New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 374 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 355 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (455 fő) Pént. Okt. 18 2024, 13:28-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
George Tolkin
tollából
Ma 16:41-kor
George Tolkin
tollából
Ma 16:40-kor
George Tolkin
tollából
Ma 16:39-kor
George Tolkin
tollából
Ma 16:39-kor
George Tolkin
tollából
Ma 16:39-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 16:16-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 14:56-kor
Peggy Lynch
tollából
Ma 14:54-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 14:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

Peggy & Roman // Corpse in the bathroom
TémanyitásPeggy & Roman // Corpse in the bathroom
Peggy & Roman // Corpse in the bathroom EmptyMa 14:54-kor

   
Peggy & Roman
Corpse in the bathroom
Egyszerű napnak indult minden a Clover Club esti műszakjában. Végtére is minden simán ment, nagyon szépen telt az idő, a társaság szuper volt, a vendégek kedvemre valóak, találtam is köztük olyat, aki szívesen töltötte volna velem az éjszakáját. Sokat flörtöltünk, közben becsatlakozott egy barátnőm és egyben kolléganőm, Clara is, akivel együtt kezdtük és fogjuk zárni a műszakot és így már ketten voltunk, akik igyekeztünk becserkészni a fickót. Harmincas pasas, kellemes, barna borosta, jól fésült, sármos, egyszerű sportos öltözetben. Sokat mosolygott, szeretem az ilyet.
Műszakzárás után hármasban indultunk útnak, de már a kocsiban beidőzítettünk némi előjátékot. Mivel én nem éreztem okos döntésnek így hármasban hazaállítani apámékhoz, ahogy Clara sem vitte volna haza alvó párja mellé Josht, a srác javaslatára egy motelszoba mellett döntöttünk. Gondolom neki is volt valakije, vagy csak óvatosan ismerkedik, kalandozik. Persze nem lett volna ellenemre a kocsiban sem, de én is elismertem, hogy sokkal kényelmesebb egy szobában és a lehetőségeink is tágabbak, bár az autó talán izgalmasabb.
Mikor megérkeztünk kivettünk egy szobát estére, jobban mondva talán pár órára, amit Josh fizetett és barátnőmmel egyből be is rángattuk a fiút az ágyikóba, ám a dolgok ekkor kezdtek érdekessé válni. Jobban mondva izgalmassá? Ijesztővé.
Eléggé összepiszkítottuk egymást, így szükségét éreztük egy kis fürdésnek, tusolásnak. Clara hamar túlesett rajta, én kicsit jobban elhúztam, mígnem Joshra esett a sor, hogy túlessen a fürdésen. Ment volna az hármasban is, de a kád kicsi volt. Egyszemélyes. Zuhany sajnos nem volt, pedig milyen jó lett volna.
Visszaöltöztünk, majd lefeküdtünk és kicsit nyomkodtuk a telefonunkat, bár egy idő után kezdtünk türelmetlenek lenni, hiszen nő létünkre mi nem pancsoltunk ennyit a kádban.
- Szerinted maszturbál? - kérdeztem barátnőm.
- De ennyi ideig?
- Igen. Ráadásul miért csinálná, ha itt vagyunk neki mi?
- Rosszul lett? - tanakodott.
Mély, talán kissé kelletlen sóhajjal dobtam félre a mobilom.
- Gyere, nézzük meg - ültem fel és Claraval az oldalamon indultam meg a fürdő szoba felé. - Josh bébi. Ha ki akarod verni, abban mi is tudunk segíteni! - mondtam hangosan, majd felkuncogtam.
- Szerintem nincs rendben a srác. Láttad milyen szürke volt, amikor bement?
- Ugyan már, tök jól van. Amúgy meg mit parázol, csak nem nemi beteg?
Beléptünk a fürdőbe, de a fickót nem láttuk sehol. Elsőre legalábbis nem. Mikor közelebb léptünk a kádhoz, akkor láttuk csak, hogy a víz véresre színeződött, Josh pedig a víz alatt volt, csak haja egy része látszódott ki. Barátnőm elsikította magát, én viszont nem. Meglepődtem, ugyanakkor izgatottá váltam és vigyorogni kezdtem.
- De tök izgi! Egy hulla van a "kádunkban" - tapsoltam nagyokat gyermeteg izgatottságomban. - Mindig is imádtam a krimiket!
- Peggy, te meghülyültél? Tudod mit kapunk ezért?
- Ugyan mit? Nem mi nyírtuk ki! - feleltem félvállról véve a helyzetet.
- Ha ezt a pasim megtudja, biztosan ki fog nyírni!
- Kettős gyilkosság?
- Jézusom... - sétált vissza a szobába, majd felém nézett. - Apád mit fog ehhez szólni? - kérdezte, hátha én is bepánikolok majd, bár engem annyira nem érdekelt,
Bár nem tudtam pontosan mi történt. Gyilkosság? Vagy valami más történt vele? Lehet beteg volt és elvérzett.
- Emeljük ki a kádból?
- Bolond vagy!? Hozzá ne érj! Még csak az kéne!
- Hívjuk a rendőrséget?
- Ne! Nem akarok belekeveredni.
- De hisz tudják, hogy itt jártunk. Úgyis hív rendőrt valaki, aki itt dolgozik, ha elmentünk.
- Josh nevén van a szoba. Minket nem ismernek. Én lelépek.
- Mi? Elmész? És a zsaruk?
- Fedezz. Nem voltam itt.
- De hisz ott van a te puncid nedve is az ágyon - feleltem természetesen, mire elvörösödött.
- Ne hülyülj meg! - felelte sápadozva, vagy épp vörösödve. - Csak nem tudják meg belőle ki vagyok. Elvégre nincs priuszom.
- Hát jó! - megvártam, míg elment, majd felhívtam a rendőrséget. Fülemhez emeltem a telefont és mintha csak a barátaimhoz beszélnék elkezdtem csevegni. - Sziasztok. Peggy vagyok. Van egy halott a kádban. Nem tudom mi baja, de nagyon véres a víz. Szerintem belefulladt, ha még nem halt meg mire lemerült. Peggy. Peggy Lynch. Nem tudom mi a neve a motelnak, nem jegyeztem meg, de itt van szemben a Jerry's Burger. Na várjon, meg kell keresnem a kulcsot akkor. Harmadik emelet, kettes szoba. A halott? Nem tudom. Valami Josh. Nem kérdeztem többet, csak szexeltünk egy jót, azt név nélkül is lehet. Megkeressem az iratait? Itt a nacija, talán van benne személyi.
   

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Peggy Lynch
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Peggy & Roman // Corpse in the bathroom 6312f54c6078f222b153b1818854199562b971ba
Peggy & Roman // Corpse in the bathroom 81ef303e926883c70d7bd6d444b4621c69a84e3f
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Peggy & Roman // Corpse in the bathroom 4800d76406762bf9d70270a227760db7de380397
Clever as the Devil and twice as pretty
♫ :
Daydream is the only good thing in life.
Everything else is vulgar and empty.
★ lakhely ★ :
Manhattan - Upper East Side
★ :
Peggy & Roman // Corpse in the bathroom 7b96f7c3885190cb1caea14551abea46a0969e0e
★ idézet ★ :
We are each our own devil, and we make this world our hell.
★ foglalkozás ★ :
Student and waitress
★ play by ★ :
Sherilyn Fenn
★ szükségem van rád ★ :
My Dear Agent
Peggy & Roman // Corpse in the bathroom Tumblr_njby28Fwh61s5egvfo1_250
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
Peggy & Roman // Corpse in the bathroom 4ae2e8363c0ce47505c32c9a4da15c9c8d81a678
 
Peggy & Roman // Corpse in the bathroom
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» travis & lucky - bathroom stall poetry
» Peggy Cooper
» Peggy Lynch
» Roman W. Hemlock
» Julian & Roman || Again?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Szállodák, hotelek-
Ugrás: