New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

~ Sweet lil' Sister/Miss Adler
TémanyitásRe: ~ Sweet lil' Sister/Miss Adler
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler EmptySzomb. Május 20 2023, 19:59
Miss Adler
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Felicity Jones/Katie McGrath/Emilia Clarke
Születési hely
Alkotóra bízva
Kor
Alkotóra bízva
Lakhely
Alkotóra bízva
Szexuális beállítottság
Alkotóra bízva
Családi állapot
Alkotóra bízva
Csoport
Alkotóra bízva
Történetünk
Kezemben a noteszem. Rajta a neve. Folyamatosan rugózik a lábam. Mit művel velem ez a nő? A pótcselekvések egyáltalán nem jellemzőek rám, most mégis minden rezdülésére reagálok. Ujjaim lomhán túrnak a hajamba, hogy végül megrázva az elért kócos mindenséget, megpróbáljanak kizökkenteni a valóságba. Éles csattanás hasítja fel a csendet apró darabkákra, mikor tenyerem találkozik az asztallal. Semmi. Mi az, hogy semmi? Olyan nincs. Nem létezik. Az ostobák használják, én nem. És most mégis. Semmit nem értek vele kapcsolatban. Ó, a problémáival nagyon is tisztában vagyok, a kezelés sikeressége már a markunkban. A magam érzéseire nem találok magyarázatot. Soha életemben nem fordult még elő, hogy valaki ennyire felkeltse a figyelmemet, pedig még csak nem is igazán sérült az elméje. És kopog. Most. Ide? Fenébe.-----
Felkeresett pár hete, hogy szüksége van segítségre. (Ennek okát abszolút a megalkotóra bízom.) Ez a páciens-beteg kapcsolat egyébiránt nem is volna probléma, azonban felmerültek részemről érzelmek, melyekről tudni illik, hogy hideg kapcsolatban álltunk egész eddigi életem során. Így tehát ez a vonzódás és gyerekes rajongás irányába, kissé nevetséges az én koromban. Mondhatni szánalmas, de vannak dolgok, amik felett nincs hatalmunk. És bár sérelmezem bevallani, a szerelem ilyen dolog. De ezt a kifejezést sem kedvelem túlságosan. Kötődés, szimpátia, kémia. Bárhogy máshogy örömmel nevezem. És megvan, ott van. Ha rajtam múlik, alakítunk is belőle valamit. Ha Önön, mert nyilván inkább mindez Önön áll, vagy bukik, akkor kérdőjeles lehet.

- No, hát előszóban ennyit szeretnék lefixálni. A kedves nővére hirdetését kiegészítve a magam jelenlétével. Van egy doktorunk, aki bár egy zseniális elme, a szíveknek nem doktora, így az érzelmeket is elég bénán kezeli. [Nem lehet mindenben szuper! Még megunnánk.  ~ Sweet lil' Sister/Miss Adler 38843181 ] Eszi a penész, mert pácienssel nem kezdhet ki. És még jobban eszi a penész, hogy ez egyáltalán foglalkoztatja. Az, hogy a drága Miss Adlernek milyen érzései születnek e kapcsán, lesz e örökké tartó szerelem, esetleg se veled-se nélküled, vagy viszonzatlan szál, azt a megalkotóra bízom. Bízom a legjobbakban, ami a Doktorom magánéletét illeti, de nem riadunk meg, ha tovább tart a boldogság elérése, mint máskor. És igazából ennek örülnék a legjobban. Nem szeretem a gyorsan kialakuló kapcsolatokat, egy játék alatt nem akarok letudni mindent. Ha nem zavar, hogy tovább tart és kap egy kis szenvedést, drámát talán ez a kettő, akkor Te vagy az én emberem. A pbhez én nem szólnék hozzá, bármelyik hölgyet el tudom képzelni.
Nem vagyok túlságosan gyors, (ritkán előfordul, de nem akarok ígéretet tenni) ám a minőségre oda szoktam figyelni. Ha van kedved hozzá, gyere, már két stabil plot vár rád! [Én inkább várlak... csak amannak fegyvere van!  ~ Sweet lil' Sister/Miss Adler 38843181 ]


livin' in new york

Amelia Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Anthony Crine
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler IQaQ5hr
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler Bb95946be8d5b8511086b1d4c72e53ad206788b4
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
The soul always knows what to do to heal itself,
the challenge is to silence the mind.
♫ :
Time always exposes
what you mean to someone
★ családi állapot ★ :
When things change inside you,
things change around you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler 73e6de57457a1a2783a396de982adf6b1a4094c8
★ idézet ★ :
Do the universe a favor, don't hide your magic...
★ foglalkozás ★ :
pszichiáter
★ play by ★ :
Tom Hiddleston
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler 9c8833df8b5867f3ae2ef6e267065520951fb152
Témanyitás~ Sweet lil' Sister/Miss Adler
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler EmptyPént. Márc. 10 2023, 20:44
Sweet Sister
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Felicity Jones/Katie McGrath/Emilia Clarke
Születési hely
Alkotóra bízva
Kor
Alkotóra bízva
Lakhely
Alkotóra bízva
Szexuális beállítottság
Alkotóra bízva
Családi állapot
Alkotóra bízva
Csoport
Alkotóra bízva
Történetünk
Nincs semmi ezen a világon, ami fontosabb lenne nálad. Egészen fiatalon veszítették el a szüleiket autóbalesetben. A nagyszüleik nevelték fel őket egy farmon. Mindketten kivételesen szorgalmas lányok voltak, talán a háztartás körüli munkával igyekeztek meghálálni, hogy befogadták őket. Idilli család képében tetszelegtek a tragédia ellenére is. Miután kijárták a helyi katolikus iskolát, hivatást választottak maguknak. Jen soha nem álmodott túl Chicago területén, mindig úgy képzelte, hogy ott fog megöregedni is, de a húga után ment. Mindig ott tanult/dolgozott ahol ő volt. Szoros a kapcsolatuk, a mai napig egymás legjobb barátai, bizonyára a kis korkülönbség miatt is.
Két éve mindketten New Yorkban kezdtek új életet...
//: Szervusz Kedves Érdeklődő! Nem szeretnék túl sok mindent megszabni a karakterrel kapcsolatosan, csak és kizárólag a leírtakhoz ragaszkodom, mivel a lányok közös gyermekkoron osztoznak. Hogy utána mi lett a húgával, merre indult, hogyan változott, azt teljes mértékben a megalkotóra bíznám. Szívesen kijátszanék vele(d) olyan szituációt is, ahol elrabolják esetleg, amiért Jennifer húga...
Nem ragaszkodom archoz a karaktert illetően. Ha felkeltette az érdeklődésedet, ne habozz! Nagyon várlak!  szívecske


livin' in new york



always remember us this way
Lovers in the night Poets tryin' to write, We don't know how to rhyme But, damn, we try. But all I really know You're where I wanna go! The part of me that's you will never die. So when I'm all choked up And I can't find the words Every time we say goodbye, baby, it hurts...

Amelia Adler imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jennifer Adler
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler F2c6871c223bc0d5c362621e3fe6ecb08b5e6254
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler F12145f57725824480d3e5920cc7a65249e5bdff
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
in the end, we'll all become stories
♫ :
This feeling is dancin' in my flames
★ családi állapot ★ :
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler 9uqYI4V
„ and she can kill a man or kiss his heart ”
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
I'm not anti-social,
I'm selectively social
★ foglalkozás ★ :
FBI ügynök (NYC Bureau of Investigation)
★ play by ★ :
Robin Tunney
★ szükségem van rád ★ :
And now his eyes meet mine like white lightning - they are blue, these eyes of his, whose power is so intense -
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler JaFVftH ~ Sweet lil' Sister/Miss Adler HOR8ofj
but as are precious ocean, or deep unfathomable mountain lakes. And yes, there is so much in this meeting. No matter where we are, You can clearly see whats happening in our hearts. Or you can hear...
★ hozzászólások száma ★ :
145
★ :
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler 0907646435d707ccb3fa994d32fcbba21f7a4ee9
 
~ Sweet lil' Sister/Miss Adler
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miss Honey
» Elit squad: My best friend, my honey, and my sweet sister
» sister, sister, all i hear is traitor // Brie & Ophelia
» I really miss your friendship
» Miss... you are in trouble! Or maybe not?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: