - nem fejezem be a mondatot, inkább rábízom, hogy mit is gondol. – Másrészről meg nem szokásom csak úgy megbízni másokban, senki se cselekszik manapság önzetlenül. – utalok itt a korábbi tettére, majd egyszerűen hátra dőlök a székben és kérdőn fürkészem őt, miközben kicsit a hajamat arcomba simítom, hogy másoknak még kevésbé szúrjak szemet. Bár a legtöbb ember önmagával elfoglalva, így talán nincs is miért aggódnom. Plusz jó pár hónappal ezelőtt volt az eltűnésem évfordulója, így talán akkoriból rémlett neki és nem is most, csak a hecc kedvéért fogalmazott úgy, ahogy.
- Kezdjük elölről? – nem is értem, hogy minek töröm magam. Talán egyszerűen csak a személyes varázsa, hogy sikerült kivételesen összeakasztanom olyannal a bajuszomat, aki nem húzta be fülét farkát, vagy magam sem tudom. De még itt voltam, aztán lehet két perc múlva már inkább távozni fogok és eltűnök a tömegben, mintha soha nem is léteztem volna.


no matter
how hard it is
just keep going


mind álarcot viselünk
Ada Summers
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ZBNLhMt
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
scorched sheets
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
she doesn't stay in one place for long
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova Tumblr_peq46mM8Gc1rz101bo5_250
★ idézet ★ :
That's the funny thing about trying to escape. You never really can. Maybe temporarily, but not completely.

Some people are like Ads, just skip them.
★ play by ★ :
Camila Carraro Mendes
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova F39d4205c13ff70a3624b5d0896fd1d339b83b55
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyKedd Jún. 11 2024, 19:24
Ada & Nova

Give a girl the right shoes and she can conquer the world.”

Nem nehéz kiszúrni szarka hősünket, főleg, ha az ember lánya éppen a pénztárnál unatkozik. Furcsán ismerős az ábrázata, elsőként ez ragadja meg a figyelmemet, de nem sokat segít a kísértetiesen ismerős mozdulat sem neki, ami hajdanán magam is millió és egyszer tettem meg, hogy hozzájuthassak valamihez, amit nem engedhetek meg. Csak épp nekem volt annyi eszem, hogy ne egy olyan helyen tegyem, ahol a biztonságiak azért olyan hulla lazák, mert a tolvajokat így is úgy is két napon belül kézre kerítik. Nem igazán férne bele a hírverésbe, ha csak úgy kirabolhatnák a celebek kedvenc sétálóutcáját. Még a végén nem jönnének szelfizni a karácsonyfával, meg a jégpályával. Borzalom lenne, én mondom! Ebből jövök rá arra, hogy hősünk nem helyi. Így aztán megszáll a Szentlélek és kimentem a kakiból, amibe éppen keverné magát, amikor megszólal a csipogó.
Látom rajta, hogy habozik, de végül belátja, hogy jobban jár így ő is. Helyes. Én is így gondoltam!
-Hééé! Nem is flörtölök mindenkivel! - vágom rá vihogva, miközben legyintek egyet és kifizetem a holmiját. -Ugyan már! Van egy új fodrász egy sarokra. Ő még a te szénakazladat is rendbe vágja. - nevetek rá. Fodrász az ugyan van, de azért remélem, nem fogja megfogadni az ajánlatomat, mert valószínűleg kettétörik majd a haja a végére, legalábbis azok alapján, amiket eddig láttam onnan kisétálni. Nem is teljesen értem, hogy nem ment csődbe két hét alatt.
De, ami azt illeti hamar inkább úgy gondolom, hogy remélem, elmegy oda és odaég az összes haja, miután sietősen távozom vele.
-Ó, ne mondd! Csak nem futni terveztél? Látod ott azt? - kérdezem, miközben a bolt felé bökök, aminek az egyik kamerája a bejáratot fürkészi. -Kamerának hívják, kedves kőkorszaki barátom, és tele van velük a bolt. Képet vesz fel, amit aztán azon a másik, lapos ketyerén lehet lejátszani. - bökök ezen a ponton egy tévére egy másik kirakatba. -Mint például a te képed is, ami éppen negyed órája virított ott. - merthogy idő közben végre realizáltam, hogy honnan volt olyan ismerős. Mert éppen ma láttam, hogy keresik. Általában, ha valaki arra vágyik, hogy megtalálják, az nem ékszereket lop a szabadidejében.
-Mert mégis mi szükségem lenne rá? - forgatom meg a szemeimet. Pont úgy nézek ki, mint aki rászorul az ő nyakláncára, nem? Már éppen emelném a kezem, felvetendő, hogy akár a kukába is hajíthatom, amikor még fokozza is a dolgot, így végül a nem kedves verzióhoz folyamodok. Ezt még Zedtől tanultam és az a vicces, hogy nem is egy kimondottan nehéz dolog, egyszerűen csak tudni kell, hogy kell jól megfogni valaki csuklóját. A legtöbb ember reakciója erre ugyanis, hogy rángatni kezdi, ami nem vezet szabaduláshoz. Még csak nem is kimondottan nehéz belőle kiszabadulni, ha valaki tudja, hogy mit csinál. Így aztán vasmarokkal ráfogok a karjára és a kezébe nyomom azt a nyavalyás nyakláncot.
-A szó, amit keresel, a köszönöm. És igen, én is úgy gondolom, hogy mindenkinek jogában áll pontosan azt felvenni, amihez csak kedve van. Örülök, hogy egyetértünk. - villantok rá egy egyértelmű művigyort. -De ha szeretnéd, legközelebb egyszerűen felhívom a zsarukat. Nagyon keresnek, biztosan örülnének egy ilyen kedves, jólelkű polgárnak, hogy segíti a melójukat.
Eleresztem végre, ha legalábbis nem fejtette meg, hogyan kell megszabadulni, majd hátat fordítva neki elindulok a közeli kávézó felé.
-Ha majd átgondoltad, melyik verzió tetszik, akkor megtalálsz a Starbucksban és elmondhatod. Szarul nézel ki. Rád férne egy süti. Lehet, akkor sikerülne kihúzni a seprűnyelet a seggedből. - Azon aztán nem fogunk versenyezni, hogy melyikünk a nagyobb paraszt, mert egyértelmű, hogy én. Nekem csak megadatott, hogy agysejtjeim is nőjenek, ne csak fejem.



BEE



Stay afraid but do it anyways


what's important is the action. You don't have to wait to be confident. Just do it and eventually the confidence will follow.

Ada Summers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nova Garcia
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova File
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ALV-UjU8glf83tXkU29_D-b_bB5mhT4_FyDnNhLkcPXif0hDdkj1hXcg_A=w2880-h1200-l90-rj-dcLTWWrhkK
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
it's a high life
★ családi állapot ★ :
dreamin...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova A0uo
★ play by ★ :
Bailey Spinn
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova B01c4899-26bd-4698-8a17-72b50173b8a3
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyPént. Jún. 07 2024, 15:44

Nova & Ada

Elfáradtam már az állandó menekülésben, amibe pár évvel ezelőtt keveredtem, viszont egyre inkább úgy érzem, hogy a szebb élet reménye ábránd marad, nem több, mert a valóságban nem léteznek tündérkeresztanyák, így nagyobb esély van a piros hóra is, mint arra, hogy egyszer normális életem lehessen és ne kelljen örökké menekülnöm, bujkálnom. Pedig ha egy kívánságom lehetne, akkor az lenne, hogy normális életem legyen, hétköznapi gondokkal. Legyen egy hely, amit az otthonomnak hívhatok.
Míg a felszínen higgadtnak tűnhetek, addig a felszín alatt most is tiszta ideg vagyok. Ezer éve nem loptam már és esélyesen nem is a lehető legjobb üzletbe sétáltam be, de azt is tudom, ha most meghátrálok, akkor nem fogok másik helyen próbálkozni. Próbálom lecsillapítani az elmémet, óvatos lenni, miközben kíváncsian veszem szemügyre a különféle ékszereket és néha kicsit grimaszolok az áraknak vagy éppen az abszurd kinézetüknek köszönhetően. Úgy gondolom, hogy elég óvatos vagyok, hogy még nem teljesen felejtettem el, hogy miként is kell lopni, de valójában hatalmasat tévedek. Fel se tűnik az, hogy valakinek szemet szúrok, arról nem is beszélve, hogy azt gondolom könnyedén magam mögött fogom tudni hagyni az üzletet, mert pont akkora időzíteném a távozást, amikor egy másik vásárló is megannyi csomaggal éppen ezt tenné, így pedig esélyesen elsőre úgyis őt akarnák ellenőrizni, nekem meg talán lenne esélyem kereket oldani. Volt már amikor bejött ez a taktika. Jah, mondjuk eléggé vén fószer volt ott a biztonsági őr. De alig, hogy becsipog a kapu, mire én csak meglepetten pislognék a másik vásárló felé, addigra egy ismeretlen csaj egyszerűen felém tart és úgy szól hozzám, mintha ismernénk egymást. Egy pillanatra lefagyok, amikor megérzem az érintését, aztán ahogy találkozik a pillantásom a minket fürkésző biztonságiőrével, elmosolyodom és belemegyek a játékba, még ha nem is igazán értem, hogy miért segít vagy miért gondolta azt, hogy a segítségére szorulok. Meg volt a tervem és talán be is jött volna, ha nem zökkent ki. Vagy egyáltalán honnan tudta mire készülök? Lehet tényleg berozsdásodtam és életem legnagyobb hülyesége volt erre adni a fejemet.
- Már megint flörtöltél a pénztárossal? Vagy most inkább valamelyik eladóra esett a választásod? Már megbeszéltük, hogy ma nem érünk rá.– drámaian picsogósra veszem a hanglejtést, mert nem egy plázacicát volt már lehetőségem látni életem során és még meg is forgatom a szememet, miközben követem őt a pénztárhoz. Lemondóan sóhajtok. – Tudod, fontos parti lesz és még annyi helyre kell mennünk. Nézz rám, teljesen szétvagyok zuhanva, ezt nem két perc alatt fogják helyre hozni.  – bosszankodva csendül a hangom, mint aki tényleg nem érti a másik kilengéseit, hogy miért nem iparkodik. Színjáték közepette kicsit jobban szemügyre veszem őt. Fogalmam sincs ki ő, vagy éppen miért is ihlette meg a Barbie film, aminek a plakátja mindenhol ott volt egy időben, legalábbis a szerelése tökre arra hajaz. Ártatlanul mosolygok az eladóra, miközben türelmesen várakozok a „barátnőm” mellett, bár azt se igazán értem, hogy miért is hiszi el bárki ezt a műsort. Ég és föld a kettőnk kinézete. Én egy egyszerű farmerben és felsőben vagyok, ő meg tényleg úgy fest, mint akinek esélyesen az lehet a legnagyobb baja az életben, ha letörik a műkörme.
Követem őt kifelé az üzletből, továbbra is belékarolva, majd amikor megáll, akkor én is úgy teszek és kicsit távolabb húzódok tőle. Felvonom a szemöldökömet a kioktatására, majd egyszerűen elnevetem magam.
- Befejezted? – hirtelen csak ennyire futja a lehető legbunkóbb stílusban, de ez nálam védelmi mechanizmus. Elijeszteni és elüldözni mindenkit. - Arra még nem gondoltál, hogy volt egy tervem és hála neked tényleg majdnem lebuktam? – összefonom hozzá hasonlóan a karomat és újfent végig mérem. Arcomra kiülő grimasz eléggé árulkodó lehet, hogy mit is gondolok róla. Azt, hogy csak egy elkényeztetett Barbie baba, aki megjátssza itt a jószamaritánust.
Amikor felém nyújtja a zacskót, akkor kétkedve pillantok rá, de azért sietve elveszem, mert szükségem van rá és nem akarom, hogy meggondolja magát.  
- Miért adod nekem? Mi hasznod van abból, hogy segítettél?  - kérdőn csendül a hangom és nem eresztem el a pillantásommal, mert nem igazán értem őt. A plázalibák általában felszínesek és gonoszak. Ezt már én is megtanultam, elég volt csak kis ideig figyelni őket. – Mármint majdnem úgy festesz, mint egy élő Barbie baba, kicsit még a mozgásod is olyan, mint a legtöbb pi… - de elharapom a szót, aztán a tetoválásaira siklik a pillantásom, mert nem akarok teljesen vadbaromnak tűnni, vagy hálátlannak.   




no matter
how hard it is
just keep going


mind álarcot viselünk
Ada Summers
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ZBNLhMt
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
scorched sheets
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
she doesn't stay in one place for long
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova Tumblr_peq46mM8Gc1rz101bo5_250
★ idézet ★ :
That's the funny thing about trying to escape. You never really can. Maybe temporarily, but not completely.

Some people are like Ads, just skip them.
★ play by ★ :
Camila Carraro Mendes
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova F39d4205c13ff70a3624b5d0896fd1d339b83b55
TémanyitásFashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova EmptyCsüt. Jún. 06 2024, 21:03
Ada & Nova

Give a girl the right shoes and she can conquer the world.”

Gondolhattam volna, hogy ezúttal nem fogom tudni elcsalni Zedet még fagyival sem. Pedig két hétig távol voltam, azt hittem, hogy legalább egy hangyapöcsnyit hiányoztam neki. De neem, “majd este találkozunk a klubban”. Hát akkor pukkadjon meg! Én viszont akkor is megérdemlem, hogy megajándékozzam magamat, ha már tele a bankszámlám. Így aztán a Rockefeller felé veszem az irányt.
Ilyenkor amúgy is jobban szeretek a kirakatok előtt csámborogni, mert végre nem kell hat kabátot felvenni, hogy az ember legalábbis létezni tudjon. Tüntetőleg talpig rózsaszínbe bújtam, csak mert Zed nem jött velem. Persze, annyira azért nem haragszom, hogy ne vegyek neki is valamit. Őt ismerve, ráférne valami új cipő, mert ha rajta múlik, addig hordja a sneakereit, amíg le nem szakad róla. Jobb megelőzni az ilyet. Még szerencse, hogy tudom a méretét is: csónak. Mit csónak, egyenesen Titanic! És a szagról már ne is beszéljünk…
Meg aztán persze keresek magamnak új kiegészítőket is, mert… hát mert nagyon rászorulok, na! Válogatás közben még Corának is választok egy csinos nyakláncot. Mondjuk, az is lehet, hogy kivág vele a bejáraton, nem vagyok benne biztos, hogy mennyire tetszene neki. De szerintem illik hozzá, így aztán viszem magammal.
Már a kasszánál állok és fizetek, amikor megakad a szemem egy lányon. Vagyis inkább azon, amit csinál. A mozdulat ugyanis kísértetiesen ismerős, olyasmi, amit én is milliószor tettem annak idején. Nem meglepő, hogy én vagyok az, aki kiszúrja, nem pedig a biztonsági őr. Viszont errefelé rafináltabbnak kell lenni, ha az ember el akar emelni valamit, mert itt ezernyi kamera meg kütyü figyeli a népek minden mozdulatát.
Persze, eszem ágában sincs lebuktatni, de biztos vagyok benne, hogy bajba fog kerülni, így feltűnés keltés helyett csigalassúsággal kezdek az ajtó felé haladni a milliónyi szatyrommal. Jól is teszem, mert ahogy kifelé halad, a kapuk becsipognak. Akkor veszem csak fel a nyúlcipőt, hogy utána szaladjak, még a biztonsági őr előtt.
-Na de bébi! Hát még nem fizettünk! Hová mész? - kérdezem, majd vigyorogva belekarolok és integetek az éppen csak minket utolérő férfinek, felmutatva a pénztárcámat, hogy itt semmiféle lopás nem történik. -Ne haragudj, elbámészkodtam egy kicsit, de megyünk is! - csacsogok tovább, majd a kasszánál egyszerűen elveszem tőle, amit elvitt és a pultra teszem.
-Bocsánat, ezeket még nem fizettük ki. - Nem kimondottan foglalkoztat az árcédula. Még ha a Tiffanynál lennénk, akkor előfordulhat, hogy kevésbé lennék nagylelkű, de egy hétköznapi ékszerboltban nemigen akad olyasmi, amit ne tudnék kifizetni.
A bankkártya újra csippan, én pedig sietősen cipelem ki magammal a lányt, aki remélhetőleg vitatkozás helyett megérti, hogy itt most én vagyok az egyetlen, aki megmentheti az irháját és kooperál. Ellenkező esetben valószínűleg bilincsben viszik el.
Amennyiben viszont volt esze, úgy csak odakint állok meg, néhány üzlettel odébb.
-Ennél egyértelműbben nem is lehetnél szarka. Ráadásul a legrosszabb helyet választottad ragadozni. Ide a gazdagok járnak, itt minden be van kamerázva meg ketyerézve. - dorgálom meg a karjaimat összefonva. Aztán realizálom, hogy még mindig az ő cuccát szorongatom, így felé nyújtom. -Tessék! Ajándék. De ha rám hallgatsz, legközelebb a Manhattan Mallba mész. - Csak úgy, útravalónak. De ott azért van jónéhány olyan üzlet, aminek nem telik ennyi ketyerére és az unatkozó kasszások cseppet sem árgus szemei előtt akár a fali tévét is ki lehetne cipelni gond nélkül.



BEE
mind álarcot viselünk
Nova Garcia
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova File
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova ALV-UjU8glf83tXkU29_D-b_bB5mhT4_FyDnNhLkcPXif0hDdkj1hXcg_A=w2880-h1200-l90-rj-dcLTWWrhkK
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
it's a high life
★ családi állapot ★ :
dreamin...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova A0uo
★ play by ★ :
Bailey Spinn
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova B01c4899-26bd-4698-8a17-72b50173b8a3
TémanyitásRe: Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Fashions fade. Style is eternal - Ada&Nova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» "My eternal flame"
» an ex, a maybe, an eternal question
» Eternal Fire °° Red & Erik
» Eternal Snow - Dee & Angelo
» Dawn Nova Ray

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Rockefeller Center-
Ugrás: