New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:36-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:26-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:23-kor
Caesar Harlow
tollából
Tegnap 23:10-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:09-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 22:52-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

Soraya & Brad - From the truth to...
TémanyitásRe: Soraya & Brad - From the truth to...
Soraya & Brad - From the truth to... EmptyKedd Szept. 17 2024, 22:45

MOM

Kérdések sorakoznak bennem, a fejem felett és mindre válaszokat akarok kapni. Remélhetőleg minél hamarabb, minél előbb. Mielőtt ezekbe roppanok bele, meg abba, hogy a válaszokért kutatok lázasan. Olyan válaszokért, melyekhez jogom van és melyet 20 éve rejtegetnek előlem. Nem követeltem, nem szoktam hozzá, hogy követelőzés útján hamarabb megkapom a dolgokat...de most igenis akartam és rá voltam feszülve erre. Még akkor is, mikor anyám is összeroppanás alatt volt. Talán a titok súlya hosszútávon nem igazán tett jót. Anya aggódás jeleit mutatja Timothée után. Azért az ember után, akivel még anno, 20 évvel ezelőtt volt, majd szakítottak és mindenki ment amerre akart. Erre ugyanazt kiejti, mit én is...nem zárta le a múltat vele kapcsolatban. Vagy csak újra fellángoltak az érzelmei. Ha apa még élne, akkor ugyanezt játszaná el? Vagy esetleg jobban tudná korrigálni az érzelmei haderejét? Akárhogy is...az apám halott! Ezen egy múltbéli szerelem nem fog segíteni. Sem neki, sem nekem. Így aztán a buli által feltűnt dologra hivatkozok. Kerülte őt. Hiába ő kereste fel, hogy segítse ki...mikor beszélni kezdtünk...hirtelen másabb dolga akadt... csak hogy ne keljen körülöttünk lennie. Hogy ne kelljen a nyomás alatt lennie. A kombinálásomnak oka kell legyen és ez totálisan egyértelmű alapja az egésznek. A kérdésem nyomán azonban választ kapok. Végre nem menekül, nem hárít és nem próbál meg több hazugságokkal álltatni. Legalábbis remélem, mert akkor eljátszotta a bizalmamat. De a válasza egyre jobban kuszálódik össze a fejemben, de ugyanúgy világosodnak is meg a gondolataimra. Végre kezd összeállni a kép ezek hallatán és a gyomrom is egyre jobban zsugorodni kezd. Még annál is jobban, ahogy eddig kicsinek éreztem. Nem veszem le a pillantásom anyáról, hiszen olyan információk birtokába juttat egy röpke pillanat alatt, mire válaszolni is elfelejtek. Csak kitátok aprón. Kicsit fejet ingatok, mintha nem akarnám elhinni azt, mit éppen hallok...de semmit sem tudok kinyögni. Csak végig pörgetem ugyanezeket a fejemben, mint valami magnószalag. Neki is és nekem is tudnunk kell valamit! BazzdmegBazzdmegBazzdmeg! Lélegezz! A tekintetembe hirtelen könnyek ülnek meg, homályos lesz ezáltal a látásom. Fél lépést hátra csúsztatom a lábam, ahogy anya közeledik felém pár lépéssel. Ezzel fel is húztam közénk egy láthatatlan falat. A múlt és jelen szavai lökdösődnek, kergetőznek bennem, az előbbi fájdalmasan tör fel a felszínre. Szinte kicsapódik belőlem minden gondolatom, mely már így is túlcsordult, nincs tovább.
- Nem csak kitéptek belőled egy darabot...túl gyümölcsöző volt a kettőtök kapcsolata... - bököm ki fájdalmas lassúsággal felemelve mind a két kezemet magam elé és az öt-öt ujjaimat puffantva, támasztva azokat a mellkasomon. Értve a korábbi gyümölcsöt saját magamra. Húsz évvel ezelőtti kalandjuk voltam. És Neki a 20 év alatt esélye sem volt tudni erről a dologról. Nekem annyi előnyöm meg volt, hogy anya olykor- olykor említett róla ezt azt a nevét elfedve. Bár ha tévednék, akkor biztosan kijavítana. Miért is tévednék??
- És Te hagytad Őt elmenni! - bukik ki belőlem kicsit ingerültebben a mostani alkalom miatt és az miatt is, amit korábban ejtett ki anyám az ajkain. Háborús övezetbe ment Timothée. Mi van, ha onnan nem tér vissza? Mi van, ha onnan már nem erre hozza majd a lába, hanem másfelé viszi majd? Mi lehetett annyira fontos, hogy az elsőbbséget élvezett még az anyám számára is, hogy nem vallott színt a biológiai apámnak?  




Bradley

Soraya Fitzgerald and Celeste Joy Davenport imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r5nmwrQV9C1vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
When you have a great pain in your life, you need a greater purpose.
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... 94dbf0ccc3339be037d071de636559eb57730c2e
★ idézet ★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Ff088f15336a6ef07d5d35a18e9f87de754697c0
It`s often just enough to be with someone.
I don`t need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You`re not alone.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / NYU Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
102
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: Soraya & Brad - From the truth to...
Soraya & Brad - From the truth to... EmptyHétf. Szept. 16 2024, 21:59

You can't skip chapters, that's not how life works. You have to read every line, meet every character. Hell, some chapters will make you cry for weeks. You will reed things, you don't want to read, you will have some moments, when you don't want the pages to end. But you have to keep going. Stories keep the world revolving. Live yours, don't miss out.

Fájdalmas érzés kerített hatalmába és nem igazán tudtam mit kezdeni ezzel az egésszel. Egyszerűen tanácstalan voltam és üres, bármilyen kimenetele ennek az egész helyzetnek egyenes katasztrófába torkollott az elképzeléseim szerint. Egyelőre egy dolog lebegett a szemem előtt, és ez nem más volt, mint az, hogy Timet újra láthassam, de minél több óra, minél több perc telt el, egyre inkább azt éreztem, hogy nem szabadna reménykednem. Fogalmam sincs, hová tűnt az az őrült nagy pozitivitás, ami mindig a személyiségem része volt… Talán Henry halálával együtt szállt el, bár eddig kevésbé tűnt fel ennek hiánya. Most viszont csupa rémkép villan az agyamba, amit alig bírok kiűzni onnan.
Bradley hirtelen felbukkanása nem segít a helyzeten, hiszen még ez az egész is a vállamra nehezedik, ami az elmúlt időszakban újra felütötte a fejét. Az évek során, míg Tim nem volt az életem -az életünk- része, addig egész szépen sikerült elnyomnom magamban. Mással foglalkoztam, mindig volt valami. Persze voltak hullámvölgyek, mikor újra felütötte a fejét a káosz, de ezt igyekeztem olyan gyorsan eltüntetni, mint amilyen gyorsan megjelent. Mikor kicsi volt, jó ideig emésztettem magam miatta, de akkor még nem vont kérdőre, természetesen. Most más a helyzet és azt hiszem ő is érzi, hogy valami nem klappol. Nem hülye…
Ráemelve a tekintetem látom, hogy feszeng. Szavaira megingatom a fejem és nagyot nyelek.
- Nem tudom. Nem zártam le, ezek szerint… - halkul le a hangom a mondat végére. Persze, sosem zárhattam le igazán, hiszen mindig volt, ami -jobban mondva aki- emlékeztessen rá. Összepréselem az ajkam, mikor azt mondja, hogy még ittasan is észrevette a dolgot, csak az okát értette félre, hogy miért kerültem aznap este egy kicsit Timet. - Nem kerültem. Én hívtam oda, emlékszel? - fut az ajkam egy kissé fanyar félmosolyba kínomban. A következő mondatát már olyan halkan mondja, hogy nem igazán tudom kivenni a szavakat, de lehet, hogy jobb is. Ideges. Mi van, ha sejti? Ha csak nem akar rákérdezni konkrétan? És hogy lehetek ennyire gyáva, hogy nem bírok elé állni és elmondani neki, amit joga van tudni? A kérdése ólom súlyként nehezedik a mellkasomra és pár pillanatig csak mély, meggondolt levegőket veszek, próbálom összeszedni a gondolataimat, mielőtt még egyáltalán megszólalnék.
- Tudod Brad, Tim és én… mi tényleg nagyon szerettük egymást. Rohadt fiatalok voltunk, egyszerűen imádtam vele lenni. Mikor szakítottunk az pont olyan érzés volt, mintha egy darabot kitéptek volna belőlem… Aztán idővel jött Henry és betöltötte azt az űrt, amit ez a kapcsolat hagyott maga után, és most, hogy újra felbukkant, tényleg nem akarom elveszíteni újra. Lehet, hogy feléledtek a régi érzelmek… lehet. - Mélyen beszívva a levegőt veszek erőt magamon és állok fel, hogy aztán a korláthoz sétálva vessek egy pillantást a városra, majd megfordulva a derekam az üvegnek vetve kulcsolom össze magam előtt a karjaim.
- Igaz... van még valami, amit nagyon nem ártana tudnia neki is. - Mereven vizslatom a cipőm orrát, egyszerűen képtelen vagyok ránézni a fiamra. Rosszul vagyok magamtól, amiért eddig húztam, de még mindig nem vagyok benne száz százalékig biztos, hogy közölnöm kellene vele. És ha Tim tényleg nem tér haza? Megfoszthatnám a fájdalmas igazságtól… Arról nem is beszélve, hogy ha nem tér haza és Brad esetleg nyitott lenne Tim felé, akkor újra összetörhet ő is. Nem akarom kitenni még egy olyan dolognak, amit Henry halálakor is átélt. Jól kijöttek egymással Timmel, de közel sem biztos -sőt, egyenesen nagy csoda lenne-, ha az igazság birtokában nem fordítana ezután hátat neki. És nekem is.
De az istenért… tudnia kell.
- És neked is… - emelem fel végül a fejem és egyenesen Bradley szemébe pillantok, miközben pár lépést közelebb megyek hozzá. Az összes bátorságom összeszedem, hogy elmondjam, de jelenleg akkor gombóc kezd el nőni a torkomban, hogy attól tartok, megszólalni is képtelen leszek…
it's time to tell the truth



Secrets I have held in my heart,
Are harder to hide than I thought.
Maybe I just wanna be yours.

Timothée Léon Chauvet ölelést küldött

Bradley R. Fitzgerald and Celeste Joy Davenport imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... 4ea6c798697a14371d1cd7de08a4a17233fa8ee9

Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_p0qenxdI8W1uvaycf_250
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
Soraya & Brad - From the truth to... 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_p0n0umcTrc1uvaycf_250
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_p0n0vrtbEh1uvaycf_250
TémanyitásRe: Soraya & Brad - From the truth to...
Soraya & Brad - From the truth to... EmptyPént. Szept. 06 2024, 20:55

MOM

Anya helyzete stimmelt, de nem tudtam mihez is kezdjek a helyzettel. Persze az rögtön feltűnt, hogy napok óta nem találja magát. Főleg mióta Tim megjelent nálunk. Akkor ott tényleg fura volt. Most meg mintha még annál is mélyebbre taszította volna valami. Szóval ebből a kapott helyzetből kellene megtudnom bármit, amit felhasználhatok. Ezért is kérdezek rá az állapotára. Nyilván neki is feltűnt már, hogy nem maradnak láthatatlanok az érzései az arcán. Főleg, ha ismered is már elég régóta, akkor sok minden is feltűnik vele kapcsolatban. Nyilván ismerem az anyám minden mozzanatából, hogy épp mire készül, ismerem félszavakból minden haragját és kijelentését. Vagy tanácstalanságát. Tud ő morogni is minden szarságért, a munkájában pedig tök fasza. De ez az állapota olyan mintha...mint mikor apa halálhírét tudta meg. De most szó sincs ilyesmiről, így nem tudom, hogy mi okból viselkedik így. Még akkor is, ha tagadhatatlan az egész. De legalább elmondja és nem kell kirángatnom belőle. Elsőre nem értem a dolgot. Persze azt értem, hogy mi az a háborús övezet. Egy másik dolgot nem értek... miért érdekli Tim? Eddig is kitudja milyen helyzetekben volt benne és nem is tudott róla, talán meg is feledkezett arról, hogy létezett egy Timothée nevű ex pasija a múltból. Húsz évvel azelőttről. Szóval homályos most ez az információcsere számomra. Főleg az miatt, hogy nem jelentkezett...csendes vagyok... elhúzom a szám és másfelé pillantok. Végig nézek az előttünk magasodó épületen, végig gondolom a dolgokat, amiket eddig végig futattam magamban, majd levegőt véve kimondom.
- Miért érdekel mi van vele? Lezártad már vele a múltadat, nem? Ráadásul legutóbb is úgy kerülted, mint a forró kását. Igen...feltűnt a dolog még ittasan is... - érdeklődtem, talán kicsit harapósan is vetettem fel az első kérdést, de csak hogy szemléltessem vele is, hogy az aggódása az vajon mi miatt lehet? Újból...újból elhangzik a fejemben a kérdések hada, de csak az egyiknek sikerül kicsúsznia alattomosan.
- Fellángolt iránta a szerelmes éned... - mormogom az orrom alatt, szinte én is alig hallom és a város zaja is szerencsére elnyomja, így már ez az egy mondat sem nyomja a lelkemet. Kimondtam, még akkor is, ha ő azt már nem hallhatta. Nem is az volt a lényeg. Bár a kezeim máris ökölbe szorulnak, hiszen nem tudom türtőztetni magam. Anyámról van szó és ez nem tűr halasztást. Jobb esetben még hagynám a francba, de tekintve a téma komolyságát és a stresszes állapotát, inkább essünk túl rajta. Neki legalább könnyebb lesz egy fokkal...és talán nem is azért aggódik, hogy elveszítheti, hanem hogy nem mondott el neki valamit. Valamit, ami fontos lehet.
- Vagy pont a múlt miatt vagy ennyire stresszes inkább? - bököm ki végre a lényeges részét a dolgoknak, hogy szerintem miért is van ebben az állapotban. Ha nem lenne valami oka rá, akkor tök természetesen viselkedne a fickó előtt is, mint bármely más alak közelében. De nem, Timothée elől menekül. Csak két dolog van, ami miatt az emberek menekülnek a másik elől... vagy szerelmes, vagy titkokat rejt előle. Ezt akarom megtudni, hogy ő jelenleg mit titkolhat...szerelmes, vagy az utóbbi. A lényeg az, hogy innen nem megy el addig senki, míg ki nem böki és helyre nem teszi mindezt. Bár azt nem tudom, hogy mennyire fogok meglepődni a dolgokon, mert másabb agyalni rajta, mint más szájából hallani az igazat. Szóval igen...okkal és joggal aggódok az igazság miatt. És talán félek is kicsit. Van bennem félsz is, igen, egy halom aggódás, stressz és harag is bele itta magát a bőrömbe. Egyáltalán nem jó érzés és én ettől legalább szabadulni akarok, minthogy tartogassam. Akár évekig.  




Bradley

Timothée Léon Chauvet ölelést küldött

Soraya Fitzgerald and Celeste Joy Davenport imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r5nmwrQV9C1vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
When you have a great pain in your life, you need a greater purpose.
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... 94dbf0ccc3339be037d071de636559eb57730c2e
★ idézet ★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Ff088f15336a6ef07d5d35a18e9f87de754697c0
It`s often just enough to be with someone.
I don`t need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You`re not alone.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / NYU Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
102
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: Soraya & Brad - From the truth to...
Soraya & Brad - From the truth to... EmptyKedd Szept. 03 2024, 21:53

You can't skip chapters, that's not how life works. You have to read every line, meet every character. Hell, some chapters will make you cry for weeks. You will reed things, you don't want to read, you will have some moments, when you don't want the pages to end. But you have to keep going. Stories keep the world revolving. Live yours, don't miss out.

A kanapéra kuporodva figyeltem a szemben lévő épület ablakain játszó fényeket, a madarakat, akik elsuhantak a fejem felett, de igazából csak néztem ki a fejemből. Ezernyi gondolat keringett az agyamban, de ezzel együtt üresnek éreztem magam... Napok óta az idegrendszerem az összeomlás szélén áll, hisz pont ez volt, ami miatt évekkel ezelőtt nem akartam ilyesmibe belegondolni, hogy Tim katonának álljon. Amióta felszállt a repülő, a gyomrom egy görcs volt, enni is alig bírtam, mert bennem volt a félsz, hogy talán nem látom többet, de persze teljesen megértettem, hogy elment. Ezt kellett tennie, nyilván. Minden ember ezt tenné a nővére megtalálása érdekében és én tudom, hogy neki ez mindennél fontosabb volt mindig is, amit iszonyat nagyra értékeltem benne, hogy sosem adta fel.
Ezzel együtt viszont az is mardosott belülről, hogy mi van, ha... Mi van, ha soha többet nem látom és nem tudom elmondani neki, hogy van egy fia? Egy fiunk. Ha a sírba kell vinnem magammal majd a titkot... Most már tudom, hogy nagy hiba volt eddig tartogatni ezt, el kellett volna neki mondanom. És Bradleynek is, hisz joga van hozzá, hogy tudja az igazságot, bárhogy alakul. Persze nem akartam neki sem fájdalmat okozni ezzel, meg akartam óvni bármiféle csalódástól, ha Tim a hír hallatán esetleg sarkon fordulna. Jobb lenne ebből a szempontból, ha nem tenném ennek ki, főleg Henry halála után.
Majd’ három napja egy üzenet sem érkezett Timtől, így mostanra szinte használhatatlanná váltam, mind a munkában, mind pedig az életben, úgy összességében. Rossz érzésem van és fogalmam sincs, hogy miként fogom túltenni magam azon, ha nem látom őt újra.
Hallom a lift csilingelését, amire normál esetben felfigyelnék, de egy picit sem mozdulok, csak meredek magam elé. Az alkalmazottak már megkérdezték, hogy nem alszom éjjelente, mert elég... kialvatlannak -értsd, szarul- nézek ki, akkorák a karikák a szemem alatt. Hasonlóan rosszul érzem magam, mikor Henry hagyott itt...
Amint Brad hangja megüti a fülem, mélyen szívom be a levegőt és máris elkezd a torkomban egy óriási gombóc gyűlni. Képtelen vagyok a szemébe nézni, megint lehazudni a csillagokat, hisz nem jellemző ez rám, ránk, a kapcsolatunkra úgy összességében. Elfáradtam. Elegem van. Mindenből és mindenkiből, jobb lenne az igazságot mindenki elé tárni végre és nyugodt szívvel létezni tovább, de nem tudom, hogy attól, ha nekem nyugodt lesz, más lelkivilága borzasztóan felkavarodik majd. Brad érzékeny személyiség, még akkor is, ha ezt nem mutatja a külvilág felé sokszor, tudom... Henry halála is nagyon megviselte, mégis erősebb volt nálam, amiért roppant büszke vagyok rá.
Kérdésére aztán megkeresem a hangom és megköszörülöm a torkom, mielőtt megszólalnék.
- Igen, itt. – Éppen, hogy hallható a hangom a felszűrődő városzaj mellett. Elengedem a térdeimet és leteszem a lábam a földre, ujjaimmal pedig megkapaszkodom a kanapé szélében, úgy dőlök egy picit előre és pillantok oldalra a fiamra, aki megáll egy kicsit távolabb.
- Nem annyira – fújom ki a levegőt, hiszen teljesen felesleges rejtegetnem előle bármit is, már észrevette, hogy valami nincs rendben és azt hiszem, én sem tudok mindent tovább magamban tartani. Valakivel meg kell osztanom a dolgokat és nem baj, ha ő is tudja, mi a helyzet felállása.
- Tim pár napja elment... Szíriába, háborús övezetbe. – A hosszú és fájdalmas történetet nem szándékozom rögtön a nyakába zúdítani, na meg, nem tudom, hogy kellene-e beszélnem erről a dologról neki, Tim nővérével kapcsolatban. – Ami azt illeti, egy kicsit ideges vagyok, mert majdnem három teljes napja nincs hír róla és azt hiszem... mi van, ha esetleg... – elcsuklik a hangom és hirtelen el is pillantok Bradleyről a felhők felé. A francba. Annyira rosszul érzem magam, hibásnak, bűnösnek, mindennek, amit el lehet képzelni, de tényleg félek. – Tudod, azt hiszem, kicsit fejbekólintott a dolog, hogy elveszíthetem... újra – nyelek nagyot, majd elsütöm a szemem és visszapillantok rá. El kellene neki mondanom a teljes igazságot. Joga van hozzá. Csak azt nem tudom, én meddig leszek képes bírni a csapásokat, hiszen egész biztos, hogy eltaszít magától, ha elmondom neki, mi is az igazság. Ráadásul mi van, ha Tim tényleg nem tér haza? Akkor talán nem kellene. Miért ilyen bonyolult minden?
Ó, miért?
Mert húsz éve rendesen elcseszted, Sora.
it's time to tell the truth



Secrets I have held in my heart,
Are harder to hide than I thought.
Maybe I just wanna be yours.

Timothée Léon Chauvet ölelést küldött

Bradley R. Fitzgerald and Celeste Joy Davenport imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Soraya Fitzgerald
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... 4ea6c798697a14371d1cd7de08a4a17233fa8ee9

Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_p0qenxdI8W1uvaycf_250
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
adventure is out there
♫ :
you look like a movie,
you sound like a song,
my god this reminds me,
of when we were young
★ családi állapot ★ :
crush on a man from the past
Soraya & Brad - From the truth to... 7b9fa9020c6125ee80fd618a38c3d8d63a54f013
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_p0n0umcTrc1uvaycf_250
★ foglalkozás ★ :
hotelmenedzser - Hotel Artemis
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
71
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_p0n0vrtbEh1uvaycf_250
TémanyitásSoraya & Brad - From the truth to...
Soraya & Brad - From the truth to... EmptyVas. Aug. 25 2024, 13:34

MOM

Álmokat kergetni a világ legszarabb munkája. Ocsmányság elhitetni magunkkal, hogy lesz majd valami igazság is az életünkben és nem csak a mókuskerék által hajszolt magnószalag. Meguntam és ahogy elnéztem mindezt, nem csak én. A buli utáni nap anya világa még számomra is látható változást okozott. Feltűnt, ahogy jár az agya, ahogy aggódás látható a szemeiben és félelem... amit nem tudok hova tenni. Nem tudom, hogy mindez mi miatt is került elő. Stresszel. Van, hogy nem is figyel a szavaimra és azt sem látja, amit csinál. Teljesen másutt van fejben és amikor kérdezek is...a válasza sem elegendő. Joy jelenléte kiszakított kicsit a gondolataimból, hogy Timothée körül járjak, hogy az agyam ne azt hajszolja, amit nem érhet el. Az apám. A vérszerinti apám után való kutatás félbemaradt, nagyon rá koncentráltam és ezzel úgy érzem, hogy beletapostam apám emlékébe. Amiért nem győzők bocsánatért esedezni. De ezzel nem vétek akkora hibát, nem? Hogyha vágyok valami után, ami az enyém is, nem csak névszerinti? Vagy mindezt nem szabadna? Korlátok közé taszítom magam? Mi van ha nincs igazam? Mi van ha semmi nincs? Mi van ha mégis, csak ő nem akar? Huszonnégy órát adtam magamnak. Celeste-vel 22 órával ezelőtt beszéltem mindezt meg. Nem vagyok szava hűtlen ember, mindig betartom a szavam, az ígéreteimet is, főleg, ha én adom meg a választ, így lassan tennem kell a lépéseket megfele. Bár rohadt nehéz, tulajdonképpen a félelem az, ami nem adja meg a kellő löketet anyám felé. Aggódok, reszketek és mégis hajt a tudás felé minden vágyam. Kétes helyzet mindez. Vagy a gondolataimnak van igaza, vagy anyám kiröhög és semmit nem értek a gondolataim, az aggódásom, a vágyaim. Egy semmitérő gondolat lenne csupán? Nem. Anya furcsa volt, mikor Tim nálunk volt. Több oka is lehet...szerelmes belé és emiatt akart távolságot tartani... izzadok. Szinte reszketek. Stressz okozta fájdalom mindez. Ilyet nem sokszor éreztem, de most csak anyámmal akarok beszélni egy bizonyos dologgal kapcsolatban. Már rávettem magam, már csak szavakat kell találnom hozzá. A motoron ülve nem volt gond a hotelig, bár borzasztó gondolatok kerülgettek, sikerült legalább az ajtóig elhessegetnem őket. Nagy levegő és kifúj. Miért én vagyok ilyen szarul pont ez miatt?
Belépek a forgó ajtón, bent elszáll annyira minden bajom, hogy amíg a recepciós pulthoz lépek, nekik ne tűnjön fel semmi a lelki állapotomról. Apró mosoly, mellyel megolvasztok minden női szívet, anyát kérdezem, hogy merre van, mit csinálhat és kivel, mennyire érhet rám? Persze útba igazítanak, hogy jó néhány perce vonult fel a tetőre...arra a tetőre, így teszem azt, hogy nagyon agyal valamin. Jobban talán, mint én. Ami miatt kerülget. Vagy csak én hiszem ezt? Nekem tűnik csak annak? Sírni tudnék a tehetetlenségtől, de amíg csak lépések választanak el a választól; tartom magam. Túl kell legyek a kezdeti rémületen, nem történhet baj, nem, csak jó jöhet, csak jó jön. Nem igaz? Egész nap görcsben van a gyomrom, nagyon nehéz lelkileg ez az egész. Nem csak nekem, Neki is, hiszen őt folytogatja mindez évek óta. Miért kelett ezt tennie? Miért nem lehetett megbeszélni normális körülmények között? Vagy erre várt? Hogy egyszer megunom és a szemeibe merek nézni az igazságért?
Bár fogalmam sincs, hogy milyen kérdések kerülnek elő a tarsolyomból, végül is megindulok a lift felé, amibe belépve a megfelelő gombot megnyomva ismét magamra maradok a gondolataimmal. Háttal neki dőlök a lift oldalának, a kezeimet is a hátam mögé helyezem összekulcsolom és figyelem csupán a számokat, melyik emeleten vagyok... próbálok visszább venni a stressz szinten, megakarok nyugodni, hogy legalább normálisan megtudjak szólalni. Mély levegő, s kifúj. Csilingelő hang adja meg a jelet, hogy megérkeztünk, így meglököm magam, hogy a nyíló ajtón máris kitudjak lépni és a liftet is visszaküldöm lentre, hogy ne kelljen várakozniuk másoknak.
Zsebre dugom a kezem és lassan körül nézek a folyosón.
Néhány lámpa fénye árulkodik csak arról, hogy anya idefent van.
Ide csak én és ő tudunk feljutni... így aztán mákom van, hogy egymagunkban lehetünk jelenleg. Kinyújtóztatom a karjaimat, majd megindulok arra, melyet anyát is látni vélem. Bár óvatosan lépkedem, mégsem vagyok csendes, egyszerűen csak bizalmatlanság lapul mélyen bennem.
- Anya? Itt vagy? - kérdezem csendesen, mégis megtörve azt a csendet, mely itt telepedett meg. Mély levegőt veszk, hogy kicsit még elűzzek minden negatív gondolatot és érzést, hogy kicsit nyugodtabban tudjak újra megszólalni. Márha a jelét adja annak, hogy itt van és nem vagyok számára útban. Akár háttal létezik tőlem, vagy felém fordul, mindenképp megszólaltatom a hangomat, nem tudok csendben maradni, egyszerűen beszélnem kell vele, most még bármiről. Jelenleg az ő állapotáról.  
- Mi a helyzet? Pár napja... - hallgatok el kicsit, hogy megtudjam foglamazni még magamnak is, amit tapasztalok az elmúlt időkben.
- ...kicsit mintha zavarna valami... - fejezem be végre a gondolataimat és megállok kicsit távolabb tőle. Néhány másodpercnyi csendet követelek magamtól, hogy újra megtudjak szólalni, remélhetőleg megelőzve őt a válaszadásban.
- Jól vagy? - kérdezem aggodalommal a hangomban, hiszen féltem őt, főleg mikor olyan zavart, mint mostanában és kizökkent a saját békémből. Látom rajta, hogy nagyon piszkálja valami és kivel beszélhetné meg mindezt, mint a gyerekével? Vagy nem tartozik rám? Akkor majd úgyis lekoptat...bár a mai nap nem engedem, hogy kitérjen a válaszadás elől.  




Bradley

Soraya Fitzgerald, Timothée Léon Chauvet and Celeste Joy Davenport imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Bradley R. Fitzgerald
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r0b6z7jxJL1vmjwx6_500
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r5nmwrQV9C1vmjwx6_500
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
When you have a great pain in your life, you need a greater purpose.
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r0b6pdGxG61vmjwx6_500
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... 94dbf0ccc3339be037d071de636559eb57730c2e
★ idézet ★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Ff088f15336a6ef07d5d35a18e9f87de754697c0
It`s often just enough to be with someone.
I don`t need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You`re not alone.
★ foglalkozás ★ :
Önkéntes adminisztrátor - Hotel Artemis / NYU Egyetemista
★ play by ★ :
Miguel Bernardeau
★ hozzászólások száma ★ :
102
★ :
Soraya & Brad - From the truth to... Tumblr_inline_r0b7epMjY71vmjwx6_500
TémanyitásRe: Soraya & Brad - From the truth to...
Soraya & Brad - From the truth to... Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Soraya & Brad - From the truth to...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Soraya Bloom
» Soraya Fitzgerald
» Soraya Haggerty
» Soraya & Bradley or the Fitzgeralds
» Joy & Brad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Szállodák, hotelek-
Ugrás: