New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

ambrosia for my soul
TémanyitásRe: ambrosia for my soul
ambrosia for my soul EmptyHétf. Ápr. 29 2024, 14:36
Felszabadult, vegyètek vigyétek, raboljátok! ambrosia for my soul 2624752903 ambrosia for my soul 1484373123 PLS
mind álarcot viselünk
Lesya Bloomquist
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
ambrosia for my soul Eb3fd1448533463b85d39f64182999111f8551a6
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Argema mimosae
★ családi állapot ★ :
ambrosia for my soul E2806a2b6f2d8d28de4ed0d8cf8606c60c8fa4f7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
ambrosia for my soul 931f526f5fd3e1f13aec4f48da095df38329ff2a
★ idézet ★ :
''No, please don't kill me, Mr. Ghostface, I wanna be in the sequel''
★ foglalkozás ★ :
diák, informátor, boldogságelosztó
★ play by ★ :
Sophie Thatcher
★ szükségem van rád ★ :
ambrosia for my soul Tumblr_mzb7qxww2R1qhw2xco1_250
Ambrosia for my soul
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
ambrosia for my soul 36d72206e49aab3faaf280e9689e48b35a0ad8d1
Témanyitásambrosia for my soul
ambrosia for my soul EmptyCsüt. Márc. 21 2024, 19:21
Mr.Valaki
Szabad Stoppolt Foglalt

PlayBy
Hugh Dancy, Matthew Lilliard, Penn Dayton Badgley (előbbi kettőt imádnám de meggyőzhető vagyok)
Születési hely
rád bízom
Kor
30-40? (fiatalabb is lehet más pb-vel)
Lakhely
Manhattan?
Szexuális beállítottság
hetero/bi?
Családi állapot
???
Csoport
oktatás
Történetünk
Új vagy az egyetemen, festészetet, művészettörténelmet tanítasz, valamint kerámia készítést. A diákok imádják az óráid, és a stílusod, a szünetekben viszont szinte elérhetetlen vagy. Persze ha megállít egy-egy tanuló, készséggel segítesz és válaszolsz neki, vagy beszélgetsz el. Simulékony vagy, igazi kaméleon, mégis határozott és láthatólag céltudatos. Felém, és velem minden esetre biztosan.
Más diákokkal ellentétben a szünetben te állítasz meg engem, nem pedig fordítva, és jegyzed meg, mintegy mellékesen, hogy jók a munkáim. Nem csak az egyetemiek. De van még mit csiszolni rajta, bizonyításképp elő is kapod a telefonod, és az orrom alá nyomott képen az egyik preparátumom szerepel....kijavítva – legalábbis te így hívod. Honnan tudod, mégis mire ugrom? Mert ez a téma érzékeny részem, ami elindítja bennem a dacos nőt, te meg láthatóan élvezed, mert az észrevételeid után lógva is hagysz. Másnap, majd az után egyfolytában elégedetlenül hümmögsz mögöttem ha az órán festünk, vagy ha egy-egy beadandóm eléd kerül, a dolgozataimban rendre kioktatsz, az instagram oldalam alatt pedig fel-fel tűnsz a kommentjeiddel provokatívan.
Mégis mi a fasz bajod van? A te korosztályodnak nem a nyugdíjas klubban van a helye?
Felhúzol, lassan a kritikáiddal eléred, hogy megfelelni vágyásom legyen feléd, mert a néha odadobott dícséreted után végre megnyugszik a lelkem, persze épp hogy ez megtörténik, jön az újabb éles kritika, hogy újra a düh és a gyötrődés kerítsen hatalmába. Kiválóan bánsz a szavaiddal, mintha ismernél, és ismernéd a gyenge pontjaim. Olyan vagy mint az édenben a kígyó, aki bűnre csábított, a suttogó sötétség, aki miatt romlottá válik az ember, a húzó mély, amibe kedvem támad beleesni,és a láng, amely halálosan vonzza a molylepkét. A leszarom stíluson feladva kajtatok utánad, vitáinkat az irodádban néha megtörik a beszélgetések, és azt leszámítva, hogy egy bicskanyitogató seggfej vagy, ijesztően könnyen és rohamos ütemben nyered el a bizalmam.
Lassan megmutatom a műhelyem, és onnan kezdődik csak az igazi történetünk...!

Hogy ki is vagy igazából? Apám egy jó barátja vagy épp rivális ellensége – mert a beteg alakok vonzzák egymást -, s az, aki a kicsinyes bosszúját hivatott beváltani rajtam. A bizalmamba férkőzöl, tanítasz, nem riadsz el a sötétségtől, ami lappang bennem, sőt...! Eléred, hogy tápláljam, manipuláló, számító módon dolgozol lassan azon, hogy mint egykor apámnak, neked is a függőddé váljak – hisz ez kell ahhoz, hogy a legnagyobb fájdalmat tudd okozni. Mert neked az az élvezet ebben, nemde?

// A karakterről röviden annyit, hogy nem egy szent életű, nem is jó ember. Szadista, pszichopata vonásokkal, aki nagyon is jóban van vagy épp kurva rosszban a sitten csücsülő sorozatgyilkos apámmal – hogy miért vagy hogyan vannak ötleteim. Aki ráadásként megkért rá, hogy váltsd be a bosszúját, amiért én juttattam a sittre, okozz nekem akkora fájdalmat, amit csak tudsz anélkül, hogy megölnél – mert bár egy pszichopata fasz, szeret engem. Vagy a másik véglet, ezzel akarsz fölé kerekedni, és egy rivalizálás miatt neki okozni fájdalmat.
Nagyon örülnék ha a pb-k közül valamelyikkel hoznád, szerintem nagyon illene rájuk, de ha fiatalabbal tudod leképzelni, az is működhet! A hozzám fűződő viszonyán és a személyisége alappillérein kívül semmit sem szabok meg, lehetsz még működő sorozatgyilkos is, lehet családod, bármi. A karakterek közt nem tervezek szexuális szálat – de ha vagy annyira bevállalós, hogy a nagy korkülönbség ne riasszon el, akkor csapassuk! Másként inkább egy mentor-tanítvány kapcsolatot tudok elképzelni a végén a csavarral, hogy elárulsz.
Borzasztó sok potenciált látok a karakterben, ezért is hirdettem meg, és iszonyatosan leköteleznél, ha hoznád, szóval kérlek kérlek regisztrálj, és „keserítsd” meg az életem! Billents a sötét oldalra, és kebelezz be!
 ambrosia for my soul 3874598021  ambrosia for my soul 3544759797  nyamii


livin' in new york

Theodore Chambers ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Lesya Bloomquist
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
ambrosia for my soul Eb3fd1448533463b85d39f64182999111f8551a6
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
Argema mimosae
★ családi állapot ★ :
ambrosia for my soul E2806a2b6f2d8d28de4ed0d8cf8606c60c8fa4f7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
ambrosia for my soul 931f526f5fd3e1f13aec4f48da095df38329ff2a
★ idézet ★ :
''No, please don't kill me, Mr. Ghostface, I wanna be in the sequel''
★ foglalkozás ★ :
diák, informátor, boldogságelosztó
★ play by ★ :
Sophie Thatcher
★ szükségem van rád ★ :
ambrosia for my soul Tumblr_mzb7qxww2R1qhw2xco1_250
Ambrosia for my soul
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
ambrosia for my soul 36d72206e49aab3faaf280e9689e48b35a0ad8d1
 
ambrosia for my soul
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Can you see my soul?
» Unchain my soul
» a priceless soul
» Hey, soul sister
» White, like your soul

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: