New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Kimberly A. Thibodeaux
TémanyitásKimberly A. Thibodeaux
Kimberly A. Thibodeaux EmptyVas. Márc. 05 2023, 22:53
Kimberly Ann Thibodeaux
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy,
mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Kimberly Ann Thibodeaux
Becenév
Kimy, Kim, Kiki, Lily
Születési hely
Párizs
Születési idõ
1998.05.01
Kor
24
Lakhely
Brooklyn (New York City)
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
NYU - International Business Economics 2022-ben diplomáztam
Foglalkozás
Az Emperor hívatásos szíve és lelke
Munkahely
Emperor
Hobbi
Írás, Olvasás, Yoga, Futás

Csoportom:
Munkások

Jellem
- Mi a horoszkópod Kiki? -Lapozgatta múltkor anya által ittfelejtett magazint Grace, miközben a kanapén terpeszkedett.
- A horoszkópom...-  kezdtem volna bele a válaszba, de arra már nem volt időm, hogy befejezzem a mondatot, mivel a szomszédom kishúga már belém is folytotta a szót.
- Várj! Várj! Ne mond meg! Kitalálom magamtól is. - csukta össze, a gyanítom, hogy a horoszkóp rovatnál nyitva lévő magazint, majd gyanakvóan méregetni kezdett, miközben ráadtam Deltára pórázt.
- Túlteng benned az energia és az optimizmus. Mindig keresed az új kihívásokat. Átkozottul makacs és piszkosul őszinte vagy. Imádsz mozogni, főleg Deltával ami mellett független is vagy. Mindenkivel közvetlen és barátságos. De ha valami rossz történik veled azon is hamar túlteszed magad. Hmm... - morfondírozott még egy kicsit, aztán felpattant az kanapéról, majd odasétált hozzám és a Deltához.
- Na és ezek alapján mi az ítélet? - mosolyogtam rá, miközben magamhoz vettem a kulcsaim a komódról.
- Hát, hogy őszinte legyek nem is tudom. Három horoszkóp közt vacilállok igazán. Nyilas, Kos és Oroszlán. De nem tudom. Szabad a gazda. - pillant fel rám kíváncsian, miközben megsimogatja a "kiskutyám" fejét.
- Majdnem eltaláltad. Kos a horoszkópom és Oroszlán az asszcendensem. ezért vagyok egy kicsit olyan mint a nyilasok. - mosolygok vissza bátorítón, majd folytatom a beszédet.
- Viszont ha még a műszakom eőtt leakarjuk vinni ezt a nagyfiút sétálni akkor ideje indulnunk. - tereltem őket az ajtó felé. Bár Deltát nem igazán kellett terelgetni, hiszen nála ez az egyik fénypontja a napnak.

Avataron:
Addison Rae

Múlt
A halvány megvilágításban szinte bántó a szemnek ahogy megcsillan a fényes felületen a tánctér egy-egy világításának néhány kósza sugara. Bár ez engem soha egy pillanatig sem zavart, ugyanúgy ahogy a hangfalakból dübörgő, ritmusos, lüktető zene sem. Annyira ismerem már a hely minden négyzetmilliméterét, hogy könnyedén találom fel magam, még az ilyen és ehhez hasonló nehezítő körülmények mellett is.
- Rendkívül jártasnak tűnsz a koktélok világában. Figyellek már egy ideje és eddig bármit kértek tőled, azt megtudtad csinálni. – hajolt oda hirtelen hozzám egy ismerősnek tűnő srác.
A mi pultunktól nem messze álló biztonsági szolgálatos srác egy pillanat alatt húzta ki magát és kezdte el figyelni a szituációt.
Caesar és én is szeretjük, ha minden gördülékenyen és biztonságosan működik. De jelenleg nincs miért aggódni, úgyhogy csak biccentek a srácnak, hogy ne velünk foglalkozzon, hanem a táncteret kémlelje, mert ezt énmagam is el tudom intézni. Főleg úgy, hogy egy kicsit sem volt tolakodó a viselkedés, amit a pulton áthajoló srác az irányomba mutatott.
- Aha, tudok egyet s mást. Mondjuk előbb tudtam Mai Tai-t csinálni, mint ahogy kibírtam mondani, hogy Paralelogramma. – mosolyodom el merengőn.
Annyira tisztán élnek bennem a gyermekkorom emlékei, mintha csak egy film jeleneteit nézném újra.
A szálloda előterét, anya robosztus bútorokkal berendezett irodáját, apa konyháját, az éttermet és a szálloda bárját.
Annyi de annyi időt töltöttünk ott a nővéremmel ameddig a szüleinkre vártunk, hogy jobban ismertük mint a saját tenyerünket. Volt, hogy reggeltől estig ott voltunk, így muszáj volt valamivel lekötni a figyelmem. Szóval találékony és aktív kislányként hol a pincéreket, hol pedig a pultban ténykedőket tartottam szemmel és leginkább szóval. Ameddig Jo inkább olvasni és rajzolni, meg festeni szeretett a hatalmas ablakok nyújtott természetes fénynél, addig én figyeltem és tanultam.
Mire betöltöttem a tizenhatot addigra a szálloda összes koktéljának a receptjét kívülről fújtam és még azon kívül is egy párat. A pincérekkel és pultosokkal pedig egy életre szóló szövetséget kötöttem.
Aztán jött az egyetem és az ösztöndíj, aminek hála bejutottam az NYU-ra, ahol Nemzetközi Gazdálkodástant tanultam. Egy hétvégi munka alkalmával találkoztam először Caesar Harlow nevével és személyével. Amiért azóta is hálás vagyok. Hiszen nélküle, most nem tartanék ott, ahol tartok. Nem lenne lakásom Brookly-ban ahol élhetek Deltával a kutyámmal, nem lenne annyi ismerősöm és barátom, valamit az sem derült volna ki, hogy meggyire tehetségesen el tudok kormányozni egy ekkora szórakozóhelyet egyedül amikor Ő nincs itt.
- Akkor, ha már így szóba került, akkor csinálhatnál is nekem egyet. – pillantott rám azokkal a szomorú kiskutya szemekkel.
- Legyen. – mosolyodok vissza, majd hátra nyúlok a rumért, ami éppen az előbb került el a kezem ügyéből.
Nem egy bonyolult koktél, csak pár hozzávaló kell és mégis egy kellemes ízvilágú, de azért ütős italt kapunk, amivel könnyen ki tudjuk ütni magunkat, szóval csak óvatosan az adagokkal.
Pikk-pakk összedobtam a kért koktélt, majd egy stílusos kis esernyőt is biggyesztettem bele, valamint 2 szívószálat. Miért kettőt? Mert ezt nagyon jól megtanultam, hogy amellett, hogy egy pultos jó hallgatóság, kerítőnek sem utolsó. Csak annyi a dolga, hogy figyel és irányítja a szálakat.
- Az a cuki srác egy ideje már téged bámul. Talán megoszthatnád vele a koktélod. – biccentek egy magas srác irányába, aki kb. 3 méterre áll tőlünk.
- Gondolod? – pillant hátra, miközben elveszi a koktélt.
- Naná! – hessegetem el a pulttól miután fizetett.
Szerintem nem telt el 1-2 óránál több amikor a szünetemről igyekeztem vissza és megláttam őket egy eldugott kis sarokban, ahol éppen egymás csóktudását tesztelték. Ennyit a kerítőnői képességeimről. Már csak magamnak kellene kerítenem egy értelmes, épkézláb pasit akit 1-2 alkalomnál tovább is elbírok viselni.

livin' in new york



Az élet egy játék, amit az univerzum játszik.
Mi pedig a sors nevü kirakós, apró darabkái vagyunk.

Dorian J. Lester and Caesar Harlow imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Kimberly A. Thibodeaux
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kimberly A. Thibodeaux 04c66d8a802e203eb30786425b009814f3ae1e63
★ kor ★ :
26
★ családi állapot ★ :
Kimberly A. Thibodeaux Ae1c5688080f75208361e84dbf6b41fc
Prince of my heart
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kimberly A. Thibodeaux Dffcee14b7327de8258bbf3c814a7f4871b8bf13
★ idézet ★ :
A világ egyik igazi, nagy csodája vagy, mint a tűz, a vadvirágok vagy a tenger végtelensége.
★ foglalkozás ★ :
club manager & bartender
★ play by ★ :
Addison Rae
★ hozzászólások száma ★ :
75
★ :
Kimberly A. Thibodeaux 7f926f8cec466b02c4cc6c7fab8070e27f9355a7
TémanyitásRe: Kimberly A. Thibodeaux
Kimberly A. Thibodeaux EmptyCsüt. Márc. 09 2023, 14:33
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kimberly!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Tetszett az a megoldás a sztoridban, hogy a jelen eseményeinek bemutatása után felvezetted hogyan jutottál el eddig a pontig. Very Happy
Igazi vagány csajnak tűnsz aki nem fél az újdonságoktól vagy az azokkal járó kihívásoktól. Attól sem kell tartani, hogy egy komplikált helyzetben te ne találnád fel magad. Jól megérteted magadat másokkal és mivel a gyerekkorodban volt lehetőséged megízlelni ezt a világot, így mostanra már otthonosan mozogsz benne. Jó volt olvasni arról, hogy miképpen jöttek össze az elképzeléseid a különböző lépcsőfokok meglépésével.  Kimberly A. Thibodeaux 2451935670  Egy ilyen közegben bizonyára mindig pörög az élet, így biztosan jó pár maradandó élményben vagy találkozásban lesz még részed a továbbiakban is. Épp emiatt nem is tartalak vissza tovább. Szaladj és hódítsd meg a világot. Smile
Jó kis történetet hoztál el nekünk és örülök, hogy olvashattalak.  Kimberly A. Thibodeaux 2624752903


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Kimberly A. Thibodeaux A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Kimberly A. Thibodeaux D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Kimberly A. Thibodeaux 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Kimberly A. Thibodeaux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» hello again || Kimberly & Maxim
» Neked autó, nekem koktél - Caesar & Kimberly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: